logo

Šampon koňských sil, recenze, složení, odborný názor.

Mám katetru vyrovnávací komunity v kontaktu. Jedna ze zainteresovaných dívek se mě zeptala ve skupině: "Mohu použít šampon Horsepower po provedení rovnání keratin?" Na to jsem odpověděl: "šampon koní pro koně, ne pro lidi a nepoužívá se na vlasy z něhož je keratin vyroben, se používá pouze nesulfátový šampon, aby se zachoval účinek rovnání keratinu. " Co naprosto odlišná dáma napsala: "Mistři samozřejmě prodávají to, co je pro ně dražší a výhodnější. Mnoho lidí používá šampon Horsepower a je potěšen účinkem, ne že by to byl váš nesulfátový náhradní přípravek. Neodpověděl jsem jí okamžitě. Ale později napsal tento článek.

Šampon "Koně".

Pokud se podíváte, proč by šampon koní měl být lepší nebo mít stejné vlastnosti jako špecializovaný keratin po šamponu?

O šampónu "Horsepower" říkají mnoho, každý ví. Částečně díky reklamě v televizi s Victoria Bonyou. Dobrá polovina dívek to samozřejmě zkoušela a někdo ještě používá tento šampon. Názory jsou různé. Někdo píše, že je to dobré, někdo se nehodil. Můj názor na šampon je neutrální. Ale jsem si jistý, že za peníze, které stojí, můžete vyzdvihnout šampony, které jsou lépe přizpůsobené vašim vlasům a těmto postupům (vyrovnávání keratinů, barvení, posilování), které jste předtím udělali.

Původ šamponu Horsepower.

Začneme tím, že jméno mluví samo o sobě - ​​koňský šampon. A ne pro lidi. Jako šampon koní zpočátku byl tento výrobek skutečně nádherný, prodával se pouze v obchodě s domácími zvířaty a byl kompletně vyroben z přírodních složek, protože koně netolerují chemikálie. Někdo četl kompozici a rozhodl se to vyzkoušet na sobě, líbil se, řekl své přítelkyni a šel - ústní slovo šlo. Začali používat doslova všechno. A dokonce i s tímto šamponem jsem umyl hlavu a pevně věřil, že je to nejlepší, ale pak jsem nebyl pánem. Ale současně, jiný chytrý člověk-obchodník jízdy čip. A začal si myslet, jak propagovat tento populární šampon masám. A vynalezl: opustil láhev, zachoval si jméno, ale radikálně změnil kompozici. Vzhledem k tomu, že se vyráběl zcela přírodní šampon, který byl šamponem koní, byl velmi nákladný. V důsledku toho by obyčejný spotřebitel nemohl přemýšlet o podvodu - koupí tento šampon v každém obchodě a inzeruje, každý ho používá, recenze jsou dobré, což znamená, že šampon je dobrý.

Ale, bohužel, šampon se stal jako domácnost jako všechny ostatní značky šamponů na regálech obchodů, a to poměrně drahé. A tento zázrak nevyhovuje všem - koňskému šampónu. Když si je koupíte, myslíte si, že je to nádherný výrobek a ve skutečnosti si umyjete vlasy obvyklým šamponem, který je dobře propagován.

Složení šamponu "Horsepower".

Podívejte se na složení obvyklého (nebo dokonce profesionálního) šamponu a srovnejte jej s šamponem Horsepower. Vezměte si šampon "Koně" a podívejte se na kompozici (název značky a společnost nebude psát).

"Koně" Složení: demineralizovaná voda, sodná sůl laurethu, sodná sůl kokoamfoacetátu, chlorid sodný, ketokonazol, kyselina citrónová, polyquaternium-10, parfémová kompozice, methylchlorisothiazolin, methylisothiazolin, methylenfenylcitrát, citrát, citrát, 10%.

Cena šamponu "Koně":

Šamponová party isomethyl, butylfenyl-citronellol, limonen, linalool, parfumerie.

Estel CUREX Classic šampon cena:

Složení šamponů, asi stejné. Čisticí prvky různých šamponů jsou přibližně stejné. Rozdíl v "přísadách", který je určen k šetření vlasů. Nebudu jít do chemie. Podívejte se na to, přemýšlejte a uzavřete závěr. To neznamená, že šampon koní je vyroben výhradně z přírodních složek. Je obtížné zavolat šampon levně, vzhledem k tomu, že seznam složek je nižší než u profesionálního šamponu. A vrátila se k začátku: dívka, která tvrdila v naší skupině, že údajně všichni kadeřníci prodávají, co je pro ně výhodné, je velice chybně.

Výhody šamponu "Horsepower".

Je zřejmé, že prodej šamponu koní je pro mě výhodnější. Ale já jako profesionální to nikdy neudělám, protože bílé vlasy svých oblíbených zákazníků. Navíc znalí lidé říkají, že je nemožné používat takové šampony pro koně.

Pro koně existují speciální šampony, které se prodávají v obchodech s domácími zvířaty. Neměli bychom však zapomínat, že oba tyto šampony nejsou vhodné pro umývání hlavy po vyrovnání keratinu. Používejte speciální šampon, který poskytuje výrobci keratinu.

Závěr.

Obecně platí, že výsledek je následující: dívky, krásné, používají profesionální značkové šampony. Existuje milion z nich, z nichž každá bude levná i drahá. Hlavní věc je, že profesionální šampony mohou být vybrány podle typu vlasů: pro mastnou, suchou, pro kombinovanou a problémovou pokožku hlavy. Milujte sebe a své vlasy. Pro ženu není nic krásnějšího než dobře upraveného vlasu. Všechny profesionální péče o vlasy a "výkon koně". Jsme lidé, ne koně.

Konopný šampon pro růst vlasů: složení, princip účinku a účinnost

Jedním z nejvíce propagovaných produktů pro péči o vlasy je šampon Horsepower pro růst vlasů. Přes jméno, droga byla vyvinutá pro lidi, ačkoli silná, silná, brilantní hříva koní sloužila jako zdroj inspirace pro tvůrce. Šampon se týká profesionální kosmetiky pro kadeřnictví. Nástroj si zasloužil kontroverzní recenze, ale mezi těmi, kteří ji používali, stěží nikoho nelákalo. Pod značkou "Koňská síla" je k dispozici několik léků pro péči o kadeře. Jaké jsou jejich funkce - tento článek vám pomůže porozumět.

Princip činnosti

Měkké a jemné čištění pramenů, posílení oslabených kadeřnic, aktivace růstu - to vše slibuje výrobci produktů "Horsepower", známých pod jiným jménem - "Horse Force". Profesionální vlasové výrobky jsou vyráběny v moskevském regionu společností DINA +.

Základem pro vznik byl vývoj péče o koně. Ale kůň hříva má jinou strukturu než lidské prameny. Změnou vzorce, snížením počtu aktivních složek, autoři produktů přizpůsobili prostředky lidským vlasům. Všechny drogy mají patent.

Mimochodem. Společnost vyrábí nejen šampony, ale také balzámy, masky a dokonce kapsle pro růst kudrlin. K dispozici jsou v řadě a sprchové gely, krémy, barvy, balzámy, stejně jako léčivé přípravky: gel na žíly, balzám na nachlazení a další léky. Další informace o sérii Horsepower pro růst vlasů u nás.

V jakých případech se používá

Tvůrci společnosti "Horse Force" vyvinuli několik čisticích prostředků pro hlavu při různých příležitostech. V kosmetické linii - šampony pro poškozené vlasy, lupy, pro růst a posílení, speciální vynález pro muže, jiné produkty. Mnoho z nich navíc obsahuje klimatizaci. Výrobci slibují, že léky:

 • starat se o matné, rozštěpené, oslabené prameny;
 • vrátit jim zdravý, dobře upravený vzhled;
 • bude dávat shag objem, lesk.

Je vhodné použít šampony "koně" pro:

 • urychlení růstu kudrlin;
 • posilují kořeny, což je důležité pro vypadávání vlasů;
 • proti lupům;
 • odstranit lesk;
 • zbavit se křehkosti;
 • zlepšení pokožky hlavy;
 • usnadňují česání, styling.

Kontraindikace

Jediným omezením použití, které je uvedeno na krabici s nástrojem, je individuální nesnášenlivost všech složek z kompozice. Pokud po zahájení užívání máte pocit nepohodlí, svědění, pálení, došlo k alergii, je lepší přestat používat produkty Horse Force.

Je také důležité poznamenat, že s šamponem pro růst a posilování musíte být opatrní, abyste umyli suché kudrlinky. Pro ně vznikla "koňská síla" s kolagenem a lanolinem.

Lékaři nedoporučují dospělé prostředky pro děti, stejně jako pro osoby s onemocněním vnitřních orgánů. Před použitím je vhodné konzultovat s terapeutem.

Pozor! Na prodej najdete lahve s nápisem "Horse Hive", stejně jako šampon-balzám pro koně od ZOOVIP. Jedná se o různé ochranné známky, které se netýkají prostředků "Koně".

Fotografie před a po

Typy šamponů

Pro muže

Obsahuje santalový olej. Eter má baktericidní, protizánětlivé, antiseptické vlastnosti. Zlepšuje práci mazových žláz, bojuje proti lupům. Jeho sladká vůně se ozývá, posiluje. Výrobci doporučují používat nástroj pro mladé, silné muže, kteří žijí v napjatém rytmu.

Způsob použití:

 1. Použijte trochu peněz na zvlhčené vlasy.
 2. Pohybové pohyby pěny.
 3. Po 1-2 minutách opláchněte.
 4. V případě potřeby zopakujte postup znovu.

Šampon posiluje prameny, dodává jim svěžest, léčí. Náklady jsou asi 430 rublů na láhev 500 mililitrů. Tlustá struktura a dávkovač vám umožní hospodárně utrácet drogu, zvláště pokud má člověk krátký účes.

Pro muže v produktové řadě je sprchový gel "Horsepower", který obsahuje také aromatický santalový olej.

S keratinem

Výrobek neobsahuje silikony, sírany, parabeny. Vynalezeno na základě látek získaných z ovesných zrn. Jemně se stará o zámky a pokožku hlavy, protože má neutrální pH. Pravidelná aplikace pomáhá posilovat a obnovovat každou vlasovou šachtu po celé délce (nejen na povrchu, ale také zevnitř). Podporuje růst pramenů.

Složení:

 • keratin - jemně obaluje kadeře, vyplňuje poškozené oblasti. Rekonstruuje přirozenou vrstvu a přivede ji do původního stavu;
 • ovsné povrchově aktivní látky - mnohem méně agresivní než jiné povrchově aktivní látky. Vytvoří hustou, měkkou pěnu, která dobře čistí vlasy;
 • Avokádový olej - skutečný vitamin-minerální koktejl. Zlepšuje strukturu vlasů, posiluje folikuly. Dává lesku, sílu, pružnost;
 • Panthenol - vyživuje a posiluje kořeny, hydratuje kudrlinky. Díky svým vyhlazovacím účinkům vytváří vlasy lesk;
 • Směs koncentrovaných výtažků z lnu, kaštanu, kořene rajčete, chilli papriček a dalších rostlin je zodpovědná za posílení a růst zdravých pramenů.

Pozor! Výrobce zdůrazňuje: nástroj je zvláště doporučen po barvení, bělení, stejně jako postupy pro laminování, rovnání keratinu.

Jak používat šampon:

 1. Mírně promíchejte produkt trochou vody (v dlaních).
 2. Rozložte na předem navlhčenou hlavu, vlasy.
 3. Masáž opláchněte teplým proudem.
 4. Opakujte postup. Bít šampon na kudrlinky, měli byste se cítit v rukou husté pěny krémové konzistence.
 5. Opláchněte dobře hlavu.

Vzhledem k povaze užívání drogy nemůže být spotřeba považována za ekonomickou. Podle recenzí 250 ml lahvička trvá 1-2 měsíce (v závislosti na intenzitě použití, délce vlasů). Cena šamponu s keratinem začíná od 430 rublů.

Pro lupy, pro mastné vlasy

Speciálně vyvinutý nástroj je vhodný pro odstranění lupů a jejich prevenci. Lze použít s jakýmkoliv typem kudrlin. Obsahuje aktivní složku ketokonazol, která normalizuje sekreci mazu, inhibuje růst hub, což způsobuje vzhled vloček na hlavě. Kyselina citronová snižuje tvorbu přebytků mastných kyselin, posiluje vlasy, vytváří jejich strukturu hladkou, lesklou a barvou - živější.

Jak používat:

 1. Aplikujte správné množství léčiva na mokré vlasy, kůži.
 2. Pěna s masážními pohyby, nechte 3-5 minut.
 3. Důkladně opláchněte teplou vodou.

Přes konsistenci kapaliny se konopný šampon s ketokonazolem konzumuje pomalu, protože dobře pěnuje. Prodáno za cenu 430 rublů pro láhev o objemu 250 mililitrů. Přečtěte si další informace o produktu, složení a aplikačních pravidlech na našich webových stránkách.

Vzhledem k tomu, že se lupy často objevují, když jsou mazové žlázy přepracovány, je "konská sila" s ketokonazolem vhodná pro mastné prameny. Jinak, pokud se seborrhea neobtěžuje, majitelé tohoto typu kadeří by měli zkusit "konský" šampon s keratinem.

Pro barvené a poškozené vlasy

Důkladně čistí prameny a pokožku hlavy. Zpevňuje a obnovuje kudrlinky, čímž je hustá, elastická, lesklá. Dává hlasitost. Doporučuje se pro barvené vlasy, po curlingu a tepelném ošetření, stejně jako při poškození vlasů díky dennímu stylu. Účinnost zajišťují tyto komponenty:

 • kolagen - rekonstruuje vlasové šachty po celé délce, zvlhčuje prameny, dělá je elastické;
 • elastin - zabraňuje odpařování vlhkosti, reguluje tvorbu kožního mazu;
 • Lanolin - chrání vlasy před vysycháním;
 • Biotin - zabraňuje vypadávání vlasů, podporuje růst vlasů, posiluje je;
 • Arginin - zlepšuje přívod krve do folikulů, aktivuje regeneraci, chrání prameny před lámavostí, sekcí.

Šampon se aplikuje na mokré kudrlinky, chrlí, umýt. V případě potřeby zopakujte postup znovu. Díky praktickému dávkovaču, husté konzistenci a objemu 500 mililitrů se droga spotřebuje ekonomicky. Cena - od 450 rublů.

Rada Mezi výrobky "Horsepower" je také další lék s kolagenem a lanolinem - kondicionérem šamponu. Vhodné pro suché, poškozené, křehké, matné vlasy. K dispozici ve dvou objemech: 500 mililitrů (stojí asi 430 rublů) a 1 litr (cena - od 680 rublů).

Existují také obecné pokyny pro použití jakýchkoli prostředků pro mytí hlavy koně Horse Force:

 1. Léky jsou klasifikovány jako léčebné, takže je nepoužívejte průběžně, častěji 1 krát týdně. Střídavě s jinými šampony pro růst vlasů, které si můžete přečíst na našich webových stránkách.
 2. Po absolvování 2-3měsíčního kurzu si dejte 3-4 měsíce přestávku. Podle dalších doporučení by doba trvání léčby neměla přesáhnout měsíc.
 3. Před nanesením na kadeře ředte šampon vodou. Přibližný podíl je 1: 5.
 4. Vezměte co nejméně.
 5. Nepoužívejte drogu v extrémních teplotách, ani při náhlých změnách klimatu.
 6. Pokud zjistíte, že výrobek začal působit horší, nechte z něj vlasy odpočívat.

Produkty "Horse Force" jsou prodávány v lékárnách, včetně online, a také prodávány prostřednictvím kosmetických internetových obchodů. Některé z nich nabízejí dodávky po celém Rusku. Nemůžete koupit analogy šampónu "koně" ve veterinárních klinikách, prodejnách zvířat. Prodává se tam znamená, že nejsou vhodné pro lidi.

Účinek použití

Pravidelné a správné používání šamponů koní přispívá k:

 • zlepšení vzhledu pramenů;
 • jejich zotavení po celé délce;
 • dává hustotu, objem;
 • aktivace růstu kudrlin;
 • eliminace křehkosti, znaky rozdělených konců;
 • zmizení lupů.

Vlasy jsou lesklé, elastické, silné, poslušné. Dlouho zůstanou čerstvé, bez mastného lesku. Díky kondicionéru ve složení mnoha léků je možné prameny lehce česat.

Pozor! V případě předávkování nebo alergií je možné svědění, těsnost pokožky hlavy. Pokud ignorujete doporučení pro použití, budete muset čekat dlouhý efekt. Vlasy začnou růst rychle, ale objeví se rozštěpené konce.

Výhody a nevýhody

Spotřebitelé, kteří zažili efektivitu produktů Horse Force, poznamenali, že šampony:

 • jemně, efektivně umyjte hlavy, dlouhou dobu vyčistěte kadeře;
 • posilují, vyživují vlasové folikuly. Prameny přestanou klesat, rostou rychleji;
 • mít nenápadný pach, který rychle zmizí;
 • vhodné pro majitele citlivé pokožky hlavy;
 • leštění povrchu vlasové šachty, přidání lesku;
 • mít málo kontraindikací;
 • zřídka způsobují alergie;
 • mají velkou hlasitost, stačí na dlouhou dobu;
 • profesionální péče o vlasy doma;
 • řídit tvorbu kožního mazu;
 • potíže s lupinami, svědění;
 • vhodné pro muže;
 • léčit pokožku hlavy;
 • vlasy jsou měkké a lehké.

Z mínusů uživatelé zadejte následující:

 • vysoké náklady;
 • nevhodné pro časté použití;
 • Existuje riziko předávkování.

Všechny lahve jsou dodávány s dávkovačem nebo čerpadlem. Pohodlí jejich použití je čistě individuální záležitost. Někteří spotřebitelé upřednostňují dávkování přípravku měrnou lžičkou.

Pro svou účinnost šampony koní získaly solidní "čtyři" od těch, kteří nechali zpětnou vazbu na tematické fóra. Mnoho dívek tvrdí, že drogy opravdu posilují kudrlinky, stimulují jejich růst a současně přinášejí řadu dalších pozitivních výsledků. Záporné recenze jsou nejčastěji spojovány se špatnou volbou prostředků nebo jejich použitím.

Trichologové stále trvají na tom, že léčba musí být komplexní, vybraná odborníkem. Nepokoušejte se řešit potíže, pokud jsou způsobeny zdravotními problémy.

Spolu s jedním, i když účinným šamponem, je v tomto případě téměř nemožné. Pokud vlasy ztratily svou sílu, lesk a tloušťku vlivem vnějších vlivů, pak bude produkt Horsepower velmi vhodný. Krásné vlasy na fotografii po použití "koňských" drog - přímý důkaz toho.

Další informace o růstu vlasů naleznete v následujících článcích na našich stránkách:

Šampon "Horsepower": recenze, složení, recenze

Historie značky

Složení šamponu Koně

Zvažte, co ještě zbývá, a co výrobci přidali, a jaký vliv mají různé látky.

Koně - složení
Demineralizovaná voda, laureth sulfát, kokamidopropylbetain, chlorid sodný, glitseret kokosového oleje, glycerol, Polyquaternium-10, provitamin B5 (D-panthenol), kolagen a elastin, lanolin, kyselinu citrónovou, parfémovou směs, limonen, a Methylisothiazolinone metilhloroizotiazolinon

1. Laureth sulfát sodný je povrchově aktivní látka, jejíž hlavní funkcí je pěnění a čištění vlasů a vlasové pokožky hlavy. Je považován za měkčí než laurylsulfát sodný.

Výrobci tvrdí, že odrůdy solí kyseliny sírové obsažené v prostředcích této značky působí šetrně a pečlivě. Kompozice navíc přidaly prvky, které snižují jejich nebezpečné vlastnosti. Škoda sulfátů je však vědecky založená skutečnost.

DŮLEŽITÉ! Ve vozidle pro růst a posilování vlasů chybí sírany síry Horse Force. Stejně jako parabeny.

2. Kokamidopropylbetain - označuje mírné povrchově aktivní látky. Jemně působí na pokožku, dokonale čistí hlavu nečistot, snižuje podráždění pokožky. Obvykle se nalézá v šamponu pro citlivou pokožku hlavy.

3. Chlorid sodný - v lidské potravinové soli. Šampon se používá k dodávání viskozity.

4. Glyceret Kokoat - povrchově aktivní látka rostlinného původu s měkkými vlastnostmi. Také zodpovědný za tvorbu pěny.

5. Glycerin je činidlo udržující vodu. Používá se v šamponech pro suché a křehké vlasy, aby se zabránilo vysychání. Vlasy jsou měkké, lesklé a pružné.

6. Polyquaternium-10 - vysoký polymerní silikon. Silikony změkčují kudrlinky, poskytují hedvábný lesk. Na vlasy vytvářejí spíše hustý film, lepidlo rozděluje konce a utěsní je. Silikony se však obtížně vymyjí z vlasů a postupně je ucpávají, protože musíte pravidelně používat šampony pro hluboké čištění.

7. Provitamin B5 (D-Panthenol) - složka, která podporuje zdravé vlasy. Je schopen změkčovat, hydratovat a vyhlazovat vlasy. Zahrnuje vlasy lehkým filmem a chrání je před negativním vlivem vnějšího prostředí.

8. Kolagen a elastin - nezbytné k udržení elasticity vlasů. Obalte lepidla na vlasy, čímž jsou lesklé a pružné. Reklama nám přesvědčuje, že kolagen je schopen obnovit strukturu vlasů, ale je to pravděpodobně kosmetický efekt, protože kolagen přinesený zvnějšku nikdy nebude fungovat jako produkovaný kolagen.

9. Lanolin. Tento přirozený prvek se získává při zpracování ovčí kůže. Vlastnosti lanolinu jsou podobné tuku produkovanému lidským tělem. Výrobci tuto složku umísťují jako zvlhčující a změkčující. Existují však další odborné názory. Reverzní strana účinků lanolinu na pokožku hlavy a vlasů spočívá v tom, že póry jsou ucpané a výživa buněk je narušena. Kromě toho vlny vosk v některých případech způsobuje alergie. Tato látka je sama o sobě mimořádně užitečná, ale ve složení prostředku pro umývání hlavy má kladná úloha stále pochybnosti.

10. Kyselina citronová - změkčuje vlasy.

11. Parfém a limonen - složky, které vytvářejí příjemnou vůni.

12. Methylchlorisothiazolinon a methylisothiazolinon jsou konzervační látky. Jejich podíl na přípravku by neměl překročit 0,0015%, jinak by mohly způsobit dermatitidu, alergickou reakci. Povoleno v Rusku, ale zakázáno v Evropě.

Jak můžete vidět složení šamponu Horsepower není tak neškodné. Přestože většina těchto složek je obsažena v jiných populárních šamponech.

Zamyslete se sami, rozhodněte se, zda si koupíte šampon Horsepower, jehož cena je srovnatelná s jinými profesionálními produkty péče o vlasy. Pro úplnost uvádíme příklady produktů z různých sérií a recenzí od zákazníků.

Typy produktů

Šampon "Koňská síla pro růst vlasů" s keratinem a ovsenými povrchově aktivními látkami.

Šampon pro suché vlasy Ultral Formula

Šampon proti lupům

Baby Pony šampon

Sulfáty, parabeny a silikony chybí. Šampon je hypoalergenní, nedráždí oči dětí, obsahuje bylinné extrakty.

Sortiment zahrnuje i prostředky pro péči o slabé, poškozené vlasy, kondicionéry, kondicionéry a mnoho dalšího.

Pokud vás tato značka zajímá, přečtěte si pravidla použití a kontraindikace.

Kdo není vhodný šampon "Koně"

Jak aplikovat šampon

Rozhodli jste se zkusit proslulou značku, - postupujte jasně podle pokynů a možná se připojíte k tisícům spokojených uživatelů.

1. Neaplikujte přípravek na vlasy, ale ruce přidávejte do vody, dokud se nevytvoří pěna, a teprve následně rozdrtí prameny.
2. Udělejte trochu (jedno kliknutí na dávkovač). Pro dlouhý účes - postup opakujte 2-3x.
3. Nepoužívejte tyto šampony po celou dobu, protože to může být návykové. Strávte měsíční kurz a poté se střídněte s nesulfátovými přípravky a dalšími detergenty.

Šamponová výkonnost: typy, složení, popis, cena, recenze

Ruský šampon Horsepower, nezvykle poptávka dnes, se nečekaně stala slavnou díky hollywoodské herečce Sare-Jessice Parkerové, která se v jednom ze svých rozhovorů podělila o tajemství krásy jejích nádherných vlasů.

Spočívala ve skutečnosti, že pro jejich promývání použila herečka veterinární šampon určený pro koně.

Když se o tom dozvěděli, tisíce fanoušků doslova odvážili od polic v prodejnách zvířat zázračný záchvat. V souvislosti se zvýšenou poptávkou vyvinuli výrobci kosmetické kosmetiky celou řadu výrobků určených pro péči o kadeře žen.
Od té doby je řada šamponů značky Horsepower doplněna všemi novými typy prostředků péče určených jak pro ženy, tak i pro muže.

Historie tvorby a výrobce

Původně určen pro péči o elitu - v hodnotě několika miliónů dolarů - koně, šampon se šunkou koně byl vyroben z drahých součástí, z nichž jeden byl japonský kolagen pocházející z měkkýšů (pro srovnání: pro výrobu lacného kolagenu používaného v kosmetologii existují vepřové kopyty, kosti a chrupavka).

V roce 2009 po hlučném prohlášení Sary-Jessicy Parkerové jedna ze zakladatelů značky Temur Shekaya oslovila experty Eurasijské trichologické asociace s žádostí o možnost přizpůsobení veterinárního šamponu potřebám lidského těla.

Verdikt získaný od odborníků byl pozitivní. Pro úpravu zoologického šamponu bylo nezbytné jen mírně změnit hladinu acidobazické rovnováhy (pH) ve své formulaci, která byla provedena. Výsledkem je skvělý šampon pro lidi.

Vzhledem k tomu, že tvůrci značky nemají vlastní výrobu, vyrábějí šampon bez síranů. Kůňový výkon provádí ruské partnerské společnosti: LLC Zeldis-Pharma (Podolsk) a LLC Dina + (Stupino).

Složení šamponu Sulsen naleznete v tomto článku.

Vlastnosti složení a vlastností

Předtím, než přistoupíte k výčtu pozitivních vlastností značek koňských sil šamponů, zvažte seznam hlavních látek obsažených v jejich chemickém vzorci. Obsahuje:

 • Velké množství laurylsulfátu sodného je složka, která poskytuje dostatečnou pěnivost.
 • Lanolin je látka téměř identická s kožními tuky produkovanými mazovými žlázami lidského těla. Perfektně vstřebává do hlubokých vrstev kůže hlavy, lanolin pomáhá zmírňovat a hydratovat je.
 • Dietanolamid mastných kyselin je přirozená složka, která zabraňuje vysušení pokožky na hlavě.
 • Složení silikonů - látky, díky nimž jsou kudrlinky lesklé, měkké a hedvábné. Pod vlivem vlasů přestane elektrizovat a dokonale česat.
 • Keratinový hydrolyzát je přírodní látka, kterou tvoří rohy, kopyta a hovězí vlna. Perfektně vstřebává kožní buňky, hydrolyzovaný keratin proniká do jádra každé vlasy stejně snadno. Díky přidání této složky začnou vlasy růst rychleji, silněji a téměř přestanou vypadat.
 • Kondicionující látky, které obnovují poškozenou strukturu vlasů, jejich špiček a kořenů, posilují vlasové šachty po celé délce a dávají pramenům velmi atraktivní vzhled.
 • Provitamin B5 je látka, která vytváří tenký film na povrchu každého vlasu a chrání kudrlinky před škodlivými účinky slunečního světla, vysoušečů vlasů a kadeřnických žehliček.

Na šamponovém videopozorování Koně

Kvůli kombinovaným účinkům výše uvedených složek provádějí šampony Horsepower třístupňovou profesionální péči o vlasy, která zajišťuje jejich účinné čištění, úpravu a laminování.

S jejich pomocí můžete vyřešit řadu vážných problémů:

 • vyrovnat se se ztrátou vlasů;
 • vrátit ztracený lesk a objem do poškozených kadeří;
 • zastavit proces řezání špiček;
 • obnovit zničenou strukturu vlasů postiženou častým používáním vysoušečů vlasů, vlasů a žehliček;
 • navlhčete sušené kadeře a nasyťte je užitečnými látkami.

Mezi nepochybné výhody šamponů Uživatelé koně zvažují možnost:

 • zvýšení růstu vlasů;
 • poskytují oslnivý lesk a dobře upravený vzhled;
 • poskytnout tloušťku a dodatečný objem;
 • udržujte kadeře čisté po dostatečně dlouhou dobu;
 • zabránit lupům;
 • k tomu, aby se pramenům dostalo mimořádné poslušnosti.

Seznam negativních charakteristik je poměrně malý. Šampony koní mohou:

 • způsobit svědění;
 • způsobuje pocit těsnosti pokožky.

První pozitivní výsledky jejich použití budou patrné až po několika týdnech pravidelného používání: tato skutečnost je také mezi nedostatky této skupiny kosmetiky.

Řada šamponů prodávaných pod značkou Horsepower se v současné době skládá ze šesti jedinečných produktů určených pro:

 • proti lupům (s ketokonazolem);
 • posilování a růst vlasů (s keratinem);
 • poškozené a obarvené kudrlinky;
 • matné a rozštěpené vlasy, náchylné ke ztrátě (ve složení tohoto šamponového kondicionéru je lanolin a kolagen);
 • dětská péče o vlasy ("Pony", šampon bez slz).

Kromě šamponu kondicionéru byl uvolněn speciální balzám pro kondicionér obsahující provitamin B5: při současném použití obou prostředků garantuje výrobce vynikající výsledek odpovídající nejvyšší úrovni profesionální péče o vlasy.

Pro růst a posilování vlasů s keratinem

Základem čistícího vzorku tohoto šamponu, který je určen k jemné a jemné péči o vlasy, jsou detergentní látky syntetizované z ovesných zrn. Díky začlenění pevného podílu kolagenu se tvůrci šamponu úplně vzdali používání parabenů a sulfátů a také dosáhli neutrální úrovně pH, aby tento produkt byly ideální pro lidskou pokožku.

Při pravidelném používání této značky šamponu zaručuje výrobce zesílení a rychlý růst vlasů, stejně jako efektivní obnovu poškozené struktury.

Aktivní složky:

 • Na jejich vytvoření byl použit komplex přírodních rostlinných extraktů (gaštan konský, zázvor, šňůra, chilli paprička, len a kalamus močálu), které posilují vlasové folikuly a urychlují růst vlasů.
 • Panthenol je složka, která vyživuje a posiluje vlasové kořeny. Jeho přítomnost má vyhlazující a zvlhčující účinek na kudrlinky, což jim oslňuje oslnivě. Díky této složce je vhodný šampon pro mastné vlasy.
 • Avokádový olej, který je skutečným zdrojem minerálů, mastných kyselin a vitaminů téměř všech známých skupin. Díky své účinkům se zlepšuje struktura, lesk a pružnost jednotlivých vlasů a posilují se vlasové folikuly.

Před použitím šamponu zřeďte malé množství do teplé vody.

Pro lakování a poškození

Tento produkt je určen pro profesionální péči o barvené vlasy, stejně jako pro kudrlinky ovlivněné termálními kudrlinami, chemickými formulacemi a každodenním stylingem.

Formula šamponu pomáhá důkladně vyčistit kudrlinky, posilovat a obnovovat ztenčující vlasy, zvyšovat elasticitu, zvyšovat hlasitost a obnovovat ztracený lesk. Vhodný šampon pro prodlužování vlasů.

Všechny tyto účinky jsou dosaženy prostřednictvím jedinečného vzorce obsahující množství účinných látek:

 • Elastin je přirozený protein, který řídí vylučování kožního mazu a zajišťuje pružnost tkání v důsledku "dýchacího" filmu, který vytváří, což zabraňuje odpařování tekutiny.
 • Arginin je užitečná aminokyselina, která obnovuje poškozenou strukturu vlasových šachet zevnitř. Tím, že pomáhá zlepšit přívod krve do vlasových folikulů, arginin stimuluje růst vlasů.
 • Kolagen je součást odpovědná za vyhlazování ceramidových desek, s cílem obnovit strukturu a pružnost každého vlasu, jakož i pro ochranu a zvlhčení vlasových kůžiček.
 • Biotin je přírodní látka, která zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje jejich aktivní růst.
 • Lanolin - zvířecí vosk, který chrání kožní buňky a vlasy před nadměrným vysušením a příliš častým praním.

Šamponový kondicionér s kolagenem a lanolinem

Jedinečná formulace tohoto detergentu byla vyvinuta pro péči o matné, rozštěpené a křehké vlasy, které mají tendenci k silným ztrátám. Vliv šamponu, čištění, kondicionování a leštění povrchu každé vlasové šachty jim umožňuje vrátit se k jejich bývalému zářivému a zdravému vzhledu.

Aktivní látky chemického složení jsou:

 • Provitamin B5 je látka zodpovědná za tvorbu ochranného filmu, který zaručuje zachování vlhkosti v struktuře vlasů, které jsou vystaveny častému stylizování a vysoušení vlasů.
 • Kolagen je složka určená k ochraně přirozené skořápky každého vlasu, obnovení jejich zničené struktury a hladké ceramidové váhy.
 • Lanolin je látka živočišného původu, jejíž fyzikální vlastnosti jsou shodné s mazu. Nedovolte, aby se vlasy a pokožka hlavy vysychaly z častého umývání, zachovává v nich přirozenou vlhkost.

Způsob použití:

Tento šampon je určen pro běžné použití a může být aplikován na vlasy nezředěný. Stačí ji dát na dlaně a po celé délce zvlněných kadeří masírujete pokožku hlavy světlem.
Po minutě můžete začít důkladně umýt použité prostředky.

Na šamponovém videu - kondicionér koní

Lupy s ketokonazolem

Formulace tohoto medikovaného šamponu obsahujícího ketokonazol, účinnou látku, která ničí buňky houby a brání jejímu růstu, přispívá ke zničení lupů a zabraňuje vzniku seboroické dermatitidy. Šampon je také vhodný pro profylaktické použití.

Kromě ketokonazolu, který je antimykotickým činidlem, který normalizuje produkci kožního mazu a úspěšně ničí houbu, která je zodpovědná za lupy, obsahuje šampon kyselinu citrónovou, která přispívá k tvorbě hedvábných, lesklých a hladkých vlasů. Díky kyselině citrónové se zbarvení kadeří stává světlejším, obsah tuku v prameni je výrazně snížen a vlasové folikuly jsou zesíleny.

Po nanesení a napěnění šamponu je třeba držet šampon na vlasu po dobu nejméně pěti minut a poté důkladně opláchnout dostatečným množstvím tekoucí vody.
Velkou výhodou tohoto léku je velký objem lahvičky, který stačí na plný průběh lupy (zpravidla je kapacita lahví s terapeutickými přípravky patřící k jiným značkám téměř čtyřikrát méně).

Suchý šampon

Skutečným objevem značky Horse Power byl osvěžující suchý šampon, v roce 2015 byla udělena mezinárodní cena "Inovativní produkt roku". Jedinečnost tohoto výrobku spočívá v tom, že s jeho pomocí, bez použití vody, můžete téměř okamžitě dát vlasům čerstvost a čistotu.

Díky snadnému použití je suchý šampon ideálním produktem vhodným pro pracovní cesty, dlouhé cesty a život v zemi.

Odstranění kudrlin od přebytečného mazu a pachu, suchý šampon je schopen poskytovat profesionální péči o vlasy. Jeho schopnost vytvářet další bazální objem umožňuje provádět poměrně složité účesy na základě štětců s uvolněním kreativních pramenů.

Výše uvedené vlastnosti nového produktu jsou způsobeny jedinečností biochemické kompozice, včetně celé řady účinných látek:

 • Výtažky a výtažky léčivých rostlin (kopřivka, chmel, heřmánek, lopuch, proso, šalvěj, kamélie a přeslička).
 • Vitamin B7 (takzvaný biotin): díky této složce se sekrece kůže snižuje a vlasy se stávají silnými, zdravými a silnými.
 • Vitamin PP (kyselina nikotinová) - látka, která má vazodilatační účinek. Pod vlivem kyseliny nikotinové, absorbované do pokožky hlavy a obohacení vlasových folikulů s celým komplexem živin, dochází k výraznému zrychlení růstu vlasů.

Způsob nanášení suchého šamponu je neobvykle jednoduchý:
Po intenzivním třepání balónu a držení třicet centimetrů od hlavy začnou stříkat obsah na kontaminované vlasové kořeny. Po několika minutách začnou masírovat vlasy a pokožku hlavy suchým ručníkem. Po dokončení masáže si pečlivě česněte vlasy.
Pokud je na vlasu ponecháno určité množství šamponu, zbavte se vlasů vysoušečem vlasů. Zanesená rozprašovací hlava se promyje vodou a suší.

Značka Horsepower doplňovala sbírku šamponů s péčí o děti: v roce 2015 byl dětský šampon Pony uznáván jako produkt roku a není to náhodou. Formulace tohoto šamponu neobsahuje žádné škodlivé povrchově aktivní látky představované laurylsulfátem sodným ani konzervační látky představované parabeny.

Složení dětského šamponu Pony se vyznačuje přirozeností a naprostou bezpečností těla dítěte.
Jeho účinnými přísadami jsou přírodní výtažky z plantejnů, jetelů a lopuchu, které dávají vlasům pružnost vlasů a zdravý lesk, uvolňují je od lámavosti, posilují kořeny, nasycují užitečnými látkami a výrazně zrychlují růst.
Pony baby šampon má řadu výhod:

 • příjemná vůně zralého kokosu, která je pro děti velmi oblíbená;
 • nesníží citlivé oči malých;
 • jeho prací složky, dobré vlasy a jemná pokožka pro kojence, získané z přírodních rostlinných materiálů (kokosové ořechy);
 • Je hypoalergenní a vhodný pro všechny typy vlasů;
 • Má uklidňující a uklidňující účinek.

Způsob aplikace se neliší od originality:

Po namočení vlasů dítěti položí na ně malé množství šampónu a po zlikvidování pěny se okamžitě omyje velkým množstvím vody. V případě potřeby se postup opakuje.

Pokyn

 1. Při péči o bezpečnost spotřebitelů se výrobci šamponů Horsepower starali o spolehlivé balení svých detergentů, takže k otevření lahve je nutné je zvednout a otáčet dávkovačem ve směru hodinových ručiček. Po zvednutí dávkovací hlavy můžete v ruce umístit správné množství šampónu.
 2. Výrobce nedoporučuje aplikaci nezředěného produktu na hlavu. K přípravě čisticího roztoku musí být část šamponu rozpuštěna v deseti částech teplé vody.
 3. Čerstvě připravený roztok je důkladně pěnován a následně aplikován na vlhké vlasy. Po masáži vlasové pokožky po dobu jedné minuty pokračujte v důkladném vymytí kompozice. Šampon opláchněte velkým množstvím teplé tekoucí vody.
 4. Při použití jedné lahvičky (obvykle trvá 2 měsíce) je třeba provést tříměsíční přestávku a přepnout na jiný prací prostředek určený pro vlasy odpovídajícího typu. Po třech měsících můžete pokračovat v použití zázračné šampony.
 5. Značka koňských šamponů je zcela přijatelná, střídající se s běžným pracím prostředkem.
 6. Je velmi nežádoucí jej uplatňovat v době adaptace na nové klima nebo v příliš horkých dnech.
 7. Před prvním použitím nástroje musíte zajistit, aby k jednotlivým složkám chemického složení nedošlo k žádné alergii. K tomu se na pokožku loket aplikuje kapka šamponu. Pokud po uplynutí čtvrté hodiny nedojde k žádné reakci (vyrážka, zarudnutí, vážné svědění), můžete ji bezpečně použít k mytí vlasů.

Videohovor a zkušební disk

Při přísném dodržování těchto pokynů výrobce zaručuje dosažení vynikajícího výsledku.

Šampony značky Horsepower, upravené pro lidské tělo, je možné zakoupit buď v lékárně nebo objednat z jednoho z mnoha online zdrojů, které se zabývají prodejem léků a kosmetiky.
Někdy je lze nalézt na regálech obchodů prodávajících parfumerie a kosmetiku. V průměru náklady na jednu lahvičku obsahující 500 ml šamponu se pohybují v rozmezí 600-700 rublů.

Doporučujeme si přečíst následující články: popis a pokyny pro použití šamponu Mycozoral v tomto článku, šampon Sebozol zde.

Recenze

Lékaři

Vladimír, kosmetik:

Výrobky značky Horsepower byly důkladně testovány předními domácími odborníky. Výsledky výzkumu ukázaly, že všechny šampony této značky mají pozitivní vliv na stav vlasů. Kvůli obsahu elastinu a kolagenu získávají zvláštní krásu a sílu, aniž by přilákaly další kosmetiku.

Catherine, kosmetička:

Nadměrně nadšené hodnocení šamponu Horsepower se mi zdá zcela neoprávněné. Samozřejmě, účinnost tohoto nástroje je poměrně vysoká, ale na regálech ruských obchodů najdete méně nákladné možnosti, které nemají méně efektivní dopad.

Victor, kosmetolog a stylista:

Šampónová energie - podle názoru velkého množství dermatologů a kosmetologů - se osvědčila jako účinný nástroj, který pomáhá zbavit se lupů a posilovat vlasové kořeny. Sdílím tento názor. K výraznějšímu pozitivnímu účinku doporučuji svým klientům, aby ho používali s klimatizací stejné značky.

Alexander, dermatolog a kosmetolog:

Popularita šamponů Horsepower je do značné míry důsledkem dobře navržené reklamní společnosti. Samozřejmě, že recept těchto fondů obsahuje velké množství živin (například vitamín B5 a kolagen), které dodávají vlasům nádherný lesk a dobře upravený vzhled, ale obecně neprodukují žádný báječný efekt.

Eugene, tricholog:

Pacienti, kteří pravidelně používají šampon značek Horsepower, mě často kontaktují. Mnoho z nich má problémy se skalpem, nejčastěji se projevuje vzhledu lupů. Příčinu této poruchy vidím v rozporu s pokyny výrobce: nejpravděpodobněji se nerozpalovaný šampon nanáší přímo na pokožku hlavy, místo toho, aby se připravil prací roztok.
Před prvním použitím této značky šamponu je nejlepší kontaktovat zkušeného kosmetologa, který po vyšetření pacienta doporučuje dávku, která je ideální pro jeho typ pleti. Osobně si myslím, že šampon s koňskou silou by neměl být používán u pacientů s příliš suchou kůží, stejně jako u chronických nebo onkologických onemocnění.

Kupující

Irina:

Byla vlastníkem velmi suchých a tenkých vlasů, dlouho jsem nenašel vhodný lék na lupy, který se pravidelně objevuje v mé hlavě. Můj záchranář se ukázal být šamponem lupin s ketokonazolovou značkou Horse Power. Po dvou týdnech pravidelného užívání jsem si šťastně všiml, že není žádná stopa lupů. Poradím mu to, kdo je z tohoto problému seznámen.

Oksana:

Líbí se mi změnit vzhled, být jasný a být uprostřed pozornosti, takže často mění barvu vlasů. K péči o kudrlinky jsem si vybral šampon Horsepower, určený pro péči o barevné vlasy. Po šesti měsících používání mohu s jistotou říci, že šampon splnil všechna mé očekávání. Nikdy nepřestávám obdivovat nádherný lesk mých kadeř, který získal mimořádnou hedvábnost a měkkost.

Valentina:

Byl jsem doporučen koupit šampon Horse Horse pro růst a posilování vlasů s keratinem, mojí přítelkyní poté, co jsem si stěžoval na ni o silném ztenčení kdysi husté vlasy. Od té doby uplynul celý rok a mohu s radostí říci: šampon vykonal vynikající práci: vlasy, které se staly nezvykle dobře upravenými, přestaly vypadávat v celých pramenech a vlasy byly mnohem silnější.

Závěr: stojí za to koupit?

Během shrnutí jsme analyzovali informace od výrobce a zpětnou vazbu od uživatelů a odborníků, kteří se podíleli na řešení problémů pokožky hlavy a vlasů.

Výsledek analýzy se ukázal jako následující: účinnost detergentů vyráběných pod ochrannou známkou Horsepower je nepochybná. Ruské výrobce vyrábí skutečně vysoce kvalitní a bezpečný výrobek. Cecure je jen jeho hodnota, která se zdá poněkud předražená.

Na regálech moderních lékáren a kosmetických obchodů najdete spoustu šampónů, jejichž kvalita není nižší než značka Horsepower, a náklady jsou mnohem nižší. Chcete-li koupit nebo nekoupit drahé léky na vypadávání vlasů šampon v lékárně?
Vše závisí na plnosti spotřebitelské peněženky. Lidé s vysokým majetkovým bohatstvím budou mít své náklady poměrně cenově dostupné, ale spotřebitelé s mírnějším příjmem mohou najít levnější produkt s podobnými vlastnostmi.

Doporučujeme také seznámit se se seznamem nesulfátových šamponů po keratinovém vyrovnávání vlasů.

Koně

Návod k použití:

Ceny v on-line lékárnách:

Shampoo Horsepower - kosmetika pro vlasy s viditelným pozitivním účinkem na jejich strukturu a vzhled.

Na výrobu šamponu Horsepower

Navzdory svému jménu a kresbě koně na láhvi je Horsepower určen speciálně pro lidi. Zájem o něj vznikl na pozadí speciálních hygienických výrobků pro koně a reklamní hvězdy Hollywoodu.

Rusko založilo výrobu koňské energie pro vlasy se složením podobným zahraničním analogům. Konopný šampon je prodáván v lékárnách, jeho cena může být srovnávána s jinými profesionálními vlasovými výrobky a je několikanásobně vyšší než ta, která se prodává v obchodech se zvířaty pro koně.

Struktura žíní se liší od člověka. Je velmi drsný a silný se silnou žárovkou. Nejčastěji je kůň hříva (stejně jako kůže) poměrně silně znečištěná, proto ji vyčistit od špíny a kožního mazu vyžaduje silnější čistící vlastnosti šamponu.

Pokud osoba začne používat šampon určený pro koně, stává se hrubší a silnější a zdá se, že vlasy na hlavě se opravdu zvětšily. Ale po krátké době vlasová žárovka nevydrží závažnost vlasové šachty a vlasy začnou vypadávat. To je důvod, proč šampony by měly být použity pouze přizpůsobené pro lidské šampony.

Složení šamponu Koně

Složení výkonu koně je srovnatelné se šamponem pro koně z obchodu se zvířaty, ale je přizpůsobeno tak, aby nepoškodilo pokožku a vlasy lidského těla.

Složení výkonu koně zahrnuje hlavní aktivní složky a pomocné látky. Mezi hlavní součásti patří:

Lanolin chrání pokožku hlavy a vlasů, zadržuje vodu v nich, vytváří ochranný plášť, takže vlasy nepřestávají vlasy vysušovat ani při každodenním používání vlasů Horse Horse.

Kolagen v šampónu pomáhá obnovit strukturu vlasové šachty, jako by se slepily vlasové vločky dohromady. Po použití síly koní se podle recenzí vlasy stávají hladkými a pružnými, snadno se hřebují a nepletují.

Provitamin B5 zabraňuje poškození vlasů při vystavení slunečnímu světlu a vysoké teplotě při sušení foukáním.

Mezi pomocné látky patří destilovaná voda, ve které jsou rozpuštěny všechny ostatní složky, amidopropylbetain, laurylsulfát sodný, chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, kyselina citronová, glycerin, glycerátový kokosový olej, katon, ochucovadlo, kondicionační přísada.

Některé z těchto látek slouží jako konzervační látky v kůži a některé udržují acidobazickou rovnováhu nutnou pro pokožku hlavy.

Laurylsulfát sodný přispívá k tvorbě pěny. Ve velkých množstvích v šamponech jej nepřidávejte, aby nedošlo k poškození kůže hlavy.

Návod k použití Kůň pro vlasy

Šampon se používá k mytí pokožky hlavy a vlasů, je vhodný pro časté použití. Dobře vyvinutý vzorec Horsepower vám umožňuje doporučit pro lidi se suchými, rozštěpenými a poškozenými vlasy.

Před aplikací šamponu byste měli vlasy mokré, aplikovat šampony, pěstovat je masážním pohybem po dobu 1-2 minut a opláchnout teplou vodou. Pokud jsou vlasy velmi špinavé, doporučujeme znovu použít. Pravidelné používání koně podle recenzí dává vlasům zdravý vzhled a pomáhá se vyrovnat s rozdělenými konci.

Kontraindikace

Tento nástroj na praní vlasů nelze použít s jeho individuální nesnášenlivostí.

Pro Více Informací O Suché Vlasy