logo

Nejlepší světelné šampony pro vlasy: recenze, typy a recenze

Mnoho dívek dává přednost tomu, aby se kudrlinky zlehčily. Pokud se tento postup provádí poprvé, je lepší použít speciální šampon než barvu. To vám umožní zhodnotit výsledky, stejně jako ujistit se, že odstín skutečně vyhovuje. Osvěžující šampony vytvářejí mnoho známých značek, které získaly důvěru svých vysoce kvalitních výrobků.

Účel

Rozjasňující vlasový šampon se používá v následujících případech:

 1. S obnovením kudrlin na odstranění ztmavených kořenů udělejte vlasy atraktivní.
 2. Zkrácení barvy po barvení.
 3. Provedení zvýraznění domů.
 4. S eliminací šedivých vlasů.
 5. Při aktualizaci odstínu.

Šamponový efekt

Zesvětlující šampony jsou vhodné pro lehké a tmavé vlasy. Ale obvykle jsou propuštěny s účinkem blesku pro blondýnky. Ale stále musíte vybrat vhodný odstín. Je možné aplikovat prostředky po zbarvení. Je vhodný pro zvýraznění pramenů.

 • oxidační činidlo;
 • extrakt z heřmánku;
 • kyselina citrónová;
 • látky zvlhčující a vyživující.

Díky heřmánku jsou kudrlinky měkké. Nebudou zmateni, což zajišťuje jejich snadné česání. Výsledkem je barva kudrlin. Zvyšte účinek balzámového kondicionéru. Barvu je nutné aktualizovat pouze podle pokynů.

Výhody

Výhody zesvětlujícího šamponu zahrnují:

 1. Měkkost akce. V porovnání s promývacími nástroji lze tento nástroj použít k zesvětlení poškozených kadeří. Nepoškozuje strukturu, jemně čistí a vyživuje užitečné součásti.
 2. Snadné použití. Použité šampon jako standard, takže je ideální pro domácí použití.
 3. Účinnost. Nástroj pomáhá při odstraňování žloutnutí. Podle recenzí je zřejmé, že pokud se použije profesionální šampon, pak za týden se prameny objeví až na jeden tón.
 4. Dostupnost Šampon můžete koupit v každém kosmetickém obchodě, stejně jako svůj vlastní.

Složení těchto fondů je jiné. Můžete najít šampony s peroxidem vodíku, blikající oxidant a přírodní výtažky.

Podmínky použití

Rozjasňující vlasové šampony jsou opatřeny návodem k použití. Postup se provádí na základě následujících kroků:

 1. Potřeba mokré vlasy.
 2. Potom se aplikuje tónovací činidlo, které musí být pěnové a omyté.
 3. Potom byste měli kompozici znovu aplikovat, ale po 5 minutách by měla být vymývána. Umyjte si hlavu čistou vodou.

Osvěžující šampony jsou pro vlasy bezpečné, včetně tmavých. Ale neměly by být používány dlouho. Po získání požadovaného odstínu je třeba použít běžnou kosmetiku. Ke zachování barvy by měl být použit příležitostně stínicí prostředek.

Pravidla výběru

Doporučuje se koupit profesionální šampon, protože vlasům dodává živý lesk, aniž by je zničil. Tento nástroj nepronikuje dovnitř a obaluje prameny venku, poskytuje stín, slouží jako ochrana před ultrafialovým zářením a studeným vzduchem. Profesionální šampony se obvykle používají v kosmetických salonech, protože postrádají amoniak.

Hlavním účinkem šamponu je pomáhat vlasům, takže je důležité číst štítek. Doporučuje se vybrat nástroj s živinami, které jsou potřebné pro jemnost a lesk. Tam jsou šampony s bylinnými výtažky, které vám umožní obnovit kudrlinky. Například, kopřiva je posiluje, heřmánek je měkký, a lopuch dává sílu.

Při nákupu finančních prostředků se musíte podívat na výrobce. Je výhodnější zakoupit výrobky z Německa nebo Francie, protože v takových produktech budou výtažky chrpy, které chrání před nežádoucími barvami. Je nutno používat stínící prostředky každých několik týdnů a pak rostoucí kořeny nebudou viditelné.

Schwarzkopf

Pokud potřebujete jasnější šampon pro blond vlasy, musíte si vybrat Schwarzkopf. Nástroj dělá kudrlinky zlaté. Chrání prameny, umyje jemně. Šampon je pro kudrlinky neškodný, takže ho můžete pravidelně užívat.

Mezi funkce Schwarzkopf patří:

 • ochrana kadeří před škodlivými účinky životního prostředí;
 • zvlhčující a zpevňující prameny;
 • aktualizace v teplých odstínech;
 • konzervace barev;
 • aplikace pro melirovannyh kadeře.

Schwarzkopf je podle recenzí účinným prostředkem pro změnu barvy.

Redken

Jedná se o šampon zesvětlující odstín, který dělá kadeře jasné a lesklé. Můžete jej použít pro blond vlasy. Prostředky se blíží k přirozeným, tónovaným, namalovaným, melirovanným vlasům. Ve všech případech je skvělý efekt, pokud si myslíte, že recenze.

Komplex Crystal Shine

Jedná se o vysoce kvalitní zesvětlovací šampon. Recenze ukazují, že je lepší použít pro lehké kudrlinky. Po postupu budou silné a zářící. Ve složení jsou opalovací prostředky přírodního původu. Pásky získávají lesk a díky obsahu extraktu grapefruitu se stávají silnými.

Loreal

Chcete-li neutralizovat žlutý odstín, pak byste měli zvolit tento rozjasňující vlasový šampon. Recenze potvrzují, že produkt bude účinný po použití nátěru, který způsobil nežádoucí tón. Po postupu se kudrlinky stávají měkkými.

Restaurování se provádí v nádobách obsahujících ceramidy. Nástroj má speciální součásti, které chrání kudrlinky před negativními vlastnostmi tvrdé vody. Barva zůstává delší dobu.

Šampon

Nástroj má výživný čistící účinek. Slouží k ochraně nejen vlasů, ale i pokožky hlavy. V kompozici je jedinečný komplex, který provádí ochranu pruhovaných pramenů. Šampon je obohacen regeneračními látkami, které jsou nezbytné pro péči o tenké vlasy. S pomocí korektoru kudrlinky jsou lesklé. Po postupu se stávají měkkými.

Platinový blond vlasový šampon

S pomocí tohoto šamponu vlasy získávají platinový lesk. Nepoškozuje prameny. Zvláštní vlastností je kumulativní vlastnost. Proveďte postup 5 minut 4x týdně. Součástí produktu je rozmarýn, jojobový olej, aloe, lavonie. Komponenty jsou potřebné pro obnovu.

Estel

Pokud potřebujete světlejší šampon pro tmavé vlasy, nejlepší volbou by byl Estel. Má bezpečné barvicí složky - bílkoviny, bylinné extrakty. Můžete si vybrat ze 17 odstínů, které jsou vhodné pro aktualizaci různých druhů kadeří.

