logo

Jemné barvivo na vlasy: typy a funkce

Barvení vlasů dnes je módní trend. Žena s přirozenou barvou vlasů je stále méně a méně. Stejně jako zdravé, pružné, silné vlasy. A láska ke změně obrazu je přímo s tím spojena. Časté malování s nekvalitními nástroji může poškodit vlasy natolik, že se nůžky stávají jediným způsobem, jak zachránit zbytky. To je důvod, proč jemné barvy vlasů získávají stále větší popularitu.

Jaká je škoda?

Proč je barvení tak škodlivé pro vlasy? Aby bylo možné radikálně změnit barvu, je nutné vyprázdnit přírodní pigment z vlasové šachty a vyměnit ji za nový. Pokud není zadáno, pak se vlasy jednoduše zesvětlí. Když to není úplně odstraněno, zůstává nepříjemná žlutost, která otravuje ženy a brání kadeřníkům dosáhnout čistoty nového odstínu.

To není snadné. Pigment je pod ochrannou vrstvou nadýchaných keratinových vah, které musí být uvolněny a samotná barva je zničena, aby bylo možné je umýt vodou. Za tímto účelem se dusičnan amonný, agresivní chemická sloučenina, obyčejně označovaná jako amoniak, zavádí do odolných nátěrů. Má nepříjemný silný zápach, vysychá vlasy a dráždí pokožku.

Čím tmavší je barva vlasů, tím aktivnější je chemická reakce, ve které je přítomen amoniak. Aby bylo možné začít, je nutné ho kombinovat s oxidačním činidlem, kterým je peroxid vodíku různých koncentrací. Čím vyšší je, tím horší je pro vlasy.

Je to důležité a časově expoziční barvy. Během prvních 10 minut většina barviva proniká do vlasů. A co zůstane na povrchu, začne to zničit. Podle toho čím delší je barvení - tím vyšší je stupeň poškození. To je důvod, proč ji překonat v žádném případě nestojí za to.

Barvy bez amoniaku: výhody a nevýhody

Snaží se ochránit své vlasy, stále více žen se rozhoduje pro barvy bez amoniaku. Bohužel se obecně věří, že jsou zcela neškodné a mohou být použity i během těhotenství.

Profesionálové potvrzují, že neamoniakální barviva příliš nezhoršují strukturu vlasů, avšak škoda je stále přítomna.

Plně bezpečná barva je taková, ve které nejsou žádné chemické složky. Existují takové léky, ale nemohou zesvětlit vlasy a radikálně změnit jejich barvu. S jejich pomocí tónování, ale ne zbarvení se provádí. Pigment zůstává na povrchu vrstvy keratinu, a proto se rychle vymyje.

V barvách bez amoniaku je dusičnan amonný nahrazen méně škodlivými sloučeninami. To snižuje aktivitu chemické reakce, takže je poškozena méně vlasů. Jemné barvivo na vlasy má nesporné výhody ve srovnání s perzistujícími látkami: nezhoršuje tolik kudrlin a nemá ostrý nepříjemný zápach.

Existuje však spousta mínusů:

 • barva se rychle vyplazuje, protože nepronikne hluboko;
 • stín je zřídka čistý, protože je smíchán s přírodním pigmentem;
 • barva bez čpavku nemůže zcela nanášet šedé vlasy;
 • nejsou vhodné pro komplexní barvicí techniky;
 • nevhodné pro tenké a špatně poškozené vlasy;
 • nelze během těhotenství používat;
 • Jsou mnohem dražší než běžné odolné barvy.

Proto je někdy lepší barvit jednou za 6 až 8 týdnů s dobrou odolnou barvou a získat požadovaný výsledek, než dvakrát častěji k poškození vlasů bez bazmiku, ale současně dosáhnout požadovaného odstínu.

Šetrné látky

Je však opravdu nemožné bezpečně zbarvit vaše vlasy, aniž byste vážně ublížili? Naštěstí je dnes možné. Všichni přední výrobci se aktivně zabývají vývojem jemných formulací. A ne bez úspěchu. Mnoho z nich má již řadu měkkých barev, které minimálně poškozují vlasy.

Profesionální

Nejtěžší barviva na vlasy jsou profesionální. Mají velmi vysoký obsah barevného pigmentu a procento okysličovadla může být vybráno se zaměřením na stav a přirozený odstín vlasů.

Navíc v profesionální paletě je vždy mnoho barev, které se snadno smíchají dohromady.

Zde je seznam nejoblíbenějších značek mezi barevníky:

 1. "Vella." Řada Color Touch umožňuje vylepšit vlasy vysokou kvalitou, zachovat jejich přirozený lesk a pružnost, natřít šedé vlasy o 60-80%, rozvedení s oxidačním činidlem 1,5-3%.
 2. CHI. Linka Ilonic je vysoce profesionální produkt s hedvábnými bílkovinami a speciální patentovanou formulací, která zaručuje stálost barev, aniž by poškodila strukturu vlasů.
 3. Revlon. Řada Revolnissimo má speciální vzorec, který postupně uvolňuje pigmenty, takže barva zůstává dlouhá dlouho, po zbarvení vlasů hladké a lesklé.
 4. Schwarzkopf. Line Igora - nabízí nejbohatší (asi 100 odstínů) barevnou paletu, jejíž složení je obohaceno o biotin a sloučeniny křemíku, které obnovují strukturu vlasů.
 5. Cutrin na. Řada SCC-Reflection je vysoce kvalitní finská barva, jejíž péči zajišťuje přírodní brusinkový extrakt, ze kterého se vlasy stávají živými, lesklými a pružnými.

Některé ženy úspěšně používají profesionální barvy doma. Zejména proto, že je snadné je koupit online nebo ve specializovaných prodejnách.

Ale je důležité si uvědomit, že byste neměli experimentovat s barvami sami - můžete získat zcela nepředvídatelný odstín, který bude vypraný po dobu 4-6 týdnů.

Neprofesionální

Doma, je lepší používat neprofesionální barvy. Navíc se okamžitě prodávají s oxidačním činidlem s požadovanou koncentrací a balzámem, který fixuje odstín. Názory žen o tom, co je barvivo na vlasy, je nejjemnější, odlišné. Hodnocení finančních prostředků, které získaly nejpozitívnější hodnocení, je následující:

 1. "L'Oreal". Řada lesků Casting Cream Gloss obsahuje 26 krásných odstínů, co nejblíže k přírodním, obsahuje královská želé, která obnovuje vlasy při barvení.
 2. "Garnier". Řada Color Shine nabízí 16 jasných odstínů. Barva obsahuje přírodní příznivé složky: arganový olej a brusinkový extrakt. Dávají vlasům hladkost a hedvábnost.
 3. Faberlic. Nedávno společnost zahájila řadu barev bez amoniaku obohacených rostlinnými výtažky z lotosu a aloe. Glitter a pružnost dává vlasový slunečnicový olej a extrakt z gingko biloba.
 4. "Ciez." Linka Oleo Intense. Účinek barvení je srovnatelný s profesionálními barvami - barva je dlouhodobě udržována a vlasy zůstávají hladké a pružné kvůli přítomnosti přírodních a silicových olejů.
 5. Schwarzkopf. Perfect Mousse line je velmi lehká a snadno aplikovatelná pěna, kterou lze snadno rozdělit mezi vlasy pravidelným hřebenem. Natírá vlasy v krásných přírodních odstínech, které trvají až 4-6 týdnů.

Při výběru barviva na bázi amoniaku, nezapomeňte věnovat pozornost jeho složení a ceně. Nemělo by to být dusičnan amonný a čím přirozenější součásti, tím vyšší je cena. Nejlevnější znamená nejčastěji se ukázalo být obyčejným falešným.

Jemný lesk

Díky špičkové technologii je dnes možné i relativně bezpečné vyblednutí vlasů. Nemůže to být absolutně neškodné, ale obsah užitečných složek a nízká koncentrace oxidačního činidla umožňují minimalizovat destruktivní účinek prostředku.

Zesvětlující pasty a gely jsou považovány za nejjemnější. Oba vlasy obalují tenkou vrstvou a reakce probíhá v hloubce a nikoli na povrchu. Neexistují však žádné čističe bez amoniaku!

Odfarbení 3 nebo více tónů je vždy destruktivní a vlasy vyžadují povinnou obnovu. A pokud se stále chcete stát blondýnkou - buďte připraveni poskytnout péči o vaše vlasy.

Při rozhodování o zesvětlení červených a černých vlasů nezapomeňte, že vždy dávají žlutost, což je zcela nemožné odstranit. Proto se nedoporučuje barvit takové vlasy v odstínech za studena. Kromě toho mají ženy s červenými vlasy teplý typ barvy a brunetky mají tmavé oči a obočí, které nebudou harmonizovat s platinou a šedými odstíny.

Pravidla barvení

Aby barva bez amoniaku mohla trvat déle, je nutné ji používat správně. Profesionální kadeřníci vám doporučují, abyste dodržovali tato pravidla:

 • Aby bylo možné vytvořit dobrou barvu, nemělo by se lišit od přirozené barvy o více než 3-4 odstínů a mělo by být ve stejném barevném schématu (teplé nebo studené).
 • Barva by měla být aplikována na suché neprášené vlasy, které nemají prostředky pro styling nebo fixaci.
 • Před zahájením práce doporučujeme chránit ruce rukavicemi, v opačném případě bude pokožka skvrnitá a stopy malby budou obtížné umyt.
 • Je velmi důležité rovnoměrně rozložit nástroj po celé délce štětcem tak, aby vlasy byly dobře barvené.
 • Odolat složení musí být nejméně 15-20 minut, a pokud potřebujete hlubokou barvu - až 30 minut.
 • Poté musíte vlasy šamponem důkladně umýt vlasy na barvené vlasy, abyste dokončili chemickou reakci a odstranili zbývající barvu.
 • Barva trvá déle, jestliže hned po vyfarbení fixujete výsledek speciálním balzám.

Je to důležité! Při opětovném zafarbení přípravku se nejprve aplikuje na kořeny a po 10 minutách nabarví zbývající délka.

Chcete-li aplikovat bamzammiachnye barvu měla méně často, asi jednou týdně, vlasy musí být zbarveny. Chcete-li to provést, můžete použít barvené šampony nebo balzámy vhodné barvy. Je žádoucí, aby to byl nástroj stejného výrobce, který jste si vybrali.

Péče a péče

Hot styling a sušení fouktem ještě více poškodí vlasy, proto je lepší minimalizovat tepelný náraz. Pigment je rychleji zničen UV zářením. Pokud pravidelně aplikujete sprej s opalovacími přípravky, bude světlý odstín trvat déle.

Barvené vlasy potřebují další výživu. Ale po nanesení barev bez amoniaku je lepší používat profesionální masky. Lidové recepty jsou založeny na přírodních olejích, které rozpouštějí barevný pigment a přispívají k jeho rychlému vyluhování.

Nejlepší barvivo na vlasy: Top 2019

V každé sezóně se objevují nové barvicí techniky, které mohou překvapit a zapůsobit. V čele všech to jsou barviva na vlasy, které zahrnují nejen nové odstíny, ale také zajímavé varianty založené na základních barvách.

Takže, jaké barvení vlasů, podle odborníků, bylo schopno splnit očekávání moderních módních návrhářů? Podívejte se na přehled nejoblíbenějších značek profesionálních barviv na vlasy a barviv pro domácí použití.

Obsah:

Profesionální špičková barva vlasů

Každý majster si vybírá barvivo na vlasy, které má rád. Je důležité, aby bylo vhodné pracovat s barvami a získat jasný a předvídatelný výsledek. Tato recenze obsahuje nejoblíbenější produkty pro profesionální barvení vlasů pro rok 2019.

Wella Kolestonová Perfektní - prof. Barva na vlasy Vella Coleston, Německo

Je to odolná barva, která vám umožní získat bohatý tón. Je to ztělesnění nepřekonané německé kvality. V paletě jsou různé odstíny. Přírodní barvy jsou obzvláště oblíbené, ale exkluzivní odstíny nejsou ignorovány. Ona je preferována nejen zkušenými stylisty, ale také běžnými zákazníky.

Matrix SoColor - barvivo na vlasy z řady Matrix, USA

Jedná se o jedno z nejoblíbenějších barviv odolných barviv na vlasy, které dokáží vytvářet bohaté a bohaté barvy. Požadovaný odstín se získává patentovanou technologií ColorGrip. Barva rovnoměrně spadá na šedé vlasy a dlouhou dobu udržuje výslednou barvu. Odstíny již obsahují přírodní bázi, vedle barviv se přizpůsobují barvivu na vlasy. Proto je výsledek vždy vynikající. Složení chemického vzorce obsahuje živiny, které obnovují poškozenou strukturu vlasů.

Igora Royal (Igora) - prof. nátěr od výrobce Schwarzkopf (Schwarzkopf), Německo

Určeno speciálně pro odolné barvení. Díky speciálně vyvinutému složení barva neteče a je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Navzdory skutečnosti, že seriál patří k profesionální úrovni, je snadno zakoupen pro domácí použití. Řada Igora Royal zaujímá vedoucí pozici v počtu odstínů a přítomnost mixtonů umožňuje vytvářet jedinečné barvy. Neexistuje štiplavý a nepříjemný zápach čpavku. Barva má lehkou ovocnou vůni. Výrobek obsahuje výrobky pro péči o vlasy a různé vitamíny.

Selektivní profesionálně-italská profesionální barva

Jedná se o profesionální barvu z italské značky, která je prezentována ve stínu. Poskytuje vysoce kvalitní barvení a získávání ultramoderních barev. Nesporným kritériem barvy je stálost barev. Trvalá barva perfektně nabarví přes šedé vlasy. Řada zahrnuje péči o součásti, které vyhlazují strukturu pórovitých vlasů.

Farmavita - profesionální barva, Itálie

Požadovaná italská značka v prostředí kadeřnictví. Barvy na bázi léčivých rostlin a rostlinných výtažků jemně barví vlasy v přírodních odstínech. Výsledkem je bohatá a hluboká barva. Barvy "Farmavita" mají krémovou strukturu, která je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Živinové oleje obsažené ve výrobku snižují negativní vliv chemických prvků na strukturu vlasů a pokožky.

Majirel - francouzské barvivo na vlasy Majirelle z Loreal

Jedná se o nový vývoj společnosti Loreal. Patentovaná vzorec barvy se skládá z mikrokationického polymeru, ionenu G a molekuly Incel, takže barvení neruší strukturu vlasů. Revel Colour (systém pro vývoj barev) zabraňuje rychlému vypláchnutí pigmentů. Krémová struktura laku je velmi vhodná pro použití. Majirel je vhodný pro ty, kteří preferují světlé a syté barvy, nebo naopak vyhrazené, blíže k přirozeným odstínům.

Inoa - francouzské barvy Inoa na vlasy od Loreal

Profesionální lak bez amoniaku od známé značky Loreal. Nemá ostrý a nepříjemný zápach. Základním nátěrem je barvivo monoethanolamin. Pečlivě navržený nátěrový vzorec umožňuje vysoce kvalitní nátěr na šedé vlasy a dokonce i barvu. Nepotřebuje přílišné vlasy a udržuje přirozenou rovnováhu lipidů. Barva obsahuje ochranné prvky, které zabraňují podráždění pokožky a projev alergických reakcí.

Materia - japonská barva

Je to místo čest v žebříčku vlasových barviv. Výrobce barev je japonská společnost Lebel. Nástroj má jedinečné vlastnosti. Poskytuje jednotné zabarvení a ochranu vlasů. Vzhledem k tomu, že výrobek obsahuje minimální procento čpavku a peroxidu vodíku, barva má šetrný účinek. Vysoký obsah barevných pigmentů přispívá k hlubokému a trvalému zbarvení. Lipidy a fytosteroly se podílejí na obnově struktury vlasů.

Keune (Ken) - prof. barva pro salóny, Holandsko

Holandská společnost, která vyrábí barvy pro profesionální barvení. Jsou rozděleny na: čpavek, bez amoniaku a produkty pro barvení SPA. V paletě Keune najdete 107 odstínů (5 - mixton a 80 - primární barvy). Konečný výsledek se vždy shoduje s barevnou paletou barev vlasů. Barva vyzařuje nenápadnou vůni a nedráždí pokožku hlavy. Hedvábné bílkoviny obsažené v základním vzorku změkčují kudrlinky a učiní je poslušnějšími.

