logo

Šampon Sulsen: recenze nástroje a jeho účinnost

Řada kosmetických přípravků Sulsen ukrajinského výrobce "Amalgam Lux" se díky svým rozumným cenám a vynikající kvalitě dobře stala mezi ruskými spotřebiteli. Jejich produkty lze zakoupit v různých lékárenských řetězcích.

Složení šamponu Sulsen

Sulsen se neřídí jako prosté mytí vlasů, ale jako péče o vlasy a pokožku hlavy, to znamená, že tento šampon má hojivý účinek. K tomu, jak uvádí první stránka internetových stránek výrobce, se používá speciální recept, který kombinuje tradice a tajemství kosmetologie a moderních technologií kosmetické výroby. Všechny šampony Sulsena obsahují biologicky aktivní látky přírodního původu. Hlavním prvkem všech výrobků této značky je selenii sulfidum (selenium disulfid), který má příznivý účinek na pokožku.

Produkty Sulsena jsou k dispozici v těchto formách:

 • šampon;
 • těstoviny;
 • šamponový peeling;
 • krém;
 • mýdlo SulsenumForte;
 • olej.

Šampon proti lupům Sulsen

Šampon Sulsen je dostupný v lahvičkách (150 ml) a v sáčku o obsahu 8 ml (5 kusů v balení). Nástroj páchne dobře, pěnu dobře a odstraňuje jak viditelné, tak i neviditelné lupy. Selenový disulfid v jeho složení bojuje přímo proti příčině lupů - kvasinkové houby.

Návod k použití:

 • mokrý skalp
 • třepat předpěněný šampon s lehkými masážními pohyby do vlasových kořenů,
 • nechte výrobek na vlasu po dobu nejméně tří minut,
 • opláchněte vlasy
 • V případě potřeby proveďte postup znovu.

Sulsen šamponový peeling

Šamponový šampon Sulsena také bojuje proti lupům, ale kromě disulfidu selenu obsahuje také polyethylenové granule, které jemně odlupují odumřelé kožní buňky pokožky hlavy.

Návod k použití:

 • mokré vlasy
 • rozdělit pěnový šampon z kořene na špičku,
 • nechte na vlasy po dobu 3 minut,
 • umyjte.

Pasta sulsena

Sulsena nebo Sulsena Forte se běžně používají k léčbě a prevenci seborrhy a dermatitidy. Také zahrnutá v jeho složení účinných látek stimuluje růst vlasů.

Doporučuje se používat pastu dvakrát týdně. Jeho nejúčinnější použití bude po šamponech Sulsen.

Návod k použití:

 • důkladně opláchněte vlasy pomocí čisticího prostředku na vlasy
 • trochu vložit do pokožky hlavy s rotační pohyby,
 • vypláchnout po 15 minutách.

Recenze šamponu Sulsen

Nejspolehlivější informace o kvalitě produktu získáte od těch, kteří ho již použili, a proto si přečtěte následující recenze.

Nechcete zkazit strukturu vlasů? Vyzkoušejte šampony bez síranů, seznam je zde.

Z recenzí dívky můžeme s jistotou říci, že šampony Sulsen opravdu pomáhají bojovat proti problémům pokožky hlavy, stejně jako podporují růst vlasů. Prostředky této značky mohou být použity k léčbě a prevenci seborrhy a dalších onemocnění.

Šampon Sulsena - recenze

Chtěl bych si promluvit o svých zkušenostech. Nemůžu mlčet. Během těhotenství vlasy nevypadaly vůbec, taková hříva lvů rostla. Ale po narození dětí, někde za 4 měsíce. vlasy se začaly rozpadat strašně, slzy prostě. A tak se mi mrkla hlavou, bez ohledu na to, kolikrát denně jsem ji umyl, bez ohledu na to, co... jen krvácela hlavu krví. i při mytí. Co to bylo, nevím.. Vylezl jsem na internet, abych četl šampony. Seborin, sebozol a další. Nepoužil jsem to, nevím.. ale z nějakého důvodu jsem nechtěl koupit. Zakopl na neznámou pro mě Sulsen. Rozhodl jsem se koupit (možná i intuice, nevím proč). Od první aplikace se svědění zmizelo. Jakou úlevu. pak začala neustále umyt vlasy.. Poprvé si namočila obvyklý šampon (bez kontraindikací, aby zachránil). a pak se sulsena a nezmyla min.5. Docela rychle (ani jsem si nevšimla, jak) vlasy přestaly stoupat. A mimochodem někde nepoužívám půl roku. To je v pořádku. To není nedůležité. Doufám, že moje recenze pomohou někomu. Díky výrobci.

Elena Petrovna
Hostující Moskvu

27. srpna 2014

Tamara, kdybys věděla, a všichni ostatní, že moje vlasy v roce 2009, po narození průměrného syna, strašidelně vylézly, plus lupy, které neměly příliš velký důraz a trochu svrbely, ale jak se vlasy dostaly v roce 2012, hrozné. Byl jsem trpělivý, 2014 přišlo. Vlasy se třikrát zmenšily a v květnu jsem se konkrétně rozhodla vyřešit tento problém. Nevěděl jsem, co jsem ošetřoval a co, ale vlasy byly všude - na polštáři, oblečení, spodní prádlo, koberec atd. Především jsem koupil šampon ze skleníku v "Eliza", byl jsem nucen přesvědčit prodávajícího. Šampon, samozřejmě, měkké, dobré, ale ne více než to, účinek nuly. Stojí to 350. Další. Koupil "Esvitsin" vykoupený. Stojí to 143 rublů. Smysl - ne. Svědomí, svědivá hlava, mastné vlasy přímo od něj. Odstoupil. Předchozí matka šamponu dala. Přišla do lékárny se slzami v očích. Požádal jsem o pomoc farmaceuta. To, že trochu pomyslel, doporučil šampon "Vichy" pro 495 a vitamíny "Complivit" pro 130 rublů. koupil Šampon je dobrý, vlasy vypadnou, ale méně, ale pokožka hlavy je extrémně suchá, svědění se stává silnější a česání je také silnější. Pád vlasů. Změnil jsem vitamíny na Calcium D3 Nikomed (140 rublů), opustil, koupil Pantovigar (doporučený přítel) -1300. Piju dva týdny, doufám v zázrak.)))) Sedíme na dětském hřišti vedle přítelkyně.

-Oh, máte silné lupy, koupit Sulsen. pomáhá.

Hodnoty nejsou uvedeny. Uplynuly tři týdny. Společná cesta do lékárny a šamponu s zakoupenými těstovinami. Pane, to je zázrak, díky výrobcům. Já a moje děti (8 a 5 let) jsem rozmazal. Všechno zmizelo, svědění je velmi malé. A vlasy na hlavě, stále používám Pantovigar a s Vichy střídám Sulsen

Jak používat šampon Sulsen Lupy

Bílé vločky na vlasy a ramena způsobují mnoho nepříjemností a mnoho lidí odmítá nosit tmavé oblečení. Šampon Sulsen Forte pomáhá vyřešit problém lupů. Kromě toho tento účinný prostředek napomáhá seboroické dermatitidě a dalším patologickým stavům kůže.

Složení

Hlavní účinnou látkou léčiva je disulfid selénu. Podporuje odstranění hub a stabilizuje funkci mazových žláz, odstraňuje příčinu mykózy a zlepšuje stav psoriázy.

Šampon Sulsen Forte pomáhá vyřešit problém lupů.

 • laurylsulfát (díky tomu je vytvořena pěna);
 • kyselina citrónová a kyselina salicylová (zmenšuje póry vlasových folikulů);
 • climbazol;
 • benzylalkohol;
 • odoranty.

