logo

Šetrné barvy vlasů bez amoniaku a peroxidu

Před třemi tisíci lety se ženy pokoušely změnit svůj vzhled a barvit hlavy čínskou skořicí a pórek. Co můžeme říci o moderních fashionistas, které jsou k dispozici pro barvivo pro barvení vlasů bez amoniaku. Ve starověku byla barva vlasů znamením zvláštního postavení a postavení ve společnosti a nyní je prostředkem vašeho sebevyjádření. V současné době mohou dívky díky stínům jemných barev změnit odstín vlasů bez poškození vlasů.

Historie vynálezu

Ve starověkém Řecku dávají zlaté a zlaté odstíny vlasů zvláštní majestátnost, ve starém Římě byly také ceněny blond vlasy. Světlejší složení ve starověku byla směs kdoule, bylin a popela. Postup byl sám o sobě poměrně dlouhý a následoval po aplikaci směsi, kterou strávil pod spalujícím sluncem dobrou polovinu dne. A když se v Římě objevili dobytí němečtí otroci s blond kudrlinky, které byly předmětem neohraničené závisti Římanů, začal skutečný rozkvět vlasů.

Pak móda pro blondýnky přišla do Evropy kvůli vzhledu Titianovy mistrovské dílo nazvané "Láska nebe a země", která zobrazovala dvě Venuše se zlatými očima. Od 16. století se takový stín začal nazývat Titian, jak dokazují moderní kadeřníci a stylisté. Na jiných odstínech světlých vlasů, přečtěte si zde: nápady na barvení vlasů pro blondýnky.

Teprve v roce 1867 chemik E.H. Thiellay a Leon Hugot, kadeřník, vynalezli použití peroxidu vodíku jako nejdokonalejší způsob objasnění. Až dosud se různé formulace založené na peroxidu vodíku používají k dodávání různých odstínů vlasů. Nicméně, jeho použití má mnoho kontraindikací: citlivost kůže, alergie, slabé vlasy a mnoho dalších.

Nejjemnější barvivo na vlasy tvoří pouze přírodní ingredience. Mnoho, staromódním způsobem, barví vlasy oblíbené dříve s hennou a basma. Někdo používá odrůdy cibulové kůry, heřmánek, černého čaje nebo citronové šťávy. Přečtěte si více o tradičních metodách barvení vlasů zde.

Nejlepší ne-amoniakální barvivo na vlasy, podle stylistů, opravdu nepoškozuje vaše vlasy. Aktivní složky kompozice zůstávají na povrchu vlasů a nepatří uvnitř, nemění strukturu. Tyto barvy lze používat poměrně často. Barva vlasů se stane perfektnější a jasnější, stanou se hedvábnou a poslušností díky komplexu vitaminů, které mnoho výrobců obsahuje v barvách bez amoniaku.

Navzdory takovým významným výhodám má tato barva nevýhody, z nichž hlavní je její cena. V obchodech, samozřejmě, najdete možnosti rozpočtu, ale bude těžké najít konečnou barvu, protože nejvíce často neodpovídá výsledku po barvení. Kromě toho je tato barva velmi rychle vymyta. Proto bude nutné tento postup opakovat mnohem častěji v péči o salon. Barva bez čpavku neví, jak se vypořádat se šedými vlasy a není schopna drasticky změnit barvu vlasů při prvním zbarvení.

Videoklip

Profesionální barvy

Mezi obrovskou paletou barev prezentovaných na masovém trhu najdete slušné možnosti dobré barvy bez amoniaku. Připravili jsme pro Vás výběr nejlepších barev, které se mezi kupujícími staly velmi populární a dobré doporučení profesionálních stylistů a kadeřníků.

Loreal

Nejslavnější a nejoblíbenější barva, která je snadno použitelná doma, má hustou strukturu a příjemnou vůni. Za zmínku stojí bohatá paleta více než 30 odstínů. Nejvíce extravagantní osoby budou moci najít v paletě od výrobce neobvyklé barvy, které obsahují červené a modré pigmenty. L'Oreal také obsahuje komplexy zeleninových vitamínů, které obohacují vlasy s terapeutickými složkami a činí je ještě atraktivnější a zdravější. V obchodech se cena této barvy pohybuje od 200 do 300 rublů, což, jak vidíte, není tak drahé.

Schwarzkopf

Barva na vlasy bez amoniaku profesionální Schwarzkopf se ujistil jako jeden z nejlepších ve výběru a zasáhl barevný tón na tón. Jeho paleta se téměř úplně shoduje s konečným výsledkem, který chcete získat při malování. Barvivo obsahuje výživné přísady, jako je výtažek z gardenských květin a polynézského oleje, který nejenže vyživuje vlasy, ale také vyrovnává jejich strukturu, takže vaše kudrlinky jsou poslušné a získávají přirozený lesk. Barva se nachází daleko od všech obchodů, ačkoli je široce zastoupena na profesionálních trzích a kosmetických salonech.

Matrix

Nejlepší profesionální profesionál pro barvení vlasů bez amoniaku, je-li vaším úkolem nejen barvit vlasy, ale i vystavit je zasklením. Nejnovější technologie díky své kompozici obaluje vlasy se speciální komponentou, když jsou váhy utěsněny, struktura je dokonale hladká a barva trvá dlouhou dobu bez ztráty původních vlastností. Matrix se velmi často používá k zbarvení, zvýraznění, malování šedých vlasů a lesk. V každém případě, bez ohledu na odstín barvy a aplikační technologie, kterou si vyberete, tato barva splní vaše očekávání.

Chi je nejdražší ze všech popsaných barev, ale současně je to profesionální bezbarvý amoniak bez amoniaku. Jeho hlavním rysem je vytvoření efektu v blízkosti biolaminace. Revoluční technologie vysoce kvalitního barvení nejen obnovuje vlasy, ale také je léčí po celé délce. Paleta Chi se skládá z devíti stupnic, z nichž můžete vybrat možnost, která je nejblíže požadovanému výsledku. Toto inovační barvivo je schopno natřít i nepravidelné poškozené vlasy, které ostatní výrobci neprovádí.

Vysoká cena tohoto neamoniakového nátěru je opodstatněná. Určitě nebudete zklamáni. Nicméně bude velmi těžké najít tuto barvu i v profesionálních salonech. Proto stojí za to být trpělivý ve svém hledání, pokud je vaším cílem profesionální malířství Chi.

Estelle

Velmi oblíbený salonní nástroj. Profesionálové, jako je Estelle, vědí, že výsledek barvení je vždy zaručený a předvídatelný. Ve své paletě více než 75 odstínů, od nejoblíbenějších až po opravdu nečekané. Profesionální Estelle je jemné barvivo na vlasy je nejlepší volbou pro lidi, kteří se dobře starají o svou krásu a zdraví. Stylisté si berou na vědomí svou dokonalou schopnost rovnoměrně barvit vlasy po celé délce, snadné míchání, snadné vystavení hlavním komponentům.

Barva Estelle nejenže dodá vaši speciální barvu, ale také obohatí vlasy o užitečné vitamínové komplexy a léčí. Estel se skládá z pečujících složek, jako je panthenol, ceramidy, výživné extrakty a oleje. Malba je v oboru krásy poměrně častá a najít to pro vás nebude snadné.

Shot - bez krému na bázi amoniaku. Aktivně se stará o strukturu vlasů a pokožky hlavy. Absolutní barevná stálost a jas zaručeny. Kromě toho je Shot schopen úplně natřít šedé vlasy. Mezi jeho součásti patří: extrakt z ocelových perlí, olivový olej a aloe vera, které dodávají vlasům zdravý lesk. Zvláštností Shot je skutečnost, že tento nátěr lze aplikovat i na citlivou pokožku, náchylnou k alergickým reakcím. Cenový rozsah se pohybuje od 400 do 600 rublů.

Tónování a rozjasnění

Tónování vlasů bez amoniaku již není novinkou v kadeřnictví. S pomocí tónování vlasy prameny snadno získat bohatý hluboký odstín, v blízkosti přírodních. Pokud chcete oživit barvu vlasů, je to pravděpodobně nejlepší řešení. Tónování však výrazně nezmění barvu, ale zdůrazňuje pouze přirozený odstín. To si musíme pamatovat.

Nesporné výhody tónování zahrnují neškodnost zdraví, tyto barviva nezasychají vlasy, ale pouze živí a pečují. Tónování s neamoniakovými vlasy umožňuje dosáhnout přirozených hlubokých odstínů, které jsou blízké barvě vlasů, což zvýrazňuje jejich přirozenost. A v případě neúspěšného výběru barev mohou být tyto barvy snadno promyty bez poškození vlasů. Ale tónování šedých vlasů není možné přelakovat, proto profesionálové doporučují použití speciálního fixéru v tomto případě.

Jemné a bezpečné odření vlasů je také možné s barvami bez amoniaku. Při dlouhodobém používání jakéhokoli barviva se pigment postupně hromadí v tkáních a barva se stále více nasytí. Tónování vlasy bez amoniaku nejenže dodá vlasům přirozený odstín, ale také se o ně stará, což je důležité pro jemnou strukturu blond vlasů.

Vyberte příslušnou možnost

Při výběru dobré a trvanlivé barvy vlasů bez amoniaku a peroxidu odpuzujte svou přirozenou barvu vlasů. Nespěchejte na extrémy a překreslujte si hlavu ve všech odstínech duhy. Jakékoli změny by měly být řešeny postupně. Pokud je výběr na nejbezpečnějších a nejnebezpečnějších barvivech na vlasy, pak se opravdu staráte o sebe a staráte se o své vlastní zdraví.

Zkušení stylisté a kadeřníci doporučují první barvení v salonu, protože Pouze odborník vám bude schopen doporučit požadovaný odstín a odstín, stejně jako barvu podle vašich vlastností. Všechny další experimenty s hlavou lze provést doma.

 • Pokud jste někdy barvili svou hlavu přírodními barvami, hennou nebo basma, výsledek nového barvení nebude vždy předvídatelný;
 • Velmi lehké odstíny by měly být aplikovány pouze na přírodní prameny. Uměle bělené vlasy se ještě více poškodí.
 • Vždy věnujte pozornost životnosti laku. Vypršela doba použitelnosti, že kompozice barvy již může být nezvratnými změnami, které mohou poškodit vaše vlasy a vaše zdraví.
 • Při malování šedých vlasů může být nejlepší volbou přirozené odstíny. Čím přirozenější je barva vlasů, tím je vaše přirozenější vzhled.

Závěr

Nezáleží na tom, jak jste starý, ať už máte jakékoliv chutě a preference, budete vždy chtít mít dobře upravené zdravé vlasy. Odrážejí váš vnitřní svět, vaše touhy, bohatství a péče. Díky dovedně vybraným účesům a stylům můžete vytvářet jedinečné obrazy, které nezanechávají lhostejnost ani vašim kolegům, ani těm kolem vás.

Vynikající styl, lesklé kudrlinky nebo zábavné barevné tóny nejen zdůrazňují vaši osobnost, ale také otevřou mnoho dveří na cestě nových úspěchů a vítězství. Experimentujte, proměňujte a projděte život s hlavou vysokou, protože je zde spousta zajímavých věcí.

Hodnocení nejlepších barev bez amoniaku na vlasy

Mít schopnost změnit barvu vlasů na přání srdce, aniž byste se obávali, že byste je změnili na bez života, to je malý sen nějaké ženy. Mnoho lidí chce experimentovat a měnit, ale škody na barvivových kompozicích pro strukturu chloupků se strachují a dělají takovou touhu ne tak atraktivní. Dnes existuje vynikající alternativa - sloučeniny bez amoniaku, jejichž použití nejen nemá tak výrazný negativní účinek, ale dokonce pomáhá obnovit vlasy a učinit je zdravějšími.

Barva bez čpavku - co je to a co je jeho složení?

Amoniak se používá ve složení vlasových barviv jako látka, která zajišťuje pronikání pigmentu do struktury vlasů - zvyšuje váhy a v nich je upevněna, což zvyšuje stupeň citlivosti na barvicí kompozici. Nevýhodou je, že po tom, co váhy prostě nemohou být přirozeně uzavřeny, vlasy nakonec zůstávají nadměrně sušeny a vypadají bez života. Prostředky bez amoniaku neobsahují tuto nebezpečnou složku, nahrazují se bezpečnějšími a šetrnějšími látkami (nejčastěji se jedná o monoethanolamin), které nevyvolávají takové závažné destrukční změny struktury vlasů.

Nepochybně nelze říci, že prostředky bez amoniaku jsou zcela neškodné - jde o chemické směsi, které mohou mít negativní účinek, ale značně se liší ve škodách. Měkké barvy často obsahují velké množství přírodních složek, které přispívají ke zlepšení stavu vlasů. Může se jednat o řadu olejů, rostlinných výtažků a komplexů vitamínů.

Přehled nejjemnějších barev vlasů a jejich palet

Bezpečnost barvy je důležitým argumentem pro nákup jedné nebo druhé krabice s nástrojem, ale výrobek a další vlastnosti produktu jsou také důležité. Pro kupujícího je důležitý odstín, schopnost koupit všechny součásti kompozice na jednom místě, další pečující vlastnosti. Pro snadnější výběr vám nabízíme seznámení se seznamem nejoblíbenějších produktů této kategorie.

Estel Sense De Luxe (Estelle)

Barva bez amoniaku profesionální značková kosmetika pro vlasy Estelle je k dispozici v tubách o objemu 60 ml. Chcete-li použít, musíte si zakoupit speciální aktivátor od stejného výrobce. Výsledek zbarvení je zcela totožný s přislíbenou barvou v paletě, podle pravidel barev, odstín je nasycený a rovnoměrný. Vzorec obsahuje složky přísad péče: avokádo a olivový olej, pantenol, které společně poskytují komplexní ochranu vlasů před vnějšími negativními vlivy, vyživují a hydratují, obnovují strukturu a přirozenou elasticitu. Po barvení vlasů se stává měkkým a lesklým.

L'Oreal Creme Gloss (L'Oreal)

Výrobek je výrobcem postaven jako lak, který nejenže dodává krásnou barvu s přirozeným leskem, ale také zdravý vzhled chloupků. Vzorec bez amoniaku dává trvalý výsledek, který se udržuje až 30krát více než použití šamponu. Vhodný pro všechny typy vlasů a vzhledem k výskytu včelích královských želé je vyživuje a dává krásný zdravý lesk. Kompozice také maluje přes šedé vlasy. Paleta je poměrně široká a sestává z přírodních, přirozených odstínů, které vám umožňují dosáhnout nejpohodlnějšího výsledku. Smetanová struktura kompozice během používání nátěru je snadno rozložena na hmotnost vlasů a neteče.

Matrix Socolor Beauty (Matrix) pro šedé vlasy

Profesionální barvivo díky autorské technologii umožňuje získat jasný a jednotný odstín vlasů, který se přizpůsobuje přirozenému: pigmenty, které se samy nastavují, reagují s přirozenou strukturou vlasů.

S jeho pomocí je možné malovat všechny typy vlasů s obsahem šedých vlasů až 50 procent. Paleta s velkým počtem odstínů umožňuje vybrat nejvhodnější volbu z bohatých tmavých až stylových jasů. Jojobový olej je součástí komplexu péče, který má příznivý účinek na stav vlasů a zdůrazňuje jeho přirozený lesk.

Tónování MATRIX Color Sync pro blondýnky

Krém bez amoniaku je vhodný pro korekci barvy vlasů, která byla namalována dříve, a pro vytvoření nového odstínu pro vlasy, který nebyl objasněn. Můžete použít barvu k obnovení barvy dříve používaných odolných barviv, ale pomocí bezpečnější metody. Kompozice zahrnuje ceramidy, které se starají o strukturu chloupků, které jsou schopné naplnit porézní oblasti, vyrovnat povrch a tím podpořit jednotné zbarvení a následný nápadný lesk.

Garnier barva Shine (Garnier)

Výrobce slibuje, že složení tohoto nátěru bez amoniaku nejen dodá vlasům požadovanou barvu, ale také nepoškozuje, což zajišťuje také přirozený zdravý lesk. Přísady obsahují přírodní ingredience: brusinkový extrakt a arganový olej, které mají pečující a regenerační účinek. Nástroj je vhodný pro natírání částečně šedých vlasů, při změkčování změněných vlasů. Paleta je reprezentována téměř dvěma tuctami krásných odstínů, které dokážou nejúčinněji zdůraznit přirozenou krásu ženy.

Syoss Oleo Intense (Cieces) odolný

Inovativní koncepční produkt firmy Ciez je barva s trvalým účinkem, jehož efekt je založen na zabudování do speciálního oleje-aktivátoru. Složení barvy používá přírodní čisté oleje, které zvyšují účinek barviva, poskytují hlubší penetraci barevných částic do struktury vlasů a také umožňují dosažení měkkosti a lesku. Barva je homogenní a nasycená a proces nanášení barvy nezpůsobuje žádné nepříjemnosti - má krémovou konzistenci a není přítomna žádná nepříjemná chuť amoniaku. Tento výrobek je také vhodný pro barvení šedých vlasů.

Seznam dobrých barev bez amoniaku

Navíc k výše popsaným inkoustům existuje také mnoho méně kvalitních kompozic bez amoniaku, které umožňují dosažení vynikajících výsledků barvení. Je také třeba věnovat pozornost:

 • Kapusová náprava s extraktem ženšenu a bílkovin z rýže;
 • profesionální barva od goldwell;
 • krémová barva od Faberlik;
 • Schwarzkopf Igor pro intenzivní barvení tónu na tón apod.

Pokyny pro barvení vlasů doma

Barviva na vlasy mohou být používána doma a nezáleží na tom, zda je zakoupena profesionální kompozice z Matrix nebo pravidelná z Vella - oba mohou být použity, hlavní věcí je vědět, jak to udělat. Správný výběr barev a provedení samotného procesu barvení dosáhne nejlepšího výsledku i bez velkých zkušeností.

Jak udělat malování na vlasy

Samotný barvicí proces a jeho vlastnosti jsou popsány v návodu, který je připojen ke každé barvě barvy od jakékoliv společnosti. Podmínky se mohou lišit i u podobných výrobců, například některé přípravky se vyžadují na suché vlasy a některé na vlhké vlasy. To je důvod, proč je zcela nezbytné přečíst si pokyny, a to i tehdy, když jste již několikrát namalovali hlavu.

Samotný postup zahrnuje několik kroků:

 1. vlasy se připravují podle potřeby;
 2. pak je nutné barvicí kompozici smíchat s oxidačním činidlem (mohou být dodávány ve stejném balení, jako například v produktech Londa nebo prodávány samostatně, jako v profesionální sérii Estelle);
 3. na pokožku podél linie vlasů je aplikován mastný krém, který chrání před barvením;
 4. vlasová hmota je rozdělena na řezy a aplikace je spuštěna speciální štětkou - nejprve pomocí vytvořených děr od čela po zadní část hlavy;
 5. pak je složení rozloženo po celé délce vlasů a toto by mělo být provedeno opatrně, aby bylo barvivo rovnoměrně položeno;
 6. po nanesení výrobku stárne na hlavě (čas je uveden v pokynech), po kterém je omyt;
  vlasy musí být dodatečně ošetřeny balzámem.

Jak rychle umyt nežádoucí barvy

Barvy bez amoniaku jsou méně odolné ve srovnání s klasickými barvivy, proto jsou omyty poněkud rychlejší. Pokud však výsledný odstín nepatřil okamžitě a není tu potřeba jít s ním asi měsíc, můžete použít tyto prostředky:

 • speciální chemické promývání;
 • lidové prostředky (rostlinné oleje, pivo, kefír, voda okyselená citronem nebo octem atd.).

Jak často můžete barvit vlasy

Vzhledem k relativní neškodnosti kompozice a jejích příznivých vlastností pro stav vlasů není překvapující, že se může používat mnohem častěji než běžné formulace s amoniakem. Odborníci doporučují opětovné použití nátěrových hmot, když odstín začíná ztratit svou intenzitu, aby se udržel neodolatelný vzhled nebo je touha měnit v jednom směru.

Mohou těhotné ženy barvit vlasy bez amoniaku?

Při barvení vlasů normální barvou nejsou to sloučeniny, které se dostanou na kůži, ale nebezpečné výpary amoniaku uvolněné během postupu jsou škodlivé. Používání přípravku bez amoniaku je tedy možné během těhotenství, ale doporučený postup je stále nemožný. Před přijetím takového rozhodnutí byste se měli poradit se svým lékařem. Je také nutné vyhnout se barvení v prvním trimestru, kdy je plod nejvíce ohrožen vnějšími vlivy.

Recenze

Tanya: Byl jsem obarven v salonu s vlasy Matrix, zpočátku jsem byl s výsledkem spokojen. Ale co se týče mě, už příliš rychle je barva vymačkána a stává se nějakým způsobem nepochopitelná, v ní není zachována žádná jasnost a nasycení.

Irina: Měla jsem italskou barvu bez čpavku, bohužel, už si nepamatuji jméno a bylo to skvělé. Nějak mi dali pár balíčků a já jsem jí dlouhou dobu maloval. Teď se snažím najít náhradníka a doposud mi Estel jen vyhovuje svým vlastnostem.

Marina: Chci říct, že odolný Ciez je jen zázrak! Nevím, jak a kde přišli s tím, ale plní všechny své úkoly na maximum - barva je krásná, vyrovnaná a opravdu odolná. A při použití žádného špatného zápachu!

Přehled nečásticových barviv na vlasy Matrix, Estelle a L'Oreal

Spolu s rozhodnutím o barvení přirozených vlasů v jiné barvě se žena potýká s problémem s výběrem výrobce a chemickým složením laku. Většina barviv poškozuje kořeny vysokého amoniaku a peroxidu vodíku. Barvivo na vlasy bez amoniaku způsobuje drobné škody, které jsou ideální pro ženy, kudrnaté přírodou, a poctivý sex, jehož kadeře mají porézní strukturu.

Obsahuje barvivo pro vlasy bez amoniaku

Barvivo bez amoniaku pro vlasy působí následovně: nepronikuje hluboko do struktury, ale obal pouze obnaží. Chcete-li drasticky změnit barvu s ne-čpavek sloučeniny nebude fungovat. Kompozice může zastínit přirozené barvy nebo tónované barevné kudrlinky. Dlouhodobým použitím jednoho barviva se efekt stává světlejší díky nahromaděnému pigmentu uvnitř. Konzistence bez amoniaku nevystává, poskytuje lesk a poskytuje potřebnou péči.

Velkou nevýhodou barviva bez amoniaku je cena, která výrazně převyšuje náklady na výrobky obsahující nadměrné množství škodlivých sloučenin. Šedé kořeny bezammiahnye barvy vlasů nemají zvládnout. Ne každá žena může pociťovat pozitivní výsledek z použití látek bez amoniaku, u některých pramenů není účinek barvení vůbec viditelný. Tento pohled je rychlejší během 2-3 týdnů.

Práce s barvivem bez amoniaku se liší od použití běžných látek. Při použití této látky se doporučuje, aby se vaše vlasy nepylily, aby chemické sloučeniny lépe impregnovaly strukturu vlasů. Pro úspěšné použití činidel bez čpavku jsou čisté prameny nepostradatelné - aplikují se na promyté mokré nebo suché kadeře. Před nanášením pigmentu po celé délce pramenů je nutno distribuovat ochrannou látku. Účinek bude lepší, pokud celá řada použitých léků patří ke stejné značce.

Seznam barev pro vlasy bez amoniaku

Volba barviv na vlasy bez amoniaku na regálech obchodů je skvělá. Kosmetické salony se mohou pochlubit širokou škálou bezpečných barviv. Výběr vhodného výrobce není snadný. Mezi značky existuje rozdíl v kvalitě a trvanlivosti. Každá společnost má svou vlastní barevnou paletu. Jednotlivé charakteristiky žen ovlivní výběr.

Profesionální

 • "Estelle". Značka je oblíbená ve většině kosmetických salónů, protože jejich cena je nízká a účinnost je až par.
 • "L'Oreal". Udržuje mnohem méně, asi za pár měsíců, ale stav hlavy se výrazně zlepšuje. Paleta barev Loreal.
 • Matrix. Vytvořeno nejen pro použití v kabině, ale také pro domácí použití. Jedna z nejlepších barviv pro blondýnku.
 • Schwarzkopf. Německá kosmetická společnost. Barva posiluje kudrlinky, protože obsahuje výtažek z ovoce lychee a bílý čaj. Každá blondýnka najde krásné barvy pro sebe.
 • "Capus". Drogy vyrobené v Rusku. K dispozici je také obrovská paleta odstínů a obnovení vlasů, trvalé barvy a hypoalergenní.
 • "Kutrin." Finská značka, jejíž produkty obsahují pouze přírodní ingredience.

Krémové barvy

Názor, že pouze profesionální ne čpavková barviva splňují předepsané úkoly kvality, nemá žádný základ. Barviva optimální cenové kategorie, masový trh, jsou schopny dát kudrlinky zdravý vzhled. Jemný krém na vlasy bez amoniaku odstraňuje škodlivý komponent ze směsi. Kompozice hromadné spotřeby mají své hodnocení mezi obdivovateli.

 • "Garnier". Má nejoblíbenější. Slavný pro svou neškodnou akci. Široká paleta barev.
 • "Vella." Složky léku působí intenzivně na strukturu vlasů, barva je jasná a nasycená. Významně zesvětlit kudrlinky těchto sloučenin není obtížné.
 • "Londa". Jedna z nejtrvalejších krémových barviv. Tónování a osvětlení pomocí přípravků Londa vždy s výsledkem uspokojí.
 • "Casting". Kvalitní produkt od firmy Loreal. Zvýraznění těchto sloučenin uspokojí i ty nejnáročnější ženy.

Mohou těhotné ženy barvit vlasy bez amoniaku?

Ženy se často ptají, zda je během těhotenství povoleno barvit vlasy bez sloučenin amoniaku. Je těžké učinit konečné rozhodnutí, jak stylisté odpověděl kladně, a lékaři důrazně varují před používáním barvivo chemikálií. Názor lékařů je podpořen skutečností, že barvivo obsahuje velké množství toxických látek. Toxiny vstoupit do lidského těla nejen při vdechování, ale také přes pokožku hlavy a může vážně ovlivnit vývoj dítěte, zejména v prvním trimestru.

Barvy na vlasy bez amoniaku: top 10 značek

Barviva bez amoniaku jsou ideální pro ty, kteří pravidelně barví vlasy a obávají se jejich bezpečnosti. Nedávno byla výroba barvicích prostředků pro vlasy bez přídavku amoniaku považována za nemožnou a počet společností vyrábějících takové zboží by mohl být počítán na prstech. Nyní se situace zlepšila a na regálech obchodů najdete několik barev bez amoniaku od různých výrobců. Nyní stojí za to zjistit, jaká je lepší formulace bez amoniaku a jakou možnost zvolit pro barvení.

Něco o nátěrech bez čpavku

Amoniak je chemická sloučenina dusíku a vodíku. Látka se přidává tak, aby vlasy byly rychleji namočené pigmentem barviva. Ano, tato barva se nezmizí ani měsíc po prvním malování. Ale je tu nuance: sloučenina amoniaku ničí strukturu vlasů na molekulární úrovni. Výsledkem jsou bezvládné, slabé a křehké prameny, které nelze aplikovat.

Barviva na vlasy bez amoniaku používají jeho deriváty, které jsou mnohem měkčí. Většina výrobců používá ethanolamin. Vzhledem k velké velikosti molekuly látky téměř nepronikují do vrstev pokožky, ale pomáhají kvalitě barvit vlasy.

Barvivo bez amoniaku je skutečnou spásou pro ty, kteří jsou unaveni neustálým podrážděním pokožky hlavy a obarvenými vlasy. Ano, není tak odolný jako amoniak, ale schopnost současně malovat a léčit to může být odpuštěno. Většina salonů již přešla na takové barvicí kompozice.

Nejlepší značky barev bez amoniaku

Několik výrobců zcela opustilo používání amoniaku ve svých produktech. Jejich barvy jsou bezpečné, neobsahují toxické látky a alergeny. Ti, kteří již dávno chtěli přejít z kompozic na barvení amoniaku na méně benigní, by určitě měli přečíst tento seznam.

L'oreal Casting Crème Gloss

Produkty L'oreal již dlouho vyrábějí barvy vlasů bez amoniaku. Důvěryhodnost kupujících získala dostupnou cenu a dobrou kompozici. Paleta se skládá ze 30 odstínů, z nichž jsou jasné a přirozenější a klidnější tóny.

Krémové barvivo je snadno rozptýleno mezi vlasy a nerozšíří se. L'oreal Casting Crème Gloss se můžete bez problémů zabarvit. Výrobek necítí drsný, má lehkou nenápadnou vůni. Součástí jsou také pečující součásti, které léčí poškození v různých vrstvách vlasů a hluboce zvlhčují.

Matrix Color Sync

Tato značka je o nic méně populární než výrobky L'Oreal. Barvivo na vlasy má také dobrou kompozici a širokou paletu barev, ale fanoušci Matrix Color Sync to nejen ocení. Díky svým speciálním komponentám barvicí kompozice utěsňuje váhy, čímž vlasy jsou hladké a rovnoměrné. Tento efekt se nazývá "zasklení". Z důvodu utěsnění váhy se barva dlouho neumyje a zůstává tak jasná a nasycená.

Matrix Color Sync dokonale ladí přes šedé vlasy a dobře tónuje. Výsledkem správného používání laku - lesklé a dobře upravené vlasy s bohatým a rovnoměrným odstínem.

Estel Sense De Luxe

Tato značka je obzvláště oblíbená u kadeřníků a majitelů kosmetických salonů. V paletě 75 barev, které lze vzájemně smíchat, aby bylo dosaženo přirozenějšího výsledku. Barvicí struktura nespočívá v ceně, neuznává kvalitě dražším kolegům. Estel Sense De Luxe nepatří do kategorie superrezistentní, jasnost barvy bude postupně vypláchnuta, ale světlý odstín vlasů zůstane po dobu až 2 měsíců.

Barva je ideální pro barvení po celé délce a pro tónování jednotlivých pramenů. Díky jemnému složení přitahuje produkt dívky s tenkými křehkými vlasy a citlivou pokožkou hlavy. V Estel Sense De Luxe byly přidány keratin, vitamínový komplex, výživné oleje a panthenol, které ošetřují vlasy a zjemňují a lépe upravují vlasy.

Garnier barva Shine

Společnost dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky pro péči o vlasy, a proto je třeba si uvědomit, že jsou bez amoniaku. Barva má mastnou strukturu, která je dobře rozložena do vlasů a neteče. Jedna z výhod Garnier Color Shine - mnoho odstínů a nádherné vlasy po barvení.

Existuje však nevýhoda: výrobek firmy Garnier není vůbec odolný. Po dvou týdnech začne jasná barva rychle klesat a budete muset znovu namalovat hlavu. Některé dívky, které si vybraly jasné odstíny, si stěžovaly, že barvené vlasy po umytí potříslily utěrkou. S největší pravděpodobností je záležitost v přirozeném složení: v laku nejsou jednoduše žádné součásti, které by umožňovaly dlouhou dobu držení. Ale výživné oleje a brusinkový extrakt vyléčí vlasy poškozené žehličkami a čpavkovými barvivy.

Schwarzkopf Nectra Color

Společnost vyrábí produkt pod sloganem "zcela neškodný a odolný". Jasný odstín trvá měsíc (což je již dostatečně dlouhé pro barvy bez amoniaku) a v kompozici nejsou žádné toxické látky. Bio oleje a květinový nektar pronikají strukturou vlasů, léčí je zevnitř a dodávají jim hladkost a hedvábnost.

Existují však významné nedostatky. Barevná paleta není tak široká jako u jiných firem a světlé barvy někdy zcela nezbarví vaše vlasy. Ale tmavé odstíny jsou různé saturace a hloubky. Nectra Color je ideální pro ty, kteří preferují barvení vlasů v tmavých odstínech a blondýny si mohou vybrat jiný výrobek.

CHI Infra No Lift

Výrobek je prémiová kategorie, ale plně ospravedlňuje jeho hodnotu. Revoluční vzorec umožňuje současné barvení a ošetření vlasů. A to není trik na trhu! Výsledek po barvení je srovnatelný s vysoce kvalitní biolaminací. Kromě hladkých a dobře upravených vlasů se dívka dostane do nového světlého odstínu.

Široká paleta barev umožňuje vybrat perfektní barvu, ať už je klidná, přirozená nebo světlá a neobvyklá. CHI Infra No Lift je dobře distribuován, maľuje všechny vlasy. Barvicí kompozice se dokáže vyrovnat i s pórovitými a poškozenými vlasy, na kterých je obarvena druhá barva. Ideální jak pro profesionální, tak i pro sebe-barvení.

Kapous Non Ammonia

Nástroj je součástí série Magic Keratin a je vyroben v Itálii. Mnoho dívek, které se pokusily o různé značky neamoniakálních vlasových barviv, se nakonec usadily na Kapousovi.

Kompozice obsahuje keratin, který umožňuje současně barvit a laminovat vlasy. V barevné paletě 60 tónů, které lze vzájemně smíchat. Každý si může vybrat vhodnou barvu, existují jak přirozené světlo, tak tmavé barvy, stejně jako různé odstíny červené, fialové a perleťové.

Cutrinova reflexe demi

Barva vyrobená kosmetickou společností ve Finsku získala srdce mnoha ženských fanoušků v Rusku. V kompozici není amoniak, ale je zde malinový vosk a polymery. Díky pečujícím komponentám je barva hladká, zvlhčená a dobře upravená.

V paletě 57 odstínů dobře promísí. Barva a oxidant se prodávají samostatně, takže je důležité, abyste nezapomněli koupit obě součásti. Barvící kompozice je poměrně úsporná a oxidační činidlo může být odebráno v litrech, takže Cutrin Reflection Demi je vynikající pro použití v kosmetických salonech.

Mild Tech "selektivní"

Barva vyrábí italská společnost TRICOBIOTOS. Specialisté vyvinuli speciální vzorec, který zaručuje, že zbarvení vlasů odpovídá balení na obalu (v případě potřeby s předběžným vysvětlením a přípravou vlasů). Jako součást žádného čpavku, ale je zde výtažek z bavlny a přírodního arganového oleje. Díky speciální formulaci barva dokonale zvlhčuje, vyhlazuje vlasové váhy a dělá prameny silné a lesklé.

Paleta barev je rozdělena do řady: přírodní, zlatá, měděná a další. To vám umožní pohodlně mísit barvu v podobném rozsahu barev. Celkem v paletě více než 60 odstínů.

Londa profesionální

Vyrábí se v Německu známou kosmetickou společností. Bezbarvý nátěr dokonale maskuje šedé prameny, tón je jasný a nasycený, není potřeba přebarvit. Kompozice obsahuje keratin a vosk, které doslova spárují váhy na vlasy a dělají je super hladké a dobře upravené.

Stejně jako většina profesionálních barev se prodává odděleně od oxidačních činidel. Pro kosmetické salony je vhodná velká oxidační banka, pro domácí použití doporučuje výrobce koupit malé lahve o objemu 60 ml. To je velmi výhodné, mnoho lidí používá profesionální barvu Londa Professional pro vlastní barvení.

Výhody a nevýhody kompozic bez amoniaku

Navzdory bezpečnosti je barvivo pro vlasy bez amoniaku poměrně specifické a má výhody i nevýhody. Hlavní výhody:

 • neexistuje ostrá, dusivá amoniaková "chuť";
 • barva nezničí vlasy zevnitř, nedráždí pokožku hlavy;
 • ingredience přírodní péče jsou často přidávány do kompozice;
 • můžete kombinovat barvy mezi sebou, abyste získali nové tóny;
 • vysoce kvalitní značky v kompozici nemají toxické látky, takže mohou být natřeny v době plodu nebo laktace.

Ale v masti je několik mouch. Barviva na vlasy bez amoniaku jsou považovány za nestabilní: po 6-8 propláchnutí barva ztrácí saturaci a stává se bezvýrazná. Pokud byly vlasy již dříve natřeny odolnou barvou v tmavých nebo jasných barvách, složení bez amoniaku nebude moci poprvé pokrýt předchozí barvu. Profesionální lak bez přídavku amoniaku je drahý, ale také udržuje vlasy delší - až jeden a půl měsíce.

Zvažte, zda výše uvedené znevýhodňuje závažné nedostatky - vyřešit dívky, které hledají perfektní barvicí kompozici. Ale většina si myslí, že pro zdravé a krásné vlasy, můžete trochu přeplnit a aktualizovat barvu častěji.

Barviva na vlasy bez amoniaku: přehled značek a tipů

O nebezpečích barviv amoniaku známých dávno. Jeho nepříjemný zápach, schopnost vyvolat alergie, popáleniny sliznic a dýchacích cest je nepříjemný obraz. Navíc se v pórech může hromadit amoniak a jedovat tělo toxickými látkami! Profesionální barva vlasů bez amoniaku se vyhnout všem těmto překvapením!

Výhody barev bez amoniaku

Barvy bez amoniaku mají mnoho důležitých výhod, které vysvětlují popularitu těchto výrobků:

 • Jemné barvení. Barviva obalují vlasy - neprocházejí hluboko a nerozpaří přirozený pigment;
 • Široká paleta barev - více než 50 odstínů;
 • Žádný nepříjemný zápach amoniaku;
 • Užitečné složení. Složení barvy bez amoniaku zahrnuje několik složek, které jsou pro vlasy přínosné. Jedná se o vitamíny, užitečné kyseliny, minerály a výtažky z rostlin, které posilují žárovky, nepoškozují strukturu vlasů a stimulují krevní oběh v pokožce;
 • Žádné kontraindikace. Tuto barvu můžete dokonce použít i pro těhotné ženy.

S takovým seznamem výhod existuje několik nevýhod pro šetrnou barvu:

 • Poskytněte krátkodobé výsledky. Nevěřte tomu sloganům, že účinek takové barvy bude trvat nějakou dobu! Barva se silně umyje každým mycím účinkem hlavy a po dvou týdnech se stane matná a tmavá. Problém však lze vyřešit! Barviva bez amoniaku mohou hromadit barvy. Pokud budete stále používat stejný odstín, bude mnohem jasnější;
 • Špatná barva nad šedivými vlasy. Když se sama žádat, abyste se zbavili šedých vlasů, je téměř nemožné. Ale pokud půjdete do salonu, výsledek bude výborný. Použití speciálního gelu ke konsolidaci účinků kadeřníka bude schopno malovat přes šedé vlasy;
 • Špatné objasnění. Chcete-li se stát blonďatou z horké brunetky, je nepravděpodobné, že by vám barvivo bez amoniaku mohlo pomoci. Není schopen zesvětlit vlasy;
 • Vysoká cena Ve srovnání s obvyklým, dobré barvivo bez amoniaku má vysokou cenu. Ano, a v kosmetickém salonu pro vykonanou práci budete mít mnohem víc.

Procházet populární značky

Pro usnadnění výběru jsme sestavili seznam barev bez amoniaku doporučených zkušenými profesionály.

Wella profesionálové

Profesionální řada čpavek. Wella Professionals jemné barvení dodává lesk vlasu, bohatý a rovnoměrný odstín, stejně jako hladkost a měkkost. Výrobky této značky potěší své fanoušky s dostatečně velkou paletou a dostupnou cenou. Jeho hlavní výhodou je však řada Color Touch Plus. Pokud tuto barvu smícháte s emulzí peroxidu vodíku, můžete namalovat šedé vlasy.

L'Oreal Casting Gloss

L'Oreal vytvořila profesionální profesionální barvivo na vlasy před několika lety, ale získala popularitu v rekordním čase. "Vinoy" - užitečná kompozice a různá paleta (26 odstínů - od blond až po černé). Královské želé dává hedvábí k pramenům a dokonale je vyživuje. Barvy dobře lakované prameny, včetně šedých vlasů. Barva barvy je aroma - bobule shromážděné v lese.

Chi ilonic

Výrobce této barvy slibuje výsledek, který vás porazí. Odolné bohaté barvy, ekologické složení, užitečné komponenty - to je to, co je charakteristické pro čalounické barvy. Barva je vytvořena na hedvábí a slitině CHI 44, což je opravdu jedinečné. Je ideální pro ty, kteří chtějí osvětlit bez poškození konstrukce.

Revlon Professionals

Barvy této značky mají v jejich složení mnoho užitečných složek (kapalné krystaly, pigmenty se zpožděným účinkem, bioaktivní aktivátory atd.), Které napájejí prameny a obnovují jejich strukturu. Revlon Professionals poskytuje přesné přizpůsobení barev. To se často používá k malování přes šedou barvu.

Kadus Fervidol Brilantní

Vznikl docela nedávno, tato módní novinka se již podařilo získat spoustu zpětné vazby od zákazníků. Složení barviva zahrnovalo minerály, olejové extrakty, přírodní sloučeniny solí, přírodní vosky a aktivátory s peroxidem vodíku. Aktivátory nabarví prameny a vosku je utěsněny. Díky této "práci" se vlasy stávají hladkými a lesklými a barvivo není dlouhé. Linie Kadus Fervidol Brilliant má 50 barev - od blond až po brunet.

Igora z Schwarzkopf

Profesionální bezammiachnaya barva Igora nabízí pestrou barevnou paletu. Ve svém složení najdete dvě aktivní složky (oxid křemičitý a biotin), které zpomalují stárnutí pramenů, stejně jako zesilovač barvy. Vlasy po barvení se stávají silnými a pružnými.

Cutrin pak

Základem této finské barvy je arktický brusinkový esenciální olej, který má řadu užitečných vlastností. Prodlužuje mládí pramenů, zabraňuje jejich křehkosti, posiluje a usnadňuje česání.

Selektivní profesionál

Italské minerální zjasňující barvivo Selective Professional bylo vytvořeno speciálně pro běžné vlasy. Umožní to být okamžitě objasněno na několik tónů, aniž by bylo zapotřebí mnoho vlasů.

Estel

Ruská značka Estelle splňuje všechny standardy. Je to cenově levnější, ale kvalita není nižší než u cizích vzorků. Barvivo zahrnovalo guarany, zelený čaj a keratinový komplex. Každá z těchto složek vyživuje prameny a léčí jejich strukturu.

Garnier barevné lesk

Má smetanovou texturu, obsahuje brusinkový extrakt a arganový olej. Garnier Color Shine nabízí 16 odstínů a dělá vlasy jasné, měkké a hedvábné.

Londa barva

Barva Londa je tónovaná barva, která nabízí až 37 odstínů. Jádrem tohoto nástroje jsou mikrokuličky, které vám umožňují vytvářet jasné barvy.

Faberlic

Společnost Faberlik má také paletu barev, ve složení které není amoniak. To vlasy nezkazí a nasycuje je leskem a posiluje kořeny. To je možné díky mnoha výtažkům - lotos, aloe, ginkgo biloba a slunečnice.

Barvivo na vlasy neobsahující amoniak dává dobrý výsledek, pouze pokud je správně používáno. Zapamatujte si několik pravidel!

 • Pravidlo 1. Barva by měla být aplikována na kontaminované prameny bez zbytků stylingových výrobků a jiných kosmetických prostředků. V opačném případě nemusí být odstín jednotný. Existuje možnost, že barva bude zcela odlišná, protože nikdo z nás neví, jak se barvivo bude chovat při styku s kůží a lakem.
 • Pravidlo 2. Barvivo je impregnováno celou délkou tak, aby nebyly žádné mezery.
 • Pravidlo 3. Udržujte kompozici po dobu půl hodiny, poté omyjte šamponem.
 • Pravidlo 4. Na konci procesu potřebujete dobrý balzám, který může zvýšit účinek olejů a vitamínů.
 • Pravidlo 5. Při nákupu barvy zkontrolujte jeho složení. Pokud na obalu uvidíte benzonát sodný nebo aminy, nemusíte mluvit o jemném zbarvení.
 • Pravidlo 6. Pro těhotné ženy doporučujeme mírně snížit čas (přibližně 20 minut). Stejný časový interval je dostatečný, když jsou vlasy příliš tenké a řídké.

Po každém česání najdete na chlupu celé trsy volných vlasů? Díky této masce zapomenete na tento problém!

Nejlepší jemné barvy vlasů bez amoniaku

Krásně barevné kadeře jsou klíčem k úspěšné reinkarnaci, ale pravidelné postupy pro tónování kořenů nebo délky mohou vážně poškodit stav pramenů. Profesionální jemné barvivo na vlasy bez amoniaku je ideální pro těhotné ženy a dívky, které se starají o stav vlasů.

Přehled populárních barev bez čpavku

Bez důkladného srovnání je těžké říci, které barvivo bez amoniaku je nejlepší, ale po analýze mnoha recenzí se pokusíme najít odpověď na tuto otázku.

Než si vyberete určitou společnost, musíte pečlivě zkontrolovat složení výrobků, které reprezentuje. Faktem je, že amoniak v běžných barvách je zjasňovač, který utopí přirozený pigment vlasů, je přirozené, že s ním jsou kosmetika odolnější. Kromě toho vám umožňuje zbarvení tmavých pramenů světlejším tónem, například hnědovlasý v červeném nebo tmavě hnědém světle.

Odlévací krém Glos od Loreal (odlévací lesk na lesk) - nejznámější, téměř neškodné barvivo na vlasy, které se vyrábí bez amoniaku. Neobsahuje peroxid vodíku, ale je doplněn chemicky účinnými látkami. Obohacená o včelí mléko, díky němuž hluboce vyživuje prameny a dodává jim jemnost. Efektivní barvy na šedé vlasy, které jsou v přírodních odstínech. Pro více dramatických změn je vhodný L'Oreal Professionnel DIA Richesse ze série Diacolor.

Odlévací lesk

Pro blondýnky nebo osvětlení je vhodnější L'Oreal Inoa ODS2 (ODS) - je to světelná barva pro blondýnky bez tvrdých chemických složek. Nejlepší z nejlepších, ale drahých barev. Dokáže dokonce vyrobit dívku s blond vlasy z přírodní brunetky. Nyní je tato novinka aktivně používána pro domácí barvení ombre, degradaci atd.

Fotografie - L'Oreal Inoa ODS2

Faberlic představuje další podobný výrobek - Faberlic perzistentní bezbarvové smetanové barvivo. To téměř nerozpozná přirozený pigment, takže je velmi měkké a bezpečné, ale současně má významnou nevýhodu - nezakrývá šedé vlasy. Navzdory tmavým odstínům, které jsou uvedeny v paletě, tento výrobek zbarví popraskané vlasy trochu lehčí než jen přirozené, díky čemuž získáte určitý druh zvýrazňujícího efektu.

Estel Sense De Luxe (bez amoniaku) od značky Estel je na rozdíl od svých kolegů vynikající pro barvení šedých vlasů. Kompozice obsahuje avokádový olej a olivový extrakt. Jedná se o jedinečnou možnost, která je vhodná pro tónování špiček a pro plné malování. Barvy jsou prezentovány v červených, černých, jasných tónech, tam jsou také korektory zelené, modré a žluté odstíny. Navzdory tomu, že je mastná, vhodná pro malování všech druhů vlasů, je relativně neškodná. Její protějšek je Estel Celebrity.

Analogou společnosti L'Oreal je Olia z firmy Garnier (Garnier) - to je dobrá perzistentní nátěrová barva bez amoniaku, která uzavírá hodnocení nejslavnějších výrobků. Olia je zařazena do seznamu nejpopulárnějších barev roku 2015, navíc je doplněna o vitamíny a přírodní ingredience. Měkké barvy, které minimálně poškozují chloupky a jsou vhodné pro časté používání. Navíc mnohem levnější než hlasové prostředky.

Olia od Garniera

Zvažte, co jiného je barvivo pro vlasy bez amoniaku:

Jaké barvivo na vlasy bez amoniaku je lepší - recenze výrobců a recenzí

Není žádným tajemstvím, že my, ženy, jsou velmi změnitelné povahy. Dnes chceme být platinová blondýnka a zítra sníme, abychom se stali kudrnatou hnědovlasou ženou. Bojujte se sezónní depresí nebo se špatnou náladou také pomocí barvení. Pouze několik je rozhodnuto o zásadní změně obrazu, ale je zcela možné změnit odstín. Aby nedošlo ke zvýšení stresu na samotné vlasy a nespoléhání na krásu ani bezpečnost, je třeba pečlivě zvolit barvu vlasů.

Co je barva na barvení vlasů bez amoniaku

Složení perzistentních barviv na vlasy zahrnuje amoniak. Právě tato složka pomáhá pigmentu barviva proniknout co nejvíce do struktury vlasů a udržet ho

zůstat v něm po dlouhou dobu. Malování pro

vlasy bez čpavku (na obalech jsou často indikovány bez amoniaku), spíše tónování nebo tónování, protože pigment obklopuje vlasy bez zničení elastických komponent.
Poskytuje vlasům extra lesk, poskytuje pružnost a objem vlasů.

A otázka okamžitě vzniká: je-li bezammiachnaya barvivo na vlasy nejlepší, pak proč všechny salony nechodí k takovým? Střídavé barvy neposkytují zásadní změnu obrazu, což umožňuje změnu odstínu na 1-2 tóny. Jsou méně perzistentní, ale dražší, špatně zbarvené šedé vlasy. Všechno v těchto barvách je často omezené palety barev.

Než se rozhodnete, měli byste si sami zjistit, jaké barvivo pro vlasy bez amoniaku je pro vás nejlepší, domácí nebo profesionální.

Jak vybrat správnou barvu

Každý výrobce řady nevodivých inkoustů má svůj vlastní vzorec, díky němuž barva této značky udržuje barevný pigment na vlasu.

Je třeba zvolit:

 • Podle peněženky. Volba je velmi široká.
 • Profesionální dávají předvídatelnější výsledky.
 • Jako vlasy. Vlasy mají svou vlastní strukturu a vlastní barvicí historii.
 • Objem trubky. S dlouhými vlasy je lepší vzít s marží.

Přehled výrobců nejoblíbenějších značek

Barva vlasů Fitokolor (Fito Color)

Objem: 100 ml.
Doba působení: 30-40 minut.
Paleta: 15 odstínů.
Přírodní oleje a výtažky rostlin jsou součástí.

Co výrobce slibuje: Vysoce kvalitní jemné zabarvení s účinkem laminace.

Přehledy barviv pro vlasy bez amoniaku Fitocolor

Valentina, 45

Už dávno rezignoval na své šedé vlasy, ale snažil jsem se udržet blond barvy. Paint Fitokolor se před několika lety pokusil a neustále ho používat. Co je potěšení - absolutně žádné podráždění pokožky hlavy, i když s jinými barvami se to stalo poměrně často.

Irina, 27 let

Koupil jsem Fitokolor v obchodě, upřímně, vedl k ceně. Když se dům začal mísit komponenty, byl jsem překvapen: směs byla zcela tekutá. Něco si položila na vlasy a bál se, že začne odtékat. Zbytečně znepokojen. Udělil jsem přidělený čas a výsledek (slunný blond) byl příjemně potěšen.

Světlana, 32 let

Ranní šedivé vlasy mě neudělají šťastné, snažím se učinit můj stín lehčí. Nedávno experimentoval s barvou Fitokolor. Obecně se mi líbil výsledek, barva se ukázala být docela očekávána, ale šedé kořeny vypadají zradou.

Barva vlasů bez amoniaku Estel (Estel Sense De Luxe)

Objem: 60 ml.
Doba trvání akce: 25 minut.
Paleta: 140 odstínů.
Barva s avokádovým olejem a olivou. K dispozici je řada pro měkké barvy přes šedou barvu.

Co výrobek slibuje: Jasná barva trvá dlouhou dobu (až 25 výtoků). Barva je úsporná.

Estelle Paint Recenze

Ilona, ​​35 let

Po několika letech osvětlení s drahými profesionálními barvami jsem se rozhodl přejít na cenově dostupnější. Dlouhá konzultace s prodávajícím, paleta je opravdu působivá. První věc, která byla upozorněna při aplikaci - barva byla tmavší než předchozí barvy. Výsledek - nejsem blond blondýna (jak jsem chtěl a jak je uvedeno na obalu), ale lehký kaštan. Po několika týdnech se barva vymyje nerovnoměrně. Tento experiment byl ukončen.

Tatyana, 22 let

Estelle používá malbu asi rok a nikdy ji nelitovala. Při aplikaci je vůně poměrně silná, což je překvapivé, protože barva je bez amoniaku. Ale vlasy vypadají skvěle i po barvení dvakrát za měsíc.

Oksana. 33 let

Během nanášení barvy se na kůži dostalo několik kapek, které si okamžitě nevšimlo, pak se ukázalo, že je problematické vypláchnout.

Barva na vlasy bez amoniaku L'Oreal (L'Oreal Casting Crème Gloss)

Objem: 48 ml.
Doba trvání akce: 20 minut.
Paleta: 28 odstínů.
K udržení blond se nachází speciální linie.

Co slibuje výrobce: Inovativní vzorec nezasychuje pokožku hlavy. Vhodný pro obnovené kořeny a vlasy poškozené kadeřemi.

Recenze barviv na vlasy bez amoniaku L'Oreal

Natalia, 26 let

Po letních prázdninách jsem se rozhodl dát mým vlasům odpočinek. Koupil jsem si balíček L'Oreal (je zřejmé, že zákazníci chápou, za co platí peníze) a maloval sebe sama. Co říci? Pracuje. Ačkoli drahé, ale účinek je to, co se říká na obličeji.

Irina je 35 let

Jednou jsem pracoval pro distributora značky L'Oreal. Vzpomínám si, jak přišli trenéři, představili je novinkám. A od té doby jsem byl tak prosáknutý úctou k těmto výrobkům, že je vždy používám, a jejich barva bez amoniaku je pro mě mimo konkurence.

Galina, 28 let

Vlasy rozmazané nesystematickým barvivem a žehličkami se rozhodly, že se alespoň nějakou dobu postarají. Ale jít do práce, a proto musíte stále starat o sebe. Rozhodla jsem se o kompromis - udržet měkkou barvu. Šířit laku, opravdu, tam je prakticky žádný zápach. Olejovitá konzistence se aplikuje a omývá velmi snadno. Možná poradit, jak kombinovat barvení vlasovou terapií?

Matrix Color Sync Professional Bezammiachnaya Barva na vlasy

Objem: 90 ml, ale oxidační jednotka musí být zakoupena samostatně.
Doba trvání akce: 20 minut.
Paleta: 50 odstínů.
Barva obsahuje ceramidy pro péči o vlasy a rostlinné oleje.

Co slibuje výrobce: Při barvení barva dodává vlasům lesk, poskytuje vysoce kvalitní tónování šedých vlasů a účinek "zasklení" na vlasy. Vzhledem k tomu, že celý řádek značky je profesionální, samotné amoniakální barvivo na vlasy je opravdu jemné.

Recenze na paletě matrice pro barvení vlasů bez amoniaku

Tanya, 27 let

Během let zabarvení jsem zkusil mnoho barev a mohu se nazývat pokročilým odborníkem v barvení. A dnes mým oblíbeným číslem jedna je značka Matrix. Barva je opravdu jemná, nedává to proslulý řádek přechodu od kořenů k barveným vlasům.

Světlana, 32 let

Můj hlavní barevník, který byl také mým blízkým přítelem, řekl, že by se mohla malovat a poradit s barvou Matrix. Naštěstí struktura vlasů je taková, že každé barvivo dává výsledek, který je uveden na obalu. Používám to už rok, nejsou žádné stížnosti, obzvláště dobře obarvené kořeny jsou příjemné. Pro jasný blond je významný plus.

Olga, 25 let

Matrix má stejně bohatou paletu čpavek bez amoniaku a čpavek. Velmi pohodlné s mými problémovými kořeny. Natírám kořeny obyčejnou barvou a na celou délku vlasů aplikuji ne-amoniak. Ekonomicky a vlasy nezkazí.

Pro Více Informací O Suché Vlasy