logo

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Barvivo pro domácí barvivo na vlasy ve formě pěny od značky Schwarzkopf je již dlouhou dobou novinkou mezi barvami na masovém trhu. Tento výrobek lze dlouhodobě nalézt téměř v jakémkoli kosmetickém oddělení a jeho cena je nižší než cena jeho konkurenčního protějšku od společnosti L'real. Ale tyto konkurenční pěny mají rozdíl v trvanlivosti barvení a pěna od firmy Schwarkopf má výhodu, protože její vzorec obsahuje amoniak, což znamená, že barvivo má vysokou odolnost.

Přítomnost amoniaku v nátěru dnes způsobuje spoustu kontroverzí a je již možné s jistotou říci, že tzv. "Neamiakální" barviva způsobují poškození vlasů ne méně než produkty s amoniakem. Další informace o hodnotě amoniaku v barvivech na vlasy naleznete v našem barvivech Wella bez amoniaku.

Výrobky pro vlasy s vlastním barvivem ve formě pěny nalezly mnoho fanoušků a tento formát zřejmě dlouho zůstane na kosmetickém trhu. To je to, co se dnes děje s lakem PERFECT MOUSSE, je nadále v poptávce a výrobce v průběhu palety mění barvy, odstraňuje nepopiratelné, málo prodávané barvy a přidává módní topické barvy.

Poslední aktualizace palety pěny Schwarzopf představuje kolekce dvou odstínů "karamelu" pro brunety - číslo 757 "zázvorové zákusky" a číslo 850 "krémové sušenky". Při barvení poskytují oba odstíny mírné vyjasnění původní základny o 1,5-2 tóny.

Pokud jde o zbytek palety PERFECT MOUSSE, obsahuje jeden super jasný produkt (číslo 1200), 4 možnosti pro blondýnky (čísla 900, 910, 940, 950 a 1000), ostatní odstíny jsou pro vlasy od světle hnědé původní barvy až po tmavé kaštany. Ve sbírce odstínů dnes nejsou žádné barvy, které jsou daleko od přirozené barvy vlasů, která byla oblíbená předtím, například vínová nebo červená. Červená je nyní zastoupena v odstínu číslo 388 v barvě kaštanu-červené.

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta odstínů:

Barva pěna Schwarzkopf 850, barva "Cream biscuit"

Malovaná pěna Schwarzkopf 800, barva "Medium blond"

Barva pěna Schwarzkopf 757, barva "Perník"

Barva pěna Schwarzkopf 750, barva "Mandle"

Malovaná pěna Schwarzkopf 700, barva "Dark Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 668, barva "Hazelnut"

Malovaná pěna Schwarzkopf 616, barva "Ice cappuccino"

Malovaná pěna Schwarzkopf 600, barva "Lehký kaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 536, barva "Frosty Mocha"

Malovaná pěna Schwarzkopf 500, barva "střední kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 400, barva "Cold Espresso"

Malovaná pěna Schwarzkopf 465, barva "Chocolate gaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 388, barva "Červená a kaštanová"

Malovaná pěna Schwarzkopf 365, barva "Dark Chocolate"

Malovaná pěna Schwarzkopf 300, barva "černý kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 200, barva "černá"

Malovaná pěna Schwarzkopf 1200, barva "Ultra Blond"

Barva pěna Schwarzkopf 1000, barva "Pearl blond"

Malovaná pěna Schwarzkopf 950, barva "Golden blond"

Barva pěna Schwarzkopf 940, barva "Sand Blonde"

Malovaná pěna Schwarzkopf 910, barva "Ash Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 900, barva "Sunny Blond"

Dokonalá pěna

DÁVA INTENZIVNÍ VLASY, GLOSSY GLOSS

100% odolnost, 0% amoniak a 30% více lesku *

Chcete barvit vlasy bez dalšího úsilí?

Zkuste nejjednodušší cestu! Vyberte jeden z odstínů Perfect Mousse a vychutnejte si jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci díky bohaté struktuře pěny.

Perfect Mousse vám umožní dosáhnout úžasného výsledku barvení a 30% intenzivnějšího a trvalejšího lesku. *

S Perfect Mousse je dosažení dokonalé barvy neuvěřitelně snadné!

Nejlepší barvivo na vlasy

Luxusní lesk, příjemné pocity při barvení, kráse a zdraví vlasů, přirozené, bohaté odstíny - to vše je Schwarzkopf Perfect Mousse. Paleta barev je prezentována ve dvaceti barvách, mezi kterými jsou gaštan, blond, černá a tři typy čisticích prostředků s různou intenzitou, což umožňuje výrazně významnou aplikaci (až tři barvy) pro změnu původní barvy.

Díky sójovým bílkovinám a orchidejovému extraktu, který je obohacen barvou, kudrlinky zachovávají stejnou měkkost a získávají nebývalou brilantu a zdravou záři. Jen kouzelný účinek na vlasy má péči o balzám.

Nepochybné výhody Schwarzkopf Perfect Mousse jsou jeho příjemná vůně, pohodlné vybavení a hospodárnost. A barva a balzám jsou víc než dost pro barvení jakýchkoli, dokonce i těch nejluxusnějších vlasů. Kromě toho se Perfect Mousse v případě náhodného kontaktu snadno odmyje pokožkou. Jediná věc, která trochu komplikuje aplikaci malby, je, že pěna rychle vysuší a lepí dohromady prameny.

Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje amoniak, barva neobjektuje vlasy velmi dlouho a postupně se vymyje. Na jedné straně to lze připsat nedostatkům, a na druhé straně nejsou regrown kořeny viditelné. Ale navzdory malým nevýhodám značky Schwarzkopf Perfect Mousse je jeho zpětná vazba z velké části velmi pozitivní.

Schwarzkopf Perfect Mousse pěnová barva profesionální barevná paleta

V moderním světě je pro dívku poměrně snadné zůstat mladé, světlé a hezké. Již mnoho z nich nechodí do salonu, ale snaží se malovat doma, zejména proto, že s moderními prostředky je to velmi jednoduché a výsledek je stejný jako u profesionálních salonů. Tento efekt se však dosahuje pouze u osvědčených značek. Například, barva pěna, Schwarzkopf dokonalá pěna.

Cnosti

Tato pěna se snadno aplikuje. Ve speciální nádobě je nutné smíchat vývojáře a barviva. S pomocí čerpadla se směs změní na pěnu. Nasaďte si rukavice a rozdělte hmotu po celé délce. Vydržte správný čas a umyjte teplou vodou. Poté použijeme kondicionér s výtažkem orchidejí a bílkovin, který posiluje kudrlinky a zjemní je.

Používáte-li tuto barvu, vaše vlasy se nezmění do slámy, nezanechávají šedé vlasy, na rozdíl od cenově výhodných značek. Na tlustých a dlouhých vláknech stačí jedno balení. Barva bez amoniaku je stabilnější, příležitostně způsobuje alergie. Když hit na těle nezanechává stopy.

Viděli jste, jak lesklé a poslušné kadeřily hollywoodské hvězdy na červeném koberci? Ale stylisté často používají produkty Schwarzkopf. Takže pokud chcete stejný efekt, zkuste Perfect Mousse (paleta barev je zobrazena níže).

Nevýhody

 1. Při používání postupujte podle pokynů.
 2. Láhev, ve které je barva, nemůže být otřesena.
 3. Barva může být tmavší než na obalu.

Vhodný pro všechny typy vlasů, protože prostředek neobsahuje amoniak.

Existují čtyři typy dívek - léto, podzim, zima a jaro. A v paletě Schwarzkopf Professional najdete tón pro jakýkoli typ.

Jak vybrat stín?

 1. Barva typu Letní. Dívky s typem letní barvy jsou nejoblíbenější v Rusku. Jejich pleť je světlá s odstínem růžové nebo olivové. Nemusíte být namalovány v tmavé barvě a vytvářet silný kontrast mezi účesem a slušnou kůží. Musíte zvolit barvu: Frosty mocha. Tmavá blondýna. Mandle Středně hnědá a střední blond.
 2. Typ podzimní barvy. Kůže podzimních dívčích je vždy teplých a měkkých tónů, často s pihami nebo světle hnědým efektem. Podzimní typy barvy jsou lískové, červenavé, hnědé a zlaté, měděné, tmavé odstíny kaštanu.
 3. Zimní typ barvy. Barva kůže těchto dívek je studená, s modrým odstínem a průhlednou strukturou. Tóny: černý, černý rybíz, černý kaštan, mrazivý mocha a studený espreso.
 4. Typ jarní barvy ve srovnání se zimou je velmi šťavnatý, teplý a příjemný. Jsou to pšeničné odstíny. Například mandle, lískové ořechy, kaštan, světle hnědé.

Schwarzkopf nabízí také několik typů čističů: měkký, střední a intenzivní. Měkký, potřebný k trochu osvětlení před barvením. Médium poskytuje hlubší objasnění, přičemž takový čisticí prostředek může být namalován od tmy ke světle. A intenzivní, on je nejsilnější.

Paleta barev

Vývojáři věnovali největší pozornost gaštanovým odstínům. Ale jsou tu také studené a karamelové a čokoládové odstíny. Takže každá dívka si může vybrat svůj oblíbený tón.

Všechny 20 odstínů barevné palety Schwarzkopf Perfect Mousse jsou uvedeny na následující fotografii:

Co je součástí balení?

 • 35 ml viditelné emulze.
 • Barva gelu 35 ml.
 • Rehabilitační kondicionér 22 ml.
 • Pěnové čerpadlo.
 • Pokyny.
 • Rukavice.

Průměrná cena společnosti Schwarzkopf činí 320 až 370 rublů.

Recenze

Svetlana, 37 let, Barnaul

Yana, 24 let Chelyabinsk

Tato barva velmi miluju, jsem potěšen, používám barvu střední blond, která mě rozjasňuje.

 1. Je to dostačující na to, aby bylo možné aplikovat barvu.
 2. Mám dlouhé vlasy a já jsem měl jeden balíček.
 3. Během prvních dvou týdnů nebyly vymyty.
 4. Díky balzám se krmí a hydratuje.

Pouze jedno mínus je cena. Ale výsledek stojí za to.

Agatha, 19 let, Voskresensk

Katya, 21 let, Arzamas

Diana, 43 let, Magnitogorsk

Barva Schwarzkopf Perfect Mousse

Foto: vzhled balíčku.

Často doplňte? Pak určitě budete muset vyzkoušet odolný neamoniaktický nátěr od společnosti Schwarzkopf Henkel. Má pěnovou strukturu, takže je snadné aplikovat na vlasy a malovat přes šedé vlasy. Krásná barva trvá dlouhou dobu. Po obarvení vypadají kudrlinky zdravé a krásně lesknou.

Proces barvení

Zbarvte vlasy s Schwarzkopf Henkel je okamžitě. Především je třeba připravit směs. Poté si položte rukavice, naneste směs na ruce a rozdělte ji na kudrlinky. Díky pěnovité struktuře je barva aplikována a distribuována přes vlasy jako pravidelný šampon. Poté je namočte na vlasy ve správný čas a opláchněte teplou vodou. Poté hýčkat vlasy kondicionér v kompozici, který je výživné prvky, bílkoviny, stejně jako extrakt orchideje. Jakmile jsou vlasy suché, uvidíte jednotnou a hlubokou barvu.

Sada obsahuje:

 • 1 lahvička aplikátoru s objemem 35 ml s vyvinutou emulzí.
 • 1 tubu s objemem 35 ml barvicího gelu.
 • Kondicionér s objemem 22 ml.
 • Pěnové čerpadlo.
 • Rukavice.
 • Pokyny.

Doporučení malování

Jak vybrat stín. Chcete-li získat přirozené barvy, musíte zvolit barvivo, které se liší od přirozené barvy vlasů o 1 nebo 2 tóny. Pokud se nemůžete rozhodnout, je lepší upřednostnit jasnější tón. Obecně byste se měli řídit rozsahem přirozených odstínů, které jsou k dispozici na obalu.

Před použitím. Připravte si čisticí ubrousky, které vyčistíte stopami barvy na uších a na obličej. Připravte si hodinky, na kterých zaznamenáte čas, kdy je barva vystavena vlasům. Noste něco starého a zbytečného, ​​nebo zakryjte rameny ručníkem, abyste nezničili oblečení. Vezměte si všechny šperky. Naneste barvu na suché kadeře. Aby nedošlo k vážnému znečištění obličeje, rozetřete je smetanou.

V procesu barvení. Nezdržujte barvivo na vlasu po dobu delší než nebo delší než je doba určená výrobcem. Pozorujte čas potřebný pouze po aplikaci směsi na celou hlavu.

Po obarvení. Opláchněte si barvu vlasů tím, že nakláníte hlavu přes umyvadlo nebo vanu. Varené barvy nelze uložit. Také nemíchejte různé odstíny.

Foto: sada barev.

Paleta Schwarzkopf Perfect Mousse

Barva Perfect Mousse je k dispozici ve 20 odstínech:

 • 950 Zlatá blondýna
 • 800 Střední blond
 • 750 Mandle
 • 700 Dark Blonde
 • 668 Lískové ořechy
 • 665 zlatý kaštan
 • 600 Lehký kaštan
 • 586 mahagon
 • 500 střední kaštan
 • 465 Čokoládový kaštan
 • 419 Černý rybíz
 • 388 Kaštanová červená
 • 300 černý kaštan
 • 200 černá

Studené kaštanové odstíny:

 • 400 - Cold Espresso
 • 536 - Frosty Mocha
 • 616 - Ledový cappuccino
 • 1000 - měkké brilianty
 • 1100 - Medium Clarifier
 • 1200 - Intenzivní zesvětlovač

Foto: paleta barev této značky.

Fotografie před a po zbarvení

Napsal Sanrisa, dívka si vybrala stín 500 - Střední gaštan:

Autor Fistashka 007, dívka si vybrala číslo 400 - Cold espresso:

Autor Ting, dívka se rozhodla barvit vlasy stínem 500 - Průměrný kaštan, foto před a po:

Schwarzkopf Perfect Mousse Paint Recenze

Natalia:
Používám pěny ze školy. Poskytují vlasům lesk a barvu více nasytí. Až do nedávné doby jsem koupil pěnu Pallete Color Mouse. A pak přišla doba barvení. Běžel jsem kolem mnoha obchodů, ale nenalezl to, co jsem hledal. Prodejníčka doporučila pěnu Schwarzkopf Perfect Mousse. V domě jsem všechno smíchala, vložila to na vlasy. Barva netekla, nezakrývala kůži a nezmrzla. Barva kadeří se ukázala jako na obrázku a vlasy se staly lesklé a měkké.

Recenze Julie:
Nemám ještě šedé vlasy, ale vzhledem k expozici slunce je barva kadeří odlišná: někde lehčí, někde tmavší. Z tohoto důvodu používám pěnou Schwarzkopf Perfect. Vybírám stín pod přírodním. Výsledek je vždy nádherný. Radím vám vyzkoušet.

Margotova zpětná vazba:
Nikdy namaloval. Ale chtěla jsem, aby byly vlasy živější a jasnější. Za to jsem koupil barvu Schwarzkopf Perfect Mousse 1000 odstín Pearl Blond. V krabici jsem našel barvu, rukavice, emulzi, instrukce, čerpadlo a klimatizaci. Samotná barva byla použita, protože je velmi snadné. Nasáklé na vlasy po dobu 20 minut a odmyté. Poté vložte balzám. Dívky, je tak úžasný! Poté, co se mu vlasy staly měkkými a dobře česanými. Barva se ukázala tak, jak jsem chtěl. Tuto barvu používám s potěšením.

Elena's recenze:
Moje volba spadla na tmavé kaštanové barvy. Můj nejlepší přítel mi pomohl s barvením. Udělali jsme vše podle pokynů. Výsledkem je, že vlasy získaly bohatý odstín bez zrzky, změkčily se a leskly. Výsledek je super!

Barva Schwarzkopf Perfect Mousse - barevná paleta, recenze (Schwarzkopf Perfect Mousse)

Posted by: admin v péči o vlasy 04/13/2018 0 577 zhlédnutí

Foto: vzhled balíčku.

Schwarzkopf Henkel vám nabízí odolnou barvu bez amoniaku. Po barvení vlasů doufáme, že získáme intenzivní barvu, barvu na šedých vlasech, lesk a samozřejmě nadšené názory ostatních. Schwarzkopf odborníci Společnost Henkel vyvinula produkt, který nemá žádné analogy - je to odolná barva pěny bez amoniaku.

Díky pěnové struktuře se snadno aplikuje na vlasy (jako šampon při mytí hlavy). Jak již bylo uvedeno, barva neobsahuje amoniak, takže nepoškozuje vlasy. Navíc intenzivní barva vlasů trvá dlouhou dobu. Barva Schwarzkopf Perfect Mousse dokonale nabarví šedé vlasy a dodává vlasům zdravý lesk.

Aplikujte barvu na vlasy je velmi snadné. Připravte směs, noste rukavice, naneste pěnu do rukou a rozdělte ji na vlasy. Pěnivá struktura vám dává příležitost rovnoměrně rozložit složení na vlasy. Po určité době se lak snadno odmyje teplou vodou. Poté je třeba vlasy aplikovat kondicionér, který obsahuje sójové bílkoviny a orchidejový extrakt, výživné vlasy. Po barvení mají vaše vlasy trvalou hlubokou barvu.

Souprava obsahuje:

 • 1 lahvička s 35 ml vyvíjecí emulzí,
 • 1 zkumavka s gelovým zbarvením 35 ml,
 • 1 tuba s kondicionujícím kondicionerem 22 ml,
 • pěnové čerpadlo
 • návod k použití
 • 1 pár plastových rukavic.

Jak zvolit odstín:

 • Chcete-li, aby vaše vlasy měly přirozený odstín, musíte zvolit odstín, který se liší od vašeho, o ne více než 2 tóny.
 • Pokud nevíte, který odstín si vyberete, doporučujeme vám lehčí.
 • Při výběru barvy se řídí rozsahem přirozených odstínů, které jsou uvedeny na obalu.
 • Před začátkem barvení byste měli připravit čisticí ubrousky. Jsou potřebné, abyste odstranili stopy barvy na obličeji nebo na uších. Nezapomeňte na hodinky, na kterých zjistíte čas expozice barviva vlasům.
 • Nasaďte staré tričko nebo zakryjte ramena starým ručníkem během barvení.
 • Naneste barvu na suché vlasy.
 • Odstraňte šperky z krku a uší před barvením.
 • Aplikujte vazelínu na obličej podél obrysu růstu vlasů. V tomto případě můžete snadno odstranit barvu z obličeje.

Během aplikace:

 • Ujistěte se, že dodržujete dobu expozice barviva vlasům. Zaznamenejte čas, který má začít po úplném nanesení barvicí směsi na vlasy.
 • Po uplynutí poloviny času expozice masírujte znovu vlasy.
 • Odstraňte pokožku z kůže čisticími látkami nebo bavlněnou vložkou navlhčenou v tonikách.
 • Chcete-li zabránit tomu, aby se nátěrová barva dostala na kůži nebo do očí, omývejte lak s hlavou nakloněnou nad vanou nebo umyvadlem.
 • Nepoužívejte znovu zbývající barvu a nemíchejte různé odstíny.

Foto: sada barev.

Barva Perfect Mousse je k dispozici ve 20 odstínech:

 • 950 Zlatá blondýna
 • 800 Střední blond
 • 750 Mandle
 • 700 Dark Blonde
 • 668 Lískové ořechy
 • 665 zlatý kaštan
 • 600 Lehký kaštan
 • 586 mahagon
 • 500 střední kaštan
 • 465 Čokoládový kaštan
 • 419 Černý rybíz
 • 388 Kaštanová červená
 • 300 černý kaštan
 • 200 černá

Studené kaštanové odstíny:

 • 400 - Cold Espresso
 • 536 - Frosty Mocha
 • 616 - Ledový cappuccino
 • 1000 - měkké brilianty
 • 1100 - Medium Clarifier
 • 1200 - Intenzivní zesvětlovač

Foto: paleta barev této značky.

Napsal Sanrisa, dívka si vybrala stín 500 - Střední gaštan:

Autor Fistashka 007, dívka si vybrala číslo 400 - Cold espresso:

Autor Ting, dívka se rozhodla barvit vlasy stínem 500 - Průměrný kaštan, foto před a po:

Začala používat pěny po dlouhou dobu. Nejprve jsem koupil myš Pallete Color (opravdu se mi to líbilo), a pak jsem ji nemohl najít a rozhodl se zkusit jinou pěnu. Koupil Schwarzkopf Perfect Mousse. Sada obsahuje rukavice, praktický dávkovač a láhev. Mix vše je jednoduché: obsah lahve se nalévá do dávkovače. To vše se několikrát změní a vše je připraveno. Je velmi snadné aplikovat na vlasy. Během barvení není nepříjemný zápach, barva neteče. Ale buďte opatrní, pokud si obarvíte kůži, zbavit se barvy je velmi obtížné. Po barvení jsem dostal stejnou barvu jako na obalu. Barva nespaluje kůži. A po nanesení balzám se vlasy stávají měkkými a lesklými.

Jsem malován pouze proto, abych vlasy vrátil (zejména po létě). Dlouho si myslela, co koupit, aby nedošlo ke zkažení vlasů a získání přirozené přirozené barvy vlasů. Četla jsem hodně recenzí o barvě Schwarzkopf Perfect Mousse a vybrala jsem tmavý blond odstín. Vše jsem smíchala a začala se aplikovat na vlasy. Byl jsem velmi znepokojen tím, že není dost barvy (mám husté vlasy uprostřed mého zádechu), ale všechno fungovalo. Po barvení jsem získala přirozené barvy vlasů. Vlasy se změkčily a leskly. Budou to dále používat. Doporučuji zkusit.

Rozhodla jsem se vyzkoušet barvu Schwarzkopf Perfect Mousse, vybrala si odstín 1000 Pearl blond. Sada obsahuje: rukavice, návod, barvu, emulzi, klimatizaci a čerpadlo. Obecně platí standardní nastavení. Barva není při barvení smradlavá, ale má příjemnou vůni. Položte to na nepražené suché vlasy jako pravidelný šampon. Velmi jsem se bála, že není dost barvy, protože jeho množství v láhvi bylo zcela neviditelné. Dejte směs na vlasy po dobu 20 minut. Nasáklé na vlasy po dobu 20 minut a začaly se omývat. Dlouho promazáno. Pak nanila balzám. Po barvení jsem dostal monotónní barvu vlasů po celé délce, stejně jako já. Mám opravdu rád barvu. Použiji více.

Chtěla jsem si barvit vlasy. Zvolte tmavý odstín gaštanu. Zavolal jsem kamarádovi o pomoc. Litte barvu, rychle položte na vlasy. Chvěl se na vlasy 30 minut a utíkal, aby se umyl. Aplikuje balzám, umyje vlasy, vysuší. Barva se ukázala jako nasycená a hlavně bez červenavého odstínu jsou vlasy měkké a zdravé. Jsem velmi spokojen s výsledkem.

Stejně jako nejlepší - Schwarzkopf Perfect Mousse

Většina žen má tendenci se měnit. Chci uspořádat nábytek, úplně aktualizovat šatník. Nebo alespoň změňte barvu vlasů. Zde je nutné tuto odpovědnost zodpovědět. Ve snaze vybrat si krásný odstín, nezapomeňte, že ne všechny produkty pro barvení vlasů jsou neškodné. Proto je nejlepší barvou, kterou si můžete zvolit ve specializovaných prodejnách, kde prodávají výrobci výrobků, kteří své výrobky nabízejí na trhu kosmetických přípravků již více než deset let. Dále se ujistěte, že kompozice neobsahuje škodlivé součásti. Tyto dva parametry odpovídají pěnové barvě Schwarzkopf.

Vlastnosti laku

Výrobky společnosti Schwarzkopf jsou sdruženy znalými lidmi dobré kvality. Včetně této pěnové barvy. Zaslouží si první místo v hodnocení nejen mezi spotřebiteli. Profesionálové v kadeřnických salónech a elitních kosmetických salonech si to velmi váží. Co očekáváme a doufáme, že získáme barvivo na vlasy. Silný, intenzita barvy, vizuální odstranění šedivých vlasů. Takový nástroj existuje. Schwarzkopf Společnost Henkel vyvinula unikátní výrobek téměř bezkonkurenční - barvu pěny, která se netvoří amoniakem. Nejen bez důvodu, tyto fondy zahrnují hodnocení nejlepších profesionálních barviv na vlasy.

Co je v balíčku

Výrobky této značky jsou nejen kvalitní, ale i ergonomické. V roce 1991 získali designéři společnosti Schwarzkopf ocenění "Pro inovace v oblasti vývoje obalů výrobků".

Krabice "Schwarzkopf perfect mousse" je vybavena:

 1. Podrobné pokyny pro barvení vlasů.
 2. Jednorázové rukavice.
 3. Barvivo.
 4. Vývojář bez amoniaku.
 5. Píst.
 6. Balzám na vlasy po barvení.

Složení

Mousse neobsahuje amoniak, takže barva netrvá tak dlouho, jak bychom rádi. Ale vlasy zůstávají zdravé a nepoškozené. Výživný balzám, který obsahuje přírodní složky (extrakt z orchideje a sójové bílkoviny) po barvení fixuje účinek pěny a dodává lesk.

Dalšími dvěma výhodami perfektní pěny Schwarzkopf je spíše příjemná a jemná vůně, stejně jako její ekonomika. Balení je dostatečné pro barvení vlasů střední délky.

Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje amoniak, může být používán častěji než podobné výrobky.

Výrobce

Na konci 19. století, tedy v roce 1898, chemik Hans Schwarzkopf (Hans Schwarzkopf) začal prodávat parfémy v lékárně. Věci se děly dobře, ale 24letý muž chtěl něco nového. Náhodou zjistil, že v Anglii byly prodány pytle suchého prášku na mytí hlavy. Samozřejmě, ačkoli to bylo v té době poněkud drahé potěšení, ženy začaly přejít přesně na tento způsob. Koneckonců, poté, co mýdlo na vlasu zůstalo plak, a po použití suchého prášku byly vlasy velmi dobře omyty.

Schwarzkopf byl dobrý chemik, a proto rychle přišel se suchým šamponem. V roce 1903 patentoval svůj vynález. Černá hlava na balení se stala symbolem šamponů (v německém jazyce od Schwarzkopf - "černá hlava"). Od té doby začala historie značky, která je více než sto let.

Schwarzkopf v osmdesátých letech minulého století odmítl vyrábět aerosoly, které zahrnovaly prostředky ovlivňující integritu ozonové vrstvy Země.

V roce 1995 společnost Schwarzkopf převzala společnost Henkel. V této době produkce "Schwarzkopf Henkel "má sídlo v Hamburku (Německo). Produkty zahrnují řadu produktů pro péči o vlasy, pokožku obličeje, ústa, styling vlasů a barvení.

Řady

Výrobci rozšířili svůj sortiment. Na regálech obchodů se objevil pěnový čistič (1000, 1100, 1200).

Barviva na vlasy jsou:

 • profesionální. Obvykle se používá v salonech. Například produkty Schwarzkopf ze série Schwarzkopf Professional IGORA. O profesionální kosmetice na vlasy si přečtěte zde.
 • běžné. Můžete si barvit vlasy doma. Mezi ně patří Schwarzkopf Perfect Mousse.

Tato barva je vhodná pro ty, kteří milují přírodní barvy a odstíny. Vyberte si svou oblíbenou barvu z velmi širokého sortimentu. Nejoblíbenější odstíny hnědé. Vlasy po malování mají nádherný lesk. Stávají se hladké a hedvábné. Stíny jsou prezentovány ve třech směrech: černá, blond a světlá. Zjistěte, co je krém na barvení vlasů odlišný od jiných produktů.

Paleta

Barevná paleta barviva vlasů je docela různorodá. Z černé, kaštanové a blond. Zaměřuje se na všechny typy vlasů a věku.

Producent věnuje více pozornosti odstínům z gaštanu (od černého kaštanu po zlatý).

 • Černá (200)
 • Černý kaštan (300)
 • Červený kaštan (388)
 • Černý rybíz (419)
 • Čokoládové kaštany (465)
 • Střední kaštan (500)
 • Redwood (586)
 • Lehký kaštan (600)
 • Golden kaštan (665)
 • Lískové ořechy (668)
 • Světle hnědá (700)
 • Mandle (750)
 • Střední blond (800)
 • Zlatá blondýnka (950)

Studené kaštanové barvy zaujímají zvláštní místo: mrazivý mocha (536) a ledový cappuccino (616).

Pro osvětlení vlasů společnost také nabízí pěnu: měkkou (1000), střední (1100), intenzivní (1200).

Konečný odstín bude stále záviset na přirozené barvě.

Barvení doma

Schwarzkopf dokonalá pěna je vhodná pro barvení vlasů nejen v kadeřnictví, ale také doma. Je velmi snadné a poměrně rovnoměrně spadne, nekvapká na oblečení a nezanechává šmouhy. Aplikuje se téměř jako stylingová pěna. Chcete-li získat požadovaný účinek, musíte nejprve přečíst pokyny a vyzkoušet alergickou reakci. I když v kompozici není amoniak, barva pěna je chemická látka. Pak začněte barvit v následujícím pořadí:

 • smíchejte přísady. Barva maziva otočte pomocí pístu. Baňku opakujte několikrát. Shake není aktivně zapotřebí;
 • pokořte si vlasy;
 • potřísněte pokožku v kontaktu s pokožkou hlavy s vazelínou;
 • nosit rukavice;
 • začnou barvit z přední části hlavy z kořenů vlasů, postupně se pohybují směrem ke svým koncům;
 • dělat všechno úhledně, pomalu;
 • udržujte barvu včas podle pokynů;
 • důkladně opláchněte vlasy;
 • naneste balzám.

Je nutné přísně dodržovat pokyny a správně připojit součásti.

Tipy pro výběr barev

Malovaná pěna je docela snadná. Zároveň se však při používání používají určité nuance:

 1. V obchodě pečlivě prostudujte paletu. S přihlédnutím k barvě vlasů si vyberte nejvhodnější odstín. Zjistěte se zde o paletě barev Paleta vlasů.
 2. Pokud jsou vlasy tmavé, nebudete moci drasticky změnit barvu na světlé odstíny. Zpracovadlo můžete předpracovat ze stejné série.
 3. Abyste získali odstín přirozené barvy, musíte použít Schwarzkopf Perfect Mousse ve více než dvou barvách odlišných od vašeho.
 4. Nemůže vybrat, zastavte se na ten, který je lehčí.
 5. Na zadní straně balíku je paleta. Z toho by si měl vybrat.

To se týká odstínů. Ženy se však liší také v barvách:

 • žena jaro Honey skin tone. Ideální barva vlasů: hnědá, tmavě červená, zlatá blond;
 • žena-podzim. Peachová kůže. Odstíny kaštanové barvy;
 • žena léto. Olivová kůže. Možná slonoviny. Honey a zlaté odstíny, stejně jako barva čokolády, jsou vhodné pro tento typ barvy;
 • žena zima Lehká kůže. Doporučujeme se zabývat se odstíny stříbrné, blond nebo tmavě černé.

Chcete-li drasticky změnit barvu, zesvětlete vlasy a nejprve aplikujte pěnové pěny.

Péče o barvené vlasy

Bez ohledu na to, jak vysoce kvalitní je barvivo, ale pravidelnost barvení asi jednou za šest týdnů může vést k křehkým vlasům a suchu. Pravidelně se staráte o barvené vlasy, můžete si udržet zdravý vzhled a krásu:

 1. Pro neutralizaci alkálií, která zůstává po barvení, je nutné ošetřit vlasy balzámovým opláchnutím. Zjistěte, co způsobuje, že vlasový kondicionér se liší od tohoto článku.
 2. Hlava by se neměla čistit častěji než jednou za 2-3 dny. Lepší teplá voda, ne horká.
 3. Pro hlubokou péči o vlasy je žádoucí použít masky. Ve specializovaných prodejnách je pro každou chuť a peněženku široká škála.
 4. Dobře osvědčené masky z přírodních produktů. Tady je jeden z nich. Směs olivového oleje, medu, citronové šťávy a brandy (vše v lžíci), přidejte jeden žít. Aplikujte směs na vlasy, nasaďte plastovou čepičku, zabalte a chodte nejméně hodinu. Opláchněte. Učte se také o dalších zvlhčujících maskách na vlasy v tomto materiálu.
 5. Je třeba, aby si vlasy šplhaly se speciálním hřebenem s řídkými širokými zuby.

Je lepší používat styly, žehličky.

Video

Závěry

Každá žena chce být krásná v každém věku. Vlasy jsou ornamentem. Zvláště pokud jsou zdravé, lesklé a barva zdůrazňuje individualitu jejich majitele. Na kosmetickém trhu existuje mnoho různých barviv na vlasy. Ale před nákupem se ujistěte, že výrobce je spolehlivý. Pěna na barvení vlasů Schwarzkopf fungovala dobře i mezi profesionály. Bez amoniaku a jeho paleta má asi dvacet odstínů. Balzám pro oplachování obsahuje přírodní ingredience. Po barvení jsou vlasy lesklé, hedvábné.

To je jen pro získání požadované barvy, musíte přísně dodržovat připojené pokyny.

Dye schwarzkopf pěna perfektní pěna pro vlasy: paleta

Mnoho žen preferuje ne-amoniakální produkty při barvení vlasů. Tyto výrobky nezpůsobují vážné poškození vlasů. Barevné prvky lehce obalují prameny. Amoniak agresivně "masí" přirozenou barvu vlasů, což je činí nehybnými a tenkými. Spolehlivým produktem je barva pěny pro vlasy Schwarzkopf perfektní pěna. Neublíží vlasům zevnitř, ale také maluje přes šedé vlasy.

Malý popis

Dokonalá pěna Schwarzkopf má tu výhodu, že je snadno použitelná. Mnoho žen si může užívat tento výrobek doma. Nemůžete se bát malované oblasti obličeje a rukou. Je nutné, aby byly ingredience smíchány podle potřeby, ale to pomůže učinit instrukce.

Perfektní pěna na vlasy Schwarzkopf obsahuje pěnové ochranné rukavice, kontejner s barvivem a vývojář. K dispozici je také píst a balzám pro oplachování. Píst pomáhá vytvářet barvu pěny a výživný balzám obsahuje užitečné oleje a extrakty. Díky nim se kudrlinky stávají zdravými a lesklými.

Vyvíječ a barviva jsou jemně smíchány v nádobách. Pak by měla nosit píst a dobře promíchat. Ukázalo se, pěna, která je vhodná na vlasy.

Odstíny

Barva vlasů Schwarzkopf Perfektní pěna je známá pro své odstíny. Její paleta je velmi rozsáhlá, takže každá dívka si zvolí požadovanou barvu. Můžete si zvolit oba bohaté tmavé a světlé odstíny. Paleta má širokou paletu kaštanových, blond, černých barev.

Rozsáhlá paleta schwarzkopf je někdy obtížná. V tomto případě je lepší kontaktovat stylistu, který pomůže určit barvu. Chcete-li vypadat přirozeněji, měli byste zvolit tón, který se liší od původního tónu o více než 2 barvy. Pokud jsou potíže, je lepší vybrat lehčí odstín.

Je snadné používat barvu:

 • Před zahájením procedury stojí za přípravu čistících vlhkých ubrousků, stejně jako krém na obličej, který chrání před stopami barvy;
 • je lepší nosit staré oblečení nebo pokrýt ramena a záda ručníkem;
 • šperky by měly být odstraněny;
 • barva se aplikuje pouze na suché prameny.

Během postupu je třeba:

 • sledovat čas. Další nápověda k pochopení pokynů, ale je absolutně nedoporučuje udržovat kompozici inkoustu na hlavě příliš dlouho. To nepomůže, aby barva vypadala víc, ale negativně ovlivní strukturu vlasů;
 • po aplikaci nátěru lehce masíruje celou masu vlasů;
 • Pokud se barvicí složky stále dostanou na kůži, měli byste je opatrně odstranit hadříkem nebo speciální hmotou.

Po postupu:

 • jemně umyjte barvu nad umyvadlem nebo vanou. V takovém případě se musíte podívat tak, aby nedošlo k zasažení kůže nebo očí;
 • zbývající složení nemůže být použito podruhé. Míchání odstínů se nedoporučuje.

Recenze

Malovaná pěna pro vlasy Schwarzkopf perfektní pěna jako mnoho dívek. Je snadno aplikovatelný, neprotéká a nepoškozuje obličej. Komponenty se snadno mísí. Postup je samo o sobě příjemné: perfektní pěna schwarzkopf nemá ostrý zápach a v textuře připomíná vlasovou pěnu. Je třeba pouze dbát opatrnosti, protože není snadné umývat skvrny z kůže.

Poskytuje jemnost a hladkost balzámu Schwarzkopf. Mnoho dívek oslavuje svou akci: vlasy nejen získávají požadovaný odstín, ale také se stávají hedvábnými na dotek.

Schwarzkopf Mousse - paleta

Společnost Schwarzkopf již dlouho získala vedoucí postavení na trhu produktů pro barvení vlasů, mezi které patří také barvivo ve formě pěny oblíbené v posledních letech. O naší barvě Schwarzkopf pěny, jejíž paleta byla aktualizována letos, bude náš článek.

Autorita této společnosti začala vydělávat zpět v roce 1898, kdy lékárna pod vedením
Schwarzkopf se pomalu začal proměňovat v největší společnost vyrábějící výrobky pro péči o vlasy. Mimochodem, stojí za zmínku, že to byl Hans Schwarzkopf, který byl prvním vědcem, který uvolnil vlasový šampon. Poté založil institut péče o vlasy, odkud absolvovali odborníci v oboru péče o vlasy a léčba. Na ústavu se nacházelo výzkumné středisko. Výsledkem je, že v roce 1933 společnost vyvinula první světové mytí vlasů bez alkalických látek a později první chemické perm.

Společnost Schwarzkopf brzy získala své postavení nejen na domácím trhu v Německu, ale i na celém světě, včetně Ruska. Od samého počátku své existence získala společnost důvěru kvůli bezchybnosti svých produktů, spolehlivosti a kvality.

Jedním z nejnovějších vynálezů společnosti je již oceněná barva pěny Schwarzkopf. Je snadno použitelný, udržuje se dobře, je odolný, neporušuje strukturu vlasů a nedráždí pokožku hlavy (při absenci alergie na její složky).

Perfect Mousse má pěnovou strukturu, díky níž je barvení stejně snadné jako mytí vlasů. Složení nátěru nezahrnuje amoniak a jiné složky, které nepříznivě ovlivňují strukturu vlasů. Perfektně maluje přes šedé vlasy, jemně působí na vlasy, dodává jemnost a lesk.

Aplikace barvy.
Schwarzkopf pěna se velmi snadno aplikuje. Nejprve je třeba smíchat součásti (uvedené v návodu), nasadit rukavice na barvení a naneste pěnu na ruce. Masírujte výslednou směs po celé délce vlasů, začínající od kořenů. Díky penivé struktuře se barvivo stává rovnoměrnější. Dokonce i takové problémy, jako je zadní část hlavy a chrámů, lze snadno natřít. Výhodou pěny je to, že se nerozšíří při aplikaci a rovnoměrně obaluje vlasy. Po stárnutí vlasy umyjte v teplé vodě bez šamponu (tato barva se velmi snadno odmyje) a pak aplikujte profesionální balzám, který je součástí balení pro barvení.

Při vytváření Perfect Mousse byl inovativní vzorec používán k tomu, aby vlasy dosáhly intenzivní a jasné barvy, aniž by to poškodily.

Schwarzkopf Mousse - Paleta:

Společnost Schwarzkopf nabízí velké množství odstínů barvy pěny: přírodní, popelnaté a jiné. A tento rok byly do palety pěny Schwarzkopf přidány tři nové produkty - pěna na zesvětlení (1000, 1100, 1200), která pomůže jemně zesvětlit vaše vlasy ze dvou až šesti tónů.
malovaná pěna 1200 - Intenzivní zjasňovač
odstín barvy pěny 1100 - Střední čistič
nátěr barvy pěny 1000 - měkký zjasňovač

barva odstínů pěny 950 - Zlatá blondýna
800 pěnová pěna

malovaná pěna odstín 750 - mandle
barva pěna odstín 700 - tmavá blondýnka

barevný odstín 668 - Lískový oříšek
nátěr pěnového stínu 665 - zlatý kaštan
barva odstín 607 - kaštan z bronzu
barva barvy pěny 600 - Lehký kaštan

barva pěnového stínu 500 - Střední kaštan

barva odstínu 465 - čokoládový kaštan
barva odstínu barvy 400 - Tmavý kaštan

barva-pěna odstín 388 - červený-kaštan
barva odstínu 300 - černý kaštan

Recenze barvy Schwarzkopf Perfect Mousse

Dnes je průmysl barviv na vlasy prostě úžasnou odrůdou. Všechny technologie v jejich výrobě jsou zaměřeny na maximální zjednodušení procesu barvení a snížení škodlivých účinků chemie. Tyto dvě pozoruhodné vlastnosti a kombinuje barvivo na vlasy "Schwarzkopf" ve formě pěny.

A jestliže předtím, než obvyklá barva dodala spoustu nepohodlí - skvrny na oblečení, nábytek a dokonce i na kůži, nová forma uvolňování ve formě pěny bez amoniaku jednoduše nemá tyto nevýhody.

Pěna pěny se snadno odstraňuje pravidelným mokrým utěrkem z jakéhokoli povrchu a nezanechává zbytky. Uvádění na prameny je ještě jednodušší. Dříve bylo nutné kontrolovat jednotné rozdělování finančních prostředků na vlasy a teď už není třeba o tom přemýšlet. Pěna s masážními pohyby, jako při mytí hlavy, se snadno rozdělí mezi vlasy.

Barevné variace

Naneštěstí, stejně jako všechny inovativní produkty, barva vlasů Schwarzkopf Perfect Mousse pro vlasy představuje malou paletu barev. Mezi jinými - šest světlých odstínů, dva karamelové a ostatní barvy jsou tmavé, od střední až po černé.

Nepochybnou výhodou barvy je efektivita balení a příjemná vůně. Vzhledem k tomu, že barva neobsahuje čpavek, kvalitativně natírá šedé prameny a poskytuje jemný účinek, měkkou jemnou péči. A po zbarvení se intenzita a hloubka barvy udržuje díky novému vylepšenému složení pěnových komponent.

Pro podrobnější seznámení s barevnou paletou barvy pro všechny vlasy od Schwarzkopf níže je fotka se všemi odstíny. Navzdory skutečnosti, že paleta nevychovává hojnost, jsou přítomny všechny módní odstíny, které odpovídají současným trendům současné sezóny.

Tabulka níže ukazuje jako příklad pět nejpopulárnějších:

Dokonce i ze stolu, stejně jako podle oficiálních webových stránek, je zřejmé, že barvivo na vlasy Schwarzkopf je vhodné pro jakýkoli typ. Přinejmenším, jak oznamují výrobci.
"alt =" ">
Není podváděna společností a zástupci silnějšího pohlaví. Muži Perfektní barva pro muže ze šedých vlasů byla vyvinutá zejména proti věkovým změnám. K dispozici v gelové formě. Podle instrukcí se objevuje tónování během pouhých 5 minut. Barevné co nejblíže k přírodním odstínům, takže použití gelu je nepostřehnutelné pro ostatní.

Pokud se vyrobený výrobek ve formě pěny z nějakého důvodu zdá být nepohodlný, pak výrobci Schwarzkopf nabízejí barvu vlasů Kolor Musk, který má také malou paletu nejvíce potřebných odstínů. Textura barviva má maskovací formát, který je v jistém smyslu ještě výhodnější než při použití pěny.

Barevná maska ​​se aplikuje na prameny jako pravidelná maska ​​pomocí masážních pohybů a rovnoměrně se rozděluje. Výsledkem je ohromující bohatá a trvanlivá barva.

Pokud si z této palety nemůžete najít odstín, nebo můžete navštívit salon, ale chcete si nechat Schwarzkopf upřednostňovat a vybírat z různých řádků na oficiálních stránkách, mohu doporučit barvu vlasů Igor. Má jen obrovskou paletu a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější chutě jakékoliv ženy.

Dye je jedním z profesionálních produktů pro barvení vlasů. A je určena k použití v kosmetických salonech, nicméně s určitými dovednostmi a schopnostmi mohou být použity v domácnosti. Nicméně je lepší poprvé konzultovat s odborníkem.

Kde mohu najít?

Paint Perfect Mousse od firmy Schwarzkopf není profesionální, ale je určen pro domácí použití. Proto v obchodech profesionální péče o kosmetiku není nalezena.
"alt =" ">
Ne méně populární barvy palety barev pro vlasy Revlon a Goldwell.

Společnosti společnosti Schwarzkopf vždy mají co nabídnout svým zákazníkům. Usilují o to, aby proces transformací a inkarnací prostřednictvím zbarvení nejpohodlnější a nejjednodušší. Pravidelně doplňují své produkty inovačními inovacemi a každodenně rozšiřují své sortimenty spotřebitelů Schwarzkopf pro barvení vlasů.

Schwarzkopf Perfect Mousse má obecně velmi pozitivní vliv na barvu pěny pro mnoho typů vlasů.

Mám opravdu rád maltu z Schwarzkopf s celou svou paletou. Už dlouho umírám a v žádném případě se mi to nedaří bez důsledků: teď se skvrny na šatech, pokožka nevymyje, nebo se nerovnoměrně aplikuji. S novinkou ve formě pěny jsem na takové problémy zapomněl. Naneste pěnu na vlasy snadno. To je velmi lehké. Velmi spokojen, doporučuji to všem!

Dvakrát již tento nátěr maloval. Poprvé v barevné masce "Pearl Blonde" 1010 se rozhodla vzít vzorek barviv na vlasy od firmy Shwarzkopf ve formě pěny. Musím říci, že kvalita je velmi potěšena. Nicméně, nepatrnou nevýhodou je úplná nepřítomnost viditelnosti množství vyhořelého produktu, protože je zabarvena. Tedy, maluješ, maluješ, ale nekončí. Na druhou stranu je to velmi ekonomické, stačí i na dlouhé a velmi husté vlasy. Účinek výsledku je velmi podobný. Ukazuje se jednotná barva a bohatá barva. Kvůli nedostatku čpavku je barva samozřejmě vyplachována rychleji než ostatní, ale nerozkládá vlasy a rozdíl mezi rostoucími kořeny se téměř nikdy nevidí.

Rozhodla jsem se zkusit barvivo na vlasy od firmy Schwarzkopf poté, co jsem podrobně prozkoumala recenze o něm. Zastavil se na trati Million Color. Výsledkem je velmi bohatá barva. Malované v ohnivém kaštanu. Velmi potěšeno. Barva je světlá, ale přirozená a přirozená. Chlupy vlasů nejsou horší než po Schwarzkopf Brilliance.

Z finančního hlediska doporučujeme zvážit barvení vlasů Kutrin a Igor.

Pro Více Informací O Suché Vlasy