Farmakologický účinek

Lupiny zahrnují komplexní léčbu. Lék působí v několika různých směrech najednou:

 1. Stabilizuje funkci mazových žláz. Nástroj nejen pomáhá normalizovat množství vylučovaných sekretů, ale také zabraňuje vývoj mrtvých buněk.
 2. Má fungicidní účinek, eliminuje houbu (Pitirosporum), jehož životně důležitá aktivita je nejčastější příčinou lupů.
 3. Má keratolytický účinek. Odborníci se podařilo zjistit, že se buňky seborrhy odlupují před ztrátou vlhkosti. Tento proces vyvolává podráždění kůže, které je doprovázeno zarudnutím, pálením a dalšími problémy. Šampon Sulsen zrychluje regeneraci pokožky a potlačuje zánětlivé procesy.
 4. Provádí odlupování mrtvé kůže. Tento účinek léčiva umožňuje co nejkratší dobu zbavit se zbytků lupů.

Hlavní účinnou látkou léčiva je disulfid selénu. Podporuje odstranění houby a stabilizuje funkci mazových žláz.

Prvky síry obsažené v síranu mají příznivý vliv na stav folikulů, což zlepšuje růst vlasů. Efekt je perzistentní, protože síra není vyplavena ani v procesu praní, a to ani z mastné pokožky hlavy.

Indikace pro použití

Šampon Sulsen je určen pro:

 • kožní onemocnění;
 • lupy;
 • mastné vlasy;
 • zánět kůže hlavy;
 • seborrhea;
 • zbavit se.

Kontraindikace

Nástroj Sulsen je slabě agresivní. Má minimální účinek na pokožku pokožky hlavy. Kontraindikace užívání přípravku Sulsena je pouze individuální nesnášenlivostí látek obsažených ve složení.

Nástroj má fungicidní účinek, eliminuje houbu (Pitirosporum).

Jak používat šampon Sulsen

Produkt se aplikuje v množství 75 ml nebo trochu více na vlhké vlasy a opatrně pěny. To by mělo být prováděno masírováním, třením kompozice do pokožky. V případě potřeby se postup opakuje.

Výrobce doporučuje kombinovat výrobek s pastou ze stejné výrobní řady. Pozitivní výsledek v tomto případě lze očekávat již během prvního týdne použití.

Léčivá látka je určena pouze pro vnější použití. V procesu jeho použití je nutné vyhnout se kontaktu látky s kůží na obličeji a sliznicích (včetně očí).

Je nežádoucí používat šampon častěji 2 krát týdně.

Po aplikaci přípravku Sulsen by měl být ponechán na hlavě po dobu 3-4 minut, poté opláchnout vodou.

Během těhotenství a kojení

Otázky týkající se používání šamponu během těhotenství nebo kojení dítěte je třeba předem projednat s lékařem.

Mohou děti

Lék Sulsen žádný věkový rámec pro použití.

Nežádoucí účinky šampónu Sulsen

Při použití léčivého šamponu mohou nastat následující nežádoucí účinky:

 • změna barvy vlasů;
 • alergické reakce (ekzém, dermatitida, pálení a svědění);
 • zánět / podráždění kůže.

V případě negativních reakcí byste měli přestat používat nástroj Sulsen a vybrat nesulfátový šampon.

Produkt je určen pro lupy.

Výrobce

Společnost Amalgam-Lux (Ukrajina), ruská společnost Mirrolla.

Podmínky prodeje a skladování

Antifungální činidlo Sulsen proti lupům a vypadávání vlasů se prodává na lékařský předpis.

Šampon Sulsen stojí

V Rusku: 250-270 rublů. na 150 ml lahvičku s antimykotickou látkou.

Na Ukrajině: od 80 do 97 UAH. pro stejnou lahvičku.

Analogy

 • Mirroll Mite;
 • Pasta síry;
 • Bifon (lotion);
 • Aerosol Skin Cap;
 • Mycozoral;
 • Nizoral (více zde);
 • Ketozoral;
 • Ketokonazol.

Recenze

Adeline Gorbačov, 30 let, Moskva

Tento šampon pro ošetření pleti byl doporučen mým dobrým přítelem z Ukrajiny. Po dobu 2 let jsem se snažil zvládnout lupy, ale všechny mé závazky neposkytly žádné výsledky. Problém byl zhoršen skutečností, že mám mastnou pokožku hlavy, takže účinnost mnoha lotion a šamponů byla po aplikaci výrazně snížena.

Jako výsledek jsem si vzal předpis od dermatolog pro nákup šamponu a našel to v nejbližší lékárně. Lupy zcela zmizely během 2 týdnů. Nyní můžu nosit tmavé věci a nemusím se bát, že budou znovu zakryty těmito bílými šupinami. Je to levné. Žádné nežádoucí účinky.

Vladimir Konopatov, 35 let, Kazan

Tento šampon mě přesvědčil o své účinnosti při léčbě seborrhy. Zkoušel jsem mnoho analogů, ale ani s nimi nemusím porovnávat. Potěšení a náklady na drogu - pro podobný účinek, je extrémně malý. Podráždění z kůže rychle zmizí, peeling také postupně zmizí. Spolehlivý lék, který je testován v praxi. Teď ho radím všem svým přátelům a známým, kteří si na ramenou všimnou bělavé váhy.

Vlad Plotnikov, 43 let, Kursk

Moje žena koupila tento lék, když si všimla, že se můj stav vlasů zhoršil a objevila se lupy. Četl jsem pokyny a začal jsem ho používat. Po 1,5 týdnu neexistuje žádná stopa problému. Jsem rád, že teď mohu nosit svůj oblíbený tmavě hnědý svetr, který mi matka pletená.

Marina Solomatina, 34 let, Lipetsk

Pozitivní efekt z použití prostředků se pozoruje od prvních dnů po zahájení léčby. Jsem spokojen s výsledkem, vzhledem k tomu, že šampon je levnější než jeho importované protějšky. Nyní mohu nosit černé šatní skříňky a nemusím si dělat starosti s mým vzhledu. Koupil pár lahví na skladě.

Sulsen pastový šampon - použití proti seborrhe a proti lupům, skutečné recenze a zkušenosti

Podívejme se, co je šamponová pasta Sulsen, pro kterou je potřeba, seznamte se s reálnými recenzemi a zkušenostmi těch, kteří ji používali k ošetřování vlasů proti lupům a seborrhei.

Disulfid seleničitý se používá v šamponech jako prostředek proti houbám. Často se říká Sulsen, která se stala jménem jedné z značek, která vyrábí výrobky pro péči o vlasy. Produkty konkrétního výrobce mají terapeutické a profylaktické vlastnosti, prodávané především v lékárnách nebo specializovaných odděleních supermarketů. Pomáhají zbavit se lupů, léčby seborey způsobené vzhledu houby rodu Malassezia.

Ale každý z prostředků: šampon-pasta Sulsen, - má funkce v použití. Aby nedošlo k poškození vlasů, měli byste dodržovat pravidla.

Vložte Sulsen a jeho aplikaci

Nástroj má velmi příjemný, ale rychle erodující zápach. To je jediná nepříjemnost drogy, prodávaná ve formě pasty. V závislosti na procentu disulfidu selenu se lék nazývá léčebný (2%) nebo profylaktický (1%).

V obou případech se předpokládá pravidelné a časově omezené použití:

Léčba. 2x týdně po dobu 3 měsíců. Hlavní podmínka, kurz by neměl být přerušován.

Prevence. Během měsíce je to stejné 2 krát týdně. Kurz se opakuje dvakrát ročně (ne více).

Důležitým účinkem sulsenu v pastě je příznivý účinek na vlasové folikuly a pokožku hlavy. Nástroj normalizuje sekreční funkci dermis, která snižuje mastné vlasy. Pacienti zaznamenávají zlepšení vzhledu hlavy vlasů, posilují své prameny a současně zvyšují "poslušnost". Navíc je růst zrychlen a vypadávání vlasů je výrazně sníženo.

Pokyny pro použití pasty Sulsen bez ohledu na procento:

Aplikujte látku na čistou pokožku hlavy tak, že ji vtláčíte (není třeba prodlužovat výrobek po délce pramenů).

Nechte agenta 15 minut.

Opláchněte teplou tekoucí vodou.

V sortimentu výrobce není jen pastovitá látka.

