logo

Šampon "Sebozol"

Antifungální léky ve formě šamponu Sebasol mohou pomoci odstranit lupy - pokyny k použití doporučují tento léčivý přípravek jako lék na péči a léčbu pokožky hlavy na seborrhea. Sebazol masť se uvolňuje k léčbě infekcí hubového typu, některých forem mykózy a dermatofytózy. Správné použití pomáhá nejen při léčbě akutních forem kožních onemocnění, ale také při prevenci jejich chronických onemocnění.

Léčivý sebasol

Moderní kosmetologie nabízí různé prostředky proti lupům, ale pro kvalitní léčbu seborey není to kosmetika, která je nezbytná, ale lék. Léčivo Sebazol ve formě šamponu pomáhá při léčbě seboroické dermatitidy na pokožce hlavy a je účinné pro jeho pravidelnou profylaxi. Na základě své aktivní složky ketokonazol uvolňují masti pro topické použití při léčbě houbových infekcí různých typů.

Složení a formulář pro uvolnění

Léčivý přípravek Sebasol je dostupný ve dvou hlavních formách - masti pro vnější použití a léčivý šampon. Obsah účinné látky - ketokonazolu - je 2 mg na 100 mg léčiva. Šampon je viskózní homogenní hmota červené-růžové barvy, zabalené do 100 ml lahví. Masti pro vnější použití v bílé barvě s nažloutlým nádechem a specifickým zápachem jsou baleny v hliníkových trubkách o průměru 10, 15 nebo 20 g. Plné složení je uvedeno v následující tabulce.

Složení masti Sebasol pro vnější použití:

Obsah na 100 ml, mg

Složení šamponu Sebasol je také účinné jako masť, protože obsahuje stejné množství účinné látky:

Obsah v 100 ml, mg

Kokosové propylbetaminamidové mastné kyseliny

Dietanolamid kokosového oleje

Kopolymer akrylamidu a diallyldimethylamoniumchloridu

Farmakodynamika a farmakokinetika

Sebasol je antifungální antimikrobiální léčivo. Použití ketokonazolu v dermatologii je spojeno s léčbou a prevencí lupů (seboroická dermatitida). Masti pro lokální použití je předepsáno pro léze kožních plísní. Hypoalergenní šampon s ketokonazolem je kosmetický prostředek, myje, čistí vlasy a pokožku hlavy, zmírňuje svědění kůže a odolává lupům. Nástroj nemá systémový vliv na tělo, proto nejsou k dispozici žádné údaje o farmakodynamice / farmakokinetice.

Indikace pro použití

Podle pokynů pro použití je antifungální šampon určen k léčbě a prevenci lupů, seboroické dermatitidy, léčby mykóz na pokožce hlavy, pityriasis versicolor a mykóz. Masť pro topickou aplikaci je předepsána pro:

 • kandidóza kůže;
 • sportovní slabina;
 • kožní krvácení;
 • seboroická dermatitida;
 • systémové mykózy (kandidóza, histoplasmóza, blastomykóza).

Dávkování a podávání

Návod k použití připojený ke všem formám léčiva Sebasol. Musí být pečlivě studován, aby se předešlo nežádoucím účinkům způsobeným předávkováním ketokonazolem - podráždění pokožky, výskyt alergických reakcí. Používáte-li šampon Sebazol, musíte si uvědomit, že nejde o kosmetiku, ale o léčivý přípravek, takže je třeba dodržovat schéma aplikace a nepřesahovat trvání léčby.

Šampon proti lupům Sebasol

Podle pokynů pro použití se šampon Sebazol aplikuje na vlasy předem navlhčené vodou a pokožkou hlavy, protože by měla být pěna a ponechána na pokožce po dobu 4-5 minut. Následně se nástroj vyjme, pečlivě omyje vlasy a pokožku. Pokud šampon přichází do kontaktu s očima nebo sliznicemi, je také nutné okamžitě umýt vodou dostatečným množstvím vody. Jediná dávka je 5 ml léku, aplikační schéma je následující:

 • při léčbě lupů - 1 měsíc 2 krát týdně;
 • pro prevenci lupů - 1x za 10-14 dní. V takovém případě je vhodné koupit lék v jednorázových baleních po 5 ml.

Sebasolová masť

Masť s ketokonazolem je předepsána jako lokální antimykotikum, zatímco denní dávka, schéma aplikace závisí na typu patogenu houbových infekcí a závažnosti léze. Masť se aplikuje na dříve očistenou postiženou kůži jednou denně. Návod k použití doporučuje následující ošetření:

 • dermatofytóza - 14-30 dní;
 • Candidomykóza, mykóza plísní - od 2 do 6 týdnů;
 • pityriasis versicolor - 14-20 dní;
 • seboroická dermatitida - 2-4 týdny;
 • Doba profylaktické léčby je 3-7 dní.

Šampon proti lupům Sebozol: podrobný návod k použití

Nesprávná péče o pokožku hlavy a vlasy, nedostatek vitamínů, výživu "ve spěchu", dehydratace a dysfunkce některých vnitřních orgánů vedou k tak nepříjemným jevům pokožky hlavy, jako jsou lupy a houbové onemocnění.

Nacházejí se v obou pohlavích a nemají věkovou hranici. Mezi jednoduché a cenově dostupné způsoby řešení problému - lékařské a kosmetické přípravky včetně šamponu Sebozol.

Pokud je předepsáno

Šampon Sebozol se úspěšně používá v kosmetologii a dermatologii. Šampon se používá externě, ale existují i ​​jiné formy uvolňování tohoto přípravku - mast, krém, tablety.

Její formulace obsahuje antimikrobiální, antifungální, sebiostatické a keratolytické exfoliační přísady. To vám umožní vyloučit příznaky podráždění, peelingu a dalších projevů houb a lupů a odstranit příčinu druhého.

Přiřazení přípravku Sebasol při onemocněních kůže hlavy a trupu:

 • Lupiny (odlupování pokožky hlavy pod vlasy, což vede k tvorbě bělicí nebo světle žluté šupiny).
 • Pityriasis versicolor (kruhovité skvrny šupují při tření, neustále se zvětšují, obecně horní část těla je postiženou oblastí, ale může se také objevit na hlavě).
 • Seboroická dermatitida (oblasti ohnivzdorného zarudnutí, zpočátku se projevují ve formě růžově červených skvrn, které při patologii postupují, jsou pokryty ikterickými krustami).
 • Seboroická psoriáza (charakterizovaná tvorbou hlavy hlavy různých velikostí papulí pokrytých váhy, bez léčby se může rozšířit na čelo).

Tajemstvím kouzla je toaletní voda Pur-Blanca Avon. Jak si vybrat oddělovač pro ortopedické prsty se zde dozvíte.

