logo

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Vlasy» Červené vlasy a hnědé oči

Červené vlasy a hnědé oči

Jaká barva vlasů je vhodná pro hnědé oči: 40 obrázků a video tutoriálů

Hnědé oči - tak častá součást vzhledu žen, že mnozí začali litovat své vrozené důstojnosti. Ale koneckonců je to všechno kvůli tomu, že ne všechny dívky jsou schopny správně prezentovat pozitivní rysy svého vzhledu a skrýt nedostatky, protože ani jedna oční barva nemůže být nazvána ošklivá, můžete zavolat ošklivé dívce, která neví, jak si vybrat správnou barvu vlasů nebo make-up k ní vzhled A aby se vám to nestalo, v tomto článku budeme zvažovat perfektní barvu vlasů pro hnědé oči, fotografické příklady, make-up master classes, samozřejmě s ohledem na tón pleti.

Začněte s nejúspěšnějšími možnostmi dívky, pokud jde o barvení vlasů pro barvu očí.

A teď vám navrhuji, abyste zvážili pár tipů pro majitele hnědých očí, kteří si chtějí zvolit pro sebe nejkrásnější a nejvhodnější barvu:

1. Pro tuto barvu očí a lehké pokožky jsou vhodné všechny barvy hnědého spektra. Pokud chcete barvit světlo blond nebo kaštanové barvy, pak o barevné kombinaci se nemusíte bát. Ujistěte se, že jste sledovali stav Vaší pokožky! Nechci doporučovat, aby byly namalovány v tmavých barvách, pokud na obličeji působí zčervenání nebo pupínky.

Barvy jako blond, je lepší nepoužívat ve své čisté podobě, zejména pro tmavě hnědé oči. Možná vám vyhovuje odstíny mléka nebo zlaté blondýny.

Chcete-li přebarvit v tmavší barvě, jako hnědovlasý muž nebo dokonce bruneta, nezapomeňte sledovat stav kůže: čím tmavší je barva vlasů a kůže je lehčí, tím více pozornosti je třeba věnovat jejímu vzhledu. Ale stále se nedoporučuje užívat černé a modro-černé barvy, zvláště pokud máte světle hnědé oči.

Samostatně je třeba říci o barvě červených vlasů. Pokud vaše oči mají světlý odstín oranžové, určitě budete mít červenou a bledě červenou barvu. Pokud jsou oči tmavě hnědé, můžete vyzkoušet tmavě červenou barvu a pokud je jasně hnědá s oranžovým nádechem, možná jste vhodný a jasně červený.

A teď, abych se naučil, jak se ukázat v nejlepším světle, nejenom při výběru barvy vlasů, doporučuji vám vzít v úvahu lekce make-up videa pro hnědé oči.

2. Tmavší barvy jsou vhodné pro danou barvu vlasů a tmavou pleť, nejčastěji se přizpůsobují pleti. Nejúspěšnější jsou: světle hnědá, tmavá blond, mléčná čokoláda, kaštan, světle hnědá. Při výběru postupujte také od stavu obličeje, tím horší je, tím lehčí barvu, kterou vám doporučuji.

Blonďatá barva vlasů je vhodná pouze v tmavších odstínech, to znamená, že zlatá blondina bude nejúspěšnější. Pokud však máte velmi tmavé oči, je lepší se zdržet barvení blond.

Červená barva vlasů je vhodná pouze v bledé nebo tmavé formě. První bude vypadat skvěle spolu se světle hnědými očima nebo hnědé s náznakem oranžové. Druhý vypadá lépe tmavými a jasně hnědými očima. Ale znovu, nezapomeňte, nezapomeňte sledovat stav kůže.

A teď vám navrhuji, abyste zvážili příklady fotografií.

Takže pokud chcete vypadat nejen módní, ale také přitahovat pozornost nebo být v centru událostí, doporučuji vám, abyste zvážili mistrovské kurzy v makeupu pro hnědé oči a opálenou pleť.

Makeup pro červené vlasy (foto)

Majitelé luxusních červených vlasů se po celou dobu vyznačují davem. Účes těchto žen je opravdu zajímavý detail, ale tvář by měla také odpovídat této kráse. Příliš jasná škála kosmetických přípravků může zkazit obraz obrazu, který dává červenohnědému k vulgaritě dámy. Pokud nedáváte obličej patřičnou pozornost, zůstane bledý a nenápadný, bude zatopen jasnými vlasy. K tomu, aby byly červené vlasy optimálně vhodné, by se měly řídit určitými pravidly. Paleta se vybírá na základě barvy očí a zohledňuje i další rysy exteriéru. Základní pravidla pro aplikaci kosmetiky pod krásnými červenými vlasy jsou popsána v tomto článku.

Správný makeup pro červené oči

Pokud má žena přirozenou barvu pokožky v blízkosti teplého gamutu, měla by její tónová základna nebo korektor mít broskvovku nebo příjemný nažloutlý odstín.

Když je přirozená pleť blízko studeného gamutu, je vhodnější použít tonální kostru nebo nástroj pro korektor namalovaný v světle růžovém, porcelánovém, neutrálním odstínu.

Stojí za pozornost tónová základna. Nepoužívá se ke změně barvy pokožky. Účel této léčby - sladění přirozeného tónu. Proto je tento nástroj vybrán striktně s přihlédnutím k přirozeným vlastnostem obličeje, konkrétně k typu kůže a jejímu tónu.

Žena se spravedlivou kůží bude ideálně vhodná pro průsvitný typ tónového základu. Tento přístup umožní nejúčinnějším představit pihy. Chcete-li dosáhnout nejpříznivějšího efektu, musíte pečlivě odstínit všechny vrstvy aplikované na obličej.

Chyba je výběr tónové základny výrazného růžového odstínu. Možná by taková tvář vypadala nešikovně a zčervenála.

V mnoha případech vypadá tónová kostra, malovaná v žlutých a zlatých odstínech. Jeho SPF musí být 15 nebo vyšší. Bronzer, dodatečně aplikovaný na T-zónu, dodá lesk.

Oči a obočí

V make-upu, který naznačuje denní zábavu, je téměř vždy nevhodné používat tekuté černé oční linky. Hnědá tužka vypadá mnohem hezčí odpoledne na rusovlasých ženách. Vytvoření makeupu pro večer může zahrnovat černé oční linky, ale musí ji používat úhledně.

Červené vlasy s lehkou kůží a jasnými očima mohou používat hnědou řasenku. Tato dekorace umožní rozšíření a zdůraznění očí. Přestože v případě překrývání večerního make-upu je vhodná nejen hnědá řasenka, ale černá s účinkem zvýšení objemu a délky řas.

Při mírném tvarování obočí není nutné je zbytečně přidávat na načervenalé pozadí, ve kterém je účes barevný. Je přijatelné tmavnout obočí o 1-2 tóny ve srovnání s vlasy.

Makeup pro červené vlasy: hnědé oči a slušná kůže

Makeup pro červené vlasy: lehká kůže a šedé oči

Makeup pro červené vlasy: černé oční linky po obvodu očí

Makeup pro červené vlasy: objemné řasy a černé oční linky na horním víčku

Make-up pro červené vlasy: denní verze kosmetiky pro jasné oči

Makeup pro červené vlasy: šípy, stíny a světle růžová rtěnka v Lindsay Lohan

Make-up pro červené vlasy: tyrkysové stíny, bledé rty, černé oční linky a maskara na pozadí ohnivé vlasové zpěvačky Rihanny

Makeup pod červenými vlasy

Výběr stínů

Stíny se zářícími zlatými komponentami podle potřeby tvoří make-up, pro zářící červené vlasy jsou tyto zářivé barvy skvělé.

Šedé oči pěkně doplňují stejné šedé stíny. Jiné matné stíny jsou také dobré: olivový, zelený. Je-li to nutné, použijte stíny se stříbrnými inkluzemi a třpytem.

Chcete-li ozdobit víčka modrookých žen, doporučujeme používat oční stíny. Používají se modré odstíny nebo světlejší odstíny šedé. Chcete-li zvýšit jas stínů, ve večerní verzi make-upu, překrývají modré akcenty. Modrá řasenka a podobné barevné oční linky jsou vybrány.

Zelené oči vyžadují správné prolínání zelených stínů. Kromě toho je vhodné použít celý zelený gamut, včetně jasně zelené, tmavé olivové a khaki. Aby zelené oči leskly, přidejte zlaté stíny. Pokud zdobíte takovou tvář hnědou kosmetikou, bude vypadat také harmonicky.

Často dochází k přirozené fúzi červených vlasů s výraznými hnědými očima. Správným krokem bude výběr stínů, jejichž barvy jsou v hnědé nebo zelené barvě. Právě tyto verze stínů umožňují správně rozlišit červené vlasy a dále se zaměřují na jantarové nebo hnědé oči.

Výběr správné rtěnky

Chcete-li, aby vzhled rusovlasé ženy stal atraktivnějším a slavnějším, rtěnka se aplikuje na rty. Barva této kosmetiky by měla být vybrána na základě obecné představy o make-upu. Pokud jsou oči dominantní, pak vrstva rtěnky by měla vypadat harmonicky s ohledem na červené vlasy. A v případě zdůraznění oblasti rtů je potřeba rtěnka, jejíž barva je v kontrastu se zlatým účesem.

Teplé barvy se používají pro harmonii se zázvorem: tlumená oranžová barva, cihla, broskvová barva, terakota. V některých případech možná tmavě hnědá rtěnka.

Chcete-li zvýraznit rty na červeném pozadí, aplikujte fuchsii, růžovou (včetně jemné růžové), fialovou.

Pokud se make-up aplikuje na večerní zábavu, pak dívky z červené hlavy udělají správnou věc použitím jasně červené nebo korálové rtěnky. Avšak pro tuto možnost budete muset snížit intenzitu červeného a stínu, aby nedošlo k vytvoření barevného konfliktu. Je to vhodný matný stín, zbavený třpytu. Mimochodem, tento makeup bude obzvláště atraktivní, pokud jej kombinujete s vhodným oblečením. Normální verze je šaty, které odpovídají tónu rtěnky nebo oblečení černé, bílé barvy.

Makeup pro červené vlasy: černé oční linky na horním víčku a důraz na rty

Makeup pro červené vlasy: růžové oční stíny a rtěnka pod zelenými očima

Makeup pro červené vlasy: na šedé oči

Make-up pro červené vlasy: oční linky na horní oční víčko a jasné rty

Make-up pro červené vlasy: červená rtěnka pod světle kůží a šedé oči

Chcete-li správně vytvořit make-up pro červené vlasy, doporučujeme se vyhnout výrazným oranžovým odstínům. To se týká očního stínu, nadace, rtěnky. Takové stanovisko je třeba vzít v úvahu, aby se vyloučil možný dopad konfliktu z nešťastné kombinace oranžové barvy s červenými vlasy. Je také nežádoucí intenzivní barvení řas s černým inkoustem. A použití jasně fialové rtěnky s červenými vlasy je považováno za bez chuti.

Barva vlasů pro hnědé oči

Barva vlasů je jednou z hlavních součástí ideálního ženského obrazu. Proto je nutné jej správně zvolit podle tónu pleti a barvy očí. Pokud máte hnědé oči, musíte zvolit barvu vlasů zvlášť pečlivě, protože špatný odstín může přeměnit i nejroztomilejší rysy hnědé oči na úhlu a neatraktivitu.

Světlá barva vlasů pro hnědé oči

Přírodní blondýnka s hnědými očima je vzácný fenomén v přírodě, ale tato kombinace vypadá úžasně. Chcete-li barvit vlasy světlou barvou, vyberte si jemnou přirozenou blondýnu a její zlatý odstín pod hnědými očima. To vám pomůže zdůraznit krásu očí a současně nebude vytvářet příliš výrazný kontrast s tmavými obočím.

Tmavě hnědé ženy spravedlivého pohlaví by měly opustit klasickou platinovou blondýnu. Tato barva vlasů vypadá nepřirozeně. Chladný světlý odstín vlasů také není nejlepší volbou pro hnědé oči, protože s nimi vypadá velmi neharmonicky.

Vynikající možností pro hnědé oči je teplá béžová a písková barva vlasů. Pouze v tomto případě byste měli být vlastníkem kontrastního vzhledu a pečlivě sledujte, že vaše kořeny příliš nezvyšují až do dalšího malování.

Tmavé vlasy pro hnědé oči

Černá, kaštanová, čokoládová a další tmavé vlasy jsou nejpřirozenější kombinací se zelenohnědou nebo lehkou lískovou oříškou nebo oči. Všechny odstíny tmavého fit:

 • ženy se slušnými plemeny;
 • s barevným typem podzimu;
 • s opálenou olivovou kůží.

Čokoládová a tmavá blond vlasová barva je vhodná pro ty, kteří mají tmavě hnědé oči. Vypadá to dobře na jakoukoliv délku vlasů, stejně jako v případě, že se zředí lehkými prameny. Jedinou výjimkou jsou dámy s tmavou kůží, protože jejich obličejové rysy budou nudné.

Bohatá barva kaštanových vlasů je vždycky hnědýma očima. Tato barevná schéma však vypadá trochu tristní a je ideální pouze pro ženy, které jí byly přirozeně poskytnuty. Nejlepší je použít takovou barevnou schématu jako dočasnou odrůdu pro ty, kteří často experimentují s vlastním stylem.

Pokud je barva očí blízká barvě písku, měli byste si rezervovat. Krásná kombinace světlých a tmavých čokoládových tónů zvýrazní vaše hnědé oči, což je výraznější!

Červená barva vlasů pro hnědé oči

Když majitelé hnědých očí zvolí, jaké barvy vlasů jsou nejvhodnější pro barvení, většina z nich nevěnuje pozornost červeným odstínům. Ale tato kombinace vypadá mimořádně atraktivní a stylová! Pro ženy s hnědýma očima neexistuje prakticky žádná omezení pro výběr červené barvy. Přijmou nejširší rozsah - od světlého medu až po hlubokou měděnou červenou barvu.

Je pravda, že byste se měli postarat o to, abyste měli krásnou a zdravou barvu pleti, protože pokud máte zjevné pihy, krevní cévy nebo podráždění na tváři, červené vlasy je ještě zřetelnější a krása hnědých očí jen zmizí.

Ze zlatohnědých očí je nejlepší volba - jasně červené odstíny. Pokud máte oříškové oči, neměli byste barvit vlasy příliš tmavě červené, protože tyto oči budou bez výrazu. Zastavte svou volbu na:

 • červené zlaté barvy;
 • karamelové odstíny;
 • jantarové barvy.

Pokud máte světle hnědé oči, nemusíte volit jednu červenou barvu vlasů. Můžete bezpečně zvýraznit nebo zabarvit. Takové zbarvení bude dále zatemňovat váš vzhled a přidávat objem do kudrlin. Nejlepší ze všech hnědých očí je vhodná světla se světlem karamelovým a červenohnědým odstínem.

Barva vlasů pro hnědé oči - zdůrazněte přírodní kouzlo + fotografie

Chcete-li vytvořit stylový obraz, který má hnědé oči, nevyžaduje velké úsilí, takové oči jsou velmi výrazné a pro ně nejsou vhodné žádné barvy vlasů.

Pokud máte nápad změnit vzhled a zdůraznit barvu hnědých očí, musíte vědět, jaké barvy vlasů vám vyhovují.

Tenké jemnosti, které je třeba vzít v úvahu při barvení

Abyste mohli správně zvolit, musíte začít s analýzou vlastního vzhledu.

Zde je několik kritérií, na které je třeba se zaměřit:

 • Tón pleti;
 • Zvláštnost změny barvy tmavých očí v různých světelných podmínkách;
 • Přirozená barva a délka vlasů;
 • Typ oválné tváře.

Pouze ženy s chladnými tóny pleti mohou dovolit změnu přirozeného odstínu o 4 nebo více tónů. Pro všechny ostatní, takové radikální zbarvení dá groteskní pohled.

Tam je trochu trik na to, jak zjistit tón pleti. To pomůže zlata a stříbra drahých kovů. Alternativně je aplikujte na obličej a srovnejte, který z nich je nejvhodnější pro váš tón pleti. Je-li stříbro, tón pleti je studený, pokud je zlato teplé.

U dívky s tmavou kůží doporučují stylisté čokoládové, třešňové nebo baklažánové barvy.

Světlá paleta bude mít opačný efekt, zaměří se na tmavou pleť a oči ztratí svou expresivitu.

Pěkný sex s matnou kůží může experimentovat s medovými, měděnými a červenými květy. Je to však nutné udělat s opatrností, pokud má tvář vady, jako jsou zarudnutí, pihy, pak tyto odstíny jen zhorší situaci, která zdůrazňuje všechny nedostatky.

Make-up pro dívky s červenými vlasy (50 fotek)

Red-haired dívky byly vždy známé svým jistým tajemstvím a prostě magickou přitažlivostí. Koneckonců, nebylo to v ničem, že se v minulosti mylně zabývali lesními porosty, kteří přiváděli dobrou kamarády do svých sítí. Ke červené barvě vlasů jsou takové odstíny jako měď, karamel, ohnivě červené a červeně červené a každá barva je vhodná pro vlastní stín očního stínu nebo rtěnky.

V tomto článku budeme uvažovat, co si vybrat červené vlasy dívky, aby nedošlo ke zkažení již jasný a atraktivní obraz.

Přírodní make-up

Snad jen ty rusovlasé dívky budou nejjednodušším způsobem, jak dát minimální kosmetiku, aby vypadali slušně a krásně. Koneckonců, díky bohaté barvě vlasů je váš obraz již docela jasný a atraktivní.

V přírodním make-up nemůžeme obecně aplikovat make-up kromě lesku na rty a lehce zbarvovat oči černým tužcem a obočí červené nebo tmavé. Vše závisí na barvě pleti.

Rudé vlasy mají přirozeně světlou pleť s pihami. Nebojte se to nechat v přirozeném stavu, protože pihy jsou velmi krásné. Taková dívka jsou populárně nazývána "políbena sluncem".

Do kanceláře

Ohnivá krása v kanceláři se doporučuje ne malovat příliš chytlavá. Stačí, abyste použili malé množství stínů ve světle perleťové, hnědé, cihlové barvě, stejně jako karmínová nebo růžová rtěnka.

Ujistěte se, že vytvoříte krásný tvar obočí a zbarvíte je v požadované barvě. Jak to udělat správně, podívejte se na náš článek. Nezapomeňte také na šipky, které dokonale zdůrazňují řezání vašich očí a tónování řas s černou řasenkou.

Použijte broskvovou a oranžovou ruměnu. Budou schopni zdůraznit vaše lícní kosti dobře a dokonale odpovídat barvě vlasů.

Romantické

V romantické podobě make-upu by se rusovlasé dívky měly zaměřit na oční make-up. Dobrou volbou, která vyhovuje barvě vlasů, jsou šedé, tmavé, oranžové a hnědé odstíny.

Milá a zároveň příjemná romantická luk, kterou jste poskytli.

Svátky

Sváteční vzhled make-upu je vždy doplněn krásným účesem nebo elegantními kudrlinky. Oči mohou být zbarveny černou tužkou a rty upozorňují na tóny broskví. Použijte trochu červeně a použijte také zvýrazňovač na obličej.

Ve velkolepějších verzích můžete vytvořit kouřový makeup v tmavých tónech lila. Chcete-li, aby oči vizuálně více do vnitřního rohu, stojí za to dát bílé nebo stříbrné odstíny, stejně jako pomocí falešných řas. Nebojte se dobře pokořit kůži základem a práškem. Můžete také použít korektor a základnu pod odstínem, aby byla jejich barva více nasycená.

Ve světlých a originálních verzích červených dívčích make-upů ve dvojitém odstínu udělá barva. Může to být zelený, oranžový, žlutý a fialový odstín. Při tomto make-up je žádoucí použít rtěnku z matného pastelu.

Večer

Smutné oči večerní make-up je skvělá volba pro jít do klubu.

Také červené tóny krásy jsou vhodné pro zázračné krásy. Červené stíny, bohatě zbarvené řasy a kaštanová rtěnka vám udělají párty.

Pro červeno-červené vlasy, cihla nebo růžová rtěnka a malé nebo dlouhé ostré šipky jsou velmi vhodné.

Redhead dívky si mohou také vybrat bobule nebo červenou rtěnku. Dokonale odpovídají jasné barvě vlasů tím, že s nimi pracují v dokonalém kontrastu.

Technika oční úpravy

Snad naše tipy na obrázcích, jak udělat make-up očí, vám pomohou provést krásný a atraktivní make-up doma.

Jaká barva vlasů si vyberete držitele hnědých očí

Smrtelní a temperamentní majitelé tmavé duhovky, které se vždy vyznačují kouzelným vzhledem. Často se jedná o otevřené, zábavné, smyslné lidi, připravené na všechno nové, uctívání překvapení, experimentů. Přírodní odvaha vám umožní uspět ve všech snahách. Dobrá mysl, intuice pomáhají při řešení obchodních a rodinných problémů. Dívky se světle hnědými očima jsou méně rozhodující, zasněná, někdy i na milost svých vlastních fantazí. Klasická kombinace je červené vlasy a hnědé oči. Ale v závislosti na odstínu existuje mnoho možností kombinace barvy kudrlin a propíchnutí tmavých očí.

Barevné funkce

Dívky s hnědými očima se nacházejí ve všech typech barev. Ale nejčastěji jde o osudnou zimu a ohnivý podzim. Jaro a léto se vyznačují jemnými prvky, očním odstínem v blízkosti čaje, olivového oleje, zeleně. Nasycené tmavé duhovky jsou přítomny v kontrastním vzhledu.

Vlastnosti:

 • dobře se mísí s různými podtóny pokožky - porcelán, sněhově bílá, zlatá, opálená;
 • To jde dobře s pihami v blondýnách, hnědými vlasy, brunetkami a samozřejmě s červenými hlavičkami;
 • obočí by měla být vyjádřena, rámce pro oči by měly být 1-2 tóny tmavší než barva kudrlin, brunetky malovat oblouk tmavě hnědý;
 • výrazné tmavé oči, je důležité harmonizovat správný make-up, je nepřijatelné současně zdůrazňovat make-up očí a rtů;
 • kůže na obličeji vyžaduje pečlivou péči, projevy defektů - zarudnutí, vyrážky jsou nepřijatelné, tón by měl být hladký a bezchybný.

Barevné výhody:

 • rysy obličeje jsou výrazné i bez make-upu;
 • Můžete experimentovat s různými odstíny vlasů od běleného blondu až po barvu krkavého křídla;
 • jasné a světlé barvy v obleku oblečení, dělají obraz měkký, ženský;
 • Šperky mohou být vybrány ve zlatě, dávají energii, sebevědomí.

Nevýhody:

 • Make-up by měl odpovídat konkrétní příležitosti, nasycené barvy v denní make-up budou vypadat vulgární;
 • Vyhněte se použití prodloužených řas, přidání svazků na dlouhé, silné řasy vytvoří umělý loutkový obraz;
 • v přechodu z tmavších odstínů světla na světlo je lepší obrátit se na profesionály pro vícebarevné barvení.

Rada Je třeba se vyvarovat monochromatických obrazů v oděvech, zejména červené, bílé, černé, doporučuje se zředit neutrálními šedými modrými odstíny.

Paleta barev

Nejlepší stylista je příroda, přirozená barva vlasů je považována za optimální. Ale touha po změně nás neustále hledá nové aspekty, obrazy. Správně zvolený odstín vám umožní změnit vzhled, je důležité znát základní tajemství barvy.

Hazel

Obvykle má přirozená barva paletu tlumené červené až kaštanové. Chcete-li zvýraznit vnější data, je lepší zůstat na světle, přirozené paletě blonďatých i měděných odstínů. Pro dívky s teplým tónem pleti jsou vhodné zlaté pšeničné tóny a cappuccino. Také úspěšná bude barva bronzu, karamel. Výsadou jsou všechny měkké, tlumené, teplé tóny. Měli byste se vyhnout pěnění, světle hnědé, černé, dávají pokožce nezdravou šedou barvu, vypadají vybledlé, nevýrazné.

Základní odstíny:

Pro dívky se světle hnědými očima jsou vhodné shatush, balayazh a zvýrazňující techniky. Kategoricky není jejich možnost zbarvit jasné barvy duhy, stejně jako zbarvené bílé prameny.

Tmavě hnědá

Průměrná intenzita pigmentace umožňuje přidat paletu gaštanu a čokolády. To je nejvíce vyhraná barva, když chcete namalovat prameny v bohatém červeném tónu s červenými odstíny. Dívky s porcelánovou kůží mohou používat modro-černé, zdůrazní fatální vzhled. Všechny hluboké odstíny tmavého kaštanu, kávy a karamelu budou úspěšné. Pro ty, kteří chtějí získat jasný záblesk, můžete použít radikálně bílou barvu, následovanou tónováním v perlu a přidáním jemných zlatých zvýraznění.

Základní odstíny:

 • celá paleta čokolády od mléka až po hořkost;
 • červené odstíny - granátové jablko, mahagon, burgundi;
 • jasná matka perlové blond.

Můžete použít různé techniky zbarvení, monochromatické, zvýraznění, ombre nebo výběr jednotlivých oblastí. Tmavě hnědé oči budou v souladu s jahodami, tyrkysovými, ohnivými červenými pruhy. Ale takové obrazy vyžadují pečlivou péči, používání masky, oleje, spreje, jinak vypadají vlasy nudné, bez života.

Černá

Dívky z přírody mají tmavé vlasy, hlavní úkol - zdůraznit rysy vzhledu. Majitelé tmavé kůže a teplý podtón budou vyhovovat paletě kaštanů. Právě tyto odstíny přinášejí do obrazu měkkost a ženskost. Bílá kůže a černé vlasy - Win-win klasická volba. Pokud si přejete, můžete jít na blondýnu, ale pouze za pomoci profesionálních řemeslníků.

Po bělení je tónování v nordických a perlových barvách povinné, jinak bude vidět žlutá barva. Přírodní hnědé odstíny, stejně jako měď, pšenice, zlato, nejsou vhodné. Můžete použít červenou a červenou, celá oheň paleta bude úspěšná.

Základní odstíny:

 • kaštan, čokoláda;
 • modrá černá švestka;
 • platina a nordic blond;
 • červený, růžový strom.

Pozor! Dívky s černými očima jsou monochromatické barvy, stejně jako kontrastní upozornění. Můžete se obrátit na techniků, včetně 2-3 tónů jedné palety.

Volba barvy závisí na typu barvy

Pro hnědé oči je také důležité vzít v úvahu barevný typ vzhledu, abyste dosáhli holistického a harmonického obrazu.

Světlá kůže:

 • Jaro má průhlednou slonovinovou kůži, která se setkává se světle zlatou ruměnou. Hnědé oči jsou prezentovány v ořechové a čajové škále, se zelenými odstíny. Vhodné barvení pro přirozené blond, pšenici, med, aby se dostaly lehké kudrlinky. Ti, kteří chtějí přidat červené tóny, upřednostňují paletu mědi. Pro ženy s hnědými vlasy bude jantarová, tmavá karamelka nejlepší volbou.
 • Léto má bledou kůži, ale vždy s chladným tónem. Oči jsou také světlý čaj nebo zeleně-hnědý. Chcete-li zvýraznit externí data, je třeba věnovat pozornost paletě studené barvy. Doporučuje se použít blond, kaštan, zvýraznit funkce obličeje a obnovit barvu pleti. Vypadá skvěle platina, písek, perla blond. K dosažení přirozených odstínů se hodí: olše, světle hnědá, ořech a čokoláda.
 • Zima s bledou porcelánovou kůží jde ultra černě, modro-černá, švestka, tmavý kaštan. Můžete se také proměnit v blondýnu pomocí ultracold popelce, světlo blond, je důležité vyloučit jakékoliv zlaté nebo měděné inkluze, jinak pokožka vypadá nezdravě.
 • Podzim je často obdařen světle hnědými nebo tmavě hnědými očima, zlatou kůží, s projevujícími se pihami. Celá paleta červené a kaštanové je perfektní. Jedná se o měď, jantar, karamel, espreso, mléčnou čokoládu.

Tan:

 • Zima s hnědými očima je vhodná: mrazivý a tmavý kaštan, mléko, hořká čokoláda. A nekompromisní černá může vizuálně dělat starší, upozornit na nedostatky na obličeji - tmavé kruhy, nerovná pigmentace. Je nepravděpodobné, že bílé prameny, které vizuálně zdůrazní dokonce i nevýznamné vrásky, se stanou ornamentem.
 • Na podzim jsou všechny odstíny plamene a mahagonu. Dokonale vyrazí tmavou kůži, zaměří se na tmavé oči. Konečný "ne" je třeba říci pro tóny mrkve, stejně jako bílé a jasné.

Pravidla výběru v závislosti na tvaru obličeje, délce a struktuře vlasů

Než se rozhodnete pro barvu, musíte věnovat pozornost vlastnostem vlasů. Dívky s černými očima mají obvykle spíše hustou strukturu kmenů; tmavě hnědé a světle hnědé kadeře jsou měkčí, zářící, ale někdy jim chybí objem. Jednoduché tipy určí optimální barvu s přihlédnutím k individuálním charakteristikám.

Doporučení pro výběr barev:

 • Chubby by měl věnovat pozornost víceúrovňovému barvení pomocí palety pšenice a kaštanu. Pro dívky s trojúhelníkovým oválným tvarem si vyberte z gaštanových, blond a měděných odstínů. To bude harmonizovat proporce.
 • Majitelé čtvercových a diamantových oválů potřebují používat kontrastní tmavé prameny obličeje, aby dosáhly jemných, hladkých čar. Hnědé oči s dokonalým oválem mohou bezpečně experimentovat. Jsou vhodnými středními odstíny pšenice a mědi, také kardinálově modro-černá nebo bílá.
 • Pro krátké vlasy byste si měli vybrat víceúrovňové barvivo s jasem, světle hnědou, kaštanovou, čokoládovou, vlašskou.
 • Majitelé středně dlouhých kadeří se mohou zabývat přirozenými blondýnky, cappuccinem, karamelou, ze všech odstínů blízkých přirozené.
 • Kudrnaté vlasy vypadají skvěle v mědi a ohnivých tónech, hustá hlava zvýrazní hloubku barvy.
 • Pro extrémně dlouhé kadeře si můžete vybrat Nordic blond, popel, černý. Pokud je struktura kmenů tenká, porézní, použijte několik tónů pšenice nebo čokolády, abyste dosáhli požadované hustoty, objemu.

