logo

Přehled šamponů pro mastné vlasy

Každé den si umyjte vlasy, ale večerní kudrlinky se stále mění na matné rampouchy? Možná použijete špatný šampon. V našem hodnocení se pokusíme identifikovat šampony, které opravdu pomáhají při zvyšování mastné pokožky pokožky hlavy.

Nejlepší výrobci šamponů pro mastné vlasy

Šampony pro mastné vlasy se nacházejí na poličkách mnohem méně často než, řekněme, pro suché nebo barevné kadeře. Ale stále existuje možnost volby. Mezi nákupní zařízení, která jsou nejčastěji známá, patří Zelená matka, Le Petit Marseillais, Natura Siberica, Fructic, luxusní Kerastase a dokonce i rozpočet Clean Line. Ale nechceme je chválit, protože jejich celkový výkon byl nižší než u profesionální a lékárnické kosmetiky.

Profesionální vybavení má dobrou pověst: Londa, Loreal Professionel, Wella, Estel. Jsou vysoce účinné, pokud jde o čištění vlasů a poskytují kudrlinky s krásným vzhledem. Ale nejatraktivnější pro řešení problému mastnoty vlasů jsou farmaceutické šampony. Obsahují nejbenigní, často bez sulfátu, povrchově aktivní látky, jsou zaměřeny na dlouhodobé výsledky, neruší lipidovou rovnováhu pokožky hlavy a ani při dlouhodobém užívání nezpůsobují suchou pokožku (což je to, co většina představitelů hromadného trhu hřeší).

Zároveň chceme zdůraznit, že kvalita a účinnost šamponu není určována značkou, ale kompozicí. Proto jsou pro mastné vlasy vždy výhodnější průhledné a průsvitné výrobky s jemnou základnou čisticího prostředku, rostlinné výtažky a minimální množství olejů a silikonů, bez ohledu na jejich značku a cenu.

Top šampony pro mastné vlasy: TOP-8

Expert Price si vybrala několik nejlepších šamponů pro mastné vlasy, aby zhodnotila jejich kvalitu a účinnost.

Nejlepší šampon pro mastné vlasy a mastnou pokožku hlavy! TOP 10 hodnocení, hodnocení, ceny

Tlustost pokožky hlavy a rychlá kontaminace vlasů - složitost, kterou mnoho vědí. Každodenní praní odčerpává vlasy a zbavuje kůži přirozených obranných mechanismů. Speciální čisticí prostředky ke snížení rychlosti kontaminace pomáhají snížit tyto poruchy. Šampon pro tenké a mastné vlasy, pro mastnou pokožku hlavy obsahuje ingredience zaměřené na snížení aktivity mazových žláz, vyživování kudrlin na délku a ochranu proti suchu. Článek uvádí:

 • Top 10 vynikajících produktů pro problematické vlasy;
 • prací prostředky pro různé typy nečistot a poškození vlasů;
 • činidla pro různé typy pleti;
 • prvky volby;
 • jak umyt mastné prameny;
 • slevy v offline a online obchodech.

Obsah:

10 nejlepších šamponů pro mastné vlasy: recenze, recenze

Existuje několik typů výrobků na trhu pro čištění a opravu stavu vlasů: masový trh, farmacie a profesionální segmenty. Pomůžeme vám vybrat nejlepší šampon pro mastné vlasy. Hodnocení reálných uživatelů přidá hodnocení ::

 • Apavita: balancující šampon pro velmi mastné vlasy s mentolou a propolisem;
 • Alerana pro mastné a kombinované vlasy;
 • Desert Essence Organics Lemonový čajový strom;
 • L'oreal Professionnel Expert Pure Resourse;
 • Natura Siberica: objem a rovnováha;
 • Zelená máma: rýže a kopřiva;
 • Frederm deht;
 • 911 Šampon s absorbérem z absorbovaného dřeva;
 • Syoss Anti-Grease;
 • Lush Jumping Juniper (jalovec).

Apivita: balancující šampon pro velmi mastné vlasy s mentolou a propolisem

Seboreguliruyuschee náprava z Řecka prémie na mastnou pokožku hlavy, zahrnuje rostlinné výtažky, esenciální oleje a infuze léčivých bylin. Podle výrobce 83% sestává z přírodních složek, neobsahuje parabeny, silikony, minerální oleje. Namísto vody je do šamponu obsažena infuze řeckého horského čaje, aby se zvýšil antioxidační účinek.

 1. přírodní složení;
 2. kadeře po umytí plic;
 3. kůže na hlavě zůstává zvlhčená.
 1. není snadné najít, jen v on-line obchodech;
 2. vysoká cena.

Používáte-li pouze šampon, nemohou být česané, takže používám nesmazatelnou kondicionéru. Ale díky tomuto šampónu už nemusím každý den umyt vlasy. To je neuvěřitelné! Ale stále budu hledat alternativu, protože cena mi nevyhovuje.

Průměrné náklady - 1200 rublů.

Další informace o přírodní kosmetice Apivit - ve videozáznamu.

Alerana pro mastné a kombinované vlasy

Ruská šamponová lékárna série Alerana pro mastné vlasy v kořenech je poptávka mezi kupujícími se speciálními úkoly péče o pokožku hlavy a vlasů: ztráta, tuk, rozdělené konce. Výrobek obsahuje přírodní ingredience, které podporují růst nových vlasů, zabraňují tvorbě kožního mazu a také hydratační komplex, který neumožňuje uschnutí pokožky.

 1. obsahuje přírodní rostlinné výtažky;
 2. po aplikaci je snadné hřebenovat.
 1. Povrchově aktivní složka v prvních polohách obsahuje parfém;
 2. Prodává se pouze v lékárnách.

Šampon ALERANA pro mastné a kombinované vlasy splňuje všechny mé požadavky. Nebudu říkat, že je měkká, ale nezasychá kůži, zdůrazňuji, takže bych chtěl poznamenat, že na délku nemá žádný negativní dopad.

Cena (průměr) - 380 rublů.

Desert Essence Organics Lemonový čajový strom

Mycí prostředek výrobce z USA Desert Essence v 237 ml zkumavce obsahuje pouze přírodní složky a současně dává hustou pěnu a snižuje mastnotu v kořenech. Zachovává přirozený lesk a svěžest vlasů, vhodný pro suché špičky. Splňuje požadavky těch, kteří upřednostňují ekologické produkty.

 1. zcela přirozené složení;
 2. neobsahuje fosfáty;
 3. netestováno na zvířatech.
 1. mírně zmatené prameny, je obtížné hřeben bez použití balzámu;
 2. Bez alergie (citrus).

Syn každý den umyl hlavu a já jsem nechtěl, aby je přesahoval. Na prvním místě seznamu složek - aloe a žádná voda. Vůbec ne suché prameny (zkoušil jsem to sám). Aloe má příznivý účinek na pokožku, zdravé prameny.

Šampon výhradně pro mastné vlasy. Osvěžující vůně citronu. Normální nebo suchý nebude fungovat - vysušte. Dobrý lesk, dlouho čistí vlasy.

Odhadovaná cena - 500 rublů.

