logo

Lakování vlasových hedvábí

Vlasy se neustále pohybují dopředu. Obvyklé služby jsou nahrazeny novými, užitečnějšími. Jedním z těchto nových produktů je hedvábná laminace nebo hedvábný obal. Tato služba se po letních prázdnin stává nejrelevantnější. Pod vlivem vlasů horkého slunce a slané mořské vody ztrácejí zdravý vzhled, jsou horší a rozdělené.

Obnovení bývalého velkého stavu vyčerpaných vlasů je obtížné, ale možné. První možností jsou domácí masky, druhá a příjemnější je navštívit mistra v salonu nebo laminování vlasů doma.

Stojí za to vyzkoušet postup horkého balení vlasů hedvábím. Tento typ laminace se používá k oslabení vlasů a k problémům s pokožkou hlavy.

Jak to funguje?

Především léčebný účinek fibroinu, který je součástí hedvábí. Dostává se hluboko do vlasů a bezpečně drží v něm vlhkost. Skalp je dobře ovlivněn hedvábnými peptidy, které na ni působí zvlhčující, vyživující a vyhlazující účinek.

Komplexní, hedvábný zábal zlepšuje strukturu vlasů, léčí jejich kořeny a zatraktivňuje vzhled. Je třeba poznamenat, že výsledky tohoto postupu jsou velmi dlouhodobé.

Navzdory ohromujícímu účinku není nutné laminování hedvábných vlasů provádět pouze kvůli zájmu. Stojí za to zkoušet dívky, jejichž vlasy jsou nudné a zlomené, pokud se vytvoří nepravidelnosti nebo mikrotrhlinky, když jsou konce vlasů vystřiženy.

Kontraindikace pro laminování hedvábí chybí, což každému umožňuje zažít.

Můžete vyzkoušet laminování vlasů hedvábím doma. Upozorňujeme, že horký hedvábný obal by se měl provádět nejdříve tři týdny před barvením vlasů nebo čtyři dny po barvení. V opačném případě bude požadovaný výsledek minimalizován. Proto je nejefektivnější práce pána v kabině. Pokud návštěva salonu není ve vašich plánech, zkuste vlasy laminovat vlasy.

Postup laminace

1) Nejprve je třeba vyčistit pokožku hlavy. K tomu použijte šampon s bílkovinami z hedvábí. Umyjte si vlasy a odstraňte přebytečnou vlhkost z vlasů ručníkem.

2) Aplikujte na složení hřbetní struktury (asi 40 mg) a lehce odstupte od kořenů. Dávejte pozor na rovnoměrnou distribuci vlasových produktů. Dejte kompozici, aby se dobře vstřebala do vlasů, bude trvat asi 5-7 minut. Obal z hedvábí vyžaduje přístup do vzduchu k vlasům, takže nehromažďujte hlavu. Po nasáknutí opláchněte hlavu tekoucí vodou a vlasy osušte ručníkem.

3) Pro konsolidaci výsledku balení a odstranění statického efektu aplikujte sérum na vlasy, aby masírovaly vlasy a pokožku hlavy, a poté je po 2 minutách umyjte. Namísto séra můžete použít tzv. "Tekuté krystaly", které vám umožní zbavit se rozštěpených konců.

Výsledkem správně provedeného postupu laminace hedvábí bude dostatečně vlhké vlasy a normalizace metabolismu pokožky hlavy. Účinek bude viditelný po dobu tří týdnů, po níž může být obal opakován.

Podrobné pokyny o tom, jak laminovat vlasy s hedvábím pomocí souboru Constant Delight

Dosavadní stavba laminace vlasů je velmi populární procedura, která se provádí jak v kosmetickém salónu, tak doma. Laminování výrazně zlepšuje vzhled vlasů a také má terapeutický účinek. Po postupu se kudrlinky stávají hladkými, pružnými, lesklými a měkkými.

Konstantní potěšení Laminování vlasů Konstantní potěšení Hedvábný balicí stroj na vlasy znamená biolaminaci. Tento postup zajišťuje estetické intenzivní obnovení vlasů a vyrovnává strukturu.

Laminování vlasů pomocí setu konstantního potěšení je velmi jednoduché, vhodné pro provádění procedury doma.

Výhody použití funkce "Konstantní potěšení"

 • Intenzivní výživné prameny.
 • Kudrlinky se stávají silnějšími, hladšími a hydratovanějšími.
 • Komplex obnoví strukturu vlasů.
 • Poskytuje ochranu před vnějšími podněty a ultrafialovými paprsky.

Nevýhody

 1. Vysoké náklady na proceduru v kabině.
 2. Po biolaminaci musíte použít speciální šampony a balzámy s přírodním složením bez síranů a parabenů.

Obsah sady

Tento komplex pro laminování hedvábných vlasů zahrnuje následující produkty:

 • SPA šampon s hedvábnými částicemi pro poškozené a slabé vlasy, který jemně čistí prameny, zajišťuje plnou hydrataci a připravuje kudrlinky pro postup laminace.
 • Horká fáze Hot zábal s hedvábím pro poškozené a slabé vlasy.
 • Studená fáze SPA sérum na pokožku hlavy a vlasů s extraktem z magnólie.
 • Konečná fáze. Kapky hedvábí.

Jak to funguje?

 • Hlavním aktivním prvkem tohoto komplexu je přírodní kapalný hedvábný materiál, který je schopen udržet sedmkrát více vlhkosti než jiné látky, což poskytuje neuvěřitelný zvlhčující účinek.
 • Hedvábné bílkoviny otvírají keratinové váhy a přispívají k pronikání aktivních složek prostředků do hloubky vláknité struktury, čímž jim poskytuje intenzivní hydrataci.
 • Extrakt Magnolia, který je součástí masážního séra, tónuje pokožku, zlepšuje krevní oběh, urychluje růst a posiluje kudrlinky.
 • Kapky hedvábí spojují váhy a hladkou strukturu vlasů.
 • Po provedení několika sérií horkých hedvábných zábalů zmizí problém s dělením. Hedvábí zakrývá všechny vlasy neviditelným ochranným filmem, vyrovnává strukturu, uzavírá váhy a uchovává vlhkost. Vlasy jsou lesklé a hedvábné.

