logo

Který elektrický holicí strojek je lepší pro muže: naše hodnocení nejlepších modelů TOP-7


Pro drtivou většinu mužů je holení povinným procesem, ale nepříjemným a rutinním, protože holení je nezbytné, pokud ne každý den, pak každý druhý den jistý. Co může tento proces optimalizovat a usnadnit? Jen dobrý břitva, a to není nezbytně bezpečný stroj ve tvaru T.

Elektrické holicí strojek byly a zůstávají oblíbeny u mužů a při vývoji a zdokonalování konstrukcí (rotační nebo oka, s jedním nebo více noži, s plovoucími nebo pevnými hlavami, s trimerem, životností baterie apod.) Se jejich potřeby zvyšují pouze.

Jedna otázka zůstává otevřená: která břitva je pro vás správná - koneckonců, každý člověk má svůj vlastní typ pleti, vlastní vlastnosti růstu vlasů a jeho estetické preference. Už jsme řekli, jak vybrat ten správný elektrický holicí strojek. Ale zdálo se nám to trochu a rozhodli jsme se vytvořit seznam nejlepších modelů zvlášť. To jsme udělali...

Naše hodnocení nejlepších 7 nejlepších pánských elektrických holicích strojků pro rok 2019

Nabízíme přehled dnešních populárních elektrických holicích strojů různých typů a různých funkcí. Obecný seznam pokrývá a řeší všechny problémy, jimž muži při holení čelí, takže je to vaše volba. Aktuální hodnocení nejlepších pánských elektrických holičů je pro vás:

Remington Wettech AQ7 - spolehlivá a osvědčená

První a hlavní výhodou tohoto modelu je vestavěná lithium-iontová baterie, která zařízení umožňuje pracovat offline po dobu 60 minut. Baterie je nabíjena po dobu 90 minut, ale je zde i režim rychlého nabíjení pro jednu holicí relaci - pouhých 5 minut. Cestování na služební cestě nebo dokonce zpoždění na událost je nenahraditelnou funkcí, zejména proto, že v případě mimořádné situace nemusíte pokožku zvlhčit - přístroj čistí štětiny dobře jak ve vlhkém, tak suchém stavu - bez gelu nebo krému oholit

Remington Wettech AQ7 je čisticí stroj vyrobený v Číně, to znamená, že se holicí stroj provádí s kulatými ostrými noži ve formě ozubených kol (v našem modelu tři). Holicí hlavy jsou plovoucího typu, samotná holicí jednotka SPR-AQ je pohyblivá a s velkou přesností sleduje obrysy obličeje.

Plastové pouzdro neumožňuje průchod vody, proto může být blok hlavy po holení jednoduše opláchnut pod tekoucí vodou pomocí kartáče obsaženého v sadě přístrojů. Pro bezpečné držení přístroje v ruce je tělo holicího strojku pogumováno.

 • Vodotěsné pouzdro odolné proti nárazu;
 • Provozní napětí se automaticky přepíná (110-220 voltů);
 • Po odpojení od baterie se můžete oholit ze zásuvky a indikátor nabíjení vás upozorní, když je baterie nízká.
 • Žádný trimmer;
 • Někdy selže indikátor nabíjení.

Bez omezení, vhodné pro všechny typy pleti, pro různé tloušťky vlasů a tuhost štětin. Při přepravě holicího strojku do pouzdra je k dispozici další příslušenství pro snadné použití: holicí stojan s nabíječkou uvnitř a nožový kartáč. Tyto výhody zařízení - pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na cestách, nebo se často stávají v pracovním cestování.

Elektrický holicí strojek Braun 310s WetDry je vynikající holicí strojek pro suché a mokré holení.

Elektrický holicí strojek Braun (v Německu nebo v Číně pod licencí) je napájen baterií nikl-metalhydrid, která vám umožní používat nabíječku až měsíc - baterie se perfektně nabíjí.

Typ břitvy, což znamená téměř dokonalé oholení, zejména v nosu a uších. Zatahovací dvojitá síťka s velmi malými buňkami umožňuje dokonale sledovat obrysy obličeje a to je důležité pro muže s hustou vegetací.

Přístroj umožňuje oholení suché pokožky nebo zvlhčení pomocí gelů - výběr závisí na citlivosti pokožky a není omezen možností zařízení.

Předpokládá se, že rotační holicí stroječky se oholejí mnohem čistěji, avšak nikoliv v případě Braun 310s WetDry - tři zatahovací hlavy (řezací jednotka č. 21B) s dvojitým okem to dělají čistě a pečlivě. Malá oblast sítě vám umožňuje snadno se dostat na místa, která jsou obtížně přístupná, a oholejte je stejně čistou jako tváře a lícní kosti.

Utěsněné a nárazuvzdorné pouzdro umožňuje oholit ve sprše bez obav z poškození sebe nebo zařízení. Na konci procesu prostě propláchněte síť pod tekoucí vodou. Chcete-li to provést, je dodávána se speciálním vhodným kartáčem.

 • Dvě vysoce kapacitní baterie;
 • Pogumovaný plastový nárazuvzdorný a hermetický pouzdro;
 • Střední trimmer pro holení dlouhých chloupků;
 • Mřížka se snadno pokrčí a poté bude muset být změněna;
 • Malá oblast roštu vede k tomu, že děláte více pohybů - můžete po dlouhou dobu zachytit jeden nebo dva oddělené vlasy s otvory sítě.
 • Kvůli malé tloušťce sítě existuje možnost odškrabávat kůži, takže svorka by neměla být příliš silná;
 • Větší šum v porovnání s rotorovými mechanismy.

Funkčnost holicího strojku je zaměřena na kupujícího, který rád cestuje, nebo musí cestovat po celé zemi na služebních cestách: zařízení můžete dát do pohodlného pouzdra a samotné holicí strojky váží pouhých 331 gramů a nezabere mnoho místa. Nepozorují se žádné nežádoucí účinky na žádný typ pokožky.

Minimální úroveň podráždění je charakteristickým znakem všech holicích holicích strojů. Doporučujeme vám přečíst si náš článek o nejlepších holicí strojky pro citlivou pleť.

Remington XR1410 (sada Flex360 Groom) - ergonomický tvar, pohodlné holení

Břitva vyrobená v ČLR (Čína), ale to naprosto neovlivní kvalitu přístroje a jeho práci, jak si mnozí lidé mysleli. Záruční doba je 24 měsíců, zatímco zařízení má mnoho dalších, dobře implementovaných funkcí, jejichž hlavním cílem je ostré oholení a možnost nepřetržitého provozu z lithiové baterie až 45 minut.

Automatická volba napětí znamená, že zařízení může být připojeno k jakékoli elektrické síti (například při cestě do zahraničí, kde není síť vždy dodávána 220 V, stejně jako v Rusku - častěji je to 110 V).

Blok rotorových nožů (tři kusy) lze snadno demontovat a vyčistit speciální sadou v sadě. Nože jsou vyrobeny s dvojitou řadou holicích nožů, což zvyšuje oblast holení a zlepšuje kvalitu holicího stroje.

Holicí hlavy SPR-XR - typ válcování, sleduje obrysy obličeje.

Pro přepravu se břitva vejde do pouzdra, její hmotnost je 400 gramů, před instalací je žiletka snadno demontovatelná pro kompaktní instalaci.

 • Extra hobliny;
 • Kartáčová tryska pro čištění pokožky obličeje a nanášení gelu (krému) před holením. Možná suché holení - podle vašeho vkusu;
 • Pogumovaná masážní tryska pro přípravu pokožky pro holení;
 • Trimmer má nastavení délky srážek (od 1 do 6 mm) a bude užitečné pro péči o kotníčky, vousy a knír a také pro okraje vlasů na krku;
 • Vestavěný trimr pro ozdobu krátkého strniště;
 • Pogumované pouzdro na bocích pro pohodlné a bezpečné uchování holicího strojku v ruce;
 • Indikace nabití baterie a potřebu nabíjení.
 • Baterie se nabíjí po dobu 4 hodin;
 • Vysoce čisté oholení může způsobit podráždění zvláště citlivé pokožky - to je nevýhoda na pokraji faulu, hraničící s výhodou, pokud používáte krémy správně.

Pokud chcete pohodlně cestovat - toto holicí strojky je pro vás! Žádné podráždění po holení - se smetanou nebo na suché kůži na obličeji, zbývající strniště, dokonce ani při nedbalém nebo naléhavém holení, snadné použití a přepravě, perfektní práci za jakýchkoliv podmínek!

Elektrický holicí strojek Philips S5530 / 06 - ideální pro tuhé štětiny

Philips (Holland) je dlouho známá ochranná známka, tato značka je oprávněná při výrobě elektrických holicích strojků. Model Philips S5530 / 06 s otočnou řezací hlavou MultiPrecision as třemi noži (otvory o různých délkách a průměru) poskytuje dokonalé oholení jak pro suchou pokožku, tak pro zvlhčování pomocí gelů nebo krémů.

Na druhé straně je hladké oholení zajištěno skutečností, že nože zvedají štětiny na úkor různých otvorů v oku a čepele se pevně připevňují k pokožce.

Lithium-iontová baterie umožňuje holicí strojku pracovat až 50 minut bez přerušení, a to i při připojení Turbo (Turbo +), které zvyšuje výkon o 20% a digitální displej. Baterie se nabíjí asi hodinu, po jejímž je lze oholit 15-17krát bez nabíjení. Nabíjecí napětí (110-220 V) se automaticky přepíná.

Blok plovoucí se může pohybovat v pěti směrech, což znamená, že můžete hladce oholit všechny křivky a těžko dostupné oblasti na tváři (pod nosem, u uší, v záhybech krku).

Pro důkladnější čištění lze přístroj SH50 odpojit a vyčistit štětcem. S hmotností 295 gramů se holicí strojka pohodlně vkládá do kufříku, je vhodné jej vložit do kufru nebo kufru při cestování.

 • Odnímatelný trimmer pro ořezávání boků, knírek nebo vousů s nastavitelnou hloubkou holení;
 • Digitální displej zobrazuje dobu nabíjení a vybíjení akumulátoru, je zde ikona pro vyčištění hlavice a ikonu pro provozní režim;
 • Uzavřená zámek příležitostného zařazení.
 • Na plastovém pouzdru nejsou žádné pogumované vložky, takže holicí strojka se může sklouznout do ruky;
 • Při použití trimru pro oholení vlasů na 3 a 5 mm zůstávají téměř nepostřehnutelné štětiny, jejichž odstranění může dráždit citlivou pokožku;
 • Může se nechat neviditelné pro oko, ale štětina měla pocit na dotek.

Tuto holicí strojku preferují muži s hustými a tvrdými vlasy na obličeji.

Elektrický holicí strojek GA.MA GSH895 - kvalitní elektrický holicí strojek pro dokonalé oholení

Italský přenosný elektrický holicí strojek GA.MA vyrobený modelem GSH895 je vybaven třemi otočnými noži vyrobenými podle technologie DOUBLE TRACK (dvojité řezací nože - kroužky) a je určen pro suché a mokré holení.

Těsnost těla je příležitostí k holení ve sprše nebo v lázni a rovněž k vypláchnutí nožů pod kohoutem nebo k opláchnutí nádoby vodou.

Tři plovoucí hlavy přesně sledují obrysy obličeje a krku, takže tradiční grimasy před zrcadlem nebudou potřebné - břitva odstraňuje štětiny i v obtížně přístupných oblastech.

Lithium-iontová baterie je třeba nabíjet po dobu 60 minut, zatímco nepřetržitý provoz přístroje činí 45 minut. Výkon baterie je řízen diodami LED.

Břitva může pracovat jak ze sítě, tak v autonomním režimu, přepnutí síťového napětí je automatické. S hmotností 154 gramů má holicí strojček příslušné rozměry - snadno se hodí i do peněženky pro muže.

 • Vodotěsné pouzdro z vysoce pevného plastu;
 • Vestavěný trimr;
 • Žádná funkce rychlého nabíjení baterie;
 • Není možné shromažďovat vyholené štětiny ve zvláštním oddělení;
 • Žádný indikátor stavu nabití baterie;
 • Rukojeť holicího strojku nemá pogumované vložky, které vás při holení ve vaně nebo ve vaně nutí být opatrnější, aby nedošlo k pádu zařízení do vody.

I když utěsněná skříň a odolný plast neopouštějí zařízení.

Uspořádání nožů na plovoucích hlavách se zakulacenými konci nedráždí ani citlivou pokožku, kterou muži velmi oceňují, a to zejména při služebních cestách nebo cestách, protože není vždy možné holit v pohodlných podmínkách. Kvalita holení s hydratačními látkami a bez nich se nijak neodlišuje vizuálně nebo hmatově, takže samořezná holicí strojka je ideální pro všechny typy pleti a pro všechny typy vlasů. Líbí se vám cestování světlo? Pak je to břitva pro tebe!

Elektrický holicí strojek Philips S1100 / 04 - jednoduchý, levný, ale spolehlivý

Model rotoru Philips S1100 / 04 (Nizozemsko) je především čisté a nedráždivé oholení, a teprve potom - pohodlí dalších funkcí.

Tři plovoucí rotační hlavy se samostřímajícími nožky modelu CloseCut neškrábejí pokožku, čistě a přesně odstraňují všechny štětiny a opakují všechny ohyby tváře a krku.

Hlavní rozdíl od předchozích modelů, který nás přinutil umístit holicí strojku téměř na konci hodnocení, je nedostatek baterie. To znamená, že se můžete oholit pouze zásuvkou, která není vždy vhodná, zejména na dovolené nebo na služební cestě.

Záruka 24 měsíců je dostačující pro nepřetržitý provoz holicího strojku - nože zůstávají během této doby ostré, prostě není třeba je měnit.

Plovoucí jednotka SH30 má čtyři směry pohybu, což je také důležité pro čisté oholení jakékoliv štětiny. Blok hlavy není odstraněn, ale otevírá se. Vzhledem k tomu, že jej nelze vypláchnout pod tekoucí vodou, je to dobré řešení. Na druhou stranu taková možnost připoutání může být přičítána nevýhodám, neboť blok nelze zcela měnit - nože můžete změnit pouze odděleně.

Pro suché čištění nožů v sadě je štětcem, nože jsou během skladování uzavřeny speciálním víkem. Hmotnost holícího strojku je pouze 270 gramů a je velkým pohodlím pro nošení holicího strojku při cestování. Kromě toho se během holení ruka neudělá z tvrdosti přístroje. Napájecí zdroj má funkci automatického určování napětí v síti 100-240 V v rozsahu 50-60 Hz.

Hlavním rysem tohoto břitvy je jeho nízká cena. Pokud je tento parametr pro vás obzvlášť důležitý, přečtěte si náš článek, kde jsme shromáždili nejlepší modely rozpočtu a porovnali jejich charakteristiky.

Top 15 nejlepších elektrických holicích strojů pro muže

Nedávno se volba kvalitního elektrického holicího stroje stala skutečným problémem. Každý měsíc se na trhu objevují nové a nové modely. Proto je velmi důležité se naučit rozlišovat skutečné přínosy z marketingových triků podnikatelů. Jak zjistit, co je dobré a co není? Který model je lepší koupit? Abychom našim čtenářům ulehčili život, jsme pro vás sestavili hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Po pečlivém zkoumání našich doporučení budete schopni pochopit, jaké nejlepší roubíky nebo rotační holicí strojky se vám opravdu líbí.

Kritéria pro výběr

Chcete-li vybrat nejlepší zařízení pro holení, musíte pochopit, co stojí za to věnovat pozornost v obchodě. Existuje několik kritérií výběru:

 • snadné použití;
 • ergonomie;
 • kvalita holení;
 • spolehlivost zařízení;
 • přítomnost podráždění po použití;
 • možnost a druhy čisticích nožů;
 • druh potraviny;
 • nabíjecí rychlost (u bateriových zařízení);
 • dostupnost dalších funkcí;
 • náklady

Kromě toho věnujte pozornost počtu nožů a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Nejlepší je upřednostnit keramiku. Tím se minimalizuje pravděpodobná podráždění. Takové modely mohou být použity pro citlivou pokožku, holicí strojek nebude mít žádné nepohodlí.

Typ holení

Prostřednictvím provozu lze celou řadu elektrických holicích strojů rozdělit do dvou velkých kategorií:

 • pouze pro normální suché holení;
 • Aplikace "mokrého" s možností nanášení pěny nebo gelu.

Zajímavý fakt. V roce 2018 výrobce robotů, vysavače, skupina Okami, okamžitě spustil 3 úspěšné modely, z nichž jeden dokončil celkové hodnocení robotů a vysavačů. Nejlepší volba v segmentu na 500 USD (30 000 rublů).

Druhá možnost má jak své výhody, tak i nevýhody. Na jedné straně použití různých prostředků pomáhá zmírňovat štětiny, zlepšuje klouzání a proces je mnohem snazší. Na druhou stranu existují další předpoklady pro reprodukci obrovského počtu bakterií na čepelích zařízení. Po nějaké době se "vlhká" holicí strojka stává jen horkou zátokou bakterií. Jedinou cestou je dezinfekce přístroje po každém použití.

Typy zařízení

Všechny elektrické holicí strojek pro muže jsou rozděleny do dvou velkých skupin: rotační a síťovina. Každá z nich má jak výhody, tak nevýhody. Který je lepší použít pro dosažení nejlepšího výsledku? Rozhodnete se.

Mřížka

Holicí systém se skládá z několika nožů, které vibrují ze strany na stranu. Na vrcholu přístroje je pokrytá tenká kovová síť, která má mnoho otvorů. Prostřednictvím nich se vlasy štětin pohybují k čepelím. Takový systém se dobře vyrovná i se štětinami tří dnů starý. Zpětná vazba uživatelů nám říká, že tyto modely jsou ideální pro muže s citlivou kůží. Prakticky nezpůsobují podráždění. Pokud tedy hledáte první holicí stroj pro dospívajícího, je "síť" nejlepší volbou.

Rotary

Pohyblivý systém těchto modelů se skládá z několika hlav, které jsou externě podobné diskům se štěrbinami. Výtah jsou nože rotující v určitém směru. Takové modely mají jednu výraznou výhodu - velmi hladké oholení. Toho je dosaženo maximálním nasazením a úzkým řezáním nejkratších chloupků. Mezi těmito typy zařízení je mnoho modelů pro tvrdé vlasy.

Rotorové holicí strojky mají samozřejmě negativní body. Nejsou vždy vhodné pro jemnou a citlivou pleť (existují však výjimky). Faktem je, že některé přístroje, které nejsou příliš kvalitní, mohou při nesprávném použití vytahovat chloupky, což způsobí spíše nepříjemné pocity.

TOP 3 elektrické holicí strojek na mokru

A nakonec se zaměříme na specifika. Pro milovníky "mokrého" holení - tři holicí strojek. Hodnocení nejlepších modelů nám pomohlo sestavit recenze odborníků a spotřebitelů.

Braun 9240s řady 9

Jedna ze super břitových nástrojů. Uživatelé ji nazývají nejvyspělejším holičkem na poličkách. Hlavním rozdílem je speciální technologie "Syncro Sonic", která umožňuje skenovat obrysy obličeje a tloušťku stávajících štětin. Nastavení výkonu motoru se provádí automaticky v závislosti na získaných datech.

 • Trimmer má titanový povlak, který zabraňuje časné koroze;
 • Používá se systém DirectCut, který umožňuje odříznutí plodů rostoucích různými směry;
 • nejlepší ochranná technologie pro změkčení pokožky;
 • speciální provedení trimru vám umožňuje řezat vlasy přilehlé k pokožce;
 • Pro hladké oholení jsou 2 mřížky.

Model má zcela vodotěsné pouzdro, takže může být použito jak pro suchý tak i "mokrý" proces, stejně jako pro čištění obyčejnou vodou.

Jediná nevýhoda modelu Braun Series - 9 9240s může být považována za ne příliš atraktivní cenu od 350 dolarů.

Panasonic ES-RT37

Tento model, naopak, má velmi pěknou cenu, asi 70 dolarů. Ale super technologie zde jsou používány mnohem méně. Je to však velmi kvalitní model od renomovaného výrobce. K těmto výhodám patří:

 • přítomnost plovoucí hlavy, poskytující nejvhodnější uložení;
 • možnost ošetření mokré pokožky;
 • provoz baterie, jedna nádrž je dostatečná pro 8-10 procesů;
 • spolehlivé sestavení.

Muži poznamenávají, že používání tohoto zařízení je téměř srovnatelné s použitím běžných holicích strojků s velkým počtem lopatek. Jedinou nevýhodou lze považovat za nevhodný mechanismus pro zapnutí zařízení a skutečnost, že někteří muži měli při kontaktu s tenkou kůží krku mírné podráždění. Ale to, jak se říká, je záležitostí zvyku.

Panasonic ES-LV9N

Tento model má až 5 holicí hlavy a poskytuje tak suché, tak i mokré holení. ES-LV9N-S820 jistě ocení fanoušci různých nejnovějších gadgetů. Ale pro ty, kteří nemají rádi přeplatky za různé "čipy", se takové zařízení nemusí líbit. Navíc náklady na to zbyly hodně, od 370 dolarů. Jaké jsou výhody tohoto modelu?

 • pět hlav zajišťuje nejvyšší kvalitu;
 • výkonný lithium-iontový akumulátor zajišťuje nepřetržitý provoz po dobu 45 minut;
 • doba nabíjení - 45 minut;
 • model vybavený posuvnou částí s trimerem pro holení;
 • kompletní se zařízením je speciální dokovací stanice, ve které probíhá ultrazvukové čištění zařízení;
 • Přístroj je vybaven displejem, který odráží všechny informace o procesu.

Mezi nedostatky, kromě nákladů, lze poznamenat, že po nějaké době budete muset zakoupit speciální kapalinu pro čistící systém.

TOP 3 elektrické rotační břity pro mokré holení

Pokud se jedná o rotační elektrický holicí strojek s mokrým oholením, pečlivě si přečtěte tuto část. Tři docela zajímavé modely z let 2017-2018 jsou shromažďovány zde, ale můžete přidat ještě pár dalších.

Philips S9151

Není divu, že model této společnosti otevírá naše hodnocení. Koneckonců, Philips a Brown jsou uznávanými světovými lídry ve výrobě takových zařízení.

Model S9521 / 31 má také některé zajímavé rysy:

 • řeší jak suché, tak mokré holení;
 • vybavený systémem rotorů tří hlav;
 • napájeno bateriemi: 45-50 minut a 60 pro dobíjení;
 • tam je stanice pro dobíjení a čištění systému;
 • Systém patentovaných nožů se dokonale vyrovnává s vlasy téměř jakékoliv délky;
 • holicí strojek je vybaven dotykovou obrazovkou, kde je k dispozici celý proces;
 • je dodáván s vousy styler;
 • Holicí hlavy se otáčejí v 8 směrech, což nezanechává žádnou šanci ani pro ty nejnebezpečnější chloupky.

Samozřejmě, že tohle velkolepost nemůže být levná. Náklady v oblasti 400 USD proto mohou být považovány za nevýhodné.

Philips S7720 Holicí strojky 7000

Předpokládá se, že pro ošetření citlivé pokožky je nejlepší upřednostnit elektrickou holicí strojku s tryskou ve formě mřížky. Tento model zcela zničí tento stereotyp. Philips S7720 je nejlepším mužským modelem pro ty, kteří se obtížně oholí.

 • optimální klouzání poskytované značkovými kroužky;
 • holicí hlavy se otáčejí v 5 různých směrech;
 • systém čepelí dokáže rozpoznat typ chloupků, zdvihnout je a řezat v blízkosti kůže;
 • vodotěsné pouzdro;
 • existuje systém SmartClean, který poskytuje vysoce kvalitní systém mazání a čištění;
 • ergonomický a stylový design.

Mezi nedostatky lze uvést náklady (asi 265 USD), stejně jako potřeba nákupu náhradních kazet.

Philips S7370

Tento model je jedním z nejmodernějších dodnes. Díky těsnosti pouzdra a přítomnosti systému mokrého holení Philips S7370 / 12 jej můžete používat přímo ve sprše. Speciální mikrogranule, které vytvářejí kroužky, pomáhají minimalizovat vzhled podráždění. Přístroj pracuje pouze z baterie, která je schopna poskytnout ostré oholení po dobu 50 minut. Nabíjení počkejte příliš dlouho, pouze 1 hodinu.

Model má speciální obrazovku. Zobrazuje informace o stavu nabíjení akumulátoru a potřebě měnit lopatky. Sada obsahuje tryskou pro trimování vousů nebo kotlety a pohodlné pouzdro na přenášení. Cena zařízení je přibližně 190 USD.

TOP 3 rotační holicí strojky

Pokud dáváte přednost oholení "suché" a nechcete utrácet další peníze na pěny a gely, následující modely jsou pro vás. Vybírali jsme nejlepší rotační holicí strojky s většinou recenzí od zákazníků.

Philips RQ1175

Průměrná cena tohoto modelu je asi 145-150 amerických dolarů. Přístroj je vybaven pohyblivou holicí jednotkou, která má velmi příznivý vliv na kvalitu procesu. Nanášení porcelánového ostří minimalizuje možnost alergických vyrážek. Zahrnuje špičky pro frézování vousů. Mezi pozitivní momenty uživatelé vydávají výkonnou baterii, která může dlouhodobě udržovat nepřetržitý provoz zařízení. Rovněž potěší přítomnost dodatečných příloh, stylový design. Při diskusích o nedostatcích upozorňuje mnoho mužů, že proces holení je příliš dlouhý a že kvalita materiálů použitých při výrobě zařízení není příliš vysoká.

Philips S5110

Další zajímavý model od populárního výrobce. Jednou z jeho prvních výhod je více či méně přijatelná cena, asi 90 dolarů. Mimo jiné můžete tyto volat:

Systém MultiPrecision umožňuje zvedat chloupky různých délek a zajišťuje nejlepší přizpůsobení;

 • holicí hlavy (3 ks) mají až pět nezávislých směrů pohybu, které zajišťují téměř dokonalé oholení;
 • souprava obsahuje odnímatelný trimr pro simulaci účesů vousů a knírek;
 • moderní indikační systém informuje uživatele o stupni znečištění holicích hlav, stejně jako o úrovni baterie;
 • Jedna hodina nabíjení baterie poskytuje až 40 minut nepřerušeného provozu a pro jednorázové použití stačí připojení k síti pouze po dobu 5-10 minut;
 • hlavy holicího stroje je možné umýt vodou.

Mezi nevýhody tohoto modelu patří neschopnost provést "mokré" oholení, pokud je to žádoucí, stejně jako absence nabíjecího doku v sadě.

Vitek Vt-1377

Tento model je ještě více spokojen s cenou. Cena tohoto zařízení pro holení je pouze asi 20 konvenčních jednotek. To však příliš neovlivňuje jeho výkonnost.

Existují tři "plovoucí" holicí hlavy, které téměř dokonale sledují obrys obličeje. Kromě toho obsahuje sada trimru, takže přinášení vousů v pořádku také nevyvolává problémy.

Trochu čerpali vlastnosti nabíjení. Celý proces trvá asi 2 hodiny a autonomní provoz zařízení trvá 30-40 minut. Přesto je funkce rychlého nabíjení. Zařízení lze čistit pod tekoucí vodou. To je jeden z populárních low-cost modelů v roce 2018.

TOP 3 holicí strojky pro suché holení

Pokud hledáte svůj první holicí strojek nebo jste majitelem citlivé pokožky, věnujte pozornost nejlepším holícím strojům, které jsme pro vás vybrali.

Braun 760cc-4 Series 7

Zajímavé a docela funkční zařízení pro milovníky vibračních holicích strojků. Tam je "plovoucí" hlava, schopná docela čistě holí i ty nejnepřístupnější místa.

 • může pracovat jak z baterie, tak ze sítě;
 • nezpůsobuje podráždění;
 • náhradní díly (spotřební materiál) jsou vždy dostupné na trhu.
 • poměrně vysoká cena od 265 USD.

Panasonic ES-LT8N

Zajímavý a poměrně technologicky vyspělý model japonského výrobce. Cena této jednotky je asi 230 dolarů, což je obecně hodně.

 • Supermobilní 3D systém tří obloukových čepelí dokonale "cítí" všechny nepravidelnosti obličeje;
 • senzor holicí hlavy analyzuje kvalitu a tuhost štětin a automaticky nastavuje výkon a rychlost procesu;
 • tam je čistící stanice, která vám umožní zachovat kvalitu lopatek;
 • elegantní, elegantní;
 • Má robustní kovové tělo a velmi ostré lopatky.

Mezi nevýhody lze poznamenat pouze to, že trimr zařízení má velmi ostré nože a vyžaduje velmi pečlivé ošetření.

Řada Braun 5030s 5

Cena tohoto holicího zařízení je mnohem příjemnější - asi 160 dolarů. Zde jsou 3 nezávislé hlavy, které zajišťují dokonalou hladkost procesu. Informační displej vás upozorní na nutnost nabití nebo čištění holicího strojku.

Pouze 60 minut nabíjení stačí až na 45 minut nepřetržité práce. A pokud není čas nabíjet, můžete zařízení jednoduše zapnout a pokračovat v práci.

Model je vybaven zasouvatelným trimerem pro péči o boky nebo vousy. Mezi negativními aspekty lze poznamenat pouze mírně hlučné ovládání zařízení, ale vůbec neinterferuje.

TOP 3 rozpočtové elektrické holicí strojek

Prakticky všechny modely, které uvažujeme, jsou poměrně vysoké. A co ti, kteří nemají dostatečné finanční prostředky na nákup drahých holicích strojků? Doporučujeme věnovat pozornost dostupnějším modelům uvedeným níže.

Panasonic Es-6003

I přes nízké náklady (až do výše 50 USD) má tento model všechny potřebné funkce. Razor lze použít jak pro suché tak i "mokré" holení, je vodotěsné pouzdro. Tři holicí hlavy s nožemi z nerezové oceli umožňují velmi kvalitní holení. Zařízení je schopno udržovat nabíjení po delší dobu, ale také se nabité docela hodně, až 8 hodin. Zahrnuté jsou příslušenství pro čištění přístroje a také kufřík.

Mezi nedostatky lze zaznamenat poměrně hmatatelnou vibraci, která může zpočátku vytvořit malé nepříjemnosti. Záporným bodem je také to, že zařízení není možné používat ze sítě, když je zástrčka připojena k zásuvce, je jednoduše zablokována.

Philips Hq 6927

Jiný rozpočtový model poměrně dobré kvality, za poměrně rozumné peníze, od 45 dolarů. Zařízení je poměrně kompaktní, lze jej použít pouze jako suché holení. Baterie je schopna udržovat nepřetržitý provoz po dobu 30 minut, po níž může být holicí strojek připojen k síti a pokračovat v procesu. Philips Hq 6927 má pohyblivou hlavu, která zajišťuje maximální přizpůsobení rotorových kroužků.

Mezi nedostatky lze poukázat na nedostatek indikátoru nabíjení, který však nezasahuje do přítomnosti zásuvky v přístupové zóně. Zahrnutá je čisticí kartáček a ochranný kryt, díky nízké hmotnosti je velmi užitečné vzít si s sebou zařízení na výlet.

Remington tf70

Dobře a doplňuje náš seznam jednoho z nejlevnějších modelů čínského výrobce. Cena asi 15-20 dolarů je pro většinu mužů finančně dostupná. Žiletka Remington Tf70 má pouze 2 hlavy a je určena pouze pro suché holení. Baterie je napájena bateriemi, takže si ji můžete vzít i na kempování.

Existují samozřejmě dost nedostatků. Například holicí strojek nelze umýt vodou a model nemá automatický čištění. Ale ona se oholí, překvapivě, perfektně, aby mohly vydržet malé negativní momenty.

Na tomto místě skončilo naše hodnocení nejlepších elektrických holicích strojků pro muže v letech 2017-2018. Ale můžete je snadno pokračovat sami, přidávat další modely k porovnání.

Nejlepší elektrické holicí strojky pro muže - hodnocení TOP-10

Když je trh s holicí strojky plný, výběr jednoho modelu je obtížný úkol. To je důvod, proč jsme seřadili mezi deset nejlepších elektrických holicích strojů v roce 2017. Nyní si můžete vybrat z nejlepších a vybrat si model výhradně pro svůj typ pokožky a vlasů.

Některé z nabízených možností jsou dobré pro hladké holení, další možnosti jsou vhodnější pro citlivou pleť. Které břitvy je lepší vybrat? Zjistíme to brzy!

2017 Nejlepší holicí strojek

Výběr holicího strojku je pro každou osobu individuální. Nemohu vám doporučit žádný model, který by byl stejně vhodný pro všechny.

To, co vyhovuje jedné osobě, může ublížit jinému.

Než si kupujete takové důležité zařízení pro muže, je třeba vzít v úvahu určité faktory. Zde jsou jen některé z nich: systém a způsob holení, designové prvky a komfort. Rozhodnutí pro nás proto nebude snadné. Před nákupem doporučujeme seznámit se s příručkou kupujícího.

Níže je tabulka deseti nejlepších modelů elektrických holicích strojů pro muže pro rok 2017. Každá z možností byla vybrána na základě různých kritérií a zpětná vazba zákazníků ovlivnila naše hodnocení.

Nyní, bez ztráty času, pojďme rychle k mini-recenze každého modelu.

Nejlepší mužské rotační holicí strojky

Vzhledem k tomu, že kotouč přiléhá ke kůži, rotační modely oholí mnohem čistší síť. Současně však existuje možnost, jak se snížit, a pokud máte citlivou pokožku, může dojít k podráždění.

1. Philips PT 727 - ten nejlepší rotační holicí strojek pro muže

Pokud upřednostňujete rotační holicí strojek a rozpočet je omezen, doporučujeme věnovat pozornost modelu Philips PT 727.

PT 727 se objevil v našem hodnocení nejlepších elektrických holicích strojů ne náhodou. Jedná se o model se třemi plovoucími hlavami, díky nimž se dosáhne dokonalého oholení. Díky systému Flex Float, holicí stroj opakuje každý obrys obličeje, díky tomu jsou všechny vlasy odstraněny bez výjimky (to je zvláště důležité pro holení v krku).

Pro stříhání knírek, vousů a kotlíků je speciální trimr. Je umístěn na zadním panelu a v případě potřeby se sklopí zpět.

Rotační holicí stroj Philips PT 727 může pracovat až 45 minut bez dobíjení. Pokud je přístroj stále vybitý, budete jej muset dobít 8 hodin. Nicméně, jak tvrdí výrobce, stačí 3 minuty na plné oholení v dopoledních nebo večerních hodinách.

 • Levná volba
 • Nabíjení trvá až 2 týdny bez dobíjení
 • Pracuje tiše
 • Vhodné pro citlivou pokožku
 • Plné nabití 8 hodin
 • Bez krytu

2. Berdsk 3364 - rozpočtový model

Nechcete strávit spoustu peněz na špičkových modelech? Pak byste měli věnovat pozornost Berdsk 3364.

Na tomto zařízení není nic zvláštního. Tři holicí hlavy dokonale ohořují chloupky, a to i na těžko přístupných místech. Plávající hlavy sledují obrysy obličeje, takže řezání chloupků na krku není obtížné.

Berdsk 3364 je určen pouze pro suché holení, ale není to zvláštní vzhledem k nízkým nákladům na zařízení. Přístroj je napájen ze sítě, vestavěná baterie chybí. K dispozici je trimmer pro ořezávání knírek, boků a vousů.

Obecně platí, že toto je velmi dobré zařízení, které vám bude sloužit po dlouhou dobu. Kupující zaznamenávají dobrou kvalitu holení a snadné použití.

 • Čisté a jemné oholení
 • Docela mírná cena
 • Pracuje tiše
 • Baterii nenabíjejte
 • Nezjištěno

3. Philips S9151

Unavená špatně kvalitními rotačními holicí strojky, která nevyhazují všechny chloupky pod sítí? Pak byste měli mít zájem o model Philips S9151.

Díky technologii Super LiftCut Action nože odstraňují chloupky jakékoliv délky a těsné k pokožce. To může výrazně zlepšit kvalitu holení.

V závislosti na preferencích můžete zvolit: suché nebo mokré oholení. Díky ochrannému uzávěru AquaTec se zařízení nebálo vody a pěny. Nyní můžete ozdobit vousy, a to i ve sprše.

Samočistící systém SmartClean PLUS udržuje stroj vždy čistý. Stiskněte pouze jedno tlačítko a systém se bude nabít, vyčistit a umýt břitvy.

 • Dobré zpracování
 • Žádné podráždění
 • Automatické nabíjení a čištění
 • Mokré a suché holení
 • Nezjištěno

4. Remington R95 - nejlehčí a nejkompaktnější.

Remington R95 je určen speciálně pro cestující nebo zaměstnané osoby. Je lehký, kompaktní a pohodlný, takže si můžete vzít s sebou kdekoli.

Navzdory svým kompaktním rozměrům zajistí R95 nejpohodlnější oholení díky dvěma samostatně plovoucím hlavám. Dvojitá řada nožů na každé hlavě značně zvyšuje účinnost řezání vlasů.

Baterie trvá 30 minut práce. Baterie je nabíjena téměř 8 hodin, což je poměrně dlouhá doba. Ale existuje přepínač napětí 100-240 V. Obecně je to skvělá volba pro rychlé oholení, ale některé moderní funkce Remington R95 se nemohou pochlubit.

 • Tichý chod
 • Čisté oholení
 • Vhodné pro cestování
 • Přepínač automatického napětí
 • Nabíjí 8 hodin
 • Bez zastřihovače

5. Philips AT 890

Uzavírá hodnocení nejlepších rotačních holicích produktů od společnosti Philips. Tento model je určen pro mokré a suché holení.

Moderní těsnění Aquatec neumožňuje vniknutí vody do zařízení, díky čemuž můžete používat přístroj Philips AT 890 s pěnou nebo sprchou. Nepopírej se nic.

DualPrecision hlavy poskytují nejpohodlnější oholení díky dobře promyšlené konstrukci. V jednom běhu se současně smažou jak dlouhé, tak dlouhé vlasy.

Systém rychlého nabíjení vás nikdy neopustí neprosklené. Při jedné relaci holení stačí pouze 3 minuty nabíjení. Uživatelé obecně mluví pozitivně o tomto modelu.

 • Rychlé nabíjení
 • Nejpohodlnější oholení
 • Pracuje tiše
 • Pracuje dobře v obtížných místech.
 • Těžko se čistí
 • Slabý trimmer

Nejlepší pánské elektrické holicí strojek

Na rozdíl od rotačních přístrojů jsou lopatky v břitové desce oddělené od kůže tenkou sítí s malými otvory. Díky tomu je šance snížit výrazně snížit a podráždění prakticky chybí. Navzdory zjevným výhodám modelů sítě existují znatelné nevýhody. Vzhledem k konstrukci nemusí být čistota holení perfektní.

1. Braun 790CC Series 7 - podmanil si trh od roku 2010

První místo, které jsme dali na holičku populární německé značky Braun. Série 7 je jedním z nejpopulárnějších modelů a model 790cc je nejprodávanějším modelem v cenovém segmentu. Ale v našem seznamu získala 1. místo ne kvůli své popularitě, ale kvůli nepřekonatelným technickým vlastnostem.

Razor zajišťuje nejhladší oholení, což bylo dosaženo vyříznutím chloupků co nejblíže k pokožce. Zvláštností Braun Series 7 790CC je přítomnost 3 holicí hlavy. Dvě z nich se nazývají holicí sítě OptiFoil a mezi nimi je tažný stroj ActiveLift.

Přístroj OptiFoil je navržen tak, aby zachytil velké množství chloupků a zároveň je stříhal co nejblíže k pokožce, zatímco ActiveLift zvedne a odřízne nepodložené chloupky na problémových oblastech. Nemělo by se zapomínat, že Sonic technologie přenáší 10 000 vibrací za minutu, což vám umožní zachytit maximální počet chloupků.

Plovoucí hlava je velmi flexibilní a rychle se přizpůsobuje obrysům vašeho obličeje. Holicí stroj je dodáván s čisticím a nabíjecím doku. Renew ™, který dokáže zabít až 99% bakterií jediným tlačítkem. Navíc tato jednotka má 3 různé režimy holení: základní, jemné a intenzivní. Můžete si vybrat režim podle typu vlasů a kůže. K dispozici je také speciální trimmer pro modelování vousů, knírek a kotlíků.

Jedinou nevýhodou tohoto elektrického holicího stroje je nedostatek mokré holicí funkce. Tato funkce je k dispozici v jiné verzi Braun Series 7, známý jako Braun 799cc, ale tento model je mnohem dražší.

Celkově je Braun Series 7 790CC nejlepší elektrický holicí strojek v roce 2017. Vynikající kvalita sestavy, tři holicí hlavy, tři režimy holení, dokovací stanice - to vše dostanete za poměrně skromnou cenu ve srovnání s jinými možnostmi.

18 nejlepších elektrických holičů

Charakteristika v žebříčku

Elektrické holicí strojky jsou automatizovanou alternativou k ručním holicím strojům, které jako primární zdroj energie využívají elektrickou energii. Výhodou těchto zařízení je snadné použití, účinnost a absolutní bezpečnost, protože nože jsou vždy pod ochrannými prvky.

V rotačních modelech je úloha takového prvku prováděna disky s malými sektorovými štěrbinami, pod nimiž jsou lopatky umístěny přímo. Tato konfigurace řezné části je ideální pro lidi s hustými štětinami, protože vám umožňuje dosáhnout hladkého oholení. Na druhou stranu majitelé citlivé kůže budou téměř jistě čelit podrážděnosti.

Ochranný prvek v elektrických holicí strojech je vlastní mřížka, pod kterou se lopatky pohybují vratným vzorem (podobně jako strojky na stříhání vlasů). Štěrka vstupuje do řezné zóny skrz malé buňky a hromadí se v akumulační kapse (prázdnotu řezné části). Jediný skutečný problém s tímto designem je holicí stroj, který není odkazem na čistotu, ale je ideální pro majitele citlivé pokožky.

Dosud je řada elektrických holicích strojků představována tisíci modely na různých úrovních a v této situaci je téměř nemožné vytvořit vyváženou volbu. Po analýze tohoto segmentu trhu jsme pro vás sestavili hodnocení nejlepších elektrických holicích strojů, rozdělených do šesti odlišných kategorií.

Video - jak vybrat správný holicí strojek

Nejlepší levné holicí strojky s nízkými cenami

3 Xiaomi Mijia přenosný elektrický holicí strojek

Prvním představitelem žebříčku nejlepších je jedinečný experiment značky Xiaomi, který si zákazníci oblíbili pro vysoce kvalitní holení a kompaktnost. Přenosný elektrický holicí strojek Mijia lze provádět na jakoukoli cestu, protože jak rozměry, tak hmotnost modelu (jen 100 gramů) jsou zcela v pořádku. Navzdory takovému miniaturnímu pohledu je vestavěný elektromotor, který pracuje výlučně z baterie, rychlostí rovnou 7800 otáček za minutu. Díky těmto indikátorům dokonce i jedna holicí hlavice dokonale zvládne svůj hlavní účel: uživatelské recenze mluví o jemnosti a přesnosti holení i při vložení baterie (když výkon motoru klesá).

Stejně jako všechny gadgety od společnosti Xiaomi (což je především mobilní zařízení), lze tento holicí strojek nabíjet prostřednictvím připojení USB. Jedná se o velkolepý experimentální model, který se podařilo dosáhnout určité výšky v takové kategorii specifické pro značku.

2 Braun 300s řady 3

Model 2016 je stále jedním z vůdců v kategorii holicích strojků a v blízké budoucnosti se nebude s takovým prestižním titlem účastnit. Hlavní přednosti řady Braun 300s řady 3 plně a úplně spočívají na technickém pokroku. Řezná část holicího strojku se skládá ze dvou pohyblivých síťových hlav s pohyblivou holicí jednotkou, která zaručuje pohodlí při holení oblasti krku a čelisti.

Na přední straně modelu Braun 300s Series 3 je velký indikátor nabíjení, který nezpůsobuje žádné poškození konstrukce. Tento model lze napájet jak ze sítě, tak i od baterie, avšak doba nabíjení druhého na maximální úroveň je 8 hodin. Je to poměrně dlouhá doba, protože doba práce není omezena na nejběžnější 35 minut. Spotřebitelé jsou však spokojeni se všemi: podle jejich recenzí je nalezení velmi funkčních prostředků za stejné peníze velmi obtížným úkolem.

Srovnávací tabulka roštu a rotačních holicích strojů

Top 20 elektrické holicí strojek

V posledních letech se volba opravdu dobrého holicího strojku stává velkou výzvou. Každý rok se na trh objevuje stále více nových modelů. Je důležité se naučit rozlišovat vážné inovace od čistě marketingových. Naše recenze se pokusí pomoci s výběrem. Hodnocení zahrnuje jak holicí strojky s nízkými náklady, tak prémiové elektrické holicí strojky. K dispozici jsou břitvy pro zkušené muže s tuhými štětinami, stejně jako modely, které mohou být představovány teenagerovi jako první břitva.

Hlavní kritéria pro výběr dobrého elektrického holicího stroje

 • oholení
 • podráždění pokožky
 • spolehlivost
 • cena
 • baterie nebo baterie
 • ergonomie
 • další funkce

Typy pánských elektrických holicích strojků

Rotary

Jejich holicí systém je tvořen dvěma nebo třemi hlavami, skládající se z vnějších disků s řezy a nožemi, které se otáčejí pod nimi. Výhodou rotačních modelů je čistší a hladší oholení dokonce i nerovnoměrně rozrůstajících se štětin, díky vlasovému řezu co nejblíže k pokožce. Mezi rotačními holicí strojek je více modelů vhodných pro tuhé štětiny. Nevýhodou je, pokud je kůže citlivá, mohou břitvy způsobit podráždění (i když existují modely, které lze snadno připsat výjimkám). Jedna z nejlepších společností vyrábějících rotační holicí strojky je Philips.

Oka

Princip činnosti je podobný, ale v tomto případě se nože neotáčí, ale vibrují ze strany na stranu. Ze shora jsou pokryty tenkou kovovou sítí s různými otvory, kterými jsou vlasy přiváděny k nožům. Takové holicí strojky dobře fungují i ​​při třídenních štětinách a dokonce i systémy mřížky jsou lépe vnímány citlivou kůží. Mimochodem, první břitva pro teenagera by měla být také vybrána z dobrých síťových modelů. Typické nedostatky - hlasitá práce a problémové holení v krku. Dobré elektrické holicí stroje vyráběné společnostmi Braun a Panasonic.

Nejlépe populární modely mřížkových a rotačních holicích strojů z roku 2018 jsou uvedeny v našem hodnocení, které je sestaveno z recenzí zákazníků a odborníků.

Top 12 nejoblíbenějších a nejspolehlivějších holicích strojků - 2019 hodnocení

Mnoho mužů se již dlouho rozhodlo ve prospěch elektrických holicích strojků - nevyžadují vodu a arzenál plechovek pěny, gelů a krémů, jsou mobilní a je vhodné je jezdit na výlety. Holení se stalo bezpečné, možnost snížených řezů je snížena na minimum a kůže je méně podrážděná.

Ale problém výběru kvalitního zařízení je nyní velmi relevantní. Trh je doslova zaplaven řadou modelů plných technologických inovací. Rozlišovat marketingové triky od skutečně užitečných funkcí by nebylo zbytečné zkoumat hodnocení holičů, porozumět výhodám a nevýhodám, přečíst si recenze skutečných uživatelů.

Typy elektrických holicí strojky

Všechna zařízení pro holení jsou rozdělena do dvou skupin.

 1. Rotary. Vybavena plovoucími hlavami, které vypadají jako kulaté disky se štěrbinami. Pod nimi jsou ostré čepele, které jsou co nejblíže k pokožce a holení i nejtvrdší strniště pod kořenem, zachycující mrtvé částice kůže. Bohužel nejsou vždy vhodné pro citlivou pokožku a mohou způsobit silné podráždění. Pokud máte nerovnoměrný růst vlasů na obličeji, je silný a vyžaduje denní holení, pak je vaší volbou rotační elektrická holicí strojka.
 2. Mřížka. Jsou také nazývány vibracemi. Konstrukce se skládá z nožů vibrujících nahoru a dolů, chráněných tenkou kovovou sítí. Prostřednictvím otvorů v oku se chloupky přivádějí k nožům a oholí, nikoliv však pod "nulou", jako u modelů rotorů. Díky tomu není pokožka poškozena a prakticky nedochází k podráždění. Tento elektrický holicí strojek je ideální pro mladé lidi, kteří se právě začínají oholet, stejně jako pro ty, kteří mají citlivou pleť.

Nejoblíbenější značky

Odborníci doporučují nákup elektrických holicích strojů od renomovaných výrobců. Výrobky z Německa, Nizozemska a Japonska jsou velmi oblíbené.

Vedoucí z práva mohou být nazývány následujícími společnostmi.

 1. Braun. Hoblovky této značky mají vždy dostupnou cenu a vysokou kvalitu. Modely sítě jsou považovány za nejlepší nejen v naší zemi, ale i na evropském trhu.
 2. Panasonic. Nabízí nejširší škálu rotačních a čistých holicích strojků. Jsou vybaveny trimery, samočistícími funkcemi, plovoucími hlavami a dalšími atributy pro pohodlné a vysoce kvalitní oholení.
 3. Philips. Se specializuje pouze na výrobu rotačních modelů. Razidla pracují tiše a naprosto bezpečně, bez škrábanců a podráždění. Ale musíte platit za dobrou kvalitu.

Hodnocení elektrických holicích strojů pro muže - přehled nejlepších zařízení

Které holicí strojky je lepší? Tuto otázku často kladou ženy, kteří si vybírají dárek pro své muže, a mnoho zástupců silnějších sexu by rád vybral. Nabízíme vám TOP-12 nejoblíbenější elektrické holicí strojky.

1. místo. Braun 9240s řady 9

 • Rychlé nabíjení - pět minut;
 • vodotěsné pouzdro;
 • trimmer;
 • podsvícený displej;
 • indikátor nabíjení;
 • automatické přepínání 100-240 V

Co slibuje výrobce?

Razor prémie, nejvíce "pokročilé" mezi analogy. Jedinečná technologie snímá povrch obličeje a určuje délku a tloušťku štětin. V závislosti na výsledcích se automaticky nastaví výkon motoru. Systém "DirectCut" účinně odřízne chloupky, které rostou v různých úhlech.

Vestavěný trimmer je vhodný pro péči o knírek a vous, jeho čepel má titanový povlak, který chrání proti korozi. Konstrukce umožňuje řezat vlasy v blízkosti kůže.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • ohořuje těžko přístupná místa;
 • nezávislá regulace výkonu a rychlosti;
 • rychlé nabití;
 • budovat kvalitu;
 • design;
 • titanové čepele.

Nevýhody:

 • vlasy vylévají z holicí jednotky. Musíte se oholit přes umyvadlo nebo něco rozšířit;
 • šumí a vibruje;
 • o několik měsíců později baterie kapela, zaplavená deska, nelze obnovit;
 • bez ochranného krytu;
 • vysoké náklady;
 • nelze baterii oholit a nabíjet současně;
 • otisky prstů zůstávají na lesklém povrchu skříně, vypadá to špinavě.

2. místo. Philips SW7700 Star Wars řady 7000

 • Rychlé nabíjení pět minut;
 • odnímatelný trimr;
 • ochranný kryt proti vlhkosti;
 • indikátor nabíjení;
 • automatické přepínání 100 - 240 V

Co slibuje výrobce?

Bezpečnostní holicí strojek se systémem "AquaTec" pro smíšené holení umožňuje bez problémů vyrovnat i s dlouhými třídenními štětinami.

Samoostřící nože zachycují a stříhávají vlasy, bez ohledu na směr růstu. Disky "SkinGlide" mají mikrogranulovaný povlak a redukují tření nožů na pokožku a chrání je před podrážděním.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • výrobce - Nizozemsko, vysoce kvalitní;
 • tichý provoz;
 • ohole se pohodlně bez trhnutí;
 • hlavy se pohybují v pěti různých směrech.

Nevýhody:

 • žádné štětiny pro odstraňování štětin;
 • žádný mazací olej;
 • vyměnitelné nože stojí polovinu ceny holicího strojku.

3. místo. Panasonic ES-LT8N

 • 3D hlava;
 • pohyblivý blok
 • Rychlost motoru je 13 000 ot / min;
 • rychlé nabití za pět minut;
 • podsvícený displej;
 • trimmer;
 • indikátor nabíjení;
 • základna pro samočistění a nabíjení;
 • automatické přepínání 100 - 240 V;
 • blokátor;
 • skener, který určuje kvalitu štětin;
 • indikátor pětiúrovňové diody

Co slibuje výrobce?

Japonský high-tech model. Hlava je vybavena snímačem, který snímá délku a tuhost štětin a nezávisle nastavuje výkon motoru. 3D systém tří velmi ostré obloukové čepele je charakterizován vysokou pohyblivostí, v ideálním případě opakováním obrysů obličeje a pečlivě ostříhá vlasy i na nejnepřístupnějších místech.

Zařízení je zevně stylové a elegantní a má robustní kovové pouzdro.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • čisté holení krku bez podráždění;
 • vysoce kvalitní holení;
 • stylový a originální design;
 • držel poplatek po dlouhou dobu;
 • nedotýká se krtků.

Nevýhody:

 • ostrý trimr poškozuje pokožku při holení v podpaží;
 • měkké cestovní pouzdro;
 • nevyhovující zobrazení úrovně nabití na indikátoru;
 • musíte ho chytit. Chcete-li holý oholení, musíte potáhnout kůži.

4. místo. Braun 7899cc řady 7

 • Hermetické bydlení;
 • trimmer;
 • obrazovka;
 • indikátor nabíjení;
 • základna pro automatické čištění a nabíjení;
 • spínání 100 - 240 V

Co slibuje výrobce?

Ergonomické pohodlné pouzdro se v ruce nedotýká díky gumovému skluzu na zadní stěně. Na přední straně jsou ovládací tlačítka a žebrovaná deska, pod kterou je zabudovaný zastřihovač zastíněn. Na boční straně holicí hlavy je zámek, který vám umožní uzamknout ji v požadované poloze pro lepší holení obtížně dostupných míst.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • vhodný pro služební cesty, dostatečný po dobu 2 týdnů;
 • kvalita holení;
 • schopnost rychlého holení s dobrým výsledkem;
 • přizpůsobuje se hustotě štětin;
 • pohodlné držení;
 • technologické dokonalosti.

Nevýhody:

 • plávající hlavy nejsou potřebné, no, to může být zablokováno;
 • v koupelně pach alkoholu ze splachovací tekutiny;
 • drahý čistící prostředek, dost měsíc;
 • nedostatečně silný zastřihovač, nevybírá dlouhé štětiny;
 • vysoká cena.

5. místo. Braun 5190cc řady 5

 • Hermetické bydlení;
 • trimmer;
 • indikátor nabíjení;
 • automatické přepínání, 100 - 240 V.
 • samočistící a nabíjecí základna

Co slibuje výrobce?

Přísný vzhled, tělo je vyrobeno z lesklého plastu, hliníku a vyztužených neklouzavých vláken. Odolnost proti vodě umožňuje používat holicí strojky ve sprše, stejně jako holení pěnou nebo gelem.

Hlava FlexMotionTec je vybavena pohyblivými řeznými prvky, které lze v požadované poloze uzamknout pro vysoce kvalitní holení v obtížných místech.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • vlastní hlava;
 • dobrá ergonomie;
 • oholí husté štětiny od prvního;
 • nezpůsobuje podráždění;
 • dostupnost dokovací stanice.

Nevýhody:

 • hluk a vibrace;
 • bez krytu;
 • cena

6. místo. Série Philips S5330 5000

 • Rychlé dobíjení;
 • vodotěsné pouzdro;
 • indikátory nabíjení, výměna nožů, čištění;
 • zámek;
 • tryska pro účes;
 • vousový styler s pěti úrovněmi délky;
 • automatické přepínání 100 - 240 V

Co slibuje výrobce?

Holicí kotouče jsou zaoblené, neumožňují poškození pokožky. Plovoucí hlavy se pohybují nezávisle na sobě v různých směrech a poskytují čisté a hladké oholení. Odnímatelný zastřihovač umožňuje péči o vaše knírek a vousy.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • bezpečné, bezbolestné holení;
 • snadno se čistí a rychle se nabíjí;
 • bezhlučnost;
 • hladce, rychle se holí.

Nevýhody:

 • táhne vlasy, nepohodlně;
 • pohyblivá jednotka je nepohodlná;
 • žádný případ a hlavy jsou velmi křehké;
 • chybí strniště na krku.

7. místo. Braun 9290cc řady 9

 • Rychlé nabíjení pět minut;
 • uzavřený kryt;
 • trimmer;
 • podsvícený displej;
 • indikátor nabíjení;
 • automatické spínání 100 - 240 V;
 • dokovací základna pro nabíjení a samočistění

Co slibuje výrobce?

Vysoce kvalitní břitva pro směsné holení je vybavena čtyřmi plovoucími holicími prvky. Vibrace čepelí díky technologii SyncroSonic dosahují 40 000 pohybů za minutu.

Hlava je chráněna oky, které zajišťují vysoce kvalitní holení. Čepele trimru jsou potaženy titanovým povlakem, což prodlužuje životnost a chrání proti korozi.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • pohodlné oholení;
 • kůže se výrazně méně podráždí;
 • pohodlné držení;
 • mobilitu, můžete se oholit iv dopravní zácpě.

Nevýhody:

 • krk musí být několikkrát oholen;
 • při použití gelu a vody se oholení lépe než suché;
 • drahé vyměnitelné příslušenství.

8. místo. Přenosná elektrická holicí strojka Xiaomi Mijia

 • Konektor USB pro nabíjení z notebooku;
 • hmotnost 100 g;
 • otáčky motoru 7 800 ot./min

Co slibuje výrobce?

Černé hliníkové tělo vypadá stylově a draho. Zařízení je vhodné držet v ruce, je lehké a kompaktní. Holicí část je pokryta lesklým krytem.

Nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní japonské oceli, která nemá nižší sílu než samurajské meče. Úhel sklonu je 27 stupňů, pomáhá efektivněji se zbavit štětin.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • příjemné v ruce;
 • stylový, kompaktní;
 • ideální pro cestování;
 • nízký šum.

Nevýhody:

 • ohole se špatně, dochází k podráždění;
 • žádné další mříže;
 • výuka v čínštině;
 • opouští obtížně čisté oblasti, zejména kolem krku.

9. místo. Doffler FS-2580

 • Rychlé dobíjení;
 • uzavřený kryt;
 • trimmer;
 • podsvícený displej;
 • indikátor nabíjení;
 • napětí 220 - 240 V

Co slibuje výrobce?

Má atraktivní moderní design v černé a modré barvě. Vložka se skládá z pohodlné rukojeti a pohyblivého bloku s plovoucími hlavami, což dělá proces holení měkký, ale důkladný.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • vysoce kvalitní oholení;
 • pohodlné cestování;
 • jasný a stylový pouzdro.

Nevýhody:

 • Je obtížné oholit krk, ale pokud do síťoviny přidáte čisticí prostředek "parfém-toaletní voda", problém se vyřeší. Na suchém nebo s vodou ostříhá, nezáleží na tom;
 • za dva měsíce mřížka selhala;
 • tlačítko zastřihovače je nepohodlně umístěno, je možné jej zahrnout do nevhodného okamžiku.

10. místo. SUPRA RS-214

 • Hermetické bydlení;
 • trimmer;
 • indikátor nabíjení;
 • napětí 220 - 240 V

Co slibuje výrobce?

Rozlišuje stylový vzhled. Pouzdro je zcela chráněno před vlhkostí, pryžové vložky zabraňují uklouznutí a uklouznutí.

Tři plovoucí hlavy jsou umístěny na pohyblivém bloku holicího strojku, což umožňuje dokonale sledovat kontury obličeje a pečlivě a jemně oholet.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • vysoce kvalitní a levný model;
 • dobře se ohoří;
 • ne méně než Panasonic;
 • zvládá třídenní strniště.

Nevýhody:

 • hlučný trimmer a jeho nepohodlné umístění;
 • čepele pod sítí někdy táhnou vlasy;
 • Trochu příliš velká velikost.

11. místo. Moser 3615-0050

Co slibuje výrobce?

Žiletka je vyrobena v Číně, ale majitel značky, německá společnost, pečlivě sleduje kvalitu.

Tělo je vyrobeno z odolného plastu s gumovými protiskluzovými vložkami. Model je miniaturní, vhodný pro cestování, jeho hmotnost je pouze 110 gramů. Holicí hlavice je chráněna uzávěrem před nečistotami a poškozením.

Holicí strojček jemně a jemně oholený, nedráždí pokožku a netvoří vlasy.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • kompaktní a pohodlné;
 • souprava náhradních nožů;
 • ideální pro holení po normálním stroji.

Nevýhody:

 • snadno ztratí, příliš malý;
 • holí dlouhé štětiny;
 • zachycení malých oblastí;
 • dlouhé holení.

12. místo. Berdsk 3114

 • Indikátor výměny nože;
 • samoostření

Co slibuje výrobce?

Jeden z nejlepších rozpočtových modelů vyráběných v závodě Berd Electromechanical Plant (Rusko). Patří do série "Classic" a dlouho získala popularitu mezi Rusy.

Má prakticky tichý výkonný motor. Pohyblivá holicí jednotka se skládá ze tří plovoucích hlav, které sledují obrysy obličeje a usnadňují oholení štětin v obtížně přístupných místech.

Co říkají uživatelé?

Výhody:

 • jednoduchý a kompaktní model;
 • nízký hluk při práci;
 • oholení velmi čisté;
 • nízké náklady;
 • vysoká spolehlivost a trvanlivost;
 • mohou být používány již léta (již 6 let), aniž by se nic změnilo.

Nevýhody:

 • ohřívá se během dlouhé práce;
 • boční trimmer nezakrývá whisky;
 • nondescript design;
 • Je těžké vyjmout holicí jednotku k čištění.

Jaké charakteristiky by měly věnovat pozornost

Takže potřebujete nejlepší elektrický holicí strojek. Jaká kritéria a parametry by měly být při výběru zdůrazněny?

 1. Zobrazit Vše závisí na stavu pokožky a na kvalitě štětin. Pro každodenní oholení tvrdého nerovnoměrně stoupajícího strniště je vhodná pouze rotační holicí strojka. Pro jemnou a citlivou pleť - síťovinu.
 2. Baterie Lepší než vestavěná baterie ještě nepřinesla nic. Poplatek za trvalý provoz trvá 20-50 minut. To znamená, že holicí strojka bude trvat přibližně tři týdny bez dobíjení.
 3. Trimmer. Užitečné zařízení pro péči o vous, knírek a kotlety. V případě potřeby můžete dokonce oříznout chrámy.

Vše není zlato, které se třpytí

Které funkce byste neměli přeplatku platit? Konec konců, mnoho výrobců v boji za kupující vybaví své výrobky mnoha "zvonky a píšťalky". Některé z nich jsou skutečně užitečné, ale část z nich není nic jiného než marketingový balíček, což výrazně zvyšuje náklady.

 1. Samočisticí funkce. To je také nazýváno dokovací stanicí. Je to "pračka" pro holicí strojek. V tom je třeba přidat prací prostředek a čepelky se umyjí. Praxe však ukazuje, že kvalitní břitva může být vyčištěna pouze ručně. Samočistící se nedokáže vyrovnat s obtížně přístupnými místy, zůstávají kusy kůže a štětin. Proto vyčistěte holicí strojek pomocí speciálních kartáčů a dezinfekčních prostředků.
 2. Automatické navlhčení. V těle holicího strojku je umístěn malý zásobník s dávkovačem, ve kterém je gel nalit. Přímo během holení je distribuován přes kůži. Tato inovace je pro uživatele peněženky velkou záležitostí a dokonce i gel vyžaduje speciální.
 3. Chladicí systém Výrobci slibují, že tato funkce pomáhá omezit podráždění způsobené "zmrazením" receptorů bolesti. Pokud je to pravda, historie je tichá. Koneckonců, můžete vždy říci, že uživatel je tak citlivý skin, že systém nemůže zvládnout.
 4. Konektory USB. Jak se muži dříve holí bez nich? Jsou určeny k nabíjení holicího stroje z notebooku. Zjistěte, zda potřebujete tuto inovaci.
 5. Existence LCD displejů, krytů, trysek pro tělo a další příslušenství. To vše podstatně zvyšuje náklady na holící strojek, ale nepřináší praktické využití.

Závěr

Který model zvolíte závisí pouze na vašich preferencích. Hlavní věc je, že nákup nebyl spontánní, ale smysluplný. Porovnejte alespoň několik modelů, přečtěte si recenze uživatelů, zhodnoťte užitečnost a funkčnost nabízené výrobcem a pečlivě si prohlédněte hodnocení našeho holícího strojku.

Pro Více Informací O Suché Vlasy