logo

12 nejlepších kartáčů na vlasy

Charakteristika v žebříčku

Vysoušeč vlasů je široce známý jako jedno z nejlepších zařízení pro rychlý a efektivní styling, a to i doma. Tato třída technologie pro krásu a zdraví je velmi odlišná od tradiční vysoušeče vlasů, která je v mnoha případech zbavena schopnosti výrazně ovlivnit účes nebo vyžaduje různé doplňky, jako jsou oddělené štětce na vlasy a kartáčky na vlasy, což je velmi nepříjemné pro vlastní výrobu účesů. Koneckonců, bez vnější pomoci, udělat krásný styl, držení vysoušeče vlasů v jedné ruce a ne jediný kartáč v druhé. Ano, profesionálové stále více upřednostňují vysoušeč vlasů, z čehož nejlépe nejenže osvobodí druhou ruku pro jiné důležité úkoly, ale také často nabízejí řadu užitečných možností, které zjednodušují práci.

Různé trysky, včetně otáčení, pro krátké a střední střihy nebo dlouhé vlasy, schopnost okamžitě narovnat vlasy, kroutit do luxusních kudrlin nebo jim dodat další objem, kompaktnost a snadné použití, činí vlasové kartáče oblíbenými zařízeními pro libovolnou aplikaci. Zvláštní místo tohoto druhu přístrojů obsazených v srdcích milovníků cestování a příznivců aktivního životního stylu. Přestože tato zařízení jsou extrémně vzácně vybavena sklopnou rukojetí, jsou z větší části mnohem kompaktnější a lehčí než běžné vysoušeče vlasů a navíc jsou často vybaveny nejen několika tryskami, ale také praktickým pouzdrem značky, které zajišťuje snadnou a bezpečnou přepravu vysoušeče vlasů.

Nejlepší levné štětce na vlasy

Fen-hřebeny ze segmentu rozpočtu se oprávněně konaly v žebříčku. Cena není rozhodující ukazatel kvality. Funkčnost, počet trysek, počet rychlostí a přepínání teploty - to je to, co určuje rozsah funkcí zařízení.

3 Polaris PHS 0745 (2015)

Být cenově nejdostupnějším a ne příliš energeticky náročným řešením pro úpravu vlasů, vlasová sušička špičkové domácí značky získala slávu, a to především díky velmi dobrému poměru nákladů na zařízení a kvalitě materiálů a montáži. Samozřejmě, že je zbytečné čekat na profesionální výsledky z rozpočtu reprezentativní nejlepší zařízení pro práci s vlasy, ale bude velmi užitečné pro základní styling. Vysoušeč vlasů Polaris je vybaven praktickým kulatým kartáčem s poměrně krátkými zuby, jehož průměr lze snadno nastavit. Umožňuje suché, hřebenové a modelové zámky libovolné délky a činí vlasy bujnější. Tři úrovně teploty a výkonu usnadňují výběr požadovaného režimu.

Kompaktní a velmi nízká hmotnost, která nepřesahuje 200 gramů, jsou podle klíčových výsledků také jedním z klíčových výhod sušičů Polaris. Navíc mnoho lidí zaznamenává vynikající ochranu ekonomické třídy před přehřátím, dobrým výkonem, jednoduchostí a snadností použití, vhodností pro cestování.

2 Braun AS 330

Extrémně jednoduchý a pohodlný vysoušeč vlasů lze jednoduše přiřadit modelu Braun AS 330. Ze všech nejlepších kartáčů na vlasy, které byly uvedeny v recenzi, má Braun nejchudší vybavení a vlastnosti. Žádná ionizační funkce, žádné nezávislé nastavení průtoku vzduchu a teploty. Napájení je pouze 400 W. Konstrukce trysky je vyrobena z běžného plastu bez náznaku keramiky.

Za cenu - jeden z nejnižších. Ale to není zásluha vysoušeče vlasů Braun AS 330. Téměř všichni uživatelé chválí přístroj za velmi spolehlivý provoz. 5-10 let intenzivního používání zařízení nemá vliv na to, jaký je jeho zdroj a kvalita kladení.

1 Braun AS 530

Vysoce vyspělá verze brašny Braun AS 330 je model Braun AS 530. Zaplaceno málo přes 500 rublů. Získáte pokročilejší funkce: 3 režimy vytápění, 3 režimy intenzity průtoku vzduchu, režim studeného vzduchu (pomůže udržet stylování po dlouhou dobu). Braun AS 530 je jediným vysoušečem vlasů, který je v našem přehledu nejlepších, který má funkci zvlhčení páry. Je známo, že pára usnadňuje styling. Nicméně, parní styling by se měl také naučit používat, protože vysoké teploty páry mohou nepříznivě ovlivnit stav vlasů.

Podle uživatelské zpětné vazby jsou hlavními výhodami AS 530 praktické trysky, schopnost nastavit teplotu, funkci napájení páry. Přístroj dokonale táhne a vlasy nejsou příliš schnoucí. Jedná se o jeden z nejlepších modelů pro husté vlasy střední délky. Doporučujeme!

Nejlepší vysoušeč vlasů s rotující tryskou

Automaticky otáčející se tryska - něco, co postrádalo všechny módy. Ne každý mistrovsky zručný kroutit rukama při sušení vysoušeče vlasů. Tento kartáč usnadňuje proces stylování vlasů libovolné délky - od krátké k dlouhé. A má zvláštní hodnotu pro neposlušné a kudrnaté kudrlinky.

3 Philips HP8664

Řada kartáčů na vlasy od značky Philips je možná nejširší ze všech výrobců na trhu. Ale mezi nimi existují možnosti, které jasně vystupují proti obecnému zázemí. Mnoho dobrých recenzí najdete v sušičce Philips HP8664. Uživatelé si uvědomují, jak zařízení funguje kvalitativně: perfektně vytáhne vlasy, prakticky bez jejich poškození, je vhodné položit si ruce. Po pravidelném užívání někteří zaznamenají výrazné zlepšení vzhledu vlasů.

Pro poměrně málo peněz získáte vlasovou sušičku o hmotnosti 1000 wattů s keramickým povlakem trysek, ionizační funkcí, kartáčovým materiálem z přírodních štětin a automatickou rotační funkcí trysek (ne každý model rozpočtu má žádný). Jediné, co chybí, je nezávislé nastavení průtoku tepla a vzduchu od firmy Philips HP8664. Ačkoli by možná byla cena přístroje zcela odlišná.

2 BaBylissPRO BAB2770E

Vysoušeč vlasů BaBylissPRO se dvěma rotujícími tryskami vyrobenými z přírodních štětin je jedním z nejoblíbenějších vývoje pro profesionály, kteří z velké části představují takové vysoké náklady. I přes poněkud předražené modely je tento model rozhodně zařazen do nejlepšího řádu díky přemýšlivost a snadnosti používání a péče. Přijíždějící v sadě kartáčů různých velikostí je pohodlné pro práci se všemi délkami vlasů. Tryska o průměru 50 milimetrů je optimální pro dlouhé stohy, zatímco 40 mm štětec dělá vynikající práci s krátkými a středními prameny, stejně jako náramky. Současně může být fén po uvedení do provozu po použití jednodušší než kdy jindy, protože je vybaven odnímatelným filtrem, což výrazně zjednodušuje čištění vlasů, prachu a dalších cizích prvků.

Kromě vhodnosti vysoušečů vlasů pro modelování jak krátkých, tak dlouhých vlasů, rotační trysky, měkkých štětin a dostatečného výkonu se 2,7 metrové šňůry také podle hodnocení staly plusovým bodem modelu. Tato délka výrazně rozšiřuje pracovní prostor.

1 Rowenta CF 9530

Mnohem atraktivnější cena než většina konkurentů nezabránilo francouzskému vysoušeči vlasu vyniknout se oproti obecnému pozadí stylového designu a vysoce kvalitních materiálů. Taková úspěšná kombinace vlastností činí z Rowenta nejlepší hodnotu za peníze a úroveň výkonu a současně nejoblíbenější zařízení pro pokládku s rotující tryskou. Na rozdíl od mnoha hlavních konkurentů získala tato vysoušeč vlasů dvě trysky různého průměru s keramickým povlakem, což snižuje úroveň statické elektřiny, takže vlasy jsou hladké, zvládnutelné a lesklé. To také přispívá k zabudování ionizátoru, vyhlazení vlasů a zabránění jejich elektrifikaci.

Zákazníci často také ve svých recenzích zaznamenávají vynikající kvalitu a trvanlivost zařízení, díky čemuž mohou přežít i pád na podlahu, přítomnost speciálních ochranných krytů pro přílohy, příjemný vzhled a dlouhou životnost. Nejlepší ze všech je, že fén Rowenta je vhodný pro krátké účesy a účesy v délce ramen.

Nejlepší štětce na vlasy

Kategorii vysoušeče vlasů, která má kolečka ve své konfiguraci, je velmi náročná. Průměr kleští určuje těsnost kudrlin. V závislosti na čase a teplotě expozice můžete vytvořit jemné jemné vlny a expresivní kudrlinky.

3 SUPRA PHS-2050N

Rozpočet japonského vývoje s širokým výběrem trysek obsažených v přehledu nejlepších, což je skvělá volba pro krátký styling. Ne příliš dlouhé zuby a střední průměr trysek činí zařízení optimální pro vlasy malé a střední délky. Navíc se Supra liší od většiny ostatních kartáčů na fén, stejně jako obrovský prostor pro představivost, protože pět trysek obsažených v sadě umožňuje nejen vlasy uschnout, ale i kudrlinky s kadeřavými vlasy, vytvářet další objem a vytvářet různé styly s koncentrátor, polokruhový kartáč, difuzér a tradiční kulatý kartáč. Současně model obdržel tři možnosti teploty a topení, dodávku studeného vzduchu, slušný výkon a ochranu před přehřátím, otočný držák, který zabraňuje zkroucení kabelu.

Všestrannost, dobrá rovnováha mezi výkonem a cenou, jednoduchostí a kompaktností pomohla Supra vysoušeč vlasů získat mnoho pozitivní zpětné vazby. Také je přístroj chválen pro pohodlí a kvalitu sestavy.

2 Philips HP8668

Jeden z nejlepších představitelů kategorie kadeřníků pro curling - Philips. Tento model má všechny funkce, o které se zajímají ženy módy. Mezi seznamem trysek patří klecí kleště zvláštní pozornost. Navzdory poměrně nízkému výkonu přístroje (800 W), kartáč na vysoušeč vlasů se kvalitativně vyrovná s úkolem vytvářet vlny a kudrlinky. Charakteristickým znakem je odolný keramický keratinový potah.

Vestavěný ionizátor hraje dobrou službu, odstraňuje přebytečnou statiku z vlasů, takže vytvořené kudrlinky vypadají těsněji a dobře upravované, spíše než převrácené. Mezi další oblíbené možnosti patří rozbočovač a schopnost dodávat studený vzduch. Uživatelé doporučují model jako kompaktní a multifunkční.

1 Valera Turbo Style 1000 Turmalín

Švýcarská značka profesionální kadeřnické techniky s více než dvacetiletou historií je široce známá především díky dobré síle, spolehlivosti a elegantnímu designu. Stylový vysoušeč vlasů Turbo Style s turmalínovým povlakem všech tří trysek obsažených v sadě je jedním z nejlepších představitelů značky. Stejně jako mnoho dalších vývojů Valera je tento model opravdu efektivní a velmi rychle vysuší a stylový styl díky dostatečně vysokému výkonu, který dosahuje 1000 wattů. Současně se štětka na vlasy velmi opatrně liší. Díky vyfukování studeného vzduchu, ionizaci a vysoce kvalitnímu turmalínovému povlaku zařízení nejenže pravidelně nezkazuje vlasy, ale také odstraňuje elektrifikaci, čímž vlasy jsou hladké a zvládnutelné.

Bezpečnost, pohodlí, vynikající výsledky a efektivita činí tento Valera nejoblíbenější profesionální zařízení. Také v odezvách je často známá praktičnost a prostornost kufru ve formě kosmetických tašek.

Nejlepší vysoušeč vlasů pro vyrovnání

Ploché kartáčové frézy určené pro rovnání. Podle uživatelů je účinek takového tahání vlasů mnohem lepší než po použití žehlení. Prameny vypadají vlasy na vlasy, zatímco vypadají živější a lehčí.

3 kartáčovací kartáč Rowenta Express CF6221F0

Na první pohled se tento vývoj světově proslulé francouzské společnosti podobá jednoduchému hřebenu, díky němuž nejen vypadá docela dobře, ale dokonale se hodí do Vaší ruky. Velmi pohodlný formát je úspěšně doplněn o užitečnou funkčnost, která postačuje k snadnému vysychání a narovnání vlasů, ale současně není příliš přetížená, takže fén je vhodný i pro začátečníky. Výhody Express Air Brush jsou také jednoduché třístupňové nastavení intenzity průtoku vzduchu a teploty, možnosti vyfukování za studena, ionizace a keramického povlaku. To vše vám umožní snadno vybrat nejlepší režim a jemně vyschnout a zároveň narovnat vlasy.

Vysoušeč vlasů podle názoru mnoha uživatelů je ideální pro stylování vlhkých pramenů, neboť umožňuje dosažení skvělých výsledků v krátkém čase i na suchých a křehkých vlasech, aniž by to způsobilo škodu. Také každý si všimne poměrně dlouhé šňůry s rotujícím mechanismem, díky čemuž je vývoj Rowenta vhodný a pozitivní vliv na vlasy.

2 Philips HP8656 ProCare

Univerzální kartáček na vlasy Holandska je vhodný pro různé styly a dokonce i pro vytvoření jedinečných a poměrně složitých obrazů. Vysoce kvalitní tryska pro přirozené vyrovnávání vlasů doplňuje klasická tryska pro směrový proud vzduchu, tepelný kartáč, který dělá nejen vlasy a hladké vlasy, ale také zvlněné, tryska pro luxusní objem v kořenech a praktický kartáč se zatahovacími zuby. Schopnost odstranit zuby umožňuje pohodlně vytvářet nejen lehce vlnité prameny, ale i těsné kudrlinky. Současně není vytváření společnosti Philips zbaveno funkce ionizace pro antistatický efekt, způsob foukání chladným vzduchem a tepelnou ochranou.

Také podle hodnocení, síla a trvanlivost jak zařízení, tak i jeho příslušenství, dobrá montáž a vysoce kvalitní materiály, vynikající rychlost sušení díky dobré rezervě výkonu a praktičnosti, lze přičíst nejlepším vlastnostem vysoušeče vlasů. Model je vybaven rotačním uchycením kabelu a je vybaven nejen sadou trysek, ale i cestovním pouzdrem.

1 Remington AS1220

Nejsilnější a nejsnadněji se tento vysoušeč vlasů populární americké firmy stal nejlepším zařízením pro narovnávání vlasů, a to hlavně kvůli pohodlné dvouúrovňové trysce a rovnačce, úžasné rychlosti sušení a stylingu. Výkon 1200 wattů činí vysoušeč vlasů Remington opravdu účinný. Vytvoření účesu pomocí tohoto modelu nemusí dlouho čekat na zřetelný výsledek na každém jednotlivém vlákně, ale nezhoršuje vlasy, jelikož se jimi liší a umožňuje uživateli zvolit nejen optimální režim rychlosti a výkonu, ale také studený proud vzduchu a ionizaci.

Vysoušeč vlasů Remington je navíc doplněn praktickým, trvanlivým zipem. Je vybaven speciálním držákem pro každou trysku, hlavním prvkem zařízení a napájecím kabelem, což značně zjednodušuje skladování a přepravu a je velmi oblíbené u zákazníků. Také zařízení dostalo mnoho pozitivní zpětné vazby kvůli spolehlivosti, kráse výsledného stylingu a rozumné ceny.

Top 10 nejlepších vlasových kartáčů na vlasy

S pomocí vysoušeče vlasů s rotujícím kartáčem si můžete doma udělat profesionální styl. Nemusíte mít zvláštní znalosti nebo dovednosti. Před vznikem takového zařízení se při vytváření účesu vyžadovala určitá obratnost. V jedné ruce byl jeden vysoušeč vlasů a druhá štětka a samotný proces byl dlouhý a namáhavý. Vysoušeč vlasů kombinuje tyto dva nástroje do jednoho univerzálního a pohodlného. Kartáč se rotuje pomocí rotoru, který tvaruje kadeřnictví a vysoušeč vlasů v tomto okamžiku vysuší a vyřeší výsledek. Ale ne všemi zařízeními v praxi se to ukáže jako snadné. Chcete-li zjistit nejlepší model vlasových kartáčů pro vaše vlasy s rotačními tryskami, pomůže vám to hodnocení 2018 podle portálu Mark.guru.

Jak udělat správnou volbu

  Vyberte si nejlepší kartáček na vlasy, který lze řídit následujícími kritérii:
 • Napájení. Určuje, jak moc se vysoušeč vlasů může zahřát. Podle toho, jak rychle a spolehlivě se vytvoří účes.
 • Druh potraviny. Může se jednat o rozvodnou síť a existují také bezdrátové modely s baterií. Jsou vhodné k cestování, ale obvykle méně výkonné a nefunkční.
 • Povlak a materiál štětce. Rovnoměrněji vyhřívané keramické modely. Samotný kartáč může být z přírodních štětin nebo z umělého materiálu.
 • Provozní režimy. Určete možnost nastavení rychlosti otáčení a síly proudění vzduchu. Je žádoucí, abyste si zvolili teplotu vzduchu.
 • Trysky Mnoho z nich rozšiřuje tvůrčí možnosti. Některé příslušenství jsou navíc navrženy speciálně pro krátké vlasy.
 • Další funkce. Například ionizace chrání vlasy před vysycháním, po něm neelektrifikuje a nejezdí dobře. Parní zvlhčovač zjednodušuje modelování a chrání před ztrátou vlhkosti.

Rozpočtové modely

Rozpočtová kategorie zahrnuje modely, jejichž cena nepřesahuje tři tisíce rublů. Mají minimální funkčnost a obvykle nejsou svázány s velkým počtem trysek a příslušenství. Ale pokud jde o spolehlivost a schopnost kvalitní účes, nejsou nižší než dražší konkurenti. Níže je hodnocení nejlepších levnějších sušiček vlasů podle verze portálu Mark.guru.

1 Remington CB65

Nejlepším termotěstem Remington mezi rozpočty je snadné vytvořit obrovský účes s kudrnatými kudrlinami. S minimální konfigurací má pro tento účel vše potřebné. Vysoce kvalitní kartáč s průměrem 4,5 cm má kvalitní keramický povlak, který má kondicionační efekt. Existují dva teplotní režimy, 120 a 180 stupňů. Po hodině v provozním režimu se sušička automaticky vypne. Otočný napájecí kabel má dostatečnou délku 1,8 m, nezamotá a nepřekáží jeho použití. Výrobce poskytuje 3 roky záruky na výrobek.

Keramický potah má impregnaci kondicionující keratin, která se při vytváření účesu nanáší na vlasy, brání jejich křehkosti a chrání před přehřátím.

 • vysoce kvalitní povlak nepoškozuje vlasy;
 • dobré teplo;
 • pohodlný široký kartáč.
 • není vhodná pro jemné vlasy;
 • ona se nezvratí, ale pouze odmítá pramen.

Průměrná cena je 2900 rublů.

Ceny za Remington CB65:

2 Braun AS 400

V celé sadě vysoušeč vlasů Braun použijte všechny tři trysky. Jeden je navržen tak, aby poskytl objem, další dvě zkroucené kadeře různých průměrů. Kabel se otáčí, proto vůbec nezasahuje a nezamotá. Má také pevnou délku 2,1 m. Existují dva režimy nastavení teploty a síly proudění vzduchu. Napájecí zařízení 400 wattů.

Součástí přístroje je smyčka pro zavěšení.

 • dobrá úplnost;
 • výběr režimu;
 • dlouhý pohodlný kabel.
 • nízký výkon;
 • výrobní materiál - ocel;
 • Podle některých recenzí se rukojeť zahřívá.

Průměrná cena je 3000 rublů.

Ceny za Braun AS 400:

3 Braun AS 530

Na třetím místě je výkonnější model od Brown s výkonem 1000 wattů. Existují tři teplotní režimy a tři možnosti intenzity průtoku vzduchu. Obsahuje trysku pro objem, dvě trysky se zaoblenými zuby, smyčka pro zavěšení. Dvoumetrový kabel má otočný držák, který zabraňuje zamotání.

Je zde funkce studeného vzduchu a zvlhčení páry.

 • dobrá úplnost;
 • mnoho funkcí a úprav;
 • vysoký výkon.
 • žádné tlačítko vypnutí;
 • těžkopádné;
 • ocelový povlak;
 • kabel rychle selže.

Průměrná cena je 2900 rublů.

Ceny za Braun AS 530:

4 Bosch PHA5363

Na čtvrtém místě je funkční model Bosch. Má nízký, ale dostatečný výkon 700 W a 6 režimů provozu. Jedná se o tři možnosti vytápění, dvě nastavení proudu a studený režim. Obsahuje dvě trysky různých průměrů. Délka kabelu je 1,8 m.

Technologie čtyřkanálové ionizace umožňuje ošetření všech vlasů ze všech stran iontovým prouděním, takže vlasy přestanou být elektrizující, nesplétají se, jsou hladké a získávají zdravý lesk.

 • dobrá funkčnost;
 • pečlivé pokládání díky ionizaci;
 • mnoho režimů nastavení.
 • špatná kvalita sestavy, držák trysky se často zlomí.

Průměrná cena je 2200 rublů.

Ceny za Bosch PHA5363:

5 BaByliss BAB2620E

Společnost BaByliss vyrábí profesionální stylingové zařízení, které můžete snadno používat doma. Štětec nemá příliš velký průměr 34 mm, v sadě nejsou žádné vyměnitelné trysky. Napájení zařízení 700 W. Existují dva režimy teploty a průtoku vzduchu. Štěrka jsou vyrobena z měkkého polyamidu.

Povrch je vyroben z titanu s turmalínovým povlakem, který chrání vlasy před negativními účinky tepla a dodává jim lesk a zdravý vzhled.

 • kvalitní pokrytí;
 • jednoduchý styling;
 • měkký kartáč

Průměrná cena je 2700 rublů.

Ceny za BaByliss BAB2620E:

Střední a vysoká cenová kategorie

Modely, které stojí od tří tisíc, obvykle mají lepší pokrytí a vyšší výkon. Přítomnost mnoha funkcí vám dává prostor pro představivost a vytváří stylový účes, který zdůrazňuje vaši individualitu. Napájení a přítomnost úprav umožňuje trvale fixovat výsledek.

1 Philips HP8664

Nejlepší z hlediska ceny a kvality je model společnosti Philips. Zahrnují se dvě trysky o průměru 30 a 50 mm, které se otáčejí oběma směry. Přístroj má vysoký výkon 1000 wattů. Turmalínová vrstva působí pečlivě na vlasy, stávají se objemnými a zářícími. Štětec je vyroben z přírodních měkkých štětin. Ionizace umožňuje vysušit vlasy bez elektrifikace. Funkce Care optimalizuje teplotu sušení a chrání před přehřátím.

Kartáč s průměrem 30 mm má zasouvatelnou štětinu, čímž vytváří rovnoměrné kudrlinky bez zamotání.

 • budovat kvalitu;
 • jemný povlak;
 • funkčnost;
 • široké možnosti stylingu.
 • bez přívodu studeného vzduchu.

Průměrná cena 4200 rublů.

Ceny za Philips HP8664:

2 BaByliss 2736E (2735E)

Na druhém místě v žebříčku nejlepších je multifunkční model s kapacitou 1000 wattů. Dodává se se čtyřmi přílohami, které vám umožní přidávat objem do vlasů, narovnat nebo kroutit a otočit špičky. Dvě trysky různých průměrů jsou vyrobeny z přírodních prasečích štětin. Tryska pro vyrovnání má keramické zuby a 4 způsoby napětí vlasů. Zahrnuto je pouzdro a vyjímatelný filtr. Fixní pokládání umožňuje studený režim.

Technologie IoniCeramic umožňuje, aby vlasy nebyly elektrizovány, jsou pružné a vlasy odolné na dlouhou dobu.

 • vysoce kvalitní styling;
 • nízká hladina hluku;
 • mnoho tipů zahrnuto;
 • jemná péče o vlasy.
 • trysky a jejich držák se často zlomí, je obtížné najít náhradní.

Průměrná cena je 5500 rublů.

Ceny za BaByliss 2736E (2735E):

3 Rowenta CF 9220

Na třetím místě mezi nejlepšími vysoušeči vlasů je 1000W vysoce kvalitní model z Rowenta. Přiložené dvě kartáče se automaticky otáčejí a zjednodušují a urychlují proces vytváření účesů. Keramický povlak zabraňuje poškození vlasů a chrání jejich strukturu. Ionizační funkce eliminuje statickou elektřinu a vytváří přirozenou záři. Teplota a rychlost jsou konfigurovatelné, je zde režim studeného vzduchu. Kulaté trysky mají průměr 30 a 50 mm, štětiny jsou vyrobeny ze syntetických materiálů. Kord, stejně jako všechny drahé modely, se otáčí.

Kompletní s vysoušečem vlasů jsou ochranné kryty pro kartáče.

 • vysoce kvalitní instalace a spolehlivost;
 • vyměnitelné praktické trysky;
 • dobrá síla;
 • ionizační funkce.
 • žádné automatické vypnutí;
 • Podle mnoha recenzí nefunguje režim studeného vzduchu, dodává se teplý vzduch a hoří hoří.

Průměrná cena je 4000 rublů.

Ceny za Rowenta CF 9220:

4 Philips HP8666

Tento model se prakticky neliší od předchozího modelu společnosti Philips. Stejný výkon 1000 W, turmalínový povlak, ionizační funkce a ochrana před přehřátím. Všechny kartáče se otáčejí ve dvou směrech. Na rozdíl od vůdce hodnocení je v soupravě dodatečný přirozený uzávěr 38 mm. Jinak mají stejné příležitosti vytvořit nádherný volumetrický účes se zdravými zářivými vlasy.

 • jemná péče;
 • vysoce kvalitní styling;
 • měkké přírodní štětiny;
 • mnoho trysek.

Průměrná cena je 4900 rublů.

Ceny za Philips HP8666:

5 BaByliss BAB2770E

Hodnocení je doplněno poněkud méně výkonným modelem 800W od značky BaByliss. Vysoce kvalitní keramický povlak minimalizuje negativní účinky teplotní expozice. Ionizační funkce odstraňuje statickou elektřinu a dává vlasům atraktivní vzhled. Trysky se automaticky otáčejí oběma směry. Jsou vyrobeny z přírodních štětin a nylonu. Vysoušeč vlasů může pracovat ve třech režimech, navíc je funkce studeného vzduchu. Kabel se otáčí a jeho délka činí 2,7 metru.

 • profesionální styling;
 • odnímatelné trysky;
 • měkké smíšené štětiny;
 • dlouhá šňůra;
 • funkčnost

Průměrná cena je 5500 rublů.

Ceny za BaByliss BAB2770E:

Závěr

Drahé vysoušeče vlasů jsou silnější a většinou mají několik trysek v sadě. Máte-li tenké vlasy, nemá smysl přeplňovat za napájení, můžete si stylovat při nízkých teplotách. Důležitější je pohodlí a dostatečná měkkost štětce. Pro jemné vlasy nezapomeňte vzít model s vysoce kvalitním povlakem a nejlépe ionizací. Několik pozic v pořadí se zabývá produkty BaByliss, které jsou umístěny jako profesionální. Nicméně nástroje BaByliss jsou obtížně opravitelné, protože není tak snadné najít servisní středisko a obzvláště náhradní díly. Ale při pečlivém zacházení s rizikem zlomu je minimalizováno, není divu, že tato společnost poskytuje 3 roky záruky na své výrobky.

Fén s parní tryskou - ceny

Parní zvlhčování: Zařízení s funkcí zvlhčení páry jsou vybavena speciální nádrží na vodu, která je zobrazena v plném rozsahu. používaný v procesu výroby páry. Hydratace parou pomáhá při modelování účesů. Navíc pára eliminuje možnost vysychání vlasů. Neměli byste však zneužívat páru, protože časté vystavení horké vodě stále negativně ovlivňuje zdraví vlasů.

Kartáčová tryska: Jednou z hlavních součástí sušícího zařízení na vlasy je kartáčová hubice. Jedná se o kulatou show v plném rozsahu. nebo polokruhová válcová kartáče, která má otvory pro výstup vzduchu a zavěšení na válcové upevnění. Tato tryska dokonale zvládne úlohu stylování vlasů středně dlouhé a krátké. Kovový kartáč je obzvláště účinný, ale je náchylný k přehřátí a nadměrnému vysoušení vlasů.

Jak zvolit rotační kartáč na vlasy pro styling vlasů?

Sušení a styling vlasů trvá hodně času, zvlášť když je každý den umyjete. V tomto případě může použití různých zařízení výrazně snížit čas strávený na tom, ale současně negativně ovlivnit stav vlasů. Proto, aby proces sušení a stylingu byl efektivnější, pohodlnější a efektivnější, je třeba pochopit, který model nabízený spotřebiteli si vyberete. Z tohoto důvodu většina lidí přichází do obchodu s otázkou, jak si vybrat správný kartáč na vlasy, protože toto zařízení umožní sušit prameny a současně vytvořit krásný styl. Zjistěte si vlastnosti vlasů na vlasy pro vyrovnání vlasů.

Jak si vybrat štětcem na fén?

Co je kartáč na vlasy?

Vysoušeč vlasů je zařízení pro rychlý a snadný styling vlasů

Pod kartáčem na vlasy rozumíte modernímu domácímu spotřebičovi - styler, určenému pro styling vlasů, při současném sušení pomocí horkého vzduchu. Hlavním rozdílem mezi vysoušečem vlasů a běžným vysoušečem vlasů je přítomnost různých trysek, pomocí kterých můžete vlasy vkládat do požadovaného tvaru. Mezi takové hlavní trysky patří:

 • univerzální kulatý kartáč, na kterém jsou umístěny vysoké zuby. Účelem této trysky je simulovat velké kudrlinky;
 • hřeben, jehož účelem je dodat větší objem během sušení;
 • kulatý kartáč s přírodními nebo umělými štětinami, aby vlasy byly hladké;
 • kovový kartáč se zasouvacími zuby, který vytváří kudrlinky a zabraňuje zamotání pramenů;
 • plochý kartáč pro rovnání pramenů;
 • trysky ve tvaru kolečka různých průměrů pro vytvoření kudrlin;
 • difuzor pro přidání hlasitosti (jak správně používat difuzér pro přidání hlasitosti);

Trysky vysoušeč vlasů štětcem zvyšují univerzálnost zařízení

K tomu, aby stylista vytvořil styling, není nutná významná intenzita přívodu vzduchu, protože v tomto případě budou vlasy z důvodu nízké hmotnosti roztrženy. Dokonce i nejmenší rychlost stačí uschnout a položit vlasy malé délky. Majitelé téhož tlustého a dlouhého "vlasu" před použitím šlehače doporučujeme použít silný vysoušeč vlasů a až po úplném nebo částečném vyschnutí pramenů, aby bylo možné pokračovat v jeho používání.

Přečtěte si také: výběr nejlepšího vysoušeče vlasů na příkladech modelů roku 2017-2018.

Hlavní parametry při výběru štětce na fén

Stejně jako ostatní domácí spotřebiče, kartáč na vlasy má určité technické vlastnosti, které se při výběru stávají hlavními parametry. Mezi hlavní patří:

 • výkon, který přímo závisí na intenzitě přívodu vzduchu. V případě, že je toto zařízení nutné pouze pro instalaci, pak by byl v tomto případě nejvíce přijatelný výkon 400 wattů. Přesně stejná charakteristická hodnota je optimální při sušení pro krátké vlasy. Pokud se současně s stylingem stýlovač neustále používá k sušení dostatečně dlouhých a tlustých vlasů, je lepší vybrat zařízení s kapacitou nejméně 1000 wattů. Je však třeba poznamenat, že v tomto případě bude čas strávený v tomto procesu výrazně delší v porovnání s použitím běžného vysoušeče vlasů. Vysoušeč vlasů je kartáč určen pro kadeřnictví. Proto je lepší, než začnete pracovat s ní, používat vysoušeč vlasů, zejména pokud jde o tlusté a dlouhé vlasy;
 • počet režimů provozu. Při použití nejjednodušších modelů kartáčů na vlasy člověk nemůže změnit režim provozu zařízení, protože není možné nastavit teplotu a intenzitu přívodu vzduchu v nich. A to je jejich chyba. Vhodnější jsou styly, ve kterých můžete zvolit jednu nebo dvě teploty vzduchu a průtoky. Tato nastavení jsou potřebná v závislosti na stavu vlasů, jejich délce a tloušťce, jakož i požadovaném stylu;
 • délka kabelu, na které závisí schopnost osoby při používání zařízení v určité vzdálenosti od zdroje energie, stejně jako v případě potřeby se s ním pohybovat. Čím větší hodnota, tím lépe. Optimální délka kabelu je nejméně 1,8 metru, což je pro dnešní maximum 3 metry. Navíc musíte věnovat pozornost možnosti otáčení kabelu kolem jeho osy. V tomto případě se nedotkne rukojeti štětce nebo ruky člověka. Také dnes je možné zakoupit zařízení v bezdrátové verzi. Zdrojem napájení v tomto případě budou výměnné kazety, jejichž kapacita bude stačit maximálně po dobu 8 hodin nepřetržitého používání. Nevýhodou takových modelů je nutnost výměny kazet, ale současně je velmi výhodné, aby se takové kartáče pojížděly.

Snadnější použití při uspořádání regulace teploty a intenzity přívodu vzduchu odděleně od sebe

Při výběru střídače výkonu naleznete na regálech obchodů zařízení, jejichž indikátor dosahuje až 2400 wattů. Taková zařízení jsou profesionální a jejich použití vyžaduje určitou zkušenost. Jeden obyčejný člověk nemá takové štětce na vlasy, protože bez jisté obratnosti mu nebude schopen dát vlasy do požadovaného tvaru kvůli rychlému vyčerpání silným proudem vzduchu. Proto by měla být opuštěna touha kupovat velmi výkonné zařízení pro domácí použití.

Kromě technických vlastností při výběru vlasové kosmetiky je třeba vyjasnit soupravu přístroje, protože některé modely mají pouze jednu vyměnitelnou trysku a další šest. Čím více trysek v soupravě, tím lépe. Zkušenost však ukazuje, že i po krátkém použití si člověk zvykne na jednu nebo dvě přílohy a používá je pouze. Ale přesto, že prožijete akci a vybíráte to pravé pro sebe, je to z větší části lepší.

Po odpovědi na otázku, jak zvolit nejefektivnější vysoušeč vlasů, byl kartáč nalezen bezprostředně před nákupem, je třeba se ujistit, že budoucí používání spotřebiče je výhodné. Chcete-li to provést, vezměte přístroj do ruky, ucítíte jeho hmotnost a velikost. Pokud je v sadě mnoho trysek, je nutné zkontrolovat pevnost instalace každého z nich, stejně jako snadnou výměnu. Nejlepší je, pokud je k uložení dodatečných připevňovacích prvků a střihače uložena speciální taška.

Speciální taška na uložení kartáčů na vlasy a jejich příslušenství

Další funkce

Vzhledem k tomu, že působení štětců na vlasy je zaměřeno především na to, aby vlákna měly určitý tvar, je při výběru zařízení lepší upřednostnit modely, které mají funkci dodávání studeného vzduchu. V takovém případě musí být tlačítko napájení odděleny od regulátoru teploty, ale současně je také zablokováno ve stlačeném stavu, dokud není vypnuto. Studený vzduch je nezbytný, protože po položení samostatného pramene v požadovaném tvaru pomocí trysky a horkého vzduchu jej dlouhodobě vystaví nízkým teplotám spolehlivě. Před nákupem se musíte ujistit, že studený vzduch je opravdu chladný a není teplý, protože jinak jeho přítomnost bude zbytečná.

Ionizace proudění vzduchu je velmi dobrá funkce, která minimalizuje negativní účinky vysoké teploty. Vysvětlení k tomu spočívá v tom, že v přítomnosti ionizace je proud vzduchu nasycen negativně nabitými ionty, jejichž působení je zaměřeno na odstranění statické elektřiny, a také rychlejší sušení pramenů, když způsobují menší škody. Posledním krokem je skutečnost, že negativně nabité ionty rozkládají vodu přítomnou na povrchu vlhkých vlasů na velmi malé částice, které se nejen rychleji odpařují, ale jsou také absorbovány do samotné struktury vlasů. Díky tomu, když sušíte a stylujete, nevysuší, ale naopak získávají zdravější a brilantnější vzhled.

Zvlhčování je také dodatečným prvkem ve štětce na vlasy a pokud je v přístroji přítomen, bude to jeho výhoda. Aby bylo možné zvlhčení páry, je zařízení vybaveno nádrží na vodu a dalším tlačítkem pro jeho aktivaci na těle. Při působení horké páry na pramen a následné sušení jednoduchým vzduchem bude upevnění spolehlivější. Velmi často by se však tato funkce neměla používat, protože negativně ovlivňuje stav vlasů. Jedinou nevýhodou při použití zařízení s funkcí zvlhčení párou je podstatnější hmotnost, kterou zajišťuje množství vody nalité do nádrže.

Vysoušeč vlasů s parním zvlhčovačem

Nádrž na vodu ve vysoušeči vlasů s parním zvlhčovačem

Materiál trysky kartáčů na fén

Přesto, jak dlouhý a silný je účinek osoby, která hledá odpověď na otázku, jak zvolit méně škodlivý kartáč na vlasy, měla by také věnovat pozornost materiálu, z něhož jsou vyjímatelné trysky vyrobeny. Nejčastěji jsou vyrobeny z plastu, kovu a štětin. Plast nemá za následek vážné poškození vlasů, i když má přímý kontakt s prameny. To samé o kovových prvcích nelze říci. Jsou velmi horké a velmi horké a současně dlouho ochlazují, zabraňují použití štetce s požadovanou účinností a mají škodlivý účinek na strukturu vlasů. Proto je nejlepší, když všechny kovové prvky v tryskách mají keramický povlak. Ohřívá se rovnoměrněji a zároveň není pro prameny tak nebezpečné.

Pokud mají trysky strniště, mělo by to být přirozené. V tomto případě bude ohebnější a ohebnější, což zajistí méně mechanického účinku na vlasy. Ale i když model vybraného zařízení plně vyhovuje těmto doporučením, neměli bychom zapomenout na speciální prostředky ochrany. Než začnete vysoušet nebo stylovat vysoušeč vlasů pomocí kartáče, je nutné je ošetřit speciálním postřikem nebo jiným výrobkem s tepelnou ochranou.

Jak zvolit rotační kartáč na vlasy?

Toto zařízení se liší od obvyklých kartáčů na vlasy tím, že jeho kulatá tryska, na které jsou umístěna štětiny, má schopnost používat nejen v pevné formě, ale i během otáčení. To znamená, že ve vysoušeči vlasů je umístěn další motor, který začne otáčet tryskou kolem své osy, když je tento režim aktivován. To je velmi výhodné, protože pro správné přizpůsobení vlasů nebudete muset provádět další akce, vysoušeč vlasů udělá vše sám.

Vysoušeč vlasů s otočnou tryskou

Při výběru rotační štětce na vlasy je třeba věnovat pozornost stejným vlastnostem, jmenovitě výkonu, teplotě, průtoku vzduchu a přítomnosti a délce kabelu. Kromě toho je žádoucí, aby regulátor rychlosti trysky byl také přítomen na pouzdru zařízení a osoba měla možnost zvolit z nich nejvhodnější z nich během instalace. Nejčastěji regulátor rychlosti vám umožní měnit indikátor výběrem jedné ze tří navrhovaných hodnot. K dispozici jsou pouze dvě rychlosti. V tomto případě je pravidlo větší, tím lépe. Proto musíte zvolit model, ve kterém jsou uvedeny údaje o maximální rychlosti.

Při výběru rotační štětce na vlasy je průměr trysky velmi důležitý. Nesprávně ho vybíráte, není možné krásně položit vlasy. Při provádění jakýchkoli činů s jejími vlasy se jen zamotá. Výběr průměru závisí na tloušťce a délce vlasů. Kudrna jsou delší a silnější, čímž je třeba zvolit trysku zařízení. Bude také dobré, pokud svazek neobsahuje jednu kulovou trysku určenou pro stylování během otáčení, ale dva nebo více.

Různé průměry trysek pro rotační kartáče na vlasy

Před tím, než půjdete do obchodu a požádáte konzultanta o poradenství o dobrém štětce na vlasy, musíte pochopit hlavní rozdíly mezi existujícími modely. Pro vlasy styling doma, nejvhodnější volbou by bylo zařízení s příliš vysokým výkonem, ale současně včetně maximálního počtu trysek sestavených v samostatné kabelce. Také podobné zařízení pro dům by mělo mít regulaci teploty a intenzity pro přívod vzduchu, všechny kovové prvky by měly mít keramický povlak a v něm musí být přítomna ionizační funkce. Zbývající doplňkové funkce štětců na fén jsou vybrány v závislosti na preferencích osoby a požadovaném výsledku instalace.

Praktické kartáče na vlasy jsou dodávány současným sušením a stylováním

TehnoProsto | Místo o domácnosti a výpočetní technice. Zprávy, recenze, rady ohledně výběru

Místo o domácnosti a vybavení počítače, zprávy, recenze

Jaké sušič vlasů je lepší vybrat: TOP 9 nejlepších modelů

Zařízení, které může vlasy vyschnout, narovnat, kroutit, přidat hlasitost a dokonce je moc neublížit, je sen každého dívky a sen je zcela realizovatelný. Jméno tohoto snu je vysoušeč vlasů. Jedná se o multifunkční zařízení, které provádí styling pomocí horkého vzduchu a je dodáváno s několika tryskami. Pokud jste drželi vysoušeč vlasů v jedné ruce a hřeben v druhé, nyní je uvolněna jedna ruka, takže styl je mnohem pohodlnější. V teorii je všechno v pořádku, ale jak to opravdu jsou? Podívejme se společně na to, zda jsou tyto nádherné přístroje tak dobré, jak jsou nám inzerovány, a také zjistit, který sušič vlasů je lepší vybrat, co hledat při nákupu a které modely se v současné době bojují o titul nejlepších.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů?

Všechny kartáče na fén jsou stejné. Uvnitř rukojeti je skrytý motor s topnými články, vnější - tlačítka pro ovládání přístroje. Všechny výrobky jsou doplněny tryskami, jejich počet určuje cenu, ale určitě bude k dispozici 1-2 trysky. Tryska má spoustu otvorů, kterými vytéká horký / teplý / chladný vzduch. Trysky jsou velmi odlišné, protože jejich účel je radikálně odlišný: některé jsou potřebné k vytvoření kudrlin a některé - naopak k zarovnání pramenů. Některé trysky se mohou otáčet. Ukáže se, že ve svých rukou držíte hřeben, ze kterého vzduch fouká. Pohodlně!

Většina dívek přiznává, že první pokusy o stylování s vysoušečem vlasů neprinesou mnoho potěšení a někdy dokonce ani zklamou, ale stačí se přizpůsobit a můžete rychle vytvořit styly, které by za použití standardních nástrojů trvaly několikanásobně více času. Dobrý příklad lze vidět na videu.

Buďme upřímní a okamžitě poznamenáme, že mnoho dívek si povšimlo, že jejich vlasy jsou lépe sladěny s žehličkou než s vysoušečem vlasů a kudrlinky jsou lépe vytvářeny pomocí curlingového železa. Někteří mohou argumentovat tím, obviňovat zakřivení a prokazovat účinnost vysoušeče vlasů. Ale! Fén navíc dokáže nahradit hory jiných nástrojů a na cestě je nenahraditelný. Pokud však věnujeme pozornost volbě, ale nechystáme se o první model, pak dojmy z použití budou vynikající.

Dobře, dostatek textů, dostat se do podnikání a zjistit, co je třeba vzít v úvahu při výběru vysoušeče vlasů.

 1. Hmotnost a ergonomie. Nejprve musíte vzít model do rukou, zkontrolovat, zda není pro vás těžké, protože leží v ruce, a porovnat zařízení, která odpovídají parametrům. V opačném případě si můžete koupit velmi dobré zařízení, které nemůžete udržet na váhu a minut.
 2. Napájení. Vše závisí na délce a tloušťce vlasů. Pokud máte krátký účes, můžete bezpečně vzít 400-wattový vysoušeč vlasů. Stejná zařízení jsou vhodná pro majitele vzácných a tenkých vlasů. Vysoušeče vlasů do 800 W jsou dobrou volbou pro osoby se středně dlouhou a středně hustou srstí. Taková zařízení jsou nejoblíbenější. Sušičky vlasů od 800 do 1100 W jsou volbou majitelů silných a / nebo dlouhých vlasů.
 3. Počet režimů vykurování je zřídka vyšší než 3 (horký, teplý a studený vzduch) a počet rychlostí proudění vzduchu je více než 2. Větší režimy, čím více zařízení bude funkční a čím vyšší bude jeho cena.
 4. Trysky v soupravě mohou být 2 nebo možná 8. Všechny výrobky jsou zpravidla doplněny kulatými tryskami se štětinami. Vyměňují kartáč na kartáč na vlasy během klasického stylu s vysoušečem vlasů a umožňují vytvářet malý objem ve vlasech. Pokud použijete stejnou trysku, ale s menším průměrem, můžete dosáhnout měkkých vln. U některých modelů se trysky mohou otáčet. Souprava dále obsahuje tryskový hřeben pro zarovnávání vlasů, klešťovou trysku pro kroužení, koncentrační trysku pro sušení pramenů, tryska-difuzér pro práci s kudrnatými vlasy, trysku se zatahovacími zuby pro maximální zachování výsledného zakřivení a další. Čím více příloh, tím větší jsou vaše schopnosti. Ale je pravděpodobné, že některé trysky vám nebudou vyhovovat. Mnoho dívek používá pouze jednu trysku a při nákupu nepřeplatí. Pokud je v sadě mnoho trysek, je žádoucí, aby výrobce také poskytl kabelku pro jejich uložení. Nezapomeňte otestovat v obchodě, jak pevně připevněné trysky k základně.
 5. Povlak trysek je vyroben z keramiky nebo turmalinu - oba nátěry jsou dobré a těžko najdeme i jiné. Co se týče štětin na kartáčích, je lepší, aby byly přirozené nebo smíšené - takže vlasy budou lesklé a hladké.
 6. Zdrojem napájení ve většině případů je síť. Drát by měl být delší než 1,8 m, pak bude vhodné používat vysoušeč vlasů. Existují modely baterií, jsou pohodlné na silnici, ale problém neustálé výměny nebo nabíjení baterií znemožňuje veškeré vybavení.
 7. Jako přídavná vlastnost poskytuje řada vysoušečů vlasů ionizaci, která je určena k odstranění statické elektřiny z vlasů. Některé modely mají zvlhčení páry.
 8. Chcete-li používat kartáč na vlasy pohodlně, věnujte pozornost následujícím bodům. Jedná se o rotující kabel, smyčku pro zavěšení a ochranu před přehřátím. Mnoho výrobců vyrábí nohy tak, aby zařízení neklouzalo na povrch.
 9. Z těch nejlepších výrobců patří firma Babyliss, Rowenta, Philips, Braun, Remington, Bosch.

K sušičce vlasů není zamotání vlasů, vyberte správný průměr trysky. Čím delší jsou vlasy, tím větší je průměr. Trysky mohou mít průměr od 18 do 50 mm.

Nejlepší vlasové kartáče na vlasy

BaBylissPRO BAB2770E

 • výkon je 800 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 50 a 40 mm;
 • hmotnost 470 g;
 • cena od 4400 do 6000 rublů *.

* zde uvádíme cenové rozpětí v různých obchodech

Tento vysoušeč vlasů je považován za profesionální a my bychom jej říkali perfektní. K dispozici jsou dva teplotní režimy a průtok studeného vzduchu, dvě rychlosti, trysky s keramickým povlakem a ionizační funkce. Štěrka jsou vyrobena z prasečích štětin a nylonu - tato kombinace zajišťuje vysoce kvalitní styling a minimální poškození vlasů. Kartáče se mohou otáčet ve dvou směrech, což je výhodné při pokládání. Někteří používají vzadu, když nespletí nesprávně navinut na kartáč na vlasy. Délka kabelu 2,7 m způsobí co nejpříjemnější proces.

Model může být nazván úspěšným, to je jen zmatené vybavení - dva téměř identické kartáče. Aby zařízení bylo skutečně univerzální, nebolo by to bolet, kdyby měli majitelé krátkých vlasů štětec s menším průměrem. Případ by také byl užitečný za takovou cenu. Zbytek parametrů zařízení je velmi dobrý.

Philips HP8664 Volumebrush

 • výkon je 1000 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 50 a 30 mm a trysku pro objem;
 • hmotnost 700 g;
 • cena je asi 3800 rublů.

Trysky obdržely keramický povlak, otáčejí se ve dvou směrech, je zde funkce ionizace, 2 rychlosti a 3 teplotní podmínky. Neexistuje studený proud vzduchu, ale teplý vzduch jemně styluje vaše vlasy. Výrobce dodal model s tryskami s optimální velikostí. Z minus pouze hmotnost, ale jinak je to ideální zařízení, odvážně tvrdí, že je nejlepší.

Remington AS1220

 • výkon je 1200 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 38 a 20 mm, trysku na kadeře, rovnání vlasů;
 • hmotnost 332 g;
 • cena je asi 3800 rublů.

Silný vysoušeč vlasů získal tři rychlosti a tři teplotní podmínky, je možné dodat studený vzduch, ionizační funkci. Model zaujme velkým počtem trysek, šňůrou o délce 3 m, krytem a relativně nízkou hmotností. Uživatelé říkají, že učení se s tímto vysoušečem vlasů je snadné, ale pak bude možné udělat styling doma, jako v salonu a velmi rychle, samotné zařízení je poměrně lehké. Mezi nevýhody patří cena (ale v sadě je 5 trysek a kabelka) a zřetelné zahřívání produktu během provozu, ale je to problém mnoha modelů.

Braun AS 530

 • výkon je 1000 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 36 a 18 mm a trysku pro objem;
 • hmotnost 410 g;
 • cena od 2600 do 4000 rublů.

Model byl propuštěn již dávno, ale stále velmi populární. Některé po selhání prvního zařízení koupí druhou přesně to samé. Úplatky tento fén za peníze. K dispozici jsou tři teplotní režimy, včetně studeného průtoku vzduchu a pár rychlostí práce. Kabel se otáčí, je zde funkce zvlhčení páry, což zjednodušuje stylování na suchých vlasech (funkce pracuje se všemi přílohami). K dispozici je sítko, které zabraňuje zamotání a poškození vlasů. Významným mínusem modelu je nedostatečná fixace v režimu studeného proudění vzduchu. Pokud obvykle tuto funkci nepoužíváte, nedostatek nebudete pozorovat, ale jinak bude provozní zkušenost negativní. Spojení mezi vysoušečem vlasů a tryskami je pro mnohé velmi křehké. Zařízení zjevně není pro život, ale rok nebo dva s konstantním použitím se bude táhnout. V recenzích uživatelé chválí účinnost a cenu, ale stěžují si na nedostatečnou trvanlivost.

BaByliss AS121E

 • výkon je 1200 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 38 a 21 mm, trysku pro objem, rovnání vlasů;
 • hmotnost 460 g;
 • cena od 2600 do 4400 rublů.

Modely BaByliss jsou často označovány jako nejlepší vlasové kartáče. Ano, jsou dražší než konkurenti, ale zde je vše provedeno podle nejvyšších standardů. Pokud si koupíte zařízení pro každodenní styling, pak je asi rozumné zaplatit trochu víc, že? Zahrnuty jsou 4 různé trysky, takže narovnání a položení a zvlnění vlasů jedním zařízením bude fungovat bez problémů. Kulatý kartáč s častým řadou plastových zubů je ideální pro vytváření krásných kudrlin. Ionizace a průtok studeného vzduchu na místě, kabel má délku 1,8 m, je kryt. Vysoušeč vlasů je ideální pro krátké a střední vlasy.

Majitelé dlouhých hustých vlasů často zůstávají nespokojeni s vlasovými kartáči, stěžují si na neúčinnost a zamotání vlasů. Ano, mnoho modelů není navrženo pro stylování dlouhých vlasů, méně než žehličky a prokrvení účinnosti. Ale pokud si vyberete výkonné zařízení a dostanete se na něj, výsledek bude vynikající. Důkaz - ve videu.

Rowenta CF 9520

 • výkon je 1000 W;
 • počet režimů - 3;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 50 a 40 mm, trysku pro objem, rovnání vlasů;
 • hmotnost 450 g;
 • cena od 3500 do 4200 rublů.

Tři teplotní režimy, dvě rychlosti, funkce ionizace a otáčení trysek - to stačí k vytvoření stylingu, jako v kabině. Pokyny upozorňují, že model je ideální pro majitele délky vlasů od ramen nebo o málo déle, protože dlouhé vlasy nejsou vhodné. Studený vzduch se ukáže být teplý, ale to je problém mnoha podobných zařízení. K dispozici je také vysoušeč vlasů Rowenta CF 9530 s téměř identickými vlastnostmi, stojí to o něco víc, ale má dvojitý ionizační systém.

Braun AS 330

 • výkon je 400 W;
 • počet režimů - 2;
 • doplňte dvě kartáče o průměru 36 a 18 mm, trysku pro objem;
 • hmotnost 550 g;
 • cena je asi 2300 rublů.

Zařízení je vhodné pro krátké nebo střední, ale ne husté vlasy. Zařízení je impozantní trvanlivost, praktičnost a pohodlí. Ionizace není tady, ale existuje funkce "rozmístění", která pomáhá vytvářet styling a neházet vlasy. Nevýhody zahrnují pouze věk modelu, ale je to opravdu nevýhoda, jelikož mnoho z těchto zařízení již funguje již 5-7 let? Kromě toho jsou vysoušeče vlasů stále v prodeji.

SUPRA PHS-2050N

 • výkon je 800 W;
 • počet režimů - 3;
 • kompletní s kartáči kulatými a polokruhovými, difuzory, koncentrátory a kleštěmi;
 • hmotnost 250 g;
 • cena od 800 do 1100 rublů.

Rozpočtová verze vysoušeče vlasů, která je vhodná pouze pro krátké vlasy. Je zde studená ochrana proti proudění vzduchu a přehřátí. Dobrá volba pro cestování. Z mín, nikoliv nejvyšší kvality stavby (nebudeme to vinit, jelikož se jedná o kompromis, ke kterému se všichni shodují za takovou cenu) a zbytečnost některých připoutání.

Polaris PHS 1203i

 • výkon je 1200 W;
 • počet režimů - 3;
 • jsou k dispozici tři trysky: pro objem a zkroucení, pro základní objem krátkých vlasů, hřeben;
 • hmotnost 510 g;
 • cena od 1200 do 1500 rublů.

Dokončení našeho hodnocení sušičů vlasů je další levný model, který dostal funkci ionizace (to opravdu funguje!) A ochrana před přehřátím. Uživatelé říkají, že normálně můžete použít pouze druhou teplotu, protože třetí je příliš horká a vyschne vlasy a první vám nedovolí vytvořit žádný efekt. Vysoušeč vlasů je docela hlučný, ale současně se vyrovnává se svými úkoly a může být dokonce použit na dlouhé vlasy. Za vaše peníze je velmi dobrá volba.

Nuance vlasového stylingu s vysoušečem vlasů jsou téma samostatného článku. Nicméně, výcvikové videa jsou plné na YouTube - neměli by být žádné problémy, ale naladit se, že první 2-3 pokusy nemusí být naprosto úspěšné, ale když se získá zkušenost, styl bude rychlý a opravdu cool. Stylování se nejlépe provádí na vysušených vlasech.

Pro Více Informací O Suché Vlasy