logo

Klíče na řasy

Krásná linie růstu řas - je klíčem k úspěšnému make-up očí. Čím elegantnější je ohýbání vlasů, tím výraznější je obraz. Abyste jej zdůraznili, velmi užitečné kleště na řasy. Existují různé typy těchto zařízení, které jsou vhodné pro všechny potřeby: poskytnout tloušťku, trvanlivé zakřivení nebo oddělení.

Jak si vybrat

Kroužky řas jsou klasifikovány podle druhu práce, materiálu a účelu.

Podle typu akce jsou:

 1. Mechanické (to je Avon EyeLash Curler, Oriflame - Oriflame);
 2. Elektrické (Valera Sexy Eyes, Ebelin, Panasonic);
 3. Pro rozšířené řasy (Revlon Lash Curler, Shu Uemura).

Mechanické jsou klasické a jejich design byl základem pro vývoj dalších typů těchto nástrojů. Jsou zcela bezpečné pro pokožku očí, nezkazují vlasy a pomáhají získat přirozenou vlnu. Pracují pomocí dvou zakřivených desek a pružiny, která ovládá upínací sílu. Z výhod je nutné vyloučit bezpečnost použití a jednoduchost designu, z nedostatků krátké trvání permového efektu.

Foto - mechanické kleště

Pro dlouhé natáčení řas se stále častěji používají profesionální termoplasty. Jedná se o elektrické nástroje, které je třeba připojit k síti (některé elektrické kleště pracují také na bateriích). Díky vyhřívací ploše je možné řasy zkroucit během několika sekund, zatímco účinek tepelného zvlnění trvá téměř dokud není make-up vyprázdněn. Tam jsou také elektrické kleště na obočí. Z výhod nutnosti zvýraznění rychlosti a trvání účinků nevýhod, které poškozují strukturu vlasů.

Mnoho dívek ví, že po zakládání je zakázáno zakřivovat řasy s kleštěmi - může to zkazit jejich vzhled a dokonce způsobit spadnutí trámů nebo pruhů. Ale aby je mohli stohovat a kroutit, vyvinuli speciální plastová zařízení. Stejně jako topení mají pracovní plochu ve tvaru ohybu. Měkká spona pro řasy fixuje chloupky v určitém tvaru, po kterém jsou položeny. Z výhod úplné bezpečnosti, nedostatků - použití je možné pouze na prodloužené řapíky, protože přirozené, prostě nemohou ležet.

Podle materiálu je třeba vybrat kovové a plastové kleště. Kovové jsou mechanické a termo, zatímco plastové volby mohou být použity výhradně jako mechanické.

Fotografie - plastové kleště

Než si vyberete konkrétní model kleště, musíte si vzpomenout na některé skutečnosti:

 • Jakékoliv mechanické nástroje pokazují chloupky. Ale horké druhy jsou obzvláště škodlivé - přispívají k odpařování keratinu, kvůli kterým se řasy stávají křehké a přehnané;
 • Nepoužívejte pinzety každý den - plast, ani kov. Hlavně kvůli tomu, že když zakroutíte vlasy, bude to od ohně skloněno a další růst začne získávat ošklivý tvar;
 • Chcete-li si koupit mechanické kleště, pak se podívejte na modely, kde jsou vyměnitelné elastické pásky. Ve většině případů jsou o něco dražší, ale jejich použití je mnohem pohodlnější než jednoduché s "holými" deskami.

Jak používat kleště

Před zahájením procedury je nutné úplně odmastit povrch vlasů. Pro tento účel je ideální speciální nátěr nebo micelární voda.

Pokyny, jak používat kuličky řas:

 1. Je nutné, aby se cibulky navlékaly speciální štětkou z přírodní vlny. To jim pomůže oddělit a poskytnout zdlouhavý objem;
 2. Po fixaci chloupků je třeba stisknout kleště na základnu. Na pravé růžové lince držte kleště několik sekund. V závislosti na druhu zvoleného přístroje je možné držet od 2 sekund do jedné minuty (respektive elektrické a mechanické);
 3. Z vnitřního rohu pinzety se postupně přesunete ven. Po dosažení poloviny století je nutné tento nástroj odstranit - další cibulovité zvlnění v samostatném pohybu;
 4. Kroucení hranatých chloupků je nutno oddělit - to bude mít vzhled tlumení ztmavnutím na vnějším okraji oka;
 5. Potom zůstane použít řasenku. Doporučujeme používat profesionální výrobky se silikonovým kartáčem, který podle recenzí dokonale odděluje jednotlivé vlasy.

Vezměte prosím na vědomí, že před zkroucením řas musíte postarat o jejich čistotu a suchost. Chcete-li to provést, dokonce i po vyčištění chloupků, otřete je bavlněnou vložkou nebo měkkou utěrkou. Některé dívky na fórech doporučují dokonce vysušit - ale to je zbytečné. Takže můžete přispět pouze k nestabilitě.

Video: Elektrický kolečko

Poskytuje stupeň hodnocení

Recenze uvádějí, že curling řasy s profesionálními kleštěmi je mnohem jednodušší a bezpečnější než s nástroji masového trhu. Zvažte nejoblíbenější možnosti.

Kevyn Aucoin je jednou z nejznámějších pinzety pro neomylné řasy. Vybaveno speciálními pryžovými pásy, které lze v případě potřeby změnit. Znáni pro svou schopnost zvedat chlupy a zatočit je co nejbezpečněji.

Zinger Classic EYE-100 je mechanická kleště známé firmy "Singer", která je vyrobena z legované oceli podle tradičních technologií. Má téměř věčný život a vynikající recenze. Nejsou vybaveny pružnými pásy, skládají se pouze z pracovních desek, pružin a držadel, které regulují sílu tlaku.

MAC Full Curve Curler, na rozdíl od výše uvedených mechanických analogů, dává nejen bezprecedentní zvlnění, ale také objem k řasám. Mají širokou pracovní desku, díky níž se i ty nejdelší a nejnebezpečnější chloupky rychle krouží. Podle typu akce podobné Mary Kay (Mary Kay).

MAC Úplná čepička

Bobbi Brown Eyelash Curler je profesionální kadeřník pro řasy. Může být použit s nebo bez pryžového pásku. Pokud na ně nainstalujete speciální podložku (která se prodává v profesionálních obchodech), mohou být dokonce použity pro rozšíření řas. Jsou téměř úplným ekvivalentem dražšího Shiseidova řasního kladiva (Shiseido).

Kulička na řasy od společnosti Panasonic (Panasonic) řady EH je považována za nejvhodnější termální nástroj pro domácí použití. Vybaven termostatem a pohodlnou rukojetí. Hlavní výhodou je možnost regulace pracovní teploty, mimochodem společnost Philips (Philips) kleště bez takového spínače.

