logo

Šampon s arganovým olejem

Marocký olej (nazývaný také arganový olej) je vyroben pouze ze speciálních plodů stromu, který roste v Maroku. Místní obyvatelé ručně shromažďují neobvyklé plody arganu a za použití lisování za studena získávají velmi užitečnou olejovou tekutinu. Pro kosmetické účely je tento nástroj často používán pro péči o vlasy.

Co je užitečný arganový olej na vlasy

Šampon s arganovým olejem se stal populární - použití jeho hlavní složky je nepopiratelné. Produkt obsahuje mnoho vitamínů (A, E), mastných kyselin (olejová, linolová, palmitová). Oni nejen udržují zdraví vlasů, ale dodávají lesku a hedvábí. Arganový olej je schopen obnovit, vyživit a dokonce hydratovat, urychlit růst pramenů. Mezi vlastnostmi tohoto bylinného prostředku je důležitá schopnost zpomalit stárnutí, tj. Prevenci vzniku šedivých vlasů.

Šampon s arganovým olejem

Mnozí výrobci kosmetiky používají jedinečný marocký olej včetně vlasů. Nejužitečnější lze považovat za fondy, do kterých se přidávají pouze přírodní složky. Konzervační prostředky, parabeny, silikon nebo různé vonné látky mají nepříznivý účinek na vlasy, mohou je dokonce poškodit. Před předložením před výběrem konkrétního šamponu proto věnujte pozornost jeho složení, principu použití. Níže jsou uvedeny dva nejběžnější typy produktů arganového oleje.

Obnova

Základem obnovy kosmetiky (například Brelil, Constant Delight) se často vyskytují ovesné výtažky, lněná semena, aloe vera, arganový olej na vlasy. První složka dodává leskům kudrlinky, zpevňuje jádro zevnitř a obnovuje jeho přirozenou elasticitu. Semena lnu jsou nejlépe vhodné pro rozdělené konce. Jejich výživná péče neznečisťuje a neváží vlasy. Kombinace dvou posledních složek činí šampon ideálním způsobem, jak přidat objem, hedvábnost a vytvářet žhavý efekt.

Krémové masky (od Breil) se aplikují po umytí, ponechávají se 3 minuty a pak se vypláchou pod tekoucí vodou. Regenerační šampon je rovnoměrně rozložen na vlasy, chrlí a nechte na minutu. Po vypláchnutí můžete postup opakovat. Vlasová stylingová tekutina se používá k čištění vlasů před stylováním. Kompozice pokropí prameny po celé délce i po sušení.

Hydratační

Hydratující šampon s arganovým olejem (Kapus, Libriderm, Gosh, Belita) často obsahuje tekutý hedvábí, lněné semená, pšeničný protein, keratin. Takové přísady, krmení, zvlhčování suchých vlasů jim dodávají zdravý lesk bez nutnosti vážení. Některé kosmetické přípravky obsahují tyto složky v příliš malých množstvích nebo je téměř zcela vylučují. To lze naučit čtením kompozice nebo dokonce při pohledu na cenu. Přírodní prostředky jsou mnohem dražší než falešné.

Hyaluronický šampon se používá k intenzivnímu hydrataci suchých nebo normálních vlasů. Chcete-li to provést, aplikujte na mokré prameny, rovnoměrně pěnové, masírujte pokožku hlavy se špičkami prstů. Po minutě se pečlivě umyjte. Pravidelné používání šamponů s arganovým olejem zpomaluje stárnutí, sušení, vypadávání vlasů a poskytuje jim potřebnou energii.

Co jsou šampony s arganovým olejem

Moderní ženy často důvěřují krásné reklamě. S jeho pomocí si vyberte kosmetiku. Známé značky mluví samy za sebe, takže si nemyslím, zda šampon pomůže v konkrétním případě. Níže jsou nejběžnější linie kosmetiky, které vyrábějí vlasové výrobky s marockým olejem. Nevýhody a výhody jsou také uvedeny v kompozicích:

 • V Avonu najdete masky, kondicionéry, šampony s marockým olejem. Výhody: nízké náklady, dobrá konzistence, snadné česání. Nevýhody: silikon v kompozici, ztráta vlasů v některých případech se zvyšuje, kořeny se kontaminují rychleji.
 • Garnier (Garnier) je šampon, kondicionér s arganem z rostlinného oleje. Cenově dostupná cena, nepřítomnost silikonů a parabenů v kompozici, je podmanivá. Recenze zákazníků jsou velmi odlišné.
 • Kapous, skupina Arganoil, je velice žádoucí. Prostředky pro péči o vlasy v této sérii pomáhají mnoha hydratovat a revitalizovat i nejtmavší prameny. Z výhod lze identifikovat nízkou cenu, pouze přírodní složky v kompozici.
 • L'Oreal poskytla vynikající médium na prodej. Šamponový olej chrání pokožku před vysycháním, vlasy - od škodlivých účinků slunce.
 • Šampon Schwarzkopf není tak cenově dostupný jako předchozí kosmetika. Výrobce z Německa poskytuje kvalitní výrobky a zákazníci jsou spokojeni. Dost malých trubek znamená dlouhou dobu kvůli husté konzistenci.

Kde koupit a kolik stojí

Na dnešním trhu se ceny kosmetických výrobků výrazně liší v závislosti na místě, kde je koupíte. Například v internetových obchodech jsou výrobky přístupnější než v lekárnách města (ať už je to Petrohrad, Moskva nebo jiné ruské město). Profesionální výrobky z Kleral System se pohybují od 800 rublů (maska) až 1200 (šampony, na Ukrajině - 500 UAH). Librederm vlasové mytí v ruské lékárně najdete od 320 rublů, a můžete si ji koupit v online obchodě za 290 rublů.

Kosmetika Ollin Professional v prodeji od 150 rublů. (spreje) až 700 rublů. (šampony). Výrobky OROFLUIDO nejsou pouze výrobky k praní, ale máchání, masky (890 rublů), barvy (447 rublů), laky, elixíry (1140 rublů). Německá kosmetika značky Schwarzkopf vás dostane za 620 rublů, pokud budete hledat dobře. Dobře známé internetové obchody jsou příliš předražené (i 600-700 rublů více než ostatní).

Výběr šamponů s arganovým olejem

Ne tak dávno vědělo jen málo lidí o existenci arganového oleje a ještě více o jeho výhodných vlastnostech v Rusku. Nyní se situace dramaticky změnila: kosmetika, která zahrnuje tento nádherný olej, je velice žádoucí jak mezi ženskou populací, tak mezi silnějším pohlavím.

Obzvláště populární je řada argan kosmetiky pro tělo a vlasy, recenze zázračné síly, které jsou plné internetu. Šampon s arganovým olejem je pro mnohé považován za všelék pro všechny problémy spojené s vlasy a pokožkou hlavy. Jaký je důvod pro popularitu těchto prostředků?

Kapalné marocké zlato

Arganový olej je jedním z nejdražších, cenných a vzácných druhů přírodních olejů. Je získáván z plodů arganového stromu, který roste v Maroku a některých oblastech Alžírska. Všechny arganové stromy UNESCO se dostaly pod svou ochranu.

Abyste získali 1-2 kg arganového oleje, musíte recyklovat 100 kg semen a plodů tohoto stromu. Celý proces probíhá hlavně ručně, takže tento olej je jeden z nejdražších na světě - jeho cena může být srovnávána s černým kaviárem nebo lanýži.

Jedná se o zcela unikátní produkt, který nemá žádné analogy. Skládá se z oligolinoleových kyselin, které zpomalují stárnutí. Byl vytvořen prospěšný regenerační efekt arganového oleje na lidskou pokožku a vlasy, a proto se začaly přidávat k různým šamponům, krémům a maskám.

Tento šampon s arganovým olejem chrání vlasy před působením škodlivých faktorů životního prostředí. Kromě toho dokonale hydratuje a vyživuje kudrlinky a naplňuje je vitalitou a zdravím. Pravidelné používání vlasových produktů s arganovým olejem pomáhá zapomenout na lupy a vypadávání vlasů. Je také třeba poznamenat, že vlasy začínají růst rychleji a mnohem silnější.

Šamponové šamponové proužky

Nyní hodně kosmetických společností, vzhledem k rostoucí poptávce spotřebitelů na produkty s arganovým olejem, začaly vyrábět šampony, mezi něž patří "marocké zlato". Jedná se o slavnou španělskou společnost OROFLUIDO a italskou společnost Kleral System. Také známé naše tržní značky Avon, Garnier, Schwarzkopf, L'Oreal, Arganoil, Kapous vydaly své arganové série.

Srovnáním produktů těchto společností a při zohlednění nákladů na arganový olej vzniká přirozená otázka: jak může šamponový balíček, který obsahuje nejdražší kosmetickou složku, stojí 80-300 rublů? Recenze zákazníků, kteří se pokusili sami o účinek takových "levných" šamponů, ať už neutrálních nebo ostře negativních. Existuje mnoho zpráv, že po několika aplikacích se objeví svědění pokožky hlavy, regenerační efekt arganového oleje není zcela viditelný. Kupující také poznamenávají, že po umytí vlasů těmito výrobky jsou jejich vlasy rychle znečištěny a musí být promyty další den. Jedná se o recenze šampónu Mizon Maroccan Blending Treatment Shampoo All In One, olejového krému Schauma Argan, Bristil Cristalli di Argan a dalších sulfátových produktů.

Skutečný šampon s arganovým olejem, který skutečně léčí a obnovuje vlasy, by měl být především přirozený a za druhé bude stát hodně. Jedním z těchto skvělých nástrojů, které shromáždily nejpozoruhodnější recenze na webu, je šampon maroče Al-Hourra.

To, co vás nejvíce zaujme, jsou naprosto přírodní ingredience, které tvoří: žádné parabeny, vonné látky, SLS a další chemikálie. A jelikož složky v seznamu ingrediencí jdou shora dolů v sestupném pořadí, posoudte si, kolik zdravotních arganů bude v tomto šamponu:

 1. Voda
 2. Arganový olej
 3. Extrakt blistru Fucus
 4. Aloe vera šťáva
 5. Vitamíny E a B5
 6. Kořen mýdla
 7. Citrusový esenciální olej
 8. Extrakt ze zázvoru

To je celá část. Jak můžete vidět, v něm je dostatek arganového oleje a ostatní komponenty jsou zcela zdravotnické. Proto zákaznické recenze týkající se tohoto šamponu v 95% pouze nadšené.

Šampon Al-Hourra je ideální pro suché a poškozené vlasy. To skutečně léčí rozdělené konce a vlasy vyhladí, nasycené s vlhkostí a vitalitou. Arganový olej, který je jeho součástí, je cenný tím, že obnovuje poškozené keratinové vlákna ve struktuře vlasů, působí správně na mazové žlázy hlavy a trvale odstraňuje lupy. Navíc přispívá k hojení malých ran na pokožce hlavy, které se objevují s vážným svěděním a peelingem.

Tento šampon musí být správně aplikován: nepokoušejte se ho okamžitě umýt po aplikaci. Namočte na vlasy asi 5 minut, aby přírodní ingredience začaly své léčivé účinky. Al-Hourra se používá denně a pro všechny vlasy, ale mnozí si uvědomují, že je dostatečné ji aplikovat 2krát týdně - vlasy zůstávají čisté a krásné po dlouhou dobu.

Při výběru šamponu s arganovým olejem stále dáváte přednost skutečně přirozeným produktům, abyste plně ocenili plný hojivý a omlazující efekt pravého marockého zlata.

Šampon s arganovým olejem

Hydratující šampon Kapous řada "Arganoil" účinně vyživuje vlasy, podporuje jejich zotavení a rychlý růst. Složení arganového oleje je jedinečné. Obsahuje antioxidanty, antibiotika a vitamíny A, E, F. Arganový olej obsahuje asi 80% užitečných mastných kyselin, které intenzivně brání stárnutí vlasů. Šampon s arganovým olejem je nezbytný při péči o křehké, poškozené vlasy a rozštěpené konce. Dává vlasům jemnost a sílu. Další hydratační činí vlasy pružnou a lesklou. Vlasy jsou chráněny před agresí vnějšího prostředí, zejména ze slunečních paprsků, které vlasy vysušují a přispívají k vyblednutí barvy.
Výsledek: Pravidelné používání šamponu zpomaluje procesy stárnutí způsobené přírodními věkovými faktory a nepříznivými účinky chemických reakcí, působí proti stresu na vlasy a dodává jim energii.

Aplikace: Na vlhké vlasy naneste malé množství šamponu. Pohybové pohyby pěny, které se rozkládají po celé délce vlasů po dobu 2-4 minut, opláchněte teplou vodou. Opakujte postup, pokud je to nutné.

Objem: 300 ml
Výrobce: Itálie, Kapous Professional

Recenze (2)

1 příspěvek

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

Šampóny s arganovým olejem

BAREX

Hluboce vyživuje a obnovuje poškozené a oslabené vlasy, které jim dodávají lesk a posilují. Vlasy jsou neuvěřitelně měkké, hedvábné a snadno se stylové. Arganový olej: okamžitě obnovuje strukturu vláken, zhutňuje je a současně chrání vlasy před negativními účinky.

COCOCHOCO

Šampon Boost-Up Shampoo Super Volume je určen pro tenký, bez objemu vlasů. Vrací hustotu vlasů, zpevňuje a zpevňuje, dává objem a umožňuje dlouhou dobu držet. Zvedá vlasy od kořenů, což jim pomáhá. Ideální pro péči o vlasy.

Přírodní olej MACADAMIA

Omlazující šampon je regenerační šampon určený k hydrataci a ochraně všech druhů vlasů. Výborná pro suché, poškozené vlasy. Neobsahuje sírany a parabeny. Jemně čistí poškozené vlasy, které byly podrobeny chemickému ošetření. Doplňuje vlhkost.

KEUNE

Šampon čistí vlasy, vrací jim sílu a lesk a zanechává je zdravější a lesklé. Organický arganový olej je obohacen o beta-karoten, tokoferol a Omega s mastnými kyselinami. Tyto komponenty posilují vlasy, dodávají lesk, měkkost a hedvábnost. Panthenol kontroluje rovnováhu vlhkosti.

LISAP MILANO

Šampon Elixir obnovuje a dodává zářivý lesk Elixir Care Shampoo - jemně čistí ztenčené poškozené vlasy, zajišťuje odolnost a ochranu barev, zvyšuje jas a poskytuje extra lesk. Absolutně neobsahuje parabeny, silikony, barviva, sírany, SLS.

BAREX

Výživný šampon pro péči o všechny typy vlasů, včetně poškozených, křehkých a nezdravých. Výživný šampon s arganovým olejem a lněným olejem je skutečným zdrojem krásy, jemně čistí vlasy, uvolňuje a čistí pokožku hlavy. Arganový olej bohatý na omega.

KERASTASE

Šampon-koupel komplexní účinky pro revitalizaci vlasů. Vyživuje a plní vlasy vitální energií, vyhladí povrch vlasů, dodává lesk a měkkost. Aktivní ingredience: revitalizující šamponovou lázeň - dokonalý výrobek *, ve kterém vzorec kombinuje cenné.

BAREX

Vysoce vyživující šampon pro vytvoření jemného a měkkého efektu, jako jsou sametové vlasy. Arganový olej vyživuje, zvlhčuje, dává hustotu vlasů a lesk. Rostlinový olej obnovuje a posiluje vlasy a působí proti ztuhnutí. Aktivní složky: rajský olej, arganový olej.

KEUNE

Šampon čistí vlasy, vrací jim sílu a lesk a zanechává je zdravější a lesklé. Organický arganový olej je obohacen o beta-karoten, tokoferol a Omega s mastnými kyselinami. Tyto komponenty posilují vlasy, dodávají lesk, měkkost a hedvábnost. Panthenol kontroluje rovnováhu vlhkosti.

INSIGHT

Šampon pro poškozené vlasy ZPŮSOBENÉ VLASY pro intenzivní regeneraci. Silné chemické účinky, barvení, sezónní změny a změny teploty jsou všechny faktory, které poškozují vlasy a dělají je křehké, suché, matné a bez života. Zvláštní vzorec

LISAP MILANO

Šampon Elixir obnovuje a dodává zářivý lesk Elixir Care Shampoo - jemně čistí ztenčené poškozené vlasy, zajišťuje odolnost a ochranu barev, zvyšuje jas a poskytuje extra lesk. Absolutně neobsahuje parabeny, silikony, barviva, sírany, SLS.

INSIGHT

Šampon pro poškozené vlasy ZPŮSOBENÉ VLASY pro intenzivní regeneraci. Silné chemické účinky, barvení, sezónní změny a změny teploty jsou všechny faktory, které poškozují vlasy a dělají je křehké, suché, matné a bez života. Zvláštní vzorec

VLASOVÁ SPOLEČNOST

Výrobky řady bioargan jsou určeny k boji s křehkostí a dehydratací poškozených a barvených vlasů. Cenné vlastnosti arganového oleje zvlhčují vlasy a prodlužují jejich barvu, která se stává nasyceným, živým a trvalým. Tento vzácný olej je vyroben z plodů Argania (Argania.

STUDIO PROFESSIONAL

Regenerační šampon pro poškozené vlasy jemně čistí a poskytuje maximální péči a obnovu poškozené struktury vlasů. Díky oleji arganových ořechů a ovocných kyselin šampon intenzivně vyživuje, obnovuje a chrání poškozené vlasy, vyživuje je aktivními.

KERASTASE

Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů. První šamponová lázeň na bázi olejů pro jemné čištění a hlubokou péči bez vlivu vážení. z Kérastase. Smyslná textura, dotek luxusu, třpytivý třpyt. Aktivní složky: OLEO COMPLEX: kombinace čtyř nejcennějších.

OLLIN PROFESSIONAL

Šampon s arganovým olejem od Ollin Professional - jemně čistí vlasy a pokožku hlavy. Přináší zářivý lesk na kadeře a normalizuje rovnováhu vlhkosti ve vlasech a vytváří kudrlinky silné a hladké. Vlastnosti produktu: • Výborně hydratuje a chrání vlasy před lámavostí a suchostí. • Zvláštní.

LOREAL PROFESSIONNEL

Hluboká výživa, pružnost a legendární lesk. Aktivní složky: arganový olej, zázvorový olej, extrakt osmanthus.

COCOCHOCO

Šampon Boost-Up Shampoo Super Volume je určen pro tenký, bez objemu vlasů. Vrací hustotu vlasů, zpevňuje a zpevňuje, dává objem a umožňuje dlouhou dobu držet. Zvedá vlasy od kořenů, což jim pomáhá. Ideální pro péči o vlasy.

SEXY VLASOVÁNÍ

Šampon od Sexyhair jemně čistí vlasy a pokožku hlavy a také vyživuje, zjemňuje a dává pružnost vašim kadeřům. Nástroj má vlastnost ochrany barev. Díky panthenolu, který odborníci ze skupiny Seksikahe zahrnovali do šamponu, nástroj proniká do vlasové struktury a zvlhčuje.

MACADAMIA PROFESSIONAL

Profesionální hydratační šampon Macadamia obnovuje rovnováhu vlhkosti, dává hustotu a objem i těm nejjemnějším vlasům. Obsahuje exkluzivní KOMPLEX PRO OIL s makadamovými a arganovými oleji, avokádovými a lískovými oleji, které poskytují hydrataci a regeneraci, rostoucí hustotu.

BAREX

Hluboce vyživuje a obnovuje poškozené a oslabené vlasy, které jim dodávají lesk a posilují. Vlasy jsou neuvěřitelně měkké, hedvábné a snadno se stylové. Arganový olej: okamžitě obnovuje strukturu vláken, zhutňuje je a současně chrání vlasy před negativními účinky.

MIRIAM QUEVEDO

Diamantový šampon se vyznačuje svým výjimečným složením, které obsahuje platinový prášek, diamantový prášek, arganový olej, termální vody z horkých pramenů jižního francouzského města, extrakt organického zamanihi, extrakt z acai a další přísady, které pomáhají obnovit.

Krásné tekoucí kudrlinky, zářící plášť pokrývající ramena - hlavní dekorace jakékoliv dívky. Ale nezbedné, křehké a poškozené vlasy nemohou nikoho zdobit. V tomto případě vyžaduje hlava vlasů zvláštní péči pomocí speciálních zvlhčovačů. Ale jak začít, jako obvykle.

Přírodní olej MACADAMIA

Hydratační šampon pro všechny typy vlasů, zejména pro suché a poškozené vlasy. Jemně čistí vlasy a současně obnovuje rovnováhu vlhkosti a chrání vlasy před nepříznivými účinky prostředí. Aktivní složky: arganový olej, makadamový olej. Cesta

BAREX

Pro péči o všechny typy vlasů, obzvláště křehké, poškozené a neslušné. Šampon dává vlasům vynikající strukturu, takže je měkký, snadno hřebenový a dokonale lesklý i po prvním použití. Výživný šampon - skutečný zdroj krásy pro vlasy: jemně.

KAYPRO

Pro suché, slepé vlasy. Jemně čistí, vlasy jsou lesklé, lehké a hedvábné. Má ochranný a antioxidační účinek, zvláště vhodný pro citlivé, barvené, matné a nehybné vlasy. Aktivní složky: arganový olej. Způsob aplikace: platí.

DIKSON

Jedinečný regenerační šampon s arganovým olejem a extraktem z mořských řas. Jemně čistí vlasy a pokožku hlavy. Vyvážený komplex mořských řas a oleje Argania, má silný regenerační, zpevňující a zvlhčující účinek, dodává vlasům bohatou dodávku energie a.

VLASOVÁ SPOLEČNOST

Zvlhčuje a zjemňuje vlasy, čímž je hladký, plastový. Ideální pro dlouhé, chemicky zvlněné, kudrnaté přírodní, porézní a bělené vlasy. Obohacený bílkovinami z hedvábí, sóji a pšenice (k posílení), stejně jako avokádový olej a jojoba (na zvlhčení vlasů). Vyhlazuje váhy.

Článek: 251147 / LBT9336 RUS

OROFLUIDO

Šampon Orofluido jemně a jemně čistí vlasy, je založen na olejovém složení, které kombinuje arganové, lněné a titnikové oleje. Lněný olej utěsňuje kutikulu, vyživuje si vlasy vitamínem E a také dává kudrlinkám úžasný lesk, který ostatním rozhodně nezanechá bez povšimnutí. Olej.

KAYPRO

Pro suché, slepé vlasy. Jemně čistí, vlasy jsou lesklé, lehké a hedvábné. Má ochranný a antioxidační účinek, zvláště vhodný pro citlivé, barvené, matné a nehybné vlasy. Aktivní složky: arganový olej. Způsob aplikace: platí.

MACADAMIA PROFESSIONAL

Šampon Macadamia Professionals poskytuje hlubokou hydrataci vlasů a vlasové pokožky kombinací exkluzivního komplexu PRO OIL COMPLEX, avokáda a oleje Mongongo. Odstraní efekt plynulosti, vlasy jsou měkké. Obsahuje filtry UVA / UVB, které chrání barvené vlasy. Chrání vlasy.

Šampon CHI Keratin jemně čistí a obnovuje poškozené vlasy a doplňuje přirozenou úroveň keratinu. Jojobový esenciální olej a arganový olej jsou propleteny hluboko do vlasů, aby podporovaly dlouhé zdravé, lesklé vlasy a zabránily budoucím poruchám. Technologie Keratrixtm efektivně.

MACADAMIA PROFESSIONAL

Šampon Macadamia Professionals poskytuje hlubokou hydrataci vlasů a vlasové pokožky kombinací exkluzivního komplexu PRO OIL COMPLEX, avokáda a oleje Mongongo. Odstraní efekt plynulosti, vlasy jsou měkké. Obsahuje filtry UVA / UVB, které chrání barvené vlasy. Chrání vlasy.

EGOMANIA

Šampon je určen pro jemné čištění a výživu suchých, barvených vlasů. Vzhledem k obsahu arganového oleje získávají suché vlasy potřebné množství vitamínů A, F, E, tokoferolů a antioxidantů, které intenzivně vyživují a chrání barvu barvených vlasů. Aloe šťáva uklidňuje a.

ORISING

Pro tenké vlasy, které potřebují další objem. Jemně čistí a dává hustotu a objem jemným vlasům. Obsahuje panthenol a arganový olej, který pomáhá hydratovat a udržovat celistvost struktury vlasů. Výsledek: dobře zvlhčené, husté vlasy. Hlasitost od kořenů až po nejvyšší.

COCOCHOCO

Blonde Shampoo Anti Žlutý šampon je určen k péči o blond vlasy a je používán i po proceduře obnovy keratinových vlasů, což pomáhá dlouhodobě uchovat výsledek. Šampon jemně pečuje o oslabené vlasy po bělení.

Společnost
Nápověda
Produkty
Sociální sítě:
Přihlaste se k odběru bulletinů:

novinky, propagace, speciální nabídky

"Kosmetická galerie" © síť kosmetických salónů a profesionálních kosmetických obchodů, pracujeme od roku 2007

Moskva, město Číny, Lubyansky průchod, dům 25

Šampon na vlasy s arganovým olejem Confume Argan Welcos

Šampon s arganovým olejem jemně čistí vlasy a pokožku hlavy, vyživuje a posiluje kořeny. Aktivuje růst vlasů, brání disekci konců, dává objemu a hedvábí.

Vlasy jsou lesklé, silné, objemné a hedvábné, zlepšují stav konců vlasů.

Vhodné pro všechny typy vlasů, včetně citlivé pokožky hlavy.

Jedinečné vlastnosti oleje jsou vysvětleny jeho chemickým složením:

 • Olej je 80% složený z nenasycených mastných kyselin, včetně asi 35% kyseliny linolové, které se v těle nevznikají a lze je získat pouze zvenčí;
 • Arganový olej je bohatý na přírodní antioxidanty - polyfenoly a tokoferoly. Arganový olej je 2,5 až 3krát vyšší než olivový olej v obsahu tokoferolů. Polyfenoly mají protizánětlivé účinky;
 • Arganový olej také obsahuje vzácné steroly, které se nenacházejí v žádném jiném oleji, které mají desensitizující a protizánětlivé vlastnosti.

Výhody vlasů:

 • Zlepšení celkového stavu pokožky hlavy a vlasů;
 • Rekonstrukce struktury vlasů;
 • Neutralizace volných radikálů;
 • Zlepšete strukturu pokožky;
 • Ochrana pokožky a vlasů před škodlivými účinky prostředí;
 • Zmírněte drsnou pokožku.

Doporučeno pro:

 • Suché, křehké vlasy;
 • Vlasy poškozené barvením nebo perm.

Šampon Welcos Confume Argan má pozitivní vliv na růst vlasů, zabraňuje tvorbě dělených konců.

Aplikace: Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, pěnu, opláchněte. V případě potřeby opakujte postup. Vhodné pro citlivou pokožku hlavy.

Šampon s arganovým olejem a kaktusem. Drahé nebo levné šampony? Část 2.

Název: Šampon s arganovým olejem a kaktusem. Jaký je rozdíl mezi levným a drahým šamponem?

Šampon s arganovým olejem a kaktusem 300ml pro mě analogický šampon Cutrin Premium s kyselinou hyaluronovou. Je také na měkkém mýdlovém podkladu, který se stará o délku. Série Angel s arganem a kaktusem obsahuje kyselinu hyaluronovou, ale ne šampon! Má balzám a masku.

Z tohoto důvodu je hlavním rozdílem tohoto šamponu od společnosti Kutrin Premium, že v době jeho použití nedává zahušťovací účinek. Ovšem bez něho velmi dobře zvlhčuje.

Aktivní součásti série:

 • Arganový olej:
 • kaktusový olej
 • olej z hroznových semen
 • kyselina hyaluronová.
 • Bosselia esenciální olej

Měl jsem téměř lahvičku, takže můžete sdílet recenze. Pro čistotu pocitů jsem se krátce vrátil z něj do nejběžnějšího šamponu Vyčistěte linku k porovnání pocitů, takže teď jsem připraveni je objektivněji srovnávat.

 • Pokud se po použití šamponu Pure line okamžitě objeví na vlasu pocit mírného suchu v ústech, pak po Angel šamponu není nic takového. Kvalita vlasů se po umytí nezmění - dobře, namočte ji, dobře, nalijte ji nějakým pěnivým krémem... obecně ani balzám není příliš potřeba.
 • Pěnový šampon je dostatečně dobrý. Poprvé jsem vytlačil 2-3 krát a v dlaních pěnu a naneste ho na vlasy. Poprvé není silná pěna.

Po mytí stisknu 1 stisk, to je velmi malá část šamponu. Dávám to do mých rukou a aplikuje to na mé vlasy. - To je dost.

 • Velmi výrazná změna v hmatových vdechách vlasů, když se umyjete, vypláchněte obvyklý šampon a poté přepněte na toto. Po prvním praní je velký rozdíl.

Dokonce i na to Čistá linka pro phyto koupel- Dobrý šampon na jeho cenu a po jeho použití, vlasy jsou příjemné, stejně! - Jedno použití Anděla a rozumíte - to je další úroveň.

Stávají se velmi měkkými, hedvábnějšími. Začínáte si myslet, že vaše vlasy nejsou jen "lhaní" jako po normálních a obyčejných šamponech, ale že "tok".

Pro porovnání obou šamponů jsem použil jeden po druhém - 4 dny v řadě bez balzámu.
Čistá linka čistí vlasy z "extra" péče a je zde pomp, vlny jsou krásně tvarované, ne příliš kudrnaté, ale všechno je velmi hezké. A co je nejdůležitější, oni zářit na každé fotografii, bez ohledu na to, jak jste jim sfotkal. Po dobu 4 dnů se účinek nezměnil. - Šampon neušil délku více a nepřidával péči.

Angel je další příběh. Každý den se stále více a více hromadí. Vlny se postupně stávají stále smutnější - všechno se zhoršuje, pompán stále více zmizí. Vlhkost se postupně a velmi hladce mění na nepříjemnou hmotnost. Už čtvrtý den vlasy úplně nevysušují ráno, zůstávají chladné a pevněji se drží v prameni. Postupně začne zmizet lesk. - Nyní vlasy na každé fotografii nezažijí - jsou tlumené, a jako obvykle se lesk stává rozmarným.

Ale na narovnaných vlasech (když je vytáhnu se železem), tento efekt se začíná měnit na příjemný lesk. - Asijské lesklé vlasy a lesk se stávají stejnými. - Není moc silný, ale je tak přímočaře (zde musíte složit prsty jako Givi a říkat to: "Wah!"))))).

Vlasy mají vůni velmi dobře. Je zajímavé - je zde lehká kyselost s jemnou květinovou vůní. A vůně sama o sobě je velmi volatilní, nezanechá vlak, ale sedí si s volnými vlasy a třepává tvoji hlavu tu a tam, budeš ji pravidelně cítit celý den. Mám parfém Chanel Chance Eau Fraiche, takže aroma vlasů je prostě úžasně kombinována s touto vůní.
Ukazuje se, když se vlasy dotýkají krku, na kterém se tato vůně objevuje neuvěřitelným oblakem čerstvé a slabě sladké čerstvé šťávy pod nosem))

- Tento šampon rozhodně není pro lesk. Tam jsou šampony, po kterých vlasy jiskry (mám tolik číselně s ovesem), tam je lesk, jako lesklý lesk laku (karala klisny). A jsou zde takové.


Hlavním důvodem, proč jsem se jednou zamiloval do Kutrin Premium, je, že jsem si všiml dramatického poklesu křehkosti. Uplynuly 6 měsíců a vlasy na plátně byly velmi hladké.
Vzhledem k tomu, že tento šampon v mé péči asi dva měsíce pravděpodobně, objektivně vyhodnotit a chválit to pro stejný účinek - nemohu. Ještě velmi brzy.

Ale jsem s ním velmi rád.

Obecně platí, že mé vlasy jsou tenké! Pokud se tedy zeptáte, zda je taková rekonstrukce vhodná pro jemné, ano! On prostě není pro každý den. 2-3 krát týdně.

Další články a recenze o této řadě - tady

Organický arganový šampon výživný šampon s arganovým olejem, 473 ml

Každý z nás sní o nádherné a zdravé vlasy. Takže co je pro ně nejlepší?

Americká značka Grace Stella nabízí skvělé řešení!

Přírodní šampon s arganovým olejem je ideální způsob, jak zvlhčit, snížit lupy a zabránit rozštěpení konců.

Naši odborníci zahrnovali nejlepší a nejzdravější ingredience: arganový olej, který vyživuje a omlazuje suché, poškozené vlasy, vitamín B / E, makadamový olej, šťávu z aloe vera a mnoho dalších omlazujících přírodních olejů pro jemnou péči o vlasy.

Pokud chcete rychle pomoci na poškozené vlasy, tak svítí i po dlouhém pobytu na slunci - zkuste šampon s arganovým olejem!

Bonus pro vás bude uklidňující účinek a povzbuzující růst vlasů! Co může být lepší!

Klíčové výhody:
- podporuje růst vlasů;
- redukuje lupy;
- dává lesku a vyživuje vlasy;
- obsahuje přírodní ingredience.

Způsob použití:
Naneste šampon na mokré vlasy s masážními pohyby po dobu 1-2 minut. Umyjte šampon. Vhodný pro každodenní použití. Určeno pro všechny typy vlasů. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení:
Voda, arganový olej, aloe, bambucké máslo, jojobový olej, Coco-glukosid, Macadamia ternifolia olej, chlorid sodný, vitamin B / E, dimethikonol, vanilka, panthenol, guarová hydroxy, Propyltrimonium, karbomer, chlorid, Polyquaternium-10.

Kapous Arganoil Šampon hydratační s arganovým olejem 300 ml

Kapous Professional Arganoil Shampoo je úžasně mírné čištění vlasů v kombinaci s hlubokou výživou a regenerací. Bohatý vzorec produktu je obohacen o skutečný marocký arganový olej, hedvábné bílkoviny a lněný olej.

 • Arganový olej - zdroj polynenasycených mastných kyselin, kosmetické vitamíny - A a E, stejně jako tokoferoly, je schopen obnovit nejvíce zraněné prameny a rychle je přeměnit na hladké lesklé hedvábí.
 • Lněný olej je ideálním nástrojem pro udržení bohatství barvy barevných pramenů. vytváří mikrofilm na povrchu každého vlasu, který blokuje vyluhování pigmentu a chrání před mechanickým poškozením.
 • Hedvábné proteiny, které mají příbuznou strukturu se strukturou vlasů, jsou vtaženy do kůry, rekonstruují poškozené oblasti, navrací pružnost a pompou na kadeře.

Zvláštní vlastností šampónu Kapous Professional Arganoil je obzvláště jemná formulace Fragrance a Paraben Free, která nezpůsobuje podráždění nejcitlivější pleti.

Aplikace: vyrobit část šamponu na hydratační zámky. Namočte pěnu po dobu 1-2 minut a opláchněte vodou.

Produkce: Itálie.

Značka: Kapous Professional

Šampon na vlasy s arganovým olejem proti lámavosti a průřezu

U0425 u043e u0442 u0438 u0442 u0435 u043a u0443 u043f u0438 u0442 u044c u0430 u0440 u0433 u0430 u043d u043e u0432 u043e u0435 u043c u0430 u0441 u043b u043e u0434 u043b u044f u0432 u043e u043b u043e u0441? U0421 u0434 u0435 u043b u0430 u0439 u0442 u0435 u0441 u0435 u0431 u0435 u043b u0443 u0447 u0448 u0438 u0439 u043f u043e u0434 u0430 u0440 u043e u043a - u0448 u0430 u043c u043f u0443 u043d u044c u0441 u043c u0430 u0441 u043b u043e u043c u0430 u0440 u0433 u0430 u043d u044b. U0412 ​​ u0438 u0442 u0430 u043c u0438 u043d u044b A, E, F u043f u0440 u0435 u0434 u043e u0442 u0432 u0440 u0430 u0449 u0430 u044e u0442 u043b u043e u043c u043a u043e u0441 u0442 u044c u0438 u0441 u0435 u0447 u0435 u043d u0438 u0435. U041d u0430 u0442 u0443 u0440 u0430 u043b u044c u043d u044b u0435 u0430 u043d u0442 u0438 u043e u043a u0441 u0438 u0434 u0430 u043d u0442 u044b u0437 u0430 u0449 u0438 u0449 u0430 u044e u0442 u043e u0442 u0443 u043b u044c u0442 u0440 u0430 u0444 u0438 u043e u043b u0435 u0442 u0430 u043f u0435 u0440 u0435 u043f u0430 u0434 u043e u0432 u0442 u0435 u043c u043f u0435 u0440 u0430 u0442 u0443 u0440. U041e u043c u0435 u0433 u0430-3, u043e u043c u0435 u0433 u0430-6, u043e u043c u0435 u0433 u0430-9 u043f u0440 u043e u043d u0438 u043a u0430 u044e u0442 u0432 u0433 u043b u0443 u0431 u044c u043f u0438 u0442 u0430 u044e u0442 u0438 u0443 u0432 u043b u0430 u0436 u043d u044f u044e u0442 u0443 u043b u0443 u0447 u0448 u0430 u044e u0442 u0441 u0442 u0440 u0443 u043a u0442 u0443 u0440 u0443 u0432 u043e u043b u043e u0441. r n

U0428 u0430 u043c u043f u0443 u043d u044c u043c u044f u0433 u043a u043e u0438 u0431 u0435 u0440 u0435 u0436 u043d u043e u043e u0447 u0438 u0449 u0430 u0435 u0442 u043a u043e u0436 u0443 u0433 u043e u043b u043e u0432 u044b u0438 u0432 u043e u043b u043e u0441 u044b u0430 u043a u0442 u0438 u0432 u043d u043e u0432 u043e u0441 u0441 u0442 u0430 u043d u0430 u0432 u043b u0438 u0432 u0430 u0435 u0442 u0438 u0445 u0441 u0442 u0440 u0443 u043a u0442 u0443 u0440 u0443 u0440 u0435 u0433 u0435 u043d u0435 u0440 u0438 u0440 u0443 u0435 u0442 u043f u043e u0432 u0440 u0435 u0436 u0434 u0435 u043d u043d u044b u0435 u0443 u0447 u0430 u0441 u0442 u043a u0438 u0433 u043b u0443 u0431 u043e u043a u043e u0443 u0432 u043b u0430 u0436 u043d u044f u0435 u0442. U0410 u0440 u0433 u0430 u043d u043e u0432 u043e u0435 u043c u0430 u0441 u043b u043e u043f u043e u0434 u0434 u0435 u0440 u0436 u0438 u0432 u0430 u0435 u0442 u044d u043b u0430 u0441 u0442 u0438 u0447 u043d u043e u0441 u0442 u044c u0432 u043e u043b u043e u0441 u0441 u043f u0430 u0438 u0432 u0430 u0435 u0442 u0441 u0435 u043a u0443 u0449 u0438 u0435 u0441 u044f u043a u043e u043d u0447 u0438 u043a u0438 u043f u0438 u0442 u0430 u0435 u0442 u0432 u043e u043b u043e u0441 u044f u043d u044b u0435 u043b u0443 u043a u043e u0432 u0438 u0446 u044b u0441 u043e u0437 u0434 u0430 u0435 u0442 u043a u043e u043c u0444 u043e u0440 u0442 u043d u0443 u044e u0441 u0440 u0435 u0434 u0443 u0434 u043b u044f u0438 u043d u0442 u0435 u043d u0441 u0438 u0432 u043d u043e u0433 u043e u0440 u043e u0441 u0442 u0430 u0432 u043e u043b u043e u0441. U041f u0440 u0438 u0440 u0435 u0433 u0443 u043b u044f u0440 u043d u043e u043c u0438 u0441 u043f u043e u043b u044c u0437 u043e u0432 u0430 u043d u0438 u0438 u0432 u043e u043b u043e u0441 u044b u0441 u0442 u0430 u043d u043e u0432 u044f u0442 u0441 u044f u0437 u0434 u043e u0440 u043e u0432 u044b u043c u0438 u043a u0440 u0435 u043f u043a u0438 u043c u0438 u0438 u0431 u043b u0435 u0441 u0442 u044f u0449 u0438 u043c u0438. "," obsah ":"

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, dimetikon, Palm Kernelamide DEA, kokamidopropylbetain, distearát kokamid MEA, dihydrogenovaný lůj kyseliny ftalové amid, Argania spinosa Kernel olej, chlorid sodný, Parfum, guarhydroxypropyltrimonium chlorid. r n

U0412 ​​ u043e u0434 u0430 u043b u0430 u0443 u0440 u0435 u0442 u0441 u0443 u043b u044c u0444 u0430 u0442 u043d u0430 u0442 u0440 u0438 u044f, u0434 u0438 u043c u0435 u0442 u0438 u043a u043e u043d u043f u0430 u043b u044c u043c u043e u0432 u044b u0439 u043a u0435 u0440 u043d u0435 u043b u0430 u043c u0438 u0434 u0414 u0415 u0410 u043a u043e u043a u0430 u043c u0438 u0434 u043e u043f u0440 u043e u043f u0438 u043b u0431 u0435 u0442 u0430 u0438 u043d u0433 u043b u0438 u043a u043e u043b u044c u0434 u0438 u0441 u0442 u0435 u0430 u0440 u0430 u0442 u043a u043e u043a u0430 u043c u0438 u0434 u043c u043e u043d u043e u044d u0442 u0430 u043d u043e u043b u0430 u043c u0438 u0434 u0436 u0438 u0440 u0444 u0442 u0430 u043b u0435 u0432 u043e u0439 u043a u0438 u0441 u043b u043e u0442 u044b u0430 u0440 u0433 u0430 u043d u043e u0432 u043e u0435 u043c u0430 u0441 u043b u043e u0445 u043b u043e u0440 u0438 u0434 u043d u0430 u0442 u0440 u0438 u044f, u043e u0442 u0434 u0443 u0448 u043a U043 0 u0433 u0443 u0430 u0440 u043e u0432 u044b u0439 u0445 u043b u043e u0440 u0438 u0434 u0433 u0438 u0434 u0440 u043e u043a u0441 u0438 u043f u0440 u043e u043f u0438 u043b u0442 u0440 u0438 u043c u043e u043d u0438 u0443 u043c. "," aplikace ":"

U041d u0430 u043d u0435 u0441 u0438 u0442 u0435 u043d u0430 u0432 u043b u0430 u0436 u043d u044b u0435 u0432 u043e u043b u043e u0441 u044b u043f u043e u043c u0430 u0441 u0441 u0438 u0440 u0443 u0439 u0442 u0435 u0445 u043e u0440 u043e u0448 u043e u043f u0440 u043e u043c u043e u0439 u0442 u0435 u0432 u043e u0434 u043e u0439. U0414 u043b u044f u043b u0443 u0447 u0448 u0435 u0433 u043e u044d u0444 u0444 u0435 u043a u0442 u0430 u043f u043e u0441 u043b u0435 u043c u044b u0442 u044c u044f u0438 u0441 u043f u043e u043b u044c u0437 u0443 u0439 u0442 u0435 u0431 u0430 u043b u044c u0437 u0430 u043c u0434 u043b u044f u0432 u043e u043b u043a u043e u0441 u0442 u0438 u0438 u0441 u0435 u0447 u0435 u043d u0438 u044f. " Koule ": 0," slug ":" shampun-dlya-volos-s-maslom-argany-protiv-lomkosti-i-secheniya-200-ml " bonus_id ": null," about_country „: null, "cavailable": null, "title": „ u0428 u0430 u043c u043f u0443 u043d u044c u0434 u043b u044f u0432 u043e u043b u043e u0441 u0441 u043c u0430 u0441 u043b u043e u043c u0430 u0440 u0433 u0430 u043d u044b u043f u0440 u043e u0442 u0438 u0432 u043b u043e u043c u043a u043e u0441 u0442 u0438 u0438 u0441 u0435 u0447 u0435 u043d u0438 u044f " náklady ": 461," costOld ": 0," img ":" / majetek / img / eshop / produkty /72140.jpg t =? 1540891781 " rating ": 5," doporu ":" " k dispozici ": true," ballsPromo ": null," codePure ":" 72140 " o ": null," poznámky ": []>" : color-code = "colorCode">

U041c u0430 u0441 u043b u043e u0430 u0440 u0433 u0430 u043d u044b - u0443 u043d u0438 u043a u0430 u043b u044c u043d u044b u0439 u043f u0440 u043e u0434 u0443 u043a u0442 u043a u043e u0442 u043e u0440 u044b u0439 u043d u0430 u0437 u044b u0432 u0430 u044e u0442 « u0436 u0438 u0434 u043a u043e u0435 u043c u0430 u0440 u043e u043a u043a u0430 u043d u0441 u043a u043e u0435 u0437 u043e u043b u043e u0442 u043e ». U0414 u043e u0431 u044b u0432 u0430 u0435 u0442 u0441 u044f u0438 u0441 u043a u043b u044e u0447 u0438 u0442 u0435 u043b u044c u043d u043e u0438 u0437 u043f u043b u043e u0434 u043e u0432 u0434 u0435 u0440 u0435 u0432 u0430 u0430 u0440 u0433 u0430 u043d u0438 u0438 u043a u043e u0442 u043e u0440 u043e u0435 u0440 u0430 u0441 u0442 u0435 u0442 u0442 u043e u043b u044c u043a u043e u0432 u041c u0430 u0440 u043e u043a u043a u043e. r n

U0425 u043e u0442 u0438 u0442 u0435 u043a u0443 u043f u0438 u0442 u044c u0430 u0440 u0433 u0430 u043d u043e u0432 u043e u0435 u043c u0430 u0441 u043b u043e u0434 u043b u044f u0432 u043e u043b u043e u0441? U0421 u0434 u0435 u043b u0430 u0439 u0442 u0435 u0441 u0435 u0431 u0435 u043b u0443 u0447 u0448 u0438 u0439 u043f u043e u0434 u0430 u0440 u043e u043a - u0448 u0430 u043c u043f u0443 u043d u044c u0441 u043c u0430 u0441 u043b u043e u043c u0430 u0440 u0433 u0430 u043d u044b. U0412 ​​ u0438 u0442 u0430 u043c u0438 u043d u044b A, E, F u043f u0440 u0435 u0434 u043e u0442 u0432 u0440 u0430 u0449 u0430 u044e u0442 u043b u043e u043c u043a u043e u0441 u0442 u044c u0438 u0441 u0435 u0447 u0435 u043d u0438 u0435. U041d u0430 u0442 u0443 u0440 u0430 u043b u044c u043d u044b u0435 u0430 u043d u0442 u0438 u043e u043a u0441 u0438 u0434 u0430 u043d u0442 u044b u0437 u0430 u0449 u0438 u0449 u0430 u044e u0442 u043e u0442 u0443 u043b u044c u0442 u0440 u0430 u0444 u0438 u043e u043b u0435 u0442 u0430 u043f u0435 u0440 u0435 u043f u0430 u0434 u043e u0432 u0442 u0435 u043c u043f u0435 u0440 u0430 u0442 u0443 u0440. U041e u043c u0435 u0433 u0430-3, u043e u043c u0435 u0433 u0430-6, u043e u043c u0435 u0433 u0430-9 u043f u0440 u043e u043d u0438 u043a u0430 u044e u0442 u0432 u0433 u043b u0443 u0431 u044c u043f u0438 u0442 u0430 u044e u0442 u0438 u0443 u0432 u043b u0430 u0436 u043d u044f u044e u0442 u0443 u043b u0443 u0447 u0448 u0430 u044e u0442 u0441 u0442 u0440 u0443 u043a u0442 u0443 u0440 u0443 u0432 u043e u043b u043e u0441. r n

U0428 u0430 u043c u043f u0443 u043d u044c u043c u044f u0433 u043a u043e u0438 u0431 u0435 u0440 u0435 u0436 u043d u043e u043e u0447 u0438 u0449 u0430 u0435 u0442 u043a u043e u0436 u0443 u0433 u043e u043b u043e u0432 u044b u0438 u0432 u043e u043b u043e u0441 u044b u0430 u043a u0442 u0438 u0432 u043d u043e u0432 u043e u0441 u0441 u0442 u0430 u043d u0430 u0432 u043b u0438 u0432 u0430 u0435 u0442 u0438 u0445 u0441 u0442 u0440 u0443 u043a u0442 u0443 u0440 u0443 u0440 u0435 u0433 u0435 u043d u0435 u0440 u0438 u0440 u0443 u0435 u0442 u043f u043e u0432 u0440 u0435 u0436 u0434 u0435 u043d u043d u044b u0435 u0443 u0447 u0430 u0441 u0442 u043a u0438 u0433 u043b u0443 u0431 u043e u043a u043e u0443 u0432 u043b u0430 u0436 u043d u044f u0435 u0442. U0410 u0440 u0433 u0430 u043d u043e u0432 u043e u0435 u043c u0430 u0441 u043b u043e u043f u043e u0434 u0434 u0435 u0440 u0436 u0438 u0432 u0430 u0435 u0442 u044d u043b u0430 u0441 u0442 u0438 u0447 u043d u043e u0441 u0442 u044c u0432 u043e u043b u043e u0441 u0441 u043f u0430 u0438 u0432 u0430 u0435 u0442 u0441 u0435 u043a u0443 u0449 u0438 u0435 u0441 u044f u043a u043e u043d u0447 u0438 u043a u0438 u043f u0438 u0442 u0430 u0435 u0442 u0432 u043e u043b u043e u0441 u044f u043d u044b u0435 u043b u0443 u043a u043e u0432 u0438 u0446 u044b u0441 u043e u0437 u0434 u0430 u0435 u0442 u043a u043e u043c u0444 u043e u0440 u0442 u043d u0443 u044e u0441 u0440 u0435 u0434 u0443 u0434 u043b u044f u0438 u043d u0442 u0435 u043d u0441 u0438 u0432 u043d u043e u0433 u043e u0440 u043e u0441 u0442 u0430 u0432 u043e u043b u043e u0441. U041f u0440 u0438 u0440 u0435 u0433 u0443 u043b u044f u0440 u043d u043e u043c u0438 u0441 u043f u043e u043b u044c u0437 u043e u0432 u0430 u043d u0438 u0438 u0432 u043e u043b u043e u0441 u044b u0441 u0442 u0430 u043d u043e u0432 u044f u0442 u0441 u044f u0437 u0434 u043e u0440 u043e u0432 u044b u043c u0438 u043a u0440 u0435 u043f u043a u0438 u043c u0438 u0438 u0431 u043b u0435 u0441 u0442 u044f u0449 u0438 u043c u0438. "," obsah ":"

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, dimetikon, Palm Kernelamide DEA, kokamidopropylbetain, distearát kokamid MEA, dihydrogenovaný lůj kyseliny ftalové amid, Argania spinosa Kernel olej, chlorid sodný, Parfum, guarhydroxypropyltrimonium chlorid. r n

U0412 ​​ u043e u0434 u0430 u043b u0430 u0443 u0440 u0435 u0442 u0441 u0443 u043b u044c u0444 u0430 u0442 u043d u0430 u0442 u0440 u0438 u044f, u0434 u0438 u043c u0435 u0442 u0438 u043a u043e u043d u043f u0430 u043b u044c u043c u043e u0432 u044b u0439 u043a u0435 u0440 u043d u0435 u043b u0430 u043c u0438 u0434 u0414 u0415 u0410 u043a u043e u043a u0430 u043c u0438 u0434 u043e u043f u0440 u043e u043f u0438 u043b u0431 u0435 u0442 u0430 u0438 u043d u0433 u043b u0438 u043a u043e u043b u044c u0434 u0438 u0441 u0442 u0435 u0430 u0440 u0430 u0442 u043a u043e u043a u0430 u043c u0438 u0434 u043c u043e u043d u043e u044d u0442 u0430 u043d u043e u043b u0430 u043c u0438 u0434 u0436 u0438 u0440 u0444 u0442 u0430 u043b u0435 u0432 u043e u0439 u043a u0438 u0441 u043b u043e u0442 u044b u0430 u0440 u0433 u0430 u043d u043e u0432 u043e u0435 u043c u0430 u0441 u043b u043e u0445 u043b u043e u0440 u0438 u0434 u043d u0430 u0442 u0440 u0438 u044f, u043e u0442 u0434 u0443 u0448 u043a U043 0 u0433 u0443 u0430 u0440 u043e u0432 u044b u0439 u0445 u043b u043e u0440 u0438 u0434 u0433 u0438 u0434 u0440 u043e u043a u0441 u0438 u043f u0440 u043e u043f u0438 u043b u0442 u0440 u0438 u043c u043e u043d u0438 u0443 u043c. "," aplikace ":"

U041d u0430 u043d u0435 u0441 u0438 u0442 u0435 u043d u0430 u0432 u043b u0430 u0436 u043d u044b u0435 u0432 u043e u043b u043e u0441 u044b u043f u043e u043c u0430 u0441 u0441 u0438 u0440 u0443 u0439 u0442 u0435 u0445 u043e u0440 u043e u0448 u043e u043f u0440 u043e u043c u043e u0439 u0442 u0435 u0432 u043e u0434 u043e u0439. U0414 u043b u044f u043b u0443 u0447 u0448 u0435 u0433 u043e u044d u0444 u0444 u0435 u043a u0442 u0430 u043f u043e u0441 u043b u0435 u043c u044b u0442 u044c u044f u0438 u0441 u043f u043e u043b u044c u0437 u0443 u0439 u0442 u0435 u0431 u0430 u043b u044c u0437 u0430 u043c u0434 u043b u044f u0432 u043e u043b u043a u043e u0441 u0442 u0438 u0438 u0441 u0435 u0447 u0435 u043d u0438 u044f. " Koule ": 0," slug ":" shampun-dlya-volos-s-maslom-argany-protiv-lomkosti-i-secheniya-200-ml " bonus_id ": null," about_country „: null, "cavailable": null, "title": „ u0428 u0430 u043c u043f u0443 u043d u044c u0434 u043b u044f u0432 u043e u043b u043e u0441 u0441 u043c u0430 u0441 u043b u043e u043c u0430 u0440 u0433 u0430 u043d u044b u043f u0440 u043e u0442 u0438 u0432 u043b u043e u043c u043a u043e u0441 u0442 u0438 u0438 u0441 u0435 u0447 u0435 u043d u0438 u044f " náklady ": 461," costOld ": 0," img ":" / majetek / img / eshop / produkty /72140.jpg t =? 1540891781 " rating ": 5," doporu ":" " k dispozici ": true," ballsPromo ": null," codePure ":" 72140 " o ": null," poznámky ": []>" : end-title = " v online obchodě Batel. ">>

Kapous Arganoil hydratační šampon s arganovým olejem

Přijmeme platbu

Dokonalé složení hydratačního šamponu Arganoil Kapous vám poskytne dokonalou péči, plnou hydrataci a nasycení vlasů. Šampon neobsahuje laurethsulfáty sodné a parabeny. V šamponu Arganoil Kapous zahrnují vitamíny a přírodní antioxidanty (polyfenoly a tokoferolů), které mají protizánětlivé účinky na pokožku hlavy chránící vlasy před účinky škodlivými vnějšími radikálů.

Aktivní složky hedvábí zachovávají jas vlasů, obnovují vlasovou pokožku. Mastnou kyselinu zahrnuty v organickém lnu olejnatých semen, obnovit ochrannou lipidovou vrstvu kůže, vyživují vlasy, zavlažování nezbytné pro jejich růst a pevnostní vitamínů. Výsledek budete ocenit po první aplikaci. Konstantní používání hydratačního šamponu s arganovým olejem zpomaluje proces stárnutí vlasů.

Jak používat: na mokré vlasy aplikujte malé množství šamponu, napěňte ho masážními pohyby a nataďte se po celé délce vlasů. Po 2-4 minutách opláchněte teplou vodou. V případě potřeby opakujte postup. Po aplikaci šamponu pro optimální péči použijte Argan Oil Argan Balsam.

Pro Více Informací O Suché Vlasy