logo

Šampon z CLEAR vita ABE

Jasné produkty ("Clear") - to je příležitost rychle řešit problém pokožky hlavy, posílit kudrlinky a udržet jejich krásu, sílu a zdraví. Francouzská značka má téměř 40 let kvalitní výrobky pro vlasy. Ne méně úspěšně společnost bojuje proti seborrhei. Jasný šampón Vitabe (Clear Vita Abe) vám umožňuje vyřešit problém sněhu ve vlasech bez ohledu na typ pokožky hlavy, zabraňuje vzniku lupů v budoucnu. Výrobek určený pro vlasy je schválen IACD (Mezinárodní akademie kosmetické dermatologie). Jeho účinnost byla prokázána uživateli - 90% účastníků po aplikaci šamponu proti lupům doporučilo, aby bojovalo proti sněhově bílému defektu ve vlasech.

O vlastnostech drogy

Lupiny mohou výrazně rozmazlovat účes, poskytnout majiteli neopatrnost a neobratnost. Symptomy seborrhy zahrnují také svědění ozdoby, vlasy se rychle stávají tuky nebo naopak sucho a křehkost se objevují. Hlavními důvody pro problém s hlavou vlasů jsou narušení mazových žláz, abnormální činnost škodlivých bakterií, mikroorganismů, hub.

Vlasová řada Clear Vita Abe je komplexním přístupem k potírání tohoto příznaku.

Jaký efekt lze očekávat od výrobku:

 • pokles aktivity a úmrtí houby, patogenní flóry, které vyvolaly vývoj seborrhy, seboroické dermatitidy a jiných onemocnění;
 • vizuálně redukuje počet vlasů na lupy;
 • uvolnění ze svědění a nepohodlí;
 • snížená tvorba kožního mazu;
 • vyplňování oslabených buněk pokožky hlavy a vlasových folikulů živinami, vitamíny;
 • normalizace rovnováhy vody a tuku v pokožce hlavy, snížení transepidermální ztráty vlhkosti;
 • posilování a obnovení přirozeného lesku, síla vlasů;
 • Jedinečné složení přípravku může v budoucnu zabránit lupům.

Lékaři doporučují, aby se nepodařilo oddalovat lupinami a okamžitě je ošetřovat, s výskytem prvních alarmujících příznaků. Léčivý šampon Clear Vita Abe se s touto úlohou vyrovná. Po několika použitích nástroje můžete zaznamenat pozitivní změny. Konečné výsledky léčby můžete vyhodnotit před a po.

Fotografie před a po

Řádek série

Odborníci společnosti s porozuměním přistupovali k řešení lupů ve vlasech a rozdělili celou linii na výrobky pro muže a ženy.

Ženská šampon Čirý proti lupům má několik odrůd:

 • "Ochrana proti vypadávání vlasů" - současně působí v několika směrech: snižuje lupy a zastavuje ztrátu vlasů až o 98%. Formula znamená prostředky zaměřené na posílení vlasových folikulů, které zajišťují plnou ochranu obličeje hlavy od agresivity vnějších faktorů. Doporučeno dermatology pro oslabené zámky. K dispozici ve 400 a 200 ml.
 • "Obnova poškozených a barvených vlasů" - přípravek obsahuje vitamín E a minerály. Léčivo poskytuje intenzivní výživu pokožky hlavy, zvyšuje ochranu před agresivními vnějšími vlivy, posiluje a obnovuje oslabené zámky po celé délce. Může být používán každý den.
 • "Intenzivní zvlhčování" - uvolní ze sněhobílého problému a normalizuje vodní rovnováhu pokožky hlavy. V kompozici najdete extrakt z kaktusu, vyplní buňky pokožky výživnými složkami a zmírní svědění a podrážděnost pokožky ze seborrhy. Pěna dobře opláchnutá a zaručuje vysoké výsledky při řešení problémů s vlasy. Ideální pro suché vlasy.
 • "Maximální hlasitost" - doporučeno pro tenké, oslabené kadeře. Kromě 100% likvidace lupů, výrobce slibuje zvýšení bazálního objemu, vlasy ještě krásnější a bujnější. Omezení frekvence umytí hlavy tímto nástrojem ne, lze použít každý den.
 • Výživná Šampon Clear Vita ABE Women Phytotechnology, navíc k inovační technologii Nutrium 10, znamená obohacený extrakty sibiřských bylin, cédrový olej. Výhody léku zahrnují zaručenou eliminaci lupů a svědění, intenzivní výživu a posílení oslabených kudrlin. A také prodloužený účinek. Můžete aplikovat každý den, bez ohledu na typ vlasů a pokožku hlavy.
 • "Jemná svěžest s mentolem" - doporučuje se pro normální typ vlasů. Obsahuje extrakt z chladící máty. Jedinečný vzorec drogy vám umožní urychlit vyléčení ze seborrhy, obnovit vlasový lesk a pružnost. Bezpečné použití, i když je používáno denně.
 • "Základní péče" - dlouhou dobu odstraňuje problém lupů díky nutričnímu komplexu vitamínů a minerálů. Vhodné pro všechny, bez ohledu na typ vlasů. Hluboce čistí celistvosti z lupy, má destruktivní účinek na bakterie a houby a také aktivuje přirozenou ochranu pokožky před vnějšími agresivními faktory.

Pro silné a sebejisté muže společnost nabízí samostatnou řadu produktů Clear pro účinný boj proti lupům. Obsahuje:

 • Šampon Clear Vita ABE men Phytotechnologie - jedinečná formulace doplněná o užitečné výživné výtažky rostlin a cedrový olej. V komplexu poskytují 100% řešení problému mužských lupů. Efekt je dlouhý.
 • "Posilování" - udělá vlasy silné a silné, sníží ztrátu na 98%. Doporučuje se používat pravidelně k dosažení většího účinku každý den.
 • Šampon pro muže Clear Vita ABE Men Ultimate kontrolu proti lupům. Rychle se vyrovnává se sněhově bílým problémem ve vlasech, zlepšuje imunitu buněk pokožky hlavy, zvyšuje jejich ochranu před vnějšími agresivními faktory. Nástroj se stará o vlasy a jemně, ale hluboce čistí obálku z nahromaděných lupínků.
 • Produkt "Aktivsport" pro aktivní muže, kombinuje balzám a výživný šampon současně. Unikátní vzorec pomáhá eliminovat svědění a nepohodlí, kvalitativně odstraňuje lupy a zabraňuje její přítomnosti v budoucnu.
 • "Ledová svěžest s mentolem" - kromě boje proti lupům, produkt osvěží, tónuje pokožku a vlasy. Doporučeno pro muže s normálním a tučným typem vlasů. Jako součást současného extraktu z máty.

Pozor! Výběr šamponu je důležitým bodem pro rychlé a kvalitní zotavení. Pokud je výrobek vybrán nesprávně, mohou se příznaky zhoršit.

Složení a výhody

Hlavní výhodou výrobků Clear je kvalita a jedinečný vysoce výkonný vzorec. Tvůrci nástrojů pečlivě monitorují preference zákazníků. Vyvíjejí a zavádějí nové technologie, které minimalizují nepříjemné příznaky a odstraňují příčinu nemoci přímo.

Důkazem toho je inovativní komplex minerálů a vitamínů Nutrium 10, který poskytuje intenzivní výživu do prvních tří vrstev pokožky hlavy. Jeho hlavním cílem je posílit mechanismus ochrany obalů od negativního vlivu vnějších faktorů, prevence reprodukce patogenních mikroorganismů.

Za zmínku stojí, že produkty společnosti byly oceněny dermatologymi světa.

Kompozice mužských a ženských šamponů jsou poněkud odlišné vzhledem k tomu, že muži mají větší pravděpodobnost výskytu seborrhy. Clear Vita Abe Men výživný šampon (muž) obsahuje 2 účinné složky: pyrithion zinečnatý s climbazolem a pouze jednu ženskou látku (pyrithion zinečnatý). Obě složky mají antiseptické, antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti. Suší kůži a přispívají ke smrti houb způsobujících chorobu.

Součástí navrhovaných produktů je také:

 • Mentol (menthol), který je získán z přírodního oleje;
 • Lysin HCl - antivirový komponent, urychluje regeneraci poškozených tkání;
 • Helianthus Annuus Oil - olejový extrakt, který se získává ze slunečnicových semen. Vedle terapeutického účinku vytváří tenký ochranný film na povrchu;
 • Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid je syntetická antistatická přísada;
 • Tokoferylacetát (vitamin E) - posiluje kudrlinky, zabraňuje vzplanutí suchosti, zvyšuje jejich ochranu před UV zářením;
 • Panthenol (panthenol nebo vitamin B5) - zmírňuje zánět a podráždění pokožky, zlepšuje buněčnou imunitu;
 • Pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) - urychluje proces regenerace poškozených vláken na pokožce hlavy;
 • Ascorbyl fosfát sodný (vitamin C) - má vysoké antioxidační vlastnosti, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů.

Kromě těchto složek kompozice obsahuje syntetické přísady přijatelné v kosmetologii, které zabraňují rozkladu látky, jsou odpovědné za viskozitu a kyselost produktu. Jedná se o různé emulgátory, aromatické přísady atd.

Kontraindikace

Jasné šampony Vita Abe se nedoporučují pro dětskou pokožku. Obsahuje silné a syntetické součásti, které nepříznivě ovlivňují stav dětského těla.

Zrušit využívání finančních prostředků, aby byli zákazníky s individuální nesnášenlivostí ke složkám drog. Zanedbání této kontraindikace jen zhorší problém, přidejte alergickou vyrážku, podrážděnost a řadu nepříjemných následků.

Otevřené rány, odřeniny, vředy na hlavě se také mohou stát překážkou při používání výrobku. Jak se s tímto problémem vypořádat, konzultujte s dermatologem nebo tricholožkou. Předepíše topickou masti.

Používání šamponu během těhotenství a laktace je bodem zájmu. Výrobce neomezuje používání přípravků, ale pro větší jistotu a klid, ženy by se měly poradit se svým lékařem. Změny hormonální úrovně mohou ovlivnit účinnost nástroje a konečný výsledek.

Je to důležité! Pokud při mytí vlasů šamponem Clear Vitabe zjistíte, že lupy se nezmenšují, naopak se stane ještě více nebo se svědění zvýší, okamžitě odmítne přípravek.

Náklady na

Cenová politika výrobce je pro většinu zákazníků zcela přijatelná. Pro pohodlí se šampon nalije do velkých lahví (400 ml) a do média (200 ml). Náklady na velký balíček se pohybují mezi 250-350 rublů. Náklady na menší balíček není příliš odlišné, nákup bude stát 150-250 rublů.

Nástroj si můžete zakoupit v supermarketu a lékárně bez lékařského předpisu, který pomůže být oficiální webovou stránkou společnosti nebo online nakupování.

Výhody a nevýhody

Mezi přednosti šamponů Klear stojí za zvýraznění:

 • účinnost přípravku v boji s nudnými lupami díky inovativním a výživovým doplňkům;
 • většina výrobků je univerzální, neomezují typ vlasů a kryty pacienta;
 • zřídka způsobuje alergie;
 • v kompozici jsou zvlhčující přísady, které zabraňují projevování suchosti obalu jako vedlejšího účinku;
 • všechny výrobky jsou schváleny Mezinárodní akademií kosmetické dermatologie;
 • šampony jsou rozděleny na muže a ženy, jejich složení je vybráno s přihlédnutím ke zvláštnostem struktury kůže u žen a mužů;
 • vhodné pro každodenní použití;
 • široká škála produktů v závislosti na požadovaném doplňkovém účinku (např. intenzivní hydrataci, výživa, posilování nebo tónování);
 • minimální kontraindikace;
 • rozumnou cenu;
 • Produkt můžete zakoupit v specializovaném kosmetickém obchodě, v lékárně a dokonce i v supermarketu.
 • výrobek dobře voní a dobře pěnu.

Existují výrobky a nevýhody:

 • bude pro léčbu složitých onemocnění neúčinná;
 • Existují syntetické přísady, z nichž některé v rozporu s dávkováním mohou způsobit zdravotní potíže;
 • při dlouhodobém užívání může být návykové tělo.

