logo

Šampon KAPOUS - recenze

Společnost Capus se řadí mezi výrobce profesionálních šamponů za poměrně nízkou cenu. Říkají, že vlasy by měly být "stejně jako po salonu." Tímto pochopíme :)

Recenze Kapous šampony

Mnozí říkají nádherný účinek šamponů této společnosti: vlasy se skutečně stávají čisté, měkké, lesklé. Stejně jako po návštěvě salonu. Zaznamenávají také nákladovou efektivitu šamponu a velkou částku za málo peněz. Ti, kteří nemají rádi šampon (asi čtvrtina z recenzí obecně) nejdříve konstatuje, že některé šampony ze série Kapus nelze použít pro trvalé použití. A pak se říká ne velmi příjemné věci: vlasy začínají vypadávat, objeví se lupy (ale později se ukázalo, že to bylo způsobeno individuální nesnášenlivostí šamponu). Ale navzdory tomu, více pozitivních recenzí a šamponů inspirová stejnou důvěru!

Složení šamponu Kapous

Ačkoli Kapusa a mnoho šamponů s různými kompozicemi, ale mají některé běžné přísady. Zde jsou:

- Protein. Díky této složce se vlasy stávají silnějšími. Pro zvýšení tohoto účinku se přidávají výtažky různých olejů.
- Keratin Pomocou této látky jsou vlasy hydratovány a vyživovány. Kromě toho existují vitamíny, jmenovitě B, E a F, díky nimž se zlepšuje vlhkost a výživa.

Cena šampónu Kapous

Obecně platí, že šampony Kapos mají různé ceny od 300 do 600 rublů (někdy více). Nejvýhodnější je koupit litrový šampon Kapos, protože cena za ně je pouze 300 - 350 rublů (a jiné série za stejnou cenu nabízejí jen 250-350 ml).

Všechny šampony Kapos si můžete koupit v internetových obchodech nebo ve specializovaných prodejnách ve vašem městě.

Podívejme se na nejslavnější šampony Capus. Mnoho z nich se objevuje jako profesionálové.

Kapousové šampony

Tyto speciální šampony (pod plným názvem Kapous Professional Life Color) byly navrženy tak, aby doslova změnily barvu vlasů doma, jako v salonu. Část glycerolu nezasychá pokožku hlavy při použití šamponu a různé olejové extrakty poskytují vlasům pružnost a lesk.

Existuje několik atraktivních barev: granátová jablka červená, hnědá, měděná, písečná, tmavá lilek a fialová. Pravidelné používání této palety dokáže vytvořit svůj vlastní jedinečný styl :)

Recenze šamponů Kapous

Recenze těchto šamponů jsou většinou pozitivní. Za takový šampon (400 rublů na 200 ml) je zřejmé poměrně rozumná cena a samozřejmě dobrý účinek po aplikaci: jasný odstín (lze jej upravit podle doby exponování šamponu na vlasy), vlasy jsou lesklé, barva je odolná. Z mínusů, někteří občané poznamenali, že šampon může způsobit suché vlasy, a také že výsledná barva je obtížné umýt. Ještě méně často bylo poznamenáno, že vůbec žádný šampon nemá žádný účinek.

Navzdory všem "náladám", šampon Kapus tint v každém případě velmi těží z pozitivních hodnocení.

Kapousový šampon pro barevné vlasy

Tento šampon musí být aplikován poté, co jste si barvil vlasy nebo jste udělali perm. Výrobce říká, že tento šampon se profesionálně stará o barvené vlasy, díky keratinu (která, jak je napsáno, posiluje strukturu vlasů) a "speciální formula" v kompozici, která chrání barvené vlasy před špatným vystavením slunečnímu světlu. A samozřejmě slibujte dlouhotrvající barvu, ve které jsou malované vaše nádherné vlasy. Podívejme se na recenze.

Recenze šampónu Kapous pro barevné vlasy

Recenze jsou docela dobré. Všimnou si rozumnou cenu (400 rublů za 1000 ml!). A sami si uvědomte, jakou účinnost: šampon dobře promyje vlasy, nedrží kůži a nejdůležitější - barva skutečně trvá dlouhou dobu. Nevýhody jsou stejné: tento šampon není pro časté použití, protože po nějakém použití se může objevit svědění, jak to někteří lidé uvědomují.

Obecně platí, že šampon je dobrý za cenu, takže se můžete pokusit koupit a použít na sebe.

Kapous šampon s Keratinem

Tento "kouzelný" (protože je plné jméno Kapous Magic Keratin) Šampon Kapus je vytvořen pro ty vlasy, které ztratily svou vitalitu, které už jsou unavené různými chemickými permutami, barvením, zvýrazněním a dalšími věcmi. Je to šampon, a dát jim vitální a zdravý vzhled! A to vše díky samozřejmě keratinu a různým měkkým povrchově aktivním látkám v kompozici. Za cenu, mimochodem, šampon stojí asi 400 rublů na 300 ml.

Recenze šampónu Kapous s keratinem

Názory na "kouzelný" šampon jsou velmi dobré. V mnoha případech je třeba poznamenat, že vlasy jsou skutečně obnoveny a stále živější. Často se říká, že v kompozici nejsou přítomny žádné škodlivé sírany (tj. Je to nesulfátový šampon). Obecně je vše v pořádku. O některých znepokojení někteří lidé tvrdí, že s dlouhodobým používáním šamponu už nelze vlasy řádně vyčistit, takže se doporučuje tento šampon střídat s jiným šamponem (např. S ​​Elseve Full Recovery). Zřídka existují lidé, jejichž šampon způsobuje suché a křehké vlasy, ale je to s největší pravděpodobností individuální vlastností.

