logo

Keto Plus - oficiální návod k použití

POKYNY

o lékařském použití drogy

Registrační číslo: П N013925 / 01-150807

Obchodní název: Keto plus

Mezinárodní nechráněný název nebo název seskupení: pyrithion zinek + ketokonazol

Forma dávkování: šampon

Složení:
Účinná látka:
ketokonazol - 20 mg / g,
pyrithion zinek - 10 mg / g
Pomocné látky shkoo, vůně "Švýcarská kytice", čistá voda.

Popis: Viskózní suspenze růžové barvy s příjemným zápachem

Farmakoterapeutická skupina: Antifungální činidlo
ATX D01AE kód

Farmakologické vlastnosti
Farmakodynamika
Ketokonazol, syntetický derivát imidazol-dioxalan, má antifungální aktivitu proti dermatofytům, jako jsou Trichophyton spp., Epidermophyton spp., Microsporum spp a kvasinky podobné houbám, jako jsou Candida spp a Malassezia furfur (Pityrosporum ovale).
Pyrithion zinečnatý - má antiproliferační účinek na epiteliální buňky a vykazuje antifungální účinnost proti Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare, což způsobuje nadměrné olupování kůže.
Keta šampon a rychle snižuje odlupování a svědění pokožky hlavy, která je obvykle spojena s lupinami a seboroickou dermatitidou.

Farmakokinetika
Absorpce účinných látek přes kůži při topickém použití je zanedbatelná. Vzhledem k tomu, že i při dlouhodobém užívání není obsah ketokonazolu a pyrithionu zinku v krvi určen, lze usoudit, že lék nemá systémový účinek.

Indikace pro použití
Léčba a prevence kožních a skalpových lézí způsobených malassezií furfur (Pityrosporum ovale) kvasinkových mikroorganismů, jako je pityriasis versicolor, seboroická dermatitida pokožky hlavy a různé typy lupů.

Kontraindikace
Přecitlivělost.

Dávkování a podání
Zevnitř naneste šampon na postižené oblasti pokožky a pokožku hlavy po dobu 3-5 minut, poté opláchněte vodou.

Nežádoucí účinky
Keto plus je obvykle dobře tolerován. Stejně jako u jiných šamponů může nastat lokální podráždění a svědění. Vlasy mohou být mastné nebo suché.
Obvykle při použití šamponu Keto a tyto jevy jsou zřídka pozorovány.
V některých případech, zejména u pacientů s chemicky poškozenými nebo šedými vlasy, byla zaznamenána změna barvy vlasů.

Těhotenství a kojení
Vzhledem k tomu, že místní složky léčiva nejsou prakticky absorbovány, není použití šamponu během těhotenství a laktace kontraindikováno.

Zvláštní instrukce
Při použití šamponu se vyhněte kontaktu s očima. V případě kontaktu šampónu s očima, opláchněte vodou.
Chcete-li zabránit syndromu „zrušit“ s prodlouženou místní léčbě glukokortikosteroidy (GCS), se doporučuje pokračovat v lokální aplikaci kortikosteroidů v kombinaci s Keto navíc šampon s následným postupným vyřazováním kortikosteroidů během 2-3 týdnů. Ve vzácných případech byla při použití Keta šamponu plus pozorována zvýšená ztráta vlasů.

Předávkování
Při použití šamponu Keto plus se nepředpokládá vývoj nadměrné dávky, protože je určen pouze pro vnější použití.
V případě náhodného požití nejsou nutné zvláštní opatření. Aby se zabránilo aspiraci, je zakázáno vyvolat zvracení nebo užívat žaludeční výplach.

Formy uvolnění
Šampon v plastové láhvi o objemu 60 ml. Na 1 lahvičce s pokyny pro použití v balení z lepenky.

Podmínky skladování
V tmavém prostředí při teplotě nejvýše 25 ° C
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti
2 roky. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

Lékařské prázdniny
Bez předpisu.

Výrobce
Glenmark Pharmaceuticals Ltd.
Glenmark dům Wing-ABD. Savant Marg, Chakala Off Západní expresní dálnice Andheri (východ) Mumbai, 400099, Indie.
Stížnosti spotřebitelů zaslané na zastoupení:
Rusko 115191 Moskva, st. Bolshaya Tulskaya, budova 10, budova 9, kancelář č. 9509

Keto Shampoo Plus - recenze a cena

Recenze Keto Shampoo Plus si všimněte, že cena je velmi rozumná, balení je malé, ale nákladově efektivní. Když se objeví lupy, stává se to pro každého nepříjemným problémem. Nikdo nechce pocítit pocit svědění na hlavě a dostat ji na oblečení je ještě dráždivější. Lupiny se vyskytují kvůli působení houby, která musí být ošetřena, nikoli skrytá. Používáte-li obvyklý šampon, pomůže se vám zbavit lupů na krátkou dobu, a pak se to opět objeví. Je nutné používat léky, které ho odstraní.

Součásti a principy působení šamponu

Léčba se skládá ze dvou aktivních látek, které pomáhají zbavit se lupů různých typů, které mají hojivý účinek na kůži hlavy, ketokonazol a pyrithion zinečnatý.

Použití ketokonazolu:

 1. Opatření na vytvoření struktury sloučenin houbových buněčných stěn se zpomalují.
 2. Eliminuje tuky, které se nazývají triglyceridy, skládající se z látek známých jako fosfolipidy a polycyklický alkohol ergosterol.
 3. Zabraňuje tvorbě vláken myceliálních vláken, které se spojují ve významné vrstvě.
 4. Dochází k úbytku buněčných stěn.
 5. Má významný vliv na kvasnicovitou houbu: Malassezii, Candida.
 6. Ovlivňuje také dermatofyty, tzv. Trichophyton, mikrospor a epidermofiton.

Šampon má pomocné komponenty:

 • laurylsulfát sodný;
 • propylenglykol;
 • křemičitan hořečnatý;
 • oxid křemičitý;
 • extrakt z kokosového oleje;
 • vody

Šampon Keto Plus je schopen lokálních účinků, protože není silně absorbován v oblasti aplikace. S pomocí této poměrně krátké době odstranilo svědění na kůži. Skalp také přestane odlupovat, to znamená, že seboroická dermatitida a lupy jsou eliminovány.

Návod k použití

Návod k použití pro Keto Plus:

Použitý šampon vnější cesta. Musí se aplikovat na oblasti pokožky, které byly postiženy houbou, namočené asi pět minut na hlavě. Šampon by měl být zcela omyt vodou.

Použijte šampon po dobu jednoho měsíce, dva dny v týdnu. Pokud máte tinea versicolor, musíte každý den používat šampón po celý týden.

Je lepší provést preventivní léčbu jednou týdně po celý měsíc, pokud se objeví seboroická dermatitida, pokud máte pityriasis versicolor, stačí ji použít jednou za tři až pět dní.

Kontraindikace

Keto Shampoo Plus má pouze jednu kontraindikaci k použití. Platí pro lidi, kteří mají zvláštní citlivost na své aktivní součásti. Neexistují žádné kontraindikace pro tento šampon.

Dokonce i pro těhotné ženy není nebezpečné, ve srovnání s jinými antifungálními léky, protože není schopen systematicky pronikat a ovlivňovat organismus. Keto Plus se dokonale slučuje s kortikosteroidy a jejich vnějšími formami.

Vyvolávání alergických reakcí je velmi vzácné, včetně lokálních podráždění:

Barvené vlasy pod vlivem šamponu mohou změnit barvu.

Sledujte video

Užitečné video k tématu

Cena a její analogy

Přes dobré recenze keta šampon plus, cena není tak cenově dostupné. Šampon Keto Plus je dostupný téměř v každé lékárně, lze jej zakoupit za průměrnou cenu asi 500 rublů na 60 ml a 700 rublů na 150 ml. Mnoho lékáren také uvádí šamponové analogy, které mají stejné farmakologicky účinné složky.

Obsah ketokonazolu je přítomen v indickém Perkhotalu, v lotyšském Mikanisale, v belgickém Nizoralu av ruštině Sibazole a Mycorale.

Náklady na Nizoral jsou v průměru 813 rublů na 120 ml, v Perkhotalu - 500 rublů na 60 ml, Mikanisal -130 rublů na 60 ml, Sibazol - 5 kusů po 5 ml - 120 rublů, 100 ml - 300 rublů, 200 ml - 500 rublů, Mycozoral - za 60 g - 400 rublů.

Zpětná vazba od uživatelů o aplikaci

Jaké recenze o keto šampon plus lidé odjíždějí? Podle hodnocení, šampon Keta Plus je opravdu účinný. Pomáhá eliminovat lupy v krátkém čase. Výrobce šamponů je společnost Glenmark Pharmaceuticals, indická farmaceutická společnost.

Šampon má parfém s květinovou vůní, takže je nejen užitečné, aby si umyli vlasy, ale také si je užívali. Šampon má pěknou růžovou barvu a všechny šamponové láhve jsou balené v těsné krabici. Každá zásilka je doplněna návodem k použití.

Victoria, Rostov-on-Don

Měl jsem houbovou skvrnu ne na obvyklém, charakteristickém místě pro něj, ale na krku. Je zvláštní, odkud pochází - možná ji zvedla ve vaně. Šel jsem na odborníka a předepsal mi šampon Clotrimazole masti a Keto Plus, protože mé vlasy jsou vedle mě.

Po třech týdnech všechno zmizelo a ještě nebylo. Od té doby pečlivě umyji krk neustále.

Andrey, Tomsk

Používám šampon Keto Plus jednou týdně, je stabilní, jen mi pomáhá zbavit se lupů. Lupy se mohou objevit z různých důvodů a není skutečností, že to pomáhá všem, ale může být užitečné pro každého. Pro ty, kteří se zbavují lupin, byste měli ještě zkusit Keto Plus.

Veronica, Petrohrad

Poprvé jsem se s tímto problémem setkal, když mi bylo 15 let. Nezajímala jsem se o léčbu, takže se změnila v bohatou seborrheu. Dermatolog mi poradil šampon Nizoral. Ale když jsem přišel do lékárny, nebyl jsem s cenou tohoto šamponu spokojen.

Dívka v lékárně doporučila šampon Keto Plus. Aplikuji jej celý měsíc, můj svědění zmizel a po čtyřech týdnech zmizel lupiny, dokonce i mé vlasy byly méně tučné a přestaly tekoucí. Keto je velmi efektivní!

Galina. Pskov

Když se seborická dermatitida zhoršila, léky, které jsem obvykle používaly, mi nepomohly. Rozhodla jsem se zkusit Keto Plus. Byl jsem velmi rád, že lupy začaly zmizet. Chladný lék na lupy!

Tatyana, Lvov

Již mnoho let trpí lupy. Poradili Keto Plus. První použití pomohlo zbavit se svědění.

Začala léčbu šamponem podle pokynů. Teď už je moje hlava za den a ne každý, stejně jako předtím. To jsem nemohl ani snít. Můžeme říci, že Keto Plus změnil můj život.

Irina, Tver

Keta Keta Shampoo Plus, opravdu potlačuje lupy. Zkontroloval jsem se na sobě. Cena je levnější a v lékárnách není těžké najít. Takže problém s lupinami je nyní vyřešen, začnete používat Keto Plus.

Keta šampon plus je účinným prostředkem pro potírání onemocnění pokožky hlavy

Keta šampon plus proti lupům a svědění

Jedním z naléhavých problémů v dermatologii je vzhled lupů a svědění hlavy. Nejčastěji se starší pacienti a lidé s jakýmkoli systémovým onemocněním těla zajímají lékaři k lékařům. Hlavní příčinou lupů a svědění je změna kyselé rovnováhy pokožky hlavy (její zvýšení).

Také příčiny takových nepříjemných jevů mohou být:

 • patologie pokožky hlavy,
 • užívání některých léků.

Každý člověk na pokožce hlavy žije obrovský počet mikroorganismů. Ale jsou neškodné až do určité míry: pokud dojde k nějaké provokaci na straně těla, začnou tyto mikroorganismy aktivně působit, což způsobuje vývoj kožních onemocnění.

Nejprve o smutku

Při boji proti lupům byste měli přemýšlet o vlasových přípravcích, které používáte, zejména šampony. Studie ukazují, že 95% šamponů, které se prodávají v obchodě, obsahuje škodlivé chemické složky pro vlasy a pokožku hlavy, jako jsou silikony, parabeny, sulfáty.

Sírany jsou hlavní příčinou ochlupení vlasů a pokožky hlavy a označují se jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Doporučujeme, abyste pečlivě zvážili složení jednotlivých výrobků a přestali používat šampony obsahující tyto součásti. Naši redakční pracovníci provedli analýzu výrobků a zveřejnili hodnocení přírodních šamponů, na nichž získala první místo Mulsa n Cosmetic.

Jediný výrobce, který zcela chybí škodlivé chemické složky. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Jedním z hlavních rysů, které odlišují kvalitní výrobky, je doba trvanlivosti.

Díky použití konzervačních látek škodlivých pro tělo mají síťové produkty trvanlivost 2-3 roky, zatímco přírodní produkty mají skladovatelnost pouze 10 měsíců.

Keta šampon plus

U nemocí pokožky hlavy hraje místní léčba šamponem hlavní roli v terapii. Keto Shampoo Plus je určen k prevenci a léčbě pokožky hlavy postižených chorobami způsobenými kvasinkami. Indikace pro použití:

 • různé druhy lupů
 • lichen (šupinatá),
 • seboroické dermatitidy.

Keta šampon plus pro prevenci a léčbu pokožky hlavy

Keta šampon plus má následující vlastnosti:

 • antimykotika (antifungální),
 • keratoregulatory

Komponent ketokonazol bojuje s houbou.

Studie ukázaly, že keta šampon plus:

 1. Poskytuje účinnou léčbu seboroické dermatitidy.
 2. Po léčbě keto šamponem a remisi trvá déle než po použití jiných podobných prostředků.

To je Keto šampon plus

Nástroj se skládá ze dvou hlavních součástí:

Šampon má vynikající antifungální vlastnosti, rychle se vyrovnává se svědivým skalpem a různým peelingem. V průběhu aplikace prostředků se zastaví růst houby, čímž se sníží množství lupů a svržení se zastaví. Navíc práce mazových žláz se zlepšuje.

Ketokonazol

Ketokonazol je hlavní složkou léčiva, která je známá pro výrazný antifungální účinek na pokožce hlavy. Zastavuje výrobu prvků nezbytných pro vývoj membrány houby.

Porušení jejich syntézy zastavuje vývoj a růst hub, postupně ničí jejich buňky. Ketokonazol má příznivý účinek na strukturu vlasů a obnovuje hlavní procesy.

Pyrithion zinečnatý

Zinkový pyrithion inhibuje vývoj bakterií, které vyvolávají vývoj dermatitidy, psoriázy a dalších houbových infekcí. Látka má také dobrý účinek na obnovu struktury vlasů. Proto je keto plus často předepsán během počátečních fází plešatosti.

Doporučení k použití

Keta šampon plus musí být aplikován na pokožku hlavy, jemně ji masírovat. Poté musíte nástroj nechat 5 minut a opláchnout teplou vodou. Jak často používáte šampon:

 • s pityriasus lichen - 5-7 dní,
 • s seboroickou dermatitidou - dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce,
 • pro předcházení zbavení - 3-5 dní v řadě,
 • prevence seboroické dermatitidy - jednou týdně po dobu jednoho měsíce.

Metoda a doporučení k použití

Návod k použití: vedlejší účinky

Ve většině případů je šampon dobře snášen, ale mohou být někdy pozorovány následující nežádoucí účinky:

 • svědění
 • lokální podráždění pokožky hlavy,
 • zvýšená suchost (olejovitost) vlasů,
 • zřídka se může změnit barva vlasů.

Návod k použití

Cena výrobku se pohybuje v rozmezí 300-400 rublů na 60 ml. A i když máte krátké vlasy, průběh léčby bude poměrně drahý. Proto, před nákupem, mnozí pečlivě studovat recenze, aby neztratili svou volbu.

Recenze

Na různých stránkách a fórech najdete recenze keto plus od žen i mužů. U většiny uživatelů byl pozitivní účinek již viditelný v den 10 léčby. Současně lidé používali pouze tento šampon bez pomoci.

Zpětná vazba uživatele:

Recenze z "MARIAPRO99"

U osob trpících těžkými formami seborey se později objevil pozitivní účinek - bylo zapotřebí nástroj používat alespoň měsíc.

Hodnocení napsal (a) "ivenera"

Většina recenzí naznačuje, že odvaha vlasů a hlavy se vrátila do normálu.

V pokročilých případech seborrhey bylo nutno lék užívat asi 2,5 měsíce k dosažení trvalých výsledků.

Zpětná vazba od "eremeevatoma"

Existují však některé negativní body: někteří lidé se stali závislými na produktu. Během léčby zmizely lupy, ale po zrušení šamponu se objevila znovu. Také někteří lidé začali ztrácet vlasy. To se děje velmi vzácně, ale v případě takových potíží musí být finanční prostředky zastaveny.

Analogy

Cena keto plus je poměrně vysoká, takže kupující často hledají analogy:

Analogy Keto Plus: Sebozol, Nizoral, Mycozoral

Při výběru analogu se ujistěte, že v produktu jsou nezbytně zahrnuty pyrithion zinečnatý a ketokonazol. Ve většině analogů jsou, ale samostatně. Proto ostatní šampony nemohou poskytnout tak složitý účinek jako keto plus. I když je jejich cena atraktivnější, mono šampony nedávají takový efekt jako keto plus.

Recepce během těhotenství

Komponenty přípravku se prakticky neabsorbují do mateřského mléka a nevstupují do krevního oběhu matky, proto není používání Keto plus během těhotenství a laktace zakázáno.

KETO PLUS

◊ Šampon ve formě viskózní suspenze růžové barvy s příjemným zápachem.

Pomocné látky: základní šampon Velko 200 SX (ethylenglykol mono-a distearát, laurylsulfát sodný, diethanolamid z monoethanolamidu kokosový olej mastné kyseliny, a kokosový olej mastné kyseliny), propylenglykol, hypromelosa, koloidní oxid křemičitý, imidurea, hlinitokřemičitan hořečnatý hydrát, barvivo azorubin kyseliny chlorovodíkové koncentrovaná vůně "švýcarská kytice", čistá voda.

60 ml - plastové lahve (1) - kartonové obaly.
150 ml - plastové lahve (1) - kartonové obaly.

Kombinované antifungální léky.

Ketokonazol, syntetický derivát imidazol-dioxalanu, má antifungální aktivitu proti dermatofytům, jako jsou Trichophyton spp., Epidermophyton spp., Microsporum spp. a kvasinky podobné houbám, jako je Candida spp. a Malassezia furfur (Pityrosporum ovale).

Pyrithion zinečnatý - má antiproliferační účinek na epiteliální buňky a vykazuje antifungální účinnost proti Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare, což způsobuje nadměrné olupování kůže.

Keta šampon a rychle snižuje odlupování a svědění pokožky hlavy, která je obvykle spojena s lupinami a seboroickou dermatitidou.

Léčba a prevence houbových lézí pokožky a pokožky hlavy způsobených kvasinkovými mikroorganismy Malassezia furfur (Pityrosporum ovale):

- různé typy lupů.

Zevnitř naneste šampon na postižené oblasti pokožky a pokožku hlavy po dobu 3-5 minut, poté opláchněte vodou.

Při léčbě lišejníků pityriasis - denně 5-7 dní.

Při léčbě seboroické dermatitidy - 2krát týdně po dobu 1 měsíce.

Pro profylaxi pažitky denně po dobu 3-5 dnů.

Pro prevenci seboroické dermatitidy - 1x týdně po dobu 1 měsíce.

Keto plus je obvykle dobře tolerován. Stejně jako u jiných šamponů může nastat lokální podráždění a svědění. Vlasy mohou být mastné nebo suché.

Obvykle při použití šamponu Keto a tyto jevy jsou zřídka pozorovány. V některých případech, zejména u pacientů s chemicky poškozenými nebo šedými vlasy, byla zaznamenána změna barvy vlasů.

Při použití šamponu Keto a rozvoj symptomů předávkování je nepravděpodobné, protože lék je určen pouze pro vnější použití.

V případě náhodného požití nejsou nutné zvláštní opatření. Aby se zabránilo aspiraci, je zakázáno vyvolat zvracení a výplach žaludku.

Při aplikaci šamponu se vyhněte kontaktu s očima. Pokud se šampon dostane do očí, opláchněte je vodou.

Při použití léku u pacientů, kteří používají GCS pro místní použití, aby se zabránilo vysazení, mělo by být jejich užívání pokračováno na pozadí používání Keto šamponu plus následované postupným zrušením GCS během 2-3 týdnů.

Ve vzácných případech při použití šamponu Keto došlo ke zvýšení ztráty vlasů.

Léčivo by mělo být skladováno na temném místě mimo dosah dětí při teplotě nejvýše 25 ° C. Doba použitelnosti - 2 roky.

Keto plus (Keto plus)

Aktivní složka:

Obsah

Farmakologická skupina

Nozologická klasifikace (ICD-10)

Složení

Popis dávkové formy

Viskózní suspenze růžové barvy s příjemným zápachem.

Farmakologický účinek

Farmakodynamika

Ketokonazol, syntetický derivát imidazol-dioxalan má antifungální aktivitu proti dermatofytům, jako jsou Trichophyton spp., Epidermophyton spp., Microsporum spp., A kvasinky podobné kvasinkám, jako je Candida spp. a Malassezia furfur (Pityrosporum ovale).

Pyrithion zinečnatý má antiproliferativní účinek na epiteliální buňky a vykazuje antifungální účinnost proti Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare, což způsobuje nadměrné odlupování kůže.

Keta šampon a rychle snižuje odlupování a svědění pokožky hlavy, která je obvykle spojena s lupinami a seboroickou dermatitidou.

Farmakokinetika

Absorpce účinných látek přes kůži při topickém použití je zanedbatelná. Vzhledem k tomu, že i při dlouhodobém užívání není obsah ketokonazolu a pyrithionu zinku v krvi určen, lze usoudit, že lék nemá systémový účinek.

Keto plus

Léčba a prevence kožních a skalpových lézí způsobených kvasinkami podobných mikroorganismů Malassezia furfur (Pityrosporum ovale), včetně:

seboroická dermatitida pokožky hlavy a různé typy lupů.

Kontraindikace

Přecitlivělost na kteroukoli ze složek.

Používejte během těhotenství a kojení

Vzhledem k tomu, že místní složky léčiva nejsou prakticky absorbovány, není použití šamponu během těhotenství a laktace kontraindikováno.

Nežádoucí účinky

Keto plus je obvykle dobře tolerován. Stejně jako u jiných šamponů může nastat lokální podráždění a svědění. Vlasy mohou být mastné nebo suché. Obvykle při použití šamponu Keto a tyto jevy jsou zřídka pozorovány.

V některých případech, zejména u pacientů s chemicky poškozenými nebo šedými vlasy, byla zaznamenána změna barvy vlasů.

Dávkování a podání

Místně. Aplikujte na postižené oblasti pokožky a pokožku hlavy po dobu 3-5 minut, poté promyjte vodou.

Průběh léčby pityriasis versicoloris - denně po dobu 5-7 dní; s seboroickou dermatitidou - 2krát týdně po dobu 1 měsíce.

Bone-kotle prevence - denně po dobu 3-5 dnů; prevence seboroické dermatitidy pokožky hlavy - 1 krát týdně po dobu 1 měsíce.

Předávkování

Při použití šamponu Keto a rozvoj předávkování se neočekává, protože Výrobek je určen pouze pro externí použití.

V případě náhodného požití nejsou nutné zvláštní opatření. Aby se zabránilo aspiraci, je zakázáno vyvolat zvracení nebo užívat žaludeční výplach.

Zvláštní instrukce

Při použití šamponu se vyhněte kontaktu s očima. Při zasažení očí opláchněte vodou.

Aby se zabránilo vysazení dlouhodobé lokální léčby GCS, doporučuje se pokračovat v jejich lokálním užívání v kombinaci s keto šamponem plus následovaným postupným zrušením GCS po dobu 2-3 týdnů.

Ve vzácných případech byla při použití Keta šamponu plus pozorována zvýšená ztráta vlasů.

Formulář uvolnění

Šampon Na PE, 5, 10, 60, 75, 80, 100 nebo 150 ml v PE lahvičce se šroubovacím PE-krytem. 1 fl. v krabici.

Výrobce

Glenmark Pharmaceuticals Ltd., Indie. E 37, 39, oblast MIDC, Satpur, Nasik, 422007, Maharashtra, Indie.

Jméno a adresa právnické osoby, na jejímž základě je osvědčení o registraci vydáno: Glenmark Pharmaceuticals Ltd., India / Glenmark Pharmaceuticals Ltd., Indie. B / 2 Mahalaxmi Chambers, 22, Bhulabhai Desai Road, Mahalaxmi, Mumbai, 400026, Indie.

Reklamace spotřebitelů na adresu: 115114, Moskva, st. Letnikovská, 2, s. 3, 2. patro.

Tel: (499) 951-00-00.

Podmínky prodeje lékáren

Podmínky uchovávání léků keto

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti Keto Plus

Nepoužívejte po datu vypršení platnosti vytištěném na obalu.

Synonyma nosologických skupin

Ceny v moskevských lékárnách

Nechte svůj komentář

Aktuální poptávkový informační index, ‰

Osvědčení o registraci Keto plus

 • Sada první pomoci
 • Online obchod
 • O společnosti
 • Kontaktujte nás
 • Kontakty pro majitele stránek:
 • +7 (495) 258-97-03
 • +7 (495) 258-97-06
 • E-mail: [email protected]
 • Adresa: Rusko, 123007, Moskva, st. 5. hlavní linie, 12.

Oficiální stránky skupiny společností RLS ®. Hlavní encyklopedie farmaceutického sortimentu ruského internetu. Kniha léků Rlsnet.ru poskytuje uživatelům přístup k pokynům, cenám a popisům léčiv, doplňků stravy, zdravotnických prostředků, zdravotnických prostředků a dalšího zboží. Farmakologická příručka obsahuje informace o složení a formě uvolňování, farmakologické účinky, indikace k použití, kontraindikace, vedlejší účinky, lékové interakce, způsob užívání léků, farmaceutické společnosti. Odkaz na léky obsahuje ceny léků a produktů farmaceutického trhu v Moskvě a dalších městech Ruska.

Přenos, kopírování, šíření informací je zakázán bez souhlasu společnosti RLS-Patent LLC.
Při uvádění informačních materiálů zveřejněných na stránkách www.rlsnet.ru je požadován odkaz na zdroj informací.

Mnohem zajímavější

© 2000-2019. REGISTRACE MEDIA RUSSIA ® RLS ®

Všechna práva vyhrazena.

Komerční použití materiálů není povoleno.

Informace jsou určeny lékařům.

Keto Plus

Popis ke dni 27.4.2015

 • Latinský název: Keto plus
 • ATC kód: D01AC
 • Aktivní složka: Ketokonazol (Ketokonazol), Pyrithion zinek (Pyrithione zinc)
 • Výrobce: GLENMARK PHARMACEUTICALS (Indie)

Složení

Jeden gram keto plus obsahuje 20 mg ketokonazolu, 10 mg pyrithionu zinečnatého.

Další složky: laurylsulfát sodný, ethylenglykol-monostearát, monoethanolamid a diethanolamid, mastných kyselin kokosového oleje, ethylenglykoldistearát, propylenglykol, oxid křemičitý, hypromelosa, magnesium aluminium silikát hydrát, imidurea, kyselina chlorovodíková, azorubin barvivo, aromatická, vodě.

Formulář uvolnění

Viskózní růžové suspenze s příjemnou vůní.

150 nebo 60 ml suspenze v plastové lahvičce; jedna lahvička v balíčku papíru.

Farmakologický účinek

Lokální antifungální působení.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Farmakodynamika

Vícekomponentní antifungální léky.

Ketokonazol je umělý derivát imidazolu. Má antifungální účinky. Ovlivňuje dermatofyty rodů Trichophyton, Epydermophyton, Microsporum; kvasnicové a kvasinkové houby rodu Candida, stejně jako na Pityrosporum ovale a Malassezia futur.

Pyrithion zinečnatý má antiproliferační účinek na epiteliální buňky; má aktivitu proti Pityrosporum orbiculare a ovale, což způsobuje nadměrné olupování epitelu.

Keto Shampoo Plus aktivně snižuje svědění a škálování pokožky hlavy způsobené seboroickou dermatitidou nebo lupinami.

Farmakokinetika

Při externím použití absorpce účinných látek skrze kůži téměř chybí. Při dlouhodobém užívání léku nejsou stanoveny koncentrace v krvi.

Indikace pro použití

Terapie a prevence houbových onemocnění pokožky hlavy ve chlupaté části:

Kontraindikace

Přecitlivělost na součásti nástroje.

Nežádoucí účinky

Lokální reakce: svědění, podráždění pokožky, zvýšené sucho nebo mastné vlasy, ztráta vlasů, změna barvy vlasů.

Návod k použití (metoda a dávkování)

Nástroj se aplikuje s třením na kůži hlavy v chlupaté části a nechá se 4-5 minut a pak se umyje.

Keto Shampoo Plus, návod k použití

Při léčbě šupinovitého šamponu se šupka denně nanáší na týden.

Při seboroické dermatitidě se doporučuje užívat lék dvakrát týdně po dobu 4-5 týdnů.

Chcete-li zabránit pityriasis lichen, měli byste užívat lék denně po dobu 4-5 dní a zabránit seboroické dermatitidě - jednou týdně po dobu jednoho měsíce.

Předávkování

Při užívání léku je výskyt příznaků předávkování nepravděpodobný, protože je určen pouze pro místní použití.

Léčba předávkování: v případě náhodného orálního podání se zvláštní léčba nevyžaduje. Pro zabránění aspirace je zakázáno stimulovat zvracení nebo provádět výplach žaludku.

Interakce

Při aplikaci šamponu na pacienty, kteří dlouhodobě užívají lokální glukokortikosteroidy, měli by pokračovat v léčbě a pomalu dokončit léčbu během 15-20 dnů.

Vzhledem k nedostatku systémové absorpce je reakce s jinými léky nepravděpodobná.

Lék nepoužívejte ve stejnou dobu jako léky obsahující glukokortikosteroidy.

Podmínky prodeje

Podmínky skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na tmavém místě při teplotách do 25 ° C.

Doba použitelnosti

Zvláštní instrukce

Při používání vyvarujte se kontaktu s očima. Pokud se kontakt s očima stále stane, je třeba je opláchnout teplou vodou.

Ve vzácných případech bylo při užívání drogy zaznamenáno vypadávání vlasů.

Při aplikaci léku u pacientů užívajících místní kortikosteroidy, aby nedošlo k rozvoji syndromu je třeba, aby jejich uplatnění společně s šamponem následuje pomalé zrušení glukokortikoidy po dobu 15-20 dnů.

Analogy

Analogy šampon Keto Plus: Bifon Skin, Dermazol, Dermazol Plus, Candide, Kenazol, klotrimazol, Mikospor, Nizoral, Orazol, Perhotal, Ebersept.

Pro děti

Žádné zkušenosti s využíváním finančních prostředků u dětí.

Během těhotenství a kojení

Lék můžete užívat v těchto situacích za přítomnosti přísných indikací.

Recenze Keto Shampoo Plus

Recenze společnosti Keto Plus zaznamenaly vynikající výsledky užívání drogy, u mnoha pacientů zmizely lupínky po 4 dnech. Případy neúčinnosti jsou vzácné. Nežádoucí účinky se vyvinou velmi zřídka.

Cena keta šampon Plus, kde koupit

Cena Keto Plus 60 ml v Rusku je 390-550 rublů. Průměrná cena této formy uvolňování léků na Ukrajině je 200 hřiven.

 • Online lékárny v Rusku Rusko
 • On-line lékárna Ukrajina Ukrajina
 • On-line lékárna Kazachstán Kazachstán

WER.RU

Europharm * 4% sleva na propagační kód medside11

Lékárna Dialog * sleva 100 rub. na promo promo kód (pro objednávky od 1000 rub)

Lékárna IFC

Pharmacy24

PaniaPteka

BIOSFÉRA

Vzdělání: Absolvent Vitebské státní lékařské univerzity se zaměřením na chirurgii. Na univerzitě vedl Radu studentské vědecké společnosti. Pokročilé školení v roce 2010 - v oboru "Onkologie" a v roce 2011 - v oboru "Mamologie, vizuální formy onkologie".

Zkušenost: Práce na všeobecné zdravotní síť 3, chirurg (Vitebsk nouzové nemocnice, Liozno CRH) a na částečný úvazek okres onkolog a traumatologie. Farma pracuje jako zástupce po celý rok ve společnosti "Rubicon".

Vložené 3 racionalizačních návrhů na téma „Optimalizace antibiotické léčby závislosti na druhovém složení mikroflóry“, 2. práce byl oceněn v národní soutěži-přezkoumání výzkumných prací studentů (1 a 3 kategorií).

Keto plus

Keto plus: návod k použití a recenze

Latinský název: Keto plus

Aktivní složka: ketokonazol (ketokonazol) + pyrithion zinek (Pyrithione zinc)

Výrobce: Glenmark Pharmaceuticals Ltd. (Glenmark Pharmaceuticals, Ltd.) (Indie)

Aktualizace popisu a fotografie: 11/27/2018

Ceny v lékárnách: od 482 rublů.

Keto plus je antifungální lék.

Forma uvolnění a složení

Dávkovací forma - šampon: viskózní suspenze růžové barvy s příjemným zápachem (každá 5, 10, 60, 75, 80, 100 a 150 ml v plastových lahvích se šroubovým víčkem typu flip-top, 1 lahvička v kartonové krabičce s pokyny o aplikaci keto plus).

Složení 1 g šamponu:

 • účinné složky: ketokonazol - 20 mg; pyrithion zinečnatý - 10 mg;
 • pomocné komponenty: šampon Velcro SX200 "Švýcarská kytice".

Farmakologické vlastnosti

Farmakodynamika

Farmakologický účinek šamponu je způsoben vlastnostmi jeho účinných látek:

 • Ketokonazol je syntetický imidazol-dioxolanový derivát s antifungální aktivitou proti kvasinkovitým houbám Candida spp. a Malassezia furfur (Pityrosporum ovale), stejně jako dermatofyty Epidermophyton spp., Trichophyton spp. a Microsporum spp.;
 • Pyrithion zinečnatý je komplexní sloučenina, která má antiproliferativní účinek na epiteliální buňky a vykazuje antifungální aktivitu proti houbám Pityrosporum orbiculare a Pityrosporum ovale, které způsobují nadměrné olupování kůže.

Keto Plus rychle snižuje svědění a odlupování pokožky hlavy, které obvykle doprovázejí seboroickou dermatitidu.

Farmakokinetika

Při místní aplikaci šamponu je absorpce účinných látek zanedbatelná. Dokonce i při dlouhodobém užívání léku není ketokonazol a pyrithion zinečnatý v krvi zjištěny, což naznačuje, že Keto plus nemá systémový účinek.

Indikace pro použití

Keto Shampoo Plus je určen k prevenci a léčení kožních a skalpových lézí způsobených Malassezia furfur (Pityrosporum ovale), včetně různých typů lupů, seboroické dermatitidy na pokožce hlavy a pityriázy.

Kontraindikace

Keto plus je kontraindikován v případě přecitlivělosti na jakoukoli aktivní nebo pomocnou složku šamponu.

Keto plus, návod k použití: metoda a dávkování

Přípravek Keto plus by měl být aplikován na postiženou kůži a pokožku hlavy, ponechat po dobu 3-5 minut a opláchnout vodou.

Frekvence šamponu a doba trvání léčby:

 • pityriasis versicolor: denně po dobu 5-7 dnů;
 • seboroická dermatitida: 2 x týdně po dobu 1 měsíce.

Četnost šamponu a trvání preventivní terapie:

 • pityriasis versicolor: denně po dobu 3-5 dní;
 • seboroická dermatitida pokožky hlavy: 1 krát týdně po dobu 1 měsíce.

Nežádoucí účinky

Keto šampon plus je obvykle dobře snášen. Místní podráždění a svědění jsou zřídka zaznamenány, vlasy mohou být suché nebo mastné.

V jednotlivých případech, zejména u pacientů se šedivými vlasy nebo chemickými poškozením, je možná změna barvy vlasů.

Někdy došlo ke zvýšení ztráty vlasů během období Keto Plus.

Předávkování

Vzhledem k externí metodě užívání léku je předávkování nepravděpodobné.

V případě náhodného požití šamponu se doporučuje vyvolat zvracení nebo výplach žaludku. Není vyžadováno žádné speciální ošetření.

Zvláštní instrukce

Je třeba dbát na to, aby nedošlo ke kontaktu s očima. Pokud k tomu dojde, musíte omyt oči velkým množstvím čisté vody.

Dopad na schopnost řídit motorová vozidla a složité mechanismy

Složky léčiva nepříznivě neovlivňují kognitivní a psychomotorické funkce člověka.

Používejte během těhotenství a kojení

Komponenty léčiva se při vnější aplikaci prakticky neabsorbují, takže Keto plus není kontraindikován u těhotných a kojících žen.

Léková interakce

U pacientů, kteří užívají lokální glukokortikoidy (GCS) po dlouhou dobu, s náhlým vysazení mohou vyvinout abstinenční syndrom. Z tohoto důvodu by na začátku léčby přípravkem Keto Plus mělo pokračovat současné užívání GCS a postupně - do 2 až 3 týdnů - mělo by být zrušeno.

Nedoporučuje se používat dermatologické přípravky obsahující GCS v kombinaci se šamponem.

Vzhledem k nedostatku významné systémové absorpce je interakce keto plus s jinými léčivými látkami nepravděpodobná.

Analogy

Analogy Keto plus jsou Mycozidin, Nitrofungin, Nihlofenový roztok 1%, Fengotherbin Neo, atd.

Podmínky ukládání

Uchovávejte mimo dosah dětí, chráněných před světlem, při teplotách do 25 ° C.

Doba použitelnosti - 2 roky.

Podmínky prodeje lékáren

Prodává se bez předpisu.

Recenze keto plus

Podle recenzí je Keto Plus účinnou léčbou lupů a seboroické dermatitidy. Pacienti poznamenávají, že šampon dobře voní a je ekonomicky spotřebován. Mnoho lidí zaznamená významné zlepšení po prvním užívání drogy.

Nevýhody zahrnují vysokou cenu (nebo malé množství šamponu za cenu), nedostatek vhodného dávkovače pro láhev.

Ve vzácných chybných zprávách píší pacienti o nedostatku výrazu nebo úplné neúčinnosti. Někteří si stěžují, že vlasy po šamponu jsou příliš suché.

Cena keto plus v lékárnách

Přibližné ceny za Keto Plus: láhev 60 ml - 499-551 rublů, láhev o objemu 150 ml - 767-774 rublů.

Keto plus: ceny v on-line lékárnách

Šampon Keto plus 60 ml

Šampon Keto plus 60 ml

Keto plus šampon fl. Propagace 60 ml 1 + 1

Šampon Keto plus 60 ml

Keto plus šampon fl. 60ml

Šampon Keto plus 150 ml

Keta plus šampon 150ml

Šampon Keto plus 150 ml

Keto plus šampon fl. 150ml

Vzdělání: Rostovská státní lékařská univerzita, specializace "Všeobecné lékařství".

Informace o léčivém přípravku jsou obecné, jsou poskytovány pro informační účely a nenahrazují oficiální pokyny. Samoléčba je nebezpečná pro zdraví!

Hmotnost lidského mozku je asi 2% celé tělesné hmotnosti, ale spotřebuje asi 20% kyslíku vstupujícího do krve. Tato skutečnost činí lidský mozek velmi náchylný k poškození způsobenému nedostatkem kyslíku.

Kariéra je nejčastější infekční onemocnění na světě, s níž ani chřipka nemůže konkurovat.

Játra jsou v našem těle nejtěžším orgánem. Jeho průměrná hmotnost je 1,5 kg.

Pokud vaše játra přestala pracovat, dojde k úmrtí do 24 hodin.

Známé léky "Viagra" byly původně vyvinuty pro léčbu arteriální hypertenze.

Během kýchání naše tělo úplně přestane pracovat. I srdce se zastaví.

Dokonce i když srdce člověka nedokáže porazit, může po dlouhou dobu žít, jak nám ukázal norský rybář Jan Revsdal. Jeho "motor" se zastavil ve 4 hodin poté, co se rybář ztratí a usnul ve sněhu.

Naše ledviny dokážou za minutu vyčistit tři litry krve.

Při pravidelných návštěvách solária se zvyšuje pravděpodobnost rakoviny kůže o 60%.

Nejvyšší tělesnou teplotu zaznamenala Willie Jonesová (USA), která byla přijata do nemocnice s teplotou 46,5 ° C

Práce, která není pro člověka líbá, je mnohem škodlivější pro jeho psychiku než nedostatek práce vůbec.

Nejčastější chorobou je Kourová nemoc. Pouze zástupci kmene Fur v Nové Guineji jsou nemocní. Pacient umírá smích. Předpokládá se, že příčinou onemocnění je konzumace lidského mozku.

Stomatologové se objevili relativně nedávno. Zpět v 19. století, odtrhávání špatných zubů bylo zodpovědností obyčejného holička.

Američtí vědci prováděli pokusy na myších a dospěli k závěru, že melounová šťáva brání vzniku vaskulární aterosklerózy. Jedna skupina myší pila čistá voda a druhá - melounová šťáva. Výsledkem bylo, že nádoby druhé skupiny neobsahovaly plaky cholesterolu.

Podle mnoha vědců jsou komplexy vitamínů pro lidi prakticky nepoužitelné.

Osteochondróza je degeneračně-dystrofická onemocnění spojená s oděrem meziobratlových disků, postupným narušením integrity strukturních prvků.

Jak používat Keto Shampoo Plus: pokyny

Dosud kosmetické regály nabízejí obrovské množství šampónů proti lupům. Ale ne všechny umožňují dosáhnout požadovaného výsledku.

Šampon nazvaný "Keto Plus" je terapeutické činidlo, které má antimykotický účinek, díky čemuž produkt eliminuje lupy.

Popis

Šampon Keto Plus umožňuje rychle se zbavit nepohodlí, pomáhá obnovit normální tvorbu kožního mazu a také úspěšně řeší problém vypadávání vlasů, počínaje prvním šamponováním. Je zařazen do hodnocení profesionálních vlasových šamponů.

Tento nástroj mohou používat dospělí i děti.

Šampon je vyroben ve formě suspenze červené-růžové barvy, má příjemnou vůni. Pokud jde o jeho dopad, Keto Plus působí jako kombinovaná antifungální léčiva.

Kromě toho je charakterizován nejen fungicidním účinkem (destrukce houby), ale také protizánětlivými vlastnostmi - eliminaci podráždění a svědění kůže, stejně jako rychlé hojení puchýřů.

Složení

Terapeutický účinek tohoto šamponu díky jeho složení. Hlavní účinnou složkou tohoto léku, který ovlivňuje houbové infekce, je ketokonazol.
Ostatní složky šamponu mají protizánětlivé vlastnosti a poskytují vysoce kvalitní čištění pokožky hlavy a vlasů.

Kromě svých léčebných vlastností má Keto Plus vynikající péči.

Nyní si promluvme podrobněji o všech složkách tohoto nástroje:

 1. Ketokonazol - je syntetické léčivo, jeden z derivátů imidazolu. Tato složka zasahuje do syntézy ergosterodu, v důsledku čehož je buněčná stěna houby zničena a její smrt nastane. Když je infekce zcela zničena, cyklus obnovy a smrti horní vrstvy epidermis je nezávisle normalizován. Podle výsledků provedených vědeckých experimentů je ketokonazol téměř v krevním řečišti.
 2. Pyrithion zinečnatý - má výrazný protizánětlivý účinek. Díky působení této složky je proces dělení kožních buněk zpomalen, což snižuje záněty a svědění. Navíc, pyrithion zinečnatý má určitou aktivitu na Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare a minimalizuje odlupování kůže.
 3. Laurylsulfát sodný je odpovědný za tvorbu pěny za účelem vyčištění nečistot z pokožky hlavy a kadeří.
 4. Čištěná voda - je nezbytnou složkou každého šamponu, působí jako univerzální rozpouštědlo.
 5. Oxid křemičitý a hořčík jsou emulgátory a stabilizátory šamponu.
 6. Extrakt z kokosového oleje - je účinnou změkčující složkou a vytváří hydrolipidní skořápku kolem vlasů, která ji chrání před nepříznivými účinky prostředí.

Zinkový pyrithion a ketokonazol mají aktivní účinek na houbu. Proto se například barva barevných kadeří může mírně změnit v procesu mytí pomocí čisticího prostředku Keto plus.

Za přítomnosti oslabených nebo spadajících pramenů může být nejprve pozorováno zvýšení depozice. Ve skutečnosti však šampon aktivuje proces vzniku nových chloupků, a proto je doporučeno, aby byl aplikován na osoby, které mají první stupeň alopécie.

Lékaři o keto plus

Způsoby ošetření žebrovaných nehtů se zde odnesou.

Indikace a kontraindikace

Tento kosmetický přípravek se používá k odstranění některých typů hub.

Absolutně všechny typy lupů, dokonce i ty, které jsou vyvolány narušeným fungováním mazových žláz, zpočátku vznikají kvůli vnitřním patologiím. Šampon "Keto Plus" úspěšně bojuje proti vnějším projevům onemocnění.

Ukázalo se, že toto činidlo se aplikuje na léčení následujících onemocnění:

 1. Seboroická dermatitida - je další název pro lupy. Seborrhea může být tlustá, tekutá a suchá. První provizorní nadměrná tvorba kožního mazu, která ztrácí své antiseptické vlastnosti kvůli tomu, co začíná tvořit pustuly. Ve druhém případě se do procesu podílí Pityrosporum Ovale (jinak známý jako Malassezia Furfur), který přispívá ke zrychlení procesu výskytu nových epidermálních buněk a jejich úmrtí. Šampon snižuje činnost houby a vede k jeho postupnému zničení a díky protizánětlivým složkám je kůže dezinfikována.
 2. Pityriasis versicolor (také známý jako "sluneční houba") je kvasnicovitá houba, která neustále žije na kůži a která se aktivuje pod vlivem různých vnějších faktorů: od banálního přehřátí na slunci až po použití kortikosteroidů.

Šampon Keto Plus nemá žádné výrazné kontraindikace, ale před použitím je potřeba provést speciální test na alergickou reakci.

Je-li to pozitivní, bude nutné opustit používání tohoto nástroje.

Pokyn

Keto Plus je inherentně léčivý přípravek, i když se vyrábí ve formě šamponu.

Je nutné ji používat striktně podle pokynů - potlačit houbovou infekci a také jako preventivní opatření.

Tento nástroj je prodáván v lékárnách, pro jeho nákup není třeba zakoupit speciální předpis.

Použití šamponu Keto Plus je zcela tradiční: musíte aplikovat malé množství suspenze na pokožku pokožky hlavy a vlasů, nechat působit tři až pět minut a pak opláchnout velkým množstvím vody. Z tohoto nástroje není vytvořeno velké množství pěny.

Použijte tento produkt jsou nezbytné kursy na základě specifického typu onemocnění:

 • tak, v přítomnosti tinea versicolor, šampon by měl být používán každý den po dobu pěti až sedmi dnů
 • pro preventivní účely stačí vlasy vypláchnout výrobkem po dobu tří až pěti dnů
 • Chcete-li se zbavit seboroické dermatitidy, je třeba zásobit velké množství času - asi 30 kalendářních dnů, během kterých je agent aplikován dvakrát týdně
 • aby se zabránilo seborrheu (tj. lupinu), stačí si vlasy jednou jednou týdně umyt, a to po dobu 30 kalendářních dnů.

Pro děti

Tento nástroj je zcela bezpečný a lze jej použít k léčbě lupů u dospělých a dětí.

Současně je téměř nemožné předávkovat šampon, protože jeho složení je určeno výhradně pro vnější expozici a téměř neklesá do krevního řečiště.

Levnější analogy

Keto Plus není jediný šampon, který obsahuje ketokonazol.

Populární Nizoral má také antimykotický účinek a ketokonazol je také jeho hlavní složkou. Z hlediska nákladů jsou oba produkty téměř stejné - například láhev šamponu Keto Plus bude muset být zaplacena z 555 na 670 rublů za 60 mililitrů, stejně jako u Nizoralu.

Na rozdíl od přípravku Keto plus Nizoral je nepřijatelné užívat těhotné ženy a laktaci.


Ekonomičtější možností je Mykozoral - za 60 mililitrů bude zapotřebí zaplatit 364 až 412 rublů. V takovém případě dosáhnete podobného efektu.

Sebozol je další skvělá protipěnivá volba založená na ketokonazolu. To se liší ještě nižšími náklady - takže 100 mililitrů peněz bude stát od 290 do 335 rublů a za 200 mililitrů budete muset zaplatit 437 až 558 rublů.

Mikanisal, propuštěn v Tallinn Pharmaceutical Plant, stojí asi 99-128 rublů na 60 ml lahvičky.

Keto šampon plus se vyrábí v nádobách o objemu 60 a 150 mililitrů.
Cena za menší balíček se bude pohybovat od 485 do 660 rublů.
A pro velkou láhev bude muset zaplatit 700-950 rublů.

Možná vás to zajímá: recenze rohovky na obočí a řasa Rocolor je zde, klady a zápory mikroskopických obočí jsou zde.

Recenze

Recenze 1. Elena, 32 let.

Keto Plus je vynikající čisticí prostředek, který se účinně vyrovnává s lupinami a není omyvatelný, na rozdíl od běžných kosmetických přípravků. Zmizení svědění nastává po 2 použití.

Recenze 2. Vlad.

S pomocí šamponu Keto Plus jsem byl léčen pro pityriasis versicolor - velmi nepříjemné muk. Tento nástroj mi hodně pomohl. Jediným negativním faktem je to, že během léčby byly vlasy suché a jejich styling se výrazně zhoršil. Ale po dokončení celého kurzu se stát stabilizoval.

Recenze 3. Marina.

Obrátil jsem se k dermatologovi se stížnostmi na seborrheu. Lékař doporučil, abych užíval drogu po dobu 3 měsíců, a nikoliv jednu, jak je uvedeno v pokynech. Čekal jsem na zdokonalení po dlouhou dobu a nakonec se to stalo, teď jsem úplně osvobozen od této zuřivosti.

Recenze 4. Natalia.

Jednou jsem trpěl strašlivými lupinami - z vlasů se rozpadly nepříjemné bílé kousky, zůstaly na stole a oblečení. Applied Keto Plus po dobu 30 kalendářních dnů. Efekt je přítomen a nemůžete s ním hádat, i když kudrlinky po jeho použití jsou užší než dříve.

Keto Plus je účinný léčebný prostředek, který umožňuje v co nejkratší době vypořádat se s takovou metlou jako lupy. Tento výrobek opravdu pomáhá odstranit lupy, protože má vliv na hlavní příčinu patologie, totiž na houbu, která je příčinou vzniku lupů.

Navíc Keto Plus má výrazný protizánětlivý účinek a pomáhá snižovat svědění a podráždění.

Doporučujeme také seznámit se s profesionálními šampony pro barevné vlasy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy