logo

Ropové sérum z alopécie nesmazatelné

Obsah [skrýt]

Rajčatové sérum - je péče o kůži, která pomáhá chránit krásu a tloušťku vlasů. Vzorec tohoto nástroje obsahuje živiny, které posilují a tónují pokožku pokožky hlavy. Vzhledem k pravidelnému používání tohoto výrobku se prameny stanou hedvábnými, ztráta vlasů je snížena a vyčesávání se zlepšuje.

Akce

Ztráta vlasů může být způsobena různými faktory. V některých případech se vyskytuje v období jaro-jaro, které je způsobeno nedostatkem živin v našem těle. Někdy příčinou plešatosti může být genetická predispozice těla nebo řada nemocí, které způsobují vypadávání vlasů.

Tradiční recepty a léčivé byliny byly již dlouhou dobu používány k ochraně krásy a hustoty vlasů. Dnes máme příležitost aplikovat zavedené tradice v modernějších formách. Vynikajícím příkladem účinného léku proti baldness je sérum Burdock, které obsahuje užitečné výtažky a oleje, které intenzivně vyživují pokožku hlavy.

Sérum z rakve pomáhá zbavit se mnoha problémů a zlepšit stav vlasů:

 • Vyživuje a posiluje vlasové folikuly, saturuje pokožku potřebnými prvky;
 • Stimuluje regeneraci struktury vlasů, obnovuje poškozené oblasti;
 • Normalizuje tvorbu mazových mazových žláz, čímž se snižuje zvýšený obsah tuku v kůži;
 • Aktivuje pomalý růst "spacích" folikulů;
 • Eliminuje křehkost a průřez pramenů, což jim dává živý lesk a zdravou barvu;
 • Normalizuje mikroflóru epidermis, eliminuje lupy;
 • Pomáhá se zbavit nepohodlí, svědění, suchosti;
 • Aktivuje krevní oběh v této oblasti epidermis, normalizuje metabolické procesy;
 • Chrání kudrlinky před negativním dopadem různých environmentálních faktorů, posiluje je.

Složení

Základ nezmazatelného séra pro vlasy Burdock zahrnuje komplex aktivních složek rostlin, z nichž každá má zvláštní efekt:

 1. Ropový olej - součást, která aktivuje růst pramenů a posiluje vlasové folikuly. Tato složka se používá v mnoha kosmetických přípravcích určených pro vlasy, protože obsahuje ve svém složení velké množství vitaminů a užitečných prvků. Rapek aktivuje pomalý růst kadeřnic, obnovuje jejich strukturu a vitalitu.
 2. Extrakt z pepře - součást, která má tonizační účinek. Aktivuje mikrocirkulaci krve, která umožňuje zlepšit saturaci pokožky hlavy pomocí užitečných prvků. Pepř probouzí funkce "spícího" folikulu a osvěží pokožku.
 3. Extrakt z kopřivy - bylinná přísada, která obsahuje ve svém složení velké množství kyselin. Nettle je také bohatý na vitamíny, minerály a esenciální oleje. Bohaté složení této složky séra posiluje vlasové folikuly, zabraňuje plešatosti a odstraňuje další problémy.
 4. Výtažek z chmelových kuželů je přírodní složkou, která má regenerační a ochranný účinek. Zabraňuje negativnímu vlivu environmentálních faktorů a má antibakteriální účinek.
 5. Extrakt ze siberské jedle je složka, která je biologicky aktivní složkou, která posiluje imunitní obranu pokožky.
 6. Dexpanthenol - provitamin B5, poskytující regenerační, protizánětlivý a zvlhčující účinek.

Závěr

Nezmazatelné sérum pro plešatě Rapek - je aktivní regenerační a zpevňující činidlo, které zabraňuje vypadávání vlasů. Tento produkt obsahuje ve svém základu velké množství přirozených posilujících složek, které nasytí vlasové folikuly a epidermis hlavy s nezbytnými prvky.

Návod k použití

Pokyny pro použití nesmazatelného séra pro plešatě Rapek se skládá z následujících kroků:

 1. Nejprve je třeba umýt kudrlinky pomocí šamponu.
 2. Prostředky se používají pouze na čisté pokožce hlavy.
 3. Rovnoměrně rozdělte produkt a masírujte pokožku, přičemž věnujte zvláštní pozornost kořenové zóně.
 4. Masáž hlavy musí být provedena před příjemným oteplováním.
 5. Během aplikace může dojít k mírnému pocitu hoření, který po několika minutách projde. Pokud hoření způsobuje vážné nepohodlí, vypláchněte velkým množstvím vody.
 6. Sérum nevyžaduje oplachování.
 7. Tento výrobek používejte denně.

Sérum na vlasy Floresan Ropa od plešatosti, nesmazatelná

Účinek je zaznamenán; pomohl mi! Ale existují pochybnosti... + fotografie séra, kompozice

Pozdravy všem, kteří vypadali!

Floresan sérum "Burkock" nejprve koupil na podzim, když jsem měl skutečné panice kvůli pádu vlasů. Již jsem napsal o některých nástrojích; některé byly naprosto zbytečné. Ale toto sérum je jedním z těch prostředků, od kterých byl účinek skutečně patrný.

Následující "body" (***) nejsou pro čtení nutné; kdo potřebuje pouze fakta - přečtěte si "Impressions"

*** Příčiny vypadávání vlasů, samozřejmě, mohou být jiné; ale můj důvod zůstal záhadou pro mě. Kadeřnice říkala, že příliš nespadají; Jednoduše, když jsou vlasy dlouhé, pak dokonce i z jednoho nebo dvou chloupků může vyvolat dojem, že někteří padli. A doporučila prostě změnit péči + konzultovat s lékařem. Pravidelně navštěvuji lékaře; a ani před ani po použití tohoto séra nebylo nalezeno nic podezřelého.

*** Já jsem se okamžitě rozhodl koupit toto sérum, protože Byl jsem v rozpacích s některými složkami v kompozici (propylenglykol a imidazolidinylmočovina, zejména ty, které o nich nebudeme psát, na internetu je spousta informací). Ale po reflexi jsem se rozhodl riskovat; Navíc, jak jsem zjistil při čtení recenzí jiných kosmetických přípravků a při pohledu na kompozice výrobků, které jsem použil dříve, tyto komponenty se obvykle nacházejí v mnoha produktech (v tonických vlasových sprejů a dokonce i v odstraňovačů očních make-upů a ostatní). No, předtím, než jsem do kompozic nevěnovala pozornost. Celkově mi bylo trochu snazší přizpůsobit se a rozhodnout se používat toto sérum.

No a dodám, že ve složení jsou také užitečné složky; a obecně, kompozice podle mého názoru není tak strašná jako nějaké jiné prostředky.

Co je slíbeno a kompozice je vidět na fotografii.

Objem 100 ml. Cena cca 90r.

Ukázky použití:

Nástroj je v lahvičce s dávkovačem; pohodlné.

Vůně - bylinná, velmi výrazná; může vypadat ostře.

Aplikoval jsem tento prostředek na vlasové kořeny a neumyloval jsem je. Používejte, jak je uvedeno v pokynech.

Z tohoto nápravy vlasy se nestaly lepivé, nevypadaly špinavě;

nemusel umýt mnohem dříve než obvykle (m b Musel jsem se omýt trochu častěji, ale určitě jsem neměl takové, že ihned po použití mé vlasy vypadaly mastné / lepkavé / změnily se na rampouchy).

Skalp není "peklo" pocit pálení atd..

Po nanesení séra okamžitě umyté ruce.

