logo

TOP-7 šampony pro pruhované vlasy, jak vybrat nejlepší produkt

Mnoho žen často zdůrazňuje kudrlinky, které je mohou zranit. Abyste tomu zabránili, potřebujete řádně pečovat o vlasy, zejména používejte šampony ze série "Pro melirovanné vlasy". Budou natrvalo fixovat pigment, vytváří kudrlinky lesklé a drobivé, stejně jako odstraní žlutost.

Co je to

Jak víte, barva vlasů po malování v původní podobě netrvá dlouho. Po uplynutí jednoho nebo dvou týdnů zjistíte, jak prameny začínají mizet, nebo horší - mají nepříjemný žlutý odstín. To vše je způsobeno větší oxidací, obzvláště v případě, že máte znovu osvětlení.

Šampony ze speciální série mají kyselější prostředí než obvykle. Díky tomuto chemickému obsahu se alkálie neutralizují a proteinové složky, které jsou součástí prostředků pro následné zpracování, umožňují obnovit strukturu kudrlin.

Pro dívky s mastnou pokožkou je nejvhodnější opustit tento druh šamponů. Vzhledem k živinám, které tvoří produkty péče o vlasy, můžete ještě zhoršit již nepříjemnou situaci.

Také nezaměňujte šampon pro barvený šampon pro melirovanní vlasy. Ta druhá hluboce neovlivňuje celou hlavu vlasů, ale pouze bělené zámky, zachovávající jejich jas a krásu.

Rada odborníků. Doporučuje se používat šampony pravidelně, zvláště během prvních dvou týdnů po ukončení procedury. Ujistěte se, že ihned po zvýraznění umyjte hlavu zakoupeným produktem.

Výhody a nevýhody šamponů

Na rozdíl od šampónu "Pro barevné vlasy", znamená "Pro melirovannyh kadeře" má cílový vektor akce - přímo bělené prameny. Je třeba zvolit druhou možnost, neboť je zaměřena na prameny ošetřené okysličovadlem bez použití pigmentu.

Výjimky jsou 2 v 1. Například šampon Syoss Color Protect je označen "Pro barevné a zvýrazněné vlasy".

Výhody šampónů:

 • přidávají lesk a křupavost na kadeře z důvodu dodatečné vlhkosti;
 • umožňují dlouhotrvající barvu;
 • odstranit nepříjemnou žlutost;
 • přispět k lepšímu stylingu;
 • poskytují jemné čištění;
 • minimalizuje agresivní účinek kyslíku, zabraňuje křehkosti a pronikání;
 • obnovte vlasy zevnitř.

Nevýhody některých prostředků zahrnují skutečnost, že jsou kontraindikovány pro citlivou pleť. Pokud se zjistí alergická reakce, objeví se lupy nebo se zvýší množství mazu, vyhoďte je.

Pokud chcete trvale fixovat barvivo uchořené na tónované šampony. Dívky s tmavými vlasy a narovnanými prameny mohou tyto nástroje bezpečně používat, ale majitelé světlé barvy budou muset vybrat rovnoběžné prameny a oddělovat je odděleně.

Chcete-li, aby vlny svíčky používaly gelové kapaliny od firmy L'Oreal Proffesionnel. Budou vytvářet, jako by osvětlení zevnitř, aby se vlasy drobivé a zdůraznit krásu melirovannye pramenů.

Jak si vybrat

Odborníci v oboru kosmetických salonů doporučují volbu přípravku pro péči o vlasy, v závislosti na typu pokožky hlavy. Například pokud máte suchou pokožku, lupy nebo, horší, seborrhea, je použití přípravku povoleno pouze v počátečním stádiu po barvení - v prvním týdnu. Pak doporučujeme vrátit se na předchozí šampon.

Není možné používat produkty, které mají hustě pigmentovaný vzorec (například tmavé nebo červené barvy). Pokud se vám tato rada nedoporučuje, pak vaše blond vlasy, bez přírodního pigmentu, okamžitě zbarví barvu a nebudete se jí moci dlouho zbavit.

Mnoho žen dává přednost použití stínového vlasového šamponu s fialovými částicemi, které poskytují anti-žlutý efekt. Kromě toho se vlasy stávají překrásným perletem nebo přetečením.

Důležitý bod! Pokud patříte k typu "zima" (lehká kůže a oči), v žádném případě nevypouštějte hlavu s tonikem popela. Jinak budete mít bolestivý vzhled.

Je lepší zakoupit produkty obsahující:

 • purpurový pigment, který dokáže neutralizovat žloutnutí (například modrý šampon pro melirovanní vlasy s touto úlohou);
 • minerální voda, ve které je mnoho užitečných stopových prvků a solí;
 • vitamíny, stejně jako keratin, který posiluje kudrlinky;
 • stříbrné barvivo, určené k odstranění špatného stínu a poskytnutí krásného lesku.

Jak odstranit žlutost po objasnění, můžete se naučit od nás na webu.

Jaký šampon odstínu zvedněte

Domácí a turečtí výrobci zpravidla zahrnují sodík a hořčík v šamponech pro zvýraznění kudrlin a evropské značky se více zaměřují na přírodní ingredience.

Šampon "Tonic"

Snad nejvhodnější možnost, protože její cena je asi 130 rublů. Potřebujete si vybrat produkt v zelené láhvi. Krásný "zbarvení" je nejvhodnější pro kudrlinky melirovannye.

Estel Curex Color Intense

Estelle šampon pro bělené vlasy může nejen poskytnout lehký stříbrný odstín, ale také výrazně posílit folikuly způsobené vitamínem B5.

Prodává se v láhvi s objemem 300 ml, pro cca 280 rublů. Je vybrán samostatně pro studené a teplé odstíny. Pro zvýšení účinků záře, doporučujeme zpomalit složení pěny na vlasy po dobu 3 minut.

Řešení tak stříbrné

Slavná americká značka Matrix nabízí Solutionist So Silver s blikajícími částicemi. Prostředky účinně odstraňují šedé vlasy a žloutnutí. Vypadá to, jak je to možné, na světlých kadeřích.

Cena láhve 300 ml vám bude stát 650 rublů. Může být aplikován denně.

Lifetex Ochrana barev od společnosti Vella

Tento nástroj není určen k odstranění žluté barvy, ale k podnícení a uchování barev. Díky vitaminu E a meruňkovému oleji se obnoví struktura každého kadeřnictví. Krémový šampon dává pokožce hedvábí a chrání je před volnými radikály.

Láhev 250 ml bude stát 350 rublů. Aplikujte na mírně vlhké vlasy.

Světlo kontrast L'Oreal

Lumino kontrast od známé značky vlasové kosmetiky obnovuje lipidovou rovnováhu, pomáhá udržet barvu uvnitř každého vlákna a přivádí vlasy s užitečnými komponentami. Nejenže dělá kudrlinky zdravé, ale také je čistí špíny. Příznivý účinek na vlasy v letním období byl zaznamenán, protože Loreal šampon pro zvýraznění vlasů aktivně chrání před škodlivými účinky UV záření.

Náklady na šampon s účinkem lesku na vlasy melirovannyh - 700 rublů. Objem nádobky je 250 ml.

Illumi světla od Schwarzkopf

Další dobrá verze odstínu je tmavý balzám Illumi Lights, určený pouze pro pruhy. Odstraňuje žlutý a měděný pigment, chrání před slunečním zářením, barvu hlubší a výraznější. Čistí dobře chemické zbytky. V symbióze se šamponem, BlondMe poskytuje slušnou péči o bělené zámky.

Tento zázrak nástroj častého používání vás bude stát 420 rublů. Aplikujte na mokré vlasy. Zahrnuje masáž hlavy na 1 minutu. Šampon udržovat chladné a teplé odstíny "blond" bude stát asi 650 rublů.

Syoss

Podle recenzí uživatelů šampon Syoss Color Protect s keratinem dokonale chrání barevné kudrlinky. Pečuje dobře, dává objem, hodí jak pro silné, tak pro tenké vlasy. Špatně chrání před ztrátou barev, ale výše uvedené výhody podstatně překrývají toto mínus.

Jedná se o láhev profesionální kosmetiky - 240 rublů (souhlasí s malým množstvím keratinového šamponu). Objem lahve - 500 ml.

Používáme šampony správně

Pokud se rozhodnete koupit dobrý šampon, stínicí vlasy, nezapomeňte, že se nedoporučuje, aby si vlasy pravidelně umyly hlavou - použijte jej nejvýše 1 krát týdně. Skutečnost spočívá v tom, že ve složení dokonce stínových šamponů je malý perohydrol, jehož časté používání může pouze poškodit.

Podmínky použití:

 • Ujistěte se, že jste si přečetli pokyny výrobce;
 • pokud použijete odstín, před zahájením procedury se doporučuje umýt vlasy šamponem;
 • Zbarvený šampon musí být zředěn vodou;
 • Před nanesením je nutné pěnu spláchnout (podobný postup se provádí, aby se zabránilo šedé nebo fialové skvrny na kadeřích), a také připravte ochranné rukavice;
 • Můžete přidat produkt do kondicionéru, ale pouze pro 1 část šamponu, vezměte 2 díly kondicionéru;
 • pokud máte světlé prameny a vyberete si tmavší tonik, pak je třeba speciálně vybrat a umýt je šamponem, protože jinak budete stínit všechny vlasy a zvýraznění nebude nápadné;
 • pokuste se rovnoměrně rozdělit složení na vlasy, držte produkt na několik minut (zpravidla se 3 minuty zbaví žloutnutí, aby se zámky stříbrné iridescentní doby expozice zvýšily na 5)
 • Důkladně opláchněte vlasy, abyste odstranili zbytky pigmentu;
 • Po ukončení procedury odborníci doporučují regenerační masku.

Důležitý bod! Abyste mohli krémy krmit, abyste ušetřili barvu, nemusíte se uchylovat k olejům (lopuch, kokos, olivový olej). Procházejí hluboko do vlasů a mohou vymyt pigment.

Nezapomeňte na správnou péči po mytí:

 1. Umyjte si hlavu pouze teplou vodou. Chcete dát kudrlinky krásný lesk, můžete nahradit hlavu vlasů pro kontrastní sprchu (buďte opatrní, protože vytvrzování by mělo probíhat postupně). Nepoužívejte chlorovou vodu k mytí.
 2. Nezasychujte vlasy vysoušečem vlasů nebo trením na ručníku. Chcete použít koupelnové příslušenství, a pak provádět pouze čisté namáčení. V žádném případě nečistěte vlhké kudrlinky, jinak riskujete jejich zranění.
 3. V létě chráňte prameny před UV zářením.
 4. Před lůžkem si česněte vlasy, věnujte zvláštní pozornost pokožce hlavy. Díky této masáži se krevní oběh zlepšuje a vlasy začínají lépe růst.
 5. Použijte suchou a stylovou úpravu s kroucením nebo žehlení na minimum. Pokud stále nemusíte dělat proceduru stylování vlasů, zapněte studený vzduch a nasměrujte jeho proud zhora dolů - to vám umožní zavřít váhu a poskytnout lesklý povrch.
 6. Jezte správně, protože krása a lesk vlasů přicházejí zevnitř. Nezapomeňte jíst obiloviny, ovoce a zeleninu, černý chléb a bílkovinné potraviny. Můžete si zakoupit speciální vitamíny, například ty, které jsou vhodné pro těhotné nebo kojící matky.
 7. Nezapomeňte, že kromě šamponů musíte regenerovat masky.

Pokud získáte specifickou značku šamponu pro melirovannyh prameny, pak zvedněte balzám-kondicionér nebo masku ze stejné série.

V nejbližším profesionálním kosmetickém butiku není nutné zakoupit regenerační masky. Mohou být uvařeny doma. Pro tento účel použijte med, kefír, vaječný žloutek, různé druhy ovoce. Někdy čerstvě připravená živina poskytuje efekt mnohokrát lepší než vlasová kosmetika zakoupená v obchodě.

Takže šampon pro péči o melirovanní vlasy se doporučuje používat během prvních dvou týdnů po provedení malířské procedury. Umožní dlouhou dobu zachovat barvu, krmení kudrlin, vitamínů a stopových prvků, stejně jako zbavit se nepříjemných žlutých a měděných odstínů.

Tipy pro výběr perfektního zvýraznění:

Top 5 žlutých vlasových šampónů

Charakteristika v žebříčku

Často se v důsledku barvení v bílém vlasu stává žlutá. Důvodem může být nedostatek odbornosti holičství, nesprávný tón nebo špatná kvalita barvy. K nápravě situace můžete použít speciální šampon pro blondýnky proti žluté.

V srdci odstínu jsou nachové a stříbrné pigmenty. Získání vlasů ovlivňují jejich strukturu. V důsledku této reakce zmizí žlutost a prameny získávají studený odstín. Chcete-li dosáhnout požadovaného účinku, šampon by měl být co nejaktivnější a současně bezpečný. Pro běžného kupce je obtížné zvolit si kvalitní produkt, proto doporučujeme věnovat pozornost některým doporučením:

 1. Obsah peroxidu vodíku a amoniaku není základem pro neutralizaci žlutého odstínu. Jedná se o škodlivé chemické prvky, které nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů.
 2. Složení šamponu by mělo obsahovat stříbrné a fialové pigmenty. První může být rozpoznán nápisem na lahvičce: šedý šampon, stříbro. Je to nejbezpečnější a nejjemnější součást. S druhým musí být věnována pozornost. Pokud to přeháníte na vlasy, prameny se změní na fialovou.
 3. Nakreslete snímek na tónovém stole, který zobrazuje původní odstín a konečný výsledek po obarvení.
 4. Před nákupem spotřebitelských studií. Získejte pouze renomované značky.

V níže uvedeném hodnocení jsme zobrazili nejlepší anti-žluté šampony. Produkty byly vybrány na základě hodnocení uživatelů, počtu dotazů ve vyhledávači a uvedených doporučení.

TOP - 5 nejlepších nažloutlých šamponů

5 MATRIX CELKOVÉ VÝSLEDKY BARVA POUŽITÁ SO STŘÍBRNOU

Vysoce kvalitní nátěr proti žluté barvě. Vhodné i pro vyčištěné a melirovannyh, přírodní a šedé prameny. Účinně neutralizuje barvu slámy, což vlasům dodává chladnou záře. Výsledky lze pozorovat i po první aplikaci. Kromě opravy tónu má další péči.

Kupující ochotně doporučuje šampon blondům, jako jeden z nejlepších odstínů. Vlasy vypadají dobře upravené, nejsou zmatené, nestanou se suché, hřebeny dobře. Mnozí používají Matrix po dlouhou dobu a již se jim podařilo dosáhnout udržitelného výsledku. Samostatně si chci vzít na vědomí náklady. Za takovou kvalitní cenu je levné. Pozitivní zpětná vazba to potvrzuje. Nepochybně šampón OBSESSED SO SILVER má něco potěšit majitelům blond vlasů.

4 Koncepce Blond Anti-yellow

Nejoblíbenějším produktem značky Concept je šampon Anti-yellow tint. Má aktivní účinek na barevné prameny, čímž eliminuje žloutnutí. Neobsahuje amoniak a peroxid vodíku, což znamená, že je bezpečné pro zdraví. Obsahuje dva silné pigmenty: stříbrnou a fialově modrou. Jemně postihuje vlasy bez poškození struktury. Vytvoří ochrannou fólii, která posiluje kořeny a zesiluje prameny.

Spotřebitelé ocení šampon pro vynikající výsledky, pečující vlastnosti, ekonomickou spotřebu a rozumnou cenu. V recenzích píšou, že Concept účinně neutralizuje žlutou barvu bez poškození kudrlin, vyživuje a zabraňuje vzniku elektrolýzy. Po umytí se vlasy stávají měkkými a lesklými a stávají se přirozeně studeným odstínem.

3 Estel Prima Blonde

Značka Estel vyrábí vysoce kvalitní žloutný šampon, který nejen eliminuje odstín slámy, ale má také další pečující vlastnosti. Hluboce čistí vlasy, vyživuje pokožku hlavy minerály a vitamíny. V takové složité akci je hlavní výhodou drogy. Prima Blonde jsou klasifikovány jako profesionální nástroje. Perfektně sladí tón a chrání prameny před slunečním zářením.

Přehled šamponů pozitivní. Kupující zaznamenávají vysokou účinnost. Po první aplikaci je sotva patrné, ale pravidelné používání poskytuje stabilní výsledek. Spotřebitelé si všimli další výhody - obsahu složení balzámu a přírodních ingrediencí, které zajišťují snadné česání. Po mytí nevyžaduje žádnou dodatečnou péči ve formě masky nebo kondicionéru.

2 Londa Revive Blonde Stříbro

Šampon odstínů od společnosti Londa je díky své jedinečné kompozici rozšířen. Jako aktivní barvicí látka je přírodní extrakt z levandule. Účinně neutralizuje zlatý odstín bělených vlasů. Rychle působí a výsledek zůstává po dlouhou dobu. Doporučuje se pro použití jako prostředek primární péče.

Kupující přidělí drogu nejvyšší známky. Nenarazí kůži, dává kudrlinám přirozený stín, dobře se vstřebává a vydrží dlouhou dobu. V porovnání s podobnými prostředky existuje příjemná vůně. Po použití jsou vlasy měkké a šumivé, barva je jasná, nasycená. Londa - jeden z nejlepších šamponů pro blondýnky proti žluté.

1 Schwarzkopf Colour Freeze Bonacure stříbrný šampon

Není to poprvé, co německý výrobce prokazuje vysokou kvalitu a péči o zákazníka. Tentokrát byla naše pozornost oceněna šamponem Bonacure Silver Anti-Yellowing. Jeho výhody nejsou omezeny na neutralizaci nepříjemného odstínu bělených vlasů. Nástroj dokonale čistí a posiluje vlasy a aktivní vitaminový komplex jim dodává vitalitu. PH 4.5 pomáhá udržovat optimální rovnováhu vody a soli.

Opravdu vynikající kvalita a vysoký výsledek dokazují řadu pozitivních recenzí spotřebitelů. Schwarzkopf se stará o poškozené prameny, poskytuje jim chladný odstín, neobsahuje agresivní součásti. Díky speciální technologii je schopna obnovit vlasy na úrovni buněk, vracející svou přirozenou elasticitu, pružnost a pevnost. Možná je to nejsložitější šampon pro blondýnky.

Jak se vyrovnat s žlutostí bělených pramenů?

Vzhled zažloutlých nebo bělených vlasů je jedním z nejnepříjemnějších důsledků barvení. Takzvaná "slámová" barva může zkazit dojem jakéhokoli, dokonce i nejpůsobivějšího účesu. Co pomáhá vypořádat se s tímto problémem?

Za prvé, abyste se vyhnuli výskytu žluté stránky, měli byste dodržovat jednoduchá pravidla:

 • pokud budete muset poškozené prameny zesvětlit, doporučuje se je předem léčit pomocí lékařských mask, šamponů a kondicionérů;
 • žloutnutí může být způsobeno mikrovinami a prasklinami na kůži hlavy;
 • není možné zesvětlit prameny bezprostředně po skončení procedury - v takovém případě nelze zabránit zožltnutí barevných vlasů (je lepší, pokud mezi těmito manipulacemi je 14 dnů);
 • Je těžší dosáhnout účinků pruhovaných pramenů, pokud byly vlasy dříve natřeny jinou barvou.

Tipy a triky

Jak zesvětlit kudrlinky, abyste zabránili vypadávání žlutých vlasů:

 • nepouštějte vlasy před zahájením procedury;
 • před aplikací rozjasňujícího prostředku na vlasy je nutné rozdělit vlasy na čtyři podmíněné části (dělejte dvě části - od čela k zadní části hlavy a od jednoho ucha k druhému);
 • aby se zabránilo vzniku nežádoucího žloutnutí, je barva nejprve nanesena na zadní stranu hlavy, potom je složení rozděleno mezi dělení, chrámy musí být zpracovány naposledy;
 • pro rovnoměrné zesvětlení vlasů se doporučuje velmi rychle nanášet směs barviv;
 • pokud se tento postup provádí poprvé, musíte nejdříve aplikovat barvivo na prameny a až po 20 minutách s ním ošetřit vlasové kořeny (je lepší se nedotýkat špiček kudrlin).

Tato jednoduchá pravidla pomohou vyhnout se vzniku neprůhledné žluté barvy po upřesnění nebo zvýraznění. Jak se vyrovnat s již odhaleným "slaměným" odstínem s šampony - zapnuto.

Kosmetické výrobky

Ve většině případů nestačí jediný způsob napínání. Po dokončení manipulace se na záchranu dostane šampon pro vlasy. Takové výrobky mají různé odstíny - například stříbro, perla, fialová, platina.

Profesionálové vědí, že fialově zbarvený šampon pomůže odstranit žluté vlasy po barvení.

Jak používat nástroj: obvyklý šampon je smíchán s odstínem v poměru 1: 2. Hotová hmota je rovnoměrně rozložena na hlavě vlasů. Uživatelská zpětná vazba naznačuje, že udržování této směsi na vlasy nemá cenu za více než dvě minuty. V opačném případě se kudrlinky mohou stát modravé nebo popevné.

Pokud se časem začnou ztrácet prameny a ztratí jejich krásnou barvu, můžete znovu použít tamponovaný šampon - vrátit ztracený velkolepý vzhled na prameny.

Základní pravidla pro použití tónovaných šamponů proti žloutnutí:

 • Je lepší upřednostnit tzv. "Stříbrné" prostředky - obsahují nejvíce množství, které je nezbytné k tomu, aby se zbavilo žluté barvy purpurového pigmentu;
 • Před použitím je barvivo smícháno s běžným šamponem v poměru 1: 2;
 • udržujte složení na hlavě vlasů ne více než dvě minuty.

Populární metody také pomáhají při snaze zbavit se nežádoucího žloutnutí - obzvláště můžete umístit velké množství medu na vlasy před spaním a dát klobouk na hlavu. Vmasírujte masku ráno vodou a šamponem.

Který produkt preferujete

Na regálech moderních kosmetických prodejen naleznete různé varianty odstínů, které pomáhají rychle odstranit nepříjemnou žlutost vlasů. Každý šampon získal pozitivní i negativní hodnocení uživatelů. Zvažte některé z nejoblíbenějších produktů:

 • Estel Curex Color Intense - tento šampon je dnes jedním z nejrozšířenějších žltavých neutralizátorů. Kvalita výrobku je plně srovnatelná s jeho cenou. Produkt dává pramenům charakteristický stříbřitý odstín a stará se také o jejich zdraví a krásu. Nevýhodou je podle uživatelů, že šampon vysychá konce pramenů.
 • Nouvelle True Silver - krémová konzistence šamponu umožňuje ekonomicky použít tento produkt k odstranění žlutosti barevných kadeř. Směs dává pěnivému stínu vlasů a vitamín E obsažený v jejím složení vyživuje špičky. Efektivní a levné kosmetika.
 • Echosline S6 (šampon určený pro šedé i bělené kadeře) je efektivní kosmetika proti nežádoucím žlutým vlasům. Hlavním prvkem produktu je extrakt z hroznů, který se nejen stará o zachování bělosti vlasů, ale také zvyšuje jeho pružnost a příjemný stříbrný lesk. Podle uživatelů má šampon několik nevýhod - na dlaních to ponechává na lilích, po nanesení produktu je obtížné pokládat kudrlinky.
 • Silver Flash - šampon je vhodný pro majitele vlasů jakéhokoliv druhu. Výživné složky bílkovin se starají o stav dermis hlavy a samotných pramenů. Nástroj dokonale zvládne žlutou barvu, koriguje odstín kadeří.

Takže různé barvené šampony pomáhají vyrovnat se s barvami na "slaměné" vlasy po barvení. Tyto kosmetiky rychle dávají zámkům pěknou barvu, péči o ně. V případě potřeby můžete tyto produkty používat po každých 3-4 šamponech - tak krásný, nasycený odstín pramenů bude trvat dlouho.

Žlutý vlasový šampon

Blondesova bolest hlavy je časem projevem nežádoucího žluto-červeného odstínu, který poškozuje vzhled vlasů. Profesionální produkty péče o vlasy Blond pomáhají zbavit se nežádoucího žloutnutí. Šampony pro odstranění žlutosti vlasů jsou velmi oblíbené a prodávají se ve specializovaných prodejnách kosmetiky.

Příčiny žlutých vlasů.

 •  Bělené vlasy se zbarví žlutě především z rezavé vody. Voda ve vodním potrubí s obsahem železa, čím častěji umýváte hlavu, tím intenzivnější je nečistota železa obsažená ve struktuře vlasů. Když železo interaguje s kyslíkem, vytváří se rzi, v Indii se nehrozí pouze stádo 15 století, je to považováno za divný svět.
 • ☀ Sluneční paprsky, mořská voda ovlivňují barvu.
 • ⏲ ​​Čas - během několika měsíců se barva vyplaví, barva se ztrácí, lesk zmizí.
 • ♀️ Kvalita složení a doba expozice - objasnění a zdůraznění zkušeného mistra. Čím lepší je pánova ruka plná, tím lépe předpovídá výsledek.

Jak bojovat?

Hlavní cesta - použijte profesionální šampon pro vlasy žlutá. Nepoužívejte více než 1 krát týdně, střídající se s běžnými prostředky k praní. Barva šampónu je fialová nebo modrá, méně obyčejně růžová. Právě fialově modré barevné pigmenty v šamponu, které odrážejí původní barvu, umožňují obnovit a rozjasnit vlasy. Buďte opatrní. Žlutý šampon vyžaduje expozici 3-5 minut. Při delším kontaktu se vlasy změní na modrou. Je třeba poznamenat, že všechny tyto šampony suché vlasy kvůli jeho složení. Proto je navíc k šamponu vybrán balzám nebo maska ​​se suchými přísadami. Vlasy po vyčištění nebo zvýraznění se porovnávají s otevřeným kuželem. Takže pod mikroskopem vypadají umělé světelné prameny, otevřou se váhy, interakce s nečistotami vody vede ke kontaktu a změně barvy. Proto je nutné vlasy změkčit a zvlhčit. Výrobci kosmetických prostředků vyrábějí řadu vlasových produktů z blond barvy s účinkem, jak se zbavit žloutnutí.

Luxusní hlava vlasů na místě ztracených vlasů - to je možné!

Šampon proti žlutým vlasům - název, cena.

L'Oreal Professionnel Expert Silver dává platinový odstín na blond odstíny chladu od první aplikace, s "squeak" detergent, zvyšuje lesk.

Lorealová blonďatá blondýnka - jemný bratr, šampon pro melirovanné vlasy proti žloutnutí. Oba francouzské produkty se pohybují od 650 rublů za 300 ml.

Schwarzkopf Bonacure Color Freeze Silver Shampoo - tlustý, což znamená ekonomickou spotřebu, osvěžuje barvu blondýnky a dívky s hnědou hlavou pro 2-3 aplikace. Německá verze stojí 550 rublů za 250 ml.

Další dvě německé vzorky:

Koncepční stříbrný šampon pro světle blond - zaručuje perlový odstín na světlé prameny.

Koncept Blond Explosion Anti-Yellow - odstraňuje žlutou barvu z první aplikace. Průměrná cena 300 rublů za 300 ml.

S rostlinnými produkty péče o vlasy
PLATINUS V FULLOVÁ regenerace vlasů
- 100% času!

Sbírka Estel je ruská kopie světové proslulosti. Není divu, že salony tuto značku používají pro barvení a péči.

Blonde profesionální šampony jsou reprezentovány dvěma vzorky:

Estel Professional Curex Color Intense opravuje odstín perly od prvního okamžiku, vhodný pro prameny po proceduře balayazh, tonování, zvýraznění.

Estel Prima Blonde Stříbrná perfektně se vyrovná bez dvojice s balzámem doporučeným pro chladné odstíny blond. Transformace nastává po 2-3 aplikacích, efektivní a populární. Průměrná cena 450 rublů za 250ml.

Kaaral K05 Stříbrná italská, 850 rublů na 300ml, pracuje pouze s blond vlasy, blond nebude fungovat.

Wella Professional Color Recharge Cool Blonde - pracuje na barvených, pruhovaných, přirozených blondách, rovnoměrně zbarvených. 750 rublů na 250 ml Německa.

Tigi Bed Head Bumb Blond - šampon, který odstraňuje žlutost vlasů, růžové barvy s aroma bobulí, americký produkt od 1000 rub. Při pravidelném používání se silně žluté prameny stávají ušlechtilými blondy.

Davines Alchemic System Silver - s vitamíny a hedvábnými bílkovinami, změkčuje, vyživuje a efektivně přináší barvu na nasycenou platinovou blond. Italský "Alchymista" je drahý, 1500 rublů za 280ml, ale je to účinné podle četných recenzí.

Tónově šedý šampon za cenu 150 rublů na 150 ml. Kapalné, špinavé ruce a koupel, pracují jednorázově, od koupání až po koupání, oblíbené kvůli nízké ceně.

Žlutý vlasový balzám

Ke každému z výše uvedených šamponů se vyrábí žlutý vlasový balzám. Balzám s živinami odstraňuje negativní účinky šamponu, zvlhčuje vlasy, dodává lesk, zavírá váhy, zabraňuje pronikání škodlivých nečistot. Je lepší zakoupit šampon a balzám, abyste odstranili žlutost vlasů.

Žlutá odstínová pěna

Tónové pěny jsou oblíbené pro jedno použití. Zahrnout užitečné přísady, odstín barvy o 1-2 tóny. Před stylováním naneste na vlhké vlasy.

Chcete-li zabarvit blond nebo vyzdvihnout v průběhu času se stát "kuře", použijte speciální produkty péče. Být umělou blondýnou je nepřetržitý proces a není levný. Budeme muset systematicky navštěvovat salony pro barvení a tónování, abychom ušetřili peníze na drahou kosmetiku. Ale krása vyžaduje oběť, takže pokud se rozhodnete kategoricky změnit vzhled, vpřed, směrem k kráse a péči.

Video o šamponech proti žlutým vlasům

Recenze

Řekněte nám, jak jste se po barvení podařilo zvládnout žluté vlasy.

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Žlutý vlasový šampon. Pro profesionální použití. Pro melirovannyh a blond vlasy. Šampon se vyhýbá žlutému stínu vlasů, zatímco změkčuje. Způsob aplikace rovnoměrně nanést malé množství šamponu na mokré vlasy, masírovat až do pěnění. Nechejte 1, 2 minuty a důkladně opláchněte teplou vodou.

čištění; tónování; hydratační

Účel kosmetiky:

Hmotnost výrobku s obalem (g):

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Šampon pro melirovanní vlasy, jak se špatně rozhodnout?

Barvení vlasů se začalo používat prakticky ve všech moderních ženách. Takový postup umožňuje nejen natírání šedivých chloupků, které se objevily, ale také poskytnout požadovanou barvu, lesk a také zdůraznit svůj vlastní obraz. Zvýraznění je jedním z nejoblíbenějších typů barvení, ale který šampon je lepší pro zvýraznění vlasů?

Koneckonců pouze po opuštění stylistky jsou vlasy v bezvadném stavu, ale stojí za to jít týden a účinek je výrazně slabší a výsledkem jsou nesprávně zvolené výrobky péče.

Výběr šamponu po zvýraznění, což je zásadní krok k ochraně zdraví vlasů

Zvýraznění je lepší svěřit specialistovi

Postup zvýraznění, co je to?

Zvýraznění je vyjasnění jednotlivých pramenů pomocí speciálních chemikálií. Proto, po těchto manipulacích, prameny nejen melou na vhodný tón, ale také se poškodí. Jejich struktura se stává tenčí, vlasy se stávají užšími, zejména na špičkách, takže po malování je lepší řezat spodní část kudrlin.

Zvýraznění domu může přinést nepředvídatelné výsledky

Stylistické tipy

Hlavním úkolem v péči o melirovanné prameny je zachovat barvu, jejich úpravu a obnovu.

Při výběru tohoto typu malování dodržujte následující pravidla:

 • Důvěřujte zvýraznění pouze odborníkovi, můžete samozřejmě aplikovat barvu vlastním rukama, ale zda budete potěšeni konečným výsledkem, zůstává obrovská otázka;
 • V době procedury poslouchejte své pocity, pokud pocítíte pocit pálení na pokožce hlavy, okamžitě o tom informujte pána. Pálení by nemělo být, s největší pravděpodobností, abstrakt byl porušován při volbě podílu chemických složek. Není-li situace opravena včas, vypadají vlasy a může se objevit i popálenina;
 • Po ukončení procedury je třeba vybrat ten správný komplex péče o vlasy, jinak nebude možné vrátit původní strukturu;
 • Přinejmenším použijte vysoušeč vlasů a vysavač vlasů. Je nepravděpodobné, že již přezrážené prameny budou mít prospěch z dodatečného dopadu vysokých teplot z elektrických spotřebičů. Pokud není schopen se zbavit jejich zavedení, měli byste se uchýlit ke zvláštnímu ochrannému vybavení, které bude alespoň částečně schopno chránit strukturu vlasů;
 • Maska pro pruhované prameny by měla být aplikována více než 1 krát týdně, a to i přesto, že kudrlinky mohou vypadat vzhůru.

Kromě šamponu musíte nejméně jednou týdně používat masku.

Výběr finančních prostředků

V zásadě!
Při výběru šamponu, měli byste mít na paměti, že barvené vlasy a melirovannye vyžadují zásadně odlišnou péči.

Šampon pro melirovanní vlasy má kyselější prostředí, které umožňuje neutralizovat účinek alkálie. Ale každý šampon s označením pro melirovannyh vlasy má své rozdíly, které by měly být vzaty v úvahu při výběru.

Obvykle by byla ideální volba, pokud zvolíte nástroj, v závislosti na typu pokožky hlavy.

Existují tři hlavní problémy s kůží:

 • přítomnost lupin;
 • nadměrná citlivost a suchost;
 • obsah tuku.

Proto bude schopen je vyřešit pouze ten správný vybraný šampon. A teď masky, balzámy nebo klimatizace pomohou posílit a zlepšit vzhled účesu.

Výběr šamponů

Zvažte různé značky šamponů pro vlasy melirovannyh:

Přehled nejlepších šamponů pro melirovanné vlasy

K udržení jejich krásy a dokonalosti, mnoho dám v roce 2019 dává přednost zvýraznění vlasů. Ale přes krásu a dobře upravené kudrlinky byste měli vědět, že takový postup může způsobit suchost. Při častém nátěru pramenů je jejich povrch a vnitřní struktura poškozena. Stávají se křehkými a vypadají slabě.

Chcete-li tomu zabránit, odborníci doporučují použít speciální šampon pro zvýraznění vlasů, pomocí něhož můžete odstranit nežádoucí žluť a dosáhnout lesku.

Vlastní šampon pro melirovanní vlasy

Po barvení kudrlin je barva rychle, postupně nebo nerovnoměrně promyta. Již po několika týdnech si můžete všimnout, jak prameny rostou matné nebo žluté. Často se taková situace musí setkat při opakovaném osvětlení.

Ve srovnání s běžnými výrobky pro péči o vlasy mají speciální šampony kyselější prostředí. Tato kompozice poskytuje neutralizaci zásad. Vzhledem k obsahu proteinových složek je obnovena struktura kadeřnic.

Zanechat použití těchto prostředků je pro ty, kteří mají mastnou pokožku hlavy. Při ignorování rady existuje nebezpečí zhoršení této nepříjemné situace.

Při výběru vhodného nástroje potřebujete vědět, že šampony pro šité na míru a pro barevné kudrlinky mají výrazné rozdíly. V prvním případě jsou ovlivněny pouze bělené plochy. Stávají se krásnější a jasnější.

Pravidla používání tónů

Zpravidla se tonizující šampon používá jednou týdně. Je to proto, že obsahuje malé množství perhydrolu.

Abyste nezískali modrou nebo jinou nežádoucí barvu, stojí za to použít nástroj založený na následujících doporučeních:

 • Před použitím si přečtěte pokyny od výrobce.
 • tón pro použití po předmytí vlasů s pravidelným šamponem;
 • prostředky pro příjem stínu do vody;
 • Před použitím kompozice je nutné pěnu;
 • přidat balzám-opláchnout směs, udržovat poměr 1: 2, kde druhé číslo ukazuje množství balzámu;
 • pokud je tonikum tmavší než pruhované prameny, pak je oddělte od všech vlasů a opláchněte šamponem, jinak nebude možné dosáhnout požadovaného účinku;
 • složení je rovnoměrně rozloženo na vlasy a vydrží několik minut. Stačí stačit stínicí šampon proti žloutnutí po dobu 3 minut a za účelem získání krásných stříbrných odstínů bude trvat 5 minut.
 • opláchněte vlasy důkladně pod tekoucí vodou;
 • po proceduře vytvořte regenerační masku na kadeře.

Při výběru produktu doporučujeme upřednostňovat balzámy, kondicionéry a masky stejné značky.

Výhody a nevýhody šamponů

Šampon pro zvýraznění a barvené vlasy - to není totéž. V prvním případě se agent jedná přesně na vyjasněné prameny. Můžete si koupit prostředky, takzvané 2 v 1, které jsou určeny jak pro barevné a melirovannyh kadeře.

Výhody specializovaných nástrojů:

 • poskytující lesk a drobivost kudrlin a jejich další navlhčení;
 • konzervace barev;
 • neutralizace možné žloutky;
 • jednoduché stylingové prameny;
 • jemné čištění;
 • zabránění křehkosti tím, že se na nich sníží agresivní účinek kyslíku;
 • obnovení jednotlivých vlasů zevnitř.

Navzdory mnoha výhodám mají tyto šampony určité nevýhody. Nejdůležitější jsou vzhled lupin a bohatý mast. Tento stav se obvykle vyskytuje s citlivou pokožkou hlavy nebo alergickou reakcí.

Oblíbené značky

Výhodou jednoho nebo druhého výrobce stojí za to vědět, že turecké společnosti dodávají svým složkám hořčík a sodík, zatímco evropské společnosti dodávají přírodní složky.

Hodnocení doporučené šampony, sestavené zkušenými profesionály, počínaje posledním místem:

Moroccanoil Moisture Repair

Tento šampon je prezentován izraelským výrobcem. Doporučuje se používat, pokud jsou vlasy oslabeny nebo poškozeny z těchto důvodů:

 • barvení;
 • perm;
 • hot styling

Základem takového redukčního činidla je účinný přípravek, který jemně čistí a odlupuje kudrlinky. Aktivní složky složení pronikají hluboko do vlasů, ošetřují je a posilují buněčnou strukturu.

Cena šamponu s objemem 250 ml - 1545 rublů.

Estel série Prima Blonde

Poměrně dobré šampony ruské společnosti Estelle jsou vyráběny pro jemné umývání vlasů, které jim dávají krásnou stříbrnou barvu. Kompozice obsahuje složky jako keratin a pantenol. Přispívají k rychlé obnově buněk. Při použití nástroje se prameny stanou poslušnými a lesknou.

Odhadovaná cena 250 ml je 450 rublů.

Sim Sensitive System 4

Tento šampon od finské firmy je určen k praní barevných, sušených a rozdělených vlasů. Tento lék zmírňuje pocit svědění a podráždění. Důležitým rysem je snížení lupů.

Po použití vlasů je mnohem snazší hřeben, stává se hedvábným a hladkým.

Objem lahve může být v rozmezí 100-500 ml a jeho průměrná cena činí 930 rublů.

Řady Londa Color Radiance

Špatně se ukázala německá značka Londa. Zvláštní produktová řada je vytvořena pro péči o barvené kudrlinky. Kompozice obsahuje mikroiony Radialux. Kvůli jejich vlivu je odstraněno nadbytečné barvivo a původní barva trvá déle.

Láhev 250 milionů dolarů v hodnotě 470 rublů.

Série Schwarzkopf Professional bez síry

Tento německý přípravek by měl být používán k péči o barvené kadeře. Laminování normalizuje alkalickou rovnováhu, lépe zachovává barvu a krásný lesk vlasů.

Aplikovaná technologie Krio umožňuje pigmentům lépe opravit. Aktivní složka hedvábného hydrolyzátu poskytuje dobrý lesk. Je určen také pro ošetření a výživu barevných kadeří.

Láhev 250 ml stojí 690 rublů.

Matrix tak dlouhé poškození

Americký šampon obnovuje strukturu pramenů, čistí a posiluje vlasy díky ceramidům účinných látek. Po použití vlasů získávají sílu, pružnost a hedvábnost.

Používá se k obnově kudrlin zevnitř a chrání je před všemi druhy poškození.

Viz také: můj tónový šampon a balzám (video)

Komponenty pronikají do vlasů a vyplňují prázdné prostory poškozených oblastí. Po umytí jsou váhy uzavřeny a tvoří hladký povlak. Pod vlivem aminosilikonů kudrlinky získávají zdravý vzhled, lesk, elasticitu.

Na prodej najdete balení 300-1000 ml. Průměrná cena fondu činí 570 rublů.

Wella řady Balance Scalp

Německá značka Vella je profesionální nástroj, který je vhodný pro osoby se zvýšenou citlivostí pokožky hlavy. Jemně čistí vlasy, neutralizuje příznaky podráždění a má regenerační účinek. Tento nástroj neobsahuje umělé příchutě, takže riziko alergické reakce je sníženo.

Objem lahve může být 250-1000 ml a cena - 1200 rublů.

Ochrana Natura Siberica a Shine

Ruský šampon je považován za relativně levný. Produkt je založen na Rhodiola rosea, bílém včelím vosku a sójovém extraktu. Tyto složky chrání vlasy před škodlivými účinky chemických sloučenin přítomných v barvivech. Navíc aktivní složky udržují stín, zvlhčují a posilují kudrlinky.

Průměrná cena láhve o objemu 400 ml je 350 rublů.

Profesionální řada L'Oreal Professionnel Pro Fiber Restore

Ochranná známka L'Oreal nabízí majitelům těžce poškozených pramenů, aby tomuto nástroji věnovali pozornost. Mezi hlavní výhody tohoto produktu patří:

 • zlepšení struktury vlasů;
 • utěsnění kutikuly;
 • konzervování potravin a barev.

V prodeji jsou láhve o objemu 250-1000 ml. Cena - 1100 rublů.

Matrix Celkové výsledky Barva Obsessed série

Americký přípravek dokonale chrání barevné kadeře před vymývání barevného pigmentu. V procesu jejího použití jsou vlasy jemně vyčištěny, jeho povrch a vnitřní struktury jsou posíleny. Také poskytuje ochranu před UV paprsky a dalšími škodlivými látkami.

Účinné látky produktu udržují optimální vlhkost vlasů, takže se nebudou pokořit až do jejich dalšího zbarvení.

Objem lahve se může pohybovat mezi 300-1000 ml. Průměrná cena výrobku činí 535 rublů.

Péče o melirovanné vlasy

Základní pravidlo péče o vlasy melirovannyh - to je správné šamponování. Doporučuje se provádět tyto akce:

 • umyjte hlavu teplou, ne horkou vodou;
 • po vysušení vlasů ručníkem, naneste na ně kondicionér;
 • opláchněte vlasy studenou vodou;
 • Nečistěte mokré vlasy a netřete je ručníkem;
 • pro stylingové kadeře nepoužívejte žehličku nebo curling;
 • perm s netermálními kolečky;
 • Pro narovnání pramenů používejte chladný vysoušeč vlasů s přírodním hřebenem štětin.

Důležité je také sledovat stav vlasů a dodržovat tato pravidla:

 • pravidelně ořezávat rozdělené konce;
 • někdy se zotavují. Například laminování a tónování vlasů po zvýraznění;
 • nepoužívejte;
 • nepoužívejte hennu pro barvení;
 • upozornění na vlasy není provedeno po barvení henny;
 • Chcete-li obnovit barvu, obraťte se na stejného velitele;
 • pro udržení jasu barvy pomocí tónování vlasů se speciálními šampony.

Při dodržování těchto jednoduchých doporučení je možné dlouho zachovat barvu zvýrazněných vlasů bez poškození zdraví.

Recenze

Zvýraznilo se na jaře. Můj pán mě radil Estelovi. Barva opravdu zůstává dlouho. Zvláště potěšilo, že kudrlinky jsou poslušné a co nejhladší. Protože jsem umělá blondýnka, neustále se potýkám s problémem žloutnutí vlasů. Pomocí tohoto nástroje se situace dramaticky změnila.

Chodím s bělenými vlasy asi 5 let. Pravidelně provádím opravu s jedním velitelem. Vím, že potřebuji speciální šampon a volba byla jednoduchá. Preferuji německou kvalitu, takže si koupím Schwarzkopf Professional. Jeho vlastnost je účinek laminace a dává kudrlinky krásný lesk. Za takovou rozumnou cenu si myslím, že kvalita výrobku je vynikající.

Pro péči o vlasy nakupujte pouze produkty L'Oreal. Francouzská značka má vynikající kvalitu. Vlasy vypadají dobře upravené, krásné, získávají hladkost a hedvábí. Nejdůležitější věc je, že barva po zvýraznění trvá dlouhou dobu a do dalšího postupu nezačíná žlutě.

Jak odstranit žlutost po zvýraznění - efektivní šampony, balzámy, tonika a lidové prostředky

Zvýraznění v jasných barvách vypadá svěží a vznešené. Ale veškerý dojem stylového barvení může zničit žlutost, která se objeví na prameni po použití zjasňovacích prostředků.

Z tohoto článku se dozvíte, proč se to děje a jak bojovat za krásu stínu.

Proč se zvýrazní žlutá vlákna?

Nejčastěji, žluté vlasy po osvětlení "hříchu" tmavé vlasy. Dokonce i nejsilnější zjasňovače se nedokážou vypořádat s trvalým pigmentem - a místo očekávaného stínu se nám podaří nahmatat žlutou barvu.

Další příčiny žlutosti ve vlasech:

 • porušení technologie barvení - krátká doba expozice barvy na vlasu, nesprávně zvolený oxidační prostředek;
 • základní bělidlo / barvivo - poskytuje nepředvídatelný výsledek i při dodržování technologie;
 • tvrdou vodu z vodovodu - rez, chemikálie a kovové ionty pronikají do struktury vlasů a mění jejich pigmentaci.

Co se stane s vlasy během procedury

Účinek léků, které jsou používány pro jasné upozornění, je založen na zničení přirozeného pigmentu na vlasy. Persulfáty, které tvoří výrobek, zvyšují a otevírají vlasové vločky (kůžička).

To umožňuje další látky, jako je peroxid vodíku, proniknout hluboko do vlasů. Je to peroxid, který oxiduje pigment melanin, takže vlasy změní barvu. Čím méně melaninu zůstává ve struktuře vlasů, tím jasnější je stín.

Časté chyby při zvýrazňování

Vedle žluté barvy způsobené nesprávným zvoleným barvivem mistři někdy dělají další chyby:

 • příliš tekuté nebo velmi blízko kořenů - v kořenové zóně se objevují žluté skvrny;
 • zbarvení příliš tlustých pramenů nebo použití minimálního množství léku - střídání odstínů je nerovnoměrné;
 • příliš tenké a časté zvýraznění - střídání odstínů téměř není viditelné;
 • volba kontrastního barviva - vytváří neatraktivní efekt "zebra".

Jak zabránit problému?

Žlutá po zvýraznění často zůstává na těchto vlasech:

 • obarvená hennou a basma;
 • po perm;
 • po nerovnoměrném zbarvení;
 • velmi poškozené a oslabené.

Zvýraznění lze provést pouze tehdy, když je barvivo vyprázdněno nebo se rozvíjí nová zdravá srst. Praxe ukazuje, že zvýraznění nesplňuje očekávání, které se provádí v chladné místnosti - teplo je nezbytné pro úplnou chemickou reakci.

Vysoce kvalitní vyčistění je dosaženo správnou volbou oxidačního činidla:

 • 3% - zesvětlí o 1 tón, umožňuje lehce odstínit původní barvu;
 • 6% - dělá vlasy jasnější o 2 tóny a dovoluje vám namalovat šedé vlasy;
 • 9% - poskytuje světelný efekt na 3 tóny;
 • 12% je nejsilnější koncentrace vhodná pro úplné bělení.

Nejdůležitějším principem správného zabarvení je přísně dodržovat pokyny pro přípravu a dodržovat postup postupu.

Jak odstranit žlutý odstín vlasů?

Žlutý odstín vlasů se může objevit ihned po zvýraznění - nejčastěji se to objevuje s tmavou původní barvou nebo nevhodným barvivem.

V takovém případě je lepší odstranit žlutý odstín v kabině. V arzenálu zkušených kadeřníků existuje několik účinných nástrojů, které mohou zablokovat a červené a žluté.

Po zesvětlení ozářené žluté

Tónování po zvýraznění je nejvhodnější řešení, které umožňuje opravit odstín a učinit barvu ušlechtilejší. Tónování se provádí s použitím barviv bez amoniaku a tónování.

Oni působí povrchně, aniž by pronikli do struktury vlasů a nezranili ji. Ale i v tomto případě mohou tonizující léky účinně maskovat žloutnutí. Jedinou nevýhodou metody je rychlé vyluhování pigmentu.

Je nutné aktualizovat barvu pravidelně - přibližně dvakrát za měsíc.

Zpravidla se tónovací nástroj aplikuje na celý objem a délku účesu. V salonu majitelka kadeřníků raději používá profesionální kosmetiku:

 • Estel je De Luxe Sense a série Celebrity;
 • Produkty Londa Professional;
 • tónová odlitka Creme Gloss od L'Oreal;
 • Color Sync od Matrix a kol.

Bělidlo

Bělidlo s mytí vlasů je nejradikálnějším a traumatickým způsobem maskování nešťastných "žlutých" světel. Praní odstraňuje z vlasů zbytky barevných složek a přírodních pigmentů, čímž se konečný odstín lehčí.

V salonech nejčastěji používají vysokorychlostní mytí. V jedné relaci vám umožní okamžitě dosáhnout vysvětlení na 4 tóny.

Postup však může trvat nejvýše 1krát za 2 týdny, jinak můžete beznadějně zkazit a poškodit vlasy. Je však nutno vzít v úvahu, že během zasedání bude část pigmentu odstraněna nejen z vrcholů, ale také z přírodních pramenů.

Nápravná opatření pro zažloutnutí vlasů po zvýraznění

Výběr žloutnutí závisí na tom, jak intenzivní se ukázala nežádoucí barva a jak dlouho bude výsledkem dosaženo.

Možnost číslo 1: Barvení šamponů, balzámů a toniků

Tato volba bude ideální pro domácí použití, protože výrobky jsou prodávány připravené k použití a nevyžadují speciální dovednosti, které je třeba aplikovat. Kompozice kosmetiky pro neutralizaci žlutého odstínu obsahuje fialové pigmenty.

Studená fialová je antagonistka teplé žluté, proto ji účinně maskuje.

Takové kosmetické prostředky pomáhají zvládat vedlejší účinky zvýraznění:

 • barvicí šampony - Anti-Yellow True Silver od Nouvelle, Estel Curex Color Intense, profesionální čtyři příčiny stříbra, Schwarzkopf bonacure True Silver šampon;
 • Tonic Balms - Čerstvé od konceptu, Life Colour od Kapous, Tonic od Rocolor, Love Nuance od Estel;
 • stylingové výrobky - Igora Expert pěna, BlondMe sprej atd.

Možnost číslo 2: kadeřnictví

Během výletu do salonu se můžete spolehnout na profesionální řešení problému žloutnutí. Zde jsou zákazníci nabízeni k aktualizaci barvy tím, že zvýrazní s méně agresivním odstínem.

Neúspěšná malba může být opravena a obrácená, což umožňuje dosáhnout přirozenějšího efektu barvení.

Hlavní barevník vám pomůže zvolit nejvhodnější tón, který maskuje nežádoucí žloutnutí.

Kadeřníci se často uchýlí k používání myček, aby se pak znovu vyzdvihli, tentokrát kompetentnější a ohleduplnější.

Je možné rychle a účinně se zbavit žluté barvy doma?

Pokud nejste zaměřeni na rychlý výsledek, je vhodné používat oblíbené recepty na žloutnutí vlasů. Obsahují improvizované komponenty, které mají jasné vlastnosti. Výhodou domácích receptů je, že jsou založeny na přírodních složkách. Výrobky nejenže eliminují nežádoucí tón, ale také se starají o vlasy - zvlhčují, vyživují a obnovují poškozenou strukturu.