Estelle se doporučuje pro blondýny. Šampon vám umožní získat krásný odstín a lesk, odstranit žlutost. Postup je naprosto bezpečný. Z tmavých odstínů je čokoláda, třešeň, skořice. Ukazuje se aktualizace barvy za přítomnosti hnědých vlasů.

Nejlepší je vybrat výrobky s přírodními látkami, protože je třeba aktualizovat barvu, zachovat strukturu pramenů. Tyto šampony jsou nezbytné pro hluboké zvlhčení, výživu, regeneraci. Při výběru byste měli znát složení, pravidla použití. Osvěžující šampony účinně působí pouze při správné aplikaci.

Pravidla péče

Pro narovnávané prameny potřebujete neustálou péči, protože potřebují jídlo a ochranu. Musíte použít speciální masky, séra, oleje, které pomohou zachovat barvu a strukturu kudrlin. Doporučuje se použít masky s bílkovinami, keratinem, ceramidy. Tyto komponenty jsou potřebné pro intenzivní péči.

Hroty musí být ošetřeny elixíry s rostlinnými oleji. Krmí prameny a dělají je lesklé. Od jara do podzimu je třeba používat produkty péče s opalovacími přípravky. Tyto komponenty jsou označeny. Při návštěvě bazénu je také nutné použít ochranný olej.

Účinným prostředkem ke zlepšení stavu bělených vlasů je opláchnutí po umytí vývarem farmaceutického heřmánku. Masteři doporučují po malování výběr léků s výtažkem z heřmánku. Doporučuje se používat balzámy a kondicionéry. Užitečná a masáž hlavy. Tímto postupem revitalizovali vlasové folikuly. Kombinace potřeby štětce na základě přírodních štětin. Jemná péče zachovává strukturu a atraktivní barvu vlasů.

Vlastnosti použití světle šamponu

Mnoho žen se neodváží odlehčit vlasy, protože se obává, že je budou zkazit agresivními nátěry a formulacemi amoniaku. Takové prostředky mohou skutečně spálit hodně vlasů a přeměnit je na bezduchý, vyčnívající v každém směru. Ale kosmetický průmysl nezastaví. Stále více mírných bělicích činidel se objevuje na trhu. Postupně odstraňte pouze 2-3 odstíny, které vám pomohou s šamponem, abyste zesílili vlasy.

Co je vysvětlení?

Zesvětlení dochází v důsledku zničení a vyluhování pigmentu barviva na vlasy. Jediným problémem je to, že není na povrchu, ale pod horní vrstvou keratinu, která dodává vlasům hladkost a chrání je před ztrátou vlhkosti a škodlivými vnějšími vlivy. Aby se odstranila barva, musí být tato vrstva uvolněna. To se provádí pomocí oxidačních činidel nebo sloučenin amoniaku.

Po odstranění pigmentu zůstanou mikrovlny ve struktuře vlasů, čímž se uvolní a bude méně trvanlivá. Pokud keratinové váhy nebyly zničeny a řádná péče je zajištěna pro vlasy, vrátí se na místo po chvíli. Lesk a elasticita jsou obnoveny, ale síla stále zůstává nízká.

Čím tmavší jsou vlasy, tím intenzivnější je chemická reakce k neutralizaci pigmentu. V důsledku toho budou zbytkové škody vážnější.

A pokud si přebarvíte vlasy v jiném odstínu, můžete to udělat relativně neškodným způsobem - jenom zesílený tónem balzám, pak nebudete schopni to tak osvětlit. Při tonizaci zůstává pigment na povrchu, takže vlasy netrpí a barva se rychle vymyje.

Během bělení je však nutné odstranit to, co je uvnitř vlasové šachty, a to s touto látkou nelze zvládnout.

Tajemství svěžích šamponů

Osvěžující šampon - novinka na kosmetickém trhu. Toto je nejslabší bělicí činidlo, které neobsahuje sloučeniny amoniaku. Zničení pigmentu nastává v důsledku expozice:

 • peroxid vodíku;
 • kyselina citrónová;
 • heřmánkový extrakt.

Není to úplně neškodné, ale vysoce kvalitní šampony poskytují vynikající výsledky, které chrání zdraví a pružnost vlasů.

Výhody a nevýhody

Takový mírný účinek je hlavní výhodou světlejších šamponů. Ale je nepravděpodobné, že se stanou velice oblíbeným nástrojem, protože jejich schopnosti jsou velmi omezené. Jejich hlavní výhodou se stává řada minusů:

 • Není účinný pro přírodní tmavé vlasy;
 • nelze přirozené barvy umyt více než 1-2 tóny;
 • působí pouze při běžném používání;
 • s častým používáním silně vysušuje vlasy;
 • zabraňuje úplnému zotavení vrstvy keratinu;
 • může vyvolat hyperaktivitu mazových žláz;
 • Je mnohem dražší než běžné šampony.

Mnozí se shodují, že je snazší provést změnu barvy vlasů na požadovaný odstín najednou, a pak je obnovit intenzivním léčebným postupem, než je trvale trápit uvolňovadly.

Kdo je vhodný

Ale existují situace, kdy použití světlejších vlasových šamponů dá nejlepší výsledky. Například mohou jemně zbarvit přirozené světle hnědé a blond vlasy na pár tónů.

Samozřejmě, v jednom nebo dvou použití se odstín výrazně nezmění, ale během několika týdnů bude výsledek již znatelný.

Účinně tento nástroj v jiných případech:

 • když po barvení se barva ukázala jako příliš světlá;
 • jako praní, pokud je nutné odstranit zbytky pigmentu, který byl předtím injektován;
 • pro "změkčení" tmavého odstínu vlasů (přírodní nebo po malování);
 • pro vyrovnání nerovnoměrné barvy;
 • odstranění nežádoucího žloutnutí na vyčištěných vlasech;
 • pro maskování malého množství šedých vlasů;
 • pro odbarvení tuhých šedých vlasů před barvením.

Nejčastěji k dosažení požadovaného výsledku budete potřebovat více než jednu aplikaci. Proto trvá nějaký čas. Ale pak vlasy budou trpět minimálně.

Pravidla použití

Bez ohledu na účel, pro který používáte jasný šampon, je třeba jej aplikovat v souladu s pokyny na obalu. Je velmi důležité si uvědomit, že je to především prostředek k mytí vlasů a čištění mastnoty a nečistot. To znamená, že je velmi nežádoucí nechat ji na hlavě déle než 3-5 minut - existuje látka, která rozpouští kožní mastnotu v jakémkoliv šamponu, a pokud se zneužívá, objeví se lupy.

Nástroj se v zásadě používá stejným způsobem jako běžný šampon, s jediným rozdílem, že nestojí za to, aby si vlasy častěji dvakrát týdně umyly. Pokud jste zvyklíte na každodenní "mytí hlavy", budete muset stříkací prostředek střídat s jinými typy šamponů.

