logo

Forewarned znamená ozbrojené: seznam šamponů bez síranů, parabenů a silikonů, jak běžných, tak i profesionálních značek

Móda pro použití výrobků bez parabenů, síranů a silikonů je zcela srozumitelná. Ekologické v kosmetice se opravdu potýká s poškozením vlasů, pečováním, léčením. Porovnáme-li výsledky, je zřejmé, že pozitivní účinky šamponů bez škodlivých složek na vlasy a pokožku jsou mnohonásobně větší. Takže zvážit, jaké prostředky pro umývání hlavy neobsahují škodlivé látky.

Vážení čtenáři! Naše články vyprávějí o typických způsobech řešení právních otázek, ale každý případ je jedinečný.

Pokud chcete vědět, jak řešit přesně váš právní problém - stačí zavolat, je to rychlé a zdarma!

Jak ověřit sírany, parabeny a silikony?

Všichni jsme slyšeli, že parabeny jsou škodlivé, ale samolepka bez parabenu neříká pravdu ve všech případech. Ve složení byste měli hledat:

 • ethyl-, methyl-, butyl-, propyl-, benzylparaben;
 • sorbát draselný, bronopol;
 • hydroxybenzoát, hydroxybenzoát, parahydroxybenzoát;
 • močovina;
 • propagin, metagin;
 • benzoát sodný, formalin;
 • kyselina benzoová, triklosan;
 • chlor, chloridy;
 • bromu

Mezi škodlivé sírany patří:

Zvažte nejnebezpečnější z nich:

 • cyklopentasiloxan;
 • cetearyl methicon;
 • stearoxydimethikon;
 • stearyldimetikon;
 • dimeticonol;

Seznam šamponů bez škodlivých látek

S přirozeným složením

 1. Botanicus. Jedná se o dobrý český výrobek, který dokáže očistit pokožku hlavy, uklidnit. Pěna je obtížná, ale kudrlinky jsou dobře umyté. Existuje několik řádků pro různé typy vlasů.

Organické šampony mohou být používány k umytí kudrlinky každý den.

 • Natura Siberica. Známá značka z Ruska s minimálním obsahem syntetických složek. Jedinečné přírodní dárky, léčivé výtažky z rostlin Sibiře a Dálného východu dokonale léčí vlasy. K dispozici jsou kosmetika pro všechny typy vlasů.
 • Yves Rocher. Docela populární značka. Přes přírodní složení se pěna velmi snadno získává.

  Struktura šamponů je příjemná, s jemnou vůní. Spotřeba je ekonomická. Výrobce tvrdí, že produkt nepoškozuje životní prostředí, jemně čistí vlasy a pokožku.

 • Hauschka. Šampon této značky obsahuje přírodní prvky a oleje. Pomáhá obnovit vlasy, normalizovat mazové žlázy pokožky.
 • Aubrey Organics.

  Tyto fondy získaly řadu certifikátů mezinárodního standardu, které potvrzují vysokou kvalitu zboží. Neobsahují laurylsulfáty, chemikálie, parabeny a silikony. Vhodné pro majitele citlivé kůže a alergie. Avalon Organics. 70% tohoto organického šamponu je přírodního původu.

  Neexistují žádné syntetické vonné látky, parabeny, SLS, barviva, těžké konzervační látky.

  Profesionální značky

  Existují také profesionální značky, jejichž složení neobsahuje parabeny a sírany:

   Kosmetika MULSAN.

  Jedná se o slavnou značku z Ruska. Produkty společnosti mají nejbezpečnější složení, kosmetika neobsahuje SLES, SLS, PEG, kokosulfát, parabeny, silikony atd. Freederm

  Vhodné pro použití profesionály a domácí použití. Zbavuje lupy, je hypoalergenní, pomáhá udržovat normální pH pokožky hlavy. Davines.

  Jedná se o linii pro ztenčení kudrlin, které jsou vystaveny stresům z barvení a vlivu chemie. Vynikající vlasy. Kompozice obsahuje fytoaktivní látky echinacea, mnoho koncentrovaných olejů.

  Značky organického šamponu obsahují řady pro všechny typy vlasů a zbavují se různých problémů. Logona.

  Tato řada se již dávno stala rolí vlasových výrobků, které ztratily svůj lesk. V rámci toho jsou různé koktejly z bylin, Goji bobulí, vervain, kávová zrna, citrónový balzám atd. Biotique.

  Šampony této značky se liší přirozeným původem. A obsah různých bylin a hnědých řas dodá lesk a zářit na kudrlinky. Alterna Caviar.

  Jedná se o elitní produkt s extraktem černého kaviáru a mořským hedvábím. Vyrobený šampon v Japonsku, vhodný pro použití každý den. Macadamia přírodní olej.

  To je nejlepší volba pro ošetření vlasů, regeneraci jejich struktury. Základem kompozice je vzácný olej arganu a makadamie. Přírodní složky obsahují mnoho účinných látek.

  Pro mastné vlasy

  1. Kapous šampon. Řádek "Léčba".

  Jemně očistěte nečistoty, odstraňte lesk, upravte funkci žláz. Oranžový extrakt pomáhá regenerovat buňky, snižovat záněty, snižovat tvorbu tuků. Profilactická série.

  Čistič pro mastné kadeře. Vytvořeno pro jemné čištění. Normalizuje tvorbu tuku, uklidňuje a snižuje zánět. Vyvážená kompozice reguluje funkci kožních žláz, zlepšuje vzhled vlasů. Biologický extrakt z oranžové obsahuje mnoho užitečných látek. Botanicus.

  Výrobky pro mastné vlasy od tohoto výrobce obsahují výtažky levandule. Yves Rocher.

  Čisticí šampon pro vlasy náchylné na tuk. Jako součást obsahuje kopřivu, která dokáže regenerovat rovnováhu vody a tuku v kůži, vyčistí přebytečný tuk. Natura Siberica. Šampon "Objem a vyvážení".

  Péče o mastné vlasy bez objemu. Složení šamponu obsahuje mnoho rostlinných složek. Jednou z důležitých látek je cedr elfů. Pomáhá šampónu aktivně obnovovat strukturu kudrlin, aby zajistila jejich pomp. K dispozici také jako arktický výtažek z maliny.

  Pro barevné kadeře

  • Yves Rocher. "Ochrana a lesk barvených vlasů."

  Obsahuje extrakt z hlohu kvůli jeho neuvěřitelným antioxidačním vlastnostem. Tato rostlina je schopna chránit kudrlinky před sluncem, radikály, které ničí keratinovou složku vlasů. Natura Siberica. Šampon "Ochrana a lesk".

  Vhodné pro poškozené a barvené vlasy. Nástroj má lahodné citrusové vůně. Kompozice je nasycena včelím voskem, radolí růže, výtažkem sójových bobů. Davines.

  Zvláštní řady pro vlasy, které procházejí barvením, zahrnují esenciální oleje a echinacea. Je to profesionální značka. BC Color Save šampon.

  Tento nástroj od německého výrobce je zařazen do seznamu nástrojů bez škodlivých součástí pro barevné vlasy.

  Recepty babičky Agafyy

  Tyto šampony jsou považovány za rozpočtové hypoalergenní formulace s pozoruhodným čisticím účinkem, mírným účinkem na vlasy a pokožku. V kompozici lze nalézt:

  1. komplexy vitamínů;
  2. enzymy;
  3. ovocné kyseliny;
  4. rostlinné výtažky;
  5. éterické oleje.

  Složky snadno pronikají hluboko do struktury vlasů a léčí je.

  Série běloruských výrobků

  • Série "tajemství přírody" od značky BELKOSMEX.

  Výrobky jsou založeny na přírodních složkách: extrakt z pšeničných klíčků, rostlinné a ovocné výtažky, med, pivovarské kvasnice, bílkoviny.

  Spotřeba přírodního šamponu bude skvělá, protože neexistují žádné chemické pěnivé činidla. "Lux Keratin" od společnosti Belita-M.

  Tato řada rychle vyléčí vlasy, aby svítila. Výrobky obsahují hydratační látky a živiny, neobsahují parabeny, silikony a sulfáty. "Průběh hlubokého čištění" od společnosti ViTex.

  Tato sada neobsahuje škodlivé součásti. Je speciálně vytvořen pro hluboké čištění vlasů z vysrážených solí a chloru. Profesionální organická péče o vlasy.

  Tato série obsahuje pouze přírodní ingredience. Mezi ně patří: vitamíny a oleje, rostlinné extrakty, fytokeratiny, aminokyseliny, betain.

  Šampon proti lupům:

  1. od značky Freederm;
  2. v sestavě Logona;
  3. Šampon proti lupům z oblasti Natura Siberica;
  4. lupiny z Yves Rocher granátu;
  5. Kapózní léčba a profilaktická řada na bázi oleje z čajovníku.

  Jak vypadají na fotografii?

  Nejlepší a levné mytí hlavy

  Z těch nejlepších značek je třeba zdůraznit:

  • Alterna Caviar;
  • Macadamia přírodní olej;
  • Avalon Organics;
  • Logona;
  • Freederm;
  • Yves Rocher;
  • Natura Siberica;
  • Kapous;
  • Recepty Babička Agafi.

  Pokud jde o přístupnost, vedou tyto značky:

  1. Grandma Agafya recepty - od 85 rublů na láhev 350 ml;
  2. Natura Siberica - ze 110 rublů. pro 280 ml;
  3. Yves Rocher - ze 270 rublů na 300 ml;
  4. Kapous - od 380 rublů. pro 250 ml.

  Organické produkty bez síranů, parabenů a silikonů nedávají odolnou pěnu. Ale po několika aplikacích je poznamenán pozitivní účinek přírodních složek na vlasy. Po úplném vyloučení zámků škodlivých látek začnou leskat přírodní krásou a zdravím.

  Šampony bez laurylsulfátu sodného

  Samozřejmě úkol šamponu k čištění a posílení vlasů. Ale ve většině případů hraje úplně jinou roli. V průměru pro každou osobu používá 1,5 litru šamponu. A díky tomu se do našeho těla dostávají nejen přírodní bylinkové doplňky a oleje, ale také laurylsulfát sodný.

  Je to škodlivé? A pokud ano, kolik? Existují šampony bez laurylsulfátu sodného?

  Sírany v šamponech

  Vezměte si svůj oblíbený šampon a pečlivě si přečtěte jeho složení. Vsadím se, že první v seznamu složek bude buď SLS, nebo SLES, nebo ALS nebo ALES. To není nic víc než promývání základů šamponu. A z chemického hlediska - obvyklé sulfáty. Může chemie prospěch tělu? Ve většině případů samozřejmě ne. A sulfáty nejsou výjimkou.

  Přidání sulfátů do šamponu je nejsnazší způsob, jak dosáhnout husté pěny, stejně jako odstranit mazu z vlasů a pokožky hlavy. A nejlevnější způsob. Koncentrace síranů v šampónu je odlišná: v produktech je více v oleji a méně o suché a normální vlasy. SLS a SLES jsou používány v dražších šamponech a ALS a ALES jsou levnější. Hledání šamponu bez síranu sodného, ​​ani ve velkém nákupním centu, není snadný úkol!

  Dlouho se věřilo, že sírany v kosmetice jsou jedním z faktorů, které provokují vývoj rakoviny. Ale v roce 2000 byla publikována zpráva v oficiálním časopise American College of Toxicology, která rozptýlila tento mýtus.

  Dlouhodobé studie ukázaly, že sulfáty nejsou karcinogenní. Zdá se, že můžete snadno dýchat a pokračovat v užívání svých oblíbených šamponů obsahujících sírany. Ale to není tak snadné! Přemýšleli jste někdy o tom, proč po použití tohoto nebo toho léku máte svědivou kůži, alergie a vaše vlasy jsou matné a křehké? A tady se opět vracíme k síranům a jejich vlivu na naše zdraví.

  Vědci prokázali, že vysoká koncentrace sulfátů v šamponech může dráždit pokožku a sliznice očí a pronikání těchto látek do těla může vést nejen k poškození orgánů dýchacího systému, ale také k poruchám mozku.

  Laurylsulfát, laurát síranu sodný, laurylsulfát amonný - jaký je rozdíl?

  Jak jsme zjistili, nejběžnějšími sírany v našich šamponech jsou SLS a SLES. Oni jsou často zmateni, ale ve skutečnosti jsou to dvě různé složky, které se liší nejen jejich chemickými vlastnostmi, ale také stupněm ohrožení organismu.

  Laurylsulfát sodný nebo laurylsulfát sodný SLS je cenově výhodný detergent pocházející z kokosového oleje a oleje. Jedná se o nejnebezpečnější složku vlasových šamponů. Velmi rychle odstraňuje tuky z jakéhokoli důvodu a také dokonale pěny. Proto je v průmyslu široce využíván pro odstraňování tuku v garážích a garážích, odmašťování motorů a v mycích prostředcích.

  SLS je také nepostradatelná pro kosmetický průmysl. S jeho pomocí, ve vědeckém výzkumu a na kosmetických pracovištích způsobují při různých experimentech podráždění pokožky lidí a zvířat. A pak test nové léky pro léčbu takových podráždění.

  Vědci na Lékařské fakultě univerzity v Gruzii provedli studie, které ukázaly, že SLS velmi rychle vstoupí do lidského těla skrze kůži, vstoupí do očí, jater, ledvin, srdce a mozku osoby a zůstane tam dlouho. Stejný výzkum naznačuje, že SLS je schopen změnit naše proteinové složení v očích a způsobit kataraktu.

  A ještě jedno "překvapení" tohoto síranu: může způsobit vývojové zpoždění u dětí. Zdá se mi, že je to již dost natolik, že trvale opustí používání šamponů, které obsahují laurylsulfát sodný. A "bonus" z tohoto sulfátu: přispívá k vypadávání vlasů, zničení vlasových folikulů, stejně jako vzhledu lupů. Myslím, že otázky týkající se "bezpečnosti" SLS již nevyplývají.

  Vezměte prosím na vědomí, že někteří výrobci maskují tento síran s krásným názvem "přísady odvozené z kokosových ořechů". Moje rada: Vyhněte se takové kosmetice, pokud jejich kvalita není potvrzena mezinárodními certifikáty kvality.

  Laureth sulfát sodný (Sodium Laureth Sulfate nebo SLES) - přísada používaná v šamponech a sprchových gelech pro tvorbu pěny. Také jako SLS je velmi levné a tvoří základ mýdla v kosmetice. Používá se jako zahusťovadlo šamponu k vytvoření iluze drahého nástroje. SLES se používá v textilním průmyslu jako smáčedlo. Podle míry poškození našeho těla je laureth poněkud nižší než lauril. Vědci ji však označují za jednu z nejnebezpečnějších chemikálií v kosmetice. SLES způsobuje silné podráždění sliznic.

  Vzhledem k tomu, že se tato látka používá nejen v šamponech, ale také ve sprchových gelech a intimních hygienických výrobcích, měli byste vědět, že SLES umývá přírodní ochrannou vrstvu pokožky, což značně snižuje odolnost našeho těla vůči bakteriím. Lauret je vynikajícím dirigentem toxických látek. Snadno vstupuje do sloučenin s dalšími složkami, tvoří dusičnany a dioxiny a velmi rychle je přenáší do všech orgánů. SLES je vysoce alergenní, proto je zcela kontraindikován těhotnými ženami a dětmi.

  ALS a ALES jsou ammonium lauryl a laureth sulfát. Tyto sírany se velmi rychle rozpouštějí ve vodě a dobře pěnou. Proto jsou často používány v kosmetických přípravcích, jako jsou šampony nebo sprchové gely. Molekuly těchto látek jsou velmi malé, takže snadno pronikají přes kůži do těla. Velmi agresivní, jsou karcinogenní. Naštěstí se amoniumlaurylsulfáty ALS a ALES používají v kosmetice mnohem méně často než jiné sulfáty.

  Šampony bez sulfátu: jaké je použití?

  Alternativou šamponů se sulfáty je pouze přírodní a organická kosmetika. Kvalita jakéhokoli organického kosmetického přípravku je zpravidla potvrzena mezinárodním certifikátem. Výrobci Denní kondicionér nahrazuje sulfáty rostlinné složky: ether sulfosukcinátů (Lauret sulfosukcinát), laurylsulfát glukosidu (lauril glukosid), kokoglyukozid (cocoglucoside), odvozené od kokosového oleje a glukózy. A i když názvy těchto náhradníků také "dávají" chemii, ale můžete si být zcela jisti jejich bezpečností a organickou povahou.

  Shrnutí: Co je použití šamponů bez lauryl a laureth sulfátu? Šampony bez sulfátu:

  • Neporušujte přirozené prostředí těla, nevysušujte ani dráždí pokožku;
  • Riziko lupy plešatosti, akné, oční onemocnění je minimalizováno;
  • Neexistuje žádné riziko pro zdraví dětí;
  • Vlasy budou tlusté a silné, méně křehké, neztratí barvu;
  • A přesto: výroba šamponů bez sulfátů znečišťuje životní prostředí mnohem méně!

  Vezměte prosím na vědomí, že šampony, které obsahují přírodní detergentní základy, nepenují tak intenzivně jako šampony obsahující sírany. Ale to neznamená, že tato kosmetika očistí vlasy horším.

  Špičkové šampóny bez síranů:

  Šampony bez síranu Natura Siberica

  Natura Siberika je jediná ruská značka, jejíž kvalita je označena certifikátem ICEA. Celá řada šamponů nezpůsobuje alergie nebo svědění pokožky hlavy. Mnoho zákazníků v jejich recenzích píše, že po pravidelném používání kosmetiky z této značky méně vlasy špinavé, což vám umožní odklonit se od denního šamponu. Samozřejmě, to neznamená, že špína se bude držet na vašich vlasech méně. Ale nesulfátové šampony umožňují regulovat tvorbu kožního mazu, což znamená, že vaše vlasy dostávají méně tuku. Přemýšlejte o tom, protože před 20 až 30 lety jsme my vlasy jednou jednou týdně umyli a zároveň vypadali skvěle vlasy. A to vše proto, že SLS a SLES nebyly dosud používány v našich šamponech.

  Nejoblíbenější šampony bez síranu Natura Siberica

  1. Šampon pro unavené a slabé vlasy
  2. Ochrana šampónu a lesk pro barvené a poškozené vlasy
  3. Neutrální šampon pro citlivou pokožku hlavy

  Šampony bez laurylsulfátu "Recepty babičky Agafyy"

  Na internetu najdete téměř stejný počet obou příznivců a odpůrců produktů této ruské kosmetické továrny. Ale nikdo nemůže argumentovat skutečností, že v této kosmetické lince existuje řada nesulfátových šamponů. Nejdůležitějším problémem při používání těchto kosmetických přípravků je, že se vlasy na organickou hmotu zvykají velmi dlouho. Ale počkejte pár týdnů a vaše vlasy vás potěší obnovenou barvou a silným objemem.

  Nejoblíbenější šampóny bez síranů Recepty babičky Agafyy

  1. Šampon vlasové řady: Black Agafya Šampon proti lupům
  2. Šamponové vlasy Série: Hot-voda Agafya každodenní šampon
  3. Šampon proti vypadávání vlasů založený na pěti mydlových bylinkách a infekci lopuchu

  Šampony bez sloganu LOGONA

  Lagon je německá značka, jejíž výrobky jsou certifikovány společností BDIH. Tato značka kvality automaticky vylučuje použití sulfátů nebo parabenů jako složek. Šampony této značky se často používají jako lék na vlasy. Vyberte ten správný výrobek pro váš typ vlasů a vyřešte přesně váš problém: zlomení vlasů, lupy, suché nebo mastné vlasy apod.

  1. Bambusový krémový šampon
  2. Šamponový objem s medem a pivem
  3. Juniper šampon pro lupy

  Šampony bez sodného laureth sulfátu Aubrey Organics

  Aubrey Organics šampóny pro obchodní značky: jeden seznam mezinárodních certifikátů potvrzujících kvalitu výrobků mluví sám o sobě: NPA, BDIH, USDA. Tyto certifikáty bez výjimky zakazují používání chemie v kosmetice. Proto můžete bezpečně koupit šampony této značky! Podle výrobce (což mimochodem podporuje zákaznické recenze), všechny výrobky této značky jsou vhodné pro osoby s citlivou a alergickou kůží.

  1. Šampon na ošetření vlasů na zelené čaje Šampon na ošetření zeleného čaje
  2. Plavci normalizující šampon pro aktivní životní styl (normalizující šampon pro aktivní životní styl)
  3. GPB-Glycogen Protein Balancing Shampoo (Glykogen Protein Balanced Shampoo)

  Bezbarvý dětský šampon bez síranu

  Pro mnohé mumie je nesmírně důležité najít bezsulfátový dětský šampon - koneckonců to neškrtí oči dítěte, takže dítě není vystaveno riziku kožních onemocnění (např. Ekzém). Dokonce i když jste si už koupili šampon bez síranu, nedoporučuji jej používat k umytí vašeho dítěte. Kůže dítěte je mnohem jemnější a častěji citlivá na alergické reakce. Níže je seznam šamponů bez sls speciálně určených pro děti.

  1. Ano, pro miminko mrkev Vůně bez šamponu a mytí těla
  2. Avalon Organics Šetrně lakovaný šampon Mytí těla
  3. Baby Bee Shampoo a Wash

  Jak můžete vidět, naše šampony jsou doslova plné nepříjemných překvapení. A nejen šampony, sírany také obsažené v sprchových gelech, tekutých masech a zubních pastách. Proto před nákupem, pečlivě přečtěte si jejich složení, věnujte pozornost dostupnosti mezinárodních certifikátů kvality. Ještě lepší, udělejte šampon doma s vlastními rukama - protože to je jediný způsob, jak si být 100% jistý jeho bezpečí a kvality.

  Sledujte video na téma: Habitat. Šampon na hlavě

  Šampony bez sulfátu - tajemství zdravých vlasů

  Bezsulfátový šampon je detergent charakterizovaný nepřítomností parabenů, silikonů a dalších povrchově aktivních látek. Seznam oblíbených výrobků pro vlasy, který je uveden v tomto článku, pomůže určit výběr kosmetiky, který je pro vás vhodný.

  Co je bezsulfátový šampon?

  Šampony bez sulfátu mohou pomoci zdravé a lesklé vlasy. V jejich složení existují pouze přírodní složky, které nezpůsobují podráždění pokožky, dobře se čistí a nenechávají prameny.

  Je povoleno používat následující postupy: barvení, laminování, rovnání keratinu. Prezentovaný seznam produktů bez síranů vám pomůže udělat správnou volbu, abyste zapomněli na problémy s kudrlinami.

  Seznam nejlepších šampónů na vlasy bez sulfátu

  Každý kosmetický přípravek má své vlastní složení. Na štítcích šamponů můžete často vidět zkratky písmen: SLS, SLES, ALS a ALES. To znamená, že tento výrobek obsahuje parabeny, sulfáty. Tyto látky agresivně ovlivňují kudrlinky a pokožku hlavy.

  Vyvolávají vzhled rozštěpených konců, zvyšují obsah tuku pramenů, hromadí se v těle (a prakticky se nevylučují játry) a negativně ovlivňují stav imunitního systému jako celku. Kromě toho obsahují sírany jeden. Mají silné vlastnosti rozpouštějící tuky, čistící a pěnivé vlastnosti. Ale víc minus.

  Nedávno byly nahrazeny konvenčními prostředky nesulfátové šampony.

  V takové přírodní kosmetice na vlasy jsou neškodné složky: monoglyceridy, betainy, bílkoviny, vitamíny, esenciální oleje a další přírodní složky.

  A namísto konzervačních látek používala kyselina citronová nebo kyselina sorbová.

  Organické šampony mají celou řadu výhod:

  • neovlivňují vyvážení tuku v pokožce;
  • nezpůsobují alergie;
  • nezlikvidujte nátěr;
  • Vhodný k použití po vyrovnání keratinu.

  Ale nedokážou se dobře vyrovnat se zbytky nosných prostředků. Proto těm, kteří často používají gely a laky, se někdy doporučuje používat sulfátové šampony.

  Téměř každá známá značka má řadu přírodních produktů. Některé z nich jsou vytvořeny pro profesionální použití, jiné mohou být použity doma.

  Podívejte se na seznam kvalitních kosmetických přípravků vysoké kvality od různých výrobců. Při výběru věnujte pozornost tomu, na jaký typ vlasů je určen.

  Capus

  Výrobky společnosti Capus získávají popularitu. Společnost vyrábí profesionální kosmetiku pro všechny typy vlasů. Jako součást šamponů nejsou žádné sírany, ale najdete mnoho vitamínů, aminokyselin, rostlinných extraktů.

  Poptávka na internetu používá několik řádků:

  1. Vůně zdarma. Série obsahuje 3 produkty. Biotin šampon brání předčasnému nadýmání a plešatosti, urychluje regeneraci pokožky hlavy. Kosmetika s keratinem je určena k použití po chemickém ošetření, barvení nebo při pravidelném používání vysoušečů vlasů, sýrů, žehliček. Složení zvlhčovače obsahuje arganový olej, který má také protizánětlivý účinek.
  2. Kapous Professional - energetický šampon s mentolem. Poskytuje jemné čištění bez narušení struktury pramenů. Výhodou je, že může být použita jak pro tuk, tak pro suché kadeře. Koncentrovaný kapus z této linie se obvykle používá před postříkáním vlasů, biolaminací nebo po maskách na bázi oleje. Odstraňuje zbytky stylingu a dalších nečistot.
  3. Ochranná linka. Ti, kteří často mění obraz, by se měli podívat na produkt navržený speciálně pro barevné vlasy. Obsahuje mnoho přírodních prvků: mléčné bílkoviny, vitamín E, pšeničné bílkoviny. Tyto komponenty obnovují vlasové folikuly a přispívají k dlouhotrvajícímu zachování sytých barev. Můžete si vybrat šampon pro vytvoření hlasitosti. Aminokyseliny a bílkoviny z bavlny posilují tenké vlasy a dodávají jim lesk. Pro denní použití je vhodným prostředkem na ošetření vitamínů skupiny B, PP, E a stopových prvků (hořčík, vápník, draslík). Toto je skutečný opevněný koktejl.
  4. Série je určena pro problematické kadeře. V případě výpadku budou odrůdy s extraktem chmele. A extrakt z oranžové čistí mastné vlasy dobře. Chcete-li bojovat proti lupům, vyberte produkt s pyrithionatem zinečnatým, terpenoidy a olejem z čajovníku.

  Šampóny bez sulfátu značky Kapous - jemná péče za dostupnou cenu. Jejich cena v obchodech se pohybuje v rozsahu 250-300 rublů.

  Estelle

  Profesionální kosmetika pro vlasy ruské značky Estel je známa nejen u nás, ale i v zahraničí. Ve výrobcích značek jsou chemické složky nahrazeny organickými látkami: aminokyselinami, bílkovinami, rostlinnými extrakty, vitamíny.

  Produktová řada obsahuje několik typů:

  • Profesionální otium Aqua Mild. Moisturizer. Doporučená pro suché vlasy. Místo škodlivých složek jsou přítomny aminokyseliny a betain. Výrobek nejen zvlhčuje, ale také dodává lesku na prameny, zjemňuje je, zlepšuje česání.
  • Estel Otium iNeo-Crystal. Šampon je určen speciálně pro laminovanou péči o vlasy. Zpevňuje ochranný film, čímž chrání před negativními vnějšími faktory.
  • Jedinečný otium. Proteiny, laktóza a mléko ve složení vlasových folikulů probouzejí jejich aktivitu, což vede ke zlepšení růstu vlasů. Mohou být použity jak ženami, tak i muži. Podle recenzí je produkt účinný a proti lupům. Tento bezsulfátový šampon jemně čistí kudrlinky a neubližuje jim. Vhodné pro suché a mastné vlasy.

  Značka šamponů našla své použití v kosmetických salonech, ale je také vhodná pro domácí použití. Můžete je zakoupit pouze ve specializovaných prodejnách. Cenový rozsah - od 450 do 750 rublů za 250ml.

  Matrix

  Americká značka Matrix vytvořila profesionální kadeřníka A. Millera. Produkty společnosti získaly po celém světě sympatie, neboť finanční prostředky jsou obohaceny o velké množství organických složek. Nečistí pouze vlasy bez poškození jejich struktury, ale také zvlhčují, obnovují a posilují.

  Nejznámější sérií je Biolage. Obsahuje přírodní kosmetiku pro kadeře, která řeší různé problémy:

  1. Biolage Colorlast. Šampon bez sulfátu určený pro barevné vlasy.
  2. Biolage Hydrasource. Kosmetický výrobek bude spásou pro majitele suchých, křehkých pramenů. Aloe extrakt nasytí žárovky vlhkostí, poskytuje měkké kadeře.
  3. Biolage Volumebloom. Kosmetika pro ty, kteří nemají hlasitost. Výsledek použití - nádherná kadeřnice bez váh.
  4. Biolage Keratindose. Dobrá volba pro majitele kudlanky. Díky speciálně vyvinutému složení Pro-Keratin a přírodnímu hedvábnému extraktu se vyhlazuje a obnovuje.
  5. Biolage Fiberstrong. Zde je další inovace - molekuly Iltra-Silanu. Jejich působení zvyšuje extrakt z bambusových stonků. Výsledkem je, že keratinózní sloučeniny jsou obnoveny ve struktuře vlákna. Kudrlinky se stávají silnými, rozdělené.
  6. Biolage Exquisite Oil. Oleje z 2 exotických rostlin (Tamanu a Moringa) stimulují růst vlasů a vyživují žárovky.
  7. Biolage Sunsorials. Šampon pro obyvatele regionů s horkým klimatem. Ceramidy, vitamíny, proteiny obsahují UV filtry, takže jsou dobře chráněny před slunečním zářením. Tento nástroj lze využít při relaxaci u moře.

  Výrobky společnosti jsou profesionálními kosmetickými výrobky. V běžných supermarketech nelze zakoupit. Ale je tu nakupování online. Většina z nich nabízí široký sortiment a zaručuje rychlou dodávku. Ceny se mohou pohybovat od 700 rublů na 250 ml až 1 700 rublů na 1000 ml.

  Recepty babičky Agafyy

  Ekologickou kosmetiku nelze představit bez domácího šamponu značky Grandmother Agafia. Výrobky vyrábí společnost "First Solution", která používá pouze přírodní ingredience. Namísto sulfátů, které poskytují hojné pěnění, se do produktů přidává kořen mýdla. A roztavená voda se používá jako kapalná báze. Je čistší a měkčí než pružina.

  Dobré přijaté recenze:

  • "Sibiřský šampon №1". Obsahuje mnoho užitečných složek: propolis, centaury, dýně, cédrový esenciální olej. Snadno čistí prameny z prachu a nadbytečného tuku, aniž by je sušil a dával lesk.
  • "Zpevňující cedr". Kompozice obsahuje extrakty z 18 léčivých bylin. Původně vyvinutý pro lázeň, ale může být také používán s neustálým mytím hlavy. Vhodný pro barevné vlasy: zachovává dlouhou dobu barvu, zesiluje strukturu vlasů, zabraňuje vzniku lupů.
  • "Agafya silný šampon." Mezi přísady patří med, mýdlo, lopuchový olej, lopuchový olej, extrakty ze 17 rostlin. Nástroj stimuluje růst a hydratuje pokožku hlavy.
  • "Tar". Na rozdíl od očekávání neexistuje nepříjemný zápach. Naopak, produkt má delikátní, nenápadnou vůni loukových bylinek. Vychází dobře se seborrheou a lupinami.

  Bezsulfátové šampony značky "Recepty babička Agafi" snadno najdete v běžných obchodech. Jejich cena začíná od 50 rublů za 350 ml.

  Avon

  V řadě Avon jsou šampony bez sulfátu představovány pouze dvěma pozicemi.

  V katalogu najdete:

  1. Avon "2 v 1": šampon a máchání. Ve výrobě kosmetické techniky byla použita technologie Advanced Shield. Má spíše impozantní seznam užitečných složek, mezi které patří proteiny, mořské výtažky, pantenol. Kroužky s dělenými konci, vlasy vlasy hedvábné, posiluje kořeny.
  2. Avon "Mitsillyarny vyjasnění". Vzhledem k nepřítomnosti síranů v přípravku nedochází vůbec k pěnění, okamžitě se vstřebává do pokožky. Poskytuje bazální objem, snadno se vypláchne, prameny vypadají dobře upravené, netlačte, je zde laminovací efekt.

  Recenze zákazníků jsou nejednoznačná. Mnozí říkají, že šampon je rychle spotřebován, protože kvůli nedostatku mýdlových pěn je nutné velké množství produktu. Cena: 350 rublů pro malou láhev 250 ml.

  Elsev

  Společnost L'Oreal Paris již dlouho našla své fanoušky v Rusku. Její laboratoře neustále vyvíjejí nové vzorce. Značka nepřekročila pozornost a nesulfátové šampony.

  Tento furový způsobil novou řadu Elseve Low Shampoo. V tomto řádku je několik produktů:

  • "Luxusní 6 oleje." Uspokojí majitele suchých vlasů. Sulfáty v kompozici chybí, ale existují oleje ze 6 vzácných květin. Šampon čistí a vyživuje pokožku hlavy. Po jejím použití mohou být prameny lehce česány.
  • "Úplné zotavení 5". Další nástroj, který umožňuje obnovit poškozené kadeře. Obsahuje extrakt z nektátu, bramborový škrob. Struktura je krémová, perleťově zbarvená. Šampon pěny, ale nestačí.
  • "Expert barev". Jemně čistí barvené vlasy, zajišťuje ochranu barev, udržuje odstín nasycený po dlouhou dobu. V kompozici jsou UV-filtry (A a B).

  Všechny výrobky této řady z "Elsev" jsou vyvinuty podle vzorce "3 v 1". Zajistěte čistění, péči a obnovu.

  Jaký šampon bez síranů a parabenů si vybrat?

  Při výběru vhodného nástroje doporučujeme věnovat pozornost několika faktorům:

  1. Složení. Skutečnost, že šampon je bez síranů, neznamená, že je absolutně neškodný. Kosmetické výrobky s přírodními přísadami mají krátkou skladovatelnost. Proto se k nim často přidávají konzervační látky. Tyto chemikálie také mají nepříznivý vliv na prameny. Proto je vhodné vybrat odrůdy s organickými přísadami. Například s kyselinou citronovou.
  2. Odoranty. Alergie trpí určitě výrobkem s neutrálním zápachem.
  3. Účel Některé produkty jsou speciálně navrženy pro profesionální péči. Nejsou vhodné pro každodenní použití. Před nákupem se rozhodněte, jak často chcete tento šampon používat: po barvení, rovnání keratinu, obnovit poškozené vlasy nebo každý den. V závislosti na tom vyberte láhev požadovaného objemu.
  4. Výrobce. Doporučuje se zastavit výběr na známých společnostech. Kromě těchto značek nabízí kosmetický průmysl produkty od společnosti Natura Syberica, obchod s organickými produkty, rostlin z Himaláje, kosmetiky Mulsan, botaniku. Seznam je velký. Vše závisí na individuálních preferencích.
  5. Náklady Zpravidla bude dobrý organický šampon řádově dražší než běžný síran. Ale v této kategorii najdete demokratické možnosti.

  Důležité: u pracího prostředku bez síranů se po nějakou dobu bude muset zvyknout. Opětovné použití jistě přinese pozitivní výsledky. Zpevní strukturu vlasů a zajistí jim atraktivní vzhled.

  Hodnocení zákazníků

  Šampony bez síranů a parabenů způsobily vážnou rezonanci. Stojí za zmínku: v sérii četných recenzí tohoto produktu není téměř žádný negativní. Mnozí si stěžují na problémy s nalezením dobrých ekologických produktů. Ve skutečnosti v běžných obchodech není celý seznam položek.

  Snadná nespokojenost způsobuje vysoké výdaje. Šampony bez sulfátu vytvářejí málo pěnivosti. Argument je zde: nemůžete zachránit zdraví vašich vlasů. Navíc s časem si na to zvyknete. Zbytek organické kosmetiky nevyvolává žádné námitky.

  Dlouho se neodvážila vyzkoušet přírodní kosmetiku pro její vlasy. Moje vlasy jsou mastné. Dokonce i běžné léky sotva pomáhají. Rozhodla jsem se koupit za experiment "Recepty babičky Agafyy". Nejprve se objevil pocit, že lék vůbec nečistí kadeřnictví. Musel si zvyknout na 2 týdny, ale stálo to za to. Nyní křehkost zmizela, vlasy nejsou zmatené a objem se výrazně zvýšil.

  Anna, Moskva

  Pro dítě vždy kupovala pouze vysoce kvalitní organické látky - Baby Teva, "Naše matka", BabyBorn (dokonce i pro novorozence). Sama si užívala jakékoliv výrobky. Často jsem navštěvoval salony a myslel jsem, že to stačí. H

  Jednou jsem si všiml, že vlasy přestaly růst. Odporučili mi, abych vedla Estel bez škodlivé chemie. Výsledek za měsíc překvapil: vlasy vizuálně dospěly! Navíc se postupně stávaly hladké, měkké. Šampon nejen aktivuje růst vlasů, ale také poskytuje dobrou péči.

  Přírodní šampony bez síranů a parabenů: seznam nejlepších

  Móda pro šampony bez síranů a parabenů již byla zaplavena mnoha zeměmi, a proto se zvýšila poptávka po přírodní kosmetice na vlasy. V tomto případě mluvíme o organické kosmetice, která obsahuje přírodní složky, ale nejsou známy žádné chemické sloučeniny. Díky tomu můžete tyto výrobky používat denně, aniž byste se museli starat o stav vlasů.

  Současně ne všichni ví, jak pochopit tento šampon bez sulfátů a parabenů, a hned je těžké vybrat správný výrobek. Proto, než si koupíte šampon nebo vlasový balzám, stojí za to prozkoumat informace o tom, které výrobky jsou vhodné pro které vlasy, jaké typy vlasů jsou lepší a jakou péči mají. Šampony bez sulfátu mají spoustu výhod, které stojí za to znát i samostatně.

  Výhody bezsulfátových vlasových šampónů

  Chcete-li pochopit, že bezsulfátové šampony jsou nejlepší šampony ze všech různých druhů kosmetiky, odborníci nazývají řadu preferenčních rozdílů u tohoto typu výrobků pro péči o vlasy. K tomu je třeba vědět odděleně, co jsou parabeny a sulfáty, aby pochopili, jak jsou nebezpečné pro vlasy.

  • Parabeny jsou konzervační složky, které se přidávají do kosmetiky, aby prodloužily svůj život, protože jsou to estery, které brání vzhledu hub.
  • Sírany - zpracované produkty oleje, což činí šampon pěnění, jakož i přispět k maximální vymývání vlasy a pokožku hlavy, ale působí agresivně a může způsobit alergické reakce.

  Výhody nesulfátových šamponů jsou následující ukazatele:

  • obnovení struktury vlasů;
  • snadné narovnání;
  • jemné a jemné čištění vlasů a pokožky hlavy;
  • úroveň pH zůstává stejná a není narušena;
  • zabraňuje vysušení pokožky hlavy, svědění a odlupování, a co je nejdůležitější, tvorba lupin;
  • póry pokožky dýchají a nejsou zapomenuty chemickým složením;
  • vlasy zůstávají naživu, měkké, lesklé a hedvábné.

  Navzdory tomuto seznamu cenných vlastností přírodních šamponů mají stále ještě několik nevýhod. Jejich vysoká cena ve srovnání se standardními hromadně vyráběnými šampony snižuje pěnu, čímž se zvyšuje spotřeba.

  Ruské šampony bez SLS a parabenů

  První z nich je zvážit některý z navrhovaných ruských šampon bez síranů, seznam domácích výrobků zahrnuje mnoho dobře známých značek. Moderní trh kosmetiky pro péči o vlasy nabízí řadu vysoce kvalitních a levných značek organické kosmetiky, což značně komplikuje výběr vhodného výrobku.

  Mulsan Cosmetic

  Jeden z předních výrobců přírodní kosmetiky, který v praxi dobře dokazuje, že dobrý non-sulfátový šampon může být nejen ze zahraničí. Mulsan Cosmetic nepoužívá ve svých produktech GMO, sírany a parabeny, ale nahrazuje je pouze přírodními a přírodními složkami. Cenová kategorie také nemůže potěšit oko.

  Kvůli všem druhům padělků na trhu s kosmetickými výrobky je lepší nakupovat zboží na oficiálních stránkách společnosti. Je také důležité si uvědomit, že šampon nelze skladovat déle než 10 měsíců! Toto období je dost obtížné použít celou lahev.

  Natura Siberica

  Stávající ruské organické šampony jsou prezentovány v obrovském rozsahu, ale jasným lídrem v popularitě a poptávce je značka Natura Siberica s minimálním obsahem syntetických složek. Důraz v produktech z této značky je kladen na rostlinné zdroje a dary přírody. Kompozice je plná výtažků a výtažků cenných bylin rostoucích na Dálném východě a na Sibiři.

  Všechny šampony, masky, balzámy a kondicionéry z Natura Siberica mají certifikáty kvality a internet nabízí obrovské množství recenzí a doporučení uživatelů a odborníků. Nejoblíbenější šampony obsahují rakytník, severní mraky, jalovec, extrakty borovice a další, pro všechny typy vlasů. Šampony lze vyzkoušet v malém objemu 200 ml nebo v láhvi o objemu 500 ml.

  Recepty babičky Agafyy

  Další ruská značka je babička Agafyy a šampony nazvané "Granny Agafya's Recipes", které jsou považovány za rozpočtovou možnost organické kosmetiky. Všechny produkty jsou hypoalergenní, naznačují mírné přírodní složení se složkami zeleniny, enzymy, kyselinami, esenciálními oleji, vitamíny a dalšími přísadami přírodního původu.

  Šampony jsou připraveny podle starých tradičních receptů, dokázaných v průběhu let a zkušeností jejich předků. Měkký a jemný efekt poskytuje jemnou hlubokou péči o pokožku hlavy a vlasů. Můžete si vybrat šampon pro všechny typy vlasů, protože značka nabízí mnoho nových produktů a řadu šamponů, stejně jako další produkty pro péči o vlasy. Podle výsledků levných šamponů slibují lesklé, hedvábné a měkké vlasy.

  Planeta Organica

  Planeta Organica je tým odborníků, kteří obhajují práva přírody a chrání je před znečištěním. Zkušenosti při tvorbě přírodní kosmetiky prošly značkou 20 let, takže výrobky jsou uznávány za jeden z nejlepších organických produktů pro péči o vlasy. Ve složení můžete vidět 100% přírodní ingredience, převzaté ze zdrojů poskytovaných samotnou přírodou.

  Šamponová řada od Planety Organica nabízí obrovský výběr pro všechny typy a struktury vlasů, ale všichni slibují jednu věc - hedvábnost, sílu, lesk vlasů. Je třeba poznamenat, že tento výrobek dodatečně zaručuje zrychlení růstu vlasů díky jedinečnému vzorci. Planeta Organica nabízí samostatně husté mýdlo pro čištění pokožky hlavy a vlasů s vysokou spotřebou.

  Ollin Professional

  Profesionální péče o vlasy je také možná doma s minimálními náklady na finanční prostředky, a proto můžete použít kosmetiku od ruské značky Ollin Professional. Kosmetika s touto značkou je "all inclusive", protože kompozice přebírá pouze vybrané dovážené suroviny ze všech zemí a koutů světa.

  Kosmetika pro vlasy Ollin Professional zahrnuje jemné a jemné čištění, restaurování, barvení, ošetření, styling a dokonce chemické perm. Dnes mnoho stylistů říká, že Ollin Professional je nový přístup k vytváření profesionální a nejdůležitější přírodní kosmetiky. Kvalita produktů nemůže ustupovat drahým dovezeným ekologickým produktům, ale cena bude několikanásobně nižší.

  Profesionální šampony bez síranů a parabenů

  Většina profesionálních vlasových výrobků se bez silikonů nedoporučuje, díky kterým jsou ošetřeny salonky, barvení se stává hlubokým a trvanlivým, účes zůstává mnohokrát delší. Proto většina kosmetických přípravků, které jsou označena jako "profesionální péče", je určena pro časté užívání. Dnes mnoho výrobců profesionální vlasové kosmetiky nabízí organické pravítka.

  L'oreal Professional

  Pařížská společnost pro výrobu kosmetických prostředků, která pochází z roku 1908. Dnes jsou výrobky L'oreal známé po celém světě, jsou velmi žádané a důvěryhodné předními odborníky. Výrobci šampónů L'oreal Professional nabízejí samostatnou řadu organických šampónů, masky a balzámy pro jemnou péči o vlasy.

  Schwarzkopf Professional

  Kosmetika firmy Schwarzkopf Professional z Německa je na celém světě velkou poptávkou, protože německé kosmetické výrobky mají vysokou kvalitu a přiměřené ceny. Schwarzkopf šampony byly rozšířeny do různých částí světa od roku 1898. Ze série přírodních šamponů byste měli věnovat pozornost jemnému Schwarzkopf Bonacure Color Shampoo Freeze bezsulfátového šamponu pro suché a barvené vlasy, Schwarzkopf Essensity Color Vlhkostní šampon hydratační, Schwarzkopf Essensity Color Opravte šampon pro obnovení.

  Estel Otium

  Profesionální kosmetika pro vlasy Estel Otium - řada nesulfátových šamponů, které obsahují minimální množství chemických složek. Ruská společnost Estel zaujímá sebevědomou a stabilní pozici v žebříčku přírodních šamponů z celého světa. Pro hydratační vlasy produkt dispozici profesionální Otium AQUA mírné, aby byl chráněn před vnějšími podněty Estel Otium Ineo krystaly, a k obnovení struktury vlasů - Curex.

  Kapous Professional

  Šampony Kapous Professional chrání pokožku hlavy a vlasy před negativními účinky solí, navíc jemně čistí vlasy a jsou vhodné pro kombinované a mastné typy pramenů. profesionální produktové řady nabízí výběr ze 3 typů šamponů - máty šampon pro všechny typy vlasů, keratin produkt pro barvené vlasy a koncentrovaný šampon pro hloubkové čištění.

  Cocochoco

  Izraelská kosmetika je již dlouho potřeba v jiných zemích, včetně Ruska, zejména pokud jde o vlasové výrobky Cocochoco. Přirozené a neškodné šampony stylisté a trichologové doporučují používat ty, které mají oslabené a bez života vlasy, stejně jako pro jemné čištění po regeneraci keratinových vlasů.

  Wella prvky

  Známá značka Wella dodává svým zákazníkům řadu přírodních šamponů, které neobsahují sírany, silikon a parabeny. Linie nabízí komplex okamžitě pro péči o vlasy bez škodlivých složek - šampon, masku, balzám a nezmazatelnou postřikovou péči. Od společnosti Wella Elemets si můžete zakoupit šampon pro obnovu vlasů šamponem Renewing v oblasti ekologické kosmetiky.


  Aubrey organické látky

  Země původu - USA. Kosmetika od amerického výrobce je dokonalá nejen pro neškodnou péči o vlasy, ale také jim dává sílu a vyhlazuje je. Vlastnosti šamponu také zahrnují vymývání chlóru z vlasů. V rámci kosmetiky jsou vitamíny a minerály, které mohou dále zabránit křehkosti a průřezu špiček. Mezi ženami je velká poptávka. Jediným mínusem kosmetiky Aubrey Organics je poměrně vysoká cena. Můžete však ušetřit na všechno, ale ne na zdraví.

  Běloruské bezsulfátové šampony

  Každý běloruský šampon je spojen s minimálním obsahem chemikálií, ale s maximálním poměrem kvality s cenou. Bělorusko nabízí velký sortiment, ve kterém šampony jsou prezentovány samostatně bez sls a parabenů, seznam těch nejlepších obsahuje:

  1. Série BelKosmex "Tajemství přírody" - jako součást takových produktů jsou výtažky z bylin, ovoce, zeleniny, včelích výrobků, kvasnic, mléčných bílkovin, výtažků z pšeničných klíčků a dalších užitečných složek. Šampony jemně čistí pokožku hlavy, vyživují a vytvářejí vlasy lesklé a živé.
  2. Belita-M řada «Lux Keratin» produkty - lékařské série šampon s obsahem keratinu, což šampony obnovit sílu a strukturu vlasu, vyživují a hydratují vlasy transformaci k nepoznání. Ze stejného výrobce šampon Profesionální ORGANIC Hair Care nové generace je určen pro růst vlasů a prevenci vypadávání vlasů. Výrobky řady BIELITA Professional pro nepřítomnost parabenů, silikonů a síranů byly vytvořeny pro barevné vlasy.
  3. Řada VITEX "Deep Hair Cleansing Course" je nepostradatelným šamponem pro matné a nehybné kudrlinky, které byly rozmazané stylingem, kosmetickými styly a tepelným ošetřením. Čistící vlasy, šampony dělají vlasy citlivé na další péči s maskami a balzámy. Nepochybným oblíbeným mezi nesulfátovanými běloruskými šampony je řada kašmír, díky čemuž jsou vlasy poslušné, živé, měkké a lesklé.

  Přezkoumání prostředků převedených v 99% případů je pozitivní. Běloruská kosmetika má významnou výhodu - přiměřené ceny, i když kvalita mnoha šamponů není nižší než propagované značky.

  Organický šampon proti lupům

  Individuální šampony bez sulfátů a parabenů z lupů, které čistí pokožku hlavy, uvolňují zánět a svědění, peeling a podráždění pokožky hlavy si zasluhují zvláštní pozornost. Aktivními přírodními prostředky proti lupům jsou přírodní zdroje - dehet, kyselina salicylová, zinek, čajovníkový olej, dubová kůra, esenciální oleje a bylinné extrakty.

  Freederm

  Freederm Professional Hair Care Products jsou 100% přírodní produkty, které jsou určeny pouze pro ošetření lupů. Bylinné přísady a přísady pomáhají nejen odstranit lupy, ale také odstranit všechny příčiny jeho výskytu. Řada nesulfátových lupínkových šamponů obsahuje několik typů produktů:

  • Friderm Tar - zničí houby a má antiproliferační účinek;
  • Friderm pH balance - univerzální prostředek pro všechny vlasy;
  • Friderm zinek je účinný prostředek proti houbám a dalším kožním chorobám.

  Vichy

  Vichy šampon také bojuje tolik s lupinami, jako s příčiny jeho výskytu. Prostředky této značky jemně ovlivňují pokožku hlavy a vlasy, uvolňují zánět a podráždění, chrání vlasy před negativními vnějšími vlivy. Kompozice obsahuje esenciální oleje, mastné kyseliny, stejně jako antifungální složky. Šampony jsou nabízeny pro mastné a suché vlasy, stejně jako pro citlivou pokožku hlavy.

  Logona

  Mezi organickými šampony šupin a šupin na vlasové pokožce je třetí místo obsazeno Logonou německého původu. Kompozice je plná rostlinných výtažků jalovce, růží, rozmarýnu, kopřivy, březových pupenů atd. Vícekomponentní složení uklidňuje pokožku, zmírňuje zánět a související příznaky a vyživuje a obnovuje vlasy zevnitř. Šampon se doporučuje pro suché vlasy a suchou pokožku hlavy.

  Šampony pro barevné vlasy

  Není žádným tajemstvím, že barvené vlasy potřebují další výživu a obnovu, proto řeč o síranových šamponech vůbec nemůže jít. Po vystavení barevným roztokům vyžadují suché a nehybné kadeře jemnou a jemnou péči, stejně jako výživné a zvlhčující přírodní ingredience. Z tohoto důvodu odborníci a přední výrobci značkové vlasové kosmetiky vyvinuli samostatnou řadu organických produktů pro barevné kadeřnictví.

  BC Color Save šampon

  Německá produkce hovoří sama o sobě, navíc kompozice poskytuje cenné přírodní zdroje, které jsou užitečné pro barevné vlasy. Také šampony z řady BC Color Save Shampoo mohou být použity k čištění vlasů, které byly podrobeny regeneraci keratinu. Výzkumy potvrzují, že i po 20 pracích pracích zůstane barva a lesk vlasů stejná.

  Chi ionový chránič barev

  Unikátní vzorec šampónů Chionic Color Protector implikuje obsah stříbrných iontů, které chrání strukturu vlasů před vyluhováním barvivového pigmentu. Šampon bez síranu posiluje kudrlinky, vytváří je hladký a hedvábný, chrání a obnovuje. Můžete použít tento šampon po regeneraci keratinu. Vývojáři doporučují používat tento šampon pro nepravděpodobné tenké vlasy.

  Šampon bez mastných kyselin pro mastné vlasy

  Olejnatá pokožka hlavy vyžaduje hluboké a intenzivní očištění, protože pokožka hlavy má vysoké hladiny mastnoty a ucpané póry. Pokud jsou požadovány nesulfátové šampony, měly by mít speciální zesílenou složku bylinných přísad. Ze všech existujících produktů tohoto druhu budou pro mastné vlasy nejlepší produkty:

  1. Recepty babičky Agafie "- šampony rozpočtové linie jsou také v poptávce, protože dokonale čistí mastné vlasy. Produkty můžete používat alespoň každý den a časem zmizí problém s obsahem tuku na pokožce hlavy.
  2. Weleda - kosmetika z této značky odpovídá rovnosti organické hmoty a kvality. Přírodní zdroje v přípravku jemně a jemně čistí strukturu pokožky hlavy a vlasů, aniž by vyprázdňovaly živiny.
  3. Natura Siberica - mnoho výrobků pro mastné vlasy z této ruské značky získalo důvěru miliónů spotřebitelů. Kokamidopropylbetain a laurylglukosid se staly součástí šamponů pro mastné vlasy, které vyčistí mazu od hlavního kódu, zpevňují pokožku a vlasové folikuly a obnovují účes.

  Tyto nástroje je třeba používat podle pokynů a v průběhu času by měl poklesnout stupeň mastnosti vlasů a pokožky hlavy. Díky tomu lze šampony aplikovat mnohem méně často, střídající se s jinými vládci pro péči o kadeře.

  Přírodní šampony pro suché vlasy

  Pro suché vlasy můžete použít téměř všechny výše uvedené šampony. Následující produkty však mohou být považovány za absolutní lídry v oblasti kvality, doporučení od trichologů a recenze na internetu:

  • Avalon Organics - rostlinné výtažky zázvoru a manga tónují pokožku hlavy, vyživují strukturu vlasů, zlepšují tok krve hlavy a podle toho metabolické procesy, vyživují kudrlinky vlhkostí;
  • "Jojoba" Jason - hlavní složka šamponu obnovuje vlasové kutikuly, chrání je před vysycháním, stimuluje obnovu lipidového metabolismu, aby se vlasy staly zdravými a lesklými a hedvábnými;
  • Planeta Organic je účinný a levný výrobek pro suché vlasy, bohatý na hroznový olej a chlorofyl, vitamíny a výživové doplňky;
  • Logona - organické suroviny v kompozici a tekutý hedváb obnovují bez života bezpečné kadeře;
  • Lavera - růžové mléko vyživuje vlasové kutikuly, dodává struktuře vlasů hedvábnost a lesk, vitamín C stimuluje průtok krve, jojobový olej a avokádo živí zevnitř.

  Zvláštní pozornost je třeba věnovat šamponům Yves Rocher, které jsou také 100% produkty péče o vlasy s organickou kosmetikou. Prostředky testované a klinicky testované odborníky mají osvědčení o jakosti. Hodnocení organických šamponů pro suché vlasy lze doplnit o výrobky od společnosti Estelle, Ciez, L'Oreal, "Recepty babičky Agafi" atd.

  Seznam baby šamponů bez síranů

  Sulfáty a parabeny jsou zvláště nebezpečné pro mladé organismy. Schopnost síranů se hromadí - nepříznivě ovlivňuje kůži a vlasy dítěte. Trichologové doporučují v prvních letech života, a pokud je to možné, a dále používají přírodní šampony. A zde je seznam bezsulfátových šamponů pro děti.

  A - Derma Primalba

  Báječný nástroj na praní vlasů, určený pro děti. Je účinný, když se objevují krusty na hlavě dítěte a pomáhá s jejich odstraněním. Složení šamponů je ricinový olej. Její účinnost je známa mnoha, pokud jde o aktivaci růstu vlasů, stejně jako posílení folikulu, kvůli kterému se vlasy aktivně nevypadnou.

  Maminka pečuje

  Efektivní nástroj pro praní vlasů. Na ruském trhu se osvědčilo. Jaký je důvod? A hodně z nich. Jedním z nich je, že tento šampon je hypoalergenní, takže není žádné alergické zarudnutí, vyrážky a svědění u dítěte. Skládá se pouze z přírodních složek, včetně:

  • Aloe vera - zklidňuje, hydratuje, vyživuje pokožku minerály a stopovými prvky.
  • Wheatgrass - nasytí kůži vzácnými vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, E, C. Stejně jako stopové prvky fosfor, draslík, hořčík, vápník.
  • Olivy. Antioxidanty a vitamíny A, B, C, E.

  Celý tento soubor za symbolickou cenu 600 r (cena se může lišit).

  Mustela

  Další nesulfátový šampon, který je mezi kupujícími dobře prokázán. Mustela má všechny potřebné certifikáty a výsledky testů od dermatologů a trichologů. A je uznáván jako naprosto bezpečný prostředek k praní vlasů od samotného narození dítěte. Cena od 600r (může se lišit).

  Baby teva

  Velmi oblíbená kosmetika pro děti. Co podepisovala tak velké publikum mezi matkami? S jeho složením a účinnými účinky na vlasy a pokožku hlavy. Jaké jsou složky Baby Teva?

  Levandulový olej, semeno hroznů a ylang-ylangový olej. Tato kompozice umožňuje chránit pokožku, zvlhčit a důkladně opláchnout.

  Jiné přírodní dětské šampony bez síranů a parabenů:

  • Wakodo;
  • Natura dům Baby Cucciolo;
  • HiPP;
  • Bubchen;
  • BabyBorn;
  • Ušaté chůvy;
  • Johnsons Baby;
  • "Naše matka";
  • Sanosan;
  • Ayur Plus;
  • Aubrey Organics.

  Levné šampóny bez síranů

  Cena bezsulfátových šamponů se může lišit od stovek rublů až po několik tisíc, v závislosti na výrobci a složení. Zjistili jsme seznam nejlevnějších nesulfátových šamponů a rozhodli jsme se jej zveřejnit v tabulce. To pomůže zjistit, který šampon vám vyhovuje podle cenové kategorie, a co ne. Je důležité mít na paměti, že ceny se mohou lišit v závislosti na regionu bydliště i v čase, avšak hodnocení na samotné náklady se nezmění.

 • Pro Více Informací O Suché Vlasy