Jak si vybrat barvu vlasů

Chcete-li rychle změnit barvu, můžete provést nenapravitelnou chybu hádat s tónem. Abyste neupravili kadeře po neúspěšné transformaci, měli byste znát nějaké tajemství.

Jak zvolit barvu:

 1. Je nutné určit typ barvy, každá značka má doporučenou paletu pro jaro, léto, podzim, zima.
 2. Pro dramatickou reinkarnaci brunetky v blondýně, od červené do blond, musíte kontaktovat velitele. Technika barvení vyžaduje zkušenosti a znalosti, aby se zabránilo výsledné zelené a oranžové prameny.
 3. Hnědé oči potřebují odrazit své přirozené odstíny pramenů, zesvětlení nebo ztmavnutí ne více než 2-3 tóny, kardinální barvení nepříznivě ovlivní strukturu vlasů, po agresivní expozici bude muset obnovit více než jeden měsíc.

Hnědé oči byly vždy považovány za symbol smyslnosti, tajemství. Při zbarvení kudrlinky stojí za to zvážit vlastnosti obličeje, barevný typ vzhledu. Bohatá volba vám umožní pravidelně měnit barvu, vytvářet harmonický obraz.

Čerstvé a trendy nápady na barvení vlasů:

Červené vlasy a hnědé oči

Na planetě není mnoho červených lidí, ale mnoho žen přidává k sobě ohnivost. Myslím, že se každá žena alespoň jednou pokoušela o obraz červené šelmy, naznačuje, jako by v něm byl opravdu něco magického.

Zrzavý pigment a hnědé oči jsou jasné podzimní barvy, které nejsou tak často splněny. Ale v každém případě budete červená, pokud máte hnědé oči, stačí vybrat správný odstín.

Červené vlasy - charakter, oblečení, make-up, péče a jak si vybrat barvu

Majitelé červených vlasů přitahují pozornost. Ve většině případů jsou to mimořádní jedinci, kteří mají smysl pro účel a vědí, co chtějí od života. Stejně jako ženy s jinou barvou vlasů je někdy obtížné vybrat si vlastní oblečení, make-up a správnou péči o ohnivé vlasy.

Červená hlava znaků

Společné charakteristické znaky, které jsou součástí všech lidí s červenými vlasy:

 • impulsivnost a výbušný temperament;
 • schopni dosáhnout svého cíle;
 • navzdory charakteristickým rysům mužů, velmi milí a něžní s blízkými;
 • milovat poslouchat jejich intuici;
 • lásko být vůdce ve společnosti;
 • vysoce náročná životní partnerka;
 • v posteli, vášnivé a sexy;
 • milovat pravdu v očích, ne ukrývat nic;
 • hrdost a nezávislost;
 • milovat trávit čas v zábavných společnostech;
 • tanec dobře a zpívat.

Povaha člověka často závisí nejen na barvě vlasů, ale také na období, ve kterém se narodil.

"Zimní" ruměnečky

 • Nebojte se žádné práce, milují být ve všem prvním;
 • vedoucí týmů;
 • sexy
 • nesnesitelné, je obtížné najít společný jazyk se tchyní;
 • špatné ústupky;
 • náchylné k neoprávněnému riziku.

"Jarní" červené oči

 • často se vdávají brzy, ale navzdory tomu - úspěšně;
 • jsou dobré hospodyně;
 • milující a krásné matky, které mají častěji chlapce;
 • milovat čistotu a vařit s potěšením;
 • mají dobrý vzhled a postava.

"Letní" červené oči

 • hledají dlouhodobě životního partnera;
 • dobrotivý;
 • energetické a mobilní;
 • obezřetný a chytrý;
 • milují šperky a originální oblečení;
 • miluješ se v centru pozornosti;
 • lásku přitahovat pozornost mužů k sobě.

"Podzimní" červené oči

 • velké a čisté;
 • nápadný nepříjemný zápach;
 • milovat trávit čas doma;
 • po neúspěšném manželství se nechtějí znovu oženit;
 • mohou nezávisle zajistit svou rodinu;
 • často žijí v civilním manželství;
 • nejčastěji porodí dívky, které vypadají jako oni.

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Oděvy pro červené oči

Pomocí správně vybraných oděvů můžete zdůraznit barvu ohnivých vlasů, která bude velmi jasná a účinná. Několik tipů, jak vybrat správný barevný program pro šatní skříň pro dívky s červenými vlasy:

 1. zelená barva je nejpozoruhodnější v kombinaci s červenými vlasy, obzvláště tmavě zelenými, které zvýrazní jejich barvu, ale nezmizí za nimi;
 2. Královská modrá je perfektní pro červené oči, vypadá luxusní a ženská, stejně jako švestkový odstín modré;
 3. béžové, hnědé a čokoládové barvy mohou být nošeny po celý rok, dodávají teplo obrazu a umožňují jim být v centru pozornosti;
 4. červená barva s červenými vlasy vypadá prostě úžasná, pokud je její odstín teplý, nikoliv karmínový;
 5. Bílá barva se nedoporučuje nosit, aby neztratila majitele červených vlasů, ale stín ze slonoviny přidá trochu tepla k obrazu;
 6. černá barva se nedoporučuje pro dívky se slušnou kůží;
 7. všechny odstíny oranžové a žluté jsou vhodné;

Následující barvy nejsou pro červené hlavy vhodné:

Makeup pro červené oči

Správný makeup je schopen zdůraznit barvu vlasů majitele a ne zkazit její obraz.

Make-up tváře

 1. neměli byste na obličej používat tónovou základnu, pokud máte spravedlivou pleť, měli byste ji omezit na prášek;
 2. kožní defekty mohou být skryty tónovým rámem, který má mírnou schopnost pokrýt kůži;
 3. tonální krémy s lehkou pokožkou se nedoporučují používat;
 4. pokud je tón vašeho pleti broskví, budou fungovat všechny teplé odstíny základů;
 5. prášek by si měl vybrat ze slonoviny nebo béžové, růžové odstíny;
 6. tvář makeup by měl být průhledný a lehký;
 7. lícní kosti mohou být odděleny červenými béžovými nebo měkkými růžovými květy, teplými barvami, je třeba je aplikovat kruhovým pohybem, aniž by došlo k velkému kontrastu.

Oční make up

 1. černé odstíny stínů by měly být vyloučeny z palety;

Make-up na rty

 1. v jarních a letních sezónách jsou pro rty nejvhodnější jasné barvy, jako je víno, mrkev nebo šarlat, a je lepší nedůtrazit oči;
 2. na podzim a v zimě je lepší zvýraznit oči a vytvořit rty co nejpřirozenější, můžete použít světlé odstíny lesku na rty;
 3. Pokud je make-up obličeje a očí vyroben v přírodních tónech, můžete experimentovat a aplikovat jasně červenou rtěnku na rty.

Péče o červené vlasy

Je poměrně obtížné pečovat o červené vlasy, aby vypadaly vždy krásně a jasně.

