logo

Tar šampon - 5 nejlepších dehtových šamponů

Tampon šamponu je dobře známý lék na léčbu mnoha nemocí pokožky hlavy a vlasů. Jeho popularita je dána svou účinností, dostupností a snadným používáním. Dnes najdete šampony od různých výrobců, ale které z nich jsou nejlepší?

Tampon šampon - jaká je vlastnost?

Tar - hlavní aktivní složka šamponu. Má baktericidní, protizánětlivý a antimikrobiální účinek, zvládá mnoho onemocnění pokožky a vlasů.

Akční šampon:

 1. Odstraňuje lupy.
 2. Snižuje svědění, podráždění pokožky hlavy.
 3. Normalizuje mazové žlázy.
 4. Suší vyrážku na hlavě jiného původu.
 5. Posiluje vlasové kořeny a boje se ztrátou vlasů.
 6. Eliminuje vši.

Také doporučujeme, abyste si přečetli článek o dehtovém mýdle na vlasy.

5 nejlepších dehtových šamponů

Složení a cena dehtového šamponu závisí na výrobci. Také ne všechny prostředky mají pouze pozitivní hodnocení spotřebitelů. Zde je přehled nejlepších produktů s recenzemi a přibližné ceny.

Tar šampon 911

Tamponový šampon 911 účinně zvládne seborrheu, psoriázu, škálování a svědění na pokožce hlavy. Potlačuje účinek hub, které vyvolávají lupy a jemně odlupují mrtvou vrstvu dermis. Normalizuje mazové žlázy. Může být použit samostatně nebo v komplexní terapii.

Složení:

 • Cínová bříza
 • Glycerin
 • Cato
 • Kokosový olej
 • Parfém

Šampon působí velmi jemně, nezasychá kůži a nezachovává vnější plášť vlasů. Svědění prochází po prvním použití, lupy se stávají mnohem méně po 2-3 šamponech. Průměrná cena produktu je od 90 rublek za 150 ml.

Přečtěte si více o šampónu Tar Tar 911 v článku: Tar Tar Shampoo 911 jako lék na lupy. Recenze

Tar Tar šampon Recenze

911 tar tar šampon je moje láska! Více než rok se nemohla vypořádat s lupinami, strávila spoustu času a peněz a lék byl velmi blízko - v lékárně u domu. Nyní vím, co dělat, pokud se problém objeví znovu.

Skvělý šampon proti lupům! Jsem nadšená! Někdo si myslí, že vůně dehtu je nepříjemná, ale já, naopak, se mi líbí. Když si umyjete vlasy trochu vůně uzeného masa a pak na vlasy lehkou dřevitou vůni. Vůně přírody! Nemůžu dýchat!

Šampon 911 zachránil mého syna! Za 15 let začal s vlasy děsivé problémy. Staly se velmi tučné. Vyzkoušeli jsme spoustu šampónů, ale situace se nezměnila. Hlava vypadá, že je rozmazána se sádlem a během několika hodin po umytí. Syn si umyl vlasy šamponem s dehtem 911 a celý den byl v dobrém stavu. Používal šampon jednou denně a postupně zmizel problém mastnoty.

Finský dehtový šampon

Finská dehtová šampon se liší tím, že neobsahuje borovice borovice, ale borový dehet. Také přítomné jsou bioaktivní doplňky, přírodní rostlinné extrakty, které stimulují krevní oběh pokožky hlavy. Kromě odstraňování problémů dělá vlasy čisté, drobivé a hedvábné. Lze je použít pro každodenní použití.

Finská šamponová akce:

 1. Odstraňuje lupy.
 2. Má antimikrobiální účinek.
 3. Zvlhčuje a posiluje vlasy.
 4. Normalizuje mazové žlázy.
 5. Umožňuje snadnější česání a nezapáchá vlasy.

Vzhledem k tomu, že šampon neobsahuje vůně, voní jako dehet. Ale po usušení vlasů zmizí vůně. Průměrná cena finského šamponu ze 300 rublů na 300 ml.

Recenze Finský dehtový šampon

Úžasný lék na lupy. Použil jsem to na radu svého přítele a trvalo mi dva týdny, abych zapomněl, jaký je sníh v mých vlasech. Super! Super! Super! Doporučuji!

Lupy já, díky bohu, nebyl a ne. Používám finský šampon k udržení čistých vlasů déle. Rychle mám tuky a v práci musím chodit na služební cesty na pár dní a nemám vždy možnost úplně si umyt vlasy a stylovat je. S tímto šamponem mi stačí umýt vlasy každé 3-4 dny. Používám oleje na špičkách, aby nedošlo k nadměrnému osušení.

Šampon, možná ne špatný, ale po aplikaci to nedokážu dělat nic s vlasy. Mýdlo již 2 krát vypadá a lupiny se stávají méně. Ale vlasy se nekombinují, neleží. Již používán s mým balzám, nic dobrého. Vlasy se stávají tvrdohlavými, suchými, bříškovými špičkami. Určitě mi nehodí, budu hledat jiný nástroj nebo šampon jiné značky.

Tar-šampon od babičky Agafi

Dermatologický šampon od babičky Agafi je určen k boji proti seborrheu. Navzdory skutečnosti, že kořen mýdla je označen jako základ, šampon velmi dobře pěnový, propláchne vlasy a čistí pokožku hlavy. To zlepšuje přívod krve do tkání, normalizuje funkci mazových žláz, brání růstu a reprodukci hub, které tvoří lupy. Decht necítí, má slabé bylinné aroma.

Složení:

 • Birch dehet
 • Climbazol 1%
 • Vitamin PP
 • Kořen mýdla

Šampon lze použít k léčbě seborrhy a její prevenci. Odstraňuje mastnotu při mastném typu vlasů. Náklady na dehtový šampon od babičky Agafi ze 70 rublů na 300 ml.

Recenze Šampon Grandma Agafya tar

Catherine (Katrina), 41 let

Šampon dobře, pomáhá s lupinami. Ale nevěřím, že za takovou cenu si můžete koupit produkt bez SLS. Organické šampony na mylnyanki nemohou pěnu tolik! No, dobře, hlavní věc, která vám pomůže.

Alice (Alisa1212), 38 let

Jako součást specifikovaného dehtu jsem očekával zvláštní zápach, ale nebyl přijat. Aroma je velmi příjemná, lehká. Šampon se dokonale vyrovnává s lupinami, má pevnou látku 5.

Larisa (Loka Kass), 25 let

Mučili, trýzli mi kudrnaté vlasy, lovili s různými léky na lupy a nic opravdu nepomohlo. Rozhodla se o mýdlovém mýdle, šla si ji koupit a náhodou narazila na šampon s dehet z Agafyy. Vypořádal se s problémem dobře, dobře vlasy, je obecně spokojen a nyní se výrobce rozhodl podívat na to. Nemyslím si, že taková kvalita je pro tuto cenu možná.

Tar šampon Tana

Tampon šamponu Tan deklarovaný výrobcem jako komplexní homeopatický lék, který má antifungální účinky a zmírňuje zánět pokožky hlavy. Nástroj je schválený dermatology a je aktivně doporučován pro léčbu lupů a psoriázy. Struktura šamponu je silná, vůně dehtu. Pěna dobře, protože obsahuje sírany.

Složení:

 • Birch dehet
 • Tetranil
 • Kokosový olej
 • Kyselina citronová
 • Glycerin

Akční šampon Tana:

 • Odstraňuje lupy a svědění
 • Pomáhá vyrovnat se s psoriázou
 • Zabraňuje vypadávání vlasů
 • Normalizuje rovnováhu vody a soli
 • Vytvoří vlasy lesklé a silné

Koupit dehtový šampon Tana může být ze 160 rublů na 300 ml.

Tar šampon Tana recenze

Yana (Vredina), 39 let

Tana tar - nádherný šampon! Snažil se léčit psoriázou, protože měl něco 200 rublů. Jsem velmi spokojen s výsledkem!

Úžasná kvalita za přijatelnou cenu by dokonce říkala i rozpočet. Předtím ona vzala drahé šampony na lupy, pomohly, ale po chvíli se vrátila zpět. Po použití tanového šamponu s dehtem uplynulo více než půl roku a lupy se ještě neobjevily.

Výborný šampon, rychle se vyrovnává s lupinami. Používá se 2 krát týdně. Po umytí mokré vlasy rozstříkaly toaletní vodu a vůně dehtu zmizela.

Tanain šampon mi nepomohl vyrovnat se s lupinami. Byla tak inspirována pozitivními recenzemi, nemohla ji najít na prodej a objednala ji prostřednictvím internetu. Nesplnil očekávání.

Tar šampon Neva kosmetika

Tamponový šampon z kosmetiky Neva má protizánětlivé a protipruritické působení. Účinně odstraňuje lupiny a nadbytečný kožní mazu. Buďte opatrní při používání na suché a poškozené vlasy, protože můžete zhoršit situaci. Well pěny, má světlé přírodní aroma, účinně zmírňuje podráždění pokožky hlavy. Recenze šamponu z nevarové kosmetiky jsou převážně pozitivní, i když složení není příliš přirozené.

Složení:

 • Cínová bříza
 • Laurylsulfát amonný
 • Laurylsulfát sodný
 • Kokosový emulgátor
 • Sůl
 • Kokamidopropylbetain

Můžete koupit dehtový šampon od kosmetiky Neva ze 70 rublů na 250 ml.

Tar šampon Neva kosmetika recenze

Varenka, 24 let

Šampon ze třídy Neva kosmetiky! Efektivní, levné a skvělá pomoc! Doporučuji!

Angelina, 36 let

Nikdy v životě už nebudu kupovat dehtový šampon od kosmetiky Neva. Moje vlasy vypadaly a bylo to hrozné svědění. Ani jsem nic takového nečekal, po přečtení pozitivních recenzí jsem se rozhodl ji koupit, protože tam byly malé lupy. Možná je někdo vhodný, ale ne pro mě.

Neva kosmetický šampon je alternativou k dehtovým mýdlům. Ani více ani méně. Vlasy jsou stejné tvrdé, velmi špinavé a vůně je vhodná. Ale lupy zmizí velmi rychle, ale za to můžete trpět trochu nepohodlí! Jsem pro +++

Hlavní složkou veškerého dehtového šamponu je dehet. A má schopnost uschnout kůži a vlasy. Proto majitelé poškozených a suchých vlasů by měli určitě používat hydratační balzám nebo masku. A pak jsou k dispozici krásné, zdravé a silné vlasy.

Tar šampon recenze

Tampon šampon obsahuje břidlicový dehet - přírodní protipěnivou přísadu, která pomáhá odstraňovat přebytečný tuk a lupy z vlasů. Vyvážený vzorec šamponu poskytuje mírný účinek na vlasy a pokožku, aniž by způsobil sucho a podráždění. Obsahuje kondicionační přísadu, která hřebuje a zvyšuje objem vlasů. Neobsahuje umělé příchutě a barvy. Šampon je vhodný pro lidi všech věkových kategorií.

Objem: 250 ml
Výrobce: Rusko, JSC "Neva Cosmetics"

Recenze (8)

1 příspěvek

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

  marina13
   29. října 2018 13:34
  • Líbí se vám tip?
  • ano 1 ne 0

  Komentář: Získal tento preventivní opatření šampon (posílení kořenů a zlepšení stavu pokožky hlavy). Během užívání si všimla, že velmi dobře čistí vlasy, na písek, ale s častým používáním může způsobit suchost pokožky hlavy a ztuhlost vlasů, a proto bych ji neodporučila používat neustále. Poté se ujistěte, že používáte klimatizaci / balzám, pokud nechcete dostat výstupní - koudel, košťata, slámu.
  Osobně pro sebe, tento šampon jsem našel užití na mytí olejových masek, pěna dobře a všechno umývá poprvé. Pokud jde o vůni, zmizí, a po aplikaci nesmivashek úplně zmizí.

  Nevýhody - zápach, s častým používáním vysuší, není vhodný jako trvalý sólo šampon.
  Pros - cena, čistí vlasy dobře, myje olejové masky.

  Shrnutí - doporučuji šampon, ale: pravidelně užívejte - ne (můžete vlasy přesahovat), prevenci několikrát za měsíc a mytí olejových mask - ano.

  • Líbí se vám tip?
  • ano 1 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 0 ne 0
  • Líbí se vám tip?
  • ano 1 ne 0

  Komentář: Dlouho si vybral šampon s dehetem, v naději na zázrak, chtěl jsem snížit obsah tuku v pokožce hlavy. Vybrala jsem si to - od kosmetiky Neva jen proto, že kompozice skutečně obsahovala skutečný dehet.

  Cítíme vůni, kvůli kráse neexistují barviva. Ale po použití je nutná reanimace vlasů - balzám a silnější. Sls byla tak agresivní, že po umytí vlasů vypadá jako svazek vlečků. Navíc, po delším užívání, byla pokožka hlavy usušena, což způsobilo ještě větší sekreci kůže a svědění. Délka také nemilosrdně trpěla.

  Již dávno bylo dokázáno, že obsah tuku se zvyšuje pod účinkem sušicích činidel, takže šampon z tůru letěl do kbelíku. Všechny problémy s kůží - lupy, svědění a sucho jsou léčeny jinými lékárnami. Dostal jsem tři hvězdy pouze za cenu a dehet v kompozici.