Sulsen šampon extra třídy

Použití prostředků jiné formy nemění svůj hlavní účel. Šampon proti lupům na vlasy se používá podle lékařského předpisu nebo nezávislé volby. Hlavním a pozitivním rozdílem mezi těstovinami je nepřítomnost nepříjemného zápachu. Podobně existují dvě modifikace. Jen šampon nebo on s předponou "peeling".

Disulfid selénu stále hraje roli fungicidního činidla. Ale zde je pravděpodobnější, že vsadíte na jinou dynamiku dopadu. Šampon neporušuje spory houby a váže je, aby zabránil reprodukci. Předpokládá se, že nástroj není umyt vlasy a skalp do absolutní čistoty. Zbývající látka prodlužuje působení šamponu. Takže časem se můžete zcela zbavit lupin nebo seborrhey.

Navíc se zachovává vlastnost ke snížení pokožky pokožky pro všechny uvedené výrobky výrobce. Lidé, kteří používali šampon Sulsen po dlouhou dobu, zaznamenali zlepšení kvality vlasů, odstranění nepříjemné závažnosti a nepříjemného vzhledu způsobeného tukem. Zde je další výhoda této formy prodeje. Neexistuje žádný kurz, který musí být dokončen.

P.S. Pro celý rozsah jsou v aplikaci uplatňovány omezení pro těhotné ženy a kojící matky.

Skutečné recenze a zkušenosti s aplikací

Popisujeme skutečného člověka se svými slovy, který po více než 15 let měl Seborrhea, bohaté lupy, těžké svědění hlavy a mastné vlasy. Teprve v průběhu let si vlasy neumýval. Koupil jsem naši, francouzštinu a spoustu dalších šamponů, gelů, past a dalších věcí. Stovky, tisíce rublů. Nic mi pomohlo.

Ale rozhodla jsem se zkusit šamponovou pastu Sulsen, jejíž cena je jen 65 rublů v místní lékárně, předtím si ho předtím nezaujala, a teď pochyboval o ceně kvůli ceně, ale už si přitiskl hlavu na rukojeť. A o zázrak, od prvního okamžiku byla svědění na hlavě téměř pryč, svědění bylo také mnohem méně, lupiny tolik pomohly, tuk na hlavě a vlasy téměř úplně zmizely.

Po 5násobku (i nadále je umyje - jako prevence) se svědění úplně zmizelo, hlava nemá příliš svědění, na vlasech a stopě není stopa tuku, ale nemohla jsem pomoci 100% proti lupům, ale co bylo a co je, jen země a nebe.

Naneste šampon na pastu Sulsenu takto: poprvé v pondělí a v pase omyl, potříslil ho na mírně vlhkých vlasech a seděl tak 15 minut. Potom si trochu pokropil hlavu s prsty a důkladně promyl vodou. Účinok byl poprvé silný, jak již bylo uvedeno výše, protože jsem se začal umývat jen jednou v pondělí a sedět s hlavou rozmazanou jen 7-10 minut. V ostatních dnech promývá obyčejný přípravek bez terapeutického účinku.

V době psaní je doba užívání delší než dva měsíce a efekt se neztratí, ale spíše roste. Lupy nezmizely úplně, ale začaly padat mnohem méně z hlavy a jen ty velké a ten mělký, který jako sněh práškoval brýle prakticky zmizel. Je také důležité, kdo nosí brýle a má seborrheu s lupinami, pochopí.

Obecně platí, že drahé prostředky pro hlavu ztratil šampon pro 65 rublů, který se jen v životě nestane.

Šampon Sulsen - recenze aplikací

Recenze šampónu Sulsen prohlašují, že kosmetika pomůže zbavit se mastných vlasů, svědění pokožky hlavy a stálých stop lupů na oblečení. "Sulsena" je lékárna, která zabraňuje lupům, které zahrnují selulní sulfid.
Linie je tvořena pastou, šamponem, šamponem, olejem na vlasy.

Desulfid selenu je složka, která ovlivňuje práci mazových žláz pokožky hlavy, eliminuje proliferaci kvasnicových hub, snižuje odlupování kůže působením na buňky epidermis. Všechny tyto procesy jsou zaměřeny na intenzivní a komplexní boj s lupinami.

Lupy se objevují v důsledku příliš rychlé obnovy pokožky a důvody pro urychlení tohoto procesu jsou velmi odlišné:

 • metabolické poruchy;
 • nízká imunita;
 • onemocnění žaludku a střev;
 • hormonální selhání;
 • jíst jídlo;
 • alergická reakce na čelenky;
 • nedostatek vitamínů;
 • kosmetická reakce;
 • hypotermie (přehřátí) pokožky hlavy.

Mnozí spotřebitelé mluví o svých zkušenostech v boji proti lupům, komunikují a nechávají zpětnou vazbu na šampon Sulsen na tematických fórech. Je zajímavé uvažovat jak o pozitivních, tak o negativních recenzích, které zdůrazňují nejčastější body.

Recenze šamponu Sulsen

Většina dívčích, kteří zažili léčbu, zanechala pouze pozitivní hodnocení Šamponu proti lupům ze Sulsenu, tato lékárna byla doporučena lékařem.

Mnozí byli nuceni vyhledávat odborné rady od odborníků po neúspěšném nezávislém boji s pomocí tradiční medicíny.

Obecně platí, že běžné šampony na lupy, prodávané v kosmetických odděleních, nepomáhají v pokročilých případech.

Podle recenzí je výsledek použití "Sulsena" patrný po jednom týdnu pravidelného mytí vlasů (sedm až deset dní). Důležité je, že výsledek je dlouhotrvající a lupy se neobjeví, i když je použití šamponu ukončeno.

Na štítku šampony Sulsen naznačují, že jde o terapeutické a profylaktické činidlo. Takto funguje, tj. zabraňuje lupům.

Podle některých hodnocení účinky po aplikaci trvají od šesti měsíců do jednoho roku.

Mnoho lidí píše, že původně zvolili "Sulsen" jako poměrně rozpočtový nástroj. Ve skutečnosti má Sulsen v porovnání s protějšky uvedenými na lékárničce přístupnou cenu. Zároveň je příjemně překvapen poměrem ceny a kvality.

Dívky si uvědomují, že po nanesení šamponu se jejich vlasy snadněji hřebčí a skládají, získávají lesk a pružnost. Sulsena nevyschává pokožku hlavy, uvolňuje svědění a podráždění.

Kvůli pravdě stojí za zmínku neutrální komentáře. Uvádějí účinnost při podání žádosti a výskyt lupů po stažení finančních prostředků.

V jakých případech není šamponem žádný výsledek

Jsou to dívky, které mluví negativně o šamponech. Jsou zklamáni výsledkem boje proti mastné seborrhe a seboroické dermatitidě. Existuje zvýšení bolestivých příznaků: lupy, svědění.

Ve vzácných případech naznačují zvýšení obsahu tuku ve vlasech a vlasy roste tuk dvakrát rychleji než obvykle. Pokud k tomu dojde, měli byste okamžitě přestat užívat šampony, neboť existuje skutečná nesnášenlivost.

V přehledech šamponu společnosti Sulsen Forte nejsou žádné případy neúspěšné léčby zanedbávaných seborických stavů, ale vyžaduje to komplexní lékařský přístup k problému s důkladným vyšetřením a úplným průběhem léčby.

V sortimentu výrobků "Sulsen" je šampon - peeling, který se všem nelíbil. Existují stížnosti ohledně příliš rigidní struktury, která způsobuje nepohodlí.

Je možné vyvodit závěry a rozhodnout, zda je tento nástroj vhodný pro vás po samošetření šamponu.

Antifungální přípravek Amalgam Sulsen Šampon

Na šampon "Sulsena" a na pastu "Sulsena". Likvidace části seborrhy 2. + foto

Dnes jsem se rozhodl napsat, pokud to mohu říci, druhou část historie boje proti lupům. ale samozřejmě, ale ti, kteří se potýkají s problémem těžkých lupů, seborrhy a dermatitidy, bude moje recenze blíže.

