logo

"PONY" dětský šampon bez slz

Milá maminka! Mohl byste mi říct - použil někdo z vás dětský šampon Pony (koně)? Mám zájem o otázku - existuje nějaký účinek zpevnění vlasů, jak uvedl výrobce? Moje mladší vlasy jsou tenké a křehké, takže chci najít nějaké prostředky, jak je posílit. Sdílejte zpětnou vazbu a doporučení, prosím! Děkujeme všem v předstihu :-)

Možná něco jiného poradit?

Kdo si vezme Pony dětský šampon v "Horse Power"? Naposledy jsem o něm slyšela hodně pozitivních recenzí a myslím, že ho vezmu místo namísto ušaté chůvy.

Velice vypadají vlasy, co si myslíte o tomto šampónu.

Dívky, které zkoušely šampon Horsepower, jako ty? napište svůj názor. Děkuji, že jste se rozhodli koupit.

No, jako každý, před svatbou z otázky "Co byste měl dát?" Spadl jsem do stuporů) A to je, když je před svatbami ještě tma, chci jen jednu věc a na jakýkoli rozpočet. A ve správnou chvíli všechno úplně zmizí z mé hlavy (((Ano, a abych pravidelně potěšila nákupy, tento seznam neublíží)) Proto jsem (po pohledu na jednoho z mých přátel) také sestavil seznam žen))))) Začněme, soudruzi. 1. VLAS - Macadamia Oil Přírodní olej Léčivý olej Léčba A já budu rád.

Stalo se tak, že mi příroda nedala krásné husté vlasy a ve skutečnosti to chci. tak jsem hledala šampon, který by mě mohutnější, lesklé a krásné mé tři vlasy a zdálo se mi, že jsem to našel. Zkoušel jsem šampon své matky a byl jsem překvapen, že její vlasy po tom, jako kdyby nedávno laminovala, byla krása a jen tak, koupila jsem šampon a masku, takže jsem ji pravděpodobně použila a nemohla jsem jí dostat, ale zatraceně. Všimla jsem si, že se objevila lupy. Jsem v žaláři.

ahoj všichni teď, viděl jsem dům 2 zkrátka, tam inzerovat šampon po celou dobu, koně je rovný, jako by to bylo super duper Potřebuju vlasy, abych ho vrátil barvil, abysme mluvili panny, kteří používali někoho jako skutečného, ​​že je dobrý, nebo reklamní pohyb potřebuje zpětnou vazbu Chci vyzkoušet

Dívky, chci každému přeji šťastný nový rok! Blahobyt a prosperita vašim rodinám! Láska a souhlas! Zdraví a hodně radosti! Buďte šťastní! Než jsem psal o Horse Power, seznámil jsem se s téměř všemi tématy v komunitě věnované Horse Poweru. V hrůze u počtu nejasných recenzí, co nejdřív se pokouším a nemožné!) Mám zájem o názory těch, kteří opravdu používají! bez fantazie) Já sám obdržel jako dárek od mé sestry na NG Tavící masku a potěšen! A už dlouho používám šampon a balzám a jsem s tím velmi spokojen! Rád bych četl.

Dobrý den! Jmenuji se Julia, nabízím vám kosmetiku z Koreje: výrobky pro péči o tělo a tělo! Všechny kosmetiky přicházejí přímo z Koreje a jsou originální. Doba použitelnosti výrobku je v průměru 3 roky od data výroby. Po otevření balení a jeho používání je doba trvanlivosti 1 rok. Otázky týkající se kosmetiky se prosím zeptejte v komentáři k příspěvku. Všechny dostupné. Nejnižší ceny.

Na potřebných linkách prosím kontaktujte help find. I když nelze vložit úplný odkaz (((a kdo ví, jak je vložit plně vděčně číst MIZON 1. šampon s arganovým olejem Mizon vše v jednom Shampoohttp: //english.gmarket.co.kr/challenge/ rder = Mizon všechno. in-one - šampon + kondicionér + léčby - HIT PRODAZhSoderzhit arganový olej důkladně čistí, hydratuje a pitaet.Podhodit pro všechny typy vlasů jedinečné vlastnosti: hydratuje suché vlasy a bojuje zhirnostyu.Maslo produkoval arganového matice arganového strom, který roste.. v Atlasských horách Maroka a má jedinečné léčivé vlastnosti antsy.

