logo

Šampony pro neutralizaci žlutých vlasů

Každé dívce, které jednou bledělo nebo barovalo vlasy, ví, že potřebuje péči. V opačném případě se objeví nežádoucí žlutá barva. Nejjednodušší způsob, jak se zbavit, je získat žlutý vlasový šampon. Nicméně, v regálech obchodů různých značek a znamená mnoho lidí, zkuste zjistit, který z nich je lepší.

Proč se objeví žlutý odstín?

Nejprve je třeba určit příčinu takové nežádoucí změny barev. Je pravděpodobné, že takové prostředky nebudou schopny situaci zachránit. Během barvení v blond vlasy se změní barva, několik týdnů po odchodu do salonu je barva vyplavena a přirozená žlutost pramenů zůstává.

Existuje také řada faktorů, které negativně ovlivňují vlasy a barviva:

 • Tvrdá nebo hrdzavá voda. V takové vodě, velké množství železa se hromadí ve vlasech a dává jí rezavý odstín.
 • Zpočátku tmavé účesy. Ostré překreslení není vždy možné poprvé. Pokud nejsou tmavé pigmenty z kadeřiny zcela odstraněny, mohou být smíchány s bílým nátěrem, což bude mít za následek žlutou barvu. S takovým problémem se žlutý vlasový šampon nemůže vždy vyrovnat.
 • Oxidace poškozených pramenů. Když bělící vlasy často trpí, jsou suché a křehké, pokud jim neposkytujete další péči, pak se jejich struktura změní, začne se oddělovat horní vrstvy. Poté, pod vlivem kyslíku, barva uvnitř začne oxidovat a měnit barvu.

Existuje několik způsobů, jak tento problém vyřešit. Může se jednat o rebarvení nebo použití tonálních šampónů nebo pěn. Nicméně nejjednodušší a nejdostupnější způsob domácí péče je šampon, který neutralizuje žloutnutí. Teď mluvme o tom, jak to má být.

Druhy šamponů pro blondýnky

Kosmetika se neustále vyvíjí a nabízí řadu účinných látek, které mohou bojovat s nežádoucími žlutými vlasy. V zásadě lze všechny prostředky rozdělit do tří typů:

 • Stříbrný šampon. To je snad nejjemnější typ kosmetiky v tomto průmyslu, je nejjemnější a dává vlasům platinový nebo stříbrný odstín.
 • Fialový šampon od žluté. Mezi stejnými odrůdami se vyskytují modři. Takové barvy neutralizují žlutou barvu, ale měli byste být opatrní, protože pokud to přehnáte, můžete získat odpovídající barvu na kadeře.
 • Vlasová kosmetika s minerální vodou. Jeho hlavní výhodou je nepřítomnost železa v kompozici.

Nyní, když se staly známými principy jednání, se obracíme na značky, které se nejčastěji nacházejí v regálech obchodů.

Přehled oblíbených značek

Mnoho blonďat se zamyslí nad tím, jaký druh šamponu odstraní žlutost. Abyste na ni plně odpověděli, zvažte hlavní značky na základě jejich práce.

Purpurové šampony

"Koncepce Blond Explosion Anti - Yellow" tento nástroj se často používá k vyřešení problému žloutnutí. Pracuje na principu barevného kontrastu a má bohatý fialový odstín. Keep Concept Blond šampon není delší než 15 minut. Náklady na zboží se v průměrné cenové kategorii liší.

Modrý šampon nazvaný "Schwarzkopf Bonacour" se dokonale vyrovná s problémem vzniku nežádoucího odstínu vlasů. Po prvním použití nasycuje kudrlinky studeným pigmentem, kromě toho má příjemný zápach, je dobré pěna, ale mezi analogy má poměrně vysokou cenu.

Profesionální šampon pro blondýnky "L'Oreal" je jedním z nejdražších. Dává vlasům ušlechtilý platinový tón. Stínicí šampon z žluté "L'Oreal Professionnel" ze série "Expert Silver" je poměrně koncentrovaný, a proto je ekonomicky spotřebován. Ale existují také nevýhody, takové složení je schopen uschnout vlasy, takže nezapomeňte na další výživu.

Tipy pro blondýnky, které pomáhají správně pečovat o vaše vlasy:

Další zástupce profesionální kosmetiky, společnost "Kapus". Šampon pro melirovannyh vlasy proti žlutost jejich výroby má poměrně vysokou koncentraci, proto by měla být aplikována velmi pečlivě a držet na vlasy striktně podle pokynů.

Další purpurový šampon se nazývá "Celkové výsledky Matrix Blond Care". Na rozdíl od svých kolegů má tento nástroj lehký odstín, takže je vhodný pro ty, kteří chtějí mít teplou barvu, světle béžový tón. Může být použita pro přirozené vlasy, dá lesk a příjemné teplo.

Stříbrné a tónované šampony

Pokud šampon neutralizuje žlutou barvu, pak by měl kudrliny nasytit požadovaným odstínem. Tento úkol je řešen buď šamponem se stříbrem, nebo šamponem žluté barvy s přidáním barevných pigmentů.

Oblíbený výrobce se jmenuje Estel. Tato značka je známá jako dodavatel kosmetiky pro profesionální použití, ale jejich výroba stříbrného šamponu má rozpočet a ověřený výsledek. Vitamín B5, který je jeho součástí, se stane dalším zdrojem výživy. Podle mnoha je to tato značka nejlepším poměrem ceny a kvality.

Série Tonika může také nabízet šampon pro žluté odstranění chloupků. Společnost má rozpočet a rychlý efekt. Šampony poskytují vlasům účinek biolaminace, a tím i lesklé a zdravé vlasy.

Šampon "John Frieda sheer blonde" působí jako tónovací činidlo, dává vlasům stín teplé blondýny. Samozřejmě, že takový nástroj není vhodný pro platinové blondýny, ale může být považován za dívky s pšenicí nebo světle hnědými kadeřemi.

Existuje řada pro péči o značku "Londa". Jejich řada Color Radiance je určena nejen pro blondýnky, ale i pro všechny barvené vlasy. Výrobky jsou navrženy tak, aby chránily barvu před loužením a vrátili zdravý vzhled do kudrlin.

Zde jsou hlavní firmy nabízející šampony pro potírání nežádoucího žlutého odstínu. Který z nich je nejlepší, rozhodnete se. Koneckonců, je možné, že fialový koncept šampon je ideální pro vaše vlasy, a možná požadovaný odstín je dán stříbrem Estel. Vše závisí na individuálních vlastnostech kudrlin a jedinečné řešení nemůže být. Nyní však znáte výhody a nevýhody, vlastnosti každého výrobce a bude snadnější provést výběr.

Viz též: Péče o vlasy pro blondýnky (video)

Žlutý vlasový šampon - tajemství dokonalé blondýny

Každá žena touží vypadat krásně, módně a efektivně. To je touha, která tlačí krásnou polovinu lidstva k někdy drastickým změnám ve vzhledu, zejména přechodu z brunetky nebo hnědovlasého do blondýna. Nejen, že samotný proces odlehčení vážně poškodí chloupky, tak se objeví i ošklivě žlutá barva. Chcete-li tento nedostatek napravit, pomůže šampon z žluté vlasy, jak si ji správně vyberete, řekneme dále.

