logo

Vitamíny Revalid pro vlasy: složení, návod k použití a recenze

Když začnou vypadat vlasy, stává se to problém pro každou dívku a problém univerzální škály. Někdy dokonce i sezónní vypadávání vlasů není možné normalizovat bez vnitřní podpory těla. A jedním z prvních pomocníků pro vypadávání vlasů je příjem komplexních vitamínů, proč jeden? Protože vypadávání vlasů vyžaduje integrovaný přístup k řešení problému. Navrhuji dnes diskutovat zajímavé maďarské vlasové vitamíny - Revalid.

Vlastnosti vitamínů

Co slibuje výrobce: Revalid - kombinovaná léčiva ke zlepšení stavu vlasů. Struktura obsahuje látky, které mají příznivý účinek na obnovu a vývoj nehtů a vlasů, normalizující optimální růst vlasů a jejich obnovu. Zlepšuje strukturu vlasového folikulu a vlasů, eliminuje lupy, seborrheu a svědění pokožky hlavy. Extrakt z pšenice trávy obsahuje velké množství lecitinu, sterolu, kyseliny linolové a vitamínů D, A, E. Výtažek z jáhly obsahuje významné množství křemíku, které je prezentováno v biologicky aktivní formě. Křemík podporuje biosyntézu keratinových a pojivových tkání. B vitaminy a lékařské kvasinky jsou bohaté na biokatalyzátory, které se podílejí na růstu buněk.

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Složení přípravku Revalid zahrnovalo také minerální složky, které jsou důležitými faktory pro vývoj, regeneraci a růst nehtů a srsti.

Hlavní účinek léčiva - normalizace stavu vlasů, zpomalení jejich ztráty, zlepšení trofismu vlasových folikulů a nehtů.

Pokyny pro použití vitaminů Revalid

Droga se používá při onemocněních zahrnujících narušení struktury vlasů, nehtů a vypadávání vlasů.

Vzít přípravek Revalid by měl být 1 kapsle najednou nebo před jídlem 3krát denně. Pokud je ztráta vlasů výrazná, zvyšte dávku na 2 tobolky třikrát denně po dobu 30 dnů po přepnutí na příjem v obvyklé dávce. Doba léčby je obvykle 2-3 měsíce. Nejčastěji se nefyziologická ztráta vlasů zastaví po 30 dnech užívání přípravku Revalid. Chcete-li změnit strukturu vlasů, je nutné lék užívat 2-3 měsíce. Postup léčby, je-li to nutné, lze opakovat nebo zvýšit.

Pokud užíváte vitamíny déle než dva měsíce, nezapomeňte konzultovat s lékařem, lékařem, dermatologem nebo tricholožkou.

Pokud jsou hormonální poruchy přípravkem Revalid kontraindikovány. Nepoužívejte přípravek Revalid během těhotenství a kojení.

Složení léku Revalid

Revalid Jedna kapsle obsahuje: účinnou látku: DL-methionin 100 mg, L-cystin 50 mg, 50 mg pantothenátu vápenatého, thiamin hydrochloridu, 1,5 mg pyridoxin-hydrochloridu 10 mg p-aminobenzoová kyselina, 20 mg, mikroživiny ve helatokomplekse 65 mg, železo 2 mg, 2 mg zinku, 0,5 mg mědi, 50 mg proso, 50 mg extraktu z pšeničných klíčků, 50 mg kvasnic.

Neaktivní látky: anhydrid kyseliny křemičité, želatina, barvivo E104, barvivo E132.

Za prvé, řeknu o nedostatcích: stejně jako všechny multivitaminové komplexy, Revalid - syntetické vitaminy, a to je těžké říct, kolik jejich vysoká stravitelnost našeho těla určitě na jejich stravitelnost je ovlivněna řadou faktorů, ale přesto... Druhým důvodem je poměrně vysoká cena vitamínů, rychlost vstupné 2-3 měsíce, a jedno balení stačí na 10 dní, je nutné do 6 baleních minimálně průběh léčby, a na celém - 9. za třetí, vitamíny nejsou příliš snadné, musíte mít více než jednou denně, většina vitamínů a třikrát denně, často zapomíná pít tabla ku v odpoledních hodinách, protože při práci.

Recenze

Nyní o výsledku jsem se rozhodl položit body:

 • nehty byly posíleny a dokonce mírně přeměněny, i když s nimi nebyly žádné zvláštní problémy;
 • Nevšimla jsem si žádných změn na úkor pokožky, ačkoli se výrobce na to nezaměřuje;
 • že když jsem vypadl, někde na konci druhého měsíce jsem si všiml, že mé vlasy začaly vypadávat méně, ale nemohu říci, že to bylo jen od Revalida, protože jsem pracoval tímto směrem na všech stranách;
 • bohužel se také nemohu chlubit růstem vlasů, ale můj přítel Revalid mi hodně pomohl při pěstování vlasů, ačkoli je pila šest měsíců, s přestávkou dva týdny;
 • celkový stav vlasů, protože došlo ke zlepšení, na první pohled se mi zdálo, že tam je, ale pak se po ukončení příjmu, jsem šel na stříhání vlasů k veliteli a řekl, že konce jsou v dobrém stavu a samotná struktura vlasu se zlepšila, ale opakuji, že mi to pomohlo nejen vitamíny;
 • a v neposlední řadě je lék dobře snášen, nevyvolává bolest žaludku nebo nevolnost, i když jsem je vypil na prázdný žaludek.

Závěry

Shrneme-li, můžeme říci, že Revalid je cenný vitaminový komplex, jehož výsledek je patrný. Chcete-li vyléčit vypadávání vlasů pomocí REVALID, to je docela možné, pokud je příčinou vypadávání vlasů je nedostatek vitamínů a minerálů, ale pokud vypadávání vlasů důvod spočívá ve štítné žláze, nebo gastrointestinálního traktu, nebo gynekologii, tady vám nepomůže.

Pochopil jednu věc, můžete najít "vaše vitamíny" pouze pokusem a omylem a může jich být mnoho. Postarejte se o vlasy!

Revalid - vlasové vitamíny

Být zahalen je první věc, kterou okolní lidé věnují pozornosti, když se setkají s jejich známými, příbuznými, s těmi, kteří prostě procházejí. Zdravé a silné vlasy jsou znamením, že vše je v pořádku s lidským tělem, postrádá vitamínové látky. Kudrlinky stejně jako tělo jako celek trpí účinky škodlivých vnějších faktorů, nevhodného životního stylu. Vitamíny na vlasy "Revalid" přispívají k jejich posilování a hojení.

Instruktážní doporučení

Výrobcem léku je maďarská farmaceutická společnost Teva. Před zahájením užívání komplexu je důležité poradit se s lékařem, pokud možno s tricholožkou.