Pokyny pro použití šamponu

Budeme diskutovat o několika vlastnostech používání tohoto nástroje, abychom zajistili maximální účinnost léčby:

 1. K opravě problému s vlasy může pouze pravidelné použití šamponu.
 2. Prostředky se aplikují na navlhčené prstence.
 3. Ujistěte se, že masírujete pokožku hlavy tak, jako by jste ji třepali 1-2 minuty.
 4. Vyberte produkt, který bere v úvahu individuální vlastnosti uživatele (typ pokožky hlavy a vlasů, pohlaví).
 5. Dodržujte doporučení výrobce a neporušujte pokyny pro použití.
 6. Před léčbou se doporučuje vyšetřit odborník, aby zjistil příčinu vývoje onemocnění.
 7. Po šamponování s šamponem Clear Vitabe není nutné aplikovat balzám. Do výrobku byly již přidány nutriční a zmírňující přísady. Pokud se rozhodnete dát masku, ujistěte se, že to byla stejná značka. V tomto případě dosáhnete většího účinku.
 8. Proveďte přestávky nebo je vyměňte za jiný mezi kursy lupů, abyste se vyvarovali závislosti. Později se můžete vrátit k oblíbeným nástrojům.
 9. Během léčby se nedoporučuje používat vysoušeč vlasů, curlingu a žehlení pro sušení nebo styling vlasů.

Přihláška:

 1. Vlhké vlasy s vodou.
 2. V dlaních vyčistěte trochu čistého šampónu Vitabe a poté se protřepte 1-2 minuty do pokožky hlavy.
 3. Rozšiřte výslednou pěnu po celé délce kadeří.
 4. Po 2-3 minutách působení produktu na vlasy důkladně opláchněte zbytky produktu teplou nebo studenou vodou.
 5. V případě potřeby opláchněte odvar z bylin, aplikujte masku nebo balzám.

Je to důležité! V průběhu procedury nepoužívejte horkou vodu, pouze teplou vodu nebo bylinný odvar. U mastných vlasů je povoleno vypláchnutí studené kapaliny.

Navzdory skutečnosti, že výrobce nezakazuje používání nástroje každý den, odborníci na vlasy doporučují následující frekvenci postupů:

 • majitelé suchého typu vlasů by měli být omezeni na 2-3 výplachy hlavy týdně. Je důležité použít šampon pro suché vlasy s hydratačním účinkem.
 • Pokud trpíte vysokou tukovou hlavou, postup praní se provádí častěji, většinou každý druhý den.

Doba trvání léčby závisí na stupni onemocnění, avšak v průměru stačí 1 měsíc. Vyčistěte výživný šampon, abyste se dlouho zbavili lupů, pokud jej použijete jednou za týden jako preventivní opatření.

Účinek použití

Zpětná vazba od zákazníků, kteří využili produktů Clear Vitabe v boji proti nepříjemné kosmetické závadě, většinou pozitivní. Mnozí chválí rychlé uzdravení bez cizího sucha, křehkých vlasů, které se často vyskytují při používání výrobků tohoto druhu.

Navíc kadeře vypadají zdravě, stávají se hedvábnými a pružnými, hrají s přirozeným leskem. Překvapující uživatelé a nízké náklady na fondy spolu s vysokou efektivitou.

Značný výsledek se projevuje po týdnu pravidelného používání přípravku.

Zvažte, primární úlohu při léčbě seborey - je určit příčinu jejího výskytu. Pokud se jedná o drobné poruchy v mazových žlázách, způsobené špatnou péčí, špatnou výživou, aktivitou patogenních mikroorganismů, houbami, pak odvážně pokračujte v léčbě šamponem Clear Vitabe a vychutnejte si rychlé zotavení!

CLEAR vita ABE

Šampony CLEAR vita ABE obsahují inovativní technologii NUTRIUM 10 - komplex vitamínů a minerálů, který zajišťuje výživu do 3 vrstev pokožky hlavy.

Čistý šampon Vita Abe pro lupy pro muže Vědci prokázali, že pokožka hlavy u mužů se liší od pokožky hlavy u žen a je náchylnější k lupinu, oleji a vypadávání vlasů, zatímco u žen jsou lupiny často doprovázeny svěděním a suchostí hlavy.

PRO NUTRIUM 10 pro muže obsahuje 2 účinné látky (Zinc Pyrithione / Zinc Perition a Climbazole / Climbazole), které působí proti lupům, stejně jako komplex vitamínů, minerálů a živin určených speciálně pro mužskou pokožku hlavy a vlasy.

Vzorec NUTRIUM 10 pro ženy obsahuje aktivní činidlo proti lupům (Zinc Pyrithione / Zinc Perition), stejně jako komplex vitamínů, minerálů a živin určených speciálně pro pokožku a vlasy žen.

Značka CLEAR vita ABE je dalším inovačním průlomem v oboru péče o vlasy a pokožku hlavy. Je známo, že zdraví a krása vlasů velmi závisí na stavu pokožky hlavy. Nový odborný přístup CLEAR vita ABE je zvláštní péče o pokožku hlavy a její hlubokou výživu po mytí vlasů.

Balsam výživný Clear vita Abe Systém péče o vlasy a pokožku hlavy obsahuje 3 kroky: šampony a kondicionéry pro každý den, výživné masky pro týdenní použití a intenzivní 7denní kurz, který se doporučuje jednou za měsíc. Program vám umožňuje krok za krokem bližší k nejlepším výsledkům a nekončíte - začínáme každodenními základními procedurami, přidáváme jim další péči a využíváme všechny funkce CLEAR vita ABE!

Šampon clia vitabe recenze

S extraktem kaktusu.
Hydratace pokožky hlavy je klíčovým faktorem boje proti lupům.
Jasné "Intenzivní zvlhčení" pomáhá vytvářet podmínky pro zvlhčení.
pokožku hlavy, a proto pro krásné vlasy bez lupů.
Formula NUTRIUM 10:
1. Hluboké výživy pokožky hlavy.
2. Pomáhá pokožce hlavy udržovat přirozenou úroveň vlhkosti.
3. Vytváří nezbytné podmínky pro krásné vlasy bez lupů.
Intenzivní zvlhčování: vzorek s kaktusovým výtažkem vyživuje pokožku hlavy,
dává vlasům zdravý vzhled a zabraňuje lupům.
Pro suché vlasy a pokožku hlavy.

Aplikace: Naneste šampon na mokré vlasy, pěnu, opláchněte.
Při zasažení očí opláchněte vodou.
Vhodný pro každodenní použití.

Objem: 200 ml
Výrobce: Rusko, LLC "Unilever Rus"

Recenze (4)

1 příspěvek

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

CLEAR Šampon proti lupům Ochrana proti vypadávání vlasů - recenze

CLEAR

Takový dobrý šampon

Jasná proti lupům a vypadávání vlasů. - skvělý šampon! Bude to víc!

Vhodný šampon pro celou rodinu

Další pěkná novinka

Pěkný šampon s příjemnou vůní.

CLEAR Šampon proti lupům Ochrana proti vypadávání vlasů

Příjemná příležitost vyhodnotit šampon

CLEAR Šampon proti lupům Ochrana proti vypadávání vlasů - doporučuji to všem!

Šampon pro ty, kteří milují vlasy

Velký šampon na vlasy.

Klear - nejlepší značka ve výrobě šamponů!

Děkujeme za skvělý šampon. Šeredně jako kvalita. Ujistěte se, že jste si ještě koupili v obchodě.

Spolehlivá značka, můj manžel se už dlouho líbil.

Děkujeme Vám za příležitost vyzkoušet tento produkt.

Už 12 let používá tento šampon. Pokoušel jsem se změnit a vrátil se mu znovu. Opravdu rád

Děkujeme vám za možnost vyzkoušet CLEAR. Tento šampon mi není vhodný (suší kůži), ale můj domácí použití s ​​potěšením.

použijte tuto značku, opravdu se jí to líbí dobrý poměr ceny a kvality

Položku můžete přidat na kartu Seznam přání.

Chcete-li přidat produkt podle mého přání, musíte vyplnit formulář nebo provést test.

Uložit na mé přání kartu

Po uložení informací o reklamě se můžete vrátit a zobrazit ji později. Povýšení bude ze seznamu vyřazeno po uplynutí doby platnosti.

Šampon Clear Vita Abe proti vypadávání vlasů - recenze

Kvalita

Pluses: Pěna dobře, opravdu pomáhá.

Nevýhody: Žádné vady.

Svědec: Nemám problémy se ztrátou vlasů, ale moje sestra začala ztratit vlasy po porodu špatně. Zvláště nevěřím tomu, že jsem koupil šampon Clear Vita Abe proti vypadávání vlasů. Jaké bylo její překvapení, když po několika týdnech používání vlasy přestaly klesat! Navíc se stali více poslušnými a brilantními!

Odůvodňuje všechny štítky na láhvi

Pluses: opravdu pomáhá.

Nevýhody: Nezjištěno.

Zpětná vazba: V reklamě obvykle provádíme výběr v obchodě, ale ne vždy jsou splněny naše očekávání. V případě šampónu Clear Vita abe je bezpečné říci, že to funguje! Když po mnoho let trpíte problémy, jako je vypadávání vlasů a lupy, tento šampon se stává skutečnou spásu. Jedná se o skutečně kvalitní produkt. Má příjemnou vůni a krémovou texturu, silnou texturu a dlouhý efekt.

Pomáhá

Svědec: Šampon, který doslova obnovil vlasy pro několik aplikací, nevím, jak vlasy strukturovat zevnitř, ale navenek po neúspěšném barvení začaly vypadat slušně. Je dobré, že jsem na tento šampon přišel čas, teď to budu vědět.

Pomohlo

Doplňuje: posiluje vlasy, napomáhá proti vypadávání vlasů, nezasychá.

Nevýhody: Žádné.

Recenze: Velmi dobrý šampon pro slabé vlasy. Používám to asi 2 týdny, ztráta se téměř zastavila. Vlasy jsou mnohem silnější a vypadají krásně a zdravě. Když mám čas, opravím efekt lopuchovým olejem (nebo jojobovým olejem). Jar je dostatečně dlouhý a dostatečný. Radím vám.

Pomohlo

Výhody: * Efekt.

Nevýhody: * Cena.

Recenze: Šampon je dobrý, posiluje vlasové folikuly. Vůně je velmi specifická, ale ne nechutná. Pomáhá proti vypadávání vlasů. Šampon pro mě je velmi drahý, ale s tímto účinkem můžete a utrácet peníze. Trubice je průměrná, ale dostatečná na dlouhou dobu. Mé slabé, suché vlasy se změnil na velmi krásné.

Pomáhá

Recenze: Moje vlasy vypadly. Koupil tento šampon. Po použití začaly vlasy výrazně klesat, ale ne úplně přestaly. Jako adjuvans proti vypadávání vlasů není ani nic. Šampon navíc bojuje proti lupům. Pěna dobře, dokonale odstraňuje nečistoty z vlasů a pokožky hlavy. Je snadno odmyt, příjemně voní.

Dobře

Doplňky: měkké.

Nevýhody: Žádné.

Revize: Jasný šampon Vita Abe proti vypadávání vlasů byl zakoupen ve zkušební době, vlasy se určitě neprošly, ale posílení by nikomu neublížilo! Dobrý šampon, dobře pěny (miluji ty), dobře umyté, nenechávejte vosk a tuku za sebou. Vlasy jsou měkké a poslušné. Kvalitní produkt s jemnou vůní. Přišel jsem k němu.

Šampon roztomilý

Doplněk: Pokud si často šampon umyjete vlasy, můžete se zbavit lupů a vlasy budou zesíleny. Také šampon dobře voní.

Nevýhody: Nevýhody nebyly zaznamenány.

Recenze: Dobrý šampon pro vlasy pomáhá nejen zbavit se vypadávání vlasů, ale také pomáhá zbavit se lupů. Tento šampon má dobrou vůni. Pokud si umyjete vlasy, vaše vlasy budou cítit nejméně tři dny. Cena, jako u takového šamponu, je nízká. Je lepší koupit šampon 400 ml. Bude to levnější.

Multifunkční zařízení

Pluses: Setkávejte se s očekáváními.

Nevýhody: chtěl bych jí balzam.

Svědectví: Již jsem napsal svědectví o šampónu CLEAR vita ABE PHYTOTECHNOLOGY a z nějakého důvodu jsem zapomněl psát o ženské verzi. Někde před rokem nebo půl, po odchodu do kadeřnictví jsem získala lupy. Hnůj, myslel jsem si. Šel jsem do lékárny a koupil jsem léčivý šampon z houby. Zdá se, že jde o lupiny, klidně jsem si povzdechla a vrátila se ke svému šamponu, který jsem předtím umyla hlavou. A co bylo moje překvapení, když jsem se probudil ráno... Znovu jsem zjistil, že jsem lupy! Opět, zpět k léčbě... Další

Nedoporučuji

Svědectví: Po dlouhých skvrnách začaly vlasy vypadávat a rozštěpovat se. Hledal jsem léky proti těmto onemocněním a narazil jsem na tento šampon. Líbilo se mi to ceny, ale ten účinek mi vůbec nelíbil, stal se ještě horší, začal jsem lupy a moje vlasy se rychle začaly ztuhnout.

Měkkost a hedvábné vlasy

Doplňky: Vynikající čistí vlasy, voní velmi hezky, dodávají vlasům lesk a hladkost.

Nevýhody: Žádné.

Svědectví: Lepší ještě nebylo vytvořeno, přinejmenším pro mě. Šampon slibuje uvolnění svědění, eliminuje lupy, vyživuje pokožku hlavy, chrání před vypadáváním vlasů. Samotný přípravek je naprosto bílý, konzistence střední tloušťky, vůně je příjemná, je vynikající na umývání. Co bylo překvapivé - po něm, i bez balzámu, se vlasy staly velmi měkkými a hladkými. Dokonce i tipy jsou měkké! Myčky jsou také vynikající, a co je nejdůležitější - už jsem měl svědění s 1 aplikací. Od lupin také žádná stopa (ttt). Doufám, že výsledek bude pokračovat... Pokračujte

Šampon

Pluses: Velký šampon.

Nevýhody: Milá.

Zkontrolovat: Šampon velmi dobré dodávkové služby také potěšilo mě vynikající šampon, všechno jsem se moc líbil.

Dobrý šampon

Doplňuje: Pomáhá.

Nevýhody: Žádné.

Recenze: Můj přítel použil tento šampon. Hlavním problémem však nebyly lupy, ale vypadávání vlasů. Často mění barvu vlasů a není nic horšího než moderní barvy, pro mě je to tak nechutné s mrskem, i když si vlasy vlasy u kadeřníka. Rozhodla se, že jakmile jsem pomáhala s lupinami, měla by jí pomáhat při vypadávání vlasů. Není to zvláštní - šampon se zachází. Pomalu než já, její vlasy po měsíci a půl přestaly vypadávat, ale přestaly.

Pomáhá se slabými vlasy

Plusy: příjemná vůně, dobře umyje vlasy, ztuhne a dává lesk.

Nevýhody: Není levné.

Zpětná vazba: Pokud je cílem zlepšit vlasy, je tento šampon tím, co potřebujete. Posiluje je, vrací lesk, odstraňuje křehkost. Je nemožné říci, že se jedná o léčbu ztráty vlasů přímo "s léky", stále se domnívám, že musíte nejprve zjistit příčinu ztráty a poté získat prostředky k vyřešení tohoto problému. Ačkoli pokud vlasy "padnou" z důvodu křehkosti, stojí za to koupit.

Můj milý)

Plůšky: příjemný zápach sooooo, vlasy po měkkém a lesklém.

Nevýhody: Rychle končí).

Svědec: Tento šampon zpočátku přitahoval můj vůní - velmi jemný, příjemný. A pak jsem byl překvapen "v akci" - vlasy poté, co se staly lesklé, živé, objemné. Mimochodem, celá řada šampónů Clear Vita Abe má vynikající vlastnosti, vše se snažila a byla potěšena, mimochodem můj manžel využívá linii mužů Clear Vita Abe. A má rád také to. Obecně je to, co se nazývá "zkusil čas a teď"))).

Šampony proti lupům

 • Autor: admin
 • Kosmetické výrobky
 • Žádné komentáře.

CLEAR je značka kosmetických šamponů proti lupům, které jsou mezi nejoblíbenějšími na světě, včetně zemí SNS, zejména u mužů. Hlavním rysem je výroba šamponů s výrazně odlišným složením pro ženy nebo muže. Jedná se o šampaňskou hlavu s přímým konkurentem Ramena, protože mají spoustu společného v aktivních složkách a jednom cenovém segmentu.

Od roku 2007 značka Clear, která je vlastněna britsko-nizozemskou společností Unilever, začala propagovat své výrobky. A díky velmi aktivní reklamě a dobrému účinku v léčbě lupů v mírných případech se rychle dostalo dobrého postavení na trhu včetně zemí SNS. Šampony této značky přicházejí u nás z továrny v Rusku.

První šampony byly označeny jako Clear Vita Abe a byly určeny pro muže. Následně se postupně objevila série žen, předpona "Vita Abe" byla na většině produktů ztracena, neboť samotná značka se jednoduše nazývá "CLEAR".

Jedná se o první výrobce, který zdůraznil fyziologické rozdíly mezi pokožkou hlavy mužů a žen a začal vyrábět šampony s ohledem na genderové charakteristiky.

Nepopiratelným důkazem kvality čistých šamponů je, že úspěšně absolvoval testování inovativních čistících přípravků ve Francii a byl schválen Mezinárodní akademií kosmetické dermatologie.

Složení

Aktivní přísady

Hlavním rysem šamponů značky Clear je přítomnost takzvaného vzorce PRO NUTRIUM 10, která je pro muže i ženy odlišná. U mužů existují 2 hlavní účinné složky, které ošetřují lupiny, zirkonium pyritonin a climbazol. Pro ženy - pouze zirkonium pyrithion.

Také všechny šampony této značky obsahují jedinečný komplex vitamínů, čímž nejenže eliminují lupy, ale také se aktivně starají o pokožku hlavy a vlasy.

Základ kompozice

Šampon řady Clear značky se skládá z více než tuctu různých produktů pro péči o vlasy. Níže je základem složení všech produktů od Clear a odrůda je dosažena přidáním základních složek se specifickým účinkem na vlasy a pokožku hlavy, které jsou různé a jsou popsány níže pro určitý typ čirého šamponu.

 • Voda
 • Laurethsulfát sodný je pěnivý surfaktant. Má mírnější účinek ve srovnání s oblíbeným laurylsulfátem sodným.
 • Kokamidopropylbetain je povrchově aktivní činidlo vyrobené z kokosového ořechu, které je odpovědné za čištění vlasů a vlasové pokožky hlavy. Má mírný antistatický účinek.
 • Dimethicon a dimethiconol - silikonové polymery s podobným účinkem. Dejte vlasům lesk, pružnost, usnadněte česání.
 • Propylenglykol - zvlhčovač, emulgátor.
 • Pyrithion zinečnatý - antifungální složka. Hlavní účinnou látkou pro lupy.
 • Carbomer - zahušťovadlo. Má malé zklidňující, zvlhčující a osvěžující vlastnosti.
 • Složení parfumerie.
 • Chlorid sodný - běžná sůl v kosmetice se používá jako exfoliant, zahušťovadlo, antiseptikum.
 • Hydroxid sodný - zásaditý, exfoliční složka. Podílí se na regulaci pH.
 • Hydantoin je konzervační látka.
 • Kyselina citronová je konzervační látka, regulátor pH, usnadňuje exfoliaci, otevírá póry, zvyšuje účinek antifungálních složek.

Díky správně zvolenému podílu všech složek, včetně účinných složek, šampon účinně bojuje proti lupům a je vhodný pro pravidelné používání.

Výrobky pro muže

Odborníci zjistili, že muži jsou náchylnější k rozvoji lupů, vypadávání vlasů a nadměrně aktivní práce mazových žláz, což vede k mastné pokožce hlavy a nepříjemnému mastnému lesku. Proto řada Čistá lupa pro muže obsahuje další komponenty pro boj proti lupům, jmenovitě climbazol, který zabíjí houbu a zabraňuje reprodukci mykobakterií.

Šampony 2v1 z Clear "Active" a "Deep Cleansing"

Oni jsou obohaceni o složky jako je máta a aktivní uhlí, hluboce čistí pokožku hlavy a vlasy mazových žláz a vnějších kontaminantů a dávají pocit příjemného chladu na hlavě.

Díky mentolu a eukalyptu v šampónu "Icy Freshness" po pravidelném používání zmizí svědění a podráždění a místo toho budete cítit příjemnou svěžest.

Série lupů "Ultimate Control"

Tato řada je určena pro muže, kteří věnují zvláštní pozornost jejich účesu. Jedinečný komplex Nutrium 10 poskytuje vysoce kvalitní péči o vlasy, hluboce vyživuje a vyživuje je pomocí vitamínů a mikroelementů a také pomáhá vytvářet elegantní styling.

Pro muže, kteří trpí ztrátou vlasů, značka Clear spustila dva produkty. Tento šampon Clear Phytotechnology s výtažky ze sibiřských bylinek a Clear Vita Abe s ženšenem. Po pravidelném používání těchto šamponů se vlasy stávají silnějšími a zdravějšími.

Jasná "Energie čerstvosti"

Další lék proti lupům pro muže. Má vynikající antioxidační a protizánětlivé vlastnosti díky extraktu ze zeleného čaje a citrusové esence v kompozici.

Výrobky pro ženy

Spravedlivý sex spolu s lupinami často zaznamenávají přítomnost svědění a těsnosti pokožky hlavy. Čistí odborníci proto vyvinuli vzorek obohacený vitamíny a minerály pro jemnou péči a hlubokou výživu pokožky hlavy.

Jasná základní péče

Tento šampon je vhodný pro majitele vlasů, bez velkých problémů. Kromě ochrany proti lupům také vyživuje a hydratuje vlasy.

Jasné "Balance mastné pokožky hlavy"

Problém nadměrného tuku pomůže vyřešit řadu série "Balance of fat content" s citrusovým extraktem. Upravuje mazové žlázy a pomáhá zapomínat na nepříjemný mastný lesk po dlouhou dobu.

Jasné "Obnovení poškozených a barvených vlasů"

Pro vlasy poškozené častým barvením zvolte Vyčistit šampon pro barvené vlasy. Hluboce vyživuje, zvlhčuje a obnovuje vlasy, stejně jako díky speciálním komponentám zajišťuje, aby byla barva vlasů co nejdéle zachována jako jasná a nasycená.

Jasná intenzivní hydratační

Chcete-li vyřešit problém suchých vlasů, věnujte pozornost šampónu "Intenzivní hydratace" a řada "Maximální objem" pomůže dosáhnout šikového bazálního objemu bez návštěvy salonu.

Způsob použití

Všechny produkty TM Clear jsou snadno použitelné a nevyžadují speciální dovednosti. Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, rozetřete je jemnými masážními pohyby a opláchněte teplou tekoucí vodou. Je lepší masírovat hlavu špičkami prstů, aniž byste se dotýkali pokožky nehty.

Nepokoušejte se okamžitě po aplikaci nanést šampon, protože aktivní antifungální přísady potřebují čas na to, aby jednal. Příliš dlouhý čas, aby se šampon udržel na vlasu, nestojí za to, jinak by to mohlo způsobit opačný účinek, a lupy se stanou ještě více a může se objevit svědivé a podrážděné.

Pro dosažení jasnějšího efektu v nejkratším možném čase doporučuje výrobce kombinovat použití šamponu s kondicionérem nebo balzám na vlasy. To platí zejména pro suché, poškozené a barvené vlasy, protože potřebují další ochranu a hydrataci.

Jasný šampon nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti k těmto složkám. V každém případě se však před prvním použitím doporučuje provést kožní test. Chcete-li to udělat, několik kapek šamponu musí dát na zadní straně ruky a počkat asi hodinu. Pokud se objeví zarudnutí, svědění nebo vyrážky, je absolutně nemožné použít tento šampon. Pokud po hodině zůstane kůže čistá, můžete bezpečně začít umyt vlasy.

Čiré šampony jsou k dispozici v plastových lahvích o objemu 200 ml a 400 ml. Průměrná cena za malou láhev šamponu se pohybuje od 3,5 USD. Jasné výrobky lze zakoupit v téměř jakémkoli obchodě s krásou nebo supermarketem.

Recenze

V zásadě jsou recenze na produkty společnosti Clear brand kladné. Kupující zaznamenali výrazné zlepšení stavu vlasů a vlasové pokožky ve velmi krátkém čase a první výsledky jsou již viditelné po několika aplikacích. Také majitelé mastných vlasů, kteří si denně museli umýt vlasy, si mohou nyní dovolit udělat to jednou za 3 nebo dokonce 4 dny.

Méně časté jsou negativní recenze lidí, kterým šampon pomáhal slabě nebo se lupy brzy vrátily. To se obvykle týká závažnějších případů seborrhey, kdy se jako hlavní léčba použije pouze farmaceutický šampon. Samotná značka sama o sobě neslibuje úplné uzdravení, ale jak říká na svých oficiálních stránkách, "odstraňuje viditelné lupy pravidelným užíváním".

Proto musíte být připraveni na možnost alergické reakce nebo podráždění ve velmi ojedinělých případech a jednoduše k tomu, že tento lék nebude mít žádný osobní účinek. To opět může být způsobeno vlastnostmi určitého organismu.

Šampon clia vitabe recenze

S extraktem kaktusu.
Hydratace pokožky hlavy je klíčovým faktorem boje proti lupům.
Jasné "Intenzivní zvlhčení" pomáhá vytvářet podmínky pro zvlhčení.
pokožku hlavy, a proto pro krásné vlasy bez lupů.
Formula NUTRIUM 10:
1. Hluboké výživy pokožky hlavy.
2. Pomáhá pokožce hlavy udržovat přirozenou úroveň vlhkosti.
3. Vytváří nezbytné podmínky pro krásné vlasy bez lupů.
Intenzivní zvlhčování: vzorek s kaktusovým výtažkem vyživuje pokožku hlavy,
dává vlasům zdravý vzhled a zabraňuje lupům.
Pro suché vlasy a pokožku hlavy.

Aplikace: Naneste šampon na mokré vlasy, pěnu, opláchněte.
Při zasažení očí opláchněte vodou.
Vhodný pro každodenní použití.

Objem: 200 ml
Výrobce: Rusko, LLC "Unilever Rus"

Recenze (4)

1 příspěvek

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

CLEAR VITA ABE šampon pro ženy "Silný a silný"

Vaughn, pracuje, umývá koupelnu.))) + Fotografie o špatném chování

Dostala jsem tedy kousek kosmetiky, v níž se objevila taková rascal.
Ačkoli, možná je to proto, že nemám lupy, ale šampon je navržen speciálně pro to?
Já sama sama, samozřejmě, by to nezískala.
No, jakmile si myslím, že dar, zkusím to.
Snažil jsem se.
Musím říci, že od profesionálů lze poznamenat:
-ekonomiku
-příjemná vůně, která vydrží dlouhou dobu (dokonce bych řekl příliš dlouho, tři dny po umývání, vůně zůstává slušně))
No, pro a nad.
Nyní pro nevýhody:
-V životě jsem nikdy neviděl šampon, který mi strašně vypláchne vlasy. Cítí se, jako by je vůbec nemyt. Vyplávám olej z vlasů hořčicí každých desetkrát lépe.
-Ihned po umytí se objevila strašná suchá kůže hlavy. Byla pokryta nějakým květem. Ne lupy, což by bylo paradoxní, ale bílý kvet. Po umytí normálním, prokázaným šamponem, uplynulo.
-křehkost nezmenšila
-kapalná konzistence
Ale opravdu se mi nelíbil balzám a masér ze setu!
A nyní rebel umývá koupelnu)) alespoň z nějakého důvodu se mu hodí))

Milujte se navzájem!

Velký šampon (+ výsledná fotka)

Předtím jsem použil šampon Nivea, byl jsem docela spokojený s tím, ale pokud používám stejný šampon po dlouhou dobu, pak se moje vlasy zvyknou a začnou se vymývat, zmátat a nějak vypadat horší. Tak jsem musel změnit šampon.

Zvolil šampon CLEAR VITA ABE Silný a silný. Navzdory skutečnosti, že je proti lupům - obrátil se ke mně. Nemůžu říct, že trpím lupinami, ale moje vlasy a pokožka hlavy jsou náchylné k suchu (zejména v zimě) a CLEAR VITA ABE tento problém vyřešil.

Její konzistence je krémová, pěna je v pořádku - dokonce i malé množství šamponu je dost, vůně je jemná, nenápadná a příjemná, vlasy vůbec nevyschnou a dobře se promývají.
Nepoužívám balzám po něm, vlasy a tak snadno hýbám vlasy, měkké, hedvábné.
Jako výsledek, jsem velmi potěšen šamponem. Myslím, že zkusit další šampony v této sérii, nejspíš něco pro barvené vlasy.

Ne... Nepotřebuji tento šampon... + fotka

Neměl jsem rád tento šampon... Nějaký mycí prostředek na mytí...

Má nakládací dávku chemie. Dává bohatou pěnu, doslova z jedné kapky vodní pěny. Jako součást všech čisticích látek - přečtěte si seznam, ale nekončí. Laurylsulfát sodný A, laurylsulfát B, stále všechny druhy síranů, PEG.... Okamžitě si to všimnu. Za prvé, pro hojnou pěnu. Za druhé, ostrým, i když příjemným zápachem. Jak pokožka hlavy, tak i vlasy po takovém praní jsou silně vysušeny a nejpravděpodobněji se pokoušejí nějakým způsobem zotavit, začnou aktivní produkci kožního mazu. V důsledku toho se následující den po umytí už zdálo, že jsou zastaralé a o den později - jako kdyby jsem je neunavil týden.

Skoro jsem zvládl lupy, ale stále zůstala malá částka. Šampon na to neměl žádný vliv, i když to bylo lupiny.

A vlasy samy začaly elektrifikovat, živoucí vlhkost jim zanechala.

A navíc, mám příští den, došlo k mírnému svědění hlavy, například po česání, což je malý kontakt s kůží. O den později jsem se rozhostila, jako bych nebyl vůbec můj.

Takže, mírně řečeno, nejsem nadšená šamponem, ale balzám z této série není nic dokonce ani http://xlebez.ru/content/poleznyi-eknomichnyi-balzam-foto

Otec ho koupí)))))

Můj táta má dlouhou dobu problém s lupami. Co jsme se nepokusili vyléčit jeho pokožku: rozmazaný lopuchový olej, koupili všechny druhy šamponů.
Když jsme začali prodávat CLEAR VITA ABE, rozhodli jsme se zkusit tento šampon. Koupili jsme "CLEAR VITA ABE Clear Vita Abe Lupy Šampon pro ženy Silný a silný." Nečekali od něj nic obyčejného... Ale on pomohl! Ano, je napsáno, že pro ženy - ale to je odpadky. Otec (a my jsme přirozeně) byli šťastní: Během kreslení č. Pokusil se šampon CLEAR VITA ABE pro muže - to se nestalo, je na polici, nedokončené.
Také používám tento šampon asi půl roku, abych zabránil lupům (pouze mytí hlavy CLEAR VITA ABE dvakrát nebo třikrát týdně po dobu jednoho měsíce). Jeho vlasy jsou lesklé a měkké, stejně jako po želatinové laminaci. A všichni mě překvapili: "Proč má můj táta, který si rozřezal vlasy přes ježek, takové měkké vlasy? "Jen se ukáže, že CLEAR VITA ABE nám poskytuje ochranný bonus proti lupům - měkké a lesklé vlasy.
Doporučuji všem, ženám i mužům. To opravdu pomáhá bojovat proti lupům, eliminovat je, nevšimli jsme si závislostí, vlasy nezasychají, ale zvlhčují, žádné svědění. Velmi hospodárné.

Chceš hedvábný lupy? Vyzkoušejte tento šampon.

Koupil jsem tento šampon, abych se zbavil následků používání Siberia Nature)))

Kdysi jednou, jednou jsem použil šampon Clea Vitabe (když ještě nebyly žádné balzámy a masky)))) Ale ne kvůli problémům s lupy, ale kvůli silnému pachu. Obecně se mi líbilo šampon, rozhodl jsem se, že i teď bude super, zejména proto, že jsem musel naléhavě odstranit lupy.

Takže... Jsem, mírně, zklamán. A tady je důvod. Lupy zmizely, ale z tohoto šamponu na vlasy, na těle, i v koupelně zůstává bílo-stříbrná deska! To je hrozné. Je to velmi dlouhé a těžké umyt vlasy. Existuje riziko, že se vlasy neumyjí až na konec a po celé délce se na nich dostane stříbrná "lupa"! (jak jsem to vlastně udělal jednou a já viděl tento zázrak jen v denním světle při práci))))

Nyní, samozřejmě, vím o tomto "nádherném" vlastnictví šamponu, a my my vlasy po dobu 10 minut po něm. Doposud se zmatek nepodařilo opakovat)) Přestože nejsou žádné stížnosti na mycí schopnost a měkkost, ale určitě nebudeme tento šampon koupit a radím nikomu!

PVA tekuté lepidlo

Neměl jsem rád tento šampon ani podle vzhledu, vůně nebo způsobu, jakým vlasy mýlí. Ve vzhledu a struktuře jsem silně připomínal slavné bílé lepidlo PVA, jen mírně zředěné. Dokonce i před tím, než jsem si ji koupil, jsem četla dívčino svědectví, že umývá koupel a uvažuje, jak umýt koupel se šamponem? Když jsem to však zkoušel, uvědomil jsem si, že to dokážu. Je pravda, že to neudělám, protože mám pro to zvláštní prostředky.

Neměl jsem rád stav vlasů po jeho aplikaci. Vlastně jsem chtěl zkusit ABE pro citlivou pokožku hlavy, ale nebyl v prodeji v malém objemu, vzal jsem si tohle. A koupil jsem ji, protože na nějakou dobu na hlavě mám lupy - ne lupy... Nějaký mírný peeling. Ale po dvounásobném umytí hlavy v intervalu 3 dnů jsem viděl, že tyto malé vločky skutečně začaly vypadat jako lupy, a pokud nebyly dříve viděny, dokud jste rozdělili vlasy, teď už byly na vrcholu vlasů.

Možná, že tento šampon "funguje" takhle? A jak může člověk opustit dům? Ano, a jeho vlasy s ním na den rychleji než obvykle. Obecně se mi to nelíbilo, ne moje.

Nejlepší) Táta koupí jenom ho))))

Můj táta má dlouhou dobu problém s lupami. Co jsme se nepokusili vyléčit jeho pokožku: rozmazaný lopuchový olej, koupili všechny druhy šamponů.
Když jsme začali prodávat CLEAR VITA ABE, rozhodli jsme se zkusit tento šampon. Koupili jsme "CLEAR VITA ABE Clear Vita Abe Lupy Šampon pro ženy Silný a silný." Nečekali od něj nic obyčejného... Ale on pomohl! Ano, je napsáno, že pro ženy - ale to je odpadky. Otec (a my jsme přirozeně) byli šťastní: Během kreslení č. Pokusil se šampon CLEAR VITA ABE pro muže - to se nestalo, je na polici, nedokončené.
Také používám tento šampon asi půl roku, abych zabránil lupům (pouze mytí hlavy CLEAR VITA ABE dvakrát nebo třikrát týdně po dobu jednoho měsíce). Jeho vlasy jsou lesklé a měkké, stejně jako po želatinové laminaci. A všichni mě překvapili: "Proč má můj táta, který si rozřezal vlasy přes ježek, takové měkké vlasy? "Jen se ukáže, že CLEAR VITA ABE nám poskytuje ochranný bonus proti lupům - měkké a lesklé vlasy.
Doporučuji všem, ženám i mužům. To opravdu pomáhá bojovat proti lupům, eliminovat je, nevšimli jsme si závislostí, vlasy nezasychají, ale zvlhčují, žádné svědění. Velmi hospodárné.

A já jsem získal soubor! (fotografie)

Musím říci hned, docela nedávno byl můj postoj k této šamponové značce extrémně negativní. Někdy CLEAR VITA ABE "Obnova poškozených a barvených vlasů" mi nevyhovovala, způsobila lupy a svědění. A opravdu, jak již bylo zmíněno v recenzích a jak jsem již dříve napsal, pokud nejsou žádné lupy, nemusíte kupovat šampon proti lupům, abyste je nezískali.

Ale teď je tu problém s lupy, kvůli tomu, co mi vlasy pomalu opouští, a to i z důvodu křehkosti. Proto jsem se ještě jednou rozhodl získat šampon této značky, vybral jsem si ten, který by se hodil pro oslabenou pokožku hlavy a jemné vlasy. Chtěla jsem koupit jen šampon. Ale narazil jsem na tento elegantní set s balzámem a silikonovým masér. Cenou akce je 220 rublů v Rainbow Smile.

Balzám se šamponem se divili po prvním použití. Nešlo prakticky o lupy. Vlasy zůstaly čisté po dlouhou dobu a nevšimla jsem si ztráty určitých vlasů, jak jsem si všiml dříve. Vlasy jsou jemné a hladké na dotek.

Doufám, že mi bude nadále potěšovat. A přesto, ani v tomto šampónu hodně chemie, ale na organické šampony, se nevrátím. Jsem tak šťastná z hojnosti pěny, že mi to tak moc chybělo. Konečně, pocit čistoty a svěžesti!

Pro Více Informací O Suché Vlasy