logo

Přehled nejlepších stínových vlasových šamponů

Tamponové vlasové šampony jsou populární a naprosto bezpečnou alternativou k perzistentním amoniakovým barvám. Umožňují vám rychle změnit obvyklé vzhled, neškodit zdraví pramenů, ale jsou používány jednoduše a nevyžadují žádné odborné znalosti. Podáváme podrobný přehled nejoblíbenějších značek.

Výhody a nevýhody

Stejně jako každá jiná kosmetika má tonizující šampon pozitivní a negativní strany. Zvažte všechny nuance.

 • Neobsahuje amoniak a jiné škodlivé látky;
 • Absolutně bezpečné - nepoškozuje strukturu pramenů, a to i při pravidelném používání;
 • Vhodné pro vlasy jakéhokoli typu a barvy;
 • Umožňuje experimentovat s různými odstíny;
 • Snadno se používá jako běžný šampon;
 • Dobré tóny šedé vlasy;
 • Rozlišuje přijatelnou cenu a širokou škálu značek;
 • V případě potřeby se odstín může rychle změnit;
 • Složení některých produktů zahrnuje vitaminy, rostlinné výtažky, minerály a další užitečné složky určené k podnícení, posílení a stimulaci růstu vlasů.
 • Může vyvolat alergie. Abyste tomu zabránili, proveďte předběžnou alergologickou zkoušku, která způsobuje malé množství produktu na vnitřní straně lokte nebo na kůži zápěstí;
 • Nástroj by měl být aplikován 1-2 krát týdně;
 • Složky šamponu neprocházejí hluboko do vlasů, ale obalují je pouze filmem. Z tohoto důvodu můžete odstín měnit nejvýše o 3 tóny.

Přehled nejlepších značek

Šampony odstínů jsou přítomny v řadách nejoblíbenějších značek. Seznam nejlepších možností.

Profesionální tonizující šampon pro lehké a šedivé vlasy, který úspěšně kombinuje vysokou kvalitu a přiměřené náklady. Nástroj osvěžuje barvu, zvlhčuje a vyživuje, dává kadeřům hladký, hedvábný, jasný lesk (zejména při použití na přírodní vlasy). Kromě toho usnadňuje každodenní styling a činí vlasy vyhovující a poslušný. Ale jeho hlavní výhodou je snadné a pohodlné používání. Dvě minuty stačí k dosažení požadovaného účinku, poté může být šampon omyt čistou vodou.

Tento fialový šampon je nejlepší způsob, jak potírání nežádoucího žloutnutí, barvení šedých pramenů a neutralizace měděných odstínů. Ideální pro vyčištěné a melirovannoy vlasy. Použijte ji po dobu 15 minut, i když se doba může lišit v závislosti na výsledku, který chcete získat.

Je to důležité! "Matrix" může vést k rozvoji alergií, takže před použitím tohoto nástroje musíte provést test osobní tolerance. Samotné barvení musí být prováděno s gumovými rukavicemi, které jsou dodávány.

Profesionální šampon, který se dodává v 17 různých odstínech. Má lehkou strukturu, díky níž rovnoměrně skvrnit prameny po celé délce. Účinně bojuje s nežádoucími žlutostmi, chrání vlasy před vyhořením a negativní účinky ultrafialového záření, dává krásný lesk. Příprava obsahuje živiny, kondicionační složky a komplex keratinů. Dodává se s balzámem s užitečným extraktem z manga. Estel je optimální volbou pro světlé a tmavé prameny. Nakonec se umyje po 6-7 promytí.

Tip! Šampon lze aplikovat téměř nepřetržitě, hlavním úkolem je přísně dodržovat pokyny a ne přehánět na vlasy. V opačném případě můžete čelit extrémně nepříjemným následkům.

Výborný popelový šampon, který je velice žádoucí kvůli jeho efektivitě a přijatelné ceně. Neobsahuje škodlivé látky (čpavek, peroxid vodíku atd.), Odstraňuje žlutost, dokonce i tón po neúspěšném zbarvení, činí vlasy měkčí a poslušnější. "Irida" je vypláchnuta 10-12krát, aniž by opustila ostré přechody. Může být použit k léčbě šedivých vlasů.

Známý barvicí šampon pro bělené nebo velmi bělené vlasy. Složení tohoto nástroje zahrnuje stříbrné, modré a lilace pigmenty, které vám umožňují eliminovat žlutý odstín a dát vlasům krásnou chladnou barvu. Schwarzkopf díky speciálním ochranným složkám nepoškozuje strukturu, čistí vlasy z různých kontaminantů a zaručuje trvanlivost vybledlého odstínu.

Řada šampónů na barvení "L'oreal" se liší neuvěřitelnou rozmanitostí, ale měděné, červené, zlaté, třešňové a čokoládové odstíny jsou největší poptávkou. Vyskytují vlasy takový nástroj? Nebojte se! Šampon je vyvinut podle speciálního vzorce, které obsahuje užitečné vitamíny, rostlinné výtažky a další látky. Procházejí hluboko do vlasů a poskytují jim plnou ochranu, výživu a hydrataci. Také nástroje této značky zabraňují rychlému vyblednutí barvy a poskytují vlasům nejživější tón.

Tip! Chcete-li zlepšit růst vlasů a aktualizovat jejich strukturu, použijte tento šampon s balzám.

Vzhledem k širokému spektru odstínů a nízké ceně, nátěrové nástroje této značky porušují všechny záznamy o popularitě. Složení těchto šamponů představuje keratin, který umožňuje obnovit strukturu vlasů a dát jim jasný lesk. "Tonic" má vysokou odolnost, která vám umožní drasticky změnit odstín pramenů. Ale právě z tohoto důvodu po jeho aplikaci zůstávají obtížně odstranitelné stopy na rukou, pokožce a okolních předmětech. Musíte je okamžitě zbavit - čím déle jsou na povrchu, tím obtížnější bude vypláchnout je. S paletami odstínů naleznete v tomto článku.

Je to důležité! "Tonic" se nedoporučuje pro pravidelné barvení suchých vlasů.

Stínový šampon "Wella" usnadňuje lakování zarostlých kořenů, dodává stín a bohatý odstín vlasů. Vlasy po aplikaci budou hedvábné, poslušné a velmi měkké. Nástroj je prezentován v červené, hnědé, světle hnědé barvě. Existují možnosti pro šedivé vlasy nebo vysoce bělené. Další výhody zahrnují také poměrně hustou konzistenci, která zajišťuje ekonomické využití a oplachování bez náhlých a patrných kapek.

Barvení Kapous Professional Life Colour šampony obsahují extrakty a speciální UV filtry, které chrání barvu před vyhořením. Léčivé vlastnosti tohoto nástroje jsou doplněny 6 velkolepými odstíny (tmavý lilek, měď, hnědá, písek, fialová a červená). To je nejlepší volba pro suché a tenké prameny.

Tip! Chcete-li dosáhnout trvalého účinku, stojí za to používat šampon na trvalém základě!