Formulář uvolnění

Revalidní vitamíny jsou dostupné ve formě kapslí. Jedno balení obsahuje 30 zapouzdřených tvarů, uvnitř kterých je umístěna prášková látka. Kvůli této formě uvolnění je komplex vhodný a jeho účinnost je delší než u podobných léků vyráběných ve formě tablet.

Komponenty

Složení vitaminů je uvedeno v tabulce.

Sloučeniny rostlinného původu

Extrakt z pšeničných klíčků

Další cenné sloučeniny

Jedinečné přísady určují příznivé vlastnosti produktu.

Užitečné vlastnosti

Aktivní složky multivitamínové kompozice mají následující účinky na lidské tělo:

 • normalizovat metabolické procesy;
 • zlepšit strukturu kudrlin;
 • omezit zlomení;
 • zvýšit trofismus kudrlinky, nehty;
 • zpomaluje rychlost vlasů;
 • zvýšit odolnost kadeří proti účinkům chemického typu: barvení, ultrafialové, rentgenové záření.

Indikace pro jmenování

Nejčastěji se trichologové zabývají jmenováním komplexu, který je vhodný pro růst vlasů a zlepšuje jejich strukturu. Komplex se používá při léčení onemocnění doprovázených výraznou ztrátou kudrlin, porušení struktury nehtů. Vzít drogu bez konzultace s lékařem je přísně zakázáno, protože má kontraindikace.

Kdy nemůžete vzít?

Pokyny pro použití drogy naznačují, že nelze použít v situacích, jako jsou:

 • nehtová houbová infekce;
 • zánět, který způsobuje poškození struktury nehtové desky;
 • ztráta vlasů způsobená narušenými metabolickými procesy hormonálních buněk v těle;
 • alergický na jeho složky.

Nejlepší je nehrozit a za přítomnosti jedné nebo druhé stanovené diagnózy nahradit komplex prostředkem podobného účinku, avšak s jiným složením.

Nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky se nejčastěji vyskytují při překročení předepsané denní dávky. Patří sem:

 • projev alergických reakcí;
 • dyspeptické poruchy.

V takových situacích byste se měli poradit s lékařem, abyste dostali symptomatickou léčbu, a také zjistit, zda potřebujete zrušit užívání přípravku Revalid.

Jak na to?

Multivitamíny jsou určeny pouze k perorálnímu podání. Je důležité je používat s jídlem a pití velkého množství tekutin. Za účelem prevence předepisují lékaři, aby pacienti užívali jednu kapsli třikrát denně po dobu 2-3 měsíců. Pokud je to nutné, po šesti měsících se kurz opakuje.

V těžkých případech se počet používaných "vitaminů" zvyšuje na dvě až třikrát denně v prvních třiceti dnech. Dále, po dobu dalších dvou měsíců, komplex je přijat podle výše uvedeného "profylaktického" schématu. Po šesti měsících je možné znovu použít drogu, což je důležité projednat s lékařem.

Pravidla pro ukládání

Multivitamíny by měly být skladovány na místě, kde jsou suché, tmavé. Teplota by neměla překročit 25 ° C. Děti a zvířata by neměly mít přístup k nim. Doba použitelnosti komplexu je 36 měsíců od data výroby. Po ukončení užívání tobolek je zakázáno.

Náklady na

Cena vitamínů Revalid se pohybuje od 340 do 900 rublů. Vše závisí na tom, kolik kapslí je zabaleno v kartonové krabici, stejně jako v oblasti, kde žije pacient.

Analogy

Drogy podobné těm, které jsou popsány pro účinky na lidské tělo, jsou považovány za:

Na začátku užívání je dobré poradit se s lékařem, protože existuje řada bodů, které zakazují jejich přijetí.

Názory

Stanovisko k multivitaminům je většinou pozitivní. Téměř všichni zaznamenávají zlepšení vlasů a nehtů na začátku jejich užívání. Lidé naznačují, že droga je opravdu užitečná pro vlasy, protože stimuluje jejich růst, vytváří kudrlinky silnější, hedvábné a lesklé. Navíc je tento efekt dosažen i bez použití profesionální kosmetiky.

Který je lepší: Pantovigar nebo Revalid?

Je známo, že Pantovigar a Revalid jsou považovány za nejlepší vitamíny vlasů. Uživatelé si často uvědomují, které z nich si vyberou. Stojí za to věnovat pozornost základním prvkům komplexů. Pantovigar obsahuje dost keratinových sloučenin, které se v přípravku Revalide nenacházejí. Nicméně to neznamená, že jedna z těchto léků je horší než druhá. Oba mají indikace a kontraindikace, podle nichž jsou jmenováni odborníky.

Vitamíny pro vlasy Revalid a recenze trichologists o nich

Jen málo žen ví, že v péči o vlasy není dostatek kvalitních šamponů nebo výživných a zdravých masky. Stát je často postižen nedostatkem užitečných prvků a vitaminů v těle. Můžete je doplnit několika způsoby, nejjednodušší je koupit hotový komplex a podstoupit léčbu. Vitamíny pro vlasy Revalid, recenze trichologists, kteří říkají o jejich vysoké účinnosti - nepostradatelný nástroj pro zlepšení růstu a posílení kořenů. Díky drobným dražím získávají kadeře sílu a lahodný lesk, zdravý vzhled. Co je součástí společnosti Revalid, a jak používat svou zázračnou moc?

Kdo bude těžit z vitamínů

Složky léku Revalid jsou aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky. Složky vitaminu jsou tak dokonale přizpůsobeny, že okamžitě po podání začnou působit. Jejich síla je zaměřena na vlasy, což vám umožňuje pečovat o pýchu každé ženy v kombinaci s jinými postupy, které se obvykle používají navenek.

Jak přípravek Revalid působí? Jeho hlavní výhody jsou:

 • zlepšení struktury vlasů a jejich vzhledu;
 • aktivace buněk vlasových folikulů;
 • zvýšení stability vnějších nepříznivých účinků pramenů;
 • zpomalení;
 • posilující vlasové folikuly.

Vezměte vitamíny Revalid podle recenzí žen, které je již vyzkoušely, pouze po konzultaci s trichology. Obvykle odborníci předepisují léčbu závažné ztráty vlasů nebo změnu struktury po vážné nemoci.

Samostatné podání revalidního komplexu na vlasy se nedoporučuje, před léčbou musí trizolog určit příčinu špatného stavu vlasů. Často je nutné nejprve odstranit příčinu (podstoupit léčbu farmaceutickými přípravky nebo lidovými léky), teprve poté pokračovat v přijímání vitamínového komplexu.

