logo

Šampon "Dove": recenze, výrobce, typy, složení

Kdo by se hádal o tom, co vypadá žena stokrát atraktivnější, pokud má dobře upravené a krásné vlasy? Pohled všech mužů doprovází majitele takových vlasů. Od starověku má slabá polovina lidstva zkušenost s péčí o ně. A tato tvrdá práce se projevila ve vytváření kosmetických čisticích prostředků na vlasy.

Ale naštěstí žijeme v době, kdy nemusíte trávit čas hledáním a přípravou těch nástrojů, které vám pomohou udržet vaše vlasy v dokonalém stavu. Kosmetický průmysl převzal tuto práci.

Moderní výrobci kosmetických prostředků vyrábějí mnoho šamponů pro různé typy vlasů. A jeden z nejoblíbenějších, získal respekt a ocenění šampon "Dove". Moderní žena má příležitost, aniž by vynaložila velké úsilí, vždy vypadat atraktivně a dobře upravená.

Kdo vyrábí šampony

Předchůdcem skupiny Dove je Spojené státy americké. Poprvé se výrobky v roce 1956 narodily. Šampon "Dove" výrobce představil na světlo až v 90. letech minulého století.

Po dlouhé cestě rozvíjení a získávání zkušeností se v téměř každé rodině stala nepostradatelnou. Původně byla vytvořena speciálně pro těžce poškozené vlasy za účelem jejich obnovy, intenzivního zvlhčování a ošetření.

Výrobci však šli dále a vyvinuli jedinečný šampon, který pomáhá ženám v péči o vlasy. A další se objevilo několik produktů péče.

Nyní, pod dobře známou ochrannou známkou, se vyrábí sbírka výrobků pro péči, včetně balzámů, masky, kondicionérů a léků. Nejčastěji však koupí šampon "Dělat 2 v 1". Velmi praktický nástroj, který vám umožní umýt minimální čas praní, aniž byste použili další součásti: máchání, kondicionéry a balzámy, ale získáváte vynikající výsledky.

Typy "holubice" pro různé typy vlasů

Jak víte, všichni lidé mají různé typy vlasů a výrobce šamponů musí vzít tuto okolnost v úvahu při výrobě čisticích prostředků pro ně. Lineový šampon "Dove" má tyto typy:

 • pro normální vlasy;
 • pro mastné vlasy;
 • pro suché vlasy;
 • pro denní použití;
 • proti lupům.

Šampon "Dove": typy cílů

 • "Intenzivní péče" - tento nástroj je určen k monitorování suchých, křehkých vlasů.
 • "Ochrana a péče" - to je přesně prostředek, kdy jsou vlasy vystaveny častému a trvalému působení barviv.
 • "Shine and Shine" - obnovuje vlasy, dodává lesk a vytváří efekt zdravého lesku.
 • "Vyvážená péče" - složení přípravku má neutrální systém a dokonale se stará o tenké a křehké vlasy.
 • "Osvěžující" - vhodné pro všechny typy vlasů a každodenní mytí.
 • "Vyhlazení" - bude mít za následek zvlnění v přímém stavu.
 • "Lively Color" - tento šampon udržuje barvu barvených vlasů.
 • "Kontrola vypadávání vlasů" - speciální živiny budou působit zevnitř a poskytnou sílu vlasů.

Typy "holubice" konzistencí

Podle jeho konzistence může být šampon několika typů: krémová, gelová, suchá. Každá z nich je dobrá svým vlastním způsobem a vybíráme pro sebe ten, který je nejvhodnější pro náš typ vlasů a jejich stav.

Pokud jsou vlasy velmi suché a křehké, pak je nejlepší umýt krémovou, protože tu je největší obsah změkčovadel a látek. Pro všechny ostatní typy vlasových gelových šamponů se hodí.

No, pokud je člověk na silnici nebo kde není šanci umýt hlavu, pak se pro něj stane suchý šampon "Dove".

Suchý šampon

Tento typ produktu péče je vyráběn ve formě aerosolu, který se aplikuje na vlasy, potom se přebytečný zbytek odstraní hřebenem. Stojí za zmínku, že tento nástroj je levný a velmi snadný na používání na silnici.

Jediné rady pro milovníky rychlé péče - nadměrné užívání může vést ke ztenčení struktury vlasů.

Co je zahrnuto

Složení šamponu "Dove" obsahuje poměrně velký seznam komponent. Může se lišit v závislosti na účelu tohoto či druhého pracího prostředku. Chcete-li pochopit, jak jsou dosaženy jeho jedinečné vlastnosti, zvažte složení šamponu:

 • Voda je základem, do kterého jsou přidány všechny ostatní složky.
 • Povrchově aktivní látky nebo povrchově aktivní látky, které hrají hlavní roli při čištění vlasů před nečistotami.
 • Mycí prostředky - s jejich pomocí při mytí pěny je vytvořen, a konzistence šamponu získává viskozitu. Ty zahrnují glycerát kokosový, kokamid, decylglukosid.
 • Emollienti - jméno mluví samo za sebe. Navíc díky němu se hustota šamponu zvyšuje a vlasy jsou během mytí kondicionovány. Práce, tedy quaternium a polyquaternium.
 • Silikonové složky - patří mezi ně oleje nebo dimethikon a cyklodimethikon. Díky těmto olejům vlasy dobře změkčují, nepletují se a dobře se hnízdí.
 • Zvlhčovače - bambucké máslo a ořech, panthenol.
 • Alkohol - oleyl, stearyl a cetyl, s jejich nárazem, vlasy jsou vyhlazeny a nejsou zmatené.
 • Vosk stearáty poskytují příjemný konzistenci a prezentaci šamponu.
 • Sodná sůl je regulátor pH, díky níž se struktura vlasů stává hladkou.
 • Doplňky - vitamíny, opalovací krémy, extrakty z přírodních látek, bílkoviny. Všechny tyto látky se starají o vlasy a vyživují je.
 • Aromatické přísady a konzervační látky - poskytují šamponům příjemnou vůni a umožňují jim dlouhou dobu přetrvávat.

Šampon "Dove": recenze

Stejně jako každý jiný produkt nebo produkt má šampon své přívržence a oponenty. Prohlášení ve prospěch "Dove" je ještě mnohem víc. To vše je díky svým jedinečným vlastnostem hydratovat a obnovovat poškozené vlasy.

O šamponu "Dove" je pozitivní zpětná vazba vyjádřena ve skutečnosti, že spotřebitelé mluví o své vlastnosti, aby se rychle a dobře umyl, na rozdíl od jiných šamponů tohoto typu a aby maximálně zvlhčili suché a hladké vlasy.

Mnozí lidé si povšimnou, že suché vlasy po umývání se stanou poslušnými a měkkými, a mastné vlasy vypadají krásně, mastný lesk zmizí, stává se hedvábným a snadným hřebenem.

Vše znamená, bez výjimky, malé množství, které zlepšuje vzhled účesu a díky nedostatku času umožňuje, aby se po vymytí styling nepodařilo, zvuk odolává testu času během dne.

Další pozitivní kvalitou je možnost použití bez balzámu a máchání. Vzhledem k jedinečnému složení vlasů v procesu praní se už stává měkkým.

Šampon "Dove" recenze negativně přijímá od kupujících zřídka. Existují důkazy, že po aplikaci se objevují lupiny nebo svědění. Ale existuje několik takových tvrzení a zdá se, že majitelé takových vlasů mají určitou citlivost na jednotlivé komponenty. Zbytek kupujících úspěšně aplikuje tuto značku šamponu bez jakýchkoli komplikací.

Co teď myslíme na šampon Dove?

Nyní víme, že šampon je cenově dostupný, snadno se používá, dává příležitost uklízet vlasy bez vody, obnoví "nemocné" vlasy. 1/4 části hydratační složky zvyšuje účinnost péče o vlasy o 50%.

Shrnuto, můžeme konstatovat, že celá řada šamponů slavné kosmetické značky Dove má zaslouženou popularitu a získala respekt k její kvalitě a atraktivní ceně.

Dove anti hair loss products - kompletní recenze

Ztráta vlasů není vždy spojena se změnami souvisejícími s věkem: mnoho lidí čelí tomuto problému již v době dospívání. Jedním z hlavních důvodů je jejich křehkost, díky níž se vlasy, dokonce i se zdravým růstem, zdají vzácné a oslabené. V boji proti tomuto konkrétnímu problému byly vyvinuty produkty Dove Hair Loss - šampony a balzámy.

Příčiny zlomení

Alopecia je obvykle spojena s narušenou funkcí folikulů, kvůli které "živá" část vlasů, tj. Pod kůží, nedostává nezbytnou výživu a je zničena. Nicméně, ztráta vlasů je spojena se stavem kořenů jen v některých případech.

Křehkost, charakteristická pro suchý typ vlasů, často také vede ke ztrátě vlasů. Na jedné straně je suchost způsobena narušením fungování mazových žláz kůže, což také vede k alopecii. Na druhou stranu, s nadměrnou suchostí vlasů, bez ohledu na jejich délku, zlomit na kořeny.

Příčiny nestability jsou mnoho, obecně lze rozdělit do následujících skupin:

 • vnější faktory: vystavení slunečnímu světlu, náhlé změny teploty, chemické složení vody z vodovodu;
 • nesprávná péče: špatná volba kosmetiky, příliš časté praní, denní agresivní styling;
 • nezdravá strava: nedostatek jódu, vitamíny, tuky, nedostatek mědi;
 • onemocnění: nervové poruchy, hypotyreóza, anémie, infekční nemoci, anorexie.

Účinnost

Společnost Dove uvádí na trh řadu produktů "Kontrola vypadávání vlasů", jejichž účelem je bojovat proti vypadávání vlasů v důsledku zlomení. Obsahuje šampony pro ženy a muže (Dove muži), balzámovou masku a balzámové oplachy.

Drogy mají dvojí účinek, na jedné straně posilují poškozené a oslabené vlasy, zabraňují křehkosti, na druhé straně pečují kutikulu a pomáhají bojovat proti agresivním účinkům vnějšího prostředí.

Dávejte pozor! Dove znamená poskytnout výživu vlasům bez nutnosti vážení: umožňuje vám udržet objem vlasů, včetně kořenů.

Současně budou drogy zbytečné, pokud je alopecie spojena s narušením krevního oběhu pokožky hlavy a v důsledku toho s výživou folikulů. Obecně nemají vliv na dermis: v případě vážného narušení mazových žláz, infekčních lézí nebo problémů s produkcí kolagenu není třeba očekávat pozitivní účinek.

Složení

Jedinečnou vlastností nástrojů Dove je patentovaný vzorec Trichazol Actives. Inhibuje aktivitu přirozených enzymů, čímž zabraňuje oslabení vlasů. Podle výrobců použití tohoto vzorce zajišťuje dlouhodobý účinek.

Kokamidopropylbetain (Cocamidopropyl Betain), jemné čisticí činidlo, které nepoškozuje nebo příliš snižuje vlasy, přispívá k zachování struktury vlasů.

Je však třeba mít na paměti, že složení šamponů zahrnuje řadu potenciálních alergenů a kožních dráždivých látek: DMDM ​​hydantoin, methylchlorisothiazolinon, methylisothiazolinon.

Kde koupit

Navzdory jedinečnému složení patří prostředky řady Hair Loss Control k masovému trhu a jsou k dispozici zákazníkům jak v specializovaných kosmetických a parfémovaných obchodech, tak v běžných supermarketech.

Šampon Dove a Dove Man vyrábí ve dvou verzích - 250 a 380 mililitrů, cena za ně se pohybuje mezi 200-300 rublemi. Maska a máchání vyrobené v trubkách 200 mililitrů, jejich cena je asi 250 rublů.

Všechny produkty této linky můžete objednat online prostřednictvím oficiálních webových stránek společnosti Dove, která nabízí služby několika partnerských obchodů.

Aplikace

Alopecia Dove šampony jsou vhodné pro každodenní použití. Po první aplikaci je patrný pozitivní efekt - vlasy vypadají méně nudné, stane se poslušnější a lesklé, zatímco bez vážení se objem zachovává u kořenů.

Malé množství šamponu se aplikuje na mokré vlasy s masážními pohyby. Nástroj je charakterizován hustotou a vytváří bohatou pěnu, proto je zpravidla pro jedno použití stačeno malé množství nástroje.

Pro konsolidaci výsledků společnost navrhuje použít kondicionéry a masky s podobným složením, které jsou také zaměřeny na posílení struktury vlasů a ochranu před negativními vnějšími faktory. Maska se nanáší na umyté vlasy po dobu 1 minuty, poté se omyje teplou vodou. Oplach se používá i po umytí a nevyplachuje se.