Cutrin - profesionální barvy Kutrin SCC-Reflection, Reflection Demi, Reflection Fireworks, Finsko

Oblíbená finská malba mezi kadeřníky a stylisty. Účinně se vyrovnává se šedými vlasy. Aktivní látky pronikají intenzivně do vlasů a zajišťují vysoce kvalitní zbarvení. Složení nátěrů zahrnuje péči o složku - arktický brusinkový vosk. On spolu s včelím voskem dodávají vlasům atraktivní lesk. Výhodou barvy je, že neobsahuje konzervační látky, silikony a amoniak.

Ohňostroj v žebříčku barevných vlasů není posledním místem. Rozsáhlý rozsah barev umožňuje provádět i odvážné experimenty s vzhledem. Výrobci používali jemný program při výrobě barev. Vlasy získávají krásný odstín a zároveň udržují zdravou strukturu.

CHI - profesionální lak na vlasy, USA

Vztahuje se k neamoniakovým barvám. Výrobce produktů je Farouk Systems Group.. V barevné paletě najdete přírodní, popelnaté, měděné odstíny. Iontová barva je vhodná pro barvení šedých vlasů. I přesto, že barva neobsahuje amoniak, může zesvětlit zvlnění až na 12 tónů. Barvení vlasů nastává kvůli vlně dlouhého infračerveného spektra, zvyšující se stupnice penetrace pigmentu.

Video: barvivo na vlasy CHI

Estel De Luxe - Estelle barvy pro profesionální použití, Rusko

Součástí řady profesionálních barev. Vyrobila je slavná ruská společnost LLC Unicosmetic. Barva dokonale barví vlasy, dává jednotnou barvu a zdravý lesk. Díky jedinečnému složení barva dokonale nabarví bílé vlasy. Krémová struktura je rovnoměrně rozdělena mezi vlasy a neteče. Složení barviva je třpytivý pigment. Další ochrana pro kadeře poskytuje péči o emulzi. Je založen na vitaminu, extraktu z kaštanu a chitosanu.

Kydra - profesionální barvy, Francie

Jedná se o řadu jemných barviv na vlasy od francouzského výrobce kosmetiky. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že jeho vzorec obsahuje minimální procentní podíl amoniaku a dalších chemických prvků agresivního účinku. Kompozice je obohacena přírodními složkami, které snižují negativní vliv chemických složek a vytvářejí neviditelný ochranný film. Paleta barev sestává ze 66 aktuálních odstínů, od přirozeného až po exkluzivní. Dokonalé barvy na šedé vlasy.

LondaColor - profesionální vlasové výrobky, Německo

Dlouhotrvající krémová barva vlasů Londacolor Permanent. Oxidační emulze vytváří jednotnou barvicí směs a poskytuje kvalitní výsledek. Barva se nevymaže až osm týdnů. Malování dokonale nabarví šedé vlasy. Složení přípravku LondaColor zahrnuje přírodní vosk a tuky, které poskytují kompletní péči o vlasy a neutralizují škodlivé účinky chemických prvků.

Revlon - profesionální barvy řady Revlon Revlonissimo NMT, Young Color Exel, Orofluido

Oblíbená malba moderních módních návrhářů. Rozmanitá paleta se skládá z třiceti krásných odstínů. Barva je vyvinutá na základě nanomolekulárních technologií. Komplex obsahuje vitaminy E, B3, A, H, které poskytují ochranu před agresivními vnějšími faktory. Barva působí velmi jemně, takže je vhodná pro citlivou pokožku hlavy.

Ollin barva - barvivo na vlasy Ollin, Rusko

Trvalá barva s minimálním obsahem amoniaku. Hlavní barevná paleta zobrazuje 80 módních odstínů, existují také speciální blond -12 tónů a mixton-6 tónů.

Goldwell - profesionální produkt pro barvení vlasů

Stále populárnější barva Goldwell získala důvěru mnoha hailr-mistrů. Profesionální produkt, který vyžaduje školení. V řadě existují tři typy barev: bez amoniaku, odolné, tónování. Výroba Německo. Více než 100 odstínů umožňuje ztělesnit jakoukoli představivost klienta.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití

Mnoho dívek raději provádí doma barvení. Zvláště pro vás umístíme seznam značek vhodných pro domácí použití.

Barva na vlasy Loreal Preference, Loreal Preference, Francie

Tekutá krémová barva má trvalý účinek. Zcela nabarví šedé vlasy. Paleta barev se může pochlubit různými barvami, obsahuje 45 módních a relevantních barev. Za účelem obnovení poškozené struktury vlasů po barvení dodal výrobce speciální balzám na bázi přírodních složek.

Garnier Color naturals, Garnier Color Naturals, Francie

Vysoce kvalitní krémová barva obsahuje tři cenné složky: avokádový olej, bambucké máslo a olivový olej. Krémová struktura snadno použitelná. Barva během procesu barvení neteče. Neexistuje ostrý, nepříjemný zápach čpavku. Díky speciálně vyvinutému složení může barva efektivně nanášet šedé vlasy.

Anthocyanin Druhé vydání, Anthocyan - nová barva s jasnými barvami a laminovací efekt, Korea

Anthocyan - vysoce kvalitní nátěr od korejského výrobce. Základem produktu je kombinace rostlinných extraktů. Přispívají k získání bohatých a jasných odstínů. Paleta barev se skládá nejen z kreativních odstínů, ale také z přírodních tmavých barev. Má nenápadnou květinovou vůni.

Faberlic Krasa - Faberlicová krémová barva rusko-francouzské společnosti Faberlic

Odolná krémová barva, která pomáhá aktualizovat obraz bez poškození vlasů. Výsledné odstíny odpovídají paletě. Udržuje velmi dlouhou dobu, neznečistí a není umyt. Aktivními složkami nátěrů jsou amla olej a arginin. Vzhledem k těmto komponentům se kudrlinky stávají nepřekonatelnou měkkostí. Barvy neobsahují škodlivé chemické složky PDD, které jsou často příčinou alergických reakcí.

Casting Creme Gloss - odbarvování vlasů, L 'Oreal, Francie

Barva na vlasy s jedinečným složením bez amoniaku. Díky jemné kompozici nezpůsobuje podráždění, nezachytí se při obarvení a poskytuje jednotnou barvu. Paleta barev je prezentována v 28 odstínech. Zde si můžete vybrat přírodní i extrémní barvy. Barva nemá nepříjemný, ostrý zápach. Pěkná struktura umožňuje snadnou aplikaci na vlasy. Pro obnovení vlasové struktury vyvinula výrobce speciální balzám na bázi královského želé.

Avon Advance Techniques, Avon Salon péče o vlasy Dye Cream, USA

Krémové barvivo na vlasy, které umožňuje dosáhnout salonního efektu v životních podmínkách. Hlavní paleta obsahuje oblíbené odstíny blond, čokolády a černé barvy. Advance Techniques dye poskytuje trojbarevný systém barvení vlasů. Obsahuje: ochranu, efektivní barvení, včetně šedých vlasů, vysoce kvalitní péči.

Paleta, paleta - barva pro domácí použití, výrobce Schwarzkopf, Německo

Paleta je populární značka barev pro domácí použití. Bohatá paleta barev se skládá z 32 módních odstínů. Barvy jsou rozděleny do třech hlavních typů, v závislosti na úrovni odolnosti: světlé barvení, pololesklé barvení a odolné barvení. Díky inovativnímu komplexu "ochrany barev" se barva ani po dvou týdnech nepoškozuje.

Syoss, Ciec - barvivo na vlasy od výrobce Schwarzkopf, Německo

Barva od německého výrobce SchwarzkopfHenkel je ideální pro použití doma. Ve svém složení vznikají různé přírodní složky, které mají příznivý vliv na stav vlasů: aloe vera, vitamíny skupiny B, pšeničné bílkoviny. Paleta barev se skládá z dvaceti primárních barev.

Rowan, výrobce Acme Color, Ukrajina

Odolná krémová barva s výtažkem popela. Poskytuje vysoce kvalitní zbarvení a jemnou péči o vlasy všeho druhu. Ve své výrobě používá přírodní ingredience a vysoce kvalitní barviva. Paleta je reprezentována třiceti různými odstíny.