TOUCH Beauty je termo kleště domácí produkce. Snadno se ohýbají jak krátké, tak dlouhé vlasy. Pracovní desky jsou vyrobeny z titanu, který je schopen odolat vysokým teplotám a jejich poklesům. Průměrná cena těchto řas je 3 dolary, na rozdíl od více známých Roventa, která stojí od 7 dolarů.

Sephora nabízí koupit jedinečné pinzety, které mají skládací design. Vhodí se i do nejmenší kosmetické tašky a jsou ideální pro cestovatele. Speciální tvar desky umožňuje přírodní ohyb.

Talika Lipocils léčba řas (Talik) je tepelná kleště, která umožňují řasit řasy několik dní. Tato společnost vyrábí řadu tepelných nástrojů určených pro spolehlivou a bezpečnou úpravu vlasů. Můžete si je koupit v profesionálních kosmetických obchodech.

Jak si vybrat a používat kolečka s řasami?

Twisted cilia dělají oči krásnější a vypadají výraznější. Chcete-li vytvořit tento efekt, můžete použít speciální příslušenství pro curling řas. Ale ne všechny dívky vědí, jak používat míčky na řasy, aby dlouho udržely výsledek.

Jak utahovat řemeny doma?

Když ženy přijdou do obchodu, ženy jsou obvykle požádány, aby jim ukázaly klip na řasy nebo curlingové řasy. Mnoho dám vědí, že tento nástroj je správně nazýván kadeřníkem.

Příslušenství pro curlingové řapíky jsou různé typy. Jsou odlišné v designu, mechanismu působení a samozřejmě ceně.

 1. Klip na řasy mechanicky. Přístroj se skládá ze dvou desek, které upínacím úhlem zakrývají kořeny. Toto příslušenství je považováno za nejjednodušší. Při správném použití bude výsledek trvat celý den. Je to levný nástroj ve srovnání s jinými zařízeními pro curling cilia. Jednoduchý design vám umožňuje rychle se naučit používat kleště podle svého zamýšleného účelu.
 2. Elektrické spotřebiče. Takový nástroj je v zásadě podobný mechanické svorce, ale jeho desky se zahřívají. Toto zařízení umožní fixaci výsledku delší dobu než mechanické kleště. Nevýhodou tohoto zařízení je schopnost poškození řas s dlouhými upínacími vlasy. Pokud čas nesprávně vypočítáte, můžete zůstat bez řas. Přístroj také pracuje ze sítě, což znemožňuje jeho použití mimo domov. Navzdory zjevným nedostatkům si mnoho žen zvolí tuto možnost kleště. Samozřejmě, že cena takového nástroje je mnohem vyšší než cena jednoduché svorky.
 3. Klip na cibule na bateriích. Toto zařízení se skládá ze dvou desek, jako je obvyklá mechanická svorka. Baterie se však vkládají do plastového pouzdra, pomocí něhož se kovové povrchy zahřívají. To je skutečně vynikající vynález. Je to velmi jednoduché použití a vzhledem k nízké teplotě vytápění je také bezpečné. S takovým zařízením můžete dokonce zkroutí rozšíření vlasů.
 4. Curling curler ribbons. Toto zařízení se objevilo na trhu poměrně nedávno, ale již se mu podařilo vydělat značné množství dámských srdcí. Tyto kulaté kleště se nazývají curling iron. Přístroj vypadá jako trubka z řasenky. Ale místo štětce na konci přístroje je tvrdý hrot s příčnými žebry k ochraně pokožky. Nástroj je napájen baterií, která umožňuje zahřátí hrotu až na 40 ° C. Zařízení je bezpečné a snadno se používá. Na trhu existuje mnoho názvů tohoto typu produktu od různých výrobců.

Každá žena si zvolí curlingové žehličky v závislosti na preferencích a vlastnostech řas.

Vlastnosti výběru nástrojů

Abyste dosáhli co nejlepšího efektu zakřivených řas, musíte zvolit správný nástroj. Hodně závisí na výrobci. Zvláštnosti volby, popsané níže, budou užitečné pro každou ženu.

 • Při výběru mechanické klipu je třeba ji položit na prsty a pokusit se provést několik pohybů. Desky by měly chodit snadno, bez chrastítka.
 • Upínací deska a silikonová podložka by se měly dobře připevňovat bez jakýchkoliv deformací. Je dobré, když se s kleštěmi prodává náhradní podložka. Tím to změníte jako opotřebení.
 • Nejlepší mechanické pinzety - s kovovou konstrukcí. Takový produkt bude trvat mnohem déle.
 • Elektrické kleště by měly být vybrány pomocí regulátoru teploty. To vám umožní zvolit optimální vytápění pro každý typ řasenky a bezpečně používat zařízení.
 • Elektrické příslušenství potřebuje zkontrolovat stav desek, krytu, kabelu. Při nákupu musíte zjistit dostupnost záruční karty.
 • Při výběru kadeřníku pro řasy je lepší věřit výrobcům známých výrobců. Před zakoupením výrobku si také přečtěte specifikace a provozní podmínky.
 • Při výběru mechanického natáčení řas je třeba dbát na poloměr ohybu desek. Odpovědní výrobci to vždy ukazují na výrobek. Číslo je zapsáno v milimetrech. Kruhovým oko, tím větší je nutnost ohýbat desky. Pokud jsou desky příliš ploché nebo dlouhé, kleště nebudou schopny zvlnit vlasy kolem okrajů oka.

Správná volba nejlepších kleští umožní curling cilia bez negativních důsledků.

Jak utahovat kuličku?

Chcete-li získat dlouhý a efektivní výsledek, musíte se naučit, jak používat různé natáčky řas.

Nejlehčí vlnité řasy prováděné mechanickým upínáním. Pro lepší efekt lze pinzetu lehce vyhřívat pomocí vysoušeče vlasů. Nemusíte se však přehřívat, protože silikonová podšívka může být poškozena a oční víčka se mohou spálit. Po zahřátí se cibule jemně umístí mezi destičky u kořene chloupků a sevřou.

Tato metoda curlingu vám umožňuje zvedat chloupky u kořene, vytvářet krásné ohyby. Při řádném provedení postupu bude výsledek trvat celý den.

Po curlingu si můžete na cibulky položit malou řasenku. To vám dá oči ještě výraznější efekt.

Než budete curling s elektrickými kleštěmi, musíte nastavit požadovanou teplotu. Pokud se poprvé objeví perm, bude stačit 40 ° C. Takové kleště mají speciální bariéry, které neumožní spáleninu pokožky očního víčka.

Postup provádění je stejný jako u mechanické svorky. Držte jej 10-15 vteřin. To je dostatečné pro to, aby ohyb odolný.

Curling curling - proces je snadný a pohodlný. Nejprve musíte zařízení zapnout a počkat, až se zahřeje. Musíte počkat 20-30 sekund. Poté přiložte aplikátor na řapíky a proveďte pohyby, jako by byly namalovány maskarem. Pouze toto by mělo být děláno pomaleji, což zpomaluje pohyb. Je nutné zajistit, aby ohyb byl krásný, bez vrásek.

Znalost při použití klipsů na řasy zpravidla přichází po dvou nebo třech postupech. Hlavní věc v tomto případě - přesnost a smysl pro poměr. Neohýbejte příliš strmě.

Potřebujete se zvlnit v dobrém světle, abyste viděli všechny vlasy. Při špatném osvětlení můžete ohýbat tvar ohybu.

Twist potřebují suchou řasu. Vlhké chloupky, po vysušení, budou mít původní podobu.

A co je nejdůležitější, nemůžete používat vyhřívané kleště, když řasy mají řasenku nebo jinou kosmetiku. V opačném případě můžete ztrácet náboje vůbec.

Výhody a nevýhody

Dívky pomocí pinzety poukazují na výhody a nevýhody tohoto postupu.

 • Mechanické kleště jsou bezpečnější než perm.
 • Postup nezpůsobuje alergické reakce.
 • Výsledek lze vidět okamžitě.
 • Klip, ve srovnání s chemickou vlnou, méně ničí strukturu vlasů.
 • Postup mávání mechanické spony nemá prakticky žádné kontraindikace.
 • Klipy nebo kuličky řas jsou velmi jednoduché a jednoduché.
 • Curlingové kleště budou ve vlhkém počasí zbytečné. Ohyb zmizí během několika minut.
 • Při použití elektrických kleští musíte přijmout zvláštní opatření k prevenci popálenin.
 • Denní postup. Curlingové vlasy by měly být prováděny každý den.

Při zakroucení řas pomocí speciálních pinzet jsou pluses mnohem větší.

To je důvod, proč mnoho žen zvolí tento způsob curling jejich řasy.

Jak používat kuličky řas a co si vybrat

Řidič řas je doplněk pro zvýšení objemu vlasů pro další zbarvení řasenky. Tento nástroj změní vzhled kterékoli ženy: udělá to expresivní, vizuálně zvětší oči. Abyste se nemuseli mýlit, kupte si kvalitní gadget, který bude trvat dlouhou dobu, stojí za to znát nuance, které se při provozu pinzety potýkají s každou ženou.

Proč používejte kolečko pro úpravu řas

Dlouhé řasy s jasným ohybem přitahují pozornost ostatních k majiteli. Předtím dívky vyhřívaly lžičku a aplikovaly ji na řasy zvláštním způsobem, aby dosáhly požadovaného ohýbání a narovnání chloupků.

Tyto metody mají řadu výhod a nevýhod:

 • vysoké náklady;
 • omezená doba působení;
 • potřeba opravy;
 • alergické reakce na složky lepidla / léku.

Mnoho žen slyšelo a používalo kolečka na řasy, ale z nějakého důvodu se příslušenství nedostalo do kosmetické tašky. Pokud po nanesení vysoce kvalitního těla, zvládnutí objemu a prodlužování vlasů zkroutí vlasy pomocí kleští, můžete dosáhnout dramatického atraktivního vzhledu.
Mechanické zkroucení řas s kvalitními pinzety se změní i v řídkých, krátkých, přilepených chlupách.

Jak používat kleště

Koncovka řas je nůžkovitý přístroj, jehož konce jsou místo řezných nožů vybaveny okrajem se silikonovými válečky. Válečky pevně přitisknou řapík, natočí a dávají jim mírný ohyb. Několik světelných lisů s rukojetí zařízení způsobí, že se chloupky zvednou z růstové linie, mění směr, po kterém je dosažený výsledek fixován maskarem. Zařízení se jednoduše zapadá do kosmetického vaku nebo kabelky, v případě potřeby může být postup kroucení opakován po celý den.

Životní hacknutí je nezbytný pro krásy, které mají na očních víčkách hrubé a neslušné vlasy. Pokud se mierně zahřátá mechanická pinzeta nedokáže vyrovnat s pružným keratinem řas, věnujte pozornost elektrickému galoše. Takové zařízení bude po celý den uklidnit tvrdé vlasy.

Pomocí tohoto zařízení můžete dosáhnout následujícího účinku:

 1. Zvětšujte vizuálně vlasy změnou směru růstu.
 2. Zvětšete vlasy z růstové linie.
 3. Je lepší namalovat ciliární řadu po celé délce chloupků.
 4. Podívejte se na přirozené a ženské.

Pokyny pro curling vlasů

Ne všechny pinzety jsou bezpečné a účinné. Můžete pochopit rozsah cen v obchodech. První kritérium, kterým je třeba zařízení vyhodnotit a vybrat jej v obchodě: pohodlí rukojeti. Všechny ženy jsou různé, všechny mají prsty různé délky a plnosti, musíte si vybrat kleště, aby byly pohodlné. Druhým kritériem, které stojí za to věnovat pozornost při nákupu, je pružnost silikonové vložky. Podložka okraje by měla být elastická, aby tvar kudrlinky dosáhl hladkého, hladkého zakřivení řas bez záhybů.

Levné kleště nejsou vybaveny gumovými podložkami, chlupy jsou upnuty kovovými deskami. Taková zařízení poškozují strukturu chloupků, poškozují žárovku vlasů, z nákupu levné pinzety by měly být opuštěny. Při správné pinzetě s maximálním tlakem se podložka nedotýká až do konce a je plná roztrhaných a poškozených řas.

Hladkost zdvihu rukojeti kleště je dalším kritériem pro výběr vhodného příslušenství. Rukojeti by se měly pohybovat hladce, aby nedošlo k odtrhávání nebo zranění ciliární řady náhodným upnutím mezi okraji. Ostrost pohybu při použití pinzety hovoří o špatné kvalitě výrobku. Zodpovědný výrobce zajišťuje, že vyrobené mechanismy jsou bezpečné a snadno ovladatelné.

Vhodná velikost svorek je dalším kritériem, které byste měli věnovat pozornost při výběru a nákupu zařízení. Všechny ženy mají různé klíny v tloušťce, délce, poslušnosti, hustotě. Při výběru kleští by měl být zohledněn tvar zvlněného válce. Dlouhé řasy se hodí do velké kadeře, krátké - jemné.

Někteří výrobci používají pinzety s náhradním válečkem, což je nepochybná výhoda, ale ne všechny to dělají. Poté, co se podložka dostala do havarijního stavu, nedostatek vyměnitelných obložení pro prodej nutí kupce, aby se vyhnuli novým pinzetám, a to navzdory skutečnosti, že předchozí z nich zůstávají v dobrém stavu, protože opotřebované byly pouze silikonové podložky.

