logo

Šampon Grandma Agafi recepty - recenze

Recepty babičky Agafyy

Šampon Grandmother Agafi Recepty 28. září 2015

Za první a poslední dobu jsem koupil tento šampon (pro všechny typy vlasů, bodlák). Zdálo se, jako by navštívila holičství místo ženské mužské síně a Chryprom vás konečně osvěžili. Aroma, bít na místě! A to je pro ženský šampon! Objevuje se přirozená otázka: kdyby se tato Agafya zavázala vymyslet vůni pro muže, co by vynalezla? Myslím, že bych si vzal dehet jako podklad - je to dobré pro zdraví a bolest ducha.

Šamponové recepty Babička Agafi 24. dubna 2014

Ahoj všichni! Po přečtení recenzí šamponu RBA nejdříve nevěřila, ale rozhodla se to zkusit. Šel jsem do obchodu a byl velmi překvapen za cenu, šampon mě stával jen 37 rublů. Koupil jsem tam balzám RBA, večer jsem si umyl vlasy a necítil jsem potěšení, nemohl jsem si vyčesat mokré vlasy ((ale vyschly a WOW WOW WOW; Byl jsem příjemně překvapen, že už tři měsíce používám řadu RBA a já bych to nevyměnila za nic jiného, ​​vlasy se stávaly nádherné, hladké, uklidňující a nikdy netečely URAAAA k babičce Agafie.

Recenze jsou užitečné? Ano 39 · Ne 1

Šamponové recepty Babička Agafi 26. dubna 2013

Já používám zcela RBA po dobu jednoho roku, mám veškerou péči o vlasy, protože masky dokončovací kapsle, říkají, že před tím, nebo vlasy byly překreslil v červené a černé a blond, jsou bičován, porušil, začali jako pírko, mají jako rok jsem neměl potlzuyus barvu a použít efekt RBA je ohromující, kteří jsou alergičtí, svědění, a všechno ostatní budou říkat, že vše je velmi individuální, a jste-li reakce na šampon, nemusíte nadávat na výrobce. Můj vylosy je velmi citlivý, já davolno tato společnost, jiné šampony mytí není možné vlasy se začíná hroutit, se stejným vlasový šampon se stal silný, přímý, od září, měl jsem rány na obočí, já teď klidně ji brát za ušima, vlasy rostou rychleji, tlustší. Jsem velmi potěšen, než jsem zkusil šampony odlišné cenové kategorie a řekl bych, že i šampon pro 1200 nelze srovnávat.

Šamponové recepty Babička Agafi 24. dubna 2013

Náhodou jsem v obchodě viděl nový RBA bez SLS a parabenů. Chápu, že za 34 rublů a bez certifikátů nemůžete nic koupit - koupil jste to stejně. Promyšlejte, vlasy, které nebudete odhalovat. Ale to není hlavní věc. Po jeho srsti se nemůžete umýt 5 dní! Pro mě je to záznam. A žádný odpad na hlavě neroste jako po všech lauretových šamponech, čerstvé a sibiřské přírodě. Nyní se dívám na nové produkty "První řešení"

Recenze jsou užitečné? Ano 22 · Ne 6

Šamponové recepty Babička Agafi 5. dubna 2013

Před třemi týdny jsem zakoupil "Tlustý balzám" a "Masku na vlasy", vše mi stálo 75 rublů. Vlasy se staly tvrdé, rychle ztratily objem (po vyschnutí sušičem vlasů) a objevila se nejhorší svrb. Před tím, než jsem před rokem, podle "lahodných" rad, už jsem šampon RBA. Poté, kromě svrbení a plátů na hlavě, nic z cesty nevzniklo. Proto jsem včera odjel a koupil šampon Gurbalife, který mě vždycky chrání před nebezpečnými experimenty. A tak se mi líbí různé druhy šamponů.

Šamponové recepty Babička Agafi 16. října 2012

Dívky, včera koupil šampon RBA. Nečekal jsem takový výsledek. Vlasy jsou voňavé, hedvábné. Dnes ráno, jak nikdy nevycházeli žádné vlasy. Jsem potěšen. Také jsem koupil ruční mýdlo RBA. Taky mě taky potěšilo. Překvapivě je dokonce i olejová maska ​​odmyla z vlasů. Budu i nadále používat, uvidíme, co se stane dál.

Šamponové recepty Babička Agafi 7. října 2012

Začal používat šampón řady RBA, velmi. Zpočátku je pravda, že když si umyjete vlasy, zdá se to těžké, a poté, když se vysychá, je to prostě měkké, lesklé a živé. Proto nebudeme tento šampon měnit pro jiné značky.

Šamponové recepty Babička Agafi 27. května 2012

Ti, kteří jsou v šamponech zmaten, prostě věnujte pozornost složení. Napsali to pro nás. A nemyslím si, že by něco takového skrývali. Tam jsou sls obvyklé laureth lauryl sodný sulfáty - přímo v odpadkové koše (ačkoli někdo má jejich vlasy dokonale zpracované).

Podívejte se na složení laureth sulfátu hořečnatého - neváhejte a kupujte!

Šampony Agaf nejsou všichni stejně stejně elegantní - pro někoho je vodnatý, někdo se neumí. Ale je to z různých bylinných výplní. Hlavním úkolem šamponu je umytí. Takže nejčastější prostředky. A pokud je měkká a není tak škodlivá, co by mohlo být lepší.

Šamponové recepty Babička Agafi 23. dubna 2012

Mám seborrheu. Opravdu se mi líbilo šampon lékařské proti seborrhei na základě mýdla kořenového dehtu (obsahuje Climbazol). Svědění a peeling opravdu zmizí. Jaké drahé šampony mi neumýřily hlavu a nic mi pomohlo, a pak jsem koupil mizerný šampon babičky Agafyy. Koupil bych to dříve. Šampon super! Děkujeme výrobci!

Šamponové recepty Babička Agafi 7. března 2012

Asi rok začala používat šampony této série - "Šampon s pergou a včelím voskem" a "17 bylinami". Nejdříve se objevila lupa a hlava se začala svědit, ale po 2 týdnech všechno zmizelo (vidíte, jak se na ní zvykne kůže). Po odečtení na internetu a přidáním přímo do lahví šamponu 10 tablet mumie. Výsledkem je super! Přestala jsem používat oplachy, vlasy po zbarvení se rychle obnovily, má lesk. Od kolegů několikrát již získala chválu za lesk a stav vlasů. Velmi spokojen, nastaven na nákup těchto balzámů neustále.. Cena je také nízká. Děkujeme vám výrobce!

Šamponové recepty Babička Agafi 16. prosince 2011

Opravdu se mi líbilo šampon na propolisu (nová série, velká láhev) č. 4 pro pomp a objem! Přírodní šampon bez SLS, pěny překvapivě dobře, kompozice je vynikající. Doporučuji všem. Zdá se, že se objevuje hlasitost a pomp.

Recenze jsou užitečné? Ano 20 · Ne 4

Šamponové recepty Babička Agafi 10. prosince 2011

Měl jsem rád dermatologický šampon s cedrovými mikrokapslemi proti suchému seborrheu. Vlasy hedvábné, nevázané, lupy ze 2 aplikací byly úplné. To je jen cena příliš vysoká pro tuto značku - 120 rublů na 300 gramů

Šampon Babička Agafya recepty 28.října 2011

Koupil jsem od babičky dva šampony. Z vlasové ztráty a mírné na 17 bylin. Co říci. horor Ten první umyl hlavu a pak celý den svědčí, dokonce i ruce. To s druhým (myslel jsem si, že bych to mohl vyfouknout), strašidelně svíjel. A kořeny vlasů večer začaly bolet. Obecně jsem se vůbec nezapadal (((((mám bělené, dlouhé, suché vlasy.) Je jasné, že i Elziv je méně agresivní a blíž.

Šamponové recepty Babička Agafi 5. dubna 2011

Obecně jsem kdysi zničil vlasy velmi silně, jak tolik lidí nikdy nesnívalo. Smrt přišla na všechno: vlasy, pokožka hlavy. Celý rok vlasy začaly vypadat dobře, ožívaly se bez pomoci cokoli, šampony byly pokaždé jiné. Máma doporučila koupit šampon RBA. Levné, překvapivě samozřejmě. Koupeno na simpletas. Napěchoval jsem tak, jak jsem nikdy nesníval, velmi silně. zatímco jsem si umyla hlavu, myslela jsem - nechutná. zdálo se, že mé vlasy znovu spálily. Při mýdle byly takové doteky. Suché, lesklé, měkké, hezké se dívat! Všichni jednotlivě, pravděpodobně, se budu snažit dále.

Šampon Babička Agafi Recepty 29.května 2010

Recenze jsou užitečné? Ano 8 · Ne 0

Alenka 79 hostů

Šampon Grandmother Agafi Recepty 23.května 2010

Šampóny Babička Agafi Recepty 14.května 2010

Šampon Grandmother Agafi Recepty 10. května 2010

Recenze jsou užitečné? Ano 6 · Ne 1

Šampon Grandmother Agafi Recepty 6. května 2010

Šampon Grandmother Agafi Recepty 5. května 2010

Recenze jsou užitečné? Ano 14 · Ne 13

Šampon Babička Agafi recepty 29. dubna 2010

Recenze jsou užitečné? Ano 4 · Ne 4

Šampon Grandmother Agafi Recepty 19.dubna 2010

Šampon "Babička Agafya": recenze, složení a rysy

Luxusní kudrlinky byly vždy považovány za jednu z hlavních ozdob žen. Ano, a muži nikdy nekoupili vlasy. Proto existuje mnoho receptur, které mohou zdravé a lesklé vlasy. Jedním z nich je šampon Grandma Agafya. Přehledy nástroje, jeho vlastnosti budou popsány níže.

Trochu historie

Vždycky lidstvo přikládá velkou důležitost péči o vlasy, vynalézá mnoho různých prostředků. Pomohly vytvořit kudrlinky zdravé a krásné. V současnosti jsou hlavním prostředkem péče o vlasy tekuté šampony určené pro různé typy vlasů. Objevily se ve 30. letech minulého století. Pomalu, ale jistě, kapalina znamená vytlačování tuhého mýdla, které se až do svého vzhledu výrazně používalo k praní vlasů. Šampon "Recepty babičky Agafiho", jejichž recenze jsou ponechány zákazníky, je považován za relativně nový nástroj. Je založen na lidových receptech a inovačních technikách v oblasti kosmetologie.

Ve starověku lidé používali různé přírodní prostředky k udržení vlasů a těla čisté. Například v naší zemi byly naše hlavy v létě omývané čerstvými bylinkami a suché v zimě. Používali také žitný chléb namočený ve vodě, vaječný žloutek a mnoho dalšího.

Hlavní výhodou všech starých způsobů péče o vlasy je, že pro tento účel byly použity pouze přírodní přírodní složky. Bylo to při používání lidových prostředků s minimálním využitím "chemie", na které se spoléhala ruská firma "First Solution". Spustila řadu produktů pro péči o vlasy a tělo. Společnost v roce 2000 tohoto století přidala jméno "Recepty babičky Agafyy". "Tvář" ​​této značky byla obrazem sibiřského léčitele Agafya. Prostředky jsou velmi populární. Zejména v poptávce, podle recenzí, babička Agafya šampon proti vypadávání vlasů. Také kupující koupit dehet, rajčata mořského kolekce.

Složení šamponů "Babička Agafie"

Podle výrobců jsou všechny receptury šamponu, a existuje několik tuctů z nich, připraveny na tavenině. Vyrábí se v podnicích společnosti. Voda je čištěna a zmrzlá, což značně zvyšuje její měkkost.

To se liší od jiných prostředků, podle recenzí, babička Agafya šampon. Produkt na vlasy obsahuje různé bylinné směsi. Platí různé typy poplatků. Seznam přírodních složek závisí na účelu konkrétního šamponu.

Výhody šampónů babičky Agafyy

Namísto chemických složek používaných v klasických čisticích prostředcích obsahují přítomné látky kořen mydla. Je to přirozená složka, která byla od pradávna používána k mytí vlasů. Kořen mýdla je znám svou silnou pěnivostí.

Šampon obsahuje další jedinečné přísady. Tak, podle odborných recenzí, šampony babičky Agafya proti vypadávání vlasů, rajčat, deht obsahují mýdlo byliny ze Sibiře a Altai. Jedná se o léčivý soapwolf, tkaní hedvábný, amaranth a další.

Hlavní výhodou těchto čisticích složek je absence sulfátů a parabenů, které mají negativní účinek na vlasy. Jako aktivní složky, které urychlují růst vlasů, jsou v šamponech této řady použity bylinné extrakty.

Šampony nejsou zcela ekologický výrobek, protože obsahují konzervační látky a povrchově aktivní látky. Tyto výrobky však mají jemný a jemný účinek a nepoškozují vlasy.

Šampon pro vypadávání vlasů

Jedním z nejoblíbenějších produktů je šampon Grandmother Agafia pro vypadávání vlasů. Názory na něj jsou většinou pozitivní. Tato řada finančních prostředků je ve zvláštní poptávce.

Šampon proti vypadávání vlasů na lněném oleji s extraktem kalamusového kořene a keratinu je uznáván jako účinný prostředek. Jeho aktivní složky činí žárovky zdravými a stimulují jejich zvýšené zásobení krví. Zvyšuje tón pleti. Calamus kořen byl používán v lidové medicíně od starověku jako prostředek pro počáteční plešatost.

Tento nástroj obsahuje velké množství vitaminu C, a proto má výrazný antimikrobiální účinek. Lněný olej, který je součástí, obsahuje nenasycenou mastnou kyselinu linolenovou. Zlepšuje buněčný metabolismus a zlepšuje ochrannou funkci pokožky. Keratin je bílkovina nacházející se ve vlasech a nehty. Zachovává vlhkost, chrání před dehydratací.

Složení tohoto šamponu, stejně jako všechny výrobky značky, zahrnuje kořen mydla. Má jemnější účinek než chemikálie používané k tomuto účelu v jiných šamponech. Předložený prostředek se vydává v balení o objemu 300 ml.

Od vypadávání vlasů s kořenem lopuchu

Podle recenzí je dalším populárním prostředkem šampon Grandma Agafya pro vypadávání vlasů na bázi lopuchového oleje. Populární lék obsahuje jinou sadu léčivých bylin. Kompozice obsahuje kromě tradiční vody z taveniny a kořenů mýdla kořen lopuchu.

S přidáním mumiya

Tam je také série na prodej, který zahrnuje mumie produkty. Pro osoby, které čelí problému vypadávání vlasů, doporučujeme tento šampon "Babička Agafya". Hodnocení zákazníků naznačuje, že se jedná o speciální nástroj. Zabraňuje vypadávání vlasů a křehkost.

Šampon je založen na 17 sibiřských bylinkách. Obsahuje červenou jalovec a zlatý kořen. V kombinaci s horní mumií vytváří silný terapeutický efekt. Využití prostředků vede ke ztrátě vlasů, dává jim sílu a zajišťuje zdravý růst.

Třecí šampon

Mezi prezentovanými šampony má lék na bázi březového dehtu výrazný terapeutický účinek. Od starověku se tato složka považuje za vynikající antiseptické, protiplesňové činidlo pro vlasy. Šampon Tar Granny Agafya, který jsou recenzovány odborníky a zákazníky, je vyznačen vysokou kvalitou.

Jedná se o speciální dermatologický prostředek pro lupy a seborrheu. Birch dehet normalizuje funkci mazových žláz hlavy, urychluje regeneraci kožních a vlasových buněk, zlepšuje přívod krve do tkání.

Také ve složení tohoto šamponu je vysoce aktivní antiseborrická složka klimbazol. Zabraňuje růstu lupinových hub. Terapeutický účinek je posilován vitamínem PP - jediným vitamínem, který je považován za medicínu v medicíně. Aktivuje metabolické procesy, čímž zlepšuje strukturu vlasů a léčí je jako celek.

Řešetlák mořský

Zákazníci si uvědomují vysokou účinnost šampónu "Grandmother Agafia" z mořských plodů. Z přezkumů odborníků vyplývá, že jde o kvalitní nástroj. Šampon z mořského bukku tvoří objem vlasů.

Základem šamponu je šťáva z divokých plodů Altai z mořských plodů. Tato látka vyživuje vlasy. Zahrnut také do extraktu Amur velvet. Tato složka oživuje kadeře z kořenů, aniž by je zpevňovala, a výtažek z kořene Baikal dává vlasům přirozený lesk a hedvábnost.

Hodnocení zákazníků

Recenze Šampon Grandma Agafya je většinou pozitivní. Popularita těchto fondů je způsobena jejich vysokou kvalitou, přirozeným původem součástí. Uživatelé také vybírají tyto šampony kvůli absenci škodlivé "chemie" ve složení.

Dermatologové zaznamenali výrazný terapeutický a kosmetický účinek při použití šamponů uvedené série. Ti, kteří kupují šampony s přirozeným složením, si povšimnou, že po prvním praní vlasy a pokožka hlavy se znatelněji stávají krásnějšími a zdravějšími. Spotřebitelé také přitahují nízká cena zboží s vynikající kvalitou.

Ti, kteří používají tyto šampony, zdůrazňují vynikající mycí schopnost, příjemnou vůni a dobrou strukturu.

Množství negativních recenzí kvůli tomu, že kupující si nemohli vybrat správný šampon, který odpovídá typu vlasů. Mezi různými produkty "Recepty babička Agafi" každý může najít nejlepší volbu. Náklady na výrobky této značky vám umožňují nakupovat a otestovat několik nástrojů najednou.

Je třeba také poznamenat, že finanční prostředky této značky mají relativně krátkou trvanlivost. To je způsobeno přítomností lehkých konzervačních látek a velkého množství přírodních složek, které rychle klesají. To opět potvrzuje přirozené organické složení výrobků. Šamponisté "Recepty babičky Agafiho" dokázali úspěšně spojit mezi nimi nejlepší tradice tradiční medicíny minulosti s vysokými technologiemi a úspěchy současného vědeckého a technického pokroku.

Po zvážení vlastností šampónů Grandma Agafya, zákaznických a odborných recenzí můžeme zaznamenat vysokou kvalitu a efektivitu produktů domácí značky.

Šampon granny agafia - recenze

Negativní recenze

Za první a poslední dobu jsem koupil tento šampon (pro všechny typy vlasů, bodlák). Zdálo se, jako by navštívila holičství místo ženské mužské síně a Chryprom vás konečně osvěžili. Aroma, bít na místě! A to je pro ženský šampon! Objevuje se přirozená otázka: kdyby se tato Agafya zavázala vymyslet vůni pro muže, co by vynalezla? Myslím, že bych si vzal dehet jako podklad - je to dobré pro zdraví a bolest ducha.

Dermatologický šampon pro mastné vlasy se nelíbil, vlasy jako vlek, moje hlava se tokalo strašně! Je možné srovnávat tuto značku se stixem? A já jsem se nedal blízko!

Z babičky Agafyy jsem neměla nic - koberce, mýdlo, vlasy, oleje pro ně. Obecně se výrobky líbí. Ale postoj k šamponům je v pohodě. Přibližně jako řada Čistá, ale také své šampony zvlášť nekoupím. Měla jsem šampon, jako je lékárna - sada léků Agafya, dermatologická, na bázi kořenů mýdla. A ve složení všechny stejné mýdla. No, ano, nečekal jsem, že by finanční prostředky byly hodně přirozené. Je to jen to, že moje vlasy jsou na dotek divné - vyschne na špičkách, naopak se rychleji znečišťují v kořenech. Je dobré, že bublina sama o sobě nebyla velká, utrácela se rychle.

Poté si z ekonomických důvodů koupila litr šamponu z rakytníku. No, jako šampon. Takže je napsáno, že šampon, ale s rozšířeným spektrem účinku, je vlastně multifunkční lék. Můžete jej použít jako šampon nebo jako ruční mýdlo nebo jako sprchový gel a několik dalších použití. Neměl jsem rád drsný zápach a stav vlasů byl nějakým způsobem příliš suchý. Stejně tak není možné všechno umýt jedním nástrojem. Přesněji to může být možné, ale ne všichni půjdou daleko. No, vyčerpal ho jinými směry - sprchovým gelem, pěnou z koupele.

Možná se prostě nenarazili pod můj typ vlasů, ale zatím jsem se rozhodl, že nebudou mít šampony. Nejvíce ze společnosti Agafya mám rád černé mýdlo v pohárku a všechny druhy kudrlin. Levná a příjemná k použití.

Používalo několik šamponů od babičky Agafi. Poddala poměrně nízkou cenu a hlasitě slibovala balíček. Protože mám tenké a mastné vlasy, musím je často umýt. Kromě toho, stále hojně sypyatsya po porodu. Proto neustále hledá dobré zpevňující šampony.

Můj poslední nákup byl šampon pro vypadávání vlasů založený na pěti mydlových bylinkách a infekci lopuchu. Ropa olej, často používám, dělat masky. A pak je tu rašelinový olej a pět bylin: Uralské lékořice, tkané hedvábné, sibiřský jar, mýdlo, amarant. Nikdy jsem takové názvy nikdy neslyšel.

Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů. Jeho vůně je příjemná, bylinná. Barva je průhledná zelená. Vlasy čistí dobře, ale pěna je slabá. Ano, a ten efekt jsem si nevšiml. Vlasy se stále nalévají. Ale zdá se, že se tělo zotavuje, protože mnoho žen, které porodily, říká, že časem tento problém zmizí sám o sobě.

