logo

Kulatý stylový hřeben

Kulatý stylový hřeben je nepostradatelnou věcí v arzenálu dívky. Žádný z kosmetických salonů v našich dnech není úplný, aniž by se hroutil. Tzv. Kulaté kartáče se štětinami. Překlad z angličtiny, "kartáč" znamená "kartáč". Pomocí takového hřebenu můžete přidat kořeny, položit kudrlinky, zkroutí konce a dokonce narovnat vlasy.

Jak si vybrat

Podprsenky jsou v různých průměrech. Výběr průměru závisí na délce vlasů a na tom, jak chcete položit kudrlinky. U krátkých vlasů jsou vhodná ozdoba s menším průměrem, u dlouhých vlasů je třeba zvolit velké kruhové hřebeny. Také mozky s malým průměrem budou vyhovovat majitelům s dlouhými vlasy, aby vytvořili velkolepý styl s dáváním objemu v kořenech nebo ukládání bobů.

Kromě rozdílů v průměru jsou kulaté hřebeny vyrobeny z různých materiálů. Začneme se štětinami na kartáčování. To může být vyrobeno z přírodního napař (kanec nebo koně), a z umělých materiálů. Nejčastěji to jsou štětiny vyrobené z nylonu. Také existují kombinované možnosti, které kombinují obě možnosti.

Třetím bodem, na kterém si zvolíte kartáčování, je základní materiál. Rukojeť tohoto hřebene je vyrobena ze dřeva, keramiky, kovu nebo plastu. Keramické pera jsou považovány za jeden z nejodolnějších a dřevo je antistatické. Podstavec vyrobený z keramiky může být také antistatický díky speciálnímu postřiku, který se používá při výrobě takového hřebenu. Pěkným přínosem jsou pogumované povrchy na základně, díky nimž rukojeť nesklouzne do ruky.

Brašování lze rozdělit do tří typů:

 • Kartáč na vlasy;
 • Termobráz;
 • Fén nebo elektrický kartáč.

Pokud se hřebeny používají ve spojení s vysoušečem vlasů, potom jsou tepelné měniče připojeny k samotnému zařízení. Při tomto kartáčování jsou otvory pro přívod vzduchu, díky čemuž se vlasy rychleji vyschnou. Výhoda termobráhování je zřejmá, uvolní se jim ruce a umožní jim udržovat jen jedno zařízení (na rozdíl od běžného kartáčování, které jsou spárované s vysoušečem vlasů).

Elektrické kartáčování je moderní novinkou. Vypadá to jako kartáček s drátem, který se připojuje k síti. Výhodou tohoto vysoušeče vlasů je především možnost výměny trysek. Schopnost měnit trysky různých průměrů na stejném principu šetří prostor v bytě. Měli byste také vzít na vědomí práci hřebenu, kromě sušení vlasů, to se otáčí v obou směrech, což vám umožní snadno položit vaše vlasy ve směru, který chcete.

Jak používat

Nejprve je třeba vyschnout vlasy o 70-80%, úplně vlhké prameny se zamotou kolem hřebene a styl bude trvat déle. Dále jsou vlasy rozloženy na prameny střední tloušťky a pracují s každým po řadě, se všemi ostatními kadeřmi bodnutými u kořenů. Mělo by začít s krkem hlavy. Vytáhněte prameny pod proudem horkého vzduchu, který se na koncích lehce otáčí.

Neumisťujte vysoušeč vlasů do vlasů, jinak byste je časem zničili. Optimální vzdálenost je 10-15 centimetrů.

Recenze

Po prozkoumání recenzí od spotřebitelů o různých broušení je třeba vzít na vědomí důležité vlastnosti, které vám nedovolují udělat chybu při výběru hřebene.

Základna. Většina recenzí má keramické ionové základové pero. Takové základní kartáčování bude trvat mnoho let a je vhodné jej používat. Stříkání chrání před elektrizujícími vlasy.

Štěriny. Dívkám, které mají kudrnaté, porézní vlasy, se doporučuje, aby si vybrali přirozený spánek. Abyste získali objem, obvykle zvolte kombinaci nebo nylonové kartáče.

Termobagy Výhodou je snadné použití. Při stylování nemusíte pracovat současně s hřebenem a vysoušečem vlasů. Nevýhodou je poměrně vysoká cenová kategorie ve srovnání s jinými druhy broušení.

Elektrické mozky. Spotřebitelé říkají, že takové čištění je nejjednodušší. Na rozdíl od kartáčování hřebenem, vysoušeč vlasů nevyžaduje žádné dovednosti, stačí je kartáčovat z různých stran. Další pozitivní kvalitou je cenová kategorie. Je několikanásobně nižší než u sušičů vlasů s termoformovací tryskou.

Z následujícího videa můžete zjistit, jak vybrat kruhový hřeben pro styling vlasů.

17 typů hřebenů pro vlasy, jejich vlastnosti a použití

Materiály

Při výběru vašeho oblíbeného hřebene musíte nejdříve věnovat pozornost tomu, z jakého materiálu se skládá. Znalost nevýhod a výhod každého z nich pomůže prospěch vlasům, neškodí jim:

 1. Dřevo je přírodní materiál, který elektrizují kudrlinky, dělá je hedvábnější, lesklé, zabraňuje vzhledu rozštěpených konců. Vyžaduje pečlivou péči, snadno se rozpadá;
 2. Kov - liší se ve zvýšené trvanlivosti, trvanlivosti. Jeho hlavní nevýhodou je, že může zranit hlavu, pokud jsou zuby příliš tenké, postrádají silikonové, plastové, pryžové špičky. Je zakázáno používat kovový hřeben během sušení pramenů s vysoušečem vlasů, protože to výrazně zhoršuje stav chloupků;
 3. Plast je populární, levný materiál. Snadno se čistí, lehká. Zároveň je třeba vědět, že plast je poměrně křehký, nesnáší těžké náklady a šok, snadno se rozbije;
 4. Silikon - má dlouhou životnost, snadno se rozkládá kudrlinky, používá se při sušení vlasů s vysoušečem vlasů. Mezi nedostatky jsou pouze vysoké náklady;
 5. Uhlík je umělý materiál sestávající z grafitu a pryže. Ne elektrifikuje, dobře je pokořuje bez poškození pokožky hlavy. Uhlík odolává těžkým nákladům, je těžké se zlomit. Drahý materiál;
 6. Kost je nejstarší materiál: silný, odolný. Často zdobené zrcadlem, drahokamy, ozdoby;
 7. Keramika, bronz, stříbro a zlato - drahé a vysoce kvalitní hřebeny. Vytvořte prameny měkké, lesklé, odolné proti vzniku statické elektřiny. Absolutně bezpečné pro všechny typy vlasů. Hřebeny z drahých kovů se nacházejí v jediné kopii.

Pomoc! Zvýšená vlhkost může vést ke vzniku houby nebo plísní na stromu.

Typy kartáčů a jejich použití

Typ hřebenu je přímo spojen s jeho účelem. V závislosti na tloušťce, délce, druhu vlasů je třeba věnovat pozornost i velikosti a tvaru hřebene a také, zda je pro vás vhodnější použít.

Stylový kartáč

 • Malý kulatý kartáč (Small Round Brush) je nepostradatelný při zkroutí krátkých vlasů;
 • Velký kulatý kartáč (Velký kulatý kartáč) je zapotřebí, aby se na dlouhé vlasy dostaly velké kudrlinky. Stačí natočit pramen na kartáč, ohřát ho vysoušečem vlasů a pečlivě ho uvolnit;
 • Kruhový (válcový) kartáč založený na keramice dokonale kadeří vlasy po celé délce a otáčí hroty;
 • Polokruhový hřeben nebo devět řádků má 7 nebo 9 řad se silnými zuby. Každý řádek je volně ve vzájemném kontaktu. Použijte jej ke stočení bobů, stylování bob nebo bob bob;
 • Vyfukovaný kartáč nebo termobráz (Vent Brush) s dlouhými, od sebe vzdálenými zuby umožňuje rychle vyschnout vlasy vysoušečem vlasů. Je zapotřebí v případě, kdy krátké vlasy přidávají objem blízko kořenů;
 • Štětec Styler kombinuje funkce hřebene a vysoušeče vlasů. Výhodou je, že kudrlinky jsou nejen vysušené, ale také krásně nalepené;
 • Vysoušeč vlasů (Blow Drying Hair Brush) je vybaven dutou foukanou základnou z keramiky. Díky tomu není třeba používat vysoušeč vlasů, což je mnohem traumatická vlákna.

Válcový kartáč je vybrán individuálně podle délky vlasů. Čím déle jsou, tím širší bude hřeben.

Plochý kartáč (pádlový štětec)

Má velkou velikost, a proto ji lidé nazývají "lopata". Používá se výhradně pro dlouhé prameny, protože má husté zuby, které nepoškozují chloupky, ale dobře je hřebčí. Má jednu nevýhodu - vzhledem k jejímu tvaru je těžké jej očistit.

Hřeben s ocasem (Rattail Comb)

Tento hřeben, rukojeť vypadá jako tenká tyč, připomínající ocas. Používá se k oddělení pramenů, odstranění nerovností ve vlasech, fixování stylingu.

Plastový hřeben je vždy silnější než ostatní, elektrizující vlasy.

Hřebenový kartáč (štětec)

Má dva až tři řady zubů vyrobených z přírodních nebo umělých materiálů. Odolává statické elektřině.

Hřeben hřebenu

Nejoblíbenější ze všech typů hřebenů. Má mnoho druhů:

 • Velké, vzácné zuby jsou potřebné pro bezpečné rozložení vlhkých pramenů;
 • Pro každodenní péči o krátké vlasy jsou potřebné husté hřebíček;
 • Dlouhé, ne příliš husté zuby používané pro kudrnaté vlasy;
 • Úzké hřeben s dlouhou tenkou rukojetí je nutné během barvení, zvýraznění, dělení do pramenů;
 • Poměrně tenké, dlouhé zuby různých výšin jsou potřebné k vytvoření vysokého napnutí;
 • Negativní uspořádání zubů vhodných při aplikaci masky, distribuce pěn, pěn.

Masáž (Bomb)

Pohodlný kartáč vhodný pro tenké a silné vlasy. Jeho jméno bylo způsobeno skutečností, že kromě česání provádí funkci masírování pokožky hlavy, čímž stimuluje krevní oběh a zlepšuje růst vlasů. Pro bezpečné použití doporučujeme mít na štětce bombu s plastovými nebo silikonovými kuličkami. Stává se to těžké, měkké, střední. Velikost je také odlišná - od velkých až po miniaturní, které se snadno skládají na polovinu a skrývají se v kabelce.

Pozor! Masáž stimuluje tvorbu kožního mazu, takže lidé, kteří jsou náchylní k mastným vlasům, by měli používat opatrně.

Přírodní kartáč štětce štětiny

Jako přírodní materiál použitý kůň, prasečí štětina. Potřebuje zvláštní denní péči. Vhodné pouze pro tenké, volné kadeře.

Pomoc! Tlusté, zamotané prameny, tento kartáč nebude moci hřeben.

Hřebeny pro vypouštění

Snadné skládání a skládání. Pohodlné nosit v kabelce nebo kapse. Často doplněné malým zrcadlem.

Hřeben pro sušení pomocí mikrovláken (kartáč na vlasy z mikrovlákna)

Nejen že se plete, ale také je vysuší. To je dosaženo díky základně z mikrovláken, které se nachází mezi zuby. Chcete-li zachránit objekt před vznikem nepříjemného zápachu, výrobci vytvořili malé otvory na zadní straně kartáče, které zajišťují vysušení části tkaniny.

Hřebeny (hřeben)

Plochý, malý hřeben. Zuby na něm jsou umístěny na jedné nebo dvou stranách. Vyrobeno z přírodních, umělých materiálů. To může být rovnoměrné a zakřivené, doplněné o ženský účes. Někdy je součástí skládacího nože milovaný muži.

Odstraňování štětce

Vybaveno štětinami různých délky. Jedinečnou vlastností některých modelů jsou zatahovací zuby, které mohou snadno odhalit suché, mokré, krátké, dlouhé vlasy. Kudrlinky se stanou poslušnějšími, méně chlupaté, ne elektrizují.

Hřeben pro rozšíření vlasů (kartáč se štětečkem)

Její zuby nikdy neublíží vaše nové kudrlinky, protože vypadají jako očka. Tlusté chloupky procházejí bez poškození jejich struktury.

Pozor! Doporučuje se použít tento hřeben na suché vlasy, protože budou méně zmatené.

Kombinovaný kartáč štětcem

Různá výška zubů - vynikající řešení stylových účesů, jejichž vlasy mají nerovnou délku. Pomůže jí vyhladit vlasy a dá je přesně.

Usměrňovač na vlasy (usměrňovač na vlasy)

Obsahuje dlouhý klip, který pevně obaluje pramen. Pro dosažení maximálního účinku se doporučuje používat vysoušeč vlasů. Není vhodné, pokud jsou kadeře příliš silné a zvlněné.

Laserový hřeben (Laserový hřeben)

Má velký seznam pozitivních vlastností:

 • Vytvoří vlasy měkké, hedvábné;
 • Podporuje rychlý růst vlasů;
 • Nepoškozuje prameny;
 • Vyrovnává se s problémem plešatosti;
 • Odstraní seborrheu.

Pozor! Před nákupem laserového hřebene je nutné poradit se s lékařem.

Macadamia hair brush (Macadamia hřeben)

Pohodlná, malá velikost. Vhodí se dobře do ruky díky tvaru, neklouzá. Štěrky různých délek, které vám umožní rovnoměrně pokládat kudrlinky na kořeny. Vyrovnává své úkoly na mokré a suché prameny, aniž by je poškozoval. Zabraňuje vypadávání vlasů, vlasy jsou měkké, hedvábné.

Průzkum: Který hřeben používáte nejčastěji?

Celkem hlasů: 32. Celkem členů: 32.

Profesionální

Stylisté a kadeřníci nemohou předložit svou práci bez konkrétního seznamu hřebenů. Nejčastěji jsou vyrobeny z kovu, což umožňuje vždy udržovat nástroje čisté.

Pozor! Pro denní použití se nedoporučuje nakupovat kovové výrobky, protože silně elektrifikují vlasy.

V arzenálu profesionálního mistra musí být nezbytně skupina hřebenů s různými zuby. Zvláštní pozornost by měla být věnována hřebenům pro rozvlákňování pramenů, jejichž štětinami jsou charakteristické různé délky, zvláštní síla a pružnost.

U dlouhých vlasů je třeba získat několik masážních kartáčů. Krátké mohou být vždy česané s výrobky s malými zuby, hřebeny a některými typy hroudů.

Zvláštní objemový model s keramickým povlakem pomůže oživit a zvednout rafinované, oslabené prameny. Zvedá vlasy statické elektřiny, aby si vlasy dobře upravila. Narovnat kudrnaté vlasy budou moci hřeben pro styling s rotujícím kartáčem. Snadno vyfukované modely udržují prameny při přehřátí během sušení.

Jak si vybrat hřeben pro vlasy

V závislosti na typu vlasů je třeba věnovat pozornost výběru vhodného hřebene pro sebe:

 • Kvůli dlouhé potřebě jsou široké, velké štětce, hubící s častými zuby;
 • Kratší mohou být nejlépe česané s malými hřebeny;
 • Ramínka jsou kartáčována polokruhovými obruby;
 • Silně kudrnaté kadeře rozkrojené hřebeny s dlouhými, vzácnými zuby;
 • Tenké, bezvládné prameny získají nový vzhled po kartácích, polokruhových kartáčcích na vlasy;
 • Pro mastné použití můžete použít všechny typy kartáčů, s výjimkou masáží a výrobků s přírodními štětinami;
 • Aby nedošlo k poškození křehkých kadeří, zapomeňte na kov;
 • Zvýšené vlasy nikdy nezkazí předměty s přírodními štětinami nebo speciálními zaoblenými zuby.

Který hřeben je nejlépe na vaření vlasů?

 1. Ženy by neměly používat mužské hřebeny, protože nikdy nebudou moci pokrýt vlasy;
 2. Vlhké prameny se vůbec nemusí dotýkat štětce. Pokud je potřeba hřeben, je třeba použít štětec s dlouhými, vzácnými zuby;
 3. Pro denní použití nekupujte kovové výrobky;
 4. Před spaním si masírujte vlasy. Takže je to zdravější a přesnější.

Jak si vyčesat vlasy bez hřebene

V případě, že hřeben v nejvíce nepředvídatelné chvíli nebyl v ruce a potřebujete vypadat dobře, přijdete na záchranu:

Jak vyčistit hřeben od vlasů a nečistot

Hřeben je výhradně samostatná položka, kterou nelze dát druhým. Neměli bychom zapomínat, že po každé aplikaci musí být štětiny vyčištěny pomocí párátka nebo speciální štětkou.

K čištění hřebenu od nečistot je třeba předmět umývat alespoň jednou týdně v horké vodě s mýdlem nebo ošetřit kapalným amoniakem. Lepší čištění základny pomůže zubní kartáček. Keř na vlasy s přírodními štětinami, které potřebují péči se šamponem.

Pozor! Správná péče o kartáč zajišťuje jeho trvanlivost a spolehlivost. Pokud se objeví praskliny a žetony, objekt by měl být okamžitě zlikvidován.

5 nejlepších vlasových hřebenů

TANGLE TEEZER

Vznikl poměrně nedávno, ale již se mu podařilo potěšit kadeřníky a obyčejné lidi. Jeho hlavním rysem je, že nemá rukojeť, ale na úkor jeho konvexního tvaru se dokonale zapadne do ruky, aniž by se z ní vytáhl. Tělo je vyrobeno z plastu a zuby jsou vyrobeny ze silikonu. Odpovídá absolutně všem typům vlasů. Dobře česání zamotaných pramenů. Masíruje pokožku hlavy, stimuluje růst vlasů. Mezi jeho nedostatky jsou vysoké náklady.

BRAUN SATINOVÉ VLASY 7

Tři v jednom: vysoušeč vlasů, kartáč na vlasy, curling iron. Sada obsahuje dvě baterie. Navrženo pro vytváření hlasitosti. Zvláštní ionizační funkce chrání prameny před elektrifikací a chmýřením.

MOROCCANOIL

Univerzální hřeben pro vytvoření hromady. Přírodní štětiny dělají kudrnaté poslušnosti, jemné, jemné. K opravě výsledného účesu použijete pohodlnou, sofistikovanou rukojetí.

WELLA PROFESSIONALS

Základní pro účesy a styling s úžasným tvarem. Má antistatický efekt. Navrženo více pro profesionální použití.

Janeke

Na foukané podložce jasně kartáčujte. Měkké štětiny nepoškozují pokožku hlavy, normalizují krevní oběh. Má malou nevýhodu - trochu elektrizuje vlasy.

Vždy se záměrně přibližujte k výběru hřebene. Nikdy produkt kvalitního materiálu nemůže být levný. Nešetřete, přemýšlejte o kráse a péči o vlasy.

Hřebeny pro vlasy - který hřeben je lepší a jak vybrat ten správný?

Správná péče o vlasy zahrnuje nejen použití dobrého šamponu, prostředků k vyživování a zvlhčení vlasů, ale také vhodného hřebenu pro vlasy. Kromě toho je třeba pozorovat mnoho důležitých nuancí, a to na první pohled primitivním tématem. Na druzích hřebenů a vlastností jejich aplikace bude dále mluvit.

Typy vlasových hřebenů

Každodenní česání pramenů je nezbytné nejen k tomu, aby jim vznikl čistý vzhled a potřebný tvar, ale také je nutné udržovat jejich zdraví (kvůli účinkům na pokožku hlavy). Není to těžké se dostat zmatené a zmatené ve výběru, protože nyní výrobci nabízejí mnoho různých druhů hřebenů. Některá zařízení jsou vhodná pro trvalé použití, jiné jsou určeny pouze pro styling účesy, pro použití při barvení pramenů atd. Obvykle mohou být hřebeny rozděleny do tří skupin:

Když přemýšlíte o tom, který vlasový hřeben si vyberete, je důležité nejprve rozhodnout, pro jaké účely je to nutné. Struktura vlasů, délka a stav jejich zdraví jsou vzaty v úvahu. Nezapomeňte vzít v úvahu tvar tohoto zařízení, typ štětin, materiál, kvalitu. Pokud je hřeben vybrán nesprávně a používá se nepozorně, může to vést k poškození a dokonce ke ztrátě chloupků. Například hřebeny s velmi hrubými, tvrdými nebo bodavými zuby traumatizují pokožku hlavy a žíly mohou být zničeny kvůli poškození pokožky.

Skeletová kartáč na vlasy

Velmi častým typem hřebene na vlasy je takzvaný skeletový hřeben. Jeho hlavním účelem je použití vysoušeče vlasů pro sušení a styling. Často se vyráběl takový hřeben z plastu. Díky speciální struktuře a přítomnosti otvorů tento nástroj pomáhá rychle uschnout vlasy vysoušečem vlasů a eliminuje riziko přehřátí vlasů a pokožky (proud vzduchu je rovnoměrně rozptýlen).

Současně skeletový hřeben dobře kombinuje prameny, aniž by je zranil, protože zuby jsou vzdálené od sebe a mají zaoblené špičky. U některých modelů jsou zuby umístěny na jedné straně, v jiných na obou. V tomto případě může být jejich délka odlišná, takže hřeben se používá pro kadeře různých délek. Tento typ hřebene není vhodný pro vytváření účesů, nicméně je ideální pro zvedání vlasů v kořenové zóně, tj. pro získání bazálního objemu.

Tento hřeben je skvělý pro silné rovné vlasy a pro kudrnaté kudrlinky - to není volba. Při výběru hřebenového skeletu je třeba upřednostňovat modely se speciálním povrchem, aby se uvolnilo statické napětí. Doporučuje se věnovat pozornost kvalitě materiálu (pokud plast vyzařuje nepříjemný zápach, uvolňuje toxiny při zahřátí).

Kulatý stylový hřeben

Při volbě možnosti vytváření vlasů doma doporučujeme věnovat pozornost kulatému hřebenu. Oni dělají skvělou práci s styling účesy jako bob, strana, náměstí, kaskáda. S jejich pomocí je dokonce možné vytvořit vlny na vlasy nebo narovnat kudrnaté prameny, "uklidnit" nezbedné kadeře. Vzhledem k různým průměru můžete vyzvednout malý kulatý hřeben pro nárazy a velký pro styling dlouhé vlasy.

Klobouky na tvarování vlasů jsou často prováděny s kovovým válcem, který se ohřívá ze sušičů vlasů a působí jako železo. Řízení přehřátí se provádí přes otvory, kterými se rozptýlí tryska teplého vzduchu. Kromě toho existují možnosti se základem z plastu, keramiky, dřeva. Zuby na těchto hřebenech mohou být vyrobeny z nylonu, kovu, plastu, přírodního prachu. Stojí za zmínku, že příliš časté používání kartáčování s vysoušečem vlasů oslabí vlasy, zvláště tenké a barvené.

Masírovat kartáč na vlasy

Název tohoto typu hřebene mluví sám o sobě - ​​jeho hlavní funkcí je poskytnout masážní efekt na povrch hlavy. Díky měkké gumové podložce jsou zuby hřebenu spuštěny do požadované hloubky a jemně masírují pokožku. Díky tomu dochází ke zlepšení mikrocirkulace v tkáních, folikuly dostávají více živin, aby zlepšily růst a stav vlasů. Současně masážní štětec pro vlasy hřebeny dobře a vyhlazuje zámky libovolné délky.

Masážní hřebeny mohou být oválné nebo obdélníkové. Jsou vyrobeny z plastu, dřeva, keramiky. Zuby jsou dřevěné, plastové, nylonové, vyrobené z přírodních štětin (žíně, kukuřice atd.). Pokud nejsou zuby štětiny, jejich špičky musí skončit malými kuličkami, které chrání pokožku a vlasy před zraněním.

Hřebenová štětka je také užitečná v tom, že rovnoměrně rozptýlí kožní mazu po celé délce kadeří, čímž poskytuje ochranu na suché konce vlasů. V tomto případě byste měli být opatrní používat masážní kartáček pro dívky s nadměrnou mastností vlasů, protože Problém může být zhoršen. Pro silné, tlusté vlasy je nejlepší volbou hřeben tuhší, tenký a suchý - s měkkými elastickými zuby. U dívky s velmi hustými vlasy se doporučují masážní kartáče s více zuby.

Dřevěný vlasový hřeben

Hřebeny z dřeva jsou doporučovány pro každodenní použití mnoha odborníky, protože jsou vhodné pro kudrliny libovolné délky, struktury, typu. Může to být masážní kartáč se širokými dřevěnými zuby, vynikající masáž pokožky hlavy a dřevěný hřeben hřebenového vlasu, ideální pro česání hustých dlouhých pramenů. Pro jejich výrobu se používá mnoho druhů dřeva - dub, bříza, borovice, jalovec, třešeň, jablka, hruška apod. Předpokládá se, že takový hřeben pozitivně ovlivní stav vlasů, pomáhá zmírnit stres, bolesti hlavy atd.

Při výběru hřebenového dřeva je lepší preferovat modely, které nejsou potaženy barvou nebo lakem, takže přírodní materiál vykazuje svůj příznivý účinek. Je třeba si uvědomit, že tyto hřebeny jsou křehké a krátkodobé, jsou obtížně čisté před kontaminací. Pokud dřevěný kartáč nebo hřeben ztemněl, ztratil svou hladkost, na něm se objevily trhliny a škrábance, nástroj bude muset být odhozen.

Silikonový hřeben na vlasy

Novinkou mezi vlasovými hřebeny je nástroj vyrobený ze slitiny silikonu a plastu. Tyto hřebenové hřebeny se dobře sklouzávají po prameni a jemně česají. To je zvláště důležité pro dívky se slabými a tenkými vlasy, včetně zvlněných. Silikonový hřeben navíc nehybuje vlasy, snadno se čistí, je odolný. Tento typ hřebenu se doporučuje používat při barvení a chemické permutě, např takový materiál nereaguje s chemikáliemi. Další silikonové hřebenatky se používají k rovnoměrnému rozložení po délce nosných prostředků, masky.

Keramický vlasový hřeben

Hřebeny vyrobené z tohoto materiálu jsou určeny hlavně pro zmenšení účesu s vysoušečem vlasů. Může se jednat o hřebenové a skeletální hřebeny s keramickou základnou, která se při stylování nepřehřívá a zabraňuje vysušení vlasů. Prostřednictvím takových nástrojů je snadné vytvořit kudrlinky nebo narovnat kudrlinky. K dispozici je také masážní keramický hřeben se speciálními štětinami, které jemně ovlivňují pokožku hlavy.

Profesní hřebeny na vlasy

Každý kadeřník má k dispozici celý arzenál různých hřebenů s různými způsoby použití a konfigurací, z nichž mnohé nejsou potřebné při každodenním používání. Vyznačují se nejkvalitnějšími materiály, vysokou hladkou povrchovou úpravou, protiskluzovými držadly. Uvádíme některé typy hřebenů používaných v salonech:

 • hřeben pro objem vlasů;
 • oddělit prameny;
 • pro barvení;
 • pro zvýraznění;
 • pro chemické a biovodyvy;
 • pro účesy;
 • pro zkroucení;
 • pro rovnání;
 • pro sušení pramenů;
 • pro hromadu;
 • pro šamponování;
 • pro vytváření vln, atd.

Jaká štětec je lepší pro vlasy?

S celou řadou hřebenů je stále nejpoužívanější pro každou ženu je nástroj pro domácí použití každý den, s kterým můžete rychle dát vlasům čistý vzhled. Jaký druh hřebíčku je nejlepší k hřebenování vlasů, závisí na struktuře pramenů a jejich délce. Stojí za to si uvědomit, že denně používané vlasové hřebeny by měly být pravidelně čištěny a přednostně měněny jednou za rok.

Hřeben pro prodloužení vlasů

Uměle podlouhlé zámky vyžadují zvláštní, jemnou péči a česání je velmi důležitým procesem. Doporučujeme proto velmi jemný kartáč na vlasy, nejlépe s přírodními štětinami a vždy bez kuliček na špičkách zubů. Kovové, dřevěné, plastové nástroje jsou kontraindikovány. Navíc můžete použít hřebeny s širokými tenkými zuby.

Dlouhý vlasový hřeben

Dlouhé vlasy jsou věcí hrdosti, ale péče o ně dává svým majitelům spoustu potíží. Nejlepším štětcem na dlouhé vlasy je široká obdélníkový masážní kartáč na měkké podložce s přirozeným zubem - z dřevěných pil. Nylonové hřebeny jsou také vhodné, zejména pokud jsou vlasy silné a husté, a také dřevěné a kostní hřebeny s dlouhými širokými zuby.

Hřeben pro kudrnaté vlasy

Chcete-li vytvořit kudrlinky krásný vzhled, je velmi důležité je vhodně broušit a je lepší, když je prameny mokré. Masážní kartáče v tomto případě je lepší zcela odstranit, protože jejich použití vede k chlupům vlasů. Nejlepší hřeben pro vlasy, kudrnaté od přírody nebo v důsledku curlingu, je velký hřeben se vzácnými zuby s antistatickým povrchem.

Hřeben pro jemné vlasy

Ujistěte se, že přemýšlíte o tom, jak správně zvolit hřeben pro vlasy, dívky, které mají jemné vlasy. Často jsou na koncích suché, křehké, pro ně je obtížné dát tvar a objem. Hřebeny pro vlasy s takovými vlastnostmi se doporučují s přítomností častých jemných zubů z přírodních materiálů, dobře a jemně vyhlazují váhy na jejich povrchu. Kromě toho nezapomeňte masírovat pokožku hlavy jemným masážním kartáčem.

Hřeben pro odstraňování vlasů

Čas od času mnoho majitelů dlouhých a středních kudrlin čelí problému zamotaných pramenů. Pokud by vznikl "vážný" koltun, v žádném případě byste se neměli pokusit rozmotat na suché vlasy. Páska by měla být navlhčena a aplikována na něj balzámem. Nejvhodnějším hřebenem pro mokré vlasy, který šel špatně, je hřeben se vzácnými zuby. Dále jsou vyráběny speciální kartáče pro zamotané vlasy se zuby různých délek.

Hřebeny na vlasy

Tento článek je určen těm, kteří chtějí pochopit různé typy a formy kartáčů na vlasy, aby si vybrali ten nejlepší stylový nástroj, který vám umožní:

 1. Podívejte se na módní a stylové.
 2. Make vlasy co nejrychleji.
 3. Naučte se pochopit účel hřebenů podle jejich vzhledu.
 4. Zjistěte nejlepší výrobce.

Rozmanitost stylových hřebenů

Porušení

Výrazné vlastnosti:

 1. Mějte válcový tvar.
 2. Existují různé průměry.
 3. Může být kosterní - pracovat s vysoušečem vlasů, aby se zbytečně nepřehřívaly vlasy, a proto je nepoškozujte. Kostní modely se používají k vytváření objemu účesu.
 4. Délka zubů z různých stran může být odlišná pro lepší styling.

Výběr průměru kartáčování závisí na použití:

 1. Pro tenké kudrlinky je třeba průměrný průměr.
 2. Pro vyrovnání dlouhých pramenů potřebujete velký průměr.
 3. Malý průměr - pro pokládku středních délek. Mírně přitahujte pramen a získáte hladké čisté bangy.

Zobrazení:

 1. Skenování kostry. Při pokládce vede cílené proudění vzduchu z vysoušeče vlasů volně prochází četnými otvory těla a umožňuje vám rychle a bez zranění vlasů.
 2. Zásahy se zuby různých délek se používají, jestliže existují prameny, které jsou velmi krátké a dlouhé. Stručně řečeno, je použita strana s malými zuby, pro delší, druhou stranu.
 3. Bombage - nástroj pro kadeřnictví s použitím přírodního nap. Tato odrůda činí proces vytváření účesů rychlejší a lepší.

Co by mělo být:

 1. Používáte-li fén pro styling, obzvláště s horkým vzduchem, pak je lepší zvolit model skeletu.
 2. Bomba je považována za lepší verzi tohoto modelu.

Kartáč na vlasy

Má plochou základnu s čepy, nepevně vyztuženou na nějakém polštáři. Pohodlná rukojeť umožňuje změnu směru česání vlasů. To může být buď se štětinami nebo s čepy.

Použití:

 1. Zajistěte elegantní účes.
 2. Pro česání.
 3. Může být použita pro styling s vysoušečem vlasů - v době sušení obalováním pramenů, když se vlasy pomocí tohoto hřebenu vytahují na vzdálenost a vyjedou ji se sušičem vlasů.

Co by mělo být:

 1. Ne tak těžké. Bylo vhodné měnit směr instalace.
 2. Široký povrch
 3. Lepší je, pokud základna kartáče není ani dřevěná, ale bambusová. Tento typ nástroje bude mnohem jednodušší.
 4. Přírodní štětiny jsou lepší než umělé štětiny, méně traumatické vlasy.
 5. Pokud jsou kolíky a mají turmalínový povlak, tento model dokonce zmírňuje statický stres.
 6. Pokud mají čepy kuličky na koncích, pak je model méně traumatický a má větší masážní efekt.
 7. Pro vlastníky tuhých vlasů je třeba vybrat model s pevnými kolíky.

Poloviční kartáč na vlasy

Vypadá to jako štětec, ale má zakřivený tvar.

Použití:

 1. Pro odlehčení.
 2. Pro konstrukci špiček pramenů se snadno otáčí.

Jemný kartáč na hřeben

Vzhled:

 • podlouhlý tvar;
 • husté štětiny;
 • přítomnost rukojeti;

Použití:

 1. Dříve u kořenů použít lak na vlasy.
 2. Hřebenové hřebenové hřebeny vyhoďte do požadované výšky.
 3. Opatrně ho držte dolů.
 4. V případě potřeby opravte lak.

Co by mělo být:

 • Vyžadováno s hustými štětinami

Úzká kartáč na dělení

Má tvar hřebenu

Použití:

 1. Pro oddělení účesů na prameny.
 2. Chcete-li vytvořit krásnou hladkou čáru.

Co by mělo být:

 • Musí to být velmi tenké pero.

Úzký hřeben s dlouhými zuby

Úzký hřeben s poměrně dlouhými a hustými zuby

Použití:

 • Pro česání kudrnatých vlasů a kudrlin.

Co by mělo být:

 1. Mělo by to být pohodlná rukojeť, protože česání kudrnatých kudrlin není snadné a není rychlé.
 2. Zuby by měly mít v místě upevnění širokou základnu, aby nedošlo k přerušení provozu.

Kadeřník s hustými zuby

Hřeben s často oddělenými zuby.

Použití:

 1. Pro použití na krátké účesy.
 2. Pro hladké česání jednotlivých pramenů.

Co by mělo být:

 1. Materiál, z něhož je model vyroben, musí být dostatečně pevný, aby zuby během používání nebyly deformovány.
 2. Zuby musí být hladké, bez vad. Když na ně kliknete prstem - rychle se vrátíte do původní polohy.

Velká štětka se štětcem

Kartáč se štětinami různých výšin je rukojeť.

Použití:

 1. Používá se pro narovnávání vlasů, a to i bez souvisejících prostředků, protože samotná forma vytváří výsledek rovnání, což se neděje jinými modely.
 2. Používá se pro hladké účesy v retro stylu.

Co by mělo být:

 1. Štěpy by měly mít různé délky.
 2. Tvar nástroje sám je zjednodušený, bez výrazných rohů.

Hřeben pro rozemletí (typ "teaser")

Má ergonomický vzhled, je pohodlné držet v ruce, a to i při absenci rukojeti v klasickém smyslu. Zuby sami jsou nízké, pružné, rovnoměrné, vyrobené ze syntetického materiálu.

Použití:

 1. Pro česání vlasů, včetně matných a dokonce mokrých.
 2. Pečlivě rozvlákněte vlasy a neroztrhněte je.
 3. A není elektrizován.

Co by mělo být:

 1. Je lepší, pokud je výrobce znám, protože na spotřebitelském trhu existuje mnoho padělků.
 2. Mějte malou hmotnost.
 3. Mají elastické hřebíčky.
 4. Je lepší, pokud je v kompozici materiálu jak plast, tak kaučuk, aby byl během používání odolnější vůči deformaci.

Hřeben pro prodloužení vlasů

Vypadá to jako štětec, ale štětiny jsou vyrobeny ve formě smyček.

Použití:

 • Velmi opatrně drží takový hřeben. Nepoužívejte běžné hřebeny a kartáče!

Co by mělo být:

 • S přesně stejnými čistými očkami pro pečlivou péči.

Vysoušeč vlasů termobrázku

Vypadá to jako kartáčování. Teplota topení je řízena spínačem.

Nakreslí prameny, které zůstávají po použití.

Co by mělo být:

 1. Musí být pohodlné uchopení.
 2. Výkon pro domácí použití by měl být průměrný.
 3. Pohyblivou částí zařízení je s výhodou keramika nebo kov s turmalínovým povlakem.

Elektrický hřebenový usměrňovač

Zařízení kombinuje práci vysoušeče vlasů a stylování pomocí kulatého hřebene.

Současně vysychá a styluje vlasy. Vhodný pro rychlý styling. A vytvořit základní objem

Co by mělo být:

 1. Musí být pohodlné uchopení.
 2. Pracovní částí zařízení je s výhodou keramika nebo kov s turmalínovým povlakem.

Nejlepší výrobci

 • Tangle Teezer;
 • Braun;
 • Macadamie;
 • Salon Professional;
 • Dewal;
 • Olivia Garden;
 • Rowenta;
 • Chicco;
 • Y.S. Park;
 • Hercules;
 • Hairway;
 • Zinger;
 • Mason Pearson;

Jak se starat o hřebeny?

Hřebeny musí být čisté! Začněte kartáčovat některý z hřebenů s odstraňováním chloupků, zapletenými do zubů.

Hřebeny vyrobené z plastu a ebenu - umyjte každých 7 dní nebo častěji v jednom z roztoků:

 1. Mýdlo - voda s rozpuštěným mýdlem.
 2. Soda -1 lžíce sody a 25 gramů mycího prášku zředěného ve dvou litrech vody.
 3. Acetát - na 1 litr vody - 1 lžíce šamponu, 1 lžíce octa.
 4. Amoniak - 1 litr vody - 1 lžíce šamponu, 2 lžíce amoniaku.

Elektrický - dezinfikujte speciálními roztoky, otřete vlhkými ubrousky.

Dřevěné - otřete hřeben a zuby pomocí obvyklého mokrého utírání.

Kartáče je třeba umýt každé 3 dny v roztoku mýdlové vody a kapalného čpavku, který potřebuje pouze 1 pár lžiček na 1 litr vody.

Pokládání kartáčů: typy a funkce

Žádná žena to teď nemůže dělat bez vlasů. Spolehlivými pomocníky v tomto oboru mohou být speciální hřebeny. V kombinaci s vysoušečem vlasů slouží jako vynikající náhrada žehliček a plexů a při tom se kudrlinky mnohem méně poškozují. Výběr správného nástroje pro konkrétní typ vlasů však není tak snadný. Musí vykonávat své přímé úkoly a ne zranit prameny. Zvažte vlastnosti a typy produktů.

Vlastnosti a účel

Vysoce kvalitní stylový hřeben je multifunkční a pohodlné zařízení, které umožňuje provádět různé účesy. S ním můžete vytvářet krásné vlny nebo narovnat prameny, dát jim objem na kořenech a zkroutí konce nebo ven.

Brašování je také vhodné pro pravidelné česání. Může být použito dívkami s dlouhými, středními a krátkými účesy. Kruhový hřeben připomíná válec, na kterém jsou umístěny zuby. V těle jsou otvory, které umožňují volný pohyb vzduchu bez přehřátí pramenů.

Tajemství použití

Je naprosto jednoduché stylovat vlasy kuličkovým kartáčem. Umožní vám přidat objem na čtverec, zvýšit strukturu okrajů kaskády, odstranit ozdobu nebo zvlnit krásné romantické kadeře. Nástroj by měl být používán podle následujícího algoritmu:

 • My mytí a suché vlasy - by měly být 60% suché. K tomuto účelu můžete použít vysoušeč vlasů, ale je lepší počkat, dokud nadměrná vlhkost nevypadne přirozeně.
 • Distribuujeme na ponyadka prostředky pro pokládku. Chcete-li to provést, dejte je na kartáč a dobře hřeben vlasy od kořene k špičce.
 • Oddělte kudrlinky na zadní straně hlavy, nechte je a zbytek hmoty se rozštěpí na korunu.
 • Vezmeme tenké prameny z padající hmoty a následně je zvlníme nebo narovnáme. Abychom to udělali, položili jsme štětiny na štětce, navíjeli jsme ho na kartáč nebo ho vytáhli a sušili jej vysoušečem vlasů. Nedržte přístroj příliš blízko, zvláště pokud používáte horký vzduch. Optimální vzdálenost od pramenů je 30 cm.
 • Zpracováváme všechny vlasy, v poslední zatáčce - hlavu a přední stranu.

Dejte prstům tvar vašich vlasů nebo je hnětete štětcem, případně je opravte lakem.

Odrůdy

Kadeřnická štětka může být nejen užitečná, ale i škodlivá, pokud je negramotná. Správně určit typ výrobku pomůže posoudit takové ukazatele, jako je délka pramenů, jejich hustota, tuhost, celkový stav. Je důležité, aby vysoušení a stylování vlasů způsobily minimální poškození vašich vlasů.

Podíváme se na to, jak se funkce liší.

Průměr

Velikost válečku je jedním z nejdůležitějších kritérií. Záleží na tom, jak pohodlná bude instalace pro vás a jaké výsledky budou dosaženy. Velký průměr je ideální pro vyhlazení dlouhých vlasů a vytváření lehkých měkkých vln. Je nepostradatelná pro zpracování tlustých vlasů.

Krátké a středně dlouhé vlasy jsou nejjednodušší ve stylu kartáčů s malým průměrem. Jsou také vhodné pro vytváření kudrlin na prameny. Je žádoucí mít takové příslušenství v arzenálu majitelů jakýchkoli účesů, protože je skvělé pro to, aby kořeny pompaly.

Typy pokrytí

Z tohoto faktoru závisí na tom, jak pečlivě bude nástroj působit na kadeře a jaké další vlastnosti má. Moderní materiály poskytují dokonalé posunování chloupků mezi štětinami a zuby, odstraňují statické napětí z kadeří a zabraňují jejich elektrifikaci.

Mezi tyto možnosti můžete zvolit štětec:

 1. Keramické. Nejpopulárnější druh povlaku, který zajišťuje rovnoměrné zahřívání kartáče ze sušičky, přispívá k hladkému posunutí pramenů a zabraňuje jejich přehřátí.
 2. Dřevěné. Nejčastěji jsou tyto kartáče opatřeny přírodními tvrdými štětinami, které zajišťují jemné rozložení kudrlin a odstraňují z nich elektrický náboj. Vhodné pro majitele kudrnatých a svěžích vlasů.
 3. Turmalín Moderní materiál chrání kudrlinky před vysycháním a udržuje jejich vlhkost uvnitř. Při zahřátí vytváří záporně nabité ionty a rovnoměrně je rozděluje do vlasů, což zabraňuje elektrifikaci i v zimě.
 4. Carbonated. Další inovativní nátěr, který dává štětinům další kluzné vlastnosti. Velmi pečlivě odhaluje prameny a netahuje je. Vhodné pro majitele slabých, křehkých a náchylných ke ztrátě kudrlin.
 5. Plastové. Jedinou výhodou takového produktu je nízká cena. Ovšem působí velmi agresivně na vlasy, hromadí statický stres a při zahřátí může vyvolať nepříjemný zápach spalujícího plastu.

Kovový kartáč není také nejvhodnější volbou pro časté používání. Kov je velmi rychle a nerovnoměrně zahřátý, z čehož mohou prameny tavit.

Zuby

Počet, délka a kvalita zubů - faktory, které je třeba při výběru věnovat zvláštní pozornost. Mohou být vyrobeny z plastu, dřeva, nylonu. Také existují kombinované modely a zcela přirozené, kde se místo zubů používají štětinové chomáče.

Přírodní nástroje jsou mnohem bezpečnější při používání, jemně působí na kadeře a pokožku hlavy, zabraňují elektrifikaci a vyhlazují kožní váhy. Jsou však obtížné pečovat a je třeba je častěji měnit. Tyto výrobky budou vyhovovat majitelům slabých a bez života. Je žádoucí, aby zuby byly měkké a dlouhé, umožňují pokrýt vlasy bez traumatizace.

Nylon a plast jsou syntetické materiály, ale lépe se vyrovnávají s potlačením nepoddajných kudrnatých pramenů.

Krátkosrstí dámy by si měly vybrat modely s tvrdými častými zuby a pro vlastníky dlouhých vlasů vhodné dámské kombinované štětiny.

Další funkce

Chcete-li zabalit vlasy rychle a efektivně, musíte věnovat pozornost všem funkcím nástroje. Nejdříve si prostudujte sestavu - samotné tělo by se nemělo otáčet kolem osy, jinak bude obtížné ovládat hřeben. Přítomnost ostrých hran a špatně nalepených částí je alarmující, tyto výrobky nejsou vhodné pro práci s vlasy.

Ujistěte se, že rukojeť je ergonomická, měla by se pohodlně držet v ruce a během sušení se nepřehřívá.

Dokonale se hodí pro modely se silikonovými vložkami, které zabraňují posunutí kartáče. Spodní část může být opatřena tenkým hrotem, pomocí něhož je vhodné rozdělit nebo oddělit prameny od sebe navzájem.

Vysoušeč vlasů

V samostatné kategorii by měly být vyrobeny elektrické spotřebiče, které vám umožní pohodlně vytvářet styling. Ve skutečnosti je to vysoušeč vlasů s vyjímatelnou tryskou ve formě kulatého kartáče. Může mít jiný povlak a průměr, zuby jsou téměř vždy vyrobeny z tepelně odolného plastu nebo trvanlivého silikonu.

Pomocí zařízení lze současně provádět sušení i pokládku pramenů bez použití dalších nástrojů. U některých modelů se kartáče otáčejí kolem své osy, tyto výrobky jsou ideální pro curling. Rovnoměrné proudění vzduchu a zkroucení rychle vytvoří krásné kudrlinky.

Přehled modelů

Na trhu jsou profesionální a domácí výrobky pro sušení a styling. Jsou rozdílné v cenách, tělesných materiálech a zubách a dalších charakteristikách. Studovali jsme spotřebitelské recenze na hrabání a sestavili jsme seznam nejoblíbenějších modelů pro vás.

"Titania"

Kartáčování je k dispozici v různých průměrech, takže jsou vhodné všechny vlasy. Má odolný plastový pouzdro, ergonomickou gumovou rukojetí. Je vybaven plastovými zuby se zaoblenými hranami a nylonovými štětinami.

Dobré pro práci s normálními a nepodloženými vlákny. Hromadí si vlasy docela opatrně, rozkládá je dobře. Jedinou nevýhodou nástroje je nahromadění statické elektřiny na prameni.

Olivia zahrada

Značka profesionálních produktů pro péči o vlasy nabízí pohodlné a vysoce kvalitní stylové nástroje. Brašování má dřevěnou rukojeť, která se během práce nezahřívá a dobře leží v ruce. Navzdory skutečnosti, že štětiny jsou vyrobeny z nylonu, nejsou vlasy magnetizovány, protože pracovní plocha má antistatický povlak.

Skvělá volba pro vyrovnání dlouhých nezbedných pramenů. Dobře odhaluje chloupky, dává jim fantastický trvanlivý objem, nezkazuje kudrlinky. Vhodný pro každodenní použití.

Nevýhodou modelu je jeho vysoká cena ve srovnání s masovými tržními produkty - hřeben bude stát zhruba 400 rublů.

Maroccanoil

Plně přirozené profesionální kartáče, které jsou obzvláště oblíbené u spotřebitelů. Je vybavena nejen kvalitními bezpečnými štětinami, ale také zásobníkem pro nanášení pečujícího oleje. Nástroj provádí provázání a sušení foukáním co nejvíce užitečných pro prameny.

Kartáč se používá k vytvoření bazálního objemu, křivení světelných pramenů a zakřivení vlasů na špičkách. Ona se stará o vlasy, protože je vhodná pro práci se slabým, tenkým a náchylným na ztrátu kudrlin.

Tangle teezer

Štětec je inovativní design. Má pružné, ale zároveň silné zuby, které dobře rozkládají prameny, ne elektrizují, nevytahují a nepoškozují. Může být použit bez obav z problémů s vlasy.

Kartáč vhodný pro česání vlhkých vlasů, který nelze o jiných modelech říci. Bude se vyrovnávat s velmi kudrnatými, tvrdými, zlobivými, dlouhými a tenkými vlasy. Cena produktu se pohybuje kolem 2400 rublů, ale je zcela opodstatněná.

Marlies moller

Švýcarská značka vyrábí profesionální hřebeny, které jsou vhodné pro salon a domácí použití. Jsou vybaveny ergonomickými rukojetí, díky nimž je karta co nejpohodlnější. Směs přírodních a nylonových štětin umožňuje dosáhnout elegantního objemu i na tenkých, krátkých kadeřích.

Osloví dívky, které se rádi starají o své prameny a nechtějí věnovat spoustu času stylingu. Nástroj je snadno použitelný a odolný. Ale platit za to bude mít asi 3 500 rublů.

K tomu, abyste sloužili co nejdéle, je třeba pečlivě pečovat o ně. V opačném případě budete muset často vyměňovat hřebeny, protože v průběhu času ztrácejí zuby svou pružnost a tvar. K tomu zabráníte:

 • Po každém použití odstraňte vlasy z kartáče a otřete zuby bavlněným tampónem namočeným v alkoholu.
 • Pokud jsou zuby dřevěné, držte výrobek mimo radiátory a vlhkost. Tyto faktory rychle zničí hřeben.
 • Jednou za 1 měsíc důkladně umyjte kartáč s teplou vodou šamponem nebo tekutým mýdlem a důkladně jej osušte. Hřeben s častými zuby můžete použít k odstranění nečistot a zbytků stylingových výrobků mezi štětinami.

Změňte hřeben každých 6 měsíců. Nakonec sbírá bakterie a jiné patogeny, které mohou způsobit problémy s pokožkou hlavy a vlasy.

Závěry

Je snadné a rychlé dělat styl s pomocí speciálního hřebene, o čemž mnoho moderních dívčích bylo přesvědčeno. Nicméně, aby proces přinesl maximální výhody pro kudrlinky, musíte vědět, jak vybrat správné kartáčování a použít.

Na základě rady odborníků budete schopni udržet zdraví svých vlasů a vždy se chlubit krásnými účesy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy