logo

Výběr šamponů s arganovým olejem

Ne tak dávno vědělo jen málo lidí o existenci arganového oleje a ještě více o jeho výhodných vlastnostech v Rusku. Nyní se situace dramaticky změnila: kosmetika, která zahrnuje tento nádherný olej, je velice žádoucí jak mezi ženskou populací, tak mezi silnějším pohlavím.

Obzvláště populární je řada argan kosmetiky pro tělo a vlasy, recenze zázračné síly, které jsou plné internetu. Šampon s arganovým olejem je pro mnohé považován za všelék pro všechny problémy spojené s vlasy a pokožkou hlavy. Jaký je důvod pro popularitu těchto prostředků?

Kapalné marocké zlato

Arganový olej je jedním z nejdražších, cenných a vzácných druhů přírodních olejů. Je získáván z plodů arganového stromu, který roste v Maroku a některých oblastech Alžírska. Všechny arganové stromy UNESCO se dostaly pod svou ochranu.

Abyste získali 1-2 kg arganového oleje, musíte recyklovat 100 kg semen a plodů tohoto stromu. Celý proces probíhá hlavně ručně, takže tento olej je jeden z nejdražších na světě - jeho cena může být srovnávána s černým kaviárem nebo lanýži.

Jedná se o zcela unikátní produkt, který nemá žádné analogy. Skládá se z oligolinoleových kyselin, které zpomalují stárnutí. Byl vytvořen prospěšný regenerační efekt arganového oleje na lidskou pokožku a vlasy, a proto se začaly přidávat k různým šamponům, krémům a maskám.

Tento šampon s arganovým olejem chrání vlasy před působením škodlivých faktorů životního prostředí. Kromě toho dokonale hydratuje a vyživuje kudrlinky a naplňuje je vitalitou a zdravím. Pravidelné používání vlasových produktů s arganovým olejem pomáhá zapomenout na lupy a vypadávání vlasů. Je také třeba poznamenat, že vlasy začínají růst rychleji a mnohem silnější.

Šamponové šamponové proužky

Nyní hodně kosmetických společností, vzhledem k rostoucí poptávce spotřebitelů na produkty s arganovým olejem, začaly vyrábět šampony, mezi něž patří "marocké zlato". Jedná se o slavnou španělskou společnost OROFLUIDO a italskou společnost Kleral System. Také známé naše tržní značky Avon, Garnier, Schwarzkopf, L'Oreal, Arganoil, Kapous vydaly své arganové série.

Srovnáním produktů těchto společností a při zohlednění nákladů na arganový olej vzniká přirozená otázka: jak může šamponový balíček, který obsahuje nejdražší kosmetickou složku, stojí 80-300 rublů? Recenze zákazníků, kteří se pokusili sami o účinek takových "levných" šamponů, ať už neutrálních nebo ostře negativních. Existuje mnoho zpráv, že po několika aplikacích se objeví svědění pokožky hlavy, regenerační efekt arganového oleje není zcela viditelný. Kupující také poznamenávají, že po umytí vlasů těmito výrobky jsou jejich vlasy rychle znečištěny a musí být promyty další den. Jedná se o recenze šampónu Mizon Maroccan Blending Treatment Shampoo All In One, olejového krému Schauma Argan, Bristil Cristalli di Argan a dalších sulfátových produktů.

Skutečný šampon s arganovým olejem, který skutečně léčí a obnovuje vlasy, by měl být především přirozený a za druhé bude stát hodně. Jedním z těchto skvělých nástrojů, které shromáždily nejpozoruhodnější recenze na webu, je šampon maroče Al-Hourra.

To, co vás nejvíce zaujme, jsou naprosto přírodní ingredience, které tvoří: žádné parabeny, vonné látky, SLS a další chemikálie. A jelikož složky v seznamu ingrediencí jdou shora dolů v sestupném pořadí, posoudte si, kolik zdravotních arganů bude v tomto šamponu:

 1. Voda
 2. Arganový olej
 3. Extrakt blistru Fucus
 4. Aloe vera šťáva
 5. Vitamíny E a B5
 6. Kořen mýdla
 7. Citrusový esenciální olej
 8. Extrakt ze zázvoru

To je celá část. Jak můžete vidět, v něm je dostatek arganového oleje a ostatní komponenty jsou zcela zdravotnické. Proto zákaznické recenze týkající se tohoto šamponu v 95% pouze nadšené.

Šampon Al-Hourra je ideální pro suché a poškozené vlasy. To skutečně léčí rozdělené konce a vlasy vyhladí, nasycené s vlhkostí a vitalitou. Arganový olej, který je jeho součástí, je cenný tím, že obnovuje poškozené keratinové vlákna ve struktuře vlasů, působí správně na mazové žlázy hlavy a trvale odstraňuje lupy. Navíc přispívá k hojení malých ran na pokožce hlavy, které se objevují s vážným svěděním a peelingem.

Tento šampon musí být správně aplikován: nepokoušejte se ho okamžitě umýt po aplikaci. Namočte na vlasy asi 5 minut, aby přírodní ingredience začaly své léčivé účinky. Al-Hourra se používá denně a pro všechny vlasy, ale mnozí si uvědomují, že je dostatečné ji aplikovat 2krát týdně - vlasy zůstávají čisté a krásné po dlouhou dobu.

Při výběru šamponu s arganovým olejem stále dáváte přednost skutečně přirozeným produktům, abyste plně ocenili plný hojivý a omlazující efekt pravého marockého zlata.

Šampon s přírodními oleji

Krásné a zdravé vlasy jsou pýchou každé ženy. Pro péči o své vlasy dámy používají obrovské množství výrobků, z nichž první je obsazeno šamponem. Tento produkt může být natolik odlišný, že někteří jeho zástupci jsou přínosní, zatímco jiní mohou být škodliví. Vše závisí na složení finančních prostředků.

Nyní mnoho kosmetických přípravků obsahuje agresivní umělé přísady, které z něj činí nádherně pěnoucí prádlo a mytí i těch nejnáročnějších nečistot. Může však výrazně poškodit vlasy, uschnout pokožku a dokonce způsobit problémy s lupy a růstem vlasů.

Globální značky se snaží zlepšit složení svých fondů, aby byly přírodnější. Přidání olejů, rostlinných výtažků, vitamínů obohacuje kompozici, dává produktu nové příznivé vlastnosti. Můžeme to udělat trochu lépe pomocí našeho obvyklého šamponu. Například přidáním několika kapek zdravého oleje.

Výhody a nevýhody přírodních produktů

Ekologické výrobky mají nepopiratelné výhody oproti konvenčním spotřebním zbožím:

 • nezahrnuje konzervační látky, parabeny a karcinogeny;
 • neovlivňují normální pH dermis hlavy;
 • zápasit se seborrheou a ztrátou pramene;
 • snižují tvorbu dělených konců, díky rostlinným bílkovinám, uzavřeným rozcuchaným chlupům;
 • chránit před škodlivými účinky životního prostředí, volnými radikály;
 • ošetřují vlasy a pokožku, stimulují růst, léčí, vyživují.

Složení organických produktů zahrnuje pouze přírodní látky, takže jejich použití není omezeno. Jedinými výjimkami jsou alergické reakce na látky, které tvoří rostlinu.

Existují však i nevýhody použití přírodních šamponů:

 • nemůže se vyrovnat se znečištěním najednou, může špatně tvořit pěnu;
 • při použití stylingových výrobků, stylingu, výrobků obsahujících silikon, mytí hlavy s organickým šamponem nemá smysl;
 • konzistence takového činidla může být tekutá a neekonomická;
 • špatně promyté husté vlasy;
 • pokud se dříve používal pouze běžný šampon, mohou způsobit suchou kůži.

Vlastnost kompozice

Složení přírodních výrobků pro mytí vlasů je poměrně jednoduché, ale může být různorodé a nasycené různými užitečnými látkami. Zde jsou hlavní komponenty takové kosmetiky:

 • Mírné složky pracího prostředku. Namísto laurylsulfátu sodného, ​​který je obvyklý pro jednoduché kosmetické výrobky, jsou organické látky obsaženy v organických šamponech, které jim umožňují vytvářet pěnu a odstraňovat nečistoty. Často se jedná o sloučeninu izolovanou z kokosu, mono- a diglyceridy mastných kyselin, které jsou povoleny pro použití i při výrobě potravin.
 • Základní a esenciální oleje, vitamíny - vyživují, léčí, bojují s četnými problémy vlasové pokožky hlavy a vlasů. Některé oleje mají antiseptický účinek na hojení ran. Upokojte kůži, zlepšujte krevní oběh, zásobování kyslíkem.
 • Přírodní rostlinné výtažky - hydratují a ošetřují prameny. Je třeba poznamenat, že ve století XVIII dámy používaly odtučněné bylinky namísto šamponů, omývaly je vlasy a tak se o ně staral. Byliny pomáhají dělat vlasy více objemnější, lesklé. Extrakt z aloe vera má výborný účinek proti lupům, hydratuje, vyživuje kůži a pomáhá léčit drobná zranění. Avokádo dělá vlasy měkké, silné a zářící.
 • Proteiny, například odvozené z pšeničných klíčků, obnovují vlasovou hřídel. Regulace vodní rovnováhy, dokonale vyživuje. Často se používají v různých krémách, přípravcích na ošetření obličeje a mnoha dalších produktech díky svým pozoruhodným přínosným vlastnostem a bezpečnosti.
 • Panthenol, tzv. Provitamin B5, změkčuje kudrlinky a zachovává v nich vlhkost. Hluboce zvlhčuje, má pozitivní vliv na vodní rovnováhu a tvorbu kožního mazu.

Nejlepší organické produkty

Podívejme se na některé značky, které vyrábějí výrobky pro vlasy s přírodním složením a jsou umístěny jako organické produkty:

 • Kapous - profesionální kosmetika. Nepoužívá parfémové prostředky jako součást svých prostředků. V řadě jsou tři různé produkty.

Biotin šampon stimuluje růst nových vlasů, posiluje strukturu vlasové šachty.

Biotin zlepšuje produkci vlastní keratiny a proteinové syntézy. Je obsažen v mnoha formulacích a má pozitivní vliv na výměnu bílkovin a tuků, způsobuje obnovu a obnovu epidermis, posiluje prameny, zabraňuje jejich ztrátě a zhoršuje barvu.

Nástroj s arganovým olejem lze použít jako anti-stárnutí. Díky němu se stárnutí vlasů a dermis výrazně zpomaluje. Kompozice na bázi arganů chrání vlasy, snižuje záněty, léčí.

Šampon s mléčnými bílkovinami aktivně obnovuje vlasové folikuly, chrání vlasy před působením slunečního záření a eliminuje účinky slunečního záření.

Zlepšuje krevní oběh, dělá prameny elastické.

Jak funguje šampon s arganovým olejem?

Popularita arganové kosmetiky pro vlasy je dána bohatým složením hlavní složky, schopností oleje nejen udržet zdraví kudrlin, ale také rychle je obnovit v případě poškození, otupělosti, zlomení. Pravidelně aplikujte šampon s arganovým olejem, můžete zajistit konstantní zvlhčování pramenů, urychlujete jejich růst a další bonus - varující vzhled šedivých vlasů.

Obsah článku:

Komerční kosmetika pro péči o kadeře má účinek obnovy nebo hydratace. Kromě arganového oleje, lnu, ovesného extraktu a aloe vera jsou přítomny v regeneračním produktu. Výsledkem je řada pozitivních bodů:

 • vlasy jsou zesíleny zevnitř;
 • kudrlinky jsou lesklé a pružné;
 • bity jsou obnoveny;
 • Objem účesu, který získává interní záře, je přidán.

Základem takových produktů je vedle produktu argan - kapalného hedvábí, pšeničných bílkovin a keratinu, kvůli kterým dochází k následujícím změnám:

 • vlasy jsou účinně hydratovány;
 • zdravý lesk je poskytován bez nežádoucího vážení kudrlin.

Samostatně je třeba poznamenat, že hyaluronický šampon s arganem, který nejen vyživuje a zvlhčuje vlasy, ale také zabraňuje jejich stárnutí, ztrátě, poskytuje prameny s dodatečnou energií.

Při výběru šamponu je důležité dbát na to, která poloha v kompozici je přidělena oleji. Očekávaný efekt poskytne pouze produkty, u kterých je jedinečný výrobek na začátku seznamu. Mezi oblíbené a osvědčené značky patří:

 • Avon. Tyto výrobky s marockým olejem jsou k dispozici za cenu, která zajišťuje snadné česání vlasů;
 • Kapous. Výrobky Arganoil jsou dobrou volbou pro zvlhčení a revitalizaci pramenů;
 • L'Oreal. Značka nabízí šamponový olej doporučený pro letní použití, když jsou vlasy a kůže obzvláště náchylné k nadměrnému vysychání;
 • Schwarzkopf. Šampon je nabízen v trubce malého objemu, ale vzhledem k husté konzistenci finančních prostředků stačí po dostatečně dlouhou dobu.

Pro domácí použití je vhodné zakoupit nejen hotový arganový výrobek, ale také čistý olej pro výrobu masky podle receptů, které budou v konkrétním případě nejúčinnější.

Značka, kterou jsem zkoušel. Značka, která mě podmanila. Šampon s arganovým olejem a maska ​​podle konceptu

Dobrý den, krásná!
Ahoj, milovníci šampónu, masky, spreje a oleje!

V důsledku mé nečekané lásky k značce CONCEPT jsem dostal další pár.

 • Šampon s arganovým olejem
 • Výživná maska ​​s arganovým olejem


Další zástupci rodiny Concept naleznete zde:

Argan produktová řada má 5 produktů, v mé sbírce je pouze 2.

Tradicí můj příběh začne popisovat počáteční fázi péče - šampon.

CONSEPT šampon s arganovým šamponem Argana

Obecné informace:

Místo koupě: pár koupil v obchodě profesionální kosmetika pro vlasy.

Značka je tak slavná a oblíbená, že se nachází v téměř každém kosmetickém obchodě.

Objem: láhev není velká - 250 ml, abych byl upřímný, zdá se mi to především miniaturní, protože jsem si v poslední době zvykla na velké objemy.

Cena: láhev mě stála 230 rublů bez slev. Koncept je známý svou rozumnou cenovou politikou, každý si může vyzkoušet své výrobky.

Vzhled:

Pěkná láhev neprůhledného bílého plastu s oranžovým odstínem.
Z ozdob můžete vidět oranžový ornament, který mi připomíná strom s jablky.
Podle mého názoru, velmi pěkné a zároveň lakonické balení:


Za láhevem jsou všechny potřebné informace pro spotřebitele:

 • obecné informace
 • způsob aplikace
 • složení
 • a všechno, co se opravdu nelíbí

Dávkovač je velmi vhodný, neohrozí manikúru a je praktický.
Víko je vyrobeno ve stylu kotouče na disk, otevírá a zavírá bez problémů.

Konzistence: šampon má poměrně tekutou průsvitnou konzistenci.
Pokud se podíváte pozorněji, zjistíte, že jemně broskvovou barvu.
Pachy hojně, i přes to, že šampon bez SLS a parabeny.

Aroma: Nejsem jen popisovat vůně, obvykle se dělí na 2 typy jako / nechuť.
Tento zápach je pro mne také těžké popsat, protože v něm není nic sladkého ani ovocného a nepodobá se vůni lékáren.
Řeknu tohle: aroma je velmi příjemná, pro mě je to klasický zápach kosmetiky, odpusť mi, že vůní gurmánů je maximum mých pocitů.

Je čas projít kompozicí.

Složení:
Aqua (voda), Disodium Laureth-sulfosukcinát, kokamidopropylbetain, PEG-18 glyceryloleát / kokosového oleje, kokamid DEA, kyselina citronová, Polyquaternium-10, imidazolidinyl močovina, tokoferyl acetát, Argania spinosa jádrový olej, panthenol, propylenglykol, karamel, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinon, parfum (vůně).


Spoléhat se na to, že šampon je deklarován jako bezsulfátový, očekával jsem od něj téměř úplný nedostatek pěny.

 • Bez síranu
 • Paraben zdarma

Téměř k mému potěšením jsem byl spokojen s jemnou, jemnou pěnou, která se tvoří na mých vlasech, když ji poprvé umyji.
Obvykle používám šampony bez SLS, nemohu dostat spokojenost, dokud nedostanu bohatou čepici ve formě pěny na hlavě.
A často musí opakovat proceduru pro praní v druhém kole.
S tímto hezkým jsem to udělal úplně poprvé, pro který měl určitou úpornost a hluboký respekt.

Výhody:

 • Pečuje dobře, což je pro tento typ šamponu velmi neobvyklé,
 • snadno odmyté vlasy
 • bez záměny
 • vytváří objem v kořenech, který se za hodinu neztratí.
 • když jsem si namočil vlasy do ručníku, než jsem použil masku, cítil jsem, že moje vlasy jsou suché a pískaté, ale velmi nasycené a hmatatelné.

Nevýhody mohou zahrnovat pouze 1 bod:

 • nedělá špičatá délka, stejně jako výživnější a silnější šampony

Na výše uvedené fotografii vidíte antény po celé hlavě =)
Moje dojmy z šamponu:
Skalp perfektně vnímal nový nástroj.
Šampon neodkládá den umytí hlavy, ale vlasy nehasne dříve než obvykle
Moje hlava je stále, každé 2 dny.
Spotřeba šamponu je poměrně úsporná, maska ​​500 ml již skončila a láhev šamponu je pouze 1/3 prázdná.
Podle všech kritérií má tento nástroj všechny možnosti, jak to udělat pro domácí zvířata.

Druhý nástroj byl krok, bez něhož si ani nedokážu představit svou péči o vlasy - MASK z arganské linie.

Právě nedávno jsem obdivoval obličej masky ruského výrobce obohaceného lněným olejem a téměř okamžitě jsem z úschovny vlasů jsem se usmála stejně atraktivní maskou, ale již byla obohacena o olej ARGANOVO.
Vezměte bez váhání své motto ve firmě na vlasy.
Rád bych to líbil jinak:
Viděl jsem to, vrátil jsem se domů, já jsem to zahlédl podle složení a vlastností, analyzoval jsem to, dospěl jsem k rozumnému rozhodnutí - dostal jsem to.
Ale tohle nejsou některé marketingové fantazie.

Dialog se často děje s manželem:
- Kolik potřebujete rtěnku na štěstí?
- ještě jeden (má se rozkvést v úsměvu, stlačit další novou tašku)

A pokud nemám příliš velké rty pro tolik rtěnek, pak s vlasy věci jsou mnohem lepší.
Mám dlouhé hladové vlasy, takže nemohu popírat radost, že budu mít všechno nové, nové a nové. Je to tak zajímavé.

Proč jim koníčky přinášejí finanční zisk a mé záliby jsou jen odpadky?
Návrat do vyprávění prostředků!

Koncept Bio Tech Argana Line Mask - Výživná maska ​​na vlasy s arganovým olejem.

Intenzivně obnovuje křehké a barvené vlasy, pomáhá chránit přirozenou vlhkost.

Bohatý na vitamíny a mastné kyseliny, arganový olej nasycuje strukturu vlasů a má silné antioxidační vlastnosti, neutralizující účinek volných radikálů.

Keratin hluboce vyživuje, obnovuje strukturu, stimuluje regenerační procesy ve struktuře vlasů.

Panthenol chrání poškozené vlasy, dává objem, hustotu a lesk na všechny vlasy.

Intenzivní restaurování pro suché a barvené vlasy - to jsou velmi, velmi lákavé sliby - obchodníci správně zvedli epithety, nemohl jsem odolat.


Obecné informace:
Cena - Skleněná nádoba mě stála 600 rublů, což je vzhledem k velkému objemu relativně rozpočtové.
Objem - velká nádoba o objemu 500 ml;
Výrobce - Rusko;
Značka výrobce - Koncept;

Setkání - restaurování pro suché a barvené vlasy

 • aplikace: péče o vlasy,
 • textura znamená: krém,
 • působení: zvlhčení, výživa, zotavení, vyhlazení,
 • chrání před vnějšími faktory
 • k získání objemu,
 • proti rozštěpeným koncům,
 • přidat lesk
 • pro křehké, tenké a poškozené vlasy,
 • pro barevné vlasy,
 • s keratinem
 • neobsahuje parabeny.


Vzhled:
Masochka je zabalena do velké kruhové nádoby z tlustého bílého plastu.
Řeknu, bez nadsázky, to je můj nejoblíbenější formát vlasových výrobků.
Miluji pouze výrobky s dávkovačem ještě víc.
Pro mě je velkým trápením stlačit a otřesit zbytky masky a vyndat je z plastových trubiček.
Ano, budu muset vylézt ruce do sklenice a to je poněkud hygienické, ale kvůli mojí délce se moje výrobky dlouho nezdržují a díky konzervativcům v jejich složení nemají čas žít ke státu "zkažený".
Když je možnost, vždy si vyberte kulaté sklenice s maskami.
Navíc jsem si umyla hlavu, sklonila jsem se nad umyvadlem a položila masku na vlasy, která byla vytažena ručníkem, takže šance, že se dostanu do výrobku mokrými rukama.

Z ornamentů můžete vidět oranžový ornament, stejně jako šampon.
Podle mého názoru je velmi pěkná sklenice.

Na zadní straně jsou pro spotřebitele k dispozici všechny potřebné informace:
obecné informace, způsob použití, složení.

Pod krytem je první ochrana proti otevření. Jedná se o tlustou bílou plastovou membránu.

Konzistence:

Zde je taková hustá krémová a pružná bílá maska.
Když jsem poprvé otevřel sklenici a poprvé viděl strukturu masky, okamžitě jsem si myslel, že to bude potěšení použít. Husté textury jsou mé oblíbené.

Maska je pevná, ale pokud ji vyskočíte lžící a otočíte ji, rychle a snadno tokne, takže bych ji nazval maskou střední tloušťky a tloušťky, což je pravděpodobně důvod, proč mé vlasy nepil, ale nakrmil.

Co je potěšením držet lžíci na lesklém povrchu. Možná je to moje osobní potěšení, ale moc se mi to líbí.

Použijte výživnou masku s arganovým olejem spolu se šamponem s arganovým olejem.

Aplikujte masku na čisté, vlhké vlasy. Pro intenzivní výživu držte masku 10-20 minut na vlasu. Omyjte vodou.

Oblékla jsem masku, jak jsem říkala, na vlasy, které byly předtím omyty a vytažené ručníkem. Dělám "ghoul", opravím ho pružným pásem, důvodem není dostat na zádech ostrý šikmý ocas. Pak nechte na neomezené množství času.
Od 15 minut do hodiny, v závislosti na volném čase.

Není to opravdu přehnané maskou, ráda, jak vyhlazuje vlasy právě při aplikaci masky na prameny.
Pokud se po šamponu objevily spletičky a splety, ale vždy je mám, i přes pečlivé předmytí a česání maska ​​je vyhlazuje tak, aby nedošlo k žádné stopě, a během doby na srsti je hustá, pružná a hladká, dokonale přizpůsobená česání, i když je mokré

Složky / složky:
Aqua, cetearylalkohol, glycerin, glycerol stearát, Ceteareth-20, Ceteareth-12, cetyl palmitát, Polyquaternium-7, isopropylmyristát, PEG-100 stearát, Cetrimonium chlorid, Steartrimonium chlorid, kaprylové / kaprinové kyseliny, silikonové Quaternium-18, Trideceth -6, Trideceth-12, Polyquaternium-10, Argania spinosa jádrový olej, hydrolyzovaný keratin, panthenol, dinatrium-EDTA, kyselina mléčná, Parfum, isopropylalkohol, octan sodný, chlorid sodný, pantolaktonu, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, butylfenyl Methylpropional, Benzylsalicylát.
Keratin hluboce vyživuje, obnovuje strukturu, stimuluje regenerační procesy ve struktuře vlasů.
Panthenol chrání poškozené vlasy, dává objem, hustotu a lesk na všechny vlasy.
Arganový olej se podílí na obnově hluboké struktury vlasů, návrat jejich bývalého jasu a mládí.
Kombinace arganového oleje, keratinu a panthenolu přispívá k účinné opravě poškození vlasů způsobené osvětlením a častým barvením.

V masce je dostatek nástrojů, vlasy se mi líbily touto kombinací součástí.

Moje dojmy:
Výsledky jsou přímo závislé na době expozice masky na vlasu.
Snažil jsem se aplikovat masku podle doporučení výrobce 10-15 minut, výsledek nebyl příliš příjemný.
Pro mě je velmi důležité vyhlazovat lehké nezbedné hroty, které se nacházejí po celé délce vlasů.
Maska s třeskem se s nimi vyrovnává s delší rychlostí závěrky na vlasu.
Od 15 -30 minut nejoptimálnější čas.
Když moje vlasy vysuší déle než obvykle, znamená to, že jsou zvlhčené lépe než obvykle.
Hroty vysuší nejrychlejší, jsou to ty, které jsou suché a řezané.
Takže Masochka je dokonale vyživuje, zvlhčuje a vyhladí.
Neřeknu, že se na špičkách zbaví bílých teček, protože to je v zásadě nemožné, ale bude mít vynikající kosmetický efekt.

Líbí se mi mírně vážené vlasy, jsou hladké, nevyvíjejí se, svítí a to je všechno bez námahy.
Už jsem se vyrovnal se skutečností, že mé vlasy jsou buď vážené nebo načechrané a vystupují všemi směry, ale tady jsou hladké bez vážení. Krása!

Po tomto produktu se mi líbí vzhled vlasových konců, jsou měkké, hladké a bez náznaku vrzavosti a sucha.
Jsem velmi spokojen s výrobky značky. S potěšením se budu snažit je dále učit.

Šampon s arganovým olejem

Nástroj s arganovým olejem lze použít jako anti-stárnutí. Šampon hyaluronové váhy. Derm s arganovým olejem je vhodný pro péči o normální a suché vlasy včetně vyčerpaného barvení.

Šampon s přírodními oleji

Krásné a zdravé vlasy jsou pýchou každé ženy. Pro péči o své vlasy dámy používají obrovské množství výrobků, z nichž první je obsazeno šamponem. Tento produkt může být natolik odlišný, že někteří jeho zástupci jsou přínosní, zatímco jiní mohou být škodliví. Vše závisí na složení finančních prostředků.

Nyní mnoho kosmetických přípravků obsahuje agresivní umělé přísady, které z něj činí nádherně pěnoucí prádlo a mytí i těch nejnáročnějších nečistot. Může však výrazně poškodit vlasy, uschnout pokožku a dokonce způsobit problémy s lupy a růstem vlasů.

Globální značky se snaží zlepšit složení svých fondů, aby byly přírodnější. Přidání olejů, rostlinných výtažků, vitamínů obohacuje kompozici, dává produktu nové příznivé vlastnosti. Můžeme to udělat trochu lépe pomocí našeho obvyklého šamponu. Například přidáním několika kapek zdravého oleje.

Výhody a nevýhody přírodních produktů

Ekologické výrobky mají nepopiratelné výhody oproti konvenčním spotřebním zbožím:

 • nezahrnuje konzervační látky, parabeny a karcinogeny;
 • neovlivňují normální pH dermis hlavy;
 • zápasit se seborrheou a ztrátou pramene;
 • snižují tvorbu dělených konců, díky rostlinným bílkovinám, uzavřeným rozcuchaným chlupům;
 • chránit před škodlivými účinky životního prostředí, volnými radikály;
 • ošetřují vlasy a pokožku, stimulují růst, léčí, vyživují.

Složení organických produktů zahrnuje pouze přírodní látky, takže jejich použití není omezeno. Jedinými výjimkami jsou alergické reakce na látky, které tvoří rostlinu.

Existují však i nevýhody použití přírodních šamponů:

 • nemůže se vyrovnat se znečištěním najednou, může špatně tvořit pěnu;
 • při použití stylingových výrobků, stylingu, výrobků obsahujících silikon, mytí hlavy s organickým šamponem nemá smysl;
 • konzistence takového činidla může být tekutá a neekonomická;
 • špatně promyté husté vlasy;
 • pokud se dříve používal pouze běžný šampon, mohou způsobit suchou kůži.

Vlastnost kompozice

Složení přírodních výrobků pro mytí vlasů je poměrně jednoduché, ale může být různorodé a nasycené různými užitečnými látkami. Zde jsou hlavní komponenty takové kosmetiky:

 • Mírné složky pracího prostředku. Namísto laurylsulfátu sodného, ​​který je obvyklý pro jednoduché kosmetické výrobky, jsou organické látky obsaženy v organických šamponech, které jim umožňují vytvářet pěnu a odstraňovat nečistoty. Často se jedná o sloučeninu izolovanou z kokosu, mono- a diglyceridy mastných kyselin, které jsou povoleny pro použití i při výrobě potravin.
 • Základní a esenciální oleje, vitamíny - vyživují, léčí, bojují s četnými problémy vlasové pokožky hlavy a vlasů. Některé oleje mají antiseptický účinek na hojení ran. Upokojte kůži, zlepšujte krevní oběh, zásobování kyslíkem.
 • Přírodní rostlinné výtažky - hydratují a ošetřují prameny. Je třeba poznamenat, že ve století XVIII dámy používaly odtučněné bylinky namísto šamponů, omývaly je vlasy a tak se o ně staral. Byliny pomáhají dělat vlasy více objemnější, lesklé. Extrakt z aloe vera má výborný účinek proti lupům, hydratuje, vyživuje kůži a pomáhá léčit drobná zranění. Avokádo dělá vlasy měkké, silné a zářící.
 • Proteiny, například odvozené z pšeničných klíčků, obnovují vlasovou hřídel. Regulace vodní rovnováhy, dokonale vyživuje. Často se používají v různých krémách, přípravcích na ošetření obličeje a mnoha dalších produktech díky svým pozoruhodným přínosným vlastnostem a bezpečnosti.
 • Panthenol, tzv. Provitamin B5, změkčuje kudrlinky a zachovává v nich vlhkost. Hluboce zvlhčuje, má pozitivní vliv na vodní rovnováhu a tvorbu kožního mazu.

Nejlepší organické produkty

Podívejme se na některé značky, které vyrábějí výrobky pro vlasy s přírodním složením a jsou umístěny jako organické produkty:

 • Kapous - profesionální kosmetika. Nepoužívá parfémové prostředky jako součást svých prostředků. V řadě jsou tři různé produkty.

Biotin šampon stimuluje růst nových vlasů, posiluje strukturu vlasové šachty.

Biotin zlepšuje produkci vlastní keratiny a proteinové syntézy. Je obsažen v mnoha formulacích a má pozitivní vliv na výměnu bílkovin a tuků, způsobuje obnovu a obnovu epidermis, posiluje prameny, zabraňuje jejich ztrátě a zhoršuje barvu.

Nástroj s arganovým olejem lze použít jako anti-stárnutí. Díky němu se stárnutí vlasů a dermis výrazně zpomaluje. Kompozice na bázi arganů chrání vlasy, snižuje záněty, léčí.

Šampon s mléčnými bílkovinami aktivně obnovuje vlasové folikuly, chrání vlasy před působením slunečního záření a eliminuje účinky slunečního záření.

Zlepšuje krevní oběh, dělá prameny elastické.

 • LibreDerm hyaluronický šampon s arganovým olejem je vhodný pro péči o normální a suché vlasy včetně vyčerpaného barvení. Obsahuje extrakt z aloe vera, vyživuje, regeneruje pokožku, udržuje rovnováhu vody. Rostlinné a arganové oleje jsou nasycené vitamíny a mikroelementy, posilují, tonizují, dodávají lesk a dobře upravují vzhled.

Zlepšuje krevní oběh, dělá prameny elastické.

 • Přípravek Trichup pro ztrátu vlasů jemně čistí a bojuje proti příčinám onemocnění. Vyživuje žárovky, nedovoluje vlasům, aby se zlomili. Obsahuje výtažky z rostlin, jako jsou Amla, Aloe Vera, Bringaradzh. Tyto ingredience naplní pokožku vitamíny a stopovými prvky, uzdravuje a uklidňuje. Kromě toho pozitivní vliv na spánek, nervový systém, úlevu od bolesti hlavy.
 • Avon "Vzácné oleje" poskytuje péči o vlasy od salonu. Skvělé pro tenký typ dermis. Obnovuje poškozené kadeře, vyživuje užitečné látky, aminokyseliny. Zrychluje růst pokrytí, čímž je lépe upraven a zdravější.
 • Značka Cosmia má několik šamponů v řadě pro různé typy a stupně poškození pramenů. Mnoho potravin obsahuje monoi a bambucké máslo pro oživení a výživu. Chová se velmi delikátně, ale zároveň se vyrovná se znečištěním.
 • Eveline vyrábí přírodní řadu kosmetických přípravků na vlasy, šampony, masku a olejový elixír. Podle výrobce má šampon Argan osm lahviček. Zvyšuje objem vlasů, čímž je hladká a hedvábná.
 • Výrobek Ollin s mandlovým olejem zpomaluje stárnutí buněk, prodlužuje životnost vlasů a tím stimuluje růst všech kudrlin. Normalizuje tvorbu kožního mazu, chrání před volnými radikály.
 • Kloran s mangovým olejem je výživným a ochranným prostředkem pro suché vlasy. Má příjemnou krémovou konzistenci, vyhlazuje keratinové váhy, hydratuje. Poskytuje zdravý lesk a lehkost. Je hypoalergenní.
 • Značka Gliss Kur vyrábí spoustu přípravků pro péči o vlasy. Mezi všemi odrůdami si můžete vybrat nástroj vhodný pro jakýkoli druh epidermis nebo řešit větší počet problémů s ním. Specialisté společnosti Schwarzkopf identifikovali osm typů potenciálních zákazníků. Všechny prostředky linky jsou dobře omyté vlasy, zbavte se mrtvých buněk.

Zlepšují strukturu, chrání před vnějšími vlivy, kontrolují tvorbu tuku v souladu s typem dermis.

 • Constant Delight - italská společnost, vyrábí organickou řadu kosmetiky Organica. Organické produkty obsahují extrakt z vlašských ořechů, olej z makadamového ořechu a další příznivé látky. Vyživuje vlasy s vitamíny, vyživuje a zvlhčuje vlákna pokořená kudrlinami, stylingem a chémií.
 • FarmaVita - šampon s velmi mírným účinkem, pH 5,5, který vám umožňuje přizpůsobit stav pokožky hlavy. Vhodná pro všechny typy vlasů, vyživuje poškozené kadeře, jemně čistí. Různé nutriční produkty jsou přítomny v různých značkových výrobcích. Také v oblasti existuje speciální nástroj pro muže, který se potýká se ztrátou vlasů.
 • Prostředky od firmy J. Dessange obsahují extrakt černé perly, který umožňuje aktivně obnovit kudrlinky. Žádné agresivní součásti, nevysuší pokožku. Série je obohacena výtažky z bavlny, jantaru, moringi.

Jak přidat olej do šamponu

Existují různé způsoby, jak vyrobit organické čističe na vlasy. Hlavní princip tohoto postupu lze považovat za takový nástroj, který nelze připravit pro budoucí použití. Před použitím je lepší jej smíchat a nedoporučuje se dlouho skladovat. Bezprostředně před praním - to je nejoptimálnější způsob, jak přidat oleje do přírodního šamponu.

Faktem je, že esenciální oleje jsou charakterizovány dobrou volatilitou. Pokud není lahvička s nástrojem utěsněna, všechny příznivé látky se jednoduše odpařují. Navíc otevře přístup kyslíku. Stejně jako u jakéhokoli tuku má kosmetický olej tendenci rychle se zhoršovat při styku se vzduchem a oxidovat.

Pokud k tomu dojde, je možné nejen pozitivní účinek, ale i nepříjemné následky ve formě kožních reakcí.

Jak zvolit typ srsti

K péči o různé druhy kudrlin, musíte použít různé základní a silice.

Následující základní oleje jsou vhodné pro suché prameny: kokos, kukuřice, rakytník, broskev. Můžete také přidat následující základní: levandule, rozmarýn, jasmín, pelargónie, santalové dřevo.

Pro potlačení rozštěpených konců je vhodné použít mandle, je dobré obohatit kompozici o kokos a olivový olej.

Pro tlusté kudrlinky je vhodná třezalka tečkovaná, mandlová, neplodná nebo dýňová. Přidejte je také étery cedru, cypřiše, citronu, máty a rozmarýnu.

Normální vlasy budou dobře reagovat na estery oranžové, levandule, neroli. Se vzácnou hlavou vlasů může pomoci ricín, lopuch a olivový olej, tea tree oil. Také tato látka, jako antiseptikum, pomůže s houbovými kožními lézemi.

Zbavit se lupy je dlouhá cesta, pomocníky jsou kolečka a lněná s regeneračním účinkem.

Pokud jsou vlasy nudné a neprůhledné, přidávejte do péče produkty jojobového oleje, makadamové matice. Vynikající dopad může zvýšit konopí a kukuřici. S časnými známkami šedých vlasů pomůžete vyrovnat se s emu olejem.

Shi nebo karit vyživuje a hydratuje pokožku hlavy.

Funkce aplikace

K přípravě šamponu obohaceného olejem přidejte několik kapek potřebného oleje na část obvyklého produktu. To je třeba provést před aplikací. Pečlivě umístěte směs. Poté je třeba aplikovat nástroj na pokožku hlavy a vlasy, jemně masírovat asi pět minut. Dále je třeba pěnu vypláchnout dostatečným množstvím tekoucí vody.

Postup lze opakovat jednou týdně nebo podle potřeby.

Můžete také vypláchnout vlasy po mytí s vašimi oblíbenými esenciálními oleji. Chcete-li to udělat, potřebujete poloviční lžičku soli, je to lepší moře, kapající olej, který vám vyhovuje, zředěte v půl litru vody. Po obvyklém mytí hlavy s výsledným roztokem opláchněte vlasy.

Recenze

Přírodní produkty se v naší době stávají stále oblíbenějšími, modernizací a rozšířeným používáním chemie. Zpětná vazba od uživatelů charakterizuje organické šampony odlišně. Většina negativních recenzí spojených se špatným výběrem finančních prostředků na typ dermis. Jiné jsou frustrovány slabým detergentem výrobků. Je pravda, že nikdo pochybuje o terapeutickém účinku a vysoké účinnosti takové kosmetiky při správném použití.

Jak vyrobit domácí šampon s grapefruitovým olejem, dozvíte se v dalším videu.

Šampon s arganovým olejem je pro mnohé považován za všelék pro všechny problémy spojené s vlasy a pokožkou hlavy. Jaký je důvod pro popularitu těchto prostředků? Kapalné marocké zlato.

Šampon s arganovým olejem: recenze o značkách, jak si vybrat vhodný výrobek pro vlasy

Ne tak dávno vědělo jen málo lidí o existenci arganového oleje a ještě více o jeho výhodných vlastnostech v Rusku. Nyní se situace dramaticky změnila: kosmetika, která zahrnuje tento nádherný olej, je velice žádoucí jak mezi ženskou populací, tak mezi silnějším pohlavím.

Obzvláště populární je řada argan kosmetiky pro tělo a vlasy, recenze zázračné síly, které jsou plné internetu. Šampon s arganovým olejem je pro mnohé považován za všelék pro všechny problémy spojené s vlasy a pokožkou hlavy. Jaký je důvod pro popularitu těchto prostředků?

Arganový olej je jedním z nejdražších, cenných a vzácných druhů přírodních olejů. Je získáván z plodů arganového stromu, který roste v Maroku a některých oblastech Alžírska. Všechny arganové stromy UNESCO se dostaly pod svou ochranu.

Abyste získali 1-2 kg arganového oleje, musíte recyklovat 100 kg semen a plodů tohoto stromu. Celý proces probíhá hlavně ručně, takže tento olej je jeden z nejdražších na světě - jeho cena může být srovnávána s černým kaviárem nebo lanýži.

Jedná se o zcela unikátní produkt, který nemá žádné analogy. Skládá se z oligolinoleových kyselin, které zpomalují stárnutí. Byl vytvořen prospěšný regenerační efekt arganového oleje na lidskou pokožku a vlasy, a proto se začaly přidávat k různým šamponům, krémům a maskám.

Tento šampon s arganovým olejem chrání vlasy před působením škodlivých faktorů životního prostředí. Kromě toho dokonale hydratuje a vyživuje kudrlinky a naplňuje je vitalitou a zdravím. Pravidelné používání vlasových produktů s arganovým olejem pomáhá zapomenout na lupy a vypadávání vlasů. Je také třeba poznamenat, že vlasy začínají růst rychleji a mnohem silnější.

Šamponové šamponové proužky

Nyní hodně kosmetických společností, vzhledem k rostoucí poptávce spotřebitelů na produkty s arganovým olejem, začaly vyrábět šampony, mezi něž patří "marocké zlato". Jedná se o slavnou španělskou společnost OROFLUIDO a italskou společnost Kleral System. Také známé naše tržní značky Avon, Garnier, Schwarzkopf, L'Oreal, Arganoil, Kapous vydaly své arganové série.

Srovnáním produktů těchto společností a při zohlednění nákladů na arganový olej vzniká přirozená otázka: jak může šamponový balíček, který obsahuje nejdražší kosmetickou složku, stojí 80-300 rublů? Recenze zákazníků, kteří se pokusili sami o účinek takových "levných" šamponů, ať už neutrálních nebo ostře negativních. Existuje mnoho zpráv, že po několika aplikacích se objeví svědění pokožky hlavy, regenerační efekt arganového oleje není zcela viditelný. Kupující také poznamenávají, že po umytí vlasů těmito výrobky jsou jejich vlasy rychle znečištěny a musí být promyty další den. Jedná se o recenze šampónu Mizon Maroccan Blending Treatment Shampoo All In One, olejového krému Schauma Argan, Bristil Cristalli di Argan a dalších sulfátových produktů.

Skutečný šampon s arganovým olejem, který skutečně léčí a obnovuje vlasy, by měl být především přirozený a za druhé bude stát hodně. Jedním z těchto skvělých nástrojů, které shromáždily nejpozoruhodnější recenze na webu, je šampon maroče Al-Hourra.

To, co vás nejvíce zaujme, jsou naprosto přírodní ingredience, které tvoří: žádné parabeny, vonné látky, SLS a další chemikálie. A jelikož složky v seznamu ingrediencí jdou shora dolů v sestupném pořadí, posoudte si, kolik zdravotních arganů bude v tomto šamponu:

 1. Voda
 2. Arganový olej
 3. Extrakt blistru Fucus
 4. Aloe vera šťáva
 5. Vitamíny E a B5
 6. Kořen mýdla
 7. Citrusový esenciální olej
 8. Extrakt ze zázvoru

To je celá část. Jak můžete vidět, v něm je dostatek arganového oleje a ostatní komponenty jsou zcela zdravotnické. Proto zákaznické recenze týkající se tohoto šamponu v 95% pouze nadšené.

Šampon Al-Hourra je ideální pro suché a poškozené vlasy. To skutečně léčí rozdělené konce a vlasy vyhladí, nasycené s vlhkostí a vitalitou. Arganový olej, který je jeho součástí, je cenný tím, že obnovuje poškozené keratinové vlákna ve struktuře vlasů, působí správně na mazové žlázy hlavy a trvale odstraňuje lupy. Navíc přispívá k hojení malých ran na pokožce hlavy, které se objevují s vážným svěděním a peelingem.

Tento šampon musí být správně aplikován: nepokoušejte se ho okamžitě umýt po aplikaci. Namočte na vlasy asi 5 minut, aby přírodní ingredience začaly své léčivé účinky. Al-Hourra se používá denně a pro všechny vlasy, ale mnozí si uvědomují, že je dostatečné ji aplikovat 2krát týdně - vlasy zůstávají čisté a krásné po dlouhou dobu.

Při výběru šamponu s arganovým olejem stále dáváte přednost skutečně přirozeným produktům, abyste plně ocenili plný hojivý a omlazující efekt pravého marockého zlata.

Co je užitečný arganový olej na vlasy. Šampon s arganovým olejem se stal populární - použití jeho hlavní složky je nepopiratelné. Produkt obsahuje mnoho vitamínů (A, E), mastných kyselin (olejová, linolová, palmitová).

Šampon s arganovým olejem

Marocký olej (nazývaný také arganový olej) je vyroben pouze ze speciálních plodů stromu, který roste v Maroku. Místní obyvatelé ručně shromažďují neobvyklé plody arganu a za použití lisování za studena získávají velmi užitečnou olejovou tekutinu. Pro kosmetické účely je tento nástroj často používán pro péči o vlasy.

Co je užitečný arganový olej na vlasy

Šampon s arganovým olejem se stal populární - použití jeho hlavní složky je nepopiratelné. Produkt obsahuje mnoho vitamínů (A, E), mastných kyselin (olejová, linolová, palmitová). Oni nejen udržují zdraví vlasů, ale dodávají lesku a hedvábí. Arganový olej je schopen obnovit, vyživit a dokonce hydratovat, urychlit růst pramenů. Mezi vlastnostmi tohoto bylinného prostředku je důležitá schopnost zpomalit stárnutí, tj. Prevenci vzniku šedivých vlasů.

Šampon s arganovým olejem

Mnozí výrobci kosmetiky používají jedinečný marocký olej včetně vlasů. Nejužitečnější lze považovat za fondy, do kterých se přidávají pouze přírodní složky. Konzervační prostředky, parabeny, silikon nebo různé vonné látky mají nepříznivý účinek na vlasy, mohou je dokonce poškodit. Před předložením před výběrem konkrétního šamponu proto věnujte pozornost jeho složení, principu použití. Níže jsou uvedeny dva nejběžnější typy produktů arganového oleje.

Obnova

Základem obnovy kosmetiky (například Brelil, Constant Delight) se často vyskytují ovesné výtažky, lněná semena, aloe vera, arganový olej na vlasy. První složka dodává leskům kudrlinky, zpevňuje jádro zevnitř a obnovuje jeho přirozenou elasticitu. Semena lnu jsou nejlépe vhodné pro rozdělené konce. Jejich výživná péče neznečisťuje a neváží vlasy. Kombinace dvou posledních složek činí šampon ideálním způsobem, jak přidat objem, hedvábnost a vytvářet žhavý efekt.

Krémové masky (od Breil) se aplikují po umytí, ponechávají se 3 minuty a pak se vypláchou pod tekoucí vodou. Regenerační šampon je rovnoměrně rozložen na vlasy, chrlí a nechte na minutu. Po vypláchnutí můžete postup opakovat. Vlasová stylingová tekutina se používá k čištění vlasů před stylováním. Kompozice pokropí prameny po celé délce i po sušení.

Hydratační

Hydratující šampon s arganovým olejem (Kapus, Libriderm, Gosh, Belita) často obsahuje tekutý hedvábí, lněné semená, pšeničný protein, keratin. Takové přísady, krmení, zvlhčování suchých vlasů jim dodávají zdravý lesk bez nutnosti vážení. Některé kosmetické přípravky obsahují tyto složky v příliš malých množstvích nebo je téměř zcela vylučují. To lze naučit čtením kompozice nebo dokonce při pohledu na cenu. Přírodní prostředky jsou mnohem dražší než falešné.

Hyaluronický šampon se používá k intenzivnímu hydrataci suchých nebo normálních vlasů. Chcete-li to provést, aplikujte na mokré prameny, rovnoměrně pěnové, masírujte pokožku hlavy se špičkami prstů. Po minutě se pečlivě umyjte. Pravidelné používání šamponů s arganovým olejem zpomaluje stárnutí, sušení, vypadávání vlasů a poskytuje jim potřebnou energii.

Co jsou šampony s arganovým olejem

Moderní ženy často důvěřují krásné reklamě. S jeho pomocí si vyberte kosmetiku. Známé značky mluví samy za sebe, takže si nemyslím, zda šampon pomůže v konkrétním případě. Níže jsou nejběžnější linie kosmetiky, které vyrábějí vlasové výrobky s marockým olejem. Nevýhody a výhody jsou také uvedeny v kompozicích:

 • V Avonu najdete masky, kondicionéry, šampony s marockým olejem. Výhody: nízké náklady, dobrá konzistence, snadné česání. Nevýhody: silikon v kompozici, ztráta vlasů v některých případech se zvyšuje, kořeny se kontaminují rychleji.
 • Garnier (Garnier) je šampon, kondicionér s arganem z rostlinného oleje. Cenově dostupná cena, nepřítomnost silikonů a parabenů v kompozici, je podmanivá. Recenze zákazníků jsou velmi odlišné.
 • Kapous, skupina Arganoil, je velice žádoucí. Prostředky pro péči o vlasy v této sérii pomáhají mnoha hydratovat a revitalizovat i nejtmavší prameny. Z výhod lze identifikovat nízkou cenu, pouze přírodní složky v kompozici.
 • L'Oreal poskytla vynikající médium na prodej. Šamponový olej chrání pokožku před vysycháním, vlasy - od škodlivých účinků slunce.
 • Šampon Schwarzkopf není tak cenově dostupný jako předchozí kosmetika. Výrobce z Německa poskytuje kvalitní výrobky a zákazníci jsou spokojeni. Dost malých trubek znamená dlouhou dobu kvůli husté konzistenci.

Kde koupit a kolik stojí

Na dnešním trhu se ceny kosmetických výrobků výrazně liší v závislosti na místě, kde je koupíte. Například v internetových obchodech jsou výrobky přístupnější než v lekárnách města (ať už je to Petrohrad, Moskva nebo jiné ruské město). Profesionální výrobky z Kleral System se pohybují od 800 rublů (maska) až 1200 (šampony, na Ukrajině - 500 UAH). Librederm vlasové mytí v ruské lékárně najdete od 320 rublů, a můžete si ji koupit v online obchodě za 290 rublů.

Kosmetika Ollin Professional v prodeji od 150 rublů. (spreje) až 700 rublů. (šampony). Výrobky OROFLUIDO nejsou pouze výrobky k praní, ale máchání, masky (890 rublů), barvy (447 rublů), laky, elixíry (1140 rublů). Německá kosmetika značky Schwarzkopf vás dostane za 620 rublů, pokud budete hledat dobře. Dobře známé internetové obchody jsou příliš předražené (i 600-700 rublů více než ostatní).

Video: Který šampon je lepší

Recenze

Margarita, 26 let: Netušila jsem, že po použití šamponu může být vlasy stejně hedvábné jako od Capusa. Před měsícem jsem ho koupil, jsem šťastná. Dříve používané neznačitelné šampony. Duté prameny nedávají odpočinek, jako mastné kořeny. Problémy s otravami jsou vyřešeny, dokonce i tipy nejsou rozděleny.

Barbara, 22 let: Před šesti měsíci jsem se poprvé pokusil použít šampon s arganovým olejem od společnosti Evelyn. Koupil levné, asi 130 rublů. Bylo nepříjemné, že lék byl rychle u konce, na jedno umytí bylo nutné hodně stlačit (špatně pěsti). Stav vlasů byl spokojen. Štíhlý, lehký, nevypadl. Glitter si toho nevšiml, ale vlasy se dobře upravovaly.

Svetlana, 37 let: nejprve se pokusil o Garnier s arganovým olejem, který nebyl příliš ohromen. Po měsíci používání jsem se přestěhovala do L'Orealu a pevně jsem se rozhodla, že ji budu i nadále používat. Poradím svým přátelům, vidí hodně mého hlasu, lesklé kudrlinky nemohou. Příroda, kudrnaté vlasy, ale před zamotaným a špatně fit, teď je vše v pořádku.

Pro Více Informací O Suché Vlasy