logo

Hodnocení vlasových šamponů

"Který šampon je nejlepší" - tato otázka je každým dnem položena milióny lidí. Desítky reklam na šampóny jsou zobrazeny v televizi a každý z nich slibuje, že vaše vlasy budou zdravé a lesklé. V tomto článku vám řeknu, co hledat při výběru šamponu, stejně jako výsledky výzkumu různých značek šamponů a seznamů nejoblíbenějších výrobků.

Jak si vybrat šampon

> Mnoho neváhejte vybrat šampony, reklamy, které jsou zobrazeny v televizi. To se nedá udělat. Každý typ srsti vyhovuje vašemu šampónu. Celkem existují 4 druhy vlasů: normální, mastné, suché, smíšené. Musíte si vybrat, jaký typ vlasů patří váš vlas, a na základě toho si vyberte šampon.
Normální vlasy jsou vlasy, které svítí dobře na slunci, nezamrzují, dělí se, mají zdravý vzhled. Po umytí vlasů zůstávají vlasy čisté několik dní po mytí. Chci si vzít na vědomí, že příroda nemá takové vlasy mnoho lidí. Tento typ je extrémně vzácný.

Olejové vlasy - zpravidla tento typ vlasů velmi rychle tlustá po umytí vlasů, každý den musíte umýt vlasy. Příčinou tohoto jevu je nadměrná aktivita mazových žláz hlavy, která může být přenášena geneticky nebo kvůli špatné výživě.

Suché vlasy - vypadají jako houba, špatně odrážejí světlo, dělí se, zlomí. Tento typ srsti není výsledkem špatné aktivity mazových žláz, ale prostě špatné péče o vlasy, je to nadměrné používání horkých vlasů, laků, barviv apod.

Smíšené vlasy - tento typ obsahuje dlouhé vlasy, protože není dostatečně namazán s tukem po celé délce, ukáže se, že vlasy v blízkosti kořene jsou mastné, a na špičkách je suchý a často řezaný.

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Poté, co jste se rozhodli pro váš typ vlasů, doporučuji vám vyhnout se všem "univerzálním šamponům", nebo jak říkají "rodina", vyberte pouze ten, který vyhovuje vašemu typu vlasů.

Jak sebrat šampon. Výběr šamponů

Obvykle je to nejtěžší fáze, protože dnes je tolik šamponů. Co jen šampony v televizi, prostě nevidíme. Chci vás okamžitě upozornit na reklamní triky, které firmy používají ve svých reklamních kampaních. Nenechte se zmást tím, že "šampon posiluje a obnovuje vlasy, mění strukturu a vyživuje poškozené vlasy", to je všechno nesmysl, ta část vlasů, která začíná nad hladinou hlavy, je mrtvá, takže není možné jej posílit ani obnovit.

Ve skutečnosti skutečný léčebný nebo vyživující účinek šamponů může poskytnout pouze vlasové cibule a pokožku hlavy, a "zpevňovat", "vyživující" nebo jiné látky mohou být na určitou dobu pouze na povrchu vlasů, což změní vzhled vizuálně. Přestože tento účinek je charakteristický nejen šamponů, ale balzámů a kondicionérů, které jsou buď zahrnuty do jejich složení nebo prodávány samostatně.

Takže jsme šli do obchodu, abychom si vybrali velmi šampon, který se bude starat o naše vlasy. Přejdeme do obchodu v oddělení péče o vlasy a začneme třídit hodně šamponů. Vezmeme si do rukou džbán a začneme pečlivě číst, jaký typ vlasů šampon vyhovuje. Poté začneme číst složení šamponu. Většina šamponů používá jeden nebo více ze šesti hlavních detergentů, které jsou uvedeny v sestupném pořadí podle jejich kvality:

 1. TEM Laureth Sulfate;
 2. TEA Layer Sulfate;
 3. Síran sodný Laureth;
 4. Laurylsulfát sodný;
 5. Sulfát amonný Laureth;
 6. Ammonium lauryl sulfát.

Jakkoli to může znít smutně, ale jako součást většiny šamponů, které jsou přítomny na regálech, je použito maximálně třetiny až čtvrtého kvalitního pracího prostředku, a v některých, dokonce i velmi reklamovaných, páté až šesté. Chcete-li zkontrolovat, zda je název pracího prostředku v seznamu složek šamponu označen jedním z prvních. (Existují také bezsulfátové šampony, zpravidla nejsou levné).

Po aplikaci šamponu lze pozitivní výsledek považovat za výsledek, po kterém:

 • dobře umyté vlasy;
 • nedostatek tuku na nich;
 • vlasový lesk po sušení;
 • pramínky hnízdí dobře, poslušný;
 • Žádné podráždění pokožky hlavy.

Navíc dobrý šampon by měl: kompenzovat ztrátu bílkovin, vlhkosti a živin; zvýšit pružnost vlasů; chránit vlasovou kutikulku a hladké kůžičkové váhy; nedělejte vlasy příliš těžké; mít UV filtr; odstraňte statickou elektřinu z vlasů; vlasy jsou hedvábné

Lidé hodnotí šampony vlasů

Toto hodnocení prvních deseti šamponů na vlasy na začátku roku 2017 je založeno na hodnocení Yandex-Market, kde je zastoupeno více než 40 tisíc různých typů šamponů z desítek internetových obchodů. Hodnocení produktu na trhu Yandex se počítá na základě všech recenzí a hodnocení uživatelů.

X místo. Moroccanoil Moisture Repair šampon

Průměrná cena je 1535 rublů (u láhve 250 ml). Šampon od izraelského výrobce Moroccanoil určený pro vlasy, oslabený a poškozený barvením, chemickými účinky nebo horkým stylingem. Moroccanoil revitalizující hydratační šampon má vysoce účinný vzorec, který jemně čistí a odvíjí vlasy, saturuje každý pramen s arganovým olejem bohatým na antioxidanty, keratinem, mastnými kyselinami a dalšími živinami. Tyto přísady pracují současně na dvou úrovních: pronikají hluboko do vlasů, posilují strukturu a zvlhčují vlasové folikuly, což vede k tomu, že jsou vlasy poslušné a zdravé - zvnějšku i zevnitř.

ESTEL Prima Blonde šampon

Průměrná cena je 450 rublů (u láhve 250 ml). Stříbrný šampon Prima Blond od ruského výrobce Estelle byl vytvořen speciálně pro jemné kartáčování vlasů, aby jim poskytl ušlechtilý stříbrný odstín. Systém Natur Parl ve složení přípravku obsahuje panthenol a keratin, které přispívají k obnově struktury vlasů a poskytují jim jemnost a lesk.

Šampon Sim Sensitive System 4 5312

Průměrná cena je 936 rublů (láhve od 100 do 500 ml). Terapeutický šampon z finské značky Sim Sensitive je určen pro suché, poškozené a zbarvené vlasy. Zabraňuje vzniku lupů, snižuje svědění a podráždění. Po použití šamponu se vlasy stávají hladké, hedvábné, snadno se hřebčí, svrbení zmizí, ztráta vlasů je snížena, chybí lupy.

Šampon Londa Color Radiance

Průměrná cena je 478 rublů (u láhve 250 ml). Šampon z německé značky Londa, který vlastní americká firma Coty, byl vytvořen speciálně, aby zabránil všem druhům poškození barevných vlasů. Vzhledem k různým účinkům na životní prostředí mohou být barvené vlasy pórovité, protože barvení způsobuje, že jsou křehké. Nový šampon Londa využívá speciální technologii využívající mikroiony Radialux, které jsou schopny účinně odstraňovat zbytky chemických barviv, stejně jako mikroskopické bloky Vitaflection, při zachování živé barvy vlasů.

Schwarzkopf Profesionální bezsulfátový šampon

Průměrná cena je 680 rublů (u láhve 250 ml). Šampon ze slavné německé značky je určen pro barevné vlasy. Díky speciální laminovací technologii se vlasy vrací do optimální úrovně pH 4,5 a utěsňují barevné pigmenty, poskytují až 90% retenci barev a až o 100% více lesku. Technologie Krio Color Defense stabilizuje barevné pigmenty a fixuje je, jako by to bylo zmrazení. Hlavní účinnou látkou kryoformulátů je hedvábný hydrolyzát, který díky přídavným přísadám leští povrch vlasů a poskytuje vynikající lesk. Technologie opravy aminových buněk vyživuje vlasy na buněčné úrovni. Šampon je ideální pro použití po barvení a domácí péči. Neobsahuje sírany.

Šampon Matrix So Long Damage

Průměrná cena je 565 rublů (láhve od 300 do 1000 ml). Šampon s keramidy pro obnovu vlasů od amerického výrobce Matrix jemně čistí poškozené křehké vlasy, posiluje a vracuje jim zdravý lesk. Obnovené zevnitř a chráněné před vnějšími vlasy získávají svou přirozenou sílu a elasticitu. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Díky technologii Cuticle Rebond obchod se šampony ceramidů a aminosilikonů obnovuje vlasy zevnitř a chrání je zvenčí před dalším poškozením. Ceramidy pronikají strukturou vlasů, vyplňují dutiny poškozených vlasů a slepují je. Výsledkem je, že kutikulové vločky (pokrývka vlasů) jsou navzájem těsně spojeny a tvoří hladký a rovný povrch. Zabraňuje ztenčení vlasů, zabraňuje zničení vlasů vlivem vnějších vlivů. Při pozitivním náboji neutralizují aminosilikony negativní náboj na poškozených oblastech vlasů. Aminosilikony se usazují ve formě malých částic ve zvýšených šupinách kůžičky, ve větším rozsahu na koncích vlasů. V důsledku toho se vlasy stávají zdravými, pružnými a lesklými.

Šampon Wella Balance Scalp

Průměrná cena je 1200 rublů (láhve od 250 do 1000 ml). Šampon od německé značky Vella, ve vlastnictví americké firmy Coty, určený pro citlivou pokožku hlavy. Nástroj jemně čistí vlasy, uklidňuje pokožku hlavy, zmírňuje podráždění, obnovuje poškozené vlasy, má příznivý účinek na regeneraci pokožky hlavy. S tímto šamponem určitě zapomenete na svědění, pálení pokožky hlavy. Tento šampon neobsahuje vůně.

Přísady zahrnují extrakt z lotosu, extrakt z šampaňského, keratin, kyselinu glyoxinovou, panthenol, vitamín E, fytokeratin.

Šampon Natura Siberica Ochrana a lesk

Průměrná cena je 360 ​​rublů (u láhve 400 ml). Šampon pro ochranu barvených vlasů od ruské značky Natura Siberica (Siberica Nature) na bázi extraktů Rhodiola rosea a Dahurian soybean pomocí bílého včelího vosku výrazně zvyšuje odolnost vlasů proti škodlivým účinkům chemikálií, které se často vyskytují v barvách. Použití extraktu Rhodiola Rosea zvyšuje ochranný potenciál vlasů, vyživuje je a zvlhčuje a také stimuluje přirozené regenerační procesy. Extrakt ze sojových bobů Dahuri může nasytit pokožku hlavy a vlasů nejcennějšími rostlinnými bílkovinami, zatímco bílý včelí vosk posiluje vlasy a dodává jim zdravý lesk.

Šampon L'Oreal Professionnel Pro Fiber Restore

Průměrná cena je 1080 rublů (láhve od 250 do 1000 ml). Šampon pro silně poškozené vlasy od slavné francouzské značky L'Oreal. Aktivní složky: aminosilan - silikonová křemičitá sloučenina pro vazbu vnitřních vrstev vlasů do trojrozměrné sítě (posilování a obnovení struktury vlasů); kationtový polymer pokrývající vlasovou kůžičku ochrannou fólií a "těsnící" komplex Aptil 100 uvnitř vlasů.

Mám místo Matrix Celkové výsledky Barva Obsessed Shampoo

Průměrná cena je 530 rublů (láhve od 300 do 1000 ml). Šampon pro ochranu barvy vlasů s antioxidanty od amerického výrobce Matrix. Jemně čistí, posiluje vlasovou pokožku, chrání před škodlivými účinky UV paprsků a volných radikálů. Nasycené vlasy se zdravým leskem. Udržuje rovnováhu vlhkosti Ph, zabraňuje vyblednutí barvy až do dalšího barvení vlasů. Jasná barva díky tajemství ochrany proti vymývání ze stínu. Barva Obsessed šampon podporuje obnovu porézních oblastí vlasů. Poskytuje trvalý lesk a barvu. Antioxidanty chrání vlasy před negativními účinky životního prostředí a udržují jas až do 32 násobného umytí hlavy.

10 nejlepších šamponů pro mastné vlasy

1. bujná jalovec.

Tento šampon obsahuje jalovinový olej, levandule, citrón a limetku. Dokonale čistí, tóny a osvěží pokožku hlavy. Po něm jsou vlasy tak čisté, že klouzaly.

2. svěží exotické.

Šampon obsahuje mango, ananas, kiwi a papáji, stejně jako citronový olej. Vynikající čistí a tónuje mastnou pokožku hlavy.

3. Šampon na rtěnku.

Řepkový šampon je bohatý na biologicky aktivní látky, vyživuje vlasové kořeny, stimuluje obnovu kožních buněk, což je velmi důležité pro mastnou pokožku hlavy. Vhodné pro časté použití.

4. Loreal Pure Resource.

Šampon obsahuje vitamín E a antioxidanty, stejně jako složky, které chrání vlasy před tvrdou vodou z vodovodu. Obnovuje rovnováhu vody a tuku v pokožce. Šampon se vyrovná s problémem obsahu tuku, ačkoli spíše vážně vysušuje pokožku, nemusí být vhodný pro všechny.

5. Wella Regulate.

Obsahuje minerální hlínu, která pohlcuje nadbytečný mast. Čistí vlasy bez sušení. Vhodné pro časté použití. Měkčí než Loreal šampon.

6. Carita Haute Beaute Cheveu Purpící šampon.

Složení šamponu obsahuje exkluzivní komplex "Material Wells". Tento nástroj má gelovou strukturu, poskytuje objem vlasů, odstraňuje nečistoty a obnovuje rovnováhu pokožky hlavy.

7. Phytocedrat Sebo regulační šampon.

Regulační šampon s citrónovým silicím. Jak jste se pravděpodobně podařilo nahradit, mnoho šamponů pro mastné vlasy obsahují citrónové nebo vápno-éterické oleje - přítomnost tohoto oleje ve složení může znamenat kvalitu šamponu. Fyto šampon obsahuje detergentní složku na bázi zeleniny, zbavuje přebytečného tuku a zabraňuje jejímu vzhledu. Dává objem vlasů.

8. Šampon Swartzkopf BC Hair + vlasová pokožka hlavy.

Nástroj je měkký, vhodný pro každodenní použití. Obsahuje patentovanou čisticí základnu, zabraňuje podráždění a dehydrataci pokožky, obsahuje extrakt z peprná lžičky, ochlazuje a uklidňuje pokožku.

9. J.F.lazartigue micro-perlel.

Prostředky francouzské značky Lazartig obsahují perleťové mikročástice. Také tato značka má šampon pro hluboké čištění mastné pokožky hlavy s ovocnými kyselinami. Perfektně čistí pokožku hlavy a vlasy.

10. Shiseido extra jemný šampon.

Výrobek obsahuje vysoce čisté granule hedvábných proteinů, které jsou součástí hedvábného prášku. Řídí rovnováhu pokožky hlavy díky vitamínům A a C, extraktu z mléka, rajčatové sóji a lecithinu.

TOP 10 šamponů na vypadávání vlasů

Při studiu materiálů pro tento článek jsme se snažili shromáždit názory internetových uživatelů i profesionálních trichologů a na základě těchto materiálů pro Vás připravit hodnocení "Nejlepší šampony pro vypadávání vlasů". Tento seznam jsme neurčili před vámi, protože každý si zaslouží vysoké místo.

Vichy dercos

Vichy Dercos - šampon na bázi ameksilu. Většina profesionálů se domnívá, že je to nejlepší šampon pro vypadávání vlasů. Léčuje lékařské šampony, pomáhá při řešení problému vypadávání vlasů. Většinou k dispozici pro ženy.

Použití šampónu Vichy s ameksilom vám umožňuje:

 • dosáhnout posilování vlasových a vlasových folikulů;
 • zachovat pružnost vlasů díky tomu, že folikulární kolagen nekoliduje;
 • zlepšit vzhled vlasů díky obsahu vitamínů skupiny B a PP.

Pokud se tento šampon používá pravidelně, ztráta vlasů je výrazně snížena.

Používání šamponu je jednoduché: aplikuje se na mokré vlasy s masážními pohyby. Vzhledem k jejímu složení se lehce pěnuje a omývá. Kombinování přípravku Vichy s amexilem je snadné a bezbolestné.

První efekt je patrný po čtvrtém použití šamponu. Abyste se vyhnuli nákupu padělků, musíte si koupit Vichy Dercos ve specializovaných prodejnách nebo lékárnách.

Alerana

Šampon pro ztrátu vlasů Alerana je vyráběn firmou Vertex. Výrobce nabízí široký výběr šamponů:

 • pro různé typy vlasů: suché, mastné, normální a kombinované vlasy;
 • pro různé kategorie lidí: ženy a muže.

Lékařský šampon pro ztráty vlasů pro ženy Aleran zastoupený dvěma vydáními:

 • pro suché a normální vlasy;
 • pro mastné a kombinované vlasy.

Jako součást uvolnění pro suché vlasy existují přírodní stimulátory růstu vlasů, které je mohou posílit a obnovit strukturu. Kromě toho obsahuje oleje z máku a čajovníku, lecicin, panthenol, pšeničné bílkoviny, kopřivy a lopuch.

Kompozice přípravku Aleran pro mastné vlasy obsahuje výtažky z paliva, kaštanu a šalvěje, které mají protizánětlivý účinek a normalizují mazové žlázy.

Nejlepším účinkem je dosaženo současným použitím šamponu s dalšími přípravky řady.

Šamponová ztráta vlasů pro muže Alerana je navržena tak, aby splňovala specifika mužského těla. Obsahuje výtažky z kořene lopuchu, šalvěje, ženšenu a kaštanu. Kromě toho čajovníkový olej a niacinamid zlepšují krevní oběh a jeho proudění do vlasových folikulů, což snižuje vypadávání vlasů.

Šampon se aplikuje na vlhké vlasy a poté se odmyje. Nákup drogy je v lékárnách nebo ve specializovaných prodejnách.

Selentsin

Selentsin - šampon pro vypadávání vlasů, vyrobený farmakologickou egyptskou společností LLC "Alcoy". Uzavře první tři v TOP 10.

Selentsinové šampony se používají v kombinaci s léky po dobu alespoň dvou měsíců. V vlasové péči "vlasová terapie" jsou:

 • čištění šamponem;
 • obnovení pomocí balzámového oplachu;
 • zvýšený účinek s maskou na vlasy a sprejem;
 • růstový aktivátor sprejové vlasy.

Složení šamponu proti vypadávání vlasů Selecin obsahuje kofein, výtažky z lopuchu a kopřivy, biotin, mentol, anagelinu a hydrolyzát kolagenu.

Původní anagelina způsobuje vazodilataci, která zlepšuje přívod krve do vlasových folikulů a urychluje růst vlasů.

Fitoval

Šampon Fitoval pro vypadávání vlasů je k dispozici od společnosti KRKA. Je založen na pšeničných peptidech, výtažcích horské arniky a rozmarýnu a glykogenu. Obsah chemických složek nesnižuje šampon, ale zvyšuje účinek hlavních komponent.

Elf

Šampon z rašeliny pro ztrátu vlasů, růst vlasů a lupy od farmaceutické společnosti Elf. Kromě hlavního složení - rašelinový olej obsahuje šampon rostlinné výtažky z kořene lopuchu. Obsahuje také všechny druhy vitamínů. Šampon bude nejúčinnější, pokud se použije v kombinaci s lopatkou a sprejem na bázi lopuchu.

Nizoral

Dříve v reklamě to znělo jako "Nejlepší šampon pro vypadávání vlasů". Dosud je umístěn jako skutečně vynikající nástroj, který pomáhá před ztrátou. Ačkoli by bylo vhodnější charakterizovat to jako dermatologický agent. Jeho hlavní účinnou látkou je ketokonazol. Tato složka posiluje vlasový folikul. Tento lék má však i vedlejší účinky - obrovský počet pacientů, kteří užívali Nizoral, zaznamenali suchou pokožku.

Migliorin z Cosvalu

Šampon pro vypadávání vlasů, ulovený v našem TOP10, který je zcela složen z léčivých bylin. Chemie se v ní používá v malých množstvích pouze pro viskozitu a aroma. Odborníci doporučují tento šampon pro časté použití. Musí ho používat lidé, jejichž vlasy jsou slabé a tenké. Když o tomto efektu mluvíme, pacienti zaznamenávají pozitivní výsledek po 2-3 týdnech užívání.

Dove Repair Therapy

Velmi oblíbená značka - Dove reklama dnes může být viděna několikrát denně. Americká značka začala od poloviny minulého století vyrábět kosmetiku pro vlasy a tělo. Šampon Dove proti vypadávání vlasů v jeho složení obsahuje složky, které kyselost odpovídá úrovni kyselosti pokožky hlavy. Společnost také používá přírodní ingredience a přísady pro své výrobky, které dokonale ovlivňují regeneraci vlasů. Proto náš seznam TOP 10 zahrnuje tento kosmetický výrobek.

Ducray

Luxusní kosmetika. Poměrně drahý šampon proti vypadávání vlasů, nicméně pro jeho efektivní vlastnosti se dostal do našeho TOP 10. Nástroj stabilizuje hydrolipidální rovnováhu pokožky a poskytuje sílu vlasů. Je nutné ji použít k profylaxi, pro časté mytí je lepší vybrat si jiné domácí nebo lékárenské šampony pro vypadávání vlasů.

Activ F Dr. Hotování od firmy Schwarzkopf Henkel

Zavře naše hodnocení, které ukazuje nejlepší šampony pro vypadávání vlasů, šampon Activ F Dr. Hoting od německé slavné značky Schwarzkopf Henkel. Výsledky testů, které se uskutečnily v německé laboratoři, zaručují viditelný účinek po 12 letech po pravidelném používání. Tento šampon pro časté použití. Samozřejmě do jisté míry náš TOP-10 "Efektivní šampon pro vypadávání vlasů" může být trochu subjektivní. Chceme však poskytnout kvalitativní odpověď na otázku "Který šampon je nejlepší z vypadávání vlasů" a poskytne vám správnou volbu efektivních produktů.

Výsledky testů

 • L'Oreal Professionnel Mythic Oil se stal nejlepším vlasovým šamponem. Vysoce čistí vlasy, je jemný a hladký, a jeho mírně kyselé médium je vhodné i pro tenké a slabé vlasy.
 • Tři šampony, L'Oreal Elseve "Fibrology", Pantene Pro-V "Nutrition and Shine" a Shamtu "100% objem" se ukázaly jako neutrální pH. Takové prostředí může způsobit otok vlasů, snížit jejich lesk a způsobit rozštěpení. Používání těchto šamponů by mělo být kombinováno s kondicionéry, které hladké vlasové váhy.
 • Nejhorší čistící účinek ukázal oblíbený Shamtu šampon "100% objem". Dokázal umýt jen 24% aplikovaného tuku.
 • Amway Satinique šampon nejdražší lék Conditiner (650 rub na balení), nemohl být nejlepší v testování. Překonal šampon Oblepikha Siberica Professional "S účinkem laminace." Čistí lépe, vlasy jsou měkčí a hladší a stojí 4x méně.

Více informací o každém testovaném produktu naleznete v hodnocení šamponu. A pro ty, kteří hledají nejlepší produkt pro svůj typ vlasů, jsme sestavili příručku kupujícího, kde jsme zjistili, které šampony jsou vhodné pro mastné, normální, suché, poškozené a barvené vlasy.

Dobrý vlasový šampon: recenze a TOP nejlepší hodnocení

Moderní trh nabízí velký výběr šamponů, ale mezi nimi musíte najít opravdu dobrý.

Tento šampon by měl vlasy měkčit a uklidnit, důkladně umýt mazu od kořenů, dobře pěnit a obsahovat přírodní složky.

Najděte perfektní nemožnost. Přinejmenším proto, že jsme všichni jedineční a různě ovlivňováni komponentami. Výběr šamponu vhodný pouze pro testování a výběr toho nejlepšího pro sebe.

Šamponové odrůdy

Při výběru šamponu musíte nejdříve pochopit typ vlasů. K dnešnímu dni existují 4 hlavní typy:

Pro každý z nich vyrábějí své výrobky pro péči.

Podle typů vlasů můžete určit, co potřebují. Například, suché vlasy jsou obvykle tenké, takže šampony jsou vhodné, které jsou zaměřeny na posílení a zvyšování jejich objemu.

Za přítomnosti lupů potřebujete speciální šampony s označením "lupy". A od pádu zcela odlišných výrobků a tak dále. Můžete si je koupit v každém obchodě s potravinami, v kosmetickém obchodě nebo v lékárně.

Doporučuje se číst: indická vlasová kosmetika, kterou potřebujete vědět

Jak si vybrat vlasový šampon

Mnozí se ptají na otázku "Jak si vybrat vlasový šampon?". Výběr dokonalého šamponu se provádí porovnáním problémů pokožky hlavy s vlasy. Nad tím bylo řečeno o klasifikaci vlasů na normální, suché, mastné a kombinované.

Zvažte problémy jednotlivých typů:

 • Olejnatá kůže se vyznačuje rychlým znečištěním hlavy. Již po uplynutí 20 hodin po umytí se vyskytuje výrazná srst. Věnujte pozornost mírnému šampónu, který lze použít každý den.
 • Suchá kůže se vyznačuje nadměrným peelingem a dokonce ztrátou vlasů. Uveďte své preference značek šamponů, obsahujících v kompozici rostlin a živin, oleje.
 • Kombinovaný typ se vyznačuje přítomností několika problémů najednou: vysoký obsah tuku a lupy. V takovém případě je nutné, aby se produkty péče spojily s každým problémem samostatně - důkladně vyčistěte mastné kořeny a vyživujte suché konce.

Top 5 nejlepších šamponů podle hodnocení Yandex-Market

Hodnocení produktu na trhu Yandex se vypočítá podle recenzí a hodnocení uživatelů. Proto lze věřit důvěryhodnosti prezentovaného šamponového vrcholu.

5. místo - šampon Sim Sensitive System 4 5312

To je značka finské značky. Používá se k napájení suchých, křehkých a barvených vlasů. Kromě toho je šampon zaměřen na lupy a snižuje svědění.

Průměrná cena výrobku činí 1000 rublů.

4. místo - Schwarzkopf Profesionální šampon bez síry

Produkty populární německé značky jsou zaměřeny na péči o barvené vlasy. Díky speciální technologii je barva doslova utěsněna uvnitř vlasů. Vypadají dobře udržované, lesk.

V průměru 250 ml láhve stojí 700 rublů.

3. místo - šampon Natura Siberica "Ochrana a lesk"

Na třetím místě je šampon ruské značky Natura Siberica. Je založen na přírodních složkách: výtažky radolů růžové a dahurijské soli, bílý včelí vosk. Šampon je určen pro barvené vlasy, vyživuje, obnovuje a zvlhčuje. Obsahuje extrakty nasákají pokožku hlavy s užitečnými složkami a vosk zajišťuje lesk a zdraví vlasů.

Takový šampon nese náklady na více než 400 rublů na láhev o objemu 400 ml.

2 místo - šampon L'Oreal Professionnel Pro Fiber Restore

Tento šampon od slavné francouzské značky. Z celkového hodnocení se vyznačuje vysokými redukčními vlastnostmi. Nutriční složky jsou zaměřeny na zlepšení vlasů zevnitř.

V průměru jedna láhev stojí 1000 rublů.

1. místo - Matrix Total Results Barva Obsessed šampon

První místo je vedeno šamponem amerického výrobce. Je zaměřen na komplexní řešení následujících problémů: chrání proti ultrafialovým paprskům, posiluje vlasy, čistí, hydratuje, vlasy jsou lesklé a zdravé. Vhodné pro barevné vlasy. Antioxidanty obsažené v přípravku jsou zaměřeny na ochranu vlasů před vnějšími znečišťujícími látkami.

Cena jedné láhve v průměru činí 500 rublů.

Jak lze vidět z předkládaného hodnocení, dobré šampony mohou být prezentovány v různých cenových kategoriích a výrobci různých zemí.

Doporučujeme číst: Matrix - kosmetika na vlasy, uznávaná odborníky

Top 5 šamponů pro suché vlasy

Suché vlasy mají spoustu problémů - rozdělí se, zlomí, vypadají tlumeně a bez života. Proto jsou pro tyto vlasy poskytovány speciální požadavky na šampony:

 • kompozice by měla obsahovat oleje, rostlinné výtažky - jsou zaměřeny na zvlhčení a obnovu původní struktury vlasů;
 • lecitin a bílkoviny - k ochraně vlhkosti uvnitř vlasů;
 • jemné látky k čištění pokožky hlavy, aby nedošlo k jejímu nadměrnému osušení.

Představujeme top 5 populárních šamponů pro suché vlasy různých cenových kategorií:

5. místo - čistý šampon

I takový nenákladný nástroj není v žádném případě nižší než drahé značky. Tento šampon je určen k obnově vlasů, pracuje s problémy suchosti a lámavosti, vyživuje pokožku hlavy a vlasové kořeny. Kompozice obsahuje četné rostlinné extrakty. Šampon pěny dobře, má příjemný a nešpinivý zápach.

Náklady jsou pouze 80 rublů na láhev.

4. místo - šampon značky Wella

Vypořádá se všemi problémy suchých vlasů. Již po první aplikaci je výsledek viditelný. Šampon obsahuje velké množství olejů a rostlinných extraktů. Jsou zaměřeny na potírání křehkých vlasů a sucha. PH je v dolních mezích, což zajišťuje bezpečnost vlhkosti uvnitř vlasů.