Složení

Vzorec léku obsahuje složky, které snižují prahovou citlivost, odstraňují příznaky a příčiny podráždění, loupání, brání opětovnému vzniku lupů. Je velmi důležité si vybrat v lékárně šampon pro lékařské lupy.

Obsahuje 1% ketokonazolu, zabíjí zárodky a kontroluje množství lipofilní kvasnicovité houby Malassezia v normální mikroflóře pokožky. Antimykotická aktivita ketokonazolu v šamponu Sebozol je 20-30krát vyšší než podobné antifungální léky.

Přípravek Sebosol se prodává v lékárnách bez lékařského předpisu.

Správná péče o umělé kadeře - kartáč na vlasy pro prodloužení vlasů. Zjistěte důvody žebrovaných nehtů zde.

Spolehlivý asistent v boji za dokonalost - barva na obočí a řasy Refectocylle. Jak nakreslit kresby na gelovém laku na nehty krok za krokem popsaným v článku.

Formulář uvolnění

Sebosol ve formě masti a krému se třese do kožních oblastí postižených houbovými patologiemi, dokud se lék zcela neabsorbuje jednou denně.

Tablety se užívají podle pokynů lékaře. Nepřekračujte dávkování. Pro profylaktické účely je dávka snížena.
Šampon je dostupný ve 100 a 200 ml lahvích, stejně jako 5 ml sáčků.

Pravidelným používáním zcela zablokuje opětovný výskyt lupů.

Charm bez námahy - nátěr na obočí a řasy Rocolor. Proč je Pup's blush populární tady.

Návod k použití

Sebosol pěnu dobře. Nejprve ho aplikujte na zanícené oblasti. Během 5 minut se šampon nevymyje, což umožňuje, aby složky pronikly hlouběji do oblastí kožních lézí. Poté by měla být hlava důkladně omyta teplou tekoucí vodou.

Produkt je doporučen pro dospělé a děti od 1 roku.

Léčba lupů trvá 4 týdny. V tomto případě je šampon nanesen do pokožky a umyt, ne zcela sušené prameny. Umyjte si hlavu sebozolom každé 2-3 dny. Pro profylaktické účely se prostředek užívá 1krát za 7 nebo 14 dní po dobu 4-8 týdnů.

Léčba léčivem by měla být pravidelná a měla by probíhat ve dvou fázích, včetně nejprve léčby, pak profylaxe.

Seborrhea zahrnuje užívání přípravku Sebosol denně během prvních 3 dnů léčby a poté v intervalech za den. Postupy se opakují po dobu 1 až 1,5 měsíce. Odoláte nápravě na hlavě po dobu 5-7 minut.

První pozitivní výsledek bude patrný po 3-4 postupech. V této fázi nemůžete léčbu ukončit.

Pro krátký profylaktický průběh se používají 5 ml balení Sebozolu. Podobné pokyny k použití má šampon Nizoral.

Kontraindikace

Každý produkt má kontraindikace, než si koupíte lék, měli byste se seznámit s jeho složením, abyste mohli identifikovat složky, které mohou způsobit alergie. Po ošetření musí být šampon změněn, abyste věděli, jak dobrý vlasový šampon. Přípravek Sebosol nelze použít pro:

 • individuální nesnášenlivost komponentů;
 • různá onemocnění jater a ledvin;
 • fetální a laktační;
 • čerstvé kožní léze.

1 láhev o objemu 100 ml je dostačující pro plnou léčbu lupů. 200 ml je dostatečné k léčbě lišejníků a seboroických patologií na hlavě a trupu.

Přehled nejvíce odolných barviv na vlasy je uveden v článku.

Možné nežádoucí účinky

Pokyny také uvádějí možné nežádoucí účinky při užívání přípravku Sebozol:

 • stavy před bezvědomí;
 • rozmazané oči, závratě, migréna;
 • nevolnost, zvracení;
 • vyčerpaná stolice;
 • menstruační nesrovnalosti a hormonální selhání;
 • dočasné snížení sexuální touhy.

Šampon je všestranný, vhodný pro všechny typy vlasů.

Volba barviva pro vlasy světle hnědé barvy pomůže vytvořit článek.

Cena a recenze

Náklady na lék Sebozol v lékárnách v Rusku se pohybují od 290 do 550 rublů pro objem 100 a 200 ml.

Šampon Sebozol: instrukce, jak rychle vyléčit lupy

Porážka kůže hlavy s houbovou infekcí je poměrně častým fenoménem, ​​který se nachází u obou pohlaví.
Kdysi jsme nazývali lupy. Tato patologie nastává jako výsledek aktivity patogenní mikroflóry.

K dnešnímu dni existuje mnoho různých kosmetických přípravků, které vám umožní vypořádat se s touto pohromou.
Relativně dobré výsledky ukazují šampon Sebozol.

Popis

Sebozol je lék, levný šampon pro lupy, který je klasifikován jako antifungální.

Šampon má vysokou aktivitu při ničení kvasinkové houby, stafylokokové infekce, dermatofytu, eumycetu a streptokoků.

Tento kosmetický přípravek pomáhá eliminovat houbový patogen a také eliminuje záněty a podráždění, které se vyskytují na kůži hlavy.

Šampon "Sebozol" je určen pro vnější použití.

V průběhu aplikace se hlavní účinné látky začnou koncentrovat do nejvyšší koncentrace v kůži hlavy, díky které se dosáhne potřebného terapeutického účinku.

Popisovaný nástroj lze nalézt v prodeji ve třech dávkových formách:

 • ve formě masti pro vnější použití, která má světle růžovou nebo žlutou barvu a také má nepatrný, ale charakteristický zápach (k dispozici v hliníkové trubici o objemu 15, 30 nebo 50 gramů);
 • ve formě bělavé-žluté masti se slabým charakteristickým zápachem (vyráběné v lahvích o objemu 10, 15 nebo 20 gramů);
 • ve formě šamponu s jednotnou viskózní konzistencí, barva produktu se může měnit od nasycené růžové až oranžově červené (dostupné v polymerech nebo polyethylenových lahvích o objemu 100 mililitrů).

Přehled a recenze barvy pro obočí a řasy Rocol v tomto článku.

Složení

Tento nástroj obsahuje ketokonazol v množství 1 procent, tato látka má výrazný antimikrobiální účinek, řídí proces vylučování lipofilních kvasinkových hub, který je přítomen v kompozici normální mikroflóry lidské epidermální pokožky.

Kromě toho má ketokonazol preventivní účinek - zastavuje růst hub. Vzhledem ke speciálním složením šamponu Seboso má l prostředek mírné čistící vlastnosti.

Snad použití tohoto produktu na majitele citlivé pokožky hlavy.

Lékaři o Sebozolu

Indikace a kontraindikace

Dermatologové předepisují šampon Sebozol pro následující indikace:

 • v přítomnosti lišejníků pityriasis, dermatomykózy kůže;
 • v případě seborrhy (suché nebo mastné);
 • za přítomnosti lupů;
 • aby se zbavili houbových infekcí.

V procesu eliminace dermatomykózy pokožky hlavy má hlavní účinná složka ketokonazol negativní vliv na metabolismus lipidů v buňkách houby, což vede k zduření produkce látky, která zajišťuje integritu patogenní buněčné membrány.

Výsledkem je, že houby začínají umírat a zcela ztrácejí schopnost množit se.

Navíc použití přípravku Sebosol pomáhá snížit vylučovaný mazu.

Tento nástroj je vhodný pro použití na všechny typy vlasů.

Při aplikaci přípravku Sebozol se můžete rychle vypořádat s houbovou infekcí, pokud dokončíte úplný průběh léčby, aniž byste porušili pravidla výuky.

Pokud se po určité době znovu objeví houbová infekce, bude nutné provést vyšetření u lékaře.

Přípravek Sebozol není toxickým léčivem, může být předepisován těhotným ženám a v laktačním období, ale předtím to neubližuje konzultaci se svým lékařem.

Pokyn

Chcete-li odstranit lupy, musíte použít šampon Sebozol několikrát týdně. Celková doba trvání léčby by měla být 1-2 měsíce. V případě profylaktického použití přípravku by mělo být použito jednou za 14 dní.

Pokud trpíte patologickým procesem, jako je seboroická dermatitida, musíte provádět měsíční léčbu šamponem dvakrát týdně. Jako preventivní opatření stačí použít nápravu jednou za sedm dní.

Abyste dosáhli nejvýraznějšího účinku, musíte dodržovat některá pravidla pro použití šamponu Sebozol:

 1. Za prvé, malá část finančních prostředků, aby se na mokré kadeře. Použijte hřeben k jeho rozložení po celé délce kadeř.
 2. Jemné masážní pohyby pro dosažení tvorby pěny.
 3. Počkejte pět minut, než začne působit aktivní složka šamponu. Po uplynutí určité doby umyjte šampon z vlasů v teplé vodě s velmi vysokou kvalitou.
 4. Není třeba znovu použít produkt.

Dokonce i po prvním použití se lupy postupně začnou ztrácet. Pro úplné vítězství nad tímto patologickým procesem budete muset provést dva až tři procedury. Při správném dodržování všech pravidel aplikace a potřebné dávky lze použít jednu láhev šamponu během dvou až tří měsíců.

Abyste se chránili před možnými negativními důsledky, je důležité dodržovat některá doporučení:

 • při aplikaci nástroje, aby se zabránilo kontaktu se sliznicemi. Pokud se však lék dostane do očí, měli byste je co nejdříve vypláchnout velkým množstvím vody.
 • Je zakázáno překročit dávkování uvedené v pokynech. Pokud se nebudete řídit tímto pravidlem, budete čelit těmto nepříjemným příznakům: svědění, pocit pálení, zarudnutí a otok.

Sledujte video o nástroji

Pokud se po použití šamponu objeví nějaké nepříjemné projevy, dočasně ho zastavte a poraďte se s lékařem.

Ekonomičtější protějšky

V případě, že jste v lékárně nenalezli šampon Sebozol, nebo považujete jeho náklady za příliš vysoké, můžete se obrátit na široký seznam podobných výrobků.

Všechny se liší v podobném složení, stejně jako vlivem, ale zároveň mají nižší náklady.

Nabízíme podrobný přehled podobných léků.

Mycozoral Je to také antifungální šampon, který se vyrábí v Rusku. Je to žluto-oranžová kapalina se specifickým zápachem.

V tomto nástroji je hlavní účinná látka stejná jako u přípravku Sebozol, takže má Mycozoral stejné kontraindikace a indikace.

Jeho cena se rovná 258 rublům. Podrobné složení šamponu Mycozoral.

Sulsena. Jedná se o léčebný nástroj, který lze připsat možnosti rozpočtu, protože jeho cena se rovná pouze 77 rublům.

Šampon se používá ke snížení tvorby kožního mazu a k odstranění lupů. Od prvního použití jsou příznaky pruritu výrazně sníženy, stav kudrlin se zlepšuje - stávají se měkčími, hedvábnějšími a mají dobře upravený vzhled.

Charakteristickým znakem tohoto nástroje je dlouhodobé uchování získaného terapeutického výsledku.

Ekoderm Léčuje kategorii zdravotních hypoalergenních prostředků určených pro každodenní použití v boji proti lupům.

Může být použita k eliminaci houbových infekcí jak u dospělých pacientů, tak u dětí starších jednoho roku.

Kromě lupů se Ecoderm úspěšně vyrovná s atopickou dermatitidou, seborrheou, psoriázou a ekzémem. Při použití na léčebné účely velmi rychle zapomenete na svědění, alergické reakce a podráždění vyvolané neúspěšným barvením vlasů.

Ekoderm na prodej v kioscích lékárny, její cena se rovná 155 rublům.

Friderm. Tento nástroj slouží ke snížení vysokých tuků nebo suchých kadeří. Friederm je účinný při odstraňování seboroické dermatitidy, která se vyznačuje takovými jevy jako lupy a svědění.

Friederm navíc úspěšně eliminuje pityriasis versicolor a atopickou dermatitidu. Tento léčivý přípravek může být použit jak jako primární terapie, tak pro prevenci lupů různých etiologií.

Cena Friderma lékárny je 260 rublů.

Náklady na

Cena šamponu "Sebozol" v lékárnách v průměru 1 200 rublů.

Doporučujeme číst: o výhodách mandlového oleje pro vlasy zde, složení kosmetiky pro děti Little Fairy zde.

Recenze

Recenze 1. Elizabeth.

Příroda mám vlasy náchylné k tuku. Proto, pro mne lupy je docela známý fenomén. Snažil jsem se s ní bojovat pomocí různých prostředků, které zlepšují stav pokožky hlavy a vlasů, ale nemohl jsem ji úplně odstranit. Můj přítel mi radil, abych použil Sebozol. Pravidelně jsem omyla vlasy tímto lékem tři týdny, během této doby jsem si všiml poklesu lupů, svědění a pocitů pálení. Bylo to 6 měsíců od chvíle, kdy jsem si koupil láhev tohoto nástroje, ale lupa se mi nikdy nevrátila.

Recenze 2. Milena.

Můj manžel se začal stěžovat na lupy. Současně se rozpadla neatraktivní vločky. Zpočátku jsem se snažil používat domácí metody, ale ten nedělal pozitivní účinek. Pak jsem koupil Sebosol. Vzhledem k příjemné konzistenci tohoto nástroje tvoří silná pěna, která je rovnoměrně rozložena po celém vlasu. Umyjte šampon od vlasů je také velmi jednoduché. Poté se kudrlinky stávají měkkými, hedvábnými, bez vůně lupů.

Recenze 3. Vladislav.

Zpočátku jsem měl málo lupů. Začal jsem používat drahé kosmetiky, ale všiml jsem si, že lupy nejen nezmizí, ale stane se mnohem víc. Obrátil se na pomoc specialistům, kteří mi doporučili používat šampon Sebozol. Byl jsem příjemně překvapen, že tento nástroj rychle pomohl tomuto problému zvládnout. O dva týdny později zmizely lupiny a už mě už neměly obtěžovat. Od té doby uplynulo tři měsíce, moje skalp je v dokonalém stavu, nestěžuju se na nic!

Sebozol je účinný lék, který se aktivně používá k boji proti lupům. Účinek ketokonazolu je zaměřen na zastavení hlavní příčiny lupů - to je houbová infekce.
Po dokončení úplné léčby přípravkem Cebosol budete schopni eliminovat vnější příznaky této patologie a také zabránit jejímu opakování.

Doporučujeme také seznámit se s pokyny pro použití šamponu Sulsen.

Jak používat šampon Sebasol: návod k použití

Hnilobné léze na kůži hlavy často postihují jak ženy, tak muže, a tato patologie je pozorována v jakémkoli věku. Hlavním důvodem pro jeho vývoj je aktivita patogenních mikroorganismů a hub.

Dnes je mnoho výrobců, kteří se zabývají uvolňováním léčivých přípravků a úspěšně odstraňují takovou patologii jako lupy. Neméně populární je šampon Sebosol.

Popis

Vzhledem k tomu, že lupy vyvolávají houbu, může eliminovat pouze antifungální lék, který obsahuje šampon Sebozol. Má ochranný účinek. To naznačuje, že látky jsou účinné proti určitým patogenům.

Na fotografii - Sebozol šampon:

Přísady v šamponu ovlivňují složení lipidů v houbové membráně a rovněž zpomalují tvorbu ergosterolu, což poskytuje integritu membrány.

Takže pod působením těchto složek dochází k postupnému zničení membrány, což znemožňuje následnou činnost hub, v důsledku čehož zemřou.

Komponenty také neumožňují vytvářet spóry, takže není aktivní šíření hub. Je třeba poznamenat, že šampon normalizuje fungování mazových žláz, zlepšuje stav dermis a čistí vlasy. Sibozol může používat majitelé jakéhokoli typu vlasů.

Na video - šampon Sebasol, návod k použití:

Složení

Uvažovaný výrobek se týká přípravků pro vnější použití. Má antifungální účinek. Aktivní složky koncentrátu šampónu ve vysoké koncentraci přímo v pokožce, což vám umožní dosáhnout maximálního účinku.

Jaký je návod k použití přípravku Paranit, který je podrobně popsán v tomto článku.

Chcete-li pochopit, který dehtový šampon je nejlepší použít, je podrobně popsán v tomto článku.

Co je antifungální šampon Mykozoral, podrobně popsaný v tomto článku: https://soinpeau.ru/volosy/shampun/mikozoral-instrukciya-po-primeneniyu.html

Jaké analogové keta šampony plus existují v současnosti, podrobně popsané v tomto článku.

Složení přípravku Cebosol obsahuje 1% ketokonazolu a má antimikrobiální účinek, který řídí množství lipofilního ohýbání kvasnic, které je součástí normální mikroflóry lidské pokožky.

Ketokonazol má vysoký antimykotický účinek a může také zabránit růstu hub. Zvláštní složení neutrálních složek přípravku na bázi detergentu vám umožňuje získat mírný čistící účinek. Navíc, šampon Sebosol může být použit pro osoby s citlivou pokožkou hlavy.

Na šamponu s lupinami proti lupům Sebasol:

Pravidla použití

Pokud používáte šampon Sebosol 2-3x týdně, můžete se zbavit lupů. Doba léčby by měla být 1-2 měsíce. Používáte-li přípravek k profylaxi, doporučuje se každých 2 týdny umýt vlasy šamponem.

Pro léčbu seboroické dermatitidy stojí za to, že se každý měsíc provede léčba, při níž se má šampon používat dvakrát týdně. Pro profylaktické účely bude stačit týdenní podání.

Návod k použití obsahuje následující sled akcí:

 1. Vezměte malé množství šamponu a aplikujte ho na zvlněné vlákna. Použijte hřeben, rozdělte šampon po celé délce vlasů. Udělejte lehkou masáž a pěnu složení na vlasy.
 2. Produkt nechte na hlavě vlasů po dobu 5 minut. Po uplynutí stanovené doby potřebujete důkladně umyt vlasy teplou vodou. Opětovné použití výrobku nestojí za to.
 3. Po první aplikaci se sníží množství lupů. Chcete-li úplně porušit patologii, postačí 2-3 procedury. Pokud správně dodržujete pravidla použití a dávkování, pak jedna láhev šamponu bude stačit 2-3 měsíce.

Při použití dotyčného přípravku je třeba dodržet několik důležitých bodů:

 1. Při aplikaci šamponu nespadají na sliznice. Pokud se však do vašeho oka dostává určité množství léku, měli byste je okamžitě umýt velkým množstvím vody.
 2. Nelze zvýšit dávkování uvedené v pokynech. Pokud se nedržíte tohoto doporučení, povede to k nepříjemným příznakům: svědění, pálení, zarudnutí a otok.
 3. Při přítomnosti nepříjemných projevů je nutné zastavit léčbu lupin se Sebosolem.

Ale co tvoří složení šamponů Sulsen je podrobně popsáno v tomto článku.

Chcete-li pochopit, co je cena šamponů Nizoral lupů, měli byste si přečíst obsah tohoto článku.

Ale co je léčebným šamponem pro vypadávání vlasů v lékárně, je zde podrobně popsáno v článku.

Můžete také zajímat, který šampon pro mastné vlasy je nejlepší.

PA je to, co šampon a balsam horsepower a jak to má být použito k dosažení maximálního účinku, je podrobně popsán v tomto článku.

Kupte si někdo šampon Sebazol v lékárně. Jeho cena je 336 rublů.

Levnější analogy

Pokud by lékárna neměla Sebosol nebo se její cena zdá příliš vysoká, pak můžete věnovat pozornost analogům léků. Mají podobnou kompozici a vliv, zatímco stojí o něco méně.

