logo

Alerana šampon proti lupům - recenze

šampon pro lupy

Alerana lupa šampon 27. prosince 2018

Dívky, chci vám říct o této zázračné šamponové společnosti ALERANA. Je to opravdový zázrak, pokud počítáte čas, kdy jsem ošetřoval své bezbolestné lupy před nákupem šampónu ALERANA - to je celkem dva roky. Jak jsem unavená, byla jsem z těch věčných možností účesu a oděvu podle principu "vidět lupy v dohledu", protože bez ohledu na to, jak dobře vypadáte, lupy okamžitě přicházejí do svých vlastností a dělají luk nedbalý a někdy odpudivý. Nemohl jsem se dostat k trichologovi kvůli tomu, že v našem malém městě neexistuje takový odborník a musel jsem si učinit do-it-yourselfers tím, že koupím léky z lékárny. A teď, po přesně dvouletém nákupu slabých nebo zcela zbytečných výrobků, a ne zhoršení situace, jsem konečně narazil na šampon ALERANA proti lupům. A chápu tento efekt! Po několika aplikacích vlasy začaly vypadat lépe a lupiny nepadaly na kousky. Dokonce i po měsíci užívání jsem na ramena zaznamenala jen malé drobky lupů a začala si dovolit, abych si oblékla svou oblíbenou černou barvu. Už je to rok od jeho použití a píšu doporučení. Lupy jsou pryč! Šampon nechce házet tak daleko - vlasy vypadají dobře po umytí, měkké a snadno se hřebou.

Recenze jsou užitečné? Ano 0 · Ne 0

Alerana lupa šampon 28. listopadu 2018

Někteří moji přátelé mě povzbuzovali, abych cestoval po Rusku v stanech, jako je romantika a vše ostatní. Jen to nebral v úvahu, nebral s sebou přenosnou sprchu. Nakonec, o týden později, jsme se dostali do malého hotelu, kde jsem si toho všiml - lupiny. Nevím, co to způsobilo, ale byl jsem hysterický. Nějak jsem se ráno dostal a běžel k nejbližší lékárně, protože všichni byli v tomto městě. Vysvětlila lékárníkovi situaci a nabídla, že zkusí Aleran šampon. Jelikož jsem neměl jinou možnost, vzal jsem ji, aniž jsem skutečně věřil. Jaké bylo moje překvapení, když při příletu domů se počet těchto bílých hrbolů pekla výrazně snížil. Uplynul další měsíc a nakonec jsem se zbavil lupů. Možná, kdybych měl příležitost umyl si vlasy častěji, zmizela rychleji, ale hlavně, výsledek je, a proto doporučuji všem)

Recenze jsou užitečné? Ano 0 · Ne 0

Alerana šampon proti lupům 9. listopadu 2018

Dívky, které čelí problému lupů, vědí, jak těžké je zbavit se. Mám husté tmavé vlasy, takže tyto "vločky" jsou ještě výraznější. Zkoušel jsem spoustu nástrojů, žádný viditelný výsledek nebyl. Měl jsem šampon Alerany na lupu ve frontě, a to překvapivě mi to pomohlo! Samozřejmě, že tento problém zcela nevyřešil, ale teď se situace stala mnohem lepší: klidně si mám vlasy zbarveny, nemusím se obávat, že černá bunda bude bílá. Skalp je méně podrážděný, nechci to poškrábat, dokonce se zlepšuje kvalita vlasů - jsou měkčí a mnohem méně křehké. Zatím jsem ji užíval tři týdny, budu pokračovat a koupím druhou lahvičku. Doufejme, že problém bude pryč.

Recenze jsou užitečné? Ano 0 · Ne 0

Alerana lupy šampon 12. dubna 2018

Dobré odpoledne) Dnes vám povím o šampónu ALERANA. Koupil jsem to dlouho a nikdy jsem nebyl zklamaný. ALERANA je ruská společnost. Společnost vyrábí šampony nejen pro lupy, ale také pro suché a křehké vlasy, mastné, kombinované, pro barvení a pro růst vlasů. V mém případě jsem se pokusil o šampón proti lupům.

Můžete koupit šampony této značky v lékárnách. Takový šampon má cenu kolem 350 rublů 250 ml. Uvnitř láhve je čirá kapalina s poměrně silnou konzistencí, vůně není silná, čerstvá, řekl bych i na jaře. Láhev příjemné světle zelené barvy se všemi popisy vlastností šamponu.

Po jedné aplikaci se vlasy změkčily a řekl bych, že jsou živé, ale ještě byly přítomny lupiny. Teprve po 2 týdnech se začaly mizet lupy. Navíc vlasy začaly padat méně a méně, což samozřejmě nemohlo, ale potěšilo mě. Tento šampon splnil všechny mé očekávání, jsem potěšen.

Recenze jsou užitečné? Ano 1 · Ne 0

Alerana lupa šampon 26. února 2018

Neměl jsem vůbec žádné problémy s vlasy. Dobře rostly, nevypadaly, nerozdělily se. A najednou tady na tebe. Z ničeho lupů. Já sám bych to dlouho nezaznamenal, navrhl manžel, když se mě zeptal, proč černá bunda na ramenou byla nějaká bílá. Mýdla se všemi druhy šamponů, jako svědění, byly odstraněny z lupin a nebyl bílý sníh. Jo, samozřejmě, vyrazí jen rty. Lupy se staly ještě těsnější ve formě seborrhy. A díky oceli díky tomuto poklesu se zdá, že kořeny jsou oslabeny. Musel jsem jít do lékárny na opravdu účinný lék. Vybrala jsem levnou a rozpočetovou variantu šamponu Aleran lupy v bílém a zeleném balení. Produkt obsahoval antifungální lék, složky, které uklidňují podrážděnou pokožku hlavy a přírodní stimulant růstu vlasů s osvědčenou účinností klinického výzkumu. Po týdnu pravidelného užívání lupů nebyla kapka, muž sám o sebe zkontroloval. Vlasy se zpevnily a přestaly vypadávat. To je to, co znamená zdravotní šampon, a nikoliv reklamní produkt z masových trhů.

Recenze jsou užitečné? Ano 1 · Ne 0

Šampon Alerany na lupy 23. prosince 2017

Dívky, chci vám s jistotou říci, že mastné vlasy jsou peklo jen pro ženy. Zvláště pro ty, kteří pracují v práci od rána do večera. Ráno si umyješ vlasy a večer jsou opět mastné. Jak jsem to utrpěl, noční můra je jednoduchá. Našla spasení čistě náhodou, když šla navštívit svého přítele a viděla ve své koupelně na šlehačce Aleran šlehačkou pro mastné a kombinované vlasy. Zeptala se jejího přítele, jestli pomáhá nebo ne, a řekla, že díky němu dvakrát týdně vypíjí vlasy. Byl to pro mě jen sen. Okamžitě ji opustila, šla do lékárny a koupila tento šampon. Ukázalo se, že je levná a léčebná. Obsahuje všechny druhy bílkovin, zvlhčovačů a dalších komponent, které by měly zachránit vlasy. Omyje je jako obvykle a suší se vysoušečem vlasů. Moje vlasy byly špinavé až druhý den, pro mě to byl velký pokrok. Někdy za dva týdny častého užívání jsem už přešel na třídenní prádlo týdně. Nejen, že obsah tuku byl odstraněn, ale dala impuls růstu nových vlasů. Chic šampon je jednoduchý.

