logo

Kyselina nikotinová pro vlasy: aplikace a recenze

Vlasy začaly vypadávat a už ne růst? Máte čas prožít spoustu drahých šamponů a dalších luxusních výrobků, ale výsledek zůstává stejný? Nebojte se, existuje řešení! Kyselina nikotinová pro růst vlasů vám pomůže vyřešit problém!

Výhody vitaminu PP

Co je užitečný nikotin a proč je to pro něj? Tato látka má mnoho výhod:

 • Pozitivní vliv na stav nádob - rozšiřuje je a zvyšuje jejich pružnost. Tento efekt umožňuje, aby všechny užitečné složky rychle pronikly do krve;
 • Rychle se vstřebává do pokožky;
 • Hydratuje, vyživuje a vyživuje folikuly kyslíkem;
 • Podporuje průtok krve, aktivuje růst pramenů;
 • Redukuje mastné vlasy;
 • Dává rychlé výsledky. Po několika týdnech zjistíte, že vlasy jsou silnější;
 • Nenaručí prameny, nedělá je nudné a lepivé.

Vlasová nikotina je ideální způsob, jak vyrůst dlouhý oplet nebo rychle vyléčit nadměrnou ztrátu pramenů. Tyto dva problémy jsou mezi indikátory pro použití kyseliny.

Forma uvolňování nikotinu

Vitamín PP je dostupný v ampulích a tabletách. Díky plnému rozsahu budete moci dosáhnout úžasných efektů. Průběh podávání - pilulka 15 dní dvakrát denně. Tablety se po jídle opíjejí, pití minerální vody nebo teplé mléko. Pro vnější použití se nikotin používá v injekčních lahvičkách. V balení - 10 ampulí 1 ml.

Jak aplikovat vitamín PP na vlasy?

Klasický způsob užívání kyseliny nikotinové je velmi jednoduchý a cenově dostupný.

 1. Umyjte si vlasy šamponem a nechte ho uschnout. Pokud tomu tak není, veškerá špína a prach se dostanou do folikulu s vitamínem.
 2. Otevřete lahvičku s látkou.
 3. Pomocí stříkačky odstraňte její obsah.
 4. Nalijte kyselinu do talíře nebo misky.
 5. Rozdělte vlasy na několik tenkých částí.
 6. Aplikujte kyselinu na pokožku na těchto částech. Udělejte to rukama. Musíte začít s chrámy, pak se přesunout k koruně a sestoupit do zadní části hlavy. Můžete použít pipetu a odkapat ji na částečky.
 7. Třejte tekutinou při lehkých masážních pohybech. Hlava se nemusí umývat!
 8. Postupujte 1-3x týdně. Průběh léčby je 1 měsíc. Opakovaný kurz může být dokončen za dva až tři měsíce.

Ale to není všechno! Po rozhodování o postupu zjistěte několik bodů, na kterých závisí úspěch celého podniku:

 • Během první sekce si prohněte pouze polovinu ampule kyselinou. Pokud není alergie, můžete použít celou dávku;
 • Vitamin je velmi užitečný, ale je velmi opatrný. Při aplikaci denně působí nikotin výrazný pokles tlaku, závratě a migrény;
 • Mezi "vedlejší účinky" - mírný pocit pálení a pocit tepla. Neměli by se bát - projevuje se jako vazodilatace a silný průtok krve do kůže;
 • Nástroj okamžitě použijte - po několika minutách ztrácí své vlastnosti;
 • Pokud po několika aplikacích máte lupiny, zanechte nikotin - nebylo to vhodné;
 • Mnozí doporučují přidávat vitamín PP do bylinných čajů. Výhody zde samozřejmě budou, ale pouze z odvarů. Faktem je, že nikotin se nerozpouští ve vodě!

Kdo by neměl používat vitamín PP pro prameny?

Kyselina nikotinová má několik kontraindikací:

 • Nemoci kardiovaskulárního systému;
 • Problémy s krevním tlakem;
 • Těhotenství;
 • Doba kojení;
 • Věk do 12 let.

Jak aplikovat kyselinu nikotinovou na vlasy? K tomu je několik možností.

Možnost 1 - v kombinaci se šamponem

Přidejte vitamín PP do šamponu během praní (přímo na ruce). Hlavní věc - měla by být co možná nejpřirozenější. Chemické složky, které tvoří většinu šamponů, vytvářejí film na pramenech, který narušuje práci vitamínu. Osprchovaný šampon by měl být aplikován po dobu asi 4 týdnů. Pak potřebujete přestávku několik měsíců.

Možnost 2 - jako součást domácí masky

Maska na vlasy s kyselinou nikotinovou funguje velmi dobře, zejména pokud obsahuje složky, jako jsou vejce, lopuchový olej, propolis nebo aloe šťáva. Pro zdravé lidi je povoleno přidávat do obsahu celé ampule. Kvůli problémům se můžete bezpečně dostat 2-3 kapky.

Zde jsou některé z nejlepších receptů.

Vaječná maska ​​s nikotinem

 • Vitamin PP - 1 ampule;
 • Lněný olej - 2 polévkové lžíce. l;
 • Žloutek - 1 ks;
 • Vitamin E - 1 tobolka;
 • Tinktura Eleutherococcus - 1 polévková lžíce. l
 1. Smíchejte všechny přísady.
 2. Naneste na suché, umyté vlasy.
 3. Obalte je v teplém ručníku.
 4. Po hodině umyjte prameny šamponem.

Maska s propolisem a šťávou z aloe

 • Vitamin PP - 1 ampule;
 • Aloe šťáva - 1 polévková lžíce. l;
 • Tinktura propolisu - 1 polévková lžíce. l
 1. Smíchejte všechny přísady.
 2. Naneste na suché, umyté vlasy.
 3. Obalte je v teplém ručníku.
 4. Po 40 minutách vypláchněte.

Maska s jojobovým olejem a medem

 • Vitamin PP - 1 ampule;
 • Jojobový olej - 20 g;
 • Tekutý med - 20 ml;
 • Vitamin E - 10 ml;
 • Žloutek - 1 ks.
 1. Smíchejte všechny přísady.
 2. Naneste na suché, umyté vlasy.
 3. Obalte je v teplém ručníku.
 4. Po 40 minutách umyjte vodou a jablečným jablečným octem.

Jak používat tyto masky? Proveďte je do jednoho měsíce a poté se dejte na přestávku po dobu 3-4 měsíců.

Recenze vitamínu PP pro vlasy

Recenze na použití kyseliny nikotinové pro růst vlasů vám umožní plně zhodnotit účinnost nástroje. Pečlivě je přečtěte!

Barbara: "Začal jsem užívat nikotin před měsícem na radu mé matky. Vlasy vypadaly špatně, bylo nutné udělat něco! Na konci prvního týdne došlo k mírnému svědění, dokonce ik lupům. Kořenová zóna začala být velmi tučná. Ale pokračovala jsem v experimentu. V důsledku toho všechno prošlo a vlasy začaly růst a do tří týdnů přidaly centimetr! "

Alain: "Po narození mého syna se mé vlasy začaly rozpadat. Byl jsem jen šokován a od kojení jsem nic nepil. Nikotin mi pomohl. Po jejím umytí vlasy ji otřásla. Brzy se prameny tak aktivně zastavily, čímž se staly krásnější a silnější. Jsem velmi potěšen, udělám si krátkou přestávku a zopakuju to znovu. "

Svetlana: "Chtěla jsem opravdu dlouhé vlasy, ale pomalu rostou se mnou. Po odečtení na internetu o vitaminu PP se rozhodl zkusit. První postup se shodoval s datem malování. Nebudete tomu věřit, ale po 2 týdnech jsem začal zaznamenávat rostoucí kořeny. A o měsíc později jsem dostal kompliment - říkají, vlasy průmyslu se staly velmi krásnými. Teď se můj sen splní! ".

Anna: "Jsem opatrná osoba, proto jsem se poprvé poradil s dermatologem. Po dobru si koupil vitamin v lékárně. Nejprve si probrali polovinu ampule. Příště jsem použil celou ampulku. Opakuje se po 2 dnech asi měsíc. Pásky nespadají tak moc, konce se téměř nerozdělí, vlasy se zesílí. Teď budu mít přestávku, takže nejsou zvyklí na drogu, a zopakuju celý kurz znovu. "

Elena: "Po přečtení vlastností kyseliny nikotinové jsem se rozhodl použít tento kouzelný nástroj. Po každém umytí si vitamín vyřízl, nezředil ho. Zpočátku nebyla žádná změna. Ale asi za měsíc jsem si všiml, že vlasy na hřebenu jsou mnohem menší a rostou rychleji. Velmi potěšeno, budu pokračovat. "

Může být kyselina nikotinová prospěšná pro růst vlasů?

Kyselina nikotinová může lidskému tělu přinést mnoho výhod. Protože kyselina nikotinová není nic jiného než dobře známý vitamin PP (nebo niacin nebo vitamin B3). Léčivé léky se širokým spektrem účinku, kyselina nikotinová pro růst vlasů také není poslední možností. Spíše naopak.

Přínos kyseliny nikotinové pro růst vlasů

A co je kyselina nikotinová? To je droga. Díky chemickému složení se aktivně podílí na oxidativních procesech našich buněk. V čisté formě je bílý kyselý prášek. Velké množství nikotinu se nachází v černém chlebu, pohanky, fazole, maso, ananas, houby.

V lékárnách se nejčastěji prodává ve formě čiré, bezbarvé kapaliny, utěsněné v ampulích pro injekci.

Máme zájem o tuto konkrétní volbu, ale ne pro interní použití. Kyselina nikotinová pro vlasy se používá jako vnější látka.

Pracuje komplexně ve třech hlavních oblastech:

Kyselina nikotinová stimuluje podkožní krevní oběh na hlavě. Vlasové folikuly dostávají zvýšenou výživu. Začínají pracovat energičtěji a umožňují rychlejší růst stejných vlasů.

Jakmile se zlepší stav vlasových folikulů, pak se vlasy cítí pohodlně na hlavě a nikde nezmizí. Vzácná ztráta vlasů se zastaví. Vlasy budou silné a objemné.

Vitamín PP dobře hydratuje vlasy. Chrání je před suchostí a křehkostí. Díky tomu vaše kadeře nezmizí, budou vždy lesklé a zdravé.

Existují vedlejší účinky, při kterých je nikotin pro vlasy bohatý. Například: vitamín PP podporuje výrobu pigmentu. Přírodní barva najde nové odstíny, bude více nasycená a šedé vlasy budou mít méně šancí rozmazlit vaši náladu.
Nedávejte pozor na použití kyseliny nikotinové, pokud máte mastné vlasy. Vypořádá se s tímto problémem a normalizuje metabolismus tuku v pokožce hlavy.

Způsob aplikace v čisté formě

Nyní se dozvídáme, jak používat kyselinu nikotinovou pro vlasy. Je to velmi jednoduché. Chcete-li začít, jdeme do jakékoli lékárny a koupíme balíček kyseliny nikotinové. Jedná se obvykle o 10 ampulí a cena není vyšší než 40 rublů.

Otevřete 2-3 ampule, nalijte jejich obsah do šálku a pomocí bavlněného tampónu naneste na pokožku hlavy bavlněný tampon. Chodíme touto maskou na hodinu, pokud to dovolí čas - dvě. Perederzhat maska ​​není děsivá, nic než výhody jejího pobytu na hlavě, nedostanete. Možná bude na kůži příjemné teplo.


Pak si umyjte vlasy obvyklým způsobem. Kyselina nikotinová nemá zvláštní vůni, ale po nanesení šamponu odešle. Ve srovnání s výhodami, které vám přinese nádherný výrobek na vlasy, může být tato malá nevýhoda zanedbána.
Doba trvání kurzu, která je nezbytná k dosažení udržitelného pozitivního účinku, je 2 týdny. Postupy se denně opakují. Ale můžete použít další schéma: dělat 10 masky každý druhý den.

Kyselina nikotinová jako součást masky na vlasy

Abychom získali maximální dividendu z používání vitaminu PP, připravíme na ni masky. Jako doplněk jsou odrůdy bylin vhodná. Jsou použitelné, ale chmel a lopuch jsou zvláště dobré. To není špatné pro tuto roli aloe šťávy. Může být extrahován z živé rostliny nebo zakoupen v lékárně.

Vynikající účinek lze dosáhnout, pokud smícháte nikotin z ampulí s olejovými roztoky jiných vitaminů (E, B, A). Dokonce i s žloutkem. Namočený žitný chléb, lopuchový olej, basma nebo henna udělají.


V případě, že použijete plnohodnotnou masku s několika komponentami, je lepší ji aplikovat na dříve vyprané vlasy. Po aplikaci na pokožku hlavy a distribuci po celé délce pramenů musíte nosit plastový klobouk, zahřát hlavu a chodit 1,5-2 hodiny. Poté omýt masku šamponem.

Pro ty, kteří chtějí, aby jejich vlasy rostly rychleji, ale nemají čas na léčebné procedury, existuje výslovná cesta. Podstatou toho je, že během šamponu jednoduše přidáte kyselinu nikotinovou k šampónu. Jednoduše nemíchejte obal nikotinu v plné láhvi šamponu. Tato částka není okamžitě požadována.

Před umytím hlavy rozlomte pár lahviček na množství šampónu nebo balzám, které budete potřebovat pro jeden postup. Připravte čerstvý roztok pro další mytí. Tento způsob užívání kyseliny nikotinové pro růst vlasů je velmi vhodný a, co je nejdůležitější, je účinný.

Pozitivní výsledky používání vitaminu PP pro vlasy lze slyšet na mnoha fórech a zdrojích žen.

Hodnocení aplikací

Z osobních zkušeností: pokud jsou vaše vlasy mastné, pak před nanášením nikotinu je třeba umýt. A pak na mokré - platí. Efekt je lepší!

Světlana 33 let

Kyselina nikotinová nebo vitamín PP pro vlasy jsou dobré. Ale bude lepší, kdybychom si pamatovali, že to není koneckonců "panacea poslední instance". Nezapomeňte, že pro zdraví našich účesů je důležité jíst správně, dostat spát a usmívat se!

Snažil jsem se aplikovat nikotin z ampulí na pokožku hlavy. Pálení, svědění, bolesti hlavy. Obecně jsme s ní nepřátelili. A z nikotinu a tlaku může skákat, to je koneckonců lék.

Kdybyste dokázali výsledky nikotinových mask - každý by záviděl! Mám vlasy do pasu, lesklé, husté. Super!

Měsíc po šamponování s nikotinem se podél linie vlasů objevila chuchvalce, nezrůstaly tak rychle, ale je patrné, že je zde více vlasů a růstu.

Nezapomeňte na zdraví

Pokud se seznámíte s velkým počtem názorů, můžete se ujistit, že recenze na kyselinu nikotinovou pro růst vlasů jsou vynikající. Nesmíme však zapomínat, že je to stále droga, která má kontraindikace. Aby nedošlo k poškození zdraví, seznamte se s krátkým seznamem kontraindikací.

Kyselina nikotinová by se neměla používat:

 • Lidé náchylní k alergickým reakcím.
 • Hypertenzivy. Kvůli rozšíření periferních cév pokožky hlavy může krevní tlak stoupat a objeví se bolest hlavy.

Než začnete zkoumat nikotin, přečtěte si pokyny k použití. A ještě lépe - poraďte se s lékařem.

Kyselina nikotinová je nepopiratelný, cenově dostupný a osvědčený recept v oblasti zdraví a krásy vlasů. Snadné používání, nízké náklady, přístupnost, vynikající výsledky jí dávají právo na respekt a popularitu. Proto vyplňte "knižní recenze" o tomto nástroji. Sdílejte své zobrazení. A nechte vaše vlasy krásné!

Související příspěvky:

Může být kyselina nikotinová prospěšná pro růst vlasů? : 3 komentářů

Můj špatný experiment z brunetky na blondýnku skončil velmi špatně pro mé vlasy. Byly tak tenké a tenké, takže pod vlivem chemie úplně ztratily svůj vzhled, odešli jen s ocasem, před očima se rozptýlili, a když se umývali, spadly do trámů. Hask celý internet, zvolil pro sebe vhodný. Týden masky s olejem mě přesvědčila, abych ořízla délku vlasů (léčba je možná!) Zkoušel jsem masku na bázi kyseliny nikotinové s vitamíny B v ampulích. Po první aplikaci je výsledek viditelný, vlasy jsou měkké, načechraný vzhled je zdravější. Určitě odříznu konce, ale poté, co vidím výsledek růstu.
Také spojené potraviny (maso není tuk, vejce, zelenina) = komplex vitamínů Berokka Plus.
Dá se další výsledky.

Řekni mi prosím, je možné přidat šampon do nikotinu a kolik šamponů?

Kyselinu nikotinovou přidáváte do šamponu během šamponování. Jednoduše nemíchejte obal nikotinu v plné láhvi šamponu. Toto množství se nepožaduje okamžitě. Před umytím hlavy rozlomte ampulky do objemu šampónu nebo balzám, který potřebujete pro jeden postup. Připravte čerstvý roztok pro další mytí. Tento způsob užívání kyseliny nikotinové pro růst vlasů je velmi vhodný a, co je nejdůležitější, je účinný.

Kyselina nikotinová pro růst vlasů: v jakých případech se používá a účinnost aplikace

Aby se stala majitelkou krásných, zdravých vlasů, nemusí nutně využívat služeb salonu. Na cestě k kráse jsou přístupnější cesty. Patří sem kyselina nikotinová pro vlasy v ampulích. Může být zakoupena za rozumnou cenu v každé lékárně. V tomto článku podrobně vysvětlíme, co je pro vlasy užitečnou kyselinou nikotinovou, a jak tento nástroj aplikovat.

Proč potřebujete

Kyselina nikotinová pro růst vlasů (také známá jako vitamin pp / b nebo niacin) je lékem na léky, který je jedním z vitamínů rozpustných ve vodě. Tento lék je vitamín vitamín B, který zlepšuje DNA. Podílí se také na energetickém metabolismu vlasových folikulů.

V přírodě lze tuto užitečnou látku nalézt v rybách a obilovinách. To je těženo a synteticky. Dívky, které chtějí zlepšit strukturu vlasů, aby se zabránilo jejich ztrátě, mohou být ošetřeny vlasy kyseliny nikotinové. Kupte si to lépe v ampulích, protože pilulky nejsou tak účinné. V kterých případech jsou tablety kyseliny nikotinové používány, přečtěte si výhody a nevýhody této formy léku na našich webových stránkách.

Složení a výhody

Nikotinové vlasy mají mnoho výhod oproti jiným lékům stejného spektra účinku. Patří sem:

 • nízká cena kyseliny nikotinové;
 • Použití kyseliny nikotinové není obtížné. Může být přidáván do šamponu, balzám na pleťové mléko nebo prostě vtírá do kůže na hlavě;
 • kyselina nikotinová v ampulích má příznivý účinek na vlasy: léčí ji, vyživuje je pomocí užitečných mikroelementů, živí každou žárovku a dokonce posiluje krevní cévy hlavy;
 • výsledek užívání tohoto léčiva je již viditelný po několika postupech;
 • kyselina nikotinová ze ztráty vlasů nemá vůni. Strands poté, co se stane měkké, hedvábné. Bez lepivosti. Kadeřnice vypadají velmi úhledně a krásně. Stejně tak vitamín PP v ampulích;
 • Léčba nikotinem pomáhá snižovat vylučování subkutánních mazových žláz, což je důležité, pokud má člověk tučný typ vlákna.

Viz také: kyselina listová pro růst vlasů, tajemství její účinnosti.

Je to důležité! Pokud jde o složení, v návodu k použití tohoto léku se uvádí, že obsahuje vitamín PP pro vlasy, hydrogenuhličitan sodný, stejně jako voda na injekci.

V jakých případech se používá

Průběh růstu vlasů nikotinové kyseliny je určen osobám, kterým byla diagnostikována:

 • případ plešatosti po léčbě rakoviny;
 • částečné spádové spády nejen u žen, ale také u mužů;
 • zastavení růstu šálu.

Tyto indikace pro použití vitaminu pp v ampulích nejsou jedinou věcí, která by měla být zvážena. Než začnete používat kyselinu nikotinovou, musíte se obrátit na kvalifikovaného trichlóga, který prozkoumá pokožku hlavy a existující historii, aby přesně určil možnost a způsob jejího použití. Koneckonců, užívání nikotinu může mít vedlejší účinky.

Výrobci

Seznam farmaceutických společností, které vyrábějí vitamíny pro vlasy, včetně kyseliny nikotinové, zahrnuje:

 • Bufus (Rusko);
 • Pharmstandard (Rusko);
 • Darnitsa (Ukrajina);
 • Filament (Rusko, Čína);
 • Dalhimpharm (Rusko).

Náklady na

V ceně je vitamin PP pro prameny velmi cenově dostupný. Jeden balíček léku v ampulích, v závislosti na výrobci, bude stát 20-90 rublů.

Funkce aplikace

Účinek kyseliny nikotinové na vlasy mužů a žen je stejný. Muži používají tento lék na alopéciu. Za tímto účelem se obsah ampule prochází masážními pohyby do kořenů. Postup je opakován po dobu 1-2 měsíců (doba trvání je určena v závislosti na stupni plešatosti).

Krásná polovina lidstva používá vitamín PP k růstu elegantních dlouhých vlasů. Uvedeme vám několik vlastností, jak se třepat kyselina nikotinová v pokožce hlavy:

 1. Po umytí vlasů se masíruje, aby vlasové folikuly neabsorbovaly prach a nečistoty usazené na prameny spolu s lékem. Před aplikací byste měli vždy vlasy vyschnout. Tento způsob užívání drogy stimuluje krevní oběh. Výsledkem je, že vlasové folikuly dostávají významně více kyslíku, což přispívá k růstu pramenů. Kadeřnice se zpevňují a spadají méně.
 2. Snažíme se pochopit, jak používat kyselinu nikotinovou pro vlasy, stojí za to zvážit, že dobré výsledky budou jen v případě pravidelného užívání.
 3. Pro trvalý účinek je vhodné vytvořit masky s kyselinou nikotinovou pro růst vlasů.
 4. Dalším důležitým pravidlem, jak aplikovat kyselinu nikotinovou na vlasy - nemůžete použít více než jednu ampulku najednou.
 5. Aplikujte na prameny, které potřebují nikotinové přípravky, pohybující se ve směru od chrámů ke koruně. Pro tento účel doporučujeme použít pipetu.
 6. Jak používat kyselinu nikotinovou pro růst vlasů efektivně? Po otevření kapsle okamžitě aplikujte jeho obsah, jinak léčivo zmizí a účinek bude nulový.
 7. Pro citlivou pokožku může být nutné ředit léčivo vodou nebo jinými kosmetickými přípravky v jiných koncentracích, než je doporučeno nebo zcela opuštěno.

Pozor! Nikotinová tinktáze může způsobit nežádoucí účinky. Proto po prvním použití se ujistěte, že na pokožce jsou zřetelné vyrážky nebo atypické podráždění.

Kompatibilní s vitamíny a minerály

Lék jde lépe:

S těmito komponentami můžete kombinovat nikotin a připravovat léčebné masky pro prameny.

Kontraindikace

Vzhledem k tomu, že lék má přímý účinek, má významné kontraindikace:

 • některé choroby pokožky hlavy: lupénka, kopřivka, svrab a jiné onemocnění tohoto druhu;
 • individuální intolerance k látce jako nikotin;
 • během těhotenství nemůžete vlasy používat vitamín PP;
 • Kyselina nikotinová proti vypadávání vlasů je pro období laktace přísně zakázána.

Pravidla použití

Nyní budeme upřesňovat základní pravidla, jak používat kyselinu nikotinovou pro růst vlasů v kapslích:

 1. Nejprve umyjte vlasy šamponem a osušte ho.
 2. Otevřete tobolku a pomocí obvyklé lékařské stříkačky získávejte veškerý obsah.
 3. Stlačte lék ze stříkačky do jakékoliv čisté misky (mísy nebo talíře). Pokud užíváte lék poprvé, použijte pouze polovinu obsahu kapsle, abyste zjistili možnou reakci těla na léčivo.
 4. Rozkrojte kudrlinky na několik identických kusů.
 5. Odkapávejte lék na dělení mezi prameny a rovnoměrně ho rozdělte rukama na kadeře.
 6. Po ukončení procedury nepotřebujete umyt vlasy. Všimněte si však, že máte lupy. Pokud se objeví, pak se ztrátou vlasů bude muset použít jiný nástroj.

Průběh léčby kyselinou nikotinovou zpravidla nepřesahuje 30 dnů. Poté je nutné provést měsíční přestávku a v případě potřeby opakovat léčbu.

Metody aplikace

Existuje několik možností, jak zvlhčit kyselinu nikotinovou ve vlasech.

Doplnění šampónu nebo balzámu

Stlačte kosmetický přípravek na dlani nebo v misce, kde byl původně nalit vitamín. Doporučená dávka - 10 ml nikotinu se přidá ke každému 100 ml šamponu. Směs rozmícháme vidličkou a pak si vlasy umyjeme obvyklým způsobem.

Rada Chcete-li zlepšit účinek, můžete přidržet směs na vlasy po dobu 10 minut. Tento postup má příznivý vliv na jejich růst.

Sprej

Receptura je jednoduchá: kapsle vitaminu PP a aloe vera rozpusťte v 50 ml minerální vody. Postříkejte po každém umytí vlasy. Za měsíc uvidíte, jak užitečný je tento sprej a jak efektivní je užívání kyseliny nikotinové pro vlasy. Můžete najít ještě další užitečné recepty na přípravu vitamínového spreje pro růst vlasů doma na našich webových stránkách.

Masky recepty

 1. Velmi účinná maska ​​vitaminu PP a E, lněný olej, jeden žloutek, Eleutherococcus tincture. Jak na to? Aplikujte vytvořenou mast na vyprané prameny po dobu jedné hodiny. Poté je třeba vlasy umyt čistou a teplou vodou.
 2. Mix vitamín PP s jednou polévkovou lžící šťávy aloe vera a stejným množstvím propolisové tinktury. Tato maska ​​pro vlasy s kyselinou nikotinovou se promyje 30-40 minut po aplikaci.
 3. Kombinujte vitamíny PP a E s 20 g jojobového oleje v jedné misce, přidejte stejné množství tekutého medu a přidejte vše s jedním žloutkem. Po 40 minutách po vytažení vodního roztoku s jablečným octem je nutné prostředky vypláchnout.
 4. Vitaminová maska. K jeho přípravě budete potřebovat: 2-3 lžíce balzámu, 3 kapky vitamínů v oleji A a E, 1 ampule užitečných vitamínů B (1, 6, 12, 3), ampule aloe. Všechny součásti se přidávají střídavě. Kompozice je dobře smíchána. Použijte na čisté kadeře. Odolajte nejméně hodinu (2 maximum) pod plastovým obalem. Opláchněte s tekoucí vodou.
 5. Dymexidová maska. Vzhledem k tomu, že dimexid pomáhá niacinu lépe pronikat pokožkou, nástroj aktivně působí na žárovky a urychluje růst. Pro přípravu 1 ampulky (dávky) nikotinu smíchané s 2 dávkami základního oleje a zahřívání ve vodní lázni (až 40 stupňů). Dimexid (1 dávka) je zde také přidán. Vše se smíchá a maso se nanáší na promyté kadeře a vrchol je pokryt polyetylenem a ručníkem. Doba zadržení je půl hodiny. Poté musí být směs promyta šamponem. Maska Dimexide se používá nejvýše jednou týdně v průběhu dvou měsíců.

Efektivní je maska ​​s lopuchovým olejem.

K jeho přípravě bude zapotřebí:

 • jakoukoliv kosmetickou masku nebo základní olej (jojobu, kokos, atd.) v množství, které je nezbytné pro pokrytí celé pokožky hlavy;
 • vaječný žloutek;
 • 2 čajové lžičky (bez vrchu) modré hlíny;
 • 2 tabulka. lžíce ropového oleje;
 • 1 ampulka niacinu;
 • špetka červeného pepře.

Příprava: Všechny ingredience jsou smíchány v plastové nebo keramické nádobě s plastovou lžící nebo kartáčem. Aplikoval na vlasy, zejména v oblasti kořenů. Hlava je zabalena s polyethylenem, teplým ručníkem nebo kloboukem a stárnou po dobu 20 minut. Opláchněte šamponem.

Účinek použití

Pomáhá kyselině nikotinové zvlnění růstu? Ano, při použití správně. Po 14 týdnech užívání přípravku bude účinek pozorován:

 • kadeře přestanou vypadávat. Během kartáčování se sníží počet volných pramenů;
 • Dalším důležitým bodem, protože kyselina nikotinová ovlivňuje růst pramenů - existuje podsada, která naznačuje, že se předtím probudily spící vlasové folikuly.

Uvedli jsme základní způsoby, jak učinit vlasy krásnou, hedvábnou a poslušnou pomocí pomalé přípravy vlasů.

Nezapomeňte, že i přes nepodmíněné pozitivní vlastnosti nikotinu může být prospěšné a škodlivé. Pokud nemáte žádné kontraindikace k použití takového léku, musíte ho koupit. Pak uvidíte, jak efektivní může být jednoduchá léčba vlasů kyselinou nikotinovou.

Věděli jste, že můžete růst dlouhé a husté kudrlinky, aniž byste se uchýlili ke syntetickým lékům? Použijte osvědčené lidové prostředky:

Diskuse

Kyselina nikotinová pro vlasy. Vaše recenze?

817 příspěvků

Kyselina nikotinová, která je také známá jako vitamin PP, je velmi zajímavá látka - léčebný lék, který nejen pomáhá tělu zvnějšku, ale je také nejcennějším kosmetickým produktem. A to vše proto, že jak se ukázalo, nikotin má tendenci posilovat vlasové kořeny a urychlit jejich růst. Vlastností kyseliny nikotinové je dilatace krevních cév. Díky této vlastnosti se kyselina nikotinová absorbuje do pokožky hlavy a šíří se přes krevní cévy po celé ploše hlavy, saturuje a obohacuje celou vlasovou pokožku a vlasové folikuly o užitečné živiny. Tak, výživa s vitamínem A vlasových folikulů se vyskytuje v celé oblasti. A efekt je zřejmý, ale výsledek není dlouhý.

Vezměte injekční stříkačku, absorbujte kyselinu nikotinovou, nalijte ji na rovný povrch (něco jako invertované sklo), vložte prsty do ní a protřete ji do pokožky hlavy. Jedna ampule je více než dost, a to i pro husté vlasy. A zapomněl jsem, že kyselina nikotinová musí být vtírána do čisté pokožky hlavy pro větší účinek.

Katya blog

Místo o snižování hmotnosti, zdravém životním stylu a péči o sebe

Kyselina nikotinová pro revizi růstu vlasů

kyselina nikotinová pro růst vlasů

Kyselina nikotinová pro růst vlasů, jen úžasný nástroj. Při hledání recenze na kyselinu nikotinovou na růst vlasů jsem narazil na internet. Samozřejmě mě zaujalo a rozhodl jsem se zkusit tento recept na sebe. O mých zkušenostech, stejně jako o nejoblíbenějších recenzích na internetu, uvedu níže.

Výhody kyseliny nikotinové pro růst vlasů.

Kyselina nikotinová je vitamín PP nebo B3, hlavní výhodou tohoto vitaminu je, že se podílí na všech typech metabolismu v těle. Ale pokud užíváte kyselinu nikotinovou v pilulkách nebo injekci. Aplikujeme kyselinu nikotinovou na pokožku hlavy a v tomto případě kyselina nikotinová má mírně odlišné vlastnosti. Kyselina nikotinová, při aplikaci na pokožku hlavy, začíná rozšiřovat lokální periferní cévy, což vede k tomu, že do vlasových folikulů se dodává více krve a začnou se krmit kyslíkem a příznivými látkami. To zase přispívá k obnově buněk ak aktivnímu růstu vlasů.

Jak používat kyselinu nikotinovou pro růst vlasů.

Koupíme kyselinu nikotinovou v lékárně. Prodává se v ampulích pro injekci, v jednom balení po 10 ampulích, stojí asi 20-30 rublů. Takže pro jeden cyklus masky kyseliny nikotinové budete potřebovat 3 balení kyseliny nikotinové. Myslím, že 100 rublů je směšné množství ve srovnání s drahými drogami, maskami a šampony, které kupujeme pro krásu našich vlasů.

Kyselina nikotinová nemá silně výrazný zápach, je pach, ale téměř není slyšet. Ti, kteří jsou velmi citliví na vůni, jsou slyšeni a mnoho z nich není. Ale i velmi citliví lidé si na to zvyknou po 2-3 krát. A pach po 2-3 hodinách zmizí. Kyselina nikotinová nemá barvu, je průhledná jako "voda".

Pro pohodlné použití je po otevření ampule "voda" lepší nalít do skleněné nádoby (používám skleněný nástřik). Je pohodlnější transfuzovat pomocí stříkačky. Upozorňujeme, že je nutno otevřít ampulku bezprostředně před použitím, protože během 30 minut ztrácí kyselinu nikotinovou všechny své příznivé vlastnosti. Proto neposlouchejte ty, kteří píší, že nasytí všechny ampulky do jedné láhve a pak je rozstříkají denně na vlasy. Jedna ampulka je dostatečná k aplikaci na celou pokožku hlavy. Nejprve mi chyběl a pak jsem se naučil distribuovat jednu ampulku kyseliny nikotinové po celé své hlavě. Nedoporučuje se používat více než 2 ampule pro jedno použití, což může vyvolat alergickou reakci.

Je lepší aplikovat kyselinu nikotinovou na čistou, umylou hlavu (vlasy by měly být suché), proto je lepší umýt hlavu denně. Dokonce i v případě, že vaše vlasy zůstanou čisté následující den, musíte před aplikací umyt hlavu, protože se na pokožce hlavy vytváří mast, který zabraňuje tomu, aby se kyselina nikotinová dostala do kapilár a krevních cév. Pokud není žádnou příležitost nebo touhu vypláchnout si vlasy každý den, můžete ji použít na nevymrštěnou hlavu, ale výsledek bude mnohem horší.

Před aplikací kyseliny nikotinové si dobře upravte vlasy. Pak se roztřepte a naneste vodu na pokožku hlavy se špičkami prstů, nestojí za to, že byste si šetrně namazali skalp. Mějte na paměti, že roztok se aplikuje na pokožku hlavy, pokud ji aplikujete na vlasy, nedosáhnete požadovaného výsledku. Pak ve vzdálenosti 5 cm proveďte další rozdělení a znovu aplikujte roztok na pokožku hlavy a tak dále. Jak již bylo řečeno, pro jednu aplikaci s jednou ampule stačí, hlavní je to rovnoměrně rozložit na pokožku hlavy. Nebojte se, že jste celou hlavu nezakryli, vitamín je absorbován a rozptýlen přes krevní cévy po povrchu pokožky hlavy.

Po aplikaci se špičkami prstů masírujete celou hlavu. Během první aplikace je mírné teplo možné, nebo, jak někteří říkají, "to je jako mravenci běžící kolem hlavy", to je normální reakce na drogu. Po několika procedurách zapomenete na tyto pocity. Po aplikaci kyseliny nikotinové nepotřebujete umyt vlasy, vůně, pokud ji uslyšíte, dojde během 2-3 hodin. A nikotinové vlasy nejsou tučné.

Kyselina nikotinová by měla být aplikována denně, pokud chcete získat hmatatelný výsledek. Kurz trvá 1 měsíc. Pak byste si určitě měli přestávku alespoň 3 měsíce. Musí se udělat odpočinek, aby se vlasy uvolnily, a aby nedošlo k alergické reakci a vedlejším účinkům.

Pokud během aplikace se vaše pokožka hlavy změní na červenou - nebuďte znepokojeni. Kyselina nikotinová má vazodilatační vlastnosti, v důsledku toho krev prochází na místo aplikace a dochází k zarudnutí. Pokud náhle máte lupiny, jsou to samozřejmě izolované případy, pak by mělo být zastaveno užívání kyseliny nikotinové pro růst vlasů.

Recenze kyseliny nikotinové pro růst vlasů.

1. Review „Užíval jsem si nikotinkoy před asi rokem, vlasy vyléčit, stal se rychle, už ne rozdělené a začala zářit, stejně jako oni říkají, je všechno v pořádku s vlasy a já jsem byl hozen, a teď myslím, že zase začít používat nikotinku.“

Recenze 2. "Hooray, dnes je 23 dní a moje vlasy vzrostly o 6 cm. Pro mě je to záznam! Více než 1 - 2 cm za měsíc nevyšlo "

Revize 3. "Po měsíčním kurzu začaly vlasy svítit, přestaly vypadávat a objevovaly se malé nové vlasy, které jsou již 3-4 cm"

Přezkum 4. "Nevšiml jsem si žádného účinku vůbec, jen jsem strávil měsíc marně (((("

Review 5. „Musím týden k poklesu vlasy naopak stalo, jsem vážený, že je to v pořádku, a rozhodla se pokračovat v kurzu, je nyní mnoho nových chlupů trčí, dobře, že není zastaven, hlavní věc, že ​​se rychle stal dlouho, když dlouhý“

Review 6. „Jsem potěšen nikotinki, vlasy začaly růst rychleji, 8 centimetrů v uplynulém měsíci, rozhodně to není přesné, mohla udělat chybu v měření, ale že mnohem otros, je to 100%, ale můj přítel šel z lupů nikotinki vše to je pravděpodobně jednotlivec

Další užitečné články o rychlém pěstování vlasů:

Vitamíny pro vlasy: co je třeba vzít pro růst a co je proti ztrátě

Vitamíny a minerály jsou vyžadovány po celém těle, kdykoli v průběhu roku, ve dne iv noci. Oba muži i ženy. A i bez ohledu na výživu: jakákoliv strava, kterou dodržujete, ať už máte zdravý životní styl - existuje řada vitaminů a minerálů, které tělo špatně absorbuje za normálních podmínek. Co znamená "normální podmínky"? Toto je, když určitý prvek vstupuje do těla izolovaně. Například víte, že potřebujete hořčík. Na začátku hledáte, jaké produkty obsahuje, snaží se dodržet určitou dietu, ale nakonec pochopíte, že s nedostatkem hořčíku to nestačí a potřebujete užívat hořčík ve formě přísad do potravin. Dobře, tak ano. Zakoupili jsme drogu z hořčíku v lékárně a začali jsme léčbu. Ale, bohužel, předáte analýzu, ale žádný požadovaný výsledek není. Všichni, protože tělo je velmi špatně absorbováno hořčíkem a většina z toho, omlouvám se, spadá do toalety. Ale vše lze snadno opravit. Stačí vědět, že tělo je mnohem lépe schopné absorbovat citrát hořečnatý (poněkud modifikovaný vzorec), a v případě, že citrát magnesium užíván s vitaminy B6, je výsledek po dlouhou dobu nebude trvat dlouho - do jednoho měsíce hladiny hořčíku v těle v blízkosti doporučených hodnot. Proto byl vyvinut velmi známý komplex nazvaný Magne B6 Forte, myslím, že o tom všichni slyšeli. Ano, je dražší než běžné hořčíkové přípravky, ale účinek jeho použití je mnohem rychlejší a kvalitativnější.

Byl to jednoduchý příklad, nemá zvláštní vztah k tématu zdraví vlasů, ale stane se jasné, proč farmakologové vyvíjejí komplexy vitamínů a proč jsou obvykle dražší než běžné vitamíny. A proč je důležité, aby byly vitaminy vyvíjeny a vyráběny ve známé společnosti, kde pracují odborníci a kde existuje kontrola kvality na státní úrovni. Jedná se o kámen v zahradě našich lékáren, kde si můžete koupit cokoli z potravinových přísad, ale většinou vůbec nic, co potřebujete.

Ale možná zpět k tématu.

Vitamíny pro růst a posílení vlasů

Vlasy jsou samostatným orgánem člověka a stejně jako všechny ostatní orgány potřebují další výživu. A pokud se domníváte, že vlasy (neustálá koordinace s agresivním prostředím ve formě šampónů, slunce, prudká změna teploty apod.) Trpí více než jiné orgány, pak vyžadují zvýšenou výživu. A pokud má člověk obecný nedostatek vitamínů a minerálů, pak si vlasy budou vyžadovat dvojité.

Takže, podívejme se, jaké vitamíny mají zvláštní vliv na zdraví vlasů.

Nejprve je to Vitamin A. Zesiluje kořeny, zrychluje růst, dobře zabraňuje vypadávání vlasů a jako vitamín rozpustný v tucích se v těle snadno "nahromadí" v rezervě "

Zvláštní pozitivní vliv na růst vlasů mají některé vitamíny B: thiamin (B1), riboflavin (B2), panthenol (B5), pyridoxin (B6), inositol (B8), kyselina listová (B9), kyanokobalamin (B12)

Známý vitamin C je zodpovědný za dobrý krevní oběh pokožky hlavy, čímž zajišťuje normální výživu vlasových folikulů.

Ale vitamín E má zvláštní účinek na lámavost vlasů - když to nestačí, vlasy ztrácejí svůj lesk, začínají klesat, zlomit a rozštěpovat.

A samozřejmě Vitamin RR zaujímá v tomto seznamu zvláštní místo. Jejich další názvy jsou kyselina nikotinová a niacinamid. Stimuluje růst vlasů, snižuje ztrátu vlasů, zlepšuje a urychluje metabolismus pokožky hlavy a výživy vlasových folikulů, chrání vlasy před ztrátou vlhkosti.

Seznam na první pohled je jasný a jednoduchý, můžete si užívat denní normu pro určité vitamíny a současně nepřijímat typy vitamínů, které oslabují vzájemný účinek nebo způsobují alergické reakce. Proto se vrátíme k speciálně navrženým komplexům vitamínů.

Vitamínové komplexy pro zdravé vlasy

Jeden z nejslavnějších a pozitivně prokázaných celosvětových komplexů vlasů je jistě Maxi Hair Plus z amerického koncernu Country Life. Všechny vitamíny a doplňky tohoto výrobce neobsahují lepek a jsou vyrobeny z přírodních složek rostlinného původu, takže jsou doporučovány také pro vegetariány.

Komplex pro vlasy Maxi Hair Plus obsahuje všechny potřebné látky a součásti, které jsou součástí programu pro obnovu a udržení zdravých vlasů. Pouze 23 komponent!

Dávejte pozor na Biotin, který je součástí komplexu. Biotin sám o sobě způsobuje spoustu pochybností a sporů, přestože recenze z toho většinou jsou pozitivní. Nicméně osobně bych nedoporučoval nákup zbytečně drahých monopreparátů biotinu v lékárnách. Další věc je, když je již obsažena v dostatečném množství v složení multivitamínového komplexu, který se v lékárně prodává levněji než jen biotin. Dovolte mi připomenout, že biotin pomáhá produkovat keratin, hlavní složku zdravých vlasů.

Můžete si objednat komplex Maxi Hair Plus na portálu iHerb, ve srovnání s drogami pochybného původu v lékárnách, cena originálního komplexu vás příjemně překvapí.

 • Maxi Hair Plus - 120 tobolek. Cena 1060 rub. Na základě doporučeného dávkování užívejte 4 tobolky denně. Balení se vypočítává za měsíc.

Doba trvání příjmu komplexu musí být nejméně jeden měsíc. To je minimum pro nástup kumulativního účinku v těle. Doporučuje se užívat lék po dobu 3 měsíců. Obvykle se v druhém (někteří ve třetím) měsíci léčby začíná projevovat její pozitivní účinek. Bohužel, proces vyžaduje čas, magické pilulky existují pouze v levné reklamě.

Abychom tento efekt podpořili, můžeme doporučit inovační medicínu BioSil, která je v Americe dobře známá a je dobře známá v Americe (nezaměňujte ji s levným domácím vitamínovým komplexem Biosil!). BioSil má jedinečný patentovaný vzorec ch-OSA, který mu dává schopnost vytvářet kolagen ve vlastní DNA, což činí ch-OSA skutečným průlomem při použití kolagenu. Kolagenové přípravky lze léčit různě, ale nikdo nebude popírat její důležitost pro kůži a vlasy. Kolagenový krém je s největší pravděpodobností jen marketingovou náplní, ale komplexní lék působící na úrovni těla je další věc. Schopnost BioSilu zvýšit hladinu kolagenu je prokázána klinickými zkouškami a lék má hodně pozitivních recenzí, proto doporučuji zkusit:

 • BioSil od přírodních faktorů - generátor kolagenu, 60 vegetariánských kapslí (po dobu 1 měsíce). Cena ₽1,680 (se slevou)

Snadný způsob objednání

Zde je odkaz na hotový koš, který obsahuje 2 balení Maxi vlasy (2 měsíce), 1 balíček BioSil (1 měsíc) a vynikající hydratační olej s vitamínem E, nejlépe hodnoceným produktem během posledních šesti měsíců. Ropa stojí trochu víc než 400 rublů, ale dodání s objednávkou ve výši 3.550 rublů je zdarma (i kurýr!), Proto můžeme předpokládat, že olej je jako dárek:

Maxi Hair Plus + BioSil + olej s vitamínem E je komplex pro péči o vlasy a pokožku hlavy.

Můžete odstranit nebo přidat jakékoli drogy, stejně jako změnit částku. Můžete například vyjmout olej a přidat další 1 balení Maxi Hair na celý tříměsíční kurz.

Recenze

Obrovský požadavek: napište své připomínky k přípravám a komplexům péče o vlasy v komentáři, váš názor je pro naše čtenáře velmi důležitý. Čekáme také na vaše vlastní recepty a doporučení k tomuto tématu. Díky předem!

Hair Forum.com

ošetření vypadávání vlasů

 • Seznam fór
 • Změna velikosti písma
 • Pro tisk
 • FAQ
 • Galerie
 • Registrace
 • Přihlásit se

Kyselina nikotinová

Kyselina nikotinová

zběsile 25. října 2015 6:38 hod

Re: Kyselina nikotinová

Trevor78 25. října 2015 8:22 hod

Re: Kyselina nikotinová

zběsile 27. října 2015 6:44 hod

Re: Kyselina nikotinová

Fidget 01 listopad 2015, 12:08

Re: Kyselina nikotinová

Spellbinder_RA Nov 03 2015, 18:36

Re: Kyselina nikotinová

Trevor78 03.11.2015, 10:34

Re: Kyselina nikotinová

Fidget Nov 08 2015, 11:06

Re: Kyselina nikotinová

Malvina33 29. listopadu 2015, 20:43

Re: Kyselina nikotinová

Trevor78 29. listopadu 2015, 10:26 hod

Re: Kyselina nikotinová

Julia 30. listopadu 2015, 16:04

Re: Kyselina nikotinová

Vostok 03.04.2016 10:50

Re: Kyselina nikotinová

Aries.vrn 17. dubna 2016 8:10

Re: Kyselina nikotinová

Bart 18. dubna 2016 17:16

Re: Kyselina nikotinová

dimka123 22. května 2016 00:39

Je možné v tomto případě použít draselnou sůl? To znamená, že užívání doplňků s draslíkem směrem ven nebo dovnitř zlepšuje účinek minoxidilu?
první věc, která mi přišla na mysli

Re: Kyselina nikotinová

Aleksandr30 16. dubna 2018, 00:25

Kdo používal kyselinu nikotinovou jako aktivátor růstu vlasů? Jaký je výsledek?

Vylezl jsem na internet a našel jsem spoustu pozitivních recenzí: za 10 dní vlasy téměř centimetr vzrůstají!

V ampulích v lékárně na 30 p. Určeno pro intramuskulární injekci. Ale našli další použití.

Může někdo z vás o tom něco vědět, nebo zkontrolovat sám?

Viz též

Odpovědi (51):

Zde je přehled z internetu:

Četl jsem o tom zázračném prostředku v jedné sociální síti (myslím, že tam budou dívky, které viděly tyto fotky a četly stejně jako já)). No, samozřejmě, chtěla jsem je koupit, a to zejména proto, že jsem dlouhou dobu rozvíjel vlasy. jsou to směšné 20 až 30 rublů na 10 ampulí (po dobu 10 dnů). Měly by být aplikovány každý den a třepány do vlasových kořenů. Nerozumím.. pokud potřebuji, abych si v ten den vypláchl vlasy, dal jsem je na čisté vlasy, aby se produkt nepřekládal.) Kořeny těchto ampulí nejsou absolutně tučné a mimochodem to samozřejmě není možné, ale všiml jsem si, že jsem začal mýt vlasy méně často přibližně ve stejnou dobu, kdy jsem poprvé vyzkoušel tyto ampulky. Teď budu vyprávět o tom, jaký efekt skutečně existuje. 1 cm za 10 dní, ale každý má individuální... Například pro mého přítele, první 10 dní neměl žádné změny, ale od té doby, co koupila 20 ampulí najednou, mě omlouvalo, že jsem ho vyhodil, pokračovala v užívání a teď si všimla růstu 18. den. cm 1,5-2 =), aby je znovu koupili. roztok v ampulkách vůbec necítí, vypadá to jako voda... jediná nepohodlí při použití (koneckonců to je injekční roztok, nikoli ampulka na vlasy)). jedna ampulka je malá "skleněná" láhev (velikost obvyklé ampule). Napsal jsem "sklo" v citacích, protože koneckonců to není sklo.. nebo ne silné sklo. Nevím, jaký druh materiálu je kratší, ale fakt je, že to musím každodenně rozbít, dělám to přes 2 vrstvy látky tak, abych se neublížil.. Mám na mysli, kam má nalít ampule tak, aby zmizel tento problém) obecně jsem řekl všechno, ale mohu zapomenout na něco =) budou otázky, napište, ujistěte se, že odpovězte rychle), ale informace z jednoho velmi dobrého místa o zdraví vlasů, pro ty, kteří se stejně jako já bojí použít na vlasy =)
P.S. první den vyfotografovala délku vlasů, aby porovnala rozdíl a ukázala vám to, ale bohužel včera, kvůli nepozornosti jsem fotografii odstranil. ale udělám to brzy

Vitamin PP (vitamín B3, niacinamid, nikotinamid, kyselina nikotinová) zlepšuje krevní oběh, pomáhá lépe vyživovat vlasy, zlepšuje přívod kyslíku do vlasových folikulů, je součástí koenzymů, které se podílejí na obnově buněk, stimuluje růst vlasů a působí jako zvlhčující činidlo. Výsledek: vlasy dostávají více živin a rychleji rostou. Je zodpovědný za tvorbu pigmentů ve vlasech a při nedostatku je růst vašich vlasů narušen a začínají šedivě brzy. Samozřejmě to nepotřebujete. Abyste tomu zabránili, je nutné konzumovat 50-100 mg vitaminu B3 denně, které najdete v celých zrnech, pivovarských kvasnicích, arašídech, rybách, játrech a zejména hovězím.

Kyselina nikotinová pro hodnocení vlasů

Recenze kyseliny nikotinové na vlasy naznačují, že existuje užitek, nejen že vlasy začínají růst, ale také se objevuje hustota. Nedávno se léčba vlasů kyselinou nikotinovou stala populární.

Farmaceutickým názvem léčiva je nikotinamid.

Před zvážením všech recenzí kyseliny nikotinové na vlasy by člověk měl rozpustit jeden z mýtů o této droze - nemá vůně tabáku.

Pokud má kůže rány nebo lupy, měli byste ji nejdříve léčit.

Použijte kyselinu, jestliže dochází k nejmenšímu poškození pokožky hlavy, zcela nemožné!

Nezapomeňte také, že někdy vypadávání vlasů může signalizovat nemoci. Proto musíte nejprve navštívit lékaře. Obecně platí, že poctivý sex mluví pozitivně o kyselině nikotinové pro růst vlasů, svědectví lékařů rovněž svědčí o dobrém výsledku.

Recenze kyseliny nikotinové pro vlasy

Před a po fotografiích v pozitivních recenzích jsou působivé - vzácné vlasy se změní v hustou hřívu lesklých zámků. Hlavní kapalná verze kyseliny v ampulích. Řešení se jednoduše aplikuje na pokožku hlavy s třecím pohybem.

Marina, Moskva

Marina z Moskvy píše, že čelí ztrátě vlasů po narození dítěte.

Stejně jako mnoho z nich se při nosení dětských pramenů stalo tlustým a lesklým, ale po porodu padli s trojnásobnou silou. To je způsobeno hormonálními změnami v těle.

Marina se pokusila ošetřit vlasy kyselinou nikotinovou, když bylo dítě staré asi pět měsíců. S výsledkem jsem byl spokojen - vlasy začaly růst silnější a za měsíc průmysl vzrostl o čtyři centimetry.

Problémem je, že není známo, jak dítě reaguje na drogu, které vstoupilo do těla matky, dokonce i v malých množstvích. To se týká všech silných léků, které se rozhodnete použít.

Maria, Omsk

Při přípravě na svatbu jsem se rozhodla vytáhnout vlasy z dlouhých vlasů. Vzhledem k tomu, že jsem nechtěl používat umělé prameny, rozhodl jsem se pro svatbu vyrůst vlasy. Snadno říct!

Přítel doporučil, aby se pokoušel utrácet kyselinu nikotinovou do pokožky hlavy. V první lékárně si koupila ampule a začala. Po čase jsem si do kůže potřísnil jednu a půl ampulí, kurz trval měsíc, pak přestávka a další kurz.

Chci říci, že vlasový průmysl je mnohem rychlejší než obvykle. Navíc se staly brilantnějšími a silnějšími.

Účes byl velmi krásný! A vypadalo to mnohem lépe, než kdyby to bylo vyrobeno z umělých pramenů, takže dokonce i můj kadeřník řekl.

Catherine, Ryazan

Po roce tvrdé práce jsem si najednou všimla, že se stav vlasů zhoršil. Pravidelné masky a šampony nepomohly, navíc vlasy začaly vypadávat.

Náhodou slyšel rozhovor dvou dívek o kyselině nikotinové. Rozhodla jsem se jednat, koupila kyselinu a zahájila léčbu. Do tekutého léku na pokožce hlavy se třepí asi dva měsíce.

Řeknu hned, že když začaly vypadat vlasy, podstoupil jsem lékařskou prohlídku a podal jsem všechny testy. Teprve když jsem si uvědomil, že je všechno v těle normální, rozhodl jsem se zkusit jiné metody. A pokud máte nějaké tělesné problémy, musíte se nejprve zotavit.

Alevtina, Volgograd

Alevtina z Volgogradu se po vážné operaci vrátila.

Zde je to, co píše: "Po nejtěžší operaci s osmihodinovou anestezií vlasy spadly z hlavy. Anesteziolog řekl, že je to normální reakce těla - odstraňuje toxiny, které se nahromadily, včetně vlasů.

Bylo doporučeno pít vitamíny, více vody a jíst více bílkovin. Nicméně nebylo smysl.

Na procedury v salonu nebyly peníze, proto jsem se rozhodl jednat sám. Kyselinu nikotinovou mi doporučila kamarádka, díky ní rozšiřovala vlasy o téměř 20 centimetrů.

Po třech měsících používání, s přerušeními, mohu s jistotou říci, že existuje nějaký účinek.

Neutrální zpětná vazba ohledně užívání drogy

Navzdory množství pozitivních recenzí můžete najít zklamané názory online. Dívky, které léčbu užívaly, si nezaznamenaly žádný účinek.

Olga, Moskva

Po přečtení recenzí, jsem se rozhodl zkusit léčbu kyselinou nikotinovou.

Každé denní ošetření v kůži hlavy v ampulce. Pro čistotu pokusu jsem se rozhodla, že nebudeme barvit vlasy a že budu růst určovat kořeny.

Takže jejich délka, jak obvykle, se změnila o jeden centimetr. Kvůli spravedlnosti mohu říci, že nemám žádné zvláštní problémy s vlasy. Možná proto nemá žádný vliv.

Antonina, Moskva

Snažila jsem se kyselinu nikotinovou třepat do pokožky hlavy. Neexistuje žádný výsledek. Jediná věc - vlasy se staly trochu brilantnějšími.

Očekával jsem výraznější účinek. Už dávno bylo zjištěno, že čím více drogy je chváleno, tím méně přínosu to dává.

Pokud se podíváte lépe na tematické fóra, můžete vidět toto doporučení - užívat více vápníku a bílkovin během léčby.

Při intenzivním růstu tyto materiály jednoduše nestačí a vlasy přestanou růst.

Je možné, že ti, kteří si nevšimli účinků užívání drogy, prostě neměli v těle dostatek vápníku, jako je bílkovina.

Negativní recenze o tomto oživení

Stejně jako u všech léků, existují negativní názory na kyselinu nikotinovou.

Stejná vlastnost drogy však znemožňuje použití majitelů citlivé pokožky hlavy.

Olga, Voronež

Třetí den po aplikaci jsem měl na vlasové pokožce nějaké podivné vločky, nikoli lupy, jmenovitě oloupanou kůži. Rozhodnutím se riskovat, přestal používat.

Maria, Samara

Marie ze Samary píše, že cítila zřetelnou vůni nikotinu. Pouze oplachování s růžovým nebo rozmarýnovým silicím pomohlo.

Marie píše: "Ti, kteří necítí, pravděpodobně nemají takový pocit vůně nebo kouře. Pro mě se užívání kyseliny nikotinové stalo skutečným mučením. "

Snad smysl pachu je individuální vlastností vůně, protože samotná droga má slabý zápach.

Pro Více Informací O Suché Vlasy