Oficiálně výrobce neposkytuje údaje o tom, jak dlouho je nutné použít šampon pro výrazné snížení ztráty vlasů. Nicméně, podle recenzí, pokud je alopecie spojena s křehkostí, pozitivní efekt je patrný po 2-3 měsících.

Důležitý bod! Neexistují žádná omezení týkající se frekvence užívání drog Dove č.

Výhody a nevýhody

Doplňuje šampon Dove:

 • dlouhodobé posílení;
 • vlasy jsou hladké a lesklé;
 • dává objem v kořenech;
 • nezpůsobuje svědění a olupování kůže (při absenci alergie na složky přípravku);
 • žádný ostrý zápach;
 • bohatá hustá pěna, konzistence šetří peníze.

Nevýhody:

 • zahrnuje potenciální alergeny a formaldehyd;
 • vyvíjí pouze vnější vliv, aniž by zlepšil funkci vlasových folikulů;
 • nezjednodušuje stylingový proces.

Obecně platí, že Dove šampon z vypadávání vlasů je vhodný pro použití jako pomoc při boji proti chladu. Nicméně jejich aplikace bude neúčinná bez integrovaného přístupu k problému.

Ztráta vlasů by se měla vyřešit především odstraněním příčin tohoto procesu, ať už se jedná o poruchy výživy nebo nadměrné používání vysoušeče vlasů a klíče pro styling. V opačném případě bude kosmetický komplex zlepšit stav a vzhled vlasů, ale problém zcela nevyřeší.

Přehled populárních linií šamponů Dove: recenze, odrůdy a vlastnosti použití

Kozmetická společnost Dove se objevila na světovém trhu v roce 1956. Dnes je výběr kosmetiky tak velký, že je velmi obtížné udělat správnou volbu. Výrobci holubů ve svých produktech se zaměřili na zvýšenou hydrataci. Obsahují speciální kosmetiku, která jí pomáhá dosáhnout. To platí i pro šampony této společnosti.

Vlastnosti a populární pravítka

Pokud si vyberete správný šampon, můžete se vypořádat s mnoha problémy s vlasy. Pokud jde o cenovou kvalitu, mnoho spotřebitelů dává přednost produktům Dov. Šampony jsou spojeny skutečností, že čtvrtina z nich sestává ze speciálního mléka, které zajišťuje péči a zvlhčení.

Konzistence šamponů může být krémová, gelová a suchá. Výběr vhodné struktury by měl být založen na typu a stavu jejich pramenů. Pro křehké a náchylné na suché vlasy jsou vhodné prostředky ve formě krému, který se podobá balzámu. Tento šampon lze snadno rozložit na vlasy. Pro jiné typy pramenů mohou být šampony aplikovány ve formě gelu.

V případě, že není možné umýt vlasy, uděláte suchý šampon. Vyrábí se ve formě aerosolu. Prostředky jsou stříkány na vlasy a zbytky jsou odstraněny kartáčkem na vlasy. Suchý šampon vhodný pro rychlou péči. Ale uchýlit se k jejímu použití je často nemožné. To zvětšuje a zeslabuje vlasy.

Typy šampónů s holubami podle dohody:

 • Intenzivní péče - tento typ je vhodný pro suché prameny a dělené konce.
 • Ovládání vypadávání vlasů - určeno pro křehké kadeře. Složení šamponu je vyživuje zevnitř, posiluje a zvlhčuje.
 • Ochrana a péče - určená pro vlasy, často vystavená barvení. Formulář šamponu s hydratačními prvky a bílkovinami vám umožňuje šetřit barevnou sytost, vlasy jsou lesklé a měkké.
 • Vibrační barva je další možností pro barevné prameny, která vám umožní udržet intenzitu barev delší.
 • Lesk a lesk - určený pro vlasy bez přírodního lesku a objemu. Díky speciálním sérum můžete vrásky vrátit a vrátit jim lesk.
 • Osvěžující - jemný nástroj, který je určen pro každodenní použití. Vlasy po aplikaci šamponu se stávají měkkými a poslušnými.
 • Vyvážená péče - šampon s neutrální úrovní pH, vhodný pro tenké a křehké prameny. Neváží je, vhodný pro každý den.
 • Vyhlazení - díky hedvábnému séru vlasy získávají lesklý povrch a zjemňují.

Podívejte se na možnosti kreativních ženských účesů pro krátké vlasy.

Efektivní lidové prostředky pro lupy a svědění hlavy jsou popsány v tomto článku.

Dove šampon pro muže

Výrobce také vyrábí řadu šamponů navržených speciálně pro muže Dove MEN + CARE:

 • Od pádu - znamená jemné čištění vlasů, což je méně křehké a posiluje. Vypadají zdravěji a lépe.
 • Šampon proti lupům - čistí nejen vlasy z nečistot, ale působí na pokožku hlavy, což snižuje množství lupů. Výrobce tvrdí, že při pravidelném používání produktu se neobejdou lupy.
 • Mentholová svěžest - kompozice přispívá k efektivnímu čištění a eliminaci obsahu tuku pramenů Dlouhé vlasy zůstávají čisté a čerstvé.

Složení detergentů

Počet složek v šamponu je velmi velký. Kompozice se může mírně lišit v závislosti na účelu šamponu:

 • Voda je základem, na kterém je šampon vytvořen přidáním různých složek.
 • Povrchově aktivní látky - určené k čištění vlasů a pokožky hlavy od trosky.
 • Detergenty (kokosový olej, glycerát, kokamid) - jsou potřeba v šamponu pro pěnění a vytváření viskózní konzistence.
 • Změkčovací prvky (quaternium, polyquaternium) - zvyšují hustotu šamponu a také ovlivňují prameny, jako je kondicionér.
 • Silikony (Dimethicone) - změkčte prameny, nenechte je nepořádek.
 • Zvlhčovače (rostlinné oleje, panthenol).
 • Alkoholy (cetyl, oleyl) - vyhlazují strukturu vlasů.
 • Vosky - pomáhají šamponům dosáhnout požadované konzistence;

Podívejte se na nápady krásných účesů žen na dlouhé vlasy.

Na této stránce jsou popsány nuance postupů rozšíření 3D řas.

Podívejte se na odkaz http://jvolosy.com/sredstva/drugie/pazhitnik.html, kde se dozvíte o vlastnostech a použití fenugreek pro vlasy.

Kromě toho je součástí mnoha dalších přísad:

 • vitamíny;
 • proteiny;
 • konzervační látky;
 • přírodní výtažky;
 • chutí.

Funkce aplikace

Celá řada Dove Therapy je zaměřena na obnovu pramenů. Dove šampony dobře hydratují a jsou proto zvláště vhodné pro suché a barvené vlasy. Pokud jsou vlasy kombinovány - mastné kořeny a suché konce, pak po 1 dni po aplikaci šamponu je třeba znovu omyt. Proto u tohoto typu vlasů musíte zvolit jemnější kompozici, vhodnou pro časté použití.

Regenerační efekt Dove je z velké části způsoben přítomností silikonů v něm. Projíždějí tyče, vyplňují prázdné prostory a vyhlazují kudrlinky. Šampony fungují dobře, pokud je poškození vlasů významné. K tomu dochází po barvení, curlingu, vystavení vysokým teplotám. U velmi suchých špiček po umytí je nutné další použití redukčního balzámu.

Pokud jsou vlasy víceméně zdravé, časté používání Dove může vlasy vážit. Budou velmi rychle vypadat špinavě a mastně. Proto je lepší umýt hlavu holubice podle potřeby, střídající se s jiným šamponem, který neobsahuje silikony. Dove šampon funguje jako profesionální lék. Optimální množství použití 1-2 krát týdně.

Video recenze Dove suchého šamponu:

Dove Shampoo

Navzdory bohatým nabídkám na moderním trhu kosmetických přípravků pro péči o vlasy, šampony Dove nestrají v průběhu let popularitu. Tajemství úspěchu těchto výrobků je v jejich jedinečném složení, protože o 1/4 tvoří výživný krém, který zajišťuje nepřekonatelnou hydrataci a krásu vlasů jakéhokoliv druhu. Po několika způsobech použití poškozené vlasy získávají sílu a zdravý vzhled.

Historie značky

Obavy Unilever, který vyrábí šampony Dove, založil svou značku již v roce 1956. Název značky je přeložen z angličtiny jako "létající holubice", která se stala jeho oficiálním symbolem. Je to personifikace světa, protože původně byly tyto výrobky vyráběny výhradně pro použití v armádě.

Vznik linky Dove byl poznamenán vývojem čisticího prostředku bez alkalických látek, který okamžitě přitahoval spotřebitele. Šampony uvedené ve sbírce obsahují zvlhčující přísady, které vám umožňují udržovat přirozenou rovnováhu pokožky bez jejího vysušení a bez podráždění. Požadavek na značku umožnil výrobcům dlouhou dobu úspěšně realizovat výhradně šampony, a teprve 40 let po vytvoření značky vznikla myšlenka na doplnění sortimentu.

Stojí za zmínku, že základ fondů je stále stejný, osvědčený vzorec po celá desetiletí. A to není náhoda, protože získala vysokou chválu od spotřebitelů po celém světě.

V současné době jsou šampony Dove distribuovány ve více než 80 zemích, a to je daleko od hranice, protože jejich rozsah je nadále zlepšován. Zvláštní pozornost by se měla věnovat reklamní kampani koncernu, jejíž cílem je dokázat skutečnost, že v každé z nás je skutečná krása.

Vlastnosti a složení výrobků

Dove šampony mají vyvážené složení, které je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám každého typu vlasů:

 • voda sloužící jako základ;
 • změkčovadla, jako je polyquternium a quaternium, které zvyšují hustotu šamponu a vytvářejí kondicionační efekt;
 • detergenty, poskytující viskozitu a pěnu;
 • silikony, které dodávají vlasům jemnost a poslušnost;
 • Povrchově aktivní látky, které účinně čistí od špíny;
 • zvlhčující přísady ve formě panthenolu a rostlinných olejů a vyhlazovacích alkoholů;
 • pH regulující sodnou sůl, která vyhladí vlasy;
 • hydratační mléko a přírodní oleje;
 • vosky a různé příznivé přísady, jako jsou vitamíny, bílkoviny, výtažky;
 • konzervační látky a příchutě, které zachovávají konzistenci a vůni nástroje.

Díky své jedinečné kompozici šampony Dove dokonale chrání přirozené síly vlasů a pokožky, což z nich činí odolnost proti nepříznivým vnějším vlivům a umožňuje použití těchto výrobků vlastníky citlivé pokožky.

Profesionální kombinace přísad činí tuto kosmetiku nejen velmi efektivní, ale i nejpohodlnější k použití.

Silná pěna jemně obaluje vlasy a komponenty pronikají do všech jejich vrstev, což ovlivňuje strukturu kadeřnic. Výsledkem je luxusní hlava vlasů, která neztrácí svou krásu dokonce ani pod vlivem horkého stylu, malby a teplotních změn.

Formulář uvolnění

Rozsah šampónů Dove je prezentován v různých formách, z nichž každá má své vlastní vlastnosti. Takže lehká gelová struktura je vhodná pro ženy s mastnými vlasy. Krémové husté prostředky vytvořené pro majitele suchých a tenkých vlasů. Oni hydratují je po celé délce, eliminovat křehkost. Suchý šampon ve formě spreje bude nejlepším řešením pro cestování nebo služební cestu. Rozstřikováním spreje na vlasy a jeho česáním můžete snadno dát vlasům čerstvý a dobře upravený vzhled před důležitým datem nebo obchodním setkáním.

Stojí za zmínku, že suché možnosti nejsou určeny pro časté používání, ačkoli jedinečný vzorec Dove není schopen poškodit vlasy.

Typy pro různé typy vlasů

Odborníci doporučují výběr šamponů podle typu vlasů. Produktová řada Dove je navržena tak, aby splňovala potřeby každého z nich:

 • "Ochrana a péče" a "Intenzivní barva" jsou ideální pro barevné vlasy. Tyto šampony účinně bojují proti suchu, stejně jako jemnost kudrlin a udržují barvu jasnou;
 • Série pro intenzivní péči poskytne nový život suchému vlasu a zabrání jeho dalšímu poškození;
 • Šamponové sérum "Shine and Shine" osloví každého, kdo věří, že vlasy nemají dostatek živého lesku a elegantního objemu, stejně jako hladké a silné kudrlinky.
 • "Vyvážená péče" osloví majitele křehkých a slabých vlasů. Je ideální pro každodenní použití jako osvěžující šampon, který činí vlasy uklidňující a velmi měkké.

Navíc Dove nabízí vyhlazující a suché šampony, které eliminují problém vypadávání vlasů. Níže nabízíme možnost sledovat video o tom, jak šampon pracuje v suchém stavu, provést kompetentní volbu a správně ji aplikovat.

Proti spadu

Problém vypadávání vlasů je známo mnoha zástupcům spravedlivého pohlaví. Stres, hormonální přepětí, nevyvážená výživa, pravidelné používání vysoušeče vlasů a vyrovnávacího žehličky, barvení a perm, vystavení životnímu prostředí a chlorované vodě vedou ke ztrátě. Pokud tento proces nezastavíte v rané fázi, výsledek může být velmi smutný.

Proto společnost Dove vyvinula speciální šampon "Kontrola vypadávání vlasů". Produkt obsahuje mikro sérum, které přivádí vlasy z kořene na špičku, a rostlinný glycerin, který je známý hydratujícím účinkem. Podle kupujících droga opravdu pomáhá zastavit proces vypadávání vlasů. Kromě toho výrobce nabízí masky a balzámy s podobným účinkem.

Pravidelné používání výrobků bude zdravé, silné a silné, stejně jako zastavení jejich ztráty a urychlení růstu.

Pro obnovu

Zhoršení vlasů je dalším běžným problémem. Bez života, nudné, oslabené - takové kudrlinky se stávají důsledkem vystavení se vysoušeči vlasů, stejně jako barvení a jiných nepříznivých faktorů. Řada šampónů Dove "Intenzivní restaurování", která obsahuje komplex nutraceratin, pomůže obnovit vlasy ztracené kráse a síle.

Keramíny jsou hlavním materiálem pro jejich plný růst. Pod vlivem životního prostředí jsou zničeny, což vede k oslabení struktury a zhoršení vzhledu vlasů. Vzhledem k obsahu keratinového šamponu "Intenzivní regenerace" nejen čistí vlasy před nečistotami, ale také je činí silnými.

Pro tenké a bez života

Tenké prameny zbavené pevnosti vyžadují zvláštní péči. Navíc potřebují snadnou úpravu. Takovými inovacemi jsou šampony Dove "Volume and Recovery", "Snadnost kyslíku" a také "Glitter and Nutrition" s hydratačním komplexem Pro-Moisture, které poskytují nepřekonatelný objem vlasů.

Snadná formulace nezesiluje vlasy.

Proti rozštěpení

Poškozené špičky nejen naznačují špatný stav struktury vlasů, ale také zanechávají ošumělý vzhled. Bohužel se s tímto problémem setkává mnoho žen. To je důvod, proč Dove vytvořil šampon "Proti rozštěpeným koncům" se speciálním typem Tip-Reconstructor. Hluboko pronikající do každé vrstvy obnovuje a posiluje celou strukturu.

Systematické použití nástroje eliminuje problém rozdělených konců a zabraňuje dalšímu výskytu. Jeho nejúčinnější použití je v kombinaci s krémovým sérem a balzámovým opláchnutím stejné série.

Výsledek není příliš dlouhý a bude se projevovat ve formě pružných, zdravých a zářících po celé délce kadeřnic.

Pro suché

Problém sucha je také velmi častý. Sušení při foukání, barvení, chemické permace vlasy jsou tenké, slabé, matné, nezbedné a tvrdé. Nový šampon "vyživující péče" a "transformační péče" navržený tak, aby vyhovoval všem potřebám ženských vlasů tohoto typu. Přírodní oleje svého původu mohou doslova přeměnit kudrlinky v co nejkratší době, plnit je přirozenou silou a urychlovat růst.

Takže mandlový olej má vynikající pečující a léčebné vlastnosti. Zvlhčuje pokožku a vlasy, snižuje jejich ztrátu a olupování pokožky hlavy, čímž urychluje jejich růst. A kokosový olej, bohatý na vitamíny A, B a C, účinně obnovuje strukturu po celé délce, posiluje kořeny a "utěsňuje" špičky. Jemná textura s ultralehkými oleji proniká hluboko do každého vlasu a obnovuje celou strukturu. V důsledku toho - pružné, krásné a zdravé kadeře, které chcete nekonečně obdivovat.

Stojí za zmínku, že takový výživný šampon nevyžaduje přípravek ve formě balzámu, neboť má antistatický a odlupující účinek. V každém ročním období budou vlasy snadno hřebeny a účes bude vždycky prezentovatelný.

Pro tuky

Tento typ vlasů má své nevýhody. Majitelé se zvýšeným vylučováním mazových žláz často stěžují, že vlasy rychle ztrácejí čerstvost a objem. Každodenní použití šamponů pouze zhoršuje situaci. Dove šampon "Komplexní čistění" pomůže vyřešit problém. Tento výrobek obsahuje jedinečné sérum mikrovlákna, které má příznivý účinek na celou strukturu.

Společnost nabízí suchý šampon Dove nazvaný "Zotavení a péče". Přípravek, díky stékavým vlastnostem zeleného čaje, uvolňuje prameny z nadměrného tuku, mastného lesku a lupů. Stříká se ze vzdálenosti 10-15 centimetrů, po které jsou vlasy česány obvyklým způsobem. Můžete jej používat jak na výletech, tak na dovolené a v intervalech mezi tradičním šamponováním. Sprej se stane nepostradatelným pomocníkem pro zaneprázdněné ženy a umožní vám rychle se dát do pořádku před důležitým setkáním, což ušetří čas na praní a sušení.

Podle názoru spotřebitelů je zřejmé, že po aplikaci aerosolu vypadají vlasy svěží, objemné a plné příjemné jemné vůně.

Pro malované

Vlákna, která jsou vystavena barvení, jsou často suchá, nudná a křehká, proto vyžadují zvláštní péči s použitím speciálně navržených nástrojů. Navíc chci, aby zachovaly co nejdéle jasné syté barvy a lesk. Vědomí toho výrobce Dove vyvinul šampon na bázi mikro-hydratační syrovátky, která je součástí série "Shining color". Procházejí hluboko do struktury každého vlasu, drží molekuly barviva.

Vlasy neztrácejí jas barvy a přírodní lesk po dlouhou dobu a také se stávají zdravými, hydratovanými a velmi silnými.

Pro ty, kteří chtějí udržet elasticitu kudrlin, doporučuje společnost "Lightness and Moisturizing" šampon s komplexem Aqua Serum. Dokonalé zvlhčování a pečlivé čištění každého vlasu, je zjemňuje a činí je učenějšími.

Lupy

Příčiny lupů jsou mnoho: od špatné výživy až po suchou pokožku hlavy a hormonální nerovnováhu. Ať je to možné, je to nejen estetický problém, ale také důkazy problémů v těle. Šampón Dove "Lupiny" nejenže dokonale čistí vlasy, ale také zcela eliminuje tento problém. Tento účinek je způsoben přítomností přírodních složek zvláštní péče, která působí současně na pokožku a vlasy. Zinek komplex Pyrithione zinek účinně bojuje proti příčinům lupů a kofein činí kudrlinky silné a plné života.

Pravidelně s tímto šamponem se můžete trvale zbavit seboreury a zabránit jejímu opětovnému vzplanutí.

Recenze

Dlouhá historie značky Dove je příběh o úspěších a vítězství. Různé šampony vám umožňují zvolit si nejvhodnější variantu podle individuálních přání a potřeb. Prostředky pro suché, mastné, oslabené a barvené vlasy se vyrábějí ve formě kosmetiky, jejíž účinnost se podařilo vyhodnotit tisíce žen.

Četné pozitivní recenze o nich jsou důkazem jeho vynikající kvality a efektivity. Hlavní výhody těchto šamponů spravedlivého sexu zvažte:

 • Unikátní kompozice. Kromě tradičních složek, jako jsou oleje, povrchově aktivní látky, mycí a změkčující látky, používají moderní komplexy aktivního účinku, které pronikají do každého vlasu.
 • Bezkonkurenční efekt. Po první aplikaci se stává viditelnější, že se vlasy stávají ušlechtilejšími, hladšími a dobře upravovanými. Kadeřnictví tuku se stává hedvábným a čerstvým a suchým - jemnost a objem.
 • Pěkná struktura a vůně. Dove šampony pro čtvrtinu sestávají z hydratačního krému, který z nich činí nejen mimořádně efektivní, ale také příjemné.
 • Možnost nezávislého použití. Šampony Dove nepotřebují balzámy ani masky, ale v kombinaci s nimi se stávají ještě účinnějšími. Pro dosažení nejlepšího účinku doporučujeme použít prostředky jedné linky.
 • Hypoalergenní. Výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ingrediencí, které je činí zcela neškodnými. Proto jsou vhodné i pro osoby s citlivou kůží, alergie a osoby s dermatitidou.

LiveInternetLiveInternet

-Nadpisy

 • Ruce (8)
 • Masky na vlasy (3)
 • Šampony z nuly (1)
 • Koupelnové bomby (1)
 • Přírodní mýdlo od nuly (1)
 • Šampony ze základny (1)
 • Ostatní (1)
 • Demontujte kompozici (1)
 • Šampony (1)
 • Nakupování (0)

-Vyhledávání podle deníku

-Přihlaste se e-mailem

-Zájmy

-Pravidelné čtečky

-Společenství

-Statistiky

Analyzujeme složení: Shampoo Dove Repair therapy "Ovládání nad ztrátou vlasů" s hydratačním mikroserem

Kategorie: neprofesionální kosmetika

Objem: 250 ml


Cena: 130-200 rublů.

Složení: Aqua, Sodium Laureth Sodium Sodium C12-C13 Pareth Sulfát (B), Citaraidometra, Citrum Hydroxide, Carbomer, Chlorid sodný, Hydroxid, Guar Hydroxypropylthyntrophynthytra, Glycerin, Carbomer, Syntéza ), DMDM ​​hydantoin, benzoát sodný, TEA-dodecylbenzensulfonát; Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonen, Linalool, Cl 15985, Cl 19140, Cl 77891

2) Laureth Sulfát (A) (SLES) (Loret Sodium Sulfate) - složka podobná vlastnostem SLS (přidán etherický řetězec
Prvotní složka čisticích prostředků a šamponů. Je to velmi levné a zahušťuje, když se přidá sůl. Vytváří spoustu pěny a dává iluzi, že je hustá, koncentrovaná a drahá. Jedná se o poměrně slabý prací prostředek. Používá se jako smáčedlo v textilním průmyslu.
SLES reaguje s dalšími složkami a tvoří kromě dusičnanů i dioxiny.
Označeno značkou "Nebezpečí".

Lyrická odchylka od autora: Obecně vznikají dioxiny během spalování látky. A je těžké je hledat v kosmetice. Ale 1,4-dioxan může být přítomen, Basurman wiki potvrzuje tuto http://en.wikipedia.org/wiki/Sodium_lauryl_ether_sulfate#1.2C4-Dioxane_contamination a další http://www.dioxinfacts.org/dioxin_health/dioxin_rumors/ dioxane.html. Tento samotný 1,4-dioxan není toxinem, ale jeho karcinogenita je prokázána experimenty na zvířatech.

Sodík C12-C13 Pareth Sulfát (B) je syntetická složka extrahovaná z ropy a ethylenoxidu. Používá se jako emulgátor.
Tato součást je označena mezinárodním symbolem "Nebezpečí" (oranžový čtverec se dvěma černou diagonálními zkříženými liniemi).
To znamená, že může působit jako mírně dráždivé nebo způsobit alergickou kožní reakci, může být potenciálně toxická nebo karcinogenní, nebo existuje možnost znečištění životního prostředí nebezpečnými vedlejšími produkty během jeho výroby.
Tato značka také znamená, že na výrobu této složky jsou uložena omezení. Absence tohoto symbolu neznamená, že tato složka je bezpečná pro všechny jednotlivce. (Přijata na místě (Cosmetics Unmasked)).

3) Kokamidopropyl betaine - je odvozen z kokosových mastných kyselin. Slouží jako surfaktant.
Označeno značkou "Nebezpečí".

4) Chlorid sodný - (chlorid sodný) - slouží ke zvýšení viskozity některých léků. Při vysokých koncentracích může způsobit podráždění kůže a oční sliznice.

5) Dimethiconol je syntetický silikonový polymer. Používá se jako odpěňovač, změkčovadlo, zvlhčovač.
Označeno značkou "Nebezpečí".

6) Parfém - v kosmetice se obvykle používá směs zápachů, zejména syntetického původu.
Označeno značkou "Nebezpečí".

7) Glykol distearát - (glykol distearát) je syntetický polymer odvozený od glykolu, petrochemického produktu a mastných kyselin. Emulgátor, zvlhčovač, změkčovač, tlumič hluku, regulátor viskozity.

8) Glycerin - (glycerinová zelenina) - získáte jako vedlejší produkt při výrobě rafinovaných rostlinných olejů. Používá se ve složení kosmetických přípravků jako přírodní hydratační komplex pro regulaci obsahu vody v stratum corneum.
Inzeruje se jako užitečný hydratační přípravek. Jedná se o čirou, sirupovou tekutinu získanou chemickým spojením vody a tuku.
Voda odděluje tuk na menší složky - glycerol a mastné kyseliny. Zlepšuje penetrační schopnost krémů a pleťových mlék a zabraňuje jim, aby ztratili vlhkost odpařováním.
Nedávné studie však ukázaly, že když je vlhkost vzduchu nižší než 65%, glycerin nasává vodu z pokožky do celé hloubky a udržuje ji na povrchu místo toho, aby ze vzduchu odvápala vlhkost.
Takto je suchá kůže ještě suchá.
Označeno značkou "Nebezpečí".

9) Carbomerově rozpustná syntetická složka odvozená z kyseliny polyakrylové. Regulátor viskozity.

10) Hydroxid sodný - neutralizuje nadbytek kyseliny nebo zásady, které se objevují v kosmetice po přidání dalších složek, a činí hodnotu pH ve vzorci neutrální.

11) Guarhydroxypropyltrimoniumchlorid je syntetická složka. Antistatická, filmotvorná látka, regulátor viskozity.

12) Laureth Sulfát sodný (B) - viz výše

13) DMDM ​​Hydantoin - (formalin) - formalin je velmi dobrým konzervačním prostředkem nejen pro muzejní exponáty, ale i pro jiné produkty.
Zvláště, jak se ukázalo, účinně chrání kosmetiku před zárodky. Jediná věc je špatná - nejen mikroby, ale také živé buňky trpí formalinem, zejména proto, že snadno proniká kůží.
Pokud je formalin v kosmetice velmi, velmi málo, s největší pravděpodobností nebude způsobovat mnoho škod, ale její konzervační schopnost bude méně.
Vzhledem k vyšší koncentraci může samotné zachovat krém stejně spolehlivě jako embryo v plechovce, nicméně výhody této kosmetiky budou sporné.
Každý výrobce, který používají formalin v kosmetice, tento problém řeší podle svých zájmů - je-li pro něj důležitější, že je výrobek skladován déle, potřebuje více formalinu, pokud je důležitější než stav pokožky spotřebitelů kosmetiky, pravděpodobně si zvolí další konzervační látku.
Pro výrobce kosmetických přípravků však stále neexistuje úplná svoboda volby, neboť je možné zvýšit koncentraci formalinu v kosmetických výrobcích pouze do určité míry.
Například v Evropě je její maximální přípustná koncentrace 0,2%, zatímco pokud je koncentrace vyšší než 0,05%, výrobce kosmetiky by měl na štítku napsat: "Pozor, tento výrobek obsahuje formalin".
Samozřejmě, přítomnost formalinu v seznamu složek nepřispívá k atraktivitě kosmetického přípravku.
Proto nejčastěji není volný formalin, který je přidáván do kosmetiky, ale látky, které uvolňují formalin, zatímco již v kosmetice. Toto je:
5-brom-5-nitro-l, 3-dioxanu.
2-brom-2-nitropropan-l, 3-diol.
imidazolidinylmočovina.
methenamin.
Quaternium-15.
DMDM hydantoin.
diazolidinylmočovina.
natriumhydroxyethylglycinát sodný.
benzylhemiformal.
Maximální přípustná koncentrace těchto látek v kosmetice se vypočítá tak, aby množství formalinu uvolněné z nich nepřesáhlo 0,2%.
Existují metody, které měří množství formalinu uvolněné každým z těchto konzervačních látek.
Avšak rychlost uvolňování formalinu a jeho množství silně závisí na složení, teplotě a době skladování.
V nádobě smetany, která po měsíce stojí na polici v uvolněné a vlhké koupelně, může být formalin propuštěn tak intenzivně, že její koncentrace bude mnohem vyšší než u výrobců kosmetických prostředků.
Čtyři konzervační látky z tohoto seznamu - imidazolidinylmočovina, diazolidinylmočovina, hydroxymethylglycinát sodný a benzylhemiformal - jsou známé, že produkují formalin zvláště rychle.
A dva z nich - imidazolidinylmočovina a diazolidinylmočovina - tvoří několik formalinových izomerů, jejichž koncentrace je velmi obtížně určitelná.
Podle odborníků z SCCNFP (Vedecký výbor pro kosmetiku a nepotravinářské výrobky - vědecký výbor pro kosmetické a nepotravinářské výrobky) může při použití maximální přípustné koncentrace těchto látek množství uvolněného volného formalinu z nich překročit povolenou hodnotu 0,2%.
Označeno značkou "Nebezpečí".

14) Benzoát sodný - (benzoát sodný) - syntetická složka odvozená od kyseliny benzoové. Bílý krystalický práškový produkt se sladkou chutí. Konzervační látka
Označeno značkou "Nebezpečí".

15) TEA-dodecylbenzensulfonát - povrchově aktivní látka, má omezení použití.

16) TEA-sulfát - povrchově aktivní látka, má omezení použití

17) Triethanolamin - povrchově aktivní látka, toxický účinek na imunitní a respirační systém; karcinogenita je pravděpodobné.

18) PPG-12 - antistatický

19) Kyselina citronová (kyselina citronová) je bílá krystalická látka bez zápachu s příjemnou chutí.
Rozpustný ve vodě a ethanolu. Získané z přírodních rostlinných zdrojů (citrón, jahoda, atd.) Nebo kvasením z cukru.
Používá se v kosmetických prostředcích jako konzervační prostředek, ředidlo, modifikátor pH, odpěňovač. Má působivý, čistící a bělivý účinek na pokožku.
Přivádí se do kompozice čistících krémů, depilačních prostředků, vlasových výplachů, barviv na vlasy a krémů pihových.
PH kontrola, želatinová složka, exfoliant.
Označeno značkou "Nebezpečí".

20) Disodná EDTA je činidlo, které váže ionty těžkých kovů (hlavně železo) a pomáhá předcházet změně barvy.

21) PEG-45M je syntetický polymer odvozený od ethylenoxidu. Vázací činidlo, emulgátor, regulátor viskozity.

22) Slída - slída, dává pokožce zářivý odstín

23) Methylchloroisothiazolinone, 24) Methylsothiazolinoone - isothiazolonu deriváty, které jsou aktivní složky Cato, což, je konzervační činidlo, které má široké spektrum antimikrobiální působení proti gram-negativním a gram-pozitivním bakteriím, houbám a kvasinkám.

25) Amyl Cinnamal - aromatická látka (parfém) v kosmetice, zakázaná nebo omezená na použití. Nebezpečí!

26) Benzylalkohol je syntetický alkohol odvozený z ropy nebo dehtu. Konzervační prostředek, rozpouštědlo.
Označeno značkou "Nebezpečí".

27) Benzylsalicylát je syntetická složka. Ultrafialový absorbér.

28) Butylfenyl Methylpropional - vůně

29) Citronellol - aromatická látka (parfém) v kosmetice, zakázaná nebo omezená na použití. Nebezpečí!

30) Hexyl Cinnamal je světle žlutá kapalina. Aromatická přísada. Molekulární vzorec C15H20O. Allergen.

31) Hydroxycitronelal je aromatická látka (parfém) v kosmetice, zakázaná nebo omezená na použití. Nebezpečí!

32) Limonen - přírodní vůně

33) Linalool je přírodní aromatická složka, která existuje u některých aromatických olejů, jako je levandule, bergamot a koriandr. Deodorizační přísada

34) Cl 15985 - barvivo. Přísada je kategorie 3: Možné karcinogenní, mutagenní nebo toxické složky.

35) Cl 19140 - barvivo

36) Cl 77891 - barvivo


Z toho 36 komponentů pochází z přírodních látek (voda, chlorid sodný (chlorid sodný), kyselina citronová, slída, limonen, linalool), zbytek se získává syntetickým způsobem. 13 (!) Komponenty jsou označeny značkou "Nebezpečí ". Označení "Nebezpečné" znamená, že tato složka může být mírně dráždivá nebo způsobit alergickou kožní reakci, může být potenciálně toxická nebo karcinogenní nebo existuje možnost znečištění životního prostředí nebezpečnými vedlejšími produkty během její výroby. Tato značka také znamená, že na výrobu této složky jsou uložena omezení. Absence tohoto symbolu neznamená, že tato složka je bezpečná pro všechny jednotlivce.

Vlastně přehodnotit: Co mám říct. Šampon jako šampon, i když jste 50 p. zaplaťte nejméně 200. Pěna dobře (ano, to není překvapující), to také voní pěkně, ale stále nejsou žádné účinky z "microserum" jsou patrné. Ano, a to nevyživuje vlasy, jeden povrchní efekt, žádné přírodní složky vůbec (bez počítání vody a soli), zbytek je pevné chemie. Neměl jsem alergie na složky (a nejsem alergický), ale seznam potenciálních alergenů ve složení je působivý. Dlouho jsem ji používala, nyní se snažím odmítnout obchod s kosmetickými výrobky. Verdikt: tři.

Dove pánský šampon: recenze

Správně vybraný šampon je zárukou čistých, hladkých a lesklých vlasů. A ideální účes je klíčem k úspěšnému fungování moderního člověka, který je základním atributem jeho bezvadného vzhledu a stylu. Americká značka Dove je velmi populární mezi ženskou polovinou společnosti, ne tak dávno, výrobci vydali sérii mužských šamponů.

Dove šampon byl původně vytvořen pro rekonstrukci a obnovu poškozených slabých vlasů. Ale s akumulací zkušeností a znalostí začali odborníci společnosti vyrábět další linky výrobků pro péči, přičemž zohlednily potřeby řady spotřebitelů. Dove pánské šampony jsou navrženy tak, aby hluboce očišťovaly, jemně zvlhčovaly vlasy, obnovovaly jejich strukturu a řešily další naléhavé problémy.

Série série Dove

Každý mužský šampon Dove plní jeden hlavní úkol - hluboké čištění vlasů a vlasové pokožky, stejně jako řadu dalších drobných úkolů. Uvnitř řady mužských výrobků byly vzaty v úvahu nejtypičtější problémy mužských vlasů, ať už lupiny, časná ztráta, nadměrná mastnost, nebo naopak suché vlasy atd. Navíc většina těchto ošetřovacích prostředků může být použita k mytí vlasů a těla.

Podle typu vlasů

Obecně platí, že mužské vlasy jsou rozděleny do dvou hlavních typů - mastné a suché, ale navíc odborníci říkají kudrnaté, tenké nebo tlusté, kudrnaté vlasy. Vzhledem k tomu, že mužská pokožka hlavy je silnější a potní žlázy pracují v rozšířeném režimu, olejové vlasy jsou spíše mužským problémem, takže vývojáři společnosti vytvořili jedinečný suchý šampon Dove.

Po nanesení přípravku na vlasovou pokožku a vlasy se ihned odstraní nejsilnější znečištění díky jedinečnému složení výrobku. Takový šampon je zvláště oblíben u obchodních mužů, kteří nemají čas si umýt vlasy a styling. Všechny ostatní produkty z Dove kromě základních funkcí jemně a bez váhy hydratují strukturu vlasů.

Proti lupům

Nejčastějším problémem pro muže jsou lupiny, které jsou vyvolávány špatnými zvyky, nezdravou stravou, charakteristikami hormonálních systémů, mastnou skalpou apod. Složení šamponu má jedinečnou formu zinku Pyrithione, zinek zajišťuje hojení kůže. Obsahuje také kofein, který tónuje a urychluje tok krve, stimuluje růst vlasů.

Tento šampon je součástí linky Unilever, jak tvrdí výrobce. Lupiny zmizí po prvním použití. Navíc komponenty ve složení hluboce čistí póry a vlasy pokožky, ale nezasychávají nebo nevypouštějí přirozenou ochrannou vrstvu pokožky. Stejně jako ostatní šampony značky Dov, anti-lupy lék vyhlazuje strukturu vlasů, vyživuje živiny a podporuje snadné česání.

Proti vypadávání vlasů

Linka Dove Men Plas Kea (Dove MEN + CARE) obsahuje samostatný výrobek pro muže proti vypadávání vlasů. Jak víte, muži mají tendenci převážně k brzkému vypadávání vlasů, takže Dove vytvořil zpevňující šampon. Jedinečný vzorec v kompozici zaručuje především jemné, jemné, ale hluboké čištění pokožky hlavy a vlasů.

Po prvním použití tohoto šamponu můžete pozorovat, jak se vlasy stávají tlustými a silnými, pružnými as přirozeným leskem. Odpovědný za výsledek jsou takové složky, jako je vápník, strukturální minerál silných a trvanlivých vlasů, stejně jako kofein, stimulátor růstu vlasů, který tónuje a zlepšuje mikrocirkulaci krve.

Pro Více Informací O Suché Vlasy