Pros: přijatelná cena, odolný. Nevýhody: tekutá konzistence, suché vlasy, nepříjemný zápach.

Vytvořte vlastní hodnocení barvy

Zúčastněte se průzkumu, hlasujte pro svou oblíbenou značku a udělejte své hodnocení barviv na vlasy. Budeme také vděčni za připomínky k zkušenostem s použitím konkrétní barvy.

Vezměte se ke zdi:

Přečtěte si to samé:

Přidat komentář

Jako mistr říkám Goldwell, velmi se mi líbí barvivo, sám jsem maloval a maloval klienty, všichni jsou šťastní!

Zkušenosti s využitím Lebel Materia 2 roky. Proč to tak trvalo - nechtěl sám změnit mistra. Barva nejprve vyvolala dobrý dojem, zvláště správně, že měla marketingovou kampaň. Ale po 2-3 krát jsem si uvědomil, že vlasy jsou hodně žádoucí. Rozhodla jsem se, že se na chvíli zastavím a počkám na slibovaný účinek. Zázrak se nestalo. Nepoužíváte-li tony velmi drahých výrobků péče o barvu, vaše vlasy budou jen ručník. Taková zkušenost jsem neměl ani před rozpočtem. Lebel se jen opravdu dobře staral a pak jsem musel zkusit spoustu prostředků, abych přišel k něčemu. Mohu doporučit sérové ​​Proedit (komplexní použití). Jako salonní procedura je to velmi drahé.
Togi:
- barva sama o sobě vůbec nevzniká (je to možné pouze v salónním režimu nebo se zvláštními prostředky pro styling, ale s takovým arzenálem lze tento efekt dosáhnout jakýmkoliv nátěrem)
- dehydratuje vlasy
- struktura vlasů bez přídavných prostředků - vlek
- rychle umyté. 2-3 tóny za 3 týdny (každý druhý den)
-K malování délek často vůbec neposkytuji rady. Vlasy nejsou obnoveny
- nezachází, jak je uvedeno. Dokonce i lehké výrobky zanechávají velmi dobré výsledky.
- drahé (cenové rozpětí začínají od: kořeny do 100 U.e - dlouhé -200 s.)

- široká paleta a krásné barvy, za předpokladu, že je kompetentní průvodce
- jednotné plnění
-dobře zvládne šedé vlasy
-bez zápachu
-nespaluje pokožku hlavy (ale pokud to přeháněte dokonce i za 5 minut, máte nepohodlí)

Už 13 let umírám vlasy s výrobky Goldwell. Používala celou paletu svých výrobků - topchiku, barvivo, elumen, nectaya. Dlouho jsem hledala jen takovou barvu, která mi nepoškozuje vlasy a zároveň bude trvanlivá je namalovat. Žádný loreali, londa, velice nedosáhne této značky. A to uznávají i samotní kadeřníci. Jediná věc... pokud opravdu chcete mít úžasný výsledek - jděte do salonu k pánovi. Majitelé Real Goldwell se neustále učí. mají mnoho seminářů a workshopů, vědí mnoho nuancí a triků, které závisí na stavu vašich vlasů, struktury, barvy, vašich přání. A proto, když jsem četl recenze jako: "... šel jsem koupit barvu, rozmazaný - žádný účinek...", je to jen legrační, je mi skoro 50 let, ale vlasy vypadají mnohem lépe a krásněji než vlasy mnoha mladých dívek...

Angela, děkuji za komentář. Přidáno doporučené barvivo pro vlasy do našeho žebříčku nejlepších barviv na vlasy pro rok 2019.
Zajistěme nejčestnější hodnocení! Hlasujeme pro oblíbené produkty uvedené v článku a doporučujeme nové položky nebo osvědčené produkty pro barvení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná!

5 nejlepších jemných barev vlasů

Charakteristika v žebříčku

Ženy chtějí změnit svůj obraz často. Nejjednodušší způsob, jak vytvořit aktualizovaný obrázek, je změnit barvu vlasů. K tomu je mnoho kosmetiky. Nejběžnější je obyčejná barva. Pokud dříve obsahovaly škodlivé látky, po jejichž použití se vlasy zhoršily, vypadli, podrážděnost a alergie se objevily, dnes odborníci našli řešení těchto problémů.

Přípravy moderního trhu mohou nejen efektivně barvit, ale také obnovit a posílit kudrlinky. Takové barvy se nazývají šetrné. Různé značky nabízejí širokou škálu těchto nástrojů, často jim připisují neexistující zásluhy. Abychom se nemýlili s nákupem, doporučujeme věnovat pozornost následujícím kritériím:

 1. Přírodní složky převažují ve složení šetrného léčiva a množství amoniaku se snižuje na minimum.
 2. Nečekejte na vysoký odpor. Kvůli nedostatku chemikálií trvá barva maximálně 2 měsíce.
 3. Je třeba vědět, že rozjasňující tmavé vlasy pomocí jemného zbarvení je možné pouze 2-3 tóny.
 4. Kromě toho by barva měla být obohacena vitamínovými komplexy. To je důležité zejména pro vlastníky tenkých dělených konců. Užitečné přísady jsou schopny udržovat nebo obnovovat zdravé vlasy.

Je lepší vybrat profesionální nástroje. Mají vynikající kvalitativní vlastnosti a mají spoustu pozitivní zpětné vazby od kupujících a předních stylistů. Níže je hodnocení nejlepších jemných barev vlasů podle odborníků a samotných spotřebitelů.

TOP - 5 nejlepších jemných barev vlasů

5 Syoss Oleo Intense

Jeden z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších barev bez amoniaku. Hlavní výhodou je přítomnost přírodního oleje z aloe vera, bílkovin z pšeničných klíčků a vitamínů skupiny B. Vďaka péči o komponenty nástroj proniká hluboko do vlasů a zvyšuje barvu. Vyživuje a opravuje poškozené kadeře.

Gama obsahuje 12 odstínů. Doporučeno více pro přírodní prameny. Ti, kteří již na Syossových vlastnostech vyzkoušeli, byli spokojeni. Samozřejmě výsledek není dostatečně stabilní, ale to platí pro všechny jemné barvy. V hodnoceních kupující zaznamenávají hlavní výhody: ochrana před poškozením, bohatou barvou, neškodností, hojivým účinkem.

4 L'Oreal Creme Gloss

Jedna z nejlepších bezpečných barev. Hlavní pečující složkou je královská želé. Podporuje výživu a hydrataci kadeří během barvení. Regeneruje a dodává hedvábnost. Posilování struktury se projevuje nejen vně, ale také uvnitř každého vlasu. Poskytuje jednotnou barvu, nezpůsobuje alergické reakce. Funguje skvěle jako zesilovač přirozené barvy vlasů.

Gama obsahuje 28 tónů (přírodní a exotické). Creme Gloss se nedoporučuje pro šedé prameny a pro objasnění. Jemný vzorec dokonale pečuje o kudrlinky. Konečným nádechem je obnovení pomocí balzámu založeného na mateřské kaši. V recenzích si zákazníci uvědomují složení bez amoniaku, úspornou spotřebu, snadné použití a vynikající výsledky.

3 Synchronizace barev MATRIX

Jemná barva navržená speciálně pro přírodní nebo barevné kadeře bez osvětlení. Obnovuje odstín s korekcí tónu. Složení ceramidů přítomných ve složení vyrovnává porézní povrch vlasů, což přispívá k pronikání a projevování barvy. Neuvádí měřítka, proto je absolutně neškodná. Výrobek bez amoniaku chrání přirozené zdraví vlasů.

Uživatelé si uvědomují, že MATRIX poskytuje jasné, šťavnaté barvy i na šedých pramenech. Moderní technologie ColorGrip to pomáhá. Barva obsahuje přírodní bázi a barvivo, které se přizpůsobí přírodnímu pigmentu vlasů. Rovnoměrně rozložené, vysoce kvalitní barvy. Výsledek je vždy úžasný. Kudrlinky vypadají dobře upravené, čímž se stávají hustší a hedvábné, což svědčí o četných recenzích od zákazníků.