Oblíbený tónovaný šampon, který kombinuje dostupnou cenu a poměrně vysokou kvalitu. Jeho hlavním rysem je přítomnost jasných barevných pigmentů. Právě kvůli této skutečnosti je možné, že přípravek nemůže zůstat příliš dlouho na vlasu. Paleta "Rocolor" má 10 krásných odstínů. Tři z nich jsou určeny pro brunety, tři - pro blondýnky, čtyři - pro červenou. Šampony této značky nejen natírají vlasy, ale také se o ni starají. S jejich pomocí se můžete snadno zbavit nepříjemného žlutého tónu. Je pravda, že s šedými vlasy se vyrovnávají, bohužel, nemohou.

Profesionální šampon purpurový, který dodává stříbrný odstín vlasům. Vynikající čistí prameny různých kontaminantů, dává jim přirozený lesk, eliminuje žloutnutí.

Je to důležité! Nástroj má velmi nepříjemný zápach. Dále je třeba poznamenat, že v případě porušení instrukcí mohou vlasy získávat purpurově šedý odstín.

Jak používat šampon "Clairol"? Musí být silně zpěněný a držen po dobu 2 minut, ale ne více. Udělat to s rukavicemi - bude snadnější umýt ruce.

Tipy, které vám pomohou vybrat nejlepší balzám pro odstín:

Univerzální a multifunkční šampon s jasným a nasyceným tónem. Poskytuje vlasům jemnost, objem, lesk a pružnost. Neobsahuje amoniak, proniká prameny a nasytí je barvou. Dokonale se vyrovnává s barvením šedých vlasů. Je vybaven širokou paletou palet, která umožňuje vybrat požadovaný odstín.

Tip! Chcete-li snížit jas barvy, promíchejte «Koncept» s jakýmkoliv kosmetickým šamponem.

Poměrně dobře známý nástroj, který má pozitivní vliv nejen na barvu vlasů, ale také na jejich strukturu. Šampon "Faberlik" nabarví až 15% šedých vlasů a je ideální pro tmavé vlasy.

Bonjour je jednou z nejnovějších kosmetických inovací, vytvořených pro bezpečné používání nejmladších módních návrhářů. Řada těchto opevněných šamponů představuje 7 módních odstínů - růžová marshmallow, třešeň v čokoládě, čokoláda s karamelem, krémová béžová, medová slunná, zralá ostružina a čokoládová lanýže.

Dye založené na přírodních složkách, poskytuje jemnou a jemnou péči nejen o vlasy, ale také o pokožku hlavy. Hlavní aktivní složky šamponu jsou:

 • extrakt z lněného semínka - nasytí vlasy množstvím vitamínů;
 • extrakt jalovce - normalizuje vodní bilanci;
 • extrakt z mořských řas - působí jako antioxidant.

Je to důležité! "Selective" je výrobek šetrný k životnímu prostředí, takže může být použit i pro těhotné ženy.

Purpurová šampon určená pro tónování šedých nebo lehkých pramenů. Obsahuje hedvábné bílkoviny, extrakt z chrpy, alantoin, vitamín B5 a UV filtry. Jemně čistí prameny prachu a nečistot, poskytuje jemnou péči a dává hlavu vlasů stylovou a krásnou barvu. Ideální pro odstranění nažloutlých odstínů. Chcete-li získat požadovaný účinek, použijte šampon po dobu pouhých 5 minut. Rozsah barev zahrnuje 5 tónů.

Profesionální šampon pro čištění a úpravu vlasů, který je vhodný pro zvýraznění a plné barvení světlem, čokoládou, světle hnědým nebo načervenalým odstínem.

Šampony odstínu pro značku vlasů "Kloran" obsahují heřmánkový extrakt, takže mohou být bezpečně aplikovány na ošetření světlých nebo blond vlasů. Účinek lze dosáhnout 5-10 minut po umytí hlavy. Chcete-li zlepšit výsledek, užívejte drogu průběžně.

Bez šamponu na tónování čpavku, který jemně čistí prameny a barví je v určité barvě. Obsahuje rašelinový olej, stejně jako mango, heřmánek, aloe vera, levandule a kaštanové výtažky. Po šesti promýváních se promyje tón.

Odkazuje na množství gelové kosmetiky pro péči o vlasy, umožňuje změnit obraz za pouhých 10 minut. Přípravek obsahuje kondicionační přísady a přírodní betaine. Osušují vlákna, nasycují je živinami a chrání před nadměrným vysycháním. Nástroj lze použít pro brunety a blondýny.

Profesionální řada, reprezentovaná 4 tónovacími nástroji:

 • Černá malva nebo černá slepičí;
 • Blue malva nebo Blue Mallow;
 • Madder root nebo madder root;
 • Hřebíček - hřebíček.

Každá z těchto sérií je určena pro tónování černých, červených, zlatých, kaštanových, světlých a šedých vlasů.

Je tento šampon škodlivý? Výrobce tvrdí, že obsahuje pouze přírodní ingredience a samotný nástroj velmi jemně a jemně čistí prameny před kontaminací a poskytuje jim bohatou barvu. Kromě toho léčivo léčí pokožku hlavy a skryje šedé vlasy. Hlavním důvodem je správné použití "Avedy" a nezapomínání na balzám nebo kondicionér.

Reflection Color Care

Společný odstín, který je založen na severním malinovém vosku, je speciální složkou, která zabraňuje vyluhování nebo ztrátě barvy. Tento šampon se používá jak pro samo-barvení, tak v intervalech mezi procedurami salonu.

Je to důležité! Bohužel ani ty nejdražší sloučeniny nejsou schopné bez agresivních látek - tzv. Surfaktantů.

Jedná se o tři typy:

 • laureth amonný nebo laurylsulfát je nejagresivnější, nejsilnější karcinogen;
 • laurylsulfát sodný - působí jemněji, ale dokáže silně vyschnout;
 • TEM nebo laurylsulfát hořečnatý - rozpouštějící se ve vodě, poskytuje nejjemnější reakci, je součástí drahých a vysoce kvalitních výrobků.

Pokud tonizující šampon pění příliš, znamená to, že obsahuje nejnebezpečnější povrchově aktivní látku. Dlouhodobé používání takového nástroje vede k oslabení, vyčerpání a ztrátě pramenů. Také se ujistěte, že ve vašem makeu nejsou žádné formaldehydy. Jsou špatné pro oči a dýchací cesty.

Recenze

O tónování nástrojů jde hodně kladné zpětné vazby. Seznamte se s některými z nich.

Angelina, 36 let:

"V mládí jsem měl rád trvalé barvy, takže brzy se mi vlasy začaly podobat vypálenému žínku. Obnovil jsem je několik let, používal jsem jen šetřící prostředky k malování. Malované v jasně blond. Nejvíce se mi líbila Londa. Nástroj funguje šetrně, nepoškozuje strukturu vlasů a neškrtí šaty a ložní prádlo. "

"Nemám opravdu rád amoniakální barvy, takže když se objevily první šedé vlasy, musely najít bezpečnější alternativu. Zastavila se v barveném šampónu "Matrix". Líbí se mi barva a jak jemně působí na vlasy. Bylo také zajímavé, jak často můžete tento nástroj používat. Můj pán mě ujistil, že výrobky této značky jsou naprosto bezpečné a vhodné pro běžné používání. "

Catherine, 27 let:

"Vždycky jsem byla blondýnka, takže hlavním problémem zůstávala žlutost. Ale díky zavedení sexy vlasové tonizace na trh jsem se s ní snadno naučil. Nyní je pro mě to nejlepší šampon, který se rád používám a poradím svým přátelům. Díky tomuto neutralizátoru se moje blondýnka stala čistou, studenou, prameny krásného lesku. Nejdůležitější je vybrat ten odstín s purpurovým podtónem. "

Lyudmila, 32 let:

"Po neúspěšném barvení s amoniakovým nátěrem jsem mnoho let obnovil spálenou srst a pak jsem se rozhodl přejít na bezpečnější prostředky. Přítel doporučil dobrý tonizující šampon - Capus. Líbí se mi to také - neobsahuje amoniak, působí jemně na prameny, má spíše velkou paletu. Dokonale se mi to hodí, prostě není lepší! ".

Svetlana, 24 let:

"Když se mi to zajímalo - jak dlouhý šampon se zabarvuje, tak jsem se rozhodl pro další kadeřnický experiment. A pak jsem se tak unášela, že po více než dva roky jsem s ní jen maloval prameny. Používal jsem různé značky, ale hlavně jsem se Velly líbil - snažil jsem se tmavě hnědý. Aplikuje se snadno, láhev je dostatečná několikrát, barva je krásná, světlá, odolná ".

Viz také: Jak odstínit vlasy balzámem odstínů (video)

Tónové šampony na vlasy - L'Oreal, Estelle, Capus, Irida, Rocolor a další

Pro změnu barvy vlasů není nutné používat barviva nebo jiné drsné chemikálie. Tamponový šampon je vynikající alternativou k těmto kosmetickým výrobkům. Současně vykonává několik funkcí, díky nimž se mezi dívkami rozšířila.

Silné a slabé stránky

Tamponové vlasové šampony jsou inovativní produkty péče o vlasy, které zahrnují nejen složky detergentů, ale chemické barviva. Díky tomu kudrlinky mění barvu přímo při mytí hlavy. Je třeba poznamenat, že pro kadeře nejsou vždy bezpečné - mohou to být sírany, čpavek nebo dokonce peroxid vodíku.

Aby se snížila škoda způsobená šamponem, výrobce často obohacuje svůj výrobek o bílkoviny, keratin, různé vitamíny a další živiny.

Výhody barvivových šamponů:

 1. Může být užíván během těhotenství. Koncentrace chemikálií v tomto výrobku je výrazně nižší než u klasických nátěrů. Z tohoto důvodu činidlo nepronikne do pokožky;
 2. Můžete vlasy vlasy šamponovat častěji než s barvivem. Tato kosmetika je určena pro časté používání, takže můžete tento výrobek bezpečně používat jednou týdně;
 3. Účinně odstraňuje žlutost a barvy na šedých vlasech. Také tento kosmetický výrobek umožňuje vyhnout se pravidelným odstínům barev amoniaku;
 4. V závislosti na výrobci a složení, tónovaný šampon může být použit jak pro přirozené blond vlasy, tak pro melirovannyh tmavé, šedé nebo červené.

Jak je tónovaný šampon škodlivý:

 • Vzhledem k síranům v kompozici (které jsou přítomny v každém šamponu tohoto typu) jsou vlasy velmi suché. To nepříznivě ovlivňuje stav jejich špiček, může přispět k rozbití a srážení;
 • Některé typy šampónu mají vlastnost nerovnoměrného opláchnutí z hlavy. Výsledkem je několik odstínů na vlasy najednou, které vypadají zcela neestetické;
 • Nemůže být použit jako čisticí prostředek. Mělo by být poznamenáno, že namaluje přesně původní barvu, ale nemůže dokonce osvětlit ani tón. Kompozice není tak agresivní součásti.

Jak používat a vypláchnout

Před zahájením procedury je třeba připravit nekovovou misku, ve které bude roztok, rukavice a hřeben smíchány. Prostředky lze aplikovat jak na suché, tak na mokré vlasy.

Vezměme v úvahu použití tampónového šamponu doma pomocí příkladu Rocola s laminačním efektem (od výrobce Tonic):

 1. Tento nástroj je rozdělen do tří sáčků, jak se nazývají, sáčků. Můžete použít šampon přímo z nich nebo nalít jejich obsah do nádoby a promíchat tam balzám;
 2. Abyste mohli správně aplikovat nástroj, musíte použít hrubý hřeben, protože jednotnost barvení je velmi důležitá. Také na kořenech je třeba aplikovat více směsi než na špičky;
 3. V závislosti na tom, jaký výsledek je potřeba, musíte zvolit čas expozice. Kosmetika této značky může být udržována na vlasy od 20 minut do 60 let;
 4. Poté začíná proces propláchnutí. Jakmile pěna získá určitou barvu, musíte ještě jednou umýt hlavu vodou.
Foto - výsledek zbarvení vlasů

Zvláštní pokyny jsou nutné pro vyprání šamponu. Skutečnost spočívá v tom, že tento nástroj také zanechává stopy na oblečení a pokožku, a proto se doporučuje používat při vyprání mýdlo nebo gel. Chcete-li co nejúčinněji odstranit průchodné barevné pigmenty z kadeří, doporučujeme vám, abyste k nim jednorázově použili jednoduchý šamponový kondicionér.

Foto - Před a po zbarveném šampónu

Tipy, jak používat barevné šampony:

 • Mnoho druhů lze aplikovat na suchou a mokrou hlavu, ale ve druhém případě se agent rozloží méně. Bonjour, Davines ALCHEMICKÝ ŠAMPON pro přírodní, Giovanni Perfectly Platinum je rozmazaný na suché vlasy;
 • Současně je pigment výraznější na vlhkých vlasech. Je třeba poznamenat, že výrobce doporučuje používat pouze tyto produkty (Brelil Professional Hi-Co Plus, Colorianne Hi-Co Plus Plus Dark Blonde a Estel Curex Color Intense);
 • Po vymytí kosmetiky je nutné použít masku nebo hydratační balzám, jinak by špičky byly přehnané.

Hodnocení prostředků v tabulce

Zvažte nejpopulárnější produkty tohoto typu:

 1. Shade šampon Irida pro blondýnky. Známý nástroj, který používali naše babičky. Je charakterizována poměrně širokou paletou a bezpečností kompozice. Na rozdíl od četných analogů, barvicí pigmenty klasiky IRIDA M nepronikují do hlubších vrstev vlasů, ale zůstávají na povrchu, což má pozitivní vliv na stav kudrlin. Můžete si zvolit odstíny, doporučujeme je aplikovat pouze na přirozené nebo barvené blond vlasy. Irida získala svou popularitu také proto, že její paleta obsahuje takové barvy jako růžová, ametystová, modrá a další. Fotografie - Irida M
 2. Estelle ottenochny šampon (Estel Solo Ton) - jeho široká paleta barev umožní zvolit tón i pro barvené vlasy. Aplikace pro tmavé kroužky je možná. Paleta obsahuje 18 odstínů, které při malování nedávají žlutý nebo fialový odstín. Jeho nevýhody spočívají v tom, že silně jí do pramenů, stín je viditelný i po 20 promývání. Foto - Estel Solo Ton
 3. Profesionální šampon-balzám Kapus (Kapous Professional Life Colour) je dobře známý barevný výrobek s kyselinami. V podstatě tato značka nabízí přírodní odstíny - měď, červenou, hnědou, tmavě hnědou. Bílé barvy pomáhají odstranit žlutost a řešit problém šedých vlasů. Speciální praní není zapotřebí, stačí si umyt vlasy pouze čtyřikrát. Foto - Kapous Profesní život Colorn
 4. O šamponech LOreal Professionnel Gray a L'OREAL Gloss Colour kontrastní šampon na ženských fórech jsou velmi pozitivní recenze. Měl by být používán pouze na mokré vlasy, aby se dosáhlo požadovaného výsledku (bez ohledu na původní barvu), produkt se po 3 minutách vyprchá z vlasů. Fotky před a po show ohromující výsledky: stříbrný a perlový blond bez náznaku žlutosti. Foto - L'OREAL Gloss Barva
 5. Wella Pro série COLOR. Foto - Wella Pro série COLOR
 6. Tonic ROCOLOR - rozpočet a jeden z cenově nejvýhodnějších šamponů, které dodávají odstíny. Foto - Tonic ROCOLOR

Tyto tónované šampony jsou nejoblíbenější a nejúčinnější. Ale kromě nich jsou v prodeji desítky dalších produktů. Navrhujeme zvážit tabulku přehledů:

Šampon

Touha změnit se rychle a snadno je vlastní mnoha ženám. Před několika desetiletími v časopisech pro dámy bylo možné najít tajemství zesvětlování a ztmavnutí kudrlin pomocí odtučněných bylin, infuzí a přírodních barviv. Moderní ženy mají více možností pro změnu barvy vlasů a mnoho odstínů. Jedním z nejjemnějších způsobů, jak změnit barvu vlasů, je použití šamponu.

Výhody

V poslední době je komplexní barvení nahrazeno tonizací nebo radikální změnou barvy vlasů. V obou případech je použití tónovaných šamponů opodstatněné, protože časté experimenty s barvivem rychle zkazí strukturu kadeří a různé pigmenty nejsou vždy přátelské, dávají vlasům podivné barevné odstíny. Milovníci trendů již získali módní odstín a rádi jim doporučujeme. Hlavní výhody stínování se šamponem jsou následující:

 • Výrobky na barvení od různých výrobců lze nalézt v řadě profesionálních nástrojů v kosmetických salonech av běžných obchodech pro vlastní potřebu. Provádění takového obarvení doma je poměrně jednoduché.
 • Složení šampónů zbarvených různě, poškozují vlasy méně. Lacné vzorky mohou častěji okysávat vlákna, což je kompenzováno provitaminy a speciálními přísadami pro lesk a sílu. Obohacená kompozice nabízí profesionální a kvalitní značky.
 • Pokud se vám nepáči stín, nebude to trvat moc času, peněz a úsilí k jeho odstranění.
 • Takovou jemnou volbou mohou být tónované a šedé vlasy.

Tmavovlasé dívky obvykle používají tónované šampony pro tónování, protože povrchní zbarvení je účinnější pro blondýny. Pro ty, kteří bělí tmavé vlasy, jsou užitečné žluté léky: modrý pigment utopí nepříjemný "kuřecí" odstín, jestliže po bělení je dosaženo ušlechtilé platinové blondýny.

Výsledek tónování však není vždy předvídatelný: prameny mohou být barveny nerovnoměrně a intenzita barvy je obtížně nastavitelná.

Složení

Tonika se považují za měkké barvivo ve srovnání s barvivem na vlasy, protože pracují pouze na povrchu vlasů, aniž by narušily její strukturu. Nicméně je pro ně obtížné změnit barvu kudrlin bez absolutního poškození. Intenzivní změny tónu jsou dány tónováním balzámů na bázi čpavku a peroxidu, nutriční složky (bílkoviny, rostlinné výtažky) pomáhají snižovat škodu.

Existují mnohem méně příznivé možnosti, když se namísto amoniaku používají měkčí oxidátory (kyselina citronová).

Přírodní barviva zahrnují toniku založenou na hennu a basma - poskytují husté odstíny, ale nejsou dobrými přáteli s barvivy na vlasy a výsledek je nepředvídatelný. Proto je lepší používat je na přirozené barvě, aby se dosáhlo mědi (formulace s hennou) nebo tmavého odstínu, minimálně 2 týdny by měly projít k opětovnému barvení. A pro poctivé vlasy z přírodních barviv, heřmánek a produktů na bázi chrpy jsou velmi měkké a téměř neškodné.

Z nežádoucích složek lze nazývat draslík a sodík, ale laurylsulfát hořečnatý, naopak, pečuje a dá zdravý lesk.

Recenze výrobců

Mezi nátěry nátěru existuje řada hodnotných značek jak pro profesionální použití, tak pro domácí barvení. Každý z nich má své fanoušky a důstojnost. Zvažte nejoblíbenější značky:

 • Estel - jedna z dostupných a populárních profesionálních značek nabízí velký výběr barev (18 možností). Měkká kompozice nezasychá vlasy, keratiny a bylinné doplňky péče o strukturu a jemně ji obklopují. Zároveň UV ochrana zachovává svou barvu po dlouhou dobu a chrání před agresivním sluncem. Tónování je stabilní a vysoce kvalitní, bez nepříjemné pigmentace žluté nebo lila.

Série toniků "Solo Ton" se nerozšiřuje, pracuje bez peroxidu a čpavku a perfektně nabarví šedé vlasy, vydrží 7-20 výtoků.

 • Schwarzkopf je značka se zajímavými nabídkami pro profesionální a domácí péči o kadeře. Jediná negativní - neekonomická spotřeba dlouhých vlasů. Pro šedé a blonďaté vlasy má Schwarzkopf speciální sérii "Bonacure", která eliminuje žloutnutí. Může být použit jak pro objasnění, tak pro barvení.

Profesionální řada výrobků "Igora Expert Mousse" je dokonce vhodná pro tmavé vlasy, používá se k tónování a barvení.

 • Tint znamená Irida určenou pro přirozené blondýnky a bělené vlasy. Vzhledem k měkké přírodní kompozici nezkazí vlasy a vytváří barevný film na povrchu. Široká škála barev umožňuje zvolit si jakýkoli odstín (včetně fantasy a karnevalu). Rozpočet a poměrně odolné prostředky (až 14 výplňů).

Řada "Classic" je známá pro naše matky, linka "De Luxe" je obohacena o pečující přísady pro jemnost a zdravý lesk.

 • L'Oreal nabízí paletu pro různé vlasy, zatímco v jejím složení jsou přírodní složky, které léčí vlasy a postupně odstraňují zbytky oxidů. Barva je příjemná, jemná nebo extravagantní, bez žloutnutí. Paleta je vhodná a šedivá dámská.

Stínicí řada L'Oreal se často používá a barva netrvá dlouho a L'Oreal balzámy mohou být použity k posílení pramenů a uchování tónu.