Odkud pochází žlutý odstín

Je obtížné dosáhnout studeného blondu z blond, tmavých nebo hnědých vlasů, ale je důležité zachovat stín tak, aby nezůstal co nejdéle a nepoškodil oslabené chloupky. Kosmetické společnosti nestráví čas a vytvořily speciální kosmetiku k vyřešení tohoto problému. Jedná se o žloutnou neutralizační látku nebo šampon pro odstranění žluté barvy.

Příčiny vzniku žluté vady jsou mnoho, považují se za hlavní:

 • Špatná kvalita nátěru - vlasy obsahují přírodní pigment, který se odstraňuje chemickým složením nátěru. Není-li barva dostatečně silná, odstranění přirozeného pigmentu není plně funkční, tudíž nepříjemný žlutý a dokonce načervenalý odstín;
 • Nesprávné zafarbení - žlutá barva na obarvených kadeřích se zpravidla objeví po zjevení domů. Úspory na návštěvě profesionální, nedostatečné dovednosti a znalosti kadeřnictví se mohou projevit v této podobě. Na jednom místě byla barva podexponována a v druhé byla přepracována - zde máte jak žlutost, křehkost a sušené kudrlinky,
 • Porušení technologie rozjasnění tmavých kudrlin - zpravidla mnoho dívek, které spěchají, aby doma zbarvily, postrádají význam etap bělení a tónování už bělených vlasů.
 • Často se stává, že po nějaké době po začátku se objeví žlutá barva. To lze vysvětlit vyplavováním barviva a "odhalením" dříve rozjasněných vlasů. To je docela normální jev, a speciální barviva nebo velmi mírné barvy mohou skrýt žlutý odstín.

Výhody a nevýhody neutralizátoru žloutnutí

Odstraňte žloutnutí vlasů tonizováním, opětovným barvením nebo použitím speciálních šamponů. Tato stínování upřednostňuje většinu "nově vyrobených" blondýnek. To není překvapující, protože tyto kosmetické výrobky mají mnoho výhod:

 • Je snadno aplikovatelný, dobře voní a nepohodlí;
 • Pro neutralizaci žluté vady nebudou potřebné žádné zvláštní schopnosti nebo schopnosti;
 • Boj s žlutým šamponem trvá maximálně 10 minut;
 • Jedná se o nejbezpečnější alternativu k aktualizaci odstínu kadeřin, vitamin a nutriční složení výrobku také perfektně pečuje o bělené zámky a nepoškozuje je;
 • Můžete se zbavit ošklivého žlutého stínu sám doma;
 • Malý odpad ve srovnání s dobrými výsledky.

"Anti žlutá" znamená, že můžete vlasy vysušit a některé léky vyvolávají vzhled řezných konců. Abyste tento nedostatek potlačili, doporučujeme vám po každém použití barviva použít na vlasy výživnou a hydratační masku přírodních složek, rostlinných výtažků a olejů. Uvědomte si také balzámy žlutých vlasů.

Dávejte pozor! Ve většině případů je šampon pro odstranění žlutých a jasně červených odstínů bělených vlasů koncentrovaný, modrý nebo fialový. Pokud nerozpustíte výrobek ve správném poměru, na vlasu se objeví příliš modrá barva. Proto před nanášením nátěrového přípravku pečlivě přečtěte pokyny výrobce.

Kdo Tonizující šampon není vhodný

Šampon, který odstraňuje z vlasů neobvyklou žlutost - nejsnazší způsob řešení problémů. Měli byste však pochopit, že to není vždy možné použít v boji proti takové vadě:

 • Máte trvanlivý a jasný slunný odstín způsobený nesprávným bělení tmavých vlasů - zbarvený šampon pro tyto účely bude bezmocný. Tento efekt bude pouze částečně vyhlazovat, ale ne zcela odstranit;
 • Můžete vidět šedé vlasy - v tomto případě byste měli mít také pozor na tónované výrobky. Někdy jejich použití pouze zdůrazňuje nedostatek věku a neskrývá to;
 • Jste alergický na jakoukoli složku přípravku;
 • Máte přehnané a oslabené kudrlinky - v tomto případě je lepší léčit nebo stříhat, než je dále zhoršit chemickými sloučeninami;
 • Máte otevřené rány, vyrážky na pokožce hlavy - v tomto případě počkejte na úplné uzdravení, aby nedošlo k šíření infekce a způsobení komplikací.

Rada Stínicí, anti-žluté šampony obsahují chemické složky, takže nemůžete ignorovat odborné rady a kontraindikace, pokud samozřejmě nechcete poškodit vaše zdraví a zůstat bez bujné vlasy.

Nástroj zvolíme a použijeme správně

Pro dosažení vysokých a trvalých výsledků musí zvolený šampon z žlutého vlasu splňovat následující kritéria:

 • Amoniak a oxidanty v přípravku poškozují strukturu chloupků, takže je třeba tyto produkty vyřadit;
 • Pozitivní zpětná vazba od zákazníků je jedním z důležitých aspektů při nákupu finančních prostředků. Uznávání úspěšné formulace a trvalého výsledku ve složení je obtížné, ale poslouchání názorů ostatních nebude bolet;
 • Profesionální linky - upřednostněte vysoce kvalitní kosmetiku, nechte své náklady trochu předražené;
 • Obal musí být označen jako "anti-žlutý", stříbrný nebo šedý šampon;
 • Barva kompozice je obvykle stříbrná, modrá nebo fialová.

Pokuste se používat produkty stejné značky. Tím se sníží riziko nových a neočekávaných barev vlasů po proceduře.

Nyní zahájíme boj proti vadě. Abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením a nechtěným odstínům, použijte nástroj správně:

 • Pečlivě si přečtěte pokyny od výrobce.
 • Navlhčete kudrlinky po celé délce tak, aby byl žloutný neutralizátor rovnoměrně a rovnoměrně rozložen.
 • Pokud je účelem postupu jen zbavit se žloutnutí, pak udržujte složení po dobu 1-2 minut. Chcete-li dosáhnout platiny, studených barev, pak kompozice vydrží až 4 minuty.
 • Několikrát vlasy vypláchněte vlažnou vodou, aby nebyly ponechány žádné částice přípravku.
 • Poté použijte hydratační balzám nebo masku.
 • Některé prostředky stínování je třeba zředit. Chcete-li to provést ve stejném množství, promíchejte základní šampon s odstínem a poté rozdělte na vlasy a držte je delší (až 10 minut).

Rada Pravidelně prohlédněte kudrlinky tak, aby se nezobrazovaly modré noty produktu. Při prvním nápisu modré, odstín barvy.

Fotografie před a po

Nejlepší žluté šampony

K dnešnímu dni je výběr "anti-žlutých" výrobků velmi různorodý. Můžete snadno zvolit správný odstín a kompozici za přijatelnou cenu. Existují však vůdci, jsou pevně zakotveni v hodnocení spotřebitelů.

