logo

Vitamíny Revalid pro vlasy: složení, návod k použití a recenze

Když začnou vypadat vlasy, stává se to problém pro každou dívku a problém univerzální škály. Někdy dokonce i sezónní vypadávání vlasů není možné normalizovat bez vnitřní podpory těla. A jedním z prvních pomocníků pro vypadávání vlasů je příjem komplexních vitamínů, proč jeden? Protože vypadávání vlasů vyžaduje integrovaný přístup k řešení problému. Navrhuji dnes diskutovat zajímavé maďarské vlasové vitamíny - Revalid.

Vlastnosti vitamínů

Co slibuje výrobce: Revalid - kombinovaná léčiva ke zlepšení stavu vlasů. Struktura obsahuje látky, které mají příznivý účinek na obnovu a vývoj nehtů a vlasů, normalizující optimální růst vlasů a jejich obnovu. Zlepšuje strukturu vlasového folikulu a vlasů, eliminuje lupy, seborrheu a svědění pokožky hlavy. Extrakt z pšenice trávy obsahuje velké množství lecitinu, sterolu, kyseliny linolové a vitamínů D, A, E. Výtažek z jáhly obsahuje významné množství křemíku, které je prezentováno v biologicky aktivní formě. Křemík podporuje biosyntézu keratinových a pojivových tkání. B vitaminy a lékařské kvasinky jsou bohaté na biokatalyzátory, které se podílejí na růstu buněk.

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Složení přípravku Revalid zahrnovalo také minerální složky, které jsou důležitými faktory pro vývoj, regeneraci a růst nehtů a srsti.

Hlavní účinek léčiva - normalizace stavu vlasů, zpomalení jejich ztráty, zlepšení trofismu vlasových folikulů a nehtů.

Pokyny pro použití vitaminů Revalid

Droga se používá při onemocněních zahrnujících narušení struktury vlasů, nehtů a vypadávání vlasů.

Vzít přípravek Revalid by měl být 1 kapsle najednou nebo před jídlem 3krát denně. Pokud je ztráta vlasů výrazná, zvyšte dávku na 2 tobolky třikrát denně po dobu 30 dnů po přepnutí na příjem v obvyklé dávce. Doba léčby je obvykle 2-3 měsíce. Nejčastěji se nefyziologická ztráta vlasů zastaví po 30 dnech užívání přípravku Revalid. Chcete-li změnit strukturu vlasů, je nutné lék užívat 2-3 měsíce. Postup léčby, je-li to nutné, lze opakovat nebo zvýšit.

Pokud užíváte vitamíny déle než dva měsíce, nezapomeňte konzultovat s lékařem, lékařem, dermatologem nebo tricholožkou.

Pokud jsou hormonální poruchy přípravkem Revalid kontraindikovány. Nepoužívejte přípravek Revalid během těhotenství a kojení.

Složení léku Revalid

Revalid Jedna kapsle obsahuje: účinnou látku: DL-methionin 100 mg, L-cystin 50 mg, 50 mg pantothenátu vápenatého, thiamin hydrochloridu, 1,5 mg pyridoxin-hydrochloridu 10 mg p-aminobenzoová kyselina, 20 mg, mikroživiny ve helatokomplekse 65 mg, železo 2 mg, 2 mg zinku, 0,5 mg mědi, 50 mg proso, 50 mg extraktu z pšeničných klíčků, 50 mg kvasnic.

Neaktivní látky: anhydrid kyseliny křemičité, želatina, barvivo E104, barvivo E132.

Za prvé, řeknu o nedostatcích: stejně jako všechny multivitaminové komplexy, Revalid - syntetické vitaminy, a to je těžké říct, kolik jejich vysoká stravitelnost našeho těla určitě na jejich stravitelnost je ovlivněna řadou faktorů, ale přesto... Druhým důvodem je poměrně vysoká cena vitamínů, rychlost vstupné 2-3 měsíce, a jedno balení stačí na 10 dní, je nutné do 6 baleních minimálně průběh léčby, a na celém - 9. za třetí, vitamíny nejsou příliš snadné, musíte mít více než jednou denně, většina vitamínů a třikrát denně, často zapomíná pít tabla ku v odpoledních hodinách, protože při práci.

Recenze

Nyní o výsledku jsem se rozhodl položit body:

 • nehty byly posíleny a dokonce mírně přeměněny, i když s nimi nebyly žádné zvláštní problémy;
 • Nevšimla jsem si žádných změn na úkor pokožky, ačkoli se výrobce na to nezaměřuje;
 • že když jsem vypadl, někde na konci druhého měsíce jsem si všiml, že mé vlasy začaly vypadávat méně, ale nemohu říci, že to bylo jen od Revalida, protože jsem pracoval tímto směrem na všech stranách;
 • bohužel se také nemohu chlubit růstem vlasů, ale můj přítel Revalid mi hodně pomohl při pěstování vlasů, ačkoli je pila šest měsíců, s přestávkou dva týdny;
 • celkový stav vlasů, protože došlo ke zlepšení, na první pohled se mi zdálo, že tam je, ale pak se po ukončení příjmu, jsem šel na stříhání vlasů k veliteli a řekl, že konce jsou v dobrém stavu a samotná struktura vlasu se zlepšila, ale opakuji, že mi to pomohlo nejen vitamíny;
 • a v neposlední řadě je lék dobře snášen, nevyvolává bolest žaludku nebo nevolnost, i když jsem je vypil na prázdný žaludek.

Závěry

Shrneme-li, můžeme říci, že Revalid je cenný vitaminový komplex, jehož výsledek je patrný. Chcete-li vyléčit vypadávání vlasů pomocí REVALID, to je docela možné, pokud je příčinou vypadávání vlasů je nedostatek vitamínů a minerálů, ale pokud vypadávání vlasů důvod spočívá ve štítné žláze, nebo gastrointestinálního traktu, nebo gynekologii, tady vám nepomůže.

Pochopil jednu věc, můžete najít "vaše vitamíny" pouze pokusem a omylem a může jich být mnoho. Postarejte se o vlasy!

Vitamíny na vlasy Revalid - užitečný komplex vitamínů pro vlasy a nehty

Oblečení vypadá stylově a elegantně. Ale multivitamínové komplexy mohou být krásné. Pokud vlasy, nehty postrádají živiny, jsou nudné a křehké. Proto komplexní přístup k péči. Ve farmaceutickém řetězci můžete vyzvednout různé komplexy vitamínů zaměřené konkrétně na řešení konkrétního problému. Pokud je to nudné, bez života a rozšiřující se nohy, pak může Revalid pomoci, obsahující látky, které vyživují kořeny pramenů a nehtů.

Princip činnosti

Účinek drogy je zaměřen na doplnění živin, které člověk potřebuje, s přihlédnutím k denní normě jejich spotřeby. V tomto případě je zdrojem nejen syntetické formy vitamínů, ale také přírodní složky, které jsou lépe absorbovány.

Složení

Lék je dostupný ve formě kapslí.

Jedna tableta obsahuje takové účinné látky, jako jsou:

 1. Thiamin hydrochlorid, tento vitamin skupiny B, je nezbytný pro všechny organismy. Zvyšuje rychlost metabolických procesů v tkáních, což znamená, že dostávají více živin. Má uklidňující účinek na nervový systém, který pomáhá osobě odolávat stresu, být psychicky stabilnější.
 2. Pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) a pantotenát vápenatý (vitamin B5), zvyšují metabolismus lipidů, pomáhají bojovat proti anémii. A jak je dobře známo, anémie způsobuje nedostatek kyslíku v tkáních, což negativně ovlivňuje růst vlasových folikulů a nehtů a jsou posledními, kteří dostanou živiny. Více se dozvíte o výhodách pyridoxinu pro růst vlasů na našich webových stránkách.
 3. Železo pracuje ve spojení s vitamíny B, což zvyšuje efekt při použití společně. Když dostanete tento prvek, dochází k posílení vlasových folikulů a vzhledu zdravého lesku vlasů.
 4. Zinek, tento prvek je velmi důležitý pro kudrlinky. Jeho nedostatek vede k suchu pokožky hlavy a lupů. Je silným antioxidantem a napomáhá neutralizovat negativní účinky, kterým jsou vystaveny prameny a nehty.
 5. Měď je minerální proti šedivým vlasům. Je zapojen do regenerace tkání, syntézy hemoglobinu. Při jeho nedostatku může dojít k anémii.
 6. L-cystin a DL-methionin, tyto aminokyseliny, mají detoxikační imunomodulační vlastnosti. Zvýšení intercelulární interakce, rychlost odstranění toxinů a toxinů.
 7. Zeleninový extrakt je nejbohatší produkt, ve kterém je mnoho mikro a makroekonomických prvků. Pro zdravé vlasy a nehty je však důležitou biologickou dostupnou látkou milyacin a kyselina křemičitá, kterou obsahuje. Pomáhají obnovit metabolismus lipidů a zvyšují rychlost regenerace tkání.
 8. Lékařské kvasnice normalizují hydrobalanci pokožky hlavy, pomáhají budovat nové buňky. Obsahují celou sadu vitamínů B a E. Při užívání droždí vlasy přestávají vypadávat, zvyšují jejich růst. Kvasinky masky pomáhají růst dlouhé a zdravé kudrlinky, nejlepší recepty naleznete na našich webových stránkách.
 9. Kyselina para- aminobenzoová chrání před negativními účinky environmentálních faktorů.
 10. Stopové prvky v chelátovém komplexu přispívají k nasycení folikulů živinami.
 11. Extrakt z pšeničných klíčků je biologicky dostupný vitamín E, který je známý pro své vlastnosti proti stárnutí.

Taková vyvážená kompozice poskytuje vynikající výsledky pro rychlé dosažení výsledků v péči o kadeře a nehty.

Bude užitečné se naučit: potraviny pro růst vlasů.

V jakých případech pomáhá

Droga přináší pozitivní výsledky pro:

 • problémy se ztrátou vlasů způsobené dietou nebo léky, které přispěly k nedostatku výživy vlasových folikulů;
 • těhotenství (v 2. a 3. trimestru) a laktaci, protože vyžaduje vysoký obsah užitečných prvků;
 • různé fyzické zranění, pro úplné zotavení těla;
 • matné, bezhlavé vlasy, dělené konce a zvýšené křehké nehty.

Je to důležité! Vitamíny pomáhají dobře, když je tělo potřebuje a jestliže jsou opilí s kurzem. Ale pokud problémy s vlasy souvisejí s hormonálními poruchami, pak droga nebude schopna pomoci.

Náklady na

Prodej vitaminového komplexu v lékárnách a internetových obchodech. Můžete si zakoupit balení 30 kusů. pro 430-650 rublů nebo 90 ks. za 1200-1600 rublů. Pro každý kurz je požadováno minimálně 90 kusů.

Kontraindikace

Vzhledem k tomu, že jde o komplex vitamínů, je třeba respektovat přesnou dávku a průběh. Doporučuje se konzultovat s lékařem, aby zjistil specifickou dávku léku a čas přijetí.

Existuje celá řada obecných kontraindikací:

 • přítomnost alergických reakcí na složky léčiva;
 • individuální nesnášenlivost komponentů;
 • děti do 12 let v důsledku vysoké dávky;
 • první trimestr těhotenství;
 • s exacerbací chronických onemocnění vnitřních orgánů, zejména s vysokou kyselostí.
 • Pokud se při užívání přípravku Revalid vyskytne vedlejší reakce:
 • průjem, nadýmání;
 • bolesti žaludku;
 • zácpa;
 • vyrážka;
 • bolesti hlavy.

Měli byste se zdržet užívání léků a nápojů, které adsorbují léky. Je přísně zakázáno užívat přípravek Revalid alkoholickými nápoji.

Fotografie před a po

Pravidla použití

Pouze s vážným postojem a dlouhým kurzem, minimálně 9 týdnů, můžete dosáhnout dobrých a trvalých výsledků.

Trichologové doporučují standardní kurz: 1 kapsle 3krát denně s jídlem 9-12 týdnů.

V obtížných případech s povolením lékaře je povolen průběh se zvýšenou dávkou: 2 kapsle 3krát denně po dobu 4 týdnů, poté 1 kapsle 6-8 týdnů.

Účinek použití

Tento léčivý přípravek vykazuje pozitivní výsledky po prvním týdnu použití. Umožňuje vám to komplexně ovlivnit růst, výživu, tloušťku vlasů a pleť na nehty.

Vezměte prosím na vědomí, vědci již dlouho prokázali, že mnoho stopových prvků dává nejpozoruhodnější výsledky při interakci s ostatními. Komponenty komplexu vitaminu jsou založeny a vybrány na tomto základě.

Vlasy po kurzu se stávají brilantní, elastické, získávají zdravý vzhled. Hřebíky již nejsou odlupovány, jejich růst se zvyšuje.

Analogy drogy

Podobné složení komplexu neexistuje. Ale v lékárenských řetězcích najdete bada zaměřenou na posilování kudrlin a nehtů, které obsahují některé prvky Revalidu. Jedná se o takové vitamíny jako:

Revalid podle recenzí spotřebitelů si zaslouží pouze pozitivní charakteristiky. Při správném podání se vlasové folikuly silnější, jejich růst začíná a ztráta se zastaví. Nehty se stávají silnějšími.

Chcete-li růst dlouhé a husté vlasy, pomůže vám efektivní šampon pro růst vlasů. Nabízíme několik hodnotných a osvědčených možností:

Revalid

Revalid: návod k použití a recenze

Latinský název: Revalid

Aktivní složka: multivitamíny + jiné léky (multivitamíny + jiné léky)

Výrobce: TEVA Pharmaceuticals Plant Private (TEVA Pharmaceuticals Works Private) (Maďarsko)

Aktualizovat popis a fotografii: 07/04/2018

Ceny v lékárnách: od 495 rublů.

Revalid je komplexní multivitaminový přípravek se složkami přírodního původu a stopovými prvky, který zlepšuje strukturu vlasů a nehtů.

Forma uvolnění a složení

Forma dávkování - kapsle: velikost č. 0, tvrdá želatina s průhledným tmavě zeleným víčkem a průhledným světle zeleným tělem; obsah je žlutavě hnědý až hnědožlutý prášek s tmavšími a lehčími náplastmi, má specifický zápach (v blistrech 10 kapek, v krabičce 3 blistry).

Účinné látky v kompozici každé kapsle:

 • D, L-methionin - 100 mg;
 • Stopové prvky v chelátovém komplexu - 65 mg;
 • Pantotenát vápenatý (Vitamin B5) - 50 mg;
 • Extrakt z pšeničných klíčků - 50 mg;
 • L-cystin - 50 mg;
 • Lékařské droždí - 50 mg;
 • Jogurtový extrakt - 50 mg;
 • Kyselina para- aminobenzoová (vitamin Bx) - 20 mg;
 • Hydrochlorid pyridoxinu (vitamin B)6) - 10 mg;
 • Zinek - 2 mg;
 • Železo - 2 mg;
 • Hydrochlorid thiaminu (Vitamin B1) - 1,5 mg;
 • Měď - 0,5 mg.

Jako pomocná látka se používá koloidní oxid křemičitý.

Obal kapsle sestává z želatiny, indigokarminu (E132) a chinolinového žlutého barviva (E104).

Farmakologické vlastnosti

Revalid má doplněný nedostatek aminokyselin, vitamínů a mikroelementů.

Farmakodynamika

Vzhledem k složení aktivních složek Revalid:

 • normalizuje metabolické procesy v těle;
 • zlepšuje povrchovou strukturu a vzhled vlasů;
 • snižuje poškození vlasů;
 • zlepšuje trofismus vlasových folikulů a nehtů;
 • zpomaluje vypadávání vlasů;
 • zvyšuje odolnost vlasů proti účinkům nepříznivých faktorů prostředí a dalších nežádoucích účinků, jako je mechanické poškození a účinky chemické povahy - barvení, vystavení ultrafialovému záření a rentgenovému záření.

Farmakokinetika

Údaje o farmakokinetice přípravku Revalid nejsou uvedeny.

Indikace pro použití

Podle pokynů je přípravek Revalid používán při nemocech zahrnujících vypadávání vlasů, porušení struktury nehtů a vlasů.

 • Zlepšuje trofismus nehtů a vlasových folikulů;
 • Zlepšuje povrchovou strukturu a vzhled vlasů, snižuje jejich křehkost;
 • Zvyšuje odolnost proti negativním faktorům a zpomaluje ztrátu vlasů při jejich vystavení (mechanické poškození, chemické účinky (barvení, perm, atd.), Expozice ultrafialovému záření a rentgenovému záření).

Kontraindikace

 • Poškození oblastí pokožky hlavy nebo vypadávání vlasů v důsledku hormonálních poruch;
 • Hubová a zánětlivá onemocnění nehtů;
 • Individuální přecitlivělost na složky přípravku Revalid.

Pokyny pro použití přípravku Revalid: metoda a dávkování

Revalidní vitamíny by měly být podávány perorálně bezprostředně před jídlem nebo během jídla, 1 tobolka 3krát denně po dobu 2-3 měsíců. Pokud je to nutné, přestávky mají opakované kurzy.

V těžkých případech - s rozptýleným a intenzivním vypadáváním vlasů - lékař doporučuje zvýšenou léčbu: po dobu 1 měsíce - 2 kapsle 3krát denně, pak jako obvykle 1 kapsle 3krát denně.

Nežádoucí účinky

 • Na straně gastrointestinálního traktu: při užívání nejvyšší denní dávky (6 tobolek) - poruch zažívacího traktu (v tomto případě snížení dávky na 3 tobolky denně);
 • Jiné: alergické reakce.

Předávkování

Zvláštní instrukce

Používejte během těhotenství a kojení

Neexistují žádné údaje týkající se bezpečnosti používání přípravku Revalid během těhotenství a kojení.

Použití v dětství

Revalidní vitamíny se nedoporučují používat v dětství.

Léková interakce

Revalid snižuje účinek sulfonamidů.

Analogy

Analogy Revalidu jsou: Pentovit, Teravit Antistress, Selmevit, Pontovigar, Okhitovit, Odigovit, Triovit, Revit, Complivit, Fenyuls, Kombilipen, Centrum, Angiovit, Neyrobion, Unviwit, Quadovit, Hexavit, Perfecti Supradin, Vitrum Beauty, Multi-Tabs, Mulgamma, Fitoval, Kiddi Pharmaton, Adivit, Elevit Pronatal, Vitrum Prenatal, Duovit.

Podmínky ukládání

Skladujte na suchém místě, které není pro děti vystaveno teplotnímu režimu 15-25 ° C.

Doba použitelnosti - 3 roky.

Podmínky prodeje lékáren

Prodává se bez předpisu.

Recenze Revalid

Hodnocení Revalid většinou pozitivní. Pacienti, kteří používají multivitaminový přípravek na vlasy, píší, že zabraňují ztrátě, výrazně zlepšují růst, strukturu a vzhled, vlasy září. Při hodnocení podle recenzí je Revalid účinný také proti nehtům: posiluje je a urychluje růst. Další přínosy léku zahrnují dobře vyvážené vyvážené složení a jeho dobrou snášenlivost, nevýhodou jsou vysoké náklady na tobolky potřebné pro plný průběh léčby.

Některé recenze popisují nedostatečnou účinnost přípravku Revalid: droga měla pozitivní účinek na nehty, ale neovlivnila vlasy nebo naopak. To je podle většiny žen nevýhodou, protože chtěli najít komplex vitaminů pro nehty a vlasy.

Samostatné negativní recenze obsahují stížnosti buď na vývoj nežádoucích účinků nebo na úplnou nepřítomnost účinku užívání přípravku Revalid.

Cena za revalid v lékárnách

Přibližná cena přípravku Revalid pro balení 30 tobolek činí 477-574 rublů.

Revalid: ceny v on-line lékárnách

Revalid kapsle 30 ks.

Revalid 30 caps

Revalidní čepice číslo 30

Revalid kapsle 90 ks.

Revalidní čepice číslo 90

Revalid 90 caps

Vzdělání: Rostovská státní lékařská univerzita, specializace "Všeobecné lékařství".

Informace o léčivém přípravku jsou obecné, jsou poskytovány pro informační účely a nenahrazují oficiální pokyny. Samoléčba je nebezpečná pro zdraví!

Během života produkuje průměrný člověk až dva velké sliny.

Ve Velké Británii existuje zákon, podle kterého může lékař odmítnout provést operaci pacienta, pokud kouří nebo má nadváhu. Člověk se musí vzdát špatných návyků a pak možná nebude potřebovat operaci.

Vzdělaná osoba je méně náchylná na nemoci mozku. Duševní aktivita přispívá k tvorbě další tkáně, která kompenzuje nemocné.

Průměrná délka života leváků je nižší než pravá.

Alergie drogy ve Spojených státech vynaloží více než 500 milionů dolarů ročně. Stále věříte, že způsob, jak konečně porazit alergii, bude nalezen?

Osoba užívající antidepresiva bude ve většině případů opět trpět depresí. Pokud se člověk potýká s depresí vlastní silou, má každou příležitost navždy zapomenout na tento stav.

Kariéra je nejčastější infekční onemocnění na světě, s níž ani chřipka nemůže konkurovat.

Kromě lidí, pouze jedna živá bytost na planetě Zemi - psi - trpí prostatitis. To jsou opravdu naši nejvěrnější přátelé.

Stomatologové se objevili relativně nedávno. Zpět v 19. století, odtrhávání špatných zubů bylo zodpovědností obyčejného holička.

Podle studií ženy, které pijí několik sklenic piva nebo vína týdně, mají zvýšené riziko vzniku rakoviny prsu.

Léčba kašle "Terpinkod" je jedním z nejlepších prodejců, vůbec ne kvůli jeho léčivým vlastnostem.

Mnoho léků původně prodávalo jako drogy. Heroin, například, byl původně uváděn na trh jako lék na dětský kašel. Kokain doporučovali lékaři jako anestezie a jako prostředek ke zvýšení odolnosti.

Když milují polibky, každý z nich ztrácí 6,4 kalorií za minutu, ale zároveň vyměňuje téměř 300 druhů různých bakterií.

Pokud vaše játra přestala pracovat, dojde k úmrtí do 24 hodin.

Většina žen je schopná získat větší potěšení z toho, že uvažují o svém krásném těle v zrcadle než o sexu. Takže ženy, usilují o harmonii.

Každý chce to nejlepší pro sebe. Ale někdy samozřejmě nerozumíte, že život se zlepší několikrát po konzultaci se specialistou. Podobná situace.

Revalid

Popis k 22. září 2014

 • Latinský název: Revalid
 • ATC kód: A11AB
 • Aktivní složka: multivitamíny
 • Výrobce: TEVA Pharmaceutical Works Private (Maďarsko)

Složení Revalid

Složení přípravku Revalid je následující:

 • účinnými látkami jsou hydrochlorid thiaminu, hydrochlorid pyridoxinu, železo, zinek, L-cystin, výtek z jáhlu, lékařské droždí, pantothenát vápenatý, kyselina para- aminobenzoová, měď, stopové prvky v chelátovém komplexu, DL-methionin, extrakt z pšeničných klíčků;
 • další komponenty - koloidní oxid křemičitý;
 • obal tobolky - želatina, chinolinová žluť, indigokarmin.

Formulář uvolnění

Lék je dostupný ve formě kapslí.

Farmakologický účinek

Multivitaminová příprava, která zlepšuje strukturu vlasů a nehtů.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Složení přípravku Revalid určuje účinek léčiva. Jeho složky zlepšují metabolické procesy v těle. Hlavní účinek léčiva - normalizace stavu vlasů, zpomalení jejich ztráty, zlepšení trofismu vlasových folikulů a nehtů.

Indikace pro použití

Revalidní vitamíny se používají pro vlasy a nehty. Tento nástroj slouží k normalizaci struktury povrchu a vzhledu vlasů, což snižuje jejich křehkost. Pomáhá vyrovnat se s jejich ztrátou v důsledku nežádoucích účinků vnějšího prostředí (mechanické a chemické), pomáhá zlepšovat trofismus vlasových folikulů a nehtů.

Kontraindikace

Lék není užíván, pokud:

 • přecitlivělost na jeho složky;
 • onemocnění zánětlivých nehtů;
 • vypadávání vlasů způsobené hormonálními poruchami.

Nežádoucí účinky

Při užívání léku mohou způsobit alergie. Navíc může dojít k poruchám trávicího systému. V tomto případě je nutné dávku snížit.

Návod k použití Revalid (metoda a dávkování)

Vitamíny se užívají ústy. Pokyny k hlášením o revalidech, že dospělí užívají jednu kapsli 3krát denně během jídla nebo před jídlem. Léčba se provádí po dobu 2-3 měsíců. V případě potřeby lze kurz opakovat.

U osob, které užívají přípravek Revalid vitamíny, pokyny pro použití v těžkých případech, například s intenzivní ztrátou vlasů, doporučuje užívat 2 kapsle 3krát denně po dobu jednoho měsíce, poté pokračujte v obvyklém léčebném režimu popsaném výše.

Předávkování

Případy předávkování nejsou popsány.

Interakce

Tento nástroj snižuje účinnost sulfonamidů.

Podmínky prodeje

Podmínky skladování

Léčivý přípravek by měl být uchováván na suchém místě nepřístupném malým dětem. Optimální teplota je 15-25 ° C.

Doba použitelnosti

Uchovávejte drogu by nemělo trvat déle než 3 roky.

Analogy Revalid

V lékárnách získáte následující analogy přípravku Revalid:

Který je lepší - Pantovigar nebo Revalid?

Jedním z nejběžnějších analogů drogy je Pantovigar. Zvláštní hodnota posledního léku v keratinu. Pro ty, kteří postrádají převážně vitamíny, odpověď na otázku: "Který je lepší: Pantovigar nebo Revalid?" Je zřejmé. Odborníci to doporučují. Jedná se o bohatý multivitamínový komplex, který dodává vlasům a nehtům potřebnou výživu.

Recenze Revalid

Recenze společnosti Revalid uvádějí, že tento nástroj je účinný především pro nehty. Normalizuje jejich stav na začátku kurzu. Přehled vitamínů Revalid pro růst vlasů je také zpravidla pozitivní. Pouze několik z těch, kteří se o tento prostředek pokusili, stěžují na takový vedlejší účinek jako nauzea.

Pro recenze vlasů od lékařů o Revalidu jsou také pozitivní. Mnoho odborníků doporučuje tento nástroj svým pacientům.

Některé recenze týkající se společnosti Revalid, které lze nalézt na internetu, obsahují fotografie výsledků. Zde jsou některé z nich.

Fotografie výsledku po použití léků na růst vlasů.

Další dívka vydala fotografii po měsíci užívání drogy.

Na místě vypadávání vlasů po 4 týdnech se objevují nové.

Cena Revalid, kde koupit

Koupit tento nástroj za různé náklady v závislosti na počtu kapslí v balení. Cena vitamínů pro 30 kusů v balení je asi 340 rublů. Náklady na tento nástroj činí 90 kapslí na balíček - asi 800 rublů. Cena Revalid pro vlasy na Ukrajině - v průměru 115 hřivny.

Vitamíny Revalid: složení, návod k použití

Aby vlasy leskly se zdravím a krásou, nutně potřebují další výživu. Za tímto účelem se hodí masky, vitamíny a zábaly. Jeden z dobře známých vitamínů je Revalid, pomáhají obnovit stav vlasů a nehtů.

Indikace pro použití přípravku Revalid je značné zhoršení nehtů. Revalidní vitamíny by měly být užívány v těchto případech:

 1. Zlepšení vzhledu kůže, zvýšení křehkosti kudrlin a vrstvených talířů nehtů.
 2. Potřeba stimulovat sílu vlasových folikulů. Potřeba zdokonalených nehtů na výživové tabulky.

Zahrnuté do vitamínů a minerálů stimulují regeneraci kadeř a nehtů, což zajišťuje jejich urychlený růst. Stejně jako lék ovlivňuje příčinu plešatosti a dalších problémů s vlasy, které jsou způsobeny častým znečištěním, používání chemikálií pro curling a styling, stejně jako mechanické poškození.

I když je lék absolutně bezpečný, před použitím byste si měli přečíst pokyny výrobce.

Návod k použití

Výrobek: Revalidní vitaminový komplex je dostupný ve formě želatinových tablet. Tělo kapsle má světle zelenou barvu a uzávěr je tmavě zelený. Každá pilulka obsahuje žlutohnědý prášek s inkluzemi světlého nebo tmavého odstínu a specifickým zápachem. Kapsle jsou baleny v blistrech s 10 kusy. V lékárnách je lze zakoupit v krabičkách obsahujících 3 blistry po 30 skořápkách nebo 9 tablet po 90 tabletách.

Revalidní složení vitamínů:

 1. Vitamíny zahrnují bylinné extrakty.
 2. Prvky obsažené ve složení léčiva normalizují metabolické procesy, mají příznivý vliv na stav zámků a nehtů.

Složení vitamínů Revalid zahrnuje riboflaviny skupiny B:

 1. Kyselina para-aminobenzoová, B10. Zabraňuje předčasnému šedění a obnovuje přirozené barvy kudrlin.
 2. Pyridoxin hydrochlorid B6. Pomáhá posílit prameny. Zabraňuje vzniku lupů a chrání pokožku hlavy před zánětem. Také zmírňuje svědění a zarudnutí.
 3. Pantotenát vápenatý, B5. Ukazuje dobrý účinek na celé lidské tělo. Stimuluje tvorbu hormonů produkovaných nadledvinami. Dobře posiluje imunitní systém. Zpomaluje stárnutí. Zvyšuje růst kudrlin, zabraňuje jejich křehkosti. Vzhledem k účinku pantothenátu vápenatého je struktura nití posílena a jsou chráněna před vypadáním. Prvek dodává vlasům pomp, hedvábnost a krásný lesk.
 4. Thiamin hydrochlorid, B1. Existuje regulace metabolismu lipidů, díky čemuž jsou buněčné membrány chráněny před toxiny, které se uvolňují během peroxidace.

Minerály jsou také zahrnuty do přípravku Revalid:

 1. Metionin. Alifatická aminokyselina, která zvyšuje produkci epinefrinu a kreatininu.
 2. Chistin. Aminokyselina, která vede tělo v čistícím procesu a chrání proti ultrafialovému záření.
 3. Stopové prvky v chelátu, intrakomplexní forma. Jedná se o směsi minerálů s kyselinami a organickými prvky, které zvyšují absorpční výkon nevýznamných iontů stopových prvků tenkou částí střeva.
 4. Zinek Jedná se o jedinečnou látku, která dokáže prodloužit mládí buněk. Formuje práci pohlavních a pankreasových žláz, ovlivňuje hypofýzu.
 5. Měď. Je to součást, která je nezbytná pro tvorbu kolagenu a elastinu ze železa. Poskytuje kyslík různým tkáním těla.

Kromě toho přípravek Revalid pro vlasy obsahuje následující prvky:

 1. Extrakt z pšeničných klíčků. To zahrnuje vitaminy A, B12, B2, E, D. Mají pozitivní vliv na stav pokožky. Všechny alantoin, glykolipid, fosfolepid, selén, triglyceridy, které chrání zdraví nehtů a vlasů, jsou zahrnuty do přípravku Revalid.
 2. Jahodový extrakt. Obsahuje obrovské množství křemíku v aktivní formě a kyseliny polynenasycené omega-3. Existuje tedy podpora elasticity a elasticity pokožky. Prvek přispívá k obnově buněčné kompozice kůže. Aktivní buněčné rozdělení vlasových folikulů.
 3. Lékařské droždí. Chrání strukturu vlasových folikulů před ničením.
 4. Komplex vitaminů se zvyšuje pomocí koloidního oxidu křemičitého. Základem pláště je želatina. Jako senzitizátory se používá indigokarmin a chinolinová žluť.

Indikace pro použití

Vitamínový komplex Revalid užívá:

 1. Se zhoršením vlasů a nehtů v důsledku negativního vlivu vnějších faktorů.
 2. Se ztrátou kudrlin během těhotenství.
 3. Při léčbě alopecie způsobené chemickou nebo radioterapií nebo hypovitaminózou.
 4. V rozporu se strukturou kudrlin.
 5. S patologií barvy srsti vlasů a vlasů.
 6. Se ztrátou vlasů bez jizev.
 7. V případě nespecifikované nemoci vlasových folikulů a nehtů.

Směr použití:

 1. Lék se užívá třikrát denně, jedna tableta.
 2. Průběh léčby vitaminem je dlouhý, trvá až 3 měsíce.
 3. Na doporučení ošetřujícího lékaře může být kurz rozšířen.
 4. Při intenzivní ztrátě kadeří se dávkování zvyšuje současně na 2 tobolky.

Léčebný průběh je obvykle jeden měsíc, pak by měl pacient přejít na obvyklou dávku.

Zvýšení doporučené dávky

S rostoucími dávkami se může vyvinout hypervitaminóza různých typů. To zahrnuje:

 1. Hypervitaminóza D. Je doprovázena zvýšením sleziny a jater, hepatosplenomegalií, poruchou srážení krve a sníženým zrakem.
 2. Průjem
 3. Bolest kostí
 4. Anorexie.
 5. Bolesti hlavy
 6. Alopecie, což je patologická ztráta vlasů.
 7. Gastralgie.
 8. Zvýšená únava.
 9. Anémie
 10. Zvracení.

Léčba je zrušení léku.

Hypervitaminóza, charakterizovaná:

 1. Bolesti hlavy.
 2. Zvracení.
 3. Smrdí.
 4. Polyuria.
 5. Kalcifikace měkké tkáně.
 6. Nefrolitiáza.
 7. Nefrokalcinóza.

Léčba je zavedení nadhodnoceného počtu glukokortikosteroidů a elektrolytů, zvýšení příjmu tekutin, s výjimkou produktů s vysokým obsahem vápníku, stejně jako zrušení léku.

Hypervitaminóza B6 je:

 1. Při periferní neuropatii.
 2. Ataxie.
 3. S poruchou motility.

Léčba:

 1. Symptomatická.
 2. Přerušení léčby.

Nadměrné železo doprovázené:

Léčba:

 1. Terapie s deferoxaminem.
 2. Indukce zvracení.
 3. Zčervenání žaludku.

Interakce s jinými léčivými přípravky

Biologicky funkční prvky obsažené v komplexu vitaminu mohou snížit nebo zvýšit terapeutický účinek některých léků. Zejména se vitamíny neodpovídají při léčbě nemocí s následujícími léky:

 1. Morfin, protože jeho analgetický účinek je lepší.
 2. Sulfonamidové léky, protože obsahují vitaminy B10 antagonisty.
 3. Streptomycin a benzylpenicilin, protože destrukce antibiotik.

Nežádoucí účinky

Při léčbě multivitaminů se mohou objevit vedlejší účinky, které jsou následující:

 1. Barvení moči v bohaté žluté barvě, pokud se používá dvakrát dávka. To je způsobeno riboflaviny, které tvoří tento lék. Přestaňte užívat vitamínový komplex není nutné.
 2. Barvící výkaly v černé barvě. To je považováno za normální reakci těla na železo.
 3. Pálení, kopřivka, svědění pokožky hlavy. To je možná reakce na trávení. K tomu dochází tehdy, když se jedná o tendenci k alergické reakci a individuální intoleranci jednotlivých prvků léku. V tomto případě je potřeba zrušit vitamíny.

Kontraindikace

Přípravek je kontraindikován u následujících pacientů:

 1. Při mykózních nehtových deskách.
 2. Při hormonálních poruchách, které jsou doprovázeny ztrátou kadeřnic na určitých částech hlavy.
 3. Při hypervitaminóze.
 4. Pacienti s urolitiázou.
 5. S amnesií.
 6. Při anémii s deficiencí B12.
 7. Lidé s osobní nesnášenlivostí ke složkám drogy.

Vitamíny během těhotenství

Vitamíny jsou bezpečné pro těhotné ženy. Ale oni by měli užívat s péčí pacienty, které otěhotní po 35 letech, pokud:

 1. Tato diagnóza byla "obvyklým potratem".
 2. Zvýšený tón dělohy.

Léčba léčby během kojení může být příčinou přebytku retinolu u malého dítěte a vede k nadhodnocení tlaku mozkomíšního moku s pramenem prostaření a hydrocefalu - to je tzv. Mozkový pseudotumorový syndrom.