Šampon proti lupům Alerana. Návod k použití, složení, léčivé vlastnosti, recenze trihologů

Kosmetická řada výrobků z Ruska s názvem Alerana nasměruje své předložené finanční prostředky, aby zabránil vypadávání vlasů, růstu vlasů a aktivaci. Kromě tohoto zaměření jsou šampony známými společnostmi vybaveny různými dalšími vlastnostmi.

Tento lék proti lupům, který se skládá nejen z látek, které zabraňují ztrátě kudrlin, ale také antifungálních složek. Podle recenzí, populární šampon z této společnosti pomáhá léčit, co je příčinou lupů.

Šampon Alerana (proti lupům)

Alerana šampon pro lupy (recenze tohoto produktu získaly dobrou slávu kvůli jeho účinnosti, prokázané v klinických studiích) vyráběné firmou Vertex z Ruska.

Konzistence výrobku je průměrná, není příliš hustá. Šampon má příjemnou bylinkovou vůni. Barva média je průhledná. Díky vhodnému formátu se láhev nevyklouzne z rukou.

Složení

Lupiny jsou kožní onemocnění hlavy, ke které dochází při narušení pracovní aktivity mazových žláz. Při absenci léčby začíná proces pádu z kadeří, jejich křehkost, bledá barva a neústupný vzhled. Z tohoto důvodu by kosmetika pro péči o vlasy měla mít terapeutický účinek.

Šampon Alerany proti lupům obsahuje následující složky:

 1. Prokapil je rostlinný opevněný komplex, který se skládá ze 3 látek, jako je citrusový flavonoid, kyselina olivová, molekula s biotinem a 3 aminokyselinami. Posiluje kadeře, má rychlý růst, zvyšuje mikrocirkulaci krve v žíle. Je to stimulátor růstu.
 2. Pirokton Olamin - antifungální složka, která zabraňuje průniku plísňových onemocnění, eliminuje svědění a vyčerpání.
 3. Dexpanthenol je vitamin skupiny B. Je hluboce absorbován a vyživuje kůži hlavy, posiluje kudrlinky, pomáhá snížit ztrátu kudrlin. Je to přirozená, povzbuzující a upokojující přísada.

Kromě těchto látek kompozice také obsahuje další složky, které mají terapeutický účinek:

 1. Pro vitamin B 5 - nasycuje a nasycuje kadeře, chrání je před delaminací.
 2. Extrakt z konopných kaštanů - poskytuje intenzivní péči, zvyšuje krevní oběh.
 3. Extrakt založený na hořké pelyně a voňavém šalvěji - působí jako sedativa na pokožce hlavy.
 4. Extrakt z mápy - má brilantní a měkký efekt, zvlhčuje kudrlinky.
 5. Rajčatový extrakt, bodavá kopřivka, olej z čajovníku - pomáhá růst vlasů rychle, normalizuje práci mazových žláz, eliminuje lupy.
 6. Lecitin - obnovuje a posiluje vlasy, poskytuje zdravý lesk, zvyšuje elasticitu, hedvábnost, obnovuje dělené konce.

Léčivé vlastnosti

Šampon ze série Aleran je profesionální léčebný prostředek pro kadeřnictví, který lze zakoupit v lékárně.

Na rozdíl od jiných léků proti lupům, Alerana jemně působí na pokožku hlavy a je doporučena pro každodenní použití.

Účinnost znamená:

 • reguluje působení mazových žláz pokožky hlavy;
 • posiluje a obnovuje vlasy;
 • bojuje proti lupům v častých situacích;
 • zlepšuje mikrocirkulaci krve v epidermis;
 • hydratuje a vyživuje pokožku hlavy.

Výhody a nevýhody

Kosmetické vlasy mají nejen povrchní účinek, ale také léčí, mají prospěch z prevence lupů pro:

 • aktivuje rozdělení buněk ve folikulách kadeřnic, což vede ke snížení mastnoty a rychlejší kadeře rostou:
 • neutralizuje spory hub, kvůli kterým se může objevit seborrhea;
 • eliminuje svědění kůže, což způsobuje nepohodlí a nepohodlí;
 • má příznivý účinek na vzhled kudrlin;
 • dává květinové vůni díky parfému;
 • dává pocit příjemného chladu na úkor mentolu, který je obsažen ve složení fondů.

Nevýhody jsou následující:

 • Lékařská kosmetika je vhodná pouze pro ty, kteří mají mastný typ vlasů;
 • nedostatek výsledků nebo očekávání, které nebyly odůvodněny;
 • vlasy se stávají matné, to znamená, že se barva ztrácí.

Indikace a kontraindikace

Šampon je určen pro mírnou ženskou, mužskou alopecii. Vzhledem k tomu, že antifungální složka se vyrovnává s lupinami.

Přípravek je kontraindikován, jestliže:

 • těhotenství a kojení;
 • komponentní alergie;
 • použití jiných terapeutických látek;
 • do věku 18 let a po 65 letech.

Způsob použití

Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, musíte vzít v úvahu pravidla pro použití léčivé kosmetiky:

 1. Na začátek tkát trochu kudrlinky.
 2. Šampon se nalije na jednu ruku a šampon se znovu upraví na pěnivý stav.
 3. Dokončená hmota se nanese na pokožku hlavy a pečlivě se otírá masážními pohyby. Šampon by měl pěnu více.
 4. Doba čekání je 3 minuty. Je nezbytné, aby se kosmetický přípravek začal chovat. Pak je rozložena po celé délce vlasů.
 5. Kohouty opláchnuty jednoduchou tekoucí vodou.
 6. Pro lepší výsledky doporučujeme použít balzam - oplach z jedné řady výrobků po šamponu. Aplikuje se také na vlasy po dobu 3 minut.

Je třeba vzít v úvahu důležité pravidlo: čím déle vydrží šampon, tím aktivnější jsou složky absorbované do dermis a dezinfikují její horní vrstvu.

Nežádoucí účinky

Po použití proti lupům může dojít k nežádoucím účinkům:

 • alergie, edém;
 • zvracení, nevolnost;
 • tachykardie;
 • dušnost;
 • nižší krevní tlak;
 • svědění, zarudnutí, peeling, ztráta kudrlin;
 • závratě, bolesti hlavy.

Komplexní použití

Šampon proti lupům z řady Aleran v komplexu může být kombinován s balzámem a maskou pro tučné kadeře.

Lupiny jsou způsobeny přebytečným obsahem tuku v hlavě, nadměrnou aktivitou mazových kanálků z vlasových folikulů. Proto je důležité snížit intenzitu sekrece kožního mazu. Spotřebitelské recenze tvrdí, že lékařská kosmetika známé společnosti úspěšně bojuje s tímto problémem.

Účinek aplikace

Rychlost účinku závisí na stupni poškození lupů na pokožce hlavy. Terapeutický účinek je dosažen prostřednictvím 1 nebo více kursů. Po pravidelném používání bude výsledek viditelný po 14 až 30 dnech.

Určitý stupeň seboroické dermatitidy ovlivňuje účinek použití šamponu proti lupům. V počátečním stádiu onemocnění lze vyloučit během několika týdnů. Seborrhea v průběhu roku a současně, pokud jsou lupiny 60% pokožky hlavy, problém může být snížen po 30 dnech, pomocí nástroje podle všech pravidel.

Tradiční medicína je horší než lékařský šampon, protože profesionální kosmetika se lépe vypořádá.

Žádná maska, oleje, mořská sůl nebo šťáva z cukrové řepy nemohou tuto chorobu vyléčit tak rychle.

Účinnost závisí také na tom, jak dlouho bude léčba použita.

Podmínky skladování

Uchovávejte kosmetický výrobek v dosahu dětí. Teplota vzduchu by neměla překročit 25 stupňů. Doba použitelnosti výrobku od data výroby - 2 roky. Po uplynutí doby použitelnosti nelze použít šampon.

Formulář a cena vydání

Alerana lupa šampon (recenze lidí potvrzují účinnost nástroje a jeho přijatelnou cenu) lze zakoupit za zhruba 400 rublů. Náklady na výrobek závisí na dodavateli a na místě nákupu.

Prostředky pro vlasové lupy vyrobené v kontejnerech ve formě plastové trubky. Objem 250 ml je dostačující pro použití během 2 měsíců, pokud chcete použít šampon třikrát během 7 dnů.

Kde koupit šampon Aleran

Šampon na vlasy ze série Aleran se týká zdravotnických výrobků. V tomto ohledu je cena vysoká. Produkt se prodává pouze v lékárně nebo ve specializovaném obchodě. Aby se ušetřilo, pokud se zdá, že cena je příliš vysoká, může být kosmetický výrobek zakoupen v internetovém obchodě se slevou až do výše 20% běžné ceny.

Recenze trichologové

"Aleran" šampon pro lupy (recenze trikologů potvrzují účinnost přípravku) v důsledku antifungálního účinku může zastavit šíření houby, zbavit se svědění a odlupování.

Trichologové zaznamenávají zřetelný pokles lupů po použití šamponu Aleran

Lékaři v trichologii, dermatologii povzbuzují tento produkt jako terapeutické činidlo kvůli jeho přirozenému a efektivnímu složení.

Hodnocení zákazníků

Šampon Alerany na lupu (recenze zákazníků jsou rozděleny) postihuje každou osobu jinak.

To přímo závisí na jednotlivých charakteristikách těla a pokožky hlavy zejména:

 • Během 5 let se vlasy výrazně snížily, mnoho pokusů bylo zastaveno vypadávání vlasů, byly použity různé masky tradiční medicíny a také profesionální nástroje. Všechno bylo jen marné. Aleranův šampon nemohl být okamžitě koupen kvůli vysokým nákladům, ale jakmile se výrobek dostal do prodeje, rozhodl jsem se zkusit. Jeden týden po aplikaci, svědění na hlavě kvůli hojné jemné lupy. Šampon proti lupům z této série nedoporučuji.
 • Aleranův šampón proti lupům byl poprvé vyzkoušen, i když jsem o produktech z této série dlouho slyšel. Aplikované masky, spreje na vypadávání vlasů - nedošlo k žádnému výsledku. Z tohoto důvodu se neodvážil koupit šampon. Když však začaly vypadat vlasy a objevovaly se lupy, šli do lékárny a koupili si Aleranu, ačkoli na něj nevěřila naděje. A mýlil jsem se. Tento terapeutický přípravek mě velmi šťastný: lupy zmizela ihned po prvním použití a obsah tuku v hlavě také klesal. Po dvou měsících začaly kudrlinky spadnout méně, kůže začala dýchat a póry se už neupchávaly.
 • V zimě začaly vlasy silně klesat. Pouze o čtyři měsíce později jsem si uvědomil, že na vině se děje seborrhea. Zvyklý jsem si skilil hlavu na rány a předpokládal jsem, že je to všechno nervózní. Jenom marně to myslel. Prošel léčebným procesem proti lupům a je téměř pryč, jen svědění. Aleranu koupil v lékárně náhodou, protože tam nebyl žádný komerční šampon. Po prvním použití se hlava začala snižovat. Po 2,5 měsících jsem zapomněl na můj zvyk poškrábat hlavu na rány. Kudrlinky prakticky nezmizí, 2 nebo 3 vlasy zůstávají na hřebenu. Myslím, že šampon je nejlepší ze všech, které jsem se snažil použít. Budou to i nadále používat.

Analogy

Nejoblíbenější analogy šamponu Aleran lupy:

 1. Nizoral Bojuje proti lupům, seboroické dermatitidě, houbovým chorobám pokožky hlavy. Kompozice obsahuje ketokonazol, který má škodlivý účinek na kvasinky, dermatofyty. Vzhledem k nepřítomnosti sulfátů ve složení působí šampon efektivněji.
 2. Sebosol Vzhledem k tomu, že ketokonazol ve složení se vyrovnává s lupinami, aktualizuje strukturu kadeřnic. Působí proti houbám, peelingu, zánětu.
 3. 911 tar tar šampon. Pomáhá eliminovat seborrheu, psoriázu, svědění, peeling. Příznivý účinek na mazové žlázy, snižuje nadbytečný obsah tuku v hlavě. Hlavní aktivní složkou je dehet.

Lupiny jsou nejčastěji vyvolávány nervovými onemocněními, problémy s zažívacím traktem, poruchami endokrinologie, z těchto důvodů je nerealistické zbavit se v krátké době. Aleranův šampon proti lupům pomůže snížit patologický projev chorob hlavy na několika procedurách.

Tato skutečnost je doložena recenzemi trichologů a těch, kteří zažili výrobek pro sebe. K úplnému zotavení bude trvat nějaký čas. To pomůže další vysoce kvalitní výrobky pro péči o vlasy ze série léčivých přípravků, stejně jako vyváženou a posilovanou stravu.

Alerana Dandruff Shampoo - Miracle, ale ne pro trvalé použití

Cnosti

Nevýhody

Podrobnosti

Začala jsem používat značku Aleran po velmi dlouhou dobu, když jsem byla ještě studentkou. Pak jsem se v holičství neškodily a já jsem naléhavě potřebovala nějakou magickou kulku nebo metodu rozšíření vlasů. Snažil jsem se lidové léky a farmaceutické přípravky na růst vlasů a vytvořil speciální noční masky. Pomohlo samozřejmě, ale nějak pomalu. A opravdu jsem chtěla tady a teď hrát vlasy, jak říkají.
Vzpomínám si, že mě zachránila skutečnost, že jsem opět chodila do lékárny a začala se ptát a prosila farmaceuta, aby mi radila nějaké prostředky pro růst vlasů. S jakým podezřením jsem reagovala na její nataženou ruku s lahvičkou Aleran. Zdá se, že je obvyklý šampon, obvyklá reklama na štítku. To není lék. Ale podařilo se jí přesvědčit a v té době koupila Aleranu za kombinované vlasy.
Pouze o měsíc později jsem pochopil, jak byl lékárník správný. Moje vlasy začaly růst jako kvasnice. Během měsíce dospěli k slušné délce. Nebudu lhát, nepamatuji se, kolik. Mohu říct jistou věc: za šest měsíců mám vlasy v průmyslu od náměstí přes ramena do středu pasu! A to není pohádka. Šampon jsem použil asi 2-3x týdně.
Roky uplynuly a nastal čas znovu vzpomenout na tento nádherný šampon. Měla jsem strašlivou lupu. Přímé vločky ležely na oblečení po česání vlasů. A o Aleranovi, zapomněl jsem v té době. Z hlavy a všechno. Ano, a já jsem si nemyslel, že tato společnost má také šampon proti lupům. Ale musel jsem si vzpomenout, když jsem se znovu ocitl v lékárně, hledáním profesionálního nebo léčebného prostředku.

Jaké bylo mé překvapení, když jsem viděl tento šampon na polici. Samozřejmě, ihned koupil. A znovu, po několika týdnech nelitoval jejich volbu. Lupy zmizely a dodnes mě netrápí. A trvalo jen jednu láhev finančních prostředků. Pak jsem přešla na jiný šampon, řekněme obvykle, protože lupiny zmizely, ale nechtěla jsem přeplňovat profesionální šampon. Dnes stojí Alerana, koneckonců, ani trochu - 600 rublů. A mimochodem, stejně jako předtím, jsem si všiml, že se vlasy v komplexu zlepšovaly a trochu šly s šamponem.

Pokud jde o ráj, jsem proti jakékoliv chemii, ale s tímto šamponem ani kompozice nevypadala. To nevyvolalo takovou potřebu, protože mě pravděpodobně fascinoval svou profesionalitou.
Je třeba poznamenat, že provádí všechny deklarované vlastnosti:
- stimuluje růst vlasů
- blokuje vývoj hub způsobujících lupy
- léčí vlasy.
Doporučuji Aleran šampon pro každého s problémy s vlasy.

Hair Forum.com

ošetření vypadávání vlasů

 • Seznam fór
 • Změna velikosti písma
 • FAQ
 • Galerie
 • Registrace
 • Přihlásit se

Lupy od Alerany

Lupy od Alerany

dioghen 18. srpna 2009, 16:38

Re: Lupy od Alerany

agaBorec 18. srpen 2009, 17:47

Re: Lupy od Alerany

jettset 18. srpna 2009, 18:35

Re: Lupy od Alerany

vladk 18. srpna 2009, 21:36

Re: Lupy od Alerany

dioghen 19. srpna 2009, 12:37

A na stejném místě instrukce říká, že nebude vyplachovat, nebude mít žádný účinek. Mé třikrát týdně.

Nikak.V příštích 3 měsících neočekávám výsledek a nemá smysl)))

Re: Lupy od Alerany

jettset 19. srpna 2009, 14:38

Re: Lupy od Alerany

dioghen 20. srpna 2009, 18:07

Re: Lupy od Alerany

jettset 20. srpna 2009 19:55

Re: Lupy od Alerany

agaBorec Aug 20, 2009, 10:07 pm

Re: Lupy od Alerany

gudkov 20. srpna 2009, 10:24

Re: Lupy od Alerany

dioghen 21. srpna 2009 20:29

Re: Lupy od Alerany

agaBorec 24.8.2009 19:57

* lupiny * od Alerani - Aleto je antto samo o sobě (jako film). Odlupuje se spolu s vlasy ((((

zkrátka, umývání zde i každý den nepomůže (

Re: Lupy od Alerany

jettset 24. srpna 2009 20:04

Re: Lupy od Alerany

Negativní 24. srpen 2009, 21:14

Re: Lupy od Alerany

dioghen 04.09.2009, 15:54

Alerana Hair Loss šampon pro lupy

Nevím, jak šampón, měl jsem sérum pro růst obočí a řas, účinek 0!

Vitamíny potřebují pít. Může to být stejné jako během těhotenství

Začala jsem ji používat, když ještě nebyla přerušena (asi před 5 lety) a vždy jsem se jí líbila, vlasy se s ní hodně neshodují, ale efekt je viditelný po 4 měsících aplikace. Mám rád použití pro mastné vlasy, které

Koupil jsem lupiny pro tento Aleran šampon. Má příjemnou vůni, hustou konzistenci, takže se pěnou dobře a hlavně se lupy stávají opravdu méně.

Nepomohlo mi to, před měsícem jsem koupil šampon s psorilem na radu lékárníka, pomáhá. Lupy téměř zmizely, svědění se úplně zastavilo. Obecně, všechny jednotlivě.

Proč se šampón proti lupům Alerana prodává pouze v lékárnách, jak účinná je droga a zda je to nebezpečné

Existuje mnoho nástrojů, které pomáhají odstranit nešťastné šupiny na hlavě, nazvané lupy. Speciální šampony, které mechanicky čistí pokožku hlavy, zabíjí houbu a zlepšují fungování mazových žláz. Jedním z nich je šampon Aleran. Odstraňuje lupy od mnoha uživatelů, takže byste ji měli určitě vyzkoušet v akci.

Jak to funguje?

Šampon Alerany pro lupy patří do kategorie lékařské kosmetiky, což znamená, že ji nebudete moci zakoupit v regálech obchodů - prodává se výhradně v lékárnách.

Jak víte, vypadá lupy kvůli špatné funkci mazových žláz, a to kvůli nadměrné sekreci kožního mazu. Vzhledem ke speciálnímu složení přípravku Aleran proti lupům:

 • zlepšuje regeneraci pokožky;
 • spory houb jsou vyloučeny;
 • častá touha škrábat hlavu zmizí;
 • vlasy vypadnou méně;
 • Kudrlinky jsou navlhčené, takže méně je rozděleno.

Pozor! Terapeutický šampon je vhodný pro ošetření typů mastných vlasů, protože dokonale odstraňuje kožní mazu. Také zvlhčuje suchou dermis, ale bohužel negativně ovlivňuje barvu vlasů, což je nudné.

Složení a výhody

Šampon proti lupům obsahuje procapil, symbiózu rostlinných složek, které:

 • mají antibakteriální účinek na dermis hlavy, eliminují houby, klony a další mikroorganismy;
 • aktivovat růst vlasů;
 • zlepšuje mikrocirkulaci krve, což přispívá k produkci užitečných látek pro každý vlasový folikul;
 • stimulovat metabolické procesy prováděné na úrovni buněk;
 • strávit krmení kadeře.

Aktivní složkou léku je mentol, který zmírňuje svědění a podráždění a také eliminuje zánětlivé procesy. Další užitečnou vlastností mentolu je to, že dokáže přizpůsobit práci mazových žláz, což je velmi důležité v boji proti lupům.

Na úkor panthenolu je zajištěn zámek. Barva vlasů se stává expresivní a vlasy se dobře vyhlížejí, jako by po návštěvě salonu. Příjemná květinová vůně dává vašim zámkům sladkou vůni.

Kontraindikace

Mezi kontraindikacemi lze prokázat nesnášenlivost jednotlivých složek. Jak jej definovat? Velmi jednoduché. Pěna trochu v dlani a aplikujte ji na koleno. Pokud zjistíte zarudnutí, svědění, kopřivku nebo edém, pak odmítněte užít drogu.

Šampon by měl být uchováván mimo dosah dětí. Po uplynutí doby použitelnosti je zakázáno používat.

Během těhotenství a kojení není tento nástroj zakázán.

Výhody a nevýhody

Podle uživatelské zpětné vazby po aplikaci šamponu se kůže začíná dýchat. Vzhledem k tomu, že se odstraní přebytečné kožní mazu, je tlak na vlasy snížen, takže ztráta je minimalizována.

Výhody:

 • snadné použití;
 • vhodné pro každodenní použití;
 • opravdu zmírňuje lupy;
 • vlasy po umývání zůstávají po dlouhou dobu čisté;
 • je relativně levná.

Mezi nedostatky lze určit, že nástroj není pro všechny. Většina uživatelských recenzí se objevuje pozitivně, existují však i ti, kteří zaznamenali nedostatek efektu nebo neoprávněné očekávání.

Je třeba poznamenat, že pokud příčinou lupů je nesprávná strava, stálý stres nebo hormonální poruchy, pak nebudete schopni překonat estetickou metodu.

Všimněte si, že překrytí kadeří je zaznamenáno, stejně jako ztráta jejich barvy. Uživatelé proto tvrdí, že šampon je vhodný pro mastné kadeře, ale ne pro suché.

Náklady na

Cena šamponu proti lupům ALERANA naprosto neškrtí. V průměru, v různých lékárnách, je cena asi 400 rublů na kapacitu 250 ml. Obsah láhve s pravidelným používáním třikrát týdně stačí na vás po dobu 1-2 měsíců, v závislosti na délce vlasů.

Možná někdo tvrdí, že cena se jeví jako vysoká, ale neměli byste zapomínat, že neuvažujeme o kosmetice a lékařském šamponu. Chcete-li ušetřit 10% nákladů na zboží, objednejte si tento nástroj v online obchodě.

Šampon Alerana neobsahuje laurylsulfát, který nepříznivě ovlivňuje vaše kudrlinky.

Fotografie před a po

Jak používat

Chcete-li tento nástroj správně používat, postupujte podle našich tipů:

 1. Nejdříve lehce navlhčete vlasy.
 2. V jedné dlani nalijte trochu šamponu a druhou přiveďte do stavu pěny.
 3. Nyní se můžete uvolnit výslednou hmotu na kůži hlavy a důkladně si vmasírovat do dermis s masážními pohyby. Nástroj by měl pěnu ještě víc.
 4. Počkejte 2-3 minuty, než se šampon uvede do účinku. Prodlužte produkt po celé délce vlasů.
 5. Opláchněte dobře normální tekoucí vodou.
 6. Doporučuje se použít balicí prostředek ze stejné řady - bude vám lesk, poslušnost a hedvábnost kudrnat.

Důležitý bod! Nezapomeňte na nejdůležitější pravidlo: držte šampon na pokožce hlavy několik minut - čím déle, tím lépe, protože účinné složky musí být absorbovány do dermis a dezinfikovat její povrch.

Účinek postupu

Účinek použití Aleranového šamponu proti lupům přímo závisí na stupni seboroické dermatitidy.

Pokud nešťastné bílé váhy zabírají přibližně 60% kůže hlavy, zatímco trpí touto chorobou více než rok, správné použití terapeutické suspenze minimalizuje vzhled lupů za měsíc.

V případě, kdy je onemocnění v počáteční fázi, můžete se zbavit bílého prášku po uplynutí několika týdnů.

Tradiční medicína výrazně ztrácí Aleranu medikovaný šampon. Žádná maska, olej, mořská sůl nebo řepná šťáva se tak rychle dokážou vyrovnat se špatnou nemocí, jako je profesionální kosmetika.

Získání lékařské kosmetiky Aleran ze série proti lupům je správným rozhodnutím pro ty, kteří mají mastnou pokožku hlavy. Nástroj musí být pravidelně používán po dlouhou dobu k dosažení očekávaného účinku.

Aleran šampon proti lupům

 • Autor: admin
 • Prostředky v lékárně
 • 3 komentáře

Produktová řada ruské firmy Alerana (Alerana) je prostředek zaměřený především na prevenci vypadávání vlasů (alopecie), posilování a růstovou stimulaci. Ale také jejich šampony jsou vybaveny dalšími různými vlastnostmi.

Jedním z nejoblíbenějších ve své řadě je šampon Alerana Dandruff, který obsahuje nejen látky, které pomáhají předcházet vypadávání vlasů, ale také antifungální složky určené k léčbě příčin lupů.

Popis

Alerana lupa šampon je profesionální lék na vlasy a lze ji zakoupit pouze v lékárně. Ačkoli ve srovnání s většinou jiných farmaceutických šamponů proti lupům má Alerana mírnější účinek a je vhodný pro každodenní použití.

Jeho činnost je zaměřena na:

 • Normalizace mazových žláz pokožky hlavy
 • Stimulace rozdělení buněk ve vlasovém folikulu
 • Obecné posilující a léčebné vlasy
 • Bojte proti houbám, které způsobují lupy ve většině případů

K provedení všech výše uvedených funkcí v kompozici jsou přítomny:

 • Antifungální složka
 • Přírodní, zklidňující a zpevňující přísady
 • Stimulanty růstu vlasů

Složení

Šampon obsahuje 3 účinné složky.

 • Pirokone Olamin je látka, která zabraňuje šíření houbových infekcí, eliminuje svědění a odlupování.
 • Prokapil (Procapil) je fortifikovaný rostlinný komplex, který se skládá ze tří látek: citrusového flavonoidu zvaného apigenin, kyseliny z olivovníku a biotinyl tripeptidu-1, speciální molekuly biotinu a 3 aminokyseliny. Tato látka posiluje vlasy a podporuje jejich růst, čímž zlepšuje mikrocirkulaci krve ve vlasech vlasů.
 • Dexpanthenol (skupina vitaminu B) - hluboce hydratuje a vyživuje pokožku hlavy, zlepšuje stav vlasů a snižuje ztrátu vlasů.

Kompletní složení obalu

Někteří uživatelé kritizují tento šampon pro ne-přirozené složení. Proto je lék léčebný, ne kosmetický.

Indikace a kontraindikace

Vzhledem k tomu, že hlavní efekt řady přípravků Aleran je zaměřen na potlačení vypadávání vlasů, šampon Alerany pro lupy je také indikován pro mírnou mužskou nebo ženskou alopecii. Nicméně vzhledem k antifungální látce ve složení pomáhá také řešit takový problém jako lupy.

Nicméně stojí za to zvážit skutečnost, že tento produkt je stále lékem, a proto má řadu kontraindikací. Mezi ně patří:

 • Přecitlivělost na složky léku
 • Těhotenství a kojení
 • Věk mladší 18 let a starší 65 let
 • Dermatologická a jiná škoda poškozená
 • Použití jiných terapeutických látek na pokožku hlavy

Opatrnost by měla být užívána osobám s problémy s kardiovaskulárním systémem, játry, selháním ledvin a arytmií.

Nežádoucí účinky

Po aplikaci šamponu Aleran jsou možné následující vedlejší účinky:

 • Bolest hlavy a závratě
 • Svědění, zarudnutí, peeling, různé formy dermatitidy, poškození a vypadávání vlasů
 • Edém, alergická kontaktní dermatitida
 • Tachykardie
 • Nevolnost, zvracení
 • Dýchací potíže
 • Snížení krevního tlaku

Způsob použití

Šampon Alerany na lupy se doporučuje pro každodenní použití. Chcete-li to udělat, vezměte malé množství šamponu, aplikujte na zvlhčené vlasy a důkladně pěňte. Nechte 3 minuty, aby mohly působit účinné látky. Pro nejlepší efekt doporučují výrobci používat balzámový kondicionér od firmy Aleran po šamponu.

Rychlost výskytu terapeutického účinku přímo závisí na stupni poškození vlasové pokožky vlasy lupinami. V průměru lze výsledek pozorovat již za 2-4 týdny po pravidelném užívání.

Klinické ukazatele

Během výzkumu šamponu Aleran lupů se zjistilo, že po pravidelném užívání se ztráta vlasů po 1,5 měsíci sníží o 87%. Zvýšil se počet chloupků, které přešly na stupeň aktivního růstu, počet chloupků na jednotku plochy (tloušťka vlasů) a celková tloušťka chloupků.

Cena a formulář pro uvolnění

Šampon je dodáván v plastových lahvích o objemu 250 ml, výrobce Vertex, Rusko. Cena se pohybuje od 6 USD za láhev. Doporučuje se skladovat při teplotě nejvýše 25 ° C v místech nepřístupných pro děti. Datum vypršení 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Recenze

Na základě individuálních vlastností určitého organismu, faktorů, které způsobují v konkrétním případě způsobení lupů a vypadávání vlasů, existuje možnost, že účinek Aleranového šamponu může být částečný, jinak neexistuje. Nicméně, většina recenzí na tuto drogu jsou pozitivní nebo neutrální, pacienti hlásí významné zlepšení stavu pokožky hlavy a vlasů, snižují svědění a odlupování. I když jsou negativní, když lidé nezískali očekávaný efekt.

Šampon Alerany na lupy stojí za to vyzkoušet, pokud v současné době hledáte něco nového a není příliš agresivní od lupů a trpíte mírnou ztrátou vlasů.

Nicméně stojí za zmínku, že Aleran šampon je léčivý přípravek, takže před jeho použitím byste se měli poradit se svým lékařem.

Aleranův šampon pomáhá zbavit se lupů?

Krásné vlasy jsou první věcí, která přitahuje oko. Každá žena to ví, proto dělá všechno, aby její účes leskl krásou, takže kadeře jsou načechrané, husté a špičky nejsou odděleny. Ale i když je vše v pohodě s účesem, je něco, co může zkazit efekt. To jsou lupiny. Může být na límci šatů nebo halenky v nejnepříznivějším okamžiku. Proč se objevují lupiny, jak s nimi zacházet a jakým způsobem je možné tyto boje potlačit a mnoho dalších problémů s vlasy.

Špatná ekologie, potraviny s mnoha konzervačními látkami, látky zvyšující chuť, příchutě a jiné "E", stálý stres, léky a mnoho dalších faktorů jsou velmi katalyzátorem, který vyvolává manifestaci různých problémů v lidském těle. A protože jsou vlasy také vystaveny pozitivním vlivům prostředí, zejména větrům, UV paprskům, vysokým nebo nízkým teplotám, jsou první, kteří trpí.

Existuje tedy problém a hledání začíná u drog, které jí pomohou vyřešit. Bohužel, ne všechny prostředky jsou účinné v boji za krásu vlasů. Nebo spíše, ne každý prostředek může být vhodný pro konkrétní osobu z několika důvodů. Vzhledem k tomu produkují výrobci stále více nových nástrojů, které pomáhají všem vybojovat boj za krásný účes.

Jedním z těchto léků je Aleran šampon, který je určen k léčbě plešatosti (alopecie) u obou pohlaví.

Složení a vlastnosti

Nejaktivnější složkou šamponu je pinasil. Jeho použití je zárukou, že:

 1. Zlepšená mikrocirkulace a výživa kořenů.
 2. Stimulované vlasové folikuly vstoupí do růstové fáze.
 3. Vlasové vaky budou chráněny před negativním vlivem.
 4. 5-alfa dehydrosteron bude inhibován, což způsobuje onemocnění.

Pnaditsil obnoví správnou výživu vlasů, díky níž budou obnoveny slabé a nehybné folikuly.

Kromě pinacidilu obsahuje šampon Aleran také:

 1. Hood kaštanový kůň. Poskytuje péči o pleť.
 2. Hood pelyněk a šalvěj. Upokojte pokožku, odstraňte podráždění.
 3. Extrakt z máku. To dává prameny lesk.
 4. Vitamín B5. Moisturize pokožky. Vyživuje kudrlinky.

Pokud je alopécia spojena s léčbou, nevhodnou stravou nebo špatnou péčí o prameny, nebude mít šampon žádný zvláštní účinek.

Indikace pro použití

Podle šetření a výzkumu výrobce může být aleran šampon používán denně. Největší účinek aplikace je zaručena v následujících případech:

 1. Pokud velikost místa, kde se vlasy bohatě vylila, nepřesahuje 10-12 cm.
 2. Pokud se v tomto okamžiku nacházejí koncové nebo houževnaté vlasy.
 3. Pokud plešatění člověka trpí ne více než 10 let.
 4. Pokud se používá nejen šampon, ale i jiné léky značky Aloran - balzámy a / nebo spreje.

Kontraindikace

Takže, jelikož šampon je nejen hygienický, ale i terapeutický prostředek, používá se několik opatrností:

 1. Je nepřijatelné používat osoby s přecitlivělostí na kteroukoli složku léčiva.
 2. Je zakázáno používat pro dermatózu, rány a další porušení integrity pokožky.
 3. Nedoporučuje se používat v případech, kdy nebyla zjištěna příčina plešatosti.
 4. Těhotné a kojící.
 5. Věk do 18 let a po 65 letech.

Dopad

Vzhledem k kombinaci složek, které působí v různých směrech, Aleran šampon:

 1. Stimuluje růst kudrlin.
 2. Blokuje reprodukci způsobující lupy.
 3. Neumožňuje odlupování kůže.
 4. Snižuje svědění.
 5. Léčí folikuly.
 6. Normalizuje mazové žlázy.
 7. Intenzivně obnovuje strukturu jednotlivých vlasů.

Recenze

Olga má 26 let. Syktyvkar.

Před několika lety, po léčbě antibiotiky, se objevilo mnoho lupů. Na radu farmaceuta začala používat šampón značky Aleran, který se v té době právě objevil. Takže, jak mám krátký účes, pak peníze stačily na dlouhou dobu. Za pouhý týden si všimla, že svědění se výrazně snížilo, méně lupin se stalo a o měsíc později zmizela úplně. A ještě jedna věc - předtím, než vlas vypadl trochu, ale vždy zůstal na hřebenu a polštáři, ale teď to nebylo. Pak jsem na drogu už dlouho zapomněl, ale nedávno jsem si musel vzpomenout: narodil se moje dítě a problém s vlasy mi pokračoval. Musel jsem si vzpomenout na již prokázanou drogu. Nyní spolu se šamponem získal a postříkal podobný účinek.

Anna 43 let. Ekaterinburg.

Začal jsem šedivě brzy, takže jsem často musel aplikovat barvivo na vlasy. Výsledkem toho bylo, že prameny se přehnaly, začaly prudce klesat. Používalo spoustu peněz, ale Aleran šampon byl pro mě osobně nejúčinnější. Nemohu říci, že jsem se celý problém zcela zbavil, ale na hřebenu je značně méně chloupků. Budou i nadále dále používat. Ano, teď jsem namalována mnohem méně: na radu kosmetičky používám barvu, která je co nejblíže k mým přirozeným kudrlinkám.

Julie 18 let Moskva.

Mám problémy s vlasy - jsou velmi tlusté, hodně lupy. Vyzkoušela všechny druhy nástrojů a šamponů. Četl jsem recenze na webu a začal jsem užívat Aleranu a ukázalo se, že ne na nic: pomohla jí opravdu. Používá se 4 měsíce (podle pokynů) a pak se používá stejné množství jiných značek, a nyní znovu Aleran. Změny jsou dobře viditelné: teď v zrcadle nevidím tuku, která se nalepila dohromady, což jsem nazval "účesem". Můžu chodit s volnými kadeřemi, malovat v jakékoliv barvě, protože stejně jako lupy je už dávno pryč.

Šampon Alerana - recenze

Negativní recenze

 • Příjemný zápach.
 • Nádherně.
 • Zmatená srst.
 • Fallout nezastaví kapičky.

Dobrý den, drahá čtenáři. Dnes bych se chtěl dotknout tématu plešatosti a velmi silného vypadávání vlasů. Tento problém jsem čelil v červenci letošního roku a dosud. Velmi ovlivněný unavený hormon po narození druhého dítěte. Všechny ženy a muži vědí, že hlavní věc, která zasáhne oko, je kachna hlavou vlasů. Zpočátku začala spadnout postupně, 2-3 vlasy každý, pak si všiml, že vlasy jsou všude: na polštáři, na koberci, v jídle, mizím jako kočka a bylo naprosto děsivé, abych si umyla vlasy, protože všechno se bude rozšiřovat ve svazcích. Zde, po šamponování česané.

Takže ne moc hezký pohled, ale musel jsem ukázat, jaká skutečná ztráta je. A to je jen ranní škálování.

Opět přišla do lékárny ze skladu, tam je vždy žena, která mnohokrát navrhla velmi užitečné věci. A vyzval mě, abych zkusil šampon série Alerana. Koupil jsem ji pak. Je určeno pro suché a normální vlasy. Ale bohužel neměla dost peněz na balzám. Možná to je důvod pro můj neúspěch. Snažil jsem se. Vůně dobře, pění velmi dobře. Dost dlouho na dlouhou dobu. Udělal jsem vše, co je napsáno na obalu. První mýdlo a pak se aplikuje podruhé a čekalo 3 minuty, pak se umylo. Musíte ji používat po dobu 3 měsíců. Ihned se mi to moc nelíbilo, že velmi špatně míchá vlasy a je velmi obtížné. Ale příště jsem s tímto šamponem použil balsamový revivor, bylo dobře, že jsem se zamotal. Umyla jsem si vlasy po měsíc a čekala na zázrak. Četla jsem hodně pozitivních recenzí o této sérii. A naděje na spásu bylo. Velký zázrak se nesetkal. Tak jsem se tolik zbavil a prolezl. Nové vlasy nevylezou. Jakmile byly vlasy navlhčeny, bylo to všechno. Používám to teď, ale požádal jsem manžela, aby koupil další šampon, o tom vám řeknu v dalším recenzi mnohem později. Děkuji vám za pozornost.

Vlasy začaly po dodávce velmi vypadat. Po přečtení pozitivních recenzí koupil šampon myšlení pomůže z pádu ven. Neexistují však žádné výsledky, vlasy stále vypadávají. DOPORUČENO drahé

Nejprve se rozhodla zkusit tento šampon. Zpočátku jsem se dokonce líbil. Tlusté, dobře pěny, dobře voní. Také jsem použil balzám ze stejné série. Po první aplikaci jsem byl dokonce rád, že na hřebenu nezůstaly prakticky žádné vlasy. Ale po druhé aplikaci se všechno zhoršilo. Vlasy začaly tloustnout mnohem rychleji, objem vlasů zmizel, vlasy se začaly rozpadat intenzivněji. Uvědomil jsem si, že tento šampon mi nepatří a předal jsem mu jiný, který jsem teď spokojen. Možná, že tento šampon není vhodný pro všechny typy vlasů a někdo se mu bude líbit a přinese viditelný účinek. Přeji všem silným a silným vlasům!

Začala používat Aleranův šampon na barevné vlasy. Dojem, jako by nebyl umyt: vlasy jako olej ihned po vyschnutí. Nechutný.

A líbila se frázi v balíčku od Alerany, kde je napsáno, že normálně by mělo vypadat 80-120 vlasů za den. Na to napsali? takže nejsme příliš rozrušení, že nám to nepomohlo? tam byl sprej a balzámy se šamponem a maskami. jediný plus měl rád vůni šamponu. ZERO efekt!

běžné šampony. nevadí mi. vlasové spreje je nezmění, ani nic jiného. ozhizala alespoň nějaký výsledek, od přesně nulové.

to je jen střeva. horor! Kdybych věděl, že to nikdy nebude koupeno. Vlasy se začaly rozpadat "ještě horší", než říct nic. Jen plešatý na oči. Už se stydí! : (((((přestane se používat po dobu 2 týdnů, vlasy ze 150 kusů denně vylézou ven! Na tváři jako sněhulák, vlasy roste! Pocit se brzy začne holit v ráno a každý den se stává lepší: ((Obecně platí, Před použitím zvažte

Alerana Dandruff Šampon Recenze

Účel
Šampon ALERANA proti lupům eliminuje lupy, obnovuje normální rovnováhu pokožky hlavy, posiluje oslabené vlasy
Obsahuje procapil - komplex složek rostlinného původu, který aktivuje růst vlasů. Částice procapil zvyšují mikrocirkulaci krve v pokožce hlavy, zlepšují výživu kořenů, stimulují metabolismus buněk ve vlasových folikulích.

- zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje růst vlasů
- zlepšuje výživu a léčí vlasové folikuly
- odstraňuje lupy
- blokuje reprodukci houby způsobující lupy
- snižuje svědění a eliminuje odlupování pokožky hlavy
- normalizuje činnost mazových žláz
- hydratuje pokožku hlavy a intenzivně obnovuje strukturu vlasů

 • - Popis a fotografie na kartách zboží se mohou lišit podle toho, co je uvedeno v lékárně. Před objednávkou zkontrolujte informace u operátorů.
 • - Tento produkt nelze vyměnit a vrátit na základě rozhodnutí 55 z 01/19/1998.

Jak efektivní je Aleranova vlastnost z vypadávání vlasů, a stačí mít jen jeden šampon nebo potřebujete koupit lotion a masku?

№ 1716 | 15. 5. 2011 16:53 | Marusya Klimová

Chcete-li dosáhnout plného pozitivního účinku, musíte aplikovat krém, masku, kapsle a šampon, nejlépe s trváním nejméně 2-3 měsíců. Ale to je, pokud ztráta vlasů není spojena s hormonální poruchou nebo jinými humorálními reakcemi. Pak je v tomto případě léčba předepsána trichologem.

Č. 1717 | 15. 5. 2011 16:58 | poradce

Abych byl upřímný, nástroj není o ničem. Mám zranění zraku a zbytečné řasy na levém horním víčku (jako by byl v prostředku vytažen kus). Ráno jsem šla do lékárny, abych koupila nějaké prostředky, abych obnovila mé špatné řasy. Lékárník nabídl "Aleranu", ale řekl, že výsledek nezaručuje. Samozřejmě, nemám od narození příliš dlouhé řasy a neočekávám, že se stanou takovými. Chtěla jsem co nejdříve zotavit ztracené. Zázrak se nestalo. Oftalmolog řekl, že životnost jedné řasy je 1 měsíc, po měsíci se mé řasy více či méně zotavují, ale ne díky Aleranovi, ale prostě kvůli jejich přirozeným schopnostem. Také moje řasy nejsou tlustší nebo tmavší. Stručně řečeno, vrhlo 600 větrných rublů.

Č. 3315 | 19.12.2011 10:23 | Olya

Dobrý den! Objednal jsem si Aleranu Spray a myslela jsem si, že objednávka přijde na poštu a pokud to bude možné, zaplatím na dobírku

7526 | 30.10.12 13:31 | Láska

Nepracujeme s dobitím.

Č. 7611 | 11/07/12 6:01 PM Konzultant

Použil jsem tři měsíce. Za prvé, za dva týdny, byl skvělý výsledek. Netrval dlouho a do konce třetího měsíce mu začaly padat řasy a lámat. Sedím teď a lituji ((((.) Jsem mlčet v noci kvůli olejové kapalině (každou noc jsem se zobudil z mých oteklých víček, jako by mě uhryzl medvěd). ((.

13126 | 01/21/14 15:49 | Lite

Skvělý komplex vitamínů! Po dalším barvení vlasů jsem začal mít opravdové vlasy (viděl jsem, že barva byla přeexponována nebo oxidant byl vícestupňový), 200-300 chlupů denně (samozřejmě jsem to nepovažoval účelně, ale přibližně za oko). Lékárna se zajímala o linii Aleran a koupila si vitaminy, šampony a spreje ze stejné série. Výsledek nebyl dlouhý - po 2 týdnech začaly vlasy spadnout méně a po měsíci se vše vrátilo do normálu. Také jsem si všiml, že nehty začaly růst rychleji. Nechápu pobouření těch, kteří se pokoušejí vyléčit řasy s tímto vitamínovým komplexem a používají je po dobu tří měsíců. V ruštině pokyny říkají: aplikační doba je 1 měsíc (v balení 60 kusů), ráno pijete bílou barvu, večer večer červenohnědou pilulku.

Č. 16931 | 06/04/15 11:16 AM Tatyana

Tatiana, moje recenze byla první v tomto seznamu. Napsala jsem o Aleranově gelu na řasy. Byl to obrázek s lahví a kartáčem, jako vzhled řasenky. Jak se proměnil v komplex vitamínů a minerálů - nemám tušení. V té době jsem léčil řasy s Aleranovým gelem a nepomohlo mi to!

Č. 16978 | 15. června 15:08 | Olga

Když došlo k problémům s hormony, na základě toho se získaná hmotnost a vlasy začaly rozpadat, koupil Aleran pro vlasy, začal ji používat, ale lékárna také doporučovala modelové formy čtyřicet plus, pro normalizaci hormonálního pozadí a hubnutí, kompozice je přirozená. Už jsem ztratil asi 4 kg, cítím, že hormony se vrátí k normálu a mé vlasy už nelehnou po celém domě. Cítím dobré zlepšení.

Č. 19899 | 08.16.16 10:24 | Inna

Používám Aleranové sérum na jaře a na podzim, je třeba pomoci chloupkům, posílit a zlepšit růst. Jedna bublina stačí asi měsíc. Vůně pěkně voní, nevykrmuje vlasy. Objeví se mladá podsada) Výrobky jsou prodávány v lékárně, takže jsem si jistý, že je to kvalitní.

23036 | 10/11/17 6:16 PM Nadia

Velmi spokojen s Aleranovým sérem. Dali to čistě náhodě, než nikdy nepoužili profesionální linky. Třísek 2 x týdně. Zdálo se, že vlasy jsou silnější a nejdůležitější je, že začínají růst nové mladé chloupky, takové podsady) Sérum samotné je příjemné - není mastné a nelepivé, jako voda. Jedna bublina je dostatečně dlouhá. Koupím víc.

23090 | 18.října 17:46 | Natasha

Můj manžel začal tvořit plešatost. Řekněte dědictví. Rozhodla jsem se prohledat na internetu za něco efektivního, který pomůže napravit situaci. Četla jsem hodně pozitivních recenzí o šampónu, balzámu a spreji od Aleranu. Ukazuje se, že existuje i mužská linie. Koupil jsem si sprej a podal jsem mu manžela. Použili jsme asi 2 měsíce. Prostředky jsou dobré. Balený tuk méně je jistý. Zdá se mi, že se začaly objevovat i vlasy. Jsme spokojeni. Kvalitativně a nejdůležitější je výsledek viditelný.

Č. 23210 | 11/01/17 15:15 | Valerie

Crash v červené barvě s 15 let, a dlouho nemohl najít dobrý šampon pro barevné vlasy. Přátelka poradila s Aleranovým šamponem na barvené vlasy a já jsem byla spokojená jako ještěrka. Nejen, že barva trvá dlouhou dobu, a bonusové vlasy se stávají méně spadlé a skutečně se naživu))

23346 | 11/16/17 4:58 pm Anastasia

Koupil jsem Aleranu 5% pro mého manžela, všiml si, že má holou skvrnu a že mu bylo jen 35 let. Střetla se na fóra a dospěla k závěru, že Alerana je nejlepší nápravou. Byl to střílet po dobu 2 měsíců, 2 krát denně, dívám se na to)) Na plešatém místě se začalo dělat nové dělo!

23356 | 18. června 17:15 | Elena

Víš, pokud si ženy odříznou vlasy, budou to litovat, chtějí se vrátit, pokud to pěstují, chtějí to snížit. Tady se mnou také. Střih na ramena a hubený. Musel jsem je naléhat. V této studně pomohlo sérum pro růst vlasů Aleran. Nemá tučné vlasy, absorbuje se okamžitě. Za měsíc mi vlasy vzrostly o 2 cm, to je pro mě velký pokrok Doufám, že s ním můžu dosáhnout dlouhých vlasů do 8. března.

№ 23624 | 12.20.17 18:43 | Karině

Používám Aleran šampon na mastné vlasy po dobu půl roku. Opravdu jsem měl rád vlasy - vlasy jsou méně špinavé, začaly se omývat i každý druhý den a ne každý, poslušný a dobře česaný. Doporučuji!

№ 23905 | 18.18 18:32 | Elena

Objevila se lupna a aby se situace nezačala, koupil jsem v lékárně Aleran šampon. S balíčkem jsem také koupil balzám na vlasy. Prostředky této linie pomáhají. Výsledkem je téměř okamžitě po první aplikaci. A asi za týden začaly vlasy vypadat zdravěji a hustěji. A co je nejdůležitější, bez "prášku". Tato řada je prostě jedinečná pro řešení problémů s lupinami.

№ 23920 | 02.20.18 16:40 | Tonya

Velmi spokojeni s Aleranovým sérem, vlasy se změkčily, rostly velmi dobře a rychle, nemám čas tónovat kořeny)) a objevilo se spousta mladých vlasů, myslím, že hustota brzy stoupne) Není to příliš drahé, ale efekt je 100%. Trichologové doporučují absolvovat kurz dvakrát za rok.

Č. 24004 | 03/10/18 17:06 | Catherine

Moje dcera je teenager. A v poslední době, zdánlivě kvůli hormonálnímu narušení, jsem si všiml, že vlasy se zvětšily, objevila se lupy. Nedotýkejte se, koupíte Aleranu. Nástroj mi je znám, jak koupil můj manžel, vím, že výsledek bude vždy skvělý. Šampon pro mastné vlasy. Jak bylo očekáváno, výsledek je v pohodě! Moje krásné vlasy jí byly obnoveny. Velmi, velmi efektivní série.

24066 | 03/26/18 10:42 | Catherine

Již ve druhém roce používám šampon pro barevné vlasy značky Aleran. Pouze mi pomáhá udržet jasně červený odstín po dlouhou dobu, neumožňoval barvu vymývat na pár týdnů. Snažil jsem se o využití jiných šampónů, ale ten účinek nebyl vůbec stejný a po celou dobu jsem se vrátil k Aleranovi.

Pro Více Informací O Suché Vlasy