Složení vitamínů Revalid

Revalid je dostupný v malých kapslích se specifickým zápachem. Přísady ovlivňující srst:

 1. vitamín B5 (posiluje kořeny, aktivuje buňky vlasových folikulů);
 2. kvasnice lékařské (zvýšit účinek komponent, zlepšit strukturu);
 3. extrakt z prosa (obnovuje lesk, struktura);
 4. vitamín H (chrání před ultrafialovým zářením);
 5. křemík (obnovuje vyříznuté špičky);
 6. cystin (vyživuje vlákna kyslíkem, zvlhčuje);
 7. metionin (regeneruje buňky, snižuje ztrátu vlasů).

Pomocná látka pro vlasy, výztužný efekt ostatních složek - oxid křemičitý. Většina složek vitamínů Revalid je přirozená, která téměř zcela eliminuje výskyt nežádoucích účinků.

Návod k použití

Začněte zlepšovat stav vlasů s revalidním mikronutrientním komplexem, měli byste se naladit na dlouhou cestu - trvání léčby obvykle trvá nejméně 3 měsíce. V obzvlášť obtížných případech může být nutné opakované vystavení účinkům vitamínů, ale po důkladném vyšetření a laboratorních vyšetřeních může kurz vyřešit jen tricholog.

Komplex Revalid je přijímán na vlasy 3x denně. Jedna kapsle pacienta by měla být opitá, jíst, žvýkat nebo žvýkat nemůže být. Je dovoleno pít vodu, ale v nejmenším množství. Nezávisle na snížení nebo zvýšení dávky vitamínů je nemožné, nebude to mít vliv na léčbu, dlouho očekávané výsledky. Často, aby se zachránily dívky, vzali jen jednu tobolku Revalidu, což je nepřijatelné - účinek nepřijde.

Pokud vlasy nadále vypadnou, ale ne tak intenzivně, tricholog může prodloužit průběh užívání přípravku Revalid, ale dávka je snížena - pouze jedna kapsle denně. Délka opakovaného kurzu je pouze měsíc, ale předtím je nutná malá přestávka.

Trichologové často dávají doporučení ohledně komplexních účinků na vlasy. Léčba by měla být prováděna nejen zevnitř s vitaminem na vlasy, ale je také nutné provádět jednoduché postupy, které zvyšují účinnost. Může se jednat jak o manipulaci s salonem, tak o dům na základě rostlinných surovin. Příznivé účinky na prameny budou mít masky z ricinového oleje nebo medovinové tinktury, které se nanáší do pokožky hlavy.

Stejně jako všechny podobné léky má Revalid malý počet kontraindikací. Neměli byste využívat vitamíny, pokud:

 • vypadávání vlasů nastává v důsledku hormonálních poruch v těle;
 • jedna ze složek léčiva je tělem špatně snášena (způsobuje alergickou reakci);
 • onemocnění nehtů (houba, zánět).

Po užívání vitamínů Revalid nejsou téměř žádné vedlejší účinky, což potvrzují četné recenze. Ve vzácných případech (zejména po předávkování) se může objevit žaludeční krátkodobá porucha. Nežádoucí účinky mohou nastat v důsledku nesnášenlivosti těla některým ze složek (vyrážka nebo zarudnutí). Neměli byste se obrátit na trichologa - vedlejší účinky zmizí samy o sobě následující den.

Kde koupit Revalid a jakou cenu

Forma uvolňování vitamínů - kapslí 30 nebo 90 kusů v balení. Revalid si můžete koupit v téměř každé lékárně. Níže uvádíme seznam několika lékáren, kteří přijímá objednávky online a poskytují dodávky. Ale věnujte pozornost jeho ceně, někdy levnější droga může stát dražší více, protože drahé dodávky.

Doporučujeme následující lékárny:

Triholog recenze o Revalid

Docela hodně o komplexu vitamínů pro vlasy Revalid recenze od trichologists. Odborníci jsou přesvědčeni, že za pomoci komplexu vitamínů je možné zastavit spáleniny v krátkém čase, zatímco speciální úsilí nebo nákladné dodatečné finanční prostředky nebudou potřebné. Trichologové tvrdí, že v obzvláště obtížných případech, kdy jednoduché procedury již nedokáží zlepšit strukturu kadeřnic, se vitamíny dostatečně vyrovnají s úkolem, působí na vlasy zevnitř - posilují, činí je silnější, aktivují a stabilizují fungování epidermálních buněk hlavy.

Přehled revalidů od tricholožky Iriny Konstantinovny

Ve své praxi se opakovaně setkala s těžkými případy, kdy se zdálo, že už je nemožné pomoci jí vlasy. Snažil jsem se nevzdávat a pomoci zoufalým ženám. Vitamínové komplexy mi v tom pomohly, protože jsem si jistý, že je možné ovlivnit kudrlinky nejen zvenčí, ale také zevnitř. Nedostatek vitamínů a nezbytný pro aktivní fungování vlasových folikulů prvků - hlavní příčinou ztráty pramenů.

Jeden z léků, které předepsám svým pacientům, je Revalid. Jsem si jistý účinností léku a ujistěte se, že po každém tvrdém případu z hodnocení pacienta, že může udělat hodně. Pouze několik měsíců po obdržení pacienta se zachází s vděčností, protože stav vlasů se během této doby značně zlepšuje, vyrážka, excize a matný lesk zůstávají ve vzdálené minulosti.

Rád bych poznamenal, že i ve snaze získat krásné zdravé vlasy byste neměli užívat Revalid sami. Existují problémy? Podívejte se na zkušené trichology, samoléčba nikdy a nikdy nikomu nepřinesla.

Vitaminový komplex Revalid je lék, který se může v krátké době zbavit mnoha problémů s vlasy a hromadná ztráta není jedinou komplikací. Nezapomeňte, že můžete snadno urychlit dlouho očekávaný efekt, protože to stačí obrátit na osvědčené populární metody. Samozřejmostí je, že komplexní léčba musí být nutně prováděna pod dohledem nebo se souhlasem trichológa - pouze to zajišťuje, že problémy nevzniknou a vlasy se stanou zdravými a krásnými.

Vitamíny na vlasy Revalid - užitečný komplex vitamínů pro vlasy a nehty

Oblečení vypadá stylově a elegantně. Ale multivitamínové komplexy mohou být krásné. Pokud vlasy, nehty postrádají živiny, jsou nudné a křehké. Proto komplexní přístup k péči. Ve farmaceutickém řetězci můžete vyzvednout různé komplexy vitamínů zaměřené konkrétně na řešení konkrétního problému. Pokud je to nudné, bez života a rozšiřující se nohy, pak může Revalid pomoci, obsahující látky, které vyživují kořeny pramenů a nehtů.

Princip činnosti

Účinek drogy je zaměřen na doplnění živin, které člověk potřebuje, s přihlédnutím k denní normě jejich spotřeby. V tomto případě je zdrojem nejen syntetické formy vitamínů, ale také přírodní složky, které jsou lépe absorbovány.