Podmínky skladování:

 1. Balení s vitaminem Revalid by měla být skladována v uzavřených prostorách při pokojové teplotě v suché formě. Je nezbytné omezit přístup k léčivům pro malé děti.
 2. Při správném skladování je doba skladovatelnosti 3 roky od data výroby. Datum uvedení na razítku na blistrech a balení.
 3. Vitamíny jsou vydávány z lékáren bez předpisu.

Průměrná cena vitamínů Revalid v ruských lékárnách je:

 1. 800 rub. v balení s devíti puchýři.
 2. 300 rub. v balení s třiceti kapslemi.

Analogy vitamínů Revalid

Rozpočtová verze léku jsou vitaminové komplexy Hexavit a Undevit. Poptávkový výrobek Pantovigar s vysokým obsahem keratinu. Koncentrace a složení aktivních prvků jsou nejvhodnější:

Recenze

Vitamíny pro vlasy Revalid, podle doktorů, jsou považovány za jeden z nejúčinnějších s řadou problémů s kudrnatými, šedivými, křehkými, ztrátami, což zahrnuje následující problémy: křehkost, oddělení. To je potvrzeno hodnocením pacienta. Vitamíny jsou užitečné pro ty, kteří často barví kudrlinky, používají chemické prostředky pro curling, neustále používají vysoušeče vlasů, zařízení na rovnání vlasů nebo kadeřníky.

Vlasy po podání drogy se stávají načechraně, získávají lesk a hedvábnost, problémy s nehty zmizí. Podle názoru pacientů se Revalid dobře vyrovná se ztrátou kudrlin po ozařování nebo chemoterapii.

Závěr

Revalidní vitamíny jsou vynikajícím nástrojem pro nehty a vlasy. Jsou účinné při ranném šednutí, alopecii a dalších problémů s kudrlinami. Vitaminy jsou předepsány pro oddělení nehtů, nehtů a dalších chorob. Přípravek Revalid je k dispozici v kapslích, které jsou baleny v balení po 10 kusů. Lék je prodáván v krabičkách o objemu 9 nebo 3 blistry.

Nástroj je předepsán pro onemocnění nehtů a vlasových folikulů, vypadávání vlasů, intenzivní ztráta barvy pramenů a další problémy. Vitamíny musí být aplikovány 3x denně před jídlem nebo během jídla. Jediná dávka je: jedna kapsle, která zabraňuje intenzivní ztrátě kadeřav. Dávka by měla být zvýšena dvakrát, pokud lék nemá požadovaný účinek. Vitamíny jsou v případě osobní intolerance kontraindikovány. Nežádoucí účinky se objevují, když děti užívají léky, které jsou náchylné k alergiím. Vitamíny mohou být užívány během těhotenství a kojení.

Nekontrolované a dlouhodobé užívání léku může vést k hypervitaminóze. Informace o předávkování lékem nejsou fixní, ale příliš velká dávka může zvýšit riziko nežádoucích účinků. Nástroj je zakázán ve spojení s alkoholem. Je nezbytné, aby se týkaly alkoholových přípravků týden před začátkem léčby a po stejném časovém intervalu po něm.

Přípravek Revalid snižuje nebo omezuje přínos léků obsahujících sulfonamidy a levodopu. Před použitím tohoto léku byste si měli pečlivě přečíst návod k použití, poraďte se s lékařem. Tím se můžete chránit před nepříjemnými následky, zlepšit stav vlasů.

Pevnost vlasů a nehtů zajistí vitamínový komplex Revalid

Lék Revalid - multivitaminový komplex, který chrání krásu vlasů. Obnovuje strukturu vlasů a jejich žárovek, odstraňuje seborrheu, snižuje svědění kůže a pomáhá bojovat proti lupům.

Je účinným prostředkem proti vypadávání vlasů a křehkost / rozštěpení nehtů. Jeho vitamíny a minerály urychlují regeneraci vlasů a nehtů, což zajišťuje jejich aktivní růst.

Také lék je účinným prostředkem pro plešatost a jiné problémy s vlasy způsobené častým znečištěním, používáním chemikálií pro curling a styling, mechanickým poškozením atd.

A i když je droga naprosto bezpečná, před použitím je nutné přečíst si pokyny výrobce.

Návod k použití

Formulář uvolnění

Vitaminový komplex Revalid přichází ve formě želatinových kapslí. Tělo kapsle má světle zelenou barvu, víčko je tmavě zelené. Každá kapsle obsahuje prášek žlutohnědé barvy s postříkáním světlejšího nebo tmavšího odstínu a specifickým zápachem.

Kapsle jsou baleny v blistrech (10 ks). Dodává se v krabičkách o objemu 3 blistry (30 tobolek) nebo 9 blistrů (90 kusů).

Složení

Revalid je vitamínový přípravek s rostlinnými výtažky. Jeho základní složky normalizují metabolické procesy a mají příznivý vliv na stav vlasů a nehtů.

Aktivními složkami přípravku Revalid jsou vitaminy B:

 • Thiamin hydrochlorid (B1) Regulace metabolismu lipidů. Slouží k ochraně buněčné membrány před toxiny uvolňovanými během peroxidace.
 • Pantotenát vápníku (B5) Poskytuje příznivý účinek na celé tělo. Stimuluje tvorbu hormonů produkovaných nadledvinami. Zvyšuje imunitu. Zpomaluje stárnutí. Posiluje růst vlasů, zabraňuje jejich křehkosti. Posiluje strukturu vlasů a chrání před vypadáním. Dává vlasům hedvábný, nadýchaný a krásný lesk.
 • Pyridoxin hydrochlorid (B6). Posiluje vlasy. Chrání pokožku hlavy a lupy před zánětem. Snižuje svědění.
 • Kyselina para-aminobenzoová (B10) zabraňuje včasným šedivým vlasům a obnovuje jejich přirozené barvy.

Zahrnuje také minerály:

 • Železo Poskytuje kyslík do různých tkání.
 • Měď. Komponenta nezbytná pro tvorbu elastinu a kolagenu.
 • Zinek Má jedinečnou vlastnost prodloužit mládí buňky. Stimuluje činnost pohlavních orgánů a pankreatu, ovlivňuje hypofýzu.
 • Stopové prvky v chelátové (intrakomplexní) formě. Kombinace minerálů s aminokyselinami a organickými látkami, která zvyšuje účinnost absorpce jednotlivých špatně rozpustných stopových prvků tenkým střevem.
 • Cystin je aminokyselina, která spouští proces čištění těla a chrání ji před ultrafialovými paprsky.
 • Metionin je alifatická aminokyselina, která zvyšuje tvorbu kreatininu a epinefrinu.

Také:

 • Lékařské droždí. Chraňte strukturu vlasových folikulů před ničením.
 • Jahodový extrakt. Obsahuje velké množství křemíku v aktivní formě a polynenasycené omega-3 kyseliny. Udržuje pevnost a pružnost pokožky. Podporuje obnovu buněk. Aktivuje rozdělení buněk vlasových folikulů.
 • Extrakt z pšeničných klíčků. Obsahuje vitamíny A, B2 a B12, E, C, D, které pozitivně ovlivňují stav pokožky. Obsahuje alantoin, glykolipidy a fosfolipidy, triglyceridy a selén, které chrání zdraví a krásu vlasů a nehtů.

Komplex vitaminů se zvyšuje pomocí koloidního oxidu křemičitého. Základem pláště je želatina. Jako barvivo byly použity Indigo Carmine a AcidYellow3 (chinolinová žlutá).

Video: "Revize léku Revalid"

Indikace

Multivitaminový komplex Revalid užívá:

 • Pokud není specifikováno onemocnění nehtů a vlasové folikuly;
 • Není ztráta jizev;
 • Barva vlasů a anomálie barvy vlasů;
 • Poškozená struktura vlasů;
 • Léčba plešatosti způsobená chemickou nebo radiační terapií, hypovitaminóza;
 • Se ztrátou vlasů během těhotenství;
 • S poškozením vlasů a nehtů v důsledku nepříznivých účinků vnějších faktorů.

Způsob použití

Vezměte lék třikrát denně před jídlem nebo během jídla, jednu tobolku. Léčba je dlouhá až tři měsíce. Na doporučení lékaře může být prodloužena.

Při intenzivním vypadávání vlasů se dávka zvyšuje současně na 2 tobolky.

Terapeutický kurs - jeden měsíc, poté přejít na obvyklou dávku.

Předávkování

Pokud překročíte doporučenou dávku, může se vyvinout hypervitaminóza různých typů:

Interakce s jinými léčivými přípravky

Biologicky aktivní látky, které jsou součástí komplexu vitamínů, mohou snížit nebo zvýšit terapeutický účinek určitých léčiv.

Zejména se přípravek Revalid nedoporučuje k léčbě:

 • Streptomycin a benzylpenicilin (antibiotika jsou zničena);
 • Sulfanilamidové léky - jeho složkou je vitamin B10 jejich antagonista;
 • Tekodinom a morfinem (zvyšuje jejich analgetický účinek).

Video: "Přehled a revize vitaminů Revalid"

Nežádoucí účinky

Při léčbě multivitaminu přípravkem Revalid se mohou objevit vedlejší účinky:

 • Urtikaria, pálení a svědění pokožky hlavy. Možné poruchy trávení. K tomu dochází s tendencí k alergiím a individuální intoleranci k jednotlivým složkám léku. Vyžaduje zrušení drogy.
 • Barvící výkaly v černé barvě. To je normální reakce těla na železo.
 • Barvení moči v nasycené žluté barvě při použití dvojnásobných dávek. Volal část léku riboflavin. Nezastavujte užívání komplexu vitamínů.

Kontraindikace

Lék je kontraindikován:

 • Lidé s individuální nesnášenlivostí ke svým složkám;
 • Pokud je anomie s deficiencí B12;
 • Pacienti s anamnézou urolitiázy;
 • S hypervitaminózou;
 • S hormonálními poruchami, doprovázenými ztrátou vlasů v určitých oblastech hlavy;
 • Při mykózních nehtových deskách.

Revalid během těhotenství

Revalid je bezpečný pro těhotné ženy. Mělo by se však užívat s opatrností ženám, které otěhotní ve věku 35 let, pokud:

 • Zvýšily děložní tón;
 • Diagnóza: obvyklý potrat.

Léčba kojení může způsobit přebytečný retinol u kojenců a vést ke zvýšenému tlaku cerebrospinální tekutiny vyčnívání fontanelou a hydrocefalus (mozková pseudotumor syndrom).

Podmínky skladování

Balení s přípravkem Revalid by měla být skladována na suchém místě při pokojové teplotě. Přístup by měl být omezen na malé děti. Při správném uskladnění je doba použitelnosti 3 roky od data výroby.

Datum výroby je vyznačeno na blistrech a balení. Nechat z lékáren - OTC.

Průměrné náklady společnosti Revalid v ruských lékárnách jsou:

 • 300 rublů pro balení s 30 kapslemi;
 • 800 rublů za balení s 9 blistry.

V lékárnách na Ukrajině se prodávají pouze balení se 3 blistry. Jejich minimální cena je 123 hřiven.

Analogy

Nízkonákladové analogy multivitaminu Revalid jsou vitamínové komplexy Undevit a Hexavit. Lék Pantovigar s vysokým obsahem keratinu je požadován.

Složení a koncentrace účinných látek jsou nejvhodnější:

Recenze

Lék Revalid je podle doktorů považován za jeden z nejúčinnějších pro řadu problémů s vlasy (ztráta, křehkost, šedivění atd.) A nehty (separace / křehkost atd.).

To potvrzují i ​​recenze pacientů, které lze nalézt na konci článku.

To je užitečné pro ty, kteří často barví vlasy, používají chemické látky pro curling, neustále používají vysoušeče vlasů, kadeřníky a kleště pro vyrovnávání vlasů.

Vlasy po užití vitamínů se stávají načechranými, vlasy se stávají hedvábné a lesklé, problémy s nehty zmizí. Podle uživatelské zpětné vazby provádí Revalid skvělou práci s vypadáním vlasů po chemoterapii / záření.

Pro Více Informací O Suché Vlasy