Stejně jako šampony babičky, moc se mi nelíbí, ale má mnohem lepší masky na vlasy. Stejně jako stejný rašelinový olej, extrakt z borovice.

Tento šampon jsem použil dvakrát v životě: 2 myčku poprvé a 1,5 týdny skoro každý den na druhý. Koupil jsem je sám poprvé: mě zapůsobilo na popis četných bylin, že kosmetika "Recepty babičky Agafiho" byla prodávána v lékárně a když jsem se podíval na cenu, rozhodl jsem se ji vyzkoušet - proč ne za penny. Umyla jsem si hlavu: po dobrém šampónu jsou mokré vlasy vždy hladké, tady jsem už cítila "slamu" v mých rukou pod sprchou. Riziko po 4 dnech znovu - nikdy nevíte, musíte dát šanci na výrobek. Ale po tom, co po uschnutí viděla matné, bez života vlasy, zbytek a poměrně velký, mimochodem, objem šamponu vyčerpaný jako pěna, i přes zvláštní vůni.

Bylinné a ne nepříjemné, ale spíše jako dům nějaké babičky-léčitel než dobro.

Nějak, mnohem později, šla do nemocnice, zdálo se, že o ní to napsala: spěchala, takže se jí podařilo vzít jen oblečení a pantofle, a v nemocnici jsem jako všichni ostatní na komerční pojištění dostala první pomoc. Smích je jeden, ne sada: figurky z barevných ručníků, zdobené hadry, naše nejlevnější zubní kartáčka, sovětský toaletní papír a tenhle je šampon. Uvědomil si, že to bude trvat dlouho, než si umyjete IT s hlavou, vykřiknete a bylo to z čeho.

Již po 5 dnech byl rozdíl ve stavu vlasů a vlasové pokožky na obličeji: večer ve stejný den (na praní) vlasy nahoře vypadaly mastné a neumyté. Obecně platí, že všechno mám vlasy šamponem "Recepty babička Agafi" asi 8krát. Po těchto 1,5 týdnech se nejenom pokožka hlavy stala brutálně mastnou několik měsíců předem, ale také špičky vlasů byly divoce suché - musely být v zásadě odříznuté, protože již nebyly podrobeny léčbě.

A po domově jsem koupil 3 různé drahé šampony profesionálních značek, poslední 2 speciálně pro ošetření mastné pokožky hlavy, naposledy jsem v zásadě navíc přijal samostatný prostředek, který byl aplikován před praním jako maska. A až poté, co se René Furterer nakonec začal opravdu vrátit k normálu, se skalp začal skutečně vrátit. Ale i tak velmi, velmi postupně: doslova jsem ošetřovala svou kůži a velmi obtížně.

Takže vám nebudu jen doporučovat, abyste ji použili, ale důrazně doporučuji, abyste se nepoškodili šamponem "Recepty babičky Agafi" !!

 • Pokusil jsem se zničit vlasy

Můj šampon skončil, bylo příliš líné jít do obchodu, matka měla lžičku čarodějných receptů Agafya v koši, kterou jsem popadl a naplnil veselým gallopem a utekl, abych to vyzkoušel. Byla to chyba, mé barvy se nebojí žádné barvy nebo špatného počasí, byly vždy dobré a leželo nádherné kroužky. Nikdy bych si nemyslel, že by se mohly změnit na křehkou a nerozbitnou vlečku, s nějakým bělavým květem a běžným šamponem! Bylo to hrozné, litry balzámů - kondicionéry a výživné masky - byly sužovány předtím, než se vlasy znovu začaly vypadat slušně. Doufám, že jsem měl jen tento efekt, protože je to opravdu strašné.

Neutrální recenze

Na mne se přiblížila lupa

Již měsíc mi vlasy s černou šamponkou Agafya proti lupům, obvykle levné šampony z Ruska nevyhovují mně, ale tady šampon překvapivě přišel ke mně. Prodává se v černé láhvi o objemu 350 ml, obsahuje spoustu užitečných bylin, někteří z nich, které znám, dokonce museli čelit podle potřeby.

Koupil jsem tento šampon pouze za 50 rublů. V barvě je skutečnost, že je černá, značně zveličená - je tmavě zelená. Opravdu se mi líbila vůně šamponu, květiny nějakého druhu plevele vůně tolik, vzpomínám si, že v dětství, když jsme s mojí sestrou sbíraly kytice na louce, jsem narazil na květiny s takovou vůní.

Šampon je tlustý, jeho konzistence je jako sprchový gel. Jediná věc, kterou jsem neměl rád, bylo, jak se pěna, pěna je příliš hustá, musím ji zředit troškou vody, abych si snadněji umyl vlasy. A tak umýt dobře. A hlava se od ní nepoškrábá, zatímco ji používám, a pak ji střídám s šamponem Nivey z lupů, takže kůže zvykne na stejnou věc.

 • Pokud přestanete používat tento šampon, bude to ještě horší.

Vlasy z dětství byly velmi dlouhé, jediným problémem bylo, že vlasy tekoucí. Bylo to snadné to bojovat, šel kadeřník a nakrájel konce, ale v jednom období vlasy začaly spadat do svazků. Šel jsem do kosmetiky, tam byl velmi dobrý konzultant, vysvětlila mu problém a doporučil levný šampon "Recepty babičky Agafi". Přirozeně koupil, za takovou cenu nic neztrácím. Začal jsem ji používat, viděl jsem ten efekt doslova za týden, moje vlasy přestaly klesat, bylo měkké. Viděl jsem další problém, když šampon skončil, ale obchod neměl dočasně to a musel si koupit další šampon. Vlasy začaly vypadávat ještě horší, objevovaly se lupy, už jsem tento šampon nekoupil, asi po měsíci všechno odešlo. Samozřejmě, že je vhodný pro někoho, ale nevyhovoval mi.

Mám tento šampon na radu přítele. Byl jsem přitahován svým přirozeným složením na bylinkách. Neviděl jsem žádný nadpřirozený efekt, ale moje vlasy jsou dobře česané a lesknou. Já v zásadě nemám vlasy šampony. Cena tohoto produktu je nízká, koupil jsem 60-70 rublů v Auchanu. Je normální pach, ale doporučujeme si dvakrát umýt hlavu.

Šampon je tlustý, pěny jsou střední, vlasy vysušují v mém, ale příjemném zápachu. Pro nenasycené vlasy, myslím, že to bude vypadat. Výhody - levné. Dal mu pár šancí, že výsledek není skutečně. Na fotografii mu o něm napíše jiný šampon, takže to bude pravděpodobně dobré pro nevyléčené vlasy, ale jak říkají, že vše je individuální

 • dostupné ceny
 • žádná chemie
 • příjemný bylinný zápach
 • vlasy se po něm tlačily

Co je jedinečné u šamponové babičky Agafya a je pravda, že urychluje růst vlasů

Při hledání účinných prostředků pro zdravé vlasy si mnoho žen vybírá kosmetiku na přírodní bázi. Esenciální oleje, rostlinné extrakty, rostliny shromážděné v ekologicky čistých oblastech - všechny tyto složky jsou přítomny v šamponu Grandma Agafya pro růst vlasů. Během 15 let, které uplynulo od doby, kdy se babička Agafya objevila na regálech obchodů, získala kosmetika dobrou pověst. Náklady na jejich nízké náklady a posouzení vlivu aplikace pomohou spotřebitelům.

Princip činnosti

Existuje několik sérií produktů "Agafya" pro péči o kadeře. Mimo jiné, k urychlení růstu vlasů, výrobce nabízí šampony "Thick" a "Special" (aktivátor).

Složení a výhody

První série produktů vyrobených z přírodních složek, vydaných v roce 2002, se nazývala "Recepty babičky Agafiho". Obsahuje spoustu přípravků pro péči o pleť, vlasy včetně šamponu, urychluje růst pramenů "tlustých".

Jejím základem je tavenina vody, která se čistí nečistotami zmrazením. Bílý med a olej z lopuchu vyživují, zvlhčují prameny, zpevňují a stimulují růst. Borovicová pryskyřice (dřevitá pryskyřice) dezinfikuje, podporuje regeneraci pokožky, má protizánětlivý účinek. Další složení šamponu je obohaceno infuzí 17 bylin, to je:

 • devatenáct;
 • immortelle;
 • kopřiva;
 • heřmánek;
 • Baikal lebka;
 • pelyněk;
 • yasnotka a další.

Pečlivě vyčistěte kudrlinky, aniž byste narušili jejich strukturu, pomáhá kořen mýdla. Na základě tohoto extraktu byly vytvořeny další šampony společnosti - například ze série "Agafya Bathhouse". Patří sem také speciální aktivátor růstu kudrlin, který obsahuje:

 • Altai rajčatový olej - vyživuje pokožku hlavy, slouží jako zdroj vitamínů;
 • extrakt z Hypericum - zabraňuje křehkosti, suchost pramenů;
 • extrakt z kořene lopuchu - obsahuje vitamíny, bílkoviny, které zabraňují ztrátě;
 • olej z pepřového oleje - vyživuje žárovky, dodává vlasům dodatečný objem;
 • extrakt ze sibiřského oleje - obsahuje aminokyseliny, askorbové, aktivuje růst kudrlin;
 • Kelen Potentilka (nebo Kuril čaj) extrakt - dělá vlasy měkké, poslušné, dává to lesk.

Kromě přírodního složení mají výrobky pro péči o vlasy "ze sibiřské travnity" mnoho dalších výhod:

 1. Nízká cena. Z větší části je to kvůli tomu, že výrobce netráví spoustu peněz na reklamu. Také tvůrci tohoto ekologického produktu ušetří na obalech, nahrazují drahé skleněné lahvičky jiných materiálů bez PVC.
 2. Pečlivý výběr kvalitních bylin. Suroviny pocházejí ze Sibiře, regionu Bajkal, kde jsou pěstovány v ekologicky čisté oblasti. Rostliny pro produkty koupelny Agafya jsou sklizeny ručně na území Khakassie.
 3. Použití metody lisování za studena k získání organických olejů. To vám umožní ušetřit maximální množství užitečných látek.
 4. Absence škodlivých chemických přísad: silikony, parabeny. V tomto případě je složení šamponů bez sulfátů konzervační látky, parfémové kompozice, mírně povrchově aktivní činidlo kokosíranu sodného, ​​které výrobek čestně píše na štítku.
 5. Bonus - leták s recepty tradiční medicíny. Vložka doprovází všechny výrobky pro péči o vlasy "z Agafya".

Pozor! Kokosíran sodný je stále sulfát, i když méně nepříjemný než agresivní protějšky. Je odvozen z kokosového oleje. Tato složka může být použita v přírodních kosmetických výrobcích.

Jaké problémy mohou vyřešit

Hlavním cílem obou kosmetických přípravků - zrychlení růstu vlasů. Navíc šampon "Silný" má následující efekt:

 • obnovuje strukturu vlasů;
 • vyživuje kudrlinky, saturuje je s vitamíny a dalšími užitečnými složkami;
 • posiluje kořeny;
 • zpevňuje vlasy;
 • zvlhčuje, změkčuje prameny;
 • léčí po celé délce.

Speciální aktivátor-šampon Bathhouse Agafi je určen nejen pro růst vlasů. Souběžně:

 • bojuje spad;
 • stimuluje růst nových chloupků;
 • dělá prameny měkké, poslušné;
 • dodatečně zvlhčuje;
 • pečuje o oslabené kudrlinky;
 • vyživuje pokožku hlavy.

Pro dosažení většího účinku doporučuje výrobce používat nejen šampon bez škodlivých přísad, ale i jiné kosmetické prostředky. V rámci tematických sérií byly uvolněny Balsams Thick and Special (spárované s vhodnými prostředky pro mytí hlavy) a různé masky péče.

Náklady na

Přibližná cena "tlustého" je 130 rublů na láhev 350 mililitrů. Balzám ze stejné série bude stát asi 110 rublů (objem je stejný). Aktivátor "Speciální" je vyráběn v malém měkkém obalu o objemu 100 mililitrů a náklady, stejně jako balzám stejné línie, se pohybují od 30 do 50 rublů. Můžete si zakoupit produkty ve specializovaných obchodech s organickými a běžnými obchody, lékárnami, supermarketech.

Kontraindikace

Vzhledem k tomu, že základ všech kosmetických přípravků od babičky Agafya je 100% přirozený, existuje jen málo omezení ohledně jejího použití. Hlavní věc je individuální nesnášenlivost některých složek, alergie na bylinný extrakt nebo esenciální olej. Může se projevit ve formě svědění, lupů. Pokud se takové příznaky vyskytnou, doporučuje se přestat používat přírodní mytí hlavy.

Rada Přes organické složení byste neměli děti umyt s "dospělými" šampony. Pro ně jsou k dispozici speciální nástroje, včetně produktové řady společnosti "First Solution".

Fotografie před a po

Pravidla použití

Pro bezsulfátovou kosmetiku platí zvláštní pokyny. Některá pravidla zvyšují účinnost těchto šamponů:

 1. Nástroj se udržuje na hlavě 1-2 minuty, pak se vypláchne. Sírany působí rychle, zatímco přirozené rostlinné složky potřebují čas na čištění. V opačném případě nebudou vlasy po proceduře dostatečně čisté nebo budou rychle mastné. Udržujte šampon delší než 2 minuty nemá smysl.
 2. Střední a dlouhé kudrlinky byly promyty dvakrát. Vzhledem k tomu, že léky bez síranu pěny špatně, pro různé oblasti (zadní část hlavy, chrámy, koruna) mohou potřebovat nové části.
 3. Je nezbytné střídat organické produkty s produkty obsahujícími sírany. Přírodní ingredience se nedovolují silnému znečištění a neodstraňují zbytky stylingu (stopy laku, pěny, pěny, gelu). Přírodní přísady zklidňují podrážděnou pokožku hlavy, která je šupinatá.
 4. Jakmile začnete používat šampon bez síranů, může chvíli zmizet hlasitost. Takže prameny reagují na změnu typu produktu. Čas potřebný k obnovení úrovně kyselosti, zlomených sulfátů. Období obývání může trvat asi měsíc.

Účinek použití

S řádným použitím šamponu pro sílu a růst vlasů "Silný":

 • vyživuje vlasy, je měkký, hladký;
 • posiluje vlasové folikuly, snižuje ztrátu vlasů;
 • aktivuje růst kudrlin. Zvláště znatelné, pokud používáte "tlusté" déle než měsíc;
 • zvlhčuje suché a křehké prameny, oživuje je.

Zvláštní aktivátor "Bathhouse Agafi" má následující efekt:

 • vlasy se stávají zdravějšími, poslušnějšími, hedvábnými;
 • pokožka hlavy dostane potřebnou výživu, což má pozitivní vliv na celkový stav kudrlin;
 • suché vlasy dostat dostatek vlhkosti. Proto je vhodné používat nejen šampon, ale také balzám;
 • výrazně zrychlené růstové prameny.

Výhody a nevýhody šamponů

Spotřebitelé chválí obě kosmetiky pro:

 • nízké náklady;
 • přírodní složení;
 • dobré čištění, vylupování vlasů;
 • výrazný účinek.

Vezměte prosím na vědomí, že šampon "Shampoo" se těší uživatelům s velkým obalem, silnou konzistencí a hospodárnou spotřebou. Z jeho vlasů se stává silný, silný, lesklý, není zmatený, získá nový vzhled, nevyžaduje několik dní praní.

Aktivátor Speciální přitahuje kupce s malým objemem, což umožňuje testování nástroje jako sondy. Obalové balení měkkého balení však způsobuje protichůdné názory: je výhodné ho vzít na silnici, ale je problém používat doma, zvláště s mokrými mýdlovými rukama. Neobsahuje dávkovač, takže kvapalný šampon často prolévá.

Uživatelé si také uvědomují nevýhody obou produktů:

 • v některých případech se vlasy po umytí stávají mastnými, špinavými nebo naopak vysušenými;
 • svědění, podráždění pokožky hlavy a někdy i lupy;
 • kadeře se ztuhly, ztrácejí objem;
 • v některých případech se ztráta strandů zvyšuje.

Různé recenze získávají vůni čističů na vlasy. Někdo má rád bylinkovou vůni, někdo způsobuje podráždění.

Mnoho spotřebitelů tvrdí, že kosmetické přípravky "z bylinky Agafie" pomáhají růst dlouhých vlasů, zlepšují celkový stav kudrlin. Ale pozitivní výsledek je možný pouze za předpokladu správného použití, a také pokud je nástroj úplně fit vaše vlasy (žádné nepohodlí, alergie). Někdy je nedostatek účinku způsoben individuálními vlastnostmi organismu.

Je třeba připomenout, že externí použití jakéhokoli produktu nevyřeší vnitřní zdravotní problémy. Pokud tedy z šampónů Agafya neexistuje požadovaný výsledek, je třeba vyšetřit, aby se zjistila příčina problémů s vlasy. V ostatních případech budou bez přídavku síranu, přírodní prostředky podle receptury sibiřského bylinky, léčit kadeře, poskytnout jim dobře upravený vzhled a pomohou jim růst dlouhé, krásné prýmky.

Přírodní olej je poklad živin a přírodní stimulant růstu vlasů. Přečtěte si více o nich v následujících článcích:

Šampon Recepty babička Agafi

Šampon Agafya se objevuje již před mnoha lety na regálech obchodů. Získal popularitu kvůli své jedinečné kompozici, neobvyklému designu bublin, za přijatelnou cenu. Značka detergentů "Recepty babička Agafi" vyrobená z bylin bohatých na naší zemi.

Řada produktů pro péči o vlasy obsahuje obrovské množství výrobků, které jsou přizpůsobeny konkrétnímu způsobu života ruského lidu. Šampony babičky Agafya jsou zastoupeny devíti kolekcemi, ve kterých je více než 30 druhů různých šamponů. Mezi ně patří výrobky pro každodenní použití, léčivé, pro mastné a suché vlasy, tekuté a husté.

Vlastnosti a druhy produktů péče o vlasy

Složení šamponů babička Agafi zahrnuje přírodní ingredience. Všechny výrobky voní jako bylinky a nejčastěji mají silnou strukturu. Ale přes hustotu, mnoho žen si stěžuje na špatnou tvorbu pěny. Pěnivým činidlem v šamponech je extrakt kořenového mýdla. Výrobky jsou velmi hospodárné a ziskové. Průměrná cena 350 ml láhve je 100-200 rublů.

Sbírka myček na vlasy je tvořena následujícími sériemi:

 • Založeno;
 • "Byliny a poplatky Agafi";
 • "Sada první pomoci Agafi"
 • "Na roztavené vodě"
 • "Sedm divů medu"
 • "Úžasná série Agafya"
 • "Koupelna Agafi"
 • "Na květinovém propolisu"
 • "Na pěti mýdlových bycích"

Foto: vzhled balíčku.

Hlavní série sbírky "Recepty babičky Agafiho"

Šampóny z hlavní série jsou zastoupeny těmito druhy:

 • Nápravný prostředek k obnovení matného života bez vlasů na bázi extraktu ženšenu a lipového medu.
 • Šampon pro objem vlasů na bázi extraktu z mléka, chmelu a jetele. Pro všechny typy vlasů.
 • Sbírka 7 bylin pro dodávku normálních vlasů a náchylných k tuku.
 • Anti-lupy na bázi dubové kůry a Althey.
 • Pro tenké, dělící kudrlinky na bázi borůvek, břízy a louky.
 • Prostředky pro hydratační suché vlasy s odvar z kůry sněhové koule a cédrového oleje.
 • Posilující kolena kolekce ze 7 bylin.
 • Šampon denní péče s medem a lipem pro všechny typy vlasů.
 • Zpevňující pivní šampon pro muže.
 • Šampon pro tukové kadeře na bázi lopuchu, heřmánku, kořenu mýdla a kentaury.
 • Obnovit barvené vlasy.
 • Pro normální vlasy s žloutkovými vejci.
 • Produkt pro celou rodinu s heřmánkem, kopřivou.
 • Obnova pro kadeře jakéhokoli typu.
 • Šampon na chléb pro všechny typy kudrlin.

Výše uvedené produkty pro péči o kadeře jsou nejoblíbenější a cenově dostupné. Nové série se složkami přírodního původu se neustále dostává na trh.

Foto: Série Agafya je k dispozici v lahvích o objemu 300 ml.

Šampony "Sada první pomoci Agafi"

Tato sbírka se skládá z produktů, které mají hojivý účinek:

 • Léčba seborrhy s 1% climbazolu, cédrových tobolek, odvar ze bylinků: plíceň, elekampan, kalamus, borák, kukátka Bikal, Althea.
 • Pro léčbu seborrhy, lupů. Kompozice zahrnuje březový dehet, vitamín PP, climbazol 1%.
 • Léčba seborey tuku na bázi climbazolu 1%, semen černého rybízu a oleje.
 • Proti vypadávání vlasů s lněným olejem, vitamínem C, kalamusovým extraktem a keratinem.
 • Hydratační suché vlasy na bázi arnika extraktu, norkového oleje, D-panthenolu.
 • Šampon obnovující barvené vlasy na bázi cedrového oleje, lecitinu a včelího vosku.

Všechna ošetření vlasů se vyvíjí za účasti dermatologů. Šampony byly klinicky testovány. Podle výsledků testů je šampon "Dyagterny" považován za nejlepší produkt společnosti.

Foto: prodává se v 350 ml lahvích a balení 100 ml.

Šampóny "Bathhouse Agafi" jsou zastoupeny těmito výrobky:

 • Šampony pro zvýšení růstu vlasů. Obsahují vitaminy, travní proteiny a oleje. Po použití výrobku vlasy přestávají vypadávat, jsou poslušné, měkké.
 • Prostředky pro obnovu slabých a suchých vlasů. Skládá se z lnu, ženšenu, pryskyřice, amaranty a oleje z piniových ořechů. Tato kompozice obnovuje strukturu vlasů, zabraňuje vypadávání vlasů.
 • Bílá vana Agafya. Šamponová hustá konzistence na bázi extraktu ze sibiřských plodů.
 • Černá koupel Agafya. Nápravný prostředek se zesilujícím účinkem na bázi léčivých rostlin.

Šampon na tavené vodě

Tyto výrobky lze přičíst novým produktům. Nyní je tento sortiment představován těmito produkty:

 • Šampon husté konzistence 17 bylin.
 • Lupy černé na základě černé kořeny, 17 bylin a siksha bobulí.
 • Prostředky proti lámavosti a vypadávání vlasů.
 • Šampon pro každodenní péči.
 • Prostředky pro obnovu kudrlin.

Série šampónů "Foto na květinovém propolisu"

Léčivé vlastnosti propolisu jsou již dlouho známy. Na jejím základě společnost uvolnila šampony pro posilování a růst vlasů, obnovení struktury kudrlin. Chcete-li konsolidovat výsledky šamponů, odborníci doporučují používat balzám pro péči o vlasy.

Hodnocení:

Rituli vzpomíná:
Použitý silný šampon Agafya pro sílu, sílu a růst. Nástroj má příjemnou vůni borových jehel. Láhev s obsahem 350 ml byla použita třemi členy rodiny, dostatečně po dobu 2 měsíců (a to i přesto, že jsem vlastníkem dlouhých hustých vlasů). Obecně jsem si každý druhý den umyla vlasy a s tímto nástrojem jsem jednou za tři dny omývala hlavu. Po 2 týdnech použití začaly vlasy vypadat méně, po prvním použití se staly svěží. Jediná věc, která se nelíbila, je skutečnost, že po tomto šampónu je problematické hřebenit vlasy. Přestože se používá balzám, je tento problém snadno vyřešen. Šampony jsou obecně příjemně překvapeny.

Natalia přezkum
Opravdu se mi líbila šampon Agafya pro vypadávání vlasů. Vlasy, opravdu se zastavili, aby vyšplhali. Doporučuji také zkusit šampon pro křehké a poškozené kadeře. Po jeho aplikaci se kudrlinky nerozlomí, stávají se objemnými.

Recenze Alla:
Nedávno jsem koupil aktivátor růstu šampon od babičky v supermarketu. Mám dlouhé, příliš tlusté vlasy. Dvakrát si umyla vlasy, vysušila ji s vysoušečem vlasů a byla vyděšená. Vlasy vypadaly nezmrzlé a špinavé. Nebudu kupovat peníze z této značky už.

Tatyanova recenze:
Koupil jsem od babičky hustý šampon, aby se zpevnil a rostl. Jeho konzistence není vůbec tlustá, ale dobře si umýt vlasy. Moje dlouhé vlasy po něm se staly krásnými, měkkými. Ale abych si vyčesal vlasy, použil jsem na vlasy Agafya balzám. Výsledek je spokojený a cena je nízká.

Foto: před a po

Onorina na fotografii vlevo položila 5 bodů, Oksanochka..ksuxa na pravé straně položila 4 body a poznamenala, že musí mýt vlasy velmi často.

Pupa-Barbie je obecně spokojena se šamponem, ale poznamenala, že v nejbližších obchodech chybí, hodnoceno 4 body.

redfox1609 byl velmi spokojen s použitím série "posílit a růst", 5 bodů, také poznamenal příjemný zápach, rozumnou cenu, lesklé a hedvábné vlasy po praní.

Šampon "Režie babičky Agafi" - kvalitní domácí produkt

Šampóny babičky Agafi vyrábí společnost Pervaya Resheniya, která se zabývá tvorbou a prodejem vysoce kvalitních domácích výrobků v oblasti krásy a zdraví.

Firma "First Solution" vlastní několik značek, které jsou známé ruským spotřebitelům. Mezi ně patří Planeta Organica, Organická terapie, Baikal Herbals, Lactimilk a 1000 bylin.

Značka, jejíž "obličej" byl kolektivní obraz sibiřské travesty babičky Agafyy, se objevila v nultých letech dvacátého století.

Od té doby jsou výrobky tohoto výrobce milovány mnoha ruskými odběrateli.

Složení šampónů, balzámů a dalších prostředků značky obsahuje velké množství přírodních látek, které se starají a vyživují.

Pokud chcete znát tajemství šampónů, které vydává značka "Recepty babičky Agafiho", přečtěte si tento článek o nejoblíbenějších produktech značky.

Značka "Recepty babička Agafi" produkuje velké množství šamponů, které jsou vytvořeny pro různé typy vlasů.

Sortiment značky má výrobky pro nudné a suché kadeře, výrobky pro mastné vlasy a šampony, které bojují proti vypadávání vlasů a stimulují jejich růst.

Šampony značky patří do cenově dostupného segmentu moderního ruského trhu s chemikáliemi pro domácnost.

Jsou prodávány v běžných supermarketech, které svým zákazníkům nabízejí širokou škálu výrobků této a dalších značek, které sjednocuje společný majitel - záležitost "První řešení".

Výhody šampóny "Babička Agafi"

Tvůrci této značky tvrdí, že připravují šampony, balzámy a vlasové sérum podle starodávných receptů, které byly předány z generace na generaci a byly zachovány rodinou sibiřské bylinky Agafya Tikhonovna Ermakova.

Agafya Tikhonovna je kolektivní obraz, protože neexistuje žádný skutečný důkaz o jeho existenci.

Ale důkaz, že výrobky společnosti mají opravdu dobrý účinek na vlasy - hodně.

To lze pochopit čtením recenzí šamponů a balzámů, na obalech, které zobrazují usměvavou starší ženu.

Babička Agafya je jen krásný marketingový krok, který přitahuje pozornost spotřebitelů.
Jiné tvrzení výrobce jsou však pravdivé.

Klíčovými složkami receptur, které se používají k přípravě preparátů "First Case", jsou opravdu léčivé byliny a přírodní přísady.

Mají živý účinek na kudrlinky a kůži. Výhody receptů kosmetických přípravků značky Grandmother Agafya naleznete níže.

Výrobky značky jsou certifikovány Mezinárodní radou pro kosmetiku, o čemž svědčí označení ICEA a Ecocert umístěné na obalech každého z produktů společnosti.

To znamená, že důkladná kontrola prostředků potvrzuje, že jejich složení je nasyceno organickými složkami.

Hlavní výhodou každého produktu vyrobeného značkou Grandma Agafya Recipes je jeho složení.

Vzorce mnoha výrobků na mytí kudrlin vyrobených touto značkou neobsahují sírany a parabeny.

Namísto tvrdých čisticích prostředků, které jsou přidávány do klasických hluboce čistících šamponů, obsahuje vzorec produktů "babička Agafi" kořen mýdla - přírodní složku s velkým pěnivostí.

Od starověku se kořen mydla používal jako přírodní produkt k praní vlasů a pokožky.

Připravit řešení založené na tom je docela jednoduché - stačí vyčistit rostlinu od země a odlupovat a ponořit se do teplé vody na nějakou dobu.

Bohužel, šampony této značky nelze nazvat úplně ekologickými, protože obsahují konzervační látky, které zabraňují poškození přírodních složek.

Tvůrci této značky tvrdí, že používají nejbenikantnější sloučeniny, které mohou zachránit přínosy bylin a přírodních složek, aniž by měly škodlivý účinek na pokožku hlavy a kadeře.

Vzorce značky neobsahují silikony a jejich deriváty, syntetické příchutě, minerální olej a další rafinované výrobky.

Složení fondů bez síranů a parabenů.

Složení

Hlavní složky, které obsahují vzorce finančních prostředků, jsou přírodní rostlinné suroviny pěstované a sklizené v oblastech Sibiře a oblasti Bajkal, které se vyznačují příznivou ekologickou situací.

Namísto síranů, které působí agresivně na kadeřnictví, používají výrobci výrobků v souladu s lidovou tradicí bylinného původu kořen mýdla.

Tato rostlinná základna má jemný účinek, nevysušuje pokožku a vlasy. Jako doplněk k této rostlině jsou používány mýdlo, které rostou na Sibiři.

Patří mezi ně lišejník, amarant, hedvábný kámen a sibiřský zdroj. Při interakci s vodou, mýdlovým kořenem a bylinkami dávají bohatou pěnu, která dokonale umyje tělo a vlasy.

Specialisté společnosti používají jako kapalnou fázi šamponů tavnou vodu, která se shromažďuje na jaře během tavení sibiřského a sněhu Baikal. Tato voda je měkčí a čistší než běžné pramenité vody.

Seznam aktivních přísad, které stimulují růst kudrlin a boj proti vypadávání vlasů, otevřené extrakty léčivých bylin.

Mají regenerační, zpevňující a zvlhčující účinek na kudrlinky.

Recenze dívky, které používají šampony společnosti Grandma Agafya's Recipes, říkají, že mnoho lidí tento šampon miluje více než jiné výrobky na moderním kosmetickém trhu.

Složení všech výrobků na mytí hlavy, které tato společnost vyrábí, je nasyceno přírodními, nerafinovanými rostlinnými oleji.

Takové přísady jsou nejlépe popsány ve složení těch produktů, které neobsahují sírany, což je důvod, proč šampóny Babička Agafia mohou zvlhčit kudrlinky a zaplnit je pomocí užitečných složek vzorce.

Birch dehet je složka, která obsahuje několik produktů společnosti. Třecí šampon je vhodný pro mastné vlasy.

Tato složka reguluje nadměrnou sekreci kožního mazu a má antibakteriální účinek.

Tampon šampon účinně bojuje proti vypadávání vlasů, což způsobuje zvýšený krevní oběh v pokožce hlavy.

Oblíbená řada šamponů

Tradiční "sibiřský šampon číslo 1" - jeden z nejslavnějších výrobků značky.

Složení tohoto produktu obsahuje propolis a pyl z cedrových kuželů, borůvky, extrakt ženšenu, pelargónie, centaury, estery osteadu, cedru, kyseliny nikotinové a vitaminu E.

Nástroj má příjemnou strukturu střední tloušťky, která má lehkou nenápadnou vůni bylin a propolisu.

Během šamponování vytváří silnou, bohatou pěnu, která efektivně odstraňuje vlasové kořeny a prameny z nadměrného množství mazu a prachu.

Recenze dívek, které používají tento nástroj, říkají, že nezasychávají kudrlinky, posilují vlasové kořeny a dávají vlasům nádherný lesk.

Náklady na produkt se pohybují kolem sto rublů na 350 mililitrů šamponu. Balení je vybaveno pohodlným tlačítkovým dávkovačem.

Cédrový šampon bez šamponu bez obsahu síry obsahuje na obalu značku "pro koupel". Navzdory tomu může být použita i při běžném mytí hlavy.

Kompozice přípravku je obohacena extrakty z osmnácti bylin s léčivými vlastnostmi.

Navíc vzorec znamená éter sibiřského cedru, který obsahuje velké množství užitečných vitaminů (B1, B2, B3, D, E) a minerálů, stejně jako nenasycené mastné rostlinné kyseliny.

Hojivé vlastnosti této složky obnovují a zesvětlují strukturu kadeřnic, bojují proti prvním známkám lupů a zvlhčují prameny a skalp.

Tento šampon bude mít zájem o dámy, které si pravidelně malují kudrlinky.

Taková hlavička vlasů vyžaduje pečlivou, ale jemnou péči a šampon "Cedar Firming" z řady "Grandmother Agafi's Recepty" může být použit v této funkci. Náklady na fondy - sto rublů za pět set mililitrů.

"Zpevňující" šampon vyrobený v rámci "First Solution" obsahuje sbírku mýdelních bylinek, které jemně, ale účinně čistí vlasy.

Díky břízy, která je naplněna složením výrobku, produkt zvlhčuje kudrlinky a činí je poslušnějšími.

Šampon dokonale bojuje s křehkými vlasy a brání suchým špičkám. Jako součást výrobku neexistují žádné chemické vonné látky, lehká travnatá vůně je jí dána přírodními složkami, které obsahuje vzorec.

Za 350 mililitrů bude muset zaplatit padesát rublů.

"Agafya tlustý šampon" je obohacen o borovici zhivevitsy, stárnoucí v roztavené vodě. Kromě těchto složek obsahuje kompozice med, rašelinový olej a extrakty ze sedminácti léčivých rostlin.

Výrobek dokonale hydratuje prameny, posiluje vlasové kořeny a zvyšuje proces jejich růstu. Náklady na fondy - padesát rublů a objem se rovná 350 mililitrů.

Nepochybným úspěchem této značky je vytvoření tamponu "Grandma Agafya's Tar". Tento nástroj přijímá pozitivní zpětnou vazbu od mnoha lidí, kteří předtím, než se s ním setkali, neúspěšně bojovali proti lupům a seborrhei.

Produkt je obohacen výtažky z léčivých bylin, éterických olejů a hlavního produktu - dehtu, který se získává kouřící březovou kůrou.

Mnohé z produktů, které jsou založeny na tomto prvku, mají nepříjemný štiplavý zápach, který zůstává na pokožce a vlasu po dlouhou dobu.

Tar šampon z této společnosti má nenápadnou travnatou vůni, protože tvůrci vzali v úvahu přání zákazníků a neutralizovali vůni dehtu s vůní léčivých rostlin a esenciálních olejů.

Po přečtení tohoto článku jste se dozvěděli všechny tajemství společnosti "Recepty babičky Agafiho".

Vyberte si vhodný výrobek a užívejte ho s potěšením. Pohodlná cenová politika značky vám umožňuje vyzkoušet ne jeden, ale několik nástrojů, které jeho odborníci vytvářejí, aby se starali o kadeře, tělo a obličej.

Vezměte prosím na vědomí, že produkty této společnosti mají relativně krátkou trvanlivost, protože šampony a balzámy "Recepty babičky Agafi" obsahují lehké konzervační látky a velké množství rychle se kazících přírodních složek.

Pro Více Informací O Suché Vlasy