Složení

Lék je dostupný ve formě kapslí.

Jedna tableta obsahuje takové účinné látky, jako jsou:

 1. Thiamin hydrochlorid, tento vitamin skupiny B, je nezbytný pro všechny organismy. Zvyšuje rychlost metabolických procesů v tkáních, což znamená, že dostávají více živin. Má uklidňující účinek na nervový systém, který pomáhá osobě odolávat stresu, být psychicky stabilnější.
 2. Pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) a pantotenát vápenatý (vitamin B5), zvyšují metabolismus lipidů, pomáhají bojovat proti anémii. A jak je dobře známo, anémie způsobuje nedostatek kyslíku v tkáních, což negativně ovlivňuje růst vlasových folikulů a nehtů a jsou posledními, kteří dostanou živiny. Více se dozvíte o výhodách pyridoxinu pro růst vlasů na našich webových stránkách.
 3. Železo pracuje ve spojení s vitamíny B, což zvyšuje efekt při použití společně. Když dostanete tento prvek, dochází k posílení vlasových folikulů a vzhledu zdravého lesku vlasů.
 4. Zinek, tento prvek je velmi důležitý pro kudrlinky. Jeho nedostatek vede k suchu pokožky hlavy a lupů. Je silným antioxidantem a napomáhá neutralizovat negativní účinky, kterým jsou vystaveny prameny a nehty.
 5. Měď je minerální proti šedivým vlasům. Je zapojen do regenerace tkání, syntézy hemoglobinu. Při jeho nedostatku může dojít k anémii.
 6. L-cystin a DL-methionin, tyto aminokyseliny, mají detoxikační imunomodulační vlastnosti. Zvýšení intercelulární interakce, rychlost odstranění toxinů a toxinů.
 7. Zeleninový extrakt je nejbohatší produkt, ve kterém je mnoho mikro a makroekonomických prvků. Pro zdravé vlasy a nehty je však důležitou biologickou dostupnou látkou milyacin a kyselina křemičitá, kterou obsahuje. Pomáhají obnovit metabolismus lipidů a zvyšují rychlost regenerace tkání.
 8. Lékařské kvasnice normalizují hydrobalanci pokožky hlavy, pomáhají budovat nové buňky. Obsahují celou sadu vitamínů B a E. Při užívání droždí vlasy přestávají vypadávat, zvyšují jejich růst. Kvasinky masky pomáhají růst dlouhé a zdravé kudrlinky, nejlepší recepty naleznete na našich webových stránkách.
 9. Kyselina para- aminobenzoová chrání před negativními účinky environmentálních faktorů.
 10. Stopové prvky v chelátovém komplexu přispívají k nasycení folikulů živinami.
 11. Extrakt z pšeničných klíčků je biologicky dostupný vitamín E, který je známý pro své vlastnosti proti stárnutí.

Taková vyvážená kompozice poskytuje vynikající výsledky pro rychlé dosažení výsledků v péči o kadeře a nehty.

Bude užitečné se naučit: potraviny pro růst vlasů.

V jakých případech pomáhá

Droga přináší pozitivní výsledky pro:

 • problémy se ztrátou vlasů způsobené dietou nebo léky, které přispěly k nedostatku výživy vlasových folikulů;
 • těhotenství (v 2. a 3. trimestru) a laktaci, protože vyžaduje vysoký obsah užitečných prvků;
 • různé fyzické zranění, pro úplné zotavení těla;
 • matné, bezhlavé vlasy, dělené konce a zvýšené křehké nehty.

Je to důležité! Vitamíny pomáhají dobře, když je tělo potřebuje a jestliže jsou opilí s kurzem. Ale pokud problémy s vlasy souvisejí s hormonálními poruchami, pak droga nebude schopna pomoci.

Náklady na

Prodej vitaminového komplexu v lékárnách a internetových obchodech. Můžete si zakoupit balení 30 kusů. pro 430-650 rublů nebo 90 ks. za 1200-1600 rublů. Pro každý kurz je požadováno minimálně 90 kusů.

Kontraindikace

Vzhledem k tomu, že jde o komplex vitamínů, je třeba respektovat přesnou dávku a průběh. Doporučuje se konzultovat s lékařem, aby zjistil specifickou dávku léku a čas přijetí.

Existuje celá řada obecných kontraindikací:

 • přítomnost alergických reakcí na složky léčiva;
 • individuální nesnášenlivost komponentů;
 • děti do 12 let v důsledku vysoké dávky;
 • první trimestr těhotenství;
 • s exacerbací chronických onemocnění vnitřních orgánů, zejména s vysokou kyselostí.
 • Pokud se při užívání přípravku Revalid vyskytne vedlejší reakce:
 • průjem, nadýmání;
 • bolesti žaludku;
 • zácpa;
 • vyrážka;
 • bolesti hlavy.

Měli byste se zdržet užívání léků a nápojů, které adsorbují léky. Je přísně zakázáno užívat přípravek Revalid alkoholickými nápoji.

Fotografie před a po

Pravidla použití

Pouze s vážným postojem a dlouhým kurzem, minimálně 9 týdnů, můžete dosáhnout dobrých a trvalých výsledků.

Trichologové doporučují standardní kurz: 1 kapsle 3krát denně s jídlem 9-12 týdnů.

V obtížných případech s povolením lékaře je povolen průběh se zvýšenou dávkou: 2 kapsle 3krát denně po dobu 4 týdnů, poté 1 kapsle 6-8 týdnů.

Účinek použití

Tento léčivý přípravek vykazuje pozitivní výsledky po prvním týdnu použití. Umožňuje vám to komplexně ovlivnit růst, výživu, tloušťku vlasů a pleť na nehty.

Vezměte prosím na vědomí, vědci již dlouho prokázali, že mnoho stopových prvků dává nejpozoruhodnější výsledky při interakci s ostatními. Komponenty komplexu vitaminu jsou založeny a vybrány na tomto základě.

Vlasy po kurzu se stávají brilantní, elastické, získávají zdravý vzhled. Hřebíky již nejsou odlupovány, jejich růst se zvyšuje.

Analogy drogy

Podobné složení komplexu neexistuje. Ale v lékárenských řetězcích najdete bada zaměřenou na posilování kudrlin a nehtů, které obsahují některé prvky Revalidu. Jedná se o takové vitamíny jako:

Revalid podle recenzí spotřebitelů si zaslouží pouze pozitivní charakteristiky. Při správném podání se vlasové folikuly silnější, jejich růst začíná a ztráta se zastaví. Nehty se stávají silnějšími.

Chcete-li růst dlouhé a husté vlasy, pomůže vám efektivní šampon pro růst vlasů. Nabízíme několik hodnotných a osvědčených možností:

Vitamíny Revalid pro vlasy - analogy a recenze trichologists

Vitamin komplex pro posilování a růst vlasů Revalid, jehož výrobcem je společnost Teva Pharmaceutical Enterprises Ltd., často zaujímá špičku v žebříčku takových léků.

Pozitivní účinek vitamínů na pokožku hlavy a vlasy je způsoben jeho vícesložkovým složením, včetně aminokyselin, různých příznivých stopových prvků a přírodních výtažků rostlinného původu.

Složení a formulář pro uvolnění

Jedinečné složení léku zahrnuje:

 • Aminokyseliny Methionin a cystin jsou složky, které podporují rychlou regeneraci buněk, posilují imunitní systém, chrání tělo před škodlivými účinky volných radikálů, účastní se tvorby keratinu, vyživují buňky kyslíkem a snižují ztrátu vlasů.
 • B vitamíny poskytují účes přírodní lesk, výživu a hydrataci pokožky hlavy.
 • Vitamin H chrání před škodlivými účinky ultrafialového záření.
 • Kvasinky snižují křehkost vlasů, nehtů a chrání před nepříznivými účinky environmentálních faktorů.
 • Extrakt z kořene je zdrojem rostlinných vitamínů A, E, K, stejně jako chrómu a selenu, které snižují tvorbu lupů, snižují svědění a omlazují krev.
 • Jahodový extrakt a křemík pomáhají obnovovat pokožku zevnitř, zabraňují vypadávání vlasů, obnovují jejich lesk, strukturu a pájené dělené konce.

Revalidní multivitamíny jsou k dispozici ve formě želatinových tobolek, 10 blistrů v balení po 3 a 9 blistrech.

Indikace

 • Nemoci spojené se ztrátou a poškozením vlasů a nehtů.
 • Brittleness a vypadávání vlasů.
 • Změny ve struktuře a vzhledu účesů spojených s vnějšími vlivy.
 • Potřeba nasytit vlasové folikuly a nehty s mikroživinami.

Návod k použití

Revalidní vitamíny jsou určeny pro perorální podávání v množství jednoho kusu třikrát denně před jídlem.

Léčba by měla trvat dva až tři měsíce. Může se opakovat po konzultaci se specialistou.

V obzvláště obtížných situacích může lékař předepsat prodloužený průběh léčby dávkou dvou tablet třikrát denně během prvního měsíce léčby. Poté se doporučuje použít základní lék.

Kontraindikace

Revalid má řadu kontraindikací:

 • Zánětlivé nebo houbové onemocnění nehtů.
 • Hormonální poruchy, které vedou ke ztrátě vlasů.
 • Přecitlivělost na složky komplexu vitamínů.

Nežádoucí účinky

Jako vedlejší účinky spojené s užíváním přípravku Revalid bylo zaznamenáno:

 • Alergické reakce.
 • Malé zažívací potíže, které jsou pozorovány při použití zvýšeného režimu léčby. V případě takové reakce by měla být dávka vitamínů snížena na standardní režim.

Analogy drogy

Jeden z nejbližších v akci na lidské tělo k vitamínům Revalid dermatologové volat lék Pantovigar. Složení analogu je téměř identické s původním.

Pantovigar je výrobkem německo-švýcarské spolupráce, která zajišťuje zrychlení růstu vlasů, pomáhá obnovit hustotu a vizuální přitažlivost. Zároveň je cena tohoto analogu mnohem vyšší než cena společnosti Revalid. Budete muset trvat dva až čtyři měsíce, a někdy i déle.

Revalid nebo Pantovigar

Co je nejlepší z nich, v každém případě se může rozhodnout pouze odborník, protože Pantovigar má řadu vlastních výhod a nevýhod.

Výhodou tohoto analogu je výrazné zpevnění vlasů, hřebíků, stejně jako účinné zotavení po chemickém a ultrafialovém záření. Nevýhody používání přípravku Pantovigar zahrnují zejména vysoké náklady a trvání podání.

Proto, navzdory dostupnosti levných analogů, mnoho kupujících dává přednost tomu, aby si vzali originální komplex vitaminu Revalid.

Odborná rada

Lékaři neustále sledují negativní výsledky častého barvení, osvětlení, tepelných účinků na vlasy a vlivů na životní prostředí. Proto udržet vlasy v dobrém stavu vyžaduje velké úsilí a investují značné prostředky.

Jednou ze složek komplexních opatření k obnovení struktury a růstu vlasů je příjem speciálních vitamínů. Recenze trikologů o společnosti Revalid potvrzují její vysokou účinnost, zejména v kombinaci s terapeutickými maskami a masážemi hlavy. Tento lék má vyvážené složení a je pravidelně předepisován lékaři pro profylaktické použití ke zlepšení celkového stavu vlasů a nehtů.

Hodnocení zákazníků

Abych vypadla velmi intenzivně, začaly mé vlasy po porodu a kojeni mé dítě. Vím, že je to normální, ale opravdu jsem chtěl co nejrychleji obnovit vlasy. Začal jsem vyhledávat na internetu vhodné vitamíny a narazil na obrovské množství nabídek. Mnoho z nich se ukázalo jako prázdné, takže nejlepším řešením bylo poradit se s odborníkem. Po projednání s ním byla otázka volby vitamínu - Perfectil nebo Revalid. Po přečtení recenzí, pokynů a srovnání cen jsem se zastavil naposledy. Vzal jsem vitamíny dva měsíce. Efekt začal být zaznamenáván asi po čtyřech týdnech. Vlasy se znatelně zpevnily, prakticky přestaly vypadávat a zlomit.

Pro mě byl výsledek na vlasy mé přítelkyně rozhodujícím faktorem při výběru Revalidu. Po okraji prakticky ztratila celý účes, z čehož zůstal jen ten legrační "ježko". Samozřejmě, kromě vitamínů, kamarádka aplikovala řadu masky, vnikla oleje do hlavy, koupila drahé šampony, balzámy a další nádherné výrobky. Výsledkem všech postupů a příjmu komplexu vitamínů byl nádherný účes. Vlasy vypadají mnohem tlustší a krásnější. Teď jsem koupil tuto drogu. Za dva týdny jsem začal užívat pilulky. Čeká na pozitivní efekt.

Vždy jsem trpěl, protože jsem nemohl mít dlouhé husté vlasy. Od dětství byly tekuté a slabé. Maminka se živila vitaminem, dávala vývar, umyla si hlavu kopřivou a heřmánkem, ale obraz se příliš nezměnil. Musel jsem kontaktovat trichlóga. Na radu lékaře vzala Revalid třikrát denně, dva měsíce za sebou. Zázračná transformace se nestala, ale vzhled vlasů se změnil k lepšímu. Teď místo kapalného žínku na hlavě jsem přijatelný účes. Vlasy vypadají mnohem méně, lesk a rostou rychleji.

Tyto vitamíny pomohly zastavit těžkou ztrátu vlasů po stresu. Je zajímavé, že i když užívali pilulky, padli i při léčbě. Udělal jsem jmenování sám a vzal dvě tablety třikrát denně za první měsíc. Naštěstí nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky, ale výsledek nepřijel okamžitě. Trvalo téměř tři měsíce, aby se zabránilo ztrátě vlasů a aby byly nalezeny jemné chlupy v kořenech. No, to neodmítla pilulky. Kontrastem Revalid lze připsat dlouhé příjmu a pravděpodobnému zvýšení hmotnosti.

Moc se mi to moc nelíbilo. Musel jsem trvat dva měsíce, po celou dobu jsem zapomněl na pilulky a často jsem ztratil dávku. Ale navzdory tomu došlo k výraznému účinku. Vlasy jsou lesklé a dokonale česané, i když nepoužívám klimatizaci. Ale více na tak dlouhou cestu vitamínů se neodváží, podívejte se na další nástroj.

Revalid: instrukce a složení, co nahradit, recenze

Každá žena sní o silných, silných a silných vlasech. Avšak trvalé, časté zbarvení, vysušení, nedostatek vitamínů a špatná strava mají na ně negativní vliv. Chcete-li obnovit vlasy, musíte se přiblížit k komplexu. Spolu s výživnými maskami, terapeutickými šampony a oplachováním v odvaru je třeba užívat vitamíny, například Revalid.

Pokyn

Revalid se používá ke zlepšení stavu vlasů a nehtů. Léčivo je dostupné v želatinových kapslích a baleno v blistrech s 10 kusy. Cena za 30 ks. - 500 rublů, 90 ks. - 1350 rub.

Komplexní efekt je díky bohaté kompozici, která obsahuje vitamíny, aminokyseliny, extrakty a užitečné stopové prvky.

Esenciální aminokyseliny cystin a methionin:

 • Zrychlit regeneraci buněk;
 • Chraňte před volnými radikály;
 • Podporujte tvorbu keratinu, což je hlavní stavební prvek zdravých vlasů a nehtů;
 • Posílit imunitní systém;
 • Snižte ztrátu vlasů;
 • Poskytněte buňkám kyslík.

Vitamin B:

 • Hydratuje pokožku;
 • Vyživuje vlasy a poskytuje lesk.

Vitamin H:

 • Poskytuje ochranu kůže před ultrafialovým zářením.

Kvasinky:

 • Snižte křehkost hřebíků a vlasů;
 • Chraňte před škodlivými účinky prostředí.

Wheatgrass:

 • Přírodní zdroj vitamínů E, K, A, selenu a chrómu;
 • Upravuje svědění, snižuje tvorbu lupů, blokuje vývoj seborey.

Jahodový extrakt:

 • Snižuje vypadávání vlasů;
 • Osvěžuje pokožku;
 • Obnovuje strukturu a lesk vlasů.

Aplikace

Vitamíny užívané 3x denně za 1 ks. před jídlem nebo včas. Doba trvání léčby by neměla přesáhnout 3 měsíce. Opakovaný kurz se může konat pouze po konzultaci s lékařem. V závažných případech je v prvním měsíci přijetí předepsána dvojnásobná dávka léku a poté se přepne na obvyklou hodnotu. Neměli byste zachránit a brát vitamíny jednou denně namísto tří, nebude to mít požadovaný účinek.

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Revalid nelze použít s:

 • Plesňová nebo zánětlivá onemocnění nehtů;
 • Hormonální poruchy, které vedou ke ztrátě vlasů;
 • Přecitlivělost na jednu složku léku.

Nežádoucí účinky:

 • Porucha trávení se zvýšenou dávkou komplexu vitaminu;
 • Alergická reakce.

Zvýšit efekt

Pro maximální užitek musíte použít integrovaný přístup. Společně s přípravkem Revalid použijte další výživné masky.

Maska se zázvorem

Lžíce jojobového oleje se smíchá s lžící mletého zázvoru, dokud nebude hladké. Výsledná kompozice je jemně nanesena na kůži a ponechána po dobu 30 minut. Pak je pečlivě vymyt. Efekt pochází z vlastností zázvoru a olej chrání pokožku před podrážděním.

Koňaková maska

Lžíce brandy se smíchá s lžící šťávy z aloe a lžíce medu, s jednotnou konzistencí. Výsledná kompozice se aplikuje na hlavu a ponechá se po dobu 60 minut, poté se promyje.

Maska červeného pepře

Chcete-li, abyste potřebovali olivový olej, pepřovou tinkturu, med a jeden žloutek. Tyto komponenty jsou smíchány ve stejných podílech. Výsledná kompozice se aplikuje na pokožku hlavy 30 minut. Pro dosažení nejlepšího efektu je nutné plastovou fólii nahoře zabalit. Tato maska ​​by neměla být používána se sebemenším poškozením kůže. Pokud po aplikaci kompozice pociťujete pocit pálení, okamžitě jej vyčistěte.

Analogy a recenze

Pokud v lékárnách neexistuje Revalid, pak je možné vyzdvihnout náhradníka.

Pantovigar

Droga pomáhá dobře proti plešatosti žen a také zlepšuje celkový stav vlasů. Skládá se z:

 • Thiamin - pomáhá obnovit kůži a má stimulující účinek na folikuly.
 • L-cystin - stimuluje tvorbu kolagenu a keratinu.
 • Vitamín B10 - má antioxidační účinek.

Cena - 995 rublů. Pantovigar analogy (levné, rusky):

 • Gerimaks - 380 rub.
 • Velmen - 360 rublů.
 • Perfectil - 420 rublů.

Advantan

Lék patří syntetickým steroidům a má antialergické a protizánětlivé vlastnosti. A také se používá k léčbě plešatosti a stimuluje růst vlasů. Masť se používá maximálně 4 týdny. Cena - 600 rublů. Analogy:

 • Metizolon - 195 rublů.
 • Sterokort - 215 rublů.

Perfectil

Multivitaminový komplex, který se používá ke zlepšení stavu kůže, nehtů a vlasů. Lékaři jej předepisují jako další zdroj nezbytných látek pro psoriázu a akné, vypadávání vlasů a křehké nehty. Cena - 560 rublů.

Redetsil

Dermatologická léčiva, která podporuje regeneraci pokožky, zabraňuje šíření hyperkeratózy. Léčba by neměla trvat déle než 3 měsíce. Cena - 300 rublů.

Trichologové recenze společnosti Revalid

Po častém barvení vlasů se jejich stav zhoršuje. A pro vyrovnání tohoto procesu doporučuji pacientům Revalid (revalidní) vitamíny. Pro profylaktické účely musí být podáván nejméně jednou ročně. Dobrý efekt získáte, pokud stále používáte redukční masky, ale potřebujete znát opatření a nepoužívat je více než jednou za měsíc.

Revalid se neustále a neustále přesvědčuje o své účinnosti. Obzvlášť si pamatuji případ pacienta, který rád rostl vlasy. Postup je sám o sobě neškodný, ale dělá to pět let. Co vedlo k částečné ztrátě vlasů a jejich vyčerpání. Po samošetření doma přišla ke mně. Přidala jsem jí Revalid. Po měsíčním použití byl pozitivní výsledek, stav vlasů se výrazně zlepšil.

Lidé zřídkakdy odkazují na trichlóga se společným problémem stavu vlasů. A ne každé město má takovou příležitost. Existuje mnoho pozitivních hodnocení ohledně vitamínů Revalid na internetu a mohu s nimi souhlasit. Ale to není zázračný lék, je vhodný jako profylaktický prostředek ke zlepšení stavu vlasů a nehtů.

Revalid, recenze zákazníků

Mé vlasy rychle klesaly a já hledal opravný prostředek. Zpočátku použila Biotin a nenákladné oleje a pomohla. Ale bylo nutné zastavit jejich použití a spad začal ještě větší intenzitou. A pak jsem se rozhodl koupit drahé vitamíny, moje volba spadla na:

Tyto vitamíny jsou poměrně drahé, zejména vzhledem k tomu, že pro pozitivní efekt musíte vypít plný kurz. A začal jsem pečlivě studovat recenze na internetu. Pokud jde o cenu - kvalitu, Revalid vypadal nejlépe, koupil balíček 90 kapslí na 1300 rublů. Po dobu 3 měsíců kurzu potřebujete 3 takové balíčky.

Vitamíny byly zelené a poměrně velké. Užívala 1 kapsle 3krát denně. První zlepšení nastaly v týdnu. Výpadek je výrazně snížen. Po dalších dvou týdnech začaly růst nové vlasy a byl jsem velmi potěšen. Ale také věnujte pozornost šampónu. Změnil jsem to a vlasy mi začaly vypadat mnohem méně. Pro dosažení lepšího výsledku by měl být použit integrovaný přístup, kdy jsou vitaminy pouze jedním z prvků.

Složení ovlivnilo zdraví nehtů pozitivním způsobem. Během recepce jsem na mé nehty čtyřikrát nasytil gel, ale rychle se zotavil a stal se silným. Ačkoli předtím se ohýbali a byly křehké.

Neviděl jsem žádné vedlejší účinky při užívání vitamínů. Udělal jsem vše podle pokynů. Obecně jsem s nákupem velmi spokojen, vysoké náklady jsou odůvodněny jejich efektivitou.

Po narození začaly vlasy silně klesat. A koupil jsem v lékárně nějaké speciální masky a šampony. Ale z jejich použití nebyl žádný výsledek. A obrátil jsem se k pomoci tricholovi. Po vyšetření mi byl Revalid předepsán jako jeden z drog.

Nejprve jsem koupil malé balení 30 kapslí. Cena nebyla příliš nízká. Vitamíny jsou baleny v pravidelné kartonové krabici, uvnitř je blistr a instrukce. Líbilo se mi, že povrch kapslí je hladký: je vhodné je spolknout, na rozdíl od tablet. Na recepci jsem náhodou viděl skrz tobolku, co mohu říci, jejich chuť není příliš.

Moje vlasy vypadaly velmi intenzivně, proto jsem užíval 6 kapslí denně za první měsíc a 3 denně za další 2 měsíce. Pokud budete chtít užívat vitamíny, musíte vypít plný kurz, z jednoho měsíce nebude mít žádný viditelný účinek. Vlasy jsou léčeny dlouhou dobu, proto buďte trpěliví. Po měsíci používání jsem si všiml, že vlasy začaly spadat méně a rostly rychleji a na plešatých oblastech se objevila chuchvalce. Jako další účinek se pokožka a nehty začaly vypadat zdravěji.

Po tříměsíčním kurzu se vlasy v plešatém stavu stávaly mnohem hustšími a objevily se nové. Obecně jsem spokojen s výsledkem užívání vitamínů, neměl jsem žádné vedlejší účinky.

Moje vlasy prošly mnoha zkouškami a pak jednoho dne začaly rychle vypadávat. Když jsem si uvědomil, že lidové metody zde nepomohou, šel jsem na soukromou kliniku u trichlóga, kde mi byl předepsán Revalid. Okamžitě jsem koupil balení po 90 kapslích za 1200 rublů. denně po dobu 3 měsíců.

Po týdnu od začátku recepce začaly vlasy klesat mnohem méně a po měsíci se úplně zastavily. Na celé jeho hlavě byla chmur. Vlasy začaly růst rychleji. Ale za jeden měsíc jsem se úplně nezastavil.

Stav nehtů se výrazně zlepšil, zejména proto, že byl po odstranění prodloužení viditelný. Přestali být tení a křehčí.

Vitamíny z peněžních nákladů, budu používat pro preventivní účely.

Před rokem a půl jsem si všiml, že moje vlasy začaly vypadávat příliš rychle, obzvláště patrné po mytí vlasů a jejich česání. Vzhledem k tomu, že nejsou příliš silné, tento problém mě znepokojuje. Opravdu jsem nechtěl být plešatý. Lidové léky, speciální masky a šampony nefungovaly. Takové problémy je třeba řešit zevnitř. Začala jsem hledat ženská fóra a našla jsem zmínku o vitaminu Revalid, okamžitě jsem koupil v lékárně balení 90 kapslí.

Vitamíny jsou zelené a navzdory jejich velké velikosti se dají snadno pít. První balení trvalo 6 kusů. za den. Druhé balení je již 3 kusy. za den. Vzhledem k tomu, že se ve složení vitaminů chvějí, obával jsem se, že se zotavím, ale nestalo se tak.

Po tříměsíčním kurzu se stav vlasů výrazně zlepšil a objevil se lesk. Fallout se úplně zastavil. Místo plešového místa se objevila tlustá chmýří. Stav nehtů se výrazně zlepšil. Na internetu jsem se setkal s recenzemi od dívek, kteří napsali, že příjem Revalidu neposkytuje viditelný výsledek. V mém případě se ukázalo, že je v pořádku, koupím víc.

Neustále barví a narovnávám vlasy, což nemá pozitivní vliv na jejich zdraví. V určitém okamžiku začaly klesat ve velkém počtu. Nechtěla jsem zůstat plešatá a rozhodla se, že situaci napravím. Zpočátku jsem použil šampony a masky, ale nebyl viditelný efekt. A pak mi přítel poradil s revalidními vitamíny, které sama vzala. Zpočátku jsem byl velmi skeptický, ale pozitivní efekt přišel doslova za 2 týdny a za měsíc mi vlasy téměř přestaly klesat. Inspirujte výsledkem a napijte celý kurz - 3 měsíce. V důsledku toho se vlasy stávaly mnohem zdravějšími a nevypadaly.

Revalid je komplex vitaminů, který se používá ke zlepšení stavu nehtů, kůže, vlasů. Nejlepším výsledkem je dosažení integrovaného přístupu, kdy se dodatečně používají speciální masky a šampony. Nežádoucí účinky jsou vzácné, ale zcela se jim vyvarujte, požádejte o pomoc svého lékaře. A pokud vysoká cena nevyhovuje, pak je snadné najít náhradu.

Vitamíny na vlasy Revalid - recenze trichologists

Každé dívce sní o hustých, silných, silných, lesklých vlasech. Koneckonců, od prvotřídních časů, první znamení ženské krásy bylo tlusté a dlouhé opletení. Ovšem pod vlivem drsných vnějších faktorů se vlasy stávají tenčí, ztrácejí lesk, chemické (časté barvení, chemické permuty) nebo fyzické (vysušené, kleště) nebo biologické (nezdravá strava, nedostatek vitamínů).

Otázka obnovy a ošetření vlasů vyžaduje integrovaný přístup. Spolu s výživnými a obnovovacími maskami vyžaduje užívání medikovaných šamponů nebo oplachujících vlasů s vyživujícím odvarováním vitamíny.

Obsah článku:

Revalidní vitamíny jsou jedním z léků, jejichž působení je přímo zaměřeno na kvalitativní zlepšení celkového stavu vlasů a nehtů.

Indikace pro použití

 • Nemoci, spojené s hojnou ztrátou, poškozením vlasů, stejně jako s poškozením struktury nehtové destičky.
 • Potřeba zlepšit kvalitu jejich vzhledu, snížení rychlosti křehkých vlasů.
 • Potřeba zvýšené saturace vlasových folikulů a nehtové desky živinami.
 • Ztráta vlasů způsobená patogenními faktory prostředí.

Cena vitamínů Revalid pro 30 kusů se pohybuje kolem 300-350 rublů, balení 90 kapslí stojí 680-750 rublů.

Analogy Revalid

 • VITRUM Krása a krása Elite;
 • VITRUM Vision a Vision Forte;
 • Perfectil;
 • Merz

Účinek revalid na vlasy

Klinický účinek vitamínového komplexu na vlasy je způsoben jeho vícesložkovým složením, včetně aminokyselin, vitamínů, užitečných stopových prvků a přírodních výtažků rostlinného původu.

Esenciální aminokyseliny Methionin a cystin:

 • podporují regeneraci buněk;
 • chránit tělo před škodlivými účinky volných radikálů;
 • podílet se na tvorbě keratinu, což je druh cihel, který slouží jako základ pro strukturu zdravého stratum corneum vlasů, kůže a nehtů;
 • podporovat imunitu;
 • napájecí buňky s kyslíkem;
 • snížit vypadávání vlasů.

Vitamíny B:

 • poskytují přirozené vlasy lesk, vyživují je;
 • hydratuje pokožku.

Vitamin H:

 • chrání pokožku před škodlivými účinky ultrafialového záření.

Kvasinky:

 • omezit křehké vlasy a nehty a posílit nehty;
 • chránit před nepříznivými faktory vnějšího vlivu.

Extrakt z pšenice:

 • přírodní zdroj vitamínů A, E, K, chrómu a selenu;
 • snižuje lupy, snižuje svědění, neumožňuje vývoj seborrhy;
 • omlazuje krev.

Jáhly a křemík:

 • obnovte pokožku zevnitř;
 • snížení ztráty vlasů;
 • obnovit lesk a strukturu vlasů;
 • pájené dělené konce.

Revalid - instrukce

Vezměte vitamíny orálně třikrát denně, 1 ks v době nebo těsně před jídlem. Léčba musí trvat nejméně 2-3 měsíce. Možný opakovaný průběh po konzultaci s lékařem. V obzvláště těžkých situacích (s intenzivním, neustálým výskytem vypadávání vlasů) může lékař předepsat pokročilý kurz - 2 ks. třikrát denně během prvního měsíce léčby a poté se doporučuje přejít na základní aplikační dobu (1 tobolka také třikrát denně). Léčba se provádí pouze striktně na základě doporučení lékaře.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Stejně jako všechny léky má Revalid řadu kontraindikací:

 • Zánětlivé nebo houbové onemocnění nehtů;
 • Hormonální poruchy v těle vedoucí k procesu vypadávání vlasů;
 • Přecitlivělost na jakoukoli složku.

Vzhledem k nežádoucím účinkům spojeným s užíváním přípravku Revalid:

 • Alergické reakce;
 • Malé zažívací potíže se zvýšeným příjmem komplexu vitaminu.

Způsoby zvyšování pozitivního účinku

K dosažení maximálního klinického účinku v procesu obnovy struktury a kvality vlasů je zapotřebí dlouhé a komplexní ošetření. Revalid musí být podán v průběhu trvání nejméně 2 - 3 měsíce. A jako další přísun vlasů pomůže maska ​​na bázi lopuchu nebo jakéhokoli jiného výživného oleje, tinktury červené papriky, zázvoru, medu apod.

Maska se zázvorem a máslem

Míchá se až do homogenní směsi jednoho výrobku. lžíci sezamového oleje nebo jojobového oleje z jedné lžíce. Lyžička prošla čerstvým zázvorem. Směs je jemně nanesena na kůži a ponechána asi půl hodiny. Poté musí být hmota zvlášť důkladně omyta. Efekt je dosažen díky silným stimulačním vlastnostem zázvoru. Olej olej zase chrání pokožku hlavy před podrážděním.

Maska na bázi horké červené pepřové tinktury

Pro výrobu potřebujete tinkturu červeného pepře, olivového oleje, jednoho žloutku a květinového medu. Smíchejte součásti rovnoměrně. Aplikujte směs v průměru po dobu 30-40 minut. Pro dosažení maximálního účinku byste měli potřást hlavou v plastovém obalu a nahoře zabalit měkkou utěrkou. Červená paprika také má stimulační vlastnosti. Buďte opatrní, tato maska ​​by neměla být použita ani při malém poškození pokožky hlavy. Pokud se při aplikaci pokožky začne silně hořet, pak důkladně opláchněte.

Koňaková maska

Jeden článek. lžička čerstvé šťávy z aloe musí být smíchána s jedním předmětem. lžíce a umění. lžíce květ medu. Výsledná směs se jemně aplikuje na kůži a udržuje se přibližně hodinu. Hlava musí být také zahřátá.

Trichologové recenze společnosti Revalid

Vypadají vlasy v hrudách? Existují důvody pro to. Přečtěte si náš nový materiál.

Pro Více Informací O Suché Vlasy