Standardní schéma pro jeho použití je následující:

 • pečlivě pokořte vlasy;
 • opláchněte jej pod tekoucí tekoucí vodou;
 • na dlaních napusťte malé množství šamponu;
 • rozdělit pěnu na vlasy a jemně je masírovat;
 • držte šampon na hlavě na 3 minuty;
 • opláchněte vlasy a pokožku hlavy dobře tekoucí vodou;
 • v případě potřeby znovu zopakujte mydlu;
 • odstraňte přebytečnou vlhkost z vlasů a aplikujte balzámové oplachy;
 • Nechejte stát 2-3 minuty a opláchněte vlažnou vodou.

Pokud opakujete mýdlo se světlem šamponem, pak jej nemusíte držet na vlasy - okamžitě ho umyjte.

Nejlepší šampony

Výběr světelných šamponů je stále malý, ale na trhu se neustále objevují nové výrobky. Dnes jsou zastoupeny všemi předními výrobci profesionální vlasové kosmetiky, stejně jako mnoho cenově dostupných značek.

Je nutné vybrat takové šampony individuálně - jeho účinnost závisí na počáteční barvě, struktuře a stavu vlasů.

Na prvním místě v žebříčku se obvykle jedná o následující:

 1. "Color Review" z "Londy". Speciálně vyvinutý přípravek pro šedé a bělené vlasy s aktivní regenerací. Obsahuje výtažek z levandule, zklidňuje pokožku hlavy a dodává vlasům zdravý lesk. Fialové pigmenty přinášejí vlasy do krásného chladného tónu a udělají šedé vlasy aristokratické. Odporúčané odborníky pro časté používání.
 2. "Shining Blonde" z "L'Oreal". Jeden z nejlepších šamponů pro bělené vlasy proti žloutnutí. Obsahuje speciální pigment, který rychle odstraňuje nežádoucí barvy. Dokázala bělit dobré vlasy a dala mu oslnivou záři. Přírodní vlasy jsou neúčinné. Časté používání se nedoporučuje. Je to více tónovaný šampon než výrobky pravidelné péče.
 3. "Antillawy" od "Kapus". Ideální prostředek proti žloutnutí na přírodních, šedých a blond vlasů. Obsahuje fialový pigment, který zcela eliminuje nežádoucí barvu. Kompozice obsahuje mnoho užitečných látek, které posilují a obnovují vlasy: kapalný keratin, panthenol, hydratační přísady. Má schopnost ochrany proti UV záření. Určeno pro pravidelnou péči o blond vlasy.
 4. Stínicí čára od Estelle. Série obsahuje 17 tónových šamponů, mezi nimiž jsou dokonce určeny pro zvýšení jasu hnědého, třešňového a černého vlasu. Bohatý výběr odstínů pro blondýnky v teplém a chladném prostředí. Dobrá péče, která obsahuje takové přínosné složky, jako jsou hedvábné bílkoviny a rostlinné výtažky. Nemá výraznou schopnost rozjasnit, ale pomáhá udržovat čistotu a jas stínu.
 5. "Blond Mi" z "Schwarzkopf". Tento šampon má malé množství barevného pigmentu, který vrací krásný odstín bělených vlasů. Existují dva typy produktů - studené a teplé. Nevyžaduje zvláštní účinek na přirozené vlasy, ale na rozjasněných barvách vykazuje všechny své silné stránky: vrací se do lesku, eliminuje žloutnutí a zvyšuje jas. Nástroj je poměrně agresivní - můžete ho nechat na vlasy nejvýše jednu minutu. Není vhodný pro velmi suché a špatně poškozené vlasy.

Tam jsou téměř úplně přirozené šampony, kde je dosaženo osvětlení o 1-2 tóny díky vysoké koncentraci heřmánkového extraktu. Tyto výrobky jsou vhodné pro tenké, oslabené vlasy, ale dávají jim příjemný zlatý odstín. Proto, milovníci studeného dosahu, nezapadá.

Podle většiny žen správné použití jasných a tónovaných šamponů na bělené a barvené vlasy vám umožní udržet barvu déle a dokonce zlepšit stav vlasů. Dokonale maskují regrown kořeny, což znamená, že bude muset být natřeno méně často. Použití tohoto nástroje je však bez fanatizmu nezbytné a nezapomínejte na domácí péči.

Zvláštní péče

Dokonce i když jemně odlehčíte vlasy, nedá se vyhnout částečnému zničení. Proto potřebuje další krmení a pečlivou manipulaci.

Je lepší zapomenout na žehličky a curling. Vysoušeč vlasů používat méně často a při nízkých teplotách.

Doporučuje se dodržovat další doporučení odborníků:

 • Dvakrát týdně by měly být vyčistěné vlasy hýčkané regeneračními a hydratačními maskami a vůbec nezáleží na tom, zda je koupíte v obchodě nebo je vaříte podle oblíbených receptů.
 • Dokonce i zdravé vlasy nemohou být česané vlhké a bělené a ještě více - musí být nejprve vysušeny pomocí vysoušeče vlasů nebo teplých utěrek.
 • Při bělení jsou špičky obzvláště špatně postiženy - musí být pravidelně krmena speciálními oleji.
 • Ultrafialová látka vypaří barvu a vlasy velmi vysušuje - než navštívíte solárium nebo vyjíždíte na slunce, musíte na vlasy nasadit sprej s UV filtrem.
 • Vítr a studium zbavují vlasů vlhkosti a přispívají k jejich zničení a bělení vlasů, a proto nemají zvláštní sílu - musí být chráněny před špatnými povětrnostními podmínkami.

Oplachování hlavy po umytí odvar z léčivých bylin: heřmánek, rebarbora, nealkohol, šalvěje je také užitečné. Vyživují vlasy a pokožku vitamíny, poskytují krásný lesk a vlasy jsou měkké a hedvábné. Bude vypadat lépe, snadněji se hřebovat a zůstat delší ve vlasech.

Osvěžující šampon pro tmavé a hnědé vlasy

Každé dívce, alespoň jednou v životě, chtělo její kudrlinky odlehčit. Někdo je schopen kardinálních změn obrazu - s odbarvováním nebo zvýrazněním, někdo jedná jemněji - lehce tónuje prameny o několik stínů lehčí. Zesvětlující šampon je určen pro tmavé vlasy a pro světlo a blond, a umožňuje vám rychle a neškodně měnit odstín vlasů.

Co to je?

Šampon, který rozjasní vlasy, je kosmetický výrobek, který obsahuje aktivní složky, které vyplaví pigment z kadeř. Hlavní rozdíl od standardního šamponu je kompozice. V čističi jsou agresivní přísady, které v závislosti na účelu mohou pomoci zbavit se jak chemického pigmentu (po barvení nebo tonizaci), tak i přirozeného.

