logo

Barva vlasů červená barva

Paleta červených odstínů vlasových barviv pravděpodobně alespoň jednou v každém životě zachytila ​​oko každé ženy. Skutečnost, že prameny plamene nebo barvy mědi jsou již dlouho považovány za značku nezvládnuté povahy a temperamentu jejich majitele. Není divu, že takové krásy jsou stále nazývány červenými šelmy.

Tato barva vlasů vždy zaujímala silnou pozici mezi módními trendy. Dnes neztratil svou popularitu. Poměrně široká škála odstínů umožňuje vytvořit atraktivní a stylový obraz pro jakýkoli vzhled. Avšak ne každé červené barvivo na vlasy vám umožní získat očekávaný výsledek. Proto je nutné zvolit vhodný tón velmi pečlivě a pečlivě.

Komu

Takže po vyfarbení nejste zklamáni, předtím, než spustíte požadovanou barvu, musíte zjistit, zda je červenohnědý obrázek vhodný pro váš typ barvy. Při výběru odstínu byste měli zvážit následující kritéria:

 • základní (přirozená) barva vlasů;
 • tón pleti;
 • barva očí.

Zástupci typu jarní barvy jsou vyzýváni, aby upřednostňovali diskrétní červené odstíny vlasového barviva, blízké světle hnědé barvě. Navíc můžete věnovat pozornost takovým tónům jako šafrán, poušť i ty, které výrobce označil slovy "zlatý" a "světlý". Jsou velmi dobře kombinovány s tónem pleti, příznivě zdůrazňují jeho bělost. Barva očí je výraznější.

Pro ženy letního typu vzhledu se hnědá považují za vhodné odstíny, ve kterých je jasně vidět červená nebo červená, kaštanová a červená a červená s hnědavým odstínem.

Podzimní barva má teplý tón pleti. Další charakteristickou vlastností - pihy. Přírodní barva kudrlin v těchto ženách je obvykle měď. Barva pro červené vlasy v tomto případě může být cokoliv.

Ti, jejichž vzhled se vztahuje na zimní typ, mohou pro sebe samy získat - od jasně oranžového až po burgundský.

Vlastnosti výběru barvy

Stínicí rozsah červené barvy je tak široký, že každá žena si může zvolit perfektní tón, aniž by se obávala, že na někoho z jejích známých shledá přesně to samé. Bohužel však ne všechny barvy umožňují dosáhnout požadované barvy. Proto, jak již bylo řečeno, je třeba velmi pečlivě přistupovat k výběru produktu pro barvení.

Důležitý bod: tmavé přirozené vlasy vyžadují více nasycené a tmavé odstíny. Pokud se chystáte ignorovat toto pravidlo a doufáte, že se změníte z hořící brunetky na světlo-červenou barvu, hrozí nebezpečí, že se kudrlinky výrazně zkazí. Koneckonců, vlasy v tomto případě budou muset být opakovaně odbarveny.

Ale na světelných pramenech přírody (například blond, blond), všechny odstíny vypadají krásně: od bledého zlata až po ohnivé a měděné červené.

Moderní značky

Paleta každého populárního výrobce vlasových barviv nabízí nejméně jeden tón v červených tónech. Vzhledem k tomu, že téměř všechny značky vyrábějí několik produktových řad, rozsah je poměrně široký.

Módní tóny

Samotná červená barva vypadá velmi jasně a zkracuje do paměti ostatních. Má ale spoustu různých odstínů a tónů. Chcete-li udělat dobrou volbu, musíte vědět, které z nich jsou módní.

V příštím roce bude jedním z nejlepších tónů měď. Někdy můžete slyšet, že se nazývá rezavý. Nicméně barevníci tvrdí, že se jedná o dva zcela odlišné odstíny. Koneckonců měď má výrazné červené poznámky. To je skvělá barva pro zelené oči a hnědé oči.

Jasně červená barva se v příštím roce dostává do trendu. Profesionální stylisté však stále doporučují, aby upřednostňovali teplo a více zdrženlivou tonality, přičemž si zvolili oranžovou barvu místo červené.

V prvních třech módních odstínech červené a karamelové. Musím říct, že vypadá nesmírně lákavě. Tento obraz je skvělým řešením pro ženy s pečlivou pleťou s oříškovými oči. Výrobci obvykle odkazují na tento tón jako mléčně červený nebo mléčný karamel.

Techniky barvení

Dnes v módě přírodní nebo co nejblíže barvě vlasů. Jenže pomocí moderních technik zbarvení můžete zdůraznit jeho hloubku, sytost nebo naopak něhu. Jedná se o klasické zvýraznění, zbarvení, stejně jako relativně nedávné 3D zbarvení, ombre, balayazh.

V procesu 3D-barvení master platí současně 3 tóny, bez počítání základny. Nejoblíbenější mezi fashionisty vyhrál "koktejl" mléka, červené a karamelové odstíny. Mimochodem, mléčné a karamelové malování se úspěšně provádí v jiné technice - ombre.

Balayazh vypadá velmi stylově a jasně na červených vlasech. Tato metoda zahrnuje mírné vyjasnění kudrlin ve formě odrazů základní barvy. Tato technika vám umožňuje získat hlubší a nasycené barvy než s jednou barvou.

Jak malovat doma

Chcete-li získat očekávaný odstín samovaručením, potřebujete pouze zkušenosti, jasné pokyny a důvěru ve vynikající výsledek.

Takže to je to, co musíte připravit a rozložit před vámi:

 • barvivo na vlasy s oxidačním činidlem;
 • speciální štětec;
 • plastová nádoba pro přípravu barviva;
 • hřeben;
 • běžný šampon s vlasovým kondicionerem;
 • pohodlné zrcadlo velikosti (hlava by měla být plně viditelná).
 1. Pročhněte si vlasy. Pokud balíček barev říká, že potřebujete umýt nebo namočit hlavu, postupujte podle těchto pokynů.
 2. Kombinujte barvu s oxidačním činidlem ve vařené nádobě a důkladně promíchejte obě složky.
 3. Aplikujte směs na kořenovou zónu a poté ji rozdělte po celé délce pramenů.
 4. Namočte barvu na hlavu po dobu půl hodiny (obraťte se na výrobce na obalu).
 5. Opláchněte vlasy pod kohoutkem nebo sprchovým koutem s vodou při příjemné teplotě. Nezapomeňte použít šampon.
 6. Na čisté a vlhké kadeře naneste speciální balzám určený pro barevné vlasy.
 7. Vysušte vlasy (nejlépe přirozeným způsobem) a obdivujte výsledek zrcadlem.

Navzdory nejširší nabídce profesionální kosmetiky se popularita henny nezmenšila. Pomůže dostat červenou barvu těm, kteří jsou zvyklí používat pouze přírodní kosmetiku. Chcete-li jej natřít, budete potřebovat hennu (1 balení) a vodu.

Pro přípravu nátěru se henna nalije do skleněné nebo plastové nádoby a zředí se vodou ohřátou na pokojovou teplotu. Konzistence by měla mít průměrnou tloušťku a připomínat smetanovou smetanu.

Potom se barva rozděluje po celé délce pramenů. Potřeba trvat od půl hodiny do 3 hodin. Pokud je základní barva světla, kudrlinky budou jasně červené. Ale hnědovlasé ženy a brunetky dostanou poměrně snadný tón. Pokud je výsledek neuspokojivý, můžete to opakovat znovu.

Tonal znamená

Kromě perzistentních barviv a přírodních barviv, jako je henna, pomáhá tonikum změnit barvu vlasů. Takové nástroje jsou v sortimentu téměř každé kosmetické firmy. Jejich hlavním rysem je krátkodobě barvit prameny.

Pokud je stabilita běžné barvy zpravidla označována číslem 4, pak tónovací nástroj vytahuje pouze 1-2. Ale bohatá paleta odstínů umožňuje zvolit naprosto libovolný tón.

Povolené libovolné experimenty s barvou. Koneckonců, tonik se snadno odmyje běžným šamponem.

Tónový balzám je velmi jednoduchý. Může být aplikován přímo v procesu mytí hlavy. Dalším významným přínosem je, že neškodí zdraví a dokonale maskuje regrown kořeny. Je mnohem lepší použít ho než opakovat barvení s perzistentním čpavkem více než jednou za měsíc.

Péče o vlasy

Dokonce i když jste nespokojeni s pohledem na výsledek barvení (například shrnout vybrané barvivo), odstín je docela možné udržovat na slušné úrovni. K tomu použijte speciální balzám, který zachová barvu. Pokud by nebyl kompletní s barvou, doporučuje se mu koupit a dobře šampon určený pro zvýraznění nebo barvení kudrlin. Pravidelné používání těchto přípravků vlasy uklidí a zjemní.

Aby nová barva potěšila co nejdéle, postupujte podle několika jednoduchých pravidel:

 • Neustále používejte speciální přípravky pro péči o vlasy (šampony, balzámy a masky pro exponované barvivo na vlasy). Je žádoucí, aby byla společnost vyrábějící tyto kosmetické prostředky ověřena. Pokud nevíte, co si koupit, požádejte mistra z kosmetického salonu, aby vám poradil něco dobrého.
 • Nezapomeňte si připravit přírodní olejové masky (skvělá volba - z rajčatového oleje a kuřecího žloutku).
 • Opláchněte kudrnatý octem z jablečného jablka po každém praní.
 • Vyhněte se dlouhodobému vystavení slunci bez klobouku.

Rudé vlasy nejen přispívají k expresivitě tváře, ale také obnovují celý obraz. Stíny mědi a oheň vypadají krásně na vlasy libovolné délky (jak krátké účesy a účes s dlouhými kudrlinky jsou vhodné).

Pamatujte také, že různé tóny této barvy jsou dokonale kombinovány s téměř všemi styly oděvu. To je velmi výhodné.

Při výběru červené barvy je třeba vzít v úvahu její kvalitu, stabilitu a vliv na vlasy. Ve skutečnosti je při hledání výsledku riziko úplného zničení vlasů. A vy ulehčíte mnohem více na jejich restaurování a ošetření než vysoce kvalitní barva osvědčené značky.

Červené barvivo na vlasy. Fotografie, výběr barev a paleta barev

Velké množství barev vlasů s různými odstíny červené vždy přitahuje pozornost. Červené vlasy nejsou předmětem módy, existovaly po celou dobu a dnes jsou velmi oblíbené. Stíny červené jsou tak rozmanité, že každá dívka si bude moci vybrat svůj ideální tón a nebude se bát vypadat jako známí nebo diváci. A protože všechny barviva na vlasy nemohou dosáhnout dokonalého odstínu červené barvy, je třeba zvolit způsob, jakým se barvivo musí oslovit velmi vážně.

Spolehliví výrobci barev

K dnešnímu dni výrobci barev, v nichž není pochyb o kvalitě, více než tucet. Každá z nich může koupit někdo, jelikož se nacházejí nejen ve specializovaných prodejnách, ale také na regálech každého hypermarketu. Avšak nejkvalitnější barvení a současně bezpečnost vlasů lze získat pouze od několika kosmetických firem: Schwarzkopf, Vella, Ciez a Loreal. Většina spravedlivého sexu, který pravidelně používá výrobky těchto značek, je spokojen s výsledkem.

Stíny červené

Doporučujeme číst: Igora barvivo na vlasy, paletu a recenze

Při výběru svého červeného odstínu by měla být dívka připravena na to, že bude muset projít řadu tónů, které se na první pohled vůbec neodlišují od sebe. Bylo by chybou předpokládat, že jsou to stejné. Abychom viděli rozdíl, stačí vzít dva opačné odstíny - zlato se světle načervenalou a bohatou mědí. A takové analogie mohou dělat více než deset. Je to díky této řadě červených odstínů a věří se, že je vhodná pro každou ženu. Při výběru červeného barviva na vlasy je důležité zvážit typ vzhledu. Současně se vyhodnocuje celá řada faktorů - tón ​​pleti, přírodní vlasy a barva očí. Důležitým kritériem při výběru červeného odstínu bude make-up ženy, kterou vykonává v každodenním životě.

Především věnujte pozornost červeným světlem. Tyto odstíny jsou ideální pro dívky s lehkou, téměř bílou tváří. Barva očí by měla být šedá nebo modrá.

Opačné odstíny červené - tmavé, bohaté, například měděno-červené nebo mahagonové barvy budou vyhovovat zástupcům tmavého pleti, kteří jsou majiteli záhadných zelených nebo hnědých očí. Tyto odstíny učiní vzhled dívky ještě živější a nezapomenutelnější.

Tipy pro lakování

Aby výsledek barvení v červených odstínech barviv na vlasy byl dokonalý, každá dívka by měla dodržovat následující tipy:

 • Pokud chce dívka získat červenavý odstín vlasů, který bude mít přirozený lesk, pak by měla věnovat pozornost značce vlasů Schwarzkopf, při výběru stínu pocházejícího z barvy gaštanu.
 • Velmi zajímavé odstíny červené barvy nabízené barvou na vlasy na vlasy Pallett, navíc je tento nástroj velmi dobře distribuován přes vlasy. Výběr této barvy však má několik nuancí: jasný měděný odstín, který je označen číslem 562, se mírně liší od toho, co je uvedeno na obalu, ve skutečnosti se ukazuje, že je tmavší. Světlá měď je přesně stejná jako udaná odstíny, ale skořice, naopak, poskytuje jasnější odstín.
 • Ne vždy výsledek barvení v červené barvě se shoduje s tím, co je uvedeno na krabičce a při použití Ciecových barviv na vlasy. Při výběru odstínů čísel 6, 7, 8 můžete být jisti, že barva bude tak jasnější než model.
 • Světlé načervenalé vlasy pomáhají dosáhnout odstínů kaštanu pro vlasy Loreal. V takovém případě mohou být světlé odstíny tmavší než tóny uvedené na zadní straně krabice.

Doporučujeme číst: Barva pro šedé vlasy: jak vybrat to nejlepší?

Nebojte se používat profesionální produkty na barvení vlasů. Takže například paleta červených odstínů barvy vlasů Estel Professional je tak rozmanitá, že každá dívka si může vybrat svůj vlastní tón. Současně můžete být naprosto jisti výsledkem - shoduje se s tím, co je uvedeno na obalu.

Přírodní barvivo na vlasy

Dívky, které jsou opatrné při používání průmyslových barviv na vlasy, mohou používat hennu, aby získaly červenou barvou. Tento nástroj byl používán pro barvení vlasů od starověku, ale dnes je velmi populární mezi slušným sexem. Výhody tohoto přírodního barviva:

 • získat bohatý červený odstín může být absolutně bezpečné pro vlasy;
 • hena se používá k léčbě poškozených a oslabených kudrlin;
 • žádné alergické reakce na barvivo;
 • nízká cena, která je k dispozici každé dívce.

Doporučujeme si přečíst: Mytí barvy z vlasů, jak správně umýt barvu?

S hennou můžete dosáhnout různých odstínů červené barvy - pro to stačí změnit barvicí čas nebo přidávat do barviva různé přírodní složky - skořici, kořen zázvoru, mleté ​​kávové zrno.

Je velmi jednoduché připravit nátěr z henny - stačí ředit suchý prášek vroucí vodou. Pokud se rozhodnete tento způsob znečištění použít poprvé, můžete postupovat podle připojených pokynů, které jsou uvedeny na obalu.

Domníváme se, že je důležité zdůraznit, že červená barva bude nejúčinnější pouze na zdravé a dobře upravené kudrlinky. Drahé holky, nebojte se experimentovat s barvou vlasů a být vždy neodolatelný.

Kdo čelit červeným vlasům?

Široká paleta odstínů červené barvy umožňuje použití této barvy pro ženy s jakýmkoliv typem pokožky. Při barvení vlasů jsou osvětleny.

Barva barvy má různé odstíny. On je spojován s mysticismem. Majitelé červených vlasů přitahují pozornost členů opačného pohlaví a vytvářejí ve své představivosti obraz femme smrtelných žen.

Kdo by vyhovoval červeným vlasům?

Různé odstíny červené barvy jim umožňují přizpůsobit libovolnou barvu pokožky a očí. Rozsah palety červené barvy se pohybuje od oranžové až tmavě červené. Pro stabilitu a jednotnost barev při výběru prostředků vyberte barvy některých tónů:

 • Pro tmavé blond vlasy je lepší koupit červenou barvu s tmavě červeným nebo třešňovým odstínem.
 • Světlé blond vlasy jsou snadněji zbarveny červeně se zlatým leskem.
 • Blondí si mohou dovolit barvy vlasů v červené barvě s jakýmkoli odstínem.
 • Zlaté a měděné barvy jsou ideální pro ženy s modrými nebo šedými očima, tmavší a tlumené tóny červené se doporučují majitelům hnědých a zelených očí. Tón pleti kombinovaný s červenými kudrlinky - růžová nebo broskvová. Ženy s tmavou kůží pro barvení vlasů je lepší použít gaštan nebo tmavé měděné odstíny.

Světlé barvy jsou méně stabilní než tmavé. Ženy v dospělosti se doporučují, aby barvily vlasy světle červenou barvou. Ohnivé jasné barvy jsou určeny pro mladé dívky.

Se špatnou volbou barvy barvy vlasů bude velmi obtížné tuto chybu opravit. Při opětovném zbarvení kudrlin můžete získat nepředvídatelnou barvu. Odborníci nedoporučují barvení vlasů bez promývání tónů zázvoru.

Oblíbené značky červené barvy

Rudé barvivo pro vlasy najdete od jakéhokoli výrobce. Paleta této barvy obsahuje různé odstíny. Nejoblíbenější značky na ruském trhu v této paletě odstínů: "Schwarzkopf"; "L'Oreal"; Wellaton, Matrix a Syoss.

Matrix Socolor Beauty

Americká značka, která se vyrábí v USA, Kanadě a Španělsku. Barva má krémovou strukturu a může být použita pro všechny typy vlasů a pokožky. Dává vlasům bohatou barvu a barvy šedé vlasy 100%.

Nejoblíbenější množství červené barvy - 8SS a 8RC. Barva se nanáší na vlasy hřebenem nebo kartáčem z kořenů po celé délce kadeř. Po barvení je aplikován kondicionér vlasů. Stabilní barva až 4 měsíce. V paletě červených odstínů najdete tóny skořice.

L'Oreal Professionnel Inoa Mix 1 + 1

Barva je určena pro profesionální použití. Nezahrnuje amoniak. Nahrazuje se monoethanolaminem. Tato součást zajišťuje úsporu barev. Díky olejům se poskytuje:

 • vysoký stupeň stálosti barev;
 • lipidová vrstva vlasů není zničena a dochází k zachování přírodních bílkovin.

Nejoblíbenější měděné červené inkoustové čísla jsou: 4,65, 4,56, 6,40, 6,46. Výrobky jsou bez zápachu. Chcete-li namalovat šedé vlasy, barvicí barva se smíchá se základnou v poměru 1: 1. Pro delší konzervaci barvy na mytí vlasů se používá šampon INOA POST.

C: EHKO C: BARVA

Malovaný německý výrobce má vysoký stupeň stability. Použití nástroje může být pro všechny typy vlasů a pokožky. Nejpopulárnějšími čísly jsou červené odstíny 73 a 84. Oni snadno barují přes šedé vlasy.

Před použitím je barva smíchána s oxidačním činidlem C: EHKO Peroxan v poměru 1: 1. Je-li to nutné, intenzivně se vyjasní množství oxidantu zdvojnásobí. Barva dodává vlasům bohatou barvu. Na paletě barev najdete širokou škálu odstínů. Obsahuje tóny:

 • auburn;
 • jasně červená;
 • přírodní červená.

Složení barvy umožňuje kombinovat barvy tak, aby získaly požadovaný odstín.

Kdo bude vyhovovat červené barvě vlasů

Red-haired dívky jsou jako samostatná kasta, přilákat pozornost ostatních. Dříve byly červené ženy považovány za čarodějnice, ale nyní jsou prostě jasné, zářivé, zajímavé osobnosti. Tato barva má obrovskou paletu, je velmi všestranná, může účinně zdůrazňovat ženskou krásu.

Kdo bude vyhovovat červené barvě

Vzhledem k široké škále červených odstínů je obtížné jednoznačně říci, s kým bude čelit a kdo nebude. Při výběru tónu je třeba stavět na barvě očí a pokožky, stejně jako věk. Ale přesto existují společné koncepty a stopy:

 1. Dívky se slušnou kůží a modrými / šedými očima jsou velmi vhodné světlé odstíny, které jsou lehce blízké blond, zlaté, broskev. Jedna z těchto barev bude zdůrazňovat přirozené krásy a zanechává prostor pro přirozenost. Tyto barvy zahrnují měděné zlato, lehkou měď, zázvor a mnoho dalších tónů.
 2. Tmavovlasé mladé dámy s hnědými očima nebo zelené oči si lépe vybírají světlé mahagony, měděné červené, mrkev, tmavě karamelové, oranžové barvy. Nuance jasné palety spočívá v tom, že má tendenci zdůrazňovat nejmenší chyby v kůži tváře / ramen.
 3. Ti, kteří se dívají na svět s tmavě hnědými očima, si mohou dovolit jakýkoli odstín červené.
 4. Žena "zima", jejíž přirozené vlasy je tmavé, si může snadno dovolit jakýkoli tón od stupně kaštanu. Například, vínová, měděná-hnědá, třešeň, měď-červená a další.
 5. Přetvoření si musí pamatovat, že ohnivé kudrlinky vizuálně zdůrazňují přítomnost pihel.
 6. "Shy" dámy, které mají na tvářích červenou barvu, by měly zapomenout na mrkev.
 7. Pokud se po čtyřiceti letech dívka chce překreslovat v jasně červeném tónu, který se radikálně liší od přirozeného tónu, budou tyto změny vizuálně naživovat.

Abyste hrdě nosili ohnivé vlasy, musíte si vybrat barvu, která bude vypadat jako nativní barva.

Paleta barev červené barvy

Při nákupu barvy je třeba vzít v úvahu, že výsledek se velmi málokdy shoduje s barvou na obraze, obvykle rozdíl o 1-2 tóny je tmavší a lehčí. K dispozici je paleta pro profesionální salony a pro malování domů. Pokud pro majstry může počet červených odstínů přesáhnout 100 nebo více, pak u nezávislých "stylistů" je toto číslo o řádu menší.

Každá barva vlasů má vlastní měřítko, ve které červené odstíny zaujímají samostatné místo. Obvykle jsou umístěny v řadách od světla k tmavému.

Všechny ohnivé odstíny v každé paletě mají své vlastní jedinečné názvy, mezi nimiž najdete:

Rudé hlavičky z přírody nechtějí být namalovány ve světlech nebo tmavých barvách, je lepší upřednostňovat váhu kaštanu

 • ušlechtilý jantar;
 • lehká měď;
 • červená rowan;
 • titian;
 • mahagaon;
 • zlaté mandle;
 • červený kaštan;
 • ohnivá červená;
 • jahodový džem;
 • měděný chic;
 • terakota;
 • rubínová červená;
 • jantarová měď a další.

Krátká připomínka o ohnivých barvách různých výrobců:

 1. "Syoss" - odstíny 6 až 8 jsou nasycené.
 2. Schwarzkopf - kaštanová gama na vlasy dává červenavý lesk.
 3. "L'Oreal" - kaštanová paleta této společnosti přispívá k získání světle červeného tónu.

Hodnocení nejlepších barev červené barvy

Top 5 nejlepších výrobců barviv na vlasy:

Garnier - poskytuje 4 sbírky barev včetně bez amoniaku. Pro ochranu zdraví vlasů obsahuje ve svých produktech různé oleje. Barva je dobrá, barva je hladká, odolná, vlasy zůstávají zdravé, nejsou zraněny.

L'Oreal - má 6 hlavních linek, širokou škálu různých odstínů. Vlasy jsou rovnoměrně zbarveny, pigmenty barviva se dlouhou dobu stávají ve vlasech.

SchwarzlepfHenkel - schopný uspokojit i ty nejnáročnější osoby. Vyrábí profesionální linii i pro nezávislé použití. Výrobky tohoto výrobce obsahují příznivé aminokyseliny, které zlepšují stav kudrlin.

Londa - kromě vysoce kvalitní barvy, vyrábí tonikum a prostředky k objasnění. Obsahuje mikrosféry Vitaflection, které poskytují bohatou a trvalou barvu.

Wella, C: EHKO, Estel - nevydávají se spolu, sdílí 5. místo. Všechny jsou vhodné pro domácí použití, mají spoustu pozitivní zpětné vazby. Estel obsahuje také keratinový komplex, který obnovuje vnitřní strukturu vlasů. C: EHKO může nabídnout další řadu tónovacích prostředků "COLOR VIBRATION".

Barvení doma

Nezávisle se obraťte na červenou šelmu za následujících podmínek:

 1. Pokud se barva kudrlin v době malování příliš neliší od požadované budoucí barvy.
 2. Pokud jsou kudrlinky přirozeně světlé nebo mnohem jasnější než barva určená k malování.

Pokud je původní barva vlasů tmavá, musíte ji nejdříve zbavit, jinak:

 • nebude mít vůbec žádný výsledek, vynaložené peníze lze považovat za prostě zahozené;
 • výsledek není barva, kterou chcete, nejčastěji má špinavý špinavý odstín.

Abyste se stali jasnými a odvážnými, potřebujete:

 1. Koupit požadovanou barvu.
 2. Připravte si vlasy. To znamená, že aktuální hlava vlasů je schopna změnit barvu. A také je žádoucí, aby byly naneseny na neprášené mastné vlasy, trochu je zachrání před negativním účinkem zbarvení.
 3. Připravte si "pracoviště": peignoir, misku, kartáč, klobouk na hlavě, ručník na zvýšení teploty. Používejte jednorázové rukavice.
 4. Připravte směs barvy podle pokynů.
 5. Opatrně přitiskněte pramenem, aby se maloval přes vlasy, začínající od zadní části hlavy.
 6. Zahal si vlasy. Udržet potřebný čas.
 7. Barvu umyjte teplou vodou, poté si umyjte vlasy šampony a použijte výživnou obnovující masku.

Voila! Ale pokud je i ten nejmenší nedostatek důvěry v jejich schopnosti nebo konečný výsledek, je lepší se obrátit na mistr kadeřnictví.

Recenze

"Chtěla jsem se změnit, vybrala jsem si tón" Schwarzkopf plamen "848. Chci říct, že bylo obtížné zastavit se na jednu věc, protože červená paleta je jen působivá. Malovala se doma. Původní barva je světlá blond. Všechno se ukázalo, bylo jasné a přitažlivé. Dokonce jsem se začal seznámit na ulici. Jeden smutek, že kudrliny zmizely o 3 týdny později. "

"Moje přítelkyně měla matné blond vlasy, chtěla jsem ji porovnat myší. Před týdnem obarvila hennu, nyní se stala zcela odlišná - jasná, výrazná, velmi přeměněná. Láskavě jí říkáme lišku. Teď se na sebe podívám v zrcadle a přemýšlím, možná bych mohl udělat revoluci? "

"V posledních 6 letech jsem maloval ohnivé barvy. Neustále experimentuji s odstíny, protože nemám rád monotónnost. Často jsem četl, že lidé si myslí, že pokud zbarvíte vlasy červeně, okamžitě se zcela změníte, chlapí budou řídit stádo... Brad. Pro mě je "zrzka" stav mysli a neměním se po malování, ale naopak zdůrazňuji, co jsem! "

Červené barvivo na vlasy

Ohnivé kudrlinky byly vždy předmětem mnoha příběhů o neochvějné a vášnivé povaze své milenky, která vždy upoutala pozornost na svou osobu.

Ať už to bude radikální změna, nebo už jste majitelem ohnivých vlasů, něco nového se vždy učí.

Kdo je vhodný?

Než vyrazíte na barvu, nezapomeňte zjistit, zda je toto barvení vhodné pro váš typ vzhledu, takže výsledek bude potěšit, nesklame.

Předpokládá se, že při výběru nového odstínu vlasů je nutné postupovat z následujících parametrů:

 1. Původní barva vlasů (přírodní).
 2. Tón pleti.
 3. Barva očí.

Takže pokud začnete s kompatibilitou přirozené barvy kudrlin a jejich budoucími barvami v červené barvě, pak odborníci v oboru barvicí mají tento názor: tato barva bude vyhovovat téměř všem, s výjimkou šedých vlasů. Jediná věc, která se bude lišit, jsou odstíny, protože červená barva se v paletě liší od oranžové až tmavě červené.

Čím tmavší je přirozená barva, tím tmavší je červený odstín. Například tmavě červený nebo třešňový odstín nejlépe leží na tmavých blond vlasy a pro světlé světlé světlo se paleta rozšiřuje: máte možnost volby mezi zlatými, tmavými a jasnými barvami.

Ale blondýny si mohou pro sebe zažít jakýkoli odstín červené, který se jim líbí.

Tato barva vlasů je nejlépe kombinována se zelenou a hnědou barvou očí, ale majitelé modrých a šedých očí by měli věnovat pozornost více přirozeným zlatým a měděným barvám.

Pokud chcete, aby se nová barva vlasů harmonizovala s vaším vzhledu lépe, nezapomeňte, jaký tón pleti se hodí.

Červená barva by měla být zvolena takovým tónem pleti:

Nejlepší nejlepší barviva pro barvení vlasů v červené barvě

Pokud jste již rozhodli, že chcete kudrlinky ohně, zůstává vybrat správnou barvu. Mezi obrovskou škálu kosmetických přípravků patří k nejlepším ve svém segmentu následující možnosti.

Matrix Socolor Beauty

Tato značka byla patentována ve Spojených státech a je k dispozici ve Spojených státech av Španělsku av Kanadě.

Odolná profesionální krémová barva určená pro všechny typy vlasů a pokožku hlavy. Její barvicí částice se dokonale přizpůsobují přirozenému pigmentu vlasů, což vám umožní vytvořit trvalý a živý barevný efekt. Speciální inovativní technologie pomáhá pečlivě nanášet šedé vlasy a prodlužovat barevnou stálost.

Kondicionér s komplexem olejů (jojoba, makadamie) a ceramidů vytvářející dodatečnou péči a lesk je součástí balení nátěru.

Nejoblíbenější množství barvy s červeným pigmentem - 8SS, 8RC.

Průměrná cena barvy v online obchodech v Rusku je 350-400 rublů.

L'Oreal Professionnel Inoa Mix 1 + 1

Výrobní země - Francie.

Profesionální neamoniakální barva od slavné francouzské firmy má jedinečnou technologii pro dodávání pigmentu do vlasů. Základem této barvy je olej, který slouží jako vodič barvy přímo na kadeře.

Tento nádherný vzorec vám umožní okamžitě dosáhnout tří efektů:

 1. Trvalé zbarvení.
 2. Pečlivý vliv na hlavu vlasů.
 3. Komfort pro pokožku hlavy.

Jedinečné složení barvy nezničí vrstvu lipidů na vlasy a zachovává její přirozené proteiny.

Absence amoniaku v kompozici vám umožní udělat ještě příjemnější proceduru.

Nejlepší čísla pro červenou: 4,65, 4,56, 6,40, 6,46.

Průměrná cena za balení (60 ml) činí 670-700 rublů.

C: EHKO C: BARVA

Tato německá odolná krémová barva je již dlouho lídrem ve svém segmentu. Patří také do kategorie profesionálních nástrojů a je vhodný pro všechny typy vlasů a pokožky. Vylepšený vzorec umožňuje vytvářet dlouhotrvající jasný odstín a pečující komponenty (jojobový olej, keratin) poskytují slušný vzhled, který se nakloní.

Snadno malovat přes šedé vlasy.

Červené odstíny se skrývají pod čísly 73 a 84.

Náklady na balení barvy v ruských obchodech je 175-200 rublů.

Původní výběr barev a odstínů

Zde je pravidlo: čím tmavší je původní barva, tím je tmavší a nasycený odstín barvy. V opačném případě budou muset vlasy opakovaně bělit, což může výrazně zhoršit jejich stav.

Na stejném světlu budou vypadat nádherně každý tón, od přírodního zlata až po nejkrásnější a chytřejší.

Jak malovat doma v červené barvě?

Chcete-li dosáhnout požadované tonality doma, potřebujete pouze své zkušenosti s barvením, instrukcí a pozitivním postojem.

Budete potřebovat:

 • barvivo na vlasy (barvivo, oxidační činidlo);
 • barevný kartáč;
 • plastové nádobí, ve kterých bude produkt zředěn;
 • hřeben;
 • šampon a vlasový kondicionér;
 • velké komfortní zrcadlo;

Postupné pokyny:

 1. Je dobré, aby si vlasy česali. Pokud je to uvedeno v pokynech pro produkt, umyjte si vlasy nebo je namočte.
 2. Smíchejte ve speciální nádobě oxidační činidlo a barvivo, důkladně promíchejte.
 3. Aplikujte směs na kořeny a poté roztáhněte po délce.
 4. Držte jej 30 minut.
 5. Roztírejte barvu po celé délce a masírujte hlavu.
 6. Umyjte teplou vodou pomocí šamponu.
 7. Aplikujte balzám na barevné vlasy.
 8. Suché kadeře a vychutnejte si výsledek!

Bezpečnostní opatření:

 1. Pokud používáte novou barvu, ujistěte se, že testujete alergie. Chcete-li to provést, namísto ohybu lokte, 12 hodin před zahájením procedury, použijte trochu peněz a sledujte reakci. Pokud nedošlo k zarudnutí nebo spálení, nástroj lze použít.
 2. Ujistěte se, že nosíte jednorázové rukavice.
 3. Chraňte jemnou pokožku. Pokud se barva objeví na obličeji nebo uchu, okamžitě ji umyjte teplou vodou.
 4. Zkuste postup provést na dobře větraném místě.
 5. Nekupujte expirované výrobky ani kosmetiku bez balení.

Barvení v červené barvě bez barvy

Pokud jste ještě nerozhodli o zásadní změně vzhledu, můžete experimentovat s nestabilními barvivy. Henna a tónování šamponů jsou ideální pro tento účel.

Henna pro červenou barvu

Henna je přírodní nátěr na bázi rostlinných pigmentů. Je schopen dát vlasům červenou barvu.

Výhody henny:

 1. Přirozené složení přípravku umožňuje snadné použití u všech kategorií žen: těhotných, laktajících, dokonce i dospívajících.
 2. Velkým plusem je absence alergických reakcí.
 3. Snadné použití doma.
 4. Neobsahuje amoniak a zároveň dokonale skvrnit kudrlinky.

Tonic

Druhou možností je malování pomocí toniků. Tonika vyrábí téměř všechny kosmetické firmy. Jejich cílem - malovat kadeře na krátkou dobu.

Pokud je odpor klasické barvy obvykle hodnocen 4, pak je odolnost tonika 1-2.

Velká paleta umožňuje zvolit libovolný tón, který se vám líbí, který po chvíli může být snadno promyta šamponem.

Péče o červené vlasy

Chcete-li prodloužit životnost vašich elegantních kadeřnic, postupujte podle jednoduchých pravidel péče:

 1. Ujistěte se, že používáte speciální přípravky (šampon, balzám a masku pro barevné kadeře).
 2. Vytvořte přirozené masky založené na žloutku a rakytníku.
 3. Po opláchnutí jablečného octa opláchněte vlas.
 4. Chraňte vlasy před dlouhodobým slunečním zářením.

Recenze

Elena: Už 5 let jsem měla červenou hlavu. Začala jsem používat Estellovu barvu, ale pár let jsem si koupila L'real Inoa. Jsem s ní potěšen! Chci se neustále dotýkat kadeří po barvení, jsou tak měkké a tekoucí.. Vždycky jsem si vzal číslo 4.56, líbí se mi to nejvíc.

Irina: Poprvé s "Matrix" jsem se setkal v salonu, kde mě přítelkyně přesvědčila, abych ji využila. Předtím jsem použila jiná barviva, ale po tom není touha vrátit se k nim. To je nejlepší nástroj ve své kategorii! Navíc používám balzám pro vytrvalost, v tomto tandemu Matrix je nepostradatelný.

Lisa: Ve věku 15 let, kdy mě nikdo jiný nedovolil, abych maloval normálně, jsem použil hennu. Vyskytl se velmi jasný tón. Nevýhodou však bylo, že po tom, co Henna nemůže být namalována nějakým chemickým barvivem, jsem musel počkat, dokud se nevymaže.

Červené odstíny vlasů. Fotografie a titul. Paleta L'Oreal, Estelle, bez červené barvy

Insolence a vášeň, zuřivost a nepokoj, individualita a přitažlivost - takové rysy jsou obvykle připisovány těm, kteří mají ohnivé červené vlasy. "Slunko políbení" lidé jsou spojeni s radostí, optimismem, pozitivním výhledem na život a jsou schopni získat každou pozornost.

V článku jsou uvedeny červené odstíny odstínů vlasů (fotografie a název barvy), které vám pomohou nalézt tón, který zkrátí obraz a přinese mu odvážnou odvahu a originalitu.

Červené vlasy: kdo dostane tento stín

Starověké legendy a přesvědčení říkají, že majitelé červených vlasů nejsou nic jiného než čarodějky - tajemné, svůdné a nebezpečné čarodějky, které nikdo nemůže odolat kouzlu.

V článku jsou uvedeny červené odstíny vlasů (fotografie a název barvy), které pomohou nalézt tón, který zkrátí obraz a přinese tučnou odvahu a originalitu.

Moderní ženy také chtějí mít tajemství svádění, a proto se rozhodnou změnit obvyklý obraz, aby se stali atraktivnějšími, nápadnějšími a vyzývavějšími. Ale jak si vybrat oblečení pro různé typy postavy, vyberte červené odstíny podle typu obličeje, barvy pleti a duhovky. Tyto parametry silně ovlivňují výběr "správné" barvy.

pokud použijete zlatou skupinu červených odstínů (pro fotky a jména barev, viz níže), potom Curls, jako drahocenný kov, září na slunci a vypadají tak, že žena připomíná skutečnou bohyni.

Proto touha měnit barvu vlasů na ohnivé nestačí, je třeba vzít v úvahu všechna kritéria a zabývat se nejvhodnějším odstínem, naštěstí je na kosmetickém trhu obrovské množství: od klidnějšího zlata až po křik červené a mahagonové.

Červené odstíny vlasů (název fotografie a barvy níže) mají širokou paletu.

Ale kdo je nejvhodnější:

 • odvážná a energická povaha: jasný obraz vás vyvede z davu, takže tiše, skromné, plaché dámy se budou cítit nepříjemně;
 • lidé s těžkou bradou a vynikající čelistí: ohnivé odstíny dělají obličejové rysy měkčí a hladší;
 • držitelé zelených a jasně modrých očí: získávají vizuální čistotu a hloubku na obličeji, zarámované jasnými vlasy;
 • lidé, kteří mají hladkou a zdravou kůži bez vad: velké kapiláry, podráždění, vyrážky, pigmentové skvrny na pozadí červených vlasů se stávají viditelnějšími, což znamená použití tonálních a maskovacích nástrojů;
 • věková skupina do 45 let: červené oči dávají mladým dívkám více kouzla, zatímco nechtěná vulgarita může přispívat k vzhledu zralých žen.

Zlatá skupina červených odstínů s názvy fotografií a barev

Seznamte se s touto skupinou červených odstínů vlasů pomůžete fotografii s názvy barev.

Jedna z nejsalivějších palet. Kudrny jako drahocenný kov září na slunci a vytvářejí vzhled ženy, která se podobá skutečné bohyni.

Zlatá barva mědi

Hluboké a měkké. Přetečení "tekutého kovu" vyzdobí dívky mramorovou nebo opálenou pokožkou a tmavými nebo žlutozelenými očima. Tvar najde tajemství, romantiku a lehkost.

Objevuje se v paletě:

 • "Garnier" - zlatá měď, 7,40;
 • "Revlon Professional Revlonissimo NMT" - zlatá blond měď, 7-43;
 • Estel Essex - zlatý měděný koňak, 7/34.

Zlatá kaštanová barva

Kombinace bronzových, hnědých odstínů dává kadeřím zlaté jiskry a dodává kouzlu. Velmi vhodné pro majitele kudrnatých vlasů.

Objevuje se v paletě:

 • "Palette Phytolynia" p - zlatý kaštan, 750;
 • "Revlon Colorsilk 4G" - středně zlatý kaštan;
 • "Garnier Olia" - zlatý kaštan, 5.3.

Červené zlato

Otevření módních pódií. Rozptýlené sluneční záření v červeno-hnědé barvě barvy dává kudrlinkám teplá záře. Více

nejvhodnější pro ty, kteří mají tmavé nebo smaragdové oči a mramorovanou kůži.

Objevuje se v paletě:

Měděná skupina červených odstínů

Měděné tóny jsou považovány za přirozené. Jsou vhodné ženy s tmavou pleťou s čajem, smaragdovými očima, dodávají extra energii.

Lehká měď

Krásné a měkké díky kombinaci pšenice a červených tónů. Univerzální, protože vyhovuje většině žen.

Objevuje se v paletě:

 • "Paleta" - lehká měď, K8;
 • "Paleta SALON COLOURS" - lehká měď, 9-7;
 • "Palette Fitoliniya" - lehká měď, 390.

Tmavá měď

Kombinuje tmavě teplé načervenalé a červenavé odstíny, nenastává v přírodě. Ne tak jasné jako jiné ohnivé odstíny, nese hloubku a tajemství.

Objevuje se v paletě:

 • "L'Oreal Excellence Creme" - bohatá měď, 4,54.

Barva mědi

Patří mezi přirozené odstíny. Kombinuje pšenici a načervenalé barvy. Vhodné pro dámy s modrými očima a šedé oči s dobrou kůží. Dává obraz jemnost a romantiku.

Objevuje se v paletě:

 • "L'Oreal Excellence Creme" - zesvětlující měď, 7,43;
 • "Estel" - tmavá blond měď, 6/4;
 • "Estel" - tmavě blond měděně fialová, 66/46.
 • "HairX TruColour" Color-Expert "- měděná blond.

Barva mědi-kaštanu

Hluboký kovový nádech kovu je dán kaštanu kudrlinky. Vyhlazuje ostré čáry obličeje, dodává jemnost, osvěží. To vyhovuje tmavovlasým tmavým ženám.

Červené zlato Nejvhodnější pro ty, kteří mají tmavé nebo smaragdové oči a mramorovanou kůži.

Objevuje se v paletě:

 • Preference Feria - P50;
 • "LAKME GLOSS" - měděný kaštan tmavě blond, 6/64;
 • "Paleta" - měď-kaštan, K16;
 • "FarmaVita Life Color Plus Professional" - kaštanová měď, 4.4.

Měděná hnědá

Kombinace odstínů kovu a klidné hnědé barvy dává majiteli tajemství.

Objevuje se v paletě:

 • "Estel" - světle hnědá měděná hnědá, 7/47;
 • "Estel" - světle hnědá-měď, 5/74;
 • "Kapous Professional" - měděná hnědá, 4.4.

Skořice

Vlasy jsou světle hnědé barvy s měděnými odrazy. Nejvhodnější světle hnědá barva se šedými nebo oříškovými oči.

Objevuje se v paletě:

 • "Selective Professional Evo" - blond skořice, 7.45;
 • "Dikson barva extra graf" - skořice, 8/34;
 • ESTEL LOVE - skořice, 8/7.

Sladká a ovocná

"Chutné" barvy vlasů pevně získaly lásku ke slušnému sexu. Měkké a zářivé, vizuálně omlazují obličej, změkčují ostré prvky, vytvářejí vzhled ženskosti a křehkosti, současně vypadají svůdně, ale bez nejmenšího náznaku vulgarity.

Barva medu

Nejoblíbenější odstín v poslední době. Díky svému jantarovému záři a jemným zlatým jiskrám dává tvář čistotu a svěžest, zjemňuje jeho vlastnosti.

Objevuje se v paletě:

 • "Syoss Gloss Sensation" - med, 8-86;
 • "Syoss Gloss Sensation" - medový karamel, 7-76;
 • "Cutrin" - med, 9.37.

Káva s karamelem

Také nese název "čokoládový karamel" a liší se od světlé karamelové barvy s větší sytostí, blíží se k tmavým odstínům.

Objevuje se v paletě:

 • "Paleta" - tmavý karamel, LG5.

Strawberry Red

Tento jasný, ale jemný tón je také známý jako benátský blond. Revitalizuje chladnou krásu dám z bílé pleti a dokonale zdůrazňuje sotva znatelnou ruměnu porcelánové pokožky.

Objevuje se v paletě:

 • "L'Oreal Sublime Mousse" - jahody se smetanou, 822;
 • "Faberlic" "Krasa" - č. 8.8;
 • "Londacolor" - růžový strom, 9/65.

Červené a mahagonové odstíny

Jasné, bohaté červené barvy byly vždy oblíbené, zvláště u žen, které jsou zvyklí vyčnívat z davu.

Ale taková paleta by měla být ošetřena s opatrností: červené barvy jsou schopné vizuálně přidat objem, a proto nejsou vhodné pro plné ženy s kulatým tvarem tváře. Ano, a měli byste věnovat pozornost kůži: musí být zdravá, bez akné a vyrážky, jinak červené odstíny jen zdůrazní všechny nedokonalosti.

Mahagon

Při sloučení dvou sytých barev - červené a hnědé - se projevuje výrazná, jasná barva. Intenzita mahagonu dává vizuální hustotě kudrlinky, dělá oči a rty výrazné. Ale tato barva vlasů znamená jasný makeup.

Objevuje se v paletě:

 • "Kapous Professional" - tmavý mahagon, 4,5;
 • "Kapous Professional" - mahagon, 5,5;
 • "Kapous Professional" - tmavá mahagonová blondýnka, 6.5.

Bordeaux

Kadeřnice, malované v této barvě, jako husté víno stejného jména. Tmavě šarlátové odstíny dávají vlasům pompézní a obraz - tajemný luxus.

Objevuje se v paletě:

 • "Loreal Preference" - rafinovaný Bordeaux, 5.26.

Mahagon

Oslnivý jasně červený odstín připomíná plameny. Jeho odvážné, lákavé odrazy se hodí pro aktivní, jasné dívky, které se nebojí být v centru pozornosti.

Objevuje se v paletě:

 • "Paleta" - R2;
 • "Syoss" - mahagon, 4-2;
 • "FarmaVita Life Color Plus Professional" - mahagon, 4,5 (kaštan), 5,5 (lehký kaštan).

Jak vybrat ten správný odstín červených vlasů

Při výběru červených odstínů pro vlasy (jejich odrůda zobrazuje fotografie s názvy barviv) neměli byste ignorovat některé rysy jejich vzhledu: barvu jejich pokožky, očí, věku a stylu oblečení. Koneckonců, ohnivé odstíny dávají obraz čerstvosti, ale odhalují nedostatky.

Je důležité stavět na původní barvě kudrlin. To pomůže získat dokonalý tón, který bude přínosný pro zdůraznění krásy obličeje.

Kadeřníci a makeup umělci doporučují tyto tipy:

 • veselé vlasy vypadají výhodněji, pokud si vyberou lehkou měď, med, zlatý kaštan a skořici;
 • krásné vlasy jsou vhodnější švestky, tlusté červené a červené mědi;
 • tmavovlasé dámy lépe malované v mahagonu a jasné švestce;
 • růžová kůže má rád husté odstíny chladné červené;
 • bledá tvář oživuje světlé odstíny přirozeného tónu;
 • tmavé olivové olivy by si měly vybrat více nasycených barev: terakota, měď;
 • ženy s tmavými rysy se hodí do přirozeného tónu.

Podle make-up umělců budou červené odstíny zdůrazňovat oči jakékoliv barvy. Jedním z nejatraktivnějších tandemů jsou smaragdové oči a měděné kadeře. Měděné odstíny přinášejí čajové oči expresivitu a teplo.

Mladé dámy s modrookými a šedivými očima, které si vybraly měkké oranžové, dávají svým obrazům romantiku a milost.

Abyste nevystavovali svůj vzhled v nepříznivém světle, musíte si uvědomit, že ženy, které překročily 40letou známku, by si měly být opatrní při výběru barvy červených tónů. Kudrlinky mohou vypadat nepřirozené a staré.

odvážné, lákavé odrazy Redwoodu budou vyhovovat aktivním, jasným dívkám, které se nebojí být v centru pozornosti.

Výjimkou je rudovlasá přirozenost, ale měli si zvolit nejpřirozenější tón.

Při změně barvy kudrlin je třeba upravit obvyklý make-up tak, aby byl obraz harmonický. Zvláštní pozornost obočí. Červené vlasy a tmavé obočí - špatný tandem a příliš světlé vizuálně zmizely na obličeji. Je lepší barvit obočí v tónu, v blízkosti nové barvy kudrlin. Velmi ohnivé vlasy mají rtěnku saturovanou rubínovou barvu.

Ohnivá barva kudrlin je šťavnatá a dynamická, což znamená, že oblečení by mělo odpovídat ohnivým mladým dámám, které jsou dokonale vhodné pro světlé, bohaté oblečení, originální doplňky, stylové boty.

Červené odstíny vlasů (představené na fotografii s názvy barvy) - jasné a výrazné - budou zdobit všechny dívky nebo ženy, přidat expresivitu a jas. Ohnivé odstíny dokáží nejen změnit vzhled, dávají mu originálnost, ale i znakové vlastnosti, které majitelům takových vlasů obdařují šarmem a tajemstvím.

Všechny odstíny červených vlasů:

Jak vybrat správné barvivo na vlasy:

Pro Více Informací O Suché Vlasy