Mycozoral

Jedná se o antifungální šampon, který se vyrábí v Rusku. Představuje se jako žlutavě oranžová tekutina se specifickým zápachem.

Je založen na složce, jako je ketokonazol, takže má tento léčivý přípravek stejný seznam indikací a kontraindikací se Sebasolem. Jeho cena je 258 rublů.

Sulsena

Tento terapeutický lék patří k rozpočtu, protože jeho cena je 77 rublů. Použijte šampon pro snížení tvorby kožního mazu a odstraňte lupy.

Již po první aplikaci můžete vyloučit svědění, podráždění a také zlepšit stav vlasů, učinit je měkkou, hedvábnou, zdravou a dobře upravenou. Charakteristickým znakem tohoto šamponu je, že umožní dlouhou dobu konsolidaci výsledného terapeutického účinku.

Ekoderm

Hypoalergenní lék, který slouží každodennímu použití k boji proti lupům. Šampon můžete použít nejen k odstranění onemocnění houbami u dospělých, ale i u dětí od 1 roku věku.

Kromě lupů tento lék účinně léčí atopickou dermatitidu, seborrheu, psoriázu a ekzém dermis hlavy. Při aplikaci můžete zapomenout na svědění, alergie a podráždění způsobené neúspěšným barvením vlasů. Ecoderm si můžete koupit v lékárně za cenu 155 rublů.

Friderm

Tento šampon by měl být používán k ošetření mastných nebo suchých vlasů. Lék účinně léčí seboroickou dermatitidu, která se vyznačuje tvorbou lupů, svědění.

Také Friderm se dokáže vypořádat s pityriasis versicolor, atopickou dermatitidou. Aplikovat produkt může být pro léčbu a prevenci lupů různých původu. Stojí to 260 rublů.

Recenze

 • Catherine, 45 let: "Mám tučný typ vlasů z přírody. Přirozeně můj lupy je stabilní fenomén. To, co jsem zkusil, ale nikdy jsem se nedokázal zlepšit stav kůže a vlasů. Pak mi k Sebozolu doporučil přítel. Používal jsem ho každý druhý den po dobu 3 týdnů. Během této doby jsem si všiml, že lupiny se zmenšily, svědění se snížilo, pocit pálení zmizel. Od okamžiku, kdy jsem začal používat Sebozol, uplynulo půl roku, ale lupy se mi nikdy nevrátily. "
 • Irina, 34 let: "Před rokem jsem měla lupy s mým manželem. A ona prostě padá do tatters. Nejprve se rozhodli zkusit domácí metody, ale neměli pozitivní výsledek. Potom lékárna doporučila Sebozolu. Díky své příjemné struktuře šampon pěnu rychle a rovnoměrně zpracovává všechny vlasy. Umyjte šampon je také velmi snadné. Po něm jsou vlasy měkké, hedvábné a bez lupů. "
 • Andrej, 37 let: "Na začátku se v mých malých množstvích nacházely lupy. Začal jsem používat drahé kosmetické přípravky, ale všiml jsem si, že lupiny nezmizely, ale jejich množství se stalo více. Pak jsem se rozhodl koupit drogu jako Sebosol. Byl jsem velmi překvapen, jak rychle to problém řeší. Po 2 týdnech zmizely lupiny a už se neobjevily. Od té doby uplynulo 3 měsíce, ale moje kůže je v bezvadném stavu. "

Sebozol je lék, který se aktivně používá k léčbě lupů. Účinkem tohoto šamponu je okamžité zastavení příčiny lupů - houby. Po ukončení terapie přípravkem Sebazol je možné eliminovat vnější projevy patologie i základní faktor jejího vývoje.

Léčba skalpových onemocnění se šamponem Sebozol

Houbové infekce pokožky hlavy a lupů jsou často diagnostikovány jak u mužů, tak u žen v jakémkoli věku a jiném životním stylu. Léčba takových problémů obvykle nevyvolává velké obtíže, ale je často prodloužená a dlouhá. Proto se výrobci kosmetických a zdravotnických prostředků snaží vymýšlet nová léčiva, aby lépe bojovali proti nemoci. Jedním z těchto produktů je šampon Sebozol, který se vyznačuje poměrně nízkými náklady a širokým spektrem aplikací.

Popis léčiv

Lupiny vyvolávají vývoj houby pokožky hlavy. V případě jeho výskytu je nutné použít prostředek k jeho odstranění, jako je Sebosol. Šampon chrání před patogenními mikroorganismy, rychle eliminuje jejich reprodukci a pomáhá urychlit zotavení.

Výrobce

Šampon proti lupům Sebozol vyrábí LLC "Dionis", působící v Rusku. Náklady na produkt této společnosti závisí na obalu. Tak, láhev sto mililitrů stojí asi tři sta až čtyři sta rublů, dvě stě mililitrů - asi čtyři sta až pět set. Záleží však na oblasti prodeje a na skladu nebo lékárně, ze které je lék uvolněn.

Složení

Každý gram léčiv obsahuje asi dvacet miligramů ketokonazolu, který je aktivní složkou. Kromě toho obsahují:

 • voda;
 • chlorid sodný;
 • polyquaternium-7;
 • benzoát sodný;
 • disodná sůl;
 • butylhydroxytoluen.

Také v kompozici jsou vůně a barviva.

Účinná látka ketokonazol účinně zpomaluje růst hub, složky čisticích prostředků čistí pokožku mrtvých buněk a pomáhají udržovat účinek čistoty po dlouhou dobu. Kromě toho šampon Sebazol reguluje a optimalizuje mazové žlázy, čímž zabraňuje vysušení pokožky a vlasů.

Šampon by neměl být považován za plnohodnotný léčivý přípravek, proto se nedoporučuje používat přípravek jako alternativu léčby, pokud je indikován.

Aplikace

Šampon Sebazol se používá v dermatologii k prevenci a eliminaci onemocnění pokožky hlavy různého charakteru, má nejen čistící a léčebné vlastnosti, ale také pečuje o vlasy. Vhodný pro každodenní použití a pro všechny typy vlasů.

Prostředky lze snadno umýt a vypláchnout, má lehký parfémový zápach. Pro přímou léčbu se nepoužívá více než pět mililitrů drogy v jednom postupu. Šampon se aplikuje na čisté, vlhké vlasy a nechá se působit jako maska ​​po dobu pěti minut. Průběh léčby trvá přibližně čtyři týdny, pokud se užívá dvakrát týdně, trvání profylaxe je určeno charakteristikami pacienta.

 1. Naneste malé množství léčiva na mokré vlasy. Rozložte kompozici po celé délce pomocí hřebenu, přičemž věnujte zvláštní pozornost pokožce hlavy.
 2. Nechte lék pět minut na expozici.
 3. Pěnit kompozici s malým množstvím vody a masírovat pokožku. Vypláchnout.
 4. Po umytí můžete použít měkký balzám na vlasy podle pokynů.

Pro účinné ošetření pokožky hlavy je dostatečná jedna aplikace léčiva. Výsledek bude patrný po prvním praní.

Nedoporučuje se používat šampon více než dvakrát týdně, protože se může vyskytnout nadměrná suchost a podráždění kůže, stejně jako zvýšené riziko nežádoucích účinků.

Indikace

Navzdory skutečnosti, že hlavním náznakem použití šamponu jsou lupiny, nástroj se také používá v boji proti jiným chorobám:

 • kožní patologie způsobené kvasinkami a dermatofyty;
 • onychomykóza, kandidóza, trichophytosis, versicolor, folikulitida;
 • seborrhea;
 • psoriáza.

V některých případech je léčba tímto šamponem kombinována s oleji, mastí a balzámy, stejně jako přípravky pro orální podání.

Kontraindikace

Hlavní kontraindikace použití šamponu je individuální nesnášenlivost vůči složení léčiva. Musí být používán s opatrností při akutních a chronických onemocněních ledvin a jater, stejně jako během těhotenství a kojení.

Při použití šamponu neexistují prakticky žádné vedlejší účinky, nicméně alergické reakce, bolest hlavy a závratě, ospalost, zarudnutí pokožky je možné.

V případě alergické reakce je nutno okamžitě ukončit léčbu šamponem. Kombinované použití s ​​jinými prostředky by mělo být vyřešeno dermatologem nebo tricholožkem.

Analogy

V současné době bylo vyvinuto mnoho antifungálních a antibakteriálních šamponů a masky, které mohou bojovat proti lupům, seborrhea a jiným patologiím pokožky hlavy. Mezi nejznámější patří:

 • Perhotal (Indie). Jedná se o jeden z nejdražších výrobků obsahujících ketokonazol. Od Sebasy se liší pomocí pomocných komponent a má podobné indikace a kontraindikace.
 • Nizoral (Belgie). Základem šamponu je také ketokonazol. Náklady na drogu jsou mnohem vyšší než náklady domácího protějšku.
 • Mykozoral (Rusko). Je to antifungální látka, která může také bojovat proti lupům a seborrhei. Má přibližně stejnou cenu, ale méně vhodná pro použití kvůli specifické vůni.
 • Sulsena. Lék je v současné době jedním z nejvíce rozpočtu. Bojuje proti vysušení a podráždění pokožky, reguluje tvorbu kožního mazu a snižuje výskyt lupů a seborrhy. Jednou z jeho charakteristických vlastností je stabilní výsledek i po první aplikaci.
 • Ekoderm Nástroj je účinný v boji proti lupům, ekzému, dermatitidě a dermatóze, seboreu. Navíc může urychlit hojení kůže po neúspěšném používání kosmetiky a chemikálií. Je důležité, aby se na rozdíl od jiných léků používalo pro děti od jednoho roku.
 • Friderm. Šampon lze použít jak na suché, tak na mastné vlasy, protože nemá vliv na tvorbu tuku. Účinně ošetřete lišejníky, lupy seborrhea a také zmírňuje suchost a odstraňuje lupy.

Je velmi obtížné zvolit nejvhodnější drogu. Někteří se o to pokoušejí empiricky. Nicméně je nejlepší konzultovat s zkušenými kosmetisty, trichology nebo dermatology.

Video

Závěr

Chcete-li vybrat šampon proti lupům, seborrheu, sucho, psoriázu a další patologické stavy hlavy, je dnes obtížné. Obrovský počet výrobců nabízí masové tržní, lékařské a profesionální drogy, které lze vybrat v různých cenových kategoriích. Najefektnější jsou dnes považovány za léčivé, protože bojují nejen s příznaky onemocnění, odstraňují pouze mrtvé kožní vločky, ale také odstraňují některé příčiny jejich vzhledu a následky jejich progrese. Šampon Sebasol může být považován za jeden z nejlepších ve skupině léčiv tohoto druhu.

Použití a účinnost šamponu "Sebozol"

Šampon proti lupům "Sebozol"

Lupiny znepokojují a ruší mnoho lidí. Někteří se pokoušejí vypořádat se s problémem lidových metod nebo jednoduše nechat vše samo, zatímco jiní používají efektivní a osvědčené nástroje. Patří sem šampon "Sebozol".

Složení

Účinnou látkou tohoto přípravku je ketokonazol. Mimochodem, na základě této látky jsou vyráběny takové prostředky jako Nizoralový šampon, stejně jako přípravek Mycozoral. Také jsou obsaženy některé excipienty: disodná sůl, chlorid sodný, purifikovaná voda, benzoát sodný, laurylsulfát sodný, kokodethanolamin, polyquaterium-7, barvivo, parfém a některé další složky.

Akce znamená

Často příčinou lupů je poškození skleněných plísní. Šampon je antifungální a má fungistatické a fungicidní účinky. To znamená, že složky jsou účinné proti některým houbovým mikroorganizmům, jako jsou patogeny kožních červů, kandidóza, systémové mykózy a mnohobarevné licheny, dimorfní a kvasinkové houby, stejně jako dermatofyty, stafylokoky a streptokoky.

Vypadá to jako šampon Sebozol

Složky léku vyvolávají změnu složení lipidů v membráně mikroorganismů, stejně jako inhibici (tj. Zpomalení) produkce ergosterolu, která zajišťuje integritu membrán. V důsledku toho jsou membrány postupně zničeny, což znemožňuje pokračovat v existenci hub a vede k jejich smrti. Dále látky také zabraňují tvorbě spor, tedy aktivní reprodukci.

Stojí za zmínku, že šampon také pomáhá normalizovat práci mazových žláz, zlepšuje stav epidermis a struktury vlasů a čistí vlasy a kůži. Tento nástroj je vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak ukazují recenze, nástroj je docela efektivní, i když jeho cena je zcela přijatelná.

Návod k použití drogy "Sebozol"

Indikace

Prostředek "Sebozol" má následující údaje:

 • seboroická dermatitida;
 • pityriasis versicolor a některých dalších typů této nemoci;
 • houbové léze pokožky hlavy (mykóza).

Kontraindikace

Není tolik kontraindikací:

 • poškození kůže hlavy;
 • některé kožní nemoci, včetně povrchu hlavy;
 • individuální nesnášenlivost komponentů nástroje.

Neexistují žádné údaje o negativních účincích látek v přípravku na nenarozené dítě, takže těhotenství není kontraindikací. Složky nespadají do mléka, což znamená, že je možné je použít během laktace.

Nežádoucí účinky

Ve většině případů je šampon poměrně dobře snášen. Ale v některých případech jsou možné alergické reakce, které se projevují jako vyrážka (obvykle plná tekutých bublin), pálení, zarudnutí, svědění, nepohodlí v oblasti nárazu. Navíc ve velmi vzácných případech může dojít ke zhoršení stavu pokožky hlavy a vlasů. Je také pravděpodobné, že se změní barva vlasů (lidé s šedými nebo velmi slabými vlasy to čelí).

Co se týče obecných příznaků, jelikož složky produktu skrze kůži jsou téměř neabsorbovány a navíc nevstupují do systémové cirkulace, nebude mít na tělo žádný účinek.

Jak používat?

Chcete-li se zbavit takových problémů, jako je lupy, šampon by měl být používán dvakrát nebo třikrát týdně. Průběh léčby trvá 4-8 týdnů.

Pro prevenci a prevenci recidivy lupů použijte prostředek jednou týdně (se signifikantními projevy lupů před zahájením léčby) nebo jednou za dva týdny (pokud byly projevy menší).

Pro prevenci použijte nástroj jednou týdně.

Při seboroické dermatitidě je vyžadován měsíční léčebný postup, který se provádí dvakrát týdně. Pro profylaxi je dostatečné týdenní užívání.

Způsob použití:

 1. Aplikujte 5 mililitrů (přibližně jednu čajovou lžičku) šamponu na zvlhčené vlasy. Rozložte kompozici na celou pokožku hlavy, pěnujte ji.
 2. Ponechte produkt na vlasu asi 5 minut.
 3. Po uplynutí stanovené doby důkladně umyjte hlavu důkladně teplou vodou. Opětovné použití se nevyžaduje.

Jak vyplývá z recenzí, po prvních několika způsobech použití lupů se stává mnohem méně, pak úplně zmizí. Při dodržení pravidel použití a dávkování jedné lahvičky trvá výrobek dva nebo tři měsíce.

Zvláštní instrukce

Několik důležitých bodů použití:

 • Zabraňte kontaktu se sliznicemi, zejména v očích. Pokud se tak stane, oči by měly být dobře omyty dostatečným množstvím čisté vody.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování. Jsou-li překročeny, mohou se objevit nepříjemné pocity a příznaky: pálení, svědění, zarudnutí a otok.
 • Pokud se vyskytnou nepříjemné projevy, aplikace by měla být přerušena.

Sebozol v 5 ml pytlích

Cena výrobku je asi 300-400 rublů na láhev 100 mililitrů. Láhev o objemu 200 ml stojí zhruba 500-600 rublů. Také je výrobek prodáván v sáčcích (5 ml každý, pouze 5 kusů), cena jednoho takového balení je asi 150 rublů.

Názory

Zkontrolovat prostředky:

Hodnocení napsal (a) "ChristinaViktorovna"

Jen pár recenzí:

Anna, Volgograd
"Můj manžel občas má lupiny, takže jsem se rozhodl koupit mu šampon Sebozol. Po třech aplikacích zmizely lupy. Nyní manželka pravidelně používá lék na profylaxi a ani si nepamatuje lupy. "

Catherine, Moskva
"Předtím, než byly lupy, nebylo, ale začalo trápit svědění. Pak jsem objevil lupy. Rozhodla jsem se, že je to seborrhea a získal šampon "Sebosol" na radu přítele. Koupil jsem 5 sáčků a já jsem nezískala více peněz, protože lupiny zmizely a po půl roku se neobjevily. Potěšená cenou je velmi přijatelná. "

Recenze z "Elenka84"

Elena, Novosibirsk
"Nebyl jsem šamponován. Použil jsem ji jen jednou, ale lupy nezmizely a kůže a vlasy se velmi suché. Rozhodla jsem se vybrat jinou drogu. "

Nezapomeňte, že před aplikací je vhodné získat odborné rady.

Šampon Sebozol pomáhá léčit seborrheu a odstranit lupy

Lampové šampony jsou kosmetické a léčebné. První pomáhá udržovat hygienu, vyčistit a obnovit pokožku, umýt bílé vločky vlasů. Jsou vhodné pro prevenci a mohou být používány bez omezení dlouhou dobu. Na rozdíl od těchto přípravků mají léčivé přípravky antiseptické, antifungální vlastnosti a jsou určeny k odstranění příčiny seborrhy. Šampon Sebosol patří do této kategorie, který by měl být aplikován striktně podle pokynů, aniž by byly ignorovány vedlejší účinky a kontraindikace. Fotografie krásných, zdravých vlasů a pozitivních recenzí drogy si zaslouží pozornost, pokud hledáte efektivní způsob, jak bojovat proti lupům.

Jak se šampon Sebosol

Léčivý přípravek patří do kategorie šamponů, které normalizují činnost mazových žláz a blokují vývoj houbových infekcí. Je to patogenní mikroflóra, která vyvolává zvýšenou desquamation, svědění a lupy.

Sebozol má antifungální účinky, ničí existující mikroorganismy a zabraňuje vzniku nových. Díky tomu zlepšuje stav pokožky a léčí vlasy. Nástroj je aktivní nejen proti kvasinkovitým houbám, které způsobují seborrheu, ale také proti stafylokokům, streptokokům a dalším mikroorganizmům.

Pozor! Jakýkoli šampon, včetně přípravku Sebasol, bude neúčinný, pokud je zvýšený růst houby spojen s hormonálními poruchami, onkologií, zánětem vnitřních orgánů a dalšími důvody, pro které je nutná vážná léčba.

Složení a výhody

Hlavní účinnou látkou, která určuje účinnost přípravku Sebozol, je ketokonazol. Najdete ji ve složení mnoha produktů pro léčbu seborrhy: tablety, šampony, masti, svíčky. Tato antimikrobiální složka ničí integritu membrán houby a postupně vede ke smrti mikroorganismů. Jestliže používáte Sebasol podle pokynů, ketokonazol se hromadí v kůži ve vysokých koncentracích a zabrání tvorbě nových patogenních kolonií.

Kromě této látky se v šamponu nachází:

 • kyselina citrónová (změkčuje vodu);
 • glycerin (zvlhčuje kudrlinky, dělá je poslušný);
 • chlorid sodný (konzistence zahušťovadla);
 • sodný laurethsulfát (pěnivý prostředek) a další složky.

Obecně, navzdory úplnému chemickému složení je přípravek Sebozol považován za jemný lék na pokožku hlavy a vlasy. Může být použita během těhotenství, stejně jako umývání hlavy pro děti od 1 roku.

Výhody a nevýhody

Uživatelům, kteří se s pomocí přípravku Sebosol podařilo zvládnout problém lupů, si všimněte následujících pozitivních vlastností léku:

 • eliminuje svědění po prvním použití;
 • exfoliuje dermis;
 • účinně odstraňuje lupy (přibližně 3 postupy šamponování);
 • zlepšuje strukturu a stav vlasů;
 • normalizuje mazové žlázy. Vlasy nejsou špinavé stejně rychle jako předtím;
 • pěna dobře;
 • rychle umyté vlasy;
 • má minimální kontraindikace;
 • vybavené vhodnou lahví s dávkovačem, který se nerozkládá, a tašky mají řez, což usnadňuje jejich použití;
 • umožňuje přesně měřit správné množství drogy;
 • vhodné k léčbě různých onemocnění kůže (seborrhea, pityrias, otitis, seboroická dermatitida, psoriáza);
 • mohou být používány osobami s různými typy vlasů;
 • počítá se také na citlivé pokožce;
 • univerzální pro muže, ženy a děti od jednoho roku;
 • spotřebovává se mírně;
 • má různé formy uvolnění, což dává příležitost zvolit si optimální množství drogy;
 • vhodné pro prevenci kožních onemocnění;
 • používá se externě nejen jako prostředek pro vlasy a pokožku hlavy, ale také jako gel pro tělo (zbavuje se);
 • různé dostupné náklady;
 • v některých případech pomáhá ještě lépe než drahé protějšky.

Recenze také obsahují upozornění na nedostatky přípravku Sebozol:

 • z mastných lupů lék pomáhá horší než od suchého;
 • Má tekutou konzistenci, která způsobuje nepříjemnost při aplikaci na vlasy;
 • někdy má dočasný účinek: po ukončení používání bílých vloček se opět vrátil do kudrlin;
 • obsahuje mnoho chemických složek;
 • může vyschnout pokožku hlavy a vlasy;
 • může vyvolat alergickou reakci;
 • v některých případech vyvolává hojnost lupů, vypadávání vlasů.

Náklady na

Formy uvolňování láhví Sebozol o objemu 100 a 200 mililitrů a 5 mililitrových sáčcích (5 kusů v jednom balení). Uvnitř najdete růžově červenou tekutinu s vůní, která připomene někoho z vůně růží, a někteří se spojují s léky nebo profesionálními vlasy. Cena šamponu závisí na objemu:

 • sada 5 ml pytlů - asi 140 rublů;
 • 0,1 litru - z 310-330 rublů;
 • 0,2 litru - asi 440-470 rublů.

Pozor! Přípravek Sebozol se prodává pouze v lékárnách, včetně on-line.

Kontraindikace

Hlavní zákaz užívání drogy je spojen s individuální nesnášenlivostí k jeho složkám. Nepokládejte také vlasy s Cebosolem, pokud jsou na pokožce hlavy přítomny rány, trhliny (toto omezení se vztahuje na všechny takové výrobky). Někdy se vyskytnou lokální alergické reakce: vyrážka, pocit pálení, nepohodlí, zarudnutí. Pokud jsou vlasy šedé, silně oslabené nebo permutované, mohou změnit barvu.

Fotografie před a po

Pravidla použití

 1. Prostředky se aplikují na umyté, vlhké vlasy. Proto nejprve použijte šampon pro čištění pokožky hlavy a pramenů, důkladně ji umyjte.
 2. Odměřte 5 mililitrů přípravku (jde o čajovou lžičku).
 3. Rozložte na vlasy a pokožku, pěna dobře.
 4. Nechte 5 minut.
 5. Důkladně opláchněte.
 6. V případě potřeby použijte masku nebo balzám.
 7. Opakujte postup dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce.
 8. Poté snížíte užívání přípravku Sebosol jednou za 1-2 týdny.
 9. Celkový průběh ošetření šamponem (s přihlédnutím k následnému profylaktickému stadiu) by neměl přesáhnout 2-3 měsíce. O tom se počítá 100 ml lahvičky.
 10. Krátká prevence je možná, což zahrnuje plné použití sady 5 sáčků.
 11. Pokud se Vám Sebozol dostane do očí, okamžitě je opláchněte velkým množstvím vody.
 12. Přísně dodržujte doporučené dávkování. Nezapomeňte! Tento šampon je lék na vlasy, takže předávkování je plné svědění kůže, alergické vyrážky.
 13. Šampon nepoužívejte po uplynutí doby platnosti (2 roky od data vydání).
 14. Aby lék zachoval své vlastnosti, udržujte jej těsně uzavřený na tmavém místě, kde teplota vzduchu nepřesahuje +25 ° C.

Mimochodem. Také pro léčbu kožních onemocnění je masť Sebasol.

Účinek použití

Při správném použití šampon pomáhá zbavit se nepříjemných příznaků dostatečně rychle. Již v prvním týdnu můžete zaznamenat pokles svědění, snížení množství bílých vloček ve vlasech.

Sebozol má exfoliační účinek na dermis, normalizuje funkci mazových žláz. Pravidelné používání snižuje pravděpodobnost opakování lupů téměř na nulu.

Také šampon zlepšuje stav citlivé pokožky, pozitivní účinek na vlasy, čímž je pružný, zvládnutelný a zdravější.

Levné analogy

Lékárníci často navrhnou nahrazení jednoho léku jiným, pokud obě mají stejnou účinnou složku. Pokud nejste spokojeni s cenou přípravku Sebozol, podívejte se na jiné, levnější ketokonazolové šampony:

 1. Dermazol Láhev 50 mililitrů bude stát až 200 rublů, 100 mililitrů - trochu dražší.
 2. Ketokonazol. Šampon proti lupům stojí asi 170 rublů. Je to docela prostorné: 150 mililitrů.
 3. Sulsen Forte. Připravte se na platbu za kapacitu 150 mililitrů asi 200 rublů.

Drahé šampony obsahující ketokonazol zahrnují Nizoral (700 rublů), Mycozoral (400 rublů), Keto-plus (550 až 600 rublů) a další.

Navzdory dostupnosti levnějších protějšků si Sebosol získal rozsáhlou armádu fanoušků, kteří po prvním ošetření nechtějí změnit na jiný šampon. Nástroj má několik indikací pro použití, a proto úspěšně zvládne různé kožní onemocnění vlasů, obličeje a těla.

A přitom nezapomeňte, že neexistuje univerzální lék proti lupům a seborrheu. Pokud by přípravek Sebozol nezpůsobil alergickou reakci, ale po 2-3 aplikacích nemá zřetelný účinek, pokuste se zjistit příčinu onemocnění dříve, než začnete experimentovat s jinými šampony.

Pro Více Informací O Suché Vlasy