Tipy péče o dívky Redhead:

Tip 1: Červené vlasy mají pigment, který je ve světle slunce velmi zranitelný. Ať už je to přirozené nebo barvené červené vlasy, v letním období roku je lepší dát si klobouk a používat prostředky, které chrání před ultrafialovým zářením;

Tip č. 2: červené vlasy více než zbytek exponované části, je nutné osvěžit hroty a stříhat je jednou za půl a půl měsíce; dobře seřízněte vlasy horkými nůžkami;

Tip č. 3: Kůže hlavy rusovlasých dívek je velmi tenká a náchylná k lupům. Doporučuje se, aby nebyla smíchána s několika různými společnostmi pro vlasovou kosmetiku; před nákupem nové linie péče je nutné testovat na alergenitu, přičemž na ruku použijete trochu peněz;

Tip č. 4: nesmí být častý bazén, protože chlórová voda způsobuje poškození červených vlasů;

Tip č. 5: zvolte šampon na vlasy bez síranů a příliš často se neperte;

Tip č. 6: pro řadu barevných vlasů by měly být použity masky na vlasy nebo jiné výrobky, protože obsahují užitečné antioxidanty;

Tip 7: Jednou za několik měsíců, červené vlasy mohou být posíleny bezbarvou hennou, což je silné a lesklé;

Tip č. 8: Je výhodné, když si vlasy opláchnete vlasy odvařeným přípravkem. Smíchejte ve stejných množstvích cibulovou kůru, lípy a heřmánek. Dvě polévkové lžíce směsi nalijte půl litru vroucí vody, trvají 30 minut, napněte a myjete vlasy po mytí.

Jak vybrat červenou barvu vlasů

Ať už chcete barvit vlasy v červené barvě, je třeba se rozhodnout, od vašeho barvy kůže, abyste pochopili, zda se vám hodí nebo ne.

Podle barvy očí můžete vybrat požadovaný odstín červené barvy.

 • majitelé světlé kůže a šedé nebo modré oči budou vyhovovat světlým odstínům červené;
 • pokud máte tmavou kůži se zelenými nebo hnědými očima, budete vyhovovat měděno-červenému, tmavému karamelu, mahagonovému odstínu nebo jasným odstínům červené;
 • černé oči dívky se hodí do všech odstínů červených vlasů;
 • ženy tmavé pleti mohou barvit tmavě červené vlasy, jako jsou třešeň, vínová, měděná hnědá, měděná červená;
 • pokud je kůže porcelán, jasně oranžový odstín, měď nebo pomeranč;
 • pro ty, jejichž kůže je bledá a světlá, vhodná světle červená barva, jako je měděné světlo, zázvor, měď-zlatý, jahoda.

Obecné rady pro ty, kteří chtějí barvit vlasy v červené barvě

 • pokud jste náchylní k vyblednutí na tvářích, neměli byste barvit vlasy v barvě mrkve;
 • po čtyřicet let se nedoporučuje barvit vlasy žluto-červené, stárnou ženu;

Hnědé oči a červené vlasy

Hnědé oči mohou být perfektně kombinovány s červenými vlasovými odstíny, jak přírodními, tak kardinálními, nasycenými přechodem na červenou nebo ohnivou, hlubokou měď. Vše závisí na vašem přirozeném typu barvy.

Pokud jste se narodili s červenou hlavou ve vašich vlasech, budete muset držet vaší gama, protože bude velmi obtížné ji etchovat a malovat.

Herečka Isla Fisherová z přírody má načervenalý odstín vlasů, který vyzdvihuje její hnědé oči, což je ještě jasnější. Po mnoho let mění sýtost stínu vlasů, pohybující se od klidné světle hnědé až po tlusté mědi, ale vždy velmi přirozené.

Dalším příkladem je Julia Robertsová, která má přirozeně hnědé vlasy a hnědé oči. Přirozená zrzka, na kterou se čas od času vrací herečka, způsobuje, že i její velké hnědé oči jsou ještě jasnější.

Pokud máte hnědé oči, důkladně experimentujte s červenou stupnicí. Pokud už nejste mladá dívka, držte se klasických přírodních odstínů.

5 faktů o červených hlavách, které možná nevíte

Podle statistik asi 1-2% populace Země má přirozený odstín červených vlasů. Jasné kadeře a pihy však nejsou jedinou věcí, která tyto lidi spojuje. Vědci poznamenávají, že genetické rysy se mohou projevovat ve všem, od prasete bolesti až po studenou citlivost.

Experti z Americké chemické společnosti (American Chemical Society) vysvětlují, že zázvor dostává barvu vlasů a bledou pleť kvůli genetickému variantu MC1R, čímž nutí jejich buňky aktivně produkovat červenavý typ melaninu - pheomelanin. Red-haired lidé mají vysoký obsah pheomelanin s relativně malým množstvím eumelanin, černě-hnědý pigment.

Genetická varianta zodpovědná za červenohnědou je recesivní: to znamená, že pro rodiče se rodí dítě, je nutné, aby oba jeho rodiče byli nositeli genetické varianty (25% pravděpodobnost), jeden rodič byl červený a druhý nosič varianty (50% pravděpodobnost) rodiče byli červeni (100% pravděpodobnost).

Všechno výše uvedené činí "ohnivé" lidi jedinečnými jak uvnitř, tak uvnitř. V tomto materiálu - jen pět faktů o červených hlavách, které vás překvapí.

Červené vlasy a modré oči jsou vzácné

Přes množství fascinujících obrázků v síti je kombinace červených kadeří modrých očí vzácná. Z větší části, protože modré oči jsou také recesivní vlastností. Jinými slovy, oba rodiče musí být nositeli genu, aby se dítě narodilo s modrými očima. A pokud se vám zdá, že na světě je spousta modrookých lidí, pak se mýlíte. Podle statistik má asi 17% světové populace modré oči. Současně většina černochů má hnědé nebo zelené oči.

Rudé hlavy jsou citlivé na bolest...

Existují důkazy, že v průběhu operace mohou být červené oči vyžadovány o něco silnější anestezie než blondýnky a brunetky. Během studie z roku 2004, o níž Medical Medical Daily odkazuje, bylo možné prokázat, že pacienti s červenými vlasy potřebují o 20-30% více anestetik, aby dosáhli optimální úrovně sedace (stav povrchního spánku). Stejný experiment byl reprodukován u myší, kde zvířata s mutací MC1R také potřebovali více léků proti bolesti. Vědci spekulují, že je to proto, že genetická mutace může ovlivnit aktivitu endorfinů, známých jako přirozené bolesti těla.

... stejně jako horké a chladné

Rudé hlavičky jsou pravděpodobně citlivější na studené a horké pocity než lidé s různými barvami vlasů. Výzkumní pracovníci z University of Louisville (Louisville University) zjistili, že během operace nejsou červené hlavy potřebné pouze pro další dávky anestetik, jsou také citlivější na bolesti při teplotách 6 stupňů a více. Podle výzkumníků se to může objevit, protože MC1R aktivuje gen pro detekci teploty, takže tělesná teplota červených hláv je v průměru mírně nižší než tělesná hmotnost blond a brunetky.

Červené hlavice mají větší pravděpodobnost vzniku modřin.

Rudé hlavy jsou mimo jiné náchylnější k modřinám. Současně mají při analýze krve běžné ukazatele, ale modřiny, jak dokládá studie v roce 2006, se vyskytují častěji a je pro to zapotřebí menšího úsilí. Vědci vysvětlují, že je to naprosto normální, pokud jste již navštívili lékaře s vaším problémem a nevšiml si nic neobvyklého. No, pokud ne, pak pro vlastní klid, bylo by lepší uspořádat schůzku.

Zbytečné běhání rusovláska je poměrně běžné

Existuje omezené množství výzkumu o tom, jak často jsou rusovlasí lidé levostranní. A přesto se zdá, že je to docela běžné. Stejně jako u červených vlasů je levostrannost recesivní. Podle různých odhadů 10-12% světové populace aktivně funguje levou rukou. V tomto případě existují důkazy o tom, že recesivní znaky se vyskytují ve dvojicích: vysvětluje to, že není tak obtížné setkat se s červenohnědými leváky.

Make-up pro hnědé oči a červené vlasy

Jaký make-up je vhodný červeně: pod ohnivými vlasy

Make-up pro červené není vůbec těžký úkol, protože červené vlasy samy o sobě upozorňují na sebe. Stačí stačit kosmetiku, zdůraznit přirozenou krásu vlasů a správně zvolit make-up založený na odstínech vlasů a očí.

Vybíráme makeup na barvu očí

Vzhledem k originálním a neobvyklým barvám vlasů je výběr odstínů a tónů pro červené oči poměrně široký a závisí na barvě očí. Proto zvažujeme samostatně, co je make-up pro červené vlasy vhodné pro krásy se zelenými, hnědými, šedými a modrými očima.

 • Zelená kombinuje s ohnivě červenou, vyzařuje teplo a hloubku. Chcete-li zdůraznit tento obrázek, doporučujeme použít odstíny modrého a modrého odstínu.
 • Během dne používejte jemné modré nebo světle modré stíny.
 • S elektrickým osvětlením a večerním make-upem preferujte hlubší barvy modré, abyste zdůraznili jas obrazu.
 • U těžce opálené nebo tmavé kůže mohou být vhodné bohaté zelené nebo tmavé bronzové stíny.
 • Pro lehkou pokožku můžete experimentovat s grafitovým, světle fialovým nebo světle modrým odstínem.
 • Červené vlasy s modrými očima v kombinaci se stíny téměř jakékoliv barvy. Zde je třeba upřednostňovat broskvové, bronzové, olivové, meruňkové a zlaté odstíny.
 • Červené vlasy s modrými očima neumožňují použití odstínů fialové a černé - zpevňují vzhled a dávají agresivitě obrazu.
 • Zvláštní důraz je kladen na výběr tužky - tmavomodré a hnědé barvy jsou ideální pro oční linky, které zdůrazňují kontrast mezi modrými očima a červenými vlasy.
 • Červené vlasy v kombinaci s hnědými očima zesilují vizuální efekt a umožňují makeup pro červené vlasy více odhodlaný a odvážný.
 • Pro hnědé oči použijte terakotové, grafitové, pískové, hnědé a zlaté odstíny.
 • Nenechte se unést s nepřirozenými odstíny růžové a červené pro hnědé oči - to může dát obrazu nějakou vulgaritu.
 • Tužka na oční linky pro hnědé oči, vyberte tmavě modrou nebo hnědou. Černé a tmavé barvy se snaží nepoužívat - poskytují tuhost obrazu.
 • Pro hnědé oči je nejlepší udělat oční linky výhradně na horním víčku. To zdůrazňuje něhu a dotekový obraz.
 • Chcete-li vizuálně zvětšit oči, použijte dvoubarevné oční linky: použijte tmavší barvu očních víček blíže k rohům očí a světlejší barvu blíže ke středu.

Make-up pro rusovlasé majitele šedých očí je univerzální - zde můžete použít a míchat mezi sebou různé barevné odstíny stínů, podle toho, která kůže tato barva nebo barva vyhovuje.

Základní pravidla makeupu pro červené oči

Červené vlasy samy o sobě vyzařují dívku z davu, i když má na hlavě kreativní nepořádek nebo velmi nenáročný účes. Proto je úkolem make-upu jednoduše zdůraznit neobvyklou barvu pomocí správně vybrané kosmetiky:

 • U lehké (téměř bílé) kůže použijte základy světlých odstínů: slonovinovou nebo jemnou béžovou.
 • U bledé pokožky zvolte hustou látku na roli tak, aby tón obličeje spočíval rovnoměrně.
 • Pro tmavou kůži zvolte v této oblasti barvu béžové nebo jiné vysoce syté barvy.
 • Vyčistěte si s korálovým, pískovým, terakotovým nebo bronzovým nádechem. Je lepší, pokud bude červená barva obsahovat odrazné částice - to dá jas a kontrast obrazu.
 • Pro oční víčka používejte průhledné lesk, aby vaše oči leskly a teplo.
 • Nezapomeňte, že pokud zvýrazníte oči, rty by neměly být jasné - nebo naopak.
 • Chcete-li se zaměřit na rty, vyberte odstín matných a bledých odstínů a pro rty vyberte burgundy nebo červené tóny.
 • Mějte na paměti, že příliš červená rtěnka vypadá "bledá" na bledé kůži.
 • Večerní make-up pro červené oči zahrnuje použití vínové a tmavě červené barvy rtěnky v kombinaci s průsvitnými stíny.
 • Pro uvolněnější a jemnější obraz vyberte jemné růžové nebo měkké odstíny oranžové rtěnky, abyste zastírali červené vlasy.

Výběr make-upu pro červené oči, nezapomeňte, že červená barva má také mnoho odstínů. Proto se nebojte experimentovat s výběrem make-upu a najít svůj individuální obraz.

Obsahuje oční make-up pro rusovlasé krásy

Přirozené ohnivé vlasy nejsou často nalezeny u dívek. Ale takové dámy mají neobvyklý vzhled: bledá kůže, často s malými pihami, krásnými velkými očima a nějakým magickým magnetismem, který zaujme muže.

Stává se také, že povaha dámských žen neodměnila "ohnivý" šok, ale žena opravdu chce změnit, jasnost a změnila svou přirozenou barvu na červenou. V zásadě jsou přírodní i "umělé" rusovlasé krásy dobrá svým vlastním způsobem, ale často se všichni potýkají se stejným problémem - potíže při výběru mei-vody. Proto bude další diskuse o tom, jaký druh make-upu je vhodný pro červené vlasy.

Tipy na make-up pro zelené a modré oči a červené vlasy

Zelené oči a "zlatý" mop vlasů - skutečně ďábelská kombinace, která přitahuje zaujaté pohledy mužů a způsobuje závistivé šepotání žen.

Je to kvůli tak jasnému a atraktivnímu vzhledu, že majitelé zelených očí a jasných vlasů by si měli zvolit make-up velmi pečlivě.

Takže ta holka potřebovala jemné světlé barvy. Faktem je, že váš typ je jasný a atraktivní sám o sobě, takže nemusíte vytvářet další akcenty, které by přitahovaly pozornost hraním s barvou.

Pro denní make-up očí se doporučuje upřednostňovat béžové, broskvové, zelené, měkké fialové odstíny. Na večerní akci můžete využít intenzivnější tóny: hnědé, fialové, bronzové, zlaté. Provedení vícebarevného očního make-upu, vyvarujte se náhlých přechodů a obrysů. Dámy, které mají tmavý tón pleti, mohou experimentovat s bohatou paletou a vybírat bronzové, zelené a švestkové tóny.

Makeup pro modré oči a červené vlasy nepřijímá jasné a ostré barvy. Tato barva očí je ztělesněním lehké romantiky, koketování a šarmu a ve spojení s "ohnivou" hlavou vlasů, všechny tyto vlastnosti jsou vylepšeny časy. To je důležité vzít v úvahu při aplikaci make-up. Proto pro modré oči je nejlepší volbou šedé stíny. Kromě nich se můžete pokusit najít "svůj" odstín v paletě korálů a broskví.

Jako vložku použijte měkkou tužku šedých a hnědých odstínů. Pokud při provádění make-up plánujete soustředit se na oči, pak při výběru rtěnky upřednostněte neutrální tóny, například bledě růžové.

Tipy na make-up pro hnědé oči a červené vlasy

Dívky s podobným typem vzhledu, které odpovídají otázce, jaký druh make-upu jsou vhodné, by se měly především spoléhat na tón pleti. Tyto dámy často mají velmi jasnou pokožku, což je třeba vzít v úvahu při výběru kosmetiky. Při použití oční linky doporučujeme pracovat pouze na spodním víčku a na ne příliš jasném odstínu. V některých případech je obecně lepší upustit od "rámce". aby se neunavil, vypadal "vyhynulý".

Pro tmavohnědé oči jako tužku na horní víčko můžete zvolit černou barvu. Jako stín vyberte prostředky hnědé. A je vhodný jako velmi světlý a temný, bohatý odstín.

Pro světlehnědé oči bude hnědá tužka. Chcete-li zvýraznit oči tohoto tónu, doporučujeme použít různé odstíny stínů zelené palety.

Tipy na make-up pro šedé oči s červenými vlasy

Pokud patříte k tomuto typu žen, je čas se zamilovat do smíšených stínů.

Samotné irské šedé oči jsou velmi neutrální, což umožňuje krásky experimentovat s barevnými řešeními pro vytvoření vícevrstvého make-upu.

Nebojte se vyzkoušet něco nového, trochu trénink a dostanete nádherný make-up se správnými akcenty.

Chcete-li například vytvořit svůj vzhled tajemný a hluboký, pak použijte odstíny šedé a stříbrné barvy, modré a tyrkysové tóny také budou fungovat. Ale jasný a způsobuje lepší nepoužívat.

Systématizujeme informace

Abyste si mohli lépe vzpomenout, jaký oční stín, který stíny jsou vhodné, vyberte vše v seznamu:

 • Zelené oči krásné doporučené palety: zelená, zlatá a béžová. Takové stíny zdůrazňují hloubku očí, čímž jsou ještě atraktivnější;
 • Modrooké dívky by měly upřednostňovat šedé, modré, béžové a bílé odstíny. V tomto vzhledu nejsou žádné světlé odstíny nepřijatelné;
 • Hnědé-oči dámy budou vyhovovat hnědé a zelené barvy, tyto stíny mohou být doplněny zlatými tóny. Takové odstíny budou nejen zdůrazňovat krásu očí, ale také věnovat pozornost "ohnivým" vlasům.

Jak můžete vidět, make-up pro červené vlasy a různé odstíny očí se liší. Proto, uvedení kosmetiky na tvář, spoléhat se na osobní vlastnosti a preference. Koneckonců, není možné udělit jednu univerzální radu, která je vhodná pro všechny krásy bez výjimky. Dokonce i "ohnivý" odstín vlasů má své vlastní speciální modulace.

Obecně se nebojte se změnou, experimentujte s kosmetikou, jediný způsob, jak vytvořit dokonalý make-up pro svůj vzhled.

Make-up pro hnědé a červené

Pouze jedna desetina populace se může pochlubit přirozenou červenou barvou vlasů, protože je poměrně vzácná. Tato jasná barva je však tak oblíbená, že blondýnky i brunetky se často rozhodují, že budou barvit vlasy přesně v tomto ohnivém odstínu. Opravdu věří, že tím budou schopni přitáhnout pozornost ostatních.

Mýtus, že pro rusovlasé dívky je obtížné vytvořit vhodný make-up, je neopodstatněné. Správně pomocí kosmetiky můžete velmi jednoduše zdůraznit krásu jejich jasných vlasů. Chcete-li to udělat, stačí vlastnit základní techniky vytváření make-upu a poslouchat naše rady.

Výběr tónů

Při výběru make-upu byste měli vždy začít z barvy očí, vlasů a kůže. Často rusovlasé krásy mají bílou kůži. V tomto případě stojí za to volit světlé barvy tonálních zdrojů: slonovinová, světle hnědá nebo světle béžová. Pro takovou kůži jsou nejvhodnější tonální zdroje, které jsou dostatečně husté a dobře matují pokožku. Tak bude možné získat rovnoměrný tón pleti. A pokud má červenohnědá krása tmavou pleť, měl by být tón základny zvolen více saturovaný: hnědý, béžový, atd.

Výběr barvy rtěnky a stínů

Pokud máte nádherné červené vlasy a máte také hnědé oči, můžete říci, že máte velmi štěstí. Bude velmi snadné vybrat si vlastní make-up, protože pro vás prakticky neexistují žádná omezení. Kromě toho jste perfektní dokonce i přirozený make-up. protože váš obraz sám je poměrně jasný.

Implementace klasického makeupu však vyžaduje dodržování určitých pravidel. Ideální by bylo, kdyby majitelé červených vlasů měli tmavou pleť. Chcete-li toto zdůraznit, měli byste použít vhodný barevný prášek. Můžete také použít bronzer nebo opalování. V takovém make-up by bylo vhodné použít odstíny šedé, zelené, bažiny, hnědé nebo zlaté. Fialová a modrá barva v tomto případě nebudou nejúspěšnější volbou.

Smokey oči

Chcete-li provést make-up v tomto stylu, měli byste použít hnědé nebo tmavě šedé oční linky, protože černá barva v tomto případě vypadá docela agresivně. Maskara by měla být použita černá nebo hnědá, rtěnka - béžová, cihla, korál a dokonce i oranžová.

Červené vlasy s hnědočkovými dívkami měly dvojnásobné štěstí, protože jasná barva vlasů vizuálně zvyšuje stejnou jasnou barvu očí. Proto může být make-up v tomto případě odvážnější a rozhodnější. Make-up artist doporučuje použití odstínů zelené, terakotové, hnědé a pískové barvy. Nejodvážnější dívky mohou experimentovat s růžovými odstíny, zároveň však narušuje přirozenost jejich makeupu. Makeup je pravděpodobně trochu extravagantní.

Zjistěte chybu? Vyberte jej a stiskněte klávesy Ctrl + Enter

Při použití a opětovném vytisknutí materiálu je povinný aktivní odkaz na webovou stránku Modnaya.org!

Sdílejte novinky s přáteli

HTML odkaz k příspěvku

BB odkaz k příspěvku

Adresa přímého zveřejnění

Související zprávy o "make-up pro hnědé a červené":

 • Makeup pro zelené a červené
  Jak ukazuje život, ženy s červenými vlasy jsou stále v centru pozornosti. Blondýnky, brunetky a obzvláště představitelé silnějšího pohlaví je obdivují. Červená barva sama o sobě je velmi jasná a rovnoměrná.
 • Červené make-up
  Červená barva šatů vám může pomoci upoutat pozornost. Je to jako kdyby vyzařovaly vibrace a přitahují názory ostatních. Žena v červených šatech nemůže zůstat bez povšimnutí, i když je to přísné šaty.
 • Anime makeup
  Každá dívka snu vypadá jako princezna. To bylo vždycky tak, ale když se objevil japonský anime, v němž mají postavy panenku s velkými expresivními očima, začal skutečný boom, který překonal.
 • Make-up pro blondýnky s hnědými očima
  Okouzlující majitelé hnědých očí budou mít trochu "potu" s make-upem, pokud jsou vlasy světlý. Blondes, bez ohledu na to, zda mají přirozenou barvu vlasů nebo "získali", aby provedli správný make-up.
 • Makeup pro brunetky s hnědými očima kombinuje bohatou paletu odstínů
  Vytvořte perfektní make-up pro majitele hnědých očí a černé vlasy - nebude to těžké. Pouhá přítomnost "brunetových" vlasů přitahuje pohledy mužů na svého majitele, protože, jak víte.

Módní komentáře k tématu "make-up pro hnědé a červené".

Pro Více Informací O Suché Vlasy