V průměru se cena předložené značky pohybuje v rozmezí 600 rublů.

3. místo - Šampon Natura Siberica "Ochrana a výživa"

V poslední době nejsou ruští výrobci nižší než zahraniční. Proto je třetí pravé místo obsazeno šamponem společnosti NATURA SIBERICA. Šampon dokonale zvládne problémy s suchými, ale nepoškozenými vlasy. Kompozice obsahuje mírné čisticí prostředky, které nevysušují pokožku ani při každodenním používání.

Průměrná cena je 300 rublů.

2 místo - Kerastase Elixir Ultime z "Kerastaz"

Jedná se o univerzální šampon, který vyhovuje všem typům vlasů. Aktivní vzorce jsou zaměřeny na obnovu vlasů na úrovni buněk. To vám umožní krátký čas, aby vaše vlasy vypadaly zdravě. Složení výrobku zahrnuje pouze přírodní složky, bez silikonu.

1. místo - ESTEL AQUA OTIUM

Hodnocené šampony Leader pro suché vlasy - ESTEL AQUA OTIUM. Tento výrobek obsahuje jemnou bázi detergentu, zvlhčovače, glycerin a rostlinné extrakty. Je také zaměřena na udržení hydrobalance pokožky hlavy i vlasů po celé délce. Vlasy vypadají živé a zdravé, existuje přirozený objem.

Vychází profesionální prostředky, ale zároveň má nízké náklady - 450 rublů.

Doporučujeme číst: Bes - kosmetika pro vlasy od předních profesionálů

Top 3 šampony proti lupům

Často v mimo sezónu dívky předcházejí lupy. Jedná se o přirozený výskyt vlivem změn počasí, nedostatku vitaminů a zdravotních problémů. Chcete-li bojovat proti této chorobě, musíte se vyzbrojit opravdu dobrým šamponem.

Představujeme top 3 šampony proti lupům:

3. místo - "Nizoral"

Je zaměřena na neutralizaci svrbení a loupání. Nemělo by to být více než 500 rublů.

2 místo - "Sebozol"

Má příjemnou vůni, pěny dobře, eliminuje lupy tím, že ničí škodlivé mikroorganismy. Kromě toho zesiluje strukturu vlasů, čímž je hustší.

Cena v lékárnách je od 370 do 600 rublů.

1. místo - okamžitě jasné z L'Oreal

Komplex pracuje ve více směrech: eliminuje lupy, vyživuje pokožku hlavy, léčí vlasy po celé délce, eliminuje svědění.

Průměrná cena 700 rublů.

Nejlepší šampony na vlasy

Podle hodnocení na internetu jsou nejlepší vlasové šampony tyto:

Čistá linka bylinné medicíny "Zpevňující"

Zvláštní, ale v první řadě jsou rozpočtové produkty ruského výrobce. Tento šampon je vhodný pro všechny typy vlasů a obsahuje ve svém složení přírodní ingredience zastoupené bylinnými extrakty. S pomocí živin zlepšuje vzhled vlasů, lupy, svědění a záněty.

Nepochybnou výhodou tohoto produktu je jeho cena s dobrou kvalitou. Nevýhody zahrnují část vonných látek, která mohou potenciálně způsobit alergické reakce.

Garnier Fructis "čerstvost"

Je vhodný také pro všechny typy vlasů, díky optimálnímu pH. Jako součást kyseliny salicylové a extraktu ze zeleného čaje. Tyto součásti jsou zaměřeny na boj proti lupům. Část vitamínu B3 zvyšuje krevní oběh a podporuje aktivní růst vlasů.

Produkt není bez nevýhod: špatná pěnivost, přítomnost vůně, která může způsobit alergie.

Syoss Volume Lift

Z celého seznamu je to pravděpodobně ten nejlepší šampon pro tenké, slabé a suché vlasy. Je vhodný také pro poškozené a obarvené vlasy. Kompozice obsahuje oleje, které zvlhčují vlasy a nedovolí, aby z nich vycházela vlhkost. Výrobek pěsti dobře a zcela eliminuje lupy. Je vhodný pro každodenní použití, protože nemá kůži přílišný povrch. Hydrolyzovaný keratinový komplex ovlivňuje jak délku vlasů, tak pokožku v kořenech.

Jediné negativní, stejně jako ostatní zástupci ratingu - odoranty.

Shamtu "100% objem"

Nejvíce ze všeho je tento šampon vhodný pro majitele mastných vlasů a mastnou pokožku hlavy. Unikátní vzorec působí tak, že při mytí váhy vlasů jemně zvedne. To jim umožňuje důkladně vyčistit nahromaděný mazu. Proto takový výrobek není vhodný pro majitele suchých a poškozených vlasů. Kompozice obsahuje přírodní složky, které hydratují pokožku hlavy. Produkt pěsti dobře.

Pantene Pro-V "Jídlo a lesk"

Hodnocení je uzavřeno produktem známé prémiové značky, což je docela překvapivé. Obsahuje sírany, které dobře pěnou, ale mohou pokořovat pokožku hlavy.

Kromě toho kompozice obsahuje konzervační látky, které nemají mnoho škod, ale nemusí vyhovovat lidem s jemnou kůží. Existují součásti pro zvlhčení. Výrobek je však nejvhodnější pro mastné vlasy.

Jak vidíte, u každého případu se šampon hodí a jediný ten nejlepší nemůže být určen. Kromě toho jsou v prezentovaných hodnoceních zahrnuty produkty různých značek: domácí a zahraniční a v různých cenových kategoriích.

Najděte nejlepší šampon pro všechny nereálné. Každý si sám rozhodne, který produkt mu vyhovuje nejlépe.

Hodnocení nejlepších šampónů pro vlasy 2017-2018

Šampon na vlasy není jednoduchý hygienický nástroj. Stav vlasů závisí na správné volbě šamponu, protože umývání hlavy se stalo každodenním postupem.

Ti, kteří si vlasy omyjí méně často, stále používají šampon dvakrát nebo třikrát týdně.

Abyste předešli takovým problémům, měli byste pečlivě zvážit výběr prostředků pro praní vlasů. Zdravé vlasy jsou pýchou každé ženy.

Nejlepší šampon pro různé typy vlasů, podle odborníků

Lidé, kteří studují produkty péče o vlasy, vědí, že některé výrobky se od ostatních liší.

Rozdíly profesionální šampony:

Používá se méně často, protože se účinné látky zcela odmyjí nejen kontaminanty, ale také celou tukovou vrstvu z povrchu vlasů a pokožky hlavy. Existuje několik druhů profesionálních produktů.

Vyznačují se úzkým zaměřením působení účinných látek:

 • Odstín.
 • Zvlhčovače.
 • Proti spadu.
 • Pro růst.
 • Pro barevné vlasy.
 • Pro všechny typy vlasů.
 • Výživné.
 • Pro hlasitost.
 • Léčebné.
 • Revitalizace pro poškozené vlasy.

Zjistěte stav kudrlin, abyste zvolili nejvhodnější prostředky.

Seznam nejlepších profesionálních šamponů doporučených odborníky:

Výrobci vyloučili ze svého složení sírany a parabeny, které jsou obsaženy téměř ve všech prostředcích, včetně profesionálních.

Tyto látky nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů a dráždí pokožku. Jsou nezbytné pro zvýšení skladovatelnosti kompozice a čištění.

Výrobci nahradili tyto látky, čímž jsou nejlepší výrobky na trhu. Kompozice obsahuje vitamíny, oleje a výtažky přírodního původu, které poskytují hojivý účinek.

Kerastase vyrábí různé produktové řady zaměřené na problémy s vlasy a pokožkou hlavy. Jemně čistí a vytvářejí na vlasu ochranný film.