Šampon je obecně velmi dobrý. Doporučeno.

Kapousový šampon pro všechny typy vlasů

Docela dobře známé šampony, které se liší od zbytku extrémně nízké ceny (na 1000 ml musíte zaplatit pouze 300-350 rublů!), A jejich účinnost - jako po návštěvě salonu. Jsou samozřejmě určeny k důkladnému hlubokému čištění vlasů ze všech druhů hněvů. Nejznámější je šampon Menthol a nejoblíbenější je banán a meloun.

Po použití, šampon Capus s mentolem dodává příjemnou vůni mentolu a speciální složení a keratin ve složení posílí a vlasy ještě silnější. A cena je velmi levná a cenově dostupná: 300 rublů za 1000 ml (vzhledem k tomu, že se jedná o profesionální sérii a recenze jsou velice chvályhodné - jako po návštěvě salonu - tento šampon je velmi dobrý).

Šampon Capus Banana and Melon. Tento šampon, série Studio, díky výtažkům banánů a melounu ve složení dává vlasům nezapomenutelnou sladkou vůni a vlasy, jak by měly být, velmi dobře vyčištěné a zesílené. Cena, jako v předchozím případě - 300 rublů na 1000 ml. Velmi dobře

Existují i ​​další příchutě (například s jahodou, medem atd.). Všichni dávají svou vlastní zvláštní vůni a účinek je stejně hluboký.

Recenze šampónů Kapous pro všechny typy vlasů

Tyto šampony dostávají velmi nadšené recenze. Vynikají svou úlohu: umývají a čistí vlasy, aby svítily. A příjemné aroma mentolu nebo banánu s melounem posiluje tento efekt. Z mínusů si všimněte, že tento šampon není vhodný pro časté použití, protože šampon může způsobit svědění a vlasy mohou být slabší. Nejlepší využití je jednou za dva týdny.

Šampon Kapous Regenerující

Vzhledem k různým aminokyselinám, které tvoří tento šampon, pomáhá obnovit poškozené vlasy, čímž je zdravější a nasycené. Stojí za zmínku, že tento šampon je bez síranů, což znamená, že se nemusíte bát vnikat do vlasů nějakou chemickou látkou.

Recenze šamponu Kapous Regenerating

Recenze tohoto regeneračního šamponu jsou velmi dobré. Vlasy, jak se říkají, jsou měkké a postupně získávají nový vzhled a cena je pouze 400 rublů na 250 ml (ale pro některé se může zdát drahé)

Kapousové šampony pro rovné a kudrnaté vlasy

Tyto šampony řady Smooth and Curly jsou vytvořeny pro majitele rovných vlasů a dívky s kudrlinami :). V prvním případě jsou vlasy hladké a rovné a ve druhé - vlasy jsou dobře rozvinuté a jejich struktura je obnovena. Cena těchto šamponů není příliš vysoká - 230 rublů na 200 ml.

Přehledy těchto šamponů, stejně jako jiných šampónů Kapus, jsou pozitivní: šampon ve většině případů plní své vlastnosti. A samozřejmě existují lidé, kteří tyto šampony nemohli pomoci (kvůli jejich individuální nesnášenlivosti) a psali, že šampony jsou neúčinné :)

Jiné šampony Kapus (například pro objem vlasů, živin a další) provádějí kromě čištění vlasů i jejich funkce uvedené v názvu. A recenze jsou ve většině případů pozitivní. V důsledku toho je Capus v černé barvě ve všech svých šamponech jak v cenách, tak v názorech na ně. Takže můžete bezpečně nakupovat a cítit účinnost na sobě :)

Šampon "Capus": typy, recenze, které si vyberete

Na co se zaměřujete při výběru vlasového šamponu? Za cenu, balení, chuť, reklamu? Hlavní věc, kterou musíte věnovat, je kvalita šamponu, typ vlasů a pokožku hlavy, pro kterou jsou určeny.

Nedávno se profesionální kosmetika pro péči o vlasy stala k dispozici všem, ale bohužel její náklady často kousají. Ale co když chcete použít nástroj profesionální kvality a touha přeplňovat se dosud neobjevila? Zvažte finanční prostředky od profesionální značky Kapous - typy šamponů a hodnocení zákazníků. A možná najdete odpověď na vaši otázku.

Kapous Professional

Domácí značka Kapous Professional byla založena v roce 2001. Celá produkce je soustředěna v západní Evropě, což znamená, že značka splňuje požadavky nejen ruských, ale i evropských norem kvality.

Kosmetika má kompletní řadu produktů pro barvení, péči, obnovu vlasů, stejně jako styling a perm. Všechny nástroje jsou vyvinuty předními technologiemi a trichology, používající přírodní ingredience: extrakty cenných rostlin, ovoce, éterické oleje.

Profesionální produktová řada je k dispozici nejen kosmetickým salonům a soukromým kadeřníkům, ale každému, kdo si přeje používat doma vysoce kvalitní výrobky pro péči o vlasy. Jedním z nejoblíbenějších produktů značky je šampon Kapus. Výběr je opravdu skvělý, každý si může vybrat šampon, který je ideální pro typ vlasů a pokožku hlavy.

