logo

Šampon Evalar "Expert Hair"

Krásné a zdravé vlasy jsou snem každé ženy. Aby vypadali perfektně, potřebují pravidelnou péči. Společnost "Evalar" vyvinula řadu kosmetických přípravků pro péči o vlasy. Jedním z nejoblíbenějších prostředků komplexního programu péče je šampon Evalar "Expert Hair".

Něco o značce

Značka pochází ze dvou ženských jmen: Eva a Larissa. Společnost byla založena v roce 1991 na základě Spolkového výzkumného a výrobního centra "Altai" ve spolupráci s polskou společností Polena. Manažeři společnosti byli Eva Dambrovská a Larisa Prokopjeva.

Společnost se zabývá vývojem a marketingem kosmetických prostředků a doplňků stravy složených z přírodních surovin rostlinného a minerálního původu. Jejím průmyslem je farmaceutická výroba a dekorativní kosmetika. Společnost vlastní trávní plantáž v podhůří Altai o celkové ploše 1000 hektarů. Značka získává potřebné komponenty od zahraničních dodavatelů.

Od roku 1994 značka začala rozvíjet vlastní farmaceutický řetězec jako jeden ze svých podpůrných nástrojů. Společnost získala titul "Lidová značka" 2009, 2011, 2013.

Výrobky společnosti jsou prodávány ve více než 20 zemích světa, mezi nimiž jsou vedle naší země i spotřebitelé obyvatelé SNS, pobaltských zemí, Německa, České republiky, USA a Austrálie.

Vlastnosti a výhody

Šampon "Expert Hair" pomáhá obnovit přirozené krásy a životní lesk vlasů. Má kosmetický efekt a má pozitivní vliv na kudrlinky, oslabené negativními vnějšími faktory.

 • Prací prostředek jemně pečuje o prameny, liší se od agresivních šamponů a normalizuje práci vlasových folikulů.
 • Kompozice obsahuje 6 přírodních bílkovin (aminokyseliny - levý arginin, keratin, vláknitý protein, elastin, tukový hořák - levý karnitin, taurin), které nedráždí pokožku hlavy a nezpůsobují alergické reakce.
 • Šampon posiluje oslabené vlákna a saturuje je pomocí užitečných prvků.
 • Použití šamponu "Expert Hair" společnosti Evalar vám umožní zvládnout ztráty vlasů spojené s konstantním tepelným ošetřením (styling, sušení, rovnání). Strandy se stanou silnými, neroztrhnou při česání a stylingu.
 • Nástroj je vhodný pro řezání a dělení. Výsledné dutiny jsou naplněny keratinem, obnovují strukturu vlasů a zastavují proces řezání. Pásky se stanou hedvábnými a krásnými od kořene až po špičku.
 • Šampon vyživuje a vyživuje vlasy vlhkostí, takže získávají přirozenou, přirozenou zářivost a zdravý vzhled.
 • Kvůli složkám kompozice se normalizuje fungování mazových žláz.
 • Nástroj jemně čistí prameny nečistot a stylingových výrobků;
 • Normalizuje metabolismus, urychluje růst vlasů.
 • Jeho mírný účinek byl prokázán klinicky.
 • Chcete-li maximalizovat účinek aplikace, doporučuje výrobce používat nástroj v komplexní péči s jinými řadami vývoje.

Prostředek "Expert Hair" od společnosti "Evalar": sprej, tablety, šampony

Prostředky od společnosti "Evalar"

Prostředky ke zlepšení stavu vlasů dnes jsou velmi oblíbené a oblíbené. Například mnoho z nich se již podařilo vyhodnotit šampon Expert Hair od společnosti Evalar, stejně jako další produkty z této řady.

Šampon

Společnost "Evalar" byla již dlouho potěšena všemi svými různými prostředky při všech příležitostech a recenze opakovaně potvrdily jejich účinnost. Ale níže vám řekneme více o šampónu Expert Hair.

Složení

Šampon obsahuje jen neuvěřitelné množství všech druhů účinných látek: extrakt z konopných kaštanů, hydrolyzát keratinu, D-panthenol, L-karnitin, L-arginin, arginin, arganový olej, citronovou kyselinu, askorbát sodný, salicylát sodný, hydrogenovaný ricinový olej, chitosan, taurin, hyaluronát sodný, nikotinamid a tak dále.

Šampon "Expert Hair" od firmy "Evalar"

Akce

Složení a způsob použití šamponu

Šampon může mít dopad v několika směrech:

 1. chrání před negativními účinky ultrafialového záření a celou řadu nepříznivých environmentálních faktorů;
 2. zvlhčuje pokožku hlavy, normalizuje mazové žlázy;
 3. zahájí nejdůležitější proces regenerace buněk;
 4. obnoví strukturu;
 5. vyživuje vlasy díky zde obsaženému elastinu a kolagenu (tyto látky jsou součástí mnoha tělesných tkání);
 6. normalizuje a urychluje metabolické procesy, čímž stimuluje aktivní růst vlasů;
 7. šampon (a přesněji, gaštanový extrakt a kyselina citronová) významně zlepšuje přívod folikulů do krve a krevní oběh pokožky hlavy;
 8. látka látky kombinuje váhy jednotlivých vlasů, takže kudrlinky jsou lesklé a hladké.

Indikace a kontraindikace, nežádoucí účinky

Návod k použití

Šampon "Expert Hair" od společnosti "Evalar" se používá při ztrátě vlasů, stejně jako při zhoršení jejich stavu a stavu pokožky hlavy.

Pokyny pro použití uvádějí, že jedinou kontraindikací je pouze individuální nesnášenlivost vůči látkám, které tvoří.

Nežádoucí účinky jsou velmi vzácné, pouze alergické projevy jsou pravděpodobné.

Jak používat?

Šampon se aplikuje na mokré vlasy, pěnu a je rozložen po délce pramenů. Pak může být pěna ponechána několik minut na hlavě, poté by měla být omyta teplou vodou. Je nesmírně důležité vyhnout se styku se sliznicemi (zejména v očích) v ústech!

Šampon je vhodný pro trvalé použití.

Kde koupit?

Produkt můžete zakoupit v lékárně nebo ve specializovaném obchodě. Její cena je asi 450-500 rublů na láhev o objemu 250 ml.

Recenze

Zkontrolovat prostředky:

 1. "Líbí se mi šampon. Vlasy se staly krásnými. Ale to je nejlepší použít ve spojení s jinými prostředky značky, pak efekt bude úžasný! ".
 2. "Šampon stojí hodně, ale rozhodl jsem se to zkusit. Byl jsem velmi potěšen, protože změny byly již z prvních aplikací patrné. "

Sprej

Expertní sprej na vlasy od společnosti Evalar není o nic méně účinný.

Složení

Expertní vlasový sprej (Lotion) obsahuje mnoho užitečných a jedinečných látek: biotin, mentol, kyselina laurová, taurin, alkohol, aminofylin, vitamín B6, L-karnitin a některé další složky.

Lotion "Expert Hair"

Akce

Sprej je navržen tak, aby eliminoval takový problém jako spad, a tento úkol dobře zvládne. Nástroj vám umožňuje zlepšit krevní oběh v kořenové zóně a tím zajistit normální přívod krve do folikulů. A pokud folikuly začnou fungovat normálně, pak se vlasy aktivně rozmnoží a stanou se zdravými (zejména proto, že dostanou výživu pomocí účinných látek).

Indikace, kontraindikace, nežádoucí účinky

Sprej od firmy "Evalar" lze použít se zvýšenou ztrátou, stejně jako zhoršením vlasů a pokožky hlavy.

Existuje jen málo kontraindikací, mezi které patří poškození kůže hlavy a individuální nesnášenlivost komponentů. Nežádoucí účinky mohou nastat pouze v podobě mírného zarudnutí, pálení, svědění.

Jak používat?

Rozstřik je aplikován na celý povrch suché pokožky hlavy a není umyt. Po aplikaci můžete provádět obvyklé postupy, jako je položení. Doporučuje se použít nástroj nejméně 3-4krát týdně. A optimální doba trvání léčby je přibližně dva měsíce.

Kde koupit?

Můžete si koupit lotion v lékárně, její cena je asi 350-370 rublů (pro láhev 100 mililitrů).

Recenze

Sprejové recenze:

 1. "Je to skutečně skutečný odborník! Rozhodla jsem se, že budu růst vlasy a dostanu toto pleťové mléko. Použil dva měsíce, jak to má být. V důsledku toho byla celá část plná nových vlasů a ty, které již existovaly, se zvětšily mnohem rychleji než obvykle. "
 2. "Společnost" Evalar "nadále potěší! Spád po dvou měsících aplikace se téměř zastavil, kudrlinky se staly objemnými a zdravými. Ale z nějakého důvodu se rychleji špiní, ale ne moc. Cena není cenově nejvýhodnější, ale není příliš vysoká. "

Pilulky

Pilulky "Expert Hair" od společnosti "Evalar" - účinný doplněk stravy.

Složení

Tablety obsahují následující složky: autolyzát z pivních kvasinek, přeslička trávy, taurin, oxid zinečnatý a cystin.

Akce

Expertní pilulky na vlasy od Evalaru mají několik efektů najednou. Výživa přesličky je zdrojem přírodního a cenově dostupného křemíku, proto posiluje a vyživuje vlasy a také stimuluje tvorbu kolagenu. Kvasinkovými autolyzáty jsou látky, které jsou v nich obsaženy, ale které mají přístupnější formu a postrádají negativní vlastnosti. Tato složka posiluje strukturu a vyživuje folikuly stimulující růst. Zinek odstraňuje zánět pokožky hlavy a taurin a cystinové kyseliny jsou vynikajícím jídlem.

Indikace, kontraindikace, nežádoucí účinky

Tablety by měly být užívány se ztrátou vlasů nebo zhoršením jejich stavu.

Kontraindikace k užívání: období laktace a těhotenství, individuální intolerance, věk dětí.

Co se týče nežádoucích účinků, recenze ukazují, že jsou vzácné. Mohou se objevit příznaky alergie.

Jak na to?

Doporučuje se užívat lék denně, dvakrát jednu tabletu. Nejlepší je dostat během jídla.

Postup léčby může trvat tři měsíce, pak může být opakován po desetidenní přestávce.

Kde koupit?

Lékárnu můžete dostat do lékárny, její cena je asi 360-380 rublů na balení, skládající se ze 60 tablet.

Recenze

A konečně, recenze doplňkové látky:

 1. "Expertní vlasové pilulky společnosti Evalar jsou velmi účinné! Teď mám prakticky přeslička. "
 2. "Nejlepší doplněk, který jsem zkoušel."

Uživatelské recenze:

Nezapomeňte postupovat podle pokynů uvedených v návodu a užívat si výsledek.

Série produktů pro regeneraci kadeřnic Evalar Expert vlasy: recenze a použití terapeutického komplexu proti vypadávání vlasů a posílení pramenů

Evalar Expert vlasy - oblíbená řada pro zlepšení vlasů. Ochranná známka Evalar (Rusko) nabízí celou řadu příprav na aktivní obnovu oslabených zámků, boj proti alopecii a stimulaci růstu vlasů.

Léčebný program určený pro pacienty s různými typy vlasů. I při použití šamponu nebo spreje dochází k pozitivním změnám. Doplňte léčbu komplexem vitamínů, hojivým čajem - jistě přinesete i ty nejslabší vlasy do života.

Obecné informace a složení série

Složení série Expert Hair:

 • hypoalergenní šampon;
 • Potravinové doplňky ve formě tablet;
 • sprej (lotion) pro pravidelnou péči o vlasy;
 • léčivý čaj s bylinkami a flavonoidy.

Kdo je vhodný terapeutický komplex

Věnujte pozornost výrobkům firmy Evalar s následujícími problémy:

 • ostření vlasů;
 • svalování vlasů;
 • matná barva, výrazné zhoršení kudrlin;
 • podráždění pokožky hlavy;
 • pomalý růst vlasů;
 • zmizení přírodního lesku;
 • zlomenou strukturu vlasů.

Charakteristiky přípravků pro regeneraci pramenů a skalpů pomohou porozumět důvodům popularity seriálu Expert Hair. Mnoho žen, které objevily problémy s vlasy, používalo jeden nebo více produktů.

Naučte se vše o použití a výhodách kokosového mléka na vlasy.

Technika brazilského zvýraznění je popsána na této stránce.

Dívky doporučují kombinovat požití (čaj, vitamín a minerální komplex) s péčí o kadeře a kůži (sprej, šampon). Zřetelný výsledek se jistě objeví. Recenze řady Evalar Expert jsou nejčastěji pozitivní.

Šampon pro běžné použití

Čisticí prostředek neobsahuje barviva, má příjemnou strukturu, dobře odstraňuje nečistoty, váhy pokožky, nahromadění mazových sekrecí. Aktivní účinek na vlasovou pokožku na hlavě je potvrzen tisíci pozitivních recenzí.

Charakteristika a výsledky

Mezi aktivní složky:

 • D-panthenol;
 • kyselina mléčná, salicylát sodný;
 • arganový olej;
 • gaštanový extrakt;
 • taurin;
 • rozpustný kolagen a elastin;
 • chitosan;
 • nikotinamid;
 • arginin;
 • L-obraz z.

Nebojte se použít šampon, pokud máte:

 • vypadávání vlasů, slabý růst pramenů;
 • suchost, mastná kůže;
 • matná barva, křehkost, "načechrané" vlasy, lupy.

Existují některá omezení pro použití:

 • těhotenství;
 • období laktace;
 • nadměrná citlivost na součásti.

Negativní nebo vedlejší účinky jsou vzácné. Někdy jsou pozorovány alergické reakce.

Pravidelné používání poskytuje vynikající výsledky:

 • zastavení vypadávání vlasů;
 • dodává se krev a výživa vlasových folikulů;
 • vlasová struktura je obnovena;
 • proces regenerace buněk je aktivován;
 • vlasové tyče se stávají hustými, elastickými, svítí;
 • mastné tajemství se vytváří v mírném objemu;
 • dochází ke zrychlení metabolických procesů, probuzení růstových zón;
 • zdraví šálu obnoveno.

Trichologové doporučují šampon ze série pro zlepšení vlasů pro pravidelné užívání. Používejte výrobek obvyklým způsobem:

 • aplikujte trochu na kořenovou zónu, pěnu, zpracujte prameny;
 • počkejte 1-2 minuty, masírujte pokožku hlavy, opláchněte.

Recenze šamponu Evalar Expert vlasy pozitivní. Přes nedostatečně hojnou pěnu kvůli vysoké koncentraci přírodních složek produkt dobře čistí prameny. Výsledek je patrný po měsících konstantního používání.

Cena - od 430 rublů. Lék je dostupný ve vhodné trubici o objemu 250 ml.

Vitamínový a minerální komplex Evalar pro vlasy

Doplněk stravy nebo výživový doplněk, forma uvolnění - tablety. Použití komplexu současně se sprejem šamponu a hojivým čajem zvyšuje účinnost regenerace vlasů.

Popis a nuance použití

Vitamíny pro krásu a zdraví kudrlinky obsahují:

 • pivní kvasnice;
 • extra část přesličky;
 • oxid zinečnatý;
 • cystinu.

Příplatek je vhodný pro každého, kdo zaznamenal zhoršení stavu pramenů a kůže na hlavě. Vitamin-minerální komplex pomůže se slabým růstem, ztrátou vlasů, poškozením po barvení, curlingem, použitím vlasů, curlingem, žehlení.

Zastavte používání vitamínů pro zdravé vlasy:

 • při čekání na dítě při kojení;
 • pokud máte tendenci k alergickým reakcím.

Díky pečlivě vybranému složení Vitamin Expert vlasy od Evalar výrazně zlepšuje stav vlasů, vyživuje tělo živinami zevnitř.

Pravidelné používání má následující účinky na pokožku hlavy a kadeře:

 • zinek snižuje zánět epidermis;
 • kvasnice aktivně vyživují vlasové folikuly, spouští regenerační procesy;
 • extra část přesličky obohacuje křemíkem, bez něhož je tvorba kolagenu nemožná, posiluje kudrlinky;
 • Cystine poskytuje výživu, hydrataci vlasových šachet a pokožku hlavy.

Po wellness kurzu budete spokojeni se stavem vlasů:

 • lupy zmizí;
 • růst kudrlin je normalizován;
 • na hřeben zůstanou méně chloupků;
 • voda, mastná rovnováha pokožky hlavy se vrátí k normálu;
 • kudrlinky budou hladké, poslušné, "efekt pampelišky" zmizí;
 • lepší vzhled kadeřnic, normalizovaná struktura vlasových tyčí;
 • vlasy budou silnější a objemnější.

Použijte pilulky po konzultaci s tricholožkou. Nezávisle určovat žádné doplňky stravy je zakázáno.

Použití terapeutických látek:

 • 1 tableta dvakrát denně s jídlem;
 • pijte 1/2 šálku vody;
 • trvání kurzu - 3 měsíce, po přerušení po 10 dnech může být léčba opakována.

Balení - 60 tablet, cena - 380 rublů. Lék je prodáván v síti lékáren.

Jak používat Matrix Hair Smoothing Oil? Máme odpověď!

Možnosti krásných účesů pro nový rok pro holky vypadají v tomto článku.

Na adrese http://jvolosy.com/uhod/articles/kak-pridat-obyom.html se dozvíte, jak dávat objem na dlouhé vlasy v kořenech.

Expertní řada vlasových sprejů

Dalším účinným nástrojem pro komplexní péči o oslabené kadeře. Sprej je nezbytný pro alopéciu, další problémy epidermis a vlasové tyčinky.

Mnozí pacienti říkají, že koupili "aktivní plešatostní lotion" značky Evalar. Bez ohledu na název, nesmazatelná kompozice má na vlasy pozitivní účinek.

Podrobnosti a pokyny pro použití

Nástroj je nepostradatelný pro ošetření poškozených pramenů. Sprej obsahuje:

 • taurin;
 • vitamín b6;
 • biotin;
 • alkohol;
 • L-obrázek;
 • kyselina laurová;
 • menthol;
 • aminofylinu, dalších složek.

Trichologové často předepisují účinné krémy pacientům s následujícími problémy:

 • plešatost spojená s nehormonálními poruchami;
 • snížení intenzity růstu vlasů na hlavě;
 • špatné krevní zásobení, nedostatečná výživa vlasových folikulů;
 • nadměrná tuhost pokožky hlavy;
 • znatelné zhoršení kudrlin.

Standardní omezení:

 • gestační období, kojení;
 • rány, škrábance, poškození pokožky hlavy;
 • přecitlivělost na látky ve složení léčiva;
 • zvýšené sucho vlasů.

Zvláštní vzorec umožňuje aktivní účinek na stav vlasů. Lotion je určen především k boji proti vypadávání vlasů, ale pravidelné užívání vlasů uzdraví a zbaví se jiných problémů.

Díky aktivnímu přísunu krve do vlasových folikulů, normalizaci jejich stavu se zlepšuje růst vlasů. Současně zmizí problémy spojené s podvýživou.

Jak požádat:

 • aplikujte krém na čistou, suchou pokožku hlavy, lehce masírujte pokožku;
 • prameny vysušeny? Proveďte instalaci, nejlépe šetřící metody;
 • provádět zpracování každý druhý den se silnou ztrátou vlasů - 5krát týdně;
 • optimální kurz je 2 měsíce, pak návštěva trichlóga pro konzultaci o dalším použití aktivního lotionu.

Nezapomeňte - není třeba vypláchnout sprej na zlepšení vlasových tyčí.

Cena - od 350 rublů, objem láhve - 100 ml.

Léčivý čaj z bylin Altai

Pít s příjemnou vůní, bohatou chutí dává vivacity, zlepšuje zdraví, zlepšuje stav vlasů. Oblíbený bylinný doplněk s příznivými přísadami doplňuje působení šampónu, spreje, pilulky na vlasy.

Úplné informace o zdravotním nápoje

Altai bylinný čaj obsahuje mnoho ingrediencí:

 • řezník;
 • oregano;
 • nealkohol;
 • černý rybíz;
 • melissa, ostatní komponenty.

Flavonoidy a třísloviny, esenciální oleje, organické kyseliny ve složení bylin působí aktivně na pokožku hlavy a prameny. Léčivý čaj se doporučuje všem, kteří se o zdraví vlasů starají.

Nežádoucí účinky nápoje z altajských bylinek nejsou označeny. Pokud máte citlivost na jeden nebo více druhů léčivých surovin, zvedněte další bylinný čaj.

Klinický účinek s pravidelným užíváním bylinných léků:

 • zvyšuje imunitu, zlepšuje stav orgánů a systémů;
 • tělo získá dostatek vitamínů;
 • normální výživa pokožky hlavy;
 • kudrnaté vlasy se stávají hladké, dobře upravené, pružné, objevuje se příjemný lesk.

Pro nejlepší výsledky použijte 1 šálek bylinného čaje ráno a večer. Optimální kurz je 20 dní. Udělejte si přestávku po dobu 10-14 dnů. Pak přejděte k trichologovi, upřesněte, zda je možné hojit tělo léčivým čajem.

Bylinkové čajové recenze z populárního seriálu Expert Hair jsou téměř 100% pozitivní. Mnoho pacientů poznamenalo, že se normalizoval nejen stav vlasů, ale i spánek se zlepšil, nervy se zpevňovaly, pracovní kapacita se zvyšovala. Léčivé byliny sbírané v ekologicky čistých oblastech Altai - sklad cenných látek, cenově dostupné prostředky k obnově vitality.

Analogy od ruských výrobců

Oblíbené série pro obnovu vlasů od ruských výrobců:

 • Přírodní Sibiřský mořský řešetník.
 • Koně
 • Recepty babička Agafya.
 • 911 od společnosti Twins Tack.
 • Estelle

Pro alopéciu, chabý růst vlasů, ztrátu elasticity a lesku použijte nabídku od ruské farmaceutické společnosti Evalar.

Přehled a zkušenosti s použitím série Hair Expert v následujícím videu:

Líbí se vám tento článek? Přihlaste se k odběru aktualizací stránek prostřednictvím RSS nebo zůstaňte naladěni na Vkontakte, Odnoklassniki, Facebook, Twitter nebo Google Plus.

Přihlaste se k aktualizacím prostřednictvím e-mailu:

Řekněte svým přátelům!

2 KOMENTÁŘE

Dívky, používám tento šampon společně s balzám Expert Hair. Objednal jsem vše najednou na oficiálním místě Evalar. A šampon a balzám mi stačily

po dobu 1,5 měsíce. Nemám vážné problémy se ztrátou vlasů, ale někdy (z nějakého důvodu v zimě) vidím, že vlasy jsou slabé, pravděpodobně kvůli tomu vypadnou vlasy silněji. Obecně se mi nejdříve líbilo, že šampon důkladně promyje vlasy, ani po druhý den není pocit mastných vlasů. Spolu s balzámem a pokud ještě krásně uschováte s vysoušečem vlasů, efekt je vytvořen tak, jako by to udělal v salonu - vlasy získávají objem, lesk a péči. Po zhruba měsíci s malým vypadáním vlasů se zřetelně snížila (viditelná na hřebenu).

Pracuji v automobilovém průmyslu po mnoho let. Pokud ke mně přišel klient, který chce vidět auto, musím jít s ním na ulici a už tam, abych řekl a ukázal všechno! Na jaře a v létě je to potěšení, ale v zimě... V zimě jdu ven bez klobouku, jsem neustále chladná, možná proto jsem měl problémy s vlasy: oni se zlobili a neustále elektrifikovali a oddělali se! Co jsem prostě nepoužil, ale účinek nebyl! Některé fondy vážily vlasy, zatímco jiné jim ztuhly. Nakonec jsem se rozhodl jít do lékárny a už tam zvolit lék, který by mi mohl pomoct vyřešit tento problém. Vybrala jsem pro sebe sérii Expert: šampon a balzám. Koneckonců, jak víte, je to balzám, který chrání vlasy, pomáhá je vyhlazovat a dělat to více poslušný! Expert na šampon mě podplatil, že je bez síranů! Po použití balzám jsem si všiml, že moje vlasy se začaly hřebovat a lépe se hodí! Hlasitost se držela déle, dokonce se objevil mírný lesk a hladkost, což je důležité (.) - to bylo patrné nejen pro mě! Když jsem jednou zkusil odborníka odmítnout, nemohl jsem! Doporučuji každému, aby zkusil Balsam Expert!

Produkty "Expert Hair" od firmy Evalar

Každé dívce sní o luxusní vlasy. Ale dnes jsou vlasy pod neustálým negativním vlivem přírodních faktorů, takže je tak důležité, aby se o ni správně starali. Při výběru účinných produktů pro péči o vlasy získávají dívky výrobky Evalar stále více. A to není překvapující, jelikož se tato značka podařilo získat vysokou kvalitou popularity.

Produkty

V sortimentu výrobce najdete různé produkty péče o vlasy. Ve svém vývoji byly použity pouze přírodní přísady, takže kudrlinky si zachovaly svou krásu. Dostupné v sortimentu produktů lze použít jak samostatně, tak v komplexu. Pokud je zvolen druhý způsob léčby, může se získat konečný výsledek.

Sortiment Evalar Hair Expert obsahuje následující léky:

 • Šampon - poskytuje jemné a jemné čištění vlasů od nečistot a stylingových prostředků;
 • Lotion - je doplněk šamponu, zajišťující výživný a zpevňující účinek;
 • Vitamíny - když dostanou vlasovou pokrývku, jsou nasyceny potřebnými komponentami.

Podávané prostředky se dokonale doplňují. Pokud je používáte v komplexu, můžete dosáhnout maximálního efektu.

Ve videohovoru Evalar:

Šampon

Během vývoje šamponu bylo použito velké množství aktivních složek, které mají pozitivní vliv na stav vlasů. Specialisté se zabývali následujícími komponentami:

 • extrakt z konského kaštanu;
 • D-panthenol;
 • keratin;
 • rozpustný kolagen s elastinem;
 • chitosan;
 • liposterol-hydro, který obsahuje provitaminy B5, vitaminy PP a C, kyselinu hyaluronovou v kombinaci s ovocnými kyselinami;
 • arganový olej;
 • L-carnin a arginin;
 • biotin.

Šampon má pozitivní účinek na vlasy a tato výhoda je dosažena v následujících případech:

 1. Vytváří ochranný přínos z negativních účinků environmentálních faktorů, mezi které patří prach, špína, nízké teploty, vítr.
 2. Vlasy se správně zvlhčují.
 3. Obnovuje metabolismus kožního mazu.
 4. Obnovte buňky vlasových kůžiček.
 5. Vlasy jsou nasyceny příznivými přísadami.
 6. Metabolické procesy a stimulace růstu vlasů jsou aktivovány.
 7. Reanimace struktury vlasů metodou keratinu vyplňujícím vznikající dutiny.

V rámci šamponu má Evalar 6 přírodních bílkovin. Díky nim se jim podaří překonat problémy, jako je plešatost, křehkost, poškozené prameny. Pozitivně ovlivňují slabé a rozštěpené konce. Může být použita pro dívky s matnými a bez života.

Jaký poradce tricholog se ztrátou vlasů, pomůže pochopit informace z článku.

Ale jaké jsou příčiny vypadávání vlasů u dívek jsou podrobně popsány v videu v tomto článku.

Jaké názory na masku cibule pro vlasy proti vypadávání vlasů v současné době existují, je podrobně popsán v tomto článku: https://opricheske.com/uxod/maski/lukovaya-dlya-volos-protiv-vypadeniya.html

Můžete také zajímat, jaké vitamíny potřebujete k pít s vypadáváním vlasů.

Lotion Evalar

Při vývoji této drogy odborníci používali komplex vitamínů, který má pozitivní účinek na kůži a vlasy hlavy. Pokud pravidelně aplikujete pleťový krém, můžete zlepšit průtok krve v kůži, zvýšit objem v kořenové oblasti, obnovit metabolické procesy na normální hodnotu, obnovit poškozenou vlasovou kutikulu. Na základě toho můžeme dospět k závěru, že Evalar lotion má složitý účinek na vlasy.

V foto - mléko pro rozprašování "Expert Hair":

Navíc lotion poskytuje plnou péči o poškozené vlasy, také úspěšně bojuje s plešatostí, aktivuje růst vlasů, léčí je, poskytuje hladkost, lesk a hedvábnost. Aplikujte přípravek na pokožku hlavy a masírujte. Oplachovací mléko nestojí za to. Produkt nevytváří vliv vážení a obsahu tuku. Po použití můžete vlasy hřebeny a stylovat jako obvykle. Aplikujte 3krát týdně lotion a trvání terapie bude 2 maso.

Vitamíny "Hair Expert"

Vitamíny pro vlasy Evalar jsou ve formě tablet. Jedna dražice o hmotnosti 1 g obsahuje následující součásti:

 • pivní kvasnice - 150 mg;
 • přeslička - 120 mg;
 • taurin - 75 mg;
 • Cystin - 50 mg;
 • oxid zinečnatý - 10 mg.

V komplexu jsou tyto složky biologicky aktivní přísady do potravin a nepatří mezi léky. Zvažte vliv každého komponentu zvlášť:

 1. Autolyzovat pivovarské kvasnice. Díky němu je tělo nasyceno vitamíny B a bílkovinami. Ve svém složení jsou aminokyseliny, jejichž účinnost je zaměřena na urychlení metabolických procesů enzymů. Tak je možné zlepšit mikroflóru a fungování gastrointestinálního traktu, zlepšit dermis a vlasy pokožky hlavy.
 2. Přeslička. Jeho složení obsahuje křemík, jehož působení je zaměřeno na výrobu kolagenu. On, podle pořadí, dělá vlasy lesklé, hydratované a elastické.
 3. Taurin. Jeho působení je zaměřeno na oživení struktury vlasů na buněčné úrovni. Je tedy možné zabránit procesu zničení v tkáních, zlepšit růst vlasů a zpomalit jejich ztrátu.
 4. Cystin. Obsahuje síru a samo o sobě je nedílnou součástí keratinu. Díky němu získávají vlasy pružnost, hladkost a pružnost.
 5. Zinek Jeho úlohou je regulovat metabolismus a podílet se na rozdělení buněk v kořenových systémech pramenů. Pokud tento prvek v těle nestačí, růst vlasů, nehty se zpomalí a zhroutí se.

Na video-vlasy expert Evalar, návod k použití:

Vezměte vitamíny 1 tabletu 2x denně za 3 měsíce. Mezi kontraindikace patří osoby s individuální nesnášenlivostí jednotlivých složek produktu.

Výrobní náklady

Jednou z hlavních výhod produktů Evalar Hair Expert je nízká cena. Při nákupu šamponu bude muset zaplatit 450 rublů. Náklady na lotion je 350 rublů, ale komplex vitamínů bude stát 300 rublů.

Jaké hormonální příčiny vypadávání vlasů u žen existují a jak se vypořádat s touto nemocí je podrobně popsáno v obsahu tohoto článku.

Ale jak zabránit vypadávání vlasů po porodu a jakým způsobem, je podrobně popsáno v tomto článku.

Co pilulky proti vypadávání vlasů u žen jsou nejoblíbenější, můžete se z tohoto článku naučit.

Bude také zajímavé vědět, který lék na vypadávání vlasů pro ženy je nejoblíbenější a nejúčinnější.

Ale jaké recepty na mumii pro vypadávání vlasů jsou nejlepší a nejúčinnější, je podrobně popsáno v tomto článku.

Recenze

 • Irina, 26 let: "Po malování jsem se vlasy staly houbou. Nemohla jsem je vhodně zkombinovat, byly suché a křehké. Nejprve jsem se rozhodl použít lidové prostředky. Nemohu říci, že to nemá žádný účinek, ale bylo potřeba dlouhé masky. Pak jsem se dozvěděl o produktech společnosti Evalar. Rozhodla jsem se koupit lotion a šampon. 3krát týdně. Viděl jsem pozitivní výsledek za 1,5 měsíce. Vlasy se staly živou, měkkou, lesklou, lámavou a rozštěpené.
 • Svetlana, 43 let: "Nikdy jsem neměl žádné zvláštní problémy s vlasy, protože jsem je vždycky pečlivě staral. Ale ne tak dávno si začali všimnout, jak se začaly rozpadat. Rozhodla jsem se, že neváhejte a okamžitě začněte léčbu. Podařilo se mi vyřešit problém pomocí vitamínů Evalar. Vzal jsem drogu po dobu 3 měsíců a chci říct, že jsem s výsledkem velmi spokojen. Moje vlasy přestaly vypadávat, moje vlasy se zvětšovaly, objevil se přirozený lesk a začaly růst mnohem rychleji. "
 • Veronika, 32 let: "Když mé vlasy začaly špatně vypadávat, okamžitě jsem se obrátil na specialistu. Doporučil mi, abych použil produkty Evalar Hair Expert. Za to jsem koupil lotion, šampon a vitamíny. Rozhodla jsem se, že se s tímto problémem potýkám komplexně. Během 1,5 měsíce jsem se podílel na pozitivním výsledku provedené terapie. Moje vlasy se staly živými, pružnými a odolnými. Nyní není křehkost, ztráta a rozdělení. "

Produkty značky Evalar jsou vynikající kvality za přijatelnou cenu. Pravidelným používáním prezentovaných léků získáte pozitivní výsledek. Vaše vlasy budou výrazně krásné a zdravější. S pomocí prezentovaných produktů můžete zapomenout na křehkost, ztrátu nepoddajných vlasů.

Evalar Hair Loss šampon

Pomohla mi vlasy, aby získaly záření a lesk! Ahoj všichni! Dnes se chci s vámi podělit o dojmy z používání šamponu Expert Hair. V poslední době jsem zcela přešel na bezsulfátové šampony. Koupil jsem různé značky, vyzkoušel je v kombinaci s balzámy, ale neměl požadovaný výsledek ((chtěl jsem vidět lesklé, zdravé a živé vlasy!) Rozhodla jsem se zkusit šampón Expert Hair, stojí asi 530 rublů, přirozeně jsem ho koupil s balzámem. Klinicky ověřená účinnost je uvedena na obalu: - Redukuje ztrátu vlasů až o 85% za měsíc. Kořenová žárovka je lesklá, živá - Obnovuje lesk a strukturu vlasů od kořenů až po špičky. ale brilantní, konce nejsou odříznuty. "Chrání při tepelném tvarování." Normalizuje metabolismus kůže na pokožce, testované osoby nemají žádné lupy., zkusme to! Každou 2 dny jsem si umyla hlavu, jako obvykle jsem použil vysoušeč vlasů, vlasy na vlasy atd. Všimla jsem si zlepšení po asi týdnu používání šampónu Expert vlasy, to znamená, že jsem měl čas umýt vlasy 3-4 krát. Všimla jsem si, že vlasy byly na dotek mnohem příjemnější, objevil se lesk. Začala používat tento šampon. O měsíc později se vlasy úplně lišily! Mimochodem, dokonce vyrostli něco. Neměla jsem měřítko v centimetrech, ale cítil jsem, že vlasy rostly na výšku! Jsem spokojený s odborníkem! Doporučuji to všem!

Ach, kolik jsem v životě zkoušel šampony! A drahé a levné a snažil jsem se umyt vlasy mýdlem))) Tentokrát jsem se rozhodl koupit Evalarian Expert, ale proč? Líbilo se mi jméno a můj předchozí šampon právě skončil. Obecně jsem ho koupil!) Ukázalo se, že Expert je bezsulfátový šampon! Neřeknu vám o způsobu použití, každý ví, jak si umýt vlasy) Řeknu vám lepší výsledky. Za prvé, vlasy, je lepší na dotek, víte, tady běží rukama prohrábl vlasy, a pocit, že jedete na obláček vleku, a tak ten pocit byl pryč, a teď moje vlasy jsou hladké a příjemné na dotek. Za druhé, oni se stali brilantními a poslušnějšími, což jsem nemohl říct dříve. Zatřetí, za měsíc používání odborníka se moje vlasy začaly aktivněji rozvíjet. Mimochodem, jsem použil šampon spolu s balzámem. Závěr: šampon je opravdu dobrý. Doubtery rozhodně doporučují vyzkoušet!

Komplex mycích a foukacích součástí

Jemně a efektivně čistí vlasy a pokožku hlavy od nečistot a stylových výrobků, pomáhá snižovat ztrátu vlasů, zvyšuje objem a vzhled zdravého lesku. Má také antistatický efekt a je lehký vlasový kondicionér. Komponenty se tradičně používají pouze jako součást jemných a dětských šamponů, důvěrných hygienických produktů. Neobsahuje SLS (laurylsulfát sodný), SLES (laureth sulfát sodný)

D-panthenol

Zdroj vitamínů skupiny B. Vhodný pro všechny typy vlasů, pomáhá obnovit pružnost a zdravý lesk vlasů; chrání před vnějšími vlivy.

Hydrolyzovaný keratin

Poskytuje regeneraci a vyhlazení pokožky, obnovuje její svěžest a hydrataci, usnadňuje česání vlasů.

Rozpustný kolagen s elastinem (typ 4)

Přírodní veverky. Zahrnuje vlasy a proniká hluboko do vlasů, obnoví strukturu vlasů; dává vlasům sílu a lesk.

Chitosan

Přírodní polysacharid, má afinitu k vlasům, hydratuje a regeneruje strukturu vlasů.

Extrakt z konopího kaštanu

Stimuluje krevní oběh, normalizuje metabolické procesy v kožních buňkách.

Lipostenol hydro

Ve vodě rozpustná směs provitaminů B5, vitamínů PP a C, kyseliny hyaluronové s kyselinami ovoce

Arganový olej

Jeden z nejlepších produktů pro péči o křehké, dělené, suché a poškozené vlasy. Zvláště vhodné pro barevné, porézní, oslabené, stejně jako křehké a klesající vlasy. Vzhledem k struktuře světla je olej snadno odmyt vlasy, aniž by je váží.

L-arginin

Podobně jako vitamín, výrazně urychluje růst vlasů.

Biotin

Vitaminová krása pro pokožku a vlasy. Ovládá funkci mazových žláz, poskytuje vlasy lesk, varuje sbírku.

Klinicky ověřený vlasový šampon Expert Hair:

 • Celkem za měsíc snižuje ztrátu vlasů na 85%. Koreňová žárovka je lesklá, živá.
 • Obnovuje lesk a strukturu vlasů od kořenů až po špičky. Všichni dobrovolníci prokázali zlepšení stavu vlasů. Vlasy se staly brilantními, konce nejsou řezané.
 • Chrání při tepelné instalaci.
 • Normalizuje metabolismus kůže v tucích. Subjekty zaznamenaly nepřítomnost lupů.
 • Bez dráždivých a senzibilizujících účinků. Měkká mycí báze neobsahuje sírany, což dráždí pokožku hlavy.

Složení

Upravená voda, dvojsodná Laureth-sulfosukcinát, kokamidopropylbetain, sodík kokoyl glutamát, lauroylsarkosinát sodný, diethanolamid z mastných kyselin kokosového oleje, voda (a) silikonové Quaternium-18 (a) Trideceth-6 (a) Trideceth-12, Ceteareth-60 myristyl Glykol, Polyquaternium-7, D-panthenol, hydrolyzovaný keratin, rozpustný kolagen s elastinem (rozpustný kolagen s elastinem), extrakt z jírovce propylenglykol, Liposentol hydro (panthenol, ethyl-panthenol, niacinamid, kyselinu askorbovou, askorbát sodný, salicylát sodný, kyselina citrónová, kyselina glykolová kyselina, kyselina mléčná, gia sodná sůl luronátu), ve vodě rozpustný chitosan, arganový olej, L-arginin, L-karnitin tartrát, Biotin Plus, taurin, kyselina citronová; polysorbát 20, dipropylenglykol, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej; aromatické kompozice, fenochem, disodná sůl ethylendiamintetraoctové kyseliny.

Další informace

Aplikujte na mokré vlasy, pěnu s masážními pohyby.
Můžete nechat šampon na vlasy po dobu 1-2 minut, abyste lépe vystavili účinným látkám.
Omyjte vodou. V případě potřeby opakujte postup.
Při zasažení očí důkladně opláchněte vodou.

Expert na vlasy

Šampon "Expert Hair" - síla 6 přírodních bílkovin

Šampon "Expert Hair" řeší 6 problémů najednou: ztráta, oslabení, poškození (včetně tepelného tvarování), křehkost, rozdělení, matnost.

Šampon "Hair Expert":
 • Celkem za měsíc snižuje ztráta vlasů na 85% *
 • Obnovuje lesk a strukturu vlasů od kořene až po špičku.
 • Chrání při tepelném uložení
 • Normalizuje metabolismus kůže na pokožce, zabraňuje lupům

Jak fungují účinné složky?

Komplex mycích a foukacích součástí

Jemně a efektivně čistí vlasy a pokožku hlavy od nečistot a stylových výrobků, pomáhá snižovat ztrátu vlasů, zvyšuje objem a vzhled zdravého lesku. Má také antistatický efekt a je lehký vlasový kondicionér. Komponenty se tradičně používají pouze jako součást jemných a dětských šamponů, důvěrných hygienických produktů. Neobsahuje SLS (laurylsulfát sodný), SLES (laureth sulfát sodný)

D-panthenol

Zdroj vitamínů skupiny B. Vhodný pro všechny typy vlasů, pomáhá obnovit pružnost a zdravý lesk vlasů; chrání před vnějšími vlivy.

Hydrolyzovaný keratin

Poskytuje regeneraci a vyhlazení pokožky, obnovuje její svěžest a hydrataci, usnadňuje česání vlasů.

Rozpustný kolagen s elastinem (typ 4)

Přírodní veverky. Zahrnuje vlasy a proniká hluboko do vlasů, obnoví strukturu vlasů; dává vlasům sílu a lesk.

Chitosan

Přírodní polysacharid, má afinitu k vlasům, hydratuje a regeneruje strukturu vlasů.

Extrakt z konopího kaštanu

Stimuluje krevní oběh, normalizuje metabolické procesy v kožních buňkách.

Lipostenol hydro

Ve vodě rozpustná směs provitaminů B5, vitamínů PP a C, kyseliny hyaluronové s kyselinami ovoce

Arganový olej

Jeden z nejlepších produktů pro péči o křehké, dělené, suché a poškozené vlasy. Zvláště vhodné pro barevné, porézní, oslabené, stejně jako křehké a klesající vlasy. Vzhledem k struktuře světla je olej snadno odmyt vlasy, aniž by je váží.

L-arginin

Podobně jako vitamín, výrazně urychluje růst vlasů.

Biotin

Vitaminová krása pro pokožku a vlasy. Ovládá funkci mazových žláz, poskytuje vlasy lesk, varuje sbírku.

Maximální účinek použití šamponu "Expert Hair" se dosahuje v kombinaci s tabletami "Expert Hair" a lotion "Expert Hair".

POUŽITÍ:

Aplikujte na mokré vlasy, pěnu, masážní pohyby, můžete nechat šampon na vlasy 1-2 minuty pro lepší vystavení účinným látkám, opláchněte vodou. V případě potřeby opakujte postup.

FORMULÁŘ VYDÁNÍ:

Šampon, 250 ml v láhvi

* Znalecký posudek od 28.01.2014 № 1410 z výsledků experimentálních a klinických studií šampon na vlasy „Expert“ kosmetické výrobky, FBUN „Novosibirsk Výzkumný ústav hygieny“ Rospotrebnadzor

HOT LINE EVALAR Od 3:30 do 20:30 MOSKVA ČAS

. CJSC "EVALAR" Všechna práva vyhrazena. * BAA. Není to droga. Před použitím konzultujte s odborníkem.

Chcete-li zadat objednávku, budete přesměrováni na webový obchod výrobce shop.evalar.ru

Chcete-li vybrat nejbližší lékárnu, budete přesměrováni na stránku www.evalar.ru

Není žádným tajemstvím, že to nejlepší získává všechno nejlepší.
Chcete být první, kdo ví o nových produktech a speciálních nabídkách?
Přihlaste se ke zprávám od Evalar do
být vždy v pravý čas na správném místě.

Expert na vlasy

Expert na vlasy: návod k použití a recenze

Latinský název: Ekspert volos

Účinná látka: kombinace přírodních vitamínů a proteinů, složení rostlin, esenciálních aminokyselin a enzymů (v závislosti na formě uvolňování), liposentol hydro komplex

Výrobce: CJSC Evalar (Rusko)

Aktualizace popisu a fotografie: 07/11/2018

Ceny v lékárnách: od 93 rublů.

Hair Expert - sada produktů pro péči o vlasy obsahující přírodní složky; zahrnuje kosmetiku a biologicky aktivní doplňky stravy (BAA) ve formě tablet, které jsou zdrojem taurinu, zinku a křemíku.

Forma uvolnění a složení

Odstraňte Hair Expert v následujících formách:

 • tablety (60 kusů v kartonové krabici);
 • šampon (bez sulfátu) (250 ml na tubu, 1 tubu v krabičce, 7 ml v sáčku, 5 kusů v balení);
 • lotion (100 ml v injekční lahvičce s rozprašovačem, 1 lahvička v kartonové krabici);
 • Balzám (250 ml v tubě, 1 tubu v kartonové krabici).

Složky 1 tableta:

 • účinné látky: autolyzát pivních kvasinek - 150 mg, taurin - nejméně 75 mg, cystin - 50 mg, přeslička - 30 mg, oxid zinečnatý - 7,5 mg, biotin - 0,075 mg;
 • další složky: mikrokrystalická celulóza (nosič), polyvinylpyrrolidon (nosič), stearát vápenatý a amorfní oxid křemičitý (protihrudní činidla);
 • potahování filmem (přísady do potravin): polyethylenglykol, oxid titaničitý (nosič), hydroxypropylmethylcelulóza, mastek, Tween 80.

Šampon složení: sodná laurylsarkosinát sodný, dvojsodná Laureth-sulfosukcinát, diethanolamid z mastných kyselin kokosového oleje, sodné kokoyl glutamátu, kokamidopropylbetain, voda (a) silikonové Quaternium-18 (a) Trideceth-6 (a) Trideceth-12, Ceteareth-60 myristyl Glykol, čištěná voda, polyquaternium-7, komplex Liposentol hydro (kyselina askorbová, panthenol, niacinamid, askorbát sodný, ethyl-panthenol, salicylát sodný, kyselina glykolová, hyaluronát sodný, kyselina mléčná, kyselina citrónová), D-panthenol, rozpustný kolagen s elastinem (rozpustná Kolagen s elastinem), ve vodě rozpustný chitosan, uh strakt propylenglykol jírovce, Biotin Plus, L-arginin, taurin, arganový olej, L-karnitinu, kyselina citrónová, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, dipropylenglykol, polysorbát 20, edetát disodný, Fenohem, aroma kompozice.

Směs lotion: Komplexní Liposentol hydro (kyselina askorbová, niacinamid, panthenol ethyl, panthenol, salicylát sodný, askorbát sodný, hyaluronát sodný, kyselina glykolová, kyselina citrónová, kyselina mléčná), L-karnitin, L-arginin, taurin, vitamin B6, biotin, aminofylin, mentol, kyselina laurová, ethylalkohol, euxil K300, voda, aromatické složení.

Složení balzám: Bis-cetearyl Amodimethicone (a) Ceteareth-7 (a), Ceteareth-25 (Silsoft AX-E), D-panthenol, cetearylalkohol, behentrimonium chlorid, cetrimonium chlorid, čištěná voda, polyquaternium-7, Ceteareth-60 myristyl glykol, rozpustný kolagen s elastinem, hydrolyzovaný keratin, Liposentol více (směs rostlinné fosfolipidy a vitaminů a, E, F), extrahovat propylenglykol jírovce, L-arginin, taurin, L-karnitin tartarát, arganový olej, hydroxyethylcelulóza, chitosan, ve vodě rozpustný citrónovou kyselina, aromatická kompozice, disodná EDTA, Euxil K 100.

Farmakologické vlastnosti

Série léků Expert Hair je určena pro komplexní péči o vlasy - vnější použití kosmetiky a perorálních doplňků.

Komplex produktů péče o vlasy obsahuje:

 • Experimentální tablety na vlasy (BAA): pomáhají snižovat ztrátu vlasů, plně vyživují vlasové folikuly zevnitř tím, že přivádějí aktivní folikuly do folikulů pomocí systémového průtoku krve; aminokyseliny cystin a taurin zabraňují vypadávání vlasů, dávají jim pružnost, pružnost, poskytují zdravou strukturu; B vitamíny podporují růst vlasů; výtěžek přesličky obsahující křemík zvyšuje tvorbu kolagenu, který je nezbytný pro zdravé vlasy a pokožku; síra v biotinu reguluje koncentraci tuku v pokožce, dává vlasům krásný vzhled a lesk;
 • Expertní vlasový šampon: vyrobený na bázi jemného detergentu bez použití síranů; přírodní proteiny a aminokyseliny obsažené v šamponu (keratin, kolagen, elastin, taurin, arginin, karnitin) posilují vlasy, zachovávají jejich lesk a sílu; biotin řídí aktivitu mazových žláz; Arganový olej pomáhá péče o poškozené, oslabené a křehké vlasy; D-panthenol se podílí na obnovení elasticity vlasů; gaštanový extrakt normalizuje metabolické procesy v kožních buňkách, obnovuje jeho vlhkost a svěžest, usnadňuje česání vlasů;
 • Expertní vlasové vody: posilující vlasové folikuly a stimulující krevní oběh pokožky snižuje ztrátu vlasů a pomáhá urychlit jejich růst a zvyšování objemu; lehká struktura znamená rychle vstřebat a nezanechává žádné mastné a těžké vlasy; Voda rozpustná směs kyseliny hyaluronové a vitamínů (C, B5, PP), která je součástí přípravku, zajišťuje normální fungování mazových žláz, eliminuje podráždění kůže; díky L-karnitinu se zvyšuje růst nových silných vlasů a provádí se přechod tenké objemné do zdravé fáze dospělých; Biotin zabraňuje nadměrnému vysušení pokožky a posiluje vlasy;
 • Balz Expert vlasy: má lehkou strukturu, neváží vlasy a je snadno umýt, vhodný pro všechny typy vlasů (včetně barvených a poškozených); obklopující a pronikající hluboko do vlasů nástroj pomáhá obnovit jeho strukturu a chránit ji před vnějšími vlivy (včetně tepelného stylu); poskytuje hydrataci a regeneraci pokožky, dostává se do svých hlubokých vrstev, čistí od produktů rozkladu bílkovin; eliminuje mikrodamáže pokožky a vlasů.

Indikace pro použití

Odborné vlasové přípravky se doporučují pro ochranu proti vypadávání vlasů, stejně jako pro posílení jejich struktury, zvýšení objemu a růstu a vzhled zdravého lesku. Tablety, které jsou doplňky stravy, se také používají jako zdroj zinku a taurinu.

Kontraindikace

Všechny léky v sérii jsou kontraindikovány v případě individuální přecitlivělosti na kteroukoli z jejich složek.

Podle pokynů je expertní vlasy ve formě tablet dodatečně kontraindikován pro použití během těhotenství a kojení.

Pokyny pro použití Expertní vlasy: metoda a dávkování

Doporučení pro využití finančních prostředků:

 • Tablety na vlasy: dospělí jsou předepisováni orálně 2krát denně, 1ks. při jídle; kurz - 3 měsíce; Rovněž je možné pravidelně používat doplňky s 10denními přestávkami;
 • Šampon na vlasy Expert: Aplikujte výrobek na mokré vlasy, pak ho pěstujte masážními pohyby a nechte na vlasy, aby se zvýšil účinek účinných látek asi 1-2 minuty, po kterém je třeba umyt drogu vodou; v případě potřeby můžete postup opakovat;
 • Expertní vlasové krémy: doporučuje se užívat 3-4krát týdně, aplikovat lék na pokožku hlavy a otírat ji čistým masážním pohybem, není nutné lotion vypláchnout; po ukončení procedury je dovoleno aplikovat přípravky pro úpravu vlasů a používat vysoušeč vlasů, musí trvat nejméně 2 měsíce;
 • Balz Expertové vlasy: Malé množství léku by mělo být aplikováno na vlhké čisté vlasy rovnoměrně rozložené po celé délce, po 2-3 minutách je nutné nástroj umýt velkým množstvím teplé vody; aplikujte 2-3 krát týdně.

Chcete-li dosáhnout nejlepšího výsledku, doporučujeme používat všechny produkty Expert Hair v komplexu.

Nežádoucí účinky

Pokud trpíte nesnášenlivostí jakékoli složky léku, může dojít k rozvoji alergických reakcí.

Předávkování

Žádné údaje nejsou k dispozici.

Zvláštní instrukce

Expertní řady vlasů nejsou léky. Před použitím komplexního nebo některého z jeho prostředků se doporučuje konzultovat s lékařem.

Pravděpodobnost dosažení požadovaného účinku je značně zvýšena v případě použití lotionu, když se objeví první známky vypadávání vlasů.

V případě náhodného šamponu nebo balzámového kontaktu s očima důkladně opláchněte vodou.

Používejte během těhotenství a kojení

Těhotné a kojící ženy, které užívají pilulky na vlasy Expertní vlasy jsou kontraindikovány.

Léková interakce

Analogy

Informace o analogech Hair Expert nejsou k dispozici.

Podmínky ukládání

Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.

Doba použitelnosti tablet - 3 roky, lotion - 2 roky, šampon a balzám - podívejte se na balení.

Podmínky prodeje lékáren

Prodává se bez předpisu.

Hair Expert Recenze

Existuje mnoho recenzí o Hair Expert, a jsou docela rozmanité. Velká skupina uživatelů považuje tento léčivý prostředek za účinný prostředek, kvůli němuž vlasy vypadají mnohem méně, získávají měkkost a objem, přestanou bít a získají zdravý lesk. Zvláště mnoho pozitivních recenzí o šamponu a lotionu.

Nicméně, další skupina uživatelů uvádí, že účinek léku byl krátkodobý, neúčinný nebo účinek užívání chyběl. Nejvíce negativních hodnocení souvisí s tabletami. Po použití lotionu se někdy stěžuje na nepříjemný zápach alkoholu a nepohodlného dávkovače. Mnozí považují nedostatek šamponu za vysokou cenu.

Expertní cena vlasů v lékárnách

Orientační cena pro odborné vlasy je:

 • tablety, 60 ks. v balení - 530 stran;
 • šampon, zkumavka 250 ml - 500 r.; sáček (7 ml) 5 ks. v balení - 100 ks;
 • lotion, sprejová láhev 100 ml - 420 stran;
 • Balzám, zkumavka 250 ml - 400 r.

Pro Více Informací O Suché Vlasy