Nouvelle

Anti-Yellow True Silver nabízí značka Nouvelle, která je dobře známá mezi profesionálními stylisty. Jedná se o tlustý a pohodlný pracovní prostředek, který poskytuje ekonomické využití, snadno proniká hluboko do vlasů a zaručuje trvalý výsledek. Unikátní vzorec činí vlasy hladkou a zvládnutelnou, zabraňuje tomu, aby se stáhly a elektrifikovaly. Chcete-li konsolidovat dosažený efekt, doporučujeme použít masku ze stejné série.

Estel

Estel Curex Color Intense šampon byl oblíben mnoha, díky vysoké kvalitě za přijatelnou cenu. Náprava pro Estelle dává zámkům jemný stříbrný odstín, dokonale je pečuje a posiluje. Po aplikaci vlasy svítí zdravým leskem, ale připravte se na vzhled rozdělených konců. Toto je hlavní vedlejší efekt po použití Estel Curex Color Intense. Droga je nejlepší a je vhodná pro tónování kudrlin. Doporučujeme také věnovat pozornost barvám Estelle na tónování vlasů.

Autor sdílí zkušenost používání šamponu Estel Curex Color Intense.

Koncepce

Koncepce proti žluté stříbro je dobrý způsob, jak pečovat o kadeře a neutralizovat žluté a červenavé odstíny po vyčištění. Složení produktu je plné různých složek výživy - to je lopuch a ricinový olej, hydratační přísady z přírodního kokosu. Tato společnost udělala vše, aby nepoškodila vlákna oslabené po barvení. Existuje však nevýhoda, že nástroj je nestabilní a rychle se vypláchne.

Katya mluví o výhodách šamponu.

Čtyři důvody

Profesionální čtyři důvody Stříbro obnovuje a osvěžuje barvu pramenů, posiluje a chrání před UV zářením. Čtyři důvody anti-žloutnutí šampon a šedé vlasy. Extrakt slunečnice a rozmarýnu, keratiny řídí účinek léčiva na obnovení porézní struktury vlasů a posiluje je zevnitř.

Schwarzkopf

Schwarzkopf bonacure True Silver Shampoo - dává zámkům chladný odstín a eliminuje nadměrné teplo (žlutá barva). Vlasový přípravek Schwarzkopf slibuje důstojnou transformaci s dodatečnou výživou a obnovením volných pramenů. Výsledek vypadá přirozeně a zůstává na vlasu po dlouhou dobu. Německá společnost Schwarzkopf opět prokázala nejvyšší kvalitu a péči o zákazníky.

Je užitečné vědět o osvětlení vlasů:

Být blond je módní, ale buďte připraveni udržovat dokonalý odstín kudrlin. Kosmetické výrobky nabízejí spoustu nápadů a příležitostí ke korekci projevů žluté barvy. Buďte krásní!

Top 5 žlutých vlasových šampónů

Charakteristika v žebříčku

Často se v důsledku barvení v bílém vlasu stává žlutá. Důvodem může být nedostatek odbornosti holičství, nesprávný tón nebo špatná kvalita barvy. K nápravě situace můžete použít speciální šampon pro blondýnky proti žluté.

V srdci odstínu jsou nachové a stříbrné pigmenty. Získání vlasů ovlivňují jejich strukturu. V důsledku této reakce zmizí žlutost a prameny získávají studený odstín. Chcete-li dosáhnout požadovaného účinku, šampon by měl být co nejaktivnější a současně bezpečný. Pro běžného kupce je obtížné zvolit si kvalitní produkt, proto doporučujeme věnovat pozornost některým doporučením:

 1. Obsah peroxidu vodíku a amoniaku není základem pro neutralizaci žlutého odstínu. Jedná se o škodlivé chemické prvky, které nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů.
 2. Složení šamponu by mělo obsahovat stříbrné a fialové pigmenty. První může být rozpoznán nápisem na lahvičce: šedý šampon, stříbro. Je to nejbezpečnější a nejjemnější součást. S druhým musí být věnována pozornost. Pokud to přeháníte na vlasy, prameny se změní na fialovou.
 3. Nakreslete snímek na tónovém stole, který zobrazuje původní odstín a konečný výsledek po obarvení.
 4. Před nákupem spotřebitelských studií. Získejte pouze renomované značky.

V níže uvedeném hodnocení jsme zobrazili nejlepší anti-žluté šampony. Produkty byly vybrány na základě hodnocení uživatelů, počtu dotazů ve vyhledávači a uvedených doporučení.

TOP - 5 nejlepších nažloutlých šamponů

5 MATRIX CELKOVÉ VÝSLEDKY BARVA POUŽITÁ SO STŘÍBRNOU

Vysoce kvalitní nátěr proti žluté barvě. Vhodné i pro vyčištěné a melirovannyh, přírodní a šedé prameny. Účinně neutralizuje barvu slámy, což vlasům dodává chladnou záře. Výsledky lze pozorovat i po první aplikaci. Kromě opravy tónu má další péči.

Kupující ochotně doporučuje šampon blondům, jako jeden z nejlepších odstínů. Vlasy vypadají dobře upravené, nejsou zmatené, nestanou se suché, hřebeny dobře. Mnozí používají Matrix po dlouhou dobu a již se jim podařilo dosáhnout udržitelného výsledku. Samostatně si chci vzít na vědomí náklady. Za takovou kvalitní cenu je levné. Pozitivní zpětná vazba to potvrzuje. Nepochybně šampón OBSESSED SO SILVER má něco potěšit majitelům blond vlasů.

4 Koncepce Blond Anti-yellow

Nejoblíbenějším produktem značky Concept je šampon Anti-yellow tint. Má aktivní účinek na barevné prameny, čímž eliminuje žloutnutí. Neobsahuje amoniak a peroxid vodíku, což znamená, že je bezpečné pro zdraví. Obsahuje dva silné pigmenty: stříbrnou a fialově modrou. Jemně postihuje vlasy bez poškození struktury. Vytvoří ochrannou fólii, která posiluje kořeny a zesiluje prameny.

Spotřebitelé ocení šampon pro vynikající výsledky, pečující vlastnosti, ekonomickou spotřebu a rozumnou cenu. V recenzích píšou, že Concept účinně neutralizuje žlutou barvu bez poškození kudrlin, vyživuje a zabraňuje vzniku elektrolýzy. Po umytí se vlasy stávají měkkými a lesklými a stávají se přirozeně studeným odstínem.

3 Estel Prima Blonde

Značka Estel vyrábí vysoce kvalitní žloutný šampon, který nejen eliminuje odstín slámy, ale má také další pečující vlastnosti. Hluboce čistí vlasy, vyživuje pokožku hlavy minerály a vitamíny. V takové složité akci je hlavní výhodou drogy. Prima Blonde jsou klasifikovány jako profesionální nástroje. Perfektně sladí tón a chrání prameny před slunečním zářením.

Přehled šamponů pozitivní. Kupující zaznamenávají vysokou účinnost. Po první aplikaci je sotva patrné, ale pravidelné používání poskytuje stabilní výsledek. Spotřebitelé si všimli další výhody - obsahu složení balzámu a přírodních ingrediencí, které zajišťují snadné česání. Po mytí nevyžaduje žádnou dodatečnou péči ve formě masky nebo kondicionéru.

2 Londa Revive Blonde Stříbro

Šampon odstínů od společnosti Londa je díky své jedinečné kompozici rozšířen. Jako aktivní barvicí látka je přírodní extrakt z levandule. Účinně neutralizuje zlatý odstín bělených vlasů. Rychle působí a výsledek zůstává po dlouhou dobu. Doporučuje se pro použití jako prostředek primární péče.

Kupující přidělí drogu nejvyšší známky. Nenarazí kůži, dává kudrlinám přirozený stín, dobře se vstřebává a vydrží dlouhou dobu. V porovnání s podobnými prostředky existuje příjemná vůně. Po použití jsou vlasy měkké a šumivé, barva je jasná, nasycená. Londa - jeden z nejlepších šamponů pro blondýnky proti žluté.

1 Schwarzkopf Colour Freeze Bonacure stříbrný šampon

Není to poprvé, co německý výrobce prokazuje vysokou kvalitu a péči o zákazníka. Tentokrát byla naše pozornost oceněna šamponem Bonacure Silver Anti-Yellowing. Jeho výhody nejsou omezeny na neutralizaci nepříjemného odstínu bělených vlasů. Nástroj dokonale čistí a posiluje vlasy a aktivní vitaminový komplex jim dodává vitalitu. PH 4.5 pomáhá udržovat optimální rovnováhu vody a soli.

Opravdu vynikající kvalita a vysoký výsledek dokazují řadu pozitivních recenzí spotřebitelů. Schwarzkopf se stará o poškozené prameny, poskytuje jim chladný odstín, neobsahuje agresivní součásti. Díky speciální technologii je schopna obnovit vlasy na úrovni buněk, vracející svou přirozenou elasticitu, pružnost a pevnost. Možná je to nejsložitější šampon pro blondýnky.

Žlutost: účinné neutralizační metody

Je možné odlehčit bílé prameny vlasů?

Co dělat, aby se zablokovala zajímavá barva více než 2 týdny?

Takové otázky často vznikají z praktikování bariků. Krásná zářivá blondýnka je častým přáním blondýnských zákazníků a zájmu majora.

Odpovědi na tyto otázky jsou zároveň jednoduché a složité.

Všechno je jednoduché pro ty, kteří dlouhodobě pracují s blondýnky, kteří se v praxi mohou seznámit s jemností práce různými způsoby objasnění a zázemím objasnění. Pro začátečníky je obtížnější zvládnout tyto otázky, ale co můžeme říci o klientovi? Klient nemá velké znalosti, které má stylista, ale zároveň každá blondýnka by se měla naučit všechny pravidla péče o její bělené vlasy, aby se vyhnula nežádoucím účinkům.

Existují tvrdé zákony pracující s barvami. Barvení a vyčištění funguje podle těchto zákonů jako na kolejích.

Příčiny žlutého odstínu

Žlutý tón na bělených vlasech se zpravidla objevuje jako důsledek opakovaných projevů vlastního přirozeného pigmentu - melaninu nebo chyb v procesu objasnění a barvení. Síla "žloutnutí" závisí na množství barviva (barvivo, zjasňovací prášek), barvicí technologie, individuálních barevných vlastnostech a souboru přírodních melaninů. Obvykle je pro majitele tmavých a světle hnědých vlasů obtížnější řešit projev červeného, ​​oranžového nebo žlutého pigmentu po zesvětlení, zvýraznění a dokonce přirozené spálení vlasů pod vlivem slunečního záření v teplé sezóně, neboť jeho obsah ve struktuře je významný.

Porušení pravidel pro práci s vážnými přípravky pro barvení nebo objasnění je zárukou nouze, která bude muset být opravena. Důsledky porušování pravidel jsou destrukce struktury, odlupování vlasů, částečná nebo úplná ztráta vlasů, jejich rozkročení na špičkách, zvýšená porozita, statická, nekontrolovatelná, suchá pokožka hlavy atd. atd.

Takže chápeme, že pokud na začátku práce správně posuzujeme kvalitu a zdraví vlasů, správně vybereme techniku ​​vyčištění, pak jako důkaz naší správnosti uvidíme prameny jemné světle žluté barvy, které jsou dále jemně zbarveny speciálními přípravky. Ale v každém případě, po 2-3 týdnech provozu libovolného blondu se opět objeví stejné světlo, světle žluté pozadí. A co dělat v tomto případě?

Mimochodem, existují i ​​výjimky s téměř žádnou žlutostí, vlasy s lehkým přirozeným odstínem jsou zesvětleny. Majitelé této barvy jsou záviděni všemi blondýnky země. Jedná se o přirozené blond vlasy, hnědé vlasy s chladným (zeleným) stínem a zpravidla dámy typu "letní".

Barevná korekce bezprostředně před nebo po barvení je často nutná. Všichni zákazníci jsou individuální. V případech, kdy není odstín vlasů dostatečně intenzivní nebo je zde nežádoucí tón, nejsou potřeba žádná další opatření. V takovém případě jsou postupy neutralizace žloutnutí, které vznikly v průběhu či v důsledku objasnění, zejména v poptávce a účinnosti.

Hlavní způsoby neutralizace nežádoucích odstínů na blond jsou univerzální a používají je kadeřníci z celého světa v jejich každodenní praxi po mnoho let.

Metody neutralizace a stínování

Korekce barev pomocí neutralizační metody je snadná!

K tomu často používají sloučeniny s vlastnostmi šampónu nebo balzámu, ale s velkým množstvím purpurového pigmentu (ano, podle všech barevných pravidel).

Tyto nástroje jsou schopny neutralizovat žlutost a zvýšit odstín při tónování blond.

Při zvýraznění a osvětlení lze neutralizaci provést jako meziprodukt, pomocí stříbrného šamponu a po ustálení výsledku neutralizačním šamponem a také jako konečná fáze po aplikaci barviva (Neutralizující šampon pro vlasy po barvení CONCEPT ProfyTouch), pak použijte Balsam neutralizovat žlutost vybraného odstínu.

Pro zvýšení odstínu se použije prostředek neutralizace, pokud vlasy nedovolí, aby se barva objevila v plné síle díky své struktuře nebo jiným vlastnostem. Problém je často rozhodnut o re-barvení nebo dodatečné tónování, ačkoli barva korekce může často rychle a snadno opravit situaci.

Chcete-li provést tento postup, je důležité vybrat barvu, která může zvýšit nebo zvýraznit požadovaný základní tón. Tónovací balzámy nebo šampony se používají čistě na mokré vlasy, můžete zpracovat jednotlivé prameny bez ovlivnění celého vlasu nebo aplikovat na všechny vlasy přímo v mytí. Pro kontrolu procesu nasycení vlasů pigmentem je třeba velmi opatrně zastavit reakci včas. Stupeň korekce odstínu a doba expozice se odhaduje vizuálně. Od několika sekund do 2-5 minut se stříbrným šamponem, až 5-15 minut s balzámem odstínů. Opláchněte čistou tekoucí vodou bez šamponu.

KONCEPCE Blond výbuch Anti-žlutý efekt

Kosmetika, která neutralizuje žlutou barvu nebo nežádoucí žlutý pigment používaný v kadeřnických salonech a doma, zjednodušuje postup barvení, usnadňuje udržení krásy barvy tolik času, kolik chcete. Blond Explosion Anti-Yellow Effect, speciálně vyvinutý chemikou CONCEPT, obsahuje zbarvené žluto-modré pigmenty, výživné oleje a přísady, které upravují odstín žlutých a žlutých balzámů. Tyto produkty komplexně a účinně řeší problém vytvoření dokonalé barvy, odstranění statiky, zvlhčení, ochranu vlasů, jejich čerstvého, zářivého vzhledu a lesku.

Řada bleskových výbuchů Anti-Yellow Effect zahrnuje výrobky obsahující přímé pigmenty pro tónování a péči o rozjasněné vlasy a vlasy světlých odstínů jak v salonu, tak doma. Proto si každý může vybrat něco pro sebe.

Řada Blond Explosion Anti-Yellow Effect obsahuje:

- Pearl Blonde dává teplý stín;

- Arctic blond dává chladný odstín.

Tónovací balzám pro šedé vlasy jemně pečuje o šedé vlasy a dodává jim ušlechtilý stříbrný odstín. Biologicky aktivní látky obnoví strukturu suchých a křehkých vlasů, normalizují lipidovou rovnováhu, zabraňují nežádoucí ztrátě vlhkosti. Formulace byla vyvinuta s ohledem na specificitu struktury depigmentovaných vlasů.

Stříbrný šampon pro světlé odstíny - ideální a univerzální prostředek pro blondýnky, neutralizuje teplé odstíny. Šampon udělá vlasy lesklé, měkké a elastické, barva transparentní a chladná. Můžete aplikovat na všechny ostatní odstíny vlasů, abyste neutralizovali "zlatou" a "žlutou" barvu, abyste vytvořili trojdimenzionální barvu vlasů.

Tónový balzám "Effect of Arctic Blond" a tintový balzám "Effect of Pearl Blonde" pracují stejně dobře, aby neutralizovali nežádoucí žloutnutí. Příchozí pigmenty v balzámu "Arctic Blond" učiní odstín chladnější v šedém směru a balsamové pigmenty "Pearl Blond" dávají perlou barevnou nuanci. Proto každá blondýnka si bude moci vybrat to, co dnes chce víc.

Jak často se chcete přihlásit?

Přípravky řady Anti-Yellow Effect neobsahují oxidační prostředky a amoniak. Prostředky vytvářejí šampon umývatelný film. Jedná se o přímé pigmenty. Pravidlo funguje: čím častěji umyjete vlasy, tím rychleji se vypne intenzita barvy. Důležité je také zohlednit specifika prostředků používaných při mytí vlasů. Vzhledem k těmto faktorům je použití řady Anti-Yellow Effect trvale vyžadováno v jednotlivých intervalech.

Rozdíl mezi šamponem a balzámem

Stříbrný šampon pro světlé odstíny na koncentraci pigmentů má mnohem měkčí než balzám. Balzám "Arctic Blond" a "Pearl Blond" lze použít samostatně nebo je lze ředit obvyklým balzámem pro barvené vlasy, aby se změnila koncentrace pigmentů nebo intenzita barevného efektu.

Odpovědnost

Vytvoření dokonalého odstínu světlých vlasů je obtížné a obtížné dílo, ve kterém se jedná o mistra, klienta a zabarvení, je to jen první krok. Pravidelné provádění procedury tónování prostředkem z řady Anti-Yellow Effect v salónu nebo doma vyplňuje vlasy pigmentem, čímž eliminuje suchost a zlomení.

Závěr

Série Anti-Yellow Effect je jedinečná na trhu s kosmetickým průmyslem a jeho popularita se každým rokem zvyšuje. Produkty této série se dnes nacházejí v salonech téměř na každé úrovni, včetně těch, které pracují s nejhlasitějšími a nejprestižnějšími nadnárodními značkami.

Výrobky na stínování na bázi přímých pigmentů nepřestávají být populární, pouze směr změn barvy a CONCEPT se drží času, zaměřeného na módní trendy a náročné očekávání sofistikovaných spotřebitelů.

Šampony pro žloutnutí vlasů

Kdokoli, kdo aspoň jednou rozjasnil vlasy nebo si namaloval vlasy v blondýně, ví, že světlý odstín vyžaduje zvláštní péči. Pokud to zanedbáte, jistě se objeví žlutá barva. Kromě toho se může objevit v důsledku ostré změny barvy - např. Přeměnou brunetky na blondýnu. Nejjednodušší způsob, jak je odstranit, je koupit žlutý vlasový šampon. Nicméně je stále třeba si vybrat a aplikovat. Zvažte, jak to udělat.

Odkud pochází žlutost

Zpočátku budeme definováni, z jakého důvodu je tak nežádoucí změna barvy. Skutečnost je, že v procesu barvení jakéhokoli tónu z palety blond vlasů bělení dochází. Poté se po 3-4 týdnech po ukončení procedury barva úplně vymyje. Jako výsledek, účes získává přirozenou žlutost. Ale tento faktor není jediný. Žlutý odstín je také pozorován po bělení, zvýraznění a blonďání.

Kromě výše uvedených skutečností mají negativní účinky na vlasy:

 • Voda se zvýšenou tvrdostí nebo hrdlem - významný obsah železných odměn kadeří se špinavou hrdzavou barvou.
 • Původní tmavé barvy. "Nežádoucí účinek" ve formě žluté barvy dává nedostatečné objasnění, když jsou zbytky tmavého pigmentu smíchány s lehkou barvou.
 • Oxidace vlasů s poškozenou strukturou.

Existuje několik osvědčených metod řešení tohoto problému. Můžete provést další zbarvení nebo se uchýlit k zbarveným šamponům nebo pěnám. Ale nejsnadnější a nejdostupnější šampon pro blondýnky žluté.

Jak si vybrat šampon

Kosmetika, jejichž hlavním účelem je bojovat proti nežádoucímu žlutému odstínu vlasů podmíněně rozdělené na 3 typy:

 1. Stříbrný šampon proti žlutým vlasům. Nejvýhodnější odrůda. Takový výrobek je měkký a dodává pramenům stříbrný nebo platinový tón.
 2. Purpurový šampon pro blondýnky. Výrobky tohoto typu mohou být také modré. Kvalitativně neutralizují nažloutlý odstín. Nicméně, pokud je přehnáte, kudrlinky dostanou vhodný tón a budete se obrátit na Malvinu.
 3. Minerální make-up. Jeho hlavní výhodou je nepřítomnost železa v kompozici.

Hlavní kritéria

Pro dosažení opravdu trvalého účinku musí anti-žlutý šampon splňovat několik kritérií:

 • Neobsahuje oxidační činidla a amoniak. Tyto látky nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů.
 • Mějte pozitivní zpětnou vazbu. Najdete je na tematických fórech a specializovaných místech. Také slovo z úst nebylo zrušeno.
 • Odkaz na kosmetiku. Samozřejmě, mezi prostředky kategorie masového trhu jsou také dobré výrobky. Pokud však použijete tento šampon poprvé, je lepší koupit profesionální šampon.
 • Na přední straně balení označte Anti-Yellow, Silver nebo Grey Shampoo.
 • Barva obsahu je fialová (modrá) nebo stříbrná.

Doporučuje se používat výrobky stejné značky. Například, pokud jste s Estem krásní, pak by měl být ze stejné značky zakoupen zralý neutralizátor. Tím se sníží riziko neočekávaných účinků poté, co zpracoval vlasy.

Složení

V srdci žloutnutí jsou neutralizátory látky, které mají schopnost utěsnit barvivo uvnitř vlasů. Použití pomocných složek (keratin a různé mikroelementy) má zvýšit objem a poskytnout zdravé záře kudrlin.

Některé šampony jsou dodatečně "vybaveny" ochranným filtrem z vystavení ultrafialovým paprskům. Ta je velmi důležitá pro vyčistit vlasy.

Každý nástroj musí obsahovat fialový, modrý a modrý pigment. Je třeba vyčistit a zastínit nepříjemný nažloutlý květ.

Masový trh

Dnes je řada anti-žlutých šamponů extrémně široká. Většina z nich patří samozřejmě profesionálem. Masový trh však také nabízí dobrou volbu.

Krása je dobrá síla

Blog o kráse, zdraví, kosmetice, parfumerii, osobní péči a dalších zajímavých věcech.

Středa 22. listopadu 2017

Stříbrný šampon: jak používat neutralizátor žloutnutí

Použijte - trochu. Stříbrný šampon musí být pěnový, držet se na vlasy a následně umyt. Doba expozice každé značky je odlišná a je vyznačena výrobcem na obalu. Například produkt zobrazený na fotografiích v tomto materiálu musí být udržován po dobu 2 minut.

Při prvním použití může být potřeba postup zopakovat tak, aby došlo k "akumulaci pigmentu". Výrobce o tom obvykle hovoří v pokynech.

V případě potřeby po jedné nebo dvou promývání. Ale před novým zbarvením nebo zesvětlením by měla být aktivována nejpozději 10 dní před návštěvou kadeřníka.

Maskování žloutek je zvláště nutné pro dívky studeného typu ("letní" nebo "zimní"), stejně jako pro ty, kteří často obličej vyblednou. Modely teplé barvy dále zdůrazňují meloun meloun. A přesto existují krásné ženy, které se více přizpůsobují zlaté nuance - ale to je téma samostatného článku.

Se všemi různorodými možnostmi má smysl upřednostňovat kosmetiku profesionální a bohatou na dary přírody. Ona se stará o kudrlinky a je multifunkční. Například izraelský šampon izraelské značky profesionální přírodní kosmetiky Saryna Key může být použit k odstranění žlutosti nejen bělených vlasů, ale také šedých vlasů. Je určen těm, kteří dávají přednost barvení v tmavých chladných barvách.

Navíc společně s krásnými barevnými vlákny získává měkkost a sílu. Nejdůležitějším argumentem je hlasování pro výrobky s přirozeným složením.

Portrétní fotografie ze sítě ve veřejné doméně.

Šampon pro blondýnky od žluté

Každý srst potřebuje komplexní péči, která zahrnuje výživu, hydrataci, posilování vitamíny a minerály. Aby světlé kudrlinky vypadaly přirozeně a krásně, musíte vynaložit mnoho úsilí.

Žlutá barva vlasů v blondech musí být zbarvená, což je důvod, proč existují speciální tampónované šampony. Tyto fondy jsou vybrány podle mnoha kritérií. Volba, kterou poskytují výrobci, je tak velká, že šampon může být vybrán podle nejvíce individuálních požadavků.

Proč vlasy zbarvují žlutě

Žlutá blondýnka je největší problém. A mnoho dívek nezlehčí vlasy jen kvůli jednomu strachu z "žlutého" efektu. Tento odstín však lze vidět nejen na rozjasněných, ale i na přírodních kadeřích. Existují důvody pro takovou ošklivou barvu.

Blonďaté vlasy lze získat několika způsoby:

 • barvit přirozené barvy pramenů - v tomto případě je to právě barvení s ultrastrými světlými barvivy (například jedenáctá a dvanáctá barva libovolné palety). Oxidační činidla se používají v tomto případě 9% a 12% - rozpouštějí přirozený pigment. Tyto tóny by se měly lišit od přirozených nejméně sedmi až osmi přechodů;
 • změna barvy stávajícího tónu je postup, který zcela "vyčistí" přirozenou barvu vlasů. To je prováděno pomocí speciálního prášku, který je smíchán s oxidační jednotkou, může téměř zcela zesvětlit přirozený tón. Prášek může mít různé názvy - viz výše, blondonoran nebo blonďavý prášek - každá značka může mít své vlastní jméno;
 • částečné vyjasnění - proces blikajících vlasů se dosáhne několika procedurami nebo kroky. Napínané prameny nejsou špatně poškozené a přechodný efekt se postupně vyskytuje.

Při použití oxidačního činidla, které má silné procento účinné látky (od 9 do 12%), se struktura vlasů nejenom zesvětlí, ale také poškodí - takže se stanou porézní. Váhy se v tomto případě nevejdou těsně k sobě, ale jsou od sebe vzdáleny a směřovány různými směry - z tohoto důvodu mohou z vnějšku absorbovat všechno: prach, nečistoty, tabákový kouř (což je zčásti tmavší) a barvicí součásti.

Ty ležely nerovnoměrně a rychle se vymyjí. To je první důvod, proč žloutnutí.

Přírodní barva vlasů má tři odstíny spojené dohromady: molekuly modré, červené a žluté. Při ostrém vyčištění jsou nejdříve odstraněny modré molekuly - jsou odpovědné za sytost a chlad. Mimochodem, to je důvod, proč popel odstíny jsou odmyty od pramenů nejrychlejší.

Červené molekuly (odpovědné za sytost barev) jsou zničeny sekundárně, protože jsou odolnější vůči poškození.

Molekuly žlutého tónu jsou zodpovědné za jasnost barvy vlasů - nemohou být zničeny, jinak se struktura vlasů neodvratně rozbije. V nejjasnějších barvách jsou tyto pigmenty maximálně zvýrazněny, takže na hlavě vlasů je nažloutlý odstín.

Důvody, proč vlasy stékají, mohou být několik:

 • neúplně rozpuštěný pigment;
 • použití silných čisticích prostředků;
 • žádné další tónování.

Částečné důvody zahrnují:

 • cigaretový kouř;
 • voda;
 • nedostatek řádné péče.

Jak se dosáhne anti-žlutého efektu?

Jeluxost se objeví po takových postupech:

 • blondýna;
 • osvětlení;
 • zvýraznění.

Ve všech případech získává barva žlutou barvu.

Je zajímavé vědět, že neutralizátor žluté je purpurový tón. To je pigment přidaný do anti-žloutnutí vlasů.

Chcete-li odstranit svůj vlastní ošklivý odstín, musíte vybrat určité tóny označené čísly.

Volba pro chladné odstíny blond:

8 - zbarvení nebo světlý tón;

9 - jasný jasný nebo velmi světlý tón;

10 - platina nebo popel platina.

V tomto případě je žlutý pigment modrý. Pro správnou fixaci efektu se přidá malé červené barvivo - to je neutralizátor zbytkových efektů.

Tónování by mělo být prováděno zvláštními prostředky, které obsahují přesně červené, fialové a modré pigmenty.

Vysoce kvalitní a dlouhotrvající tónování vlasů se získává pomocí speciálních šamponů typu "stříbrný".

Jsou vyráběny individuálně pro dívky s veselými vlasy a mají ve svém složení modrý a fialový pigment. Chcete-li vybrat takový nástroj by měl být jako vlas a jas žlutého odstínu. Měli byste vědět, že jemné šampony mohou uschnout vlasy a pokožku hlavy, takže byste měli vydržet čas uvedený v pokynech.

S žlutým tónem vlasů můžete použít jiné prostředky:

 • balzámy typu tint - to jsou látky, v nichž nejsou přítomny oxidační složky a amoniak. Zarovnávají barvu s jedním tónem. Barva neprochází vlasy a pokrývá pouze její skořápku. Rychle se vypláchne a po jejím použití má kudrlinky mírně fialový odstín, který zmizí po dvou až třech promytích;
 • bílé masky - jsou domácí metodou potírání žlutých vlasů. Zpravidla se skládají z přirozených komponent a můžete je snadno učinit doma. Účinek populárních receptů je kumulativní a žlutá není okamžitě odstraněna.

Nejlepším účinkem k odstranění nežádoucího odstínu na pramenech je však to, že je tónovaný šampon - minimálně poškozuje vlasy, může být používán pravidelně, čistí a pečuje o poškozenou strukturu kadeř.

Složení tónovaného šamponu

Tónovací šampon pro blondýnky je označen "stříbrem" - stříbrem a je určen speciálně pro odstranění ošklivého odstínu a vyrovnání tónu.

Tento lék je doporučen jako základ péče o zesvětlené kadeře. Zpravidla má tendenci opatrně se o ně starat, odstraňovat nečistoty a stylingové výrobky, stejně jako lehce malovat, neutralizující žlutou barvu.

Kosmetické komplexy těchto výrobků jsou vyvinuty na základě speciálních látek, které jsou schopny ucpat barvu uvnitř vlasů. A doplňky ve formě mikroelementů a keratinu jsou schopny dávat objem a lesk na prameny. V jakékoli kompozici jsou také aktivní součásti, které jsou zaměřeny na obnovu buněčné struktury bělených zámků. A v některých najdete dokonce i filtr proti ultrafialovému záření - což je nezbytně nutné pro hlavu vlasů zbavených tmavých pigmentů.

Každá kompozice musí také obsahovat pigmenty:

 • modrá - pro kompenzování světelných a světle žlutých skvrn. Tato komponenta eliminuje ošklivé oslnění a na vlasu je neviditelná. Vyrovnává také tón do přirozeného a stejnoměrného odstínu, dodává tónu tichý chlad;
 • fialová - je účinná látka, která eliminuje všechny, dokonce i nejtmavší odstín vlasů. To může rychle odstranit nežádoucí tón, nicméně, v některých šamponů, to vypadá docela silně a ponechává lilac odstín na vlasy plic;
 • modrý - tento pigment je používán ne odstranit, ale stínovat žlutost. Například k získání růžového odstínu na kadeře se používají šampony s modrým pigmentem. Nejsou odolné, několikrát se vymyjí a nezanechávají žádné stopy ani zbytkovou barvu.

Jak si vybrat

Chcete-li zvolit správný odstín, je třeba se spoléhat na barvu vlasů a sytost jeho žloutnutí. Měli byste také pamatovat na to, že musíte zvolit barvu, která bude na kadeře vypadat výhodně.

Co byste měli věnovat pozornost při nákupu šamponu:

 • kompozice by neměla obsahovat amoniak a umělé oxidanty - zničí strukturu vlasů, zabraňuje průniku a fixaci pigmentu uvnitř;
 • Základem těchto šamponů je voda speciálního čištění. Vzhledem k tomu, že voda má vliv na strukturu vlasů (ztěžuje, zbarví, poškozuje), měla by být co nejčistší. Zpravidla je v kompozici na prvním místě a vyznačuje se speciálními značkami;
 • přítomnost minerálů - zinek, selén, chrom - vyživují dermis a pronikají do hlubších vrstev vlasů, aby je obnovili zevnitř. Je lepší, pokud jsou přítomny stopové prvky ve složení odstínu;
 • vitamínový komplex - je zodpovědný za hydrataci a posilování vlasů. Díky tokoferolu, retinolu a dalších užitečných sloučenin se vlasové folikuly stávají silnějšími, ztráta se zastaví a povrch kudrlin je homogenní. Tato metoda je také nezbytná pro konsolidaci účinků barvení;
 • ovocné kyseliny a nenasycené tuky - primárně se starají o prameny a vytvářejí je měkké, hedvábné na dotek. Použití výrobků s těmito složkami pomáhá obnovit vitalitu a zdravý lesk vlasů.

Obecně platí, že tónované šampony jsou rozpoznatelné, aby zbarvily původní barvy, takže pokud chcete získat pěnivý odstín, měli byste si vybrat výrobky se stříbrným pigmentem. Chcete-li vyrovnat tón a poskytnout studený přirozený odstín kudrlinky, musíte věnovat pozornost kompozicím s fialovým a modrým pigmentem.

Chcete-li zvýraznit jas barvy a zvýraznit vlasy, můžete použít odstíny modrého a růžového typu.

Oblíbené značky

Moderní výrobci nabízejí velký výběr šamponů s různými barvivy a dalšími účinky, stejně jako pro různé odstíny vlasů a typů pleti. Proto byste měli pečlivě číst nejen složení, ale i informace na štítku. O nejlepších značkách a populárních šamponech jsou popsány níže.

"Blond Explosion Anti Yellow" podle konceptu

Speciální odstín od Concept - jemně odstraňuje z vlasů ošklivý žlutý odstín. Pečlivě mění barvu bez poškození vrchní vrstvy, šampon obaluje každý vlas s ochranným filmem - zesiluje vlasy a posiluje kořeny. Kosmetický výrobek má silnou konzistenci a snadno se aplikuje. Navrženo pro lehké kadeře a snadné použití, a to jak doma, tak v kabině. Šampon má pigmenty stříbrného odstínu. Biologické složky a účinné látky vyživují prameny, zjemňují je, pomáhají při česání a odstraňují statický účinek.

Po použití tohoto nástroje se vlasy stávají živými a získávají další objem.

"Barva Obsessed So Silver" od Matrix

Tento šampon je vhodný nejen pro bělené, přírodní a melirovanné vlasy, ale také pro šedé. Produkt zcela koriguje žlutý podtón a také pečuje o kadeře. Nástroj vám umožňuje zastínit ošklivé barvy a zarovnat jiné odstíny. Dává stylový účes "chlad".

"Colour Freeze Bonacure Silver Shampoo" od firmy Schwarzkopf

Nástroj "Zmrazení barvy" pomáhá vytvářet kudrlinky přirozeným leskem stříbrného odstínu, odstraňuje žloutnutí a také jemně čistí kůži hlavy a vlasů před nečistotami. Aktivní komplex vitamínů vyživuje a posiluje vlasy na všech úrovních. Díky normálnímu pH 4,5 šampon udržuje rovnováhu vody a soli. Neutralizuje jakýkoli teplý tón a dává chladit přetečení. Základem je voda, barevný pigment a komplex vitamínů.

"Barevné oživení Blonde Silver "od Londa

Hlavní výhodou produktu je, že obsahuje ve svém složení přírodní pigmenty: výtažky z levandule z fialové barvy. Představuje vlasový šampon, který odstraňuje nejen žlutost, ale také zlatý tón. Jeho jmenování - zvláštní péče o bělené prameny. Může tvořit základ komplexu péče. Podle mnoha recenzí nezakrývá kůži, nedává nepřirozené odstíny, vstřebává rychle a drží pigment dobře ve vlasech.

Ollin

Společnost Ollin se od ostatních liší od toho, že vyrábí šampony pouze na základě přírodních složek. Maximální péče je dosažena barvením pigmentů přirozených vlastností a stopové prvky ve složení umožňují správnou péči. Prostředky celé řady barevných šamponů odstraňují nepřirozené odstíny, poskytují ušlechtilý lesk a vlasy léčí po celé délce. Díky bio-kompozici jsou šampony velmi oblíbené mezi blondýnky.

Indigo

Šampon ze společnosti je zastoupen ve stínu "bílé čokolády" a ve složení je registrován agent stříbrného tónu. Značka vyrábí profesionální produkty péče o vlasy - a stříbrný šampon není výjimkou. Existují pouze čtyři aktivní složky - dvě fialová a dvě stříbrná. Díky této kombinaci vzniká krásná a rovnoměrná hra barvy a žlutý pigment je zcela potlačen. Keratinová vlákna, jako přísada, poskytují ochranu a výživu každé srsti. Zotavení a hydratace se vyskytuje od kořenů až po špičky kadeří. Lipidové složky jemně pokrývají vlasy, chrání je před negativními účinky slunce a teplotními změnami.

Také přítomný je vitamin B5 - aktivuje produkci přirozeného melaninu, který je zodpovědný za brilantnost a zdraví vlasů.

Aminokyseliny chrání barvu, nedovolte, aby se vyloučily z horních vrstev kadeří, a přísady speciálního typu pomáhají pečovat o kudrlinky - stávají se lesklé, plní život a zdraví. Mimochodem, podle mnoha recenzí šampon dodatečně zvyšuje objem a zvětšuje vizuálně silnější vlasy.

"Prima Blonde" Estel

Šampony z této značky mluví o názvu - "Prima Blonde". Kromě efektu tónování je stejně jako její protějšky schopna pečovat a vyčistit kudrlinky, uklidnit dermis a vyživovat hluboké vrstvy vitamíny a minerály. Výrobci stále více obohacují složení barvivových šamponů živinami a kompletními komplexy. Nástroj se tak vyrovnává s maximálním počtem funkcí: péče, výživu, stínování a čištění. Toto je linka Estel vydává.

Lee Stafford

Splňuje všechny evropské požadavky na kvalitu, které vyžadují složení čisticích vlasů. Lee Stafford má řadu šampónů pro zvýšení barvy s obrovským výběrem, ale nejzajímavější je stříbrný tón. Šampon má vlastnosti:

 • čisté - přírodní složky účinně odstraňují nečistoty a přebytečný tuk z dermis hlavy az vlasové kosmetiky a dalších prostředků;
 • odstín - pigmenty několika odstínů stříbra účinně překrývají žlutý tón a upevňují ho kolem horní vrstvy;
 • regenerace - vitamin-minerální komplex podporuje regeneraci vnitřních vrstev vlasů;
 • vrátit přirozený lesk - se objevuje kvůli keratinovým vláknům a lipidům v kompozici. Vylepšují se, vyrovnávají strukturu kadeřnic, podporují snadné česání;
 • ochrana - filtr proti ultrafialovému záření chrání prameny před ztrátou vlhkosti a vyhořením melaninu.

"Systém Professional Silver Blond" společnosti Wella

Šampon má vynikající čisticí vlastnosti vlasů a žloutnutí odstínů. Kompozice obsahuje lipidy, mastné kyseliny, kapalný keratin a barvivový pigment - přispívají k vynikajícímu účinku lesklých, popílených vlasů. Někdy, pokud otřeseš šamponem, můžeš mít namodralý odstín. Proto musíte přísně dodržovat pokyny.

Keune Reflexní šampon

Je to profesionální nástroj. Kompozice obsahuje pšeničný extrakt, bílkovinné vlákna a vitaminy skupiny B. Je snadno aplikovatelná, vyplachovaná ve dvou až třech minutách a "stříbrný" účinek na vlasy trvá dlouhou dobu.

"Anti-Yellow Silver" od firmy Permesse

V šamponu je výtažek ze slunečnicového semene, který naplňuje vlasy výživnými přísadami a hedvábné inkluze a silikon zahušťují prameny a zjemňují je. Šampon je vhodný nejen pro bělené vlasy, ale také pro zvýraznění pramenů a zcela šedých vlasů. To dává vlasům krásný stříbrný tón.

"Phyto Radiant Silver Kydra" od Secret Professionnel

Nástroj je luxusní značkou. Má zcela přírodní složení a skládá se pouze z organicky čistých složek. Starostlivý komplex vám umožňuje používat šampony denně a odstín má přirozený tón a příjemný lesk.

"Luxor Hair Therapy Color" od Elea Professional

Nástroj se vyrovná s žlutostí, ale vzhledem ke speciálním účelům pečuje o vlasy a vyživuje je. Kompozice je navíc obohacena opalovacím filtrem. Tento šampon je nejvhodnější pro léto.

"Esence" od Osmo

Tento přípravek je aktivní žlutý neutralizátor. Po prvním použití poskytuje stříbrný třpyt na hlavu vlasů a přirozený třpyt odstínu. Šampon je vhodný pro časté použití a je nasycen olejem speciálního typu, stejně jako extrakty z ovoce. Podle recenzí se pěna dobře a má příjemnou a nenápadnou vůni.

"Innova Color Silver" od Indoly

Šampon od německé firmy má pečující komponenty, které mohou rychle odbarvit a odstranit nepravidelnosti a žlutost z pramenů. Vzhledem k extraktu z keratinu se pigment uchovává ve vlasech déle než obvykle, proto se nedoporučuje používat takové složení víc než jednou týdně. Podobný účinek má šampon z řady Kapous.

Recenze

Podle dívky jsou tónované šampony skvělou cestou nejen k tomu, aby váš obraz byl jasnější, ale také si zvolil profesionální péči o vaše vlasy. V žebříčku nejlepších stínících nástrojů existuje koncept "Blond Explosion" a "Color Freeze Silver" od Schwarzkopf. Takové nástroje neudělají kadeře těžší, poskytují přirozený odstín a mají dobrý účinek na zablokování žlutosti.

Mnoho lidí říká, že přípravek pro Wellu pokořuje vlasy, nečistí ji úplně a někdy skvrněje vlasy.

Někteří také píší, že Estel vyrábí šampony, které barví nejenom prameny, ale také kůži a někdy i oblečení.

Některé šampony mají příliš světlý pigment, například Indigo, takže aby se zámky nezměnily jasně modře, dívky doporučují míchání s běžným šamponem.

Lídry v kvalitě a trvání účinku jsou Kydra Secret Professionnel a Keune Reflex Shampoo. Mezi nevýhody patří vysoké náklady na finanční prostředky.

Pro Více Informací O Suché Vlasy