Důstojný šampon pro zesvětlení:

 1. Měkkost akce. Na rozdíl od drtivé většiny myček je tento nástroj ideální pro osvětlení poškozených vlasů. Nepoškodí jejich strukturu, jemně čistí a často vyživuje s užitečnými látkami;
 2. Snadné použití doma. Tento šampon je používán jako standardní, není třeba ho držet na hlavě po určitou dobu, ani kombinovat s jinými čisticími prostředky;
 3. Účinnost. Nástroj pomáhá od žluté blondýnky s nesprávnou barvou, aby zesílil její odstín. Recenzí tvrdí, že pokud pravidelně používáte profesionální šampon, pak tento týden můžete zesvětlit prameny až na 1 tón;
 4. Dostupnost Můžete si koupit osvěžující šampon v každém kosmetickém obchodě a také to sami.

Složení takových přípravků pro osobní péči se může lišit. Nyní prodejny prodávají výrobky s peroxidem vodíku, blikajícím oxidantem a přírodními extrakty.

Recepty

Tampónový šampon pro bělení a zvýraznění vlasů může být snadno vyroben doma sami. Nejsnadnější recept s heřmánek. Po umytí hlavy je třeba ponořit prameny do heřmánkového odvaru (50 gramů sušených květin na litr vody). Nesplachujte kapalinu.

Výborný stínovací šampon pro bílé nebo hnědé vlasy se získává z citronu a medu. Tento recept nejen pomáhá rychle ulehčit a dát kudrlinám krásný odstín, ale také živit zámky užitečnými látkami. Lžíce předem zahřátého medu by měla být kombinována se stejným množstvím citrónové šťávy, směs výsledné hmoty se žloutkem. Aplikujte směs na celou délku vlasů a nechte půl hodiny, poté opláchněte teplou vodou. Můžete se opakovat každý den. Zde se citron a žloutek chovají jako čističe a odmašťovadla.

Foto - Rozjasňující šampon

Ve stejné směsi, místo žloutek, můžete přidat kyslou smetanu - pak dostanete lehčí jemný šampon pro poškozené lehké suché vlasy.

Receptura směsi, která zahrnuje:

Citrus pomáhá normalizovat mazové žlázy, a proto se používá pro tukové a kombinované prameny.

 1. Pokud kombinujete šampony a máchání, můžete dosáhnout lepšího výsledku, než je použít samostatně. Kromě umytí hlavy v heřmánkovém vývaru můžete opékat kudlanky v octě a zeleném čaji;
 2. Pokud použijete citronovou šťávu nebo medovou vodu dříve, než vyjdete na slunce, výsledek bude silnější a vypadá mnohem dříve;
 3. Jedná se o mírné čisticí prostředky, mohou být používány každý den a v případě potřeby i dvakrát.

Hodnocení tabulky

Na trhu je obrovský počet profesionálních výrobků osobní péče. Zvažte nejslavnější z nich:

8 pravidel péče o ty, kteří rozjasnili vlasy

Zesvětlení vlasů, bez ohledu na to, jakou barvicí a barvicí technologii používáte, bude vyžadovat změnu v obvyklém přístupu k domácí péči. Je důležité dodat dodatečné zvlhčování a výživu na kadeře tak, aby vypadaly krásně a dlouhou dobu si uchovaly novou barvu. Vysoce kvalitní kosmetika a jemný styl pomůže.

Změňte šampon

První věc, kterou je třeba udělat po zjevení pramenů, je změnit šampon. Vlasy způsobené agresivními chemickými složkami v složení zjasňovacích barviv mohou být suché a křehké. A pokud je nebudete dodatečně zvlhčovat, situace se zhorší rozdělenými konci.

Vyberte šampon z řady výrobků určených speciálně pro barvené vlasy. Kosmetika jemně čistí prameny a pokožku hlavy, vyživuje a hydratuje. Navíc použití tohoto šamponu pomůže zachovat novou barvu déle. Všimněte si, že blesková procedura značně poškodila kudrlinky, čímž je matná a bez života? Používejte regenerační šampony. Komplex aktivních složek ve složení přípravků pomůže "zlepšit" vlasy a vrátit jim skvělý vzhled.

No, pokud budete dbát pouze na přírodní šampony. Mají méně agresivních čistících přísad, což znamená, že kudrlinky zůstanou krásné a zdravé i po mnoha barvivech.

Aktivně zvlhčuje, změkčuje a vyživuje vlasy

Postup světlejších vlasů, i když jsou vybrány nejjemnější prostředky a způsoby barvení, je poměrně agresivní. V některých případech se dokonce i mastné vlasy po barvení stávají těžkými, neposlušnými a nudnými. Důvodem je "nedostatek" vlhkosti. Jeden šampon nemusí být dostatečný pro úplnou domácí péči. Zvlhčuje, vyživuje a změkčuje poškozené vlasy speciálním make-up.

V péči můžete zahrnout masky a nesmazatelné balzámy. Vyberte si výrobky z řady výrobků pro krásu určené pro barvené nebo suché prameny. Kosmetika pomůže udržet vynikající stav vlasů, i když je pravidelně rozjasníte. Zakoupené produkty lze nahradit jakýmkoli kosmetickým olejem, čímž se vytvoří masky na jejich základě.

Zahrňte do výrobků pro péči o tónování

Blond s originálními tmavě zbarvenými prameny se rychle "vymyje" a může způsobit ošklivou žlutost. To platí zejména pro studené odstíny barvy z palety světla. Zvláštní tónování s fialovým pigmentem pomáhá udržet blond po zbarvení. Jsou to šampony nebo masky.

Stínicí kosmetika v péči o barvené vlasy se používá každých 10 až 14 dní. To je docela dost udržet novou barvu kudrlin. Šampony a masky neposkytují pramenům intenzivní odstín, ale pouze "nasytí" stávající barvu. S jejich pravidelným používáním zarostlé kořeny nebudou v průběhu času výrazné.

Při stylování používejte kosmetiku tepelné ochrany.

Čím častěji zesvětlujete vlasy, tím více jsou vystaveny negativním vlivům vnějších faktorů. Stávají se suché a křehké. Je důležité chránit prameny.

Jak obvykle děláte styl? Pokud jste před vyjasněním kudrlinky nepoužili speciální tepelnou ochrannou kosmetiku, měli byste o tom přemýšlet vážně. Nástroj pokryje všechny vlasy nejtenčí fólií a chrání je před vysokými teplotami, když máte vlasy se sušičem vlasů, žehličkou nebo curlingem.

Termoprotektivní kosmetika jsou kosmetické přípravky ve formě spreje, lehké kůže nebo lotionu. Výrobek se aplikuje na vlasy před stylováním. Mnoho značek začalo vyrábět stylovou kosmetiku s termoprotektivními vlastnostmi - a styl bude pevně fixován a kudrlinky zůstanou v dokonalém stavu.

Odborníci doporučují použití ochranných kosmetických přípravků nejen při tepelném pokládání. Nástroj lze aplikovat na prameny na pěnu, lak nebo pěnu, a to i v případě, že nebudete mít vlasy s vysoušečem vlasů, takže stylingová kosmetika nebude dělat bělené vlasy ještě suchou.

Používejte ochranný olej na vlasy v bazénu

Osvětlené vlasy by měly být chráněny nejen před zvýšenými teplotami. Pokud často chodíte do bazénu, použijte speciální nástroje, které minimalizují škodlivé účinky chlorované vody na prameny. Žíravý chlór, padající na kudrlinky, činí je suchý a křehký, dokonce může změnit odstín blond. Kosmetický olej pomůže udržet krásu a zdraví vlasů pravidelnými návštěvami bazénu.

Olej nanášejte v malém množství na celou délku vlasů. Kromě spolehlivé ochrany vlasů před škodlivými chemikáliemi bude také aktivně živit a obnovovat kudrlinky.

Můžete použít speciální kosmetiku na bázi oleje. Jedná se o kosmetické výrobky s celým složením užitečných látek ve složení. Nebo koupit "čistý" základní olej - kokos, mandle, hroznové víno, kakao.

Doplňte tašku na make-up s filtry SPF.

Obarvené blond vlasy jsou vystaveny negativnímu UV záření. Kudrlinky se mohou stát suché a křehké, pokud je nechráníte před zápalným sluncem. Ochranná látka musí být nutně přítomna v letní péči narovnaných pramenů.

Používejte ochrannou kosmetiku s filtry SPF. Zpravidla to znamená ve formě spreje. Aplikujte make-up na kudrlinky předtím, než jdete ven.

Vyhněte se vlasům

Uložení fixované lakem trvá dlouho. Ale tento stylingový produkt je lídrem v obsahu součástí obsahujících alkohol. Agresivní látky doslova odvádějí "zbytky" vlhkosti z bělených vlasů, takže jsou tuhé, suché a nudné.

Stojí za to najít bezpečnější alternativu ke stříkání vlasů. Můžete jít na lehké kůže a pěny, styling prášek.

Použijte rozprašovače a přidejte lesk na kudrlinky.

Pokud se zdá, že vlasy po zesvětlení ztratili svůj přirozený lesk, patří do něho speciální stříkací sprej, který dává kudrlinám krásnou záři. Některé výrobky z dobře známých značek dodatečně zvlhčují vlasy, které nebudou nadbytečné po agresivním barvení.

Výrobek je nastříkán na prameny po celé délce před nebo po instalaci.

Rozjasňující vlasový šampon - jak si vybrat a používat doma

Chcete osvětlit prameny, ale pochybujte, že nová barva se hodí do vašeho obličeje? Existuje jednoduchá metoda, jak zjistit, jak vypadá světlejší šampon. To působí měkčí než jakékoliv barvivo, poškozuje vlasy méně a šetří odpad při šetření na odborníka. Takové šampony jsou snadno použitelné a ideální pro domácí barvení. Jaké jsou jejich výhody, jak správně zvolit a používat, číst dál.

Co to znamená?

Šampon pro zesvětlení vlasů - oblíbený typ kosmetiky, který se stará o vaše kadeře. S ním můžete dát světlé prameny lesku a slunečního svitu a pro barevné kadeře - je to vynikající nástroj pro korekci, nasycení barev a péči.

Šampóny pro zvýraznění se používají k:

 • Mírné zabarvení vnitřního pigmentu vlasů;
 • Saturace promyté barvy po barvení;
 • Zjemnit hranici mezi pěstovanými kořeny a světelnými konci;
 • Pokud se vám barva po barvení nelíbí, klient ji chce oslabit nebo jej nahradit jiným s minimálním poškozením vlasů;
 • Přidáním extra lesk na kadeře světla;
 • Jako prostředek pro zvýrazňování domů;
 • Chcete-li se zbavit žloutnutí po objasnění;
 • V některých případech pomáhá skrýt šedé vlasy. Ale tady musíte být zvlášť opatrní. Mnoho barevných šampónů může mít opačný účinek, to je ovlivněno strukturou a hustotou vlasů klienta.

Zesvětlující šampony pomáhají měnit přirozený odstín nebo opravit efekt po barvení. Kromě toho se starají o prameny, dodávají jim jemnost a hedvábnost, takže mnohé ženy stále více dávají přednost chemickým barvivům.

Jak si vybrat a kde koupit

Šampóny pro zvýraznění kombinací 3 hlavních požadavků zákazníků, kteří chtějí změnit odstín kadeří:

 1. Jsou snadno použitelné, takže je možné je používat bez problémů doma;
 2. Prakticky neškodné - v takových kosmetických přípravcích se nacházejí více šetřící přísady, bělící přírodní pigmenty na bázi vlasů než v laku. Kromě toho bělící činidla zahrnují užitečné a přírodní extrakty z heřmánku, chrpa, kyselinu citrónovou;
 3. Garantované odlehčovací prameny o 1-2 tóny;
 4. Nákup kosmetického přípravku nevytváří potíže, čeká vás velký sortiment v obchodě se specializací a dokonce i v supermarketu.

Chcete-li produkt skutečně vychutnat, doporučujeme při výběru zvolit původní barvu pramenů. Šampónové zjasňovače tmavých a lehkých vlasů se mírně liší, proto si vyberte produkt určený pro váš typ vlasů.

Před nákupem pečlivě zkontrolujte složení a doporučení výrobce. Šampon Golden Shimmer od společnosti Yves Rocher je například tónovaný šampon pro bělení vlasů, chrání a posiluje strukturu poškozených kadeřních vláken během barvení. A tady další produkt stejné značky "Šampon na bázi chrpa květin pro stříbrné lesklé šedé vlasy" - šampon pro šedé a bělené vlasy, dodá ženám s jasným odstínem nebo šedivými vlasy lesk a přírodní luxus.

Tip! Osvěžující šampon zajišťuje výživu a hydrataci pramenů, ale nemůžete je nahradit každodenním šamponem. Nezapomeňte, že má přísady k odstranění vlastního pigmentu a oxidačních činidel. Dlouhodobé používání těchto prostředků hrozí vysušení vlasů.

Jak provést vysvětlení

Všichni výrobci šamponů pro objasnění jsou připojeni k podrobnému návodu k použití. Zvláštní pozornost je věnována době expozice kudrlin a aplikační technologii. Často s kosmetickým bělícím šamponem doporučují kosmetické firmy používat balzámy a kondicionéry na oplachování. Zvyšují barvu a zaručují trvanlivost výsledku.

Celý proces vyjasnění lze rozdělit do tří fází:

 1. Vlasy musí být dobře mokré.
 2. Odstraňte veškeré nečistoty a mastnoty z vlasů s jasným šamponem. Chcete-li to provést, aplikujte trochu na hlavu vlasů a pěny. Potom směs opláchněte prameny teplé vody.
 3. Opakujte nápravu na kadeře. Pěnit to, ale nevypláchněte. Udržujte produkt v určený čas, zpravidla trvá 5-10 minut. Pokud je souprava dodávána s balzámem, použijte ji.

Neměli bychom očekávat vysoké výsledky z jedné aplikace, zvláště pro majitele tmavých odstínů vlasů, neměli bychom očekávat. Šampony odstínu nejsou tak účinné jako barviva, ale neškodí kudrlinkám. Použijte lék podle pokynů výrobce v pokynech.

Špičkový šampon pro zesvětlení

Pro ty, kteří dříve neměli kadeřnické a domácí obarvení, doporučujeme, abyste si před zakoupením osvěžujícího šamponu seznámili s hodnocením tohoto druhu kosmetických přípravků s vlastnostmi použití výrobku a zpětnou vazbou od odborníků. Vaše nejoblíbenější a nejvhodnější možnosti.

Schwarzkopf

Schwarzkopf je slavná značka péče o vlasy a barvicí kosmetiku. Kosmetické výrobky Schwarzkopf používají odborníci a ženy v domácnosti. To dokazuje vysokou účinnost a všestrannost výrobků. Po průběhu procedur budou vaše kadeře jasné, plné života a lesku. Vedení společnosti tvrdí, že na vlasy nedošlo k žádnému poškození, pouze další síle a ochraně.

Pro blondýnky je vhodný šampon BlondMe pro teplý odstín blond. Bude pečlivě ošetřovat vaše kudrlinky, dá jim sluneční svit, zdůrazní individualitu, krásu přírodního stínu a posílí oslabené chloupky.

Zvláště pro nově vyřezané blondýnky je nová série "Sunshine" od Claudie Schifferové a společnosti Schwarzkopf. Výrobky z této řady budou po barvení fixovat v několika fázích, dokonce i barvu a nasycení je zlatými odstíny.

Schwarzkopf Essence Ultime BlondBright je oblíbený kosmetický výrobek. Složení zjasňujícího činidla zahrnuje citrusové extrakty, které zlepšují stav nejen chloupků, ale také kůže hlavy. Kosmetický přípravek aktivně bojuje s problematickou lupou, vrací přirozený lesk a měkkost na kadeře.

Šamponová recenze - Svetlana, 35 let: "Miluju kosmetiku od Schwarzkopf. Po jejím vlasu je měkká, snadno se hodí a vypadá brilantně. Kudrlinky se při rozjasnění nezraní a nový stín svítí na slunci. "

John frieda

John Frieda je kosmetická značka známá v kruzích stylistů a kadeřníků. Pro blondýnky vytvořila samostatnou řadu odlehčovacích výrobků, zejména šampon, sprej a kondicionér Go Blonder. Kosmetologové se ujistěte, že pokud jste po zvýraznění kudrlinky získali zelený odstín, pak je tato řada výrobků ideální pro vás. Go Blonder jemně ovlivňuje prameny, neublíží jim, ale naopak dává luxusní teplý lesk a hedvábnost.

John Frieda blonďatá blonďatá blondýnka - osvěžující šampon John Frieda je jasným představitelem společnosti ve světlejších záležitostech. Může být použita tmavovlasými dívkami. Složení produktu zahrnuje sadu vitamínů, přírodní výtažek z heřmánek, který se stará o prameny, naplní je energií a leskem.

Avon - známá kosmetická společnost také vytvořila samostatnou řadu produktů pro péči o vlasy a tónové vlasy. Brunetky jsou seznámeny s šamponem Avon Advance Techniques Daily Shine. Přírodní komponenty produktu dodávají zdraví, trvanlivost a krásu kudrlinkám. Zbarvení tmavých pramenů je mírné a neškodné.

Estel

Estelle je oblíbená značka profesionálů a milovníků kadeřnictví. Společnost úspěšně představila produkt Estel Prima Blonde, který kombinoval vlastnosti čističe a žloutnutí neutralizátoru. Používejte jej pohodlně a pohodlně, plus můžete použít dlouhou dobu.

Jeden z recenzí o šampónu: Olga, 30 let: "Estel Prima Blonde je vynikající volbou pro blondýnky. Kudrlinky lesk, snadné česání a rychlý růst chloupků - něco, co mnoho kosmetických tónů chybí. Podle mých zkušeností budu říkat, že výrobek mi pomohl osvětlit vlasy až o 2 tóny bez ztráty a poškození. "

Rozjasňující šampony jsou pohodlné a pohodlné vyrovnání, obnovení a ochrana. Pomáhají dlouhodobě zůstat blond a udržují zdraví a sílu pramenů.

Je zajímavé to vědět! Vyčistěte vlasy doma bez poškození a použití chemických sloučenin pomůže lidovým lékům:

Užitečné video

Jak si vybrat šampon podle úrovně pH:

Seznam šamponů pro osvětlení vlasů

Jedinečnost krásných představitelů lidstva spočívá v tom, že se vždy chtějí změnit. Mnoho dívek začne měnit svůj obraz, aby změnil barvu vlasů na lehčí. Ale jak vybrat správnou barevnou schéma? Pokud nechcete experimentovat s barvami a chemickými barvivy, můžete použít šampon pro změnu odstínu pramenů. Rozjasňující vlasový šampon pomůže efektivně měnit přirozený odstín pramenů o 2 tóny, čímž dosáhne jasu a sytosti vlasů.

Jaký je účel osvětlení šamponu?

Mnoho lidí ví, že jasné šampony se používají přímo k osvětlení pramenů. Samozřejmě že ano. Vedle hlavní akce má však tento kosmetický přípravek řadu dalších výhod.

 • Kosmetické prostředky se používají, pokud rostou barevné zámky a v kořenech se vytvořil jiný odstín pramenů. S pomocí drogy je možné rychle a efektivně barvit tmavé regrown kořeny, a tak se zbavit disharmonie přítomnosti vlasů se dvěma odstíny.
 • Blesková činidla se používají, pokud je požadováno, aby se tón pramenů získaných po chemickém barvení trochu "vyrovnal".
 • Kosmetika ideální pro zvýrazňování.
 • Šampony pro osvětlení vlasů se dobře používají při malování šedých vlasů.
 • Kosmetický výrobek se používá, když chcete změnit vzhled barvením pramenů, ale s výběrem tónu barvy je problém.

Obsahuje šampon

Je to mylný názor, že pouze blond dámy mohou používat bleskové směsi, tento nástroj je také vhodný pro barvení tmavých pramenů. Jediné, co je důležité vzít v úvahu majitele tmavých kudrlin, že použití kosmetických zjasňovačů pro prameny, které jsou výrazně tmavší než střední barva kaštanu, je prostě bezvýznamné - nová barva na těchto pramencích nebude jasně vidět.

Šampony pro vyčištění jsou ideální pro zvýraznění pramenů. Účinek vyjasnění je dosažen díky hlavním složkám kosmetického přípravku:

 • oxidantní slabé vlastnosti;
 • extrakt z heřmánku;
 • kyselina citrónová;
 • výživné a zvlhčující prvky.

Vyčišťovače heřmánku mají nejen zjasňující vlastnosti, ale také regenerační a ochranné vlastnosti. Hamburku je známo, že má pozitivní účinek na vlasy - dělá je měkké a hedvábné, pomáhá nepořádek, dělá snadné česání.

 1. Měkký efekt. Droga neruší strukturu pramenů, navíc vyživuje a hydratuje vlasy, chrání kudrlinky před negativními vnějšími faktory.
 2. Snadné použití. Kosmetika může být snadno použita doma, jen aby se auto-barvení.
 3. Zarovnejte odstín barvy. Při nesprávném osvětlení pramenů se často vytváří žlutohnědé šampony, které se účinně vyrovnají s žloutnutím a zesvětlení tónu kudrlin o 1 jednotku.
 4. Účinnost. Náklady na odstín jsou poměrně ekonomické. To lze zakoupit v profesionálních butikách a kosmetických obchodech.

Podmínky použití

Je možné zesvětlit vlasy jemným šamponem? Je důležité si uvědomit, že účinek vyjasnění po přímém použití kosmetického čisticího prostředku nebude dosažen okamžitě - několikrát použijete čisticí prostředek, který zaznamená změnu odstínu pramenů alespoň o několik tónů. Doba trvání používání takového nástroje závisí na přirozeném odstínu pramenů.

V každém stínování šampon vložené návod k použití, které by měly být dodržovány při používání kosmetiky. Způsob barvení zpravidla sestává zpravidla z několika fází:

 • Vlhké kudrlinky s teplou vodou.
 • Na povrch pramenů naneste malé množství kosmetických přípravků, osušte je a opláchněte je tekoucí vodou.
 • Použijte znovu použití odstínu, ale tentokrát by nemělo být provedeno okamžitě. Čekací doba - 5 minut.
 • Důkladně opláchněte kosmetiku prameny.

Kosmetičtí pracovníci prokázali, že tyto výrobky nezpůsobují žádné škody na vláknech, ale stále se nedoporučuje používat dlouhotrvající šampony. Po dosažení požadovaného výsledku je nutné přestat používat zbarvený šampon nebo jej vyměnit jiným prostředkem, který se stará o prameny. Je povoleno znovu použít kosmetický přípravek k zachování jasu barevného gamutu.

Tipy, které vám pomohou osvětlit vlasy o 2-3 tóny bez zbarvení:

Seznam nejlepších barevných šampónů

"Crystal Shine Complex"

Kosmetický nástroj určený pro blondýnky, který dává kudrlině zářivost, sytost, přirozenou sílu, jasné a brilantní odstíny.

 • částice slídy - aby se projevil účinek zářivek;
 • polyfenol - antioxidant, který chrání prameny před negativní povahou;
 • prostředky proti slunečnímu záření;
 • extrakt z grapefruitu - posiluje a obnovuje vlasy.

"Blonde glam" z "Redken"

Šampon je ideální pro zlepšení vzhledu světle hnědých pramenů, dává jim jas, lesk, lesk. Kosmetiku doporučujeme, abyste získali sytost barevného odstínu pro:

 • přírodní prameny;
 • tónované a obarvené kudrlinky;
 • Proužkované prameny.

"BlondMe šampon" od firmy "Schwarzkopf"

Kosmetika je speciálně navržena pro lehké a bělené prameny, její použití dává vnější eleganci a nádheru vlasů. Šampon může být aplikován denně, může nahradit kosmetický prostředek, protože má vynikající čisticí vlastnosti.

 • chrání prameny před vnějšími negativními faktory;
 • zvlhčuje kudrlinky;
 • posiluje kořeny;
 • dává vlasům teplé a měkké odstíny barev;
 • ideální pro pruhované prameny.

"L'Oreal Shine Blonde Shampoo"

Kosmetika, která je ideální proti žloutnutí kudrlin. Šampon je ideální pro nápravu nesprávného znečištění, když dívky v důsledku vlastního použití chemických barviv namísto blond pramenů získávají žluté a slaměné vlasy.

Šampon má také regenerační vlastnosti - jeho pravidelné použití přispívá k měkkost vlasů, kůže je hedvábná a poslušná, plná krásy a síly. Složení kosmetických prostředků je užitečné:

 • ceramidy - obnovit zničenou strukturu chloupků;
 • ochranných složek - zmírnění negativních účinků tvrdé vody z vodovodu na prameny;
 • pigmentové zesilovače - přispívají k ochraně výsledného barevného odstínu;
 • fialové mikropigmenty - eliminují žloutnutí.

Platinový blond vlasový šampon

Tampónový šampon dává stříbrnému a platinovému odstínu vlákna, aniž by ovlivnil jejich strukturu negativně. Jedinečnost kosmetiky spočívá v tom, že má kumulativní účinek, stačí ji použít čtyřikrát týdně, aby získal neobvykle jasný a nasycený odstín pramenů.

Šampon je také účinný při obnově poškozených kadeří, díky bohaté kompozici, která obsahuje extrakt z rozmarýnu, jojobový olej, extrakt z aloe a lavsonia.

Je tónování šampon efektivní? Názory

Určit efektivitu kosmetických přípravků pomůže recenzím od žen, které úspěšně používají osvětlení šamponů pro různé účely.

Loreal používám k osvětlení vlasů. Tento šampon krásně barví rostoucí kořeny nití, vyrovnává barvu a dodává vlasům výjimečný lesk.

Používám šampony na dlouhou dobu. Pro barvené vlasy je nejlepší upřednostňovat výrobky, které obsahují zvlhčující přísady.

Získaný tónovaný šampon s citrusovým extraktem. Byla jsem příjemně překvapená, že jsem dostala jen krásnou barvu vlasů, ale moje pokožka hlavy se zbavila lupin.

Problém šedých chloupků se začal akutně za 40 let. Nechtěla jsem používat chemické barviva, protože jsem přirozeně měl vzácné a tenké vlasy. Našla si cestu ven - to jsou tónované šampony, pomáhají barvit šedivé vlasy a dodávají vlasům extra objem.

Pro zesvětlení vlasů používejte pouze tónované šampony. Několik aplikací pomáhá získat potřebné barvy. Chcete-li opravit barevné schéma, stačí znovu použít kosmetiku.

Při výběru osvěžujícího šamponu pro vlasy potřebujete studovat jeho složení, stejně jako způsob aplikace. Před prvním použitím kosmetiky je důležité testovat alergie, protože některé z přírodních složek, které ji tvoří, mohou způsobit alergickou reakci.

Viz také: Jak tónovat vlasy pravidelným balzám (video)

Můžete si osvětlit vlasy a pomoci lidových léků. Nabízíme 12 domácích receptů.

Výběr šamponu pro zesvětlení vlasů

Moderní kosmetické výrobky mohou nejen barvit blond vlasy v tmavých nebo jasných barvách, ale také vypalovat brunetku do blondýnky, která je mnohem důležitější. Pori není nutné zahájit transformaci peroxidem vodíku nebo jakýmkoli jiným radikálním prostředkem.Můžete použít měkčí zjasňovací šampony, které mají mírnější účinek a umožňují vám postupně měnit barvu vlasů.

Jak vybrat barvu?

V otevřených zdrojích můžete najít mnoho příkladů magických změn ve vzhledu pouze kvůli úspěšné změně barvy vlasů, ačkoli ne méně příkladů a neúspěšného opakování. Je důležité vybrat nejen barvu, ale také rozhodnout o tónu - studené nebo teplé. Neexistuje-li absolutní jistota správnosti volby, je možné v praxi vyhodnotit všechny výhody světelného šamponu - takový nástroj v jedné aplikaci mění barvu vlasů o 1-2 tóny. Je zřejmé, že není určen k zásadní změně obrazu, zejména proto, že má mnoho dalších aplikací:

 • Vyhlazujte rozdíl v barvách mezi barvenými vlasy a regrown kořeny tmavovlasých dívek;
 • Zarovnání barvy před dalším zbarvením.

Jaké jsou jasné vlastnosti tohoto šamponu? Nejčastěji jde o heřmánek, kyselinu citronovou nebo slabé oxidační činidlo. S každou aplikací se hromadí bleskový efekt a konečná barva závisí na počtu provedených procedur a původní barvě vlasů. Pokud je dostatek šamponu pro světle hnědé vlasy, pak výrobce vyrábí speciální balzámy na šampony pro tmavé zámky - mají také světelný efekt, který zvyšuje účinek šamponu. Takové balzámy a oplachování - pěkný bonus, jehož nepřítomnost neovlivní účinnost hlavního současného léku.

Dalším bodem, který musíte věnovat zvýšenou pozornost, abyste získali optimální účinek, jsou pokyny k použití, popisuje velikost jedné části léku a sled provedených akcí.

Obecně platí, že šampon se aplikuje ve dvou cyklech, nejprve je výrobek aplikován na vlhké vlasy a pěny - poté je třeba pena vypláchnout. Podruhé je pěna ponechána na vlasu - doba expozice by měla odpovídat době, která je uvedena na obalu, nedoporučuje se ji měnit bez povolení, zvláště k jejímu zvýšení. Výrobce zpravidla nabízí odolnost pramenů pěny po dobu 3-5 minut, pak se vlasy umyjí.

Pokud mají vlasy výrazné žluté vlasy, pak je třeba opatrně použít světlejší šampony - výsledek nemusí být, protože v některých případech je nepříjemný šedý nebo dokonce intenzivně nachový odstín. Pro přípravu tónovaného šamponu pro nanášení na prameny by měl být zředěn obvyklým detergentem v poměru 1: 3.

Přehled výrobků na zesvětlení vlasů na současném trhu

Schwarzkopf Professional Essence Styliste Poslední biotin a objem

Tento nástroj je určen jak pro barvené vlasy, tak i pro přirozené blond vlasy. Z přínosů lze poznamenat přítomnost výtažků z citrusů, které poskytují sílu a lesk vlasům, stejně jako prostředek aktivně bojující proti lupům.

John Frieda Sheer Blonde Rozptylovat Eclaircissant Cible Go Blonder

Jedinečný šampon pod názvem "Staňte se světlejším" Johnem Friedem může být použit pro tmavé vlasy, bez ohledu na to, zda jsou barvené nebo přirozeně tmavé. Seznam složek obsahuje komplex vitaminů, rostlinné extrakty (heřmánek).

Avon Advance Techniques

Tento nástroj je také zaměřen na osvětlení brunet, ale výrobce tvrdí měkký účinek na vlasy. Komponenty obsahují speciální komplex pro sílu, elasticitu a zdraví kudrlin, stejně jako přírodní bělící přísady.

Syoss blond Hlavní body

Tento zjasňující sprej obsahuje vitamíny a minerály, které činí zámky učenější a měkčí. Je určen k jemnému vyčištění - k dosažení výsledku by měl být sprej používán pravidelně po dobu 2 týdnů.

Wella Blondor měkký blondýnkový krém Vella Blonder

Tento nástroj patří do kategorie silných léků - pomocí něho můžete zbabělit 7 odstínů. Vlasy mohou být buď v přirozené barvě nebo v barvě tmavé - na výstupu získáme měkké a lesklé kudrlinky, které jsou lehčí, čím déle je nástroj používán - akumulační efekt funguje.

L'Oreal odlévání SunKiss

Gel pro objasnění od společnosti L'Oreal kombinuje všechny výhody tonika, barviva a šamponu. Chemické a přírodní účinné látky obsažené v jejím složení dokáží vyblednout vlasy na 5 tónech.

Estel Aqua Otium

Takový hybrid urychlovače růstu a zesilovače je požadován. Celkově je tento nástroj schopen provádět bělení v několika odstínech a současně obnovit chloupky, lze je používat nepřetržitě.

Paul Mitchell Blonde Platinum Blonde Shampoo

Tento kondicionér na šampony je určen pro blond vlasy, ať už jsou šedé, bílé nebo blond. Lék zarovnává barvu a umožňuje zachovat si svůj oblíbený výsledek. Podle svého názvu dává perličkovým barvám kudrlinky.

Bojová hlava Tigi Bojová hnědá blondýna

Výrobce se rozhodl, který typ kosmetického přípravku tento výrobek nezahrnuje - jde o hybrid šamponu a toniků. Produkt je prezentován v široké škále barev a může být považován za profesionální nástroj. Ze silných stránek lze poznamenat přítomnost vitamínů, minerálních doplňků a přírodních čisticích prostředků.

Eugene Perma Keranove Blond Vacations Šampon zesvětluje vlasy

Efektivní zjasňující šampon je určen k ošetření červených nebo světlých vlasů, rozjasnění se provádí extrakcí heřmánku a pšeničných bílkovin - tyto ingredience hluboce vyživují, zvlhčují a jemně rozjasňují vlasy.

Svěží blonďák

Tento šampon má pevnou strukturu a obsahuje modré a fialové pigmenty, které zaručují, že nebudou mít žluté vlasy ani na barevných zámcích.

Amethyste silver

Takové ruské výrobky jsou charakterizovány přítomností rostlinných bělících výtažků (heřmánek, chmel atd.). Tento nástroj lze nazvat poměrně drahý, ale účinný.

MATRIX Light Master

Takový zjasňující prášek může běžným šamponem na bělení způsobit obohacení činidla silným oxidačním činidlem. Tento nástroj vám umožní rychle dosáhnout cíle, ale není to tak nebezpečné pro vlasy jako Blonderan.

Složení tohoto nástroje je přírodní kozí mléko, nebo spíše jeho kyselina, která poskytuje potřebnou ochranu vlasů před negativními účinky vnějších faktorů a současně lesk a měkkost. Je dostatečně silná, aby snadno odlehčila nejen světle hnědé a bělené vlasy, ale také vlasy nebo prameny melirovannuyu po permed.

Irida-M Classic

V řádku barvení Irida šampony je skupina měkkých šamponů světlých odstínů, například slavný platinový blond. Struktura obsahuje silné zjasňovače, což vede k krutému působení na vlasy. Tento lék má negativní pověst.

Kloran s heřmánek

Tato verze jasného šamponu pro tmavé a vydatné vlasy obsahuje přírodní extrakt z heřmánku, který poskytuje jemné, ale efektivní vysvětlení. Měkké působení umožňuje použití takového nástroje i při vysušení nebo poškození zámků.

Pro Více Informací O Suché Vlasy