logo

8 nejlepších profesionálních barev vlasů

Při hledání ideálního obrazu dívky ochotně vyrazí na experimenty - vyzkouší různé styly v oblečení, dělají experimenty s make-upem a samozřejmě také barví vlasy. A jak uvádí statistika, většina takových žen: 70% Rusů nechce jít s barvou vlasů, která byla od přírody věnována. Ale milovníci dnes mají být vášnivou brunetkou, zítřejší blondýnkou a pozítří - zlomyslná zrzka, vědí, že vlasy netolerují takové dramatické změny a často reagují na ně suchou, křehkou a ztrátou lesku. Proto je pro barvení lepší koupit profesionální barvy, které vám umožní změnit obraz s nejmenším poškozením vlasů.

Jak rozpoznat dobré barvivo na vlasy

Často můžete slyšet názor, že barva, která neobsahuje amoniak, je absolutně bezpečná a nemůže poškrábat vlasy. Bohužel je to mýtus! Barvy bez amoniaku nejsou opravdu tak agresivní, nicméně dokonce i s jejich hlavami je dostatek pevných součástí, které mohou způsobit škody. Takže při výběru laku je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Ve srovnání s barvami z masového trhu jsou profesionální prostředky odolnější - vypařují méně na slunci, barva postupně a rovnoměrně vybledne a po druhém nebo třetím mytí hlavy není vyplavena. A konečně, výrobci takových laků nabízejí nejbohatší paletu odstínů od přírodních až po odporné, mezi nimiž můžete snadno vybrat přesný tón, který potřebujete. Navíc mohou být barvy uvnitř jediného pravítka smíchány, aby se dosáhlo přesnějšího odstínu. Zde však musíte být opatrní - mnoho značek má koneckonců takové barvy, které jsou určeny výhradně pro ředění jiných odstínů a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení. Jsou nazývány korektory nebo mixtony. A vědí, že na rozdíl od konvenčních nátěrů vyžadují odborné oddělené nákupy oxidačního činidla.

A vybrat nejlepší z profesionálních nátěrových hmot vám pomůže s hodnocením, který bude sestaven s ohledem na názory odborníků a recenze běžných uživatelů.

Nejlepší barvivo na vlasy: Top 2019

V každé sezóně se objevují nové barvicí techniky, které mohou překvapit a zapůsobit. V čele všech to jsou barviva na vlasy, které zahrnují nejen nové odstíny, ale také zajímavé varianty založené na základních barvách.

Takže, jaké barvení vlasů, podle odborníků, bylo schopno splnit očekávání moderních módních návrhářů? Podívejte se na přehled nejoblíbenějších značek profesionálních barviv na vlasy a barviv pro domácí použití.

Obsah:

Profesionální špičková barva vlasů

Každý majster si vybírá barvivo na vlasy, které má rád. Je důležité, aby bylo vhodné pracovat s barvami a získat jasný a předvídatelný výsledek. Tato recenze obsahuje nejoblíbenější produkty pro profesionální barvení vlasů pro rok 2019.

Wella Kolestonová Perfektní - prof. Barva na vlasy Vella Coleston, Německo

Je to odolná barva, která vám umožní získat bohatý tón. Je to ztělesnění nepřekonané německé kvality. V paletě jsou různé odstíny. Přírodní barvy jsou obzvláště oblíbené, ale exkluzivní odstíny nejsou ignorovány. Ona je preferována nejen zkušenými stylisty, ale také běžnými zákazníky.

Matrix SoColor - barvivo na vlasy z řady Matrix, USA

Jedná se o jedno z nejoblíbenějších barviv odolných barviv na vlasy, které dokáží vytvářet bohaté a bohaté barvy. Požadovaný odstín se získává patentovanou technologií ColorGrip. Barva rovnoměrně spadá na šedé vlasy a dlouhou dobu udržuje výslednou barvu. Odstíny již obsahují přírodní bázi, vedle barviv se přizpůsobují barvivu na vlasy. Proto je výsledek vždy vynikající. Složení chemického vzorce obsahuje živiny, které obnovují poškozenou strukturu vlasů.

Igora Royal (Igora) - prof. nátěr od výrobce Schwarzkopf (Schwarzkopf), Německo

Určeno speciálně pro odolné barvení. Díky speciálně vyvinutému složení barva neteče a je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Navzdory skutečnosti, že seriál patří k profesionální úrovni, je snadno zakoupen pro domácí použití. Řada Igora Royal zaujímá vedoucí pozici v počtu odstínů a přítomnost mixtonů umožňuje vytvářet jedinečné barvy. Neexistuje štiplavý a nepříjemný zápach čpavku. Barva má lehkou ovocnou vůni. Výrobek obsahuje výrobky pro péči o vlasy a různé vitamíny.

Selektivní profesionálně-italská profesionální barva

Jedná se o profesionální barvu z italské značky, která je prezentována ve stínu. Poskytuje vysoce kvalitní barvení a získávání ultramoderních barev. Nesporným kritériem barvy je stálost barev. Trvalá barva perfektně nabarví přes šedé vlasy. Řada zahrnuje péči o součásti, které vyhlazují strukturu pórovitých vlasů.

Farmavita - profesionální barva, Itálie

Požadovaná italská značka v prostředí kadeřnictví. Barvy na bázi léčivých rostlin a rostlinných výtažků jemně barví vlasy v přírodních odstínech. Výsledkem je bohatá a hluboká barva. Barvy "Farmavita" mají krémovou strukturu, která je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Živinové oleje obsažené ve výrobku snižují negativní vliv chemických prvků na strukturu vlasů a pokožky.

Majirel - francouzské barvivo na vlasy Majirelle z Loreal

Jedná se o nový vývoj společnosti Loreal. Patentovaná vzorec barvy se skládá z mikrokationického polymeru, ionenu G a molekuly Incel, takže barvení neruší strukturu vlasů. Revel Colour (systém pro vývoj barev) zabraňuje rychlému vypláchnutí pigmentů. Krémová struktura laku je velmi vhodná pro použití. Majirel je vhodný pro ty, kteří preferují světlé a syté barvy, nebo naopak vyhrazené, blíže k přirozeným odstínům.

Inoa - francouzské barvy Inoa na vlasy od Loreal

Profesionální lak bez amoniaku od známé značky Loreal. Nemá ostrý a nepříjemný zápach. Základním nátěrem je barvivo monoethanolamin. Pečlivě navržený nátěrový vzorec umožňuje vysoce kvalitní nátěr na šedé vlasy a dokonce i barvu. Nepotřebuje přílišné vlasy a udržuje přirozenou rovnováhu lipidů. Barva obsahuje ochranné prvky, které zabraňují podráždění pokožky a projev alergických reakcí.

Materia - japonská barva

Je to místo čest v žebříčku vlasových barviv. Výrobce barev je japonská společnost Lebel. Nástroj má jedinečné vlastnosti. Poskytuje jednotné zabarvení a ochranu vlasů. Vzhledem k tomu, že výrobek obsahuje minimální procento čpavku a peroxidu vodíku, barva má šetrný účinek. Vysoký obsah barevných pigmentů přispívá k hlubokému a trvalému zbarvení. Lipidy a fytosteroly se podílejí na obnově struktury vlasů.

Keune (Ken) - prof. barva pro salóny, Holandsko

Holandská společnost, která vyrábí barvy pro profesionální barvení. Jsou rozděleny na: čpavek, bez amoniaku a produkty pro barvení SPA. V paletě Keune najdete 107 odstínů (5 - mixton a 80 - primární barvy). Konečný výsledek se vždy shoduje s barevnou paletou barev vlasů. Barva vyzařuje nenápadnou vůni a nedráždí pokožku hlavy. Hedvábné bílkoviny obsažené v základním vzorku změkčují kudrlinky a učiní je poslušnějšími.

Cutrin - profesionální barvy Kutrin SCC-Reflection, Reflection Demi, Reflection Fireworks, Finsko

Oblíbená finská malba mezi kadeřníky a stylisty. Účinně se vyrovnává se šedými vlasy. Aktivní látky pronikají intenzivně do vlasů a zajišťují vysoce kvalitní zbarvení. Složení nátěrů zahrnuje péči o složku - arktický brusinkový vosk. On spolu s včelím voskem dodávají vlasům atraktivní lesk. Výhodou barvy je, že neobsahuje konzervační látky, silikony a amoniak.

Ohňostroj v žebříčku barevných vlasů není posledním místem. Rozsáhlý rozsah barev umožňuje provádět i odvážné experimenty s vzhledem. Výrobci používali jemný program při výrobě barev. Vlasy získávají krásný odstín a zároveň udržují zdravou strukturu.

CHI - profesionální lak na vlasy, USA

Vztahuje se k neamoniakovým barvám. Výrobce produktů je Farouk Systems Group.. V barevné paletě najdete přírodní, popelnaté, měděné odstíny. Iontová barva je vhodná pro barvení šedých vlasů. I přesto, že barva neobsahuje amoniak, může zesvětlit zvlnění až na 12 tónů. Barvení vlasů nastává kvůli vlně dlouhého infračerveného spektra, zvyšující se stupnice penetrace pigmentu.

Video: barvivo na vlasy CHI

Estel De Luxe - Estelle barvy pro profesionální použití, Rusko

Součástí řady profesionálních barev. Vyrobila je slavná ruská společnost LLC Unicosmetic. Barva dokonale barví vlasy, dává jednotnou barvu a zdravý lesk. Díky jedinečnému složení barva dokonale nabarví bílé vlasy. Krémová struktura je rovnoměrně rozdělena mezi vlasy a neteče. Složení barviva je třpytivý pigment. Další ochrana pro kadeře poskytuje péči o emulzi. Je založen na vitaminu, extraktu z kaštanu a chitosanu.

Kydra - profesionální barvy, Francie

Jedná se o řadu jemných barviv na vlasy od francouzského výrobce kosmetiky. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že jeho vzorec obsahuje minimální procentní podíl amoniaku a dalších chemických prvků agresivního účinku. Kompozice je obohacena přírodními složkami, které snižují negativní vliv chemických složek a vytvářejí neviditelný ochranný film. Paleta barev sestává ze 66 aktuálních odstínů, od přirozeného až po exkluzivní. Dokonalé barvy na šedé vlasy.

LondaColor - profesionální vlasové výrobky, Německo

Dlouhotrvající krémová barva vlasů Londacolor Permanent. Oxidační emulze vytváří jednotnou barvicí směs a poskytuje kvalitní výsledek. Barva se nevymaže až osm týdnů. Malování dokonale nabarví šedé vlasy. Složení přípravku LondaColor zahrnuje přírodní vosk a tuky, které poskytují kompletní péči o vlasy a neutralizují škodlivé účinky chemických prvků.

Revlon - profesionální barvy řady Revlon Revlonissimo NMT, Young Color Exel, Orofluido

Oblíbená malba moderních módních návrhářů. Rozmanitá paleta se skládá z třiceti krásných odstínů. Barva je vyvinutá na základě nanomolekulárních technologií. Komplex obsahuje vitaminy E, B3, A, H, které poskytují ochranu před agresivními vnějšími faktory. Barva působí velmi jemně, takže je vhodná pro citlivou pokožku hlavy.

Ollin barva - barvivo na vlasy Ollin, Rusko

Trvalá barva s minimálním obsahem amoniaku. Hlavní barevná paleta zobrazuje 80 módních odstínů, existují také speciální blond -12 tónů a mixton-6 tónů.

Goldwell - profesionální produkt pro barvení vlasů

Stále populárnější barva Goldwell získala důvěru mnoha hailr-mistrů. Profesionální produkt, který vyžaduje školení. V řadě existují tři typy barev: bez amoniaku, odolné, tónování. Výroba Německo. Více než 100 odstínů umožňuje ztělesnit jakoukoli představivost klienta.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití

Mnoho dívek raději provádí doma barvení. Zvláště pro vás umístíme seznam značek vhodných pro domácí použití.

Barva na vlasy Loreal Preference, Loreal Preference, Francie

Tekutá krémová barva má trvalý účinek. Zcela nabarví šedé vlasy. Paleta barev se může pochlubit různými barvami, obsahuje 45 módních a relevantních barev. Za účelem obnovení poškozené struktury vlasů po barvení dodal výrobce speciální balzám na bázi přírodních složek.

Garnier Color naturals, Garnier Color Naturals, Francie

Vysoce kvalitní krémová barva obsahuje tři cenné složky: avokádový olej, bambucké máslo a olivový olej. Krémová struktura snadno použitelná. Barva během procesu barvení neteče. Neexistuje ostrý, nepříjemný zápach čpavku. Díky speciálně vyvinutému složení může barva efektivně nanášet šedé vlasy.

Anthocyanin Druhé vydání, Anthocyan - nová barva s jasnými barvami a laminovací efekt, Korea

Anthocyan - vysoce kvalitní nátěr od korejského výrobce. Základem produktu je kombinace rostlinných extraktů. Přispívají k získání bohatých a jasných odstínů. Paleta barev se skládá nejen z kreativních odstínů, ale také z přírodních tmavých barev. Má nenápadnou květinovou vůni.

Faberlic Krasa - Faberlicová krémová barva rusko-francouzské společnosti Faberlic

Odolná krémová barva, která pomáhá aktualizovat obraz bez poškození vlasů. Výsledné odstíny odpovídají paletě. Udržuje velmi dlouhou dobu, neznečistí a není umyt. Aktivními složkami nátěrů jsou amla olej a arginin. Vzhledem k těmto komponentům se kudrlinky stávají nepřekonatelnou měkkostí. Barvy neobsahují škodlivé chemické složky PDD, které jsou často příčinou alergických reakcí.

Casting Creme Gloss - odbarvování vlasů, L 'Oreal, Francie

Barva na vlasy s jedinečným složením bez amoniaku. Díky jemné kompozici nezpůsobuje podráždění, nezachytí se při obarvení a poskytuje jednotnou barvu. Paleta barev je prezentována v 28 odstínech. Zde si můžete vybrat přírodní i extrémní barvy. Barva nemá nepříjemný, ostrý zápach. Pěkná struktura umožňuje snadnou aplikaci na vlasy. Pro obnovení vlasové struktury vyvinula výrobce speciální balzám na bázi královského želé.

Avon Advance Techniques, Avon Salon péče o vlasy Dye Cream, USA

Krémové barvivo na vlasy, které umožňuje dosáhnout salonního efektu v životních podmínkách. Hlavní paleta obsahuje oblíbené odstíny blond, čokolády a černé barvy. Advance Techniques dye poskytuje trojbarevný systém barvení vlasů. Obsahuje: ochranu, efektivní barvení, včetně šedých vlasů, vysoce kvalitní péči.

Paleta, paleta - barva pro domácí použití, výrobce Schwarzkopf, Německo

Paleta je populární značka barev pro domácí použití. Bohatá paleta barev se skládá z 32 módních odstínů. Barvy jsou rozděleny do třech hlavních typů, v závislosti na úrovni odolnosti: světlé barvení, pololesklé barvení a odolné barvení. Díky inovativnímu komplexu "ochrany barev" se barva ani po dvou týdnech nepoškozuje.

Syoss, Ciec - barvivo na vlasy od výrobce Schwarzkopf, Německo

Barva od německého výrobce SchwarzkopfHenkel je ideální pro použití doma. Ve svém složení vznikají různé přírodní složky, které mají příznivý vliv na stav vlasů: aloe vera, vitamíny skupiny B, pšeničné bílkoviny. Paleta barev se skládá z dvaceti primárních barev.

Rowan, výrobce Acme Color, Ukrajina

Odolná krémová barva s výtažkem popela. Poskytuje vysoce kvalitní zbarvení a jemnou péči o vlasy všeho druhu. Ve své výrobě používá přírodní ingredience a vysoce kvalitní barviva. Paleta je reprezentována třiceti různými odstíny.

Pros: přijatelná cena, odolný. Nevýhody: tekutá konzistence, suché vlasy, nepříjemný zápach.

Vytvořte vlastní hodnocení barvy

Zúčastněte se průzkumu, hlasujte pro svou oblíbenou značku a udělejte své hodnocení barviv na vlasy. Budeme také vděčni za připomínky k zkušenostem s použitím konkrétní barvy.

Vezměte se ke zdi:

Přečtěte si to samé:

Přidat komentář

Jako mistr říkám Goldwell, velmi se mi líbí barvivo, sám jsem maloval a maloval klienty, všichni jsou šťastní!

Zkušenosti s využitím Lebel Materia 2 roky. Proč to tak trvalo - nechtěl sám změnit mistra. Barva nejprve vyvolala dobrý dojem, zvláště správně, že měla marketingovou kampaň. Ale po 2-3 krát jsem si uvědomil, že vlasy jsou hodně žádoucí. Rozhodla jsem se, že se na chvíli zastavím a počkám na slibovaný účinek. Zázrak se nestalo. Nepoužíváte-li tony velmi drahých výrobků péče o barvu, vaše vlasy budou jen ručník. Taková zkušenost jsem neměl ani před rozpočtem. Lebel se jen opravdu dobře staral a pak jsem musel zkusit spoustu prostředků, abych přišel k něčemu. Mohu doporučit sérové ​​Proedit (komplexní použití). Jako salonní procedura je to velmi drahé.
Togi:
- barva sama o sobě vůbec nevzniká (je to možné pouze v salónním režimu nebo se zvláštními prostředky pro styling, ale s takovým arzenálem lze tento efekt dosáhnout jakýmkoliv nátěrem)
- dehydratuje vlasy
- struktura vlasů bez přídavných prostředků - vlek
- rychle umyté. 2-3 tóny za 3 týdny (každý druhý den)
-K malování délek často vůbec neposkytuji rady. Vlasy nejsou obnoveny
- nezachází, jak je uvedeno. Dokonce i lehké výrobky zanechávají velmi dobré výsledky.
- drahé (cenové rozpětí začínají od: kořeny do 100 U.e - dlouhé -200 s.)

- široká paleta a krásné barvy, za předpokladu, že je kompetentní průvodce
- jednotné plnění
-dobře zvládne šedé vlasy
-bez zápachu
-nespaluje pokožku hlavy (ale pokud to přeháněte dokonce i za 5 minut, máte nepohodlí)

Už 13 let umírám vlasy s výrobky Goldwell. Používala celou paletu svých výrobků - topchiku, barvivo, elumen, nectaya. Dlouho jsem hledala jen takovou barvu, která mi nepoškozuje vlasy a zároveň bude trvanlivá je namalovat. Žádný loreali, londa, velice nedosáhne této značky. A to uznávají i samotní kadeřníci. Jediná věc... pokud opravdu chcete mít úžasný výsledek - jděte do salonu k pánovi. Majitelé Real Goldwell se neustále učí. mají mnoho seminářů a workshopů, vědí mnoho nuancí a triků, které závisí na stavu vašich vlasů, struktury, barvy, vašich přání. A proto, když jsem četl recenze jako: "... šel jsem koupit barvu, rozmazaný - žádný účinek...", je to jen legrační, je mi skoro 50 let, ale vlasy vypadají mnohem lépe a krásněji než vlasy mnoha mladých dívek...

Angela, děkuji za komentář. Přidáno doporučené barvivo pro vlasy do našeho žebříčku nejlepších barviv na vlasy pro rok 2019.
Zajistěme nejčestnější hodnocení! Hlasujeme pro oblíbené produkty uvedené v článku a doporučujeme nové položky nebo osvědčené produkty pro barvení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná!

Co je nejlepší barvivo na vlasy

Chcete-li barvit vlasy, musíte nejen zvolit odstín barvy, ale i firmu výrobce, jinak může být výsledek mnohem smutnější, než se očekávalo.

Obecně platí, že poprvé drasticky změnit barvu je lepší v kabině, protože tam mistr může zaručit výsledek malování, že doma, bohužel, nikdo nemůže uložit. Ale pokud je pro salon katastrofický nedostatek finančních prostředků, pak můžete riskovat malování kadeřů sami, ale ani zde byste neměli ušetřit peníze.

Jak zjistit typ barvy

Před výběrem černého nebo světlého odstínu musíte určit typ barvy, protože pro ty, kteří mají červené vlasy a pihy, prostě nebudou blonďatá.

Jaké jsou tedy varianty barvy pleti:

Zima se vyznačuje kontrastními chladnými barvami, vlasy jsou obvykle tmavé a kůže je bledá. Lehčí než světle hnědé barvy se nedoporučuje pro barvení vlasů, protože kůže se prostě mísí s barvou vlasů.

Jaro - teplé barvy, žádné kontrasty. Majitel má lehkou pokožku a oči zelené, modré, šedé. Stín vlasů může být lehký i tmavý. Budou se hodit do medových odstínů, čokolády a zlata.

Letní - studený tón pleti, bez kontrastu. Lehké nebo tmavé vlasy, oči šedé a modré. Nejlepší odstíny popelu nebo platiny blond.

Podzim - bez chladu a kontrastu. Lidé mají světlé nebo tmavé oči, tmavé vlasy a lehkou pleť. Vhodnější hnědá, čokoládová, maximální zlatá barva vlasů.

Typy barev

Barvy jsou rozděleny podle typu:

 • trvalé;
 • polostátní;
 • částečně odolný;
 • přírodní.

Poté, co jste se rozhodli pro barvu barvy, měli byste objasnit, který z nich by měl být vybrán podle typu. Pokud chcete jen ošetřit vlasy a dosáhnout odolné mědi nebo černé barvy, pak je lepší zakoupit přírodní barvivo - hennu nebo basma.

Pololesklé nátěry obvykle vypadají jako pěna a jemně si barví vlasy. Chcete-li udržovat odstín kořenů, mohou být použity, ale nebudou poskytovat specifickou a kardinální barvu. Mezi nabízené varianty nabízejí obchody často SchwarzlepfHenkel a Wella. Tyto barvy jsou drahé, zbarvují chlupy špatně, po několika dnech se barva omývá. Může být na chvíli používán jako odstín. Mousse, šetřící strukturu, nezkazuje vlasy, neobsahuje amoniak.

Polostálné barvy neobsahují peroxid, soli jsou reprezentovány namísto amoniaku. Po 30 dnech umývání hlavy, barva vypadne, tyto šedé vlasy nezbarví, mírně tóny.

Nejlepší barviva jsou perzistentní, mohou však ovlivnit strukturu vlasů a obsahovat jak amoniak, tak peroxid vodíku.

Výhoda malby

 • Odolný;
 • Barvy šedé vlasy;
 • Pomáhá drasticky změnit barvu vlasů;
 • Pokud si přejete, můžete kreslit pouze kořeny nebo zvýraznit.

Po výběru můžete jít do obchodu a koupit to, co je považováno za nejlepší.

Nejlepší barva světových značek

 1. Garnier a L'Oreal;
 2. SchwarzlepfHenkel a Londa;
 3. Wella a Estel.

Tyto značky používají nejen spotřebitelé, ale i odborníci, takže si můžete koupit nátěr v salonu a specializovaných prodejnách.

Jak si vybrat barvu

Vaše barva je vybrána zkušební a chybou, protože chcete vyzkoušet všechno. V první řadě by ženy měly být upozorněny, že každá společnost má spousty rozdílů, a to jak v barvě, tak v barvě, a proto si vyberou jednu barvu, měli byste velmi zřídka experimentovat.

Výjimkou mohou být případy výběru nových produktů nebo obrovská sleva na výrobek. Dokonce i jeden odstín a název se mohou dramaticky lišit při výběru barvy. Nejlepší je podívat se na krabici. A na vzorcích barevných kadeří, které jsou v paletě každého výrobce. Bude to mnohem blíže původní barvě přijatých vlasů.

Garnier

Jeden z nejlepších nátěrů hmotných trhů se v současné době považuje za barvu Garnier. Má několik sérií, z nichž každá má nutriční oleje, dodatečné odstíny barev a pravítka pro péči.

Jaké řady jsou uvedeny:

Je třeba poznamenat, že všechny předložené řádky dokonale skvrnit vlasy, mají masky péče, jsou velmi ekonomické a jedna trubka je dostatečná, aby zbarvila regrown vlasové kořeny dvakrát.

L'Oreal

Druhým na Olympus mezi barvy je L'Oreal.

Má 6 řádků různých barev, které jsou vynikající kvality, ale za poměrně vysokou cenu. Vlasy jsou bohaté na barvu s vynikajícím leskem.

SchwarzkoupfHenkel

Ti, kteří politují své vlasy, mohou použít SchwarzlepfHenkel. Jedná se o poměrně šetrné barvy, mnohé jsou prezentovány ve formě pěn. Velmi pohodlná aplikace, zabarvení prakticky v polních podmínkách, všechno je smícháno v jedné láhvi, není nutné nosit rukavice a ruce na půdě. Mínus: drahé, nemůžete zachránit, s výjimkou toho, že nalít do jiných kontejnerů, nestabilní barvy. Profesionální nástroje jsou stabilnější, budete je muset koupit v salonu. Mínus - cena.

Londa

Příležitost nejen barvit vlasy, ale i tónovat, osvětlit. Více než 100 odstínů barev, které umožní každému. Vynikající kompozice vám dává vlasům trojrozměrnou barevnou hloubku.

Wella

Vynikající barva za rozumnou cenu, jediná negativní špatná barva dává světlo, vlasy dávají žlutou barvu. Na rozdíl od Garniera je zde těžké dosáhnout monotónnosti. Výjimkou je salon profesionální barva, ale je velmi drahá a má vysokou spotřebu.

Estel

Jeden z nejlevnějších barev však dokonale maluje šedé vlasy a má demokratickou cenu. Je těžké najít požadovaný odstín, takže je nejlepší koupit v kabině. Ideální pro zákazníky v poměru cena / kvalita.

Pravidla barvení

Než barvíte vlasy, rozhodněte se, zda tuto barvu potřebujete, nebo se můžete dočasně dostat pomocí zbarveného šamponu. Může se stát, že vybraná barva se neshodí, bude se lišit nebo bude vyžadovat, abyste úplně změnili celý šatník. Faktem je, že to, co je dobré pro brunetky, vůbec nevadí blondům.

Je-li rozhodnutí učiněno, je první malba ještě lepší strávit v kajutě. Zvednou nejen požadovaný odstín, ale také vysvětlí, jak pečovat o barvené vlasy. Pro zásadní změnu z tmavé barvy na světlou barvu je nutné nejprve bělit vlasy, pak barvit, což znamená, že budou potřebné dva obaly barvy.

Neměli byste barvit vlasy, pokud:

 • Existují vředy nebo pupínky;
 • Pokud jste nemocní, neboť některé léky v kombinaci s barvami dávají neočekávaný účinek;
 • Po chemickém mávání je lepší to udělat dříve;
 • Nebarvíte vlasy během menstruace, barva nemusí fungovat.

Pro domácí obarvení je nutné udělat vše podle přísných pokynů a provést test alergie. Kromě toho musíte pečlivě oddělit vlasy na prameny, aby jste vše nadělovali úplně. V prvním okamžiku byste neměli rozdělit trubku na dvě použití, je lepší strávit celý nástroj, pak můžete odstínit jen kořeny každé dva týdny.

Co potřebujete vědět při malování

 • Čím silnější a hustší jsou vlasy, tím déle to skvrny, takže poprvé nemůžete získat požadovanou barvu;
 • Tmavé odstíny jsou odolnější než lehké a červené barvy jsou lépe namalovány u kořenů, než když se opět aplikují;
 • Na barvě je uvedeno procento malby na šedé barvě, pokud je hodně, potom zvolte silný podle akčních prostředků;
 • Barvené vlasy jiným způsobem vnímají barvu než přirozené;
 • Možná je, že lék má takový zápach, že se stává špatným;
 • Při silném pocitu pálení je lepší omýt lak, protože je možné poškodit nejen vlasy, ale i pokožku hlavy.

Barva se aplikuje z krku a co nejrychleji. Neměli byste nosit plastový sáček nahoře, můžete spálit vlasy. Nepřeházejte barvu, barva je lehčí nebo lepší není. Omyjte barvu po skončení potřebujete spoustu vody a opláchněte hlavu šamponem. Pomocí masky a balzámy po barvení můžete zlepšit účinek barviva a stav vlasů.

Recenze

Vzala barvu Garnier Olia, i když dříve použila dražší prostředky. Výsledek je uspořádán, cena také. Vůně čpavku v nátěru je, i když je napsáno, že bez amoniaku. Vzhledem k tomu, že vlasy jsou krátké, stačí jen půl lahvičky. Vezmu to.

Crash Vella, rád, nezměním se, našel jsem svou barvu.

Mám rád L'Oreal, i když ne velmi odolný. Vlasy se nezkazí, barvy jsou přirozené, příjemné.

Garnier a Pallet byly namalovány, oba krát poměrně úspěšně. Barvy jsou levné, budu kupovat víc.

Koupil jsem barvu L'Oreal, všechno bylo uspořádáno, jen vysychává vlasy a cena je příliš vysoká. Je to tak pohodlné použití, ne přitlačování pokožky hlavy a velmi krásné barvy. Líbí se mi, doporučuji.

Vezmu si stříbrnou blondýnu Garnier. Super barva, rozjasní bez žloutnutí. Obecně jako tato společnost a série jsou odstíny bezchybné. Barva je úsporná a dobře padá.

Vzala Vellaton, ale byla zklamaná. Barva se mísila špatně, tón nebyl stejný.

Vybral jsem L'OREAL EXCELLENCE Creme, opravdu se mi to líbilo. Perfektně naplní šedé vlasy a příjemný stín na vlasy. Snadno aplikovatelné, odolné.

Top 10 nejlepších barev pro zesvětlení vlasů

Rozhodli jste se stát blonďatou a chtěli byste získat stylovou blondýnu bez žloutnutí? Odstranění tohoto problému pomůže vysoce kvalitní barvě k osvětlení vlasů.

Příčiny žloutnutí

Odborníci identifikují několik důvodů pro vznik žloutnutí během objasnění:

 • Použití neprofesionální barvy špatné kvality. Pokud si nejste jisti svým výběrem, obraťte se na zkušeného barevníka;
 • Nedostatek základních znalostí a dovedností. Když se rozhodnete ušetřit peníze při návštěvě kosmetického salonu, vystavujete se riziku, že budete trávit ještě více pracovních sil a peněz na nákup tonizujících balzámů a čistících šamponů;
 • Porušení techniky přípravy barvené kompozice a správnosti její aplikace na kadeře. Barevným splachováním barvy může dojít k neočekávanému výsledku;
 • Těhotenství, kojení a menstruace. V této době v ženském těle dochází k různým hormonálním změnám, které ovlivňují konečný výsledek;
 • Opláchněte vlasy vodou z vodovodu. Tekoucí voda obsahuje obrovské množství rez, solí a jiných škodlivých nečistot, které dávají blonďatému žlutavému tónu;
 • Barvení vlasů bez zbarvení. Pokud blondýnky a majitelé lehkých blonďatých vláken to mohou dovolit, pak ženy a brunetky s hnědými vlasy sotva mohou bez takového postupu. Faktem je, že tmavé kudrlinky mají velmi odolný přirozený pigment, který je téměř nemožné odstraňovat barvou;
 • Pravidelné opláchnutí bylinných odvarů;
 • Kompozice pro barvení konfliktu. Každý ví, že barvu nelze aplikovat na hennu nebo basma - to může vést nejen k žlutému, ale i k zelenému a purpurovému odstínu;
 • Kreslení na pramenech masky na bázi olejů.

Jak vybrat správnou barvu pro osvětlení?

Při výběru nejlepšího světelného prostředku nezapomeňte zvážit několik důležitých nuancí:

1. Typ barviva. Světlejší barva má několik typů:

 • Prášek - ideální pro odstranění odolného pigmentu, obsahuje agresivní složky, které mohou vést k nadměrnému vysychání pramenů;
 • Krém - má poměrně silnou konzistenci, díky níž se produkt snadno aplikuje a neteče;
 • Olej - nejjemnější barvivo, neobsahuje amoniak a je rovnoměrně rozloženo po celé délce vlasů.

2. Složení. Aby postup osvětlení neublížil stav vašich vlasů, zastavte na benigních produktech bez amoniaku a peroxidu vodíku. Je pravda, že tyto barviva mohou změnit barvy na více než 2 barvy, takže je mohou používat pouze světlé hnědé dívky. Ale pro tmavé vlasy budou potřebovat silnější formulace obsahující speciální chemické složky. Ale musíte se ujistit, že procento těchto látek není příliš vysoké.

Tip! Chcete-li změkčovač změkčit a provést proceduru bez poškození vlasů, přidejte olej nebo extrakty rostlin. Mají výživné, zpevňující a hydratační vlastnosti, stejně jako neutralizují agresivní složku.

Přehled nejlepších blesků

Moderní kosmetologický trh nabízí obrovské množství světelných barev. Který z nich je nejlepší? Nabízíme Vám 10 nejlepších kvalitních produktů.

Jeden z nejoblíbenějších výrobců, vyrábějící odolné barvy s malým množstvím amoniaku. Paleta Garnier obsahuje 8 krásných odstínů - 2 studené a 6 teplé. Mezi nimi jsou největší poptávka platinová blondýnka, perly a krémová perla. Hlavní výhodou barviv této společnosti je přítomnost přírodních olejů (olivový, jojobový a pšeničný klíč), které dodávají pramenům lesk a hedvábnost.

Garnier vyrábí také čistič barev Color Shine - bez amoniaku s brusinkovým extraktem a arganovým olejem, určený pro snadné vyčištění (ne více než půl tónu) a neutralizaci žloutnutí po použití odolných barviv.

V řadě této značky je přítomna Revlonissimo NMT Super Blondes - super výkonný nástroj s jasným efektem, pomocí něhož můžete změnit odstín pramenů o 5 pozic najednou. Barva obsahuje bílkoviny a estery, které dávají vlasům pružnost a krásnou čistou barvu. Paleta Revlonissimo NMT Super Blondes má několik zajímavých možností - jahody, šampaňské, slunečné blondy atd.

Tento produkt je také zahrnut v počtu profesionálních. Dye Igora Royal vám umožní získat stabilní a hlubokou barvu za velmi přijatelnou cenu. A co je nejdůležitější - výsledný odstín se vždy shoduje s tónem uvedeným na obalu.

Matrix Color Sync

Další oblíbená světelná barva určená pro světlo (2 barvy) a jemné vyjasnění kudrlin bez strašlivého žloutku. Tato kompozice je vhodná pro majitele světlých nebo blond vlasů. Paleta barev naleznete v tomto článku.

Značka, známá po celém světě, vyvinula skvělý nástroj pro své fanoušky - Loreall Paris Casting Sunkiss odolné bleskové barvy. Hlavní charakteristikou tohoto barviva je plná připravenost k použití - nemusíte vypočítávat poměry a směs smíchat v samostatném obalu. Stačí natlačit obsah trubice na prameny a rovnoměrně se rozdělit od kořene ke špičce. Formát gelu umožňuje provádět malování bez zvláštního poškození zdraví vlasů, protože v něm je několik užitečných látek (camelový olej, ochranný kondicionér a termoaktivní prvky).

V kolekci Loreal jsou tóny světle hnědých, lehkých a také tmavých vlasů, takže můžete snadno vybrat požadovanou barvu. Barvivo se spotřebuje poměrně ekonomicky - jedno balení je dostatečné pro 2 barvení.

Tipy pro čtenáře! Paint Loreal - typy barev, palety a recenze

Je to důležité! Loreall Paris Casting Barva Sunkiss obsahuje agresivní chemikálie, takže při manipulaci nezapomeňte na rukavice. Také se ujistěte, že zahřejete hlavu se speciální hlavou - bez vystavení teplu, nástroj nemusí pracovat.

Profesionální lak, díky němuž můžete vlasy osvětlit 4-6 tóny bez účinků žluté barvy. Paleta obsahuje mnoho velmi krásných odstínů - stříbro, zlato, popel, perla atd. Každý z nich dává čistě nasycený výsledek. Je zajímavé, že barviva Schwarzkopff mohou být také použity jako preventivní opatření. Přirozené složení produktů (vitamíny + želé s obsahem biologicky aktivních látek) nejen "vyčistí" blondýnu, ale také vyživuje prameny, posiluje je zevnitř, vrací jim sílu a lesk.

Vyčišťovače této značky umožňují měnit barvu až o 8 pozic a současně zajišťovat krásný rovný odstín bez jakéhokoli náznaku nažloutlé podtóny. Barva má šetřící efekt - nejenom maluje, ale také pečuje o prameny, chrání je před vysycháním, poskytuje jemnost, laskavost a hedvábnost. V řadě společnosti Syoss existují 4 typy médií - od středního až po ultra čistící prostředek.

Velmi dobré prostředky ruské výroby, oblíbené mezi moderními mistry. V souladu s touto značkou existují jasné, barevné a tónované kompozice, které mají šetrný účinek. S barvou Estel Deluxe se vlasy stávají měkkými a poslušnými a žloutnutí působí dlouho.

Bbcos White Meches Bělení

Tato sbírka barviv je ideální pro jemné a vysoce kvalitní osvětlení tmavých vlasů. Dodržování všech pravidel umožňuje omezit negativní dopad agresivních komponent na minimum. Dalším charakteristickým znakem barviv Bbcos White Meches Bleaching Barva je přítomnost krémového aktivátoru a zjasňujícího prášku, který je určen pro zpracování regrown kořenů.

Vysoce kvalitní krémová barva bez škodlivých přísad. Bohužel je téměř nemožné ho najít na volném trhu, ale tento nástroj se používá velmi často v salonech. Skládá se ze 3 velmi důležitých složek - péče o pleť, bělící prášek a výživné sérum.

Tip! Dokonce i když se vám podaří koupit barvivo Goldwell Silklift, nesnažte se sami používat. Faktem je, že jakákoli odchylka od pokynů a nesprávný výběr pomocných látek může vést k velmi nepříjemným výsledkům.

Tipy pro gramotnost

Chcete-li ochránit vlasy před účinkem žloutnutí, poslouchejte rady zkušených barevníků.

Tip 1. Pravidelně odbarvené bělené vlasy se speciálními balzámy, šampony nebo jemnými barvami stříbra, modré, perlové a fialové. Tyto roztoky jsou vysoce koncentrované, takže nemohou být aplikovány v hotové podobě - ​​vlasy mohou být šedé. Nezapomeňte přidat nejběžnější šampon (poměry jsou uvedeny v pokynech).

Tip 2. Koupit speciální šampon pro bělené vlasy - bude mít čistý, zářivý tón.

Tip 3. Chcete-li zajistit rovnoměrné zbarvení celé hlavy vlasů, spusťte proceduru vlasy v zadní části hlavy a poté jděte do chrámů a do oblasti v blízkosti čela. Aplikujte směsí liberálně, nesnažte se zachránit. Doba expozice kompozice zaznamenává po zpracování posledního kroucení.

Tip 4. Chcete-li si s sebou dlouhou dobu nechat blondýnu bez žloutnutí, použijte pro mytí pouze filtrovanou vodu. Je také vhodné použít oplach z lehce okyselené vody (1 lžička citronové šťávy pro 1 kapalinu).

Tip 5. Připravte zjasňující směs bezprostředně před aplikací na vlasy. Dlouhodobý kontakt se vzduchem vede k oxidaci směsi a má špatný vliv na konečný výsledek.

Tip 6. Pokud jsou vlasy poškozené a oslabené, je nutné projít ošetřovacím kurzem a řezat konce. Nejlépe pro tyto účely jsou vhodné regenerační a posilující masky s keratinem, bílkovinami, vitamíny, elastinem, kolagenem a dalšími užitečnými složkami. Pokud si přejete, můžete použít domácí výrobky - na bázi kefír, medu, černého chleba, zakysané smetany, želatiny atd. Pro zvýšení efektu si vezměte vitamíny pro vlasy, nehty a kůži.

Tip 7. Při míchání barviv na vlasy se ujistěte, že ve směsi nejsou žádné hrudky - barva bude nerovnoměrná.

Tip 8. Před aplikací přípravku na hlavu proveďte test alergií. Chcete-li to provést, naneste malé množství hotové barvy na vnitřní záhyby loketní nebo zadní strany zápěstí. Pokud se po čtvrtinu hodiny na ošetřované ploše neobjeví zčervenání, vyrážky a další nežádoucí jevy, pokračujte v postupu.

Tip 9. Při plavání v bazénu nezapomeňte nosit speciální čepici. Bleach - hlavní nepřítel blonďat!

Tip 10. Proveďte postup pouze odborníky.

Doporučení ohledně správného zesvětlení vlasů chemickými barvivy:

Recenze

Závěrem jsme zjistili recenze běžných žen, které byly zbarveny v různých barvách.

 • Tatyana, 35 let: "Snila jsem, že se ze školy stává blonďatá. A asi 30 let jsem se rozhodl, že je čas ztělesnit tento sen. Mám přirozeně světlé blond vlasy, které vám umožní bez bělení. Pro zbarvení si vybrala paletu z barvy Shvartskopf "platinová blond". Jak slíbil výrobce, barva vyšla bez žloutnutí. Výsledkem je prostě vynikající - krásný a jasný blond s platinovým tónem. Maluji tuto barvu dlouhou dobu - více než 4 roky. Bála jsem se, že vlasy nebudou odolávat takovému zatížení, ale v tomto ohledu ma barva nedovolila. Doporučuji to všem. "
 • Margarita, 26 let: "Zvýrazněte třetí rok barvou Revlon Super Blond (barva - popelka blond). Toto profesionální barvivo je ideální pro barvení doma, protože nemám problémy s malbou. To znamená, že je příjemně šílený - stín bez žloutnutí, krásný a velmi odolný. Barva navíc poskytuje další péči. Pokud se chcete stát blonďatým, můžete si vybrat tento nástroj! ".
 • Catherine, 40 let: "Jsem blonďatá s 20 lety zkušeností, proto jsem se dokázal pečlivě zabývat problémem žloutnutí. Během posledních několika let jsem používala Estelle. Barva je opravdu velmi dobrá - vlasy jen svítí! Samozřejmě, že jsem pravidelně oblékala různé masky, ale samotný nástroj také vyživuje a zvlhčuje. A poslední plus v prasátko - dostupnost a hospodárnost! ".
 • Sofie, 28 let: "Opravdu se mi líbila Bbcos White Meches Bělení blesku bez amoniaku. Jenom barvím v kabině a to jen znamená. Výsledek je vždy vynikající, směs nikdy selže. Zatímco většina blondýnek, o kterých vím, že hledají léky na žlutou barvu, si užívám svou čistou a krásnou stříbrnou blondýnu. Pokud byste na tento problém zapomněli, zastavte své rozhodnutí o produktech této společnosti. "
 • Polina, 28 let: "Během příští bělení v salonu jsem měla vlasy silně spálené, a tak jsem se od té doby maloval. Vybrala jsem si měkké barvivo, abych vlasy od Garniera odlehčila. Snažil jsem se jak perlou, tak platinovou blondou - líbil jsem se oba tóny. Skutečnost, že barva nejen nepoškozuje strukturu vlasů, ale také posiluje kořeny (díky oleji) je také povzbudivá. "

Viz také: Jak se zbavit žloutnutí ve vlasech, pokud se již objevilo (video)

Co je nejlepší barvivo na vlasy?

Dnes jsou pulty kosmetických obchodů naplněny širokou paletou produktů pro zbarvení vlasů. A je pro zákazníky poměrně obtížné pochopit rozmanitost zboží, aby bylo možné rozhodnout, který výrobek - profesionální nebo obvyklý, aby upřednostnil.

Nejlepší barvivo na vlasy by mělo splňovat řadu požadavků. Namísto toho, aby byla dostatečně odolná, je dobré lhát na vlasy a mít minimální traumatický účinek na prameny. Profesionální kosmetika tyto požadavky splňuje více, o čemž svědčí četné průzkumy a recenze zákazníků. Zjistěte, které barvivo na vlasy je lepší a jak si vybrat správné barvivo.

Profesionální barvy: vlastnosti a odrůdy

Všechny barviva na vlasy lze rozdělit do tří hlavních kategorií:

 1. Odolná barva;
 2. Polotovary;
 3. Tón znamená.

Trvalá barva. Tato skupina je dále rozdělena do dvou podskupin: trvalá a polostátní.

 • Amoniak a peroxid vodíku jsou přítomny v trvalých barvách. Tento komplex účinných látek a je zodpovědný za stabilitu barvení. Peroxid vodíku aktivně zesvětluje přirozený pigment vlasů a čpavek zajišťuje průnik barvicí složky do hloubky vlasové šachty. S pomocí trvalého barviva můžete radikálně změnit barvu vlasů a zcela eliminovat šedé vlasy a poskytnout vlasům bohatou barvu. Toto zabarvení je poměrně odolné, barva se dlouho neožouvá a neztrácí jas. Současně agresivní působení účinných látek ničí strukturu vlasů, jsou matoucí, suché a bez života.
 • Polosmělečné barviva ovlivňují vlasy mnohem opatrněji, ale jejich účinek není tak trvalý. Proto se často nazývají tónováním barev, protože jsou schopny správně obnovit hlavní barvu vlasů nebo je změnit na 1-2 tóny. Takové barviva neobsahují peroxid vodíku, proto nejsou vhodné k osvětlení, jsou schopny natřít šedé vlasy, pokud jejich počet nepřesáhne 50%.
 • Pololesklé barviva jsou považovány za nejbezpečnější vlasy. Dávají krásný a rovnoměrný odstín, ale nejsou schopni radikálně měnit barvu nebo vysoce kvalitní barvu na šedých vlasech, protože obsahují minimální množství amoniaku. V důsledku nepřítomnosti škodlivého účinku zůstávají prameny silné a zdravé.
 • Tón znamená. Taková barviva vůbec neobsahují amoniak, což ovlivňuje trvanlivost barvení. Barva se rychle vyplaví a originální barva vlasů se vrátí po několika šamponovacích procedurách. Takové výrobky však poskytují přirozenou barevnou saturaci a díky bezpečnému složení je možné je používat častěji a udržovat požadovaný odstín.

Jak si vybrat kvalitní, dobré barvivo na vlasy?

Mnoho z nás si užije sledování skutečně populárního programu "Test Purchase". Jeho tvůrci pomáhají Rusům vybrat vysoce kvalitní zboží. Jeden z pozemků tohoto programu byl věnován profesionálním barvivům na vlasy. Během přenosu byl vybrán a odevzdán do specializované laboratoře pro výzkum několik vzorků populárních barviv.

V důsledku toho se ukázalo, že nejlepšími barvivy na vlasy v programu "Test Purchase" jsou profesionální výrobky od známých kosmetických značek L'Oreal a Cios. Ve stejném programu byli potenciálním kupcům dán pokyny, jak vybrat správnou kvalitu barvy. Takže při výběru barviva dodržujte několik důležitých pravidel:

 • Než si koupíte, přejděte na oficiální webové stránky výrobce, podívejte se na paletu barev prezentovaných a vyberte vhodnou volbu pro sebe.
 • Pokuste se zakoupit barvivo na vlasy ve specializovaných prodejnách profesionální kosmetiky. Při nákupu zkontrolujte těsnost obalu nátěrové hmoty. Kromě toho musí obal obsahovat číslo šarže. V případě potřeby požádejte o certifikát shody, který zaručuje autenticitu a kvalitu výrobků.
 • Věnujte pozornost ceně. Dobrá barva nemůže být levná! Profesionální nástroje jsou 2 až 3 krát dražší než běžné barevné kompozice.
 • Při výběru barvy použijte služby prodejce-konzultanta, měl by se seznámit se všemi nuancemi používání tohoto výrobku, jeho složením, silnými a slabými stránkami a pomáhá najít nejlepší volbu v poměru "cena-kvalita".

Vyberte barvivo podle typu vlasů a jejich stavu. Věnujte pozornost složení barviva. Pokud jsou vlasy poškozené a suché, je lepší opustit použití agresivních odolných barev a jít o měkčí a příznivější možnosti. V obrovském sortimentu kosmetiky je snadné se zmást, profesionální kadeřník - stylista nebo naše hodnocení nejlepších vlasových barviv, které vám přinášíme, vám pomohou s výběrem.

Přehled nejlepších barev vlasů

Odborníci nedávno provedli průzkum 700 ruských žen různého věku. Účelem studie je zjistit, který z nejlepších barviv na vlasy a které známé ženy preferují.

Podle výsledků průzkumu se na vrcholu objevily produkty společnosti Garnier, druhá byla L'Oreal a Schwarzkopf se umístila na třetím místě. Podívejme se podrobněji na základní vlastnosti a výhody barviv obsažených v hodnocení nejoblíbenější kosmetiky.

1. Garnier

Série Nutrisse Crème. Známá kosmetická společnost vyvinula řadu barviv, jejichž paleta je zastoupena 14 odstíny. Je to odolná krémová barva s jemnou krémovou strukturou, která usnadňuje aplikaci na vlasy. Složení barviv zahrnuje ovoce, keratin a živiny.

Unikátní patentovaný vzorec dobře chrání před vysycháním a jemně pečuje o vlasy a udržuje jejich zdravý a zářivý vzhled. Součástí barvy je speciálně navržená úprava balzámem s avokádovým olejem, která dává hladkému, měkkému a hedvábnému nití.

Krémová barva má příjemný, jemný zápach a dobře šedé vlasy. Mnoho zákazníků se domnívá, že to jsou nejlepší barvy vlasů pro blondýnky. A to je pravda, protože v této sérii jsou prezentovány především nasycené přírodní odstíny (zlaté, blonďaté, měděné, medové).

Barevné přírody. Řada nástrojů ovlivňuje bohatost různých odstínů (více než 30) a trvanlivost. Jas barev nezmizí ani po 8 týdnech po barvení. Inovativní kosmetika vytvořená na bázi přírodních složek - olivového oleje, karitu a avokáda. Účinně vyživují vlasy a udržují si jejich měkkost a přirozený lesk.

Série Olia. Jedná se o perzistentní smetanové barvy, jejichž hlavní výhodou je nepřítomnost amoniaku a dalších agresivních látek. Paleta se skládá z 25 různých tónů. Speciální barva obsahuje čtyři přírodní oleje: kamélie, slunečnice, passionflower a alba.

Poskytují intenzivní zvlhčování, podporují hlubokou penetraci barvivového pigmentu, hladí a utěsňují váhy v poškozených vlasech. Tato komplexní péče vytváří efekt laminace, spolehlivě chrání vlasy před škodlivými účinky a zaručuje 100% výsledek barvení.

2. L'Oreal

Série předvoleb. Paleta barev z agentury L'Oreal představuje více než 30 odstínů. Jedná se o nejrůznější varianty - od světlé blond až po bohaté červené a lesklé černé barvy. Barvy této série zajišťují trvalé barvení, které udržuje saturaci barev až 8 týdnů.

Mikrosféry s pigmentem poskytují podobnou trvanlivost, jejich miniaturní velikost umožňuje hluboce pronikat do struktury vlasů a dosáhnout jednotnosti a barevné hloubky. Složení barevných nástrojů zahrnuje živiny, komplexy vitamínů a keratiny, které poskytují výživu, zvlhčení a ochranu vlasů. Dodává se s balzámem pro péči, který fixuje barvu a činí vlasy měkkou a zvládnutelnou.

Casting Creme Gloss - oblíbená řada barevných nástrojů složená ze 28 odstínů. Jedná se o barvy bez čpavku, které poskytují nejjemnější a jemnější zbarvení. Speciální formula s péčí a nutričními komponenty poskytuje hluboké barvy a současně chrání a posiluje vlasy zvenčí a zevnitř.

Použití barvy zaručuje bohaté, jasné odstíny a 100% šedé zbarvení vlasů při zachování zdraví vlasů. Výrobky z této série jsou snadno použitelné doma. Jejich lehká, krémová struktura se dobře hodí na vlasy a nadbytek se snadno odstraní.

Barva voní dobře, neteče a je vyplavena až po 5-6 týdnech. V balení je zabalený balzám s královským želé, který dodává vlasům hladký a lesklý lesk.

Série Excellence Creme se vyznačuje maximálním mírným nárazem, který je dosažen díky speciálnímu ochrannému séru. Měl by být aplikován na vlasy bezprostředně před barvením. Hlavní složení barviva je obohaceno cennými prokeramidy, které spolehlivě posilují vlasy a vyživují je po celé délce. Sada obsahuje také balzám a masku, které fixují výsledek barvení a tvoří vlasy živé a lesklé.

3. Schwarzkopf

Základní řady barev. Výrobky společnosti Schwarzkopf představují řadu smetanových inkoustů bez amoniaku založených na přírodních rostlinných složkách. Obsahují výtažky bílého čaje a lychee, které zaručují jemné zbarvení, výživu a ochranu vlasů.

V důsledku toho jsou kudrlinky transformovány, vypadají hladce a lesklé a těší se bohaté, hluboké barvě. V této sérii jsou prezentovány více než 20 různých odstínů.

Každý obal s barvou je doplněn opevněným kondicionérem, který se nanáší po hlavním barvení, spolehlivě chrání a posiluje vlasy od kořene až po špičku a činí je poslušným a objemným. Barevné spektrum je živé a přirozené, zvolený odstín je poměrně odolný a dlouhodobě udržuje vlasy.

Perfektní pěna. V této sérii barev bez amoniaku je prezentováno 22 odstínů. Poskytují hlubokou, jasnou barvu a poskytují vlasům luxusní, lesklý lesk. Kosmetika je obohacena orchidejí a sójovými extrakty, které jsou zodpovědné za ochranu a výživu pramenů.

Výrobky v této řadě jsou hospodárné a mají jemnou a nenápadnou vůni. Barva je dodávána se speciálním balzámem, jehož objem je dost pro zpracování i těch nejdelších pramenů.

4. SYOS

Profesionální výkon. Tato krémová šedá byla vyvinutá německou kosmetickou firmou, která je specifická pro efektivní barvení vlasů doma. Pro snadné použití jsou lahve s lakem vybaveny speciálními aplikátory. Složení barviv obsahuje speciální komplex živin obohacený bílkovinami z pšenice a provitaminy.

Barvicí pigmenty pronikají hluboko do vlasové šachty, poskytují intenzivní, trvalé zbarvení a dlouhé zadržování nasycených barev.

ProNature. Toto je nejlepší profesionální barvivo na vlasy od značky SYOSS, protože má minimální obsah amoniaku a zaručuje jemnou a jemnou péči. Paleta této série obsahuje 12 přirozených odstínů od studeného světla blond blond až po zářící modrou barvu.

Barviva obsahují zvýšenou koncentraci barevných pigmentů, která zajišťuje jas a stálost barev, zatímco přirozené rostlinné výtažky z ginkga a aloe vera obnovují strukturu nití zevnitř a zajišťují jejich nasycení vitaminem a nutričními složkami.

5. Wella

Odolné krémové barvy od společnosti Vella, vytvořené na inovativním kyslíku, zajišťují dlouhotrvající zachování sytosti barev a zajišťují měkkost, pružnost a přirozený lesk vlasů.

Kokosový extrakt, který je součástí výrobku, obaluje každý vlas s neviditelnou bioprotektivní fólií, která chrání před vnějšími a mechanickými vlivy a podporuje sílu a zdraví pramenů.

Příjemná a jemná struktura barvy usnadňuje její rozložení po celé délce vlasů, zaručuje trvalé barvení a ochranu před škodlivými účinky ultrafialového záření.

6. Estelle (Estel)

Professional DeLuxe - řada profesionálních barviv, poskytující efektivní péči a ochranu vlasů. Barvy této série mohou být použity jak pro hlavní barvení, tak jako tónování.

Patentovaný vzorec založený na komplexu chromoenergie umožňuje dosáhnout dokonalého vyrovnání vlasů, obnovení struktury a chrání prameny před jakýmikoli negativními účinky.

Po barvení vlasy zůstávají silné, měkké a nasytí se barevným a zářivým leskem. Barva je ideální pro odstranění šedivých vlasů, je snadná pro domácí použití, protože její měkká struktura umožňuje snadné nanášení a rovnoměrné rozložení na prameny.

7. Londa

Londacolor Professional je řada barviv s mikrokuličkami, které pronikají hluboko do struktury vlasů a poskytují trvanlivost a jas barvy. Produkty Londy mají nejbohatší výběr barev.

Paleta barev je reprezentována více než 90 různými odstíny, včetně nejvíce neuvěřitelných tónů, které mohou uspokojit nejbohatší představivost. Formula barviv je obohacena přírodními oleji a vosky, které vytvářejí spolehlivou ochranu a péči a dělají vlasy silné, zdravé a lesklé.

Lehká, krémová struktura zajišťuje jednotné nanášení barviva, dokonale ladí šedé vlasy, zaručuje trvalé výsledky a dlouhou zadržování hlubokých, nasycených barev.

Hodnocení nejlepších barev vlasů potvrzuje jejich účinnost a trvanlivost. Uživatelé jsou ohromeni skutečností, že nejlepší profesionální barviva poskytují nejen radikální změnu barvy a úplné zbarvení šedých vlasů, ale také podporují zdraví vlasů a chrání je před škodlivými účinky.

Výsledkem je, že vzhled vlasů se mění dramaticky, vypadá dobře upravený, hladký, silný a lesklý, snadno se hřebčí a zapadá do účesu.

Samozřejmě, že každá preference je odlišná, ale mezi množstvím prezentovaných výrobků si každý může vybrat produkt, který nejlépe vyhovuje typu a struktuře vlasů a umožňuje pozoruhodný a trvalý výsledek z barvení.

Podívejte se na video: Které barvivo na vlasy je lepší? Garnier, Syoss, paleta. Přezkoumat

Podívejte se na video: Příběh mých vlasů, barvení vlasů a můj výběr

Hodnocení aplikací

Recenze č.1

Již několik let používám barviva na vlasy L'Oreal. Mají speciální řadu výrobků bez amoniaku, což je ideální pro mé tenké a suché vlasy. Má barva je světlá blond, bez barvení, vypadám jako šedá myš. Ale po nanesení barvy právě změnily.

Vždycky jsem zvolil zářivé zlaté odstíny, vlasy mi vypadaly prostě brilantní a já se změnila v velmi zajímavou blondýnu.

Barva se perfektně hodí na vlasy, aplikuji ji sama, nezpůsobuje podráždění a prameny vypadají dobře upravené a objemné. Samozřejmě, nátěr bez amoniaku není tak odolný a rychle se vypláchne, ale je to bezpečné a můžete si vlasy tónovat častěji.

Zkontrolujte číslo 2

Neustále tónuju vlasy, pro které používám pouze profesionální a vysoce kvalitní barviva. Barvení se vyrábí v kabině jeho stálého mistra. Doporučila mi tyto výrobky jako nejjemnější a nejbezpečnější vlasy pro zdraví.

Dávám přednost produktům od společnosti Schwarzkopf, jejich barva je pro mě ideální. V řadě výrobků jsem pro sebe našel dokonalý odstín a neustále si barví vlasy zlatým čokoládovým tónem.

Barva je poměrně odolná, má jemný a jemný zápach, na něj se nanáší balzám, po níž vlasy začnou svítit, jako po procesu laminace. V důsledku toho jsou vlasy plné síly a zdraví a vypadají skvěle.

Zkontrolujte číslo 3

Nedávno objevená barva Estelle. Před tím neustále barvila vlasy s levnou, trvalou barvou, z níž se stala suchá a křehká, ztratila svou sílu a vypadala jako houba.

Kadeřník mi doporučil, abych mi vlasy uzdravil doma s maskami a pak přešel k barvení profesionálními výrobky od Estelle. Poprvé si barvu vlasy barvila v salonu. Byl jsem spokojen s výsledkem, vlasy měly krásné, bohaté barvy a vypadaly luxusní.

Byl tam živý lesk, stal se hladký a měkký. Teď budu používat Estelle po celou dobu, a já sám budu vlasy vlasy doma.

Pro Více Informací O Suché Vlasy