2 profesionálové Wella Koleston Perfect

Oblíbená krémová barva bez amoniaku. Zaslouží si uznání velkého počtu spotřebitelů. Ona je preferována předními stylisty i ženami. Trvalá intenzivní barva a lesklý lesk se dosahuje pomocí technologie Triluxiv nanotechnologie a hladké, jednotné struktury díky lipidům. Vyžadují se přírodní i exkluzivní tóny.

Jeden z mála šetrných prostředků Wella Professionals má vynikající trvanlivost. To je velká výhoda. Mezi další výhody patří zaručené barvení, intenzivní barva, přírodní lesk, vynikající péče, vysoce kvalitní komponenty ve složení. Koleston Perfect schválený Ústavem pro trichologii a 5 krát za sebou získal ocenění SalonStar v kategorii "Nejlepší barvivo".

1 Schwarzkopf Profesionální Igora Vibrance

Uznáváno jako jeden z nejlepších jemných barev. Snadno použitelné, má jemnou krémovou texturu, kterou lze snadno aplikovat a umyt. Poskytuje hluboké barvy. Zvláštnost spočívá v aplikaci nanotechnologické vícevrstvé pigmentace. Barevnost je metoda ukládání. Díky tomu je dosaženo intenzivního jasného odstínu bez vlivu regrown kořenů.

Vyřizuje řadu profesionálních příprav. Je však často zakoupeno pro domácí použití. Obsahuje velké množství užitečných složek. Mezi ně patří výtažky z Gardenia, Lychee, bílého čaje a polynézského oleje. Kvůli nim je struktura vlasů vyhlazena a posilována. Přestože je výrobek jemný, je to perfektní nátěr na šedé vlasy. Má příjemnou vůni a různorodou paletu.

Nejjemnější barvy vlasů

Pro úspěšné barvení výrobci dříve přidali amoniak k barvivům na vlasy. Právě díky této složce pronikají barviva do struktury vlasů a zabarvují je zevnitř. V současné době mnoho výrobců opouští používání tohoto agresivního prvku, protože vede k "nemoci" vlasů: suchost, křehkost, rozštěpení atd. Nejbezpečnější jsou bezammiachnye barviva vyráběná speciální formulací, díky které barvicí pigment proniká do vlasů bez poškození.

Top 10 obsahuje nejbarvitější barvy vlasů bez amoniaku.

Garnier barva Shine

Garnier barva Shine otevírá deset nejšetrnějších barev pro barvení vlasů. Barva bez amoniaku pro 50% barvy na šedých vlasech. Vzhledem k výtažkům, které se v něm nacházejí, jsou kudrlinky po barvení měkké a při správné volbě odstínu nezmizí regresní kořeny časem. Barva pevně drží asi 1,5-2 měsíců.

Chi Ilonic - bezammiachnaya, profesionální barva, pečlivě pečující o kadeře a jejich obnovení zevnitř. Umožní úplnou regeneraci konstrukce pramene, která bude podléhat pravidelnému používání výrobku. Po zbarvení se kudrlinky krásně lesknou, získají elasticitu a sílu. V paletě je mnoho odstínů, takže můžete najít jak přirozené, tak neobvyklé. Další výhodou řady Chi je dobrá trvanlivost.

Profesionálové Wella Koleston Perfect

Profesionálové Wella Koleston Perfect je považován za jednu z nejjemnějších barev vlasů. Technologie Triluxiv, podkladová krémová barva, dodává lesk, bohatou zářivou barvu, která dokáže udržet svou intenzitu po dlouhou dobu. Zahrnuty do lipidů, které pronikají do porézní zóny vlasů, zarovnávají jejich strukturu, čímž jsou rovnoměrnější.

L'Oreal Inoa ODS2

L'Oreal Inoa ODS2 je profesionální barvivo na vlasy bez amoniaku, které se stará o vlasy bez poškození struktury. Barva je založena na technologii systému dodávek oleje (dodávka barviva na bázi oleje), která vám umožní získat velmi odolné a nádherné jasné a syté barvy. Barvivo neobsahuje čpavek, poskytuje rozjasnění na 3 tóny nebo barvu, aby odpovídala, zcela vyplňuje šedé vlasy, bez poškození struktury. Během procesu barvení díky jedinečné technologii ODS2 barva obohacuje strukturu jednotlivých vlasů o speciální aktivní a ochranné prvky a zároveň zabraňuje ztrátě barev a poškození po postupu. Barvivo se okamžitě mísí s oxidenem, je velmi snadno aplikovatelné a na pokožce hlavy nemá žádné dráždivé nebo negativní účinky.

Syoss Oleo Intense

Syoss Oleo Intense je barva bez amoniaku, která se po barvení jemně stará o kadeře. Vzhledem k přítomnosti olejů produkt proniká hluboko do struktury kadeří a provádí funkci zesilovače barvy. Navíc nástroj účinně obnovuje a vyživuje poškozenou strukturu vlasů.

Schwarzkopf Professional Igora Vibrance

Schwarzkopf Professional Igora Vibrance je na seznamu nejjemnějších barev vlasů. Krém bez amoniaku, neuvěřitelně měkký, snadno se mísí, snadno se aplikuje a vyčistí po barvení. Nyní toto barvivo dokáže vytvořit nejsvětlejší a šťavnatější barvu - 70% více saturace a záření. Inovativní vícevrstvá pigmentační technologie vytváří barvu vrstvou po vrstvě, která vám umožňuje vytvářet svěží, intenzivní odstíny a minimalizovat efekt regrown kořenů. Vzorec barviva obsahuje polynézský olej a květinový extrakt Gardenia, který posiluje povrch vlasů, čímž je jemnější a hladší a zlepšuje odraz barvy.

L'Oreal Creme Gloss

L'Oreal Creme Gloss je jedním z nejbezpečnějších barviv pro zdravé vlasy bez amoniaku. Jeho hlavní složkou je královská želé, která se stará o vlasy již na fázi barvení. To je to, co vyživuje a hydratuje, dává krásný lesk a obnovuje prameny v co nejkratším čase. Posílení jejich struktury probíhá nejen ve vnějších, ale i ve vnitřních vrstvách. Druhou užitečnou složkou je původní vůně s vůní divokých bobulí, která dává kompozici velmi příjemnou vůni. A poslední složkou je hydratační balzám. Stanoví výsledek a utěsňuje užitečné látky ve vláknech.

MATRIX Color Sync

MATRIX Color Sync je jemná barva vlasů bez amoniaku. Barvivo vytváří nový odstín na přirozených vlasech nebo na dříve zabarveném bez blesku. Barevný dřez se používá k obnovení odstínu odolných barviv, stejně jako k opravě barev. Vzorec ošetřujícího a regeneračního komplexu ceramidů pomáhá vyrovnat porézní oblasti vlasů, a tím usnadňuje vstřebávání a vývoj barviva. Vzorec bez amoniaku vám umožní maximalizovat zdraví pramenů. Barva nevykazuje pokožku, a proto je zcela neškodná a bezpečná.

Matrix Socolor Beauty

Matrix Socolor Beauty je jednou z nejjemnějších barev vlasů. Pomáhá dosáhnout požadovaného odstínu bez poškození vlasů. Inovativní vzorec barvy je ideálně kombinován s přirozenou barvou pramenů. Patentovaná technologie vám umožní dosáhnout co nejpřirozenějšího a rovnoměrného odstínu a také přispěje k úplnému natírání šedých vlasů a udržení sytosti barev co nejdéle. Barevná paleta odstínů barev Sokolor Beauty Matrix maximálně obsahuje přirozenou základnu, která po barvení vytváří přirozený a zářivý vzhled kadeř.

Estel Sense De Luxe

Estel Sense De Luxe je na seznamu nejjemnějších barev vlasů. Je ideální pro tónování a vyrovnání barev po celé délce. Barva jemně a pečlivě natírá prameny, které jim dávají hluboký zářivý odstín a lesk, aniž by narušily přirozený pigment. Pro majitele světlých a světlých kudrlin bude mnohem více možností pro změnu původní barvy, zatímco nová barva bude postupně a rovnoměrně promyta po celé délce a vrátí původní tón. Estel De Luxe Sense má velmi pozoruhodný pozitivní efekt na volné, bez života. Díky složení obohacené o další složky (panthenol, olivový extrakt, keratinový komplex) se kudrlinky stanou živějšími a dobře upravenými.

