logo

Prodloužení vlasů jako podnikání

Krásné a dobře upravené vlasy vždy přitahují obdivující a závistivý vzhled, protože ne každá žena může udržovat přirozené "příslušenství" v dokonalém stavu. A znečištění životního prostředí, stres a další faktory neustále zničí naše zdraví. Prodlužování vlasů je cenově přijatelným způsobem, jak přinutit lidi, aby byli šťastnější a prospěšnější. Bude nutné pouze absolvovat kurz rozšíření, zakoupit vybavení a vlasy pro prodloužení.

Podnikání může být založeno na prodloužení vlasů doma, v salonu nebo na vedení placených lekcí.

Spotřebitelé

Existuje několik skupin spotřebitelů:

 • Ženy různého věku a muži s problémy s plešatostí;
 • Kontingent, který se chce seznámit s technologií budování a školení různými způsoby;
 • Pořadatelé svátků se účastnili stejného vzhledu účastníků.

Růst a síla vlasů ovlivňují různé faktory. Každý člen slabšího sexu může změnit svůj obraz, protože rozšíření vlasů pro krátké vlasy je docela reálné. Počet lidí, kteří se chtějí učit umění krásy, není tak globální. Nicméně v každém více či méně velkém městě jsou vždy kurzy věnované vizáži, rozšíření vlasů a nehtů a tak dále. Existují společnosti, které se zabývají úplnou organizací svátků, jako je svatba nebo nový rok. Na svatbě stačí stylisté a lidé, kteří mohou vytvořit dívky z krásných dívek.

Nutné podmínky pro start

Možnost číslo 1: vlasy doma:

 • Poplatek za kurz;
 • Zařízení (kleště pro prodlužování vlasů, lepidlo apod.);
 • Materiály pro prodlužování vlasů;
 • Náklady na minimální reklamu.

Číslo varianty 2: vlastní studio:

 • Poplatek za kurz;
 • Zařízení (kleště pro prodlužování vlasů, lepidlo apod.);
 • Pronájem nebo koupě prostor;
 • Městské a jiné služby;
 • Materiály pro prodlužování vlasů;
 • Reklamní náklady.

Možnost číslo 3: hlavní třída

Organizace mistrovské třídy bude vyžadovat stejnou funkci jako druhá možnost, ale měla by být šetrnější k tomu, aby se jednalo o reklamu.

Startovní kapitál

Částka, kterou lze začít podnikat, se může značně lišit. Například ve velkých městech není vybudování levného potěšení, ale výrobní náklady jsou také nadprůměrné. Zvláště v hlavních městech. A středně velká města vám umožňují nakupovat materiál levněji, ale zároveň byste měli od zákazníků věnovat méně peněz.

V závislosti na možnosti podnikového vývoje byste měli počítat s radikálně odlišnými náklady na hotovost. Pokud se rozhodnete otevřít ateliér, začáteční kapitál bude zahrnovat různé náklady. Vzhled kabiny bude také hrát důležitou roli, protože slabší sex je elegantní design. Nejvhodnější metodou je práce doma. Náklady na rozšíření vlasů doma: školení, materiály, vybavení. Navíc menší vedlejší náklady.

Workshopy jsou velmi drahé, nicméně z nich přináší značný výnos. Cena se vypočítá podle jednoduchého vzorce: všechny výrobní náklady + přibližně 10% pro práci + služby, po které rozdělíme výslednou částku o počet míst.

Odhadované náklady

Při organizaci jakékoliv činnosti zahrnující poskytování služeb, zejména domácí přírody (kosmetický průmysl), je důležitá místnost, ve které budou poskytovány. To určuje požadovanou investici, směr vývoje a potenciální zisk. Převážná většina začátečníků začíná pracovat doma, prodlužovat vlasy a zde není žádná výjimka. Tím se vyloučí jisté náklady na pronájem místnosti a její uspořádání a design.

Pro rozšíření vlasů (s použitím obou způsobů - rozšíření o horké a studené) je zapotřebí následující zařízení:

   - zbraň pro stavbu - 1 500 rublů;
   - kleště (pro vytápění, tvarování a odstraňování kapslí) - 2 250 rublů;
   - pec pro tavení - 6 000 rublů;
   - holicí strojek - 3 000 rublů;
   - styler - 4 500 rublů;
   - obložení kol - 300 rublů;
   - štětec - 750 rublů;
   - svorky - 300 rublů;
  - paleta - 3000.

Celkově to trvá asi 21,600 rublů.

Velitel musí dokončit kurz o rozšíření vlasů. To může být základní kurz, který bude stát 4,5-7,5 tisíc rublů, stejně jako celý tréninkový program, který umožní pracovat na různých technologiích se všemi typy vlasů. Takový výcvik bude stát přibližně 30 000 rublů. Náklady na zahájení podnikání tedy činí 52 500 rublů.

Prodloužení vlasů zahrnuje získávání pramenů, jejichž náklady jsou zahrnuty v následné kontrole. Přímo pro práci velitele může mít buď pevnou částku, nebo v závislosti na počtu nahromaděných pramenů. V průměru jeden postup přináší zhruba 4 500 rublů zisku. Každý den může majitel obsluhovat asi 2 klienty, kteří budou mít každý měsíc možnost získat až 60 000 rublů při 100% zatížení.

Technologie

Existují následující typy rozšíření vlasů: horké a studené. Subspecies se liší v technologii, která je nejčastěji pojmenována podle země vývojáře. Existuje také inovativní metoda, která může být součástí studené části. Ale ultrazvukové rozšíření vlasů - zvláštní metoda, považujeme to za samostatné.

Sekce Hot Techniques:

 1. Itálie (technologie EURO.So.Cap.) - keratinové rozšíření vlasů až do 65 cm. Páska by měla být připevněna termopohonem na kořenovou oblast. Keratinová kapsle se zahřívá během několika vteřin, místo "hrotu" je upnuto. Vypadá to nejpřirozenější, těsnění je téměř neviditelná. Navíc je italské rozšíření vlasů nejspolehlivější po dlouhou dobu. Pro rozšíření jsou používány slovanské a evropské vlasy. Funkce: po stavbě není možné použít balzámy a masky, dokonce i přirozené. Rovněž se nedoporučují tepelné účinky, může to vést k narušení integrity křižovatky. Microcapsulární rozšíření vlasů je modifikovaná italská technika, která umožňuje rozvíjet velmi krátké vlasy / prameny na partiích nebo na třesích.
 2. Anglie - rozšíření vlasů s použitím keratinových pryskyřic a lepicí pistole. Metoda je vhodná pro téměř všechny zákazníky. Je možné kombinovat různé prameny a vytvářet přirozenější barvu, která se blíží odstínu vlasů klienta. Vlastnosti: kapsle jsou viditelné a složení adhezního "+" tepelného efektu kazí vaše vlasy. Po chvíli jsou vlasy vyčesané, často s kapslí. Oprava je složitá a velmi drahá.

Kolik je horká metoda? Přibližně 13 500 rublů se cena v jednotlivých regionech liší jinak. Rozšíření horkých vlasů spojená s tepelným ošetřením je pohodlná, velmi prospěšná pro umělce. Je však třeba připomenout, že teplota a špatná kvalita práce velmi poškozují vlastní vlasy. Majitelé tenkých a křehkých vlasů, stejně jako mastná pokožka hlavy by se měli zdržet těchto postupů. Italské vlasové prodloužení jsou nejlepší horký vzhled.

Sekce studené techniky:

 1. Španělsko (technologie Rueber) - prodloužení studených vlasů pomocí lepidla ze dvou součástí. Jedná se o velmi rychlou metodu, která je ale komplikovaná při provádění. Metoda je průměrná cena. Vlastnosti: technika není vhodná pro všechny, protože brunetky mohou trpět bělení lepidla, což zcela zničí vzhled vlasů. Ale v každém případě je místo přilnavosti miniaturní, téměř nepostřehnutelné na dotek.
 2. Japonsko je technika vyvinutá na základě kombinace donorových pramenů s příbuznými pomocí kovových keramických mikroskopických perliček nebo kroužků (bezkapsulný nárůst). Strand-clips nepoškozují zámky majitele vůbec, nicméně tato metoda je vhodná pouze pro pevné a silné kadeře. Vlastnosti: prodloužení je možné i na velmi krátkých vlasech.
 3. Francie (afronaraschivanie) - prodlužování vlasů na kadeřích, původně založené na tkaní do vlasových kadeřů vlasů dárce a poté na šití. Tato technologie zahrnuje šití pouze umělých pramenů. Vlastnosti: dopad na váš účes je minimální. Tento typ prodlužování vlasů je velmi krátkodobý. Prodloužení vlasů na vlasy trvá velmi málo času.
 4. Prodloužení pásky je velmi jednoduché a spočívá v lepení pramenů lepicími pásky. S dobrým výběrem materiálu vypadá taková prodloužená studená srst jako přirozená. Vlasy se rychle prodlužují a současně vlastní vlasy netrpí. Vlastnosti: první pásky mohou způsobit nepohodlí. Prodlužování vlasů doma je nejjednodušší způsob páskování a prodlužování bez kapslí nahrazuje zákaznické zámky.

Studené metody jsou pro vaše vlasy bezpečné, ale jsou zde kontraindikace: nemůžete je použít pro vaskulární dystonii. Stojí to 8 000 rublů (kolik stojí v různých městech - je těžké říci). Prodlužování vlasových pásů nebo vlasů je stejně bezpečné, takže volba není snadná.

Ultrazvukové rozšíření vlasů (rozšíření Hollywoodu) jsou mladou metodou, která se objevila v nejvyšších kruzích v Hollywoodu v roce 2006. Přístroj na prodlužování vlasů je vizuálně podobný kleštěm, ale nepoužívá vysoké teploty. Kapsule se taví pod vlivem ultrazvuku. Vlastnosti: rychlá metoda, která je nejjemnější. Ideální pro dlouhodobou výstavbu. Vlivy zvenku nezničí spojení dárce a přirozených pramenů (na spojovací zóně nelze použít balzámy a jiné).

Cena služby

Můžete stanovit cenu za služby rozšiřování vlasů, které poskytujete, a to s ohledem na následující faktory:

 • Cena za službu by měla být průměrná pro oblast vašeho pobytu. Pod salónem, nad náklady ostatních nováčků.
 • Neukládejte na zařízení.
 • Reklama je obrovský impuls pro rozvoj vašeho podnikání, a čím více utratíte na něm, tím větší konkurenceschopnost se stane.
 • Dokonce i když děláte rozšíření vlasů doma, reklama bude potřebná k přilákání zákazníků. Pak můžete vytvořit vlastní webové stránky.
 • Cena bude záviset na míře Vaší profesionality a společenskosti.

Obecně lze rozšíření vlasů bezpečně nazvat slibnou aktivitou v oblasti "krásy". Ano, v tomto oboru existuje mnoho konkurentů, zejména ve velkých městech. Ale vše závisí pouze na vás - jak dobře budete poskytovat služby, jak zdvořilý a přátelský budete se svými klienty, jak moudře budete myslet na reklamní kampaň, jak rychle a efektivně získáte zisk!

Jak otevřít firmu pro rozšíření vlasů?

Krása se v poslední době stává hybnou silou a organizace podnikatelské činnosti v této oblasti se stává atraktivním jak pro ty, kteří se chtějí podnikat jen v podnikání, tak pro ty, kteří hledají další zdroje příjmů. Jednou z možností, která lze považovat za činnost bez relativně velkých investic, je otevření obchodu s prodloužením vlasů. Navíc, v závislosti na velikosti startovacího kapitálu, je vždy možnost doma uspořádat rozšíření vlasů - tímto způsobem můžete začít malý podnik a později jej rozšiřovat s úspěšnou propagací.

Naše ocenění:

Zahájení investic - z 200 000 rublů.

Nasycení trhu je průměrné.

Obtížnost založení firmy je 4/10.

Podstata činnosti prodlužování vlasů

Takže směrem vašeho podnikání bude studio pro rozšíření vlasů. Jak analyzovat možnost organizovat podnikání v takovém oboru, kde začít, bude nutné, aby tyto druhy povolání absolvovaly kurzy rozšíření vlasů, nebo bude stačit najímat zkušené řemeslníky?

Za prvé, stojí za pochopení, kterým směrem budete provádět své aktivity. Za prvé, musíte se rozhodnout, zda uspořádáte podobné domácí podnikání (jako soukromý mistr), nebo ještě otevřete salon pro prodloužení vlasů. V takovém případě bude vše záviset na tom, kolik peněz jste ochotni investovat ve fázi organizování podniku a kolik příjmů očekáváte od tohoto druhu činnosti. Kromě poskytování takové služby přímo je také možné organizovat školení v oblasti rozšíření vlasů - v současné době díky rychlému růstu popularity může být organizování speciálních kurzů, které bude provádět majitel pro rozšíření vlasů, samostatným zdrojem příjmů, což někdy vede k zisku ještě více než přímé poskytování takových služeb zákazníkům.

Základní služby

Při určování hlavních směrů budoucího podnikání je také užitečné analyzovat cílové publikum - ty, kteří budou spotřebiteli vašich služeb - rozšíření vlasů a školení pro takové dovednosti. Spotřebitelé služeb jsou proto rozděleni do několika hlavních skupin, mezi kterými lze poznamenat:

 • Ženy různého věku, stejně jako muži, kteří mají problémy s růstem vlasů nebo se potýkají s problémem plešatosti;
 • Osoby jakéhokoli pohlaví a věku, které se chtějí naučit schopnosti rozšíření vlasů;
 • Různé agentury pro pořádání akcí, profesionální fotografy, s nimiž je možné spolupracovat při poskytování služeb svým klientům. Takové tandemy jsou mimochodem také jedním z dobrých způsobů reklamy, kdy dva podnikatelé, kteří nejsou v podstatě konkurenti, poskytují služby souběžně a současně si navzájem propagují své činnosti.

Sezónnost podnikání a potřebné vybavení a materiálů

Má sezónní charakter tohoto druhu podnikání? Přestože odborníci a ve většině případů si nevšimnou charakteristického prudkého poklesu poptávky a růstu poptávky po těchto službách, přesto některé období v roce přinášejí více příjmů vlastníkům takového podniku. Zpravidla se při svátcích pozoruje větší poptávka po prodloužení vlasů - v novém roce, v den mezinárodní dny žen, tento typ procedury je také ve větší míře využíván v svatební sezóně, která spadá v období jaro-léto během teplejší sezóny.

Při organizaci takovéto práce doma budete muset zakoupit zařízení pro rozšíření vlasů, vhodně vybavit prostory a vést minimální marketingové pohyby. Musíte pochopit, že zpravidla je cena prodlužování vlasů doma mírně nižší než u speciálně vybavených salonů, ale současně budete mít menší náklady spojené s pronájmem místnosti. Při organizaci takovéto práce doma je třeba vzít v úvahu, že zákazníci vyšší třídy stále preferují provedení takového postupu ve speciálních studiích, navíc klienti jsou více skeptickí ohledně kurzů doma, a ne vždy věří svému fondu těmto organizacím.

Investování do organizace salonu bude muset vynaložit určitou částku na pronájem prostor a ve větších městech a lokalitách tyto výdaje nemusí stačit pro všechny začínající podnikatele. Podobně bude muset koupit potřebné materiály pro prodlužování vlasů. Při nákupu potřebných finančních prostředků po otevření s dostatečně velkým a konstantním tokem zákazníků je lepší se postarat o to, kde je možné prodloužit přirozené vlasy - měli byste pracovat výhradně s osvědčenými organizacemi, které na trhu existují již dlouho. Důvěryhodné společnosti a dodavatelé, jejichž činnost se zabývá prodejem vlasů a které nabízejí tento druh zboží za nízké ceny, riskuje, že koupí chudé vlasy. V takových situacích, jako důsledek procesu budování, nebude účinek očekávat klient, v souvislosti s nímž bude poškozena vaše pověst, jejíž restaurování trvá hodně času a peněz.

Stávající metody a metody budování

Při otevření salonu je třeba podrobně seznámit s tím, jaké metody rozšíření vlasů existují. Stávající technologie prodlužování vlasů je rozdělena do několika typů podle přímého způsobu provedení. Takže existují dvě hlavní metody - teplá budova, studená budova, také odděleně od všech, používají mírně odlišnou metodu od jiných metod - ultrazvukové budovy.

Jednou z nejběžnějších metod horkých metod je italská výstavba. Pro jeho zavedení používejte speciální speciální termické kleště pro prodloužení vlasů. Délka jednoho vlákna by neměla být větší než 65 cm. Dalším názvem této metody je kapsulární prodloužení, které vzniklo v důsledku toho, že vlasy jednotlivých pramenů jsou připojeny k kořenové oblasti vlasů klienta, a to prostřednictvím vlivu teploty z kleštin, jako je keratinová kapsle zahřátá a pevně fixována v místě přistoupení.

Prodloužení kapslí je považováno za nejvhodnější pro zákazníky, kteří očekávají delší účinek z poskytování takové služby. Při nákupu nástrojů pro prodlužování vlasů a potřebných materiálů je třeba mít na paměti, že můžete použít dva typy vlasů - slovanské i evropské, poněkud odlišné. Po tomto rozšíření se extrémně nedoporučuje působit na vlasy teplem, protože to může způsobit uvolnění vazeb a jejich oddělení. Kromě toho se nedoporučuje používat balzámy ani masky - i při použití přírodních kosmetických přípravků tohoto typu je možné poškodit silné spojení. Mírně upravený způsob - mikrokapsulární prodloužení umožňuje provádět proceduru i na poměrně krátkých vlasech, včetně ran.

Neméně populární druh horké nahromadění je anglická metoda, která má používat keratin (přesněji na něm založené pryskyřice) a souběžně s ním se aplikuje lepidlo, které se aplikuje se speciální pistolí na každý jednotlivý pramen. Tato metoda umožňuje zákazníkům zvětšovat materiál téměř jakýmkoliv typem vlasů a kombinací pramenů různých barev vytváří efekt přirozené. Některé zvláštnosti spočívají v tom, že ve většině případů jsou samotné tobolky viditelné na vlasy a také lepidlo používané v této technologii kazí přírodní vlasy klientů. Výhody jsou snadné vyšívání prodloužení kapsle, avšak je-li nutná oprava, bude klient muset zaplatit za službu poměrně velké množství peněz.

Cena prodlužování vlasů v horkých cestách se bude pohybovat od 8 do 10 tisíc rublů. V průměru se náklady liší v závislosti na oblasti provádění, stejně jako náklady na pronájem prostoru pro salon. Obecně platí, že experti dávají přednost takovým metodám rozšíření, protože jsou jednodušší a nevyžadují hlubší znalosti, což je při použití studených technik nějak potřebné. Na druhé straně, pokud se podíváte na proces z pohledu klienta, pak takové metody nejsou zcela přijatelné - tepelné účinky trochu rozmazávají vlasy, proto se majitelům tenkých, mastných nebo křehkých vlasů doporučuje používat jemnější metody.

Technika nahromadění za studena zahrnuje španělskou metodu - neobsahuje operace tepelného zpracování - vlasy jsou spojeny pomocí speciální lepidla. Stojí za zmínku, že vzhledem k tomu, že adhezivní kompozice se může časem zbavit a dokonce i bíle, použití této metody se nedoporučuje klientům s tmavými vlasy. Na druhé straně má tato metoda významnou výhodu - místo přilnavostí je téměř zanedbatelné, takže vlasy vypadají přirozeně.

Japonské rozšíření, které se také vztahuje na studené metody, spočívá v tom, že vlasové prameny jsou připevněny pomocí malých korálků nebo prstenců, v důsledku čehož se tato metoda také nazývá non-kapsulární. Tato metoda umožňuje růst vlasů i u velmi krátkých klientů, ale doporučuje se použít pouze u těch, s nimiž jsou tužší. Pozitivní kvalita japonské metody je téměř absolutní neškodnost.

Použití francouzské metody zdobení nebo vytváření křovin, jak se také nazývá, spočívá v tom, že umělé prameny jsou ušité na vlasy klienta. Tato metoda vůbec nezkazí vlasy, samotný výkon trvá jen málo času, ale spíše rychle ztratí sílu spojení. Jedním z nejjednodušších metod je také prodloužení pásku, pomocí něhož jsou pásy vlasů upevněny pomocí lepicích pásek. Při poskytování služeb doma je tato metoda oblíbenější a navíc umožňuje dosažení nejpřirozenějšího účinku. Některá nevýhoda spočívá v tom, že klienti po prvním postupu pociťují určité nepohodlí.

Kolik stojí studená metoda? Tento způsob výstavby stojí klienty poněkud levnější - od 7 do 9 tisíc rublů. Je třeba mít na paměti, že pro tuto metodu existují určité omezení - nedoporučuje se pro ty klienty, u kterých byla diagnostikována cévní dystonie.

Hollywoodský náskok (nebo ultrazvuk) je poměrně nový způsob, který existuje déle než 10 let. Základem jeho provedení je připojení ultrazvuku v kapslích pomocí ultrazvuku. Tato metoda nepoškozuje strukturu vlasů a je prováděna dostatečně rychle.

Další čtení:

Obchodní výdaje

Jaké výdaje by měly být očekávány k otevření takového podnikání a jaká je úroveň ziskovosti těchto obchodních činností? Přibližné náklady jsou následující:

 • Registrace firmy, získání potřebných dokumentů pro zahájení činnosti - od 5 do 10 tisíc rublů;
 • Pronájem prostor (v případě otevření samostatného salonu) - od 20 tisíc rublů;
 • Získání potřebných materiálů a vybavení - od 15 do 50 tisíc rublů;
 • Oprava prostor (v případě potřeby) - z 10 tisíc rublů;
 • Reklamní salón nebo soukromá kancelář. Výše těchto výdajů bude záviset na tom, jak rozsáhlá bude vaše firma a zda ji uspořádáte doma nebo v samostatném salonu. Obecně platí, že tyto náklady mohou stát od 5 tisíc rublů nebo více.

Úroveň ziskovosti takového podniku je obecně kolem 15-20%, což umožňuje návratnost investice za méně než jeden rok v daném období - v tomto případě bude vše záviset na profesionalitě vašich mistrů.

Rozšíření vlasů pro začátečníky

Co je důležité vědět pro začátečníky o rozšířeních vlasů?

Ahoj všichni! Jmenuji se Catherine a tady bych vám chtěla povědět o komplikacích rozšíření, což je pro začátečníky důležité vědět o rozšíření vlasů.

První.

První a nejdůležitější bod, který nelze obcházet, je kurz na rozšíření vlasů. Chápu, pokud jste již absolvovali kurzy v nějaké škole nebo v ateliéru a znáte všechny podrobnosti, o kterých jste museli říct. Pokud tomu tak je, pak už nebudete muset "kopat" internet, protože každá škola, která učí mistrů, musí nejen něco podrobně vyprávět, ale také "vyzvat" nějakou dobu, odpovědět na otázky studentů telefonicky nebo jiným způsobem. Pro ty dívky, které už šly do školy, bude můj článek trochu zbytečný.

Druhé:

Proč jsou kurzy "živé" s mistrem, a ne "online školení?

Důležité je absolvovat kurz zkušeného mistra, jen proto, že potřebujete pochopit všechny nuance v tomto typu služby. Zaplaťte pouze 10 000 rublů - jedná se o "penny" ve srovnání s tím, kolik můžete "zmást" na hlavu klienta kvůli nedostatku znalostí některých momentů.

Při rozšíření vlasů pro začátečníky je důležité:

- znáte všechny druhy rozšíření, které existují pouze: pásky, kapsulární, japonské, africké, anglické lepidlo.

- znáte jemnost vlasů, typy, rozdíly;

- Vědět, jak správně dělat perekapsulyatsiya a práce s keratin a kapslí pro stavbu.

- koupit veškeré příslušenství a nástroje pro rozšíření vlasů;

- jak rozmotat spleti;

- jak odstranit lepidlo z vlasů po odstranění pásky;

- jak provést opravu pro všechny typy kapacit

a mnohem více!

Moje rada pro začátečníky v rozšířeních vlasů:

Proto, jako mistr s desetiletou zkušeností s vlasy, vám doporučuji, abyste kurzy dokončili během 1 dne s praxí a budete si vědomi v sobě s "plnou rukou" as praxí v budování (v naší tréninkové praxi na budování pásky na klient - povinné podmínky pro kurz!

Doporučené články

Napište komentář

Komentáře (0)

rozšíření vlasů na krátké vlasy

HAIR BOTOX

Zvětšení rtů
z 8000 rub

Tape building
1900 rub!

Prodloužení kapslí
2900 rub!

KERATIN STRAINY
50% sleva!

PROSÍM (od 300 rub)

Korekce vlasů
od 4000 rub

Náhodná recenze:

Cornelia Mango (zpěvačka): "Kathyhair se mi líbila! Katya mi dělala všechno, co jsem chtěla, a dokonale zvedla barvy, ukázala se mi velmi stylová a krásná, i když mé vlasy nejsem poslušný. A mimochodem, udělal jsem všechno velmi rychle, teď jdu k ní, zpočátku jsem chtěl postavit jen jedno čtverec a jednu stranu, ale Katya ji přesvědčila, aby měla dlouhé vlasy. změnil se dramaticky, zítra bude střílet! " FOTOGRAFICKÁ ZPRÁVA: Níže: Cornelia Mango v Kattyhair Hair Extension Studio

Články

Rozsudek o tom, kolik dívek přichází k náplasti v stříbrném odstínu, bude tato barva hlavním trendem letošního roku. Vypadá obzvláště působivě na dlouhé vlasy. To je důvod, proč často dochází k tomu, abychom budovu a barvení současně. Další podrobnosti.

V poslední době je postup rozšíření pro krátké vlasy velmi populární. Nemusíte ani čekat na vlasy v oboru dokonce i na ramena, můžete bezpečně jít do salonu a uvědomit si svůj sen! Další podrobnosti.

A mohli byste se rozhodnout o stejném neobvyklém zbarvení s budovami, jako je náš dnešní klient? V důsledku kreativního experimentu se objevila blondýnka s tmavými prameny. Další podrobnosti.

Novinky

Klienti pravidelně chodí do našeho salonu, kteří chtějí nejen rozšíření vlasů, ale také barvení. V poslední době vykonávala takovou práci Ekaterina Andreeva. Celý den trvalo, že se na krátkých vlasech zhotovilo mikrokapsulární prodloužení a pak se barvilo. Další podrobnosti.

Klienti často přicházejí s námi, aby nejen prodlužovali vlasy, ale také barvili vlasy. Je mnohem pohodlnější, když je mistr generál a poskytuje několik služeb najednou na jednu návštěvu. Další podrobnosti.

Mnoho dívek, které dlouhou dobu chodí s černými vlasy, čelí stejnému problému, nenajdou mistra, který by jim pomohl zbavit se tohoto stínu. Další podrobnosti.

Vše o kráse

Nabízíme Vám skvělé fitness prohlídky s našimi partnery. Jsme sportovci během květnových svátků v Soči.

Navzdory rychlému rozvoji moderních technologií a velkému pokroku v kosmetologii se situace s použitím kokosového oleje od pradávna příliš nezměnila. Další podrobnosti.

Aby vaše vlasy vypadaly zdravě a dobře upravené, stačí, abyste nezapomněli na používání domácí masky jednou nebo dvakrát týdně. Další podrobnosti.

Jak vydělat peníze na vlasy samouk učitel - nápady vydělávat na oblíbené služby

Prakticky každý tým dívky má kamaráda nebo kolegu, který obratně splétá prýmky nebo může během několika minut vybudovat elegantní styl.

Jak vydělat peníze na pletení

Toto hobby může být snadno změněno na dobrý příjem. Účesy z copánků jsou nyní tak populární, že na každé oslavě můžete spočítat několik dívek s rozsáhlými "spikelety". Pokud máte zkušenosti s tkaní pletenin vašimi přáteli a známými, kteří jsou spokojeni s vaší prací, pak se můžete pustit z úst a vydělat z vašeho koníčka.

Výhody běhu pigtailu

Obrovskou výhodou tkaní opletů a špendlíků je, že finanční investice v této věci jsou minimální. Vše, co potřebujete, je možné zakoupit v profesionální kosmetice pro obchod. Vyžadují se následující nástroje:

 • vysavač na vlasy Je lepší okamžitě koupit profesionální usměrňovač, bude trvat mnohem déle a efektivněji;
 • pohodlný hřeben;
 • pár lahví běžného spreje na vlasy;
 • sada silikonové gumy;
 • špendlíky, obyčejné nebo s kamenem a šperky.

Nejdražší nákup z výše uvedeného seznamu bude železa, i když většina dívek ji už má. Všechna ostatní zařízení budou vyžadovat více než 1000 rublů.

Velmi často se vlasové kolíky používají ke zvýšení objemu a délky. Nemusíte je kupovat, stačí doporučit zákazníkům dobrý obchod, který má širokou škálu režijních pramenů různých barev. A samotné dívky si budou moci vybrat požadovaný tón a požádat o pomoc prodejce-konzultanta.

Jak zhodnotit svou práci

Zpočátku je lepší nepřeceňovat náklady na vaše služby. Můžete porovnat ceny za podobné služby ve vašem městě a pracovat v menší výši. Takže můžete rychle shromažďovat zákaznickou základnu od přátel a přítelkyň, kteří vás pak doporučí jako dobrý mistr pracující za přijatelné ceny. Po cestě stojí za to, že zveřejníte reklamu na internetovém zdroji města, aby se o vás mohli dozvědět potenciální zákazníci.

Je lepší fotografovat všechnu svou práci, abyste si vytvořili vlastní portfolio. Může se pak použít jako reklama, například k vytvoření vlastní skupiny v sociálních sítích nebo na webových stránkách. Takže můžete účesy ukázat široké veřejnosti.

Pokud úspěšně pracujete s režijními prameny, je logické rozšířit rozsah vašich služeb a zvládnout novou techniku.

Jak získat bohatství vlasových prodloužení

V kosmetických salonech je profesionální prodloužení velmi nákladné a pokud zvážíte cenu přirozených vlasů, pak se tato transformace může nazývat jedním z nejdražších postupů. Proto mnoho dívek chce ušetřit peníze a najít si mistra, který bude pracovat doma za rozumnou cenu.

Funkce výdělků

Chcete-li zvládnout techniku ​​rozšíření vlasů, musíte být vyškoleni. Takže můžete získat oficiální osvědčení a počáteční schopnosti rozšíření vlasů, odstranění a zapouzdření.

Obrovskou výhodou je skutečnost, že celý kurz trvá jen několik hodin, včetně praxe. Vynakládání finančních prostředků na školení několika technologií najednou stojí za to, protože italské rozšíření vlasů se nejčastěji používají na tobolkách. Přibližná cena tříd je 3-5 tisíc rublů.

Nástroje pro rozšíření vlasů samozřejmě nejsou tak levné, ale velmi rychle zaplatí za sebe. Zde je návod, jak začne nováčka:

 • tepelné kleště;
 • dvojitý hřeben a svorky;
 • obložení disku;
 • keratin;
 • kleště pro odstraňování chloupků;
 • kapalina pro odstranění horké konstrukce;
 • šampon a hlubokou čisticí masku.

Během výcviku vám podrobně vysvětlí a ukážeme vám, jaké jsou všechny tyto nástroje. Jejich celkové náklady se pohybují od 6 do 10 tisíc rublů. Ušetřit na levné čínské protějšky nestojí za to, velmi rychle se rozbíjí nebo hoří.

Velmi užitečnou akvizicí pro ty, kteří chtějí vydělat peníze na prodloužení vlasů, bude výcviková hlava pro kadeřníky. Na tom můžete vycvičit a zlepšit své dovednosti, mimochodem, nejen budování, ale také vytváření účesů. Náklady na toto zařízení závisí na kvalitě a délce vlasových manekýnů. Takovou hlavu najdete na reklamě na 2-3 tisíce rublů.

Kolik získávají vlasové mistry

Po školení o rozvržení nebo přátel můžete reklamu zveřejnit. Náklady na rozšíření vlasů závisí na počtu roztažitelných pramenů. Předem se doporučuje osobně se setkat s klientem a zhodnotit stav a tloušťku vlasů, pomoci vybrat vhodný odstín pramenů a zvolit délku. Kvalita vlasů bude záviset nejen na vašich schopnostech, ale také na vybraných vlasech. Proto je třeba jejich nákupu zodpovědně zodpovědět.

Zahrnujte reklamy a služby, jako je odstraňování chloupků a přebalování. Ceny za podobné nabídky v každém městě jsou různé, můžete porovnat například náklady na Avito nebo v místních novinách. V průměru, prodlužování vlasů stojí od 2 000 rublů, takže tento druh činnosti lze nazvat velmi výnosným.

A nezapomeňte fotografovat svou práci na portfoliu, aby potenciální klienti mohli posoudit úroveň vašich dovedností. Ujistěte se, že fotografujete v blízkém dosahu, aby fotografie jasně ukázala kvalitu kapslí a pramenů a ne celkový účes.

Dodatečné příjmy z vyrovnání keratinu

Tento postup byl nedávno velmi oblíbený u dívek, protože po něm se vlasy stávají hladké a lesklé, dokonale se hodí. Narovnávání vlasů v salonu je drahé, takže můžete vydělat skvělé peníze na keratinové vyrovnávání vlasů a provádět tuto službu doma.

Výhody a nuance práce

Krása technologie rovnání keratinu spočívá v tom, že nemůžete absolvovat ani speciální trénink. Na internetu je spousta videí, ve kterých je podrobně popsána postupná postupnost tohoto postupu. Dokonce i nezkušený mistr se bude moci samostatně seznámit se všemi fázemi práce a dále je realizovat.

Samozřejmě, pokud chcete získat certifikát o absolvování kurzu, můžete kontaktovat příslušné vzdělávací středisko. Školení trvá 2-3 hodiny a stojí kolem 3 tisíc rublů.

Situace je s inventářem komplikovanější, protože je drahá. Keratin rovnání bude vyžadovat následující atributy:

 • profesionální usměrňovač a výkonný vysoušeč vlasů;
 • keratin;
 • speciální šampon hluboce čistý;
 • kartáče pro aplikaci směsi na vlasy.

Nejdražší akvizicí bude keratin. Litrová láhev profesionálních zaměstnanců stojí nejméně 15 tisíc rublů. Pokud již máte vysoušeč vlasů a vysoušeč vlasů, úloha je zjednodušená. Mimochodem, ve velkém městě najdete profesionální kosmetické obchody, kde se prodává keratin pro lahvování. Budete mít možnost zakoupit vždy požadované množství kompozice. Pokud máte možnost koupit velké množství keratinu, neměli byste se bát tak vysoké ceny. Můžete rychle získat zpět svou investice, protože služba je velmi populární.

Jak odhadnout náklady na služby

Cena rovnání keratinu závisí na délce vlasů klienta. Čím déle jsou, tím větší bude keratin. Průměrná cena za krátké vlasy činí 1,5 tisíc rublů. Nebuďte líní, abyste zvládli tuto technologii, protože mnoho dívek, kteří se tento postup jednou pokusili, to dělají pravidelně.

Chcete-li si vydělat na vlasy, je nepovinné začít s nákladným komplexním tréninkem pro kadeřník. Postupně si můžete zlepšit své dovednosti a rozšířit nabídku služeb. Stojí za to, že mnohé dívky se rádi obrátí na mistra doma, aby provedli proceduru v uvolněné atmosféře. Koneckonců, pletení, prodlužování vlasů a narovnání trvá spoustu času.

A pokud budete dělat svou práci efektivně a zodpovědně, velmi rychle získáte autoritu a uznání vašich klientů, kteří se k vám znovu a znovu vrátí a doporučí vám svým přátelům. Máte-li talent a touhu, pak se vaše oblíbené hobby může stát prospěšným podnikem. Ujistěte se, že jste si přečetli tipy, jak si doma vydělávat, možná v nich najdete několik způsobů, jak získat další příjmy.

Nové obchodní nápady

Existuje mnoho různých obchodních nápadů a nápadů. Jak pochopit celý tok informací pro ženu, která se rozhodla stavět své podnikání? Ne vždy děláme správnou volbu. Koneckonců, je nutné, aby práce přinášela potěšení, a tato podmínka je možná jen tehdy, pokud máte zájem o to, co budete dělat.

Která žena nedává radost, aby se o sebe postarala, pro její vzhled? Správně, někdo chce vypadat jen úžasně pro svého muže nebo pro někoho jiného. Tak proč ne pomoct ženě se stát krásou královnou ona vždy snila o bytí?

Jak víte, muži věnují zvláštní pozornost, když se setkají s ženskou na vlasy. Koneckonců je možné posoudit jak charakter, tak zdraví. Bohužel ne všechny dámy mají silné, lesklé vlasy, ale nyní je tato situace fixní díky novým technologiím rozšíření vlasů.

Podnikání s vlasy nepotřebuje obrovský počáteční kapitál. Můžete dokonce uložit na nájem v prvním okamžiku přijetím klientů doma. A vaše výdaje se vyplatí velmi rychle.

Řekněte vám o způsobech rozšíření vlasů. Obvykle se oddělují dvě metody - je horké a studené.

Prodloužení studených vlasů se provádí bez vystavení teplotám. Rozšíření se provádí pomocí "mikrokapslí", které lepidlo nativní vlasy a stohovatelné. Tato metoda není široce používána kvůli složitosti procesu.

Druhá, tzv. Horká metoda, zahrnuje použití termických kleští a keratinových kapslí. Lepení pramenů vlasů blíže k kořínku nastane během několika vteřin. Během tepelného zpracování se keratin zahřívá na určitou teplotu a kombinuje dárce a vlasy klienta. Tato rozšíření technologie zahrnuje použití kvalitních vlasů z Evropy. Technologie je označena EUR So. Kap. Hotová metoda je velmi oblíbená u žen a je na tom, že je lepší vytvořit si svůj podnik. Vlasy takto vypěstované lze umýt, barvit, vysušit a vyfiltrovat.

V saloně taková práce stojí nejméně 5 tisíc a můžete své služby poskytnout svým přátelům za 2-3 tisíce. A jak víte, živá reklama funguje lépe než kterákoli jiná. A nepochybujte o tom, že vaši přátelé o vás povědí svým přátelům atd. na řetězu.

Hlavní věcí je věřit v sebe a všechno bude fungovat. Hodně štěstí a hodně štěstí ve své práci!

Viz též:

Otázky, chybové zprávy nebo výpovědi v tomto článku prosím ponechte v komentářích.

Jak uspořádat firmu: rozšíření vlasů doma

Dobrý den, milí čtenáři stránek! Pánové, nechte se ponořit do stránky. Ujišťuji vás, že teď zničím stereotypy, že prodloužení vlasů je pro ženy jen pro ženy.

A kdo vám řekl, že muž nemůže doma prodloužit vlasy? Jste si jisti, že se v vás nebude vzbudit talent kadeřníka? Koneckonců, proces prodlužování vlasů, stejně jako technologie prodlužování vlasů, nevyžaduje ruce žen.

Rozšíření vlasů doma, jako jeden z nápadů pro domácí podnikání, vás vyžaduje: znalost toho, co je vlasy, jejich typy a struktura, jisté zkušenosti s prodlužováním vlasů, vybavení a materiály pro prodlužování vlasů. Už víc než to.

Proto se mohou rozšířit vlasy doma: ženy i muži. A není nic špatného, ​​zvlášť poté, co zjistíte, že tento typ podnikání začíná přinášet příjem. Nyní je vaše volba.

Je důležité, abyste pochopili, co je například v kontrastu? z takového domácího podnikání jako opravy kufrů doma, rozšíření vlasů bude od vás vyžadovat trochu víc: školení i finanční investice. Ale tato skutečnost by vás neměla rozčilovat, protože zisky z prodlužování vlasů doma jsou mnohem vyšší.

Takže, co je třeba pro organizaci rozšíření vlasů doma.

Plánování domácího obchodu: rozšíření vlasů

Ať už se vám to líbí nebo ne, nejprve musíte zvládnout kalkulačku. Každý, dokonce i domácí podnikání, začíná základním obchodním plánem, ve kterém musíte jednoduše vzít v úvahu hlavní body, a to:

 • Marketingové funkce trhu prodlužování vlasů ve vaší oblasti. K tomu je třeba spolupracovat s médii a regionálními fóry na internetu. Zjistěte přibližné pořadí cen: poptávka po službě, potenciální konkurenci, náklady na konkrétní službu pro rozšíření vlasů.
 • Organizační forma vaší činnosti. Samozřejmě, na začátku, dokud nezískáte zkušenosti, získáte pravidelné zákazníky, nemá význam registrovat IP. Ale pak se rozhodnete: buď pracovat "pod zemí", ale neustále čekat na testovací nákup, nebo zaregistrovat IP právnickou osobu, zaplatit minimální daně a dobře spát.
 • Finanční investice, které budou zapotřebí k: kurzy na prodloužení vlasů, nákup vybavení potřebného pro proces prodlužování vlasů, nákup spotřebního materiálu (vlasy, keratinové kapsle, pryskyřice pro zbraň apod.).

Uložení na police: plánované příjmy a náklady, pochopíte, zda byste měli začít doma prodloužení vlasů a kdy tento typ podnikání začne vytvářet příjmy.

Kurzy pro rozšíření vlasů

Tréninkové střediska, které provádějí školení pro prodloužení vlasů, jsou dostatečné. Budete muset absolvovat školení. A i když to nemusí být nutně kurz na rozšíření vlasů, ale individuální lekce od odborníka, ale budete je potřebovat.

Typický tréninkový program pro rozšíření vlasů vám umožní zvládnout potřebné teoretické znalosti a získat základní postup v oblasti rozšíření vlasů.

Co zahrnuje program pro rozšíření vlasů:

 • Teoretická základna: typy, vlastnosti a kontraindikace pro rozšíření vlasů, vybavení a metody pro prodlužování vlasů, metody péče o prodlužování vlasů, technologické rysy různých metod rozšíření vlasů. Naučíte se například, jak rozšíření vlasů jsou trochu choulostivá, liší se od rozšíření kapsulárních nebo prodloužení kůže.
 • Technologie a technologie rozšíření vlasů, studium zařízení a materiálů používaných pro prodlužování vlasů.
 • Praktické cvičení: Vypracování způsobů prodloužení vlasů na prázdném místě, na modelu. Metody a materiály pro korekci a odstranění rozšíření vlasů a tak dále.

Jaké nástroje jsou potřebné pro rozšíření vlasů doma

Samozřejmě tím, že vám nabízím zpočátku požadovaný seznam nástrojů, neuvádím a nemohu vás orientovat v hodnotě.

Nastavení pro rozšíření vlasů obsahuje nejvíce potřebné, co potřebujete k zahájení. Vyzkoušejte náklady na nástroje pro prodlužování vlasů, které ve svém regionu strávíte sami. Naštěstí dnes s pomocí internetu není těžké.

Seznam nástrojů pro rozšíření vlasů

 • prodlužovací pistole,
 • ohřívací kleště - používané pro rozšíření kapsulárních vlasů,
 • kleště, které vytvářejí keratinové kapsle,
 • ženy k odstranění keratinových kapslí,
 • keratinové kapsle tavící pece,
 • horké holicí strojky pro přizpůsobivé účesy,
 • profesionální styler - žehlička pro rovnání a tvarování vlasů do účesu,
 • obložení (bezpečnostní) disky pro prodloužení horkých vlasů,
 • speciální štětec pro rozšíření vlasů,
 • kovové kadeřnické spony, které se používají pro rozšíření horkých vlasů pro upevnění obložení disku,
 • paleta pro výběr vlasů je nutností.

Toto je výchozí zařízení a funkce a tajemství, které se používají v rozšířeních vlasů, vám řeknou mistry v kurzech.

Jaké jsou potřebné doplňky pro prodlužování vlasů

Kde mistři berou vlasy na prodloužení? Toto je celé odvětví a věřte mi, že nebudete mít nedostatek spotřebního materiálu. Časem budete mít své dodavatele, jako jsou vlasy a prameny pro stavební účely, a spotřební materiálové technologické materiály.

Spravidla dodávky provádí firmy nebo podnikatelé, kteří jsou odpovědní za kvalitu materiálů.

Ze spotřebního materiálu pro rozšíření vlasů budete potřebovat především:

 • vlasy na keratinových kapslích,
 • vlasy na tressa, jak pro stavbu, tak pro chignons,
 • vlasy pro prodloužení v řezech,
 • keratinové granule,
 • pásková lepicí páska pro studenou metodu rozšíření páskových vlasů,
 • pistole,
 • mikrodrip pro studené sestavení,

Nebojte se tohoto seznamu zařízení a materiálů pro rozšíření vlasů. Není nutné vše najednou získat. Záleží na tom, jakou původní kapacitu si vyberete.

Teď jste připraveni udělat představu o domácím podnikání: rozšíření vlasů doma, začít provádět. Mohu vám jen přát: správnou a skutečnou přípravu podnikatelského plánu a štěstí v procesu, kdy se stanete vy, jako mistr rozšíření vlasů.

Jak se připravit na rozšíření vlasů

Změna obrazů, která je pro každou ženu dnes, se stala snadnější než kdy předtím - schopnost zvýšit vlasy libovolné délky činí proces transformace jednoduchý a rychlý. Ale je prodloužení vlasů vhodné pro všechny a poškozuje přírodní prameny? Existuje způsob, jak připravit vlasy pro tento proces? Pokusíme se to na to přijít.

Jak nebezpečné jsou rozšíření vlasů?

Navzdory obrovskému množství mýtů, které existují v souvislosti s tímto postupem, profesionální stylisté a kosmetologové se shodují, že prodlužování vlasů nezhoršuje zdraví. Jediná věc, která může být vnímána jako určité nebezpečí, je zvýšení zatížení přírodních pramenů vlivem hmotnosti přidružených vlasů dárce. Nejčastěji tyto problémy vznikají v případě, že klienti mají přirozeně slabé vlasy a jsou náchylné ke ztrátě. V tomto případě je před zahájením postupu doporučeno uchýlit se k technikám, které mohou výrazně posílit vlasy a posílit folikuly.

Například mezoterapie může výrazně zlepšit kvalitu vlasů v relativně krátkém časovém období a skutečnost, že živiny zavedené během injekcí se během několika měsíců rozpustí během několika měsíců, činí tento postup jen ideálním přírůstkem. Koneckonců, díky mezoterapii mohou přirozené vlasy snadno přenášet takové zatížení, které se nevyhnutelně objeví poté, co jsou donorové prameny připojeny.

Takže pro ty, kteří chtějí pomoci jejich vlasům snadno přesunout rozšíření, stojí za to věnovat pozornost jejich posilování.

Rozšíření vlasů: kde začít?

Samozřejmě byste měli začít konzultací s profesionálním stylistou. Pouze on bude schopen přiměřeně zhodnotit kvalitu vlasů, řekne vám o hlavních způsobech rozšíření a pomůže určit výběr požadované délky. Neměli byste si zvolit průvodce, který zvýší vaše prameny na základě dostupné ceny za jeho práci. Zdraví vlasů je velmi křehká věc a uchvátí se k cenově výhodným službám, riskujete, že to vážně poškodí. Je lepší vybrat si osvědčený salon, který zaměstnává kvalifikované specialisty, protože špatná volba čaroděje vás s největší pravděpodobností stále vede k vám, jen pro postupy léčby a obnovení vlasů.

Když jste se rozhodli pro objem, délku a barvu budoucí hlavy vlasů, můžete pokračovat do další fáze přípravy.

Barvení vlasů před prodloužením

Tato fáze je důležitá pouze tehdy, když zvyšujete vlasy, není vaše přirozená barva. V takovém případě musíte nejprve barvit vlastní vlasy v požadovaném odstínu a teprve tehdy budovat donorové prameny. V tomto případě je velmi důležité, aby barvení nepoškodilo kvalitu vlasů, jinak téměř okamžitě po založení začnou vypadat a vzhled dárce a přírodních pramenů se bude dramaticky lišit.

Abyste se vyhnuli těmto nepříjemným okamžikům, měli byste zvolit nejjemnější barvení, které neovlivňuje strukturu vlasů chemickými reakcemi. Takže fitbelaminací vlasů z Lebelu pomůže nejenom jim poskytnout požadovaný odstín, ale také je posílí, což je velmi důležité před procesem prodloužení.

Pokud jde o účes, je to volitelná fáze přípravy, protože po připevnění vlasů dárce bude pán určitě tvarovat účes a provádět ztenčení. Jediná výjimka z tohoto pravidla může být přehlučněný účes s ostrými kapeky v délce. V tomto případě se stylista bude snažit maximalizovat délku vlasů, ulehčit postup budování a symetrii vlasů.

Čištění vlasů před budovou - doma nebo v salonu?

Pro vysoce kvalitní uchycení donorových pramenů je velmi důležité, aby vlastní vlasy klienta byly důkladně vyčištěny od všech stylingových výrobků. V některých případech se doporučuje uchýlit se i k postupu odmašťování vlasů. To je důvod, proč profesionálové doporučují využít služeb pánů, kteří s šampony, které mají k dispozici pro hluboké čištění vlasů, budou schopni dosáhnout dokonalé čistoty vlasů, což samozřejmě není vždy dosažitelné doma.

Také několik dní před rozšířením by se mělo upustilo od používání výrobků pro nesmazatelnou péči, aby se vlasy v budoucnu příliš nemasily.

Postup prodlužování vlasů, i přes bezpečnost a dostupnost, stále vyžaduje nějakou přípravu. Pokud provedete všechny potřebné akce a vyberete správného průvodce, můžete si být jisti, že nový účes bude trvat dost dlouho, zatímco vaše přirozené vlasy si udrží svou přirozenou sílu a lesk.

Pro Více Informací O Suché Vlasy