  Pravděpodobně pravda, je to perfektní jako šampon před lakováním nebo pro testování masky.

  Tar šampon pro vlasy: výhody, poškození, oblíbené značky

  Tamponový šampon je vhodný pro mnoho trichologických problémů. Kromě kosmetiky má také hojivý účinek. Deht může být považován za rodnou ruskou medicínu. Je extrahována dlouhodobou úpravou z březové kůry. Výsledná hmotnost je černá a má nepříjemný zápach. Od starověku byla dovezena do jiných zemí, kde ji nazývali "ruskou ropou". Tar se těšil mimořádné popularitě mezi evropskými krásami.

  Cín: terapeutické účinky

  Dehet byl používán všude tam, kde by mohli přijít - pro mazání dílů, zpracování kožených výrobků, léčbu různých onemocnění. Má velmi složité složení. Kromě esenciálních olejů, pryskyřic, mikroelementů, tříslovin obsahuje řadu složek, jejichž jména neřeknou nic osobě bez dobrých znalostí v oboru chemie. Poskytují však výrobek řadu léčivých vlastností. Na jeho základě vyrábíme masti Višnevského, Konkova a Wilkinsonse. Záznam trasy obsahuje:

  • zlepšení krevního oběhu;
  • zrychlení procesů regenerace pokožky;
  • detoxikace těla;
  • normalizace gastrointestinálního traktu;
  • normalizace kardiovaskulárního systému;
  • pomoc při potírání účinků chemoterapie.

  V dávných dobách léčitelé s jeho pomocí vyléčili i nejtěžší vředy lidí a zvířat. Na jeho základě byly připraveny léky, aby se zbavili nádorů, bojovali proti červům. Dehet, zbavený nečistot, pomáhá potlačit nárůst počtu špatných buněk u nemocí, jako je adenom, cyst ve vaječníku, mastopatie. Zabraňuje přechodu benigního nádoru na zhoubný nádor. Následující nemoci jsou ošetřeny březovým dechem:

  • otitis media (dokonce i chronická);
  • bolest v krku;
  • bronchiální astma;
  • kožní popáleniny a omrzliny;
  • svrab;
  • ateroskleróza;
  • bedsores;
  • vypadávání vlasů;
  • gangréna;
  • psoriáza;
  • neštovice;
  • nádory různých etiologií.

  Výhody a poškození dehtového šamponu

  Aktivní využití kosmetiky s dehtem ve složení padlo na minulé století. Beauticians si všimli, že použití dehtového šamponu pomáhá řešit následující problémy:

  • vypadávání vlasů;
  • suché skalp;
  • lupy;
  • slabé kořeny;
  • paraziti (vši a nití);
  • vyrážka na pokožce hlavy.

  V dehtovém šampónu věrného spojence získávají i majitelé mastných vlasů.

  Co je v kompozici

  Složení dehtového šamponu pro vlasy by mělo být co možná nejpřirozenější. Hlavními složkami jsou roztoky dehtu a mýdla. Přítomnost laurylsulfátu je velmi nežádoucí. Často dodává výtažky rostlin, nejčastěji sérii, aloe, lopuch a rostlina. Mohou být přítomny další komponenty:

  • chlorid sodný;
  • methyl paraben;
  • LameSoft;
  • organické kyseliny;
  • éterické oleje;
  • fenoly.

  Zvláštnost dehtového šamponu v jeho vůni, kterou nelze nazvat příjemným. Někdy se výrobce snaží odstranit specifický jantar přidáním příchutí, což částečně snižuje používání produktů.

  Pokud nelze uplatnit

  Tamponový šampon pro vlasy může být stejně škodlivý, jaký je užitečný. Jaké nepříjemné příznaky se mohou vyskytnout při použití:

  • ještě větší suchost původně suchých vlasů;
  • ztmavnutí blond vlasů;
  • nepříjemný zápach z hlavy;
  • podráždění;
  • zarudnutí;
  • pocit pálení;
  • vzhled mikrotrhlin;
  • svědění;
  • alergická reakce;
  • nezbedné a tupé vlasy.

  Proto je použití dehtového šamponu nepřijatelné:

  • s nadměrně suchou pokožkou hlavy;
  • pokud máte alergie na alespoň jednu složku šamponu;
  • v akutním bakteriálním zánětu v oblasti použití;
  • s výrazně rozdělenými konci vlasů;
  • v přítomnosti ran na pokožce hlavy.

  Jak používat

  Tamponový šampon je léčivý přípravek, proto jej nelze bezstarostně užívat. Existují dvě základní pravidla, která je třeba dodržovat.

  1. Zmírnění. Vzhledem k tomu, že samotný šampon je tvrdý, musíte po promytí použít balzám nebo masku. To změkčuje vlasy a pomůže odstranit zápach z dehtového šamponu. Pokud máte problémy s vypraním produktu, musíte vlasy pravidelně umýt šamponem s kondicionérem.
  2. Frekvence Můžete si umyt vlasy dehtovým šamponem dvakrát až čtyřikrát týdně, v závislosti na nemoci a míře jeho zanedbávání. Velkou mylnou představou mnoha je, že pokud zvýšíte frekvenci používání, můžete výsledek zlepšit a urychlit. Ve skutečnosti to může mít katastrofální důsledky. Nemůže být používán denně. Doba trvání léčby může být od čtyř do sedmi týdnů. Poté, co se zbavíte této nemoci, můžete ji znovu použít po několika měsících.

  Kosmetická a lékařská pomoc

  Použití nástroje pro trvalé použití nemůže. Protože má terapeutický účinek, používá se k léčbě pokožky hlavy a eliminuje specifické příznaky. Pokud se těhotenství nedoporučuje bez souhlasu lékaře.

  Pediculóza

  Výrazný specifický pach, stejně jako antiseptické a protizánětlivé vlastnosti umožňují použití dehtového šamponu proti všem a všem. Používejte jej podle pokynů na obalu. Nejprve pečlivě pěňte šampon na vlasy. Díky husté pěně je možné proniknout do všech částí hlavy. Pokud to dovolí stav pokožky a srsti, můžete pěnu držet několik minut.

  Pro rychlejší účinek se doporučuje střídání s jinými léky pro pedikulózu. Nemůžete aplikovat pěnu přímo na hlavu, ale dobře pěnit do rukou a rozložit ji na vlhké vlasy. Po pěti až sedmi minutách se šampon vypláchne, vlasy jsou potaženy ručníkem a vyčesávány s častým hřebenem.

  Fallout

  Použití dehtového šamponu pro vypadávání vlasů je zcela opodstatněné. Látky nalezené v dehtu vyživují vlasové folikuly a stimulují růst vlasů. Nástroj zlepšuje krevní oběh v blízkosti kořenů a podporuje regeneraci žárovek. Doba užívání je dva až tři týdny. Více než měsíc se nedoporučuje.

  Lupy

  Tampon šamponu pro lupy je považován za jeden z nejúčinnějších přírodních léků. Přísady mají pozitivní vliv na pokožku hlavy, zabíjející bakterie, které způsobují vločky. Také odstranit nadměrné vylučování kožního mazu.

  Psoriáza

  Tampon šrotu pro psoriázu může zmírnit celkový stav, pokud se používá správně, podle frekvence a pokynů. To pomůže zmírnit pocit pálení, zmírní svědění a loupání. Také se používá k prevenci této nemoci. Obvykle ve složení anti-psoriatického dehtového šamponu existují další látky, které mají škodlivý účinek na houbovou infekci.

  Zbavte se

  Navzdory aktivním aktivním látkám nemůže být šampon dehtu zachránit před samotným zbavením. Ale jako profylaxe nebo pomocný nástroj bude fungovat dobře. Při aplikaci by neměla být pokožka hlavy suchá, aby nedošlo ke komplikovanému stavu.

  Jak si vybrat

  Dehtový šampon vyráběný mnoha výrobci, ale každý má své vlastní vlastnosti. Důvěra je lepší pro ty, kteří se již osvědčili na pozitivní straně. Níže uvádíme 4 nejlepší značky šamponů s dobrým jménem.

  1. "Babička Agafya". V této sérii je několik odrůd. Například, "Grandma Agafya je Tar šampon se Seborrhea" se používá pro seboroické dermatitidy. Má protizánětlivé, protiplísňové a proti lupům účinky. Ve svém složení je dodatečná látka Climbazol, která inhibuje růst patogenních hub.
  2. "911". Tar šampon "911" může být použit pro seborrhea, psoriázu, lupy. Nástroj s osvědčenou účinností. Hodně dobrých recenzí o tomto konkrétním šampónu výrobce. Samozřejmě existují také negativní, ale častěji je to kvůli nesprávnému použití. Prodává se v lékárnách ve 150 ml lahvích.
  3. "Neva kosmetika". Tar šampon "Neva kosmetika" - jeden z nejoblíbenějších výrobků řady výrobků z dehtů od tohoto výrobce. V kompozici je použit přídavný kondicionér pro usnadnění česání. Má vysoký počet recenzí. Výrobce na trhu již více než století.
  4. "Finština". "Finský dehtový šampon" neobsahuje borovou bříza, ale borový dehet. Má velmi nepříjemný zápach, ale velmi vysokou účinnost. Po prvním použití si můžete všimnout zlepšení. Kompozice obsahuje přírodní rostlinné výtažky a bioaktivní přísady, takže nezasychá, ale naopak hydratuje vlasy a pokožku. Má velmi tekutou konzistenci, špatně pěnou. Je možné je nalézt pouze ve specializovaných prodejnách, nedoporučuje se častěji používat dvakrát týdně.

  Chcete-li pochopit, zda chcete tento nástroj vyzkoušet, má smysl přezkoumat recenze šamponu s obsahem dehtu pro ty, kteří již mají zkušenosti s jeho použitím.

  Recenze: "Není divu, že ho koupil"

  Pomohl mi Tar Shampoo 911 (TwinStek). Dobrý, účinný šampon, umyl si hlavu v síle 5-6krát a lupy zmizely, ani nečekaly, že to řeší můj problém tak rychle. On skvěle zvlhčoval kůži a lupy kvůli suchu a objevil se, jak jsem pochopil. Jsem rád, že jsem ho koupil z nějakého důvodu.

  Všechny kosmetické přípravky založené na dehtu jsou velmi účinné. To je ověřeno zkušeností. Manžel pravidelně používá mýdlo. Zmizelý zánět a zarudnutí na nos, jehož příčinou byla klíšťata. Použitím dehtového šamponu jsem se na týden zbavil lupin. Nyní na prevenci používám 1-2 krát týdně. To stačí, lupy nejsou.

  Svetlana Ryssová, http://attuale.ru/degtyarnyj-shampun-ot-perhoti-polza-i-vred/#i-5

  Tar Tar šampon 911 se svou psoriázou na hlavě je pro mě vhodnější. Souhlasím, že předtím, než se na to stalo hrůza, neustálé krusty spadly na kousky, vlasy byly vždy mastné a lámaly se od stálého svědění, obecně to byl jen špička ledovce, ale po zkušebních aplikacích Degtyarny šamponu jsem okamžitě pochopil, že mi to pomůže. Nyní na vlasu není žádná pokožka, kůry nejsou tvořeny a co je nejdůležitější, není to svědění. Koupím neustále, za peníze levnější než běžné šampony, ale tento je stále léčí.

  Anya Sviridov, https://1psoriaz.ru/shampun-ot-psoriaza/

  Okamžitý efekt. Po první aplikaci se potýká s problémem lupů a svědění, uklidňuje pokožku hlavy testovanou na sobě i na manžela, která je levná, ale účinná. Vyperuje vlasy až k písknutí. Vlasy po tom, co je trochu tartu (dehet se cítí) a je suchý, takže nedoporučuji používat bez klimatizační jednotky nebo masky - jinak to nebude házet vlasy poté, co bude svítit jako blázen!

  Hair Forum.com

  ošetření vypadávání vlasů

  • Seznam fór
  • Změna velikosti písma
  • Pro tisk
  • FAQ
  • Galerie
  • Registrace
  • Přihlásit se

  Třecí šampon

  Třecí šampon

  Ars Jan 29, 2006, 18:44

  Soudruzi, všechno dobré zdraví!
  Začnu tím, že jsem 22. Poslední 4 až 5 měsíců jsem si všiml ztráty vlasů, ztenčení horní části hlavy. Rozhodla se pro konzultaci v R.T.H. (skutečné trance vlasy). Šel jsem. Konzultace stojí 500 r. Konzultace nebyla dlouhá 20-25.
  Doktor vysvětlil (z čeho vypadají vlasy) to, co jsem už věděla. Okamžitě zdůrazňuji, že jsem neprošel žádnou analýzou. Lékař řekl, že jejich způsob léčby stojí 400-500 dolarů.

  Co jsem použil:

  1) Rozhodla jsem se zkusit šampon VICHI dercos.

  Umyla jsem je po dobu jednoho měsíce nějakým způsobem opravdu nepomohla (možná že termín užívání je malý).

  2) Za poslední 2 měsíce mám hlavu šampon Rinfoltil.

  Účinek tohoto šamponu: Nevím, co říct, možná to nějak podněcuje vlasy nebo něco jiného, ​​moje ztráta vlasů se nezastaví (možná by to bylo ještě horší bez něj), ale během mytí šampon jemně spálil hlavu fakt. Takže jsem si myslela, že tam, na vrcholu, se něco stane

  Nedávno jsem se dozvěděl o DYNGARY SHAMPOO (TANA).

  Říkají, že to pomáhá, i když říkají, že to voní divně. Tak jsem se rozhodl zkusit. Koupil jsem tento šampon (300 ml.) V naší lékárně 128,15 p. (to je nejlevnější věc, kterou jsem koupil). Vůně je pravda, ale říct to nepříjemné, ne.

  KDO JE POUŽIT?

  Jaké jsou výsledky, vedlejší účinky atd.?

  Re: Dechový šampon

  Tón 30. ledna 2006, 10:10

  Re: Dechový šampon

  Gavryusha 30. leden 2006, 13:29

  Zpočátku jsem si myslel, že reklama (charakteristické rysy jsou málo známé autentické na fóru, "Snažil jsem se všechno a všechno bylo špatné, pak jsem si koupil zázračné vozidlo a všechno se stalo vynikajícím" + charakteristickou intonací reklamních agentů)
  Zdá se však, že to není - tím spíše mátlo propagovat nástroj pro 125 p

  tak. Otázka do studia - opravdu pomáhá proti seborrheu? Seborrhea mučila uzo, nic jí nedovolilo!

  Dokonce i změnil stravu, ztratil 6 kg (pozitivní účinek na straně, nicméně), a seborrhea jak to bylo.

  můžeme zkusit tento šampon - nebylo to, není horší, na prodej v Petrohradě?

  Re: Dechový šampon

  Dream 30. ledna 2006, 2:02 pm

  Re: Dechový šampon

  Oracle Jan 30, 2006, 2:37 pm

  Re: Dechový šampon

  Ars Jan 30, 2006 4:27 pm

  soudruzi! co jsem napsal, není reklama, je to možnost pomoci všem.
  jak jsem slyšel od některých známých, účinek šamponu je tam, jsou menší (řekli) a slyšel jsem o mýdlovém přípravku.
  Včera jsem je umyla (nehoří, neřízne), vůně je normální ("ne ošklivá").
  Čekám na efekt a budu vás informovat.

  P.S.
  Pomozme si navzájem!
  hodně štěstí všem

  Re: Dechový šampon

  Os 30, 2006, 5:43 pm

  Tady opět dva nebo dva.

  A jen si vezměte dehet a umyjte si hlavu, kterou nesnažili.
  Stojí za to penny.

  Mohu jen říci, že ve všem je normální kyselina salicylová, ne acetylsalecyl.

  Kyselina salicylová má nejprve schopnost odrazit (mrtvé buňky).

  Re: Dechový šampon

  Oracle Jan 30, 2006, 18:48

  Re: Dechový šampon

  Ars Jan 31 2006, 15:04

  Re: Dechový šampon

  Head Doctor 08. února 2006, 04:43

  lépe to nezkusit. Přírodní dehet má velmi perzistentní zápach a navíc obsahuje větší množství aktivních nečistot, které mohou způsobit popálení nebo silnou alergickou reakci. Doporučujeme používat kosmetické výrobky, které byly testovány a mají certifikát shody.

  Re: Dechový šampon

  Ars 09 únor 2006, 19:36

  Re: Dechový šampon

  Dream 10. února 2006, 23:22

  Re: Dechový šampon

  Oracle 11. února 2006, 01:12

  Re: Dechový šampon

  Dream 12 únor 2006, 12:05

  Re: Dechový šampon

  Zapomeňte na mě - ne 14. února 2006, 12:21

  Vše o tarových šamponech s recenzemi

  Všechno nové je dobře zapomenuto staré. Tato pravda je z velké části pravdivá ve vztahu k moderní kosmetice. Stále více zástupců spravedlivého sexu se obrací na staré recepty a nástroje pomoci.

  Možná, od dob našich babiček, dehtový šampon nebyl nikdy tak populární, jaký je dnes. Na regálech lékáren a supermarketů to nezůstává - to je roztrženo jako horké koláče. Horečnatá poptávka po dehtovém šampónu také vyvolává výrobce: objevilo se neuvěřitelné množství značek.

  Užitečné vlastnosti dehtového šamponu

  Oblibu tohoto výrobku u žen lze vysvětlit skutečností, že jeho léčebné vlastnosti jsou již dlouho známy lidem.

  Výhody dehtového šamponu:


  • má protizánětlivý účinek

  • odstraňuje podráždění na pokožce, eliminuje zarudnutí

  • pomáhá proti lupům

  • dává vlasům lesk a plynulost

  • posiluje vlasové folikuly

  • urychluje růst vlasů, snižuje jejich ztrátu.


  Někteří odborníci používají v boji proti pedikulóze dehtový šampon. Kosmetici doporučují používat tento nástroj zejména pro osoby s mastnými vlasy.

  Kontraindikace použití šrotu z dehtu

  Nicméně, navzdory všem pozitivním vlastnostem tohoto produktu na vlasy, je lepší kontaktovat dermatologa nebo trichologa před pravidelným užíváním. Koneckonců, každý lék má vedlejší účinek a dehtový šampon není výjimkou. Doktor může buď varovat před nežádoucími účinky šamponu, nebo předepisovat v průběhu léčby onemocnění pokožky hlavy (lupy, loupání apod.).

  - suché vlasy a pokožku hlavy

  - některé kožní podmínky

  Používání dehtového šamponu

  Pokud nemáte zjevné problémy s pokožkou na hlavě a šamponem, který chcete vyčistit, nezapomeňte střídat s běžným šamponem. Při častém používání může dehet vzplanout - vlasy budou vypadat neuspořádané a nebudou dobře hřebeny.

  Výrobek nesmí být aplikován přímo na kůži - nejprve musí být pěnu v rukou. Pokud po opláchnutí cítíte na vlasy lepivost, můžete je opláchnout běžným šamponem s kondicionérem. Zvláště výhodný dehtový šampon pracuje ve spojení s odvarem z heřmánku nebo okyselené vody pro oplachování. Pro terapeutické účely se tento nástroj používá v kursech po 4-5 týdnech, po nichž následuje přestávka po několika měsících.

  Třecí šampon z pedikulózy

  Antiseptické vlastnosti tohoto nástroje pomáhají při řešení dalšího nepříjemného problému. Již po prvním mytí vlasů se parazity mnohem zmenšují. Pěna se udržuje na vlasu po dobu 5 minut, poté se omyje a pečlivě hřebčí prameny hřebenem s hustými zuby. Je třeba připomenout, že léčba pedikulózou by měla být předepsána lékařem a šampon by měl být používán pouze jako doplněk proti parazitům.

  Tar tar šampon recenze

  Často můžete vidět na regálech v lékárnách lupy šampon značky 911 "Tar". Obecně platí, že tar tar šampon 911 je charakterizován poměrně pozitivně. Zvláště často je pozitivní účinek na psoriázu a lupy. Mezi negativní vlastnosti tohoto šamponu uživatelé poukazují pouze na ostrý pach dehtu. 150 ml láhev si můžete zakoupit za 120 rublů.

  Recenze Finský dehtový šampon

  Názory Finského Tervapuuna Tuoksu z Foxtel OY jsou také docela běžné na webu. Jak již bylo řečeno, výrobcem kosmetiky je Finsko. To se skládá z tar finské borovice av některých recenzích poznamenal, eliminuje vši, lupy. Tam jsou informace, že Tervapuun Tuoksu pomáhá proti vypadávání vlasů. Cena láhve 200 ml je asi 250 rublů.

  Recenze tar šamponu "Recepty babička Agafi"

  Bylo by prostě překvapivé, kdyby v tomto kosmetickém obalu nebylo místo pro dehtový šampon. Recepty sibiřské travnity obsahují pouze přírodní výtažky a složky. Cena kosmetiky je velmi demokratická a dehtový šampon od babičky Agafya lze koupit vůbec za malou částku - v rámci 50 rublů. Zákazníci píšou, že konzistence šamponu je dobrá, tlustá, ale není snadné ji vyčistit z vlasů. Barva - tmavě hnědá. Standardní láhev - 300 ml. Prostředky necítí dehet, má příjemnou vůni. Šampon dobře pěnuje, což lze vysvětlit vysokým obsahem laktosulfátu sodného v kompozici, který není na posledním místě. Šampon je ideální pro ty, kteří hledají rozpočet pro velmi mastné vlasy - po použití zůstanou čisté déle a doslova tekoucí dolů po zádech.

  Diskuse

  Třecí šampon

  152 zpráv

  Vyzkoušejte použití šampónů s obsahem dehtu. Tento lék byl léčen po dobu 200 let. Tar účinně potlačuje vylepšenou regeneraci buněk. Existují však některé nevýhody. Tento šampon má silný zápach, může ovlivnit barvu blond vlasů.

  Důkladně opláchněte. Pokud se rozhodnete použít šampon dehtu, pak ho opláchněte vodou a citronovou šťávou, použijte kondicionér nebo balzám na vlasy, abyste se zbavili vůně.

  Přírodní mýdlo s dechtem se používá k léčbě psoriázy (změkčuje a snižuje peeling).

  Nejlepší značky tamponového šamponu proti lupům a vlasům

  Použití březového dehtu v kosmetologii získává každým dnem hybnou sílu. Tato přirozená součást se dokáže vypořádat s mnoha problémy vzhledu, co nejrychleji a nejúčinněji.

  I přes odporný zápach a ne docela příjemný vzhled, výrobky z dehtu nejsou v řadě problémů zaměnitelné. Takže je poměrně běžné používat dehtové mýdlo pro problémovou pokožku. Ne méně známá a považována za úspěšný šampon s dehtem. Užitečné vlastnosti a funkce tohoto výrobku se nepočítají.

  Šampon na bázi dehtu je přirozený a zdravý kosmetický přípravek pro vlasy, který ztratil svou dosavadní svěžest, lesk a také má lupiny a vypadávání vlasů.

  Vlastnosti a výhody šamponu z dehtu

  Od nepaměti je šampon z březového dehtu nejlepším lékem pro jakékoli kožní onemocnění. Díky zázračné látce vyrobené z březové kůry má šampon antimikrobiální, anestetický účinek. Dektem pomáhá snížit závratě a resorpci ran.

  Od počátku 20. století identifikovali lékaři účinek dehtu na psoriázu, ekzém, dermatitidu a další nemoci. To je důvod, proč dnes k nalezení kosmetičky, kteří by se uchýlili k pomoci dehtu v luprácích, mastné kůži, vypadávání vlasů.

  Tar šampon je populární i přes omezenou částku prodeje: nebude fungovat v žádném obchodě.

  Takže proč je uhelný šampon užitečný a co mu dává tak vysokou poptávku?

  1. Šampon je zaměřen na regulaci vývoje podkožního tuku. Díky tomu mohou být vlasy čisté po dlouhou dobu.
  2. Dehet pomáhá zvýšit tok krve v žárovkách, což zvyšuje rychlost růstu vlasů.
  3. Šampon bojuje proti nemocem, jako je seborrhea, je účinný při odstraňování lupů, vší, psoriázy.
  4. Šampony obsahující dehet odstraňují kožní onemocnění, protože tyto problémy jsou hlavní příčinou pomalejšího růstu vlasů a poškození jejich celkové struktury.

  Navzdory množství pozitivních charakteristik je několik příležitostí nepříjemných, které je třeba zvážit před nákupem. Takže mnoho žen je odpuzováno ostrým a neobvyklým zápachem dehtu.

  Šampon je odlišný "lepivost" a je také zcela nevhodný pro každodenní použití.

  Jak používat šampon dehtu je označen na některé z možností, ale nejčastěji jeho použití nepřesáhne jednou týdně. Základem péče o vlasy by měla být i jiná kosmetika.

  Někdy se do léčivých šamponů přidávají speciální vonné látky s dehtem, což eliminuje zřejmý zápach. Nicméně, to jen udržuje šampon pryč od toho, aby byl součástí přirozené, organické kosmetiky. Stejně jako ti, kteří opakovaně používali výrobky s dechtem, můžete si zvyknout na pach v několika týdnech.

  Slavní obchodní zástupci dehtových šamponů

  V současné době na regálech mnoha lékáren a některých specializovaných prodejen najdete smetanové šampony - nejvíce populární jsou popsány níže.

  Šampon "911" Tar

  Rozdílí se v nízké ceně a vynikající kvalitě. Často se používá jako lék na seborrheu, psoriázu a jako kosmetiku pro péči o vlasy. Šampon dává vlasům dobře upravený, zdravý a lesklý vzhled.

  Hlavním účinkem šamponu je boj proti mrtvým kožním šupinám. Díky speciální dermatologické formulaci není šampon agresivní a je pro kůži co nejjemnější.

  Nástroj 911 nepoškozuje ochrannou pokožku vlasů a může být použit dvakrát týdně. Po nanesení pěny je lepší nechat na hlavě několik minut a pak opláchnout teplou vodou.

  Nemá žádné vedlejší účinky a je kontraindikován pouze u dětí a osob s nesnášenlivostí k těmto složkám.

  Elena z Permu nechala její recenzi tohoto produktu: "To je nejlepší věc, kterou si můžete koupit za tak směšnou cenu. Zkoušel jsem spoustu drahých a dobře známých produktů, ale nemohl jsem se zbavit lupů. Díky 911 za pomoc! ".

  Tampónový šampon "Neva cosmetics"

  Jeden z těch zástupců, kteří nevypadají se silným zápachem, i když neobsahují umělé vonné látky a barviva.

  Výrobek obsahuje pouze přírodní dehtovou a kondicionační přísadu. Díky těmto aktivním složkám se vlasy snadno hřebčí, vypadají objemně, jsou poslušnější a lesklé.

  Birch dehet, zase, je zaměřen na hluboké čištění a prevenci vzniku lupů. Šampon obnovuje, uklidňuje, usuší a má antiparazitické, antiseptické, protizánětlivé vlastnosti.

  Tar šampon "Sada první pomoci Agafi"

  Ideální pro potírání seborrhy a všech následků: lupy, svědění, suchost, vyrážka. Šampon může být také použit jako profylaktický a terapeutický prostředek.

  Díky antiseptickému a antimikrobiálnímu účinku je nástroj schopen stabilizovat činnost mazových žláz, zlepšit regeneraci vrstev epidermis.

  Šampon obsahuje prvek "Climbazol", který může potlačit houbu, čímž zabraňuje vzniku lupů. Tento nástroj můžete použít až dvakrát týdně, v závislosti na stupni vyjádření problému.

  Šampon "Doktor" s březovým dechem

  "Doktor" označuje rozpočtové prostředky vysoké kvality.

  Christina z Sevastopolu silně reagovala na šampon: "Koupil jsem ji náhodou, protože jsem byl unavený bojem proti lupům manžela. Na rozdíl od doktora se s vlasy nedostal žádného prostředku. Všiml jsem si výsledek po druhé žádosti. Za takovou cenu jsem takovou akci neočekával. "

  Tar "Doctor" aktivně odstraňuje nečistoty, čistí pokožku, pomáhá zlepšovat krevní oběh a regeneraci. Stejně jako u ostatních výrobků obsahujících dehet tato možnost má antiseptické, protizánětlivé vlastnosti.

  Šampon Friderm Tar

  Použití šamponu může být odstranění lupů, odmašťování. Šamponový dehet Freederm má antifungální, vazokonstrikční a adstringentní účinek. Je schopen eliminovat jakékoli projevy psoriázy, urychlit obnovu buněk v epidermis.

  Pokud se vaše pokožka vyznačuje silnou tvorbou tuku, není lepší.

  Zvláštnost použití spočívá v předběžném míchání, stejně jako při nanášení na vlasy několikrát během jednoho mytí. Pokaždé by pěna měla ponechat na vlasu po dobu pěti minut a pak ji opláchnout teplou vodou.

  Doporučuje se kombinovat použití šamponu řady Tar s produktem pro vyvážení pH - zabrání se tím možným opakovaným problémům s vlasy.

  Omezení užívání přípravku Friderm není ani během těhotenství. Jediný čas, kdy byste měli přestat používat šampon, je v případě osobní nesnášenlivosti.

  Navzdory vysoké ceně jsou šamponové recenze velmi pozitivní a výsledek je úžasný: vlasy jsou lesklé a snadno se hřebčí.

  Librederm Shampoo Tar

  Librederm je populární v oblasti kosmetiky pro obličej. Tato značka je však oblíbená nejen v této oblasti. Šampon Librederm s dechtem to dokazuje.

  Nástroj je určen především k čištění z tuku, stejně jako k odstranění lupů. Aktivní složky přípravku jsou vhodné pro péči o všechny vlasy. Šampon obnovuje mazové žlázy, zlepšuje regeneraci starých a mrtvých buněk.

  Zvláštností tohoto šamponu je, že může zabránit vypadávání vlasů. Chcete-li produkt používat, musíte přidělit několik měsíců a poté provést pauzu. Kurz lze opakovat, ale aplikace by neměla překročit dvakrát týdně.

  Šampon "Finština"

  Výrobek je vhodný pro každodenní použití a má velké množství bioaktivních aditiv, přírodních extraktů.

  Nástroj je aktivní v boji proti lupům, slabým a mastným vlasům, v boji proti nezbedným a silně česaným vlasům.

  Tamponový šampon pro vypadávání vlasů "Tana"

  Výrobek je homeopatický s výrazným protizánětlivým a antifungálním vzorem. Kromě prevence vypadávání vlasů se podílí na léčbě psoriázy, lupů.

  Díky přírodním složkám ve složení a kokosovém oleji "Tana" zcela zmírňuje svědění, lupy, zlepšuje vodní rovnováhu, dává vlasům zdravý lesk a sílu.

  Recenze šamponů s dechtem

  Obecně platí, že bez ohledu na to, co si zvolíte, můžete si být jisti, že vaše vlasy získávají "nový život a sílu". Pokud přinášíte všechny recenze o produktech pod jedním řádkem, je třeba poznamenat, že šampony mohou nejen zdravě, ale i lesknout vlasům.

  V závislosti na značce, kterou si vyberete, můžete buď zbavit lupů nebo léčit dermatitidu nebo seborrheu.

  Doporučuje se používat dodatečné balzámy nebo heřmánkový odvar, protože šampon je zvláštní pro určitou tuhost.

  Aby nedošlo k nadměrnému vysychání vlasů, můžete kombinovat dva šampony pro péči: zvolit možnost dehtu pro kořeny a rozložit obvyklý šampon po celou délku. Ovšem vzhledem k tomu, že použití šamponu s obsahem dehtu je omezeno na 1 příplatek týdně, můžete se při mytí vlasů vyhnout zbytečným procedurám.

  K dosažení negativních hodnocení o této kosmetice je téměř nemožné. Převážně se zákazníci stěžují na vůni a neobvyklou strukturu šamponu a zároveň si uvědomují, že jeho funkčnost a účinnost stojí za to vydržet nepohodlí.

  Bez ohledu na použitý dehtový šampon, nezapomeňte na toto opatření. Opravdu navzdory obrovskému počtu pozitivních vlastností může dokonce i přirozená složka vést k neočekávaným následkům, jako je například nadměrná suchost vlasů.

  Tampon šampon pro vlasy: výhody a poškození, recenze

  Výhody

  Hlavní složkou tohoto šamponu je dehet. Získává se v procesu pečlivého ošetření březové kůry. Po zpracování se stává černým a nepříjemným. Někteří výrobci odstraňují chuť příchutí a někteří, kteří si ponechávají více užitečných složek, to zanechávají přirozeně.

  Decht se zabývá chorobami pokožky hlavy, protože má baktericidní, antimikrobiální, protizánětlivý účinek.

  Jeho přínosem je odstranění onemocnění pokožky hlavy, jako je psoriáza, lupy, seborrhea. Dává také zdravé vlasy, sílu, lesk, objem a normalizuje tvorbu kožního mazu.

  Je snadné najít, obchody jsou plné nástrojů od různých výrobců, a to v jakémkoli cenovém rozpětí.

  V současné době se v Rusku a Evropě vyrábí široká škála šamponů. Rozdíl mezi nimi, ve složení a ceně, v našich šamponech není polycyklické aromatické uhlovodíky.

  Škody na tomto šampónu mohou také způsobit:

  • Blond vlasy, aby pár tónů tmavší;
  • Vypusťte a vlasy tak suché;
  • Nedoporučuje se aplikovat na silně štěpící vlasy;
  • Tento šampon se nedoporučuje pro každodenní použití, protože tento lék je lépe lépe a může dojít k poškození hlavy;
  • Někdy nemá příjemný zápach, ale může být snadno vymyt následným použitím, například z balzám nebo vlasové masky;
  • Některé šampony mají lepivou strukturu a je obtížné umýt.

  Jak si vybrat nejlepší šampon individuálně pro sebe?

  Mezi tak velkým počtem značek, stojí za to začít s kompozicí, tím nejlepším šamponem bude ten, kdo to má přirozenější. Dehet by měl jít na jedno z prvních míst mimo jiné. Pokud je dehet na konci seznamu, šampon nebude mít téměř žádný pozitivní účinek.

  Pro milovníky všech přírodních, můžete udělat tento šampon doma, bude vyžadovat březový dehet a mýdlo. Mýdlo roztrhněte a tyto přísady promíchejte ve stejných poměrech, nechte do kontejneru vložit dva dny. Používejte jako obvykle.

  Pokud se nechcete obtěžovat, podívejte se na následující šampony.

  Tento šampon působí velmi jemně na pokožku hlavy, aktivně se potýká se svěděním po prvním použití, dostupná cena je kolem 100 rublů.

  Svědectví: "Za rok jsem bojoval s bičem jako lupy a řešení vypadalo tak blízko u nejbližší lékárny. Po každém umytí jiným šamponem se hlava cítila, jako by byla rozmazaná se sádlem, a to po prvním použití se zlepšilo. Používá se podle výrobce a po dobu 1,5 roku se lupy nevrací. Má zvláštní vůni, připomíná mi něco dřevnatého. "

  Babička Agafya

  Bez SLS, ale navzdory tomu dobře pěne, bojuje dobře, má příjemnou vůni. Cena, stejně jako předchozí verze.

  Recenze: "Moje dítě dostalo lupy, po absolvování testů a chodu na dermatologa, poradil šampon" Babička Agafia "jako jednu ze zbraní v boji proti lupům, použili jsme několik lahví. V naší rodině je nyní preventivní opatření. Pečuje dobře, umyje si vlasy, léčí je jemně, voní dobře. "

  Tervapuun tuoksu

  Šampon finského původu, s výhradně přírodním složením, s aktivními doplňky stravy. Dobře hydratuje vlasy, není vhodný pro příliš mastné vlasy. Půl litru těchto finančních prostředků bude stát jen 200-250 rublů.

  Přezkum: "Znalec mi doporučil, abych přestávaly lupy, aby se náhle objevily, aby mě ušetřily za dva týdny. Jsem potěšen! "

  Mirolla

  Prostředky vyššího cenového rozpětí 600 rublů na 150 mililitrů. Přírodní složení, pečlivě odkazuje na vlasovou strukturu vlasů, má chutnou čokoládu.

  Recenze: "Po porodu jsem začal mít problémy s pokožkou na hlavě až k katedrále. Lékař mi poradil s tímto šamponem. Lupiny a svědění zmizely ihned po prvním použití. Nepoužívám po něm balzám, moje vlasy jsou tak snadné, ale vůně nepříjemné. Jediná věc, která se nedokáže vyrovnat se ztrátou vlasů, jak tvrdí, produkuje. "

  Psoryl

  Drahý výběr 1200 rublů za 200 mililitrů. Prodává se výhradně v lékárnách. K dispozici ve formě krému, šamponu, granulí, pilulky.

  Revize: "Jakmile jsem měl lupu a mastnou pokožku hlavy, po nezávislém a neúspěšném boji jsem šla k dermatologovi a řekl mi, že mám mastnou seborrheu. Napsal spoustu receptů, z nichž jeden byl šampon „Psorilom“, spolu se zbytkem doporučení, moje vlasy méně mastná, ztratil lupy, vlasy měkké, kypré, šampon je dobře umyté, ale ne pushatsya, má porézní vlasy, je to skvělý problému. Dobrá kompozice, pro mě je to velmi důležité. Vůně jako oheň se mi opravdu líbí. "

  Neva kosmetika

  To je snadné najít na regálech všech obchodů, společnost je široce distribuována po celém Rusku. Má dobré složení, poskytuje také vlasy snadné česání, měkkost a objem. Výrobce na obalu označuje, že výrobek nemá chuť, proto je zápach vhodný. Cena nižší než 100 rublů.

  Review: „Moje kůže je velmi vybíravý na šampony, takže při nákupu nového Mám Často se stává, svědění a nadměrné olejnatost, a to šampon je“ kouzelná hůlka „V těchto případech, po prvním použití vše se stává normální. Má nepříjemný zápach, ale zmizí rychle, je to pravděpodobně jediná nevýhoda. "

  Tento nástroj je aktivně doporučován dermatology, obsahuje sírany, díky nim je dobře pěnový, má specifický zápach. Cena nižší než 200 rublů na 300 mililitrů.

  Recenze: "Pomohl mi vyrovnat se s psoriázou, neměl rád zápach z dehtu, musel jsem parfém rozstřikovat na vlasy, rozpočet se těžko našel v prodeji, musela jsem objednat na internetu."

  Belita-Vitex

  Produkt je doporučen pro problematické vlasy. Vhodný pro boj proti lupům a vypadávání vlasů. Také výrobce uvádí, že urychluje růstový šampon. Vhodné pro odmašťování tukových mask.

  Recenze: "Lupiny jsou můj častý problém, zdá se mi, když jsem trochu nervózní. Už dávno jsem si uvědomil, že mezi drahými a levnémi prostředky neexistuje žádný zvláštní rozdíl. Proto jsem vždycky na poličce můj mazlíček Belita-Vitex, který mi neustále pomáhal. "

  Jak často se chcete přihlásit?

  Jak již bylo uvedeno výše, tato možnost není určena pro každodenní použití. Proto byste měli používat šampon 2-3x týdně po dobu 5-7 týdnů. Tato doba je považována za optimální, ale někteří výrobci ji mění.

  Brilantní kadeře nejen přitahují nadšený pohled mužů, ale i závistlivé ženy. Krása ženy je přímo spojena s krásou jejích vlasů, a proto je důležité, aby se o ně pečlivě postarali.

Pro Více Informací O Suché Vlasy