Med a bílá hlína

Kozmetická hlína může být použita nejen pro přípravu masky na obličej. Bílá odrůda přijde k záchraně ve věci osvětlení pramenů.

Chcete-li vytvořit zesvětlovací masku, budete potřebovat:

 • 3-5 tabulka. lžíce bílé hlíny - v závislosti na tloušťce a délce kudrlin;
 • 1 velká lžíce medu;
 • teplou vodu.

Voda, kterou potřebujete vzít tolik, abyste ředili hlínu na konzistenci husté smetany. Pak se přidá kapalný med a míchá se v homogenní hmotě. Maska je dobře rozptýlena mezi vlasy a nechává se 30 až 40 minut. Umyjte teplou vodou a vhodným šamponem.

Glycerin a farmacie heřmánek

Farmaceutické heřmánek květiny mají světlejší zjasňující vlastnosti, stejně jako dodatečně se starají o účes. Léčí pokožku hlavy, normalizují práci mazových žláz a stimulují růst žárovek. Glycerin zvyšuje rozjasňující vlastnosti heřmánku a zajišťuje pečlivé bělení.

Nástroj je připraven na základě heřmánkové infuze.

 • Potřebujete vzít lžíci sušených květin a nalít sklenici vařící vody.
 • Směs by měla být infuzována nejméně půl hodiny, po které musí být kapalina vypuštěna.
 • Z výsledné infuze je 100 ml a smísí se s 50 ml glycerinu.

Doporučuje se mít teplý vařit, aby složky reagovaly navzájem. Aplikujte přípravek na vlasy po dobu 1 hodiny, zvýšíte efekt, hlava je zabalena filmem a zabalena ručníkem.

Medová maska ​​na vlasy

Medová maska ​​má výživný a osvěžující účinek, vlasy svítí a vlasy jsou bujnější. Použití takového nástroje je však povoleno pouze v případě, že neexistuje žádná alergie na med.

Jak vytvořit masku:

 1. Roztajte přírodní med ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě - od 150 do 250 ml (po délce vlasů).
 2. Porazte 2 žloutky a přidejte k teplému medu, promíchejte.
 3. Aplikujte směs na vlasové kořeny, snažte se netříkat med do vlasů.
 4. Rozdělte vlasy na prameny a maskujte každý z nich po celé délce.
 5. Chcete-li, aby vaše vlasy namočené, zabalte hlavu s polyethylenem a zahřejte ručníkem.
 6. Namočte nejméně 1 hodinu, maximálně 2 hodiny, poté opláchněte.

Kefír a citron

Kefírová maska ​​s přidáním citronu nasycuje vlákna s vitamíny a posiluje je kvůli vysoké koncentraci vápníku. Kyseliny obsažené v kefíru usnadní jemné a přirozené vyluhování pigmentu.

Receptura na vaření:

 1. Zahřejte 1 šálek kefíru libovolného obsahu tuku na sporáku.
 2. Přidejte poloviční lžíce citronové šťávy, intenzivně promíchejte, dokud nebude hladké.
 3. Chcete-li udržovat složení na vlasy od 1 do 2 hodin, pak opláchněte.

Lemonová leštidla

Lemonové oplachování je nejrozmanitější a nejoblíbenější recept na odlehčení nejen kůže, ale i vlasů. Odbarvení je dosaženo přírodními kyselinami obsaženými v citrusových plodech.

Jak připravit oplach:

 1. Jeden velký citrón na polovinu vytlačte, z poloviny vytlačte šťávu.
 2. Nalijte citronovou šťávu do nádoby s dvěma litry vody.
 3. Ve výsledné kapalině by měly být namočené vlasy, snaží se opláchnout, aby jednal po celé délce.

Opláchněte v citrónové vodě po dobu asi 5 minut, poté vyčistěte bavlněným ručníkem a nechte vyschnout přirozeně.

Kondicionér hroznové šťávy

Podobně jako přípravu máchání na bázi lemon je založen na hroznové šťávě. Pro 1 šálek teplé vody, vezměte 2 lžíce přírodní hroznové šťávy. Doporučuje se použít světle zbarvené hrozny, v opačném případě místo získání osvětlení získávají vlasy tmavý odstín. Po každém mycím procesu vypláchněte hlavu vodou z hroznů.

Zelí opláchněte

V tomto receptu je jasný účinek listů bílé zelí podporován podobnými vlastnostmi petrželky. Přírodní oplatka z kapslí vám pomůže poskytnout vlasům krásný světlý stín, aby byly silné a pružné.

Příprava krok za krokem:

 1. 100 g petrželových listů a zelí, vložte do teplovzdorné nádoby.
 2. Nalijte půl litru vroucí vody a zapálte ho.
 3. Vařte po dobu 5 minut, poté vyjměte a trvejte 3 hodiny.
 4. Připravený vývar se přidává do vody k opláchnutí - tento objem musí být dostatečný pro jednu relaci (asi 2 litry vody)

Bělicí odvar z cibule

S pomocí cibulového vývaru nebude možné dosáhnout výrazného osvětlení vlasů. Ale s jeho pomocí můžete lehce maskovat žloutnutí a dát kudrlinky krásný zlatý odstín.

 1. 30-50 g cibulové kůry se vaří ve sklenici vody - potřebujete vařit tekutinu asi 20 minut.
 2. Bujón ochlaďte, napněte a aplikujte na vlasy jako masku.
 3. Po každém mytí ošetřete kadeře, dokud nedosáhnou požadovaného odstínu.

Rebarbový bělicí vývar

Chcete-li změnit odstín vlasů jsou používány jako listy, a podzemky. Avšak odvar z kořenů bude koncentrovanější a bude působit rychleji.

 1. Sušený kořen rhubarbů rozemlejte v mlýnku na kávu nebo maltu.
 2. 1 čaj lžíce naplněné oddenky nalít dvě sklenice bílého vína.
 3. Přiveďte kapalinu na vysokou teplotu, poté snižte teplo a kryt zakryjte víkem.
 4. Sledujte vaření a vyjměte nádobu, když se polovina vína vypaří.
 5. Připravte všechny vlasy hotovým roztokem a nasaďte sprchový uzávěr. O hodinu později může být maska ​​rebarbory ​​vyprázdněna.

Zvláštnosti péče o vlasy po zvýraznění

Melirovanye vlákna potřebují intenzivní výživu, posilování a zvlhčení, protože i jemné barviva zhoršují jejich stav.

Co kadeřníci doporučují:

 • speciální šampony s ochranou barev;
 • stříbrné šampony, neutralizují žlutý odstín;
 • rostlinné a kosmetické oleje, které podporují hladinu vlhkosti ve vlasech;
 • hřebeny jako Tangle Teezer, rozbíjení pramenů i když jsou mokré;
 • hřebeny s přírodními štětinami, které traumatizují kudrlinky a dodávají lesk;
 • rekonstrukční masky a výživné balzámy.

Proužkované vlasy vyžadují ochranu před ultrafialovým zářením a vysokými teplotami. Proto je v létě na slunci nežádoucí jít bez čelenky a usušení hlavy v kteroukoliv roční dobu je lepší bez vysoušeče vlasů.

Odstranění nežádoucího pigmentu z vlasů domácími prostředky je dlouhý proces. Bude trvat déle než jeden týden, než získáte požadovaný odstín. Ale pro radikální a rychlou transformaci má smysl používat profesionální kosmetické a kadeřnické služby.

Pro Více Informací O Suché Vlasy