Dobrý den! Jmenuji se Julia, nabízím vám kosmetiku z Koreje: výrobky pro péči o obličej a tělo! Všechny kosmetické přípravky pocházejí přímo z Koreje a jsou originální a mají průměrnou trvanlivost 3 roky od data výroby. Po otevření balení a začátku používání trvanlivosti 1 rok. Otázky týkající se kosmetiky se prosím zeptáte v komentáři k příspěvku. Všechny dostupné.

KŮŇ PONY DĚTSKÝ SHAMPOO BEZ TEARS 500ML

Stručně o produktu

Přečtěte si o produktu

Koníček pony baby šampon bez slz 500ml návod k použití

Složení

Demineralizovaná voda, kokamidopropylbetain, decylglukosid, glycerin, TEA kokosylglutamát, xanthanová guma, extrakt z lopuchu, extrakt ďateliny, extrakt plantejn, D-panthenol, parfémová kompozice, methylchlorisothiazolin a methylisothiazolin.

Aqua, kokamidopropylbetain, kokosylglutamát sodný, decylglukosid, glycerin, xanthanová guma, arktium

Popis

Speciální měkký šampon jemně a důkladně čistí vlasy a pokožku hlavy vašeho dítěte.

Zvlhčuje jemnou pokožku, chrání ji před vysycháním, obnovuje přirozené pompání a měkkost vlasů, posiluje kořeny. Díky pečlivě vybraným přísadám je šampon šlehaný do jemné pěny, která se snadno odmyje a ponechává příjemnou vůni. Oči dítěte nedráždí, vlasy dítěte se snadno hřebují, stanou se poslušnými, lesknou a ne elektrifikují.

+ 250 ml zdarma

Zvlhčuje jemnou pokožku, chrání ji před vysycháním, obnovuje přirozené pompání a měkkost vlasů, posiluje kořeny.

Bílá, netransparentní, hustá krémová konzistence, vůně

Funkce prodeje

Indikace

Hygienická péče o všechny typy vlasů u dětí

Doporučeno pro děti od 3 let.

Kontraindikace

Individuální nesnášenlivost jednotlivých složek kosmetiky

 • Koupit koňský pony dětský šampon bez slz 500ml v Moskvě u vašeho pohodlí uložit objednávkou Apteka.RU.
 • Cena koní cena pony baby šampon bez slz 500ml v Moskvě - 425,00 rublů.
 • Návod k použití pro pony baby šampon bez slz 500ml.

Najdete zde nejbližší místa v Moskvě.

Šampon "Horsepower": recenze, složení, recenze

Historie značky

Složení šamponu Koně

Zvažte, co ještě zbývá, a co výrobci přidali, a jaký vliv mají různé látky.

Koně - složení
Demineralizovaná voda, laureth sulfát, kokamidopropylbetain, chlorid sodný, glitseret kokosového oleje, glycerol, Polyquaternium-10, provitamin B5 (D-panthenol), kolagen a elastin, lanolin, kyselinu citrónovou, parfémovou směs, limonen, a Methylisothiazolinone metilhloroizotiazolinon

1. Laureth sulfát sodný je povrchově aktivní látka, jejíž hlavní funkcí je pěnění a čištění vlasů a vlasové pokožky hlavy. Je považován za měkčí než laurylsulfát sodný.

Výrobci tvrdí, že odrůdy solí kyseliny sírové obsažené v prostředcích této značky působí šetrně a pečlivě. Kompozice navíc přidaly prvky, které snižují jejich nebezpečné vlastnosti. Škoda sulfátů je však vědecky založená skutečnost.

DŮLEŽITÉ! Ve vozidle pro růst a posilování vlasů chybí sírany síry Horse Force. Stejně jako parabeny.

2. Kokamidopropylbetain - označuje mírné povrchově aktivní látky. Jemně působí na pokožku, dokonale čistí hlavu nečistot, snižuje podráždění pokožky. Obvykle se nalézá v šamponu pro citlivou pokožku hlavy.

3. Chlorid sodný - v lidské potravinové soli. Šampon se používá k dodávání viskozity.

4. Glyceret Kokoat - povrchově aktivní látka rostlinného původu s měkkými vlastnostmi. Také zodpovědný za tvorbu pěny.

5. Glycerin je činidlo udržující vodu. Používá se v šamponech pro suché a křehké vlasy, aby se zabránilo vysychání. Vlasy jsou měkké, lesklé a pružné.

6. Polyquaternium-10 - vysoký polymerní silikon. Silikony změkčují kudrlinky, poskytují hedvábný lesk. Na vlasy vytvářejí spíše hustý film, lepidlo rozděluje konce a utěsní je. Silikony se však obtížně vymyjí z vlasů a postupně je ucpávají, protože musíte pravidelně používat šampony pro hluboké čištění.

7. Provitamin B5 (D-Panthenol) - složka, která podporuje zdravé vlasy. Je schopen změkčovat, hydratovat a vyhlazovat vlasy. Zahrnuje vlasy lehkým filmem a chrání je před negativním vlivem vnějšího prostředí.

8. Kolagen a elastin - nezbytné k udržení elasticity vlasů. Obalte lepidla na vlasy, čímž jsou lesklé a pružné. Reklama nám přesvědčuje, že kolagen je schopen obnovit strukturu vlasů, ale je to pravděpodobně kosmetický efekt, protože kolagen přinesený zvnějšku nikdy nebude fungovat jako produkovaný kolagen.

9. Lanolin. Tento přirozený prvek se získává při zpracování ovčí kůže. Vlastnosti lanolinu jsou podobné tuku produkovanému lidským tělem. Výrobci tuto složku umísťují jako zvlhčující a změkčující. Existují však další odborné názory. Reverzní strana účinků lanolinu na pokožku hlavy a vlasů spočívá v tom, že póry jsou ucpané a výživa buněk je narušena. Kromě toho vlny vosk v některých případech způsobuje alergie. Tato látka je sama o sobě mimořádně užitečná, ale ve složení prostředku pro umývání hlavy má kladná úloha stále pochybnosti.

10. Kyselina citronová - změkčuje vlasy.

11. Parfém a limonen - složky, které vytvářejí příjemnou vůni.

12. Methylchlorisothiazolinon a methylisothiazolinon jsou konzervační látky. Jejich podíl na přípravku by neměl překročit 0,0015%, jinak by mohly způsobit dermatitidu, alergickou reakci. Povoleno v Rusku, ale zakázáno v Evropě.

Jak můžete vidět složení šamponu Horsepower není tak neškodné. Přestože většina těchto složek je obsažena v jiných populárních šamponech.

Zamyslete se sami, rozhodněte se, zda si koupíte šampon Horsepower, jehož cena je srovnatelná s jinými profesionálními produkty péče o vlasy. Pro úplnost uvádíme příklady produktů z různých sérií a recenzí od zákazníků.

Typy produktů

Šampon "Koňská síla pro růst vlasů" s keratinem a ovsenými povrchově aktivními látkami.

Šampon pro suché vlasy Ultral Formula

Šampon proti lupům

Baby Pony šampon

Sulfáty, parabeny a silikony chybí. Šampon je hypoalergenní, nedráždí oči dětí, obsahuje bylinné extrakty.

Sortiment zahrnuje i prostředky pro péči o slabé, poškozené vlasy, kondicionéry, kondicionéry a mnoho dalšího.

Pokud vás tato značka zajímá, přečtěte si pravidla použití a kontraindikace.

Kdo není vhodný šampon "Koně"

Jak aplikovat šampon

Rozhodli jste se zkusit proslulou značku, - postupujte jasně podle pokynů a možná se připojíte k tisícům spokojených uživatelů.

1. Neaplikujte přípravek na vlasy, ale ruce přidávejte do vody, dokud se nevytvoří pěna, a teprve následně rozdrtí prameny.
2. Udělejte trochu (jedno kliknutí na dávkovač). Pro dlouhý účes - postup opakujte 2-3x.
3. Nepoužívejte tyto šampony po celou dobu, protože to může být návykové. Strávte měsíční kurz a poté se střídněte s nesulfátovými přípravky a dalšími detergenty.

HORSE FORCE SHAMPOO PONY DĚTI B / TELE 500ML

Obecný popis

Přirozené a bezpečné složení šamponu Pony Horsepower, ideální pro dítě. Upokojuje, změkčuje pokožku hlavy a posiluje vlasové kořeny. Vzorec "bez slz" nedráždí oči dítěte. Pony Baby Shampoo byl testován a schválen dermatologym.
Aktivní přísady

Rajčatový extrakt - posiluje vlasy, urychluje růst vlasů, stimuluje růst vlasů

Extrakt z jetelů - dodává vlasům lesk a pružnost, hydratuje vlasy

Plantenský extrakt - proti křehkým vlasům, vyživuje vlasy

Přírodní a bezpečné složení

Vzorec "BEZ NÁVRHU": nedráždí a nezakrývá oči dítěte!

Měkký prací prostředek na bázi kokosu

Obohacené přírodními aktivními výtažky z lopuchu, jetele a plantain

Neobsahuje jasné barvy, zakázané konzervační látky, příliš aktivní doplňky stravy

Způsoby použití a dávkování

Aplikujte na vlhké vlasy, lehce bičte pěnu a důkladně opláchněte vodou. V případě potřeby opakujte postup.

Šampon pro děti HORSE PONY, 500ml

* Tento produkt nelze vyměnit a vrátit na základě vyhlášky vlády Ruské federace č. 55 ze dne 1. 1. 1998. Ceny v lékárnách Lékárna se může lišit od cen uvedených na webových stránkách. Když obdržíte léky na předpis, musíte předložit lékařský předpis.
** Kvůli ukončení propagace z 31. října 2017 se na online objednávky nevztahuje další sleva na diskontní karty. Připomínáme, že náklady na všechny produkty online lékárny již zahrnují slevu 11%!

Návod k použití

Speciální jemný dětský šampon Pony jemně čistí vlasy a pokožku vašeho dítěte. Upokojuje, změkčuje pokožku hlavy a posiluje vlasové kořeny. Nedráždí oči dítěte. Šampon obnovuje přirozenou okázalost a měkkost dítěte.

 • Přírodní a bezpečné složení: BEZ laurylsulfátů a parabenů!
 • Vzorec "BEZ NÁVRHU": nedráždí a nezakrývá oči dítěte!
 • Měkký prací prostředek na bázi kokosu
 • Obohacené přírodními aktivními výtažky z lopuchu, jetele a plantain
 • Neobsahuje jasné barvy, zakázané konzervační látky, příliš aktivní doplňky stravy
 • Hypoalergenní
 • Pro všechny typy vlasů
 • Měkká a příjemná textury šampónu!
 • Jemně čistí vlasy a pokožku hlavy
 • Uklidňuje a zjemňuje pokožku hlavy
 • Posiluje vlasové kořeny
 • Úžasný vůně kokosu!

Dětský šampon bez slz Pony Horse Power HORSE FORS, 500 ml

"PONY" dětský šampon bez slz "Horsepower"

BEZ laurylsulfátů a parabenů!

Speciálně vyvinuté přírodní a bezpečné složení šampónu Pony, ideální pro dítě. Upokojuje, změkčuje pokožku hlavy a posiluje vlasové kořeny. Vzorec "bez slz" nedráždí oči dítěte. Pony Baby Shampoo byl testován a schválen dermatologym.

Aktivní složky:

 • Rajčatový extrakt - posiluje vlasy, urychluje růst vlasů, stimuluje růst vlasů
 • Extrakt z jetelů - dodává vlasům lesk a pružnost, hydratuje vlasy
 • Plantenský extrakt - proti křehkým vlasům, vyživuje vlasy
 • D-panthenol - tvoří ochrannou fólii, která chrání vlasy před ztrátou vlhkosti a regeneruje strukturu vlasů a pokožku hlavy. VLASTNOSTI:
 • Přírodní a bezpečné složení
 • Vzorec "BEZ NÁVRHU": nedráždí a nezakrývá oči dítěte!
 • Měkký prací prostředek na bázi kokosu
 • Obohacené přírodními aktivními výtažky z lopuchu, jetele a plantain
 • Neobsahuje jasné barvy, zakázané konzervační látky, příliš aktivní doplňky stravy
 • Neodvraňujte pokožku hlavy a sliznice očí.
 • Hypoalergenní
 • Pro všechny typy vlasů
 • Měkká a příjemná textury šampónu!
 • Jemně čistí vlasy a pokožku hlavy
 • Uklidňuje a zjemňuje pokožku hlavy
 • Posiluje vlasové kořeny
 • Lehká sladká kokosová varianta, kterou vaše dítě bude milovat!
 • Neobsahuje sírany, parabeny a silikony
 • Má vyvážené pH, které odpovídá pokožce dítěte.

Vhodné od 3 let

Aplikujte na vlhké vlasy, lehce bičte pěnu a důkladně opláchněte vodou. V případě potřeby opakujte postup.

Koníček Baby Pony šampon

Už dávno jsem miloval dětské šampony a často se k nim vrátil. Takže tentokrát se to stalo. Rozhodla jsem se vyzkoušet šampon koní Horse Force a uviděla Ponyho dětský šlehač bez slz.

V lesklé lepenkové krabici byla malá láhev o objemu 250 ml. Zásobník není nejvhodnější - krytka se zvedá.

Konzistence je velmi tenká, proto není ekonomická. Úžasná sladká vůně, rovná miláček. Pečuje dobře a nezpůsobuje žádné nepříjemné pocity, pokud se dostane do očí.

Líbí se mi složení, neobsahuje laurylsulfáty a parabeny, ale jsou zde výtažky z lopuchu, jetele a plantain.

Šampon je opravdu jemný a jemně čistí vlasy, takže s čistou hlavou chodím jen jeden den. Druhá se už nedá vidět na vlasy (obvykle mi umývám hlavu každý druhý den, s tímto šamponem každý den a pro mě to je mínus v tom.

A tak se mi to líbilo a vlasy po něm byly měkké, lesklé, ne zmatené, dokonale česané.

Nahrávání navigace

Koníček dětský šampon Pony: 8 komentářů

Ve skutečnosti je dětský šampon stále více tekutý, protože děti nepřidávají zahušťovadla a všechny druhy hněvů zvláštní.

Samozřejmě, že to dobře znám a rozumím. Není to první dětský šampon

to je pravděpodobně důvod, proč jste je špinavější rychleji, protože Pony's je určen pro děti a jejich vlasy se liší od dospělých, neprodukují blubber. Umyji si hlavu šamponem jednou týdně a vlasy jsou vždy čisté)

Koupil jsem ji (zvláště pro děti), když jsem od mnoha dívek slyšel, že jejich vlasy poté, co zůstaly čisté déle než dospělé. Každému svému

No, nemyslím si) možná se takhle chová na tebe)) všichni souhlasíme, že jsme jiní, ale šampon je dobrý, věřím mu s mým dítětem

Nevím, nějak jsem neměl touhu umyt si hlavu dětským šamponem, ale tento nápad přišel k mému dítěti!

Často používám dětské šampony. Vlasy jsou s nimi mírnější a měkčí.

Dětský šampon je obecně jemnější, ale pravdou je, že je to ještě dětské dítě, dospělý dospělý! Tento výrobce má tak široký sortiment!

Šampon koňské síly recenze dobré pro vlasy

Hodnocení šampónových koní, které chceme v tomto článku zanechat, je hodným nástrojem pro ruské vlasy.

Použití šampónu Horsepower dává vlasům skutečnou sílu a trvanlivost, ale je třeba je používat správně. V zásadě jsou recenze šamponu Horsepower na internetu kontroverzní, na někoho, koho přišel, a někdo, když už nebude mít šampon.

Šampóny na vlasy Horsepower lze nalézt především v lékárnách, na obalu také napsáno kůň šampon Force koňskou sílu pro růst a posílení vlasů, stejně jako v této produktové řadě je šampon s klimatizací, vysoušečem masky.

Koně pro růst a opevnění

Pojďme se podívat na šampon Horsepower, který poroste a posiluje vlasy.

Šampon obsahuje ovesné aminokyseliny, keratin. Konská síla pro růst vlasů má jemnou strukturu a hojnou pěnu při použití. Celý čistící vzorec šamponu je postaven na základě pracích látek získaných z ovsa. Oves je bohatý na vitamíny a aminokyseliny, které mají příznivý účinek na pokožku, vlasy a tělo jako celek.

Panthenol, keratin a olej z avokáda obsažené v šamponu v správné konzistenci pro vlasy a pokožku hlavy poskytují sílu vlasů a stimulují růst zdravých silných vlasů. Neutrální pH umožňuje použití šamponu i pro ty, kteří mají citlivou pokožku.

Pokyny ohledně použití šamponu Koně: Aplikujte na vlhké vlasy, pěnu a masírujte pokožku hlavy. Tím se prodlužuje doba expozice pokožky hlavy a vlasů. Opláchněte hlavu by neměla být velmi horká voda, ale před aplikací šamponu je lepší, pokud je hlava ponořena vodou nad horkou.

Toto je doporučení profesionálního trichlóga pro mytí vlasů a hlavy vhodných pro všechny terapeutické typy šamponů. Před aplikací šamponu se horká voda otevírá vlasové váhy, šampon padá pod váhy a při opláchnutí se uzavře studená voda a výrobek (složení šampónu) zůstává uvnitř vlasů.

Recenze šamponu Koně

Vzhledem k tomu, že se šampon používá během jednoho a půl měsíce, zvyšuje se dobrý růst vlasů od kořenů a růst nových vlasů. Vzhledem k tomu, že šampon s funkcí posilování a růstu vlasů se výborně vyrovná. Aby vlasy byly měkké a hedvábné, je nutné použít masku na vlasy nebo balzám, zvláště pokud jsou vlasy barvené nebo rozjasněné. Vhodný pro tento případ masku na vlasy "Horsepower". Účinky v prostoru, šampon a maska ​​dodávají vlasům skutečnou energii, sílu a růst.

Šampon má skutečně vlastnosti, které činí vlasy silnějšími, delšími, objemnějšími a více poslušnými. Obecně je velmi dobrý léčebný komplex pro vaše vlasy.

Šampónová energie - růst a posilování vlasů. Hodnocení zákazníků pro koňský šampon

Na trhu kosmetických a hygienických výrobků je jasné vymezení výrobků do 2 skupin: pro profesionály a amatéry. Shampoos Horsepower jsou profesionální produkty péče o vlasy. Náklady vám umožňují, abyste je doma aplikovali na lidi, kteří se o jejich zdraví starají, kteří vědí cenu vysoce kvalitní kosmetiky, kteří chtějí vypadat dobře v kteroukoliv roční dobu. Recenze kosmetičky o šamponu Horsepower ho přitahují stále více fanoušků.

Produkty Koně

Tato kosmetika je distribuována z moskevského regionu Stupino, kde vyrábějí šampony, masti a další prostředky v zařízení LLC Dina +. Zákazník je obchodní dům "Beauty and Health", registrovaný v Moskvě. Všechny výrobky vyráběné pod touto značkou podléhají povinnému vícestupňovému řízení kvality a certifikaci v Rospotrebnadzoru.

Šampóny "Horse Force" - silné nástroje pro pokožku hlavy, které pomáhají dělat vlasy zdravé, krásné a silné. Oční balzám "Horsepower" eliminuje bolest kloubů pomocí přírodních složek. Gel pro žíly této značky pomáhá skrývat varikózní síť, což je silná profylaktika pro ženy. Výrobce vyrábí krémy na obličej, ruce a tělo. Kupující této značky již odpověděli na otázku, zda šampon koní vlasů pomáhá posílit vlasy a zda je vhodný jako prostředek proti lupům.

Řada koní pro vlasy

Koně má ve svém arzenálu 12 vysoce účinný prostředek pro péči, léčbu, obnovu vlasů:

 1. Kondicionér šamponů. Složení tohoto nástroje účinně čistí vlasy, pronikne hluboko do struktury každého vlasu, posiluje vnitřek. Prvky se stávají mnohem silnějšími.
 2. Šampon Koně proti lupům. Perfektně léčí pokožku hlavy. Jedinečná vzorec eliminuje lupy po prvním použití, zabraňuje jejímu vzhledu v budoucnu.
 3. Suchý osvěžující šampon Horsepower. Tento sprej se používá, pokud člověk nemá čas umýt si hlavu. I když nemáte přístup k vodě a jste na cestě (autem, vlakem nebo letadlem) - to není důvod, proč vypadat špatně. Suchý šampon učiní vaše vlasy objemné, uklidňující a čisté, jako byste před půlhodinou před sprchou vyprchali.
 4. Šampon pro růst a posílení vlasů. Tento komplexní přípravek výrazně posiluje vlasové folikuly, vyživuje pokožku hlavy. Podle pokynů je povoleno jej používat každý den.
 5. Šampon pro barvené a poškozené vlasy. Nástroj posiluje poškozený povrch každého vlasu a velmi opatrně čistí prameny, což prodlužuje trvanlivost nátěru.
 6. Baby šampon. Nástroj obsahuje pouze přírodní ingredience, působí jemně a nepoškozuje kůži dítěte.
 7. Balzámový kondicionér. Tento kosmetický přípravek se používá po šamponování jednoho z řady šamponů a je navržen tak, aby účes měl hedvábí efekt. Vlasy se stávají kluzkým, lehkým, příjemným na dotek.
 8. Maska na vlasy. Vyživuje, revitalizuje vlasy po barvení, vyrovnávání, tepelném nebo chemickém ošetření, obnovuje, dodává lesk, dělá prameny poslušný a měkký.
 9. Směs olejů pro růst vlasů. Toto inovační řešení je směs 10 esenciálních olejů, které obnovují vlasy zcela po celé délce po narovnání nebo nesprávném použití vysoušeče vlasů.
 10. Sérum nezmazatelné REANIMATOR. Pod tímto jménem se skrývá směs syntetických a éterických olejů pro rychlou obnovu poškozeného barvení vlasů nebo chemii, léčbu lupů.
 11. Hairspray. Hlavní vlastnosti tohoto nástroje - silná fixace až 24 hodin, obnovení, terapeutický účinek, patrný z první aplikace.
 12. Španělské CAPSULES. Takzvaný doplněk k jídlu, který výrazně zvyšuje růst vlasů. Účinek je viditelný po prvním měsíci použití. Shine, délka, objem, celkový stav vašeho účesu se výrazně zlepší. Hodnocení lékařů o těchto kapslích je pouze pozitivní. Opatrně si přečtěte popis tohoto nástroje - existuje několik kontraindikací. Nutno je kupovat pouze v lékárnách, pouze tam jsou k dispozici nezbytné podmínky pro uskladnění.

Suchý šampon

Chystáte se na silnici, ale při příjezdu do cíle se chcete podívat na 100%? Nebo možná máte schůzku za 40 minut a vaše hlava není umyta? V takových a desítkách dalších případech budete ušetřeni suchým šamponem Horsepower. Vyrábí se ve formě spreje (láhev o objemu 200 ml) - snadno se hodí do jakékoliv kabelky, pomůže ve správný čas. Chcete-li ji používat, nepotřebujete žádnou vodu, žádný ručník ani vysoušeč vlasů.

Postříkejte jej na vlasy (blíže ke kořínkům), masírujte hlavu 2-3 minuty, načistěte štětcem. Postup trvá 10-15 minut a účinek je srovnatelný s plným šamponem. Svrbení a vůně jsou eliminovány, vlasy lesk, objem, svěžest. Tento šampon můžete použít kdekoliv - ve vlaku, v autě nebo v toaletě v kavárně. V každém případě je to efektivita, kterou jste poskytli. Šampon obsahuje vitamíny, které vyživují pokožku vlasů, výtažky léčivých bylin, které nasytí vlasové folikuly energií.

Pro Více Informací O Suché Vlasy