U některých výrobců jsou pinzety navrženy tak, aby umožnily, aby se řetízky co nejvíce zkroucily k základně, aby byly dodatečně milimetry délky bez přitlačování kůže. Taková malá, ale plus, zvláště pro oči s visícím nebo asijským víčkem, hraje významnou roli při výběru zařízení. Je obtížné určit schopnosti kleští před operací, stojí za to spoléhat na zkušenosti.

Klouby s krátkou pracovní plochou, na které jsou umístěny pouze poloviny řas, jsou pro použití a prodloužení zkroucení nepohodlné. Pro standardní oko je zapotřebí dlouhá podložka, na níž je umístěn celý řádek. V ideálním případě ohnutí válečku opakuje vlasovou čáru po celé délce očního víčka.

Obyčejné kleště na řasy nejsou vhodné, protože pro ně výrobci vyvinuli speciální provedení s kartáčem. Doporučujeme, aby nejlepší z nich dokázali zvládnout, kteří dokončili postup sestavování.

Po získání správného zařízení, curling řasy s pohodlnými kleštěmi netrvá dlouho ve fázích:

 • umyjte make-up z očí, odmasťujte ciliární řadu micellární vodou;
 • suché a hřebenové vlasy se speciální štětkou;
 • ohřejte pracovní plochu mechanismu v horké vodě / horkém vzduchu z vysoušeče vlasů;
 • s měkkými, hladkými pohyby několikrát uchopte řasy od základny až po špičky. Stojí za zmínku: několik klipů po dobu 15-20 sekund je mnohem efektivnější než jeden po dlouhou dobu;
 • v závislosti na tloušťce několikrát pracujte na vlasy a věnujte zvláštní pozornost řasám na vnějším okraji oka;
 • použijte řasenku. Je třeba poznamenat, že vysoce kvalitní řasenka v krásném zvlnění hraje roli jen pinzety, měla by být pečlivě zvednutá;
 • dezinfikujte gadget s peroxidem vodíku, chlorhexidinem.

Přehled populárních curlingových žehliček

Pro sestavení objektivního přezkoumání klešťových kleští byly několik vzorků vybráno z levných až známých a drahých. Vzorky byly testovány a testovány krok za krokem podle kritérií - pohodlí v ruce, kvalita silikonových podložek a oblouků, hladkost posuvu kleště, ohýbání válečku pro zvlnění, přítomnost vyměnitelných podložky, maximální uchopení řas v kořenech, šířka pracovního povrchu.

Klíče na řasy. Jak si vybrat, jak používat a cena řas

Která z dívek nemá sen o svůdném a romantickém vzhledu? O tomto vzhledu, který je schopen člověka zasáhnout úplně, jen s jedním úderem řas?

Okouzlí je ohybem a neuvěřitelnou délkou? Opravdu v každém make-up hrají obrovskou roli oči, které jsou často zdůrazňovány a odlišovány různými metodami.

Pokud o tom snoubíte jenom, musíte si rychle uvědomit sen a pomoct vám v tomto prokrvení řas. Ano, ano, ty, které jsou známy od nepaměti. Dnes, samozřejmě, mají mírně upravené, rostly v kvalitě a designu.

Jak si vybrat kolečka na řasy?

Při výběru kleští je třeba nejprve věnovat pozornost jejich kvalitě a výrobci. Samozřejmě, že je lepší vybrat kovový model než plastový, některé jsou.

Plastové kleště jsou trochu odlišné od kovových, ale princip curlingu je téměř stejný. Mimochodem, velmi často se nabízejí pinzety na baterii prstů, která umožňuje ohřívat prvky přístroje.

Kromě toho je důležitým prvkem pryžová vrstva mezi konzolami. Podívejte se dobře: kaučuk musí být pevně přilepený, bez vad a různých trhlin.

Pokud se vrstva gumy neodpovídá, riskujete, že zůstane bez řas, jestliže náhle padnou mezi dvě kovové spony.

Navíc je žádoucí, aby dásně byla docela hustá, zvláště pokud jste majitelem silných a silných řas. Souprava musí také přejít na další gumové mezivrstvy, věnujte pozornost tomu.

Vyzkoušejte curlingové řasy v akci, otočte je do rukou, přístroj by měl být snadno použitelný. V prodeji jsou kleště s pružinou, která upevňují sílu, se kterou můžete stlačit řapíky. V takovém případě je vaše volba, podívejte se na kleště s pružinou a bez ní.

Existuje další moderní typ kleště - elektrický. Jsou také nazývány natáčky řas nebo elektrické natáčky. Tato zařízení vypadají opravdu jako skutečná curlingová žehlička, pouze miniaturní.

Má několik stupňů ohřevu, můžete otáčet jak horní, tak dolní řasí, zařízení se snadno zapadne do kosmetického vaku. Dokonce se říká, že po použití takové kudrlinky řasy začínají růst rychleji a silnější a lesklé.

Jak používat řasy?

Důležitým aspektem je, že trvá dlouhá chvíle, kdy se řasy natáhnou, pokud je nemáte, je nejlepší, abyste nezahájili proceduru. A ještě jeden ne méně důležitý nuance - perm je vyroben před aplikací řasenky na řasy.

Než začnete kroucení, je lepší zahřívat gumové podložky horkou vodou nebo vysoušečem vlasů. Ale nepřehánějte je, kleště by neměly být horké. Nyní je nejdůležitějším okamžikem to, jak zkrotit řasy pomocí kleští, aniž byste ztratili řasy samotné.

Klipy je třeba přesně napravit u kořenů řas, držet a držet 10-15 vteřin. Opatrně postupujte opatrně, aby nedošlo k poškození kůže očního víčka a k roztržení vlasů.

Dalším krokem je curling očních řas, ale blíže ke středu. Dělejte několik kudrlin, postupně se přiblížíte ke svým tipům. Existuje šanci, že půjdete příliš daleko na zvlnění, ale doslova po prvním nebo druhém čase pochopíte přesně to, co potřebujete.

Existuje několik tipů, jak zkrotit řasy pomocí kleští, pokud máte krátké. Stylisté doporučují, aby je neupoutávaly na délku, ale několikrát u kořenů. Teď, když jsou oční řasy zkroucené, můžete je vytvořit. Opravte tedy výsledek:

- pro zkroucení řas trvá nějaký čas a trpělivost;

- perm na suché řasy;

- po krolingu by se měly vytvořit řasy;

- Před použitím by měla být kleště mírně zahřátá.

Nezapomeňte sledovat kleště a starat se o ně:

- vyčistěte kleště od prachu a nečistot;

- zkontrolujte gumové proužky;

- u nejmenšího trhliny - je třeba pásy změnit.

Kleště na řasy poškozují

To je jen tehdy, když nejste dodrženi některá základní pravidla pro curling řasy, pak je můžete ublížit. O žalostných výsledcích použití řas na fotografii lze vidět v různých formách.

Kromě toho samozřejmě zasahujete do "kuchyně" přírody, která vytváří řasy tak, jak jsou. Při provádění tohoto postupu proto buďte velmi opatrní.

Nespěchejte, nenechávejte staré kleště s poškozenými pryžovými mezivrstvy, nedělejte často, ale pouze při příležitosti slavnostních okamžiků.

Dbejte nejen na kleště, ale také na samotné vlasy. Aplikujte ricinový olej před spaním - posílí to řasy a uklidní je.

Cena a recenze na řasy

Tyčinky řas lze zakoupit v každém kosmetickém obchodě, můžete také porovnávat ceny v internetových obchodech a salonech.

V průměru, nejjednodušší a nejlevnější pinzeta bude stát 190 rublů, plast může být nalezeno za sto rublů, a elektrický kalený řas bude stát 300-400 rublů.

Mějte na paměti, že cena kleští na řasy závisí na mnoha faktorech: oblast prodeje, kvalita materiálu, výrobce, typ zařízení.

Stojí za to říkat, že recenze na kroužky jsou poněkud rozporuplné. Nicméně je vše individuální a závisí pouze na kvalitě řas a kvalitě postupu.

Diana, Moskva, toto zařízení nebude vyhovovat všem. Mám například velmi tenké řasy a vylézt v různých směrech, kolik je nehoupalo - je to zbytečné. Pouze u řasenky se ukázalo, že je trochu hýčkat a položit na něco.

Tori, Nizhny Novgorod, neustále používám pinzetu každé ráno, ale nejde o nejlepší variantu pro řasy, ale bez nich už nemohu, bez pinzet, myslím.

Kateřina, Krasnodar, používám je pouze, zkroucení těl nepomůže. Ale musíte být velice opatrní, první polovina řas na pinzetách zůstala, pak byla aplikována.

- používejte přístroj velmi pečlivě;

- nepoužívejte jej příliš často;

- sledovat stav pinzety;

- starat se o cibulky;

- Zkraťte suché, čisté řasy;

- Zvolte kvalitní produkt, strávte nějaký "testovací disk".

Řízka řas od 189 do 2010 ruble: co je lepší?

Pro přesně polovinu života používám kolečka na řasy - téměř 18 let. Vzpomínám si, že jsem viděl, jak spolubydlící (to byl v hostelu v prvním roce uni) produkuje nepochopitelné manipulace s podivným zařízením, evokující vzpomínky na mučící nástroje španělské inkvizice. Ne, určitě jsem věděl, že takové věci existují a někdo je dokonce používá, ale upřímně nechápal proč - PROČ? - tak se posmívejte?

A pak jsem se snažil sám omotat řasy. Tento bod zlomu rozdělil můj život na "před" a "po". Protože to pomohlo obrátit mé tvrdé a díval se dolů na tyčové barevné tělo YSL, které je zřetelně viditelné, do nádherně skládaného rámového očního ventilátoru. Kolem toho času jsem si uvědomil, že výraz "dělat oči" ve skutečnosti znamená "dovedně klapit se zakřivenými, jak se má, oční řasy". A v takové interpretaci je to zatraceně účinná metoda! :)

Od té doby jsem měl v ruce mnoho kleští. A tady máte pocit šoku - jsou VŠÍ jiní! I když se zdá, že rozdíly - nulové celky, nula desetin - to je klamavé. Důkladně jsem studoval sedm:

 • legenda - Shu Uemura;
 • Prof. - MAS;
 • luxusní - Shiseido;
 • Střed - Sephora;
 • rozpočet prof - Singer;
 • Masses - De.Co. ;
 • velmi maso Žádné jméno.

Nejlepší kosmetika 2018 na vás čeká

Přihlaste se k produktu Beauty Insider - a vyhrajte sadu produktů 40+, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší!

Shu uemura

Ira: "Už jsem popsal hlavní rysy těchto kleští: elastická silikonová podložka, hladký běh, vhodný pro mě velikost svorky. Ale vzrušila se, když říkala, že se neliší od MAS a Shiseido. Rozdíl. Ale tento malý rozdíl můžete pochopit jen tehdy, když je celé trio na dosah ruky. "Japonské" podložky jsou ještě trochu měkčí než MAS. Proto by měl být tlak hladký a řízený, jinak existuje šance, že místo řas se dostane místo na řasy. Ale u Shu Uemury nejpohodlnější forma kroužků rukojeti. Jedná se o nenápadné zlomky milimetru, ale když držíte kleště, okamžitě si uvědomíte, že jsou v ruce jiné. Pokud jsou prsty tenké, tato nuance není kritická, pokud je více, zvolte Shu Uemura. "

Ira: "Byl to můj první podmíněně drahý kadeřník řas (v té době to bylo 650 rublů), používám je už mnoho let. Jsou dobré: velmi husté, i tvrdé podložky - záhyby na řasy neohrožují. Ovšem dusí - a ztrácí svou elasticitu - i rychleji než mírnější. Je těžké říci, za jakou přesnost (tři měsíce nebo rok) se to stane - záleží na tom, kdo využívá způsob. K dispozici je náhradní (jako všichni v této sbírce), ale také není věčný. V důsledku toho se kleště stanou nepoužitelnými. Ačkoli jsou jinak prakticky nevyčerpatelné: mnohokrát jsem se propadl a nic. Jednou jsem se zeptal konzultantů v rohu MAC, proč tyto podložky neuvolňovat odděleně - balení po pěti, řekněme? V odpovědi jen pokrčily rameny :). Zjevně je výhodnější, když zakoupím nové kleště pokaždé, ne výměnné podložky. "

Cena: 1900 rub. v rohách a internetovém obchodě MAS.

Shiseido

Ira: "Vyrazil na to - a našel. Je pravda, že ne na první pokus - v některých obchodních řetězcích konzultanti odmítli věřit, že Shiseido má obecně pinzetu :)). Jsou velmi podobné Shu Uemura kromě dvou věcí. První je pera. Podívejte se na fotku - nejsou kulaté, ale jako kapičky. A to není zvlášť výhodné.

Abych vysvětlil druhý rozdíl v detailech, obávám se, že budete muset vyfouknout svůj mozek :) Proto se nepokusím to popsat v duchu "věc A je připojena k části B tak, že...". Stačí říct, že tyto kleště jsou vyrobeny tak, aby umožňovaly zachytit řasy od většiny kořenů. Je to jen pár milimetrů a půl, ale když se snažím dostat co nejblíže k ostatním, mohu to trsat důsledně. A Shiseido můžu zkroutit - nebo spíše dokonce dát řasy vertikálně tak, že se opírají o oční víčko. A pokud se jedná o víčko visící, je to velmi cool možnost: umožňuje nejen, aby vaše řasy krásné, ale otevírá vaše oči. "

Cena: 2010 rub. v "Rive Gauche".

Sephora

Ira: "Polštář je mnohem objemnější a dokonce tvrdší než polštář MAS, takže je dobré kudrlat dlouhé a měkké řasy, pohybující se v několika krocích od kořenů až po špičky. Tvrdohlavý, stejně jako moje, jsou také přístupné, ale je nutné správně tlačit a pokaždé se půl sekundy držet. (Nebojte se, stejně se nevrátí.) Sephora má několik výhod: silikonové vložky na rukojeti, které jemně sedí v ruce, neklouzávají a nevyjíždějí; dvě, nikoli jedna vyměnitelná podložka; a nakonec jsou k dispozici v veselé růžové barvě a # my milujeme krásné. Ale nestaly se mými oblíbenci - měkčí MAC mi dává stejný výsledek rychleji. "

Cena: 1090 rub. na slevy v "Ile de Bote".

Zinger

Ira: "Zingerova výroba, kterou zkoumala Yana Z., byla dlouho vybavena klipsemi na řasy a nehty a nůžky. Nedávno je však značka znovu vydala - a nyní existují ve dvou verzích. Jeden má standardní formu, přesně to samé jako MAS, a Sephora a Shu Uemura (zdůrazňuji - mluvíme o formě, viděl jsem je pouze na fotografii, nedržel jsem je v rukou). Zdá se, že tyto subjekty mají nárok na status know-how.

Mají další ohyby pracovní části - to, co zachycuje řasy. Jsou méně konvexní vzhledem ke svislé rovině obličeje - to znamená, že oči "na roli" mohou být nepohodlné. Ale amplituda klipy, na které jsou položeny řasy, je více než ostatní. Pokud dáte všechny kleště v řadě (škoda, že to nestojí za to, jinak bychom rozhodně udělali takovou fotku :), Zinger se bude zdát jako Everest na pozadí Elbrusu. Nevím, na základě toho, jaká měřítka byla vypočítána, ale je jednou na jedné opakující se čára růstu řas. A se Zingerem poprvé jsem se dozvěděl, že se vám to podaří: nejprve připevněte kleště k vnitřnímu rohu a pak upravte vnější kleště nebo naopak. No, pokud velikost klipu padne, ale pokud je perfektní a jeho tvar je prostě úžasný! Mějte však na paměti: s nízkým obočím, visícím obočím, hlubokými očima, nejspíše skončíte v oční zásuvce, než se dostanete do kořenů vašich řas s tímto Everestem. "

Cena: asi 400 rublů. v obchodním centru "Mega", "London Mall", "Ohta", "Europolis" (Petrohrad).

Ira: "Když jsem porovnal velikost kulatého tvaru obyčejných pera, zdá se, že je to řešení! Ale - obr. Držte tyto kleště v ruce - pátrání. Palce je stále nějak slabá! - upevněný ve vybrání na držadle. Ale když začnete uvolňovat jaro (ano, je to v tomto designu!), Aby se zajistily správné řasy - index se posune dolů a kleště se plazí. Můžete nějak stabilizovat přístroj v ruce, pokud ho zachytite celou pěstí. Ale manipulace je ještě více připomínající mučení - držte ji dolů, nedržte ji, přitiskněte víčko, nehýbejte ho, vytáhněte řasy - vytáhněte ji :). S čistým svědomím, posílám je do koše, i když jsou jinak standardní. Případ, kdy se touha stát se od ostatních se ukázala jako boční. "

Žádné jméno

Ira: "Nejdřív jsem nechtěl tyto kleště převzít do recenze - koupil jsem to před třemi lety v nějakém profesionálním obchodě, který se často nachází ve velkých nákupních centrech v různých koutcích. Stálo to 400-450 rublů, co bylo napsáno na balíčku - nevzpomínám si, že by to mělo být prázdné. Ale oni jsou hlavní outsider a já jsem se rozhodl proč proč. Chcete-li ušetřit čas, peníze a opatrnost proti hloupým pokusům. Takže jsou strašně křehké, klip je kratší než ostatní - pro oči mini formátu. Hlavní věc však spočívá v tom, že podložka je tak měkká, že s minimálním úsilím je přinucena až do konce. Vytahování pár lahodných řas, když je curling malý. V koši - po De.Co. (Překvapuje mě, že jsem ji ještě nevyhodil - očividně čekám na možnost veřejně promluvit :)). Nepřestávejte k neznámým značkám pro kleště, jděte k těm, o kterých někde někde něco slyšelo. "

Závěr: Proč neexistují žádné zkušební vzorky kleští v obchodech? Necháhnte řasy přímo, ale alespoň držte nástroj v ruce, zkontrolujte křehkost, pružnost podložky, zhodnoťte čáru ohybu klipy? To vše jsou důležité parametry, které ovlivňují provoz a výsledek. Existuje opravdu spousta nuancí.

Po testovacím jízdě se Zinger stal pro mě ideální. Často používám MAC nebo Shu Uemura - zvyk, občas jsem si vybral Shiseido (obvykle když je čas na to, aby se rozsypal s řasenkou - to je neskutečné natřít řasy rozptýlené jako ventilátor přímo přes víčka a ne skvrnit to). A mimochodem, správná řasenka je polovina úspěchu v boji za krásný zákrok. Ale je tu ještě více nuance než s kleštěmi :) "

Pravidla pro výběr a použití kuliček na řasy

Štípačky pomáhají dělat i nejkratší řasy výraznější, vzhledem k tomu, co vzhled vypadá otevřeně. Aplikovat je pomáhá zvlnit vlasy, vizuálně je prodloužit. Účinek aplikace trvá celý den.

Pokud porušíte základní doporučení, můžete dosáhnout poškození vlasů. Curlingové řasy, které jsou již natřeny maskarou, mohou vést k jejich křehkosti. Negativní postup ovlivňuje, pokud nedodržujete sílu tlaku. Příliš těsné uzavření kleští může poškodit řasy, hrozí nebezpečí jejich ztráty.

Zdraví chloupků může být ovlivněno stavem samotného zařízení. Časem se hromadí prach, špína, která musí být pravidelně odstraňována. Neexistuje to, čeho se děje, je tu možnost čelit alergii nebo problémům s očima. Je nutné vyčistit kleště a rovněž vyměnit silikonovou vložku.

Důležitou roli hraje zdraví tohoto nástroje. Je-li to zlomené, je lepší získat novou, spíše než se snažit natáčet řasy s již zlomeným mechanismem.

Pokud sledujete stav kleští, nemusíte se obávat nebezpečí pro vlasy. Použití tohoto zařízení je považováno za jednu z nejlepších způsobů, jak jim dát perfektní ohyb.

Jak si vybrat nejlepší kolečko:

 • Elektrické. Tento nástroj funguje díky bateriím nebo napájení z externího zdroje. Při jejich použití dochází k tepelnému působení na řasenky. Při zahřátí se zakřivují, získávají požadovaný tvar. Mohou být buď ve formě klipu nebo ve formě štětce. Výhody: postup je snadný a rychlý, výsledek je dlouhý, bez vrásek. Záporné momenty: Chloupky mohou být poškozeny v důsledku vystavení vysokým teplotám, nebude možné používat bez elektrické energie.
 • Běžný. Zvenčí mohou vypadat jako nůžky, protože mají dvě rukojeti pro snadné použití. Návrh je jednoduchý: kleště se skládají z dvojice kovových nebo plastových desek a pružiny. Jsou také obvykle vybaveny silikonovou vložkou. Mechanicky působí na řasy, to znamená, že se kroužení provádí ručně. Když stisknete rukojeti desky jsou zavřené, což zajistí spolehlivé zachycení chloupků. Výhody: bezpečnost, je snadné je používat, pokud je používáno správně, neublíží vám řasy, můžete si ji vzít s sebou. Nevýhody: krátký účinek, samotný postup trvá dost času.
 • Pro prodloužení jsou k dispozici speciální kleště. Venku jsou velmi podobné běžným, ale liší se v materiálu, z něhož jsou vyrobeny, a ve své konstrukci. Zpravidla jsou takové kleště vyrobené z plastu. Pruhy nástroje: nemusíte se obávat, že by poškodily umělé chloupky; umožnit dosažení trvalého účinku. Mínus - nelze použít pro přírodní řasy.
Elektrické a běžné kroužky na řasy

Dobré nástroje se vyznačují kvalitní silikonovou vložkou, která je poměrně pevná a dobře pevná. Stojí za pozornost pohodlí pera.

Nejlepší výrobci řas:

 • Kevyn Aucoin. Mechanické zařízení vybavené speciální gumovou vložkou. Dosažený výsledek se udržuje po celý den.
 • Zinger Classic. Odolné kovové kleště, které se snadno používají. Někteří mohou být zarmouceni nedostatkem dalších příloh.
 • Mac Full Lash Curler. Další kovové kleště, které pomáhají vytvářet odolný perm, stejně jako vizuálně zvyšují objem chloupků.
 • Shiseido řasu. Zařízení pracující na elektřině. Vhodné pro přírodní i rozšířené řasy. Často se používá v kosmetických salonech.
 • Panasonic. Elektrické zařízení je ideální pro samo-curlingové řasy doma. Je možné regulovat teplotu.
 • TouchBeauty. Velký plus těchto elektrických kleští - snadno se vyrovnávají s curlingem i těch nejkratších vlasů.
 • Sephora. Zařízení této značky je velmi výhodné, abyste si s sebou vzali na výlet.

Jak používat kadeřník:

 • Je-li aplikován make-up, je třeba jej vyprať.
 • Počkejte, dokud nejsou řasy zcela suché.
 • Nejlepších výsledků dosáhnete tím, že je můžete očistit štětcem.
 • Vezměte perm nástroj a několikrát držte chlupy pár milimetrů od kořenů.
 • Během postupu se postupně musí pohybovat od vnitřního rohu oka k vnějšímu okraji.
 • Pro lepší vývoj chloupků by se ty, které vyčnívají ze strany, měly zvlnit samostatně.
 • Potom, co se kleště pohybují o několik milimetrů blíže ke špičkám řas a opět několik kompresí.

Obecná doporučení pro curling řas:

 • Pokud se postup provádí po praní, je nutné, aby vlasy byly zcela suché. Vlhké řasy nejsou ovlivňovány kleštěmi.
 • Nepoužívejte nářadí na již natřené vlasy, jinak by mohlo dojít k jejich poškození. Proto je lepší je nejprve zvlnit a potom aplikovat kosmetiku, aby se do očí dostala expresivita.
 • Používáte-li klasickou mechanickou svorku, můžete zařízení ponořit do horké vody, abyste zvýšili účinnost. Taková manipulace je bude dezinfikovat.
 • Chloupky by měly být upnuty nikoliv na kořenech, ale ustoupily několik milimetrů.
 • Neměly by způsobovat náhlé pohyby, měly by být hladké. Při kadeření se člověk musí přesunout z kořenů na špičky očních řas.
 • Chcete-li kleště trvat déle, doporučujeme pravidelně vyměňovat silikonovou podložku. Také po každém použití nástroje nebude nadbytečné otřít povrch desek antiseptikem.

Přečtěte si více v našem článku o koláčích řas a pravidlech pro jejich použití.

Přečtěte si v tomto článku.

Vliv kuliček řas

Štípačky pomáhají dělat i nejkratší řasy výraznější, vzhledem k tomu, co vzhled vypadá otevřeně. Aplikovat je pomáhá zvlnit vlasy, vizuálně je prodloužit. Účinek aplikace trvá celý den. Měli byste však znát pravidla pro jejich použití, pochopit typy, aby nedošlo k poškození.

Možná újma

Jakýkoli vnější vliv na chloupky nezpůsobuje, že jsou zdravější. Nicméně otázka týkající se nebezpečí curlingových řas dosud neobdržela jednoznačnou odpověď. Vše závisí na tom, jak dívka používá zařízení.

Pokud porušíte základní doporučení týkající se použití kleští, můžete dosáhnout poškození vlasů. Například zkroucené řasy, které jsou již natřeny maskarou, mohou vést k jejich křehkosti. Také postup negativně ovlivňuje vzhled chloupků, pokud nedodržujete sílu tlaku. Nedostatečné utažení kleští může poškodit řasy, hrozí nebezpečí, že se dokonce ztratí.

Také na zdraví chloupků může ovlivnit stav samotného zařízení. Časem se hromadí prach, špína, která musí být pravidelně odstraňována. Pokud se to neděje včas, pak existuje možnost, že se setkáte s alergickými reakcemi nebo problémy s očima. Proto, aby se předešlo nešťastným následkům, je nutné vyčistit kleště a také změnit silikonovou vložku.

Důležitou roli hraje zdraví tohoto nástroje. Je-li to zlomené, je lepší získat novou, spíše než se snažit natáčet řasy s již zlomeným mechanismem.

Pokud sledujete stav kleští, nemusíte se obávat nebezpečí pro vlasy. Kromě toho je použití tohoto zařízení považováno za jednu z nejoblíbenějších možností, která jim dává perfektní ohyb.

A zde více o ricinovém oleji na řasy a obočí.

Jak zvolit nejlepší kolečko pro řasy

Když se rozhodnou koupit nějaký nástroj, který jim dává okouzlující oči, děvčata se ptají, jaký druh dává přednost. Chcete-li pochopit, jak zvolit správnou kolečko pro úpravu řas, musíte zjistit, jak je každá možnost odlišná.

Elektrické

Tento nástroj funguje díky bateriím nebo napájení z externího zdroje. Při jejich použití dochází k tepelnému působení na řasenky. Při zahřátí se zakřivují, získávají požadovaný tvar.

Takové kleště mohou být prezentovány ve formě svorky a ve formě štětce. Elektrické zařízení má následující výhody:

 • kroucení je rychlé a snadné;
 • vytrvalost výsledku;
 • žádné vrásky.

Měli byste také říci o negativních aspektech používání elektrického křiklavého železa:

 • chloupky mohou být poškozeny vystavením vysokým teplotám;
 • nemůže používat bez elektřiny.

Běžný

Nejjednodušší možností je mechanické curlingové žehličky. Zvenčí mohou vypadat jako nůžky, protože mají dvě rukojeti pro snadné použití. Jejich design je jednoduchý: kleště se skládají z dvojice kovových nebo plastových desek a pružiny. Jsou také obvykle vybaveny silikonovou vložkou.

Mechanicky působí na řasy, to znamená, že se kroužení provádí ručně. Když stisknete rukojeti desky jsou zavřené, což zajistí spolehlivé zachycení chloupků. Mezi pozitivními aspekty konvenčních mechanických kleští je třeba poznamenat:

 • bezpečnost, aby nedošlo k poškození očí;
 • je snadné je používat, každá dívka se bude vyrovnávat;
 • při správném používání nebudou poškozeny řasy;
 • můžete si s sebou vzít.

Za zmínku stojí však nevýhody mechanických kleští:

 • krátký efekt;
 • samotný postup trvá dlouhou dobu.

Pro časově rozlišené

Pro majitele dlouhých umělých chloupků jsou také speciální kleště. Venku jsou velmi podobné běžným mechanickým nástrojům, ale liší se v materiálu, z něhož jsou vyrobeny, a ve své konstrukci. Zpravidla jsou takové kleště vyrobené z plastu.

Náplasti nástrojové curling řasy:

 • nemusíte se obávat, že poškozují umělé chloupky;
 • umožnit dosažení trvalého účinku.

Přístroj má pouze jedno mínus - nelze jej použít pro přírodní řasy.

Nejlepší výrobci

Mezi rozmanitost navrhovaných modelů zařízení by si měli vybrat ty, které se již osvědčily mezi zákazníky. Nejlepší kleště na řasy jsou považovány za nástroje takových značek:

 • Kevyn Aucoin. Mechanické zařízení vybavené speciální gumovou vložkou, která chrání řasy před poškozením. Dosažený výsledek se udržuje po celý den.
 • Zinger Classic. Dlouho osvědčené kovové kleště, které jsou velmi jednoduché. Někteří však mohou být rozrušeni nedostatkem dalších příloh. Zpravidla se dlouho nerozbijte.
 • Mac Full Lash Curler. Další kovové kleště, které pomáhají vytvářet odolný perm, stejně jako vizuálně zvyšují objem chloupků.
 • Shiseido řasu. Zařízení pracující na elektřině. Vhodné pro přírodní i rozšířené řasy. Často se používá v kosmetických salonech.
 • Panasonic. Elektrické zařízení je ideální pro samo-curlingové řasy doma. Je možné regulovat teplotu.
 • TouchBeauty. Velkým plusem těchto elektrických kleští je, že se snadno vyrovnávají s curlingem i s nejkratšími vlasy.
 • Sephora. Zařízení této značky je velmi výhodné, abyste si s sebou vzali na výlet.

Jak používat kadeřnictví

Na první pohled se může zdát, že použití tohoto příslušenství vyžaduje vlastní dovednosti. Ale jak používat kolečka řas, každá dívka, která ji získala, snadno pochopí. Je potřeba provádět pouze několik jednoduchých postupů:

 • Je-li aplikován make-up, je třeba jej vyprať.
 • Počkejte, dokud nejsou řasy zcela suché.
 • Nejlepších výsledků dosáhnete tím, že je můžete očistit štětcem.
 • Vezměte perm nástroj a několikrát držte chlupy pár milimetrů od kořenů. Některé dívky, aby to bylo mnohem pohodlnější, mírně zpozdily zvedání.
 • Při provádění postupu byste se měli postupně přesunout z vnitřního rohu oka na vnější.
 • Pro lepší práci s kůží, ty, které vyčnívají ze strany, by měly být zvlněné.
 • Potom, co se kleště pohybují o několik milimetrů blíže ke špičkám řas a opět několik kompresí.

Takový jednoduchý mechanismus pro zvlnění chloupků pomáhá jejich vizuálnímu prodloužení. Pokud po postupech použití řasenky na řasy se stanou ještě výraznější a svěží.

Měli byste také vzít v úvahu obecná doporučení pro curling řas:

 • Pokud se postup provádí po praní, je nutné, aby vlasy byly zcela suché. Vlhké řasy nejsou ovlivňovány kleštěmi.
 • Nepoužívejte nástroj na již natřené vlasy, jinak by mohlo dojít k jejich poškození. Proto je lepší je nejprve zvlnit a potom aplikovat kosmetiku, aby se do očí dostala expresivita.
 • Používáte-li klasickou mechanickou svorku, můžete ji ponořit do horké vody, abyste zvýšili její účinnost. Stejná manipulace s curlingovými řasami umožní jejich dezinfekci.
 • Chloupky by měly být upnuty nikoliv na kořenech, ale ustoupily několik milimetrů. Tím se prodlužuje účinek curlingu.
 • Neměly by způsobovat náhlé pohyby, měly by být hladké. Při kadeření se člověk musí přesunout z kořenů na špičky očních řas.
 • Chcete-li kleště trvat déle, doporučujeme pravidelně vyměňovat silikonovou podložku. Také po každém použití nástroje nebude nadbytečné otřít povrch desek antiseptikem.

A zde víc o tom, co byste měli vědět o permanentním očním make-upu.

Koncovka řas vám umožní vyjádřit vaše oči. Použití přístroje pomůže vizuálně prodloužit a zvednout chloupky, což vytvoří vynikající základ pro další make-up. Na kleště se potěšilo efektivní zkroucení každý den a dlouhou dobu se nezdařilo, měli byste se o ně pečlivě starat. Je také důležité dodržovat techniku ​​perm pro zajištění zdraví vašich řas.

Užitečné video

Viz v tomto videu správné natáčení řas:

Pro Více Informací O Suché Vlasy