Návod k použití

 1. Prvním krokem je příprava vlasů. Je nutné důkladně umýt kudrlinky se šamponem ze sady, pak mírně uschnout vlasy ručníkem.
 2. Dalším krokem je horká fáze. Všechny vlasy jsou rozděleny na 5-7 zón. Po oddělení malých pramenů naneste kompozici na celou délku vlasů a ustoupí od kořenů o 2 cm. Přibližná spotřeba prostředků na vlasy o střední délce 30 ml. Nechte 7 minut. Během této doby několikrát pokořte kudrlinky. Dále vypláchněte prameny pod tekoucí vodou. Namočte vlasy ručníkem.
 3. Dále studená fáze. Aplikujte malé množství masážního séra na pokožku hlavy a kudrlinky po celé délce. Masírovat do pramenů a do kůže světle masážními pohyby. Po 2-4 minutách hřebejte a opláchněte vodou. Vysušte si vlasy ručníkem.
 4. Konečná fáze. V dlaních roztrhněte několik kapek hedvábí, poté nasypete na konce vlasů a rovnoměrně rozdělíte a otřete produkt. Neplachujte. Dále udělejte styl, poté dal další 1-2 kapky na suché kadeře.
 • Po ukončení procedury se doporučuje, aby se vaše vlasy neupravily po dobu 2 dnů, aby se výsledek opravil.
 • Při provádění horkých vlasových zábalů v žádném případě nezakrývejte ani nehřejte vlasy.
 • Zabraňte kontaktu s pokožkou. Postup doporučujeme provést v tričku.
 • Laminace by neměla být prováděna ve stejný den jako barvení. Vlasy mohou být barveny den před zahájením procedury nebo mohou být barveny 10 dní po horkém ovíjení.

Účinek postupu

Po dokončení procedury biolaminace s pomocí komplexního neustálého potěšení se vlasy stávají extra objemem a dobře upraveným vzhledem. Kudrlinky jsou měkké, lesklé a hedvábné. Také výrobek má ochranný účinek z hlediska pokládky a škodlivých účinků prostředí.

Postup umožňuje barveným vlasům zachovat bohatou barvu po delší dobu. Účinek po obalení horkými vlasy s hedvábím trvá přibližně 3-4 týdny. Tento postup se nejlépe provádí jednou za měsíc. Je třeba, aby vlasy odpočívaly, protože neustálou přítomnost filmu na nich může narušit vodní rovnováhu pramenů. Souprava pro laminování vlasů stačí na cca 12-15 procedur obalování pramenů střední délky.

Kontraindikace k použití tohoto nástroje je individuální intolerance ke složkám kompozice, stejně jako tendence k alergickým reakcím.

Video

Podívejte se na video o krok za krokem laminování vlasů pomocí nástrojů Constant Delight:

Závěr

Díky horkému obalu vlasů s hedvábím získávají kadeře zdravý, dobře upravený vzhled. Aby se prodloužil výsledek po proceduře, měli byste používat jemné šampony bez síranů a parabenů a také použít masku s hedvábím Constant Delight 1-2 krát týdně a pak budou vypadat vlasy z krytu časopisu.

Typy vlasů laminace, jak vybrat to nejlepší

Jednoduchý způsob, jak získat krásné a lesklé vlasy, je postup laminace. Existují různé zákaznické recenze týkající se jeho implementace. To vyplývá ze skutečnosti, že vzhledem k individualitě struktury pramenů se může výsledek lišit. Z tohoto důvodu je nutné zkoumat nuance a teprve potom rozhodnout, jak je účelné provádět takové experimenty s vlasy.

Charakteristiky postupu

Pod vrstvením rozumíme proces nanášení speciálních nástrojů, které dodávají každému vlasu tenkou vrstvu filmu. Zabraňuje ztrátě vlhkosti a chrání kudrlinky před agresivními účinky environmentálních faktorů. Během absorpce kompozice také vyplňují dutiny ve struktuře pramenů.

Celý postup trvá přibližně 60 minut volného času:

 • 5 minut - šamponování;
 • 40 minut - léčba složením a účinky léčiva;
 • 15 minut - oplachování a sušení.

Laminování má několik odrůd, z nichž každá má své vlastní vlastnosti. Během procesu mohou vlasy navíc dostávat užitečné rostlinné výtažky, vitamíny a dokonce být zbarveny a barveny.

Účelem laminace je odstranění:

 • suchost a křehkost pramenů;
 • nadměrná elektrifikace;
 • drobivost;
 • sekce.

Pozor! Provedení postupu po částečném nebo úplném barvení vlasů vám umožní udržet původní odstín a zářit mnohem déle.

Účinek po laminování trvá přibližně 1,5 měsíce. Náklady na procedury salonu závisí na délce vlasů a na jejich poškození. Pokud jsou prameny řídké, suché a tenké, pak po ukončení procesu budou vypadat tlustší, protože každá srst je obalená vlasy.

Nicméně, pokud je škoda příliš vážná, pokládání by mělo být opuštěno. Vážení způsobené působením použitých formulací způsobí, že zátěž na kořenech bude obrovská, což způsobí plešatost. V tomto případě musí být prameny nejprve vytvrzeny. Pro příliš hustou strukturu není laminace také nejlepší volbou, protože kadeře jsou již velmi silné. Tento typ srsti se nazývá také asijský.

Typy procedur

V závislosti na technice laminace je:

 • barva;
 • čirá (bezbarvá);
 • za studena
 • teplejší;
 • konvenční a ekologické;
 • hedvábí (Spa);
 • Italština
 • korejský

Navíc k lesklosti je možné přidávat odstín do kadeří pomocí barevných pigmentů. To je také nazýváno iontové. Konvenční laminace se liší od ekologického používání léčiv s nepřirozenými složkami. Každý druh má výrazné parametry.

Bezbarvá laminace

Jedná se o nejjednodušší typ postupu. Jejím cílem je pokrýt vlasy laminátovým filmem. Prostředky pro tento typ instalace mohou zvýšit hlasitost obnovením struktury pramenů. Zpracované kadeře se snadno položí, stanou se hladké, hedvábné a pružné.

Pozor! Pokud provádíte bezbarvou laminaci na předem zbarvených vlasech, jas a bohatost barev bude po dlouhou dobu trvat díky zadržení pigmentu uvnitř fólie.

Použití transparentního stylingu poskytuje:

 • nejmenší ztráta živin;
 • volný přívod kyslíku do buňkových buněk;
 • zvýšení objemu vlasů;
 • snadná instalace;
 • zvýšení odstínu dříve namalovaných pramenů.

Pokud je křehkost, suchost a slabost vlasů, postup je kontraindikován. Majitelé zdravých vlasů tvrdí, že výsledky laminace téměř nepostřehnutelně. Hlavní nevýhodou bezbarvé metody je omezení barvení po dlouhou dobu, protože ochranná fólie zabrání pronikání pigmentů.

Po zpracování musíte poskytnout kadeře určité péče. Patří sem speciální šampony a také podmínky, za kterých je kontakt vlasů s ultrafialovým zářením, deštěm, chlorovanou vodou a mrazem vyloučen. Další nevýhodou metody je krátké trvání účinku. Přibližně za měsíc je nutné postup opakovat.

Použití laminátu na umělé (rozšířené) kudrlinky může vést k nepředvídatelným výsledkům. Laminování by mělo být odloženo, dokud nebudou prameny odstraněny.

Tento postup nemá žádné kontraindikace. Je povoleno i u laktajících žen a těhotných žen.

Hotter

Efektivní způsob, jaký používají kadeřníci k zajištění hustoty a lesku vlasů, je laminace za tepla. Rozdíl od klasického tvarování za studena je pouze při použití tepelného zařízení. Laminovací kompozice se aplikuje také na prameny, ale kromě kadeří prováděných se zvláštním zařízením nebo žehlení.

Vysoká teplota přístroje umožňuje zvýšit dopad kosmetiky. Z tohoto důvodu je tento postup efektivnější, ale je také charakterizován jeho nedostatky.

Pozor! Provádění laminace je vhodné pouze v případě, že je podmínka relativně zdravých vlasů. Nadměrně zraněné kadeře budou ještě více trpět použitím usměrňovače.

Metoda je vhodná, pokud jsou vlasy tenké a načechrané. Postup bude také řešit problém průřezu konců, ztráta lesku a složitost instalace. Zpracování za tepla způsobí, že prameny budou tlustší a hladší a také utěsní špičky.

Navzdory rozšířené důvěře v terapeutický účinek je v praxi pouze kosmetická. Účinky laminátu po opakovaném bělení, chemické barvení a barvení budou škodlivé. Nicméně, poměrně zdravé kudrlinky se po pokládce stanou ještě atraktivnějšími.

Studené

Speciální technika prováděná za pomoci speciálních přípravků se nazývá laminace za studena. Nástroj je aplikován přímo na kudrlinky a absorbován. Profesionální postup vám umožní okamžitě vidět výsledek.

V důsledku nárazu se kůže hlavy také zužuje, což zajišťuje ochranu před samotnými kořeny.

Výhody metody:

 • rychlý postup;
 • hladkost a krása pramenů;
 • ochrana barevných kadeří.

Nevýhody:

 • vysoká cena;
 • krátkodobý účinek (až dva měsíce);
 • pravděpodobnost exacerbace plešatosti oslabenými žárovkami.

Pozor! Pokud příliš často provádíte laminování za studena, bude to mít za následek ztenčení a křehkost kadeří, stejně jako částečné poškození vlasové kůžičky.

Odstranění vnějších vad neznamená, že proces má terapeutický účinek na prameny. Jakmile je film vyprázdněn, vzhled vlasů se vrátí k původnímu a nevhodná péče také zhorší problém.

Pokrytí vlasů filtrem naruší intracelulární vodní bilanci. Z tohoto důvodu je nezbytné dodat pleťové vodě důkladnou hydrataci. Laminování by nemělo být zneužíváno.

Spa (hedvábí) laminace

Obalové hedvábí je určeno k ošetřování pramenů. Vysoká teplota zajišťuje hluboké proniknutí aktivních částic drogy uvnitř vlasů. Skalp je chráněn a hydrolipidální vrstva - regenerace. Zánět kůže také klesá. Silk styling může obnovit křehké kudrlinky, zvládnout stárnutí a chránit vlasy před ultrafialovým zářením.

Indikace pro použití v laminačních lázních:

 • křehkost a nedostatek lesklých pramenů;
 • nepravidelnosti nebo praskliny na pokožce hlavy;
 • průřez konců.

Pro tento typ postupu nejsou žádné kontraindikace.

Eco laminace

Rozdíl mezi eko-verzí laminace je použití speciálních sloučenin, které utěsňují chloupky v prodyšnou ochrannou vrstvu. Skládá se z rostlinných složek (celulózy a bílkovin). Dříve poškozené části pramenů jsou naplněny a váhy se blíží k sobě. Výsledkem eco laminace je měkkost, objem, lesk a hustota vlasů.

Stejně jako v ostatních případech jsou vlasy chráněny před vnějšími faktory, které zahrnují také tepelné nástroje.

Tato možnost laminace je vhodná v případě:

 • neustálé používání žehlení, curlingu a vysoušeče vlasů;
 • potřeba zlepšovat kudrnaté prameny a eliminovat plynatost;
 • nedávná bio nebo chemická vlna;
 • barvení, a to i při použití šetrných látek;
 • velká délka kudrlin, které potřebují další péči;
 • po výletu do moře, což bylo důsledkem vyčerpání vlasů slunečním světlem, slanou vodou a větrem.

Výhody postupu:

 1. Bezpečnost (díky rostlinným složkám ve složení léků).
 2. Hladké dokonce dělené konce a křehké vlasy.
 3. Ochrana před vnějším prostředím.
 4. Zvyšte hlasitost.
 5. Měkkost, pružnost, dlouhodobé uchování vlasů a snadné stylování.
 6. Možnost poskytnout stíny kudrlinky.
 7. Dlouhé uchování barvy po zbarvení.
 8. Luxusní lesk.

Hlavní nevýhody ekologické laminace - vysoká cena a krátká stohování. Účinky závisí na kvalitě použitého výrobku a kvalifikaci kadeřníka.

Italština

Tento typ postupu zahrnuje použití italských laminovacích značek. Metoda je účinná jako samostatný styl a pro péči o oslabené kadeře. Kontraindikace nebyly identifikovány.

Tato volba je vhodná pro milovníky častého stylování s tenkými, křehkými a suchými vlasy. Je také povoleno používat při zvýrazňování nebo barvení.

Pozor! K ochraně pramenů před výjezdem do moře je třeba provést laminování. Zabráníte tak křehkosti způsobené horkým sluncem a solí.

Před laminací byste měli také konzultovat s tricholožkou. Ocení stav vlasů. Na zdravých a lesklých kadeřích není výsledek příliš nápadný. Kudrnaté prameny z důvodu vážení budou poslušnější a hustší - ještě hustší.

Italský postup se skládá z několika etap:

 1. Umyjte speciální šampon.
 2. Aplikujte masku na ošetření. Nástroj je vybrán podle typu vlasů.
 3. Propláchnutí směsi a zpracování laminovacího prostředku.
 4. Oplachujte vodou po 30 minutách a klimatizujte.

Zvláštností této možnosti je neexistence zvláštních požadavků na péči. Můžete použít libovolné balzámy a šampony, s výjimkou hlubokých čisticích prostředků a křovin. Efekt trvá až 6 týdnů.

Opakovaná laminace se provádí po nějaké době. Kudrnaté zámky se mohou lehce narovnat. Malované kudrlinky by měly být nejprve vyléčeny, protože pokud jsou velmi porézní, kompozice bude absorbována a správný výsledek nebude dosažen.

Mezi oblíbené italské prostředky:

 • Lotion "Volumaizer" od firmy Barex. Tento nástroj výrazně a hluboce ovlivňuje prameny. Používá se jako hlavní součást pro laminování. Výsledkem aplikace je estetická regenerace vlasů. Lotion je vhodný pro všechny typy vlasů, i když je tenký, poškozený a suchý. Lékárna vám umožní přidat kousky objemu, elasticitu a hedvábnost.
 • Laminovací souprava Spa od konstantního potěšení. Nástroj zahřívá pokožku a umožňuje její otevření pro hluboké proniknutí aktivních složek a vyplnění struktury hedvábnými bílkovinami.
 • Hot Laminating Regeneration by Hair Company. Otevírá váhy a vyplňuje strukturu vlasů. Fáze horké regenerace otevírá vlasové váhy a proniká do struktury a vyplňuje všechny poškozené oblasti vlasů. Modifikovaný silikon hydratuje kudrlinky, biopolymery obnovují, kreatin chrání a poskytuje elasticitu. Složení se používá pro první fázi postupu.

Korejsky

Korejská laminace je určena pro oslabení vlasů. Díky implementaci tohoto variantu postupu je dosaženo zvýšení objemu, hladkosti, poslušnosti a ochrany před vnějšími faktory. Díky tomuto stylingu lze změnit odstín vlasů a přetrvávat po dlouhou dobu.

V kompozicích korejských fondů se obvykle používají bílkoviny s aktivním přísadami. Takové léky umožňují dosáhnout okamžitého účinku, který je okamžitě znatelný. Shag dostane dobře upravený a zdravý vzhled.

Postup se provádí doma nebo v kabině. Oblíbené nástroje:

 • Nastavte Lombok. Systém se skládá ze dvou balíčků, z nichž jeden je hojivý krém a druhý laminovací lotion. Tyto prostředky jsou smíšené a uplatňují se na tyto oblasti. Kudrlinky jsou zcela obaleny, keratinová vrstva je obnovena. Vlasy jsou zvlhčené a pokryté ochrannou bariérou, která zabraňuje ztrátě vlhkosti a živin ze struktury.
 • Balsam Mu-Coating LPP od tajného klíče. Používá se pro léčebné účely a pro laminování. Nástroj pomáhá obnovit suché prameny, poškozené a oslabené. Výsledek aplikace je podobný účinkům restorativních procedur v kosmetickém salonu.

Závěr

Na lesklé a zdravé vlasy změny po postupu nebudou patrné. Délka vlasů nezáleží na tom, že styling se provádí na krátké a dlouhé kadeře. Pokud potřebujete růst vlasů, ale konce jsou rozděleny, měli byste použít laminování.

Při použití této procedury zůstává barva barevných pramenů mnohem delší, takže je lepší ji držet okamžitě poté, co jste si vlasy vyžádali požadovaný odstín. Hlavní nevýhodou laminace je krátkodobé zachování výsledku a nedostatek terapeutického účinku. O měsíc později budou vypadat vlasy původní.

Make vlasy krásné a silné pomoci správné péči a vysoce kvalitní kosmetiku. Nabízíme výběr nejlepších produktů pro péči o vlasy:

Užitečná videa

Jak vyrobit vlasy laminování doma.

Postup pro laminování vlasů v salonu pomocí iNeo-Crystal od společnosti ESTEL.

Laminovací vlasy Pokyny pro konstantní potěšení.

CONSTANT DELIGHT Pokyny pro laminování vlasů.


Laminování vlasů je jedním z nejpopulárnějších a nejúčinnějších procedur nabízených v kosmetických salonech.
Jedná se o rychlý, pohodlný, bezprostřední proces, který kombinuje estetický a terapeutický efekt.

Laminování je založeno na přírodním hedvábí, jehož složky jsou schopny udržet až sedmkrát více vlhkosti než jakékoliv jiné prostředky, což znamená, že má obrovské zvlhčující schopnosti.
To je důvod, proč se hedvábí stalo hlavní aktivní částí linie pro oslabené a poškozené vlasy - laminování.

Krok 1. PŘÍPRAVA VLASU.

Důkladně umyjte vlasy šamponem Constant Delight SPA s hedvábnými bílkovinami:
aplikujte, pěna, nechte 2 minuty, opláchněte.
V případě potřeby opakujte postup.
Odstraňte přebytečnou vlhkost z vlasů.

Krok 2. HOT FÁZE.
Aplikujte konstantní láhev Hot Wrap s bílkovinami z hedvábí (přibližně 30ml pro délku vlasů 20-25cm).
Aplikujte v řadě a rovnoměrně rozložte po celé délce.
Nechte působit po dobu 7 minut.
Během expozice několikrát napněte prameny!
Potom důkladně opláchněte a vlasy utřete ručníkem, abyste odstranili přebytečnou vlhkost.

Krok 3. Studená fáze.
Aplikujte masážní sérum Constant Delight SPA s extraktem Magnolia na pokožce hlavy a po celé vlasy od kořenů až po konce.
Třepte na vlasy a pokožku.
Nechte působit po dobu 2 minut.
Pečlivě hnětete a opláchněte.
Utřete vlasy ručníkem, abyste odstranili přebytečnou vlhkost.

Krok 4. LAMINOVACÍ GEL.
Aplikujte Laminovací gel Constant Delight SPA na mokré vlasy kartáčem a rovnoměrně rozložte vlasy.

Pozor!
Na rozdíl od kroku 2 a kroku 3 se laminovací gel (krok 4) neodstraní.
Po aplikaci můžete pokračovat v úpravě vlasů pomocí kartáčování a vysoušeče vlasů.

Krok 5. ZÁVĚREČNÝ STAV.
V dlaních rozetřete 2/3 hedvábných kapiček, aplikujte na špičky vlasů, rovnoměrně rozdělujte a otírejte výrobek.
Neplachujte.
Začněte stylovat, způsobující další kapku hedvábí na koncích již vysušených vlasů.

PO LAMINÁCIU.
Chcete-li zachovat efekt laminace, doporučujeme jednou týdně používat masku Constant Delight Mask, abyste udrželi SPA péči v salonu s hedvábím.
Aplikujte na čisté vlasy vysušené na ručníky, nechte 10 minut na vystavení, důkladně opláchněte.
Také, jako každodenní péči, můžete použít hedvábné kapičky - nezmazatelnou péči o ochranu špiček z úseku.

Velkou pozornost věnujeme následujícím komentářům:
• Při provádění vrstveného hedvábí nepokrývejte vlasy fólií nebo ji ohřejte!
• Laminování lze provádět den po barvení. Jeden den s barvením nelze kombinovat!
• Po procesu laminace - Hot wrapping s hedvábím, vlasy mohou být barveny po 10 dnech.
• Doporučujeme provést tento postup nejvýše 1krát za měsíc.
• Jedna sada laminace stačí k provedení 12-15 procedur pro balení vlasů střední délky.

Laminace domů: vlasy jako hedvábí po dobu dvou týdnů

Výsledek je patrný po první aplikaci! A výsledek je kumulativní!

Dnes dívky dávají spoustu peněz na rovnání a laminování keratinu. Existuje však způsob, jak to udělat levnější? V salonu se proces provádí takto: nejprve jsou vlasy nasyceny užitečnými látkami a pak se nalije olejem, který vytváří film na chloupcích. A opravte ho velmi horkými kleštěmi. Všechny prameny jsou spálené, účinek je okamžitě ohromující, ale pak se odstraní ochranná vrstva a vlasy zůstávají spálené. A opětovné laminování je nutné v každém případě.

Nabízíme přirozený recept na domácí laminování.

Co potřebujete:

 • 2 lžíce citronové šťávy
 • 100 gramů kokosového mléka (kromě másla!)
 • 1 lžíce olivového oleje
 • 1,5 lžíce bramborového škrobu

Jak požádat:

Smíchejte škrob s citrónovou šťávou, přidejte směs do hrnce, přidejte kokosové mléko, olivový olej. Zahřejte, ale nechejte směs vařit.

Když se hmota zvětší, aplikujte na vlhké čisté vlasy. Roztáhněte po celé délce, nasaďte na polyethylenovou čepičku a omotávejte ručník kolem hlavy. Nechte masku pracovat 45 minut, opláchněte šamponem bez síranu.

Efekt bude úchvatný! Vlasy budou lesklé, hedvábné, poslušné.

Laminování od konstantního potěšení - krásné vlasy jsou snadné!

Bez výjimky se všechny slušné sexy usilují o krásné dobře upravené vlasy, ale bohužel ne každý je od přírody tak odměněn. Navíc neustálé vysušování a stylování rozkládá životní sílu dokonce i těch nejkrásnějších kadeří a přeměňuje je na něco jako slámu.

Kompozice konstantního potěšení

Hlavní aktivní složkou řady Constant Delight jsou bílkoviny z hedvábí. Obnovuje a vyhladí povrch vlasové trubice, čímž kudrnaté vlasy svítí a vypadají dobře.

Nástroj dále obsahuje extrakt magnólie, různé vitamíny, aminokyseliny, antioxidanty a další užitečné stopové prvky, jejichž činnost je zaměřena na ochranu a zlepšení stavu pramenů.

Vlastnosti nástroje

Výrobce, který popisuje svou sérii pro laminování, naznačuje nejen estetický účinek, ale i léčivý efekt.

Nástroj vám pomůže dosáhnout následujících výsledků:

 • Hedvábný film, který se tvoří na trubkách na vlasy, vizuálně zvyšuje hustotu kudrlin.
 • Vrací lesk.
 • Udržuje barvu po zbarvení.
 • Dává antistatický efekt.
 • Intenzivně hydratuje a vyživuje.
 • Ochrana před vysycháním a ultrafialovým zářením.

Způsob použití

Postup hedvábného laminování se provádí nejen v salonech, ale je také dostupný a snadno pro začátečníky, kteří si to chtějí dělat sami. Nepotřebuje zvláštní dovednosti a časově náročné.

 1. Umyjte si vlasy pomocí řady lázeňských šamponů, které odstraňují nečistoty a zbytky stylingu. Pak lehce stlačte a vymažte kudrlinky ručníkem. Nevyžaduje se suché vyfukování, vlasy by měly zůstat vlhké.
 2. Horká fáze má použít výrobek pouze na prameny. Zakryjte vlasy plastovým obalem nebo jej nasaďte pod čepici, teplou s ručníkem nahoře. Je to důležité! Nepoužívejte fólii a nevyhřívejte vysoušeč vlasů. Po 10 minutách opláchněte kadeře velkým množstvím vody a odstraňte zbytky.
 3. Poté použijte sérum na masáž lázně. Měl by být nanesen do pokožky hlavy a rozložen po celé délce pramenů, ponechán po dobu 10 minut, poté opláchnut.
 4. Na konci procedury se na konce vlasů aplikují hedvábné kapičky, které se nevyžadují, aby byly omyty.

Pro domácí péči je také použita lázeňská maska, která prodlužuje účinek laminace. Stačí ji použít 1-2krát týdně.

Laminování může být provedeno nejdříve po 3 týdnech po obarvení a nejpozději před týdnem.

Kontraindikace

Výhodou laminovacích produktů této značky je, že mají téměř žádné vedlejší účinky. Existují obecné kontraindikace, které jsou charakteristické pro jakýkoli kosmetický postup:

 • Infekční onemocnění.
 • Kožní onemocnění.
 • Zvýšená teplota.
 • Individuální nesnášenlivost vůči přísadám.

Laminovací produkty společnosti Constant Delight jsou všestranné a jsou tím nejlepším způsobem péče o vaše vlasy. Silk laminace obnovuje strukturu, přispívá ke zdraví pramenů a chrání je před účinky agresivního prostředí, jako je sušení foukáním, ultrafialové záření a barvení.

Laminace domů: vlasy jako hedvábí po dobu dvou týdnů

Laminace a vyrovnávání keratin - jeden z nejoblíbenějších procedur v kosmetických salonech. Dívky jsou ochotné dávat velké částky peněz, aby dosáhly kouzelného efektu dokonale rovné vlasy.

Vlasové laminovací vlasy

Je mnohem užitečnější a levnější než laminace v salonu, což ve skutečnosti kazí vlasy!

Ale hra stojí za svatbu?

Dovolte mi stručně říct, jak se tento proces odehrává v kabině. Jak znáte, postupuje postupně. Vlasy, který je suchý porézní houba důkladně nasytit užitečné látky hojně a potom se nalije speciální olej tváření na každém z chlupů filmu. A všechno by bylo v pořádku, kdyby tento film nemusel být zajištěn mega-horkými kleštěmi. V opačném případě se umyje při prvním mytí vlasů.

Proto je každý pramen pečlivě spálen, čímž se vlasy vyrovnávají a ochranná vrstva svítí. Ihned po postupu je efekt dech beroucí a co následuje?

Trvá to asi tři týdny, někdo má měsíc a ochranná vrstva se začne odstraňovat a s tím se odplaví vnitřní výplň vlasů. Stane se tlumené a... zcela spálené. Ve většině odrůd jsou vlasy strašně tenčí a přeměňují se na kuřecí chmýří.

Re-laminace se stává nutností, a zde nezáleží na tom, kolik to bude stát. Stačí jen vrátit alespoň trochu živosti vlasům.

Vlasové laminovací vlasy

A teď si myslete, souhlasíte s takovými obětmi? Pokud tomu tak není, pak je tato metoda, kterou vám nabízíme, nejlepší. A i když nevěříte úspěchu, zkuste to jednou. Výsledek je viditelný po první aplikaci. On je kumulativní. Takže postupujte dvakrát za měsíc, brzy se vaše vlasy jednoduše nerozpoznají!


Nabízíme Vám přirozený recept na vlasovou laminaci. Tato maska ​​udrží účinek dokonce i vlasů až na 14 dní!

Maska pro laminování vlasů

SLOŽKY

 • 100 g kokosového mléka (bez másla!)
 • 2 polévkové lžíce. l citronová šťáva
 • 1 polévková lžička. l olivový olej
 • 1.5 Čl. l bramborový škrob

PŘÍPRAVA

1. Zkombinujte škrob s citrónovou šťávou a dobře promíchejte. Nemělo by existovat jediný kus!

2. Vložte citrónovou směs do malé pánve, přidejte kokosové mléko a olivový olej. Směs dobře zahřejte, ale nedávejte ho do varu!

3. Když se hmota ztuhne, naneste ji na čisté vlhké vlasy. Pečlivě rozdělte výrobek na celou délku vlasů, nasaďte plastovou čepičku a obklopte ručník kolem hlavy. Nechte masku zapnuto po dobu 45 minut, poté opláchněte šamponem bez síranu.

Účinok se projeví po prvním postupu. Vlasy budou hedvábné, lesklé a velmi poslušné. Ujistěte se, že sdělíte svým přátelům tento účinný nástroj!

Laminace vlasů doma - vlasy jako hedvábí!

Mnoho dívek se ptá otázka "Jak se vrátit ztracená hedvábnost a lesk na poškozené vlasy?".

Chcete-li to udělat, nemusíte jít do salonu. Zde je recept na laminování vlasů s želatinou. Můžete udělat tento kosmetický postup doma.

Otázka je důležitá pro dámy, jejichž vlasy jsou tenké a tenké. V tomto případě postup laminace s želatinou pomůže vytvořit vizuální účinek objemu vlasů.

Jaký je použití tohoto postupu?

Želatina vyživuje a hydratuje vlasy. Obsahuje přírodní kolagen bílkovin, který obaluje každý vlas s ochranným filmem. Proto vlas vypadá zdravější a silnější. Aby byl účinek zřejmý, je třeba provést alespoň tři postupy. To je třeba udělat, když plánujete umýt vlasy. Není nutné měnit způsob mytí vlasů v důsledku procesu laminace (používáte je po dvou dnech k mytí - laminování po dvou dnech). Pokaždé, když vaše vlasy budou vypadat zdravější a silnější.

Nabízíme krok za krokem návod, jak vytvořit vlasovou laminaci doma.

1. Vezměte mírně ochlazenou vařenou vodu. Nalijte 1 polévkovou lžíci želatiny do skleněné nádoby a zakryjte 3 lžíce horké vody. Pokud jsou vaše vlasy silné nebo dlouhé, zvyšte jejich podíl třikrát (přidejte 3 lžíce vody na 3 lžíce želatiny). Postupujte neustále v poměru 1: 3. Vše důkladně promíchejte. Pokud se želatina přilepí na misku, nebojte se - pak se snadno vypláchne teplou vodou.

Po důkladném promíchání nádoby pokryjte želatinou tak, aby roztok nechladil a nehybně stál. Tento poměr je určen pro krátké vlasy. Po prvním postupu sama upravíte poměry želatinové směsi pro další laminování.

2. Zatímco želatina je otok, omyjte si vlasy šamponem, naneste balzám a opláchněte. Očistěte si vlasy ručníkem, aby byl mírně vlhký.

3. Od okamžiku, kdy jsme upečili želatinovou kaše, by měla projít 15-20 minut. Nyní věnujte pozornost želatině. Pokud není vše rozpuštěno, zahřejte ho ve vodní lázni, mícháte na jednotnou konzistenci.

4. Přidejte do želatinové masky, která se obvykle aplikuje na vlasy (stačí poloviční lžíce). Konzistence naší směsi by se měla podobat tlusté kyselé smetaně. V tomto případě se směs dobře hodí na vlasy.

5. Aplikujte želatinovou směs na mokré vlasy. Doporučujeme vám, abyste ji nepoužívali na kořeny samotné.

Zastavte se asi 1 cm od kořenů. Želatinová maska ​​se aplikuje bez obtíží.

6. Jakmile jste celou směs rozložili na vlasy, vložte do hlavy plastovou tašku nebo speciální uzávěr. Nahoře s ručníkem rolí a zahřejte si hlavu s fénem na 10-15 minut. Pak může podnikat 45 minut.

7. Nastal čas. Želatinovou masku umyjte vodou. Uvidíte, jak je želatina bez problémů omyta, a to díky balzámu, který jsme přidali k masce.

Celý postup trvá asi hodinu. A výsledek splní očekávání. Buďte vždy krásní!

Klikněte na "Líbí se" a získejte pouze ty nejlepší příspěvky na Facebook ↓

Laminování vlasů «Konstantní potěšení»

Obsah:

Každá dívka chce mít krásné a zdravé vlasy. Takový postup, jako je laminace pomocí sady konstantních potěšení, vám umožňuje uskutečnit tento sen. Balení s hedvábím bude váš účes neodolatelný, vrátit vlasy zdraví a atraktivní lesk.

Konstantní lak na vlasy - co to je?

Špatná ekologie, nedodržování zdravé výživy, přítomnost špatných zvyků a mnoho dalších faktorů dává moderním dívkám mnoho problémů s vlasy. Vyblednou, vypadají bez života a postrádají atraktivní lesk. Mnozí čelí problému rozštěpení, křehkosti a dokonce i vypadávání vlasů. Různé techniky, jako je styling s stylingovými nástroji, vysoušečem vlasů nebo curlingem, dále poškozují vlasy a poskytují pouze krátkodobé zlepšení jejich vzhledu. Denní postupy ke zlepšení stavu vlasů navíc vyžadují spoustu času. A výsledek nevyhovuje očekávání.

Nejlepším řešením tohoto problému by byla laminace vlasů s konstantním potěšením. To je poměrně populární procedura, která se podařilo získat lásku mnoha dívek v různých zemích. Její nabídku ovládá téměř každý kosmetický salon. Hlavním prvkem použitých prostředků je hedvábí. Zachovává ve vlasu mnohem více vlhkosti než jiné laminovací přípravky.

Výhody této metody laminace

Laminování pomocí programu Constant Delight má několik výhod:

 • intenzivně vyživuje vlasy;
 • posiluje, vyhlazuje a zvlhčuje;
 • okamžitě obnoví poškozenou strukturu vlasů;
 • chrání vlasy před působením ultrafialového záření;
 • zabraňuje poškození vlasů.

Tento postup je rychlý, snadný a efektivní způsob, jak obnovit oslabené a poškozené vlasy. Kromě toho laminace s použitím výrobků tohoto výrobce zabraňuje následnému poškození vlasů a chrání je před vlivy prostředí a dalšími negativními faktory. Po běhu takových procedur už dlouho zapomenete na problém rozštěpení. Dosáhl účinku ochrany v důsledku přítomnosti aminokyselin v hedvábných bílkovinách. A film z hedvábných peptidů, obalující každý vlas, udržuje vlhkost v něm. Po proceduře vypadá účes mnohem atraktivnější. Vlasy jsou měkké a příjemné na dotek.

Jaký je postup?

Laminování Constant Delight se skládá ze dvou stupňů:

 • balení;
 • sérové ​​aplikace.

Díky první fázi je obnovena poškozená struktura vlasů. Sérum jim dodává jemnost a zjemňuje je.

Než začnete obalovat, důkladně si umyjte vlasy. Za tímto účelem doporučuje výrobce použít speciální šampon, který obsahuje hedvábné proteiny. Po nanesení šamponu nechte 2-3 minuty a teprve poté jej vypláchněte. V případě potřeby lze postup opakovat.

Balení se provádí s výpočtem asi 30 ml ošetřujícího činidla pro celé vlasy s délkou pramenů od 20 do 25 cm. Je nutné produkt aplikovat rozdělením vlasů na tenké prameny. Chcete-li mít požadovaný účinek, nástroj zůstane na vlasu po dobu sedmi minut. Během této doby je nutno periodicky pokládat prameny. Poté se činidlo promyje a vlasy se vysuší za pomoci smáčení osušky.

Sérum se aplikuje na pokožku hlavy a potom se rozdělí z kořenů po celé délce pramenů. Je třeba je otírat masážními pohyby. Chcete-li získat požadovaný výsledek, nechte sérum po dobu 3-4 minut. Poté jsou vlasy pečlivě česány a omyty. Ručníky odstraňují přebytečnou vlhkost.

V závěrečné fázi výrobce doporučuje, aby se zabránilo problému s rozděleným koncem, je třeba na dlaně položit několik kapek hedvábí, třením a rozmazáním špiček pramenů. Není třeba vyplachovat.

Pokládku lze provést až po úplném vyschnutí vlasů. Aby se zachoval účinek po takovém postupu, jednou týdně se doporučuje provádět masky pomocí prostředků téže linie.

Co bych měl hledat?

Pokud se rozhodnete laminovat sami, postupujte podle doporučení výrobce:

 • Nevázat prameny ve fólii nebo je zahřát.
 • Pokračujte v laminování až 10 dní po barvení.
 • Nebarvíte vlasy během prvního dne po proceduře.
 • Opakujte postup nejvýše jednou za měsíc.

Jedna sada konstantního potěšení stačí na 15 ošetření pro vlasy střední délky.

Laminování vlasů Constant Delight - recenze

Elena, 31 let

Poprvé jsem se o tomto postupu dozvěděl v roce 2013. V průběhu let se podařilo vyzkoušet různé formulace. Ale rozhodl se pro Constant Delight. Tyto sady jsou vysoce kvalitní a mají stejný rozpočet. Dala jsem CD do kajuty. Nyní jsem se naučil, jak postupovat sám. Teď chodím jen do salonů, když jsem příliš líný, abych to sám udělal. Doporučuji všem, aby zkusili zejména laminování a skladby této společnosti.

Maria, 29 let

Pro mé vlasy obarvené barvením byly produkty společnosti Constant Delight opravdovou spásu. Po prvním procesu laminace byl účinek patrný. Mám s mistrem jeden měsíc. Po každém opakovaném postupu se vlasy stávají zdravějšími, živějšími a krásnějšími. Jsem velmi rád, že jsem objevil tento lék. Radím všem!

Diana, 24 let

Preferuji přirozenou barvu vlasů. Proto jsou mé nenatřené vlasy velmi elektrifikované. Hlavní doporučená laminace. Jako součást navrhovaného konstantního potěšení. Po postupu se vlasy okamžitě změnily. Staly se velmi hladké, lesklé a přestaly být elektrizující. Účinky trvaly pouze 3 týdny. Pak jsem se rozhodl zopakovat tento postup a dokončit celý kurz od 15 zasedání. Ještě 7 a pokaždé, když vypadají lépe a lépe moje vlasy. Určitě doporučuji Constant Delight těm, kteří chtějí vypadat perfektně z lesklého krytu.

Od hnízda po hedvábí. Laminace vlasů olivovým olejem. Jak dosáhnout účinků po salonu pomocí olivového oleje

No, Regina nemůže žít bez oleje. To nemůže všechno. A i kdyby se rozhodla nechat jí skalp zbytek do konce října, neřekla nic o délce =)

Dnes budu mluvit o jednom oleji, který byste mohli bezpečně dostat účinek laminování na vlasy. A to dokonale nahradí nákladné procedury v kosmetickém salonu.

Takže se setkat, olivový olej na vlasy!

Co je vlasová laminace?

Laminace je použití speciální směsi na vlasy. Výsledkem je tenký film, který chrání vlasy před poškozením. Zvláštní sloučenina se aplikuje na vlasy, které obsahují bílkoviny pšenice, sóje a biologicky aktivní látky. Kompozice stárne na vlasu po dobu 20-30 minut. Během této doby jsou všechny vlasy obaleny tenkým filmem. Poté je prostředek důkladně omyt. Po zákroku se vlasy stávají zdravými a mají přirozený lesk. Film pokrývá poškozené vlasy, jako by slepil dohromady rozptýlené vločky, zhoršuje poškozenou porézní strukturu vlasů. Kompozice pro laminování je bohatá na příznivé látky, které jsou dlouho uloženy uvnitř vlasů. Film zachovává živiny, vitamíny, bílkoviny a vlhkost.

Výhody tohoto postupu:

Efekt WOW je okamžitě viditelný. Vlasy bezprostředně po zákroku vypadají dobře upravené, zdravé, lesklé a elastické.

Pomáhá chránit vlasy před nepříznivými účinky prostředí (slunce, sníh, dešťový déšť, vítr) a také ze sušičky s teplým vzduchem.

Usnadňuje proces vlasového stylingu. Vlasy jsou poslušnější, lehce stylové, můžete omezit používání stylingových výrobků na minimum.

Jak dlouho trvá účinek po takovém salonu?

Jak řídí pánové, pokud se postup provádí správně, efekt trvá od 3 do 6 týdnů. Kompozice se postupně odstraňuje z vlasů.

Jaké jsou nevýhody takového postupu prováděného v kabině?

Samozřejmě vysoká cena.
Zvláště pokud jsou vlasy dlouhé nebo mám tlustou. Čím vyšší jsou tyto ukazatele - tím je cena dražší.

Také mínus takového postupu je, že postup není příliš účinný na silně vlnité a ještě kudrnaté vlasy. Nebude moci zcela zjemnit vlasy. Tento postup je maximálně dobře odhalen na původně rovných a hladkých vlasech. Bude dále zdůrazňovat jejich přirozená data.

Pokud jsou vlasy natřeny odolnou barvou, pak tento postup přispívá k rychlému vylupování vlasů.

Navrhuji postup podobný postupu v kabině, ale mnohem jednodušší a levnější. Ale výsledek bude velmi podobný postupu, a to iv těch nejdražších a elitních kosmetických salonech.

Jedná se o laminaci vlasů pomocí olivového oleje na vlasy.

Řeknu vám, jak provést takový postup a ukázat její účinek na vlasy!

Postup bude oslovovat milovníky přírodních olejů na vlasy, jako já.
Pokud jste člověk, který může bezpečně chodit s olejem na hlavu pod vakem a kloboukem na hodinu nebo dvě (nebo dokonce spát pro něj), pokud jsou oleje vhodné pro vaše vlasy, pohodlně si sedněte:

Proč si pro tento postup zvolím přesně olivový olej?

Snažil jsem se tento postup dělat velmi často. Vyzkoušeli se želatinou a glycerinem a dalšími oleji (sólo a smíšené). Ale s olivovým olejem vidím nejlepší výsledek. Vlasy jsou opravdu chráněny dobrým filmem a mají zdravý vzhled. A co je nejdůležitější, efekt laminace s tímto olejem je kumulativní. S pravidelným chováním - můžete obnovit i ty nejvíce mrtvé vlasy. Zdravé vlasy, tento postup bude dobrou prevencí v boji proti křehkost, suchost a jiné problémy s vlasy.

Složení přírodního olivového oleje

Vitamin A
Posiluje vlasy podélně, chrání jejich křehkost
Vitamin E
Pomáhá obnovit strukturu vlasů
Omega-3, Omega-6 a Omega-9
které jsou známé svým antioxidačním účinkem, ochrannými funkcemi a schopností regenerovat postiženou strukturu vlasů.
Železo
posiluje vlasy, zpevňuje a odolává negativním faktorům prostředí

Výchozí vlasy v době procedury:

V době zahájení procedury byly špinavé, neperte 3 dny Velmi zamotané na koncích.

Začínáme provádět proceduru laminování vlasů doma

Provedení kompozice pro tento postup

Mám olivový olej ve formě spreje. Jedná se o stejný olivový olej jako v pravidelné láhvi, ale se sprejem.

Je to pro péči o vlasy, v této verzi jsem vždy užíval tento olej.
To je velmi výhodné. Mnohem pohodlnější než v láhvi s malým krkem.

Olivový olej pro tento postup by měl být 100% přirozený a ne rafinovaný. To bude naznačeno značkou extra panenského - nejvyšší kvality nerafinovaného olivového oleje.

Pokud jsou samotné vlasy (před zahájením postupu) poškozené nebo porézní, může se kompozice obohatit o následující komponenty:

Avacado
Zlato
Vaječné (a žloutkové a bílé, ale pokud je to žádoucí, je také možné některé z komponent)

To bude dále zlepšovat výsledek nejen vizuálně, ale bude mít terapeutický účinek na vlasy.

Zahřejte olivový olej ve vodní lázni.

Pokud potřebujete přidávat další přísady, přidávejte do směsi, roztřepte nebo rozmlákejte vidličkou.

Aplikujte kompozici a sbírejte vlasy v buzz

Která část aplikace kompozice?

Laminování se provádí pouze na samotných vlasech, nikoliv na kořenech. Podle této kompozice se používáme pouze na délku vlasů. Obzvláště pečlivě zakryjte špičky. Pokud jsou vlasy náchylné k vážení, tak jako já, aplikujte tento princip: čím vyšší - tím méně hojně, ustupující od kořenů, viz 10 15.

Hlava pokryjeme přilnavým filmem nebo taškou a nahoře oblékáme starý teplý zimní klobouk.
Pokud máte takový termo-uzávěr velmi dobrý - použijte ho.

Pokud byly vlasy předtím poškozené nebo jen porézní, zahříváme vlasy vlasy.

Kolik máš mít kompozici na hlavě?

Pokud bychom v salonu měli být drženi po dobu 30 minut, pak v tomto procesu laminace budeme muset skladbu udržovat déle. Obvykle jsem přesně 1 hodinu. Ale pokud máte čas, můžete s touto kompozicí chodit až 2 hodiny. Nezapomeňte, že čím déle udržujete olivový olej na hlavě, tím lépe a výrazněji se projeví účinek na vlasy.

Ohříváme vysoušeč vlasů jen na začátku.
Prvních 20 minut. Pak jen projít v teplém klobouku.

Vypláchnout

Nejlepší je umýt složení organického přírodního šamponu. Ale pokud to nemáte, nebo prostě nemáte rádi organické látky, pak umyjte svůj oblíbený šampon. Umyla jsem si hlavu přírodním šamponem Indica.
Výsledkem laminace je fixace s běžným balzámem nebo maskou.

Výsledek po laminování vlasů olivovým olejem.

Po omytí make-upu jsem vlasy vysušil sám. Bez vysoušeče vlasů a jiných spotřebičů. Nebyly použity žádné stylingové produkty.

Vlasy jsou hedvábné!
Vlasy by měly být pokryty lehkým obalovým filmem. Ale je to velmi, velmi lehké. (Například se stejným postupem s želatinou byl tento film velmi těžký, nebyl jsem moc komfortní, moje vlasy se mi zdál, že dýchají, chtěl jsem si znovu vlasy znovu umyt). Taková věc neexistuje. Dýchat vlasy. Je světlý, vzdušný. Ale zároveň si vlasy na vlasy.

Vlasy jsou velmi snadno hřebeny a ležely, jako kdyby byly vytaženy z plochého železa.

Samotné konce jsou velmi hladké, měkké, nasycené. Jsem nadšená!

Mohu doporučit tento postup každému, kdo chce ošetřit vlasy.
A také těm děvčátkům, kteří si dlouho chtěli vyzkoušet tento postup v salonu, ale zatím se nerozhodli. Zkuste tento postup doma nejprve. Věřte mi, že vaše vlasy nebudou poškozeny tímto! Jen dobré!

Pro Více Informací O Suché Vlasy