logo

Nejlepší šampon pro mastné vlasy, recenze a hodnocení

Všechny dívky s mastnými vlasy vědí, jak těžké se o ně starají. Už den po umytí vlasů vidíte první známky kontaminace vlasů. Rychle se stávají nudnými a bez života. Pokud zvolíte správný šampon, můžete tyto problémy zapomenout. Samozřejmě, viditelný efekt lze pociťovat až po měsíci použití. Hledání perfektního produktu je obtížné. Najdete však jeden, který bude co nejlépe uspokojovat vaše potřeby: boj proti aktivnímu vylučování kožního mazu, zvlhčení vlasů, přidání přirozeného objemu.

Jak vybrat nejlepší šampon?

Obrovský sortiment dokáže zmást i zkušeného kupce. Šampon pro mastné vlasy musí splňovat následující požadavky:

 • Vyčistěte kožní mazu z vlasů a vlasové pokožky v důsledku tvorby hojné pěny;
 • Neváhejte na objem vlasů, ať jsou objemné, ne elegantní;
 • Zlepšete vzhled pokožky hlavy;
 • Zahrnujte antibakteriální přísady, které chrání proti lupům.

Dávejte pozor! Přípravky určené pro mastné vlasy by neměly obsahovat velké množství výživných složek. To může přispět k přidělení ještě mastnějšího tajemství. Musíte si zvolit výrobek, který by umožnil, aby vaše vlasy nebyly vymyty alespoň jeden den nebo dva. Každodenní praní dráždí pokožku hlavy a kůže se vylučuje ještě více. Bludný kruh.

Při nákupu nezapomeňte věnovat pozornost následujícím skutečnostem:

 • Na obalu by mělo být vyznačeno, že je určen pro mastné vlasy. Kromě toho je nutno konstatovat, že produkt může být používán denně;
 • Dbejte na složení přípravku. Nemělo by to být silikon a s výhodou sulfáty;
 • Pokud máte kombinovaný typ srsti, vyberte si produkt, který eliminuje mastné kořeny, ale nepřekračuje špičky.

Doporučujeme číst: Obnovení vlasů po zesvětlení, špičkách a cvičení

10 nejlepších šamponů pro mastné vlasy

Na polici výrobků pro mastné vlasy je mnohem méně časté než pro suché. Ochranné známky v různých cenových kategoriích mají dobrý účinek. Profesní fondy i levné společnosti jako "Clean Line" mají dobrou pověst. Měli bychom také zaznamenat farmaceutické šampony. Ve svém složení obsahují jemné složky pracího prostředku bez sulfátu. Jsou určeny k dlouhodobým výsledkům, nevysušují pokožku ani při delším používání.

Najděte univerzální šampon, který by splňoval všechny nemožné požadavky. Můžete však vybrat seznam fondů, které mají velký počet pozitivních hodnocení.

Představujeme top 10 šamponů pro mastné vlasy:

 • Natura Siberika

Společnost Natura Siberika vyrábí šampon pro mastné vlasy "Objem a rovnováha". Obsahuje přírodní rostlinné výtažky. Jsou zaměřeny na obnovení hydrobalance pokožky a mazových žláz.

Natura Siberika je známá svou přirozenou kompozicí. Silikon, parabeny a sírany nejsou zahrnuty. Neobsahuje barviva a vonné látky, dobře vymyté. Zakoupením tohoto produktu stojí za to, že se přírodní produkt liší od obvyklého. Takové přírodní šampony jsou špatně umyty.

Kromě šamponu obsahuje tato řada kondicionéry určené pro mastné vlasy. V komplexu se tyto produkty ještě lépe zabývají problémy mastných vlasů. Náklady na jednu láhev šamponu nepřesahují 200 rublů.

 • LE PETIT MARSEILLAIS BÍLÝ KŮŇ A JASMINE

Vysoce kvalitní šampon, který kombinuje čistící a zvlhčující účinky. Skládá se z účinných látek:

 • Glycerin, lecitin a rostlinný olej - jsou určeny k uchování vlhkosti;
 • Pyroglutamát zinku a kyselina salicylová - sušení, čištění a antibakteriální působení;
 • Kaolin

Tento šampon má příjemnou vůni jasmínu, rovnoměrně rozptýlený mezi vlasy, pečlivě je vyčistí z nečistot. Spotřeba produktu je minimální. Pravítko také zahrnuje klimatizaci. V komplexu fungují tyto produkty lépe, dvojnásobek vzájemného působení.

Doporučujeme číst: Ampulky pro obnovu vlasů, pomáhají?

 • Elseve Vyvažovací šampon "Elsev, 3 cenné hlíny"

Šampon značky může být použit pro mastné a normální vlasy náchylné na tuk. Jako součást silikonu neobsahují: citrusový extrakt a komplex vitamínů.

Elseve čistí vlasy od mastnoty a nečistot, rovnoměrně rozptýlených a aktivně pěnivých. Jakékoli nečistoty a kožní mastnoty se poprvé odmyjí kvůli hojné pěně. Viditelný výsledek je tedy po první aplikaci. Tento výrobek je ideální pro omytí těžkých mastek na bázi oleje. Má příjemnou a nenápadnou vůni.

Průměrná cena jedné láhve činí nejvýše 200 rublů.

 • Loreal Professional Pure Resource

Jedná se o profesionální značkový šampon. Je založen na formulaci aqua-krystalu, který se skvěle hodí v boji proti kožnímu tuku. Normalizuje mazové žlázy. Nedráždí pokožku hlavy. Trvalé používání vám umožňuje méně časté mytí vlasů, zatímco vypadají svěží a čisté. Pěna dobře. Vytváří objemné, čisté a vzdušné vlasy.

Buďte opatrní s tímto šamponem. Aktivní vzorec může vysušit špičky. Proto není výrobek vhodný pro kombinovaný typ vlasů nebo vlasů, které jsou náchylné k průřezu.

Loreal Professional Pure Resource Shampoo je těžké najít na regálech obchodů. Cena - od 500 rublů.

 • Garnier Přírodní péče s lipí

Šampon je vhodný k praní mastných a normálních vlasů. Po prvním použití můžete zaznamenat efekt. Garnier důkladně čistí vlasy a udržuje je několik dní čerstvý a čistý.

Pěkná a svěží vůně. Konzistence je průměrná, pěna dobře. Vlasy se stávají lehkými, ne zamotané, snadno se hřebeny.

Nemohla bych prosím cenu - od 70 rublů.

 • Lush Exotica

Tento šampon je určen k hlubokému čištění mastných nevratných vlasů. Obsahuje pouze přírodní složky: ovocné výtažky a citronový olej. Díky tomu má výjimečnou ovocnou vůni, která trvá po celý den.

Šampon dobře pěňuje a čistí vlasy. Jeho spotřeba je minimální, takže 250 ml láhev bude trvat dlouho.

Je to důležité! Šampon Lush Exotic díky nadměrné aktivitě jeho komponent je vhodný pouze pro velmi mastné vlasy. Jeho použití na normálních vlasech může vést k průřezu špiček a jejich nadměrné suchosti.

Náklady - od 300 rublů.

Hodnocení také zahrnuje rozpočet šampon z "Pure Line". Kromě ceny přitahuje i kupující s odpovídajícím složením. Skládá se z velkého počtu aktivních součástí zařízení.

Doporučuje se používat pouze v přítomnosti velmi mastných vlasů. A dokonce i v tomto případě lze šampon používat pravidelně, protože vlasy velmi silně vyschnou.

Nezapomeňte použít balzám nebo vlasový kondicionér ve spojení s šamponem z "Pure Line". V opačném případě nebude možné vlasy pokořit.

Cena - od 70 rublů.

 • Oriflame suchý šampon

Pokud máte mastné vlasy, nemůžete to udělat bez suchého šamponu. Není určen pro každodenní použití a jako náhradu za normální. Nicméně, suchý šampon vám může pomoci kdykoli.

Skládá se z následujících složek:

 • Menthol pro čerstvost;
 • Glycerin chrání vlasy před vnějšími vlivy;
 • Vitamin E.