Nejjemnější barva vlasů, profesionální. Jak vybrat správné?

Vzhled ženy je tvořen mnoha malými věcmi. Toto dobře vybrané oblečení, elegantní manikúra a vysoce kvalitní make-up. Ale je to exteriér a další velmi důležitý nuance jsou vlasy.

Zdravé vlasy, které jsou krásně a elegantně stylizované nebo prostě padnou na ramena ženy, jsou vždy všímaví pozornosti. Ne každá dáma je dána přírodou nádhernými, hustými vlasy. Většina spravedlivého pohlaví však nemůže tolerovat vlastní barvu vlasů. Ale dnes to není problém. Koneckonců, hustota může být dána stavbou a barvu lze změnit barvou. Přesně o nich a stojí za to mluvit.

Barvení vlasů v životě ženy

Poté, co byly vlasy barveny, se život dramaticky změnil. A to se netýká pouze změny barvy vlasů. Koneckonců, mnoho žen, a že se schovávají, muži našli v tomto postupu spásu ze šedých vlasů.

Je těžké posoudit roli barev v životě většiny lidí na naší planetě. Ale ne všechno je tak dobré, jak se zdá. Opravdu, navzdory obrovské paletě barevných firem, mnoho z nich nedává krásu vlasům, ale jednoduše je zničuje. Je to všechno o jejich agresivních kompozicích. Mnoho dívčích, kteří nerozumí ničím zbarvením, vkládají týdenní jedovaté látky na vlasy a jejich kořeny, což neumožňuje nejmenší vzhled barvy.

Zvláště postižené vlasy a blondýnky na hlavě. Poté dívky po mnoho let ztrácejí živé, krásné vlasy. Důsledky mohou být závažnější, jako je dermatitida, lupy a další.

Avšak agresivní formulace nátěrů již ustupují, byly nahrazeny jemnými barvivy. Nezpůsobí škody jako jejich "bratři" v obchodě krásy.

Doporučujeme číst: Sprej pro růst vlasů - účinek a přínosy

Co jsou jemné barvy vlasů?

Světlá barva vlasů se také nazývá poloprvková. V jejich složení není amoniak, a proto je jedním z hlavních nepřátel vlasů při barvení. Kromě toho mají amoniakální barvy zvláštní, ostrý zápach.

Nejjemnější barvivo na vlasy obsahuje ve svém složení minimální počet agresivních složek, které nemohou v průběhu barvení jen pozitivně hrát. Taková barviva nezničí strukturu vlasů. Vypadají naživu, zdraví, není pocit, že na hlavě je "sláma". Také nemají silný zápach, procento výskytu alergických reakcí během barvení je také minimální.

Existují však stále nevýhody těchto fondů:

 • vysoké náklady na výrobek. Co není překvapující, protože všechno, co je přirozené, nebo alespoň nějakým způsobem blízké tomuto pojetí, je vždy drahé;
 • zabarvení šetřící barvy netrvají dlouho. Barva se může zcela vymyt v průběhu 1,5-2 měsíců;
 • minimální procentní vyjasnění. Pokud má dívka v přírodě černé vlasy, pak při osvětlení může jen vlasy lehčí o 2-3 tóny. Také existují recenze, že šetrné barvy nemohou natřít přes úplně šedé vlasy.

Tyto nevýhody se často stávají dominantními ve výběru barviv. Ale při snaze o blond vlasy a úspory, dívka ztratí vlasy krásu a zdraví. Proto je lepší pečlivě zvažovat klady a zápory.

Takže barvy s ušetřenými komponentami nebudou dívku blonďatou? Pokud je přirozená barva černá, tmavý kaštan, pak se vlasy rozjasní o 2-3 tóny. To znamená, že blondýnka nebude. Používáte-li takové barvy na světlé blond nebo hnědé vlasy, pak je docela možné získat lehčí, příjemnější a hlavně přirozenější odstín.

Pokud stále potřebujete silnou blondýnu, je lepší vybrat v kompozici barvy s přírodními oleji. Navzdory amoniaku jsou pro vlasy stále méně škodlivé.

Doporučujeme číst: Tepelný sprej na vlasy, ochrana před teplotou

Jak si vybrat jemné barvivo na vlasy?

První věc, kterou je třeba poznamenat, je, že byste neměli důvěřovat značným značkám. Nejpopulárnější v současné době šetřící barvivo jsou výrobky Vella, L'Oreal, Estel, Schwarzkopf, Garanier, Matrix, Shea.

Samozřejmě, nejlepší barvy, které mohou být barvené vlasy - ty, které používají profesionálové v kosmetickém salonu. Proto, po návštěvě mistra, vypadají vlasy vždy zdravé, živé a lesklé. Samozřejmě, malování salonu není levná. Ale pokud chce dívka vypadat opravdu jako standard krásy a ženskosti, měla by nejméně jednou jít na odborníka.

V salonu je třeba vzít na vědomí, co pán používá při barvení. Můžete se také dozvědět o svém typu vlasů, zjistit přesně, jakým způsobem je nejlepší použít pro tento typ, jak dosáhnout nejžádanějšího odstínu pomocí šetrných barev.

Doporučujeme číst: Alerana sprej proti vypadávání vlasů, recenze

Často se stane, že dívka nebo žena si myslí, že pro ni může být vhodná pouze jedna barva vlasů, ale v salonu může mistr říci, že tomu tak není. Poté je třeba během nákupu věnovat pozornost následujícím důležitým bodům:

 • Je lepší vybrat barvy pro barvení, v názvu nebo popisu, kde je slovo "profesionální".
 • Je také velmi důležité věnovat pozornost termínům výroby. Barva by se neměla uvolnit před několika lety předtím, než přišla koupit.
 • Nezapomeňte sledovat kompozici. Někdy bezohlední výrobci na obalu mohou napsat, že barva je jemná a amoniak je stále přítomen ve složení. Také nedůvěřte reklamě.
 • Pokud jsou vlasy od přírody příliš silné a tenké nebo špatně poškozené kvůli barvení nebo curlingu, pak barva by měla být zvolena s vitamíny a oleji v kompozici. Takové barvy ošetřují vlasy a kořeny dobře.
 • Vždy při výběru tónu barvy je třeba vzít v úvahu původní barvu vlasů. Mělo by být zřejmé, že černé vlasy během barvení světelným tónem budou maximum čokolády nebo kaštanu, ale nebudou bílé nebo dokonce světle hnědé.

Střídavé barvy jsou vynikající alternativou a příležitostí získat krásné a zdravé vlasy. Jsou vhodné pro osoby alergické, stejně jako pro každého, kdo se o jejich zdraví stará.

8 nejlepších profesionálních barev vlasů

Při hledání ideálního obrazu dívky ochotně vyrazí na experimenty - vyzkouší různé styly v oblečení, dělají experimenty s make-upem a samozřejmě také barví vlasy. A jak uvádí statistika, většina takových žen: 70% Rusů nechce jít s barvou vlasů, která byla od přírody věnována. Ale milovníci dnes mají být vášnivou brunetkou, zítřejší blondýnkou a pozítří - zlomyslná zrzka, vědí, že vlasy netolerují takové dramatické změny a často reagují na ně suchou, křehkou a ztrátou lesku. Proto je pro barvení lepší koupit profesionální barvy, které vám umožní změnit obraz s nejmenším poškozením vlasů.

Jak rozpoznat dobré barvivo na vlasy

Často můžete slyšet názor, že barva, která neobsahuje amoniak, je absolutně bezpečná a nemůže poškrábat vlasy. Bohužel je to mýtus! Barvy bez amoniaku nejsou opravdu tak agresivní, nicméně dokonce i s jejich hlavami je dostatek pevných součástí, které mohou způsobit škody. Takže při výběru laku je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Ve srovnání s barvami z masového trhu jsou profesionální prostředky odolnější - vypařují méně na slunci, barva postupně a rovnoměrně vybledne a po druhém nebo třetím mytí hlavy není vyplavena. A konečně, výrobci takových laků nabízejí nejbohatší paletu odstínů od přírodních až po odporné, mezi nimiž můžete snadno vybrat přesný tón, který potřebujete. Navíc mohou být barvy uvnitř jediného pravítka smíchány, aby se dosáhlo přesnějšího odstínu. Zde však musíte být opatrní - mnoho značek má koneckonců takové barvy, které jsou určeny výhradně pro ředění jiných odstínů a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení. Jsou nazývány korektory nebo mixtony. A vědí, že na rozdíl od konvenčních nátěrů vyžadují odborné oddělené nákupy oxidačního činidla.

A vybrat nejlepší z profesionálních nátěrových hmot vám pomůže s hodnocením, který bude sestaven s ohledem na názory odborníků a recenze běžných uživatelů.

Články

Při hledání ideálního obrazu ženy ochotně experimentují se změnou svého obrazu. Než se změníte tón, chci vědět, jaká barva vlasů je nejlepší a kvalitní. Každý rok se objevují nové barvicí techniky, překvapivé, působivé znalosti vysoce kvalitní kosmetiky. Základem jsou nejen nové barvy, ale také zajímavé možnosti založené na základních barvách. Chcete-li zjistit, které barvivo na vlasy je lepší, musíte pochopit jeho odrůdy, složení a kvalitní vlastnosti.

Profesionální barvy: vlastnosti a odrůdy

Barvicí produkty jsou dostupné na trhu v různých barvách, s nejnižším obsahem amoniaku, s trvanlivostí a plným šedým nátěrem. Kroužky po postupu se stávají tuhými kvůli dalším složkám obsaženým ve složení. Existují určitá kritéria výběru, na základě kterých jsou vybrány profesionální nástroje.

 • Stabilita (plné, částečné plnění, osvětlení, dočasné tónování).
 • Vliv na strukturu pramenů (profesionální, lékařské, kosmetické).

Z třídy barvy závisí na tom, jak hluboce barvící pigmenty pronikají do každého vlákna, jaký bude stupeň malby a dlouhé trvání výsledného výsledku. Barviva se dělí podle složek. Například z přirozené známé henny, Basma. Některé ženy chtějí změnit stín se silnou infuzí heřmánku, čaje, kávy a vysvětlení dává citrónovou šťávu. Toto zabarvení může způsobit nepředvídatelné výsledky.

Fyzikální formulace barviv zahrnují jemné výrobky, které jemně pronikají do struktury pramenů a snadno se umývají. Chemické složky pronikají hluboko do struktury každého vlasu.

Nejlepší barvivo na vlasy - kritéria výběru

Každá žena chce mít krásný a zdravý účes. Nesprávně zvolené barvivo může nejen zkazit vzhled, ale také poškodit zdraví. Kvalitní profesionální kompozice není díky přírodnímu složení levná.

Při výběru barviv je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Profesionální formulace vyžadují konkrétní výběr barvení, stejně jako rozvíjející se složení. Profesionální zbarvení je jemné, proto se doporučuje používat pro volné nebo bez života.

Stálost

Profesionální nástroje jsou odolnější - méně jasné od slunce, barva je částečně a rovnoměrně odmyta. Zástupci profesionální série nabízejí bohatou a bohatou barevnou paletu, mezi nimiž je snadno vybrán potřebný tón. Mnohé značky nabízejí odstíny, které jsou určeny pouze k ředění jiné barvy a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení (korektory nebo směsi). Na rozdíl od konvenčních, levných výrobků, profesionální vyžadují další nákup oxidačního činidla.

Dlouho trvající nová barva pramenů po lakování dává trvalý - to je odolné barvivo, pronikající na všechny vlasy, kutikulární barvu, díky čemuž pigmenty snadno lakují přes šedé prameny a uchovávají krásný, dobře upravený tón po dobu 30-40 dní. Permanent není úplně odmyt, stačí zakončit kořeny jednou za dva měsíce, aby se zachoval krásný výhled.

Barvicí pigment obsahuje nebo neobsahuje amoniak. Neopodstatněná struktura nekoná agresivně, avšak obsahuje i jiné tuhé součásti. Při výběru prostředků pro barvení je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinky chemických složek.

Amoniak znamená snadné a rychlé nanášení, efektivně lakování nebo rozjasnění pramenů ve dvou tónech. Úlohou amoniaku je vytvářet alkalické prostředí, které umožňuje vytvářet podmínky pro oxidaci barviv a také uvolňování kůžičky, což umožňuje, aby se kompozice dostala do kůry každého vlasu. Báze amoniaku agresivně ovlivňuje váhy chloupků a můžete je dočasně vrátit do původního stavu jemným ošetřením.

Výrobci často používají náhradu - monoethalamin, i když tato složka neuvolňuje strukturu pramenů tak účinně jako amonná báze. Prostředky na bázi monoethylaminu jsou částečně trvalé - vlasy jsou méně poškozené, udržují si během celého procesu barvení alkalické prostředí.

Částečně stálé látky částečně pronikají do pramenů, ale nesmí tónovat šedé vlasy. Hue trvá 20-30 dní. Přímo působící barvy obalují prameny a zajišťují trvanlivost až sedm dní. Životnost závisí na frekvenci mytí hlavy.

S pomocí jasných barviv brunetka se stává blondýnou a radikálně se měnící vzhled. Vysoký obsah amoniaku a peroxidu vodíku neopouští strukturu vlasů bez struktury. Dočasné barvení tonery nebo tonery nepoškozuje kudrlinky, pokrývá strukturu vlasů filmem. Po použití šamponu můžete vrátit přirozený tón.

Konzistence

Změna barvy pramenů nastává pod vlivem oxidačních procesů. Barvicí pigment a oxidant z jedné profesionální řady se smíchá před aplikačním postupem a počáteční tón se projevuje chemickou reakcí a zůstává na kadeřích.

Hlavními složkami rezistentního činidla jsou amoniak (nebo jeho analogy), peroxid, pigmenty (oxidační barviva) a báze barviva. Konzistence na barvení se děje: gelovitý, mastný, podobný krému.

Další přísady

Moderní výrobci profesionální kosmetiky se snaží vyhnout se přidávání amoniaku v základním složení. Nedávno se barvy založené na terapeutických olejích, které dodávají lesku a krásu kudrnatým, se staly populárními. Kyselina ovoce se používá jako dezintegrační látka, pod vlivem které se vločky jednotlivých vlasů otevírají, pigment penetruje hluboko, a pak se částice uzavřou organickými pryskyřicemi.

Peroxid vodíku má silný oxidační účinek oxidací přírodního pigmentu a barviva. Peroxid sklízí kůžičku, takže se často používá před barvením tvrdých nebo šedých pramenů. V neředěné formě se peroxid nepoužívá, ale je smíchán s prostředky.

Chemické sloučeniny - aminophenoly, aminy, stejně jako hydroxybenzeny tvoří během oxidace nové barevné sloučeniny. Přetrvávající reakce přicházejí do styku s keratinem a zůstávají v konstrukci.

Základna je potřebná k rozpuštění složek, vytvoření směsi barviv, ochraně za zvlnění a jejich úpravě během barvení. Většina základů jsou pečující a léčivé látky, speciální soli.

Doba použitelnosti

Při nákupu barevného výrobku je třeba věnovat pozornost nejen značce, barvě, ceně, ale také trvanlivosti. Je žádoucí, aby výrobce byl známý nebo měl dlouholeté zkušenosti s výrobou nátěru.

Prodloužený výrobek může mít nežádoucí důsledky. Chemické reakce, ke kterým dochází při smíchání různých složek a kompozic s prodlouženou skladovatelností, často vyvolávají podráždění pokožky a alergickou vyrážku. Před zaplacením zboží se musíte podívat na datum vydání a zakoupit pouze čerstvý kosmetický přípravek.

Správná barva, která vám vyhovuje

Budoucí odstín by měl správně zdůraznit přírodní krásu a záleží na typu barvy vzhledu každé dívky. Ostré experimenty nejsou vždy úspěšné. Například, od brunetky, která má být přebarvena v červené nebo měděné barvě, bude těžké. To bude vyžadovat silné profesionální nástroje, čištění předchozího malování.

Slavná značka

Mnoho značek a výrobců kosmetických přípravků na vlasy je známo díky svým vlastnostem kvality. Slavné značky: Estelle vlasové barvivo (Estel), Wella, Igora, Majirel, Matrix SoColor, Farmavita (Farmavita).

Barva na vlasy Estelle je známá pro své dlouhodobé a vysoce kvalitní ošetření salonem, ale může být použita i samostatně doma. Wella je řada barviv s trvalým účinkem a bohatým odstínem. Matrix SoColor je oblíbená barva barvivů vyráběných v USA, která obsahuje bohaté, intenzivní kontrasty. Přírodní látky se přizpůsobují struktuře pramenů, rozšiřují se šedivými vlasy a dlouhou dobu zanechávají výslednou barvu.

Profesionální německá barva Igora od firmy Schwarzkopf je vytvořena pro trvalé barvení, díky své husté konzistenci se nerozkládá nad hlavou a je rovnoměrně rozložena. Italské barviva Farmavita vytvořená na bázi léčivých rostlin, výtažků, olejů. Nevýhodou je rychlé stmívání palety v důsledku husté kompozice.

Majirel je nový vzorec pro společnost L'Oreal Paris, která zahrnuje polymery z mikrokationu. Kosmetické společnosti Faberlik, Avon, Oriflame vyrábějí vlastní barvy na přírodní bázi pro domácí použití. Jedno balení obsahuje potřebné produkty pro míchání.

Žena musí vybrat konkrétní výrobek, značku a výrobce nátěrů. Pokud se během aplikace objeví nepohodlí, výskyt vedlejších reakcí na barviva nebo kompozitní složky, barva je nahrazena jiným výrobcem.

Jak vybrat barvu - důležité nuance

Před výběrem profesionálních produktů je nutné určit přirozené barvy, tón pleti, šedivé vlasy a také testovat pokožku na alergie nebo citlivost. Každý balíček obsahuje informace pro výběr požadovaného tónu. Například profesionální, lékařské nebo kosmetické. Profesionální nástroje se používají v kosmetických salonech, jsou odolnější a jemnější ve vztahu ke kudrlinkám a pokožce hlavy. Díky jeho složení je zajištěno hluboké pronikání do struktury pramenů.

Henna je dobrým příkladem terapeutického pigmentu přírodního původu, nicméně někteří výrobci přidávají speciální odrůdy bylinek, ricinů a lopuchu pro udržení zdravé pokožky hlavy. Levná barviva zůstává na vlasy po dobu dvou až tří týdnů, v závislosti na šamponování. Kozmetické tonikum, tonery mírně mění vzhled a díky slabému složení se rychle odmyjí.

Definice barvy vlasů

Nejlepší barva vlasů - vhodná pro všechny parametry vzhledu - pro oči, tón pleti. Tónování barevných pigmentů je zvoleno "podle barvy očí" - to je významná vlastnost, která je při výběru profesionálního produktu brána v úvahu.

Kombinace barev očí a vlasů:

 • Brown-eyed fit káva, kaštan, červené, ohnivé, měděné palety, stejně jako dovolil teplý tón blond.
 • Se šedivými očima je žádoucí vyloučit černou nebo tmavou barvu, která zvyšuje věk. Ideální volby by byly blond blond.
 • Černé oči u žen jsou vzácné, nicméně ideální odstín pramenů bude čokoláda nebo černá.
 • Modré nebo modré oči. Ženy jsou vhodný med, pšeničné barvy, karamel, měď nebo bledě.
 • Zelené oči musí být namalovány v červeném, ohnivě červeném odstínu, aby zdůraznily jejich oči. Tmavé, černé nebo popelové tóny jsou vyloučeny.

Žena by měla předpokládat budoucí barvu vlasů, v případě potřeby se můžete poradit s mistrym kosmetického salonu.

Stanovení tónu pleti

Barva vlasů závisí také na odstínech, tónech pokožky (teplá, studená, neutrální). Blond barvy kůže jsou vhodné pro majitele teplé pokožky, s chladným tónem pleti nebo - růžová bledost - tmavé, gaštanové barvy. Neutrální paleta kombinuje různé podtóny kůže, takže pro takové ženy je vhodná jakákoli barva.

Určení procenta šedých vlasů

Hluboká šedá je natřena blondýnskými, stříbrnými stříbrnými odstíny. U některých žen jsou barvy růžového toneru vhodné pro stříbrné vlasy. Malování tmavých odstínů šedých vlasů by mělo probíhat rovnoměrně. To znamená, že první věc, kterou je barva aplikována na kořenovou zónu, zůstává po dobu 1 minuty a poté se rozdělí po celé délce pramenů. Barviva jsou komerčně dostupné. Speciálně navrženo pro intenzivní malování šedých pramenů.

Barvené nebo nelakované vlasy

Pro zbarvení dříve obarvených vláken je vybrán stejný odstín barvivového pigmentu. Pokud se žena rozhodne drasticky změnit odstín, například od brunetky, která se změní na blondýnu, potřebujete důkladné mytí se speciálními chemikáliemi. Bez úplného odstranění předchozího pigmentu nedojde k žádnému kvalitativnímu novému výsledku. Nikdy nebarvené vlasy mohou být aktualizovány se stínováním šamponů a přidáváním lesku tonery.

Přehled nejlepších barev vlasů

Profesionální série jsou zastoupena různými výrobci: Kydra, Keune, Paul Mitchell, Green Light, Constant Delight, La Biosthetique.

Kydra Nature je barva, stejně jako francouzsky vyráběné tónování gelů, které neobsahují amoniak, proto je možné barvit všechny typy vlasů. Přírodní pigmenty poskytují dlouhotrvající barvy i jemný efekt. Paleta obsahuje 24 barev: přírodní, opálová, popelová, kaštanová, mahagonová, červená, zlatá palety a čtyři čisté barvy.

Série Keune jsou reprezentovány jasnými kontrasty Color Craving, barvami pro barvy mužů - Color Man, polostálným barvivem bez amoniaku - Semi, profesionální linkou Tinta a také odstínem. Neobvyklé, nasycené barvy umožňují experimentovat s barvami. Vzhledem k přítomnosti hedvábných bílkovin se produkty používají pro barvení všech druhů vlasů a poskytují péči a hydrataci. Výživné polymery usnadňují česání a také zaručují jemný vliv.

Italská řada zelených světel je reprezentována více odstíny linky Tonality. Jedná se o absolutní nepřítomnost amoniaku, schopnost rozjasnit až čtyři tóny, stejně jako kompletní malování šedých pramenů. Jedinečná paleta se skládá z 50 odstínů. Hlavní charakteristiky: hloubka, jas a brilantnost získaných odstínů, trvanlivost výsledku, správné barvení mužů.

Konstantní potěšení - série z Itálie, je zastoupena perzistentními krémovými barvivy s vitamínem C, kašmír, Crema Colorante Vit C aloe vera se používá pro profesionální postup při změně barvy, produkt má jemnou krémovou texturu, rychle a rovnoměrně rozložen na kudrlinky. Díky pigmentaci zůstává barva účesu dlouhá a intenzivní. Zvláštní komplex pomáhá konsolidovat pigmenty jak zvenčí, tak i zevnitř každého vlasu, což přispívá k trvalému zbarvení. Účinně namalované na šedé a barva zůstává šťavnatá a světlá. Péče o doplňky změkčují účinek barvivového pigmentu. Díky velké paletě barev může každá žena najít pro sebe ten správný odstín.

La Biosthetique (Francie) je inovativní, cenově výhodný nátěrový systém pro int a Tone Advanced barvivo na vlasy. Vylepšená technologie mikropigmentace umožňuje jasnou a intenzivní barvu. Barvy této řady se vyznačují hladkým povrchem, trvanlivostí, barevnou hloubkou a oslňujícím leskem. Primární kompozice - přírodní komponenty (aloe vera, glycerin, d, bisabolol, kokosový olej), o kterou se barvivo rovnoměrně přes všechny prameny, vynikající malby šedé vlasy. Každá dívka si může vybrat samostatný výrobek libovolné řady barviv.

Užitečné tipy a triky

Výběr palety barev by měl být řešen vážně s přihlédnutím ke všem funkcím těla. Velký výběr představuje jemné barvy, které jsou pečlivě malované, stejně jako péče o kudrlinky.

Při radikální změně obrazu, přebarvení z tmy na světlo, vyžaduje speciální mycí prostředky. Po ukončení procedury je vyžadována klimatizace s použitím masky nebo balzámů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy