logo

Nejjemnější barvy vlasů

Pro úspěšné barvení výrobci dříve přidali amoniak k barvivům na vlasy. Právě díky této složce pronikají barviva do struktury vlasů a zabarvují je zevnitř. V současné době mnoho výrobců opouští používání tohoto agresivního prvku, protože vede k "nemoci" vlasů: suchost, křehkost, rozštěpení atd. Nejbezpečnější jsou bezammiachnye barviva vyráběná speciální formulací, díky které barvicí pigment proniká do vlasů bez poškození.

Top 10 obsahuje nejbarvitější barvy vlasů bez amoniaku.

Garnier barva Shine

Garnier barva Shine otevírá deset nejšetrnějších barev pro barvení vlasů. Barva bez amoniaku pro 50% barvy na šedých vlasech. Vzhledem k výtažkům, které se v něm nacházejí, jsou kudrlinky po barvení měkké a při správné volbě odstínu nezmizí regresní kořeny časem. Barva pevně drží asi 1,5-2 měsíců.

Chi Ilonic - bezammiachnaya, profesionální barva, pečlivě pečující o kadeře a jejich obnovení zevnitř. Umožní úplnou regeneraci konstrukce pramene, která bude podléhat pravidelnému používání výrobku. Po zbarvení se kudrlinky krásně lesknou, získají elasticitu a sílu. V paletě je mnoho odstínů, takže můžete najít jak přirozené, tak neobvyklé. Další výhodou řady Chi je dobrá trvanlivost.

Profesionálové Wella Koleston Perfect

Profesionálové Wella Koleston Perfect je považován za jednu z nejjemnějších barev vlasů. Technologie Triluxiv, podkladová krémová barva, dodává lesk, bohatou zářivou barvu, která dokáže udržet svou intenzitu po dlouhou dobu. Zahrnuty do lipidů, které pronikají do porézní zóny vlasů, zarovnávají jejich strukturu, čímž jsou rovnoměrnější.

L'Oreal Inoa ODS2

L'Oreal Inoa ODS2 je profesionální barvivo na vlasy bez amoniaku, které se stará o vlasy bez poškození struktury. Barva je založena na technologii systému dodávek oleje (dodávka barviva na bázi oleje), která vám umožní získat velmi odolné a nádherné jasné a syté barvy. Barvivo neobsahuje čpavek, poskytuje rozjasnění na 3 tóny nebo barvu, aby odpovídala, zcela vyplňuje šedé vlasy, bez poškození struktury. Během procesu barvení díky jedinečné technologii ODS2 barva obohacuje strukturu jednotlivých vlasů o speciální aktivní a ochranné prvky a zároveň zabraňuje ztrátě barev a poškození po postupu. Barvivo se okamžitě mísí s oxidenem, je velmi snadno aplikovatelné a na pokožce hlavy nemá žádné dráždivé nebo negativní účinky.

Syoss Oleo Intense

Syoss Oleo Intense je barva bez amoniaku, která se po barvení jemně stará o kadeře. Vzhledem k přítomnosti olejů produkt proniká hluboko do struktury kadeří a provádí funkci zesilovače barvy. Navíc nástroj účinně obnovuje a vyživuje poškozenou strukturu vlasů.

Schwarzkopf Professional Igora Vibrance

Schwarzkopf Professional Igora Vibrance je na seznamu nejjemnějších barev vlasů. Krém bez amoniaku, neuvěřitelně měkký, snadno se mísí, snadno se aplikuje a vyčistí po barvení. Nyní toto barvivo dokáže vytvořit nejsvětlejší a šťavnatější barvu - 70% více saturace a záření. Inovativní vícevrstvá pigmentační technologie vytváří barvu vrstvou po vrstvě, která vám umožňuje vytvářet svěží, intenzivní odstíny a minimalizovat efekt regrown kořenů. Vzorec barviva obsahuje polynézský olej a květinový extrakt Gardenia, který posiluje povrch vlasů, čímž je jemnější a hladší a zlepšuje odraz barvy.

L'Oreal Creme Gloss

L'Oreal Creme Gloss je jedním z nejbezpečnějších barviv pro zdravé vlasy bez amoniaku. Jeho hlavní složkou je královská želé, která se stará o vlasy již na fázi barvení. To je to, co vyživuje a hydratuje, dává krásný lesk a obnovuje prameny v co nejkratším čase. Posílení jejich struktury probíhá nejen ve vnějších, ale i ve vnitřních vrstvách. Druhou užitečnou složkou je původní vůně s vůní divokých bobulí, která dává kompozici velmi příjemnou vůni. A poslední složkou je hydratační balzám. Stanoví výsledek a utěsňuje užitečné látky ve vláknech.

MATRIX Color Sync

MATRIX Color Sync je jemná barva vlasů bez amoniaku. Barvivo vytváří nový odstín na přirozených vlasech nebo na dříve zabarveném bez blesku. Barevný dřez se používá k obnovení odstínu odolných barviv, stejně jako k opravě barev. Vzorec ošetřujícího a regeneračního komplexu ceramidů pomáhá vyrovnat porézní oblasti vlasů, a tím usnadňuje vstřebávání a vývoj barviva. Vzorec bez amoniaku vám umožní maximalizovat zdraví pramenů. Barva nevykazuje pokožku, a proto je zcela neškodná a bezpečná.

Matrix Socolor Beauty

Matrix Socolor Beauty je jednou z nejjemnějších barev vlasů. Pomáhá dosáhnout požadovaného odstínu bez poškození vlasů. Inovativní vzorec barvy je ideálně kombinován s přirozenou barvou pramenů. Patentovaná technologie vám umožní dosáhnout co nejpřirozenějšího a rovnoměrného odstínu a také přispěje k úplnému natírání šedých vlasů a udržení sytosti barev co nejdéle. Barevná paleta odstínů barev Sokolor Beauty Matrix maximálně obsahuje přirozenou základnu, která po barvení vytváří přirozený a zářivý vzhled kadeř.

Estel Sense De Luxe

Estel Sense De Luxe je na seznamu nejjemnějších barev vlasů. Je ideální pro tónování a vyrovnání barev po celé délce. Barva jemně a pečlivě natírá prameny, které jim dávají hluboký zářivý odstín a lesk, aniž by narušily přirozený pigment. Pro majitele světlých a světlých kudrlin bude mnohem více možností pro změnu původní barvy, zatímco nová barva bude postupně a rovnoměrně promyta po celé délce a vrátí původní tón. Estel De Luxe Sense má velmi pozoruhodný pozitivní efekt na volné, bez života. Díky složení obohacené o další složky (panthenol, olivový extrakt, keratinový komplex) se kudrlinky stanou živějšími a dobře upravenými.

Nejlepší jemné barvy vlasů bez amoniaku

Krásně barevné kadeře jsou klíčem k úspěšné reinkarnaci, ale pravidelné postupy pro tónování kořenů nebo délky mohou vážně poškodit stav pramenů. Profesionální jemné barvivo na vlasy bez amoniaku je ideální pro těhotné ženy a dívky, které se starají o stav vlasů.

Přehled populárních barev bez čpavku

Bez důkladného srovnání je těžké říci, které barvivo bez amoniaku je nejlepší, ale po analýze mnoha recenzí se pokusíme najít odpověď na tuto otázku.

Než si vyberete určitou společnost, musíte pečlivě zkontrolovat složení výrobků, které reprezentuje. Faktem je, že amoniak v běžných barvách je zjasňovač, který utopí přirozený pigment vlasů, je přirozené, že s ním jsou kosmetika odolnější. Kromě toho vám umožňuje zbarvení tmavých pramenů světlejším tónem, například hnědovlasý v červeném nebo tmavě hnědém světle.

Odlévací krém Glos od Loreal (odlévací lesk na lesk) - nejznámější, téměř neškodné barvivo na vlasy, které se vyrábí bez amoniaku. Neobsahuje peroxid vodíku, ale je doplněn chemicky účinnými látkami. Obohacená o včelí mléko, díky němuž hluboce vyživuje prameny a dodává jim jemnost. Efektivní barvy na šedé vlasy, které jsou v přírodních odstínech. Pro více dramatických změn je vhodný L'Oreal Professionnel DIA Richesse ze série Diacolor.

Odlévací lesk

Pro blondýnky nebo osvětlení je vhodnější L'Oreal Inoa ODS2 (ODS) - je to světelná barva pro blondýnky bez tvrdých chemických složek. Nejlepší z nejlepších, ale drahých barev. Dokáže dokonce vyrobit dívku s blond vlasy z přírodní brunetky. Nyní je tato novinka aktivně používána pro domácí barvení ombre, degradaci atd.

Fotografie - L'Oreal Inoa ODS2

Faberlic představuje další podobný výrobek - Faberlic perzistentní bezbarvové smetanové barvivo. To téměř nerozpozná přirozený pigment, takže je velmi měkké a bezpečné, ale současně má významnou nevýhodu - nezakrývá šedé vlasy. Navzdory tmavým odstínům, které jsou uvedeny v paletě, tento výrobek zbarví popraskané vlasy trochu lehčí než jen přirozené, díky čemuž získáte určitý druh zvýrazňujícího efektu.

Estel Sense De Luxe (bez amoniaku) od značky Estel je na rozdíl od svých kolegů vynikající pro barvení šedých vlasů. Kompozice obsahuje avokádový olej a olivový extrakt. Jedná se o jedinečnou možnost, která je vhodná pro tónování špiček a pro plné malování. Barvy jsou prezentovány v červených, černých, jasných tónech, tam jsou také korektory zelené, modré a žluté odstíny. Navzdory tomu, že je mastná, vhodná pro malování všech druhů vlasů, je relativně neškodná. Její protějšek je Estel Celebrity.

Analogou společnosti L'Oreal je Olia z firmy Garnier (Garnier) - to je dobrá perzistentní nátěrová barva bez amoniaku, která uzavírá hodnocení nejslavnějších výrobků. Olia je zařazena do seznamu nejpopulárnějších barev roku 2015, navíc je doplněna o vitamíny a přírodní ingredience. Měkké barvy, které minimálně poškozují chloupky a jsou vhodné pro časté používání. Navíc mnohem levnější než hlasové prostředky.

Olia od Garniera

Zvažte, co jiného je barvivo pro vlasy bez amoniaku:

Hodnocení nejlepších barev bez amoniaku na vlasy

Mít schopnost změnit barvu vlasů na přání srdce, aniž byste se obávali, že byste je změnili na bez života, to je malý sen nějaké ženy. Mnoho lidí chce experimentovat a měnit, ale škody na barvivových kompozicích pro strukturu chloupků se strachují a dělají takovou touhu ne tak atraktivní. Dnes existuje vynikající alternativa - sloučeniny bez amoniaku, jejichž použití nejen nemá tak výrazný negativní účinek, ale dokonce pomáhá obnovit vlasy a učinit je zdravějšími.

Barva bez čpavku - co je to a co je jeho složení?

Amoniak se používá ve složení vlasových barviv jako látka, která zajišťuje pronikání pigmentu do struktury vlasů - zvyšuje váhy a v nich je upevněna, což zvyšuje stupeň citlivosti na barvicí kompozici. Nevýhodou je, že po tom, co váhy prostě nemohou být přirozeně uzavřeny, vlasy nakonec zůstávají nadměrně sušeny a vypadají bez života. Prostředky bez amoniaku neobsahují tuto nebezpečnou složku, nahrazují se bezpečnějšími a šetrnějšími látkami (nejčastěji se jedná o monoethanolamin), které nevyvolávají takové závažné destrukční změny struktury vlasů.

Nepochybně nelze říci, že prostředky bez amoniaku jsou zcela neškodné - jde o chemické směsi, které mohou mít negativní účinek, ale značně se liší ve škodách. Měkké barvy často obsahují velké množství přírodních složek, které přispívají ke zlepšení stavu vlasů. Může se jednat o řadu olejů, rostlinných výtažků a komplexů vitamínů.

Přehled nejjemnějších barev vlasů a jejich palet

Bezpečnost barvy je důležitým argumentem pro nákup jedné nebo druhé krabice s nástrojem, ale výrobek a další vlastnosti produktu jsou také důležité. Pro kupujícího je důležitý odstín, schopnost koupit všechny součásti kompozice na jednom místě, další pečující vlastnosti. Pro snadnější výběr vám nabízíme seznámení se seznamem nejoblíbenějších produktů této kategorie.

Estel Sense De Luxe (Estelle)

Barva bez amoniaku profesionální značková kosmetika pro vlasy Estelle je k dispozici v tubách o objemu 60 ml. Chcete-li použít, musíte si zakoupit speciální aktivátor od stejného výrobce. Výsledek zbarvení je zcela totožný s přislíbenou barvou v paletě, podle pravidel barev, odstín je nasycený a rovnoměrný. Vzorec obsahuje složky přísad péče: avokádo a olivový olej, pantenol, které společně poskytují komplexní ochranu vlasů před vnějšími negativními vlivy, vyživují a hydratují, obnovují strukturu a přirozenou elasticitu. Po barvení vlasů se stává měkkým a lesklým.

L'Oreal Creme Gloss (L'Oreal)

Výrobek je výrobcem postaven jako lak, který nejenže dodává krásnou barvu s přirozeným leskem, ale také zdravý vzhled chloupků. Vzorec bez amoniaku dává trvalý výsledek, který se udržuje až 30krát více než použití šamponu. Vhodný pro všechny typy vlasů a vzhledem k výskytu včelích královských želé je vyživuje a dává krásný zdravý lesk. Kompozice také maluje přes šedé vlasy. Paleta je poměrně široká a sestává z přírodních, přirozených odstínů, které vám umožňují dosáhnout nejpohodlnějšího výsledku. Smetanová struktura kompozice během používání nátěru je snadno rozložena na hmotnost vlasů a neteče.

Matrix Socolor Beauty (Matrix) pro šedé vlasy

Profesionální barvivo díky autorské technologii umožňuje získat jasný a jednotný odstín vlasů, který se přizpůsobuje přirozenému: pigmenty, které se samy nastavují, reagují s přirozenou strukturou vlasů.

S jeho pomocí je možné malovat všechny typy vlasů s obsahem šedých vlasů až 50 procent. Paleta s velkým počtem odstínů umožňuje vybrat nejvhodnější volbu z bohatých tmavých až stylových jasů. Jojobový olej je součástí komplexu péče, který má příznivý účinek na stav vlasů a zdůrazňuje jeho přirozený lesk.

Tónování MATRIX Color Sync pro blondýnky

Krém bez amoniaku je vhodný pro korekci barvy vlasů, která byla namalována dříve, a pro vytvoření nového odstínu pro vlasy, který nebyl objasněn. Můžete použít barvu k obnovení barvy dříve používaných odolných barviv, ale pomocí bezpečnější metody. Kompozice zahrnuje ceramidy, které se starají o strukturu chloupků, které jsou schopné naplnit porézní oblasti, vyrovnat povrch a tím podpořit jednotné zbarvení a následný nápadný lesk.

Garnier barva Shine (Garnier)

Výrobce slibuje, že složení tohoto nátěru bez amoniaku nejen dodá vlasům požadovanou barvu, ale také nepoškozuje, což zajišťuje také přirozený zdravý lesk. Přísady obsahují přírodní ingredience: brusinkový extrakt a arganový olej, které mají pečující a regenerační účinek. Nástroj je vhodný pro natírání částečně šedých vlasů, při změkčování změněných vlasů. Paleta je reprezentována téměř dvěma tuctami krásných odstínů, které dokážou nejúčinněji zdůraznit přirozenou krásu ženy.

Syoss Oleo Intense (Cieces) odolný

Inovativní koncepční produkt firmy Ciez je barva s trvalým účinkem, jehož efekt je založen na zabudování do speciálního oleje-aktivátoru. Složení barvy používá přírodní čisté oleje, které zvyšují účinek barviva, poskytují hlubší penetraci barevných částic do struktury vlasů a také umožňují dosažení měkkosti a lesku. Barva je homogenní a nasycená a proces nanášení barvy nezpůsobuje žádné nepříjemnosti - má krémovou konzistenci a není přítomna žádná nepříjemná chuť amoniaku. Tento výrobek je také vhodný pro barvení šedých vlasů.

Seznam dobrých barev bez amoniaku

Navíc k výše popsaným inkoustům existuje také mnoho méně kvalitních kompozic bez amoniaku, které umožňují dosažení vynikajících výsledků barvení. Je také třeba věnovat pozornost:

 • Kapusová náprava s extraktem ženšenu a bílkovin z rýže;
 • profesionální barva od goldwell;
 • krémová barva od Faberlik;
 • Schwarzkopf Igor pro intenzivní barvení tónu na tón apod.

Pokyny pro barvení vlasů doma

Barviva na vlasy mohou být používána doma a nezáleží na tom, zda je zakoupena profesionální kompozice z Matrix nebo pravidelná z Vella - oba mohou být použity, hlavní věcí je vědět, jak to udělat. Správný výběr barev a provedení samotného procesu barvení dosáhne nejlepšího výsledku i bez velkých zkušeností.

Jak udělat malování na vlasy

Samotný barvicí proces a jeho vlastnosti jsou popsány v návodu, který je připojen ke každé barvě barvy od jakékoliv společnosti. Podmínky se mohou lišit i u podobných výrobců, například některé přípravky se vyžadují na suché vlasy a některé na vlhké vlasy. To je důvod, proč je zcela nezbytné přečíst si pokyny, a to i tehdy, když jste již několikrát namalovali hlavu.

Samotný postup zahrnuje několik kroků:

 1. vlasy se připravují podle potřeby;
 2. pak je nutné barvicí kompozici smíchat s oxidačním činidlem (mohou být dodávány ve stejném balení, jako například v produktech Londa nebo prodávány samostatně, jako v profesionální sérii Estelle);
 3. na pokožku podél linie vlasů je aplikován mastný krém, který chrání před barvením;
 4. vlasová hmota je rozdělena na řezy a aplikace je spuštěna speciální štětkou - nejprve pomocí vytvořených děr od čela po zadní část hlavy;
 5. pak je složení rozloženo po celé délce vlasů a toto by mělo být provedeno opatrně, aby bylo barvivo rovnoměrně položeno;
 6. po nanesení výrobku stárne na hlavě (čas je uveden v pokynech), po kterém je omyt;
  vlasy musí být dodatečně ošetřeny balzámem.

Jak rychle umyt nežádoucí barvy

Barvy bez amoniaku jsou méně odolné ve srovnání s klasickými barvivy, proto jsou omyty poněkud rychlejší. Pokud však výsledný odstín nepatřil okamžitě a není tu potřeba jít s ním asi měsíc, můžete použít tyto prostředky:

 • speciální chemické promývání;
 • lidové prostředky (rostlinné oleje, pivo, kefír, voda okyselená citronem nebo octem atd.).

Jak často můžete barvit vlasy

Vzhledem k relativní neškodnosti kompozice a jejích příznivých vlastností pro stav vlasů není překvapující, že se může používat mnohem častěji než běžné formulace s amoniakem. Odborníci doporučují opětovné použití nátěrových hmot, když odstín začíná ztratit svou intenzitu, aby se udržel neodolatelný vzhled nebo je touha měnit v jednom směru.

Mohou těhotné ženy barvit vlasy bez amoniaku?

Při barvení vlasů normální barvou nejsou to sloučeniny, které se dostanou na kůži, ale nebezpečné výpary amoniaku uvolněné během postupu jsou škodlivé. Používání přípravku bez amoniaku je tedy možné během těhotenství, ale doporučený postup je stále nemožný. Před přijetím takového rozhodnutí byste se měli poradit se svým lékařem. Je také nutné vyhnout se barvení v prvním trimestru, kdy je plod nejvíce ohrožen vnějšími vlivy.

Recenze

Tanya: Byl jsem obarven v salonu s vlasy Matrix, zpočátku jsem byl s výsledkem spokojen. Ale co se týče mě, už příliš rychle je barva vymačkána a stává se nějakým způsobem nepochopitelná, v ní není zachována žádná jasnost a nasycení.

Irina: Měla jsem italskou barvu bez čpavku, bohužel, už si nepamatuji jméno a bylo to skvělé. Nějak mi dali pár balíčků a já jsem jí dlouhou dobu maloval. Teď se snažím najít náhradníka a doposud mi Estel jen vyhovuje svým vlastnostem.

Marina: Chci říct, že odolný Ciez je jen zázrak! Nevím, jak a kde přišli s tím, ale plní všechny své úkoly na maximum - barva je krásná, vyrovnaná a opravdu odolná. A při použití žádného špatného zápachu!

Barvy na vlasy bez amoniaku: top 10 značek

Barviva bez amoniaku jsou ideální pro ty, kteří pravidelně barví vlasy a obávají se jejich bezpečnosti. Nedávno byla výroba barvicích prostředků pro vlasy bez přídavku amoniaku považována za nemožnou a počet společností vyrábějících takové zboží by mohl být počítán na prstech. Nyní se situace zlepšila a na regálech obchodů najdete několik barev bez amoniaku od různých výrobců. Nyní stojí za to zjistit, jaká je lepší formulace bez amoniaku a jakou možnost zvolit pro barvení.

Něco o nátěrech bez čpavku

Amoniak je chemická sloučenina dusíku a vodíku. Látka se přidává tak, aby vlasy byly rychleji namočené pigmentem barviva. Ano, tato barva se nezmizí ani měsíc po prvním malování. Ale je tu nuance: sloučenina amoniaku ničí strukturu vlasů na molekulární úrovni. Výsledkem jsou bezvládné, slabé a křehké prameny, které nelze aplikovat.

Barviva na vlasy bez amoniaku používají jeho deriváty, které jsou mnohem měkčí. Většina výrobců používá ethanolamin. Vzhledem k velké velikosti molekuly látky téměř nepronikují do vrstev pokožky, ale pomáhají kvalitě barvit vlasy.

Barvivo bez amoniaku je skutečnou spásou pro ty, kteří jsou unaveni neustálým podrážděním pokožky hlavy a obarvenými vlasy. Ano, není tak odolný jako amoniak, ale schopnost současně malovat a léčit to může být odpuštěno. Většina salonů již přešla na takové barvicí kompozice.

Nejlepší značky barev bez amoniaku

Několik výrobců zcela opustilo používání amoniaku ve svých produktech. Jejich barvy jsou bezpečné, neobsahují toxické látky a alergeny. Ti, kteří již dávno chtěli přejít z kompozic na barvení amoniaku na méně benigní, by určitě měli přečíst tento seznam.

L'oreal Casting Crème Gloss

Produkty L'oreal již dlouho vyrábějí barvy vlasů bez amoniaku. Důvěryhodnost kupujících získala dostupnou cenu a dobrou kompozici. Paleta se skládá ze 30 odstínů, z nichž jsou jasné a přirozenější a klidnější tóny.

Krémové barvivo je snadno rozptýleno mezi vlasy a nerozšíří se. L'oreal Casting Crème Gloss se můžete bez problémů zabarvit. Výrobek necítí drsný, má lehkou nenápadnou vůni. Součástí jsou také pečující součásti, které léčí poškození v různých vrstvách vlasů a hluboce zvlhčují.

Matrix Color Sync

Tato značka je o nic méně populární než výrobky L'Oreal. Barvivo na vlasy má také dobrou kompozici a širokou paletu barev, ale fanoušci Matrix Color Sync to nejen ocení. Díky svým speciálním komponentám barvicí kompozice utěsňuje váhy, čímž vlasy jsou hladké a rovnoměrné. Tento efekt se nazývá "zasklení". Z důvodu utěsnění váhy se barva dlouho neumyje a zůstává tak jasná a nasycená.

Matrix Color Sync dokonale ladí přes šedé vlasy a dobře tónuje. Výsledkem správného používání laku - lesklé a dobře upravené vlasy s bohatým a rovnoměrným odstínem.

Estel Sense De Luxe

Tato značka je obzvláště oblíbená u kadeřníků a majitelů kosmetických salonů. V paletě 75 barev, které lze vzájemně smíchat, aby bylo dosaženo přirozenějšího výsledku. Barvicí struktura nespočívá v ceně, neuznává kvalitě dražším kolegům. Estel Sense De Luxe nepatří do kategorie superrezistentní, jasnost barvy bude postupně vypláchnuta, ale světlý odstín vlasů zůstane po dobu až 2 měsíců.

Barva je ideální pro barvení po celé délce a pro tónování jednotlivých pramenů. Díky jemnému složení přitahuje produkt dívky s tenkými křehkými vlasy a citlivou pokožkou hlavy. V Estel Sense De Luxe byly přidány keratin, vitamínový komplex, výživné oleje a panthenol, které ošetřují vlasy a zjemňují a lépe upravují vlasy.

Garnier barva Shine

Společnost dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky pro péči o vlasy, a proto je třeba si uvědomit, že jsou bez amoniaku. Barva má mastnou strukturu, která je dobře rozložena do vlasů a neteče. Jedna z výhod Garnier Color Shine - mnoho odstínů a nádherné vlasy po barvení.

Existuje však nevýhoda: výrobek firmy Garnier není vůbec odolný. Po dvou týdnech začne jasná barva rychle klesat a budete muset znovu namalovat hlavu. Některé dívky, které si vybraly jasné odstíny, si stěžovaly, že barvené vlasy po umytí potříslily utěrkou. S největší pravděpodobností je záležitost v přirozeném složení: v laku nejsou jednoduše žádné součásti, které by umožňovaly dlouhou dobu držení. Ale výživné oleje a brusinkový extrakt vyléčí vlasy poškozené žehličkami a čpavkovými barvivy.

Schwarzkopf Nectra Color

Společnost vyrábí produkt pod sloganem "zcela neškodný a odolný". Jasný odstín trvá měsíc (což je již dostatečně dlouhé pro barvy bez amoniaku) a v kompozici nejsou žádné toxické látky. Bio oleje a květinový nektar pronikají strukturou vlasů, léčí je zevnitř a dodávají jim hladkost a hedvábnost.

Existují však významné nedostatky. Barevná paleta není tak široká jako u jiných firem a světlé barvy někdy zcela nezbarví vaše vlasy. Ale tmavé odstíny jsou různé saturace a hloubky. Nectra Color je ideální pro ty, kteří preferují barvení vlasů v tmavých odstínech a blondýny si mohou vybrat jiný výrobek.

CHI Infra No Lift

Výrobek je prémiová kategorie, ale plně ospravedlňuje jeho hodnotu. Revoluční vzorec umožňuje současné barvení a ošetření vlasů. A to není trik na trhu! Výsledek po barvení je srovnatelný s vysoce kvalitní biolaminací. Kromě hladkých a dobře upravených vlasů se dívka dostane do nového světlého odstínu.

Široká paleta barev umožňuje vybrat perfektní barvu, ať už je klidná, přirozená nebo světlá a neobvyklá. CHI Infra No Lift je dobře distribuován, maľuje všechny vlasy. Barvicí kompozice se dokáže vyrovnat i s pórovitými a poškozenými vlasy, na kterých je obarvena druhá barva. Ideální jak pro profesionální, tak i pro sebe-barvení.

Kapous Non Ammonia

Nástroj je součástí série Magic Keratin a je vyroben v Itálii. Mnoho dívek, které se pokusily o různé značky neamoniakálních vlasových barviv, se nakonec usadily na Kapousovi.

Kompozice obsahuje keratin, který umožňuje současně barvit a laminovat vlasy. V barevné paletě 60 tónů, které lze vzájemně smíchat. Každý si může vybrat vhodnou barvu, existují jak přirozené světlo, tak tmavé barvy, stejně jako různé odstíny červené, fialové a perleťové.

Cutrinova reflexe demi

Barva vyrobená kosmetickou společností ve Finsku získala srdce mnoha ženských fanoušků v Rusku. V kompozici není amoniak, ale je zde malinový vosk a polymery. Díky pečujícím komponentám je barva hladká, zvlhčená a dobře upravená.

V paletě 57 odstínů dobře promísí. Barva a oxidant se prodávají samostatně, takže je důležité, abyste nezapomněli koupit obě součásti. Barvící kompozice je poměrně úsporná a oxidační činidlo může být odebráno v litrech, takže Cutrin Reflection Demi je vynikající pro použití v kosmetických salonech.

Mild Tech "selektivní"

Barva vyrábí italská společnost TRICOBIOTOS. Specialisté vyvinuli speciální vzorec, který zaručuje, že zbarvení vlasů odpovídá balení na obalu (v případě potřeby s předběžným vysvětlením a přípravou vlasů). Jako součást žádného čpavku, ale je zde výtažek z bavlny a přírodního arganového oleje. Díky speciální formulaci barva dokonale zvlhčuje, vyhlazuje vlasové váhy a dělá prameny silné a lesklé.

Paleta barev je rozdělena do řady: přírodní, zlatá, měděná a další. To vám umožní pohodlně mísit barvu v podobném rozsahu barev. Celkem v paletě více než 60 odstínů.

Londa profesionální

Vyrábí se v Německu známou kosmetickou společností. Bezbarvý nátěr dokonale maskuje šedé prameny, tón je jasný a nasycený, není potřeba přebarvit. Kompozice obsahuje keratin a vosk, které doslova spárují váhy na vlasy a dělají je super hladké a dobře upravené.

Stejně jako většina profesionálních barev se prodává odděleně od oxidačních činidel. Pro kosmetické salony je vhodná velká oxidační banka, pro domácí použití doporučuje výrobce koupit malé lahve o objemu 60 ml. To je velmi výhodné, mnoho lidí používá profesionální barvu Londa Professional pro vlastní barvení.

Výhody a nevýhody kompozic bez amoniaku

Navzdory bezpečnosti je barvivo pro vlasy bez amoniaku poměrně specifické a má výhody i nevýhody. Hlavní výhody:

 • neexistuje ostrá, dusivá amoniaková "chuť";
 • barva nezničí vlasy zevnitř, nedráždí pokožku hlavy;
 • ingredience přírodní péče jsou často přidávány do kompozice;
 • můžete kombinovat barvy mezi sebou, abyste získali nové tóny;
 • vysoce kvalitní značky v kompozici nemají toxické látky, takže mohou být natřeny v době plodu nebo laktace.

Ale v masti je několik mouch. Barviva na vlasy bez amoniaku jsou považovány za nestabilní: po 6-8 propláchnutí barva ztrácí saturaci a stává se bezvýrazná. Pokud byly vlasy již dříve natřeny odolnou barvou v tmavých nebo jasných barvách, složení bez amoniaku nebude moci poprvé pokrýt předchozí barvu. Profesionální lak bez přídavku amoniaku je drahý, ale také udržuje vlasy delší - až jeden a půl měsíce.

Zvažte, zda výše uvedené znevýhodňuje závažné nedostatky - vyřešit dívky, které hledají perfektní barvicí kompozici. Ale většina si myslí, že pro zdravé a krásné vlasy, můžete trochu přeplnit a aktualizovat barvu častěji.

Dobré barvy pro bezpečné zbarvení vlasů

15. února 2019.

Já, stejně jako většina žen, si z času na čas rád mění svůj obvyklý obraz a obzvláště dávám přednost tomu, aby se mi vlasy jasněji a luxusněji. K dispozici je široký výběr moderních barvicí techniky (balayazh, shatush, zvýraznění, tónování), ale jak bezpečné je pravidelné používání populárních barviv s širokým výběrem různých odstínů pro strukturu vlasů? Není žádným tajemstvím, že časté používání agresivních barviv může způsobit aktivní ztrátu vlasů, což je křehké a nudné. Samozřejmě máme k dispozici takové bezpečné přírodní barviva jako henna, basma nebo černý čaj, které se osvědčily včas, ale saturace a barevná paleta odstínů těchto produktů není příliš rozmanitá.

Barviva na vlasy, a to i od některých známých značek, jsou nebezpečné, protože obsahují amoniak a peroxid vodíku, což způsobuje, že barvicí pigment pronikne do hlubších vrstev vlasů a postupně zničí jeho strukturu po častých barvivech. Nicméně odolné barvy poskytují bohatou barvu z široké palety, která přetrvává po dobu 2-3 měsíců (s přihlédnutím k korekci barev, protože kořeny postupně rostou zpět). Odolné barviva se používají pro radikální změnu barvy vlasů nebo pro rovnoměrné zastínění šedých vlasů. Pro jemnější a bezpečnější strukturu vlasů jsou odstíny a tónování barev. Stínicí barviva ztrácejí nasycení po několika sedmi hodinách mytí vlasů a tónování se udržuje na povrchu navíjení po dobu 3-4 týdnů.

♦ KLASIFIKACE

• Přírodní.
Nejoblíbenějšími přírodními barvami jsou henna a basma, jejichž pigmenty pronikají dostatečně hluboko do vlasů a odstín zůstává na vlasy dostatečně dlouhý (po několika měsících se vypláchne). Mnozí výrobci kosmetických přípravků vytvářejí barvu na bázi henny a basma, kombinující složky v různých poměrech. Složení přírodních barviv obsahuje esenciální oleje a rostlinné výtažky, které mají příznivý účinek na zdraví vlasů, zvlhčují, zlepšují funkci mazových žláz kolem kořenů a dodávají kudrlinkám přirozený lesk. Bohužel, paleta odstínů produktů založená na přírodních barvách není příliš rozmanitá;

• Polostabilní bez amoniaku.
Tato barva je vhodná pro světelné tónování, vizuální zlepšení přirozené barvy vlasů, přidání hladkých odstínů odstínu do pramenů (v blízkosti několika přirozených barev). Nástroj je považován za bezpečné pro vlasy, protože neobsahuje peroxid vodíku a čpavek. Pigment nepronikne do kortikální vrstvy vlasů a je upevněn na povrchu váhy;

• Poloměrný.
Dobrý nástroj pro intenzivní tónování pramenů (včetně těch s jasným gradientem nebo šťavnatými přechody shatushny). Dokonce i bez radikálového barviva na vlasy se správně vybrané odstíny výrazně zlepšují vzhled vlasů. Složení semipermanentního nátěru nezahrnuje peroxid vodíku a namísto amoniaku fixuje pigment amonné soli na kudrlinky, které aktivně neusušují vlasy. Naneštěstí tónování s takovým nástrojem nezakrývá šedé vlasy velmi dobře a ani nevytvoří základní barvu vlasů;

• Trvalé.
S touto barvou můžete své vlasy přebarvit libovolnou barvou a výrazně změnit svůj obraz. Peroxid vodíku změní barvu přirozeného pigmentu a čpavek otevře váhy a naplní vlasovou hřídel barvivovým pigmentem. Po ukončení procedury barevné kadeře neztrácejí nasycenou barvu po dobu několika měsíců (pravidelně je nutné provést korekci barev rostoucích kořenů). Pro bezpečné trvalé nátěry se nevztahuje, protože při častém používání vlasů se začne aktivně spadat, tenké, tmavé a ztrácejí zdravou záři.


♦ MŮŽE BÝT VYVÁŽENO VLASOVÉ VLASY?

Mnoho žen, které porodily, čelilo problému poškození vlasů a kůže během těhotenství. A samozřejmě nás znepokojuje otázka, zda postup pro zbarvení kadeřnic má škodlivý účinek na ženský organismus nebo na vývoj plodu. Okamžitě chci ujišťovat budoucí maminky, že ani nebezpečné složky trvalých barev nemohou proniknout do krevního prostoru během procesu barvení a tím více škodí malému organismu. Během procesu barvení však dochází k pachu amoniaku nebo jiných látek, které tvoří barvu, což může způsobit zhoršení zdraví těhotné ženy.

Ženy v této pozici se proto doporučují, aby nezakrývaly, ale mírně odbarvují nebo zvýrazňují kudrlinky tak, aby přirozená barva vlasů byla výraznější. Navíc je zcela bezpečné používat přírodní barvivo na vlasy: například můžete barvit prameny v krásné barvě tmavého kaštanu se směsí henny a basma, tmavě blond s červenavým nádechem lze získat kombinací dvou polévkových lžic kávy s hennou pytel a pro jasně červenou barvu kudrnaté směsi dvou polévkových lžic kakaa a henny.

Mezi bezpečné čpavkové nátěrové hmoty patří výrobky značky Loreal Inoa ODS2 (lesklé), Casting Crème Gloss Loreal (bez amoniaku a peroxidu), Estel Sense De Luxe (s olivovým olejem a avokádem v kompozici).

Jaká barva je nejbezpečnější pro strukturu a normální růst vlasů? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět, protože většina známých značek nyní vyrábí vysoce kvalitní barvy bez amoniaku, které jsou odolné vůči vodě a pracím prostředkům. Toto hodnocení zahrnuje nejoblíbenější produkty, o kterých mluvilo pozitivně většina žen z velkých fór o kráse.

❶ Řádek "Casting Gloss" od značky L `Oreal.

Mezi dvacet šest odstínů Casting Gloss jistě najde vhodnou verzi ženy se světle hnědými nebo tmavými vlasy. Měkký, odolný, který dodává luxusním lesk a hedvábnost kudrnatým, barva obsahuje v jejím složení mléko z mléka, které těsně obepíná všechny vlasy na hlavě. Dokonce i po opakovaném praní, barvené vlasy neztrácejí nasycení a rovnoměrné rozložení barvivového pigmentu. Hodně pozitivních hodnocení o tomto dobrém a velmi bezpečném vlasu L`Oreal;

❷ Barva ColorSync Matrix.

Široká paleta barev pro barvení kadeřů jakékoliv barvy. Barva je velmi odolná vůči častému mytí vlasů a nasycení se udržuje po dobu několika měsíců, a to i přes nepřítomnost čpavku ve složení barviva. Spolu s barvením jsou vlasy zaskleny, což dodává nádhernému lesku na kadeře a rovnoměrné rozložení pigmentu. Barvisté často používají tento nástroj pro komplexní tónování (shatush, balayazh), lesk a maskování se objevily šedivými vlasy;

Profesionální "Profesionální Londacolor" od značky Londa.

Dobrá a poměrně bezpečná barva Londacolor pomalu, ale jistě získává popularitu u našich žen. Nyní má linka více než sto odstínů a pokud jsou studené barvy vhodnější pro barvu a přirozenou barvu vlasů, pak mezi barvy značky Londacolor jistě najdete nejlepší možnost. Bezpečné přísady pevně obalují prameny a pigment se absorbuje do kortikální vrstvy vlasů. Odstín zůstává nasycený po dobu 7-8 týdnů. Nevýhody tohoto barviva lze připsat spíše ostrému pachu, a proto se postup provádí v neustále větrané místnosti;

❹ "Igora Vibrance" od firmy Schwarzkopf.

Rozpočet, ale velmi kvalitní produkt od německého výrobce. Složení barviva zahrnuje takové přírodní složky, jako je polynéský olej a extrakt z gardénie, které nejen přispívají k pronikání barevného pigmentu do vrstev vlasové šachty, ale také obnovují poškozené fragmenty. Nasycený odstín barevných kudrlin je zachován po dobu jednoho měsíce, po kterém můžete snadno upravit barvu doma;

Estel Professional ESSEX.

Nyní má tato řada více než 80 teplých a studených odstínů pro tmavé, světlé, blond vlasy. Pokud máte v úmyslu barvit vlasy sami, konzultujte s prodejcem, abyste zvolili vhodný odstín z čísel na obalu. Číslo před zlomkem od 1 do 10 označuje hloubku základního tónu od tmy ke světle. Po zlomku se na obrázku ukáže barevná nuance a dolní hodnota - další odstín. Kromě barevného pigmentu obsahuje barva extrakty zeleného čaje a semena guarany, keratiny. Vzorec "KEs" poskytuje vysoce kvalitní zbarvení pramenů se šedými vlasy a vyrovnání tónu.

♦ VIDEA MATERIÁLY

Uveďte, prosím, do poznámky své tipy pro výběr dobrého, vysoce kvalitního barviva na vlasy.

Jaké barvivo na vlasy bez amoniaku je lepší - recenze výrobců a recenzí

Není žádným tajemstvím, že my, ženy, jsou velmi změnitelné povahy. Dnes chceme být platinová blondýnka a zítra sníme, abychom se stali kudrnatou hnědovlasou ženou. Bojujte se sezónní depresí nebo se špatnou náladou také pomocí barvení. Pouze několik je rozhodnuto o zásadní změně obrazu, ale je zcela možné změnit odstín. Aby nedošlo ke zvýšení stresu na samotné vlasy a nespoléhání na krásu ani bezpečnost, je třeba pečlivě zvolit barvu vlasů.

Co je barva na barvení vlasů bez amoniaku

Složení perzistentních barviv na vlasy zahrnuje amoniak. Právě tato složka pomáhá pigmentu barviva proniknout co nejvíce do struktury vlasů a udržet ho

zůstat v něm po dlouhou dobu. Malování pro

vlasy bez čpavku (na obalech jsou často indikovány bez amoniaku), spíše tónování nebo tónování, protože pigment obklopuje vlasy bez zničení elastických komponent.
Poskytuje vlasům extra lesk, poskytuje pružnost a objem vlasů.

A otázka okamžitě vzniká: je-li bezammiachnaya barvivo na vlasy nejlepší, pak proč všechny salony nechodí k takovým? Střídavé barvy neposkytují zásadní změnu obrazu, což umožňuje změnu odstínu na 1-2 tóny. Jsou méně perzistentní, ale dražší, špatně zbarvené šedé vlasy. Všechno v těchto barvách je často omezené palety barev.

Než se rozhodnete, měli byste si sami zjistit, jaké barvivo pro vlasy bez amoniaku je pro vás nejlepší, domácí nebo profesionální.

Jak vybrat správnou barvu

Každý výrobce řady nevodivých inkoustů má svůj vlastní vzorec, díky němuž barva této značky udržuje barevný pigment na vlasu.

Je třeba zvolit:

 • Podle peněženky. Volba je velmi široká.
 • Profesionální dávají předvídatelnější výsledky.
 • Jako vlasy. Vlasy mají svou vlastní strukturu a vlastní barvicí historii.
 • Objem trubky. S dlouhými vlasy je lepší vzít s marží.

Přehled výrobců nejoblíbenějších značek

Barva vlasů Fitokolor (Fito Color)

Objem: 100 ml.
Doba působení: 30-40 minut.
Paleta: 15 odstínů.
Přírodní oleje a výtažky rostlin jsou součástí.

Co výrobce slibuje: Vysoce kvalitní jemné zabarvení s účinkem laminace.

Přehledy barviv pro vlasy bez amoniaku Fitocolor

Valentina, 45

Už dávno rezignoval na své šedé vlasy, ale snažil jsem se udržet blond barvy. Paint Fitokolor se před několika lety pokusil a neustále ho používat. Co je potěšení - absolutně žádné podráždění pokožky hlavy, i když s jinými barvami se to stalo poměrně často.

Irina, 27 let

Koupil jsem Fitokolor v obchodě, upřímně, vedl k ceně. Když se dům začal mísit komponenty, byl jsem překvapen: směs byla zcela tekutá. Něco si položila na vlasy a bál se, že začne odtékat. Zbytečně znepokojen. Udělil jsem přidělený čas a výsledek (slunný blond) byl příjemně potěšen.

Světlana, 32 let

Ranní šedivé vlasy mě neudělají šťastné, snažím se učinit můj stín lehčí. Nedávno experimentoval s barvou Fitokolor. Obecně se mi líbil výsledek, barva se ukázala být docela očekávána, ale šedé kořeny vypadají zradou.

Barva vlasů bez amoniaku Estel (Estel Sense De Luxe)

Objem: 60 ml.
Doba trvání akce: 25 minut.
Paleta: 140 odstínů.
Barva s avokádovým olejem a olivou. K dispozici je řada pro měkké barvy přes šedou barvu.

Co výrobek slibuje: Jasná barva trvá dlouhou dobu (až 25 výtoků). Barva je úsporná.

Estelle Paint Recenze

Ilona, ​​35 let

Po několika letech osvětlení s drahými profesionálními barvami jsem se rozhodl přejít na cenově dostupnější. Dlouhá konzultace s prodávajícím, paleta je opravdu působivá. První věc, která byla upozorněna při aplikaci - barva byla tmavší než předchozí barvy. Výsledek - nejsem blond blondýna (jak jsem chtěl a jak je uvedeno na obalu), ale lehký kaštan. Po několika týdnech se barva vymyje nerovnoměrně. Tento experiment byl ukončen.

Tatyana, 22 let

Estelle používá malbu asi rok a nikdy ji nelitovala. Při aplikaci je vůně poměrně silná, což je překvapivé, protože barva je bez amoniaku. Ale vlasy vypadají skvěle i po barvení dvakrát za měsíc.

Oksana. 33 let

Během nanášení barvy se na kůži dostalo několik kapek, které si okamžitě nevšimlo, pak se ukázalo, že je problematické vypláchnout.

Barva na vlasy bez amoniaku L'Oreal (L'Oreal Casting Crème Gloss)

Objem: 48 ml.
Doba trvání akce: 20 minut.
Paleta: 28 odstínů.
K udržení blond se nachází speciální linie.

Co slibuje výrobce: Inovativní vzorec nezasychuje pokožku hlavy. Vhodný pro obnovené kořeny a vlasy poškozené kadeřemi.

Recenze barviv na vlasy bez amoniaku L'Oreal

Natalia, 26 let

Po letních prázdninách jsem se rozhodl dát mým vlasům odpočinek. Koupil jsem si balíček L'Oreal (je zřejmé, že zákazníci chápou, za co platí peníze) a maloval sebe sama. Co říci? Pracuje. Ačkoli drahé, ale účinek je to, co se říká na obličeji.

Irina je 35 let

Jednou jsem pracoval pro distributora značky L'Oreal. Vzpomínám si, jak přišli trenéři, představili je novinkám. A od té doby jsem byl tak prosáknutý úctou k těmto výrobkům, že je vždy používám, a jejich barva bez amoniaku je pro mě mimo konkurence.

Galina, 28 let

Vlasy rozmazané nesystematickým barvivem a žehličkami se rozhodly, že se alespoň nějakou dobu postarají. Ale jít do práce, a proto musíte stále starat o sebe. Rozhodla jsem se o kompromis - udržet měkkou barvu. Šířit laku, opravdu, tam je prakticky žádný zápach. Olejovitá konzistence se aplikuje a omývá velmi snadno. Možná poradit, jak kombinovat barvení vlasovou terapií?

Matrix Color Sync Professional Bezammiachnaya Barva na vlasy

Objem: 90 ml, ale oxidační jednotka musí být zakoupena samostatně.
Doba trvání akce: 20 minut.
Paleta: 50 odstínů.
Barva obsahuje ceramidy pro péči o vlasy a rostlinné oleje.

Co slibuje výrobce: Při barvení barva dodává vlasům lesk, poskytuje vysoce kvalitní tónování šedých vlasů a účinek "zasklení" na vlasy. Vzhledem k tomu, že celý řádek značky je profesionální, samotné amoniakální barvivo na vlasy je opravdu jemné.

Recenze na paletě matrice pro barvení vlasů bez amoniaku

Tanya, 27 let

Během let zabarvení jsem zkusil mnoho barev a mohu se nazývat pokročilým odborníkem v barvení. A dnes mým oblíbeným číslem jedna je značka Matrix. Barva je opravdu jemná, nedává to proslulý řádek přechodu od kořenů k barveným vlasům.

Světlana, 32 let

Můj hlavní barevník, který byl také mým blízkým přítelem, řekl, že by se mohla malovat a poradit s barvou Matrix. Naštěstí struktura vlasů je taková, že každé barvivo dává výsledek, který je uveden na obalu. Používám to už rok, nejsou žádné stížnosti, obzvláště dobře obarvené kořeny jsou příjemné. Pro jasný blond je významný plus.

Olga, 25 let

Matrix má stejně bohatou paletu čpavek bez amoniaku a čpavek. Velmi pohodlné s mými problémovými kořeny. Natírám kořeny obyčejnou barvou a na celou délku vlasů aplikuji ne-amoniak. Ekonomicky a vlasy nezkazí.

5 nejlepších jemných barev vlasů

Charakteristika v žebříčku

Ženy chtějí změnit svůj obraz často. Nejjednodušší způsob, jak vytvořit aktualizovaný obrázek, je změnit barvu vlasů. K tomu je mnoho kosmetiky. Nejběžnější je obyčejná barva. Pokud dříve obsahovaly škodlivé látky, po jejichž použití se vlasy zhoršily, vypadli, podrážděnost a alergie se objevily, dnes odborníci našli řešení těchto problémů.

Přípravy moderního trhu mohou nejen efektivně barvit, ale také obnovit a posílit kudrlinky. Takové barvy se nazývají šetrné. Různé značky nabízejí širokou škálu těchto nástrojů, často jim připisují neexistující zásluhy. Abychom se nemýlili s nákupem, doporučujeme věnovat pozornost následujícím kritériím:

 1. Přírodní složky převažují ve složení šetrného léčiva a množství amoniaku se snižuje na minimum.
 2. Nečekejte na vysoký odpor. Kvůli nedostatku chemikálií trvá barva maximálně 2 měsíce.
 3. Je třeba vědět, že rozjasňující tmavé vlasy pomocí jemného zbarvení je možné pouze 2-3 tóny.
 4. Kromě toho by barva měla být obohacena vitamínovými komplexy. To je důležité zejména pro vlastníky tenkých dělených konců. Užitečné přísady jsou schopny udržovat nebo obnovovat zdravé vlasy.

Je lepší vybrat profesionální nástroje. Mají vynikající kvalitativní vlastnosti a mají spoustu pozitivní zpětné vazby od kupujících a předních stylistů. Níže je hodnocení nejlepších jemných barev vlasů podle odborníků a samotných spotřebitelů.

TOP - 5 nejlepších jemných barev vlasů

5 Syoss Oleo Intense

Jeden z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších barev bez amoniaku. Hlavní výhodou je přítomnost přírodního oleje z aloe vera, bílkovin z pšeničných klíčků a vitamínů skupiny B. Vďaka péči o komponenty nástroj proniká hluboko do vlasů a zvyšuje barvu. Vyživuje a opravuje poškozené kadeře.

Gama obsahuje 12 odstínů. Doporučeno více pro přírodní prameny. Ti, kteří již na Syossových vlastnostech vyzkoušeli, byli spokojeni. Samozřejmě výsledek není dostatečně stabilní, ale to platí pro všechny jemné barvy. V hodnoceních kupující zaznamenávají hlavní výhody: ochrana před poškozením, bohatou barvou, neškodností, hojivým účinkem.

4 L'Oreal Creme Gloss

Jedna z nejlepších bezpečných barev. Hlavní pečující složkou je královská želé. Podporuje výživu a hydrataci kadeří během barvení. Regeneruje a dodává hedvábnost. Posilování struktury se projevuje nejen vně, ale také uvnitř každého vlasu. Poskytuje jednotnou barvu, nezpůsobuje alergické reakce. Funguje skvěle jako zesilovač přirozené barvy vlasů.

Gama obsahuje 28 tónů (přírodní a exotické). Creme Gloss se nedoporučuje pro šedé prameny a pro objasnění. Jemný vzorec dokonale pečuje o kudrlinky. Konečným nádechem je obnovení pomocí balzámu založeného na mateřské kaši. V recenzích si zákazníci uvědomují složení bez amoniaku, úspornou spotřebu, snadné použití a vynikající výsledky.

3 Synchronizace barev MATRIX

Jemná barva navržená speciálně pro přírodní nebo barevné kadeře bez osvětlení. Obnovuje odstín s korekcí tónu. Složení ceramidů přítomných ve složení vyrovnává porézní povrch vlasů, což přispívá k pronikání a projevování barvy. Neuvádí měřítka, proto je absolutně neškodná. Výrobek bez amoniaku chrání přirozené zdraví vlasů.

Uživatelé si uvědomují, že MATRIX poskytuje jasné, šťavnaté barvy i na šedých pramenech. Moderní technologie ColorGrip to pomáhá. Barva obsahuje přírodní bázi a barvivo, které se přizpůsobí přírodnímu pigmentu vlasů. Rovnoměrně rozložené, vysoce kvalitní barvy. Výsledek je vždy úžasný. Kudrlinky vypadají dobře upravené, čímž se stávají hustší a hedvábné, což svědčí o četných recenzích od zákazníků.

2 profesionálové Wella Koleston Perfect

Oblíbená krémová barva bez amoniaku. Zaslouží si uznání velkého počtu spotřebitelů. Ona je preferována předními stylisty i ženami. Trvalá intenzivní barva a lesklý lesk se dosahuje pomocí technologie Triluxiv nanotechnologie a hladké, jednotné struktury díky lipidům. Vyžadují se přírodní i exkluzivní tóny.

Jeden z mála šetrných prostředků Wella Professionals má vynikající trvanlivost. To je velká výhoda. Mezi další výhody patří zaručené barvení, intenzivní barva, přírodní lesk, vynikající péče, vysoce kvalitní komponenty ve složení. Koleston Perfect schválený Ústavem pro trichologii a 5 krát za sebou získal ocenění SalonStar v kategorii "Nejlepší barvivo".

1 Schwarzkopf Profesionální Igora Vibrance

Uznáváno jako jeden z nejlepších jemných barev. Snadno použitelné, má jemnou krémovou texturu, kterou lze snadno aplikovat a umyt. Poskytuje hluboké barvy. Zvláštnost spočívá v aplikaci nanotechnologické vícevrstvé pigmentace. Barevnost je metoda ukládání. Díky tomu je dosaženo intenzivního jasného odstínu bez vlivu regrown kořenů.

Vyřizuje řadu profesionálních příprav. Je však často zakoupeno pro domácí použití. Obsahuje velké množství užitečných složek. Mezi ně patří výtažky z Gardenia, Lychee, bílého čaje a polynézského oleje. Kvůli nim je struktura vlasů vyhlazena a posilována. Přestože je výrobek jemný, je to perfektní nátěr na šedé vlasy. Má příjemnou vůni a různorodou paletu.

Pro Více Informací O Suché Vlasy