logo

Jak používat šampon koní

Tlusté vlasy s krásným objemem, které mají zdravý a dobře upravený vzhled, potěší kolemjdoucí a potěší majitele krásných vlasů. Ale k dosažení tohoto výsledku to vyžaduje čas a samozřejmě správnou volbu kosmetických přípravků pro péči o kadeře. V naději na ohromující účinek mnoho lidí hledá neobvyklé prostředky a přípravky, které mohou proměnit problematické a "nezbedné" prameny do hedvábných a měkkých vlasů. V poslední době se stále častěji kupující začali dívat na neobvyklé prostředky péče o vlasy - šampony koní.

Takové šampony jsou obrovské. Jedním z nejznámějších je Horse Power Shampoo. Mnozí si jistě slyšeli o neobvyklé léčbě zázrakem, ale nakonec nemohli pochopit, jaký šampon a jak přesně ovlivňuje vlasy. Z tisíců recenzí dostupných na internetu je pro mnohé velmi obtížné vyčlenit si pro sebe všechny výhody a nevýhody přípravku kosmetického kosmetického přípravku. Proto je nutné mít profesionální pohled na výrobek pro péči o koně na kadeře.

Vlastnosti složení koňských fondů

Kosmetická "Horse Power" je ve skutečnosti analogická slavným konským šamponem "Horse Power". Podobnost těchto dvou koňských přípravků na vlasy je nejen v působení populární zoo-kosmetiky, ale také v jeho složce. Šampon koníček se skládá z těchto komponent:

 1. Rajčatový extrakt - látka, která má tonizující a detoxikační účinek. Navíc extrakt z lopéka pomáhá urychlit buněčný metabolismus v pokožce hlavy.
 2. Speciální sérum - speciální složka šamponu, která přímo přispívá k posilování pokožky hlavy. Sérum v kůňovém lotionu je komplex vitamínů, který aktivně ovlivňuje pokožku hlavy. Kromě toho komplex vitaminů obsažených v séru má imunostimulační a fotoprotektivní vlastnosti.
 3. D-panthenol nebo více známý název - provitamin B5. Tato jedinečná látka může zvlhčit suché vlasy, stejně jako krásný přírodní lesk.
 4. Extrakt z pšeničných klíčků je přírodní multivitaminová složka, která obsahuje jedinečné látky jako: tokoferoly, antioxidanty, karotenoidy.
 5. Kolagen - nepostradatelný nástroj ve složení koňského šamponu. Kolagen je určen pro vnější "ochranu" kudrlin. Jinými slovy, taková neobvyklá součást tvoří ochrannou vrstvu na povrchu vlasových pramenů. Další nepostradatelnou funkcí kolagenu je jeho schopnost zadržovat vlhkost na pokožce hlavy.

Všechny komponenty šamponového kondicionéru jsou navrženy tak, aby posilovaly pokožku hlavy a urychlily přímý růst vlasů. Jak slibuje společnost LekoPro - výrobce detergentu na koních, měl by účinek použití šamponu přijít během prvních 2 týdnů používání kosmetického přípravku. Ale po přečtení mnoha recenzí na internetu je snadné vidět, že názory uživatelů koňského šamponu a přímo od výrobce se ne vždy shodují.

Takže, co slibuje krásný balíček koní:

 • normalizace "přenosu" užitečných živin na vlasy a pokožku hlavy;
 • zlepšení stavu vlasů, jejich posílení;
 • stimulace růstu kudrlin, které jim dodávají přirozený lesk a hustotu.

Jaký výsledek můžeme očekávat:

 • ztuhlost vlasů;
 • výskyt vedlejších účinků, lupů a křehkých vlasů;
 • urychluje proces pletení.

Samozřejmě, všechny výše uvedené negativní účinky jsou čistě individuální. A ne každý uživatel koňských prostředků se s nimi setkává. Na internetových stránkách existuje mnoho nadšených recenzí zákazníků. Šampon-kondicionér pomohl mnoha, aby se vlasy více objemné, silné, krásné. Pro některé "konská síla" pomohla posílit kudrlinky, zpevnila je a "leskla".

Podle většiny odborníků však tento účinek může být dočasný. Faktem je, že koňský šampon, jak je již známo, obsahuje kolagen. Pokrývá vlasy filmem, čímž je těžší. Samozřejmě, že v počátečním stadiu použití konského šamponu se takový účinek kolagenu projeví pozitivně. Ale v průběhu času, při neustálém používání šamponového kondicionéru, začnou vlasy "vážící" vlasy vyvolávat tlak na vlasové folikuly. To povede k jejich uvolnění a následně ke ztrátě vlasů. Navíc alkalické prostředí konského šamponu může zničit vlasovou šachtu a vlasy ztratí svou krásu a zdravý vzhled.

Proto je třeba poznamenat, že lze dosáhnout požadovaného účinku mycího prostředku "Horse Power", je nutné použít pouze jednoduchá pravidla pro použití šamponu a alternativní kosmetický přípravek s běžnými výrobky pro péči o vlasy.

Způsob použití šamponu koní

Aplikujte kosmetický přípravek na kadeře "Horse Power" by měl být následující:

 • naneste malý šampon na zvlhčené vlasy a pokožku hlavy;
 • pěnivý šampon;
 • vlasy by měly být na hlavě a vlasy by neměly trvat déle než 10-15 minut;
 • Opláchněte vlasy a skalp důkladně tekoucí vodou.

Doporučuje se používat šampon zoo v kombinaci s balzamy, šampony, máchání atd. Tato kombinace pomůže snížit negativní dopad těžkých komponent koně na tenké lidské vlasy. Také, aby se zabránilo výskytu vedlejších účinků, je lepší nepoužívat přípravu koní pro osoby s individuální nesnášenlivostí ke složkám zoo šamponu.

Alternativa k výrobkům z chlupů koní

Ti, kteří si přejí koupit kočku pro kůži Horse Power, si mohou koupit kosmetický přípravek u každého obchodního domu nebo ve veterinární lékárně. Cena takového nástroje je přijatelná a cenově dostupná. Každý, kdo chce změnit svůj vzhled a stav vlasů, může experimentovat s vlasy. Nicméně stojí za to experimentovat, pokud existuje skvělá alternativa k zázraku koní - to znamená, že může poskytnout požadovaný výsledek bez ztráty zdraví.

Nedávno byly koňské šampony, původně určené pro lidi, prodávány v běžných lékárnách. Výhodou těchto šamponů je jejich úplná shoda s potřebami lidských vlasů.

Kůňové produkty pro lidi (stejně jako pro koně) zahrnují lanolin a kolagen, ale jsou obsaženy v bezpečném, zdravém vlasu a pokožce hlavy. Navíc šampony pro osoby s účinkem koní obsahují stopové prvky a vitamíny, které mohou "oživit" vlasy a zesílit je, aniž by poškodily kudrlinky.

Lidské vlasy jsou měkčí než tvrdé koňské žíly, takže je zapotřebí "měkčí" péče o vlasy. Ale pokud se rozhodnete koupit opravdovou přípravu koní, navrženou speciálně pro koně, ujistěte se, že šampon je vysoce kvalitní. Při nákupu šamponového kondicionéru nezapomeňte pečlivě prozkoumat štítek a nezapomeňte konzultovat s odborníkem.

Šampon "Horsepower": recenze, složení, recenze

Historie značky

Složení šamponu Koně

Zvažte, co ještě zbývá, a co výrobci přidali, a jaký vliv mají různé látky.

Koně - složení
Demineralizovaná voda, laureth sulfát, kokamidopropylbetain, chlorid sodný, glitseret kokosového oleje, glycerol, Polyquaternium-10, provitamin B5 (D-panthenol), kolagen a elastin, lanolin, kyselinu citrónovou, parfémovou směs, limonen, a Methylisothiazolinone metilhloroizotiazolinon

1. Laureth sulfát sodný je povrchově aktivní látka, jejíž hlavní funkcí je pěnění a čištění vlasů a vlasové pokožky hlavy. Je považován za měkčí než laurylsulfát sodný.

Výrobci tvrdí, že odrůdy solí kyseliny sírové obsažené v prostředcích této značky působí šetrně a pečlivě. Kompozice navíc přidaly prvky, které snižují jejich nebezpečné vlastnosti. Škoda sulfátů je však vědecky založená skutečnost.

DŮLEŽITÉ! Ve vozidle pro růst a posilování vlasů chybí sírany síry Horse Force. Stejně jako parabeny.

2. Kokamidopropylbetain - označuje mírné povrchově aktivní látky. Jemně působí na pokožku, dokonale čistí hlavu nečistot, snižuje podráždění pokožky. Obvykle se nalézá v šamponu pro citlivou pokožku hlavy.

3. Chlorid sodný - v lidské potravinové soli. Šampon se používá k dodávání viskozity.

4. Glyceret Kokoat - povrchově aktivní látka rostlinného původu s měkkými vlastnostmi. Také zodpovědný za tvorbu pěny.

5. Glycerin je činidlo udržující vodu. Používá se v šamponech pro suché a křehké vlasy, aby se zabránilo vysychání. Vlasy jsou měkké, lesklé a pružné.

6. Polyquaternium-10 - vysoký polymerní silikon. Silikony změkčují kudrlinky, poskytují hedvábný lesk. Na vlasy vytvářejí spíše hustý film, lepidlo rozděluje konce a utěsní je. Silikony se však obtížně vymyjí z vlasů a postupně je ucpávají, protože musíte pravidelně používat šampony pro hluboké čištění.

7. Provitamin B5 (D-Panthenol) - složka, která podporuje zdravé vlasy. Je schopen změkčovat, hydratovat a vyhlazovat vlasy. Zahrnuje vlasy lehkým filmem a chrání je před negativním vlivem vnějšího prostředí.

8. Kolagen a elastin - nezbytné k udržení elasticity vlasů. Obalte lepidla na vlasy, čímž jsou lesklé a pružné. Reklama nám přesvědčuje, že kolagen je schopen obnovit strukturu vlasů, ale je to pravděpodobně kosmetický efekt, protože kolagen přinesený zvnějšku nikdy nebude fungovat jako produkovaný kolagen.

9. Lanolin. Tento přirozený prvek se získává při zpracování ovčí kůže. Vlastnosti lanolinu jsou podobné tuku produkovanému lidským tělem. Výrobci tuto složku umísťují jako zvlhčující a změkčující. Existují však další odborné názory. Reverzní strana účinků lanolinu na pokožku hlavy a vlasů spočívá v tom, že póry jsou ucpané a výživa buněk je narušena. Kromě toho vlny vosk v některých případech způsobuje alergie. Tato látka je sama o sobě mimořádně užitečná, ale ve složení prostředku pro umývání hlavy má kladná úloha stále pochybnosti.

10. Kyselina citronová - změkčuje vlasy.

11. Parfém a limonen - složky, které vytvářejí příjemnou vůni.

12. Methylchlorisothiazolinon a methylisothiazolinon jsou konzervační látky. Jejich podíl na přípravku by neměl překročit 0,0015%, jinak by mohly způsobit dermatitidu, alergickou reakci. Povoleno v Rusku, ale zakázáno v Evropě.

Jak můžete vidět složení šamponu Horsepower není tak neškodné. Přestože většina těchto složek je obsažena v jiných populárních šamponech.

Zamyslete se sami, rozhodněte se, zda si koupíte šampon Horsepower, jehož cena je srovnatelná s jinými profesionálními produkty péče o vlasy. Pro úplnost uvádíme příklady produktů z různých sérií a recenzí od zákazníků.

Typy produktů

Šampon "Koňská síla pro růst vlasů" s keratinem a ovsenými povrchově aktivními látkami.

Šampon pro suché vlasy Ultral Formula

Šampon proti lupům

Baby Pony šampon

Sulfáty, parabeny a silikony chybí. Šampon je hypoalergenní, nedráždí oči dětí, obsahuje bylinné extrakty.

Sortiment zahrnuje i prostředky pro péči o slabé, poškozené vlasy, kondicionéry, kondicionéry a mnoho dalšího.

Pokud vás tato značka zajímá, přečtěte si pravidla použití a kontraindikace.

Kdo není vhodný šampon "Koně"

Jak aplikovat šampon

Rozhodli jste se zkusit proslulou značku, - postupujte jasně podle pokynů a možná se připojíte k tisícům spokojených uživatelů.

1. Neaplikujte přípravek na vlasy, ale ruce přidávejte do vody, dokud se nevytvoří pěna, a teprve následně rozdrtí prameny.
2. Udělejte trochu (jedno kliknutí na dávkovač). Pro dlouhý účes - postup opakujte 2-3x.
3. Nepoužívejte tyto šampony po celou dobu, protože to může být návykové. Strávte měsíční kurz a poté se střídněte s nesulfátovými přípravky a dalšími detergenty.

Konopný šampon pro růst vlasů: složení, princip účinku a účinnost

Jedním z nejvíce propagovaných produktů pro péči o vlasy je šampon Horsepower pro růst vlasů. Přes jméno, droga byla vyvinutá pro lidi, ačkoli silná, silná, brilantní hříva koní sloužila jako zdroj inspirace pro tvůrce. Šampon se týká profesionální kosmetiky pro kadeřnictví. Nástroj si zasloužil kontroverzní recenze, ale mezi těmi, kteří ji používali, stěží nikoho nelákalo. Pod značkou "Koňská síla" je k dispozici několik léků pro péči o kadeře. Jaké jsou jejich funkce - tento článek vám pomůže porozumět.

Princip činnosti

Měkké a jemné čištění pramenů, posílení oslabených kadeřnic, aktivace růstu - to vše slibuje výrobci produktů "Horsepower", známých pod jiným jménem - "Horse Force". Profesionální vlasové výrobky jsou vyráběny v moskevském regionu společností DINA +.

Základem pro vznik byl vývoj péče o koně. Ale kůň hříva má jinou strukturu než lidské prameny. Změnou vzorce, snížením počtu aktivních složek, autoři produktů přizpůsobili prostředky lidským vlasům. Všechny drogy mají patent.

Mimochodem. Společnost vyrábí nejen šampony, ale také balzámy, masky a dokonce kapsle pro růst kudrlin. K dispozici jsou v řadě a sprchové gely, krémy, barvy, balzámy, stejně jako léčivé přípravky: gel na žíly, balzám na nachlazení a další léky. Další informace o sérii Horsepower pro růst vlasů u nás.

V jakých případech se používá

Tvůrci společnosti "Horse Force" vyvinuli několik čisticích prostředků pro hlavu při různých příležitostech. V kosmetické linii - šampony pro poškozené vlasy, lupy, pro růst a posílení, speciální vynález pro muže, jiné produkty. Mnoho z nich navíc obsahuje klimatizaci. Výrobci slibují, že léky:

 • starat se o matné, rozštěpené, oslabené prameny;
 • vrátit jim zdravý, dobře upravený vzhled;
 • bude dávat shag objem, lesk.

Je vhodné použít šampony "koně" pro:

 • urychlení růstu kudrlin;
 • posilují kořeny, což je důležité pro vypadávání vlasů;
 • proti lupům;
 • odstranit lesk;
 • zbavit se křehkosti;
 • zlepšení pokožky hlavy;
 • usnadňují česání, styling.

Kontraindikace

Jediným omezením použití, které je uvedeno na krabici s nástrojem, je individuální nesnášenlivost všech složek z kompozice. Pokud po zahájení užívání máte pocit nepohodlí, svědění, pálení, došlo k alergii, je lepší přestat používat produkty Horse Force.

Je také důležité poznamenat, že s šamponem pro růst a posilování musíte být opatrní, abyste umyli suché kudrlinky. Pro ně vznikla "koňská síla" s kolagenem a lanolinem.

Lékaři nedoporučují dospělé prostředky pro děti, stejně jako pro osoby s onemocněním vnitřních orgánů. Před použitím je vhodné konzultovat s terapeutem.

Pozor! Na prodej najdete lahve s nápisem "Horse Hive", stejně jako šampon-balzám pro koně od ZOOVIP. Jedná se o různé ochranné známky, které se netýkají prostředků "Koně".

Fotografie před a po

Typy šamponů

Pro muže

Obsahuje santalový olej. Eter má baktericidní, protizánětlivé, antiseptické vlastnosti. Zlepšuje práci mazových žláz, bojuje proti lupům. Jeho sladká vůně se ozývá, posiluje. Výrobci doporučují používat nástroj pro mladé, silné muže, kteří žijí v napjatém rytmu.

Způsob použití:

 1. Použijte trochu peněz na zvlhčené vlasy.
 2. Pohybové pohyby pěny.
 3. Po 1-2 minutách opláchněte.
 4. V případě potřeby zopakujte postup znovu.

Šampon posiluje prameny, dodává jim svěžest, léčí. Náklady jsou asi 430 rublů na láhev 500 mililitrů. Tlustá struktura a dávkovač vám umožní hospodárně utrácet drogu, zvláště pokud má člověk krátký účes.

Pro muže v produktové řadě je sprchový gel "Horsepower", který obsahuje také aromatický santalový olej.

S keratinem

Výrobek neobsahuje silikony, sírany, parabeny. Vynalezeno na základě látek získaných z ovesných zrn. Jemně se stará o zámky a pokožku hlavy, protože má neutrální pH. Pravidelná aplikace pomáhá posilovat a obnovovat každou vlasovou šachtu po celé délce (nejen na povrchu, ale také zevnitř). Podporuje růst pramenů.

Složení:

 • keratin - jemně obaluje kadeře, vyplňuje poškozené oblasti. Rekonstruuje přirozenou vrstvu a přivede ji do původního stavu;
 • ovsné povrchově aktivní látky - mnohem méně agresivní než jiné povrchově aktivní látky. Vytvoří hustou, měkkou pěnu, která dobře čistí vlasy;
 • Avokádový olej - skutečný vitamin-minerální koktejl. Zlepšuje strukturu vlasů, posiluje folikuly. Dává lesku, sílu, pružnost;
 • Panthenol - vyživuje a posiluje kořeny, hydratuje kudrlinky. Díky svým vyhlazovacím účinkům vytváří vlasy lesk;
 • Směs koncentrovaných výtažků z lnu, kaštanu, kořene rajčete, chilli papriček a dalších rostlin je zodpovědná za posílení a růst zdravých pramenů.

Pozor! Výrobce zdůrazňuje: nástroj je zvláště doporučen po barvení, bělení, stejně jako postupy pro laminování, rovnání keratinu.

Jak používat šampon:

 1. Mírně promíchejte produkt trochou vody (v dlaních).
 2. Rozložte na předem navlhčenou hlavu, vlasy.
 3. Masáž opláchněte teplým proudem.
 4. Opakujte postup. Bít šampon na kudrlinky, měli byste se cítit v rukou husté pěny krémové konzistence.
 5. Opláchněte dobře hlavu.

Vzhledem k povaze užívání drogy nemůže být spotřeba považována za ekonomickou. Podle recenzí 250 ml lahvička trvá 1-2 měsíce (v závislosti na intenzitě použití, délce vlasů). Cena šamponu s keratinem začíná od 430 rublů.

Pro lupy, pro mastné vlasy

Speciálně vyvinutý nástroj je vhodný pro odstranění lupů a jejich prevenci. Lze použít s jakýmkoliv typem kudrlin. Obsahuje aktivní složku ketokonazol, která normalizuje sekreci mazu, inhibuje růst hub, což způsobuje vzhled vloček na hlavě. Kyselina citronová snižuje tvorbu přebytků mastných kyselin, posiluje vlasy, vytváří jejich strukturu hladkou, lesklou a barvou - živější.

Jak používat:

 1. Aplikujte správné množství léčiva na mokré vlasy, kůži.
 2. Pěna s masážními pohyby, nechte 3-5 minut.
 3. Důkladně opláchněte teplou vodou.

Přes konsistenci kapaliny se konopný šampon s ketokonazolem konzumuje pomalu, protože dobře pěnuje. Prodáno za cenu 430 rublů pro láhev o objemu 250 mililitrů. Přečtěte si další informace o produktu, složení a aplikačních pravidlech na našich webových stránkách.

Vzhledem k tomu, že se lupy často objevují, když jsou mazové žlázy přepracovány, je "konská sila" s ketokonazolem vhodná pro mastné prameny. Jinak, pokud se seborrhea neobtěžuje, majitelé tohoto typu kadeří by měli zkusit "konský" šampon s keratinem.

Pro barvené a poškozené vlasy

Důkladně čistí prameny a pokožku hlavy. Zpevňuje a obnovuje kudrlinky, čímž je hustá, elastická, lesklá. Dává hlasitost. Doporučuje se pro barvené vlasy, po curlingu a tepelném ošetření, stejně jako při poškození vlasů díky dennímu stylu. Účinnost zajišťují tyto komponenty:

 • kolagen - rekonstruuje vlasové šachty po celé délce, zvlhčuje prameny, dělá je elastické;
 • elastin - zabraňuje odpařování vlhkosti, reguluje tvorbu kožního mazu;
 • Lanolin - chrání vlasy před vysycháním;
 • Biotin - zabraňuje vypadávání vlasů, podporuje růst vlasů, posiluje je;
 • Arginin - zlepšuje přívod krve do folikulů, aktivuje regeneraci, chrání prameny před lámavostí, sekcí.

Šampon se aplikuje na mokré kudrlinky, chrlí, umýt. V případě potřeby zopakujte postup znovu. Díky praktickému dávkovaču, husté konzistenci a objemu 500 mililitrů se droga spotřebuje ekonomicky. Cena - od 450 rublů.

Rada Mezi výrobky "Horsepower" je také další lék s kolagenem a lanolinem - kondicionérem šamponu. Vhodné pro suché, poškozené, křehké, matné vlasy. K dispozici ve dvou objemech: 500 mililitrů (stojí asi 430 rublů) a 1 litr (cena - od 680 rublů).

Existují také obecné pokyny pro použití jakýchkoli prostředků pro mytí hlavy koně Horse Force:

 1. Léky jsou klasifikovány jako léčebné, takže je nepoužívejte průběžně, častěji 1 krát týdně. Střídavě s jinými šampony pro růst vlasů, které si můžete přečíst na našich webových stránkách.
 2. Po absolvování 2-3měsíčního kurzu si dejte 3-4 měsíce přestávku. Podle dalších doporučení by doba trvání léčby neměla přesáhnout měsíc.
 3. Před nanesením na kadeře ředte šampon vodou. Přibližný podíl je 1: 5.
 4. Vezměte co nejméně.
 5. Nepoužívejte drogu v extrémních teplotách, ani při náhlých změnách klimatu.
 6. Pokud zjistíte, že výrobek začal působit horší, nechte z něj vlasy odpočívat.

Produkty "Horse Force" jsou prodávány v lékárnách, včetně online, a také prodávány prostřednictvím kosmetických internetových obchodů. Některé z nich nabízejí dodávky po celém Rusku. Nemůžete koupit analogy šampónu "koně" ve veterinárních klinikách, prodejnách zvířat. Prodává se tam znamená, že nejsou vhodné pro lidi.

Účinek použití

Pravidelné a správné používání šamponů koní přispívá k:

 • zlepšení vzhledu pramenů;
 • jejich zotavení po celé délce;
 • dává hustotu, objem;
 • aktivace růstu kudrlin;
 • eliminace křehkosti, znaky rozdělených konců;
 • zmizení lupů.

Vlasy jsou lesklé, elastické, silné, poslušné. Dlouho zůstanou čerstvé, bez mastného lesku. Díky kondicionéru ve složení mnoha léků je možné prameny lehce česat.

Pozor! V případě předávkování nebo alergií je možné svědění, těsnost pokožky hlavy. Pokud ignorujete doporučení pro použití, budete muset čekat dlouhý efekt. Vlasy začnou růst rychle, ale objeví se rozštěpené konce.

Výhody a nevýhody

Spotřebitelé, kteří zažili efektivitu produktů Horse Force, poznamenali, že šampony:

 • jemně, efektivně umyjte hlavy, dlouhou dobu vyčistěte kadeře;
 • posilují, vyživují vlasové folikuly. Prameny přestanou klesat, rostou rychleji;
 • mít nenápadný pach, který rychle zmizí;
 • vhodné pro majitele citlivé pokožky hlavy;
 • leštění povrchu vlasové šachty, přidání lesku;
 • mít málo kontraindikací;
 • zřídka způsobují alergie;
 • mají velkou hlasitost, stačí na dlouhou dobu;
 • profesionální péče o vlasy doma;
 • řídit tvorbu kožního mazu;
 • potíže s lupinami, svědění;
 • vhodné pro muže;
 • léčit pokožku hlavy;
 • vlasy jsou měkké a lehké.

Z mínusů uživatelé zadejte následující:

 • vysoké náklady;
 • nevhodné pro časté použití;
 • Existuje riziko předávkování.

Všechny lahve jsou dodávány s dávkovačem nebo čerpadlem. Pohodlí jejich použití je čistě individuální záležitost. Někteří spotřebitelé upřednostňují dávkování přípravku měrnou lžičkou.

Pro svou účinnost šampony koní získaly solidní "čtyři" od těch, kteří nechali zpětnou vazbu na tematické fóra. Mnoho dívek tvrdí, že drogy opravdu posilují kudrlinky, stimulují jejich růst a současně přinášejí řadu dalších pozitivních výsledků. Záporné recenze jsou nejčastěji spojovány se špatnou volbou prostředků nebo jejich použitím.

Trichologové stále trvají na tom, že léčba musí být komplexní, vybraná odborníkem. Nepokoušejte se řešit potíže, pokud jsou způsobeny zdravotními problémy.

Spolu s jedním, i když účinným šamponem, je v tomto případě téměř nemožné. Pokud vlasy ztratily svou sílu, lesk a tloušťku vlivem vnějších vlivů, pak bude produkt Horsepower velmi vhodný. Krásné vlasy na fotografii po použití "koňských" drog - přímý důkaz toho.

Další informace o růstu vlasů naleznete v následujících článcích na našich stránkách:

Pravda o šamponu koně - recenze lékařů

Šampon "Horsepower" se na trhu objevil nedávno, ale již se mu podařilo se dobře ujistit. Mnozí kupující si povšimnou, že tento nástroj pomáhá vytvářet vlasy silnější, krásnější, aby se zabránilo vypadávání vlasů. Je tento produkt opravdu tak dobrý a má své nevýhody?

Šampon koňské síly

Šampon Horsepower se vyrábí v Rusku a v reklamě tohoto kosmetického přípravku se účastní pouze domácí hvězdy. Výrobce šamponů znovu a znovu zajišťuje zákazníkům, že v produktu existuje místo pouze pro přírodní ingredience. Jaké komponenty jsou obsaženy ve složení nástroje?

 • Kolagen a lanolin posilují kudrlinky a dávají jim objem.
 • Vitamíny B5 přispívají k aktivní výživě vlasů.
 • Elastin a Thiazolin, které přispívají ke zlepšení lesku a rychlejšímu růstu.
 • Keratin, který urychluje růst vlasů.

Ve výrobkové řadě je několik šamponů, balzámů a masky a každá položka má své vlastní složení, které vyvinuly vedoucí kosmetologové země. Prakticky všechny šampony koní obsahují keratin, který nejen pomáhá posílit kudrlinky, ale také má pozitivní vliv na zrychlení jejich růstu.

Současně je šampon Horsepower prodáván nejen v lékárnách, ale i v specializovaných kosmetických obchodech.

Výhody a nevýhody šamponu

Samozřejmě, mnoho zákazníků se obává otázky, jaké jsou výhody a nevýhody šamponu Horsepower. Rozhodně je hlavní výhodou tohoto nástroje jeho prokázaná účinnost. Například prostředky k urychlení růstu vlasů mají pouze pozitivní hodnocení na internetu. Tento šampon posiluje a vyživuje kudrlinky zevnitř a jedinečné složení přispívá k rychlému růstu. Mimochodem, v rámci šamponu Horsepower pro růst vlasů bylo místo pro lněný extrakt, avokádový olej a pantenol.

Použití přírodních složek je další výhodou těchto produktů. Například působení šamponu proti vypadávání vlasů je založeno na přirozenosti všech složek. Elastin v kompozici pomáhá vyživovat a posilovat kudrlinky a kolagen obnovuje strukturu vlasů zevnitř.

Řada produktových řad pomáhá každému zákazníkovi vybrat šampon a balzám podle typu vlasů. Také značka Horsepower se zvláště starala o to, aby účinně bojovala proti hlavním problémům vlasů. Seznam produktů obsahuje šampon a proti lupům a balzámy, které posilují kudrlinky, a prostředky, které zabraňují nadměrné suchosti. Zvláštní pozornost by měla být věnována suchému šampónu z řady slavné značky. Takový prostředek okamžitě čistí vlasy, eliminuje kožní mazu a má pozitivní vliv na normalizaci PH rovnováhy pokožky. Je velmi jednoduché aplikovat suchý šampon a z tohoto důvodu je ideální pro použití například při jízdě.

Nevýhody šampónu Horsepower jsou také přítomny a kupující je o nich v přehledech aktivně mluví. Jaké jsou nevýhody tohoto nástroje nejčastěji zmíněné?

 • Předražené.
 • Možnost alergické reakce s individuální nesnášenlivostí.
 • Nedostatek finančních prostředků na každý den, které nejsou vhodné pro ošetřování vlasů, ale pro zachování dobrého stavu kudrlin.

Šamponový výkon - instrukce

Způsob použití šamponu Horsepower se nijak neliší od nuance použití produktů od jakékoli jiné značky.

Na vlhké vlasy se doporučuje použít strukturu. Poté byste měli udělat malou masáž pokožky hlavy na tvorbu pěny. Dále by měl být nástroj důkladně opláchnut teplou vodou.

Denní šampon můžete používat, dokud nezmizí problém, který se dotýká osoby. Obvykle šampon "Horsepower" začne mít pozitivní vliv na kudrlinky v prvním týdnu použití.

Účinek tohoto nástroje je velmi silný, někdy však kupující stále chtějí zvýšit jeho výkon. V tomto případě je nutné používat nejen šampony z určité řady značky Horse Power, ale také masky s balzama. Nedávno byly obnoveny kapsle, které pomohou obnovit kudrliny za několik dní, i po nejzávažnějších úrazech.

Lékaři hodnotí výkon koně

Špatné vlasy rostou? Zkuste Aleran šampon pro růst vlasů. Podrobnosti naleznete zde

Shampoo-pevnost recenze koně. Co používáte k posílení vlasů?

Řeknu vám o šamponovém kondicionéru s názvem "Horse Power", řeknu hned, pozitivní zpětnou vazbu. Každá dívka chce mít dobře upravené, lesklé a silné vlasy, ale je velmi obtížné vybrat správný šampon. Tak to bylo se mnou, dokud jsem se rozhodl vyzkoušet sílu koně. Nejdřív to bylo legrační, ale několikrát jsem použil šampon s koňskou silou, mé překvapení nevědělo žádné hranice! První věc, která mě na mě zapůsobila, byla zmizení lupů, dokonce i ty nejdražší šampony se v tomto případě nemohly vyrovnat s tímto problémem, a tady už to není víc. A vlasy se staly měkkými, poslušnými a silnými.

Kompozice naznačila obrovské množství živin, například:
1. kolagen, který vytváří na vlasu ochrannou vrstvu a udržuje vlhkost na povrchu hlavy;
2. extrakt z rakve;
3. Extrakt z pšenice;
4. Sérum pro posílení vlasů;
5. Multivitamin B5

A to je pravděpodobně první šampon, jehož vlastnosti jsou pravdivé informace:
-normalizace přenosu živin;
-posilování vlasů;
-stimulace růstu vlasů.
Dívky, chtěla bych vědět, jestli někdo jiný použil tento šampon a jaké dojmy máte, čekat na vaše názory na toto téma?

8 odpovědí

Dívky, díky za vaši zpětnou vazbu. Vždy jsem chtěla vyzkoušet tento šampon, takovou reklamu, ale omlouval jsem se za peníze. A ukázalo se, že jeho aplikace bude jen zhoršovat. Moje vlasy byly vždy tenké, křehké a mastné. Po provedení chemie se problémy jen zvýšily. Jaké šampony jsem nezkoušel. Zatímco jsem se zastavil u Shaume, všechno se mi na tom líbí a vůně a vlasy po použití balzámu se snadno hřebčí. A jednou za týden dělám masky z přírodních materiálů - trávě z kopřivy, heřmánek, myslím, že pro vlasy nejsou žádné vitamíny, než v inzerovaném šampónu pro koně. Upřímně řečeno, když se reklama právě objevila, myslela jsem si také, že jde o šampon koní. Tady si myslím, jak je šampon koní již vyhlášen)) Babička mi obecně řekla, že by bylo lepší nehledat domácí mýdlo. Něco jsem zkusil - všechno je v pořádku, vůně má jen přidat další báječné.) A protože vlasy vypadaly lépe, staly se silnějšími, silnější. Opravdu, čím šampon je jednodušší, tím lépe. Dříve nebyly žádné šampony vůbec, umýt mýdlem a nic, bylo to ještě lepší.

Pro zábavu se zeptala v obchodě s domácími mazlíčky. Zasmáli se mi. To vše je PR. Nejprve je všechno v pořádku, ale pak se vlasy ucpávají a je velmi obtížné ji umyt. Nezaměňujte vlasy člověka a hřívu koně.

neexistuje čistě chráněný šampon, nula jen zhoršuje, pak je stále nutné ho uzdravit, každý, kdo je s ním obeznámen, protože reklama se snažila A ZÁVAŽNĚ ZAŘÍZILÁ, ZÁVAŽNÁ KVALITA.

Zkoušel jsem takový šampon a neřeknu nic dobrého. Suší skalp! Kvůli němu byly hrozné lupy, které musely dlouho bojovat. Zkoušel jsem spoustu různých šampónů a drahých, a ne moc. Nejvíce se mi líbilo SYOSS a nejčastější čára Clean Line. Nepleťte vlasy, vlasy po jejich použití vypadají velmi dobře upravené a uklizené. No, horší než šampon "Horse Power", pravděpodobně jen všechny šampony od firmy Garnier. Po použití, kolik nevyplachuje, vlasy vypadají mastně, jen hrozně. Konce jsou naopak suché a křehké.

Podle mých zkušeností mohu říci, že čím šampon je jednodušší, tím lépe. Je lepší používat konvenční šampony a masky na vlasy, vyživovat je různými užitečnými oleji. Pak budou vypadat vlasy dobře upravené, lesklé a krásné. + Pokud zvolíte správný olej, vlasy budou rychle růst. Ropový olej je vhodný pro růst nebo masku z cibule (i když po něm bude strašná vůně a bude trvat dlouho). Hořčičná maska ​​stimuluje růst nových vlasů, oživuje žárovky. Za pár měsíců se objeví nový chmýří :). A oživit suché a křehké špičky vhodného oranžového nebo mandlového oleje.

Vyzkoušená, negativní zpětná vazba. Po aplikaci se pokožka hlavy odlupuje, vlasy se začnou zlomit. Opravil jsem situaci, koupil levný šampon, přidal mumii (ne v tabletách) a přidal jsem mušle a lněné máslo. Nyní jsou vlasy nádherné.

stále záleží na osobě, kůže každého je jiná

Kůňovitá hříva: šampon s koňským výkonem pro růst vlasů

Kvůli krásným vlasům jsou ženy připraveny na jakékoliv pokusy. Pokud se použití různých "extrémních" produktů, jako je cibulový džus nebo horká pepřová tinktúra stalo známou možností domácí péče, pak konský šampon nedávno dobyl kosmetický trh. Šampon s koňským výkonem se provádí chválou od tisíců zákazníků tohoto produktu.

Hustá hříva koní

Historie produktu

Kosmetika z veterinární lékárny je běžná věc. Ženy často kupují produkty koní hřívu jako lék na vypadávání vlasů nebo masti pro kravské vemence - jako náhražku hluboce vyživujícího krému na ruce a nohy.

Tajemství popularity a efektivity kosmetiky pro zvířata je jednoduché - jako součást pouze přírodních složek. Pet kosmetika je dokonce přísnější kontrola než produkty pro lidi. To je způsobeno zvláštností koní. Závody jsou velmi náchylné k chemikáliím, pomocí jakékoliv chemie, může zvíře otrávit sám nebo dokonce zemřít. Proto se veterinární kosmetika vyznačuje dokonalým složením přirozené povahy.

Obchodníci, kteří zaznamenali popularitu veterinárních šamponů, udělali vážnou práci, která vyústila v šampon koní. Tyto výrobky jsou určeny speciálně pro ženy a pro muže, a proto se prodávají pouze v kosmetických obchodech, a nikoli v odděleních zvířat.

Kůň s tímto šamponem není možné umýt. To je plné vážných zdravotních problémů koně.

Složení

Na rozdíl od veterinárních produktů obsahuje konský šampon nejen přírodní ingredience. Například ve složení šamponového kondicionéru:

 • laureth sulfát;
 • lanolin;
 • komplex aminokyselin;
 • rostlinné výtažky;
 • panthenol;
 • komplex rostlinného oleje;
 • glycerin.

Sodium laureth sulfát je levná látka chemického původu, která vytváří silnou pěnu při použití šamponu. Tento název sám označuje, že produkt je určen pro lidi.

Sodík Laureth Sulfát může usušit pokožku při nadměrném používání. Často způsobuje podráždění pokožky a lupů.

Chráňte pokožku před vysycháním díky působení síranů pomůže lanolinu a komplexu rostlinných olejů - avokádo, ořech a ricinový olej. Lanolin se extrahuje z ovčí vlny. Tato látka je velmi cenná v kosmetologii díky schopnosti hluboce vyživovat a zjemnit pokožku. Lanolin a mastné oleje mají pozitivní účinek na pokožku, léčí ji a zajišťují dobrou výživu.

Aminokyseliny ve složení pomáhají obnovit strukturu vlasů, začít metabolické procesy kožních buněk a posilovat vlasové folikuly. Jsou potřeba regenerovat buňky pokožky hlavy, zlepšit strukturu vlasů a normalizovat rychlost růstu.

Bylinné extrakty regulují tvorbu kožního mazu, léčí a upokojují podrážděnou pokožku, posilují vlasové folikuly. Složení také obsahuje kalamusový extrakt, který pomáhá stimulovat růst vlasů a posilovat kořeny.

Panthenol je potřebný ke změkčení pokožky hlavy, regeneraci poškozených vlasů. Tato látka pomáhá uklidnit pokožku, nasytit ji vitaminem, zmírnit podráždění a svědění. Také panthenol účinně bojuje proti lupům jakéhokoliv druhu.

Glycerin v přípravku poskytuje intenzivní hydrataci vlasů a pokožky. Složení výrobku je zvoleno speciálně tak, že po první aplikaci došlo ke znatelnému zlepšení stavu vlasů. Nicméně, bez zápory ve složení nedělal. Šampon obsahuje silikony, parabeny a povrchově aktivní látky, které při dlouhodobém užívání mohou negativně ovlivnit stav vlasů.

Po prozkoumání recenzí lékařů můžeme konstatovat, že šampon se opravdu vyrovná s funkcí, která mu byla přidělena, navzdory nedokonalému složení.

Při prvním použití šamponu je lepší jej ředit vodou ve stejných poměrech. Takže kůže snadněji přijme novou kosmetiku.

Série produktů

Nejpopulárnější šampon "koně", který posiluje kudrlinky po celé délce, stimuluje jejich růst. V sérii však najdete také šampony:

 • pro péči o barvené a poškozené kadeře;
 • pro léčbu lupů;
 • šampon "dva v jednom" s kondicionérem v jedné láhvi;
 • vlasový balzám;
 • výživná maska ​​na vlasy, která se používá k regeneraci pokožky hlavy.

Zpětná vazba na každý produkt je většinou pozitivní. Základem všech šamponů jsou převážně přírodní složky, chemikálie v kompozici jsou však také přítomny.

Šampon pro zpevnění a růst vlasů "Koně"

Prostředky pro barvené a poškozené vlasy jsou vhodné pro ženy, které kromě častého zbarvení také zneužívají elektrická stylingová zařízení. Výrobek má dobré nutriční složení. Šampon chrání kudrna před teplem a poškozením.

"Horse" šampon pro lupy je jen terapeutický produkt. Jako součást velkého množství antimykotik ketokonazol. Tato léčiva bojuje proti lupům, léčí pokožku hlavy a zmírňuje svědění.

Série balzámů a masky lze použít s jakýmkoliv šamponem. Obsahují komplex olejů a esenciálních extraktů. Balzám obsahuje silikony, díky nimž jsou vlasy po prvním použití hladké a lesklé.

Samotné silikony nejsou považovány za škodlivé látky, ale tento balzám musí být řádně používán. Při častém používání se silikony nahromadí na vlasy a pokožku hlavy a vytvářejí film. Film způsobuje dehydratace a křehké vlasy.

Chcete-li balzamovat silikony ve složení neublíží, měli byste si odpočinout. Ideální je přestávka po dvou týdnech po měsíci používání těchto výrobků.

Šampon "dva v jednom" s klimatizací posiluje kudrlinky, což je měkké a lesklé. Tento výrobek je ideální pro normální a náchylné k suchému vlasu, ale majitelé tuku by neměli používat. Kondicionér jako součást váží vzorec výrobku, takže mastné vlasy se rychle znečišťují.

Kondicionér šampónu "Horsepower" s kolagenem a lanolinem

Šampon na vlasy od této společnosti je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Pro péči o dětské vlasy byl vyvinut speciální produkt "Pony".

Kdo potřebuje šampon?

Šampon "Horsepower", který posiluje vlasy a stimuluje růst, pomůže vyřešit následující problémy:

 • pomalý růst;
 • intenzivní prolaps;
 • křehkost;
 • nedostatek výživy.

Šampon je ideální pro suché a dehydrované vlasy. Pravidelné používání produktu pomůže obnovit strukturu kudrlin a posílit kořeny. Rostlinný komplex ve složení zlepšuje přívod krve kořenům, čímž stimuluje růst nových vlasů.

Zpevňující šampon pro růst vlasů se nedoporučuje používat okamžitě po barvení kadeř, protože pomáhá vymýtit pigment.

Podmínky použití

Šampon "koně" pro denní použití není vhodný. Neměl by být používán víc než dvakrát týdně. Šampon se aplikuje na duženou pokožku a na několik minut masírujete hlavu prsty.

Navzdory výživové kompozici je šampon ideální pro péči o vlasy, pro problémy se skalpem. Po použití, kudrlinky zůstávají čisté déle a udržují jejich hlasitost.

Šampon "dva v jednom" s kondicionérem nepoužívá pro mastné vlasy.

Pokud vlas vypadne hodně, použití samotného šamponu nestačí k úplnému vyřešení problému. V takovém případě se doporučuje doplnit péči balzámem stejného výrobce a příjem vitaminových komplexů pro vlasy a nehty.

Péče o různé typy vlasů

Navzdory skutečnosti, že výrobek na obalu neuvádí, použije se stínicí šampon "Horsepower":

 • s problematickou pokožkou hlavy;
 • pro tenké vlasy, pro citlivou pokožku hlavy;
 • pro vlasy všeho druhu;
 • za přítomnosti lupů nebo podráždění.

Panthenol ve složení posilujícího šamponu má velmi jemný účinek na pokožku hlavy, změkčuje ji a eliminuje podráždění a svědění. Speciální výrobky řady jsou určeny k léčbě lupů, ale posilující šamponová situace se nezhoršuje, ale naopak zlepšuje stav pokožky hlavy.

Zde je šampon kondicionér, který nevyhovuje všem. Vzorec "dva v jednom" činí vlasy těžší, proto se nevztahuje na vlasy, které jsou příliš tenké nebo náchylné k oleji.

Poté, co jste viděli některé recenze, můžete vidět doporučení, že použití šamponů je lepší ne v čisté formě, ale zředěné vodou ve stejných poměrech.

Bezpečnostní opatření

Šampon "Koně" je kontraindikován:

 • s individuální nesnášenlivostí ke složkám kompozice;
 • zatímco nosí dítě;
 • po rovnání keratinu;
 • po perm.

Takové kontraindikace jsou spojeny s aktivními složkami ve složení fondů. Než začnete používat výrobek, měli byste pečlivě prozkoumat kompozici, zejména u osob trpících alergií.

Během šamponu může šampon trochu zaseknout, zejména v případě citlivosti na pokožku hlavy. Je spojena s esenciálními extrakty v přípravku, které mají lokální dráždivý účinek.

Maska "Koně"

Dalším zajímavým produktem tohoto výrobce je výživná maska. Na tématických stránkách a fórech najdete bezplatné recenze o tomto produktu. Přispívá k:

 • změkčte vlasy;
 • výživa kořenů a pokožky hlavy;
 • zpevňující kudrlinky po celé délce;
 • obnovení struktury a hustoty.

Maska má dobrou nutriční složení. Je ideální pro suché a barvené vlasy, ale mastné vlasy budou těžší.

Výživná maska ​​na vlasy "Horsepower" s kyselinou hyaluronovou

Masku můžete použít dvakrát týdně. Zvláště dobře tento lék ovlivňuje vlasy v zimě za studena, okamžitě mu dává měkkost a oslnivý lesk. Jednou z aktivních přísad léku je kyselina hyaluronová, která hluboce hydratuje kudrlinky a pokožku hlavy a také zabraňuje dehydrataci.

Kosmetika z veterinární lékárny

Pokud šampon koní silou z nějakého důvodu nesplňuje všechny potřeby, můžete jít do veterinární lékárny pro skutečné "koně" produkty.

Při nákupu domácího produktu byste měli dodržovat pravidla použití:

 • šampon se nanáší nejvýše jednou týdně;
 • Před aplikací šamponu je třeba ředit vodou ve stejných poměrech;
 • znamená, že není nutné okamžitě vypláchnout, je třeba masírovat pokožku hlavy několik minut.

Pokud jsou vlasy tenké a křehké, měli byste si koupit šampon určený speciálně pro hříbě. Složení těchto výrobků je méně koncentrované, takže nástroj lze použít i při citlivé pokožce hlavy.

Kde koupit šampon?

Výrobky značky "Horsepower" se prodávají v kosmetických obchodech a lékárnách. Výrobce také má vlastní webové stránky, kde si můžete objednat šampon.

Šampon značky "Koně"

Láhev s dávkovačem, naplněná šamponem, je skrytá v krabici z odolné lepenky. Ochranná membrána na lahvičce a slídy na obalu chybí. Uvnitř balení musí být podrobné pokyny s popisem ostatních produktů "Koně".

Jak vyléčit vlasy?

Pokud kadeře silně vypadnou, jeden šampon nestačí. Zvýšení efektu produktů "Koňská síla" může být domácí opravné prostředky.

Pro léčbu vlasů vystavených ztrátě používejte:

 • vitamíny v ampulích;
 • olejový roztok vitamínů A a E;
 • tinktura chilli papriček;
 • čerstvá cibulová šťáva;
 • esenciálních a rostlinných olejů.

Vitamíny se používají jak pro přípravu léčivých přípravků, tak pro obohacení složení šampónu. Nejlepší volbou pro péči o vlasy je pyridoxin. Jedná se o vitamín B6, který pomáhá posilovat kořeny a podílí se na tvorbě struktury vlasů.

Vitamíny A a E se používají k ochraně kadeřních před poškozením a hlubokou výživou. Mohou být smíchány s oleji, přidány do hotových masek nebo balzámů.

Pokud vlasy pomalu rostou a vypadnou, je nutné zajistit jejich normální přívod krve. Toho je dosaženo lokálním podrážděním. K tomu použijte tinkturu chilli papričkou nebo cibulovou šťávou. Tinktura obsahuje mnoho příznivých aminokyselin, které zlepšují strukturu vlasů a probouzejí neaktivní vlasové folikuly. Cibule džus - skutečný sklad vitamínů, které vám pomohou zbavit se vypadávání vlasů a urychlit růst vlasů.

Často problém ztráty vlasů je způsoben nedostatkem živin. Pro výživu se používají rostlinné oleje, které posilují vlasy - rašelinový olej, ricinový olej.

Domácí recepty

Kromě šampónu Horsepower můžete pro výrobu domácí masky použít jeden z následujících receptů:

 1. Chcete-li zlepšit růst nových vlasů a zastavit ztrátu, pomůže masku dvě velké lžíce pepřové tinktury.
 2. Směs lopuchového oleje a pepřové tinktury ve stejných množstvích pomůže posílit kořeny a aktivovat růst kudrlin. Doplňte kompozici čajovou lžičkou vitamínů A a E.
 3. Čerstvá šťáva žárovky může být použita jako samostatný nástroj. Džus se používá pouze na kořeny. Může být také smíchán s ampulem pyridoxinu, což zvýší účinek.
 4. Vynikajícím způsobem pro posílení vlasů je směs lopuchového oleje (lopucha) a ricínka s přídavkem jedné ampule vitamínu B. Tento nástroj dokonale vyživuje pokožku, obnovuje strukturu vlasů a zabraňuje vypadávání vlasů.

Takové masky se používají nejvýše dvakrát týdně po dobu půl hodiny. Pak je třeba je vypláchnout obyčejnou vodou a poté znovu umyt vlasy pomocí šamponu Horsepower.

Při použití domácí masky byste měli dodržovat některá pravidla:

 • nástroj se připravuje najednou, nedoporučuje se držet masku;
 • nepoužívejte oleje pro péči o vlasy;
 • pro suché vlasy, masky s oteplovacím účinkem (na bázi cibule, pepřové tinktury) jsou smíchány s jakýmkoliv výživným olejem;
 • Doporučuje se střídat masky a nepoužívat déle než měsíc, pak je nutná přestávka.

Recenze Video

V tomto videu dívka sdílí vlastní zkušenost s používáním šampónu kondicionéru koní.

Pouze integrovaný přístup pomůže rychle obnovit vlasy, jeden šampon nestačí. Ale po měsíci pravidelného používání domácí masky, vitamínových přípravků a koňských šamponů se výrazně zlepšuje stav kudrlin.

Pro Více Informací O Suché Vlasy