Suchý šampon může být použit v situacích, kdy není čas a příležitost umýt vlasy. Bude chvíli osvěžovat hlavu a dá jí krásný vzhled. Je to sprej, který je na vlasu neviditelný.

Jedna láhev je dost dlouhá doba. Je to snadné použití: jen protřepat a dát na kořeny, hřeben.

Cena 200 rublů.

Doporučujeme číst: Posilujeme tenké vlasy s maskami, recepty na masku

 • BATISTE ORIGINAL

Další suchý šampon v žebříčku. Tato kouzelná hůlka. Obsahuje takovou složku, jako je absorpční materiál. Rychle absorbuje přebytečný tuk. Částice adsorbentu se snadno čistí hřebenem. Pro blondýnky a brunety firma vyrábí různé suché šampony. Takže absorpční materiál nevystupuje na vnější straně vlasů.

Kromě hlavního účelu přispívá k objemu suchého šamponu. S ním můžete dělat styling. Nezasychá kůži a nezpůsobuje hoření a svědění.

Průměrná cena za sprej je 400 rublů.

 • Uzel Bioderma

Poskytuje profesionální péči bez alergií. Vhodné pro super citlivou pokožku. To neutralizuje svědění a přítomnost suchosti. Tento šampon lze nazvat jedním z nejlepších. Jeho kvalitativní vlastnosti nepochybují. Jedinou nevýhodou jsou vysoké náklady.

Jako součást jemné detergentní báze, aminokyselin, bylinných extraktů. Vynikající pěny a čistí vlasy. Při častém používání nevyvolává svědění a podráždění. Proto je vhodný pro každodenní praní. Obnovuje lipidovou rovnováhu pokožky hlavy. Tento hypoalergenní přípravek je univerzální a vhodný pro všechny. Vlasy vypadají zdravě, lesklé, nezaměnitelné a snadno se hřebčí.

Najít je na regálech je nerealistická. Prodává se výhradně v lékárnách. Cena - více než 1000 rublů.

Jasný vzorec perfektního šamponu nebyl vynalezen a stěží bude vůbec. Někdo se přiblíží k nejlevnějšímu čistému šamponu. Někdo jen zhoršil situaci. To vše je individuální. Bohužel, dokonalý šampon můžete najít pouze prostřednictvím pokusů a omylů. Nedovolte, aby vám vysoká cena vedla. Jak můžete vidět, v žebříčku nejlepších šamponů pro mastné vlasy jsou uvedeny různé cenové kategorie. Výrobci vyrábějí širokou škálu výrobků. A nejlepší produkt pro sebe můžete najít i v nejbližším obchodě!

Nejlepší šampon pro mastné vlasy a mastnou pokožku hlavy! TOP 10 hodnocení, hodnocení, ceny

Tlustost pokožky hlavy a rychlá kontaminace vlasů - složitost, kterou mnoho vědí. Každodenní praní odčerpává vlasy a zbavuje kůži přirozených obranných mechanismů. Speciální čisticí prostředky ke snížení rychlosti kontaminace pomáhají snížit tyto poruchy. Šampon pro tenké a mastné vlasy, pro mastnou pokožku hlavy obsahuje ingredience zaměřené na snížení aktivity mazových žláz, vyživování kudrlin na délku a ochranu proti suchu. Článek uvádí:

 • Top 10 vynikajících produktů pro problematické vlasy;
 • prací prostředky pro různé typy nečistot a poškození vlasů;
 • činidla pro různé typy pleti;
 • prvky volby;
 • jak umyt mastné prameny;
 • slevy v offline a online obchodech.

Obsah:

10 nejlepších šamponů pro mastné vlasy: recenze, recenze

Existuje několik typů výrobků na trhu pro čištění a opravu stavu vlasů: masový trh, farmacie a profesionální segmenty. Pomůžeme vám vybrat nejlepší šampon pro mastné vlasy. Hodnocení reálných uživatelů přidá hodnocení ::

 • Apavita: balancující šampon pro velmi mastné vlasy s mentolou a propolisem;
 • Alerana pro mastné a kombinované vlasy;
 • Desert Essence Organics Lemonový čajový strom;
 • L'oreal Professionnel Expert Pure Resourse;
 • Natura Siberica: objem a rovnováha;
 • Zelená máma: rýže a kopřiva;
 • Frederm deht;
 • 911 Šampon s absorbérem z absorbovaného dřeva;
 • Syoss Anti-Grease;
 • Lush Jumping Juniper (jalovec).

Apivita: balancující šampon pro velmi mastné vlasy s mentolou a propolisem

Seboreguliruyuschee náprava z Řecka prémie na mastnou pokožku hlavy, zahrnuje rostlinné výtažky, esenciální oleje a infuze léčivých bylin. Podle výrobce 83% sestává z přírodních složek, neobsahuje parabeny, silikony, minerální oleje. Namísto vody je do šamponu obsažena infuze řeckého horského čaje, aby se zvýšil antioxidační účinek.

 1. přírodní složení;
 2. kadeře po umytí plic;
 3. kůže na hlavě zůstává zvlhčená.
 1. není snadné najít, jen v on-line obchodech;
 2. vysoká cena.

Používáte-li pouze šampon, nemohou být česané, takže používám nesmazatelnou kondicionéru. Ale díky tomuto šampónu už nemusím každý den umyt vlasy. To je neuvěřitelné! Ale stále budu hledat alternativu, protože cena mi nevyhovuje.

Průměrné náklady - 1200 rublů.

Další informace o přírodní kosmetice Apivit - ve videozáznamu.

Alerana pro mastné a kombinované vlasy

Ruská šamponová lékárna série Alerana pro mastné vlasy v kořenech je poptávka mezi kupujícími se speciálními úkoly péče o pokožku hlavy a vlasů: ztráta, tuk, rozdělené konce. Výrobek obsahuje přírodní ingredience, které podporují růst nových vlasů, zabraňují tvorbě kožního mazu a také hydratační komplex, který neumožňuje uschnutí pokožky.

 1. obsahuje přírodní rostlinné výtažky;
 2. po aplikaci je snadné hřebenovat.
 1. Povrchově aktivní složka v prvních polohách obsahuje parfém;
 2. Prodává se pouze v lékárnách.

Šampon ALERANA pro mastné a kombinované vlasy splňuje všechny mé požadavky. Nebudu říkat, že je měkká, ale nezasychá kůži, zdůrazňuji, takže bych chtěl poznamenat, že na délku nemá žádný negativní dopad.

Cena (průměr) - 380 rublů.

Desert Essence Organics Lemonový čajový strom

Mycí prostředek výrobce z USA Desert Essence v 237 ml zkumavce obsahuje pouze přírodní složky a současně dává hustou pěnu a snižuje mastnotu v kořenech. Zachovává přirozený lesk a svěžest vlasů, vhodný pro suché špičky. Splňuje požadavky těch, kteří upřednostňují ekologické produkty.

 1. zcela přirozené složení;
 2. neobsahuje fosfáty;
 3. netestováno na zvířatech.
 1. mírně zmatené prameny, je obtížné hřeben bez použití balzámu;
 2. Bez alergie (citrus).

Syn každý den umyl hlavu a já jsem nechtěl, aby je přesahoval. Na prvním místě seznamu složek - aloe a žádná voda. Vůbec ne suché prameny (zkoušil jsem to sám). Aloe má příznivý účinek na pokožku, zdravé prameny.

Šampon výhradně pro mastné vlasy. Osvěžující vůně citronu. Normální nebo suchý nebude fungovat - vysušte. Dobrý lesk, dlouho čistí vlasy.

Odhadovaná cena - 500 rublů.

Loreal Professional Expert Pure Resource

Šampon z profesionální řady L'oreal pro mastné a normální vlasy s příjemnou vůní čerstvě skočeného sena pro muže a ženy. Snižuje tvorbu kožního mazu, dává kudrlinkám hedvábnost a umožňuje jim zůstat čerstvé.

 1. čistí dobře, nezasychá;
 2. nezanechává vůni bez barviva;
 3. šetrně.
 1. obsahuje povrchově aktivní látky a ochucovadla;
 2. výrazně nezmění režim péče o vlasy, ale udržuje čistotu po celý den.

Po umytí kůže dýchá a svědění zmizí. Ale to neznamená, že typ pokožky se okamžitě změnil, prameny se staly méně tuky. Typ pokožky, vylučování mazových žláz zůstalo stejné, jen jsem získala spolehlivého asistenta v péči.

Nástroj pro každý den nezpůsobuje závislost nemá negativní vliv na stav krytu. Promyje dobře, i když není zcela suchá kůže. Curls křupavé, čerstvé!

Průměrná cena je 750 rublů.

Natura Siberica pro mastné vlasy "Objem a rovnováha"

Prostředky ruské značky Natura Siberica pro tenké a mastné vlasy. Účinné látky uvedené v názvu se obohacují o vitamín C a regulují rovnováhu pokožky hlavy.

 1. neobsahují SLS, SLES, minerální oleje, parabeny;
 2. udržuje prameny živé a hydratované;
 3. velký objem a přiměřená cena.
 1. hlava nevypadá dlouho čerstvá;
 2. vhodnější pro typ náchylný k tukům.

Důkladně vypláchne prameny, v průběhu dne získávají méně tuku. Objem je tam, ale docela nevýznamný. Pokud chcete získat značnou částku, použijte další finanční prostředky.

Promýšlí, nepřekračuje, nezpůsobuje alergie a podráždění. Pěna, i když méně, ale je tak lehká a vzdušná, je pěkné umýt. Po jejím použití jsou prameny poslušné, můžete vidět zdravý lesk, objem, získat tuku méně.

Odhadovaná cena - 400 rublů.

Zelená matná rybíz a kopřiva

Hydratační šampon pro mastné vlasy slavné značky Green Mama (Rusko / Francie) je vhodný pro trvalou péči. Nástroj s přírodními přísadami podporuje růst, normalizaci rovnováhy pokožky a zabraňuje vzniku lupů.

 1. zmírňuje svědění pokožky hlavy, odstraňuje lupy;
 2. neobsahuje vůně.
 1. obsahuje povrchově aktivní látku;
 2. prameny obtížně hřebeny.

Ekonomicky spotřebováno, protože chybí velmi malé množství. Teď mi umýt hlavu každé tři dny, mám dost na 3-3.5 měsíce. Šampon nepeří dobře, aplikuji ho dvakrát, ve druhém běhu trochu lépe, trochu více pěny. Je dobře promyta. Bez dalších finančních prostředků zůstanou měkké.

V důsledku dlouhodobého používání suší kudrlinky. Musíme je střídat jinými prostředky, abychom minimalizovali škodu. Pokud jde o hlavní aspekt - mastná pleť - šampon moc nepomohl. Účinnost čistoty netrvala dlouho, stejně jako předtím jsem si umyla hlavu jednou za dva dny.

Průměrná cena - 220 rublů.

Frederm tar

Hojivý šampon lékárenské řady Freederm vyráběné italskou firmou Bauer odstraňuje mastné lupy a reguluje kožní rovnováhu. Snižuje nepříjemné účinky seborey, snižuje tuky. Při aplikaci pěnové pěny udržujte 5 minut k lepšímu pronikání do pokožky hlavy.

 1. vhodné pro alergiky;
 2. nezanechává vůni dehtu;
 3. krátkou léčbu.
 1. vysoká cena s malým množstvím;
 2. kapalný roztok, zápach dehtu.

V tentýž den jsem si koupil všechno, ráno jsem si umyla hlavu a celý den jsem zapomněla na vlasy. Ráno jsem viděl dokonale čisté vlasy! Ano, vypadali mírně pokrčené, zvlněné, jako obvykle, ale byly čisté! Štěstí prostě nemělo žádné omezení.

Vlasy mého manžela začaly prudce klesat ihned po jedné aplikaci, byly načechrané a vypadaly dobře. Šampon měl opravdu rád. Stojí za to zkoušet, pokud se obsah tuku a prameny rychle znečišťují.

Cena (průměr) - 700 rublů.

911 Detox Absorbent Shampoo: dřevěné uhlí

Levný domácí šampon s dřevěným uhlím ve složení. Snižuje frekvenci mytí hlavy a čistí kůži z tuku. Bonus se zbavuje lupin a čistícího účinku po chlóru a jiných škodlivých činitelích. Povrchově aktivní látky umožňují dobré pěnění šampónu a hydroxypropylguarhydroxypropyltrimoniumchlorid, kondicionér přírodního původu, dělá snadné česání.

 1. ekonomická spotřeba;
 2. pravidelné užívání;
 3. snadné česání
 1. malý obal;
 2. sírany, povrchově aktivní látky, parfémy a barviva v prostředku.

Šampon přítel poradil, během tohoto období, mé vlasy začaly být mastné často. Zde jsem s tímto šamponem zanechal tento problém. Čistí dobře.

Průměrná cena - 160 rublů.

Syoss Anti-Grease

Suchý šamponový sprej se nedávno objevil na trhu. Samotná metoda "praní" hlavy pomocí prášku znamená, že může absorbovat tukové usazeniny a vizuálně způsobit, že vlasy jsou čerstvé, je známo již dlouho. Lidé trpící zvýšeným vylučováním mazových žláz, tato metoda přitahuje příležitost ušetřit čas a méně traumatizovat prameny sušením a stylováním. Syoss Anti-Grease šampon uvolněný ve formě spreje. Je rozstřikován na kořeny nebo po celé délce vlasů, několik minut držen na hlavě, potřísněn ručníkem a vyčištěn částice. Jak výrobci slibují, po té hlava vypadá čistá na další 2 dny.

 1. nemusíte si umyt vlasy, vysušovat;
 2. Postup trvá 15 minut.
 1. vzhled vlasů se liší od čerstvě vypraného;
 2. výrazný bílý květ obtížně hřebenitý;
 3. nepříjemný silný zápach.

S přetrvávajícím pohledem jsem se alespoň vyřešil, přinejmenším vypadali čerstvě rozpuštěné (nedělal jsem žádnou manipulaci s ručníkem a vysoušečem vlasů - prostě jsem je postříkal na prameny a po 15 minutách jsem vyčesal bílou patinu). Ale tento balón mi stačilo 1krát.

Zvláště mi neumývala hlavu, protože jsem věděla, že koupím tuto malou věc a vyzkouším ji. Napsyla hlava plná. Okamžitě stiskl ostrý nepříjemný zápach. Masáž, jak je napsáno v pokynech, začala vyhlazovat zbytky šamponu, přesněji bílý prášek s jemným hřebenem, ale není vyčesaný. Hlava se stala čistší, objevilo se malé auto, ale bílé značky na mé temné hlavě byly velmi patrné.

Cena (průměr) - 280 rublů.

Podrobnosti o šampónu Syoss Anti-Grease ve videozáznamu

Lush Jumping Juniper (Juniper)

Další neobvyklá forma - masivní šampon, připomínající kulaté mýdlo. Juniper Lush Jumping Juniper obsahuje přírodní ingredience, které regulují fungování mazových žláz a svěžesti vlasů. Způsob aplikace se neliší od tradičního mytí. Doporučuje se ukládat masivní šampon mezi použití v suchém, uzavřeném obalu.

 1. se vyrovná s úkolem regulovat rovnováhu pokožky hlavy;
 2. ekonomické použití;
 3. má příjemnou vůni.
 1. i přes velký počet přírodních složek obsahuje 1 povrchově aktivní látku, barvivo a parfém;
 2. ne každý je spokojený s pevnou formou.

Jedna tableta mi stačila 2-3 měsíce. Mám podél lopatky délku, doslova umýt, abych se kousl. Pěnový šampon dobrý, dobře voní. Nedoporučuji jej používat bez klimatizačního zařízení - kudrlinky nejsou příliš měkké a jsou často zmatené.

Pečuje dobře, dobře se vyplachuje, vyplachuje na písek (jak se mi líbí), prameny po něm se staly nějakým světlem a leskem, svítí, svítí... a ano, druhý den s ním můžu také chodit s vlasy volně. Koupit nezbytně více.

Ceny v průměru - 370 rublů.

Jaký je nejlepší šampon?

Vyberte nejlepší šampon pro mastné vlasy, stejně vhodný pro každého uživatele, je to obtížné. Zde bude hrát roli srovnání složení, ceny a případu použití, který vám vyhovuje. Pro pohodlí jsme snížili čísla v tabulce. Prohlédněte si, srovnejte, zvolte nejlepší možnost pro vás.

Jak zvolit správný šampon pro váš typ pleti?

Na obalu téměř každého šamponu je napsáno, na jaký typ vlasu je určen. Existují tři hlavní typy pokožky hlavy:

Mezi cenově výhodné detergentní formulace se vyskytují šampony pro všechny typy vlasů a pokožku hlavy, ale nedoporučuje se používat takové léky neustále, protože mají problémy s rovnováhou tuku.

Pokud máte suchou a citlivou pokožku, vyberte měkký výrobek s převážně přirozeným složením bez silných vůní a barviv. Používejte výživné přípravky opatrně, ucpávají póry olejem.

Šampony s účinkem sušení jsou určeny pro mastnou pokožku hlavy: zinek, dehet, dřevěné uhlí a rostlinné extrakty s hlubokými čisticími a uklidňujícími vlastnostmi.

Pro normální nebo kombinovanou pokožku hlavy jsou vhodné formulace s neutrální pH rovnováhou bez speciálních přísad.

Úkolem šamponu je umýt vlasy a vyčistit pokožku nadbytečného tuku a špíny. Správným výběrem mycího prostředku nebudou kadeře dobře upraveny. Dalším krokem je správný výběr balzámu nebo masky vhodné pro váš typ vlasů.

Nejlepší seznamy!

Nejlepší šampony pro různé typy pleti a preference uživatelů sezóny 2017/2018.

 • Pokud jsou příčiny mastné kůže vnitřní (hormonální selhání, včetně použití antikoncepce, metabolických poruch, špatné stravy, seborrhy, deprese), pak šampony nepomohou. Zde potřebujete léčbu a lékařský dohled.
 • Pokud se vám nevhodně stará (často se umyjte, vysušte, nanášejte, nanášejte, používejte nekvalitní nebo nevhodnou péči, neustále noste kloboučky), doporučujeme minimalizovat negativní faktory a zvolit si dobrou péči: začněte s Freederm Detergenty na bázi dehtové Freederm Tar 700r.) Pro každodenní užívání osvěžujícího a výživného produktu vyrobeného společností L'oreal (750r.) / Natura Siberica (350r.) Použijte masky pro napájení špiček.
 • Pokud trpíte lupinami, šampony na bázi dehtu a dřevěného uhlí - Freederm deht (700r.), 911 Detox šampon pohlcující: Uhlí (160r.), Prostředky s výtažkem z kopřivy - Zelená matka (220r.) Nebo profesionální šampon Nouvelle vám vyhovuje. pro mastné vlasy s výtažkem z kopřivy (600 ot.). Přispívá k regulaci mazových žláz, zabraňuje ztrátě spojené se seborrheou.
 • Pokud máte zájem o složení výrobku, nedostatek SLS / SLES, etický postoj k životnímu prostředí, pak zvolte značku Apivita (1200r.), Desert Essence Organics čajový strom Lemon (500r.), Natura Siberica (350r.).

Jak si vybrat?

Vyberte šampon podle vašich požadavků, rozpočtu. Problém mastných vlasů nelze vyřešit v jednom mytí, dokonce i výběrem nejlepšího šamponu na trhu. Je lepší porozumět problému s tricholožkou, podstoupit léčbu a rozhodnout se, jak si umyt vlasy šamponem.

Jak umýt mastné vlasy?

Doporučení k praní:

 • Doporučuje se dvakrát promývat mastné vlasy: první mytí umyje hlavní tuk a špínu, druhá bude mít osvěžující / hojivý účinek;
 • během druhého oplachování se šampon udržuje déle, 3-5 minut;
 • hroty nejsou mýdlovány samotným činidlem, ale umyté pouze mýdlovými pěny, aby se zabránilo vyčerpání silnými složkami;
 • pro krmení slabých konců a odstranění účinků suchého šamponu se balzám nebo maska ​​aplikuje na prameny, odstupující od kořenů o velikosti 5-10 cm;
 • Vyhněte se praní teplou vodou a sušení horkým vzduchem, jíst méně tučné potraviny, nesnášejte těsné ocasy a svazky.

Nejčastější dotazy

Pomohou doma nápravná opatření, jak se říká v přehledech?

Prakticky každý lékařský šampon a denní olejové mytí vlasů obsahuje přírodní složky: rostlinné extrakty a oleje, které pozitivně ovlivňují rovnováhu pokožky hlavy. Stejné složky se používají v maskách a infuzích podle populárních receptů: kopřiva, heřmánek, šalvěj, tansy, kafrový olej, žloutek. Při pravidelném používání mají pozitivní účinek.

Jak zvolit účinný šampon se zinkem proti mastným vlasům?

Zinek je častější ve farmaceutických šamponech pro léčbu seborrhy a dalších onemocnění pokožky hlavy. Jako součást šamponů pro péči o mastné vlasy má příznivý vliv na jejich stav. Oblíbené značky:

 • Frederm zinek - 750 rub. pro 150 ml (průměr);
 • Zelená lékárna: Zinek + Birch dehet - 120 rublů. pro 350 ml (v průměru).

8 nejlepších šamponů pro mastné vlasy

Každé den si umyjte vlasy, ale večerní kudrlinky se stále mění na matné rampouchy? Možná použijete špatný šampon. V našem hodnocení se pokusíme identifikovat šampony, které opravdu pomáhají při zvyšování mastné pokožky pokožky hlavy.

Nejlepší výrobci šamponů pro mastné vlasy

Šampony pro mastné vlasy se nacházejí na poličkách mnohem méně často než, řekněme, pro suché nebo barevné kadeře. Ale stále existuje možnost volby. Mezi nákupní zařízení, která jsou nejčastěji známá, patří Zelená matka, Le Petit Marseillais, Natura Siberica, Fructic, luxusní Kerastase a dokonce i rozpočet Clean Line. Ale nechceme je chválit, protože jejich celkový výkon byl nižší než u profesionální a lékárnické kosmetiky.

Profesionální vybavení má dobrou pověst: Londa, Loreal Professionel, Wella, Estel. Jsou vysoce účinné, pokud jde o čištění vlasů a poskytují kudrlinky s krásným vzhledem. Ale nejatraktivnější pro řešení problému mastnoty vlasů jsou farmaceutické šampony. Obsahují nejbenigní, často bez sulfátu, povrchově aktivní látky, jsou zaměřeny na dlouhodobé výsledky, neruší lipidovou rovnováhu pokožky hlavy a ani při dlouhodobém užívání nezpůsobují suchou pokožku (což je to, co většina představitelů hromadného trhu hřeší).

Zároveň chceme zdůraznit, že kvalita a účinnost šamponu není určována značkou, ale kompozicí. Proto jsou pro mastné vlasy vždy výhodnější průhledné a průsvitné výrobky s jemnou základnou čisticího prostředku, rostlinné výtažky a minimální množství olejů a silikonů, bez ohledu na jejich značku a cenu.

Top šampony pro mastné vlasy: TOP-8

Expert Price si vybrala několik nejlepších šamponů pro mastné vlasy, aby zhodnotila jejich kvalitu a účinnost.

Výběr šamponu pro mastné vlasy a pokožku hlavy: recenze, přehled šamponů s nejlepším šamponem!

09.02.2018

Podle statistik každý druhý obyvatel země trpí nadměrnými mastnými vlasy. Pokud vy nebo vaši blízcí patříte mezi lidi, kteří o tomto problému vědí z první ruky, pak je materiál pro vás určitě užitečný. Zkušenosti mnoha milionů majitelů vlasových vlasů umožňují určit nejlepší šampon pro tenké a mastné vlasy, pro mastnou pokožku hlavy. Přestaňte bojovat s problémem sám, řešení již bylo nalezeno.

Obsah:

8 nejlepších šamponů pro mastné vlasy: recenze, recenze

Zvláště pro Vás jsme připravili přípravky TOP-8 pro péči o mastné vlasy:

Estel

Nástroj této značky pro tukové prameny účinně čistí kůži a kudrlinky sami, dodává jim další objem. Součástí produktu je lecitin, který má pozitivní vliv na strukturu vlasů, hladiny a výsledky v původním vzhledu.

Kadeři se stávají pružnými, hladkými a poslušnými. Obsahuje složku, jako je vitamín B5, vyživuje vlasy a zvlhčuje.

 • Dobře vymyté.
 • Po použití jsou vlasy lehké a vzdušné.
 • Nevytváří svěží hlasitost.

Průměrná cena produktu činí 300 rublů.

Můj oblíbený šampon dává spoustu pěny, vůně chutná. Pohodlná láhev. Dobře uvolňuje tuk na hlavě. Vlasy jsou čisté a načechrané. Nyní před sebou není pochyb o tom, jak používat vždy šampony.

Tento nástroj používám dva roky. Vlasy jsou čisté po dvou až třech dnech a to je pro mě velkou raritou. Efektivní, doporučuji!

Natura Siberica

Tuzemská značka známá již dlouho na trhu, která se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky. Výrobce šamponů obsahuje velké množství zeleninových komponent a je stejně vhodný pro muže i ženy. Účinně obnovuje vlhkost pokožky, aktivuje růst. To je zvláště populární mezi kupujícími.

 • Neobsahuje konzervační látky a barviva, nedráždí pokožku.
 • Lehká příjemná vůně.
 • Dobře vymyté.
 • Dostupné ceny za dobrý objem.
 • Nedostatek načechrané pěny.
 • Dobře vymyté.
 • Po nanesení vlasů je obtížné umýt.

Cena - asi 300 rublů pro 400 ml prostředků. Obecně platí, že dobrý šampon pro slabé a mastné vlasy.

Osobně pro mě, po koupi šamponu, účes stal se brilantnější, měkčí. Nenápadný zápach a úsporná spotřeba. Moje hlava zůstane dlouho čistá.

Dobře se vyrovná s obsahem tuku na hlavě, pro milovníky přírodních produktů doporučuji zkusit.

Planeta Organica SAVON NOIR

Prostředky pro náchylné k mastným vlasům od značky Planeta Organica jemně čistí kadeře. Kompozice zahrnuje přírodní složky, které mají ochranný účinek. Zlepšuje vyvážené vylučování kožního mazu, nedrží a nehynou pokožku. S tímto přípravkem péče vypadá účes vždy perfektně.

 • Očistí přímo vlasový folikul.
 • Obsahuje přírodní ingredience.
 • Chová se jako antiseptikum.
 • Zklidňuje podráždění na pokožce.
 • Chrání před negativními účinky vnějšího prostředí.
 • Neobsahuje konzervační látky a sírany.
 • Špatné pěny.

Cena rozpočtu je 100 rublů.

Pro mé relativně krátké vlasy, dobrý šampon. S čistícími prostředky stojí sto procent. Budou to dále používat.

Zjistil jsem přírodní šampon na radu kamaráda, teď ji nemůžu změnit na jinou domácí. Kudrlinky jsou čisté po dobu dvou dnů a na třetí, kterou jen shromažďuji do ocasu. A žádné alergie.

Squanorm

Squanorm - šampon proti mastným vlasům, účinně potírá problém váhy na kůži hlavy. Komponenty podstatně zvyšují rychlost exfoliace, normalizují vylučování tuku bez podráždění pokožky.

Jemné a jemné čištění zámků a pokožky. To se nazývá šampon pro mastné lupy, schopný rychle odstranit a zabránit opětovnému výskytu hub. Ideální pro použití na lakovaných kadeřích, nemá vliv na barvu.

 • Dobré pěnění.
 • Efektivní likvidace seborrhy.
 • Vysoká cena

Cena za láhev 200 ml - 600-800 rublů.

Šampon je velmi, velmi měkký. To ještě jsem nesplnil. Podle efektivity boje proti lupům je nejlepší lék těch, kteří mě testovali!

"Vyřešil jsem se seborrheou, která začala se mnou. Svrchot byl pryč, vlasy se začaly snadno hřebovávat, vypadaly zdravě, lesklé.

Vichy

Speciálně vyvinutý, s unikátním komplexem součástí znamená regulaci mastnoty. Snižuje vylučování kožního tuku, odstraňuje přebytečný tuk, dělá zdravé vlasy a pokožku. Křivky po použití jsou lehké a poslušné.

Speciálně vybrané látky ve speciálně měřené dávce pečlivě pečují o pokožku a udržují správnou rovnováhu. Testovány a schváleny odborníky.

 • Odstraňuje tuky.
 • Kudrlinky jsou lehké a poslušné.
 • Dobré složení.

Cena 800-900 rublů na láhev.

Nakonec jsem našel šampon, který mě zbavuje lupin. Díky Vichy! Použil jsem ji už půl roku a všechno mi vyhovuje.

Koupil jsem šampon pro svého syna, měl neustálé lupy. Farmaceutické přípravky nepomohly. Po několika aplikacích šamponu se objevilo svědění na kůži a lupy se staly mnohem méně.

Alerana

Terapeutický šampon je navržen speciálně pro zvláště pečlivou péči o slabé, náchylné na tuk, kudrlinky. Aktivuje krevní oběh ve vrstvách epidermis, čímž stimuluje aktivní růst. Vyvažuje sekreci kožního mazu. Zhoršuje svědění, vlasy se stávají zdravějšími a dobře ošetřenými. Kompozice obsahuje přírodní složky.

 • Nástroj zvládne ztrátu vlasů.
 • K dosažení efektivního účinku je nutné dlouhodobé užívání.

Cena 350-400 rublů.

Moje vlasy se určitě změnily k lepšímu. Po dvou měsících používání se růst stane mnohem aktivnějším, lupiny zmizely.

Má máma používá šampon, takže jakmile jsem to zkusil. Poté jsem získal sebe. Výsledek použití je zcela uspokojen.

Faberlic

Dobré řešení pro potírání mastných vlasů pro ženy a muže. Zlepšuje práci mazových žláz, normalizuje mikroflóru epidermis, uklidňuje a vytváří pocit pohodlí. Ideální pro každodenní použití.

 • Účinně bojuje proti lupům.
 • Obnovte normální rovnováhu pokožky.
 • Skromný objem.

Cena kolem 250 rublů.

Příjemný pocit pohodlí a čistoty přípravku trvá celý den. Dobrý účinek z použití. Ale bylo by žádoucí, aby objem lahve byl větší.

Šampon s příjemným zápachem dává spoustu pěny. Po použití jsou vlasy měkké, snadno se hřebčí. Obecně platí, že výsledek je splněn, ale je špatné, že objem je malý.

Vyčistěte linku

Lupiny od ruského výrobce. Navíc zlepšuje elasticitu, vyživuje a zvlhčuje kudrlinky, nevysušuje pokožku. Po něm jsou kadeře měkké, živé, nezatížené problémy s lupinami.

 • Nízká cena
 • Ekonomické výdaje.
 • Porušuje vodní rovnováhu vlasů po celé délce.
 • Po umytí vlasů je obtížné hřebenit.

Průměrná cena 100-130 rublů.

Ekonomický šampon, který dává spoustu vzduchové pěny. Celkově dobrý a levný. Docela spokojený s tím.

Příjemně překvapený účinkem použití šamponu. Důstojný účinek za nízkou cenu. Doporučuji si koupit.

Porovnávací tabulka s body: který šampon je nejlepší?

Neexistuje žádný univerzální prostředek, který by byl ideální pro absolutně každého. O tom, co je nejlepší šampon pro mastné vlasy, vycházíme z názorů spotřebitelů a pozitivních recenzí.

Průměrná cena, rub.

Hodnocení, 10 bodové měřítko

Výběr šamponu pro mastnou pokožku hlavy: 3-ka nejlepší

Spotřebitelské recenze a odborné doporučení pomohly vybrat nejlepší šampon pro mastnou pokožku hlavy. Představujeme produkty TOP-3 anti-mastné vlasy.

Zveme každou z nich podrobněji.

Poušťová esence

Organický šampon, obsahuje olej z čajovníku. Cílem je boj proti nadměrnému tuku. Má zpevňující a ochranný účinek. Po něm jsou vlasy měkké a hedvábné. Prostředky s přírodní bylinnou kompozicí.

Jemně a jemně čistí zámky tuku. Má příjemnou vůni citronu. Ekonomicky spotřebováno. Dobře pramí prameny. Osvěží vlasy po dlouhou dobu.

Helen sevření

Normalizuje sekreci kožního mazu s účinkem proti stárnutí. Jemně čistí, dává objem a dobře upravený vzhled. Aktivuje krevní oběh, díky čemuž jsou prameny zdravé a krásné.

Regulátor plní vlasy energií, posiluje je a zajišťuje harmonickou pravidelnou péči. Normalizuje práci pokožky. Dlouho pocit svěžesti.

Wella reguluje

Uzavře hodnocení profesionálního nástroje obsahujícího hlínu. Šampon pro regulaci kvality od společnosti Vella. Hlavní výhodou společnosti Wella Regulate je, že proces úpravy probíhá nikoliv sušením kudrlin, ale budováním správné zdravé práce epidermálních buněk.

Spolehlivé vyloučení příčiny nemoci. Jiné podobné prostředky odstraňují účinky. Perfektní pro pravidelné používání.

Nejlepší suchý vlasový šampon pro vlasy

Suchý šampon získal své postavení na trhu s kosmetickými výrobky nedávno. Prostředky - prášek, čistící vlasy a kůži bez použití vody. Zvláště dobré pro vlasy s nadměrným obsahem tuku - prášek perfektně absorbuje tuk z vlasů a veškeré nečistoty se při česání odstraňují. Oblíbené značky suchých šamponů podle roku 2017.

 • Syoss suchý šampon. Postřik rozstřikovaný na kadeře, dává svěžest a nezanechává žádné stopy. Zbytky léku jsou vyčištěny pokovením nebo utěrkou. Zbavte se masti ve vlasech.
 • Batiste suchý šampon. Vysoce kvalitní nástroj, který dodává vlasům svěžest. Dává velkolepý objem, má lehkou, příjemnou vůni. Snadno ovladatelné a pohodlné na cestách. Perfektní řešení pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl. Výrobek již získal mnoho odznaků. A je obzvláště oblíbený u spotřebitelů.
 • Šampon na suché holubice. Sprej okamžitě odstraňuje mastný film. Aplikujte na vlasy a poté pečlivě česněte. Povoleno je jednou za sedm dní. Rozlišuje se za přijatelnou cenu.
 • Oriflame suchý šampon pro mastné vlasy udržuje účinek čistých vlasů po dobu sedmdesát dva hodin. Cenově dostupné.
 • Suchá svěží náprava. Dobře se ukázalo, že je v akci a vyhrál určitý počet fanoušků. Rychle čistí vlasy a vlasovou pokožku, naplní se vitaminem a dodává lesk a lesk.

Aktivita produktů je obecně stejná, ale pro řadu vlastností a podle údajů z průzkumů je vůdcem Batiste suchý šampon. Vysoce oceňují odborníci a běžní uživatelé.

Nejlepší šampon pro tenké a mastné vlasy

Tenké mastné vlasy se rychle znečišťují a jsou nesnesitelné. Šampon pro tenké a mastné vlasy pomůže při řešení problému. V kategorii předních profesionálních prostředků prémiové třídy.

 • L'Oreal Professionnel objemová kyselina salicelová + HydraLighht. Vedoucí mezi šampony pro tenké zámky s obsahem tuku. Kyselina salicylová je přítomna. Prostředky čistí, zvlhčují, posilují a dávají objem. Dobře pěna a vyplachuje, nezasychá vlasy a pokožku. Účes dlouhou dobu zůstává čistý a dobře upravený, bez mastného lesku. Tento prodej zasáhl francouzská společnost.
 • Wella System Professional Volume - od německých vývojářů, jemně čistí vlasy a pokožku, vitaminuje a dává volumetrický vzhled. Dává spoustu pěny, rychle se vypláchne, nezaměňuje vlasy.

Nejlepší šampon pro mastné vlasy u kořenů

V roce 2018 jsme zvolili dva hlavní šampony pro mastné vlasy v kořenech.

 • Elegantní a lesklý šampon od značky Mulsan Cosmetic - nejlepší šampon pro vlákna, mastný v kořenech. Finanční prostředky tohoto výrobce nejsou první, které zaujímají vedoucí pozici. Má jedinečnou přirozenou kompozici a je bezpečná při pravidelném používání. Důkazem toho je krátká trvanlivost. Jemně čistí kadeře a pokožku hlavy bez alergií.
 • Natura Siberika, již jsme to již zmínili. Je velmi žádoucí, eliminuje obsah tuku v kořenech.

Nejlepší hydratační šampon

Pokud jsou vaše vlasy mastné u kořenů a suché na špičkách, použijte hydratační šampon pro mastné vlasy. V kategorii šampónu Elsev pro mastné vlasy a normální s tendencí k obsahu tuku zaujímá první pozici. Dobré pro suché tipy. Jako součást základních citrusových olejů, vitamínů, neobsahuje silikon. Příjemná vůně, dobrá pěna, není nadměrná. Kadeří po aplikaci světla a načechraných.

Co koupit šampon se zinkem

Friederm zinek - lék obsahující zinek, jehož cílem je eliminovat lupy, seboreu a nadbytečný tuk. Po použití efekt čistých pramenů trvá dlouhou dobu. Zklidňuje pokožku, snižuje alergické reakce. Nejlepší náprava s zinkem.

Co hledat při výběru

Jako každý kosmetický přípravek je šampon zvolen individuálně. Jak vybrat perfektní šampon pro velmi mastné vlasy. Vyberte si přírodní kosmetiku bez chemických prvků.

Tyto výrobky se jemně a jemně čistí, aniž by došlo k narušení přirozené rovnováhy pokožky hlavy. Přírodní přísady ošetřují a obnovují. Hlavní pravidlo - vyberte nástroj, který odpovídá vašemu typu vlasů.

Jak umýt mastné vlasy

Jak správně umýt? Lékaři a trichologové, kteří se zabývají problémy s vlasy a pokožkou hlavy, doporučují, aby si pravidelně umyl vlasy podle stupně znečištění pomocí speciálně zvolených agentů.

 • Nemůžete si umyt vlasy šamponem pro jiné typy. V opačném případě je ochranná fólie na pokožce poškozena a obsah tuku se zvyšuje.
 • Umyjte si hlavu teplou vodou, aplikujte šampon s masážními pohyby, opláchněte a znovu napěňte. Poprvé se čistí od prachu a nečistot, druhá - od nadměrného tuku.
 • Nepoužívejte kondicionér na kořeny kadeří, vytváří film na kůži a ucpává póry, vyvolává tvorbu tuku.
 • Opláchněte studenou vodou, uklidňuje mazové žlázy.

Estel Professional šampon pro objem mastných vlasů OTIUM VOLUME - recenze

Šampon pro objem! Šampon z obsahu tuku, Estel se potýkal s třeskem.

Dnes budeme mluvit o běžném šamponu pro každý den. A tento šampon od společnosti Estel. Miluji estl za kvalitní a cenově dostupné produkty. Tato ruská společnost je vynikající alternativou k zahraničním profesionálním vlasům pro střední segment.

BALENÍ

Láhev standardního objemu pro šampony řady Estel Otium. Barva láhve je modrá.

Pohodlné použití. Dost dlouho s jeho každodenním mytí.

KOMPOZICE

USE

Mám dvakrát vždycky hlavu. Pomáhá dobře vyčistit kůži. Poprvé praní síranů obsažených v šamponech může začít jen zmírňovat nečistoty nahromaděné na hlavě. Chcete-li všechno opláchnout, musíte dvakrát použít šampon. Budete si všimnout, že podruhé šampon pěny snadnější a více.

Šamponový gel, transparentní. Velmi příjemná vůně. V tom není nic výjimečného. Ale čistí se třeskem. A objem je skutečně přítomen na vlasu.

Tento šampon dobře otevírá vlasové váhy, takže po něm použijte výživnou masku a / nebo kondicionér pokrývající vlasy. To je nutné, aby se zajistilo, že vlasy nejsou poškozené, byly zvlhčené a také odstranit chuchvalce.

13 nejlepších šamponů pro mastné vlasy

Charakteristika v žebříčku

Ne každý si může dovolit univerzální šampon, někteří si musí vybrat speciální nástroj na praní kvůli mastným vlasům. Na rozdíl od suchých kudrlin, vyžadují zvláštní péči a vypadají spíše neesteticky, pokud se nejí. V takovém případě byste se měli obrátit na odborníka, ale nejraději použijte šampon proti mastným vlasům.

Při výběru nejlepších prostředků byste měli věnovat pozornost následujícím kritériím:

 1. Složení. Je lepší, pokud má vzorec šamponu dehet, síru, řasy a minerály, stejně jako rostlinné extrakty a aminokyseliny. Doporučuje se vybrat produkt bez silikonů a parabenů.
 2. Cena Nešetřete šamponem. Kvalitní nástroj nebude levný.
 3. Typ šamponu. Je domácí a zdravotní. Zvolte si výrobek na základě konkrétního případu. Stojí za to získat kombinované formulace, jestliže kromě vlasů mastnoty, například lupů.

Tyto parametry, stejně jako recenze zákazníků, jsou vzaty v úvahu při hodnocení nejlepších šamponů proti mastným kadeřím.

Nejlepší levné šampon pro mastné vlasy

K překvapené otázce, zda stojí za to vynaložit peníze na drahé šampony, profesionální trichologové říkají ano: stojí za to. Předpokládá se, že vysoce kvalitní suroviny se používají v drahých detergentech a nízké kvality se používají v levných výrobcích. Nicméně to není hlavní věc. Základní rozdíl mezi drahými a levnémi výrobky spočívá v podílu složek tvořících šampony. Výrobci levné kosmetiky si nemohou dovolit obsah vědeckých laboratoří a podíly složek v šamponech jsou často voleny "podle očí". Proto nejlevnější šampony pro mastné vlasy působí agresivně, suší vlasy a pokožku hlavy. Nyní je jasné, proč lékaři a kadeřníci kategoricky nesouhlasí s levnou kosmetikou nejasných značek. Je to úplně jiná věc, pokud jde o nízkonákladové značky velkých průmyslových podniků, jejichž jméno a produkty jsou již dlouho známy. Níže jsou nejlepší čističe pro mastné vlasy, které opravdu fungují a nezkazují vlasy.

3 objem a rovnováha Natura Siberica

Několik let se produkty společnosti Natura Siberica týkaly prodejních záznamů. Důvod popularity - v přirozeném složení. Podle výrobce je tato kosmetika zcela organická, takže základna šamponů neobsahuje sírany, parabeny a jiné přírodní látky. Šampon se dokonale vyrovná s deklarovanými sliby, nedělá vlasy těžší a nepředstavuje zdravotní riziko s neustálým používáním. Aktivní složka ve složení tohoto šamponu je extrakt arktického maliny bohatého na vitamín C, který normalizuje rovnováhu pokožky hlavy. Uvádíme další výhody a nevýhody tohoto nástroje.

 • bezpečné pro dlouhodobé použití;
 • vlasy jsou měkké.
 • někdy způsobuje alergie;
 • nejdražší z rozpočtu v žebříčku;
 • neumí vlasy poprvé;
 • neekonomické.

2 Clear vita Abe Ultimate Control

Šampon "Bilance obsahu tuku" bojuje proti hypersekréci tuku a účinně odstraňuje lupy. Clear vita Abe Ultimate Control - akumulační akce šamponu: pro dosažení stabilního výsledku musíte pravidelně používat tento nástroj. Podle kupujících je tento šampon nejlepší z cenově výhodných výrobků péče o pleť. Již po první aplikaci se stává hydratovanou a vlasy plné života. Tento účinek je způsoben speciálním složením šamponu Nutrium 10. Nutrium 10 je kombinace 10 živin, které vyživují suchou pokožku hlavy a vlasů základními živinami.

 • pohodlně se otevírá;
 • poskytuje pokožku hlavy;
 • ekonomické;
 • má příjemnou strukturu;
 • dobře umyje vlasy.
 • je to těžké omyty z vlasů;
 • kumulativní akce.

1 Zelená máma

Výrobci se podařilo vytvořit účinný vzorec s minimálním obsahem agresivních povrchově aktivních látek (mycí prostředek je laurylglukosid, laurylsulfát a kokamidopropylbetain). Podle kupujících tento šampon udržuje vlasy čistý až na 4 dny. Současně nepřestává vlasy ani pokožku na hlavě. Další výhodou produktu Green Mama je to, že zcela postrádá silikony, které urychlují proces kontaminace vlasů a zbavují jejich bohatství. Označujeme další cenné vlastnosti tohoto šamponu.

 • obsahuje přírodní složky;
 • vyrobeno v bankách o objemu 400 ml;
 • má nízké náklady;
 • efektivně čistí vlasy.

Nejlepší šampony pro mastné vlasy: cena - kvalita

V žebříčku nejlepších šamponů pro mastné vlasy je zvláště důležitá kvalita výrobků. Faktem je, že prevence rychlého vysolování vlasů je zdravotním úkolem, protože šampon by neměl jen umyt tuky, ale také normalizovat práci mazových žláz. Farmaceutické a profesionální prostředky nejlépe zvládnou tento úkol. Šampony v těchto kategoriích se vyznačují schopností vyčistit vlasy velmi vysokou kvalitou a současně mít pečující účinek. Farmaceutická kosmetika obvykle neobsahuje agresivní povrchově aktivní látky, dává trvalý výsledek a nezpůsobuje suchost pokožky hlavy ani při dlouhodobém užívání.

3 Kapous Professional Treatment

Kapous Professional je ruská značka vlasové kosmetiky, která se vyrábí v továrnách v západní Evropě. Šampon pro mastné vlasy od Kapousu je lídrem v našem žebříčku pro své kvalitní péče. Vitamíny A a B, jakož i oranžový extrakt, které jsou součástí výrobku, obnovují přirozenou vlhkost, pružnost a lesk vlasů. Podle recenzí poskytuje tento šampon bezkonkurenční pohodlí pokožky hlavy, eliminuje podráždění a svědění. Složení šamponu také obsahuje rostlinné látky, které mají adstringentní vlastnosti a normalizují aktivitu mazových žláz.

 • levné;
 • to spí velmi dobře;
 • v ideálním případě umývá vlasy;
 • má výrazný pečující účinek.
 • malý objem (250 ml);
 • Doba mezi mytí vlasů se postupně zvyšuje.

2 regulace Vichy Dercos

Vichy Dercos patří do kategorie farmaceutické kosmetiky a proto nevyvíjí svůj účinek okamžitě, ale postupně. Je navržen tak, aby upravoval mazové žlázy a obnovil normální rovnováhu na povrchu pokožky. Podle recenzí Vichy Dercos účinně snižuje podráždění, dává objemu vlasů a drobivosti, ale účinek jeho použití zmizí po přechodu na šampon pro normální vlasy. Aktivními složkami přípravku jsou kyselina salicylová a termální voda Vichy. Kyselina salicylová podporuje rychlý růst vlasů, normalizuje mazové žlázy a termální voda hydratuje pokožku hlavy a vyživuje vlasové kořeny.

 • bezpečně čistí vlasy z tuku;
 • neobsahuje silikon a parabeny;
 • dává vlasům zdravý objem;
 • urychluje růst vlasů;
 • má příjemnou smetanovou texturu.
 • efekt se nezobrazí okamžitě.

1 L'Oreal Professionnel Pure Resource

Pure Resource - šampon z profesionální řady L'Oreal. Určeno pro všechny typy vlasů, ale nejvhodnější pro mytí kombinovaného typu - mastné na kořeny a suché na špičkách. Patří k multifunkčním výrobkům, protože čistí, vyživuje a chrání pokožku hlavy před účinky stylingových výrobků a špatné vody, čímž vytváří hydrolipidní film na povrchu. Vitamin E, který je součástí šamponu, je antioxidant, který pomáhá eliminovat svědění a suchu.

 • účinně odstraňuje zbytky stylové kosmetiky;
 • vlasy snadno česané bez kondicionéru;
 • ekonomické;
 • vyživuje pokožku hlavy a vlasů.
 • neznižuje dobu mezi umýváním hlavy;
 • nedoporučuje se pro mytí velmi mastných vlasů.

Nejlepší suché šampony pro mastné vlasy

Suchý šampon vám umožňuje vyčistit špinavé vlasy z tuku, prachu a epidermálních buněk bez použití vody. Hlavní účinnou látkou je absorpční látka, která absorbuje znečišťující látky. Po nanesení přípravku se jeho zbytky odstraní a vlasy vypadají čistě a zvednuté v kořenech. Jako absorbent mohou být použity přírodní složky (škrob, kukuřičná, ovesná nebo rýžová mouka, kaolin, kakao, kerob) nebo syntetické (cyklodextrin, oxid křemičitý, polysacharid). Kromě absorpční látky může šampon obsahovat vitaminy, oleje, rostlinné výtažky, vonné látky a konzervační látky. Používání suchých šamponů obsahujících mastek není doporučováno trichology, protože ztuhne póry, čímž nutí mazové žlázy aktivně pracovat a produkují větší množství mazu (sebu). Uvedené hodnocení o suchém šampónu obsahuje nejbezpečnější a nejúčinnější přípravky pro mastné vlasy.

4 Batiste Original

Batiste Original suchý šampon ve formě aerosolu je vhodný pro mastné vlasy a má absorpční složení, které rychle ulehčuje tuk z povrchu kadeř a je okamžitě odstraněno po česání. Podle hodnocení zákazníků nenahrazuje běžné mytí hlavy, ale je velmi pohodlný výrobek, který může prodloužit čistotu vlasů.

Mezi výhody Batistu patří objem kudrlin, snadné česání, absence alergické reakce. Je stejně vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. Jeho jednání je pro celý den dostačující.

3 Dove Hair Therapy

Na rozdíl od předcházejících produktů lze šampon na suché šampóny Dove zakoupit na jakémkoli masovém trhu. To vysvětluje velkou popularitu nástroje. Dove Hair Therapy používá jako absorbent hliník oktenyl sukcinad. Za takovým složitým jménem leží modifikovaný škrob - stejný, který výrobci často přidávají do potravinových výrobků a kosmetických krémů, aby jim poskytli jednotnou strukturu, tloušťku a hedvábnost. Kosmetické výrobky s touto složkou se považují za zcela bezpečné, pokud jejich koncentrace nepřesahuje 30% objemu. Kromě GM škrobu obsahuje šampon esenciální oleje, aerosolové plyny, vonné látky a konzervační látky. Šampon účinně čistí vlasy z mastnoty a prachu, dává jim bazální objem a má příjemnou vůni. Produkt je ve srovnání s lékárnami a profesionálními výrobky srovnatelný, takže se zaslouží v našem hodnocení.

 • široce rozšířená;
 • efektivně čistí vlasy.
 • zpevňuje vlasy;
 • výrazné na tmavých vlasech.

2 Kapous Professional Studio Rychlá pomoc Suchá

Profesionální suchý šampon od firmy Kapous je nepostradatelný, když potřebujete rychle uklidnit špinavé vlasy: jen 5 minut a vypadající účes vypadá, jako by se vlasy právě umyl a vložil do salónu krásy. Účinek čistoty a objemu však netrvá dlouho - večer se vlasy znovu znečišťují. Ale to je typické pro většinu ostatních suchých šamponů. Rychlá pomoc Suchá obsahuje ve svém složení přírodní absorpční rýžovou mouku a je vedoucím našeho hodnocení podle ceny mezi dalšími suchými šampony.

 • dostupné náklady;
 • ekonomická spotřeba;
 • nezhoršuje vlasy;
 • přírodních složek v kompozici.
 • objem se rychle ztratí;
 • má ostrý zápach.

1 Kloran s výtažkem z kopřivy

Klonane Dry Nettle Shampoo se prodává pouze v lékárnách. Jako absorbent se zde používá cyklodextrin a polysacharidy. Podle recenzí šampon velmi snadno a efektivně čistí vlasy z mastnoty a prachu. Kromě toho má Klorane s kopřivou efekt seborrhy, čímž se prodlužuje doba mezi umýváním tekutými šampony.

 • nezakrývá póry pokožky;
 • má příjemnou vůni;
 • snadno se umýt.
 • zbavuje vlasy přirozeného lesku;
 • spotřebovává rychle;
 • zanechává pocit špinavých vlasů;
 • viditelné po odstranění na tmavých vlasech.

Nejlepší bezsulfátové šampony pro mastné vlasy

Stále populárnější jsou šampony bez síranů. Výrobci je používají pro menší spotřebu surovin a lepší pěnění. Avšak tyto látky jsou pro vlasy škodlivé a barvivo omyje keratinem. Proto byste měli věnovat pozornost nejlepším bezsulfátovým prostředkům.

3 Planeta Organica SAVON NOIR

Šampon pro mastné vlasy od společnosti "Planet Organic" jemně vypláchne prameny, čímž eliminuje nepříjemný pocit znečištění a těžkosti. Skládá se pouze z přírodních prvků, které poskytují ochranný účinek. Nástroj pomáhá stanovit úroveň mazových žláz. Nezasychá a nedrží skalp.

Zákazníci si povšimnou, že kudrlinky jsou vždy s tímto šamponem perfektní. Produkt má antiseptický účinek a upokojuje podrážděnou pokožku. Velkou výhodou je nepřítomnost síranů a konzervačních látek v jeho složení. Cena nástroje je poměrně cenově dostupná, takže je velmi oblíbená u kupujících.

2 Nano Organic

Šampon je nejvhodnější pro ty, kteří jsou unaveni mastnými vlasy. Bezsulfátový produkt se prodává v elegantním matném balení. Na štítku šamponu jsou k dispozici všechny potřebné informace. Uvádí, že obsahuje výtažky z dubové kůry, chmelových korýšů, přesličky, kořene lopuchu, ricinového oleje, kyseliny mléčné a vitaminu A. Tyto rostlinné látky dávají kompozici příjemný zápach a hnědý odstín.

Ve zprávách zákazníci zaznamenali vynikající výsledky po bolesti hlavy. Vlasy jsou lesklé a drobivé. Nicméně, bez balzámu pro lepší česání nemůže dělat.

1 Kapous Professional Professional Profesionální ošetřující linka denně

Nástroj od italského výrobce je vhodný pro všechny typy vlasů, včetně mastných. Šampon je na bázi pomerančového extraktu a ovocných kyselin. Dává vlasům chlupatost, je měkčí a pružnější. Užitečné oleje a vitamíny pro potírání problému s tukem a zlepšení vzhledu vlasů.

Kapous Professional není návykový a je vhodný pro časté používání. Díky němu jsou vlasové folikuly posíleny a kudrlinky jsou snadno hřebeny a zůstávají čisté po dlouhou dobu. Kupující si uvědomují, že prostředek má protizánětlivý účinek a má příjemnou vůni.

Pro Více Informací O Suché Vlasy