logo

Šampon s extraktem chininu a vitamíny B s výrazným ztrátou vlasů od firmy Greenpharma

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Šampon proti vypadávání vlasů u žen s hroznovými prokyanidoly a ginkgo biloba.

vypadávání vlasů

Účel kosmetiky:

Kosmetický model:

Pharma Cyane revitalizující šampon

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Šampon pro vlasy Green Pharma / Pharma Forticea
Ošetření a posilování vlasů pomocí šamponu Forticea ze společnosti Green Pharma

Péče o vlasy je nezbytnou součástí osobní péče. Je důležité nejen umýt vlasy vhodným šamponem, ale také posílit vlasové folikuly, zvlhčit pokožku hlavy, hladké vlasové váhy. Když jsou vlasy věnovány pozornost a řádná péče, vypadají zdravě, lesklé, spadají méně a oddělují se.

V poslední době se mé vlasové přípravky Green Pharma objevily v mé péči. O nich, a bude moje recenze. Výrobky této značky jsou vyráběny v Rusku z evropských surovin pod kontrolou západních odborníků. Produkty vyhovují mezinárodním požadavkům a normám.

Chtěl bych vás seznámit se dvěma zástupci značkové kosmetiky značky Green Pharma. Jedná se o šampon Forticea a masku na vlasy Citrus. Myslím, že každý ví, že je nejúčinnější používat kosmetické výrobky jedné značky pro péči a nejlépe z jedné řady výrobků jedné značky. Vždy se snažím dodržovat toto pravidlo.

V tomto přehledu začnu svůj příběh s šamponem Pharma Forticea Pharma Forticea s extraktem chininu a vitamíny B. Tento šampon se doporučuje těm, kteří mají výraznou ztrátu vlasů.

Šampon je čirá tekutina s příjemnou vůní. Trochu silnější než běžné šampony. Mírnost je průměrná, pěna není hojná. Šampon balený ve velké láhvi, která je dost dlouhá doba. Ve víku je umístěn vhodný dávkovač. Objem 500 ml.

Zatímco je láhev plná, je těžká, nemusí být velmi výhodné, ale rychle si zvyknete na hmotnost lahvičky. Můžete také nalít trochu šampon do jiné láhve, například v láhvi formátu silnice. Váš oblíbený šampon bude vždy s vámi a doma, na služební cestě a na dovolené. Péče o vlasy s oblíbeným šamponem bude pravidelná.

Na přiloženém štítku jsou k dispozici všechny potřebné informace o šamponu a výrobci.

Jak jsem psal výše, působení šamponu je zaměřeno na posílení vlasových folikulů a prevenci vypadávání vlasů. Šampon obsahuje více než 95% přírodních složek.

Kompozice je bohatá na rostlinné výtažky: Althea, Hypericum, přeslička, rybíz, japonský pepř a další. Všechny tyto rostliny se již dlouho stávají léčivými bylinkami, které pomáhají udržovat krásu a zdraví vlasů.

Aktivní složky šamponu Forticea:

- extrakt z chininu, pomáhá obnovit strukturu vlasů, stimuluje vlasové folikuly, zlepšuje vzhled vlasů.

- B vitamíny - zlepšují růst vlasů a posilují vlasy.

Díky bohaté přírodní kompozici s užitečnými složkami je účinnost šamponu nejúčinnější v boji proti vypadávání vlasů. Šampon jemně a jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku, aniž by vysušil pokožku a nezaměňoval vlasy.

Předtím, než půjdete do koupele pro koupelové procedury, vždycky si nejdřív přečtím vlasy.
- To vám umožní odstranit volné vlasy, které jsou již na pokraji pádu nebo pádu, ale stále zůstávají v zamotaných vlasech.
- Stejný proces česání podporuje průtok krve v pokožce hlavy, což přispívá k lepší absorpci živin a živin ze šamponu a masky.
- Navíc proces žehlení vlasů před praním je jakousi masáží pokožky hlavy, která také zlepšuje průtok krve do pokožky, zlepšuje výživu vlasových folikulů.

Po umytí vlasů mokré vlasy jemně zabalené do ručníku, aby se odstranila přebytečná vlhkost. Potom vysušte přirozeně nebo sušičkou studeného vzduchu. Hřebím pouze suché vlasy, začínám od špiček a postupně se zvednu k kořenům. Všechny tyto manipulace nepoškozují křehké vlasové folikuly.

Potřebuji jen jedno použití šamponu na mytí vlasů. Po použití šamponu jsem si všiml, jak jsem po česání zanechala na mém hřebeni méně vlasů. Snížil počet vypadávajících vlasů. Díky vylepšené výživě vlasových folikulů jsou posilovány. Vlasy byly jemné. Také jsem si všiml, že vlasy se začaly méně tlačit dolů a staly se poslušnějšími, špičky vlasů ležely rovnoměrněji, stalo se snazší je stylovat, objevil se zdravý lesk.

Ale moje péče by nebyla úplná, kdyby nepoužila další masku na vlasy od stejného výrobce. Dokonale doplňuje účinek šamponu a zvyšuje účinek použití těchto prostředků. O mně bude moje další recenze.

Šampon proti vypadávání vlasů u žen Green Pharma Pharmaceutical / Green Pharma, posiluje, obnovuje, 500 ml

Kalkulačka doručení

Jiné formy uvolňování

Popis

Šampon proti vypadávání vlasů u žen s hroznovými prokyanidoly a ginkgo biloba (objem 500ml)
Tento šampon dokonale obnovuje vitalitu vlasů a pokožky hlavy, aktivuje vlasové folikuly a stimuluje růst vlasů kvůli synergii účinných látek: oligonukleotidy procyanidol z hroznů chrání vlasové folikuly; Ginkgo biloba aktivuje buněčný metabolismus a zvyšuje kapilární rezistenci. Infúze kůry cinchona se stimulačními vlastnostmi v kombinaci s jemnou detergentní bází obsahující deriváty kokosového oleje zlepšuje účinnost šamponu.

Způsob použití

Naneste na mokré vlasy, pěnu, opláchněte. Aplikujte podruhé, nechte několik minut, opláchněte.

Složení

Cinchona Succirubra kůrový extrakt (Quinquina) *, voda (Aqua), sodná sůl kokosové kyseliny, lauryl-glukosid; (Derive D'Huile De Palme Et De Coco), hydrolyzovaný pšeničný protein PG-propyl salanetriol (Derive de Ble), extrakt z listů Ginkgo Biloba, chlorid hydroxypropyltrimonium guar, výtažek ze semen Vitis Vinifera (hroznový), Procyanidols de Raisin * Panthenol (Provitamin B5); Vůně (parfém);

beautyobsessioninsta: Chcete vidět, co se stalo s vašimi vlasy po letech barvení? Jste tady!) Postujte blondýnky o šampónu Green Pharma.)

Pozdravy, milí eko-lidé!)

Byla jsem celý svět blonďatá. Jednoho dne vlasy řekly: "Basta, allanies, vtipy skončily" a spadly. Podívejte se sami na konci příspěvku.

Současně budu mluvit o šampónu Pharmablond pro barvené a přirozené blond vlasy od ruské značky Green Pharma.

V poznámce k šampónu se říká, že pomáhá uchovat studený odstín vlasů, hluboce vyživuje a chrání vlasy světlých odstínů.

To je možné díky přirozené složce azulenu, která se získává z heřmánku. Azulen má schopnost upevnit vlasy na vlasy, eliminovat nežádoucí odstíny blond vlasů, zatímco uklidňuje pokožku hlavy.

Účinek šamponu se zvyšuje, jak je používán.

Šampon má neobvyklý způsob aplikace - měl by být aplikován dvakrát: poprvé umýt hlavu, ponechejte ji na 4-5 minut na druhou a poté opláchněte vodou.

Výrobce poznamenává, že šampon nelze aplikovat bezprostředně po perm, barvení, bělení vlasů nebo zvýraznění. Po aplikaci šamponu si umyjte ruce.

Na internetových obviňováních eko-komunity produktů GreenPharmy se opakovaně setkávalo v pseudonaturitě.

Podívejme se na složení šamponu.

Zde vidíme tři negativně hodnocené složky - polyquaternium, síran hořečnatý a síran sodný - který může způsobit podráždění kůže nebo alergickou reakci.

Existují dvě složky troechnik - propylenglykol a thiokyanatan draselný, které jsou také obviněny ze způsobení podráždění.

Vyjadřím svůj osobní názor na výsledky analýzy. Nejsem příliš zklamaná složkami, které mohou potenciálně způsobit podráždění nebo alergie. Jedná se o individuální případ, dokud se nestane alergie - ne vinný. Nicméně rozhodně nechci vidět v složení složek složky, které jsou toxické, hromadí se v endokrinním systému nebo dokonce potenciálně karcinogenní.

Proto nevím, jak komentovat kompozici. Někdo bude říkat "fu", někdo se zdá přijatelný. Závěry navrhuji, aby každý z nich.

Z dobrého si povšimneme, že první místo v šampónu není voda, ale chrpa modrá, existuje několik chladných komponentů, například panthenol, který činí vlasy lesklé.

Pokud jde o vlastnosti šamponu, upřímně přiznat, že nic zvláštního. Během běžných prací se vlasy zvykaly a šampon je začal lepidat. Nepomáhal bojovat proti žlutému pigmentu, i když to bylo řečeno. Můj šampon nezpůsobil podráždění nebo alergie.

Obvykle jsou obvyklé prostředky.

A teď slíbené fotografie vlasů po dalším zbarvení.

Co teď?) Teď se znovu a znovu zvětšuji. S blonďatou barvou se dlouho muselo rozloučit.

Díky všem, kteří do konce četli. Postarejte se o vlasy!)

8 nejlepších šamponů proti vypadávání vlasů

Ztráta vlasů, nebo alopécia, je běžným problémem, který způsobuje mnoho potíží jak pro ženy, tak pro muže. Nedostatek vitamínů a mikroelementů, špatná ekologie, stres, hormonální změny, různé nemoci a nevhodná péče - to jsou hlavní důvody tohoto jevu. Ale může šampon pomoci v boji proti alopecii a jaké šampony proti vypadávání vlasů je lepší koupit?

Kritéria pro výběr dobrého šamponu proti vypadávání vlasů

Šampon pro ředění vlasů by měl být velmi pečlivě zvolen:

 • podle typu srsti a vlasů: pro suché, mastné nebo normální vlasy;
 • podle typu problému. Věda je známá:

1. androgenní a fokální alopécia - závažná onemocnění vyžadující lékařskou léčbu;

2. Dočasná zvýšená ztráta vlasů (po stresu, přísné dietě, porodu atd.). Terapeutické šampony pomohou, které zpomalují ztrátu a aktivují růst vlasů;

3. lámání vlasů u kořenů, což je způsobeno zničením kutikuly. Zde vám pomůže dobrá výživná a zvlhčující péče.

 • podle složení. Přítomnost bílkovin, keratinu, biotinu, rostlinných výtažků, minerálů a stopových prvků, které posilují vlasovou pokožku, je v šamponu vítána. Velmi užitečné pro ředění vlasových olejů bohatých na nenasycené mastné kyseliny (avokádo, jojobu, lopuch, řepku, černý rybíz, borák, vejcovod), výtažky trpasličího ovoce a kopřivy, biotin, kofein, vitamin B6, zinek. Pokud jsou vlasy poškozené, budou také užitečné silikony a zvlhčovače. Co se týče šamponů s léčivými složkami, je lepší používat je na radu lékaře.

Je to důležité! Plešatost je zdravotní problém. Pokud šampony, masky a dietní úpravy nepomáhají, je čas kontaktovat trichlóga. Tento lékař zjistí příčiny vypadávání vlasů a předepíše komplexní léčbu.

Nejlepší výrobci šamponů pro vypadávání vlasů

Všechny šampony proti spadnutí na trhu lze rozdělit do dvou velkých skupin:

 • Prostředky poskytující kosmetický efekt. Jedná se o jakýkoli kvalitní šampon s úsměvem a salonem se zpevňujícím, ochranným a hydratačním účinkem. Mohou zabránit křehkým vlasům, chránit je silikony, oleji a bílkovinami a pomáhají růst nových vlasů. Ale nějakým způsobem nemají vliv na práci vlasových folikulů.
 • Farmaceutické šampony. Mezi tyto produkty patří produkty značky Vichy, Kerastase, Klorane, Fitoval, Alerana, Selentsin a další. Tyto produkty obsahují terapeutické složky místní činnosti s různou mírou účinnosti a vyžadují použití (ne trvalé!) Použití.

Top šampony proti vypadávání vlasů - TOP-8

Price Expert představuje několik dobře známých a vysoce kvalitních šamponů proti vypadávání vlasů.

Název produktu

Odhadovaná cena, rub.

Zvláštní funkce

Hodnocení na 10bodové stupnici

Pharmalife Itálie RINFOLTIL Enhanced Coffeine Formula

účinný kofeinový šampon pro vypadávání vlasů

Vichy Dercos Firming s Aminexcil®

Nejoblíbenější lékárnický šampon pro léčbu alopecie

KRKA Fitoval 200 ml

dobrý šampon pro sezónní a dočasnou ztrátu vlasů

Kerastase Specifique Bain stimulant GL 250 ml

zpevňující šampon pro časté mytí vlasů

TWINS Tek Cibule 911 150 ml

levné lékárny šampon pro plešatost

Alerana pro suché a normální vlasy 250 ml

vysoce kvalitní šampon proti vypadávání vlasů s kopřivou a lopuchem

SelentsinHairTherapy 200 ml

dobrý ruský šampon proti vypadávání vlasů

"Sada první pomoci" Agafi Dermatologic 300 ml

nenákladný profylaktický šampon proti vypadávání vlasů

Nyní mluvte o vlastnostech jednotlivých vybraných produktů podrobněji.

1. Pharmalife Italy RINFOLTIL Enhanced Caffeine Formula
účinný kofeinový šampon pro vypadávání vlasů

Průměrná cena v Ruské federaci pro 200 ml: 500 p.

Jeden z nejlepších šamponů proti vypadávání vlasů s použitím aktivních kosmetických přísad. Jedná se o pšeničný protein, výtažky z nasturcia, cinchonu a plody trpasličí dlaně, komplex aminokyselin, zinku a kofeinu, které jsou doplněny panthenolem, kolagenem, elastinem a glycinem. Velkým plusem je, že většina užitečných komponent se nachází v první polovině seznamu (kofein je na 4. místě).

Výhody:

 • měkká mycí podložka;
 • bez vůní;
 • účinné složení;
 • bojuje androgenní alopecie.

Nevýhody:

 • kapalina, špatně pěněná (ale dobře umyté);
 • efekt je pomalý (je třeba používat minimálně měsíc každý den);
 • bez ampulí, účinek není tak výrazný.

Typické recenze šamponu Pharmalife Itálie RINFOLTIL:

"Během prvních 2 týdnů užívání se ztráta vlasů zvýšila a hodně. A pak se to zastavilo, přesněji se vrátilo do normálu. Už v koupelně žádné hromady volných vlasů a hřeben! "

"Bylo to 2 měsíce od začátku používání šamponu a mohu bezpečně říct: šampon pomohl! Vlasy začaly růst a teď je mnohem méně. "

2. Vichy Dercos Zpevnění s Aminexcil
Nejoblíbenější lékárnický šampon pro léčbu alopecie

Průměrná cena v Rusku pro 200 ml: 680 p.

Základem tohoto slavného výrobku je terapeutická složka aminexil, odvozená z minoxidilu. Amineksil je dobrý, protože prodlužuje "život" vlasů a snižuje intenzitu jejich ztráty. Kompozice navíc obsahuje panthenol a vitamin B6, které posilují kůžičku, a arginin, který zlepšuje mikrocirkulaci pokožky hlavy. Stejně jako všechny léčivé přípravky vyžaduje použití kurzu.

Výhody:

 • ekonomické, dobře pěny, dobře umyté;
 • zastavuje ztrátu vlasů po 3-4 použití;
 • viditelně zpevňuje vlasové šachty.

Nevýhody:

 • vysoká cena (s ještě většími ampulemi);
 • dělá vlasy tvrdší a suchší.

Typické recenze společnosti Vichy Dercos s názvem Aminexcil®:

"Použila jsem 1 láhev šamponu a ztráta vlasů se úplně zastavila. Po měsíčním přestávce jsem se rozhodl opakovat kurz. Závěr: Růst vlasů se výrazně zlepšil, objevil se dobrý "podsada".

"Nejlepší šampon pro vypadávání vlasů! Vlasy s použitím tohoto šamponu prakticky nevypadají. Cítí se, že se stali hustšími, přidali malé množství. "

3. KRKA Fitoval
dobrý šampon pro sezónní a dočasnou ztrátu vlasů

Průměrná cena v rámci Ruské federace: 310 p.

Tento šampon pro vypadávání vlasů úspěšně kombinuje nízkou cenu, dostupnost (k dispozici téměř u všech lékáren) a dobrý výsledek. Kompozice je založena na pšeničných peptidech a rozmarýnu a arnických extraktech, které zlepšují strukturu vlasů a stimulují krevní oběh. Podle recenzí není špatné obnovení vlasů po stresu, nemoci, porodu a je zvláště dobré pro tenké a křehké prameny.

Výhody:

 • rychle zastaví "pádu vlasů";
 • stimuluje růst vlasů;
 • vlasy dobře česané a lesklé i bez balzámu;

Nevýhody:

 • tekutý, nehospodárný;
 • suší vlasy.

Typická KRKA Fitoval recenze:

"Fitoval neustále používám, ale na jaře a na podzim se mi to vždycky stává zbytečné. Vlasy se rychle vrátí k normálu, přestanou se rozpadat. "

"Nejlepší šampon - opravdu redukuje vypadávání vlasů! Při mytí ztrácím 3-4 kusy! A po umytí jsou vlasy velmi lesklé, snadno se hodí a dobře se hodí. "

4.Kerastase Specifique Bain Stimuliste GL
zpevňující šampon pro časté mytí vlasů

Průměrná cena v Rusku pro 250 ml: 1300 p.

Premium šampon slibuje snížit ztráty pramenů, zvýšit jejich růst, posílit a lesk. Arginin a glukolipidy jsou zodpovědné za plnění slibů. Šampon kvalitativně umývá kadeře a zanechává je ve výborném stavu - lesklý, lehký a poslušný. Recenzí žen říkají, že šampon Kerastase nejenom snižuje vypadávání vlasů lépe než jiné produkty, ale také umožňuje rychle rozvíjet nové "chmýří".

Výhody:

 • komplexní léčebný účinek na vlasy a pokožku hlavy;
 • nízká spotřeba;
 • bezvadný vzhled vlasů.

Minus: vysoká cena.

Typické recenze Kerastase Specifique Bain Stimuliste GL:

"Rozhodně mění chloupky k lepšímu, posiluje je a umožňuje novým vlasům růst rychleji a nerušit."

"Velmi úsporný, silný šampon, vlasy po čistém a lesklém. Pokud jde o spád, téměř od prvního praní jsem si všiml, že vlasy ve vaně jsou mnohem menší než předtím. "

5. TWINS Tek Cibule 911
levné lékárny šampon pro plešatost

Průměrná cena v Rusku na 150 ml: 100 p.

Modrý šampon lékáren přitahuje kvalitní a udržitelné výsledky. Zahrnuje nejen extrakt z přírodních cibulí (bezprostředně po mycí základně), ale také komplex rostlinných výtažků (břízy, kořene, heřmánek, lopuch atd.) A řadu vitaminů užitečných pro vlasy (biotin, naicin atd.). Toto není reklamní figurína, ale skutečný produkt (i když není okamžitý).

Výhody:

 • dobré očištění a příjemné aroma;
 • efektivnost;
 • můžete používat neustále;
 • složení s vysokým obsahem rostlinných složek;
 • utěsňuje vlasy, dodává lesk.

Nevýhody:

 • výsledek není okamžitě zřejmý;
 • zpěňuje špatně;
 • alergické kožní reakce.

Typické recenze šamponu TVINS Tek Onion 911:

"Za vaše peníze šampon je skvělý. Nejsem si jistý, že nějak přispěl k růstu vlasů, ale jeho působení je měkké a jemné, nezasychá, nezaměňuje a vlasy z něj jsou silnější. "

"S každou novou aplikací mě účinkují stále více a více. Vlasy prakticky přestaly vypadávat a nové vlasy se proměnily podél linie jejich růstu. A to je ze šamponu 100 rublů! Za jeho cenu je to opravdu ten nejlepší šampon pro vypadávání vlasů. "

6.Alerana pro suché a normální vlasy
vysoce kvalitní šampon proti vypadávání vlasů s kopřivou a lopuchem

Průměrná cena v Rusku pro 250 ml: 400 p.

Šampon je dobrý s bohatým seznamem bylinných přísad, které společně pomáhají vyrovnat se s problémem vypadávání vlasů. Obsahuje extrakty z kořene a lopuchu, olej z máku a čajovníku, bílkoviny, lecitin a panthenol. Ve stejné sérii je šampon pro mastné vlasy.

Výhody:

 • účinná proti vypadávání vlasů;
 • snadno se koupí (prodává se téměř v každé lékárně);

Nevýhody:

 • během prvních 2 týdnů užívání se ztráta vlasů zvyšuje;
 • tekutý, nehospodárný;
 • suší vlasy;
 • zmatený, žádný balzám se nemůže hřeben.

Typické recenze šamponu Alerana pro suché a normální vlasy:

"Pro mě byl tento šampon dobrý prostředek. Je to kapalina, může vyschnout délku a nedělá zázraky při růstu vlasů, ale má dobrou kvalitu - skutečně ovlivňuje vypadávání vlasů. "

"V kombinaci s balzámem a sprejem stejné značky funguje velmi dobře. Pokud se používá samostatně, změní účes na žínku. Ale s ním vlasy přestaly odejít z hlavy - to je fakt! "

5. Selentsin Hair Therapy
dobrý ruský šampon proti vypadávání vlasů

Průměrná cena v Rusku pro 200 ml: 300 p.

V domácím šampónu se používá anagelin (patentovaná rostlinná bílkovina), výtažky z lopuchu a kopřivy, kofein a biotin. Má také silikony, které chrání slabé a křehké vlasy. Podle recenzí šampon snižuje počet ztracených chloupků, ale ne moc. Ale ve společnosti s balzámem, maskou a sprejem stejného výrobce funguje dobře.

Výhody:

 • kvalitativně umýt, není tučný a nezasychá;
 • dobré složení (bílkoviny + kolagen + biotin + kofein + rostlinné extrakty + silikony);
 • příjemná vůně kávy.

Nevýhody:

 • účinek šamponu není dostatečně výrazný;
 • Neexistuje ve všech lékárnách.

Typické recenze šamponu Selentsin HairTherapy:

"Používá se 2 měsíce až do konce láhve. Vlasy se z nich staly silnější a hustší a jejich ztráta se výrazně snížila. "

"Doporučuji jako dobrý šampon, který čistí pokožku hlavy a vlasů, ne váží a není mastný, současně ne suší vlasy. Ztráta vlasů se nezmenšuje a nezpevňuje. "

4. "Lékárnička Agafi" Dermatologická
nenákladný profylaktický šampon proti vypadávání vlasů

Průměrná cena v Rusku pro 300 ml: 75 p.

Pečuje dobře a dobře promyje vlasy, obsahuje extrakt z kořenového kalamusu, lněný olej a keratin. Posiluje vlasy, snižuje křehkost, nezpůsobuje podráždění pokožky hlavy, ale nedokáže vyrovnat se ztrátou vlasů. Produkt lze doporučit jako profylaktickou látku pro udržení krásy vlasů mezi léčbou. Bez šamponu bez silikonu, může být zapotřebí zvláštní péče.

Výhody:

 • dobrý zpevňující účinek;
 • prodlužuje čistotu vlasů;
 • nízká cena a vysoký objem.

Nevýhody:

 • slabý účinek proti ztrátě;
 • bez vlasů balzámu je velmi zmatená;
 • velmi nepohodlná láhev.

Typické recenze šamponu "Sada první pomoci Agafi" Dermatologická:

"Dobrý levný šampon v kořeni kalamusu. Používám to po celou dobu, vlasy s Agafyou zůstávají čisté déle a začaly svítit a proudit. "

"Nevím, jestli něco dělá se ztrátou vlasů, ale jeho vlasy se určitě zmenšují. Po měsíci použití na hřebenu téměř nezůstanou. "

Takže jaký druh šamponu proti vypadávání vlasů si vybírat?

Takže ani v kosmetických, ani v lékařských šamponech jsme nenalezli ideální prostředek pro vypadávání vlasů. Možná to není kvalita těchto produktů, ale problém se ztrátou jakéhokoliv šamponu nefunguje sám: potřebujete integrovaný přístup a často léčbu lékařem. "Price Expert" doporučuje poradit se specialistou a vybrat si přesně, co potřebuje váš vlas. Úspěšná akvizice a krásné vlasy!

Obnovte vlasy Green a Organic Pharma. Vyřešíme problém suchosti, zlomení a vypadávání vlasů. Část 1

Dnes budu mluvit o nové francouzské kosmetice, která dokázala dobýt mě a vlasy. Předtím jsem o této kosmetice neslyšel nic, ale v poslední době jsem začal vidět stále více pozitivních recenzí. Stejně jako všichni maniak na vlasy jsem jednoduše nemohl projít tímto make-upm a chtěl něco vyzkoušet. Řeknu hned, že jsem od tohoto make-up neočekával nic, ale dostal jsem velmi žádaný efekt "Wow".
Za prvé, v létě vlasy potřebují více výživy a vlhkosti než v zimě. Slunce je nemilosrdně suší, dělá je bez života, křehčí a méně odolné vůči agresivním faktorům životního prostředí. Výběr správné péče je velmi problematická, ne všechno, co mi vyhovuje. Ale organické vlasy mé vlasy jsou blahosklonné a nejsou v konfliktu, takže jsem často nakupovat organickou kosmetiku. Neměl jsem strach vyzkoušet tento nový makeup pro mě, protože vím, že vlasy budou reagovat na organickou hmotu dobře, ale stále existovaly kontroverzní okamžiky.
Myslela jsem si, zda efekt restaurování, zvlhčování, výrobky splní mé očekávání nebo ne, pochybnosti mě ještě navštívily.

1. Křehkost vlasů.
2. Nadměrná suchost.
3. Pórovitost.
4. Dutinnost.

Dnes vám řeknu, jak funguje každý produkt a jaké požadavky splňuje.

Evinal France je společnost, která vlastní značku Green Pharma. Evinal France se opravdu stará o zdraví vašich vlasů a pokožky. Uvědomujeme si veškerou zodpovědnost vůči našim zákazníkům a používáme pouze přírodní ingredience. A pro naši společnost to není prázdný zvuk: Evinal France se specializuje na vývoj jedinečných kosmetických přípravků, které jsou založeny na přírodních surovinách. V arzenálu našich výzkumných pracovníků je více než 700 komponent, z nichž mnohé jsou vzácné. Ale díky partnerství s dodavateli různých rostlin jsme schopni používat zejména aktivní a účinné ingredience.
Jedinečné produkty se získávají díky kumulativní práci farmakologů, vědců a producentů rostlinných extraktů a silic. Kosmetika Green Pharma díky výjimečné čistotě a koncentraci přírodních složek pomáhá řešit řadu problémů s pokožkou a vlasy, zdravá a dýchá v nich nový život a mládí.

Každý problém má své vlastní řešení
Při výrobě kosmetiky používáme více než 700 druhů přírodních složek. Naše produktové řady jsou zaměřeny a navrženy speciálně pro řešení konkrétních problémů:
• Základní produkty péče. Vytvořeno pro každodenní jemné čištění a obnovu vlasů. Ideální kombinace s terapeutickými a profylaktickými látkami.
• Lékařské šamponové linie. Orientace na řešení specifických problémů stavu vlasů a vlasové pokožky - vypadávání vlasů, oslabení, suchost, mastné vlasy, lupy, mnoho dalších.
• Zachování barvy vlasů. Šampony na bázi kokosového oleje dokonale vyživují a udržují vlhkost ve struktuře vlasového hřídele a žárovky, takže vlasy jsou pružné, lesklé a neztrácejí pigment.
• krásy vlasů. Naše výrobky neobsahují silikon vážící vlasy a současně nám umožňují vytvářet a udržovat požadovaný vzhled, ať už se jedná o rovné nebo kudrnaté zámky.

1. Farma Blond. Šampon pro přírodní a barvené blond vlasy.
2. Maska Pharma Keratin.
3. Výživná maska ​​PharmaKarite.

Vzhledem k tomu, že post byl příliš velký, rozděluji jej na 2 části. Prvním z nich bude finanční prostředky z řady Green Pharma a druhá bude Organic Keratin.

Vzhledem k tomu, že v létě mi vlasy vyhoří a získávají mírně odlišný odstín, chtěl jsem dostat šampon pro udržení barvy. Samozřejmě, že nikdo nezruší používání výrobků s ochranou SPF, ale šampon pro blond vlasy jen neublíží. Mám nevyléčené vlasy a barva odstínu je teplá, výrobce slibuje, že zachová chladnou barvu stínu. Ale kromě zachování barvy mě zajímalo i jiné věci. Mám kritéria pro šampon, který musí vykonávat bezpodmínečně.

Co od šamponu očekávám?

1.Kvalita a jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. Pro mě je důležité, aby šampon ošetřoval vlasy pečlivě a zároveň se vyrovnal se základní funkcí čištění.
2. Neuchuchujte nebo nepleťujte vlasy. Pokud se šampon zamotá a vyschne vlasy do pece, jinak to prostě neumím. Pokud samozřejmě to není SHGO.
3. Přináší další účinek, jako je výživa nebo hydratace. Tato položka není důležitá, protože šampon by neměl vyživovat nebo zvlhčit vlasy, ale pokud je takový účinek, tak proč ne. Pokud se šampon ujal jako zvlhčovač, měl by zvlhčit vlasy.
Obecné informace:
1. Název šampon.
2. Objem je 250 ml.
3. Cena je 182 rublů.
4. Jmenování - jemné vyčistění, zachování barvy a jemnost vlasů.
5. Je vyrobena v Rusku v závodě Evinal France
Od výrobce:
FARMABLOND Pro barevné a / nebo přirozené blondýnky
Šampon se stará o přírodní a barvené blond vlasy. Šampon zabraňuje ztrátě intenzity odstínu blond, pomáhá udržovat chladný odstín vlasů, hluboce vyživuje a chrání vlasy světlých odstínů.
Šampon PHARMABLOND aktivně udržuje intenzitu barvy barvených vlasů. Vzhledem k přítomnosti v vzorce azulen přírodní složky získané z heřmánku, který má schopnost se určí na chlupů, FARMABLOND šampon eliminuje nežádoucí světlo vlasy odstíny, zatímco uklidňující pokožku hlavy. Účinek šamponu se zvyšuje při aplikaci. Vzhled.

Začnu s neuvěřitelně krásným a jemným designem obalů. Láhev je vyrobena z vysoce kvalitní plastové měkké krémové barvy. Na hlavní straně balení se chlubí květinami a okamžitě vyvolává myšlenky na něco přírodního a přirozeného. Šampon patří do série Green Pharma.

Mám rád, že informace na hlavní straně produktu jsou v angličtině i ruštině. Samozřejmě, na hlavní straně balení v angličtině je vyjádřeno více a jsou uvedeny funkce. Na zadní straně balení jsou přiloženy všechny potřebné informace: popis, složení, aplikace a tak dále.

Víčko šampónu je standardní, snadno se zachycuje (skládá se zpět) a těsně se zavírá. Mám rád, že víčko je vyrobeno s vysokou kvalitou a jak říkají svědomitě. Takže můžete bezpečně vzít silnici a nemusíte se obávat, že šampon může uniknout.
Složení:
Centaurea Cyanus Flower Extract (Bleuet) *, voda (Aqua), Hypericum Perforatum (Dérivé D'Huile De Palme) *, Rapeseedamide (Dérivé D'Huile De řepky) *, propylen glykol, hydrogenovaný glycerol jako dlaň, Juglans regia (ořech) * výtažek z listů (Extrait De Feuilles De Noyer) *, Krameria triandra extrakt z kořene ( Extrait De Ratanhia) *, Sarothamnus scoparius extrakt (Extrait De Genet) *, Polyquaternium-10 (Dérivé De celulóza De Bois), glycerylkokoát, Fragrance (Parfum) *, hydrogenovaný palmojádrový olej Estery (Dérivé D'Huile De Palme) *, sodný Cocoyl hydrolyzovaný sójový protein (Dérivé De Soja) *, panthenol (provitaminem B5), Hamamelis Virginiana (vilínu) * výtažek z listů, sodný Oleth sulfát (Dérivé D'Huile De Coco) *, kyselina citronová, laktoperoxidáza, oxidázy glukózy, Síran hořečnatý, draselný jod ide, benzoát sodný, thiokyanát draselný, glukóza. Textura
Šampon je absolutně průhledný. Struktura je tlustá, ale snadno pěnuje a rozšiřuje vlasy. Mám rád konzistenci šampónu, protože tok je mnohem ekonomičtější díky hustotě.

Šampon dává bohatou pěnovou pěnu, která se mi úplně hodí. Obvykle mi dvakrát omývám vlasy, ale s tak velkou pěnou se okamžitě vyrovnám.
Aroma.
Vůně šamponu není příliš výrazná, ale je velmi příjemná. Snadné, jemné, nenápadné. V vůni se slyší květinové ozvěny. Během používání se vůně ve sprše stane tak jasnou a voňavou, ale po nanesení vůně šamponu na vlasy nezůstane, necítím to vůbec. Pro mě je to víc než plus. Protože tam jsou takové šampony, ve kterých je parfém příliš rušivý a někdy dokonce přerušuje vůni parfému. Není tam žádná taková věc, šampon v tomto ohledu je prostě krásný.

Aplikace a zobrazení.

✓ Umístění odkazu:

1. Kvalitně a jemně čistí vlasy.
2. Nezasychá.
3. Nezaměňujte.
4. Má příjemnou vůni.
5. Dává bohatou pěnu.
6. Efektivně spotřebováno.
7. Příjemná cena, vzhledem k dobrému složení a splnění všech svých požadavků.
8. Nevyvolávejte svědění a lupy.

Šampon byl obecně ideální pro mé vlasy a byl plně schopen uspokojit mé potřeby pro jemné čištění a plně splňuje mé kritéria. Považuji to za nejlepší ve své cenové kategorii, pokud jde o její složení, jsem více než spokojen. Dostal jsem si zasloužené hodnocení 5 z 5.


1. Zvlhčující a vyživující vlasy.
2. Poskytnutí měkkosti a přirozeného lesku.
3.Jednoduché česání.
4. Kumulativní účinek.


Produkty s keratin mega jsou nyní populární na našem trhu. Vzhledem k tomu, že keratin je hlavním prvkem struktury vlasů a jak víte, je vyplaven, výrobci nám nabízejí obnovit vlasy keratinem. To znamená, vyplňte všechny prázdné prostory a proto by naše vlasy měly vypadat nádherně. Ale obvykle to není nic jiného než jen marketingový balíček. Často je obsah keratinu v maskách, balzámách a sprejů prostě minimální a celý účinek "wow" se dosahuje pomocí silikonů. Rozhodla jsem se zkusit tuto masku ne náhodou. No nejdřív
prostředky s keratinem a za druhé, přirozené složení a správná účinnost masky byly podřízeny akvizici. Navíc budu říkat, že jsem nebral jednu, ale dvě celé masky s keratinem z různých sérií, abych porovnal efekt.
Tato maska ​​je umístěna jako obnova. Samozřejmě, nevěřím tomu, že by se z prvního uplatnění vrátily superhrdiny, protože všechny křiklavé hlavičky ovoce se nás snaží přesvědčit jinak. Ale my jsme chytří, víme, že pouze oleje, výtažky, masky jsou schopny obnovit naše vlasy a ne od první aplikace. Tato regenerace vlasů může trvat týdny, měsíce a dokonce roky. Já sám vím, co je to obnovit mrtvé vlasy.

Co očekávám od pharma keratinové masky?

1. Obnovení vlasů. Ne, neočekávám obnovení vlasů z první aplikace, chápu, že pro to musíte používat masku na dlouhou dobu. Podle mého chápání, obnovení vlasů je přirozený lesk vlasů, pokud je zbaven. Utěsnění vlasů a jejich pružnost. To znamená, že vlasy by měly být silnější a méně křehké.
2. Hydratační a výživné vlasy. Pro mě je to stejně důležitý bod. Maska je potřebná k vyživování nebo zvlhčení vlasů. Pokud to neudělá, není v pořádku. Vlasy potřebují výživu a vlhkost kdykoli během roku, jen v nějaké sezóně potřebují více vlhkosti, například v létě av zimě je zapotřebí více jídla.
3. Pozornost třpytí, měkkost. Mám rád vlasy po maskách, aby svítilo na slunci, a moje kudrlinky byly měkké. Proto z masky vždy čekám na změkčení. Mám od přírody velmi jemné vlasy, ale když se začaly vlnit a kudrlinky se staly samozřejmostí, struktura vlasů se poněkud změnila. Staly se proto pórovité, a proto byly tužší.
4. Kumulativní účinek Pokud je produkt umístěn jako přirozený a obnovitelný, měl by mít. Samozřejmě, že v případě, že produkt se mi líbí ve všech ohledech, a dodává lesk a hebkost a hydrataci, ale není tam žádný příslib obnovy a nejdůležitější efekt, bod jsem se jasně. Tato maska ​​sama volá obnovu, což znamená, že hlavní funkcí je obnovení poškozených vlasů.
Obecné informace:
1. Název-maska ​​Pharma keratin.
2. Objem je 250 ml.
3. Cena - 446 rublů.
4. Obnova vlasů.
5. Je vyrobena v Rusku v závodě Evinal France.
Od výrobce:
Intenzivně obnovení masky FarmaKeratin se zeleninou keratin, směsi kyseliny hyaluronové, ceramidy a granátového jablka extrakt se použije pro poškozené a oslabené vlasy.
PharmaKeratin maska ​​obnovuje sílu a lesk vlasů v nejvíce poškozených oblastech. Penetrace do hloubky vlasů, zeleninový keratin obnoví jejich architekturu. Interakce dvou typů kyseliny hyaluronové nejefektivněji udržuje vlhkost uvnitř vlasové šachty, zajišťuje její optimální hydrataci a současně dává objem. Ceramidy obnovují hladkost a mikrodamazy. Zotavené vlasy se stávají silnějšími, pružnějšími a hedvábnějšími. Vzhled.

Řada Green Pharma má velmi krásný, ale současně nekomplikovaný design ve stylu "přírody". Všechno se provádí v zelených tónech, které označují nebo alespoň prohlašují přirozenost produktu. Na hlavní straně pole byly uvedeny primární informace ve třech jazycích, včetně ruštiny. Jednoduše označuje účel masky a hlavní součásti určené pro tuto masku.

Podrobný popis masky v několika jazycích je připojen na straně. Zde jsou sliby výrobce a způsob použití.

Na druhé straně byly v rodném ruském jazyce úplné informace. Zde jsou psané výmluvné sliby, způsoby použití masky (a tam jsou dva), složení a další informace od výrobce.

Jar sám má velmi pěkný design, který je velmi podobný design masky obsahuje korobochki.Na patřící do zelené řady Pharma, jmenování masky.

Na zadní straně je nálepka, která obsahuje stručný popis, způsoby použití. Neexistuje kompozice na samotné sklenici a já se mi opravdu nelíbí. To znamená, že zahodit krabici, ztratíte kompozici.

Víko plechovky je odšroubovatelné, těsně se zavírá a nic se nerozkládá. Kromě toho se mi líbí, že existuje ochranná membrána, což znamená, že výrobce nezabrání ochraně masky před únikem. Tam jsou výrobci, kteří evidentně hřeší na tomto, například, Savonry nedávno začal vyrábět výrobky s ochrannou membránou. Dříve jsem si vzal masku a přemýšlel jsem o tom, kde je membrána a jestli nikdo nepoužil tuto masku přesně?
Složení:
Viola Tricolor Extract (Extrait De Pensée Sauvage) *, Cocos nucifera (Coconut) Oil (Huile De Coco) *, Punica granátům jadérek (Extrait De Granade) *, hydrolyzovaný kukuřice Protein *, hydrolyzovaný sójový protein *, hydrolyzovaný pšeničný protein (Hydrolysats De Protéines De Maïs, Soja Et Blé), Gardenia Tahitensis Flower *, Hydroxypropyltrimonium Med (Dérivé De Miel) *, Dextrin (Dérivé De Riz) *. Textura
Maska má příjemný světle béžový odstín. Konzistence je krémová, poměrně tlustá, ale lehká ve srovnání s karite maskou stejného výrobce.

Mám rád, že maska ​​je snadno rozváděna přes vlasy a vůbec neteče. Obklopuje všechny vlasy a během používání cítí, jak vlasy změkčily. Není snadné umýt masku, protože tento obalový film je spotřeba vody více.

Během aplikace se cítíte přímo, jak chabě vlasy "masí" tuto masku, a to zejména na suchých koncích.
Aroma.
Maska má lehkou vůni s citrony. Tato vůně mi připadala velmi známá. Není bohatý, není jasný a není příliš nezapomenutelný. Zdá se mi, že tato vůně je spíš jako vůně v krémách na obličej, spíše než vlasové výrobky. Ale protože je to přírodní produkt, aroma nebyla získána ze syntetických vůní. Na vlasy po aplikaci se cítí velmi stručně, není v rozporu s parfémem.

Aplikace a zobrazení.

✓ Umístění odkazu:

1. Příjemná vůně masky, která je nenápadná a ne otravná.
2. Dobrá krémová konzistence.
3. Maska dobře zjemňuje vlasy.
4. Jednoduché česání.
5. Dává hydrataci a výživu vlasům. Moje vlasy, když jsou aplikovány po dobu 5 minut, necítí žádnou zvláštní vlhkost a to zjevně není pro ně dost. Ale při delší době závěrky asi 10 minut dostanou moje vlasy vše, co potřebují.
6. Poskytuje hladkost, lesk a lesk.
7. Existuje kumulativní účinek ve formě zhutnění vlasů. Je těžké popsat, ale už na polovině masky, kterou jsem použil, cítil jsem, že se mé vlasy staly hustšími. A to se projevilo dokonce i tehdy, když jsem si umyla vlasy pouze šamponem, ale zároveň zůstal vliv měkkosti, hustoty a elasticity vlasů. To je určitě kumulativní efekt. Samozřejmě, že mé vlasy se nestaly perfektní a dokonalé, ale určitě existují zlepšení.

Obecně se mi líbila tato maska. Samozřejmě by mělo být řečeno, že vlasy by měly být udržovány déle na suché vlasy, ale ne více než 10-15 minut, jinak byste riskovali, že byste dostali vážené a zaniklé vlasy. Normální vlasy stačí po dobu 5 minut, abyste dosáhli požadovaného efektu. Hodnoceno 5 z 5.

Opravdu jsem si oblíbil tuto masku a pokud jde o mě, je to vynikající prostředek SOS, který přináší vlasy zpět do života. Důvodem k nákupu této masky je to, že obdivuji masku! A toto je také s bambuckým máslem (obrázek). A jak víte, bambucké máslo dokonale vyživuje vlasy,
poslušnost, zdravý lesk a hedvábnost. Můžete si hodně promluvit o výhodách ropy samotného,
ale mělo by to být řečeno o masce jako celku. V létě jsou moje vlasy velmi suché, rovné, jako poušť Sahary, a proto jsou kromě hydratačních krémů potřebné výživné masky. Dobře, zásobil jsem plné dělostřelecké masky a Karite je mocná zbraň v boji proti suchu. Další maska ​​slibuje zvlhčení vlasů díky extraktu rostlinné celulózy. Výživa + zvlhčování je to, co potřebují vlasy a hlavní kritérium při výběru dobré masky pro mě. Jen zřídka tuto krásu používám, ale dobře, když vlasy už křičí: "Všechno, jsme na pokraji, usmrtí a žízní nás přemohlo. Vaše masky, balzám se nemohou vyrovnat, potřebují víc peněz ". Pak je tato maska, která vstupuje do bitvy!

Co očekávám od masky Pharma Karite?

1. Hluboká výživa. Protože maska ​​se nazývá výživná a proto je její hlavní funkcí vyživovat si vlasy. Složení masky je přirozené, proto by účinek aplikace měl být maximální, pokud jsou správně vybrány všechny složky kompozice.
2. Zvlhčující. Říká se, že maska ​​dává vlhkost vlasům kvůli výtažkům v kompozici. No, bylo by hezké získat souboj ve formě výživy a hydratace současně.
3. Usnadnění česání.
4. Dej mi vlasy božský pohled.
5. Utěsněte konce, měkké a hladké. Moje vlasy jsou porézní v struktuře, kvůli výživě a hydrataci by měla skrýt otevřené vlasové váhy, což je zdravější.
Obecné informace:
1. Název-nutriční maska ​​Pharma Picture.
2. Objem je 250 ml.
3. Cena - 445 rublů.
4. Produkováno v Rusku v závodě Evinal France.
5. Jmenování - hloubková výživa vlasů + zvlhčení.
Od výrobce:
Nutriční maska ​​Pharma Péče o suché vlasy s bambuckým máslem.
Maska PharmaKarite obnovuje a vrací do života suché, velmi suché a poškozené vlasy díky složkám rostlinného původu. Bambucké máslo, woad a kešu, obohacené esenciálními mastnými kyselinami, intenzivně vyživují vlasy a obnovují její strukturu. Extrakt rostlinné celulózy má hluboký zvlhčující účinek. Keratin hydrolyzát obklopuje vlasovou šachtu po celé délce, usnadňuje česání a styling a vitamin E chrání proti agresivním účinkům vnějších faktorů. Po prvním použití masky se vlasy stávají měkkými, pružnými a lesklými. Vzhled.

Už jsem řekl, že celá série u společnosti Green Pharma je v přírodním designu taková, že je kompozice přirozená a výrobek je co nejblíže k přírodnímu, organickému. Jenom nerozumím, proč se vedle slova "výživa" výraz "hydratační" zapisuje do hlavních funkcí. Dobře, možná, a hlavním úkolem je vlhkost.

Zde je zadní strana, kde se vždycky vyskytují informace od výrobce v ruštině. Je to také v angličtině, ale už se na to nebudem soustředit, protože v návrhu krabice je vše stejné. Tato maska ​​obsahuje také keratin, extrakty a vitamín E, které chrání vlasy před vnějšími faktory. Pro mě je to velmi univerzální maska, která nejenže vyživuje, ale také zvlhčuje a chrání vlasy před negativními účinky.

Skleněná nádoba je hustá a hustá. Návrh je stejný jako krabice. Velmi jednoduché, nekomplikované.

Samolepka je také přítomna, ale nelíbilo se mi, že způsob použití a popis byly napsány pouze v angličtině. Buď strana je taková, nebo nepsají jako nadbytečné, ale máme anglické "rodné"?

Víčko plechovky je odšroubovatelné, je zde také dobrá ochranná membrána, ale zde je tloušťka masky vynikající a nic přesně nevyteče, ale membrána je garantem odolnosti vůči masce.
Složení:
Kořenový extrakt althaea officinalis (Guimauve) *, Acetamid Mea, Butyrospermum Parkii *, Anacardium Occidentale (Kešu) Semínkový olej (Huile D'anacardier) *, Isatis Tinctoria Seed Oil Zea Mays (olej z kukuřice) * Olej, hydrolyzovaný keratin, panthenol (Provitamin B5), tokoferol, beta-karoten *. Textura
Žlutá maska ​​tak jasná jako kuře. A okamžitě při pohledu na barvu masky věříte ve výživě a hydrataci. Konzistence masky je velmi tlustá, můžete ji dokonce otočit vzhůru nohama a ještě nic nespadne. Ale zároveň je to tak tavící, snadno se rozdělí do vlasů.

Masky potřebují poměrně trochu pro jedno použití. Mám ráda masky bohatě na koncích, aby obalily všechny vlasy.

Maska pokrývá všechny vlasy filmem, jako by ho chránila, obalovala a změkčovala již při aplikaci.
Aroma.
Maska má jasnou, jemnou a sladkou citrusovou vůni. Ze všech masek se mi nejvíc líbí tato vůně. Je to tak lehké, vážící a nezapomenutelné. Během používání, příjemná vůně ve sprše vyplňuje celý pokoj. Moc se mi líbí, opakuji, že ze všech výrobků, které mi tato vůně nejvíce oblíbí.

Aplikace a zobrazení.

✓ Umístění odkazu:

1. Chic citrusová sladká vůně.
2.Vysoká hustá struktura, stejně jako maslo rovno. Současně se maska ​​jednoduše "roztaví", když je aplikována.
3.Ideal vyživuje vlasy.
4.Zajistěte dobře poškozené a suché vlasy. Může se stát sanitní silou, protože se unavuje ze slunce, vlasy mořské vody.
5.Výkonná díky hustotě.
6.Dobré a pracovní složení.
6. Dává vlasům lesk, poslušnost a plynulost.
7. Přináší tipy v pořadí.

Pro mě ideální masku a já ji určitě zopakuju. Stala se skutečnou oblíbenou a dokázala se pevně usadit na mém police. Budu je používat systematicky po celý rok, bez ohledu na sezónu, protože to funguje skvěle na suché vlasy. Hodnoceno 5 + 5 z 5.

1. Křehkost vlasů.

2. Nadměrná suchost.

3. Pórovitost vlasů.

4. Dutinnost.

Díky výtažkům z kompozice oleje tento problém zcela vyřešil. Během letního období se vlasy stále vyčerpaly a ztratily to lesk, pomocí těchto nástrojů jsem vrátil bývalý přírodní lesk vlasům.

Takže jsem rozdělil post na 2 části, a proto nebudou všechny výsledky a výsledky. Výsledky těchto tří nástrojů jsou:

Šampon

Maska Pharma Keratin.

Mask Pharma Karite.

1. Šetří silně suché vlasy.
2. Poskytuje hloubkovou výživu vlasům a "uzdravuje" je. V budoucnu již vlasy nevyžadují výživu, asi po dobu 2 týdnů nemohu vůbec používat žádné výživné masky.

Opravdu jsem se těšil z produktů Green pharma a rozhodně doporučuji seznámit se s těmito nástroji. Mohou být nalezeny v lékárnách nebo v internetových obchodech.

Pro Více Informací O Suché Vlasy