logo

Šampon laminace belita recenze

Novinkou letošního roku od běloruské kosmetické společnosti Belita, série pro péči o vlasy "hladká a dobře upravená: účinek laminace", doslova právě nedávno prošla prodejem a hned jsem se s ní seznámil.

Já jen chci říct o obalu, já jsem neprošel těmito sklenicemi jen proto, že jejich obal mě přitahoval, to nějak vyčnívá na obecném plánu dalších výrobků pro vlasy této značky. Nic nadbytečné, žádné hrůzné kresby =)) - matný růžový plast a jednoduché stylové bílo-stříbrné nápisy. Podle mého názoru je vše hodné.

Výrobci říkají, že tato řada "je ideální pro péči o poškozené, oslabené vlasy, které potřebují hluboké obnovení. Speciální komponenty, které tvoří kosmetiku, utěsňují povrch vlasů lehkým ochranným filmem a vytvářejí laminační efekt."

Linka obsahuje pouze 6 produktů: šampon, masku, balzám, nezmazatelný balzám na krásu, styling sprej a styling pěnu. Řeknu vám o šamponu, masce a balzámě krásy =).

Složení fondů v této sérii zahrnuje ceramidy, které pronikají do poškozených oblastí vlasů a naplňují mikrotrhlinky, což vede k tomu, že vlasy jsou hladké. Také v nich je D-panthenol, který utěsňuje vlasy a zabraňuje křehkosti, stejně jako hydratuje a vyživuje.

Dovolte mi připomenout, že mé vlasy jsou barvené, suché na špičkách, vybledlé. Vlastně jsem proto koupil tuto řadu =). Vůně všech výrobků je příjemná, kosmetická, ne rušivá.

Laminovací šampon, který je vytvořen pro zabránění křehkosti a průřezu, jemně čistí, hydratuje a vyživuje. Velmi hodný výrobek, dobře pěnový, nezbavuje vaše vlasy během praní a když je vypláchnete, zdá se, že nemáte umyt šampon, ale maska, vlasy se stávají tak poslušnými a měkkými. Byl jsem příjemně překvapen svou kvalitou.

Masivní laminační hluboké působení - kromě ceramidů a D-panthenolu také obsahuje kokosový olej, který intenzivně vyživuje vlasy, chrání vlasy před tepelným působením, eliminuje elektrifikaci. Technologie Crodabond ™ lepí poškozené vločky, zjemňuje povrch vlasů, čímž je hladká a lesklá.

Maska není příliš hustá, spíše vypadá spíše jako balzám, snadno se rozdělí, doporučuji 5 minut. Vlasy jsou velmi měkké a hladké, opravdu je lesk, vlasy vypadají velmi dobře upravené, bez nadýchání =)). Velmi oceňuji tento výrobek, moc se mi líbil!

BB balzám pro krásu - balzám na krásu 12 v 1, nezmazatelný. Eeee. ne 3 v 1, a ne ani 5, ale 12 (.), což je triviální =). Jedná se o 12 efektů, které nám slibují: hluboké zotavení, výživy, zvlhčování, snadné česání, vinylová hladkost, lesklý lesk, ochrana proti poškození, ochrana proti rozštěpení, regulace plynulosti, antistatický efekt, tepelná ochrana, ochrana proti UV záření.

Konzistence připomíná lehký krém, potřebujete trochu peněz, jinak se můžete dostat lepené vlasy. Není to špatné skryté bičované konce, ale účinek není příliš dlouhý, večer promýšlel, až do konce dalšího dne, vidím, že špičky vlasů nejsou takové "wow", sucho se objevilo a nějaké mírné chlupy na koncích. Nemá to těžší tenké vlasy, což je již dobré =)), ale účinek péče není rozhodně tak silný jako olej. Obecně platí, že toto je pravděpodobně dobrý nástroj pro ty, kteří nemají žádné zvláštní problémy s vlasy, ale jen je třeba vyhladit špičky trochu.

Výrobky jsou obecně velmi dobré a opravdu fungují, vlasy jsou perfektně vykresleny, vypadají lesklé a jasné, dokonce jsem se chytil v dešti a mé vlasy se nezačaly chovat, zůstaly hladké! To je samozřejmě velmi cool, myslím, že ti, kteří mají stejný problém s vlasy fluffiness pochopí mě =).

Šampon laminace belita recenze

Šampon-laminace jemně čistí, zvlhčuje a vyživuje vlasy, brání jejich křehkosti a průřezu. Technologie intenzivní obnovy okamžitě transformuje poškozené, oslabené a křehké vlasy na smyslně hladké a lesklé.
Formule zlepšená účinnými přísadami: ceramidy pronikají hluboko do poškozených oblastí vlasů, vyplňují mikrotrhliny a obnovují kutikulární vrstvu po celé délce. V důsledku toho vlasy získávají pevnost a pevnost, vrací hladkost a lesk. D-panthenol zahušťuje vlasy, zabraňuje jejich křehkosti a poškození, poskytuje dlouhotrvající hydrataci a výživu.

Objem: 400 ml
Výrobce: Bělorusko, "Vitex"

Recenze (4)

3 příspěvky

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

Šampon laminace belita recenze

Vybrala si místo pro objednávku podle recenzí a nebyla mylná. Večer jsem poslal on-line žádost, druhý den kurýr doručil vše, nebyl jsem problémový zákazník, který jsem si vybral, přinesli. Vše je rychlé a hladké. Líbí se mi tento přístup. Hodně štěstí všem!

Díky obchodu pro prodej bieloruské kosmetiky. Ne poprvé objednávám šampony, balzámy a krémy. Jsem spokojená se vším zakoupeným zbožím, obzvláště potěšena šampony a krémy řady MEZO a šamponem mumií. Zaměstnanci obchodu jsou vždy přátelští, trpěliví. Naposledy pomohli vyřešit problém platby, protože nebyla žádná hotovost.
Gratuluji všem na nadcházející Nový rok 2019! Přeji vám úspěch a prosperitu do obchodu!

Dobrý den Díky vašemu týmu za dobrou, jasnou a dobře koordinovanou práci. Po 23 hodinách jsem doručil objednávku a doručil jsem následující den - myslím, že později souhlasím s manažerem v daný den a čas, ale všechno se ukázalo jako velmi dobré - kurátor volal ráno a řekl, že přijde za hodinu - a přišel (velmi vzdělaný a zdvořilý kurýr) ! DĚKUJEME VÁM! Děkujeme. Objednal jsem si výrobky od VÁS poprvé a všechno je vždy vynikající.

Velice vám děkuji za kvalifikovanou pomoc při výběru vhodné kosmetiky, za poctivost a dobrou znalost podnikání. Určitě se znovu ozve

Výrobky jsou velmi dobré! Všechna data vypršení platnosti jsou nezbytná, samotné finanční prostředky jsou přesně tak, jak je vidíte v popisu. Je velmi snadné vyzdvihnout určitý produkt, který začíná pouze z údajů na kartě zboží! Dodávka je velmi rychlá: 12. den jsem vzal zásilku v Norilsku (dodací lhůta je rychlá pro odlehlou oblast). Balíček je kompaktní, což je důležité (mnoho online obchodů posílá obrovskou poloprázdnou schránku); celistvost zboží není porušena. Celkově je práce velmi dobře koordinovaná, poradci jsou velmi milí a zdvořilí! :) Právě jsem rozmazal všechno, co jsem dostal a vycpala si nový koš.
Našla jsem pro vás dokonalou službu, jste dalším vděčným zákazníkem.

Jsem tak šťastný, že jsem našel takový obchod, nyní určitě svého klienta po dlouhou dobu)
Rozsah je široký a pestrý a velmi kvalitní produkty. výsledek nebyl dlouhý.
Objednám si již třetí čas a velmi se těší vaší práci! poradci řeknou a řeknou všem, kurýři jsou zdvořilí a přesní. Přeji vám úspěch a prosperitu!

Miloval to! Velký výběr a přiměřené ceny. Samostatně, díky dík-konzultantům a mladému kurýrovi! Velmi profesionální! Děkuji)

Děkujeme vám, skvěle spolupracujete s obchodem. Produkty dodané včas. Vše bez podvádění díky

Nejlepší online obchod bieloruské kosmetiky! Jsem velmi potěšen konzultací manažera produktu, kurýrní službou a včasným doručením! NEJLEPŠÍ OBCHOD. DÍKY PRO VAŠE JOB. DOPORUČUJEME VŠECHNY, POUŽÍVEJTE VŠECHNY!

Řekla jsem něco ze série Belita Hydroeffect. Rychle odeslala objednávku. Namísto slibovaných 8 dní jsem přišel na 4, což bylo velmi potěšeno. Všechno voní dobře, úhledně zabalené. Bylo to hezké objednat si to od vás.
Chtěl bych říci odděleně "děkuji" naší poště (najednou uvidíte tuto žádost)). Prosím vás, nehrajte fotbalové balíčky. Rozbila malou čepici šampónu, ale to šampon neovlivnilo - nevzniklo to, hurá, hurá)

Díky opět za rychlé dodání a skvělý produkt!

Krása Kosmetika Blog

Vítejte ve světě kosmetiky!

Srovnání běloruských šamponů s efektem laminace

Dnes, s přehledem příštích Běloruských nákupů:

  1. Šampon Belkosmex / Belkosmeks HAIR LAMINATION efekt laminace pro jemný objem vlasů a lesk

2. Šampon Belita-Vitex Hladký a dobře ošetřený účinkem laminace

Moje sklenice se blíží ke konci, v insta můžete najít mé předchozí recenze po několika použití. A nyní je názor jednoznačný a neodvolatelný. Rozhodl jsem se v tomto článku, abych vám řekl o dvou šamponech najednou a nikoliv odděleně pro účely jejich porovnání, jelikož funkce šampónů deklarovaných výrobcem jsou podobné: první i druhá by měly působit vlasovou laminaci.

Začnu se šamponem Velkosmex HAIR LAMINATION efekt laminace pro tenký objem vlasů a lesk.

"Jemně a zároveň účinně čistí tenké, křehké vlasy, které dodávají potřebný objem.

Speciální soubor komponent

- hluboce zvlhčuje vlasy, které je léčí a chrání před tepelnými účinky během stylingu;

- obnovuje poškozenou strukturu vlasů, utěsňuje povrch, eliminuje hrbolky a poškozuje, učiní každý vlas hladký a lesklý;

- poskytuje dodatečný stabilní objem, pružnost a udržuje tvar vlasů bez vážení.

D-panthenol vyživuje, zjemňuje, chrání proti tepelnému působení, disciplinám, dělá je hladký a lesklý.

Keratin je zodpovědný za strukturu vlasů, podporuje kompletní "rekonstrukci" vlasů. Tloušťka vlasů se zvětšuje, naplní se stávající poškození a trhliny, vlasy se vyhlazují a zvlhčují, stávají se zdravými a dobře upravovanými.

D-panthenol vyživuje, zjemňuje, chrání proti tepelnému působení, disciplinám, dělá je hladký a lesklý.

Komplex kondicionérů dodává objem z kořenů a posiluje vlasy po celé délce. "

Na zadní straně je v této řadě namalován třístupňový systém péče o vlasy:

Krok 1: Šampon vlasy s efektem laminace pro tenké nebo tlusté vlasy.

Krok 2: Použijte účinek sérum laminace

Krok 3: Použijte maskovaný efekt laminace nebo nezmazatelný kondicionační efekt laminace

Zvenčí se obal a jeho design liší od jiných bieloruských značek. Vypadá to profesionálnější, přísnější design, jasné velké písmo. Nevýhodou tohoto balení je jeho víko, které mi připomíná víčko na víno s vodkou.. to není moc výhodné, vždy to vyklouzne ven, a když ho odšroubujete, zatímco jej zkroutíte, obecně nejste nervózní, abyste ho koupili)

Konzistence šamponu středně pórovitého, krémového, bílého, s příjemným zápachem. Při použití na vlasy je pocit příjemné měkké pěny.

Po použití jsou vlasy dostatečně navlhčené a obecně dokonce i někdy cítím, že není nutné používat další balzám nebo vlasovou masku. Ale používám stejnou masku stejné linie, o které budu hovořit později, z jednoho jednoduchého důvodu: po šamponech jsou mé vlasy strašně zmatené a v srdci chápu, že se mi to neztratí bez ztráty. A maska ​​řeší tento problém jednou nebo dvakrát a vlasy jsou dokonale hladké a poslušné. Můj vlasový šampon se nedostává tuku, jako mýdlo po dvou dnech, tento režim byl udržován po celou dobu používání šamponu. Pokud jde o vliv laminace, neřekl bych, že je vyslovován. Ano, vlasy jsou rovné, objemné, ale stále ne perfektní.

Obecně platí, že šampon mi nezhoršil vlasy, ale nákup pravděpodobně nebude opakovat.

A teď budu mluvit o mém mazlíčku, který už používám už podruhé.

Jakmile vstoupíte do obchodního domu značky Belita, 10 metrů od stánku s výrobky na vlasy uvidíte světlé růžové sklenice. Producent dobře provedl, našel přístup k děvčatům)

Láhev šamponu velká, obsahuje 400 ml výrobku. Nejsem překvapen, protože je již dlouho známo, že Belita neví, jak dělat menší objemy). Obal je velmi chladný a vysoce kvalitní. Plast je silný, drsný a matný na dotek, který nevyklouzne z mokrých rukou. A výrobce se opět staral o víko, stačí ji stisknout prstem. Žádné padající a mizící čepice)

Co nám slibuje výrobce:

"Laminácia šamponem jemně čistí, zvlhčuje a vyživuje vlasy, zabraňuje jejich křehkosti a průřezu. Technologie intenzivního restaurování okamžitě transformuje poškozené, oslabené a křehké vlasy na smyslně hladké a lesklé. Formula zlepšená účinnými složkami:

Ceramidy pronikají hluboko do poškozených oblastí vlasů, vyplňují mikrotrhlinky a obnovují kutikulární vrstvu po celé délce. V důsledku toho vlasy získávají pevnost a pevnost, vrací hladkost a lesk.

D-panthenol zahušťuje vlasy, zabraňuje jejich křehkosti a poškození, poskytuje dlouhodobou hydrataci a výživu. "

Šampon je průhledný, středně konzistenční a má podobu gelu. A chuť je neuvěřitelná!... tak sladká, trochu sladká, ale zároveň jemná.

Složení:

Voda, kokamidopropylbetain, laureth sulfát, kokosový betain, PEG-7 glycerylkokoát, C14-C17 sodný Sekalkilsulfonat, laurylbetain, kokamidopropylbetain, chlorid lauroyl PG-Trimona, PEG-6 glyceryl kaprylát / kaprát, silikonové Quaternium-18, trideceth-6 Trideceth-12 panthenolu

Zde je fotka pro porovnání konzistence šamponů.

A nyní o efektu:

Jak jsem psal výše, tento šampon je v mých oblíbených. Jenom ho zbožňuji a v duetu s postřikem ze stejné linie mi vlasy laminují jako v chladném kosmetickém salonu)

Fluffiness není, vlasy jsou hladké, lesklé, drobné, poslušné. Neexistuje žádný výrazný bazální objem a je obtížné ho dostat se šamponem pro laminování, ale vlasy nehynou. Jsou živé, mírně objemné, lehké, lesklé a velmi jemné na dotek.

Mám přirozeně rovné vlasy, ale za určitých podmínek může mít fluffiness. S tímto šamponem se nemusím starat o vlasy vůbec. Získal mi svou důvěru 100%! A šampon neměl žádný vliv na frekvenci umytí vlasů, druhý den vlas vypadal slušně.

Poradím děvčatům s rovnými vlasy, aby se o to pokusili, ale s kudrlinky, téměř žádný šampon něco udělá)

Shrnutí toho, co bylo napsáno výše: oba šampony jsou deklarovány s účinkem laminace, ale druhý hezký muž pracuje lépe na mých vlasech!)

Toto video není k dispozici.

Sledujte frontu

Fronta

  • Smazat vše
  • Vypněte

Péče o vlasy I Běloruská kosmetika I Laminácia šamponů a bb balzám 12 v 1!

Chcete uložit toto video?

  • Stěžte si

Nahlásit video?

Líbí se ti to?

Nelíbilo se to?

Textové video

ღ Děkujeme za Vaše připomínky, nápady a předplatné! ღ
FOLLOW ME:
INSTAGRAM http://instagram.com/ox__christina
VKONTAKTE http://vk.com/christiomsk

Ahoj všichni! Jmenuji se Christina. Přesunula jsem se do Moskvy a pronajala #vlog o mém každodenním životě, video o tom, jak se o sebe postarat, od rubriky # připravte se na to sami, jak to udělat # make-up, video o péči o vlasy, pokožku, péči o tělo, o manikúru, o zakrývání nehtových gelů doma, nákup kosmetiky a oblečení, oblečení s fitinkem, cvičení videa, recepty na vaření, ruční nápady a prostě mluvit o všechno. Přejete si příjemné prohlížení!

Zobrazené výrobky:
Laminovací šampon Belita-Viteks řada "hladká a dobře upravená"
Balzám na vlasy Beauty-Balsam 12 v 1 Série "hladká a dobře upravená"

Běloruská kosmetika, Belita, péče o vlasy, jak se starám o vlasy, laminační šampon, laminování doma, rozpočtová kosmetika, kosmetika oblíbené, dlouhé vlasy, Oh Christina

Šampon Belita-Viteks: 4810151021627

Šampon

Šampon-laminace pro všechny typy vlasů 2 hlasy

Věková skupina: pro všechny

Účel: péče o vlasy

Péče: Domovská stránka

Objem: 400 ml

Popis: Šampon-laminace jemně čistí, zvlhčuje a vyživuje vlasy, brání jejich křehkosti a průřezu. Technologie intenzivní obnovy okamžitě transformuje poškozené, oslabené a křehké vlasy na smyslně hladké a lesklé. Formule zlepšená účinnými přísadami: Ceramidy pronikají hluboko do poškozených oblastí vlasů, vyplňují mikrotrhliny a obnovují kutikulární vrstvu po celé délce. V důsledku toho vlasy získávají pevnost a pevnost, vrací hladkost a lesk. D-panthenol zahušťuje vlasy, zabraňuje jejich křehkosti a poškození, poskytuje dlouhotrvající hydrataci a výživu.

Složky: voda, kokamidopropylbetain, laurethsulfát sodný, kokobetain, PEG-7 glycerylkokoát, C14-C17 alkylsulfonát sodný. Zobrazit úplný laurylglukosid, kokamidopropylbetain, lauroylchlorid-triamoniumchlorid, obsah stránky. 5 ethylhexanoát, ceramid 3, PEG-120 methylglukóza-trioleát, disodná EDTA, benzylalkohol, methylchlorisothiazolinon, methylisothiazolinon, kyselina citronová

Adresa výrobce: Belita-Viteks-Brest ALC
Bělorusko, Brest, ul. Yanki Kupala, d. 106a

Další krok

Pro přístup k parfums.ua vyplňte bezpečnostní kontrolu

Proč musím vyplnit CAPTCHA?

Dokončení kódu CAPTCHA dokazuje, že jste člověk a poskytuje dočasný přístup k webovým vlastnostem.

Co můžu udělat, abych tomu zabránil v budoucnu?

Nemůže být infikován malwarem.

Pokud jste v síti, můžete požádat o zařízení, která byla kontaktována.

Cloudflare Ray ID: 4abafca728024e78 • Vaše IP adresa: 194.48.155.245 • Výkon zabezpečení Cloudflare

strana

"Dnes jsem s recenzí na další (ale tentokrát velmi úspěšnou) novinku od Belitu. Dokonce i když jsem viděla oznámení v jejich novinách, okamžitě jsem získal nápad, abych si koupil pár produktů z této série. Ale jak se ukázalo, koncem března proběhla jen jedna nová řada a ukázalo se, že je těžké najít všechny výrobky, které jsou v prodeji.

Dnes budu mluvit o prvním výrobku ze série - šampon. "


• Výrobce: Belita
• Země: Bělorusko
• Náklady: 33 000 BYR - 1,5 USD
• Objem: 400 ml
• Typ vlasů: pro všechny typy vlasů

Jakmile jsem vstoupila do obchodního domu Belity, viděla jsem světlé růžové sklenice až 10 metrů od stánku s vlasovými výrobky. Výrobce se postaral o jasný, okamžitě zjevný obal.


Šamponová láhev je poměrně velká, ale protože obsahuje až 400 ml výrobku, velikost je jasná. Nevím, jak dělat v objemech Belita v méně)). Ve skutečnosti je obal velmi chladný, vysoce kvalitní. Pevný plast, lehce drsný a nudný na dotek. Proto můžete bezpečně mokré ruce. Nikdy jsem nezanechal šampon)).

Na stupnici mé ruky vypadá takto:


Bližší informace o výrobci:

Šampon-laminace jemně čistí, zvlhčuje a vyživuje vlasy, brání jejich křehkosti a průřezu. Technologie intenzivního restaurování okamžitě transformuje poškozené, oslabené a křehké vlasy na smyslně hladké a lesklé. Formula zlepšená účinnými složkami:
Ceramidy pronikají hluboko do poškozených oblastí vlasů, vyplňují mikrotrhlinky a obnovují kutikulární vrstvu po celé délce. V důsledku toho vlasy získávají pevnost a pevnost, vrací hladkost a lesk.
D-panthenol zahušťuje vlasy, zabraňuje jejich křehkosti a poškození, poskytuje dlouhotrvající hydrataci a výživu.

Dávkovač, jako já miluji. Belita byla potěšena. Nyní to není nutné, riskujete, že si nechte zlomit nehty, otevřete víčko a extrahujte šampon.


Šampon transparentní. Má konzistenci střední tloušťky a textury se podobá gelu. Ale chuť je prostě neuvěřitelná! Opravdu, opravdu vůně jako vodní meloun a vůně je tak příjemná, trochu sladká, ale zároveň jemná. Pokud někdo zná parfém s podobnou vůní, napiš, budu velmi vděčný :)

Voda, kokamidopropylbetain, laureth sulfát, kokosový betain, PEG-7 glycerylkokoát, C14-C17 sodný Sekalkilsulfonat, laurylbetain, kokamidopropylbetain, chlorid lauroyl PG-Trimona, PEG-6 glyceryl kaprylát / kaprát, silikonové Quaternium-18, trideceth-6 Trideceth-12 panthenolu

Ztratil jsem své dlouhé vlasy v lednu, teď mám prodloužené čtyřiceti. A jestliže dříve, když umýt hlavu, šampon spadl jen na kořenech vlasů a délka dosáhla pěny, nyní všechny vlasy jsou promyty šamponem. Bál jsem se, že budou během praní příliš suché nebo velmi zmatené. Také jsem se obával, že šampon způsobí peeling a svědění ve mně, jako u většiny šamponů Belita.
Řeknu hned, že všechny mé obavy nebyly naprosto opodstatněné.


Pěnový šampon není špatný, ale je to trochu obtížné ho rozdělit do vlasů, takže ho musíte poprvé aplikovat na vrchní část hlavy, na zadní stranu hlavy a na chrámy. Poté důkladně masírujte a umyjte. Pak opakuji mytí vlasů, ale teď je šampon aplikován na vlasy a distribuován zcela bez problémů.
Nikdy jsem si nemyslel, že bych to řekl šamponům Belita-Vitexu, ale je to měkké. Stejné příjemné použití jako bezsulfátové výrobky, pouze pěny lepší. Svěží pěna, bohatá. Vlasy se dobře umyjí, ale současně nedochází k tuhosti pod prsty. Vlasy při mytí nejsou zmatené. Další pěkný bonus při mytí je okouzlující jasná vůně po celé koupelně, která sleduje dokonce až úplné vysychání vlasů.
Nechtím si mokré vlasy, ale dokonce i s prsty mohu snadno narovnat. Po usušení vlasů chci zaznamenat hlavní efekt, který jsem čekal - hladkost. Podívejte se sami, na fotografii jsou vlasy umyté pouze šamponem, nepoužíval jsem žádné další produkty.


Téměř žádná chlupatost, vlasy jsou hladké, lesklé, drobivé, poslušné. Mohou trochu elektrifikovat, ale je to můj věčný problém, takže šampon nemá s tím nic společného.
Neexistuje žádný výrazný bazální objem a je obtížné ho dostat se šamponem pro laminování, ale vlasy nehynou. Jsou živé, mírně objemné, lehké a velmi jemné na dotek.
Frekvence mytí vlasového šamponu neovlivnila, druhý den vlasy vypadaly slušně, i když jsem se bála, že budu muset každodenně umýt hlavu.

Víte, je pro mě dokonce těžké uvěřit, že se výrobky konečně objevily v domácí kosmetice, která mě opravdu připomíná, které přinášejí potěšení během používání a potěší vynikající výsledky. A to vše platí pro šamponové laminace řady "Hladké a dobře upravené".
Samozřejmě, doporučuji!

Navigace pošty

Šamponová laminace pro všechny typy vlasů:

  • čistí, zvlhčuje
  • vyživuje vlasy a zabraňuje jejich křehkosti a průřezu
  • vyplňuje mikrotrhlinky a obnovuje kožní vrstvu po celé délce

Aktivní složky: ceramidy, D-panthenol.

Vyzkoušejte jiné vlasové produkty Hladké a dobře upravené.

Popis

Struktura: voda, kokamidopropyl betaine 12, panthenol, parfémová kompozice, guarhydroxypropyltrimoniumchlorid, ziprát, zinek, zinek, propylenglykol, tridecet-9, PEG-5, ethylhexanoát, ceramid 3, PEG-120,

Šampon laminace belita recenze

LÉČIVA PÉČE PRO VLASOVÉ VLASY | TIPY A TRIKY

NASTIA CRANBERRY: ANTISTATICKÉ PRO VLASY. Vyřešíme problém ELECTRIZACE vlasů

NASTIA CRANBERRY: VLAS NA NOVÝ ROK 2017. 3 MOŽNOSTI. SexyHair, JohnFreida, L'OREAL

ČLÁNKY na - (3)

Městská kmenová stylistika Ekolofie

Mission Impossible? Je možné opravit poškozené vlasy nebo testovat čtyři regenerační masky

"EXIT COLOR" (EXIT COLOR) nebo JAK ZMĚNIT OBRAZ V 5 MINUTECH

Popis produktu

Popis produktu

Šampon-laminace jemně čistí, zvlhčuje a vyživuje vlasy, brání jejich křehkosti a průřezu. Technologie intenzivní obnovy okamžitě transformuje poškozené, oslabené a křehké vlasy na smyslně hladké a lesklé.

Formula zlepšená účinnými složkami:

Ceramidy pronikají hluboko do poškozených oblastí vlasů, vyplňují mikrotrhlinky a obnovují kutikulární vrstvu po celé délce. V důsledku toho vlasy získávají pevnost a pevnost, vrací hladkost a lesk.

D-panthenol zahušťuje vlasy, zabraňuje jejich křehkosti a poškození, poskytuje dlouhotrvající hydrataci a výživu.

  • Země: Bělorusko
  • Značka: BELITA
  • Hmotnost / objem: 400 ml

Recenze

Hodnocení / recenze

Nikdo ještě nepožádal o jednu otázku.
Můžete být první!

Pro Více Informací O Suché Vlasy