Další nepopiratelnou výhodou produktů společnosti Kapus je cena. Značka není "podvádět" za složité balení, parfémy, reklamu, což neovlivňuje kvalitu finančních prostředků.

Jak si vybrat šampon

Při sledování módy na šamponech inzerovaných v sociálních sítích zapomínáme, že její hlavní funkcí je čistění vlasů a pokožky hlavy od nečistot a mazu. Obnovte poškozené prameny a "pájku" rozdělené konce, bohužel nemůže. Takže, co musíte při výběru šamponu věnovat pozornost?

Hlavní věc, na kterou se musíte zaměřit, je typ pokožky hlavy. Nejběžnějším typem je tuk. V souladu s tím by šampon měl být vybrán "pro mastné vlasy" bez ohledu na stav konců. Totéž platí pro normální a suchou pokožku. Prostředky označené "pro všechny typy vlasů" mohou být použity, ale pouze pokud se vám to hodí dokonale. Například šampon Kapus s mentolem je vhodný pro všechny typy vlasů. Jemně čistí, vyživuje, vyživuje pokožku a prameny živinami. Menthol, který je součástí, ochladí a osvěží příjemně, což je ideální pro letní období.

Mírně odlišná situace s barvenými vlasy, zejména v jasných barvách - červená a měděná. Obyčejné šampony mají tendenci "vymývat" barvu, proto ji zachránit, je lepší použít "pro barevné vlasy" nebo odstín. Tyto šampony mohou být použity, pokud není nadměrná mastná pokožka hlavy, lupy, vypadávání vlasů nebo alergie.

Léčba lupů nebo vypadávání vlasů je nejlépe doprovázena vhodnými terapeutickými šampony.

Pro barevné vlasy

Profesionální šampóny pro péči o barvu pro barvené vlasy chrání barvu na molekulární úrovni, což zabraňuje tomu, aby se "vymylo". Nástroj nejen čistí pokožku hlavy a vlasy, ale také vyživuje kořeny. Kompozice obsahuje vitamín E a biologicky aktivní složky obsažené v obilovinách, které mají příznivý vliv na stav kůže a kadeřnictví.

Aktivní složky pracího prostředku nezasychají ani dráždí kůži, ale naopak obnovují PH rovnováhu. Šampon "Capus" pro barvené vlasy má další plus - velmi chutnou karamelovou chuť, zanechávající lehký sladký závoj na pramenech.

Proti lupům

Kapous Profilactic je účinný prostředek proti lupům, svědění, podráždění pokožky hlavy. Aktivní součástí tohoto nástroje je pyrithionát zinečnatý. Díky svým anti-mykotickým, antibakteriálním a protizánětlivým vlastnostem bojuje také s houbovými infekcemi.

Také šampon Kapus obsahuje čajovníkový olej bohatý na terpenoidy. Má také antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Výsledek je patrný po čtvrté aplikaci. Lupiny prochází rychle a trvale.

Proti spadu

Pokud ztráta vlasů není způsobena onemocněním vnitřních orgánů, ale je čistě kosmetická povaha, spojená s nevhodnou péčí, pomůže tento problém vyřešit pomocí přípravku Kapus remedy - Léčivý šampon. Tato řada je zaměřena na potlačení vypadávání vlasů posilováním vlasových folikulů. Bylinné výtažky a extrakt z chmelových kuželů zvyšují krevní oběh, který posiluje folikuly. Výsledkem je zrychlení růstu vlasů a zabránění ztrátám.

Šampon, díky přírodním ingrediencím, nezasychá a nedráždí pokožku. Nejúčinnější v kombinaci s dalšími prostředky z léčby: lotion a ampule proti ztrátě.

Bez síranu

Ukázalo se, že svěží, voňavá pěna, která se nám při mytí našich vlasů velmi líbí, je tvořena zcela nezdravými chemikáliemi - sírany. Sodný kokosový síran, laurylsulfát amonný, síran laurát hořečnatý - sloučeniny, které se nacházejí téměř ve všech detergentech, od výrobků na mytí nádobí až po sprchové gely a šampony. Dělají dobrou práci se znečištěním, ale, bohužel, jsou nemilosrdní na citlivou pleť. Může vyvolat alergické reakce, zarudnutí, podráždění, svědění. Dobrou zprávou je, že existují bezsulfátové šampony. Tyto sloučeniny jsou nahrazeny jinými, které jsou mnohem jemnější, než se znečišťují, aniž by dráždily a nepřekryly pokožku.

Linka Kapous obsahuje několik takových šamponů:

 • Kapus Magic Šampon bez keratinu bez síranu je ideální pro péči o prameny po rovnání keratinu. Prostředky velmi pečlivě čistí a také vyživují a hydratují vlasy.
 • Profound Re obsahuje cenný marocký olej, který se stará o kudrlinky a jemně čistí pokožku, aniž by způsobil podráždění a těsnost.

Recenze bez obsahu síranu

Co říkají zákazníci, kteří vyzkoušeli šampon Capus? Zpětná vazba na bezsulfátové léky je většinou pozitivní. Zaprvé se jim líbí jejich přijatelná cena. Za druhé, výsledek téměř vždy vyhovuje oba majitelé suchých a poškozených vlasů, pro které je složení šamponu rozhodující, stejně jako ti, kteří se prostě rozhodli odmítnout léky s obsahem síranu. Kupující se po použití těchto nástrojů líbí:

 • Žádné svědění a pocit napjatosti.
 • Pásky nejsou zmatené, snadné se hřebou.
 • Bezbarvý šampon "Capus" voní velmi hezky.

