logo

Selentsinová maska ​​pro vypadávání vlasů - složení a pokyny

Intenzivní maska ​​společnosti Selentsin splňuje sliby - zabraňuje vypadávání vlasů a snižuje jejich křehkost?

Maska Selentsin "vlasová terapie" - jeden z prostředků pro externí použití v řadě proti vypadávání vlasů a křehké vlasy od farmaceutické značky "Alkoy Farm". Jedná se o řadu léčebných a profylaktických přípravků, které se skládají z hlavní složky terapie - homeopatické tablety přípravku Selentsin a další léčivé přípravky - šampon, krém, maska ​​a balzám.

Chcete-li získat výsledek, je to se zvýšeným vylučováním vlasů, doporučuje výrobce používat masku speciálně navíc k jeho pilulky. Počkejte, až účinek zastavení vypadávání vlasů z jediného použití masky nestojí za to, navzdory skutečnosti, že na něm je nápis "z vypadávání vlasů". Na rozdíl od stejných pilulek, které lze koupit pouze v lékárně, masku Selentsin lze nalézt v běžných kosmetických obchodech, ale její cena bude vyšší než u běžných mask pro péči o vlasy.

Hlavním aktivním prvkem tohoto produktu je Anageline® - hydrolyzovaný lupinový protein, jiný produkt této řady je založen na stejné složce - sprejové pleťové přípravky Selentsin proti vypadávání vlasů, ale v krému je trochu více koncentrované.

Balíček obsahuje všechny potřebné informace o složení a použití výrobku, jakož i propagační brožuru popisující všechny výrobky v sérii.

Sliby výrobce, které vidíme na obalu, jsou velmi atraktivní a abychom pochopili, jak funguje maska, podívejme se na její složení.

Selentsinová maska ​​- složení:

Voda, cetearylalkohol, hydrolyzovaný protein, vlčí bob (Anageline® 5%), glycerol, behentrimonium chlorid, behenoyl PG-trimonium chlorid, keratin, kofein, kořene lopuchu, listy kopřivy extrakt, panthenol, Polyquaternium-10, allantoin, tokoferylacetát, paprika extrakt paprika, hydrolyzovaný kolagen, kyselina citronová, methylchlorisothiazolinon, methylisothiazolinon, disodná EDTA, parfém.

Vedle hlavní účinné složky hydrolyzovaného lupinového proteinu vidíme následující přírodní složky - extrakt z kořene a lopuchu, kofein, extrakt z horké papriky. Tato kompozice má dobrý účinek na pokožku hlavy, což zlepšuje její stav, což zase činí vlasové žárovky zdravější. Extrakt z pepře je silná dráždivá složka, která stimuluje mikrocirkulaci v cévách na povrchu kůže. Výsledkem tohoto lokálního podráždění je větší výživa vlasových folikulů a snížení procenta vlasů v klidu (zde můžete číst o všech obdobích života).

Z užitečných složek lze ještě vidět složení masky pantenol, vitamín E, kolagen, který změkčuje pokožku hlavy.

Pokud jde o ostatní složky, jedná se o ředidla, emulgátory, silikonové kondicionéry, konzervační látky a vonné látky. Mimochodem, Behenoyl PG-trimoniumchlorid, přítomný v masce Selentsinu jako emulgátor a změkčovadlo, při styku může způsobit podráždění sliznice a pokožky.

Použití takové kompozice nemusí být vhodné pro osoby, které mají citlivou pokožku hlavy.

Komponenty, které se zabývají problémem ztráty vlasů ve složení, nejsou, ale maska ​​může pomoci zbavit se křehkých vlasů, protože zjemňuje vlasy a pokrývá je filmem.

Selentsinová maska ​​pro vypadávání vlasů - výuka:

Složení produktu má lehkou kávovou vůni (ne zcela přirozené), která na vlasu nezůstává. Barva obsahu v různých sklenicích se může lišit, výrobce to vysvětluje podle složení bylin. Maska má velmi pěknou krémovou strukturu a dobře se aplikuje.

Výrobek se nanáší na pokožku hlavy ihned po umytí vlasů (vlasy musí být vytlačeny, zbaveny přebytečné vlhkosti), lehce třepány a poté rozloženy po celé délce, po 10-15 minutách je produkt důkladně omyt vlasy. Doporučená frekvence použití je 1 nebo 2 krát týdně.

Bezprostředně po tření složení do pokožky hlavy, můžete cítit pocit pálení z pepře. Nedoporučujeme používat masku Selentsin, jestliže je poškozena pokožka hlavy, která by nezpůsobila podráždění. Dejte pozor, abyste nedali masku do očí.

Pokud po nanesení přípravku zjistíte, že pokožka hlavy je suchá nebo že se její vlasy po celé své délce ztuhly - odmítněte další použití tohoto výrobku. V žádném případě nezastaví vypadávání vlasů a zvolí vhodnější masku pro vaši péči.

"Selentsin" - maska ​​na vlasy

Ztráta vlasů, ztráta lesku a síla nemůže nikoho nechat lhostejnou. Zvláště pokud jde o ženy, které kvůli zdravým a atraktivním kudrlinkám chodí na nejrůznější testy. Používají drahé kosmetiku, uchylují se k populárním metodám řešení tohoto problému, ale to ne vždy dává očekávaný výsledek. Další věc "Selentsin" maska ​​na vlasy, vyvinutá francouzskými.

Správné použití vlasové masky "Selentsin" poskytuje okamžitý výsledek - je to silné, hedvábné vlasy, které dostávají potřebnou výživu. Účinnost tohoto nástroje je diktována jeho složením, která zahrnuje pouze přírodní složky.

"Selentsinová" maska ​​na vlasy: složení

Jak již bylo uvedeno, tato droga sestává z přírodních složek. Pečlivě pečují o kudrlinky, vyživují, obnovují a zabraňují jejich ztrátě. Maska "Selentsin" z vypadávání vlasů má pozitivní hodnocení. Většina lidí, kteří ji používali, tvrdí, že intenzita plešatosti byla snížena o 20%. A to je jen jeden měsíc užívání drog.

Tento výsledek je dosažen díky aktivním složkám obsaženým v masce Selentsin pro vypadávání vlasů. Anagelina je hlavní součástí tohoto nástroje. Jeho účinek na kudrlinky se zvyšuje při interakci s kofeinem, panthenolem, keratinem, hydrolyzátem kolagenu, stejně jako extrakt z kořene lopuchu, červeného pepře a kopřivy.

Jaké výhody má vlasová maska ​​"Selentsin"?

Mezi různými nástroji poskytovanými pro péči o kadeře má tento lék několik výhod. Odlišují ji od jiných drog. Maska na vlasy "Selentsin", recenze trichologists má většinou pozitivní. Poznamenali následující výhody této kosmetiky:

 • Stimulace folikulu.
 • Boj proti plešatosti.
 • Regenerace rovnováhy vody a tuku v pokožce hlavy, její hydratace a výživy. Tím se zabrání jeho odlupování.
 • Zpevněná struktura, zdravé, pružné, hedvábné kadeře.

"Selentsinová" maska ​​na vlasy: názor lékařů

Efektivní a osvědčený nástroj, který zajistí správné kadeřnictví - masku "Selentsin" pro vlasy. Hodnocení lékařů a lidí, kteří ucítili svůj vliv na sebe, naznačují, že vyhrává na pozadí jiných léků, které mají podobný účinek.

Použití vlasové masky "Selentsin", recenzí trichologů, o kterých opět potvrzuje její účinnost, pomůže při řešení několika problémů s kudrlinky současně. Tento nástroj je přivede zpět k životu, pomůže zapomenout na ztrátu vlasů po dlouhou dobu.

Tato kosmetika může být nazvána univerzální. Jaký efekt by se měl od jeho použití očekávat:

 • Obnova pružnosti.
 • Silný, zdravý lesk.
 • Boj proti vypadávání vlasů a jejich intenzivní růst.

Pouze jedna droga je schopna poskytnout správnou péči a terapeutický účinek na kadeře. Trichologové tuto drogu schvalují a doporučují ji pro použití v případě prvních příznaků vypadávání vlasů, stejně jako v případě ztráty síly a lesku.

Maska na vlasy "Selentsin": jak se aplikovat

Tento kosmetický přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů. Před použitím není nutné konzultovat odborníka.

"Selentsin" se vyrábí v nádrži o objemu 150 mililitrů. Na konzistenci připomíná tlustou kyselou smetanu. Má béžovou barvu a příjemnou vůni kávy.

Léčba kadeřnic může být prováděna doma bez obav z výskytu nežádoucích účinků. Koneckonců složení masky se skládá z přírodních složek, absolutně neškodných a bezpečných.

Jediná věc, která je třeba vzít v úvahu, je individuální nesnášenlivost součástí, které tvoří použitý přípravek. Chcete-li použít nástroj, jako je maska ​​"Selentsin" pro vlasy, je instrukce velmi jednoduchá. Doporučuje se jej používat dvakrát týdně.

Před aplikací masky na kudrlinky je třeba je umýt a mírně vysušit ručníkem. Je rozložena rovnoměrně po celé délce vlasů a po 15 minutách je odmyta. Poté se vlasy opláchnou teplou vodou.

Po použití by měl být obal s lékem těsně uzavřen a skladován při teplotě 15 až 20 stupňů na místě, které děti nemají přístup.

Poslech těchto doporučení po 3-4 týdnech, můžete vidět výsledek - zdravé, živé vlasy, snížení intenzity jejich ztráty, zlomení a sekce. Abyste však dosáhli požadovaného efektu, musíte správně a pravidelně používat vlasovou masku "Selentsin", recenze, které samy o sobě hovoří.

Maska na vlasy "Selentsin"

Vlasy, vyžarující zdraví a vitalitu, vytvářejí pozitivní obraz a přitahují názory ostatních. V současné době má celý komplex negativních faktorů špatného životního stylu a škodlivých účinků na životní prostředí škodlivý vliv na zdraví vlasů, což zvyšuje křehkost, ztrácí objem, přirozený záření a existuje riziko plešatosti i v mladém věku. A často se nestává dostatečnou standardní péčí se šamponem a balzámem. V takových případech mohou poskytnout efektivní pomoc masky, které jsou v současné době zastoupeny širokou paletou spotřebitelského trhu.

Tento článek se zaměřuje na vlasovou masku "Selentsin", která má mnoho pozitivních recenzí od vděčných návštěvníků různých kosmetických salonů a aktivně užívá doma lidé, kteří trpí různými problémy s vlasy, jak doporučují trichologové.

O značce

Maska na vlasy "Selentsin" je součástí celého programu, který je určen k boji proti nadměrnému vypadávání vlasů a časné plešatosti. Vlastní produkci přední ruské společnosti Alkoy, která je na trhu od roku 1997 a během této doby vyvinula více než 300 kosmetických přípravků. Všechny produkty jsou založeny na inovativních objevech, vysoce kvalitních přírodních surovinách a výrobě, které jsou neustále podrobovány kontrole kvality.

Značka Alkoy se specializuje na výrobu různých doplňků stravy, homeopatických léků, kosmetiky pro péči o novorozence a malé děti a dermatologické kosmetiky. Výrobky na péči o vlasy jsou obzvláště oblíbené, zejména vlasová maska ​​Selentsin, která každým rokem získává čím dál větší uznání a poptávku.

Kde koupit

Masku "Selentsin" od domácích výrobců lze zakoupit v lékárnách, kde se prodává v malých nádobách o objemu 150 ml. Jeho bohatá konzistence světlé béžové barvy s příjemnou vůní kávových zrn obsahuje přírodní ingredience a poskytuje komplexní péči o pokožku a vlasy: posiluje, obnovuje, vyživuje a "probouzí" vlasové folikuly. Produkt neobsahuje škodlivé parabeny, syntetické konzervační látky, vůně a barviva, je snadno použitelný a bezpečně zabalený. Uchovává se na chladném místě chráněném před přímým slunečním zářením po dobu 2 let.

Složky a jejich působení

Maska "Selentsin" obsahuje koktejl přírodních zdravých složek:

 • Základem této masky je složka Anageline, která je získávána z bílé sladké vlčího bource - ročního rostlinného druhu z luštěniny, který je již dlouho známý pro své nutriční a léčebné vlastnosti. Spolu s přírodními výtažky užitečných rostlin (kořen lopuchu, kopřivy) Anageline vyživuje pokožku hlavy, má příznivý účinek na životní cyklus jednotlivých vlasů, stimuluje intenzivní růst kadeří, zabraňuje vypadávání vlasů a pomáhá bojovat s touto nepříjemnou chorobou, jako je alopécia, ostré a hojné vypadávání vlasů. Toto onemocnění vede k částečné nebo úplné plešatosti a vyžaduje integrovaný přístup.
 • Červená paprika a kávový extrakt dráždí kůži, což aktivuje a zlepšuje proces krevního oběhu a okysličování buněk. Výsledkem je aktivní vzrušení vlasových folikulů a intenzivní vstřebávání různých živin, vitamínů, kyselin a stopových prvků epidermis.
 • Panthenol, známý hydratačními, protizánětlivými a hojivými vlastnostmi, působí na kůži, normalizuje rovnováhu lipidů a pomáhá zbavit se lupů.
 • Kolagen a keratinový tón, vyživují vlasy od kořene až po špičku, což je pružné, lesklé a plné přirozeného záření.

Selentsin pro tablety na vlasy: popis léku

Rozptýlené alopecie mohou způsobit psychické nepohodlí jak u mužů, tak u žen. Nicméně mnoho lidí je kvůli této diagnóze předčasně rozrušeno, protože na rozdíl od androgenetické alopecie je tento typ plešatosti snadno léčen. Především je nutné identifikovat a odstranit provokující faktor, například avitaminózu, a poté použít Selentsin na vlasy - řadu léčivých a kosmetických přípravků určených k obnovení růstu vlasů. Léčba je složitá - pilulky saturají tělo léčivými látkami zevnitř a šamponem, balzámem, maskou a vlasovým krémem - zvenčí.

Tablety přípravku Selentsin

Selentsin patří mezi homeopatické léky a je zaměřen na potírání typu difúzní alopecie. Toto onemocnění je charakterizováno ztrátou vlasů rovnoměrně po celé ploše hlavy. Příčiny plešatosti mohou být přenášeny infekčními nemocemi, užíváním některých léků, přítomností chronických onemocnění, nedostatky v těle vitamínů, makro- a mikroelementů.

Selentsin pro ošetření vlasů zevnitř je k dispozici ve formě granulí 15, 30, 50 kusů v plastových nádobách nebo ve formě sublingválních tablet o 10, 20 kusů balených v blistrech a kartonových obalech nebo v plastových plechovkách (až 100 kusů).

Složení

Všechny aktivní složky léku se navzájem doplňují, což umožňuje léku ovlivňovat problém z různých úhlů.

Terapeutický účinek v boji proti alopeciem tabletům poskytuje:

 • fosfát draselný má pozitivní vliv na nervový systém, protože deprese, časté stresové situace nebo neurastenie jsou jednou z příčin ztráty vlasů;
 • selen, který pomáhá vyrovnávat se seborrheou;
 • fosfor, nenahraditelný prvek pro dobrý růst vlasů;
 • křemen (oxid křemičitý), který pomáhá vyrovnat se s plešatostí spojenou s vážnými onemocněními těla;
 • oxid hlinitý k odstranění svědění a odlupování pokožky hlavy;
 • chlorid sodný, který obnovuje vlasové folikuly.

Složení pomocných složek lze nalézt v návodu k použití, který je připojen ke každému léčivému přípravku.

Farmakologický účinek

Selentsin pro vlasy má efekt dermatropie a seborrhea. Tablety mají pozitivní vliv na stav pokožky hlavy a vlasových folikulů. Účinné látky léčiva aktivují folikuly, které jsou v "spánkovém" stavu, v důsledku čehož se výrazně zvyšuje množství vlasů.

Selentsin eliminuje selhání orgánů a systémů, které způsobují ztrátu vlasů. To je způsobeno zlepšením mikrocirkulace krve, normalizací metabolických procesů a dodáním živin do pokožky hlavy a vlasových folikulů.

Lék má pozitivní vliv na hormony člověka nebo ženy, což je důležité pro normální růst vlasů.

Selentsin pro ztrátu vlasů: indikace, kontraindikace a způsob užívání pilulek

Aby byl léčebný účinek přípravku Selentsin silnější, měli byste současně užívat několik přípravků ze série léků na alopéciu. Tablety však musí být přidány k jakémukoli externímu produktu. Selentsin ze ztráty vlasů, vzatý uvnitř, bude určitě mít výrazný terapeutický účinek, nutný pro léčbu alopecie.

Indikace pro použití

Selentsin lékařství, stejně jako kosmetické přípravky pro péči o vlasy, jsou navrženy tak, aby eliminovaly problém typu difuze plešatosti. Trichologové také doporučují použití léků a kosmetických přípravků v této řadě pro seboroickou alopecii a další příčiny ztráty vlasů, které nesouvisejí s genetickou predispozicí a hormonální závislostí. Androgenetická alopécia vyžaduje jiný přístup k léčbě, proto trichologové považují Selentsin v tomto případě za zbytečný.

Kontraindikace

Náprava na pilulky může mít určité omezení. Tablety jsou dobře snášeny, ale mohou způsobit alergické reakce, takže pokud se objeví vyrážka, svědění a zarudnutí kůže, měli byste přestat užívat přípravek a používat místní prostředky. Výrobce nedoporučuje pilulky na podávání alkoholu pro osoby mladší 18 let a pro ty, kteří mají nesnášenlivost fruktózy nebo nesnášenlivost laktózy.

Návod k použití

Přípravek Selentsin lze polykat vodou nebo užívat sublingválně (umístěte pod jazyk až do rozpuštění). Resorpční tablety mají příjemnou sladkou chuť, takže při jejich užívání nedochází k nepohodlí. Jaká forma drogy je nejvhodnější, každý musí rozhodnout sám za sebe.

Postup:

 • jednu granulku nebo tabletu třikrát denně;
 • granule se omyjí čistou vodou a tablety se umístí pod jazyk;
 • léky se pijí půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle;
 • léčba probíhá po dobu jednoho měsíce;
 • Druhý kurz se provádí na doporučení lékaře nejdříve jeden týden po prvním kurzu.

Selentsin: pokyny k použití kosmetiky, ceny a recenze

Kosmetika pro plešatost Selentsin lze zakoupit v řetězci lékáren nebo objednat online. Tyto výrobky se zřídka prodávají v kosmetických obchodech, neboť kromě péče o vlasy mají také terapeutický účinek. Návod k použití je bezpodmínečně spojen s každým nápravou přípravku Selentsin, protože pro dosažení výrazného účinku je důležité dodržovat všechna doporučení výrobce.

Pravidla pro používání kosmetiky

V lékárnách, na internetových stránkách výrobce nebo jeho partnerech mohou být zdravotnické a kosmetické výrobky zakoupeny ve formě:

Šampon

Složení kosmetických přípravků zahrnuje výtažky z léčivých rostlin - guaraninu, kořene lopuchu, kopřivu, stejně jako vitamín B a hydrolyzovaný protein. Nástroj tónuje krevní cévy, vyživuje živiny, posiluje vlasové folikuly a strukturu vlasů.

Kosmetický přípravek se aplikuje na předem navlhčené vlasy, nanáší se na hlavu a vlasy, aktivně se vtírá do kořenů a poté se omyje vodou. Šampon lze aplikovat po třech, čtyřech dnech.

Balzámový kondicionér

Kosmetika dokonale doplňuje první výrobek a dodává vlasům extra jemnost a lesk. Pro požadovaný účinek je prostředek krátce na vlasy a po sedmi minutách opláchněte tekoucí vodou.

Maska

Maska Selentsin se doporučuje používat ne více než jednou za sedm dní, protože obsahuje vysoce aktivní složky, které pomáhají radikálně řešit problém plešatosti v jednom kurzu. Tento účinek je způsoben následujícími látkami: anagelinem, kofeinem, vitaminem E, extrakty z horké pepře, lopuchem, kopřivou, stejně jako kolagenem a keratinem. Kosmetika má hustou strukturu a příjemnou vůni kávy.

Maska se používá po mytí vlasů. Nástroj se aplikuje na kadeře, na pokožku hlavy, aktivně se třepe do vlasových folikulů a ponechá na patnáct minut. Během postupu se na pokožce projeví mírné pocity hoření kvůli přítomnosti horké pepře v masce. Po čtvrtinu hodiny by měla být kosmetika důkladně omyta pokožkou a vlasy.

Lotion

Podle pokynů pro použití je Selentsin Lotion vynikající pro probuzení "dormantních" žárovek, protože jeho účinek je primárně zaměřen na posílení vlasových folikulů. Produkt obsahuje kofein, extrakt z kopřivy, lopuch a biotin. Produkt se prodává v lahvičce se sprejem nebo v kapslích. Lotion lze aplikovat denně, aplikovat nebo nastříkat léčivou tekutinu na bázi vlasů a po celé délce kadeří.

Náklady na léčivé a kosmetické přípravky Selentsin závisí na tvaru a objemu produktu, jakož i ceně konkrétního prodejce. Nejlepší cenu si můžete vybrat na stránkách internetových lékáren. Je třeba se vyvarovat příliš nízkých cen, protože zboží bude s největší pravděpodobností falešné.

Průměrné ceny produktů řady Selentsin:

 • šampon, 200 ml - 380 rublů;
 • balzámový kondicionér, 200 ml - 350 rublů;
 • tablety sublingvální, 60 ks - 530 rublů;
 • lotion, 15 tobolek 5 ml - 890 rublů;
 • sprejové mléko, 150 ml - 530 rublů;
 • maska, 150 ml - 490 rublů.

Recenze

Na fórech na internetu si můžete přečíst nejkontroverznější recenze ohledně lékařských a kosmetických přípravků Selentsin. Nejčastěji existují pozitivní zpětné vazby od spokojených zákazníků o používání přípravků Selentsin, ale existují i ​​ostře negativní recenze, při nichž kupci nesnášejí vysokou cenu a nedostatečnou účinnost léčivých a kosmetických přípravků. Účastníci diskusí poukazují na rozdílné názory kvůli různým očekáváním od účinků tablet přípravku Selentsin nebo produktů na vlasy.

Výrobce upozorňuje na skutečnost, že ne všechny typy alopécie jsou léčitelné přípravkem Selenzin, což znamená, že byste měli před použitím tablety nebo kosmetiky navštívit trichlóga, který určí příčinu vypadávání vlasů a řekne vám, zda se s těmito přípravky může vyřešit problém.

Nicméně i přes kontroverzní hodnocení se oba muži a ženy shodují, že po aplikaci přípravku Selentsin se ztráta vlasů zastavila a kudrlinky se staly lesklé, elastické a hedvábné na dotek. Někteří kupci, kteří měli trpělivost podstoupit úplný průběh léčby, říkají, že vlasy jsou mnohem silnější a plešatiny zmizely.

Tricholové zaznamenávají dobrý účinek ze složitého použití tablet a kosmetiky v difúzní alopecii. Věří, že Selentsin nejen zlepšuje vzhled vlasů, ale také pomáhá vyrovnat se s vnitřními příčinami plešatosti.

Selentsinová maska ​​na vlasy

Intensive Mask vypadáváním vlasů a lámavé vlasy Selentsin „terapie vlasy“ - první masky na základě patentované francouzské Anageline®, je doporučen pro prevenci chronické, dlouhodobé vypadávání vlasů a řídnutí vlasů.

Na rozdíl od mnoha dalších, maska ​​Selentsin "Hair Therapy" působí ve třech směrech najednou: na pokožce hlavy, vlasové folikuly a po celé délce vlasů. Jako výsledek průběh skalp kůže je hydratace a výživa, jdou suchost, svědění a olupování, folikul struktura je obnovena a vlasy jsou posíleny po celé délce, získání zdravý lesk, krásu a vitalitu.

Selentsin maska ​​"Hair Therapy" je zvláště vhodná pro barvené, porézní, slabé, matné, stejně jako křehké a klesající vlasy. Díky své struktuře je maska ​​zcela odmytá, aniž by byla těžší. Navíc obsahuje aktivní přírodní ingredience, které zlepšují česání a styling vlasů.

Akce

 • Zabraňuje nadměrné ztrátě vlasů a zvyšuje růst nových vlasů.
 • Poskytuje intenzivní výživu pokožky hlavy, vlasových folikulů a vlasů, stimuluje syntézu kolagenu.
 • Významně zvyšuje mikrocirkulaci a přívod kyslíku do vlasových folikulů.
 • Zvyšuje životnost folikulů, zpomaluje jejich stárnutí, prodlužuje růstovou fázi vlasů.
 • Posiluje soudržnost váhy na vlasové šachtě, eliminuje křehkost, pórovitost a průřez, obnovuje pružnost a pružnost vlasů.
 • Zvyšuje hustotu vlasů o 17% *.

Složení

Anageline® - Silab (Francie) přírodní patentovaná aktivní složka z vypadávání vlasů a prodlužuje život každého z vlasů.

Kofein je přírodní stimulant růstu vlasů, silný antioxidant, který chrání vlasy před škodlivými účinky.

Ropové výtažky, kopřivy a pepřové extrakty jsou tradiční přísady pro posilování vlasů, zvýšení jejich růstu, prevenci křehkosti a vlasové části, aktivace všech obnovovacích procesů.

Kolagenový hydrolyzát a keratin jsou účinnými složkami pro obnovu vnitřní struktury a pokožky vlasů, jejich výživy a lesku.

Panthenol (provitamin B5) a vitamín E jsou vitamíny pro výživné a lesklé vlasy, které obnovují pružnost a pružnost.

Program obnovy vlasů

Pro systémové řešení problému vypadávání vlasů a zvýšení efektu je vhodné používat v kombinaci s přírodními léky Selentsin a profesionální kosmetiky linky Selentsin s francouzskými patentovaných účinných látek a Anageline® Seveov ™: šampon, balzám-kondicionér, zpevnění a stimulující pleťová mléka, stejně jako senzační inovace Novinka pro zvýšení hustoty vlasů - peptidového lotionu.

Klinicky osvědčená: s kombinovaným použitím specializované kosmetiky a léků venku i uvnitř, se Selentsinem - 64% více vlasů! **

Za pouhé 2 měsíce a bez stažení. **

Způsob použití

Masírujte masku na čisté vlhké vlasy a pokožku hlavy, rovnoměrně rozdělte, nechte 10-15 minut a důkladně opláchněte vodou.

Doporučuje se používat 1-2 krát týdně.

Formulář uvolnění

Balení 150 ml.

* Podle výsledků výzkumu provedeného laboratoří Silab

** "Komplexní přístup k korekci ne-jizvy alopecie různých genesis", E.S. Snarskaya, Effective Pharmacotherapy, № 3 2017.

Tablety - lék, šampon, balzám, maska, pleťové vody - kosmetika.

Anageline® - jedinečná krása-technologie z Francie, která účinně bojuje proti vypadávání vlasů, zvyšuje hustotu vlasů a prodlužuje životnost každého vlasu. Přírodní patentované aktivní složky extrahované z bílého sladkého vlčího bobu, reguluje lokální hormonální rovnováhu snížením aktivity 5a-reduktázy II stimuluje buněčný metabolismus v důsledku zvýšení působení enzymů -1 transglutaminázy a aktivuje tvorbu nových krevních cév, vzhledem k syntéze vaskulární endoteliální růstový faktor - VEGF.

Kofein - Přírodní stimulant růstu vlasů, silný antioxidant, který blokuje škodlivé účinky volných radikálů. Zvyšuje průtok krve, podporuje tok živin přímo do vlasových folikulů, prodlužuje růstovou fázi vlasů a zabraňuje jejich nadměrné ztrátě, zabraňuje tvorbě šedivých vlasů.

Extrakt z rakve - posiluje metabolické procesy ve vlasovém folikulu, stimuluje obnovu a posilování keratinové vrstvy vlasů. Zastaví proces ztráty vlasů a podporuje růst silných a zdravých vlasů, dává vlasům zdravý lesk.

Extrakt z nettle - Zpevňuje vlasy, stimuluje jejich růst, zabraňuje křehkost a průřez vlasů, zvyšuje množství vlasů ve stádiu aktivního růstu.

Extrakt z pepře - Zlepšuje krevní oběh a mikrocirkulaci, podporuje hluboké pronikání účinných látek, posiluje vlasové folikuly a vyživuje je živinami. Tóny, aktivuje všechny procesy obnovy a zrychlení růstu vlasů.

Hydrolyzát kolagenu - Obnovuje poškozený plášť vlasů a vnitřní strukturu, dává vlasům hustotu a pružnost. Poskytuje dlouhodobou hydrataci vlasů a pokožky hlavy, pomáhá udržet přirozenou vlhkost ve vlasech, zlepšuje přirozený lesk vlasů.

Keratin - proniká do hlubokých vrstev vlasů, eliminuje poškození, obnoví vlasovou šachtu a posiluje uchopení váhy na ní, chrání vlasy před suchou, porézností a zlomením. Utěsňuje vlasy, dává jim objem, léčí rozdělené konce.

Panthenol (provitamin B5) - Pomáhá obnovit pružnost a zdravý vlasový lesk, obnovuje strukturu vlasů a poškozuje dělené konce, snižuje stratifikaci a ztrátu vlasů, zlepšuje jejich vzhled a usnadňuje česání. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, zvyšuje pevnost kolagenových vláken.

Vitamin E - poskytuje změkčující a hydratační účinek, chrání pokožku a vlasy před vystavením ultrafialovému záření a nadměrné ztrátě vlhkosti. Vytváří zvýšený průtok krve a normalizuje cirkulaci lymfy v kůži hlavy, zlepšuje transport kyslíku do vlasových folikulů a aktivuje syntézu kolagenu.

Selentsin (tablety, šampony, masky a spreje) na vlasy

Problém plešatosti difúzního typu je docela rozšířený, protože se týká počtu polietiologicheskie. Můžete čelit aktivnímu vypadávání vlasů nejen ve stáří, protože to může být způsobeno nemocemi a banálním nedostatkem vitaminů v těle. Nepochybně, léčba by měla být zahájena s ohledem na zdroje onemocnění, ale nezbavuje s celkovým posílením zlepšení zdraví vlasů a vlasové pokožky, které mohou být provedeny jak zevnitř i lokální přípravky. Nabízíme seznámení se skupinou léků a kosmetiky Selentsin.

Forma uvolnění a složení léčiva

Selentsin je homeopatický přípravek, který se používá při léčbě alopeciační terapie difúzního typu, když vlas vypadává rovnoměrně po celé ploše hlavy. Tento produkt je navržen jako prostředek pro vnitřní i venkovní použití, což umožňuje komplexní vliv na problém.

Pokud budeme hovořit o prvním druhu užívání drogy, pak ji najdeme v následujících formách:

 1. homogenní kulovité granule v bankách o objemu 15,30 nebo 50 gramů;
 2. sublingvální tablety v balení po 10 nebo 20 kusů nebo v sklenicích v různých množstvích (až 100 tablet).

Látka prokázala klinickou účinnost a má pozitivní účinek na tělo v několika směrech najednou. Takže díky své kompozici jsou tablety a granule schopné:

aktivovat celkový průběh těla a stanovit takové systémy, ve kterých selhání a vyvolávají aktivní vypadávání vlasů (vzhledem ke zlepšení krevního oběhu procesů, normalizaci metabolismu a nervové regulace, jakož i hnací normální hormonální);

působí přímo na výživový systém vlasových folikulů - zlepšuje procesy krevního oběhu, což vede k dobré výživě vlasů a probuzení spících folikulů.
Všechny složky kompozice jsou vybrány tak, aby se maximálně podílely na eliminaci problému plešatosti. Účinné složky dávkové formy přípravku Selencine jsou tedy:

 • fosfát draselný - pomáhá vyrovnat se s depresivními stavy neurastenie a obecného vyčerpání jako jedné z nejčastějších příčin plešatosti;
 • Silicea - zvládne ztrátu po složitých onemocněních;
 • chlorid sodný - pomáhá při poruše vlasových folikulů a také se vyrovnává ztrátou vlasů při porodu;
 • selén - ukazuje účinnost při seboroické alopecii;
 • lycopodium-ingredience pro odstranění intenzivních srážek a předčasné tvorby šedivých vlasů;
 • fosfor - bude nezbytný pro předčasnou plešatost;
 • oxid hliníku - eliminuje plešatost, doprovází svědění a škálování pokožky hlavy.

Pomocné složky kompozice jsou určeny svou specifickou formou. Tak může jít o monohydrát laktózy, stearát vápenatý, bramborový škrob, cukrové granule.
Kosmetická řada obsahuje tyto produkty: šampon, balzámové oplachování, masku, sprejové mléko proti vypadávání vlasů a sprejové mléko pro zvýšení růstu vlasů.

Indikace pro použití léků

Tablety mohou být nazývány komplexním posilujícím činidlem, neboť se dostanou z trávicího ústrojí do krve a její složky se dostávají na pokožku hlavy, kde mají pozitivní účinek na vlasové folikuly a procesy, které se vyskytují v tkáních. Popsaný účinek a ilustruje rozsah léku. Takže hlavní indikace pro jmenování takové terapie je alopecie (nebo alopecie) difúzního typu, když vlasy rovnoměrně vypadnou po celém povrchu pokožky hlavy. Také léčivo je aktivní v případě seboroické alopecie, stejně jako vypadávání vlasů v důsledku nemoci, těhotenství, porodu a negativního dopadu stresových faktorů.

Pokyny pro použití tablet na vlasy

Který formulář zvolit závisí na osobních preferencích, protože mají stejný účinek. Obě tablety a granule se tak užívají sublingválně, to znamená, že jsou umístěny pod jazykem až do úplného rozpuštění. Za den obvykle užívejte 1 tablet nebo 7 až 8 granulí na dávku třikrát denně.

Doporučuje se sledovat intervaly s jídlem: buď hodinu po, nebo 30 minut předtím. Lék má lehkou sladkou chuť, takže při resorpci obvykle nedochází k žádnému nepříjemnému pocitu.

Obecně platí, že standardní kurz zahrnuje dvouměsíční kurz s přestávkou jednoho týdne po prvním měsíci. V případě nutnosti může lékař doporučit druhou léčbu. Nejefektivnější taková léčba plešatosti je zvažována při použití kosmetické řady Selentsin.

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Pokud jde o tabletovou formu léčiva, stojí za zmínku, že informace týkající se výskytu vedlejších účinků na nástroj nebyly přijaty, ale výrobce nevylučuje možnost alergické reakce za přítomnosti individuální nesnášenlivosti složek kompozice. Obecně se lék velmi jemně dotýká, aniž by rušil procesy probíhající v těle, a proto se bez problémů přenáší v téměř sto procentách případů. Stojí za to odmítnout užívání granulí nebo tablet v následujících situacích:

 • nesnášenlivost fruktózy nebo intolerance laktózy (v závislosti na zvolené formě);
 • věk do 18 let;
 • glukózo-galaktózová malabsorpce.

Během těhotenství je před přijetím homeopatie lepší poradit se s lékařem o bezpečnosti a významnosti takové události. Nezapomeňte na návštěvy nemocnice v případě, že po měsíci, kdy došlo k nápravě, nedošlo k žádným změnám.
Pokud mluvíme o kosmetických přípravcích, mají jednu hlavní kontraindikaci k použití - netolerance alespoň jedné ze složek přípravku.

Nakupujte selenskými výrobky pro péči o vlasy

Prostředky se selencinem se obvykle neprodávají v kosmetických obchodech, ale v lékárnách, protože mají terapeutický účinek. Je-li to nutné, koupit podobnou drogu je rozhodnout, jakou formu by bylo lepší a pohodlnější ji používat.

Šampon Alkoy-Farm "Selentsin"

Šampon je nabízen ve láhvi o objemu 200 ml a je navržen speciálně pro zabránění zvýšené ztrátě vlasů. Použití tohoto produktu umožňuje dosáhnout zvýšení počtu vlasových folikulů ve fázi jejich aktivního růstu, zlepšit výživu, prodloužit životnost a obecně posílit samotné chloupky. Složení léku zahrnuje speciální složku anagelinu, stejně jako kofein, hydrolyzát kolagenu, mentol, kopřivu a lopuchové výtažky. Šampon je velmi snadno použitelný, protože dobře pěnuje - prostě ho aplikujte na mokré vlasy, masírujte ho prsty na několik minut a opláchněte čistou vodou. Časté používání je možné.

Lékařská maska ​​pro vypadávání vlasů a křehkost

Produkt je prodáván v lékárenských řetězcích v nádobách se šroubovými uzávěry o objemu 150 ml. Maska má tlustou strukturu, světle béžovou barvu a příjemnou vůni kávy. Stejně jako u ostatních výrobků se stejným názvem, hlavní složkou kompozice je složka anagelin, získaná ze sladkého bílého lupinu. Mezi přísady patří také vitamín E, kofein, extrakty z pepře, lopuchu a kopřivy, panthenol, kolagen a keratin. Po nanesení masky dochází k nějakému spálení - to je normální reakce, protože začne pracovat extrakt z pepřového pepře.

Sprej na růst vlasů

Lotion pro ztrátu vlasů je nabízen ve formě spreje a zajišťuje aktivaci vývoje vlasových folikulů a jejich posilování. Aktivní složky kompozice nejen péče o vlasy, ale také prodlužují život vlasů. Kofein působí jako přirozený růstový promotor, protože poskytuje příliv kyslíku, biotinu - zlepšuje fungování mazových žláz a zabraňuje lupům a přirozené rostlinné výtažky z kořene a lopuchu vyživují chloupky a dodávají jim jemnost a lesk. Sprej se používá v případě difúzní alopecie, v případě potřeby aktivace takzvaných dormantních žárovek, stejně jako v případě intenzivní ztráty na pozadí systematického stresu.

Recenze

Zoya: Zdá se, že samotná droga není špatná, vlasy začaly vypadat lépe, ale ztráta se mírně snížila, takže se mi nemohla vyrovnat se svým hlavním úkolem.

Ilya: Používala jsem pouze kosmetiku, doporučil lékař. Cena je docela přijatelná, nejvíce se mi líbila maska ​​s červeným pepřem, efekt je opravdu dobrý.

Marina: Pro mě je Selentsin jedinou drogou! Viděl svůj kurz, plus použitý šampon, sprej a masku. Stav vlasů se výrazně zlepšil, nemluvím o tom, že vůbec vypadnou - teď je hustota vlasů prostě úžasná.

Sveta: Zdálo se mi, že to je jen dobrý obecný tonik, nic víc. Osobně jsem neměl žádný účinek na vypadávání vlasů vůbec.

Pokyny pro výběr masky vlasů

Maska obsahuje působivé množství přísad, které jsou užitečné pro prameny a pokožku hlavy. V tomto článku najdete podrobný popis vlasové masky "Selentsin" a návod k použití.

Maska na vlasy "Selentsin": popis a složení přípravku, stejně jako návod k použití

Na kosmetickém trhu se maska ​​Selentsin stává stále oblíbenější. Tento nástroj může nejen obnovit poškozené kadeře, ale také bojovat proti ztrátě vlasů, stejně jako stimulovat jejich růst. Výrobek láká přírodní složení. Maska obsahuje působivé množství přísad, které jsou užitečné pro prameny a pokožku hlavy. V tomto článku najdete podrobný popis vlasové masky "Selentsin" a návod k použití.

Popis výrobku

Jedná se o produkt ruské společnosti Alkoy. Tato značka vyrábí doplňky stravy, homeopatické léky, výrobky pro péči o malé děti, lékařskou kosmetiku. Suroviny, na jejichž základě jsou produkty vyráběny, jsou přirozené a podléhají kontrole kvality.

Maska je k dispozici v malých sklenicích o objemu 150 ml. Má tlustou strukturu a světle béžovou barvu. Rozlišuje se ve vůni lehké kávy.

Má přirozenou kompozici. Masku chybí parabeny, syntetické konzervační látky, barviva a vonné látky. Výrobek má složitý účinek na prameny a pokožku hlavy.

Nástroj je součástí programu zaměřeného na překonání nadměrné ztráty vlasů.

Společnost "Alkoy" představuje celou řadu drog, která bojuje proti ztrátám kudrlin. Patří mezi ně vitamíny, lotion, šampon, balzám a maska.

Složení

Aktivní součásti produktu jsou:

 1. Anagelina je účinná látka vyrobená ze sladké bílé lupiny. Vzhledem k přítomnosti kyseliny nikotinové v jejím složení zvyšuje krevní oběh a přívod kyslíku do vlasových folikulů. Zrychluje metabolické procesy v buňkách. Obsahuje velké množství živin, které jsou užitečné pro folikuly a vlasovou šachtu. Tvoří vlasy silnější a dává objem.
 2. Kořenový extrakt z bobů. Zlepšuje metabolismus žárovek. Podporuje obnovu a posílení vrstvy keratinu. Zabraňuje vypadávání vlasů.
 3. Extrakt z kopřivy dioecious. Stimuluje růst pramenů. Posiluje kudrlinky, zabraňuje křehkosti a výskytu dělených konců. To dává vlákna měkkost.
 4. Extrakt z pepře. Zlepšuje mikrocirkulaci krve, která přispívá k nasycení buněk kyslíkem. To vede k probuzení vlasových folikulů ak rychlému dodávání živin do pokožky. Kořeny jsou posíleny, zrychlení růstu kudrlin.
 5. Kofein. Přirozené růstové stimulátory. Má silný antioxidační účinek. Prodlužuje růstovou fázi vlasů, zvyšuje jejich životnost.
 6. Vitamin E je zodpovědný za změkčování a zvlhčení pramenů. Chrání kudrlinky před škodlivými účinky ultrafialového záření. Udržuje vodní rovnováhu vlasů a pokožky hlavy.
 7. Keratin Eliminuje poškození, posiluje strukturu vlasů.
 8. Panthenol. Má regenerační, protizánětlivý, zvlhčující účinek. Regulace rovnováhy vody a tuku v prameni a pokožce hlavy. Odstraňuje lupy. Poskytuje pružnost a zdravý lesk vlasů.
 9. Kolagenový hydrolyzát. Obnovuje poškozenou strukturu vlasů. Poskytuje lesk a pružnost

Kdo je vhodný a v jakých případech mám použít?

Produkt je určen k překonání takových problémů, jako jsou:

 • retardace růstu;
 • alopecie;
 • lupy;
 • křehké poškozené vlasy;
 • slabé prameny, nedostatek zdravého lesku.

Výrobek je vhodný pro všechny typy vlasů.

Návod k použití

Algoritmus pro používání produktu doma je velmi jednoduchý:

 1. Umyjte si vlasy šamponem.
 2. Lehce masírujte prsty, aby se produkt šířil po povrchu pokožky hlavy, a pak po celé délce mokrých vlasů. Vypracujte tipy.
 3. Nasaďte sprchovou čepičku nebo obal.
 4. Ohřívajte froté ručník.
 5. Po 10-15 minutách dobře opláchněte teplou a studenou vodou.

Po aplikaci může dojít k mírnému brnění a pocitu hoření. To je normální a naznačuje začátek působení kosmetického přípravku.

Jak často používat a jaký bude výsledek?

Postup se doporučuje jednou nebo dvakrát týdně. Doba trvání kurzu by měla být jeden až dva měsíce. Poté byste měli udělat měsíční přestávku, a pokud je to nutné, můžete opakovat zasedání. Účinek je patrný po jednom postupu.

Úplný průběh masky přináší následující výsledky:

 1. Žárovky a vlasové šachty jsou dostatečně vyživovány a posilovány.
 2. Ztráta kudrlin se zastaví.
 3. Zlepšuje růst vlasů.
 4. Vyrovnává se lipidová rovnováha pokožky hlavy.
 5. Lupiny jsou vyloučeny.
 6. Pružnost, hladkost a lesk pramenů jsou vráceny.
 7. Účes se stává mnohem objemnější.

Při pravidelném používání masky po dobu jednoho měsíce jsou odstraněny hlavní příčiny nadměrné ztráty kudrlin. Intenzita vypadávání vlasů je snížena o 20-25%.

Kontraindikace

Nedoporučuje se používat masku za přítomnosti individuální nesnášenlivosti vůči složkám kompozice. 12 hodin před aplikací musíte zkontrolovat kožní alergickou reakci:

 1. Použijte malé množství na zápěstí nebo na vnitřní straně lokte.
 2. Počkejte 40 minut a poté opláchněte.

Při absenci negativních reakcí v podobě pálení, svědění, zarudnutí můžete postupovat. Pokud po použití masky na pokožce hlavy došlo k olupování, silnému zarudnutí, podráždění, vypadávání vlasů se zhoršilo, stav pramenů se zhoršil, měli byste přestat používat výrobek.

Maska "Selentsin" různé bezpečné složení. Nástroj obsahuje přírodní složky, které mají terapeutický účinek na vlasy a pokožku hlavy. Produkt je pohodlný a snadno použitelný doma. Účinnost masky potvrzuje řada pozitivních hodnocení.

Pokyny pro použití tablet na vlasy. Marina: Pro mě je Selentsin jedinou drogou! Viděl svůj kurz, plus použitý šampon, sprej a masku.

Selentsin na vlasy (tablety, šampony, masky) - návod k použití, recenze

Problém plešatosti difúzního typu je docela rozšířený, protože se týká počtu polietiologicheskie. Můžete čelit aktivnímu vypadávání vlasů nejen ve stáří, protože to může být způsobeno nemocemi a banálním nedostatkem vitaminů v těle. Nepochybně, léčba by měla být zahájena s ohledem na zdroje onemocnění, ale nezbavuje s celkovým posílením zlepšení zdraví vlasů a vlasové pokožky, které mohou být provedeny jak zevnitř i lokální přípravky. Nabízíme seznámení se skupinou léků a kosmetiky Selentsin.

Forma uvolnění a složení léčiva

Selentsin je homeopatický přípravek, který se používá při léčbě alopeciační terapie difúzního typu, když vlas vypadává rovnoměrně po celé ploše hlavy. Tento produkt je navržen jako prostředek pro vnitřní i venkovní použití, což umožňuje komplexní vliv na problém.

Pokud budeme hovořit o prvním druhu užívání drogy, pak ji najdeme v následujících formách:

 1. homogenní kulovité granule v bankách o objemu 15,30 nebo 50 gramů;
 2. sublingvální tablety v balení po 10 nebo 20 kusů nebo v sklenicích v různých množstvích (až 100 tablet).

Látka prokázala klinickou účinnost a má pozitivní účinek na tělo v několika směrech najednou. Takže díky své kompozici jsou tablety a granule schopné:

aktivovat celkový průběh těla a stanovit takové systémy, ve kterých selhání a vyvolávají aktivní vypadávání vlasů (vzhledem ke zlepšení krevního oběhu procesů, normalizaci metabolismu a nervové regulace, jakož i hnací normální hormonální);

působí přímo na výživový systém vlasových folikulů - zlepšuje procesy krevního oběhu, což vede k dobré výživě vlasů a probuzení spících folikulů.
Všechny složky kompozice jsou vybrány tak, aby se maximálně podílely na eliminaci problému plešatosti. Účinné složky dávkové formy přípravku Selencine jsou tedy:

 • fosfát draselný - pomáhá vyrovnat se s depresivními stavy neurastenie a obecného vyčerpání jako jedné z nejčastějších příčin plešatosti;
 • Silicea - zvládne ztrátu po složitých onemocněních;
 • chlorid sodný - pomáhá při poruše vlasových folikulů a také se vyrovnává ztrátou vlasů při porodu;
 • selén - ukazuje účinnost při seboroické alopecii;
 • lycopodium-ingredience pro odstranění intenzivních srážek a předčasné tvorby šedivých vlasů;
 • fosfor - bude nezbytný pro předčasnou plešatost;
 • oxid hliníku - eliminuje plešatost, doprovází svědění a škálování pokožky hlavy.

Pomocné složky kompozice jsou určeny svou specifickou formou. Tak může jít o monohydrát laktózy, stearát vápenatý, bramborový škrob, cukrové granule.
Kosmetická řada obsahuje tyto produkty: šampon, balzámové oplachování, masku, sprejové mléko proti vypadávání vlasů a sprejové mléko pro zvýšení růstu vlasů.

Indikace pro použití léků

Tablety mohou být nazývány komplexním posilujícím činidlem, neboť se dostanou z trávicího ústrojí do krve a její složky se dostávají na pokožku hlavy, kde mají pozitivní účinek na vlasové folikuly a procesy, které se vyskytují v tkáních. Popsaný účinek a ilustruje rozsah léku. Takže hlavní indikace pro jmenování takové terapie je alopecie (nebo alopecie) difúzního typu, když vlasy rovnoměrně vypadnou po celém povrchu pokožky hlavy. Také léčivo je aktivní v případě seboroické alopecie, stejně jako vypadávání vlasů v důsledku nemoci, těhotenství, porodu a negativního dopadu stresových faktorů.

Pokyny pro použití tablet na vlasy

Který formulář zvolit závisí na osobních preferencích, protože mají stejný účinek. Obě tablety a granule se tak užívají sublingválně, to znamená, že jsou umístěny pod jazykem až do úplného rozpuštění. Za den obvykle užívejte 1 tablet nebo 7 až 8 granulí na dávku třikrát denně.

Doporučuje se sledovat intervaly s jídlem: buď hodinu po, nebo 30 minut předtím. Lék má lehkou sladkou chuť, takže při resorpci obvykle nedochází k žádnému nepříjemnému pocitu.

Obecně platí, že standardní kurz zahrnuje dvouměsíční kurz s přestávkou jednoho týdne po prvním měsíci. V případě nutnosti může lékař doporučit druhou léčbu. Nejefektivnější taková léčba plešatosti je zvažována při použití kosmetické řady Selentsin.

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Pokud jde o tabletovou formu léčiva, stojí za zmínku, že informace týkající se výskytu vedlejších účinků na nástroj nebyly přijaty, ale výrobce nevylučuje možnost alergické reakce za přítomnosti individuální nesnášenlivosti složek kompozice. Obecně se lék velmi jemně dotýká, aniž by rušil procesy probíhající v těle, a proto se bez problémů přenáší v téměř sto procentách případů. Stojí za to odmítnout užívání granulí nebo tablet v následujících situacích:

 • nesnášenlivost fruktózy nebo intolerance laktózy (v závislosti na zvolené formě);
 • věk do 18 let;
 • glukózo-galaktózová malabsorpce.

Během těhotenství je před přijetím homeopatie lepší poradit se s lékařem o bezpečnosti a významnosti takové události. Nezapomeňte na návštěvy nemocnice v případě, že po měsíci, kdy došlo k nápravě, nedošlo k žádným změnám.
Pokud mluvíme o kosmetických přípravcích, mají jednu hlavní kontraindikaci k použití - netolerance alespoň jedné ze složek přípravku.

Nakupujte selenskými výrobky pro péči o vlasy

Prostředky se selencinem se obvykle neprodávají v kosmetických obchodech, ale v lékárnách, protože mají terapeutický účinek. Je-li to nutné, koupit podobnou drogu je rozhodnout, jakou formu by bylo lepší a pohodlnější ji používat.

Šampon Alkoy-Farm "Selentsin"

Šampon je nabízen ve láhvi o objemu 200 ml a je navržen speciálně pro zabránění zvýšené ztrátě vlasů. Použití tohoto produktu umožňuje dosáhnout zvýšení počtu vlasových folikulů ve fázi jejich aktivního růstu, zlepšit výživu, prodloužit životnost a obecně posílit samotné chloupky. Složení léku zahrnuje speciální složku anagelinu, stejně jako kofein, hydrolyzát kolagenu, mentol, kopřivu a lopuchové výtažky. Šampon je velmi snadno použitelný, protože dobře pěnuje - prostě ho aplikujte na mokré vlasy, masírujte ho prsty na několik minut a opláchněte čistou vodou. Časté používání je možné.

Lékařská maska ​​pro vypadávání vlasů a křehkost

Produkt je prodáván v lékárenských řetězcích v nádobách se šroubovými uzávěry o objemu 150 ml. Maska má tlustou strukturu, světle béžovou barvu a příjemnou vůni kávy. Stejně jako u ostatních výrobků se stejným názvem, hlavní složkou kompozice je složka anagelin, získaná ze sladkého bílého lupinu. Mezi přísady patří také vitamín E, kofein, extrakty z pepře, lopuchu a kopřivy, panthenol, kolagen a keratin. Po nanesení masky dochází k nějakému spálení - to je normální reakce, protože začne pracovat extrakt z pepřového pepře.

Sprej na růst vlasů

Lotion pro ztrátu vlasů je nabízen ve formě spreje a zajišťuje aktivaci vývoje vlasových folikulů a jejich posilování. Aktivní složky kompozice nejen péče o vlasy, ale také prodlužují život vlasů. Kofein působí jako přirozený růstový promotor, protože poskytuje příliv kyslíku, biotinu - zlepšuje fungování mazových žláz a zabraňuje lupům a přirozené rostlinné výtažky z kořene a lopuchu vyživují chloupky a dodávají jim jemnost a lesk. Sprej se používá v případě difúzní alopecie, v případě potřeby aktivace takzvaných dormantních žárovek, stejně jako v případě intenzivní ztráty na pozadí systematického stresu.

Recenze

Zoya: Zdá se, že samotná droga není špatná, vlasy začaly vypadat lépe, ale ztráta se mírně snížila, takže se mi nemohla vyrovnat se svým hlavním úkolem.

Ilya: Používala jsem pouze kosmetiku, doporučil lékař. Cena je docela přijatelná, nejvíce se mi líbila maska ​​s červeným pepřem, efekt je opravdu dobrý.

Marina: Pro mě je Selentsin jedinou drogou! Viděl svůj kurz, plus použitý šampon, sprej a masku. Stav vlasů se výrazně zlepšil, nemluvím o tom, že vůbec vypadnou - teď je hustota vlasů prostě úžasná.

Sveta: Zdálo se mi, že to je jen dobrý obecný tonik, nic víc. Osobně jsem neměl žádný účinek na vypadávání vlasů vůbec.

Maska se používá k hluboké výživě. Říká se, že složení již bylo odhadnuto na 357 000 žen po celém světě. V průběhu výzkumu bylo dokázáno, že lék zvyšuje procesy regenerace a růstu o 2 krát. Pokyny a použití přípravku Selentsin na vlasy.

Selentsin pro vlasy: instrukce, cena, recenze trichologists

Co dělat, když jsou vlasy suché a bez života, vypadnou, "zlomí", elektrizují? Problémem je, že prameny potřebují dopad zevnitř i zvenčí. Selentsinové vlasy byly právě vytvořeny pro komplexní terapii. Během výzkumu bylo prokázáno, že lék se zabývá příznaky alopecie a také odstraňuje příčiny. Díky přírodnímu složení komplexu získáte kompletní sadu vitamínů a minerálů pro ochranu, výživu, regeneraci a regeneraci.

Lékaři doporučují koupit přípravek Selentsin, jestliže máte problémy s vlasy. Můžete objednat pouze šampon nebo jen masku. Ale je nejlepší vyzkoušet celý komplex. Výrobce vydal linku speciálně určenou pro zdraví vašich pramenů. Obsahuje:

JE NA SÍTI VÝROBCE

 1. Šampon s účinkem regenerace, regenerace, výživy.
 2. Tablety pro vnitřní účinky na růstové procesy, stejně jako pro boj proti šedivým vlasům.
 3. Selentsin sprejové mléko pro ochranu před vnějšími faktory a lesk.
 4. Balzámový kondicionér zlepšuje strukturu, dodává lesk a sílu po celé délce.
 5. Maska se používá k hluboké výživě.

Říká se, že složení již bylo odhadnuto na 357 000 žen po celém světě. V průběhu výzkumu bylo dokázáno, že lék zvyšuje procesy regenerace a růstu o 2 krát.

V jakých případech je užitečný přírodní komplex pro růst vlasů?

 • Prvky vypadají suché, křehké a bez života;
 • účes je podobný "ocasu myši";
 • vlasy spadnou doslova na kusy (zůstávají v koupelně, leží na podlaze);
 • tipy rozdělené, "stratified";
 • vysoušení vlasů vede k nestabilitě;
 • kadeře elektrifikované a držet v různých směrech;
 • prameny nevyrůstají (i když jste použili lopuchy, pampelišky, heřmánek a jiné prostředky);
 • na chrámech a na zadní straně hlavy se objevují šedé vlasy;
 • kořenové tónování vede k suché pokožce hlavy;
 • lupy vám nedávají pokoj;
 • svědění pokožky hlavy není možné odstranit;
 • barva kudrlin je "ztracena" a vyhořela;
 • postupy v kabině již nepomáhají;
 • bangy vystupující v různých směrech;
 • "Sláma na hlavě" vás dělá starosti a komplexní vzhled;
 • pokožka je po použití běžných mastek nebo balzám velmi tlustá;
 • použití konvenčních šamponů pouze zhoršuje stav pramenů;
 • vlasy nemohou být stylizovány (po 2-3 minutách vše vystupuje v různých směrech);
 • Chci delší délku a kudlanky se "rozpadnou";
 • stylisty, vysoušeče vlasů, curlingové odtokové prameny.

Selentsin můžete použít k vypadávání vlasů k léčbě alopecie, stejně jako k prevenci problémů v budoucnu. Tento nástroj je užitečný, pokud sní o hollywoodských kadeřích.

Proč máte problémy s účesem? Genetika, strava a další faktory

 1. Hormony a endokrinní poruchy. Hormonální nerovnováha se vyskytuje z různých důvodů (vnější i vnitřní). Mezi nimi puberta, porod, menopauza, těhotenství, chemoterapie, antibiotická léčba.
 2. Tepelný efekt. Frost, severní vítr, použití vysoušeče vlasů, žehlení nebo curling - to vše ovlivňuje zdraví pramenů.
 3. Léky. Pokud užíváte hormonální pilulky, antibiotika nebo antidepresiva, nebuďte překvapeni problémy. Na pozadí takové terapie se stav vlasů zhoršuje, křehké křehké křehké kůže, kůže na obličeji vypadá žlutě nebo šedě.
 4. Nedostatek vitamínů. Potřebujete látky ze skupin A, B, C, stejně jako částice kyseliny listové a mnoho dalších. Přírodní pilulky podporují vaše zdraví a pohodu při sezónním nedostatku vitamínů.
 5. Stres a chronická únava. Jste "plešatý" kvůli neustálému duševnímu nebo fyzickému namáhání. Abyste se s nimi vyrovnali, stojí za použití přírodního prostředku.

V recenzích o přípravku Selentsin na vlasy lidé píšou, že první zlepšení bylo zaznamenáno po 2-3 aplikacích. Ale odborníci říkají, že všechno závisí na individuálních charakteristikách pacienta.

5 funkcí řady

 • Dopad na složité prameny (uvnitř i vně);
 • kompletní restaurování, krmení a regenerace;
 • výsledek po několika aplikacích;
 • jednoduchost a snadnost použití (podle pokynů výrobce);
 • recenze trichologů o Selentsinu dobře.

Jaké látky jsou ve složení?

Náklady na komplex péče - od 20 000 rublů. V Selentsinu je cena několikanásobně nižší, zatímco pro každou čáru získáte komplexní obnovu. Spuštění léčby je snadné (a to i bez lékařského předpisu!).

Jak fungují aktivní stopové prvky?

Je dokázáno, že kompozice funguje v několika směrech najednou: dermatotropní, seboregulační, regenerační, vyživující, regenerující. Zvláštností je, že dochází k nucenému podráždění vlasových folikulů, což je důvod, proč kudrlinky rostou rychleji. Vezměte prosím na vědomí, že v recenziách o pilulkách přípravku Selentsin lidé píší o nutnosti použít masku, šampon nebo sprej pro dosažení maximálního účinku.

Klinické studie

Řada produktů péče prošla komplexním testem, během něhož prokázala svou účinnost. Kvalitu potvrzují speciální dokumenty a certifikáty. 98% pacientů zanechalo dobré recenze ohledně šamponu Selentsin.

Jaké jsou vaše výsledky?

 • Obnovte objem a přirozenou strukturu.
 • odstranit suchost a křehkost;
 • návrat sebevědomí a elegantní účes;
 • přestat starat o vzhled;
 • eliminovat riziko plešatosti ve věku 40 nebo 50 let;
 • zahájit aktivní regenerační a růstové procesy;
 • zbavit se suchosti, křehkosti;
 • chránit prameny před vnějšími vlivy;
 • vlasy "živé a lesklé";
 • vyrovnat se s dělenými konci;
 • ušetří spoustu peněz na kosmetické procedury;
 • Dej si elegantní pohled.

U 98% pacientů byla pozorována aktivace vlasových folikulů, ve 100% případů došlo k zastavení procesů prolapsu. Ukázalo se, že nástroj má kumulativní efekt.

Pokyny a použití přípravku Selentsin na vlasy

Instrukce Selentsin pro použití jsou jednoduché. U každého balení se nutně jedná o doporučení výrobce.

 1. Šampon Používá se 1-2 krát týdně k umytí vlasů. Mějte na paměti, že výrobce doporučuje tření produktu do kořenů na 2-3 minuty, pak ho opláchněte teplou vodou a použijte kondicionér balzám.
 2. Selentsin tablety na vlasy. Přijatý kurz trvá 2,5 až 3 měsíce. Dávka - 1 tableta až 5krát denně (v závislosti na stavu pramenů).
 3. Maska Aplikujte 1 x týdně po šamponování. Výrobek protřepáváme, rozdělujeme ho podél pramenů a pak jej přidržujeme po dobu 20-25 minut a omýváme ho.
 4. Balzámový kondicionér. Naneste po šamponování po dobu 5-7 minut.
 5. Selentsin lotion. K dispozici jako sprej a nanáší se 2-3 krát denně, aby se obnovily prameny.

Existují nějaké kontraindikace pro komplex? Složení by nemělo být užíváno s jednotlivými alergickými reakcemi na jednotlivé složky. Také se nedoporučuje používat šampony, balzámy nebo spreje Selentsin na otevřené rány.

Kde koupit Selentsin, cena drogy

Zatím nelze tento nástroj zakoupit v oficiálních prodejnách nebo v lékárnách města. Objednávka se uskutečňuje pouze prostřednictvím internetu, což je nejlepší způsob, jak zakoupit na webových stránkách výrobce. Potřebujete zanechat požadavek, a pak vás bude kontaktovat odborník. Jaká je cena vlasu selentsina? Nejvýhodnější možností je koupit komplex najednou. Pokud užíváte léky samostatně, budete muset zaplatit dodatečně.

Jaké recenze o společnosti Selentsin nechávají lékaři

Alopecie je problém, který se vyskytuje jak u mužů, tak u žen. To může být způsobeno různými faktory: dědičnost, životní styl, strava. Pokud je to možné, použijte přirozený komplex. Potkal jsem dobré recenze o společnosti Selentsin, cena linky je zcela opodstatněná.

Stepnova Anastasia Ivanovna,
Tricholog, Moskva.

Recenze Selentsinu

Victoria, 22 let
Pilové pilulky a použitý šampon. Mohu říci, že efekt je skutečně tam! Suchost je pryč, nic není zmateno.

Tatyana, 48 let
Vzal si jen pilulky Selentsin. Cena za celý komplex se zdála vysoká. Opravdu chci, aby její vlasy byly krásné!

Lyudmila, 52 let
Často dělám upozornění, což způsobuje zhoršení vlasů. Obávám se, že ve věku 60 let budu vůbec plešatý. Po šamponu se objeví objem, prameny se opravdu stávají živějšími nebo tak něco. Super.

Pro Více Informací O Suché Vlasy