 • Cenově dostupná ruská značka "Rokolor" nabízí 2 odstíny tónů - Tonic Balms a Shining Color šampony. Paleta 10 barev pomáhá tónovat tmavé vlasy, aby se odstranila žlutost z bělidla. Balzámy intenzivně malují kudrlinky, takže nemohou vydrží víc než 4 minuty. Při aplikaci musíte být opatrní a opatrní - pigment zanechává stopy na jakýchkoliv površích.

Na vlasy "Rokolor" nezůstává dlouho a často se vysychá.

 • Wella tónovací šampony jsou prezentovány v sérii pro vlastní aplikace "Color Recharge" a pro salony "Wella Lifetex". První možnost zahrnuje údržbu pigmentů a ochranu vlasů, ale nedává radikální změnu barvy, druhá je skvělá pro mistry a zahrnuje šampony a masku pro péči a fixaci barvy. Zároveň samy kadeře zůstávají hedvábné, nezhoršují se a nezachovávají přirozený lesk.
 • Šampon pro odstraňování žloutnutí po zesvětlení "Clairol Shimmer Lights" poskytuje chladný odstín, není příliš populární. S silným zápachem se tento nástroj používá pouze pro tónování. Musí být nejdříve vyloděn do měkké pěny a následně aplikován na vlasy. Několik minut stačí na studený lesk, takže fialová barva nepronikne do struktury.

Pokud se provede správně, šampon se snadno vypláchne a vlasy budou čisté, světlé a lesklé.

 • Cutrin zažijete přirozenou a rozjasněnou blondýnku a doporučuje používat šampony a kondicionéry "Reflection Color". Přírodní komponenty nepoškozují texturu a nezajímají ji, což prodlužuje stálost barev. Vlasy se stávají živými, lesklými a poslušnými.
 • Tónovací linka "Life Color" společnosti Kapous Professional je založena na ovocných kyselinách a chrání vlasy před UV zářením. Prostředky jsou vhodné pro barvené vlasy, nepoškozujte strukturu. Paleta obsahuje 6 populárních odstínů, které dávají hloubku a lesk, organické akcenty.

Série se postará o kudrlinky, takže mohou být často používány, zvláště jelikož pro plné oplachy stačí 4x mytí.

 • Další známá značka - Concept, která dodává odstín přírodním a barveným vlasům, nabízí "osvěžující" řadu "Fresh Up Balzam". Kompozice obsahuje přírodní ingredience, ricinový olej, takže vlasy neztrácejí hladkost, jsou lesklé a objemné. Balzám dobře obarví šedé vlasy a pokud je vyžadována méně intenzivní barva, může se tonikum smíchat s jiným šamponem.

5 barevných možností se snadno přizpůsobí a do snímku se umístí akcenty - černá, červená, měděná, kaštanová a světle hnědá.

Kontrola šamponu Concept naleznete v následujícím videu.

 • Mezinárodní společnost Faberlic také nezamítala barvené šampony a vydala sérii "Krasa", změkčovacích pramenů a malby na šedé barvě. Barva je poměrně jasná a trvá několik měsíců.

Prohlédnutí Faberlic Tinted Shampoo naleznete v níže uvedeném videu.

 • Bonjour šampony zanechávají na vlasy světlé odstíny, proto jsou doporučovány mladým módním ženám. Paleta se skládá ze 7 jemných květin s chutnými jmény (růžový marshmallow, zralé ostružiny atd.). Navzdory přítomnosti přísad, Bonjour může při častém používání nadměrně otevírat prameny.
 • Stříbrný hedváb je nasycen přírodními složkami (provitaminy, výtažek z chrpy), stejně jako panthenol, alantoin a ochrana proti UV záření. Šampon proto nejen vyplazuje žlutý pigment, ale dává požadovaný elegantní odstín blond až blond a šedé kadeře, ale také vyplňuje strukturu bělených a poškozených vlasů. V důsledku toho vypadají vlasy lesklé a zdravé.
 • Profesionální Keune vám dává krásnou, trvanlivou barvu, která může rozjasnit prameny. Proto musí být používán velmi pečlivě, což je obtížné dělat doma.
 • Zajímavou možností pro blond vlasy nabízí značka Klorane. Stínování znamená práci z henny, z kopřivy a heřmánku - přírodní přísady jemně a pečlivě podporují světelný nebo měděný tón (v závislosti na složení). Šampon je vhodný pro časté použití, má jemnou vůni, snadno se vypláchne.
 • Barevný odstín Fara je obohacen přírodními složkami (kaštan, heřmánek, aloe vera atd.), Má dobrou trvanlivost (až 6 promývání) a příjemnou barevnou paletu. Stále však vysychá vlasy, takže není vhodný pro časté tónování.
 • Řada Londa je odolná - poskytuje jasný odstín za 20 minut, betain a přírodní komponenty změkčují konstrukci a chrání ji před vysycháním.
 • Tonizační činidla Bielita barviva kudrlinky díky kyselině citronové. V paletě 20 barev pro všechny vlasy. Kompozice je připravena k použití, ekonomická, vlasy jsou hedvábné. Pro levný nástroj je výsledek skvělý!

Pro přezkoumání Bielita tónování balzám, viz následující video.

 • Matrix Color Care pomáhá dosáhnout chladného odstínu, dobře odstraňuje žlutý a měděný subton. Pomáhá "zvládnout" šedé a bělené vlasy, které jim dodávají vznešený lesk.

V tomto přehledu se jednalo o jednu z nejoblíbenějších tonik, odlišných v zemi výroby a cenové kategorii. Proto může každá dívka vybrat vysoce kvalitní a pečlivé zbarvení. Hlavní věc je zohlednit barvu vlasů.

Jak si vybrat

Přírodní odstín nebo ten, který máte nyní, je hlavním faktorem při výběru odstínu. Velký výběr palet od výrobců je určen pro blond, světle hnědé a šedé vlasy. Můžete experimentovat s jakýmkoli tónem - od studené platiny a perleťově blond až tmavě černé.

Je důležité si uvědomit, že nasycený tmavý pigment je špatně vyprázdněn, takže bude obtížné se vrátit k přírodní pšenici nebo laku.

 • Pro melirovannyh a rozjasněné tmavé prameny se ošklivá žlutá barva stává velkým problémem. Aby bylo možné ji neutralizovat, existuje mnoho značek šamponů s modrými a fialovými pigmenty, které dávají kudrlinkám vzácný kovový lesk. V přítomnosti šedivých vlasů také balzámy pomáhají získat krásný tón, protože jen málo nástrojů je schopno malovat šedě bez jakéhokoliv žloutnutí.
 • Pro tmavé vlasy je obtížné vybrat odstín šamponu - paleta je obvykle omezena na čokoládu, černé a červenavé barvy. Pro dívky s bledou a růžovou kůží budou všechny odstíny a pro tmavé je lepší vybrat si teplou, v blízkosti přírodních možností. Zároveň nástroje pro brunety a hnědovlasé ženy téměř nemění barvu, ale poskytují krásný odstín, zvýraznění a akcenty.
 • Pro červené vlasy jsou možné experimenty s jakýmkoliv odstínem za předpokladu, že je to přirozená barva. Pokud jste zbarvené vlasy s hennou, je lepší počkat 2-3 týdny, když se barvivo umyje. V opačném případě riskujete, že se stanete vlastníkem podivné a nerovnoměrné barvy.

Paleta

Výběr barev toniků je poměrně široký. Současně, kromě přirozených odstínů, značka často nabízí velmi neobvyklé řešení určená pro mládež. Jsou také nazývány karneval, protože jsou také vybrány k doplnění určitého obrazu s jasnou nebo neočekávanou barvou vlasů (modrá, fialová). Takové mimořádné barvy se rychle odmyjí, což je zcela opodstatněné.

V poslední době se růžová stala oblíbenou mezi odstíny - mnoho hvězd ji již vyzkoušelo v jejich obrazech (malované zcela nebo částečně). Tato barva vypadá dobře na světlé a bělené vlasy. Barvicí produkty s perleťovým odstínem perleťové, béžové jsou pro blondýnky důležité, pomáhají blonďatému blbci a zdůrazňují přirozený tón pokožky a vlasů. Pro teplá tsvetotipov béžová důležitější, pro studené - popel a perla.

Některé šampony pro tonizující blond vlasy již obsahují modré pigmenty, které dávají studenou záři. Pokud to přehnáte, získáte na bělené prameny lila a modrý nádech.

Mimořádná červená barva má mnoho jmen (víno, titian, vínová barva), dívky a ženy balsakského věku ji koupí. Pokud dává jasnější gamut na blond vlasy, pak červený lesk dodává tmavé vlasy. To stačí k osvěžení stylu a podněcování.

Ale s černým pigmentem není vše jednoduché: pokud přidává tmavé a hnědé vlasy do hloubky a chladné tóny, pak se na bělení může objevit zcela jiný odstín (pokud barviva nejsou "přátelská"). Bude obtížné dosáhnout plného zbarvení v barvě "vranového křídla", místo radikální přeměny můžete získat špinavé skvrny a podivné barvy.

Takové úkoly je lepší věřit profesionálním šamponům pro salony nebo kontaktovat stylistku kadeřníka.

Jak používat

Chcete-li barvit vlasy šamponem, musíte si pečlivě přečíst pokyny: je vytištěn ve formě anotací nebo je vyznačen na obalu. K dispozici jsou 2 možnosti použití - pro suché a mokré vlasy. Při zpracování surových vlasů barva proniká trochu hlouběji a trvá déle, proto je tato metoda doporučena pro šedé prameny a získává bohatou barvu.

Suchá verze může být vhodná pro krátké období (například pro maskování) nebo pro vlasy, které byly podrobeny bělení, zvýraznění nebo barvení. Předpokládá se, že mají porézní strukturu, což znamená, že pigment bude v každém případě procházet horními vrstvami. V tomto případě se tonikum aplikuje na čisté, suché vlasy.

Pokud je vaše kůže alergická, je lepší zkontrolovat složení na kůži zápěstí, podpaží loktem nebo rukou po dobu 15 minut. Takže se zachráníte před nepříjemným svěděním a podrážděním pokožky, která bude čelit těm, kteří ignorují kontrolu. Kromě toho mohou alergické reakce pokožky hlavy způsobit křehkost a ztrátu, zhoršení růstu vlasů v důsledku narušení krevního oběhu.

Před aplikací noste tenké rukavice. V kontaktu s kůží rukou, složení šamponu určitě ponechá "známky". Ze stejného důvodu je pro jakékoliv zbarvení vlasů doporučeno použít speciální nebo tmavý ručník, protože barvivo může snadno prásknout prádlo a není tak lehce omyvatelné. Je-li kompozice v sáčku a zahrnuje míchání, pak pro jednotné použití je vhodnější použít speciální misku, hřeben a kartáč pro barvení.

Když se poprvé "setkáte" s nádechem, zkontrolujte jeho barvu na samostatném pramenu (suchý nebo mokrý) od zadní části hlavy. Zpravidla se 5-15 minut stává vývoj barev, 30-40 minut pro jasnější odstín. Před barvením celé hlavy můžete odhadnout hloubku a sytost. V tomto případě se řídí trvanlivostí barvení doporučeným výrobcem. Pokud odjedete delší dobu, můžete vlasy vyschnout.

Mokré použití se doporučuje nikoli na mokré, ale na mírně sušených kadeřích. Používáte-li stylingové výrobky, předem promývejte prameny běžným šamponem a poté vytlačte přebytečnou vodu a lehce vysušte ručníkem. Poté použijte kompozici pro tónování, jemně vyperte zbytky barviva po požadovaném čase.

Vzhledem k tomu, že kompozice často vlasy vyschnou, je po každém tonování lépe aplikovat balzám, masku nebo kondicionér podle pokynů.

Chcete-li odstranit pigment z vlasů, musíte několikrát umýt hlavu (od 3 do 8 umývání v závislosti na životnosti výrobku). Všimněte si, že po nadměrném vystavení kompozice není snadné umyt vlasový balzám z vlasů. Pro silné tonikum můžete potřebovat emulzi nebo šampon pro lepší čištění. Ale trvání barvení přímo závisí na tom, jak často a jak přesně si umyjete vlasy.

Recenze

Přestože mezi domácími a rozpočtovými fondy se setkávají slušné exempláře, stylisté jsou více ohleduplní vůči dováženým evropským značkám. Kvůli přísnější certifikaci nepoužívají draslík a sodík, které jsou škodlivé nejen pro vlasy, ale také pro zdraví obecně. Dobrý výsledek lze získat z neprofesionálních prostředků.

"Domácí" barvené šampony jsou pohodlnější, když se samy aplikují - nerozšíří se a méně špinavé oblečení a kůže.

Koncept "nejlepší" v odstínu znamená relativní, mnoho značek se zaměřuje na původní barvu vlasů. Aby nedošlo ke zkažení vlasů, musíte se přesně podívat na kompozici. Výtažky z chrpy, betain a bílkoviny, keratinové molekuly poskytují měkké zbarvení, udělají vlasy lesklé a hladké, což zlepšuje vzhled dokonce poškozených a dříve namalovaných kadeří.

TOP-15 tónovací šampony pro barvení vlasů, vyberte to nejlepší

Chcete-li změnit barvu vlasů, není nutné provést odolnou barvu nebo šetrné odstíny odstínu, balzámy. Experimentování s obrazem pomůže tonizujícím šamponům. Vykonávají několik funkcí najednou. Mnoho dívek je ráda, že takovou kosmetiku využívá, protože to, co by mohlo být jednodušší - zbarvení kudrlinky při mytí hlavy!

Co jsou tónování šamponů

Krásný lesk, nové odstíny, výživné a čistící vlasy - tónování (stínování) šamponů se vyrovnávají s několika úkoly ve stejnou dobu. Patří sem nejen detergenty, ale také chemické složky, které mění barvu vlasů.

Nezapomeňte však na zásadní změnu obrazu. Bruneta se nestane oslňující blondou, protože barvicí kompozice neobsahují amoniak a peroxid, které jsou nezbytné pro agresivní vyjasnění.

Ale oni se postarají o obnovu, zpevnění pramenů a stávající barva bude více nasycená, brilantní nebo bude mít nový světlý odstín. Proto existují samostatné přípravky pro lehké, tmavé, šedé prameny.

Mimochodem. Mycí prostředky jsou čisté a suché.