Údržba barev

Je možné zachovat jas barevných kadeřů nejen pomocí šamponu, který přispívá k trvalé barvě, ale také kvůli nátěru, který obnovuje barvení, čímž je jasnější a bohatší. Chcete-li zachovat barvu, přidejte lesk a šampon "Capus Life Color", který vám pomůže přidat lesk a hloubku.

Šampony této řady obsahují jemné složky pracích prostředků, přírodní výtažky a pigmenty, které dodávají kudrlinám jasně bohatý odstín bez amoniaku a oxidačních činidel. Pigmenty obklopují všechny vlasy venku, aniž by se dostaly dovnitř a bez zlomení své struktury. Výsledný odstín se postupně vymývá, takže hranice mezi rostoucími kořeny a barevnými vlákny nebudou. Šampony odstínu jsou uvedeny v následujících tónech:

 • Granátové jablko červené. Vhodné pro udržování barvených vlasů v odstínech červené a kaštanové.
 • Brown. Vhodný pro čokoládu a světle hnědé tóny.
 • Měď. Udržuje jasně červené prameny.
 • Sandy. Barevný teplý blond.
 • Tmavý lilek. Poskytuje jas na tmavé vlasy.
 • Fialová. Neutralizuje žloutnutí bělených kadeř.

Šampon "Kapus" by měl být aplikován na vlhké vlasy, pěnu a držet po dobu tří až pěti minut, v závislosti na požadovaném výsledku. Po důkladném opláchnutí vodou.

Přehledy nástrojů Tint

Šampon "Kapus" recenze je většinou pozitivní. Zákazníci mají rádi:

 • Nízká cena produktu.
 • Glitter, který dává odstíny.
 • Neutralizace žlutého odstínu při použití fialového šamponu.
 • Schopnost dlouhodobě udržovat jasné syté barvy po barvení.

Naneštěstí k tomuto nástroji ne všichni přišli. Někteří kupující poznamenali, že:

 • Neviděl výsledek. Nejčastěji se jedná o nesprávně zvolený odstín na původní barvu.
 • Nespokojen s výsledným odstínem. To může nastat při tonizaci silně poškozených vlasů, často bělených. Protože tento nástroj není trvalým barvivem, výsledek může být nepředvídatelný na porézních a vysušených vlasech.

Jakýkoliv šampon Kapus si zaslouží pozornost jako levný a vysoce kvalitní produkt. Ale zvolit si ideální nástroj, musíte zkusit!

Šampon Kapous: recenze, sortiment a funkce

Kapus je výrobcem profesionální vlasové kosmetiky, i když mnohé z produktů, které produkuje, jsou stále více využívány pro domácí péči o vlasy.

Tento článek bude podrobně diskutovat o šamponech firmy Kapus, stejně jako o některých recenzích.

Šampony Kapus

Mezi produkty, které společnost vyrábí, lze nalézt jak kosmetiku určenou pouze pro použití odborníky v kosmetických salonech, tak i zboží, které lze úspěšně použít doma k pravidelné péči o sebe.

Firma Kapus vyrábí více než deset sérií šamponů, mezi něž patří prostředky:

 • pro poškozené a ztenčené vlasy;
 • obarvené;
 • kudrnaté;
 • péče o šampony s vitaminovými komplexy a oleji v kompozici;
 • výrobky pro muže;
 • tónované šampony, které vám umožní krátkou změnu barvy vlasů;

Kromě toho každá maska ​​obsahuje také masky a balzámy.

Absolutně veškerá kosmetika vyráběná společností Kapus podléhá přísné kontrole kvality, která jí umožňuje splnit klasické evropské a domácí normy.

Profilactic Series

Prostředky uvedené v tomto řádku jsou určeny k řešení problémů, jako je například prolaps a lupy.

Objem jedné láhve šamponu z této linie - 250 mililitrů.

Čisticí šampon pro lupy

Má lehkou strukturu a příjemnou jablečnou chuť. Zlepšuje odolnost vlasů v boji proti škodlivým faktorům prostředí.

Má antibakteriální a protizánětlivý účinek vzhledem k obsahu jeho složení pyrithionátu zinečnatého. Eliminuje svědění a nepohodlí.

Proti spadu

Šampon, který obsahuje komplex účinných látek. Textury média jsou lehké. Navrženy tak, aby zabránily vypadávání vlasů a urychlily jejich růst, což přispívá k obsahu složení extraktu chmele, což vede k normálním metabolizmům, zlepšuje krevní oběh a posiluje folikuly.

Vhodný pro jakýkoli typ.

Hodnocení:

Nelíbil jsem produkt. To bylo používáno do dvou týdnů - vlasy se staly tenké a suché, to bylo obtížné hřeben. Nakonec se objevila lupy. Pokud jde o spád - jak to bylo, zůstává. Neříkám mu, aby koupil.

Měkká pro tenké a slabé vlasy

Měkké prostředky vyrobené speciálně pro jemnou péči o suché, porézní, opakovaně namalované a rozjasněné vlasy.

Hlavní složkou produktu je extrakt z bambusu, který vyživuje vlasy pomocí užitečných vitaminů a mikroelementů.

Vhodné pro všechny typy.

Hodnocení:

Perfektní šampon, pečuje velmi pečlivě. To voní dobře, je skvělé pěnění, je snadné umýt vlasy, stejně jako umýt. Z mínusů můžu jmenovat pouze cenu, i když je nástroj stále ekonomický a trvá dlouhou dobu. Doporučuji!

Pro mastné vlasy

Určeno pro jemné čištění vlasů a pokožky hlavy. Dokonale hydratuje, normalizuje funkci mazových žláz, má protizánětlivý a uklidňující účinek. Ideální pro každodenní použití. Oranžový extrakt bohatý na vitamíny, obsažený ve výrobku, snižuje aktivitu mazových žláz, resp. Činí vlasy méně mastnými.

Hodnocení:

Chci jen říct, že se mi líbila design láhve, ale neměl jsem rád skutečnost, že v ruštině nebylo ani slovo. Po prvním použití se vlasy ztuhly, musel jsem použít balzám a nemám rád - hlava se stává mastnou.

Není příliš jasné, je efektivní nebo ne. Někdy čistota vlasů stačí na dva dny, někdy jen na jednu. Co je nejstrašnější - nástroj vyvolal vzhled lupin, který se musel dlouho zbavit. Nevím, možná, že mě prostě nezapadá, ale považuji ho za první tři.

Náklady na výrobky zahrnuté v tomto řádku, zpravidla, nepřesahuje 250 rublů.

Profesionální řady

Pravítko, které obsahuje tři nástroje pro řešení různých problémů.

Mentolový šampon

Prostředky pro každodenní použití. Vhodné pro všechny typy. Jemně a jemně pečujte o vlasy.

Cena - 280 rublů na litr.

Hodnocení:

Když si koupil pohled, první věc zaháněla stylový a stručný design láhve, která se nemůže radovat. Zásobník se ale nelíbil, protože se ukázalo, že to není příliš výhodné.

Textura je velmi příjemná, není příliš tlustá, ale není kapalná. Vůně je nádherná. Šampon výrazně umyje vlasy, které se poté lehce a měkčí. Příjemné aroma mentolu zůstane s vámi po dlouhou dobu. Jako mínus jsem si všiml, že to často nebudete používat, protože můžete úplně vypustit vlasy.

Pro malované

Měkký výrobek pro péči o vlasy, často vystavený chemickému napadení. Kombinace složek obsažených v kompozici po dlouhou dobu zachovává barvu a přispívá k obnově struktury. Keratin tvoří vlasy hladké, měkké a lesklé.

Cena je asi 350 rublů na litr.

Hodnocení:

Používám šampón s balzámem stejné barvy. Vlasy jsou měkké a příjemné na dotek, vypadají zdravě. Jsem blondýnka a pro mě hlavní věc je zachování barvy a absence žlutých skvrn na plátně. Šampon Capus dělá s tím vynikající práci. Po umytí není třeba dokonce ani česání - všechno se rozpadá. Doporučuji!

Koncentrován pro všechny typy

Hluboce čistí, zcela odstraní všechny zbytky stylingu a dalších nečistot. Obnovuje strukturu.

Nedoporučuje se pro denní péči.

Nástroj stojí 330 rublů na litr.

Hodnocení:

Používám tento šampon při omytí prášku k osvětlení. Nechci vám poradit, abyste si právě tak umyl hlavy a ještě častěji, pokud máte barevné vlasy - všechny barvy se umyjí bez stopy. Kromě toho vysušte vlasy a připravte si jeden velký koltun, který je pak prostě nemožný odhalit.

Série péče o vlasy

Obsahuje 4 bezsulfátové šampony.

Pro malované

Poskytuje vysoce kvalitní péči o barevné vlasy a skvělý výživný účinek na vlasové kořeny.

Vitamín E a složky obiloviny obsažené v přípravku pomohou udržet barvu jasnou po dlouhou dobu a mléčné bílkoviny obnoví strukturu oslabenou po proceduře.

Vhodné pro každodenní použití.

Cena - 230 rublů.

Hodnocení:

Znamená perfektně pěny a bez námahy dokonce odstraňuje olejové masky. Nemohu říci, že barva na velmi dlouhou dobu zůstává nezměněna, ale je vyplavena zřejmě pomaleji.

Vlasy jsou nádherné, měkké a lesklé. Dokonce i moje sušené konce vypadají mnohem lépe. Radím vám, abyste si zakoupili!

Přidání hlasitosti

Bavlníkové bílkoviny ve složení tohoto výrobku zlepšují stav ztenčených a matných vlasů, obnovují jejich sílu a zdraví a tím zvyšují objem.

Šampon lze použít každý den.

Cena - 230 rublů.

Hodnocení:

Použiji ji pouze v kombinaci s balzámem a nemohu říci nic špatného. Vůně není nepříjemná a velmi příjemná. Vlasy jsou dobře vymyté. Vlasy nemají žádnou závislost na tomto šamponu. Také se mi líbí hlasitost, já s ním osobně mám více než měsíc a půl.

Obnova

Arganový olej a ovoce aminokyseliny dokonale vyživují, hydratují a chrání oslabené vlasy, obnovují jejich sílu a zdravý vzhled. Šampon je prostředek k přípravě vlasové hlavy pro další regenerační postupy. Doporučuje se používat jej jednou týdně a kombinovat je s balzámem ze stejné linie.

Cena - asi 250 rublů.

Hodnocení:

Nástroj jsem se po první aplikaci velmi líbil. Šampon dobře umyje všechny stylingové výrobky a oleje, ačkoli je jeho složení opravdu měkké. I když ji aplikujete samostatně, aniž byste jej kombinovali s maskou, výsledek je velkolepý. Vlasy jsou měkké, krásné a snadno se hřebčí. Výrobek je neváží a nemá vliv na mastnotu. Doporučuji!

Pro každý den

Multivitamínový komplex, který je součástí výrobku, zajišťuje vysoce kvalitní denní odjezd. Šampon vhodný pro jakýkoliv typ.

Cena - 230 rublů.

Hodnocení:

Šampon dobře promyje vlasy, nevysuší je, ale je hladký, objemný a zářící. Po použití zůstávají čisté po dlouhou dobu a hroty ani nepotřebují používat nesmazatelné prostředky.

Fragrance Free Series

Sortiment obsahuje tři produkty.

S biotinem, zvyšujícím a stimulujícím růstem

Hlavní složkou je biotin, který normalizuje metabolismus a eliminuje nesrovnalosti ve struktuře. Vlasy jsou plné síly a energie, stávají se lesklé, měkké a poslušné.

Cena je 500 rublů.

Hodnocení:

Nápravné opatření se nepodařilo zvládnout silnou ztrátu, ale mohu říci, že mě posiluje a obnovuje vlasy. Jejich vzhled se stal dobře upraveným a zdravým. Používejte v kombinaci s lotionem.

Hydratace s arganovým olejem

Poskytuje vynikající péči, zvlhčení a změkčení. Vhodné pro trvalé použití.

Cena - 310 rublů.

Hodnocení:

Šampon jemně pečuje o vlasy, při mytí klesá na minimum, což znamená, že nemusíte čistý odtok po celou dobu - to je obrovský přínos pro mě. Vlasy zůstávají čisté po dlouhou dobu a produkt skutečně zrychluje růst! Obecně platí, že jsem potěšen a rozhodně doporučuji!

Magický keratin

Vyživuje, opravuje a léčí poškozené vlasy. Je vynikajícím nástrojem pro přípravu vlasů pro následné regenerační postupy.

Náklady - 410 rublů.

Hodnocení:

Nemůžu říct, že při použití tohoto šamponu se dostalo do divokého potěšení. Líbí se mi jeho složení. Také dobře promyje vlasy, ale dlouho nezůstává čisté. Stávají se měkčí, životy. Doporučuji šampon, ale pouze pokud neočekáváte nějaký neuvěřitelný restorativní účinek z tohoto obvyklého léku.

Kapousový šampon Pro všechny typy vlasů

Hluboce chrání šampon marketingový pohyb nebo potřebujete? + Fotky šamponu a vlasů

Každý, kdo navštívil můj přehled Dobrý den)

Šampon pro hluboké čištění - jaký šampon je a proč je potřeba? A potřebujeme to, nebo je to jen další marketingový krok? Pokusíme se to zjistit.

Mám pozitivní postoj v Kapousu a je k dispozici a hodný pozornosti. Už jsem zkusil jejich šampon, balzám, tekutinu, takže když jsem přemýšlel o hlubokých čisticích šamponech, rozhodl jsem se vzít šampon, obzvlášť jsem si ji koupil u domu a vždycky musím jít a hledat něco ve svém městě.

Mám takovou smíšenou péči o vlasy - používám také takové domácí olejové masky a současně se nedotýkám organických látek a miluji silikony. Jedná se o silikony, které dávají mé přirozeně porézní struktuře dobrý vizuální efekt. A vlasy by měly být nejen zdravé, ale také krásné. Mám chaotické kudrlinky, vlny, jsou suché na délku a to vše vyžaduje dobrý, správný přístup, takže vlasy nevypadají jako houba.

Předtím nebyly žádné takové šampony a dříve, stejně jako bez nich, opravdu potřebujete takový šampon? Pokud používáte produkty se silikony, zejména kapalnými krystaly, tekutinami, vlasovými sérum, olejovými elixiry, pokud používáte stylingové produkty - laky, pěny, vlasové krémy, pokud chcete připravit vlasy například na laminování nebo jinou hlubší péči, i když máte špatnou vodu z kohoutku - a může dojít k zvýšenému obsahu bělícího prostředku, protože je to můj největší výsledek "ANO")

V našich šampónech / balzámů / maskách / jakékoliv sérum pro špičky jsou často nesmazatelné silikony. Neumývají se vodou a pravidelným šamponem. Když se hromadí na vlasy, vlasy se stávají matné, plné takových vlasů - rychleji tlučí a někdy i po umytí hlavy není okamžitě drobivost a čistota vlasů. Nemusíte se obtěžovat našimi produkty péče, které obsahují silikony a obzvláště silikony, je třeba, abyste mohli tyto silikony umýt, aby nedošlo k přetížení vlasů. A pak bude existovat ochranná funkce ze silikonů, stejně jako krásný vizuální efekt a současně nemůžeš jít příliš daleko a ublížit jim.

No, teď o samotném šampónu, přísně řečeno.

Šampon má velkou láhev! Nevím, jestli budu mít čas ho použít až do uplynutí doby platnosti, s největší pravděpodobností ne. Má trvanlivost 3 roky. Líbí se mi černá barva láhve, vypadá to dobře)

Šampon nemá dávkovač - je nutné ho koupit samostatně, emisní cena je 50 re.

Šampon má tak nenápadný, lehký zápach. Upřímně řečeno, nerozumím tomu, co voní, ale vůně je příjemná a měkká.

Konzistence šampónu je poměrně hustá, absolutně průhledná barva, neexistuje žádný perleť, nic.

Šampónová pěna není příliš superpodarská, na čtyřnásobek tak pěna od něj. Ale spotřeba šampónu najednou, možná trochu víc než spotřeba konvenčního šamponu, i když není fakt, běžné šampony jsou také odlišné. A vezmeme-li v úvahu skutečnost, že musíte každou 1-3 měsíci umýt vlasy tímto šamponem, průtok je pouze mikroskopický)

Používám tento šampon tak velmi zřídka, jednou za 2 měsíce, přibližně. Mám to hlavou jako obvyklý šampon, dvakrát jsem si umyla hlavu. Když jsem si to dal na své kořeny, umyl jsem celou délku dobře s hojnou pěnou. S běžným šamponem se skoro nedotýkám délky - v procesu se omývá a tady dávám větší pozornost délce, abych umyl silikony. Po šamponu obvykle používám masku na vlasy.

Šampon čistí vlasy velmi čistě, dokud nevykousá. Šmouhy nejsou jen kořeny - celá délka je držena pohromadě!) Poté je třeba aplikovat masku nebo alespoň balzám, jinak tam budou suché a tvrdé vlasy. Moje vlasy po sušení jsou drobnější, objemnější a lehčí. Vyschne konce, ale nezneužívám to, a proto tekutina nebo olej na špičkách dokonale šetří suchost. Moje vlasy se po tomto šamponu cítí velmi čisté!) Je to pro ně snadné a chtějí létat!) Pravda je, vlasy se stávají světlejšími!) A vizuálně se to zvětší!) Dokonce i ocas je hrubší na dotek - je to samozřejmě od fluffiness! s mou strukturou, více fluffiness, ale s dalším mytím s jednoduchým šamponem, samozřejmě, to projde. A účinek čistších vlasů trvá nějakou dobu.

NEDOPORUČUJEME PRO ČERSTVÉ POUŽITÍ, protože se mohou poškodit mazové žlázy.

Vyhánějíme nezvaněné hosty z hlavy! Ne pro denní použití. (+ fotka)

Tato recenze se netýká vši, jak si myslíte;)))

Nevítanými hosty myslím silikony.

Můj známý s výrobou Kapus začal s hydratačním sérem. Byla velmi potěšena a rozhodla se protestovat a další věci.

Tento šampon koupil v obchodě profesionální kosmetiku na vlasy.

Na samotném šampónu je napsáno, že je to prostředek pro hluboké čištění vlasů a pokožky hlavy a není vhodný pro každodenní použití! Používám ho jednou týdně. Nesnažil jsem se ještě umyt masky, umyla jsem masky čistou čarou. Předchozí recenze neleží, vlasy po tomto šamponu opravdu skřípějí.

Šampon plní funkci dokonale - čistí vlasy. Ale podle mého názoru, končí po jeho mírném suchu, možná další finanční prostředky budou vyžadovány.

S takovými ekonomickými náklady to určitě stačí za rok, nebo dokonce více.

Myslím, že to stojí za to zkusit.

Ach, skoro jsem zapomněl psát - vůně chladí, z nějakého důvodu se přidávám k salonu

Sooooo good) Dodržujte úkol 5 ++++ (kompozice fotografií)

Objednal jsem doma doma laminování doma, ale dozvěděl jsem se, že před tímto postupem potřebujete vlasy dobře vyčistit. Musel jsem studovat Ireku při hledání dobrého a levného čistícího šamponu.

Volba klesla capus. a ne ztratí. Jeho úkol se velmi dobře vyrovnal. Vlasy byly omyty, aby vyštěkaly, vykřikovaly z čistoty, i když vysušily. Zvláště jsou dobře omyvatelné olejové masky. Vždy jsem měl problém vypláchnout kokosový olej a olej amla z vlasů, ale s tímto šamponem už žádné takové problémy neexistují. A pro ty, kteří neustále používají pěny, laky atd., Je tento šampon bohoslovím. Je nutné je používat často, jednou za 3-4 týdny je dost a vlasy vám poděkují. Objem lahve je 1 litr, což stačí na několik let. Prodává se bez výdejního stojanu (potřebuje se kupovat samostatně).

Složení šamponu určitě není nejpřirozenější, ale netrápí mě.

Poprvé jsem si umyla vlasy jen s tímto šamponem bez balzámu - vlasy byly načechrané, ale rozptýlené a lesklé. Pak bylo mýdlo již s balzámem - výsledek je ještě lepší, vlasy se staly hladké, poslušný a živý, což je pro mě důležité, protože mé vlasy jsou pruhované a vypadají bez života (naposledy ho spálily) a po porodu. Takže velmi doporučujeme.

FOTOGRAFIE VLASŮ. Určitě potřebuji něco jiného.

Řeknu vám současně o zkušenostech s použitím šamponu pro všechny typy vlasů od Kapousu s extra bílkovinami a kolagenem, které údajně zlepšují mikrocirkulaci krve a urychlují růst vlasů.

Šampon je průhledný, voní dobře, dobře pěne (co říká - všichni dobře víme). No, je to jen obrovské množství - celý litr za nízkou cenu - 350-400 rublů.

Má ale také jednu hlavní nevýhodu - šampon není vhodný pro časté použití, protože mohou být narušeny mazové žlázy. Rozhodl jsem se to zkontrolovat, v naději, že to vyvrací... Bohužel, ukázalo se to jako pravda. V průběhu času mi vlasy začaly růst tlusté příštího rána (většinou mou hlavu každý třetí den). Je lepší, abyste se s výrobcem "nepokoušeli" a dodržujte všechny tipy. Ano, vlasy voní chutně, ano, ne těžké. To je všechno. Nezaznamenala jsem zrychlený růst vlasů a skutečně existovaly určité zvláštní výhody. Mnoho minusů však nebylo možné identifikovat.

teď ji používám ne více než jednou za týden nebo dva. Závěr: Nemohu poradit, abych nekoupil. Pro změnu jej můžete použít jednou za 2 týdny.

Nevěnujte pozornost ostatním kapusovým produktům na fotografii. Matka

Creak

Rozhodla jsem se vyzkoušet všechny skvělé kapuce a tak se stalo, že jsem koupil celý litr :) Šampon je určen k hlubokému čištění vlasů. Vzal jsem si očekávání, že budu umyt domácí masky. Obecně platí, že všichni moji známí zakoupili šampon z důvodu, že každý den je lak, pak pěna, pěna nebo něco jiného, ​​takže je zapotřebí hluboké čištění. Snažím se, aby do vlasů nehýbaly stylingové výrobky.
Mohu si všimnout, že šampon je výborný, ale samozřejmě existují VUT:
-Neodpovídám bych, aby každý den umyl hlavy, vysychá konce vlasů.
-Pokud se často umyjete, oooooochen rychle špiní.
-Nevhodný uzávěr (vyndal jsem dávkovač z jiné lahve)

Obecně platí, že šampon je velmi dobrý:
umyje vlasy, dokud nevytrhne
během hydratace
úžasný lesk
pěkná cena - 300 rublů na litr
aroma
měkké na dotek
Vynikající hřeben.

Pravděpodobně stačí, aby mluvili, fotky říkají všechno.
Děkuji všem a radím.

Líbila jsem se fotografii vlasů

Rushila zkusit kapousový šampon po přečtení pozitivních recenzí o této společnosti. Koupil šampon pro všechny typy vlasů s mentolem.
Šampon má mírně hustou konzistenci, pěnu dobře, má příjemnou mátovou chuť, osvěží dobře a bude zvláště dobrý v horkém počasí. Velmi příjemný pocit po použití.
Na fotografii jsou vlasy umyté pouze tímto šamponem bez použití balzámu a masky. Nenatilé vlasy, takže po použití tohoto šamponu se nezamlouvám a neuchovávám ani bez balzámu. Vlasy se dobře umyjí, nedostávají tuk, jsou čisté, dobře umyté a objemné.
Rozhodně doporučujeme vyzkoušet. Dostatečný šampon za nízkou cenu.
K nepohodlím se postarám jen o to, že je nepohodlné ji použít z této obrovské láhve, někdy se vysype příliš mnoho šamponu. A to se obtěžuje používat, ale to všechno nekončí =) Ale to je pro někoho, kdo je jako - dost dlouho)

Pet

Všiml jsem si, že po dlouhém používání i organických šamponů (a nepoužívám mnoho masky apod.), Zdá se, že moje vlasy začínají být mýdlené. To znamená, že se na nich objevuje nějaký film, ať už tučný nebo pot, který není vyprázdněn, jak často není moje hlava moje. A rozhodla jsem se to zkusit, i když jsem četla, že je škodlivé, silikonové, že se používá pouze v salonech a teprve před rozsáhlými postupy (například barvení, ošetření). Ale koupil jsem to stejně. Používám to velmi zřídka, jednou za měsíc je nejčastější. Jeho efekt je však výborný: umývá hlavu tak, aby nebyla náznakem toho samého filmu, ale zároveň je velmi měkká a šetří vlasy. Po něm jsem si nasadil masku a druhý den jsem měl úžasné vlasy. Maska funguje zvláště dobře na vlasy po šamponu. Jeho vůně je sladká, chemická. Struktura je silná a slizovitá (miluji slizniční šampony). Hyper-mega ekonomický, protože by měl být zřídka používán. Objem šamponu je celý litr, takže si nejsem jistý, že jej budu používat až do konce skladovatelnosti (3 roky). Cena - 300 rublů. Po šamponu se hlava pomalu stává tlustou (účinnost je však krátkodobá).

Vypouštíme silikony!

Dlouho jsem chtěl získat šampon pro čištění hlubokých vlasů a nakonec jsem se rozhodl, že to byl Kapous, který si to vybral, protože jsem již testoval velké množství výrobků z této značky a více než jedno mě nezklamalo. Potřeba takového šamponu vznikla kvůli skutečnosti, že v poslední době používám několik výrobků obsahujících silikony a je třeba je nějakým způsobem vymyt z vlasů. Nyní o šampon, samotný šampon je absolutně průhledný, silný, vlasy "prasknou". Moje hlava je nejvýše jednou za měsíc, pokud se mé vlasy používají častěji, vlasy se stávají houbou, takže nedoporučuji experimentovat. Vlasy jsou velmi dobře umyté, jsou lehké a objemné. Koupil jsem ho u prof. skladová cena je asi 300-350 rublů na 1 litr šamponu. Velkým mínusem pro mě je to, že jsem nemohl najít takový šampon v malém množství, protože s ohledem na četnost používání, bude to pravděpodobně trvat mě asi pět let. Obecně se mi líbila šampon, vyřeší to úkol, doporučuji to!

Pro Více Informací O Suché Vlasy