Z tohoto důvodu jsou kudrlinky světlejší. Film chrání je před škodlivými účinky ultrafialového záření a mrazem.

Značka Matrix je známá svou ekologickou kompozicí s výrazným terapeutickým účinkem. Prostředky využívá řada slavných herců z naší země i ze zahraničí.

Je to důležité! Mark Matrix vyrábí produkty, které mají příznivý účinek na folikuly a mazové žlázy.

Jedná se o nejlepší léčivé šampony pro muže a ženy. Výrobce je v Americe.

Pro-Keratin Refill Shampoo je populární produkt L'oreal. Šampon zahušťuje strukturu kadeří, zabraňuje ztrátě a trvale eliminuje křehkost.

Tato značka je známá po celém světě. Výrobky jsou každoročně aktualizovány novým vývojem, který umožňuje finančním prostředkům obsadit špičkové pozice ve světovém žebříčku mezi profesionálními nástroji.

Pozornost si zaslouží značku Kapous, známou řadou prostředků s proteinovým vzorem. Jedinečná konstrukce umožňuje obnovit kudrlinky po celé délce, i když jsou po barvení nebo stárnutí vážně poškozeny.

Je to důležité! Profesionální šampony lze zakoupit v internetovém obchodě nebo zakoupit v specializovaném salonu města.

Obyčejné supermarkety tyto peníze nerozdělují, protože nejsou ekonomicky výhodné: jsou drahé a nejsou vhodné pro obecnou hmotnost spotřebitelů.

Informace o místech distribuce profesionálních šampónů naleznete na internetu nebo na helpdesku města.

Hodnocení ekonomických šamponů

Z rozpočtových prostředků na umývání hlavy také mají vlastní vůdce:

 • Vyčistěte linku.
 • Recepty babička Agafya.
 • Pantene Pro-V.
 • Shamtu.
 • Fructis.

Pozornost si zaslouží značka Pure Line, která se v roce 2017 stala nejprodávanějším v Rusku. Tyto šampony lepší než ostatní ovlivňují vzhled kadeř.

Odstraňují křehkost, jemně čistí pokožku hlavy, aniž by způsobily lupy a suchost.

Je to důležité! Čistá linie byla testována v programu Natural Selection, kde odborníci hodnotili různé značky šamponů.

Byly provedeny studie kompozice, které odpovídaly údajům uvedeným na štítku.

Vyberte si vlasy podle vašeho přání, ale věnujte pozornost složení.

Každá žena by si měla alespoň jednou dovolit koupit drahý profesionální šampon, aby cítila rozdíl.

Cena je více než hodnota za zdravé kadeře luxusní hlavy vlasů, které vás potěší a potěší vaše blízké. Síla a krása ženy jsou v zdravých kadeřích.

Nejlepší šampony na vlasy. Top 10

Toto hodnocení prvních deseti šamponů na vlasy na začátku roku 2017 je založeno na hodnocení Yandex-Market, kde je zastoupeno více než 40 tisíc různých typů šamponů z desítek internetových obchodů. Hodnocení produktu na trhu Yandex se počítá na základě všech recenzí a hodnocení uživatelů.

Moroccanoil Moisture Repair šampon

Průměrná cena je 1535 rublů (u láhve 250 ml). Šampon od izraelského výrobce Moroccanoil určený pro vlasy, oslabený a poškozený barvením, chemickými účinky nebo horkým stylingem. Moroccanoil revitalizující hydratační šampon má vysoce účinný vzorec, který jemně čistí a odvíjí vlasy, saturuje každý pramen s arganovým olejem bohatým na antioxidanty, keratinem, mastnými kyselinami a dalšími živinami. Tyto přísady pracují současně na dvou úrovních: pronikají hluboko do vlasů, posilují strukturu a zvlhčují vlasové folikuly, což vede k tomu, že jsou vlasy poslušné a zdravé - zvnějšku i zevnitř.

ESTEL Prima Blonde šampon

Průměrná cena je 450 rublů (u láhve 250 ml). Stříbrný šampon Prima Blond od ruského výrobce Estelle byl vytvořen speciálně pro jemné kartáčování vlasů, aby jim poskytl ušlechtilý stříbrný odstín. Systém Natur Parl ve složení přípravku obsahuje panthenol a keratin, které přispívají k obnově struktury vlasů a poskytují jim jemnost a lesk.

Šampon Sim Sensitive System 4 5312

Průměrná cena je 936 rublů (láhve od 100 do 500 ml). Terapeutický šampon z finské značky Sim Sensitive je určen pro suché, poškozené a zbarvené vlasy. Zabraňuje vzniku lupů, snižuje svědění a podráždění. Po použití šamponu se vlasy stávají hladké, hedvábné, snadno se hřebčí, svrbení zmizí, ztráta vlasů je snížena, chybí lupy.

Šampon Londa Color Radiance

Průměrná cena je 478 rublů (u láhve 250 ml). Šampon z německé značky Londa, který vlastní americká firma Coty, byl vytvořen speciálně, aby zabránil všem druhům poškození barevných vlasů. Vzhledem k různým účinkům na životní prostředí mohou být barvené vlasy pórovité, protože barvení způsobuje, že jsou křehké. Nový šampon Londa využívá speciální technologii využívající mikroiony Radialux, které jsou schopny účinně odstraňovat zbytky chemických barviv, stejně jako mikroskopické bloky Vitaflection, při zachování živé barvy vlasů.

Schwarzkopf Profesionální bezsulfátový šampon

Průměrná cena je 680 rublů (u láhve 250 ml). Šampon ze slavné německé značky je určen pro barevné vlasy. Díky speciální laminovací technologii se vlasy vrací do optimální úrovně pH 4,5 a utěsňují barevné pigmenty, poskytují až 90% retenci barev a až o 100% více lesku. Technologie Krio Color Defense stabilizuje barevné pigmenty a fixuje je, jako by to bylo zmrazení. Hlavní účinnou látkou kryoformulátů je hedvábný hydrolyzát, který díky přídavným přísadám leští povrch vlasů a poskytuje vynikající lesk. Technologie opravy aminových buněk vyživuje vlasy na buněčné úrovni.

Šampon je ideální pro použití po barvení a domácí péči. Neobsahuje sírany.

Šampon Matrix So Long Damage

Průměrná cena je 565 rublů (láhve od 300 do 1000 ml). Šampon s keramidy pro obnovu vlasů od amerického výrobce Matrix jemně čistí poškozené křehké vlasy, posiluje a vracuje jim zdravý lesk. Obnovené zevnitř a chráněné před vnějšími vlasy získávají svou přirozenou sílu a elasticitu. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Díky technologii Cuticle Rebond obchod se šampony ceramidů a aminosilikonů obnovuje vlasy zevnitř a chrání je zvenčí před dalším poškozením. Ceramidy pronikají strukturou vlasů, vyplňují dutiny poškozených vlasů a slepují je. Výsledkem je, že kutikulové vločky (pokrývka vlasů) jsou navzájem těsně spojeny a tvoří hladký a rovný povrch. Zabraňuje ztenčení vlasů, zabraňuje zničení vlasů vlivem vnějších vlivů. Při pozitivním náboji neutralizují aminosilikony negativní náboj na poškozených oblastech vlasů. Aminosilikony se usazují ve formě malých částic ve zvýšených šupinách kůžičky, ve větším rozsahu na koncích vlasů. V důsledku toho se vlasy stávají zdravými, pružnými a lesklými.

Šampon Wella Balance Scalp

Průměrná cena je 1200 rublů (láhve od 250 do 1000 ml). Šampon od německé značky Vella, ve vlastnictví americké firmy Coty, určený pro citlivou pokožku hlavy. Nástroj jemně čistí vlasy, uklidňuje pokožku hlavy, zmírňuje podráždění, obnovuje poškozené vlasy, má příznivý účinek na regeneraci pokožky hlavy. S tímto šamponem určitě zapomenete na svědění, pálení pokožky hlavy. Tento šampon neobsahuje vůně.

Přísady zahrnují extrakt z lotosu, extrakt z šampaňského, keratin, kyselinu glyoxinovou, panthenol, vitamín E, fytokeratin.

Šampon Natura Siberica Ochrana a lesk

Průměrná cena je 360 ​​rublů (u láhve 400 ml). Šampon pro ochranu barvených vlasů od ruské značky Natura Siberica (Siberica Nature) na bázi extraktů Rhodiola rosea a Dahurian soybean pomocí bílého včelího vosku výrazně zvyšuje odolnost vlasů proti škodlivým účinkům chemikálií, které se často vyskytují v barvách. Použití extraktu Rhodiola Rosea zvyšuje ochranný potenciál vlasů, vyživuje je a zvlhčuje a také stimuluje přirozené regenerační procesy. Extrakt ze sojových bobů Dahuri může nasytit pokožku hlavy a vlasů nejcennějšími rostlinnými bílkovinami, zatímco bílý včelí vosk posiluje vlasy a dodává jim zdravý lesk.

Šampon L'Oreal Professionnel Pro Fiber Restore

Průměrná cena je 1080 rublů (láhve od 250 do 1000 ml). Šampon pro silně poškozené vlasy od slavné francouzské značky L'Oreal. Aktivní složky: aminosilan - silikonová křemičitá sloučenina pro vazbu vnitřních vrstev vlasů do trojrozměrné sítě (posilování a obnovení struktury vlasů); kationtový polymer pokrývající vlasovou kůžičku ochrannou fólií a "těsnící" komplex Aptil 100 uvnitř vlasů.

Matrix Celkové výsledky Barva Obsessed Shampoo

Průměrná cena je 530 rublů (láhve od 300 do 1000 ml). Šampon pro ochranu barvy vlasů s antioxidanty od amerického výrobce Matrix. Jemně čistí, posiluje vlasovou pokožku, chrání před škodlivými účinky UV paprsků a volných radikálů. Nasycené vlasy se zdravým leskem. Udržuje rovnováhu vlhkosti Ph, zabraňuje vyblednutí barvy až do dalšího barvení vlasů. Jasná barva díky tajemství ochrany proti vymývání ze stínu. Barva Obsessed šampon podporuje obnovu porézních oblastí vlasů. Poskytuje trvalý lesk a barvu. Antioxidanty chrání vlasy před negativními účinky životního prostředí a udržují jas až do 32 násobného umytí hlavy.

- Vitamin E - bohatý na antioxidanty, pomáhá v boji proti volným radikálům a poskytuje ochranu před vystavením škodlivým látkám.

- přírodní silikony - pomáhají zlepšovat stav vlasů a zlepšují celistvost vlasových vláken a dodávají jim lesk.

- slunečnicový olej - ideální pro barvené vlasy.

Nejlepší vlasové šampony: hodnocení 2018-2019 podle recenzí zákazníků

Jste jen zamilovaní do svých vlasů a věnujete jim velkou pozornost, neustále nakupujete drahé šampony a vyplácíte peníze v kosmetických salonech? Házejte tento podnik, protože tam jsou šampony, balzámy a masky, které můžete použít bez opuštění vašeho domova, a získat stejný výsledek, jako kdyby právě nedávno opustil salon.

Dnes budeme mluvit o cenově výhodných možnostech, které si vybral hezký sex a vyrobíme následující top 10-ki - nejlepší šampony pro hodnocení vlasů 2018 - 2019. Který z nich preferuje, podle toho, co si vyberete.

Obsah:

TOP 10 nejlepších šamponů pro ženy

Výběr přípravků pro péči je dnes extrémně široký, takže je snadné se zmást a obtížně udělat správnou volbu. Nejoptimálnější možností je důvěřovat většinovému názoru, který se můžete naučit od svých přátel nebo číst tematické fóra. V souladu s recenzemi zákazníků jsme sestavili následující desítky nejlepších, které zahrnovaly šampony od těchto výrobců:

Zvažte každou z nich podrobněji.

Londa Profesionální barevné záření

Profesionální levný Londa šampon dokonale chrání barvené vlasy před praním, dobře čistí a dává bohatý a dlouhotrvající lesk. Vzhled nástroje je neobvyklý - láhev z plastu s otočným víčkem, vyrobená ve stříbrném odstínu.

Používá unikátní technologii Radialux, díky níž mohou vlasy odstraňovat zbytky chemického barviva a udržovat zdravou barvu.

Vzhledem k tomu, že konzistence je silná, průtok je ekonomický. Umyjte tak snadno, jak je použito. Pro větší účinnost se doporučuje používat spolu s maskami, balzámy a kondicionéry.

 • Po aplikaci jsou vlasy čisté, nejsou přehnané.
 • Ekonomická spotřeba.
 • Má pěknou vůni salonu.
 • Špatně se vyrovnávají s ochranou před rychlým vyluhováním pigmentových inkoustů.

Kapous Professional Magic Keratin

Po aplikaci šampónu Kapous zmizí pocit suchých a houževnatých vlasů, protože jemná struktura jemně čistí kořeny, vytváří účinek zdravých vlasů bez přítomnosti mastného lesku. Po aplikaci se stanou poslušnými a snadno se hřeblí.

Láhev je vyrobena v bronzové barvě. Větrací dvířka se těsně uzavírají a zaručují ekonomické využití. Šampon necítí, což však výrobce slíbil. Barva je průhledná, bez charakteristických iridescentních stopových prvků.

 • Nízká cena.
 • Vytváří vlasy rovný a poslušný.
 • Dobře promyje.
 • V kompozici existuje složka, na kterou je možná alergická reakce.

Matrix Celkové výsledky Vlhkost mě bohatá

Matrix šampon je vhodný pro lidi, jejichž vlasy ztratily přirozený lesk a staly se podobně jako slámy. Dokonale se vyrovná s uvedenými úkoly - dokonale oplachuje, chrání kořeny před mastným leskem a zaručuje snadné česání.

Návrh lahve je poměrně jednoduchý a stručný. Jedná se o plastovou lahvičku s černou čepicí. Víčko je pevně uzavřeno, takže šampon může být uložen vzhůru nohama.

Barva konzistence je bílá, bez silného zápachu. Linka Rich Moisture Me má kumulativní efekt, tj. stopové prvky, které jsou v šamponu, mají redukční účinek a nadále plní funkci ochrany po dlouhou dobu i po několika dnech.

 • Nezasychá.
 • Nezpůsobuje lupy.
 • Po aplikaci vlasy přestanou vypadávat.
 • Kompozice má značný počet prvků, které mohou vést k alergické reakci.

Vichy dercos neogenní

Prostředky od firmy Vichy byly vytvořeny pro lidi, kteří čelí problému vypadávání vlasů v důsledku neustálého zbarvení. Hlavním úkolem šamponu je, že obsahuje stylové přísady, díky nimž se vlasy stávají hustšími a začínají růst rychleji.

Láhev je vyrobena v bílých a fialových tónech, takže přitahuje pozornost. Víko se těsně uzavře a nedovolí, aby se kapalina vysypala, pokud by byla náhodně nakloněna, takže šampon vás potěší dlouhou dobu a nevyžaduje rychlou koupi nové láhve.

Konzistence je jasná, s mírně výrazným zápachem salonu. Nástroj je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Pro účinnější výsledek se doporučuje používat s ampulemi, které obsahují stemoxidin.

 • Dlouho udržuje styling.
 • Docela pohodlná trubka.
 • To dává dobré množství.
 • Může způsobit lupy.
 • Silné suché konce.

Goldwell Jen Smooth zdobení

Tento nástroj lze právem nazvat šamponem, který uklidní neposlušné vlasy. Primárně určen pro nespravedlivé a obtížné hřebenové vlasy. Mírné působení zajišťuje, že během šamponování se barva nevymaže a vzorec Fade Stop Formula se postará o zachování stávajícího odstínu po dlouhou dobu.

Mezi hlavní funkce deklarované výrobcem je třeba zdůraznit: čištění, rovnání, hladkost, snadné česání, dodávání lesku a jemná péče. Láhev sama je vyrobena v bílém s charakteristickými stříbrnými tóny na těle. Šampon má zajímavý zápach, nejde o salonní vůni a žádný náznak těžkého parfému. Voní lehké a vzdušné jahody se smetanou.

 • Dokonalá péče s porézními vlasy.
 • Dobře promyje.
 • Netvoří kořeny tuky.
 • Mohou to být problémy s olejem.
 • Může se objevit lupru.

Ducray Kelual DS

Jeden z nejlepších šamponů pro lupy a svědění, který bude vaším spasením, pokud jste již zkusili všechny způsoby, ale nemohli jste překonat lupy. Výrobci tuto značku označili za léčbu těžkých lupů. A to není pro nic, protože ve skutečnosti ti, kteří jsou už zoufalí pro léčbu, se k němu uchýlili.

Láhev je nejvíce standardní - plastová láhev bílé barvy s odklopným víčkem. Víko se pohodlně uvolní a zkroutí, stejně dobře uzavřeno a zůstává v dokonalém stavu po dlouhou dobu.

Konzistence šamponu není příliš hustá, ale není viskózní, je bílá a připomíná mléko. Rozlišuje nenápadný, lehký zápach. Je prodávána výhradně v lékárnách, takže jej nelze nalézt v běžném obchodě.

 • Zlepšuje stav pokožky hlavy.
 • Odstraňuje lupy.
 • Ekonomicky dost
 • Přítomnost vůně lékárny.
 • To vede k závislosti.
 • Má krátkodobý účinek.

Chi keratin

Kapalné hedvábí od výrobce CHI je vhodné pro ty, kteří milují, když mají vlasy charakteristický zdravý lesk. Od prvních minut se konzistence této drogy, která se cítí jako hedváb, táhne kolem vlasů, čímž jí proudí, hladká a lesklá.

Prostředky se liší nepřiřazenou vůní s lehkou kysaností. Konzistence gelu, více kapalného než jakýkoli jiný šampon z našeho hodnocení.

Láhev je plastová nádobka šedé barvy s dávkovačem víka. Kromě toho můžete také říci o ziskovosti tohoto nástroje, protože to může stačit po dobu asi 8-9 měsíců.

 • Po použití je účes snadné pečovat.
 • Účes se měkký na dotek.
 • Vlasy se snadno vyhlazují a nemají magnet.
 • Snadno je přehánět.

Wella odborníci fusion

Šampon Wella Intensive Repairing je vhodný pro ty, kteří chtějí dát svůj účes okamžitý, efektivní vzhled. Vlasy po mytí si zachovávají primární stav - nejsou těžké a nejsou měkké. Chcete-li poskytnout měkkost, doporučujeme dodatečně použít masky nebo kondicionéry, které jsou součástí tohoto řádku.

Je dostatečně hustá, pěna dobře a také má výrazný salonový zápach smíšený s kávou. Umyvadla poskytují okamžitý účinek, ale kvůli velkému počtu chemických složek se nedoporučuje pro každodenní použití.

Láhev je malá bílá barva s příměsí hnědých odstínů a nápisů.

 • Hustá konzistence.
 • Ekonomická spotřeba.
 • Vlasy mají dobře upravený vzhled.
 • Chemické složení

Moroccanoil Hydrating

Tento hydratační regenerační šampon dokonale čistí, zvlhčuje a dává vlasům živý lesk. Velkým přínosem je absence škodlivých chemických složek, což neprispievá k výskytu alergií.

Konzistence světlé barvy, ne silně pěna, ale spíše dobře vymývání. Po použití se vlasy nezamotou, nezakládají a nejdůležitější zůstávají vlhké.

Láhev je čistá láhev, vyrobená ve světle modrých tónech s bílým víčkem. Kryt dávkovače se otevírá jedním stisknutím.

 • Neobyčejná vůně.
 • Dává vitalitu.
 • Boj spadne.
 • Nepůsobí podráždění.
 • Krátký efekt.
 • Nedává hlasitost.

Redken Color Extend Magnetics

Náprava od Redken může být skutečně nazývána nejlepším šamponem, který může splnit každý rozmar. Mezi úkoly uvedené výrobcem: účinek posílení, přidávání lesku, snadné česání, neutralizace elektrifikace. Vlasy po aplikaci svítí, udržuje objem během dne a barva se v blízké budoucnosti nevymaže.

Konzistence je tlustá, něco jako maska. Má nenápadný květinový zápach, který se na vlasu neobjevuje. Láhev je vyrobena v mimořádné barvě s charakteristickým černým dávkovačem.

 • Neobsahuje parabeny.
 • Vynikající promývání.
 • Dává lesk.
 • Vůně nezpůsobuje podráždění.
 • Průměr pěny.
 • Docela vysoká cena.

Srovnávací tabulka s cenami

Všechny šampony na vlasy z našeho hodnocení 2018-2019 mají podle hodnocení zákazníků nejlepší poměr ceny a výkonu, ale jejich cena se může výrazně lišit. Proto pokud je cena pro vás důležitým faktorem při výběru, doporučujeme vám seznámit se s naší srovnávací tabulkou.

Jak vybrat správný šampon?

Pokud se stále rozhodnete zakoupit profesionální šampon pro péči o vlasy doma, pak budete potřebovat poradenství ohledně toho, co nejdříve věnovat pozornost:

 1. Rozhodněte se, jak se zbavit přesně toho, co potřebujete. Pokud nejsou žádné problémy jako takové, pak se šampon pro normální vlasy.
 2. Pokud jsou vlasy mastné, potřebujete nástroj, který čistí pokožku hlavy a má sušicí vlastnosti.
 3. V takovém případě, pokud je suché, musíte vybrat šampon, jehož hlavním úkolem je krmit porézní struktury.
 4. Pokud potřebují tonikum a objem, pak je třeba věnovat pozornost výrobkům, které obsahují velké množství silikonů, které zahušťují strukturu.
 5. Pokud chcete mít rovné vlasy, vyberte šampon s vyhlazovacím efektem.
 6. V případě, že máte přirozeně kudrnaté vlasy a chcete se zaměřit na tuto pozornost, vyberte si nástroj, který vám dá pružnost kudrlinky.
 7. S nezbednými a tvrdými kudrlinami trochu jinak. Kromě toho, že potřebujete vybrat nástroj, který rozptýlí vaše vlasy, musíte také použít další prvek ve formě balzámu, který opraví efekt a umožní snadné česání.
 8. Pokud jste alergičtí na složky obsažené v šamponu, vyberte bezbarvou barvu s minimálním množstvím chutí a parabenů.

Podrobnější informace o výběru ve všech podrobnostech naleznete na videu:

10 pravidel pro praní vlasů

Nestačí jen koupit šampon, musíte také vědět, jak ho používat správně, protože existují některé funkce, které potřebujete vědět, abyste se nepoškodili. Další informace naleznete v tomto videu:

Pro Více Informací O Suché Vlasy