Strávil jsem tento nástroj není příliš ekonomický, protože jsem se uchýlil, nešetřil.

Výsledek i všimli si po několika použití. Vlasy opravdu začaly vypadat méně. To bylo zvláště patrné při mytí vlasů. (pokud porovnáte množství ztracených vlasů "před" a "během" používání tohoto nástroje). Ano, a tak vypadávání vlasů výrazně snížilo (a při česání a obecně klesá méně).

Nové vlasy rostou rychleji a lepší (to bylo také velmi patrné).

A konečně jsem si vzdychla s úlevou!

Ale když skončila první láhev a uklidnila se, vlasy mi začaly opět vypadávat. Stejně jako předtím, ale stále více než při použití tohoto nástroje. Pak jsem si koupil další láhev (a jedna - "v rezervě") a ztráta opět poklesla. Ale existovaly nové pochybnosti (možná budete potřebovat více než jednu lahvičku, aby se zachoval výsledek).

A přesto jsem zmatený těmito přísadami, o kterých jsem se zmínil výše, a proto ještě před prvním pokusem jsem určená pro sebe a další způsoby boje proti vypadávání vlasů.

Jeden z nich - masky s esenciálním olejem Bay.

Teď ji používám; a problém ztráty vlasů mi přestal dělat starosti. Pro spravedlnost si všimnu, že olej má kontraindikace; a teď vlasy vypadnou (ale je to pravděpodobně již pravidlem a tento počet klesajících chlupů (jak je tomu nyní) mě nevyděsit) /

Také jsem použil šampon "Burdock"; obrátil se ke mně také.

V přehledu jsem sdílel své dojmy a myšlenky a je na vás, abyste ho využili nebo ne.

Rozhodně jsem si všiml výsledku. Ale přesto mohu jen doporučit "s opatrností".

Díky všem, kteří vypadali! Přeji vám skvělou náladu!

Plešatá blondýnka nebo....... a jíst ryby a nelezit do rybníka...... (+ fotky)

Dobrý den, dobrá.

Koupil jsem sérum Burdock před rokem na 100 rublů. Po porodu mi vlasy vypadaly silně a já jsem se rozhodla ošetřit vlasy spolu s užíváním vitamínů. Moje vlasy byly "živé" - jejich přirozená barva. Foto:

Balení: transparentní lahvička s dávkovačem. Výrobek je dobře postříkán.

Vůně: voní jako bylinky - slabý zápach.

Konzistence: tekuté máslo, nemastné, nelepivé.

Barva: Transparentní se žlutým odstínem.

Sliby výrobce: snížení pádu vlasů - posílení kořenů.

Složení: chemické s extrakty. Sérum objemu "Floresan" obsahuje aktivní komplex výtažků z lopuchu, pepře a kopřivy. Zbytek je chemie. Měl jsem již chemické bačkané máslo - účinek je slabší než přírodní, ale je bez problémů omyt. Zde je zřejmý stejný princip - konec konců je textura dokonale vymyta z vlasů a pokožky hlavy a je sérem s nízkým obsahem tuku.

Moje dojmy: Používání séra je příjemné. Posypte pokožku hlavy a masírujte - sérum do vlasových kořenů. Sérum je nemastné, proto vysušuje a neposkytuje účinek mastných vlasů - nesmazatelné.

Přes přítomnost extraktu pepře v kompozici - žádné spáleniny hlavy.

Účinky: obecně existuje mnoho důvodů pro vypadávání vlasů a aby se zabránilo pádu vlasů, musíte najít příčinu a odstranit ji. Když jsem měla přirozenou barvu vlasů - mé vlasy spadaly kvůli nedostatku vitaminů - dítě nasávalo všechno v lůně - mnoho žen po narození dalo trochu "plešatost".

Sérum mi pomohlo - vlasy přestaly po týdnu užívat. Odložil jsem ho a dlouhou dobu jsem ho nepoužíval.

Pokus č. 2 - k zabránění "vypadávání vlasů" byl korunován selháním.

Asi před třemi měsíci jsem se začal vyrovnávat - bělil si vlasy a moje vlasy nejen začaly vypadat jako "sláma", ale také vypadaly. Koneckonců každý měsíc tónuju kořeny. A pak začal strašlivý vlas -

Vždycky se směju: Být blondýnka. Koneckonců, den mám více než 100 vlasů jednoznačně.

Vzpomněla jsem si na tlustou lahvičku, stále bylo ještě polovina séra neporušená a po každém umývání se začala dělat masáž hlavou s tím, že ji třela do vlasových kořenů. Efekt: 0 - nula.

Vlasy zředěné - ocas myši - tenký.

No, jak jsem chtěl: a jíst ryby (barvu) a...................

Když si barví vlasy - žádný lék mi pomáhá proti vypadnutí - To již bylo ověřeno 10. vylepšením.

Snažím se častěji nosit ocas, aby mé vlasy spadly na podlahu méně a pít vitamíny, a přemýšlím o nákupu drahého zahraničního séra - komplexu.

Děkujeme vám za pozornost: buďte krásní a hlavně šťastní.

Efekt - BOMB-2! - Mnoho fotek - Rajské sérum pro plešatost Floresan

Pokračuji v příběhu o tom, jak zacházet s nadměrnou ztrátou vlasů pomocí série nástrojů Burdock z Floresanu. Na první fotografii jsem použil celý komplex:

- šampon proti vypadávání vlasů Rapek.

- nezmazatelný koncentrát denní noční lopucha.

- Hot mask-komprese Ropa.

- nezmazatelné sérum pro plešatě Rapek.

Také jsem použil olej pro růst řas Rapek. Také jsem o něm napsal recenzi.

Obecně platí, že všechny přípravky proti vypadávání vlasů poskytly velmi dobrý výsledek. O pár týdnů později přestaly vlasy padají a po několika měsících jsem si dokonce všiml jejich kvantitativního růstu.

Dokážete si představit, jak strach list padá na hlavu, když se rozhodnu koupit takový arzenál. No, dobře, už jsem o tom mluvil.

Nyní podrobně o séru z plešatosti Rapek:

- Sérum z rakve nezmazatelné. Má konzistenci tekutého gelu. Vlasy neváží a nelesknou. Ale stále ji používám častěji v noci, a ráno si vlasy, pokud potřebuji někam jít.

- Sérum pro růst vlasů se prodává ve spreji, takže je snadné a hospodárné použít na kořeny.

- Po nanesení přípravku mírně pokořuje pokožku, protože obsahuje extrakt z červeného pepře. Díky tomu se zlepšuje průtok krve a výživy kořenů vlasů.

- Whey Loď zaberá jen 91 rublů. Série jako celek není drahá, takže ji používám několik měsíců a já budu pokračovat.

- Nástroj páchne jako odvar z kořene a některých dalších bylin.

- Toto sérum pro plešatost je velmi dobrá kompozice, soudce pro sebe - mnoho extraktů, hydrogenovaný ricinový olej a panthenol.

Složení: voda, lopuchu, chmel extrakt, pepřový extrakt, extrakt z kopřivy, propylenglykol, hydroxylovaný lanolin, panthenol, glycin, extrakt sibiřské jedle jehel, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, trideceth-9, parfémy, benzylalkohol, metilhloroizotiazolinon.

Neřeknu, že je to nejlepší lék na vypadávání vlasů, ale určitě velmi efektivní! Upřímně vám doporučuji vyzkoušet. Aspoň nebudete nic ztratit. Mám mé vlasy na prostředku Burkock, který není zesílený a zvednutý.

Doufám, že se mi líbí moje recenze. Drop znovu!

BUDE ZTRÁTA ZTRÁTA?

Dobrý den, drahé doporučení a návštěvníci stránek! Vypadávání vlasů je velmi nepříjemná věc, kvůli které je blízká a hluboce depresivní! Dotkla jsem se problému globálního "otáčení" po porodu. Vlasy samozřejmě spadly, ale netrvalo dlouho a nebylo těžké se s tím vyrovnávat různými domácími maskami.

Ale teď, když jsem dostala dítě, jsem pochopil, že se příroda rozhodla opustit mě plešatou, protože matka absolutně nepotřebuje vlasy, protože vzácné dítě je vytáhne)))

Prameny nechal hlavu stejně jako raketa, a po umytí hlavy vlasů, jen jsem plakala krokodýlí slzy....V zoufalství, dokonce jsem se rozhodl na cibuli masku, stejně jako poprvé jí pomohl, a pak „uniknout“ vlasy jen na dvojnásobek.

Kdysi jsem slyšel o sérii "Burdock" z Floresanu od mé tchyně, mluvila velice nadšene o masce a séru, takže jsem se rozhodla jít nakupovat hledat zázračné nástroje.

Mimochodem jsem dlouho hleděl, ale stále jsem to našel. Cena byla potěšena (29,900 běloruských rublů), objem 100 ml.

Pochopitelně, koupil, a ve stejný večer testován.

Charakteristickou vlastností je následující: žlutozelená olejovitá kapalina, která nemá mastné vlasy. Má silný zápach, něco bylinného, ​​lékárny, ale na to jsem reagoval normálně, pro mě hlavním účinkem. Mám rád láhev, velmi hustý plast, má dobré "rozmetadlo". Je pravda, že je strávil neekonomicky, nakonec jsem s těmito 100 ml na pár týdnů s užíváním za 1-2 dny neměl.

Nyní o výsledcích, doslova od prvního použití divého séra, mé vlasy vylialy několikrát méně vlasů než dříve. Co je ve skutečnosti varováno.

"Přitahuje je, co?" Myslela jsem si. Koneckonců, nikdy jsem si nevšiml okamžitý účinek jediného prostředku. Navíc, ve dvou týdnech pravidelného používání tohoto nástroje se můj vlas téměř úplně zastavil.

Ne, samozřejmě, byla jsem šťastná... ne dlouho. Zde je jen vysychané sérum a okamžitě mi vlasy začaly znovu ztuhovat....

Závěr: funguje to při jeho použití.

"Možná potřebujeme kurs déle" - taková jasná myšlenka navštívila mou plešatou hlavu. Koupil jsem ještě jednu z nich a plus koncentrát téže série, která, jak se ukázalo, se lišila od syrovátky pouze lahví. Další tři týdny, naděje na léčbu žila, ale dostal jsem pouze dočasný účinek.

V komplexu jsem zkoušel další olejový elixír.

Přiznávám, že se zásadou prolapsu po porodu nic nemůže vyrovnat, kromě možnosti "musí projít", takže pro lidi s jinými příčinami plešatosti doporučuji, možná vám to pomůže!)

"Když se objevil první výsledek, rozhodl jsem se při první příležitosti jít a koupit alespoň 3 další lahve... NYNÍ NEMĚTE KOUPIT NA NÁKUP"

Mnozí mně pravděpodobně pochopí, existují takové produkty, po jejichž použití nemůžete vytvořit názor, dokonce ani negativní. Chystám se tento posudek dlouho napsat a nakonec jsem zvedl slova, doufám, že to pomůže těm, kteří si je přečetli, s konečnou volbou v nákupu. Já osobně v době nákupu nebyl zcela jist, zda se mi to znamená, nebo ne, protože zpětná vazba je zcela protichůdné, a v této sérii jsem měl čas vyzkoušet horké masky zábaly, které nesplňovalo mé očekávání a šampon, který jsem příliš pomalu, ale jistě trochu zklamaný (ukázalo se, že jsou účinnější šampony).

Moje recenze není první, takže nebudou popisovat balení, lahvičku barvy, vůně, ale budu ihned psát o mé žádosti a výsledku.

Jak jsem použil Burdock sérum a proč je to takto: říkat, že sérum po aplikaci nezanechává žádné stopy na vlasy vůbec, nemohu, protože to tak není. Neudělala můj kudrnatý, pórovitý, tenký vlas, mastný, ale ztrácel svůj originální svěží vzhled, stal se stokem a cítil se jako slaměk na dotek. Předtím jsem použil asi 1,5 měsíce sérum sprej vlasy od Agafi souprav, které musí být rovněž aplikovány na čistou hlavou, ale t. To. Je to špinavá, celou tu dobu jsem šel s „stale“ hlava, že spíše jsem unavená a Podobná perspektiva s Burdockem mi nevyhovovala. Proto Aplikoval jsem sérum z Floresanu nikoliv na čisté vlasy, ale den předtím, než jsem si vlasy umyla. Stříkaný pouze na kořeny a pokožku, po mírném masáži. Výsledek vypadal téměř okamžitě, její vlasy staly se hodně méně na podzim, jsem strávil na ně ruce a zůstali na hlavě, ne v ruce, byl jsem šťastný, ale když butylek začali přicházet ke svému konci, v místě, kde se začal projevovat zalysenki a kde jsem bohatě posypané sérem, začaly se cítit chuchvalce, to znamená, že se objevily nové chloupky. Všechno bylo připraveno běžet a kupovat víc a víc, alespoň tři lahve, ale když sérum skončilo, po zvážení všech kladů a nevýhod se zdržel od druhotného nákupu a proto:

1. Zanechává špatnou věc.

2. Mám rád, že je vyroben ve formě spreje, a proto jsem koupil sérum, nikoli denní a noční koncentrát, ale vytahovač je velmi velký sprej, tak velký, že z jednoho zraku sérum teče přes hlavu.

3. Vzhledem k velkému postřiku, velmi vysoké spotřebě se obsah doslova rozpouští před našimi očima. Měl jsem jednu láhev dostatečnou pro maximálně 6 aplikací. Pravděpodobně můžete uvíznout a nalijte kapalinu do jiného zařízení na rozstřikování, avšak vzhledem k husté konzistenci je nepravděpodobné, že by to fungovalo.

4. Po zrušení se vlasy opět vrátili, i když ne tak moc. Nebylo to normální vlasy, které vyrůstaly z hedgehogu, aby se dostaly do cesty, ale husté vlasy, velmi tenké a světlé vlasy, tudíž plešatiny nepřekročily, krátké nohy začaly vypadávat také. Myslím, že sérum mělo být používáno delší dobu a jedna láhev je velmi malá.

5. S ohledem na rychlou spotřebou požadované dlouhodobé užívání, a cena (I Sérum stojí 107 rublů na 100 ml a, například, stříkací soupravy Agafi 70 rublů na 150 ml, se v jednom obchodě najednou) lze získat vůbec ne ekonomický nástroj.

Závěr: V podstatě se mi líbilo Burdock sérum, kompozice je velmi dobrá, neexistují žádné silikony, ve srovnání se sérem soupravy Agafya First Aid Kit působí efektivněji a rychleji. Pokud jste připraveni přijmout všechny své nedostatky, stojí za to vyzkoušet. Osobně mě zastavují od nákupu, ale stále mám šampon ze stejné série, a jestli je tu další obrat, možná si vezmu sérum.

Účinek se projevil

Získal jsem sérum Burdock z lopuchu spolu se šamponem, masku-kondicionér podobného série ke snížení vypadávání vlasů,

Výrobce zaručuje, že ztráta vlasů může být znatelně snížena v libovolných stádiích plešatosti s pravidelným používáním séra, které se vyvíjí podle zvláštního vzorce jako solného roztoku s účinným komplexem rostlinných složek - výtažků z lopuchu, pepře a kopřivy.

Nemám plešatost, ale mé vlasy po barvení už dávno silně padaly, takže musím pravidelně používat různé prostředky k jejich posílení. Nesnažím se používat nekonečně jen posilovací prostředky, obvykle je používám až do konce balení, pak se po přestávce po nějaké době pokusím něco podobného dostat. Možná udělám chybu, ale někdy chci jen něco jiného.

Sérum z baldness Rostou nesmazatelné, musí být aplikován na vlasy po mytí, a pokud stále používáte kondicionér, pak po něm. Na začátku jsem to udělal jenom, ale trochu jsem ji využil, protože jsem se bála, že moje vlasy budou vypadat špinavě. Pak jsem se rozhodl použít ji na noc, abych mohl použít více. Každé ráno jsem si umyla hlavu, kromě neděle, takže večerní vlasy stále nejsou příliš špinavé, ráno vypadají, jako by jsem jim neunikla týden. Sérum se aplikuje na vlasové kořeny, je nutné je důkladně protřít na pokožku hlavy, masírovat ji po dobu 3-5 minut, dokud necítíte teplo.

Používal jsem sérum nerovnoměrně, strávil jsem to pravděpodobně téměř třikrát víc než šampon a kondicionér, strávili méně než půl balení po dobu kratší než dva týdny a už jsem druhýkrát sérum koupil a asi třetinu jsem použil.

Ale nejdůležitější je, že účinek ochrany vlasů se projevil, že se znatelně snížil, s největší pravděpodobností proto, že jsem použil sérum v kombinaci se šamponem a maskou řady kondicionéru řady Burdock.

Komentáře k Floresan Hair Serum Ropa od alopecie, nesmazatelná

Kosmetika péče o vlasy - recenze o Floresan Hair Serum Ropa od plešatosti, nesmazatelná

Recenze

ruční vytahovač lahví

rychle špinavé vlasy jsou neúčinné

Pravidelně jsem užíval celou sérii Floresan burdock, včetně séra, po dobu 2 měsíců a v důsledku toho mohu říci, že jsem byl velmi zklamaný. O všech produktech - šampon, olej a maska ​​- již jsem napsal recenze, nic inspirující,...

ne mastné, nevytváří vlasy těžkou a pohodlnou lahvičku

Před rokem jsem koupil masku z této série a stejného séra. Ani jeden ani ten druhý si nepamatoval efekt. Koupil jsem však stejné sérum v naději na něco... Je vhodné ho používat mezi mycím prádlem. ruční lahvička...

Sérum na vlasy Floresan Ropa od plešatosti, nesmazatelná

Účinek je zaznamenán; pomohl mi! Ale existují pochybnosti... + fotografie séra, kompozice

Pozdravy všem, kteří vypadali!

Floresan sérum "Burkock" nejprve koupil na podzim, když jsem měl skutečné panice kvůli pádu vlasů. Již jsem napsal o některých nástrojích; některé byly naprosto zbytečné. Ale toto sérum je jedním z těch prostředků, od kterých byl účinek skutečně patrný.

Následující "body" (***) nejsou pro čtení nutné; kdo potřebuje pouze fakta - přečtěte si "Impressions"

*** Příčiny vypadávání vlasů, samozřejmě, mohou být jiné; ale můj důvod zůstal záhadou pro mě. Kadeřnice říkala, že příliš nespadají; Jednoduše, když jsou vlasy dlouhé, pak dokonce i z jednoho nebo dvou chloupků může vyvolat dojem, že někteří padli. A doporučila prostě změnit péči + konzultovat s lékařem. Pravidelně navštěvuji lékaře; a ani před ani po použití tohoto séra nebylo nalezeno nic podezřelého.

*** Já jsem se okamžitě rozhodl koupit toto sérum, protože Byl jsem v rozpacích s některými složkami v kompozici (propylenglykol a imidazolidinylmočovina, zejména ty, které o nich nebudeme psát, na internetu je spousta informací). Ale po reflexi jsem se rozhodl riskovat; Navíc, jak jsem zjistil při čtení recenzí jiných kosmetických přípravků a při pohledu na kompozice výrobků, které jsem použil dříve, tyto komponenty se obvykle nacházejí v mnoha produktech (v tonických vlasových sprejů a dokonce i v odstraňovačů očních make-upů a ostatní). No, předtím, než jsem do kompozic nevěnovala pozornost. Celkově mi bylo trochu snazší přizpůsobit se a rozhodnout se používat toto sérum.

No a dodám, že ve složení jsou také užitečné složky; a obecně, kompozice podle mého názoru není tak strašná jako nějaké jiné prostředky.

Co je slíbeno a kompozice je vidět na fotografii.

Objem 100 ml. Cena cca 90r.

Ukázky použití:

Nástroj je v lahvičce s dávkovačem; pohodlné.

Vůně - bylinná, velmi výrazná; může vypadat ostře.

Aplikoval jsem tento prostředek na vlasové kořeny a neumyloval jsem je. Používejte, jak je uvedeno v pokynech.

Z tohoto nápravy vlasy se nestaly lepivé, nevypadaly špinavě;

nemusel umýt mnohem dříve než obvykle (m b Musel jsem se omýt trochu častěji, ale určitě jsem neměl takové, že ihned po použití mé vlasy vypadaly mastné / lepkavé / změnily se na rampouchy).

Skalp není "peklo" pocit pálení atd..

Po nanesení séra okamžitě umyté ruce.

Strávil jsem tento nástroj není příliš ekonomický, protože jsem se uchýlil, nešetřil.

Výsledek i všimli si po několika použití. Vlasy opravdu začaly vypadat méně. To bylo zvláště patrné při mytí vlasů. (pokud porovnáte množství ztracených vlasů "před" a "během" používání tohoto nástroje). Ano, a tak vypadávání vlasů výrazně snížilo (a při česání a obecně klesá méně).

Nové vlasy rostou rychleji a lepší (to bylo také velmi patrné).

A konečně jsem si vzdychla s úlevou!

Ale když skončila první láhev a uklidnila se, vlasy mi začaly opět vypadávat. Stejně jako předtím, ale stále více než při použití tohoto nástroje. Pak jsem si koupil další láhev (a jedna - "v rezervě") a ztráta opět poklesla. Ale existovaly nové pochybnosti (možná budete potřebovat více než jednu lahvičku, aby se zachoval výsledek).

A přesto jsem zmatený těmito přísadami, o kterých jsem se zmínil výše, a proto ještě před prvním pokusem jsem určená pro sebe a další způsoby boje proti vypadávání vlasů.

Jeden z nich - masky s esenciálním olejem Bay.

Teď ji používám; a problém ztráty vlasů mi přestal dělat starosti. Pro spravedlnost si všimnu, že olej má kontraindikace; a teď vlasy vypadnou (ale je to pravděpodobně již pravidlem a tento počet klesajících chlupů (jak je tomu nyní) mě nevyděsit) /

Také jsem použil šampon "Burdock"; obrátil se ke mně také.

V přehledu jsem sdílel své dojmy a myšlenky a je na vás, abyste ho využili nebo ne.

Rozhodně jsem si všiml výsledku. Ale přesto mohu jen doporučit "s opatrností".

Díky všem, kteří vypadali! Přeji vám skvělou náladu!

Plešatá blondýnka nebo....... a jíst ryby a nelezit do rybníka...... (+ fotky)

Dobrý den, dobrá.

Koupil jsem sérum Burdock před rokem na 100 rublů. Po porodu mi vlasy vypadaly silně a já jsem se rozhodla ošetřit vlasy spolu s užíváním vitamínů. Moje vlasy byly "živé" - jejich přirozená barva. Foto:

Balení: transparentní lahvička s dávkovačem. Výrobek je dobře postříkán.

Vůně: voní jako bylinky - slabý zápach.

Konzistence: tekuté máslo, nemastné, nelepivé.

Barva: Transparentní se žlutým odstínem.

Sliby výrobce: snížení pádu vlasů - posílení kořenů.

Složení: chemické s extrakty. Sérum objemu "Floresan" obsahuje aktivní komplex výtažků z lopuchu, pepře a kopřivy. Zbytek je chemie. Měl jsem již chemické bačkané máslo - účinek je slabší než přírodní, ale je bez problémů omyt. Zde je zřejmý stejný princip - konec konců je textura dokonale vymyta z vlasů a pokožky hlavy a je sérem s nízkým obsahem tuku.

Moje dojmy: Používání séra je příjemné. Posypte pokožku hlavy a masírujte - sérum do vlasových kořenů. Sérum je nemastné, proto vysušuje a neposkytuje účinek mastných vlasů - nesmazatelné.

Přes přítomnost extraktu pepře v kompozici - žádné spáleniny hlavy.

Účinky: obecně existuje mnoho důvodů pro vypadávání vlasů a aby se zabránilo pádu vlasů, musíte najít příčinu a odstranit ji. Když jsem měla přirozenou barvu vlasů - mé vlasy spadaly kvůli nedostatku vitaminů - dítě nasávalo všechno v lůně - mnoho žen po narození dalo trochu "plešatost".

Sérum mi pomohlo - vlasy přestaly po týdnu užívat. Odložil jsem ho a dlouhou dobu jsem ho nepoužíval.

Pokus č. 2 - k zabránění "vypadávání vlasů" byl korunován selháním.

Asi před třemi měsíci jsem se začal vyrovnávat - bělil si vlasy a moje vlasy nejen začaly vypadat jako "sláma", ale také vypadaly. Koneckonců každý měsíc tónuju kořeny. A pak začal strašlivý vlas -

Vždycky se směju: Být blondýnka. Koneckonců, den mám více než 100 vlasů jednoznačně.

Vzpomněla jsem si na tlustou lahvičku, stále bylo ještě polovina séra neporušená a po každém umývání se začala dělat masáž hlavou s tím, že ji třela do vlasových kořenů. Efekt: 0 - nula.

Vlasy zředěné - ocas myši - tenký.

No, jak jsem chtěl: a jíst ryby (barvu) a...................

Když si barví vlasy - žádný lék mi pomáhá proti vypadnutí - To již bylo ověřeno 10. vylepšením.

Snažím se častěji nosit ocas, aby mé vlasy spadly na podlahu méně a pít vitamíny, a přemýšlím o nákupu drahého zahraničního séra - komplexu.

Děkujeme vám za pozornost: buďte krásní a hlavně šťastní.

Efekt - BOMB-2! - Mnoho fotek - Rajské sérum pro plešatost Floresan

Pokračuji v příběhu o tom, jak zacházet s nadměrnou ztrátou vlasů pomocí série nástrojů Burdock z Floresanu. Na první fotografii jsem použil celý komplex:

- šampon proti vypadávání vlasů Rapek.

- nezmazatelný koncentrát denní noční lopucha.

- Hot mask-komprese Ropa.

- nezmazatelné sérum pro plešatě Rapek.

Také jsem použil olej pro růst řas Rapek. Také jsem o něm napsal recenzi.

Obecně platí, že všechny přípravky proti vypadávání vlasů poskytly velmi dobrý výsledek. O pár týdnů později přestaly vlasy padají a po několika měsících jsem si dokonce všiml jejich kvantitativního růstu.

Dokážete si představit, jak strach list padá na hlavu, když se rozhodnu koupit takový arzenál. No, dobře, už jsem o tom mluvil.

Nyní podrobně o séru z plešatosti Rapek:

- Sérum z rakve nezmazatelné. Má konzistenci tekutého gelu. Vlasy neváží a nelesknou. Ale stále ji používám častěji v noci, a ráno si vlasy, pokud potřebuji někam jít.

- Sérum pro růst vlasů se prodává ve spreji, takže je snadné a hospodárné použít na kořeny.

- Po nanesení přípravku mírně pokořuje pokožku, protože obsahuje extrakt z červeného pepře. Díky tomu se zlepšuje průtok krve a výživy kořenů vlasů.

- Whey Loď zaberá jen 91 rublů. Série jako celek není drahá, takže ji používám několik měsíců a já budu pokračovat.

- Nástroj páchne jako odvar z kořene a některých dalších bylin.

- Toto sérum pro plešatost je velmi dobrá kompozice, soudce pro sebe - mnoho extraktů, hydrogenovaný ricinový olej a panthenol.

Složení: voda, lopuchu, chmel extrakt, pepřový extrakt, extrakt z kopřivy, propylenglykol, hydroxylovaný lanolin, panthenol, glycin, extrakt sibiřské jedle jehel, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, trideceth-9, parfémy, benzylalkohol, metilhloroizotiazolinon.

Neřeknu, že je to nejlepší lék na vypadávání vlasů, ale určitě velmi efektivní! Upřímně vám doporučuji vyzkoušet. Aspoň nebudete nic ztratit. Mám mé vlasy na prostředku Burkock, který není zesílený a zvednutý.

Doufám, že se mi líbí moje recenze. Drop znovu!

BUDE ZTRÁTA ZTRÁTA?

Dobrý den, drahé doporučení a návštěvníci stránek! Vypadávání vlasů je velmi nepříjemná věc, kvůli které je blízká a hluboce depresivní! Dotkla jsem se problému globálního "otáčení" po porodu. Vlasy samozřejmě spadly, ale netrvalo dlouho a nebylo těžké se s tím vyrovnávat různými domácími maskami.

Ale teď, když jsem dostala dítě, jsem pochopil, že se příroda rozhodla opustit mě plešatou, protože matka absolutně nepotřebuje vlasy, protože vzácné dítě je vytáhne)))

Prameny nechal hlavu stejně jako raketa, a po umytí hlavy vlasů, jen jsem plakala krokodýlí slzy....V zoufalství, dokonce jsem se rozhodl na cibuli masku, stejně jako poprvé jí pomohl, a pak „uniknout“ vlasy jen na dvojnásobek.

Kdysi jsem slyšel o sérii "Burdock" z Floresanu od mé tchyně, mluvila velice nadšene o masce a séru, takže jsem se rozhodla jít nakupovat hledat zázračné nástroje.

Mimochodem jsem dlouho hleděl, ale stále jsem to našel. Cena byla potěšena (29,900 běloruských rublů), objem 100 ml.

Pochopitelně, koupil, a ve stejný večer testován.

Charakteristickou vlastností je následující: žlutozelená olejovitá kapalina, která nemá mastné vlasy. Má silný zápach, něco bylinného, ​​lékárny, ale na to jsem reagoval normálně, pro mě hlavním účinkem. Mám rád láhev, velmi hustý plast, má dobré "rozmetadlo". Je pravda, že je strávil neekonomicky, nakonec jsem s těmito 100 ml na pár týdnů s užíváním za 1-2 dny neměl.

Nyní o výsledcích, doslova od prvního použití divého séra, mé vlasy vylialy několikrát méně vlasů než dříve. Co je ve skutečnosti varováno.

"Přitahuje je, co?" Myslela jsem si. Koneckonců, nikdy jsem si nevšiml okamžitý účinek jediného prostředku. Navíc, ve dvou týdnech pravidelného používání tohoto nástroje se můj vlas téměř úplně zastavil.

Ne, samozřejmě, byla jsem šťastná... ne dlouho. Zde je jen vysychané sérum a okamžitě mi vlasy začaly znovu ztuhovat....

Závěr: funguje to při jeho použití.

"Možná potřebujeme kurs déle" - taková jasná myšlenka navštívila mou plešatou hlavu. Koupil jsem ještě jednu z nich a plus koncentrát téže série, která, jak se ukázalo, se lišila od syrovátky pouze lahví. Další tři týdny, naděje na léčbu žila, ale dostal jsem pouze dočasný účinek.

V komplexu jsem zkoušel další olejový elixír.

Přiznávám, že se zásadou prolapsu po porodu nic nemůže vyrovnat, kromě možnosti "musí projít", takže pro lidi s jinými příčinami plešatosti doporučuji, možná vám to pomůže!)

"Když se objevil první výsledek, rozhodl jsem se při první příležitosti jít a koupit alespoň 3 další lahve... NYNÍ NEMĚTE KOUPIT NA NÁKUP"

Mnozí mně pravděpodobně pochopí, existují takové produkty, po jejichž použití nemůžete vytvořit názor, dokonce ani negativní. Chystám se tento posudek dlouho napsat a nakonec jsem zvedl slova, doufám, že to pomůže těm, kteří si je přečetli, s konečnou volbou v nákupu. Já osobně v době nákupu nebyl zcela jist, zda se mi to znamená, nebo ne, protože zpětná vazba je zcela protichůdné, a v této sérii jsem měl čas vyzkoušet horké masky zábaly, které nesplňovalo mé očekávání a šampon, který jsem příliš pomalu, ale jistě trochu zklamaný (ukázalo se, že jsou účinnější šampony).

Moje recenze není první, takže nebudou popisovat balení, lahvičku barvy, vůně, ale budu ihned psát o mé žádosti a výsledku.

Jak jsem použil Burdock sérum a proč je to takto: říkat, že sérum po aplikaci nezanechává žádné stopy na vlasy vůbec, nemohu, protože to tak není. Neudělala můj kudrnatý, pórovitý, tenký vlas, mastný, ale ztrácel svůj originální svěží vzhled, stal se stokem a cítil se jako slaměk na dotek. Předtím jsem použil asi 1,5 měsíce sérum sprej vlasy od Agafi souprav, které musí být rovněž aplikovány na čistou hlavou, ale t. To. Je to špinavá, celou tu dobu jsem šel s „stale“ hlava, že spíše jsem unavená a Podobná perspektiva s Burdockem mi nevyhovovala. Proto Aplikoval jsem sérum z Floresanu nikoliv na čisté vlasy, ale den předtím, než jsem si vlasy umyla. Stříkaný pouze na kořeny a pokožku, po mírném masáži. Výsledek vypadal téměř okamžitě, její vlasy staly se hodně méně na podzim, jsem strávil na ně ruce a zůstali na hlavě, ne v ruce, byl jsem šťastný, ale když butylek začali přicházet ke svému konci, v místě, kde se začal projevovat zalysenki a kde jsem bohatě posypané sérem, začaly se cítit chuchvalce, to znamená, že se objevily nové chloupky. Všechno bylo připraveno běžet a kupovat víc a víc, alespoň tři lahve, ale když sérum skončilo, po zvážení všech kladů a nevýhod se zdržel od druhotného nákupu a proto:

1. Zanechává špatnou věc.

2. Mám rád, že je vyroben ve formě spreje, a proto jsem koupil sérum, nikoli denní a noční koncentrát, ale vytahovač je velmi velký sprej, tak velký, že z jednoho zraku sérum teče přes hlavu.

3. Vzhledem k velkému postřiku, velmi vysoké spotřebě se obsah doslova rozpouští před našimi očima. Měl jsem jednu láhev dostatečnou pro maximálně 6 aplikací. Pravděpodobně můžete uvíznout a nalijte kapalinu do jiného zařízení na rozstřikování, avšak vzhledem k husté konzistenci je nepravděpodobné, že by to fungovalo.

4. Po zrušení se vlasy opět vrátili, i když ne tak moc. Nebylo to normální vlasy, které vyrůstaly z hedgehogu, aby se dostaly do cesty, ale husté vlasy, velmi tenké a světlé vlasy, tudíž plešatiny nepřekročily, krátké nohy začaly vypadávat také. Myslím, že sérum mělo být používáno delší dobu a jedna láhev je velmi malá.

5. S ohledem na rychlou spotřebou požadované dlouhodobé užívání, a cena (I Sérum stojí 107 rublů na 100 ml a, například, stříkací soupravy Agafi 70 rublů na 150 ml, se v jednom obchodě najednou) lze získat vůbec ne ekonomický nástroj.

Závěr: V podstatě se mi líbilo Burdock sérum, kompozice je velmi dobrá, neexistují žádné silikony, ve srovnání se sérem soupravy Agafya First Aid Kit působí efektivněji a rychleji. Pokud jste připraveni přijmout všechny své nedostatky, stojí za to vyzkoušet. Osobně mě zastavují od nákupu, ale stále mám šampon ze stejné série, a jestli je tu další obrat, možná si vezmu sérum.

Jak jsem rostla vlasy s nástroji ze série "Burdock" z Floresanu

Pěstování dlouhých a hustých vlasů je cílem mnoha dívek, zejména těch, kteří se stejně jako ti, kteří se na tomto místě shromáždili, chtějí pečovat o své kudrlinky. A rádi bychom co nejrychleji dostali luxusní vlasy.
Sleduji také tento cíl, proto se neustále snažím o nové prostředky k urychlení růstu vlasů. V tomto příspěvku chci mluvit o tom, jak jsem na jaře vyrostla a jaké výsledky mám nakonec.
Jak jste už z názvu pochopili, řeč v publikaci půjde do prostředků řady "lopuchu" z Floresanu.

Všichni víme, že komplexní péče má pozitivní vliv na vzhled a stav našich vlasů. Rozhodla jsem se použít integrovaný přístup k dosažení cenných centimetrů délky. Tentokrát jsem si vybral výrobky jednoho výrobce, který je kombinován do celé série zaměřené na snížení ztrát vlasů a urychlení růstu.
Série produktů na bázi vlasů "Burkock" je založeno na extraktech z lopuchu, pepře, kopřivy a chmelových šišin, které jsou speciálně navrženy tak, aby zabraňovaly a snižovaly nadměrné ztráty vlasů, pomohly stimulovat růst a léčit pokožku hlavy. Intenzivní léčebný cyklus série "Ropa" se skládá ze tří etap a je navržen na jeden měsíc. Vaše vlasy získávají přirozený lesk a plynulost, ztráta vlasů je omezena.

Série obsahuje 7 produktů:

Šampon

Klimatizační maska

Aktivní olej z pečeně

Koncentrace "Burdock" den-noc

Alopecia sérum

Olej pro utahování obočí

Komprese horké masky

Získala jsem horkou masku, koncentrovala den-noc a (oh moje bůh) sérum pro prevenci plešatosti (Myslím, že výrobce dostal trochu nadšení s tímto názvem produktu). Všiml jsem si, že výrobky byly velmi, velmi nízké. Jejich cena se pohybuje od 120 do 180 rublů v našem místním obchodě.
Již v procesu psaní příspěvku jsem viděl, že balení finančních prostředků se trochu změnilo a obnovilo (viz foto výše). Moje sklenice ve starém designu.
Po únorovém maratonu jsem začal používat peníze z řady "Burdock". Prakticky po každém praní jsem použil masku:

Hot mask-pack "Rapek"

Vzhled:

Maska je zabalena do tlusté plastové nádoby tmavé bílé barvy s jasně zeleným víkem. Na něm můžete vidět barevné nálepky s názvem produktu, logem výrobce a obrazem lopuchu. Rovněž se uvádí, že výrobek je "novinkou".

Podobnou nálepku lze vidět na samotné sklenici.

Uvedené na obalu a popis produktu (způsob použití, informace o výrobci), jakož i jeho složení:

Složení masky není nejužitečnější, není přirozené. Sulfáty, silikony, konzervační látky, parabeny jsou zde. Ale užitečné složky nejsou jen málo v kompozici, ačkoli nejsou v prvních polohách, ale přinejmenším do odorantu. Nemám strach z chemie ve formulacích, protože nemám problém se skalpem, zřídka svědění nebo lupy. Ale já bych to zneužíval. Je třeba důkladně očistit pokožku hlavy, používat čas od času hluboké čištění šamponu a drhnutí pokožky hlavy. Vyčíslujte "utilitu":

Glycerin - složka udržující vlhkost, rozpouštědlo, denaturovaný alkohol. Zvlhčující, ochranný, zvlhčující účinek. Rozpouštědlo, regulátor viskozity, emulgátor.
Extrakt z kořene Arctium majus - extrakt z lopuchu
Glycin soja olej - hydratační, ochranná funkce, emolentní, zpomaluje proces stárnutí, vyživuje a regeneruje pokožku.
Extrakt Capsicum annuum - chilli paprička, má antimikrobiální, antioxidační, ochranné vlastnosti. Používá se pro vlasy proti lupům a výživu vlasových kořenů, v kondicionérech.
Abies sibirica jehlový extrakt - jedlový extrakt. Používá se v kosmetice ve formě výtažků, olejů apod. Vyztují, omlazuje, vyhlazuje a má protizánětlivé účinky. Používá se také v kosmetice jako ochucovadlo.
Extrakt Humulus lupulus - chmel, má uklidňující, antimikrobiální, tonizační účinek.
Panthenol hydratační

Účinnost "vytápění" se dosahuje pomocí extraktu kapsika.
Mimochodem, složení mé verze masky se liší od "aktualizované" verze a ne k lepšímu. Zde je složení aktualizované masky:

Aqua, Arctium Majus výtažek z kořene (extrakt lopuchu), Urtica dioica extrahovat Abies (kopřiva extrakt), Butyrospermum parkii Oil (bambucké máslo), otáčivý Extract (chmelový extrakt), Cocos nucifera olej (Kokos), cetearylalkohol, Cetrimonium chlorid, Olej z osiva Camelina sativa Acetát (vitamin E), kyselina benzoová, kyselina sorbová, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol, parfum.

Konzistence a aroma:

Maska je světle béžová krémová látka, poměrně hustá, ale ne zcela homogenní. V tomto případě nenajdete v sobě hrudky, jen malé nepravidelnosti.

Výrobek je aplikován bez problémů, průtok je standardní pro tento typ výrobku. Je také normálně omyta, nikdy jsem ji neměla tak, že po masce jsem nehrál moje vlasy, navzdory skutečnosti, že v procesu používání jsem se stěhoval pryč od cesty, kterou výrobce navrhuje.

Ukázky použití:

Zde začíná zábava.
Od 1. března jsem tuto masku aplikoval prakticky na každé umývání, s výjimkou vyšší moci a týdenní přestávku od produktů na růst vlasů.
Nejprve jsem vyzkoušel tuto masku podle doporučení výrobce, tedy před umytí vlasů šamponem.

Jak používat: aplikujte na vlhké vlasy, intenzivně masírujte pokožku hlavy a nechte 10-15 minut. Opláchněte šamponem. Používejte 2-3krát týdně.
V očekávání příjemného oteplování jsem použil masku na pokožku hlavy a... Necítil jsem nic. Maska se sotva zahřála, pocit tepla byl tak lehký, že jsem si ji stěží všiml. Ale heirmaniaci se nevzdávají!
Příště jsem aplikoval masku ještě před šamponováním, ale již na vlhkou pokožku hlavy (zvlhčoval jsem kořeny stříkací pistole). Výsledkem bylo také smutné, slibný topný efekt nebyl dodržen, světlo teplo není počítáno. Ale heirmaniaci se stále nevzdávají!
Třetí čas jsem použil masku po šamponu, a hle, ihned se začala pečeme. Výhřevný efekt tohoto "horkého komprese" je v rozporu s jménem velmi, velmi měkký. Maska potřebuje čas k "houpání" a přináší teplo na pokožce hlavy. Pečeme po 5 minutách, efekt se stává intenzivnější do 15. minuty expozice. Ale nečekala jsem na oheň na hlavě.
Nemám málo zkušeností s používáním vyhřívacích mask a mám s čím něco srovnávat. Pravděpodobně mnozí si užívali pepřové masky z komplimentu. Pečou to někdy silnější, ale necítím žádné potíže s tím, že bych ho vůbec použil.

Vraťme se k horkému kompresi. Stručně:

maska ​​se zahřeje (a díky za to)
to voní dobře
snadné použití a distribuci
být poměrně ekonomicky využíván, měl jsem na to dost na 3 měsíce
kořeny nevykrmujte, po použití nejsou vlasy znečištěny rychleji než obvykle
tepelný účinek přetrvává po vypláchnutí
rozpočet a velký objem

maska ​​slabě, méně intenzivně než jiné podobné výrobky
potřebuje čas na "houpání", stejný kompliment se zahřeje téměř okamžitě
ne nejužitečnější kompozice

Cena: cca 170r.
Objem: 450 ml.

Souběžně s maskou jsem použil jak tonikum na růst, tak proti vypadávání vlasů. Jak jsem řekl, koupil jsem 2.

Zpočátku jsem vstoupil do své péče:

Koncentrace "Burdock" den-noc

Rozhodl jsem se začít s ním, protože podle popisu mi připadal účinnější a účinnější než další tonikum (o něm dále).

Koncentrát "Burkock" je fyziologický roztok ve vzorci pro změkčování gelu. Navržené pro prevenci a snížení nadměrné ztráty vlasů pomáhají stimulovat jejich růst a léčit pokožku hlavy. Aktivní komplex extrahovaného kopřivy a lopuchového oleje posiluje vlasové kořeny a obnovuje jejich funkci. Při pravidelném používání se aktivuje růst vlasů, což pomáhá snížit vypadávání vlasů. Doporučuje se kombinovat s šamponem a maskou-kondicionér řady "Burdock".

Vzhled:

Koncentrát byl zabalen do kartonové krabice. Označte ve stejném stylu maskou. Krabice také obsahuje popis prostředků a složení:

Projděte hlavní užitečné komponenty:

Extrakt z kořene Arctum majus - extrakt z lopuchu
Extrakt Hummulus lupulus - extrakt z chmele
Extrakt Capsicum annuum - extrakt z kapsiku
Glycerin - změkčovadlo, zvlhčovač
Lanolin - Zahušťovadlo, emulgátor, změkčovadlo, vyživuje pokožku, léčí, omlazuje. Zlepšuje stav vlasů, dodává jim lesk a hedvábnost.
Panthenol - hydratační přípravek, kondicionér vlasů, regenerace a hojení pleti, posiluje vlasy.
Mannan - hydratační přípravek, regenerace pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu, utahuje a tónuje pokožku, změkčující účinek, anti-celulitida, odlučovač vlhkosti.
Abies sibirica jehlový extrakt - extrakt siberianské jedle
Složení aktualizované verze koncentrátu je odlišné (lze jej nalézt na oficiálních stránkách výrobce).

Uvnitř hezké kartonové krabičky byla taková plastová průhledná láhev:

Je vyroben z hustého plastu, je příjemné ho držet v ruce. Postřikovač je naprosto standardní, ale neaplikuje jemně, kapky nejsou jako nezmazatelné vlasové kondicionéry, ale větší. Možná je to kvůli důslednosti.

Konzistence a chuť

V lahvičce je světle zelená kapalina. Je to tlustší než voda, dokonce se zdá, že výrobek je mírně gélový, nebo spíše mírný náznak, že výrobek je gel (výrobce varoval o tom v popisu). Nicméně je stále tekutý.

Koncentrace mastné, s bylinkovou vůní, ve které jsou poznámky z lopuchu. Vůně je docela aktivní, ale ne nevzhledné nepříjemné. Na vlasy to trvá maximálně 15-30 minut, pak z toho nebude žádný náznak.

Ukázky použití:

Tento lék jsem aplikoval na pokožku hlavy během prvních 2 týdnů ráno a večer. Doporučuje výrobci, aby tak učinil. Navzdory skutečnosti, že trvání kurzu, které je uvedeno na obalu, je několik týdnů, já, jako zoufalý člověk, který chtěl vlasy co nejrychleji růst, i nadále používal tento výrobek a pokračoval v aplikaci před tím, než skončila láhev. Složení výrobku je poměrně neškodné, proto jsem si zvolil právě takovou dobu použití.
Navzdory jeho mastné povaze je výrobek spíše lehký, vlasové kořeny nejsou přetížené ihned po aplikaci, zvláště pokud použijete koncentrát na vlhkou pokožku hlavy po umytí. V takovém případě nemám pocit, že na kořenech vlasů něco stříkám. Po aplikaci jakýchkoli speciálních efektů ve formě pocitu hoření nebo lehkého tepla jsem se necítil, i přes extrakt pepře v kompozici.
Ale přesto mi připadá nepatrná olejovitost, všimla jsem si, že druhý den nejsou vlasy vůbec viditelné. To přispívá právě k koncentrátu. Použil jsem sólovou masku a takový účinek nebyl.
Dokonce ani nevím, co ještě psát o tomto nástroji, nezpůsobilo mi žádné zvláštní emoce a nerozlišovalo se od netypických harakteristikami. Tónové a tonické, co jiného můžete říct?
Chcete-li shrnout své dojmy o tomto nástroji:

rozpočtu
neutrální chuť
pohodlné balení

vlasy se znečišťují rychleji než obvykle

Objem: 100 ml.
Cena: asi 120 rublů

A teď máte otázku, proč nehodnotím efektivitu? Protože chci to udělat s vámi
Takže jsem aplikoval masku a soustředil jsem se asi na 1,5 měsíce a to z toho přišlo. Budu posuzovat nárůst pouze fotografie, protože nejsem kamarádka s měřicí páskou (maratony jsou výjimkou).

Kvalita vlasů na druhé fotografii je strašná a noční můra, nebyla to nejlepší den života v mých vlasů, přinejmenším tento obrázek byl vzat těsně před účesem, aby se konkrétně vyhodnotil účinek používání výrobků z řady lopuchu. Pokud se domníváme, že se jedná o nárůst o 1,5 měsíce, pak mě vůbec nevzbuzuje. Nevidím, že se zvětšily ani centimetry. Pouze jedna maska ​​s hořčicí z komplimentu mi dala velkou podporu.

Po účesu jsem pokračovala v růstu vlasů prostředkem kosmetiky a zavedla sérum do mé péče.

Sérová prevence plešatosti "Ropa"


No, jméno séra, trochu strašidelné od něj

Podle popisu výrobce je zamýšleno zabránit spadu, takže jsem ji použil po koncentraci, abych zachoval takový efekt.

Sérum z plešatiny "Rape" je solný roztok s výkonným aktivním komplexem extraktů z lopuchu, pepře a kopřivy. Speciálně vyvinutý vzorec je zaměřen na vlasové kořeny, přičemž je třeba vzít v úvahu jejich vlastnosti a strukturu. Pravidelné používání séra významně snižuje množství vypadávaných vlasů v jakémkoli stádiu plešatosti. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte šampon a masku-kondicionér série "Ropa".

Vzhled

Sérum vypadá přesně jako koncentrát - kartonová krabička, láhev, sprejová láhev - vše je stejné. Rozdíl je pouze u nápisů na obalu, jelikož názvy výrobků jsou odlišné.

A teď je v rubrice "najít 10 rozdílů" se složením koncentrátu den-noc.

Kompozice, jak vidíte, je jiná, ale jen mírně. Kdybych se podíval na složení obou výrobků před nákupem, rozhodně bych neužíval dvě lahvičky najednou. (ale v té době jsem spěchal v obchodě).

Konzistence / chuť

Uvnitř plastové láhve je stejná světlá barva kapaliny. Ve srovnání s koncentrátem je sérum žlutěji barvené (koncentrát je nazelenalý) a mastnější, a je tu i náznak konzistence gelu.

Její aroma je stejná jako v předchozím léku - bylinné, spíše aktivní, s poznámkami z lopuchu.

Dojmy použití

Sérum jsem použil jednou denně, obvykle po mytí nebo večer. Podle pokynů výrobce se nanese a masíruje po dobu 3-5 minut. Navzdory skutečnosti, že v popisu, že výrobek může mát a pečeme (což jsem čekal), bylo varování, že sérum nezpůsobilo žádné pocity. Zdálo se mi, že jsem použil normální tonikum bez tepelných účinků.
Stejně jako koncentrát sérum přispívá k častějšímu mytí vlasů, protože se kořeny rychleji znečišťují. Není divu, protože sérum je mastnější.
A co je nejdůležitější, lze říci, že sérum a koncentrát jsou totožné. Podle vlastností je to naprosto stejný způsob. Proto budou i klady a zápory stejné.

rozpočtu
neutrální chuť
pohodlné balení

vlasy se znečišťují rychleji než obvykle

Cena: 120-130 rublů
Objem: 100 ml.

Nyní zkontrolujte, zda se tyto faktory liší. Také jsem použil sérum po dobu asi 1,5 měsíce, přičemž jsem nadále používal masku. První fotka byla pořízena po srážce, druhá - nová.

A tady už vidím dobrý výsledek, to je asi 2 cm. Trochu, ale to je víc než to, co se mnou bez stimulace roste. Znamená to, že syrovátka je účinnější než denní koncentrát? Nevím. Možná jsem dosáhl tohoto efektu kvůli dlouhému používání masky a toniků a možná sérum opravdu fungovalo lépe.

Mohu poradit s řadou "racku" a pomohl jí růst vlasy? Je těžké odpovědět, ale pravděpodobně ne. Maska mi připadala spíše průměrná a dokonce i slabá (ve srovnání se stejnou komplimentou, která hoří). Přínos těchto toniků i pro mě zůstává v pochybnostech, ale z těchto dvou bych ještě doporučil volbu séra, protože výsledek byl z něj působivější. Poradil bych tuto sérii těm, kteří chtějí vyzkoušet něco nového pro růst vlasů, a ne utratí spoustu peněz na to.
Samozřejmě bych velmi rád nazval tento příspěvek "jak růst vlasy 9 cm za 3 měsíce," ale bohužel, ne s těmito prostředky.

Pro Více Informací O Suché Vlasy