Výhody a nevýhody

Hlavní výhody barevných výrobků:

 • Jemně čisté vlasy, které jim poskytují užitečné látky: vitamíny, bílkoviny.
 • Zajistěte pečlivé zbarvení. Pigmenty zůstávají na povrchu kudrlin a nepronikují vlasové šachty, jako u trvalých barviv.
 • Mohou být používány častěji než jiné šetrné tonizační přípravky (balzámy, tonika) - 1-2 krát týdně.
 • Mají kumulativní efekt. Kohler se stane světlejší při pravidelném používání výrobku.
 • Otevřete příležitosti k experimentování. Chcete-li odstranit nový odstín, stačí nahradit zbarvený šampon obvyklým šamponem a poté vyzkoušet výrobek jinou barvou.
 • Vhodné pro všechny typy vlasů a barev, stejně jako šedé vlasy.
 • Bezpečné během těhotenství, kojení.
 • Snadné použití.
 • V širokém sortimentu se prodávají v mnoha obchodech a supermarketech, včetně online.

Nevýhody tonizačních přípravků:

 • Poskytněte krátkodobé výsledky.
 • Rychle vymyté.
 • Mohou jen stínit vlasy maximálně o 3 tóny, ale nebudou to barvit v jiné barvě, a ještě více tak lehčí.
 • Někdy způsobuje alergickou reakci.
 • Některé fondy jsou nerovnoměrně umyté vrstvami, které jim dávají několik odstínů najednou. Nevypadá to moc úhledně.
 • Nestandardní léky zbarvují nejen kadeře, ale i kůži.
 • Musí být opatrní, když prší nebo navštíví bazén: barevné kapky zničí oblečení a náladu.

Pozor! Nemůžete zavolat šampony zbarveným šamponem naprosto bezpečné. Často jsou složeny ze sulfátů, které se běžně používají v běžných prostředcích pro mytí hlavy. Mohou přesahovat kudrlinky, vyvolat jejich křehkost a ztrátu.

Kdo je vhodný pro toto barvení?

Hlavní kontraindikace k použití - idiosynkráza nebo alergie na některé složky. V ostatních případech budou drogy poskytovat dobrou službu:

 • bude poskytovat hlubší, nasycené přírodní barvy přírodním pramenům. Chcete-li to provést, zvolte tón, který odpovídá barvě vlasů;
 • opravte barvu způsobenou barvením odolnými chemikáliemi;
 • Make kudrlinky lesklé, dobře upravené;
 • čistěte žlutou barvu s jasnými vlasy. Tyto produkty zpravidla obsahují speciální purpurový pigment;
 • "Upravte" šedé vlasy. Mějte však na paměti, že v případě neúspěšného výběru produktu bude "stříbro" ve vlasech ještě zřetelnější a nebudou moci úplně maskovat bílé prameny. Maximální - 30%.
 • krásně stínované kudrlinky a změňte svůj obraz. Červeno-hnědá paleta se děje pro hnědovlasé dívky, popelovité, zlaté a světlé vlasy blondýnky.

Pokud jste nedávno provedli perm nebo bělení, stejně jako malované hennou nebo basma, počkejte několik týdnů tónováním. V opačném případě riskujete získání pramenů zeleného nebo hnědého odstínu v důsledku nepředvídatelné chemické reakce.

Procházet populární značky

Zodpovědným přístupem k výběru tonizujícího výrobku je polovina úspěchu v barvení. Pro to je užitečné seznámit se s bohatým sortimentem vhodné kosmetiky. Kromě ceny nebo značky se také řídí skutečnými recenzemi spotřebitelů Vaše pozornost - oblíbená značka uspořádaná v abecedním pořadí.

Rocolor

Pod značkou Tonika vyrábí výrobce nejen dobře známé balzámy se stejným názvem, ale také šampony. V sortimentu firmy je deset z nich. Jedním z nich je neutralizátor zbarvení, který má také účinek biolaminace. Vhodné pro lehké a šedé prameny. Láhev 150 mililitrů stojí asi 160 rublů.

Zbývajících 9 finančních prostředků je sada 3 sáčků o objemu 25 mililitrů. Paleta se pohybuje od tří typů blond (arktický, perlový a platinový) až po okouzlující čokoládu a vášnivou mochu. Cena libovolné sady je až 100 rublů.

Bonjour

Odstíny této značky jsou určeny pro děti a obsahují vitamíny. A jména, která mají, jsou velice chutná: růžová marshmallow, čerešňová v čokoládě, zralá ostružina, čokoláda s karamelovým a jinými. Celkově v paletě 7 jasných barevných schémat.

Pozor! Nyní koupit Bonjour tonizační nástroj je poměrně obtížné.

Koncepce

Společnost se nemůže pochlubit bohatým výběrem barevných odstínů, ale vyrábí stříbrný šampon zvlášť pro muže a ženy. Mužská verze je určena pro lehké tónování šedých vlasů a obsahuje stříbrnou sůl, vitamíny, pepřový olej, výtažky z obilných plodin. Cena láhve o objemu 300 ml je asi 200 rublů. Na láhvi je značka MEN.

Výrobek z řady Anti-žlutý efekt je určen pro dívky s bělenými, světlými vlasy. Odstraňuje žluť a stará se o zdraví kudrlin. K dispozici ve dvou objemech: 0,3 litru a 1 litr. První stojí asi 220 rublů, druhá je dvakrát dražší.

Cutrin

Výrobce profesionální kosmetiky z Finska nabízí 2 šampony pro šedé, bělené a blond vlasy:

 • Pearly lesk;
 • Stříbrný mráz.

Oba neutralizují žlutý pigment, poskytují lesk lesku, jemně čistí vlasy před znečištěním. Cena láhve o objemu 0,3 l je asi 800 rublů.

Cutrin také vyrábí tonizující masky v 9 odstínech, od Delicate Rose až po Black Coffee.

Estel

Majitelé světelných pramenů studených odstínů mohou získat stříbrný stínovací nástroj Estel Prima Blonde s panthenolem a keratinem. To nejen obnoví strukturu vlasů, ale také eliminuje kudrlinky od žluté. Náklady na 250 mililitrů - od 300 rublů. Existuje více prostorných kontejnerů, každý o objemu 1 litr.

Má podobný účinek a CUREX Color Intense od Estelle s fialovými pigmenty a provitamínem B5. Zpevňuje vlasové šachty, ale doporučuje se pouze pro studené světlo. Láhev 0,25 l bude stát od 250 rublů.

Pro každé tónovací lék na mytí hlavy můžete dodatečně zakoupit příslušný balzám. Kromě toho společnost nabízí speciální leskové šampony zvlášť pro studené a teplé blond odstíny. Cena - od 400 rublů (0,25 litru).

Pozor! Škála šampónů Estelle je malá, ale značka je velmi oblíbená vzhledem k široké paletě odstínů balsamů vytvořených v několika řadách najednou.

Faberlic

Známá kosmetická značka vydala mini-řadu kondicionérů šamponů KRASA dabing ve čtyřech odstínech:

 • Růžová perla;
 • Zralá třešeň;
 • Zlatá měď;
 • Lískové ořechy.

Barva pochází z 6-8 šamponovacích procedur. Na oficiálních ruských stránkách Faberlik tyto prostředky již nejsou, ale je možné je najít k prodeji za cenu asi 50 rublů na balení.

Výrobky tohoto výrobce - jeden z nejvíce rozpočtu. Je pravda, že v řadě nejsou šampony odstínu, pouze balzámy. Vaše volba - 10 barev, od perlové a čokoládové až po granátové a černé. Promazáno pro 6-8 procedur. Cena libovolné láhve je asi 60 rublů.

Irida

Ruská továrna vyrábí rozpočtovou kosmetiku pro tónování vlasů. Ve svém sortimentu jsou asi tři tucty zbarvených šamponů řady Irida M, které jsou kromě zabarvení také odpovědné za obnovu kudrlin.

Paleta je prezentována v různých tónech, kde je Pink Pearl, Granátová jablka, Kaštan, Koňak, Plamen, Brond, Pearl a další. Balení stojí 50-70 rublů a skládá se ze tří pytlů barviva. Současně někteří spotřebitelé poukazují na to, že je velmi obtížné nakupovat výrobky od společnosti Irida-Neva. Ne vše se prodává přes internet, ale často se nachází v malých kosmetických odděleních.

Mimochodem. Tam jsou také odstín balsams Irida Ton, jehož přibližná cena je 40-50 rublů na balení (50 mililitrů).

Kapous

Italská značka Capus nabízí několik možností pro tónování šamponů:

 • Série Life Colour je 5 odstínů, které se 4-8 krát odmyjí od vlasů. Paleta: písek, měď, hnědý, granátové jablko červené, fialové. Láhev 200 mililitrů stojí asi 350 rublů.
 • Agent s anti-žlutým efektem z řady Blond Bar. Odstraňuje žlutooranžové odstíny, dodává vlasům přírodní béžový nebo stříbrný tón. Vhodná pro světlé, bělené, šedé a pruhované prameny. Obsahuje keratin a panthenol. Náklady na láhve o objemu 0,5 litru jsou asi 500 rublů.

Londa

Společnost vyrábí stříbrný šampon Color Revive pro holky, které chtějí zdůraznit krásu blond. Produkt obsahuje purpurové pigmenty a výtažek z levandule. Cena láhve 250 ml je 350-500 rublů.

L'Oréal

Nedávno společnost nabídla řadu barev Gloss Color - 6 odstínů pro tónování. Paleta je béžovo-zlatě hnědočervená. Nicméně, nyní koupit produkt je problematické, protože to není ve skladech mnoha obchodů. A na webových stránkách společnosti nejsou k dispozici další informace o vydání této série.

Matrix

Vyrábí 2 šampony pro neutralizaci nežádoucích odstínů:

 1. Barva Obsessed tak Silver - vhodné pro majitele světlé a bělené, melirovannyh a šedé vlasy. Odstraňuje žlutý pigment a vyrovnává teplý měděný tón. Láhev 300 mililitrů v hodnotě asi 700 rublů. Velká láhev (1 litr) bude stát téměř dvakrát tolik.
 2. Brass Off - dělá chladný blond čistý a zářící. Vhodné pro dívky, jejichž vlasy mají světlý odstín 5-8 úrovní. Forma propuštění a náklady jsou podobné předchozímu nástroji.

Rada Matrix, která působí jako světlý vlas, produkuje šampon Hello Blondie, obohacený extraktem z heřmánku.

Schwarzkopf

Chcete-li odstranit žlutost a ošklivý červenavý odstín s blond vlasy, společnost nabízí Bonacure Color Freeze stříbrné stínování stříbra. Někteří majitelé tmavých blond kudrlinků tvrdí, že na jejich chlupy nástroj vytváří efekt krásného studeného přílivu. Náklady na produkt jsou od 450 do 2000 rublů (za 0,25 litru a 1 litr, resp.).

Společnost Schwarzkopf nabízí velký výběr dalších barevných odstínů: pěny, spreje a barviva přímého působení (dočasné).

Stříbrný hedvábí

Tento výrobek je určen výhradně pro blondýnky a ženy s šedivými vlasy. Rozsah barev:

 • stříbro;
 • stříbrná fialová;
 • stříbřitě růžová;
 • platina;
 • modré stříbro (pouze pro šedé vlasy).

Složení nátěrových přípravků obsahuje hedvábné bílkoviny, panthenol, alantoin, výtažek z chrpy. Díky poslednímu komponentu je eliminován žlutý pigment. Pokud se vám podaří najít v prodeji stříbrného hedvábí, připravte se na umístění nejméně 200 rublů na láhev.

Wella

Barevný vlasový šampon osvěžuje barvu světelných kadeřů, zvyšuje jas stínu, nezobrazuje žlutě. Stojí to asi 900 rublů za 250 mililitrů. Společnost Wella také vyrábí řadu balzámů (5 typů), které udržují a obnovují různé barvy: studené / teplé hnědé, červené, studené / teplé světlo. Jejich cena přesahuje 1000 rublů na láhev.

Pravidla a funkce, aplikační tipy

Body použití:

 1. Před lakováním vlasů se ujistěte, že nejste alergičtí na drogu. Může se objevit se svěděním, zarudnutím, vyrážkou na místě, kde padlo několik kapek šamponu. Pro testování jsou většinou vybrány nejjemnější oblasti kůže: zápěstí, vnitřní záhyby lokte a místo za uchem.
 2. Zjistěte, jak nová barva spadne na vaše vlasy: zbarvujte tenký pramen na zadní straně hlavy.
 3. Používejte při tónování rukavice.
 4. Nehroužte do pokožky hlavy. Distribute pouze zámky.
 5. Použijte více kořenů šamponu než celá délka vlasů.
 6. Pro pohodlí můžete použít hřeben s častými zuby.
 7. Některé odstíny jsou aplikovány na suché vlasy, jiné - na mokré. Závisí na doporučení výrobce. Ale hlava musí být stejně čistá.
 8. Věnujte pozornost: na vlhčených prameních je pigment výraznější.
 9. Pokud je šampon příliš tenký, přidejte do něj malý balzám (vše, co je na ruce).
 10. V jednom postupu aplikujte produkt ve dvou dávkách, abyste dosáhli optimálního výsledku.
 11. Držte jej na hlavě přesně podle doporučení výrobce.
 12. Odstraňte přípravky na stínování, dokud není voda čistá.
 13. Aplikujte zvlhčující masku / balzám na barevné kadeře, abyste zabránili suchým vlasům.
 14. Chcete-li udržet stín, zopakujte tónování každých 7-14 dní.

Pozor! Před použitím šamponu pečlivě přečtěte pokyny. Výrobci mohou učinit různá doporučení pro použití konkrétních výrobků.

Tónovací šampony pro barvení vlasů nepatří do kategorie odolných výrobků, ale zároveň mají spoustu dalších výhod. Jsou vhodné pro dívky, které rádi experimentují s vlasy a zároveň nechtějí pokládat zámky častým používáním stálých formulací.

Rozumná volba barev, správná aplikace léčiva a další péče o prameny poskytnou efektivní výsledek a radost ze změny obrazu.

A hodná alternativa k šamponům:

Pro Více Informací O Suché Vlasy