Takže jsem už v životě několikrát napsal, že jsem narazil na velmi silnou seborrheu. A naposledy jsem použil šampon Keto-plus, který mi velmi dobře pomohl. Někdy prošla nesnesitelná svědění, růžové plaky na kůži zmizely a množství sněhu se výrazně snížilo.

Ale přesto existovaly problémy s vlasy a trochu s pokožkou hlavy.

Co mě přesně obtěžovalo:

1. Velice zředěné vlasy. I když vlasy vůbec neopouštěly hlavu, ale přesto, jakákoli dívka, myslím, vidí takové momenty a zkušenosti.

2. V minulosti odvolání šamponem Keto Plus, zapomněl jsem poukázat na to, že i když tuk skalp Šampon vyrovnat se s ránou, ale zdá se mi všechny vlasy suché mi to (myslím, že kvůli zinku v kompozici)

Otočil jsem se k Sulseně, protože jsem věděl a slyšel z ucha, že je dobrá, když pomáhá odnést lupy a jen mi zachránila vlasy. Tak jsem si okamžitě koupil i těstoviny a šampon.

Začal jsem používat šampon Sulsen poté, co jsem přestal používat Keto Plus.

Láhev má poměrně velký objem - 150 ml (pokud porovnáme objem a cenu stejného Keto nebo Nizoralu v 60 ml a za cenu 350 r), stojí nás 220 rublů.

Jak je uvedeno na obalu, šampon Sulsen je STEP 1 - efektivní čištění.

Neexistuje samostatná instrukce pro těstoviny nebo šampony, Vše je uvedeno na obalech.

Aktivní složkou šamponu a pasty je disulfid selenu.

Musím říct, že jsem nikdy neviděl šampony s lupinami s touto účinnou látkou nikde jinde. Obvykle je v přípravku buď zinek nebo dehet, nebo ketokonazol. Takže, jejichž lupy už na ně nereagují, je asi lepší zkusit právě Sulsen.

Jak používat šampon? Právě jsem si omývaly vlasy jednou za 2-3 dny, rozhodně jsem to držel na vlasy po dobu 3 minut.

Cítil bylinky, necítil jsem žádný nepríjemný zápach, ráda mi pach. A podle mého názoru je to docela dobrá pěna, nikoli horší než ostatní šampony.

Konzistence šamponu je poměrně silná, barva vaječného žloutku. Používá se poměrně šetrně:

Co mi dalo šampon? Nakonec sníh přestal klesat. Ve skutečnosti je to s tímto šamponem a bojem - čistí kůži z přebytku "váhy" a odstraňuje tuky.

Takže v tomto ohledu šampon mi pomohl. Po šamponování vždy používám 2% pasty Sulsen.

Trubka z pasty 2% nás stojí 120 rublů, objem 75 ml. Jak je uvedeno - pasta je STEP 2 - aktivní péče.

Začal jsem používat pastu i když jsem použil Keto Plus. Dejte jej na kůži po umytí a uchovávejte po dobu 15 minut, poté promyjte.

Těstoviny obsahují také 2% selenu. (tam je také 1%).

Co chci říct o těstovinách:

Vůně. "Horší" než šampon, něco bylinného. Ne růží, ale celkem přijatelné. Myslím, že pravděpodobně výrobce mohl úplně zvětšit nějaký fixátor do pasty, ale díky Bohu to nedělal, myslím, že méně chemie je lepší. Nakonec a pasta a šampon je léčba kůže a vlasů, a to nejen kosmetiky.

Konzistence. Konzistence pasty jako husté smetany. Ale pasta je aplikována na vlasy docela snadno, a je také snadno distribuovat.

U mých poměrně krátkých vlasů používám množství pasty jako na fotografii, pokouším se ji aplikovat pouze na kůži a dělat část s hřebenem.

Umyjte pastu snadno, trochu pěny. Vlasy po ní čisté, snadné hřeben.

Obecně řečeno, chtěl bych říct, že pasta se ukázala jako prostě skvělá bez nadsázky. Jak je uvedeno, pasta posiluje vlasy, dodává lesk a zastavuje jejich ztrátu. Ale jak je to efektivní, jasně jsem viděl srovnávat dvě mé fotky s rozdílem asi 2 měsíce:

Samozřejmě, že jsem byl velmi překvapen! Domnívám se, že nyní použiji pastu mnohem déle, na prevenci jednou týdně.

Mimochodem, ani šampon ani pasty, alespoň mám barvu z vlasů, myslím, že je to pro mnohé důležité.

Takže pro každého, kdo má podobné problémy jako já, velmi doporučuji používat šampon a pastu společně. A výsledek je vynikající a cena není příliš srovnatelná.

Z Sulseny (stejně jako z rybího oleje) vlasy začínají růst rychleji, vypadá podsada! Ověřeno!

Sulsena - jen spasení! Již jsem psal o pastě Sulsen, ale teď bych se chtěl podělit o své dojmy ao šampon:

? Za prvé, uchvácení dostupnosti "Sulsena"! Jaký šampon, jakou pastu lze koupit v téměř každé prodejně / lékárně (alespoň v / na Ukrajině);

? Cena je prostě úžasná (i přes to, že již tak velký objem již není), ve srovnání se svými protějšky je to jen málo! I když je třeba poznamenat, že jakmile se před 1-1,5 lety dozvěděli, že se jedná o zlatý důl, cena za Sulsen v malých obchodech začala prudce růst;

? S ohledem na kvalitu: kvalita je na špici! Sulsena se vyrovná s nejtěžšími případy! Jaký šampon, jaká pasta neskrývá, a to TREAT! Kromě toho vlasy začínají růst rychleji od Sulseny (stejně jako z rybího oleje), ale podsada se objeví! Ověřeno!

? Jak používat: šampon, neříkejte, že příliš pěnuje, ne. Je tlustá, musíte ji trochu zředit vodou v dlani a aplikovat na vlasy. Chcete-li umýt ve 2 maskách, je již podruhé pěna dostatečná. Je perfektně promyta. Nenasyťte vlasy a nezasychejte!

? Stejně jako pastový šampon "Sulsen", po použití, musíte těsně uzavřít a v žádném případě nechat uzávěr otevřený!

? Stačí ji použít 3krát týdně, pak pro profylaxi a jednou týdně stačí. A pak a vůbec použijete pouze pravidelný šampón a žádné problémy s vlasy.

? Pokud jde o vůni: vůně na vlasy zůstane. Řekněme jen, ne vyslovil, ale jako závoj (jen to uslyšíte). No, co můžete dělat, krása vyžaduje oběť! Neslyšeli jste "vůni" drahých prostředků "Frieder® Tar".

Zkrácení, ti, kteří mají malé problémy s pokožkou hlavy, doporučuji použít jednu věc, ale pro ty, kteří mají špatný případ, nezapomeňte vzít šampon i pastu Sulsen.

Věřte mi, po chvíli se váš vzhled / stav vašich vlasů změní k lepšímu!

Jaké jsou výhody šamponu Sulsen proti jiným produktům proti lupům?

Bílé šupiny na hlavě vlasů vám přinášejí nepohodlí a přimějí vás, abyste se vzdali tmavých věcí? Je na čase, abyste se bránili tím, že využijeme taktické řešení - nákup šamponu Sulsen. Tento nástroj je navržen tak, aby se zbavil olupování na pokožce hlavy a eliminoval zánětlivý proces vyvolaný seboroickou dermatitidou.

Jak šampon Sulsen funguje

Málokdo ví, ale ve většině případů dochází k lupům kvůli aktivní reprodukci houby Pitirosporum na kůži vlasů. Mikroorganismus roste a tvoří kolonie, protože mazové žlázy vylučují nadměrné množství mazu.

Léčte komplex lupů. Nejprve odstraňte hlavní příčinu vzniku. Mohou to být trvalé stresové situace, hormonální poruchy, nedostatek vitamínů, náhlá změna klimatu, nesprávný metabolismus. Proto musí člověk jednat s dietou, eliminovat nervové poruchy a stabilizovat hormonální hladinu pomocí lékařských přípravků.

Souběžně s takovou terapií je nutné bojovat proti vývoji houby a exfoliovat zkorodovanou dermu. Jedná se o šampon pro lupy Sulsen, který vám pomůže s tímto.

Zajímavý bod: šampon Sulsen na lupu byl nejprve vyvinut domácími vědci v 60. letech minulého století. Dnes vyrábí několik ruských a ukrajinských farmaceutických společností. Léčuje kategorii lékařské, a proto se uvolňuje pouze v drogerii.

Šampon Sulsen funguje ve čtyřech směrech:

 1. Dosáhne se cytostatického účinku, tj. Práce mazových žláz se zlepšuje. Kromě toho se tajemství vylučuje nejen v správném množství, ale také snižuje růst mrtvých buněk horní vrstvy dermis. Lupiny se tak stávají mnohem méně.
 2. Fungicidní účinek je prováděn, hub Pitirosporum, který se násobí bezpečně na pokožce hlavy, je zabit. Za prvé, samotná houba je eliminována a za druhé, snížení sekrece sekrece eliminuje příznivou mikroflóru pro vývoj mykóz.
 3. Keratolytický účinek. Lékaři zjistili, že během seborrhy se buňky odlupují před ztrátou vlhkosti. Tento proces vede k podráždění pokožky, která je doprovázena svěděním, zarudnutím a dalšími problémy. Zápach proti lupům zrychluje regeneraci pokožky a eliminuje zánětlivé procesy.
 4. Existuje lehký peeling zralých šupin, což umožňuje pokožce rychle se zbavit nahromaděné zátěže ve formě bílých vloček. Díky tomu se zlepšuje přístup kyslíku k folikulům a vlasy přestanou aktivně vypadávat.

Síra, která je součástí sulfátů, má příznivý účinek na vlasový folikul a podporuje růst vlasů. Není vypláchnut ani po umytí, a proto pokračuje v působení na pokožce hlavy, přičemž má svůj vlastní hojivý účinek.

Nástroj je určen pro lupy, kožní onemocnění, nadměrný tuk kudrlin, zánět pokožky hlavy, provázený svěděním, zbavováním se mastné seborey. Pokud se domníváte, že se u vás objeví houba, je lepší se s touto aplikací obrátit na dermatologa nebo trichologa, neboť selenový disulfid neovlivňuje všechny typy mikroorganismů.

Složení a výhody

Hlavní složkou přípravku Sulsen je disulfid selenu, který nejen eliminuje houbu, brání jeho normální výživě, ale také zlepšuje fungování mazových žláz, což znamená, že bojuje proti příčině mykózy.

Ostatní komponenty:

 • laurylsulfát (samozřejmě není to nejlepší, co může být ve zdravotním šamponu, ale zde je obsaženo v malých množstvích - je určeno k výrobě pěny);
 • salicylová kyselina a kyselina citrónová, které jsou navrženy tak, aby zúžily póry folikulu, což dále zajistí sílu a růst vašich kudrlin;
 • benzylalkohol, i když je silným antiseptikem, stále patří do kategorie konzervačních látek, takže může mít nepříznivý vliv na zdraví uživatele;
 • různé vonné látky.

Rada dermatologů. Při silné seboroické dermatitidě je nejlepší použít šampon v symbióze s 2% pastou Sulsen. Tato kombinace pomůže zbavit se podráždění a odstranit lupy co nejdříve.

Výhody a nevýhody

Mezi pozitivními aspekty lze poznamenat:

 • nízké náklady;
 • snadná aplikace (hojivá kompozice pěny rychle a dostatečně vymyté);
 • eliminuje nejen houbu, ale také potlačuje syntézu kožního mazu, normalizuje práci mazových žláz;
 • zlepšuje vzhled vlasů (vlasy vypadají méně, listy jsou příliš lesklé a kudrlinky jsou měkké a uklidňující);
 • rychlý efekt (po dvou týdnech je pozoruhodný výsledek).

Nevýhody:

 • ne velmi příjemná vůně, která může zůstat na vaší kadeře po dobu až 3 dnů;
 • zabíjí ne všechny druhy hub.

Můžete použít smetanový krém, sírovou masti, šampony Mikozoral a Nizoral na bázi silného ketokonazolu jako analogu přípravku Sulsen.

Pro léčbu musíte koupit 2% šampon Sulsen (pro prevenci postačí 1% účinné látky). Výrobce této drogy může být společnost "Amalgam", "Scarlet Sails" (Ukrajina) nebo "Mirra" (Rusko). Náklady na fondy jsou 100-340 rublů. Zvláštní cenu ovlivňují:

 • objem balení (75, 100, 150 ml);
 • procento disulfidu selenu (1 nebo 2%);
 • výrobce značek (dovážené výrobky budou o něco dražší než domácí).

Šampon Sulsen lze zakoupit v běžných lahvích, které jsou umístěny v kartonové krabici, kde výrobce uvádí hlavní komponenty, způsob použití a skladovací prvky. Šamponová pasta se prodává v malých zkumavkách.

Kontraindikace

Šampon Sulsen je mírně agresivní lék, který má minimální vliv na pokožku hlavy. Takřka nezpůsobuje alergické reakce, kromě toho, že osoba může projevit individuální nesnášenlivost jednotlivých složek.

Chcete-li zkontrolovat citlivost pokožky na složkách šamponu, aplikujte několik kapek suspenze na zápěstí nebo na vnitřní straně lokte. Počkejte asi 10-15 minut a pak zkontrolujte umístění. Neexistence zčervenání, otoku, kopřivky a svědění poskytuje "zelené světlo" pro aktivní využití terapeutické kosmetiky.

Nežádoucí účinky:

 • pálení v oblasti použití;
 • mírné zčervenání pokožky hlavy;
 • přítomnost malých červených pimples;
 • změna barvy vlasů.

Jakmile přestanete používat šampon, okamžitě zmizí všechny tyto příznaky.

Důležitý bod! Těhotné ženy a mateřské ženy, které kojí, nepoužívejte nástroj. Některé agresivní složky, které tvoří šampon, mohou být absorbovány do krevního oběhu a vyvolávají intoxikaci těla.

Věková hranice používání šamponu Sulsen není omezená, takže je vhodná i pro děti. Nástroj je schválen Ministerstvem zdravotnictví Ruské federace.

Láhev uchovávejte při pokojové teplotě. Nenechávejte šampon v koupelně kvůli vysoké vlhkosti, její obsah se může stát nepoužitelným.

Fotografie před a po

Jak používat

Použijte šampon v boji proti lupům - potěšení. Je třeba zásobit několik minut volného času a přísně dodržovat doporučení výrobce.

Návod k použití:

 1. Tlumte kudrlinky vlažnou vodou.
 2. Nyní rozdělíme malou suspenzi na pokožku hlavy. Pěnit ji.
 3. Jemně maste s třecím šamponem na pokožku hlavy 3-4 minuty.
 4. Nechte produkt aktivovat na hlavě asi 11-12 minut, upozorňují uživatelé. Výrobce také tuto položku postrádá.
 5. Omyjte pod běžnou tekoucí vodou.

Průběh léčby je 1-3 měsíce, v závislosti na stupni zanedbání lupů a získaných výsledcích. Aplikujte léčebné pérování každé 3 dny.

Tento šampon lze snadno použít k prevenci. Šampon se šamponem Sulsen, střídající se s pravidelným šamponováním. Nástroj by se měl používat jednou týdně a preventivní opatření se provádějí na podzim nebo na jaře, kdy se vaše tělo podstatně přizpůsobí.

Účinek aplikace

Mnoho uživatelů zaznamenalo okamžitý účinek. Ti, kteří zažili seboroickou dermatitidu, tvrdí, že po prvním postupu umytí hlavy zmizí nepříjemné svědění, což způsobuje naprostou touhu neustále škrábat vlasy.

Po 2 týdnech se množství lupů sníží dvakrát. Kromě toho dochází k revitalizaci vlasů. Stávají měkkou na dotek, vyzařují zdravý lesk a snadno se hřebou.

Je to důležité! Jakmile se objeví první výsledek, neměli byste léčbu ukončit. Pokud odmítnete další použití šamponu, mohou se znovu objevit bílé stupnice.

Je tedy na vás, abyste produkt koupili, nebo ne. Podle uživatelské zpětné vazby je droga poměrně jednoduchá a má pozitivní účinek. Ale ne všechno toto zavěšení je vhodné, protože ne všechny druhy hub zabíjejí. Proto je nejlepší konzultovat s dermatologem před nákupem, protože příčiny lupů mohou být porušením práce jednotlivých orgánů a systémů.

Šampon Sulsen: který vyhovuje a jak používat

Trpíte sebourouhou? Má špatně hlava? Ramena roztroušená lupinami? Existuje způsob - šampon "Sulsen", který popisujeme níže.

Užitečné vlastnosti šamponu

Složení šamponu "Sulsen" obsahuje speciální prvek. Jeho účinnou látkou je sulfid selenu. To se váže na houby, hlavní příčinu lupů a zabraňuje jejich množení. Ale to není všechno! Po vymytí šamponu se jeho komponenty přetrvávají na povrchu kůže a pronikají do horní vrstvy a vlasových folikulů. To zajišťuje dlouhodobý účinek.

Na základě jejich léčebných vlastností šampon Sulsen:

 • exfoliuje mrtvé buňky a rychle je obnovuje;
 • zlepšuje ochrannou funkci pokožky hlavy;
 • zastavuje proliferaci kvasnicových hub;
 • narušuje aktivní ztrátu pramenů;
 • normalizuje činnost mazových žláz a snižuje tvorbu kožního mazu;
 • hluboce čistí epidermis;
 • snižuje frekvenci umytí hlavy;
 • poskytuje dlouhodobou remisi.

Již po jednom týdnu pravidelného praní zmizí svědění a lupy a vlasy se stávají zdravými, lesklými a dobře upravenými. Chcete-li zlepšit účinek použití šamponu, vezměte současně pastu "Sulsen". Samozřejmě musíte začít léčbu co nejdříve.

Má nástroj chyby?

Přehledy tohoto nástroje naznačují, že "Sulsen" má specifickou vůni, která není pro každého vkus. Uvědomte si také, že je špatně umyté vlasy. Pokud šampon nesedí, prameny začnou vypadávat a může nastat podráždění pokožky a alergie.

Indikace pro použití

Šampon Sulsen se doporučuje použít v následujících případech:

 • pityriasis versicolor;
 • seborrhea nebo lupy;
 • nadměrná sekrece kožního mazu;
 • přítomnost onemocnění, které postihují mazové žlázy chlupaté části;
 • nepříjemné vážné svědění.

Šampon může být také použit pro profylaktické účely, aby se zabránilo dalšímu lupinu.

Kdo "Sulsena" není vhodný?

Sulsena Forte má několik kontraindikací:

 • těhotenství;
 • období kojení;
 • individuální náchylnost ke složkám v kompozici;
 • tendence k výskytu alergických reakcí.

Poradenství lékaře a zpětná vazba o šampónu proti lupům Sulsena:

Jak aplikovat šampon?

Tento nástroj je k dispozici ve 150 ml plastových lahvích. Společnost vyrábí také jednorázové sáčky - 5 ks v balení, objem - 8 ml. Konzistence je poměrně hustá, barva je jasně oranžová, indikátor pH je neutrální (chrání pokožku před vysycháním a udržuje přirozenou vodní rovnováhu). Sulsena je vhodná pro časté mytí hlavy. Maximální doba léčby je jeden měsíc.

Mytí hlavy "Sulsen" probíhá ve dvou přístupech. Chcete-li vše dělat správně, použijte pokyny pro použití:

 • Krok 1. Navlhčete vlasy vodou.
 • Krok 2. Aplikujte trochu na pokožku hlavy.
 • Krok 3. Držte ruce důkladně.
 • Krok 4. Vytvořte lehkou masáž kořenové zóny.
 • Krok 5. Ponechte pěnu na prameni asi tři minuty.
 • Krok 6. Opláchněte hlavu čistou vodou.
 • Krok 7. Oplach znovu opakujte.

Pozor! Ujistěte se, že šampon nevstoupí do očí ani na kůži obličeje! V takovém případě okamžitě opláchněte velkým množstvím vody.

Kde koupit a kolik?

Prodáváme šampony v lékárnách (není třeba lékařský předpis) nebo v kosmetických obchodech. Přibližná cena "Sulsena" - 270 rublů, nebo 120 hřiven na 150 ml.

Recenze

Recenze šampónu Sulsen vám pomohou znovu vytvořit jasnější obraz tohoto terapeutického nástroje.

Natalia: "Šampon Sulsen je super! Mám dlouhé problémy s vlasy - velmi rychle tlustou, moje skalp je svědivá a lupiny jsou jen mučeni. Zkoušel jsem různé prostředky, včetně lidí. Účinky byly minimální. Slyšel jsem o Sulsenu a rozhodl jsem se ho koupit. První efekt přišel po 2 týdnech. Vlasy se stávaly čistší a méně mastné, hlavně jsem si umyla hlavu. Je to samozřejmě špatně, ale je to záležitost zvyku. Jsem velmi potěšen! Doporučuji všem, aby používali tento nádherný šampon. "

Olga: "Šampón mě udeřil! Koupil jsem ji na radu kamaráda a nikdy jsem ho nelitoval! Vlasy se zvětšily, začaly tloustnout méně, vitality se mu vrátily, dokonce i růst zrychlil. Hodnota za peníze je skvělá. Co se týče mastných lupů, které jsem snad od dospívání měl, už jsem na to zapomněl. Nyní používám Sulsen pouze jako preventivní opatření. "

Lina: "Sulsena mě zachránila ze seborrhy, se kterou jsem bojoval čtvrtý rok po sobě. Po dlouhou dobu jsem trpěl svěděním a podrážděním, musel jsem jednoho dne vypláchnout hlavy, doslova se mi vlasy cítily nepříjemně, pokožka pokryla mastnou kůrou. Je nepříjemné pamatovat si! Díky Sulseně to celé peklo zastavilo. Již 10. den se váhy staly několikrát menším a vlasy zůstaly čerstvé a čisté po několik dní. V poslední době se můj přítel potýkal se stejným problémem. Poradila jí s tímto medikovaným šamponem - snaží se, čeká na výsledek. "

Catherine: "Ráda bych vyprávěla o svých zkušenostech v léčbě lupů se šamponem Sulsen. V obchodě jsem si koupil vzorkovací stroj, který dlouho ležel. A pak jsem si začal všimnout, že se mi hlava rozzlobila a lupy na ramenou. Pak si vzpomněla na tu sondu. Líbilo se mi první zkušenosti s pracím prádlem, samozřejmě bez počítání silného zápachu. Svědění okamžitě zmizelo, je to velmi potěšeno. Pak koupila láhev a mýdlo na měsíc. Lupy úplně zmizely, vlasy začaly růst rychleji, protože nyní neinterferují s váhy na hlavě. Každý je šťastný, radím všem! ".

Tatyana: "Po dlouhou dobu jsem se s pomocí Sulseny zbavil mastné seborrhy. Cured a zapomenutý! A pak můj syn začal těžké lupy. Co jsme se zkusili, jaký druh šamponů se prostě neumýval. Účinek byl, ale jen na krátkou dobu. A pak jsem si vzpomněl na Sul- sena. Pomohl mi - a pomozte synovi. Přesně to se stalo. Pravda, tentokrát šampon nefungoval tak rychle, ale výsledky už existují. Nejprve syn syn Sulsenův hlavu dvakrát týdně umyl, přísně dodržoval pokyny. Potom byla mezera zvýšena na 1 čas za dva týdny. Teď promývá pouze prevenci. "

Viz také: Jak péče o vlasy pomocí pasty "Sulsena" (video)

SULSENA SHAMPOO

 • Indikace pro použití
 • Kontraindikace
 • Podmínky skladování
 • Formulář uvolnění
 • Složení

Vzorec šamponu proti lupům Sulsen je založen na aktivní dermatologické složce - disulfid selenu (SeS2), který má jedinečnou schopnost ovlivňovat hlavní příčinu tvorby lupin - kvasnicovou houbu Pityrosporum Ovale. Disulfid seleničitý je jediná složka proti lupům s trojitým účinkem:
- Cytostatika - reguluje proces buněčné obnovy epidermis normalizací funkce mazových žláz.
- Fungicidní - inhibuje růst kvasnicových hub rodu Pityrosporum Ovale a ničí prostředí vedoucí k jejich nadměrné reprodukci.
- Keratolytikum - normalizuje exfoliaci mrtvých epidermálních buněk a zabraňuje lupům.
Šampon proti lupům proti lupům Sulsen současně bojuje proti pět příčin tvorby lupin:
- Zhoršená funkce mazových žláz, jmenovitě zvýšená produkce mazu.
- Snížení ochranných vlastností pokožky hlavy a vytvoření příznivých podmínek pro nadměrnou reprodukci kvasnicových hub rodu Pityrosporum Ovale.
- Rozklad mazu pod účinkem enzymů uvolňovaných během životaschopnosti hub a tvorbou exogenních toxinů.
- Zrychlená tvorba epidermálních buněk, snížení jejich životního cyklu a předčasná smrt.
- A jako výsledek, s intenzivní exfoliací mrtvých buněk epidermis - lupů.
Mechanismus působení disulfidu selenu: molekula disulfidu selenu, spojující stěnu buněčné houby, brání jejímu rozdělení a následně i reprodukci. A fixace částic účinné složky na kůži pokožky hlavy po vymytí šamponu zabraňuje opětovnému vzniku lupů, normalizuje funkci mazových žláz, reguluje proces aktualizace buněk epidermis.
Šampon Sulsen je prvním krokem při řešení problémů lupů a jejích účinků, hluboké čištění vlasů s příznaky mastné seborrhy a přítomnosti mastných lupů, optimální příprava pokožky hlavy pro aktivní ošetření s pastou Sulsen proti lupům 1% a pastou Sulsen 2%.
Vyvážená formula šamponu eliminuje podráždění a nepříjemné svědění, léčí pokožku pokožky hlavy, dává vlasům zdravý lesk a dobře upravený vzhled.
Šampon je vyroben na základě technologie, která trvale zabraňuje opětovnému vzniku lupů.
Výsledek: po prvním týdnu použití je viditelným výsledkem snížení tvorby kožního mazu, zdravé a lesklé vlasy bez lupů.
Pro maximální výsledky se doporučuje používat šampony pravidelně v kombinaci s pastou Sulsen 1% nebo pastou Sulsen 2%.

Indikace pro použití

Šampon Sulsen se doporučuje pro snížení tvorby kožního mazu a úplného vymizení lupů.
Šampon odstraňuje svrbení a podráždění pokožky hlavy, uzdravuje ji a také vlasy jsou měkké, hedvábné a zdravé a dobře upravené. Funkce nástroje je, že trvale zabraňuje lupům.

Způsob použití:
Šampon Sulsen naneste na vlhké vlasy a pěnu. Masáž šamponu jemně do vlasové pokožky u vlasových kořenů po dobu 3 minut, pak důkladně opláchněte teplou tekoucí vodou. Opakujte postup.
Doporučení pro použití: vhodné pro časté pravidelné používání v kombinaci s pastou Sulsen a nezávisle.
Pro čištění mohou být vlasy aplikovány nezávisle.
K odstranění seborrhy a jejích účinků se doporučuje používat v kombinaci s pastou Sulsen 1% nebo pastou Sulsen 2%.

Kontraindikace

Kontraindikace k použití šamponu Sulsen nejsou identifikovány. Šampon by neměl být používán s individuální nesnášenlivostí nebo s přecitlivělostí na jednotlivé složky.

Podmínky skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Formulář uvolnění

Šampon Sulsen je dostupný v PET lahvích o objemu 150 ml, které jsou umístěny v krabicích.
A také v sáčcích o objemu 8 ml, v jednom kartonovém pouzdře - každý kus 5 kusů.

Efektivní léčba lupin - šampon Sulsen: recenze, příznivé vlastnosti a účinek na kudrlinky

Včetně televize, mnoho reklam promluví o zázračné léčbě lupů. Většina výrobců tvrdí, že vás mohou zachránit před tímto nepříjemným problémem v jednom postupu, což způsobuje speciální šampon. Ale stojí za to věřit?

Koneckonců, lupiny nejsou kosmetická vada, ale houbová choroba. Stojí za to zacházet nejen s pomocí maskovacích prostředků, ale jednat s příčinným činitelem. Dnes se podíváme na účinný prostředek - šampon Sulsen, dozvíme se o jeho příznivých vlastnostech, způsobu aplikace.

Příčiny lupů

Lupiny jsou onemocnění, které způsobuje houbovou infekci. Houba se nazývá Pityrosporum ovale. Tento mikroorganismus žije na kůži všech, ale pod vlivem různých faktorů je aktivován, což vede k lupům.

Houba se živí mazem produkovaným mazovými žlázami. Násobí se také velmi rychle. Tento proces vede k narušení obnovy, odlupování kožních buněk v oblasti pokožky hlavy. Proto nejsou zcela mrtvé buňky epidermis seskupeny dohromady, tvoří vločky, které se nazývají lupiny.

Faktory, které vyvolávají aktivaci houbové infekce:

 • hormonální selhání v těle;
 • silné nervové napětí;
 • nevyvážená strava (dieta);
 • nevhodné výrobky pro péči o vlasy, časté zbarvení, použití vysoušeče vlasů;
 • porušování vnitřních orgánů.

Všechny tyto negativní faktory přispívají k rozvoji lupů. Když se náhle objeví problém, musíte podstoupit vyšetření celého organismu, abyste vyloučili onemocnění vnitřních orgánů. Pokud problém spočívá v epidermis, šampon Sulsen přijde na záchranu.

Jak vázat stužku stuhou? Viz originální nápady.

Na této stránce jsou napsány pružné vlasy.

Výrobce prostředků

Šampon Sulsen vyrábí ukrajinská společnost Amalgam Lux již více než 10 let. Během této doby se mu podařilo prokázat svou účinnost, vyhrálo srdce mnoha lidí. Díky šampónu se obrovské množství mužů a žen zbavilo lupů, seborrhy, vypadávání vlasů a zbavilo se některých projevů. Tento výrobek lze použít s každým a se všemi typy vlasů.

Složení terapeutického produktu

Složení přípravku obsahuje hlavní účinnou látku - disulfid selenu. Tato látka má různé příznivé vlastnosti:

 • fungicidní. Přispívá k ničení kolonií houby Pityrosporum Ovale, eliminuje epidermis hlavy z příznivého prostředí, ve kterém se mikroorganismus množí;
 • cytostatické. Podstata akce spočívá v normalizaci aktivní práce mazových žláz, takže buňky obnovují svůj obvyklý životní cyklus, na vlasu se už neobjeví žádné bílé vločky;
 • keratolytické. Pomáhá buněčným buňkám v procesu exfoliace, zabraňuje lupům.

Tyto vlastnosti jsou způsobeny účinkem disulfidu selenu na houbu. Při prvním kontaktu látky s mikroorganismem spojuje stěnu houby, zabraňuje její reprodukci. Molekuly aktivní složky se rovněž drží na pokožce hlavy, zabraňují lupům a normalizují sekreci kožního mazu.

Složení produktu zahrnuje další pomocné látky, které zvyšují působení hlavní složky. Proto pravidelné užívání šampónu Sulsen dlouhodobě odstraňuje lupy, zlepšuje vzhled vlasů. Navíc tento výrobek účinně bojuje proti svědění, nepříjemným pocitům.

Sulsen Paste je známá svou nepříjemnou vůní, ale šampon má příjemnou květinovou vůni, jemnou strukturu. Proto, po použití, budou vaše vlasy vyzařovat příjemnou vůni.

Šampon Medical Sulsen se prodává v PET lahvích o objemu 150 ml, který je balen v kartonovém obalu. Můžete také koupit vak na šampon Sulsen (8 ml) pro jedno použití. Tento balíček je velmi vhodný, protože je určen k ochutnávání produktu, je-li produkt vhodný, pak si můžete zakoupit plnohodnotný velký balíček.

Tento lékařský šampon si můžete koupit v lékárenských řetězcích nebo v internetových obchodech. Průměrná cena bude 270 rublů. Produkt stačí na dlouhou dobu, takže se jedná o malou cenu pro zdravé vlasy.

Návod k použití

Léčivý šampon by měl být také vhodně používán, aby se dosáhlo rychlého a dobrého výsledku. Návod k použití:

 • Aplikujte malé množství produktu na vlhké vlasy;
 • Ujistěte se, že produkt pěnu na vlasy, masírujete hlavu světelnými pohyby prstů prstů. Při takových činnostech oloupete velké množství měřicích stupňů, urychlíte efekt použití;
 • nechte šampon na pramene po dobu nejméně tří minut. Přípravek je možné ponechat na vlasu po dobu až 15 minut;
 • pak důkladně umyjte prsteny teplou vodou;
 • Opakujte tento postup znovu pro větší účinnost.

Vliv na vlasy

Kombinace užitečných složek dává terapeutickému šamponu užitečné vlastnosti selenu. Jak tento přípravek ovlivňuje vlasy:

 • posiluje ochranné funkce epidermis, pomáhá eliminovat příznivé prostředí pro reprodukci houbových infekcí;
 • podílí se na práci mazových žláz, normalizuje produkci látky nazývané sebum (sebum);
 • normalizuje životnost kožních buněk. Už se nerozmnožují urychleným tempem, časem k smrti a novým na jejich místo;
 • kudrlinky se stávají živými, mastný lesk zmizí, stávají se zdravými.

Tyto užitečné vlastnosti výrobku se zamilovaly do mnoha lidí.

Kontraindikace

Šampon je považován za drogu a má některé kontraindikace pro použití:

 • Nepoužívejte děti mladší 14 let, těhotné ženy, kojící ženy;
 • nedoporučuje se u lidí s přecitlivělostí na určité složky přípravku.

Po použití někteří lidé pociťují svědění, zarudnutí a alergickou reakci. Mohou dokonce začít klesat prameny. Tyto nežádoucí účinky jsou však zcela vzácné. Pokud se objeví, měli byste okamžitě přestat používat hojivý šampon.

Výhody a výhody

Mnoho lidí, kteří používali šampon Sulsen, zaznamenalo následující výhody tohoto produktu:

 • aktivně bojuje proti lupům, seborrhea, dlouhodobě zmírňuje onemocnění. Míra relapsu je velmi nízká;
 • Tento šampon si může dovolit všechno. Koneckonců, cena peněžních prostředků nenarazí na jednu peněženku;
 • Sulsena účinně zvládne pruritus i po prvním použití;
 • pokud kudrlinky začnou vypadávat, pak tento produkt pomůže vypořádat se s tímto problémem;
 • můžete si vlasy umyt méně často. Ti, kteří si denně vyčistili vlasy, se po použití 2-3x týdně umyjí;
 • zlepšuje vzhled, dává pramenům lesk a hedvábnost.

Podívejte se na účesy pro holky v plesu v mateřské škole.

O výhodách a složení šamponu Selentsin napsané v tomto článku.

Na http://jvolosy.com/uhod/shampuni/bez-sulfatov.html se dozvíte o vlastnostech přírodních šampónů bez síranů a parabenů.

Vylepšení výsledků

Výrobce tvrdí, že použití šamponu s jinými výrobky je mnohem užitečnější. Pod názvem Sulsen uvolňují čistící šamponový peeling, pastu, olej.

Šamponový peeling

Nástroj je určen k boji proti lupům a hlubokému čištění pokožky hlavy. Kompozice obsahuje disulfid selénu, polyethylenové granule. Poslední složka vytváří efekt měkkého loupání, pomáhá odstranit lepivé částice pokožky.

Prodat produkt v balení o objemu 150 ml. Cena jedné láhve je 300 rublů. Aplikujte stejným způsobem jako běžný šampon proti lupům.

Pasta sulsena

Produkt se uvolní 1 a 2% (obsah disulfidového selénu). První možnost je určena pro suché vlasy, druhá pro mastnou. Pastu skladujte v 75 ml zkumavce. Průměrná cena je 90-100 rublů.

Produkt je zaměřen na odstranění pruritu, podráždění, lupů, nadměrného sekrece kožního mazu. Také pasta zvyšuje tón vlasových folikulů, což přispívá ke spuštění růstu vlasů. Tento nástroj obecně léčí vlasy a dává mu čistý vzhled. Jediné mínus těstovin je jeho nepříjemná vůně. Může se však odstranit pomocí následné aplikace balzámového oplachu.

Aplikujte výrobek na čisté, vlhké kudrlinky, držte jej nejméně 15 minut a opláchněte teplou vodou. Nepoužívejte těhotné ženy, ty, kteří mají individuální nesnášenlivost s přísadami. Doporučuje se používat v kombinaci s terapeutickým šamponem.

Zdravý olej

Výrobce doporučuje použít speciální léčivý olej Sulsen pro intenzivní kontrolu lupů. Obsahuje užitečné oleje:

 • kolečko;
 • olivový;
 • nork;
 • výtažky z plodů mořského;
 • horká paprika;
 • levandule ether.

Komponenty nasycují folikuly esenciálními živinami, zejména Omega-3, Omega-6, vitamíny A, F, E a další mikroelementy.

Díky vylepšené výživě vlasy přestanou vypadávat a stávají se silnými a pružnými. Uvolňování mazu je také normální. Levandule a papriky zvyšují průtok krve do pokožky a pomáhají ostatním prospěšným látkám proniknout hluboko uvnitř. Proto se hojení chloupků vyskytuje zevnitř. Jádro každého zvlnění je posíleno, poškození se uzdravuje.

Obecně platí, že olej má pozitivní účinek na vlasy, a to nejen s lupinami, ale také zrychluje růst vlasů, zvyšuje lesk a hustotu pramenů. Cena výrobku je 300 rublů na balení (100 ml).

Nástroj je velmi ekonomický, na jedno zasedání budete potřebovat pouze 7-10 kapek. Zahřejte požadované množství éteru, protřepte pokožku hlavy. Zahřejte hlavu balíčkem, běžným ručníkem. Po 2 hodinách by měly být vlasy omyty šamponem. Opakujte manipulaci každé čtyři dny. Léčba je jeden měsíc.

Reakce na hojivý šampon Sulsen pozitivní. Existují osamělé recenze, že po aplikaci se objevilo svědění a zarudnutí. To jsou však velmi vzácné případy, protože někteří lidé před použitím neprovádějí test citlivosti.

Analogy produktů

Není možné vyměnit užitečný nástroj, ale existuje několik podobných výrobků, které také účinně bojují proti lupům:

V lékárně najdete mnoho dalších prostředků, ale vybírejte výrobky léčivé povahy. Kozmetické šampony budou problém pouze maskovat, ale nebudou to vyléčit.

Video - přehled šamponu a pasty Sulsen proti lupům:

Líbí se vám tento článek? Přihlaste se k odběru aktualizací stránek prostřednictvím RSS nebo zůstaňte naladěni na Vkontakte, Odnoklassniki, Facebook, Twitter nebo Google Plus.

Přihlaste se k aktualizacím prostřednictvím e-mailu:

Řekněte svým přátelům!

1 KOMENTÁŘ

Těstoviny "Sulsena" mnozí se nelíbí, ale marně. Ano, jak již bylo zmíněno, vůně není nejjemnější. Tento produkt však obzvlášť čistí pokožku hlavy. Když jsem se rozhodla posílit vlasy pomocí speciálních přípravků ve formě ampulí, které je třeba vložit do vlasových kořenů, lékárník v lékárně mi doporučil, abych Sulsen vzal. A skutečně produkt z ampulí začal pracovat mnohem lépe, pokud byl aplikován po vyčištění vlasů se Sulsenou.

Pro Více Informací O Suché Vlasy