Loreal Professional Expert Pure Resource

Šampon z profesionální řady L'oreal pro mastné a normální vlasy s příjemnou vůní čerstvě skočeného sena pro muže a ženy. Snižuje tvorbu kožního mazu, dává kudrlinkám hedvábnost a umožňuje jim zůstat čerstvé.

 1. čistí dobře, nezasychá;
 2. nezanechává vůni bez barviva;
 3. šetrně.
 1. obsahuje povrchově aktivní látky a ochucovadla;
 2. výrazně nezmění režim péče o vlasy, ale udržuje čistotu po celý den.

Po umytí kůže dýchá a svědění zmizí. Ale to neznamená, že typ pokožky se okamžitě změnil, prameny se staly méně tuky. Typ pokožky, vylučování mazových žláz zůstalo stejné, jen jsem získala spolehlivého asistenta v péči.

Nástroj pro každý den nezpůsobuje závislost nemá negativní vliv na stav krytu. Promyje dobře, i když není zcela suchá kůže. Curls křupavé, čerstvé!

Průměrná cena je 750 rublů.

Natura Siberica pro mastné vlasy "Objem a rovnováha"

Prostředky ruské značky Natura Siberica pro tenké a mastné vlasy. Účinné látky uvedené v názvu se obohacují o vitamín C a regulují rovnováhu pokožky hlavy.

 1. neobsahují SLS, SLES, minerální oleje, parabeny;
 2. udržuje prameny živé a hydratované;
 3. velký objem a přiměřená cena.
 1. hlava nevypadá dlouho čerstvá;
 2. vhodnější pro typ náchylný k tukům.

Důkladně vypláchne prameny, v průběhu dne získávají méně tuku. Objem je tam, ale docela nevýznamný. Pokud chcete získat značnou částku, použijte další finanční prostředky.

Promýšlí, nepřekračuje, nezpůsobuje alergie a podráždění. Pěna, i když méně, ale je tak lehká a vzdušná, je pěkné umýt. Po jejím použití jsou prameny poslušné, můžete vidět zdravý lesk, objem, získat tuku méně.

Odhadovaná cena - 400 rublů.

Zelená matná rybíz a kopřiva

Hydratační šampon pro mastné vlasy slavné značky Green Mama (Rusko / Francie) je vhodný pro trvalou péči. Nástroj s přírodními přísadami podporuje růst, normalizaci rovnováhy pokožky a zabraňuje vzniku lupů.

 1. zmírňuje svědění pokožky hlavy, odstraňuje lupy;
 2. neobsahuje vůně.
 1. obsahuje povrchově aktivní látku;
 2. prameny obtížně hřebeny.

Ekonomicky spotřebováno, protože chybí velmi malé množství. Teď mi umýt hlavu každé tři dny, mám dost na 3-3.5 měsíce. Šampon nepeří dobře, aplikuji ho dvakrát, ve druhém běhu trochu lépe, trochu více pěny. Je dobře promyta. Bez dalších finančních prostředků zůstanou měkké.

V důsledku dlouhodobého používání suší kudrlinky. Musíme je střídat jinými prostředky, abychom minimalizovali škodu. Pokud jde o hlavní aspekt - mastná pleť - šampon moc nepomohl. Účinnost čistoty netrvala dlouho, stejně jako předtím jsem si umyla hlavu jednou za dva dny.

Průměrná cena - 220 rublů.

Frederm tar

Hojivý šampon lékárenské řady Freederm vyráběné italskou firmou Bauer odstraňuje mastné lupy a reguluje kožní rovnováhu. Snižuje nepříjemné účinky seborey, snižuje tuky. Při aplikaci pěnové pěny udržujte 5 minut k lepšímu pronikání do pokožky hlavy.

 1. vhodné pro alergiky;
 2. nezanechává vůni dehtu;
 3. krátkou léčbu.
 1. vysoká cena s malým množstvím;
 2. kapalný roztok, zápach dehtu.

V tentýž den jsem si koupil všechno, ráno jsem si umyla hlavu a celý den jsem zapomněla na vlasy. Ráno jsem viděl dokonale čisté vlasy! Ano, vypadali mírně pokrčené, zvlněné, jako obvykle, ale byly čisté! Štěstí prostě nemělo žádné omezení.

Vlasy mého manžela začaly prudce klesat ihned po jedné aplikaci, byly načechrané a vypadaly dobře. Šampon měl opravdu rád. Stojí za to zkoušet, pokud se obsah tuku a prameny rychle znečišťují.

Cena (průměr) - 700 rublů.

911 Detox Absorbent Shampoo: dřevěné uhlí

Levný domácí šampon s dřevěným uhlím ve složení. Snižuje frekvenci mytí hlavy a čistí kůži z tuku. Bonus se zbavuje lupin a čistícího účinku po chlóru a jiných škodlivých činitelích. Povrchově aktivní látky umožňují dobré pěnění šampónu a hydroxypropylguarhydroxypropyltrimoniumchlorid, kondicionér přírodního původu, dělá snadné česání.

 1. ekonomická spotřeba;
 2. pravidelné užívání;
 3. snadné česání
 1. malý obal;
 2. sírany, povrchově aktivní látky, parfémy a barviva v prostředku.

Šampon přítel poradil, během tohoto období, mé vlasy začaly být mastné často. Zde jsem s tímto šamponem zanechal tento problém. Čistí dobře.

Průměrná cena - 160 rublů.

Syoss Anti-Grease

Suchý šamponový sprej se nedávno objevil na trhu. Samotná metoda "praní" hlavy pomocí prášku znamená, že může absorbovat tukové usazeniny a vizuálně způsobit, že vlasy jsou čerstvé, je známo již dlouho. Lidé trpící zvýšeným vylučováním mazových žláz, tato metoda přitahuje příležitost ušetřit čas a méně traumatizovat prameny sušením a stylováním. Syoss Anti-Grease šampon uvolněný ve formě spreje. Je rozstřikován na kořeny nebo po celé délce vlasů, několik minut držen na hlavě, potřísněn ručníkem a vyčištěn částice. Jak výrobci slibují, po té hlava vypadá čistá na další 2 dny.

 1. nemusíte si umyt vlasy, vysušovat;
 2. Postup trvá 15 minut.
 1. vzhled vlasů se liší od čerstvě vypraného;
 2. výrazný bílý květ obtížně hřebenitý;
 3. nepříjemný silný zápach.

S přetrvávajícím pohledem jsem se alespoň vyřešil, přinejmenším vypadali čerstvě rozpuštěné (nedělal jsem žádnou manipulaci s ručníkem a vysoušečem vlasů - prostě jsem je postříkal na prameny a po 15 minutách jsem vyčesal bílou patinu). Ale tento balón mi stačilo 1krát.

Zvláště mi neumývala hlavu, protože jsem věděla, že koupím tuto malou věc a vyzkouším ji. Napsyla hlava plná. Okamžitě stiskl ostrý nepříjemný zápach. Masáž, jak je napsáno v pokynech, začala vyhlazovat zbytky šamponu, přesněji bílý prášek s jemným hřebenem, ale není vyčesaný. Hlava se stala čistší, objevilo se malé auto, ale bílé značky na mé temné hlavě byly velmi patrné.

Cena (průměr) - 280 rublů.

Podrobnosti o šampónu Syoss Anti-Grease ve videozáznamu

Lush Jumping Juniper (Juniper)

Další neobvyklá forma - masivní šampon, připomínající kulaté mýdlo. Juniper Lush Jumping Juniper obsahuje přírodní ingredience, které regulují fungování mazových žláz a svěžesti vlasů. Způsob aplikace se neliší od tradičního mytí. Doporučuje se ukládat masivní šampon mezi použití v suchém, uzavřeném obalu.

 1. se vyrovná s úkolem regulovat rovnováhu pokožky hlavy;
 2. ekonomické použití;
 3. má příjemnou vůni.
 1. i přes velký počet přírodních složek obsahuje 1 povrchově aktivní látku, barvivo a parfém;
 2. ne každý je spokojený s pevnou formou.

Jedna tableta mi stačila 2-3 měsíce. Mám podél lopatky délku, doslova umýt, abych se kousl. Pěnový šampon dobrý, dobře voní. Nedoporučuji jej používat bez klimatizačního zařízení - kudrlinky nejsou příliš měkké a jsou často zmatené.

Pečuje dobře, dobře se vyplachuje, vyplachuje na písek (jak se mi líbí), prameny po něm se staly nějakým světlem a leskem, svítí, svítí... a ano, druhý den s ním můžu také chodit s vlasy volně. Koupit nezbytně více.

Ceny v průměru - 370 rublů.

Jaký je nejlepší šampon?

Vyberte nejlepší šampon pro mastné vlasy, stejně vhodný pro každého uživatele, je to obtížné. Zde bude hrát roli srovnání složení, ceny a případu použití, který vám vyhovuje. Pro pohodlí jsme snížili čísla v tabulce. Prohlédněte si, srovnejte, zvolte nejlepší možnost pro vás.

Jak zvolit správný šampon pro váš typ pleti?

Na obalu téměř každého šamponu je napsáno, na jaký typ vlasu je určen. Existují tři hlavní typy pokožky hlavy:

Mezi cenově výhodné detergentní formulace se vyskytují šampony pro všechny typy vlasů a pokožku hlavy, ale nedoporučuje se používat takové léky neustále, protože mají problémy s rovnováhou tuku.

Pokud máte suchou a citlivou pokožku, vyberte měkký výrobek s převážně přirozeným složením bez silných vůní a barviv. Používejte výživné přípravky opatrně, ucpávají póry olejem.

Šampony s účinkem sušení jsou určeny pro mastnou pokožku hlavy: zinek, dehet, dřevěné uhlí a rostlinné extrakty s hlubokými čisticími a uklidňujícími vlastnostmi.

Pro normální nebo kombinovanou pokožku hlavy jsou vhodné formulace s neutrální pH rovnováhou bez speciálních přísad.

Úkolem šamponu je umýt vlasy a vyčistit pokožku nadbytečného tuku a špíny. Správným výběrem mycího prostředku nebudou kadeře dobře upraveny. Dalším krokem je správný výběr balzámu nebo masky vhodné pro váš typ vlasů.

Nejlepší seznamy!

Nejlepší šampony pro různé typy pleti a preference uživatelů sezóny 2017/2018.

 • Pokud jsou příčiny mastné kůže vnitřní (hormonální selhání, včetně použití antikoncepce, metabolických poruch, špatné stravy, seborrhy, deprese), pak šampony nepomohou. Zde potřebujete léčbu a lékařský dohled.
 • Pokud se vám nevhodně stará (často se umyjte, vysušte, nanášejte, nanášejte, používejte nekvalitní nebo nevhodnou péči, neustále noste kloboučky), doporučujeme minimalizovat negativní faktory a zvolit si dobrou péči: začněte s Freederm Detergenty na bázi dehtové Freederm Tar 700r.) Pro každodenní užívání osvěžujícího a výživného produktu vyrobeného společností L'oreal (750r.) / Natura Siberica (350r.) Použijte masky pro napájení špiček.
 • Pokud trpíte lupinami, šampony na bázi dehtu a dřevěného uhlí - Freederm deht (700r.), 911 Detox šampon pohlcující: Uhlí (160r.), Prostředky s výtažkem z kopřivy - Zelená matka (220r.) Nebo profesionální šampon Nouvelle vám vyhovuje. pro mastné vlasy s výtažkem z kopřivy (600 ot.). Přispívá k regulaci mazových žláz, zabraňuje ztrátě spojené se seborrheou.
 • Pokud máte zájem o složení výrobku, nedostatek SLS / SLES, etický postoj k životnímu prostředí, pak zvolte značku Apivita (1200r.), Desert Essence Organics čajový strom Lemon (500r.), Natura Siberica (350r.).

Jak si vybrat?

Vyberte šampon podle vašich požadavků, rozpočtu. Problém mastných vlasů nelze vyřešit v jednom mytí, dokonce i výběrem nejlepšího šamponu na trhu. Je lepší porozumět problému s tricholožkou, podstoupit léčbu a rozhodnout se, jak si umyt vlasy šamponem.

Jak umýt mastné vlasy?

Doporučení k praní:

 • Doporučuje se dvakrát promývat mastné vlasy: první mytí umyje hlavní tuk a špínu, druhá bude mít osvěžující / hojivý účinek;
 • během druhého oplachování se šampon udržuje déle, 3-5 minut;
 • hroty nejsou mýdlovány samotným činidlem, ale umyté pouze mýdlovými pěny, aby se zabránilo vyčerpání silnými složkami;
 • pro krmení slabých konců a odstranění účinků suchého šamponu se balzám nebo maska ​​aplikuje na prameny, odstupující od kořenů o velikosti 5-10 cm;
 • Vyhněte se praní teplou vodou a sušení horkým vzduchem, jíst méně tučné potraviny, nesnášejte těsné ocasy a svazky.

Nejčastější dotazy

Pomohou doma nápravná opatření, jak se říká v přehledech?

Prakticky každý lékařský šampon a denní olejové mytí vlasů obsahuje přírodní složky: rostlinné extrakty a oleje, které pozitivně ovlivňují rovnováhu pokožky hlavy. Stejné složky se používají v maskách a infuzích podle populárních receptů: kopřiva, heřmánek, šalvěj, tansy, kafrový olej, žloutek. Při pravidelném používání mají pozitivní účinek.

Jak zvolit účinný šampon se zinkem proti mastným vlasům?

Zinek je častější ve farmaceutických šamponech pro léčbu seborrhy a dalších onemocnění pokožky hlavy. Jako součást šamponů pro péči o mastné vlasy má příznivý vliv na jejich stav. Oblíbené značky:

 • Frederm zinek - 750 rub. pro 150 ml (průměr);
 • Zelená lékárna: Zinek + Birch dehet - 120 rublů. pro 350 ml (v průměru).

Šampon pro mastné vlasy?

Dívky, vlasy mě rychle ztratily vzhled a staly se tuky. Pokud potřebujete vypadat dobře, musíte se umýt každý den. Pokud lenost - vázat ocas. Ale to není možnost.

Možná znáte dobré šampony, masky, kapky - ano, cokoliv, aby si vlasy omyly méně často, alespoň 2krát týdně.

NadiaHappy, můj šampon pro mastné vlasy Sovrana SPA - Divoká mincovna - velmi dobře s mastnými vlasy. Vlasy jsou čerstvé, čerstvé, voní velmi dobře a zůstávají čisté po dlouhou dobu. Neumím si každou chvíli hlavu. Kompletně přirozená kompozice se dokonale stará o vlasy: aloe vera, kokosový olej, jojobový olej, esenciální olej z máty peprné.

Z této řady w je také krásný šampon s lotosem a maadrinem, který je také vytvořen speciálně pro mastné vlasy. Kromě toho, že jeho přirozená kompozice se vyrovná s nadměrným obsahem tuku, složky šamponu posilují vlasy a zabraňují jejich vypadnutí.

A našel jsem úžasný sopsob, aby mé mastné vlasy čerstvé. Bylo mi doporučeno obohatit šampon levandulem. Přidala jsem k šampónu několik kapek a jednou týdně jsem si umyla ruce olejem a dala mi to na vlasy. Víš, všiml jsem si, že ve skutečnosti přestali být tak tučná tak rychle. A je také dobré, že levandulový olej posiluje vlasy a stále voní sladkou levandulí, což je velmi uklidňující)

Tam je také velmi dobrý jampun s rozmarýnem a máta, je to také pro mastné vlasy. Obsahuje esenciální oleje a přírodní produkty, které se vyrovnávají s mastnými vlasy. Žádná chemie! Velmi dobré pěny a hospodárné použití.

Alice, podporuji vaši radu k použití přírodních šampónů! Upřímně řečeno, tolik inzerované chemie. Hodně peněz, účinek "tak-tak" a nepřidává zdraví!

Sanechka
Moskva Aktivní účastník

Irina, inzerovaná chemie je nyní skutečně kompletní, ale inzerované přírodní šampony také nejsou nijak málo, což nakonec není vůbec přirozené. Jaký typ přírodního šamponu doporučujete?

Sanechka, doporučuje šampon olivový-vavřín s rozmarýnem. Aroma koláč, bylinný. Šampon obsahuje extrakty a oleje a pěna se vytváří na úkor kořenů mýdla. Jemně a účinně se stará o vlasy, dobře posiluje a bojuje proti lupům. Uchovávejte v chladničce.

Sanechka
Moskva Aktivní účastník

Irina, zajímalo by mě, asi bych se měla pokusit. A kde objednávat? A co peníze?

Sanechka, můžete zadat název ve vyhledávači a najdete obchody, kde je.

TARA olivový vavřínový šampon s rozmarýnem

Sanechka
Moskva Aktivní účastník

Alici, děkuji, budu řídit vaši radu.

NadiaHappy, tricholog mi doporučil fyto šampon pro mastné vlasy nebo biorga, přečetl recenze na různých místech, jako je dobrý, podívejte se na lékárnu nebo rychleji na internetu na objednávku, Lacrema viděl, už jsem objednal výrobky tam, všechno je upřímné !!

Sanechka
Moskva Aktivní účastník

Ponie, tricholožka nesmyslů rozhodně neposkytne rady, a proto mu může být důvěřováno jeho radě. Možná také věnovat pozornost těmto fondům, děkuji!

Ano, musíte také zkusit, což jsem se nepokusil, ráno jsem si umyla mořské vlasy večer. Mimochodem, kůže je kombinována a v oblasti T je také mastná

12. října 2014

Používám šedý šampon a ze stejné série jsem koupil balzám. A co je nejdůležitější, vlasy se "nestlačují", ale se objeví hlasitost! Moje vlasy jsou tenké a mastné, takže už dávno umírám, abych se rychle stala tukem. :) A po balzámu měkkost, dokonce i na suchých koncích, se ukázalo jako přirozené, což bylo dříve dosaženo pomocí stylingu nebo masky. A teď jen vysoušeč vlasů a kartáč na vlasy! :) A obsah tuku se neobjeví po celý den a účes zůstane svěží celý den. Děkuji! :)

Sanechka
Moskva Aktivní účastník

15. října 2014

Tanya, mám podobnou situaci, jen další vlasy na druhý den nejsou příliš čerstvé, ale učil jsem si vlasy, abych si každý den umyl.

29. října 2014

Nejlepší šampon pro mastné vlasy! Tento korejský henna šampon, jak je známo, henna mírně uschne, zachází s mastnou pokožkou hlavy. Tento šampon navíc dodává objem. Můj přítel má jednu, nyní má umývání hlavy každé 2-3 dny.

30. října 2014

Cece of Sweden je úžasná značka masky šamponových balzámů. pro různé typy vlasů. koupil v Axelu, toto je IM

Líbí se mi tato série.

Sanechka
Moskva Aktivní účastník

Alexandra, dělám masky na bázi bezbarvé heny: levné a efektivní!

Samantha
Jalta Aktivní člen

Vyzkoušejte šampon Rene Furterer Naturia, jemný šampon s pH 6,0, vhodný pro časté používání a správné vyvážení, přečtěte si recenze, že díky němu si vlasy každou 3 dny umyjí)

Stejné potíže s rychle mastnými vlasy. Využiji místní rady, ale s příchodem zimy jsem zpravidla v panice.

Francouzský šampon Dessange. Super šampon a balzám. Využila ji více než rok. A jestli je to něco jiného, ​​co mě zachránilo před tlustostí vlasů. Teď používám jemnější japonské šampony. Nebo zkuste to taky DGJ vyčistí hlavu tak, aby se vrhla. Já po něm musí udělat hydratační masku, je velmi suchá. Ale šampon 5+ rychle pění a šetří. Jejich cena je asi 500 rublů.

Používám hořčicí masku. Zabíjím dva ptáky jedním kamenem - dlouhou dobu se její vlasy nestráví mastnou a její vlasy rostou rychleji. obecně hořčice uschne, ale s vlasy, mastné na kořenech a suché na špičkách, to je to, co potřebuji. Dělám toto:

1. Uvařím hořčici z hořčice, někdy přidávám (lehce) rajčatový olej, esenciální oleje a hlínu. Dala jsem to na kořeny.

2. Ohřeji lopuchový olej, můžete přidat ricinový olej, olivový olej, silice. Dávám si na konce vlasů.

Dělám balíček, zabalím všechno s lepícím filmem a ručníkem nahoře nebo teplým kloboukem))

skalp péct samozřejmě, ale přijatelný. na druhé straně se zvyšuje krevní oběh ve vlasových folikulích a z toho roste rychleji.

Výsledek - dlouhé husté vlasy, zdravé konce, ne rozštěpené. A potřebu umýt vlasy - jednou za dva nebo tři dny.

Wow, hořčičná maska! Rád bych to zkusil, opravdu ke mému Krivorukovi, jako kdybych se dostal do mého oka: to by se tolo nebo něco takového. A tak - to zní lákavě (také mastné na kořenech a suché na špičkách)

29. prosince 2014

Z Biobuty jsem koupil šampon, suchý, bez laurethu a parabenů, jen minerální vodu a sůl. Je to trochu neobvyklé použití, protože je suché, ale efekt je úžasný. Vlasy nejsou dlouhé špinavé, ne rozbité. Dost dlouho na dlouhou dobu :) Nedávno mi dala babička, říká, že vlasy přestaly klesat. Takže výsledek je zřejmý =)

Santa:

Používám hořčicí masku. Zabíjím dva ptáky jedním kamenem - dlouhou dobu se její vlasy nestráví mastnou a její vlasy rostou rychleji. obecně hořčice uschne, ale s vlasy, mastné na kořenech a suché na špičkách, to je to, co potřebuji. Dělám toto:

1. Uvařím hořčici z hořčice, někdy přidávám (lehce) rajčatový olej, esenciální oleje a hlínu. Dala jsem to na kořeny.

2. Ohřeji lopuchový olej, můžete přidat ricinový olej, olivový olej, silice. Dávám si na konce vlasů.

Dělám balíček, zabalím všechno s lepícím filmem a ručníkem nahoře nebo teplým kloboukem))

skalp péct samozřejmě, ale přijatelný. na druhé straně se zvyšuje krevní oběh ve vlasových folikulích a z toho roste rychleji.

Výsledek - dlouhé husté vlasy, zdravé konce, ne rozštěpené. A potřebu umýt vlasy - jednou za dva nebo tři dny.

A pravidelně jsem si umyla hlavu hořčicí, velmi se mi to líbila.

Nejlepší šampon pro mastné vlasy

Olejové vlasy - hlavní předmět zkušeností žen, které chtějí vždycky vypadat stylově a dobře upravené. Tento problém přináší spoustu potíží, protože prameny, které už byly ráno vyprané, se večer stávají nepříjemně lesklé a nešikovné, získávají ošklivé lesk a dotýká se je nepříjemné. Takové kadeře vyžadují zvláštní péči a my vám pomůžeme vybrat ten nejlepší šampon pro mastné vlasy, revize bude rozložena pro léčivé přípravky a aplikační vlastnosti.

Vlastnosti výběru šampónů

Šampóny, které jsou navrženy tak, aby se staraly o velmi mastné vlasy, existuje obrovská volba, můžete si koupit jako běžný nástroj v nejbližším obchodě a hledat pomoc profesionální přípravu. Nezůstávejte stranou a lékárnami, které nabízejí širokou škálu produktů založených na rostlinných surovinách.

Při nákupu léčivého šamponu byste měli věnovat pozornost několika bodům, pouze v tomto případě bude nástroj nejúčinněji řešit mastné kadeře:

 • složení léčiva by mělo mít některé živiny - stimulují mazové žlázy;
 • V rámci šamponu musí být jistě přítomny antibakteriální látky - dokonale ochrání vlasy před lupinami;
 • Kondicionér by neměl být přítomen v profesionálním přípravku - dvojité expozice stimuluje tuk.

Abyste se nedopustili chyby při získávání léčebného šamponu pro velmi mastné kadeře, je lepší předem předat odborníka, který přesně určí, jaký lék pomůže tomuto problému zvládnout. Pokud jste si museli vybrat svou vlastní volbu, pak uvidíte, jak vhodný je šampon, až po několika procedurách praní mastných vlasů - měli by zůstat čistí po dobu 2 dnů, aniž by měli neomylný lesk. Další požadavek na nástroj - kudrliny po jeho použití by měly být svěží, ne vážené, protože mazové žlázy se s tím vyrovnají a bez pomoci zvenčí.

Špičkové šampony pro mastné kadeře

Profesní šampony se staly nejoblíbenější u žen, které jsou poměrně drahé, ale jejich použití vede k vynikajícímu výsledku - kudrlinky zůstávají čisté a uklizené po dlouhou dobu. Níže uvádíme hodnocení šamponů pro mastné vlasy, které tvoří recenze zákazníků.

Shamtu

Jedinečnost nejlepších Shamtu šamponů - dokáže vytvořit načechrané a měkké i velmi lepkavé kudrlinky.

Charakteristický rys nástroje - obsahuje přírodní rostlinné výtažky:

Silikony nejsou součástí tohoto ratingového nástroje, ale nikdo by neměl doufat v plnou přirozenost - v kompozici jsou chemikálie, ačkoli není mnoho z nich. Jen pár kapek vytváří tlustou, voňavou pěnu, která po opláchnutí zanechává příjemnou jemnou vůni na vlasy. Pruhy jsou lehké a příjemné na dotek. Cena - 95 rublů.

Oriflame

Zvláště pro velmi mastné vlasy nabízí společnost Oriflame nejlepší šampon z našeho hodnocení. Není-li čas umývat mastnou hlavu, nástroj se rychle a bez problémů vyčistí. Léčivý šampon se s tímto úkolem vypořádá během několika málo minut, zanechává za sebou lahodnou vůni a hedvábnou kudrlinku.

Aktivní součásti Oriflame:

 • mentol (dodává pokožce čerstvost);
 • vitamín E;
 • glycerin.

Aplikace je jednoduchá, postačí rovnoměrně nastříkat produkt na kadeře a po několika minutách na hřeben. Cena - z 245 rublů.

L'Oreal Professional

Není to náhodou, že Looeral byl zařazen do tohoto hodnocení, protože se doporučuje jak pro profesionální použití, tak pro domácí použití. Unikátní vzorec nejenže rychle odstraní mastnotu a nečistoty, ale také se bude vyrovnávat s stylingovými výrobky. Vlasy zůstávají čerstvé a nádherné během 3-5 dnů, získávají pozoruhodný objem.

Šampon vytváří svěží čepičku pěny, ale je perfektně omýt i malým množstvím vody. Aplikace Loreal Professional má jednu námitku - nedoporučuje se jej používat na kadeřích, které jsou mastné u kořenů a suchých špiček. Cena - od 520 rublů.

Rybíz a kopřiva (zelená mama)

Nástroj je určen pro pravidelnou péči o prameny, které rychle rostou tuky.

Většina složek léčivého šamponu je přirozené rostlinné výtažky:

Vzhledem k rostlinné kompozici a přírodnímu medu, který nejenže zvyšuje účinek účinných látek, ale také obnovuje poškozené vlasové tkáně, šampon z hodnocení dokonale čistí a udržuje je čerstvý po dobu až 5 dnů. Dalším unikátním znakem nápravy pro velmi tlusté problémy je to, že jemně postihuje kůži hlavy, chrání ji před suchou nebo lupinami. Cena - od 180 rublů.

Lush Exotica

Jeden z nejlepších šamponů z pořadí s příjemnou bohatou vůní pro pravidelné mytí velmi mastných vlasů.

Složení zahrnuje rostlinné výtažky z exotického ovoce:

Mastné kvetení na vlasy je rychle odstraněno pouze jednou kapkou. Existuje jedna poznámka - medikovaný šampon by měl být používán pouze k péči o velmi mastné kadeře, a ne jen kořeny, jinak můžete stimulovat část suchých špiček nebo dokonce i vzhled lupů. Cena - od 350 rublů.

Garnier s lípou

Profesionální nástroj z hodnocení dlouhou dobu čistí vlasy z mastných usazenin a vlasy zůstávají po několik dní bez ztráty čerstvosti. Kromě nejlepšího čistícího prostředku poskytne medikovaný šampon vynikající vůni. Aplikace má ještě jednu plus - prameny, po které jsou perfektně česané a přizpůsobitelné pokládce, které si udržují tvar po dlouhou dobu. Nepoužívejte nástroj z našeho hodnocení pro péči o normální prameny - to může vést k suchému vlasu. Cena - od 85 rublů.

Vlasový šampon mastný v kořenech a suchý na špičkách

Často se stává, že pro zvláštní péči potřebujete jeden z nejlepších šamponů pro mastné vlasy u kořenů a suché na špičkách. Existují speciální nástroje, které vám pomohou pro vaše vlasy.

Natura Siberica

Výtažek arktické maliny rychle povede k normálnímu fungování mazových žláz, což ovlivní obsah tuku v kadeřích - zůstanou po dlouhou dobu čisté, bez nečisté vrstvy tuku. Heřmánek, dub a kopřivka, jejichž extrakty jsou také součástí výrobku, nejenže ochrání velmi mastné kořeny, ale také obnoví suché konce vlasů a chrání je před dalším vyříznutím.

Terapeutický šampon je považován za jeden z nejlepších díky další výhodě - nezpůsobuje podráždění ani ženám s jemnou citlivou kůží. Existují prostředky a malé mínusy - téměř úplný nedostatek pěny, i když to neovlivňuje účinnost - vlasy zůstávají dobře upravené téměř 5-6 dní.

Elseve

Můžete použít jeden z nejlepších produktů na mastných vlasových kořenech i na existujících suchých špičkách. Kromě vitaminů bohatých na profesionální šampony obsahuje citrusové extrakty. Elseve po dlouhou dobu odstraňuje vrstvu tuku z pramenů, pomáhá obnovit vyříznuté špičky, vyživuje je pomocí základních prvků a zabraňuje následnému poškození tkání.

Můžete použít šampon pro opláchnutí vlasové masky Estelle - bude to vynikající práce i při těžkých olejových směsích. Cena - od 145 rublů.

Frederm tar

Vynikající léčebný šampon pro ženy trpící podrážděním pokožky, protože je hypoalergenní a má také antimikrobiální vlastnosti. Díky těmto výhodám šampon odstraňuje vlasy z mastných kořenů a také odstraňuje lupiny a nadměrnou suchost špiček. V kompozici nejsou žádné barviva a konzervační látky, ale to neovlivňuje účinnost - prameny se poprvé vymyjí z velmi špinavé vrstvy. Cena - od 520 rublů.

Zpětná vazba na výsledky aplikace

Správně vybraný šampon vám umožní jemně vyčistit kadeře tuku a nečistot, zvažte mnoho zástupců slabšího pohlaví. Ženy mluví o šamponech v recenzích o mastných vlasech, které lze najít na internetu hodně, že byste neměli šetřit krásou a nakupovat efektivní značkové produkty.

Recenze od Zhanny (27 let)

Moje vlasy vždycky způsobily spoustu potíží, protože mne bylo zapotřebí umyt si to ráno, když doslova začaly růst tuky před mými očima a večer se zdálo, že po několik dní jsem neviděl vodu ani šampon. Nejdřív jsem si myslel, že to byl rys mých pramenů, dokud mi kosmetika nepomyslela, že experimentovat s šampony - ukázalo se, že dokážou chránit vlasy před mastnotou. Na radu odborníka jsem získal jeden z nejlepších prostředků Garnieru s vápnem a v ten den jsem si umyl vlasy.

Ráno první věc, kterou jsem udělala, spěchala k zrcadlu, v jistotě, že musím postup opakovat a já jsem nemohl uvěřit svým očím - vlasy vypadaly, jako by to bylo nedávno vyprané. Neříkám, že tento efekt trval dlouhou dobu, ale to trvalo 2 dny - pro mě tehdy to byl skutečný rekord. Pokračovala užívat medikovaný šampon několik týdnů a její vlasy se konečně vzdaly - to bylo mnohem pomalejší. Každé 3-5 dní je omývám, což mi umožňuje neustále vypadat čistě a uklizené.

Péče o vlasy, která se rychle stává velmi mastnou a drží se spolu, je zodpovědný proces, protože závisí jen na jejich majiteli, jak dobře budou vybrány prostředky. Šampon pro mastné vlasy dokonale zvládne problém, ale neměli byste očekávat okamžitý výsledek - pouze pravidelné užívání drogy vám umožní neustále vychutnávat svěžest a lahodnou vůni vlasů.

Šampon pro mastné vlasy

umyjte vlasy teplou (ne horkou!) vodou, osušte s teplou / studenou (ne horkou!) vysoušeč vlasů, obzvláště jemně s bazálním objemem, opláchněte vždy studenou vodou s octem nebo citrónovou šťávou, menší styling, balzámový sprej na mokré vlasy, jistě na pokožce hlavy nespadla. Můj, jednou za tři dny a dřív jednou týdně, vzpomínám, bylo dost mýdla. A v šamponech se mi zdá, že jsou nalité z jednoho barelu, který je pro 20 rublů, což je pro rok 2000. Chuť a barviva jsou jen odlišné. Výsledkem je jeden.

Mám velmi tlusté, dlouhé a kudrnaté vlasy, každý den, pokud mám suchý tah, je to asi hodinu a půl, příliš luxusní, takže jsem musel tento postup zkrátit na "jednou za tři dny".

Chci vyzkoušet něco jiného, ​​co je nití přírodní, organické kosmetiky, zatímco já jsem jen studovat informace, já chvěj můj whisker :)

Výběr šamponu pro mastné vlasy a pokožku hlavy: recenze, přehled šamponů s nejlepším šamponem!

09.02.2018

Podle statistik každý druhý obyvatel země trpí nadměrnými mastnými vlasy. Pokud vy nebo vaši blízcí patříte mezi lidi, kteří o tomto problému vědí z první ruky, pak je materiál pro vás určitě užitečný. Zkušenosti mnoha milionů majitelů vlasových vlasů umožňují určit nejlepší šampon pro tenké a mastné vlasy, pro mastnou pokožku hlavy. Přestaňte bojovat s problémem sám, řešení již bylo nalezeno.

Obsah:

8 nejlepších šamponů pro mastné vlasy: recenze, recenze

Zvláště pro Vás jsme připravili přípravky TOP-8 pro péči o mastné vlasy:

Estel

Nástroj této značky pro tukové prameny účinně čistí kůži a kudrlinky sami, dodává jim další objem. Součástí produktu je lecitin, který má pozitivní vliv na strukturu vlasů, hladiny a výsledky v původním vzhledu.

Kadeři se stávají pružnými, hladkými a poslušnými. Obsahuje složku, jako je vitamín B5, vyživuje vlasy a zvlhčuje.

 • Dobře vymyté.
 • Po použití jsou vlasy lehké a vzdušné.
 • Nevytváří svěží hlasitost.

Průměrná cena produktu činí 300 rublů.

Můj oblíbený šampon dává spoustu pěny, vůně chutná. Pohodlná láhev. Dobře uvolňuje tuk na hlavě. Vlasy jsou čisté a načechrané. Nyní před sebou není pochyb o tom, jak používat vždy šampony.

Tento nástroj používám dva roky. Vlasy jsou čisté po dvou až třech dnech a to je pro mě velkou raritou. Efektivní, doporučuji!

Natura Siberica

Tuzemská značka známá již dlouho na trhu, která se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky. Výrobce šamponů obsahuje velké množství zeleninových komponent a je stejně vhodný pro muže i ženy. Účinně obnovuje vlhkost pokožky, aktivuje růst. To je zvláště populární mezi kupujícími.

 • Neobsahuje konzervační látky a barviva, nedráždí pokožku.
 • Lehká příjemná vůně.
 • Dobře vymyté.
 • Dostupné ceny za dobrý objem.
 • Nedostatek načechrané pěny.
 • Dobře vymyté.
 • Po nanesení vlasů je obtížné umýt.

Cena - asi 300 rublů pro 400 ml prostředků. Obecně platí, že dobrý šampon pro slabé a mastné vlasy.

Osobně pro mě, po koupi šamponu, účes stal se brilantnější, měkčí. Nenápadný zápach a úsporná spotřeba. Moje hlava zůstane dlouho čistá.

Dobře se vyrovná s obsahem tuku na hlavě, pro milovníky přírodních produktů doporučuji zkusit.

Planeta Organica SAVON NOIR

Prostředky pro náchylné k mastným vlasům od značky Planeta Organica jemně čistí kadeře. Kompozice zahrnuje přírodní složky, které mají ochranný účinek. Zlepšuje vyvážené vylučování kožního mazu, nedrží a nehynou pokožku. S tímto přípravkem péče vypadá účes vždy perfektně.

 • Očistí přímo vlasový folikul.
 • Obsahuje přírodní ingredience.
 • Chová se jako antiseptikum.
 • Zklidňuje podráždění na pokožce.
 • Chrání před negativními účinky vnějšího prostředí.
 • Neobsahuje konzervační látky a sírany.
 • Špatné pěny.

Cena rozpočtu je 100 rublů.

Pro mé relativně krátké vlasy, dobrý šampon. S čistícími prostředky stojí sto procent. Budou to dále používat.

Zjistil jsem přírodní šampon na radu kamaráda, teď ji nemůžu změnit na jinou domácí. Kudrlinky jsou čisté po dobu dvou dnů a na třetí, kterou jen shromažďuji do ocasu. A žádné alergie.

Squanorm

Squanorm - šampon proti mastným vlasům, účinně potírá problém váhy na kůži hlavy. Komponenty podstatně zvyšují rychlost exfoliace, normalizují vylučování tuku bez podráždění pokožky.

Jemné a jemné čištění zámků a pokožky. To se nazývá šampon pro mastné lupy, schopný rychle odstranit a zabránit opětovnému výskytu hub. Ideální pro použití na lakovaných kadeřích, nemá vliv na barvu.

 • Dobré pěnění.
 • Efektivní likvidace seborrhy.
 • Vysoká cena

Cena za láhev 200 ml - 600-800 rublů.

Šampon je velmi, velmi měkký. To ještě jsem nesplnil. Podle efektivity boje proti lupům je nejlepší lék těch, kteří mě testovali!

"Vyřešil jsem se seborrheou, která začala se mnou. Svrchot byl pryč, vlasy se začaly snadno hřebovávat, vypadaly zdravě, lesklé.

Vichy

Speciálně vyvinutý, s unikátním komplexem součástí znamená regulaci mastnoty. Snižuje vylučování kožního tuku, odstraňuje přebytečný tuk, dělá zdravé vlasy a pokožku. Křivky po použití jsou lehké a poslušné.

Speciálně vybrané látky ve speciálně měřené dávce pečlivě pečují o pokožku a udržují správnou rovnováhu. Testovány a schváleny odborníky.

 • Odstraňuje tuky.
 • Kudrlinky jsou lehké a poslušné.
 • Dobré složení.

Cena 800-900 rublů na láhev.

Nakonec jsem našel šampon, který mě zbavuje lupin. Díky Vichy! Použil jsem ji už půl roku a všechno mi vyhovuje.

Koupil jsem šampon pro svého syna, měl neustálé lupy. Farmaceutické přípravky nepomohly. Po několika aplikacích šamponu se objevilo svědění na kůži a lupy se staly mnohem méně.

Alerana

Terapeutický šampon je navržen speciálně pro zvláště pečlivou péči o slabé, náchylné na tuk, kudrlinky. Aktivuje krevní oběh ve vrstvách epidermis, čímž stimuluje aktivní růst. Vyvažuje sekreci kožního mazu. Zhoršuje svědění, vlasy se stávají zdravějšími a dobře ošetřenými. Kompozice obsahuje přírodní složky.

 • Nástroj zvládne ztrátu vlasů.
 • K dosažení efektivního účinku je nutné dlouhodobé užívání.

Cena 350-400 rublů.

Moje vlasy se určitě změnily k lepšímu. Po dvou měsících používání se růst stane mnohem aktivnějším, lupiny zmizely.

Má máma používá šampon, takže jakmile jsem to zkusil. Poté jsem získal sebe. Výsledek použití je zcela uspokojen.

Faberlic

Dobré řešení pro potírání mastných vlasů pro ženy a muže. Zlepšuje práci mazových žláz, normalizuje mikroflóru epidermis, uklidňuje a vytváří pocit pohodlí. Ideální pro každodenní použití.

 • Účinně bojuje proti lupům.
 • Obnovte normální rovnováhu pokožky.
 • Skromný objem.

Cena kolem 250 rublů.

Příjemný pocit pohodlí a čistoty přípravku trvá celý den. Dobrý účinek z použití. Ale bylo by žádoucí, aby objem lahve byl větší.

Šampon s příjemným zápachem dává spoustu pěny. Po použití jsou vlasy měkké, snadno se hřebčí. Obecně platí, že výsledek je splněn, ale je špatné, že objem je malý.

Vyčistěte linku

Lupiny od ruského výrobce. Navíc zlepšuje elasticitu, vyživuje a zvlhčuje kudrlinky, nevysušuje pokožku. Po něm jsou kadeře měkké, živé, nezatížené problémy s lupinami.

 • Nízká cena
 • Ekonomické výdaje.
 • Porušuje vodní rovnováhu vlasů po celé délce.
 • Po umytí vlasů je obtížné hřebenit.

Průměrná cena 100-130 rublů.

Ekonomický šampon, který dává spoustu vzduchové pěny. Celkově dobrý a levný. Docela spokojený s tím.

Příjemně překvapený účinkem použití šamponu. Důstojný účinek za nízkou cenu. Doporučuji si koupit.

Porovnávací tabulka s body: který šampon je nejlepší?

Neexistuje žádný univerzální prostředek, který by byl ideální pro absolutně každého. O tom, co je nejlepší šampon pro mastné vlasy, vycházíme z názorů spotřebitelů a pozitivních recenzí.

Průměrná cena, rub.

Hodnocení, 10 bodové měřítko

Výběr šamponu pro mastnou pokožku hlavy: 3-ka nejlepší

Spotřebitelské recenze a odborné doporučení pomohly vybrat nejlepší šampon pro mastnou pokožku hlavy. Představujeme produkty TOP-3 anti-mastné vlasy.

Zveme každou z nich podrobněji.

Poušťová esence

Organický šampon, obsahuje olej z čajovníku. Cílem je boj proti nadměrnému tuku. Má zpevňující a ochranný účinek. Po něm jsou vlasy měkké a hedvábné. Prostředky s přírodní bylinnou kompozicí.

Jemně a jemně čistí zámky tuku. Má příjemnou vůni citronu. Ekonomicky spotřebováno. Dobře pramí prameny. Osvěží vlasy po dlouhou dobu.

Helen sevření

Normalizuje sekreci kožního mazu s účinkem proti stárnutí. Jemně čistí, dává objem a dobře upravený vzhled. Aktivuje krevní oběh, díky čemuž jsou prameny zdravé a krásné.

Regulátor plní vlasy energií, posiluje je a zajišťuje harmonickou pravidelnou péči. Normalizuje práci pokožky. Dlouho pocit svěžesti.

Wella reguluje

Uzavře hodnocení profesionálního nástroje obsahujícího hlínu. Šampon pro regulaci kvality od společnosti Vella. Hlavní výhodou společnosti Wella Regulate je, že proces úpravy probíhá nikoliv sušením kudrlin, ale budováním správné zdravé práce epidermálních buněk.

Spolehlivé vyloučení příčiny nemoci. Jiné podobné prostředky odstraňují účinky. Perfektní pro pravidelné používání.

Nejlepší suchý vlasový šampon pro vlasy

Suchý šampon získal své postavení na trhu s kosmetickými výrobky nedávno. Prostředky - prášek, čistící vlasy a kůži bez použití vody. Zvláště dobré pro vlasy s nadměrným obsahem tuku - prášek perfektně absorbuje tuk z vlasů a veškeré nečistoty se při česání odstraňují. Oblíbené značky suchých šamponů podle roku 2017.

 • Syoss suchý šampon. Postřik rozstřikovaný na kadeře, dává svěžest a nezanechává žádné stopy. Zbytky léku jsou vyčištěny pokovením nebo utěrkou. Zbavte se masti ve vlasech.
 • Batiste suchý šampon. Vysoce kvalitní nástroj, který dodává vlasům svěžest. Dává velkolepý objem, má lehkou, příjemnou vůni. Snadno ovladatelné a pohodlné na cestách. Perfektní řešení pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl. Výrobek již získal mnoho odznaků. A je obzvláště oblíbený u spotřebitelů.
 • Šampon na suché holubice. Sprej okamžitě odstraňuje mastný film. Aplikujte na vlasy a poté pečlivě česněte. Povoleno je jednou za sedm dní. Rozlišuje se za přijatelnou cenu.
 • Oriflame suchý šampon pro mastné vlasy udržuje účinek čistých vlasů po dobu sedmdesát dva hodin. Cenově dostupné.
 • Suchá svěží náprava. Dobře se ukázalo, že je v akci a vyhrál určitý počet fanoušků. Rychle čistí vlasy a vlasovou pokožku, naplní se vitaminem a dodává lesk a lesk.

Aktivita produktů je obecně stejná, ale pro řadu vlastností a podle údajů z průzkumů je vůdcem Batiste suchý šampon. Vysoce oceňují odborníci a běžní uživatelé.

Nejlepší šampon pro tenké a mastné vlasy

Tenké mastné vlasy se rychle znečišťují a jsou nesnesitelné. Šampon pro tenké a mastné vlasy pomůže při řešení problému. V kategorii předních profesionálních prostředků prémiové třídy.

 • L'Oreal Professionnel objemová kyselina salicelová + HydraLighht. Vedoucí mezi šampony pro tenké zámky s obsahem tuku. Kyselina salicylová je přítomna. Prostředky čistí, zvlhčují, posilují a dávají objem. Dobře pěna a vyplachuje, nezasychá vlasy a pokožku. Účes dlouhou dobu zůstává čistý a dobře upravený, bez mastného lesku. Tento prodej zasáhl francouzská společnost.
 • Wella System Professional Volume - od německých vývojářů, jemně čistí vlasy a pokožku, vitaminuje a dává volumetrický vzhled. Dává spoustu pěny, rychle se vypláchne, nezaměňuje vlasy.

Nejlepší šampon pro mastné vlasy u kořenů

V roce 2018 jsme zvolili dva hlavní šampony pro mastné vlasy v kořenech.

 • Elegantní a lesklý šampon od značky Mulsan Cosmetic - nejlepší šampon pro vlákna, mastný v kořenech. Finanční prostředky tohoto výrobce nejsou první, které zaujímají vedoucí pozici. Má jedinečnou přirozenou kompozici a je bezpečná při pravidelném používání. Důkazem toho je krátká trvanlivost. Jemně čistí kadeře a pokožku hlavy bez alergií.
 • Natura Siberika, již jsme to již zmínili. Je velmi žádoucí, eliminuje obsah tuku v kořenech.

Nejlepší hydratační šampon

Pokud jsou vaše vlasy mastné u kořenů a suché na špičkách, použijte hydratační šampon pro mastné vlasy. V kategorii šampónu Elsev pro mastné vlasy a normální s tendencí k obsahu tuku zaujímá první pozici. Dobré pro suché tipy. Jako součást základních citrusových olejů, vitamínů, neobsahuje silikon. Příjemná vůně, dobrá pěna, není nadměrná. Kadeří po aplikaci světla a načechraných.

Co koupit šampon se zinkem

Friederm zinek - lék obsahující zinek, jehož cílem je eliminovat lupy, seboreu a nadbytečný tuk. Po použití efekt čistých pramenů trvá dlouhou dobu. Zklidňuje pokožku, snižuje alergické reakce. Nejlepší náprava s zinkem.

Co hledat při výběru

Jako každý kosmetický přípravek je šampon zvolen individuálně. Jak vybrat perfektní šampon pro velmi mastné vlasy. Vyberte si přírodní kosmetiku bez chemických prvků.

Tyto výrobky se jemně a jemně čistí, aniž by došlo k narušení přirozené rovnováhy pokožky hlavy. Přírodní přísady ošetřují a obnovují. Hlavní pravidlo - vyberte nástroj, který odpovídá vašemu typu vlasů.

Jak umýt mastné vlasy

Jak správně umýt? Lékaři a trichologové, kteří se zabývají problémy s vlasy a pokožkou hlavy, doporučují, aby si pravidelně umyl vlasy podle stupně znečištění pomocí speciálně zvolených agentů.

 • Nemůžete si umyt vlasy šamponem pro jiné typy. V opačném případě je ochranná fólie na pokožce poškozena a obsah tuku se zvyšuje.
 • Umyjte si hlavu teplou vodou, aplikujte šampon s masážními pohyby, opláchněte a znovu napěňte. Poprvé se čistí od prachu a nečistot, druhá - od nadměrného tuku.
 • Nepoužívejte kondicionér na kořeny kadeří, vytváří film na kůži a ucpává póry, vyvolává tvorbu tuku.
 • Opláchněte studenou vodou, uklidňuje mazové žlázy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy