logo

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta, instrukce

Barvivo pro domácí barvivo na vlasy ve formě pěny od značky Schwarzkopf je již dlouhou dobou novinkou mezi barvami na masovém trhu. Tento výrobek lze dlouhodobě nalézt téměř v jakémkoli kosmetickém oddělení a jeho cena je nižší než cena jeho konkurenčního protějšku od společnosti L'real. Ale tyto konkurenční pěny mají rozdíl v trvanlivosti barvení a pěna od firmy Schwarkopf má výhodu, protože její vzorec obsahuje amoniak, což znamená, že barvivo má vysokou odolnost.

Přítomnost amoniaku v nátěru dnes způsobuje spoustu kontroverzí a je již možné s jistotou říci, že tzv. "Neamiakální" barviva způsobují poškození vlasů ne méně než produkty s amoniakem. Další informace o hodnotě amoniaku v barvivech na vlasy naleznete v našem barvivech Wella bez amoniaku.

Výrobky pro vlasy s vlastním barvivem ve formě pěny nalezly mnoho fanoušků a tento formát zřejmě dlouho zůstane na kosmetickém trhu. To je to, co se dnes děje s lakem PERFECT MOUSSE, je nadále v poptávce a výrobce v průběhu palety mění barvy, odstraňuje nepopiratelné, málo prodávané barvy a přidává módní topické barvy.

Poslední aktualizace palety pěny Schwarzopf představuje kolekce dvou odstínů "karamelu" pro brunety - číslo 757 "zázvorové zákusky" a číslo 850 "krémové sušenky". Při barvení poskytují oba odstíny mírné vyjasnění původní základny o 1,5-2 tóny.

Pokud jde o zbytek palety PERFECT MOUSSE, obsahuje jeden super jasný produkt (číslo 1200), 4 možnosti pro blondýnky (čísla 900, 910, 940, 950 a 1000), ostatní odstíny jsou pro vlasy od světle hnědé původní barvy až po tmavé kaštany. Ve sbírce odstínů dnes nejsou žádné barvy, které jsou daleko od přirozené barvy vlasů, která byla oblíbená předtím, například vínová nebo červená. Červená je nyní zastoupena v odstínu číslo 388 v barvě kaštanu-červené.

Malovaná pěna Schwarzkopf - paleta odstínů:

Barva pěna Schwarzkopf 850, barva "Cream biscuit"

Malovaná pěna Schwarzkopf 800, barva "Medium blond"

Barva pěna Schwarzkopf 757, barva "Perník"

Barva pěna Schwarzkopf 750, barva "Mandle"

Malovaná pěna Schwarzkopf 700, barva "Dark Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 668, barva "Hazelnut"

Malovaná pěna Schwarzkopf 616, barva "Ice cappuccino"

Malovaná pěna Schwarzkopf 600, barva "Lehký kaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 536, barva "Frosty Mocha"

Malovaná pěna Schwarzkopf 500, barva "střední kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 400, barva "Cold Espresso"

Malovaná pěna Schwarzkopf 465, barva "Chocolate gaštan"

Malovaná pěna Schwarzkopf 388, barva "Červená a kaštanová"

Malovaná pěna Schwarzkopf 365, barva "Dark Chocolate"

Malovaná pěna Schwarzkopf 300, barva "černý kaštan"

Barva pěna Schwarzkopf 200, barva "černá"

Malovaná pěna Schwarzkopf 1200, barva "Ultra Blond"

Barva pěna Schwarzkopf 1000, barva "Pearl blond"

Malovaná pěna Schwarzkopf 950, barva "Golden blond"

Barva pěna Schwarzkopf 940, barva "Sand Blonde"

Malovaná pěna Schwarzkopf 910, barva "Ash Blonde"

Barva pěna Schwarzkopf 900, barva "Sunny Blond"

Dokonalá pěna

DÁVA INTENZIVNÍ VLASY, GLOSSY GLOSS

100% odolnost, 0% amoniak a 30% více lesku *

Chcete barvit vlasy bez dalšího úsilí?

Zkuste nejjednodušší cestu! Vyberte jeden z odstínů Perfect Mousse a vychutnejte si jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci díky bohaté struktuře pěny.

Perfect Mousse vám umožní dosáhnout úžasného výsledku barvení a 30% intenzivnějšího a trvalejšího lesku. *

S Perfect Mousse je dosažení dokonalé barvy neuvěřitelně snadné!

Nejlepší barvivo na vlasy

Luxusní lesk, příjemné pocity při barvení, kráse a zdraví vlasů, přirozené, bohaté odstíny - to vše je Schwarzkopf Perfect Mousse. Paleta barev je prezentována ve dvaceti barvách, mezi kterými jsou gaštan, blond, černá a tři typy čisticích prostředků s různou intenzitou, což umožňuje výrazně významnou aplikaci (až tři barvy) pro změnu původní barvy.

Díky sójovým bílkovinám a orchidejovému extraktu, který je obohacen barvou, kudrlinky zachovávají stejnou měkkost a získávají nebývalou brilantu a zdravou záři. Jen kouzelný účinek na vlasy má péči o balzám.

Nepochybné výhody Schwarzkopf Perfect Mousse jsou jeho příjemná vůně, pohodlné vybavení a hospodárnost. A barva a balzám jsou víc než dost pro barvení jakýchkoli, dokonce i těch nejluxusnějších vlasů. Kromě toho se Perfect Mousse v případě náhodného kontaktu snadno odmyje pokožkou. Jediná věc, která trochu komplikuje aplikaci malby, je, že pěna rychle vysuší a lepí dohromady prameny.

Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje amoniak, barva neobjektuje vlasy velmi dlouho a postupně se vymyje. Na jedné straně to lze připsat nedostatkům, a na druhé straně nejsou regrown kořeny viditelné. Ale navzdory malým nevýhodám značky Schwarzkopf Perfect Mousse je jeho zpětná vazba z velké části velmi pozitivní.

Schwarzkopf Perfect Mousse Barva vlasů: Jasné barvy bez poškození

Barvivo na vlasy od společnosti Schwarzkopf je považováno za jeden z vůdců na trhu kvůli jeho vyváženému složení a neškodnému vlivu na kudrlinky.

Pohodlná konzistence ve formě pěny umožňuje rychle umístit prostředky a současně rovnoměrně malovat na všech místech kroužků. Jaká je paleta této barvy a jaké recenze o ní existuje na internetu?

Klíčové vlastnosti

Společnost Schwarzkopf začala svou existenci již v roce 1898, kdy se skromná lékárna začala proměňovat v ambiciózní společnost vyrábějící výrobky pro péči o vlasy.

Nyní se tato značka považuje za největšího hráče na trhu s kosmetickými výrobky. Kupující milují produkty Schwarzkopf pro svou kvalitu, bezchybnou péči a bezpečnost. Dokonce i vlasové spreje společnosti Schwarzkopf ochrání vaše vlasy před poškozením.

Jaké jsou hlavní výhody barvy Perfect Mousse si zaslouží zvláštní pozornost:

 1. Pohodlná aplikace. Penová struktura pěny pomáhá rychle a efektivně rozdělovat složení vlasů a zároveň zajišťuje jednotnou barvu. Barva je nejen snadná, ale i čistá.
 2. Bezpečnost pro kadeře. Minimální obsah amoniaku činí tuto barvu neškodnou pro prameny. Kromě toho se výrobce ujistil, že kompozice je co možná nejvíce vyvážená, nezpůsobuje kožní alergie.
 3. Vhodné pro různé účely. Tento nástroj lze použít k úplnému zbarvení, k malování šedých vlasů, k vytvoření efektu zvýraznění. Díky své pohodlné konzistenci může být barva Perfect Mousse rozložena na vlasy přesně tak, jak dívka potřebuje získat požadovaný účinek.
 4. Stálost Výrobce zvláště zdůrazňuje, že jeho nástroj má maximální stabilitu. V průměru se účinek barvení udrží na kadeře po dobu až 3-4 týdnů, po které můžete pouze zakončit tipy nebo zcela aktualizovat barvu.
 5. Různé palety. Jedním z hlavních rysů produktů Schwarzkopf je rozmanitost. Mnoho odstínů umožňuje vybrat ten, který je ideální pro všechny dívky.

Prvotřídní kvalita za dostupnou cenu - kosmetika Lierak.

Pěnová struktura laku zajišťuje optimální aplikaci bez šíření a akumulace laku na jednom místě. Je lepší aplikovat kompozici samotnou štětcem, ale můžete ji rozložit hřebenem se vzácnými zuby.

Tyto produkty můžete zakoupit v téměř každém supermarketu nebo ve specializovaném obchodě, což je také výhoda. Nicméně, Schwarzkopf Perfect Mousse není profesionální barva, a proto má významné nedostatky.

Ekonomický výběr, vysoce kvalitní péče - kosmetika Max Factor.

Něco o nedostatcích

Neexistují prakticky žádné nevýhody nástroje, jak to zákazník uvedl ve své zpětné vazbě. Vyvážená kompozice prakticky bez amoniaku a pohodlné použití - to vše činí Schwarzkopf Perfect Mousse úžasně populární.

Někteří zákazníci však zaznamenávají omezené odstíny a nedostatek jasných barev mezi nimi. Výrobce se spoléhá na módní přírodní odstíny, přičemž ignoruje jasné, jasné barvy, které jsou tak populární u mladých lidí.

Navzdory skutečnosti, že výrobce ujišťuje zákazníky, že jejich barva neobsahuje amoniak, je tato složka přítomna v malých množstvích. Je to díky němu, že dochází k jednotnému barvení.

Další nevýhodou je možný výskyt alergické reakce. Odborníci doporučují nejprve aplikovat barvivo na ohyb kolena a pokud se neobjeví podráždění pokožky, postupujte podle určeného použití.

Navzdory několika významným nedostatkům je nástroj velmi oblíbený, a je jedním z vůdců na trhu mezi barvivy.

Přednosti a nevýhody kosmetiky Mary Kay jsou podrobně popsány zde. A jaké je tajemství popularity kávových masek na vlasy, přečtěte si článek.

Bohatost palety

Jak bylo uvedeno výše, výrobce se spoléhá na přirozené odstíny. Nyní v paletě Schwarzkopf Perfect Mousse jsou uvedeny:

 • 3 varianty čisticího prostředku, které se liší v míře nárazu na kadeře;
 • 6 odstínů pro blondýnky;
 • 2 karamelové odstíny;
 • 9 světelných odstínů z lískových oříšků do studeného espressa;
 • 5 hlubokých tmavých odstínů.

Každá barva má maximální sytost, ale vypadá přirozeně, zdůrazňuje lesk a zdravou přitažlivost vlasů. V paletě je oblíbená mléčná mléčná čokoláda, která po dlouhou dobu zachovává původní odstín a lesk.

Tři čisticí pěna - nejnovější vývoj řady Perfect Mousse. Takové přípravky mohou zesvětlit vlasy o 3-6 tónů bez poškození jejich struktury.

Pokyny pro aplikaci barviva na obočí Estel nalezne odkaz.

V této řadě je spousta tmavých odstínů, ale bylo také místo pro světle hnědé verze. Také výrobce nezapomíná na současný trend v pěnivosti barev. Hue jasan blond je velmi populární, i přes svou originálnost výsledku barvení.

Stejně jako u jiných barviv na vlasy, konečný výsledek barvení se může mírně lišit od toho, co je uvedeno na obalu. Vše závisí na přirozené barvě kudrlin a na vlastnostech předchozího zbarvení.

Rychle a efektivně měnit odstín kadeří pomůže barvivo na vlasy Brelil.

Ceny a recenze

Schwarzkopf se může pochlubit značně přiměřenými cenami svých produktů. Níže uvedená tabulka uvádí ceny barvy pěny z této značky a podobné výrobky od jiných výrobců.

Stejně jako nejlepší - Schwarzkopf Perfect Mousse

Většina žen má tendenci se měnit. Chci uspořádat nábytek, úplně aktualizovat šatník. Nebo alespoň změňte barvu vlasů. Zde je nutné tuto odpovědnost zodpovědět. Ve snaze vybrat si krásný odstín, nezapomeňte, že ne všechny produkty pro barvení vlasů jsou neškodné. Proto je nejlepší barvou, kterou si můžete zvolit ve specializovaných prodejnách, kde prodávají výrobci výrobků, kteří své výrobky nabízejí na trhu kosmetických přípravků již více než deset let. Dále se ujistěte, že kompozice neobsahuje škodlivé součásti. Tyto dva parametry odpovídají pěnové barvě Schwarzkopf.

Vlastnosti laku

Výrobky společnosti Schwarzkopf jsou sdruženy znalými lidmi dobré kvality. Včetně této pěnové barvy. Zaslouží si první místo v hodnocení nejen mezi spotřebiteli. Profesionálové v kadeřnických salónech a elitních kosmetických salonech si to velmi váží. Co očekáváme a doufáme, že získáme barvivo na vlasy. Silný, intenzita barvy, vizuální odstranění šedivých vlasů. Takový nástroj existuje. Schwarzkopf Společnost Henkel vyvinula unikátní výrobek téměř bezkonkurenční - barvu pěny, která se netvoří amoniakem. Nejen bez důvodu, tyto fondy zahrnují hodnocení nejlepších profesionálních barviv na vlasy.

Co je v balíčku

Výrobky této značky jsou nejen kvalitní, ale i ergonomické. V roce 1991 získali designéři společnosti Schwarzkopf ocenění "Pro inovace v oblasti vývoje obalů výrobků".

Krabice "Schwarzkopf perfect mousse" je vybavena:

 1. Podrobné pokyny pro barvení vlasů.
 2. Jednorázové rukavice.
 3. Barvivo.
 4. Vývojář bez amoniaku.
 5. Píst.
 6. Balzám na vlasy po barvení.

Složení

Mousse neobsahuje amoniak, takže barva netrvá tak dlouho, jak bychom rádi. Ale vlasy zůstávají zdravé a nepoškozené. Výživný balzám, který obsahuje přírodní složky (extrakt z orchideje a sójové bílkoviny) po barvení fixuje účinek pěny a dodává lesk.

Dalšími dvěma výhodami perfektní pěny Schwarzkopf je spíše příjemná a jemná vůně, stejně jako její ekonomika. Balení je dostatečné pro barvení vlasů střední délky.

Vzhledem k tomu, že výrobek neobsahuje amoniak, může být používán častěji než podobné výrobky.

Výrobce

Na konci 19. století, tedy v roce 1898, chemik Hans Schwarzkopf (Hans Schwarzkopf) začal prodávat parfémy v lékárně. Věci se děly dobře, ale 24letý muž chtěl něco nového. Náhodou zjistil, že v Anglii byly prodány pytle suchého prášku na mytí hlavy. Samozřejmě, ačkoli to bylo v té době poněkud drahé potěšení, ženy začaly přejít přesně na tento způsob. Koneckonců, poté, co mýdlo na vlasu zůstalo plak, a po použití suchého prášku byly vlasy velmi dobře omyty.

Schwarzkopf byl dobrý chemik, a proto rychle přišel se suchým šamponem. V roce 1903 patentoval svůj vynález. Černá hlava na balení se stala symbolem šamponů (v německém jazyce od Schwarzkopf - "černá hlava"). Od té doby začala historie značky, která je více než sto let.

Schwarzkopf v osmdesátých letech minulého století odmítl vyrábět aerosoly, které zahrnovaly prostředky ovlivňující integritu ozonové vrstvy Země.

V roce 1995 společnost Schwarzkopf převzala společnost Henkel. V této době produkce "Schwarzkopf Henkel "má sídlo v Hamburku (Německo). Produkty zahrnují řadu produktů pro péči o vlasy, pokožku obličeje, ústa, styling vlasů a barvení.

Řady

Výrobci rozšířili svůj sortiment. Na regálech obchodů se objevil pěnový čistič (1000, 1100, 1200).

Barviva na vlasy jsou:

 • profesionální. Obvykle se používá v salonech. Například produkty Schwarzkopf ze série Schwarzkopf Professional IGORA. O profesionální kosmetice na vlasy si přečtěte zde.
 • běžné. Můžete si barvit vlasy doma. Mezi ně patří Schwarzkopf Perfect Mousse.

Tato barva je vhodná pro ty, kteří milují přírodní barvy a odstíny. Vyberte si svou oblíbenou barvu z velmi širokého sortimentu. Nejoblíbenější odstíny hnědé. Vlasy po malování mají nádherný lesk. Stávají se hladké a hedvábné. Stíny jsou prezentovány ve třech směrech: černá, blond a světlá. Zjistěte, co je krém na barvení vlasů odlišný od jiných produktů.

Paleta

Barevná paleta barviva vlasů je docela různorodá. Z černé, kaštanové a blond. Zaměřuje se na všechny typy vlasů a věku.

Producent věnuje více pozornosti odstínům z gaštanu (od černého kaštanu po zlatý).

 • Černá (200)
 • Černý kaštan (300)
 • Červený kaštan (388)
 • Černý rybíz (419)
 • Čokoládové kaštany (465)
 • Střední kaštan (500)
 • Redwood (586)
 • Lehký kaštan (600)
 • Golden kaštan (665)
 • Lískové ořechy (668)
 • Světle hnědá (700)
 • Mandle (750)
 • Střední blond (800)
 • Zlatá blondýnka (950)

Studené kaštanové barvy zaujímají zvláštní místo: mrazivý mocha (536) a ledový cappuccino (616).

Pro osvětlení vlasů společnost také nabízí pěnu: měkkou (1000), střední (1100), intenzivní (1200).

Konečný odstín bude stále záviset na přirozené barvě.

Barvení doma

Schwarzkopf dokonalá pěna je vhodná pro barvení vlasů nejen v kadeřnictví, ale také doma. Je velmi snadné a poměrně rovnoměrně spadne, nekvapká na oblečení a nezanechává šmouhy. Aplikuje se téměř jako stylingová pěna. Chcete-li získat požadovaný účinek, musíte nejprve přečíst pokyny a vyzkoušet alergickou reakci. I když v kompozici není amoniak, barva pěna je chemická látka. Pak začněte barvit v následujícím pořadí:

 • smíchejte přísady. Barva maziva otočte pomocí pístu. Baňku opakujte několikrát. Shake není aktivně zapotřebí;
 • pokořte si vlasy;
 • potřísněte pokožku v kontaktu s pokožkou hlavy s vazelínou;
 • nosit rukavice;
 • začnou barvit z přední části hlavy z kořenů vlasů, postupně se pohybují směrem ke svým koncům;
 • dělat všechno úhledně, pomalu;
 • udržujte barvu včas podle pokynů;
 • důkladně opláchněte vlasy;
 • naneste balzám.

Je nutné přísně dodržovat pokyny a správně připojit součásti.

Tipy pro výběr barev

Malovaná pěna je docela snadná. Zároveň se však při používání používají určité nuance:

 1. V obchodě pečlivě prostudujte paletu. S přihlédnutím k barvě vlasů si vyberte nejvhodnější odstín. Zjistěte se zde o paletě barev Paleta vlasů.
 2. Pokud jsou vlasy tmavé, nebudete moci drasticky změnit barvu na světlé odstíny. Zpracovadlo můžete předpracovat ze stejné série.
 3. Abyste získali odstín přirozené barvy, musíte použít Schwarzkopf Perfect Mousse ve více než dvou barvách odlišných od vašeho.
 4. Nemůže vybrat, zastavte se na ten, který je lehčí.
 5. Na zadní straně balíku je paleta. Z toho by si měl vybrat.

To se týká odstínů. Ženy se však liší také v barvách:

 • žena jaro Honey skin tone. Ideální barva vlasů: hnědá, tmavě červená, zlatá blond;
 • žena-podzim. Peachová kůže. Odstíny kaštanové barvy;
 • žena léto. Olivová kůže. Možná slonoviny. Honey a zlaté odstíny, stejně jako barva čokolády, jsou vhodné pro tento typ barvy;
 • žena zima Lehká kůže. Doporučujeme se zabývat se odstíny stříbrné, blond nebo tmavě černé.

Chcete-li drasticky změnit barvu, zesvětlete vlasy a nejprve aplikujte pěnové pěny.

Péče o barvené vlasy

Bez ohledu na to, jak vysoce kvalitní je barvivo, ale pravidelnost barvení asi jednou za šest týdnů může vést k křehkým vlasům a suchu. Pravidelně se staráte o barvené vlasy, můžete si udržet zdravý vzhled a krásu:

 1. Pro neutralizaci alkálií, která zůstává po barvení, je nutné ošetřit vlasy balzámovým opláchnutím. Zjistěte, co způsobuje, že vlasový kondicionér se liší od tohoto článku.
 2. Hlava by se neměla čistit častěji než jednou za 2-3 dny. Lepší teplá voda, ne horká.
 3. Pro hlubokou péči o vlasy je žádoucí použít masky. Ve specializovaných prodejnách je pro každou chuť a peněženku široká škála.
 4. Dobře osvědčené masky z přírodních produktů. Tady je jeden z nich. Směs olivového oleje, medu, citronové šťávy a brandy (vše v lžíci), přidejte jeden žít. Aplikujte směs na vlasy, nasaďte plastovou čepičku, zabalte a chodte nejméně hodinu. Opláchněte. Učte se také o dalších zvlhčujících maskách na vlasy v tomto materiálu.
 5. Je třeba, aby si vlasy šplhaly se speciálním hřebenem s řídkými širokými zuby.

Je lepší používat styly, žehličky.

Video

Závěry

Každá žena chce být krásná v každém věku. Vlasy jsou ornamentem. Zvláště pokud jsou zdravé, lesklé a barva zdůrazňuje individualitu jejich majitele. Na kosmetickém trhu existuje mnoho různých barviv na vlasy. Ale před nákupem se ujistěte, že výrobce je spolehlivý. Pěna na barvení vlasů Schwarzkopf fungovala dobře i mezi profesionály. Bez amoniaku a jeho paleta má asi dvacet odstínů. Balzám pro oplachování obsahuje přírodní ingredience. Po barvení jsou vlasy lesklé, hedvábné.

To je jen pro získání požadované barvy, musíte přísně dodržovat připojené pokyny.

Barva Schwarzkopf Perfect Mousse

Foto: vzhled balíčku.

Často doplňte? Pak určitě budete muset vyzkoušet odolný neamoniaktický nátěr od společnosti Schwarzkopf Henkel. Má pěnovou strukturu, takže je snadné aplikovat na vlasy a malovat přes šedé vlasy. Krásná barva trvá dlouhou dobu. Po obarvení vypadají kudrlinky zdravé a krásně lesknou.

Proces barvení

Zbarvte vlasy s Schwarzkopf Henkel je okamžitě. Především je třeba připravit směs. Poté si položte rukavice, naneste směs na ruce a rozdělte ji na kudrlinky. Díky pěnovité struktuře je barva aplikována a distribuována přes vlasy jako pravidelný šampon. Poté je namočte na vlasy ve správný čas a opláchněte teplou vodou. Poté hýčkat vlasy kondicionér v kompozici, který je výživné prvky, bílkoviny, stejně jako extrakt orchideje. Jakmile jsou vlasy suché, uvidíte jednotnou a hlubokou barvu.

Sada obsahuje:

 • 1 lahvička aplikátoru s objemem 35 ml s vyvinutou emulzí.
 • 1 tubu s objemem 35 ml barvicího gelu.
 • Kondicionér s objemem 22 ml.
 • Pěnové čerpadlo.
 • Rukavice.
 • Pokyny.

Doporučení malování

Jak vybrat stín. Chcete-li získat přirozené barvy, musíte zvolit barvivo, které se liší od přirozené barvy vlasů o 1 nebo 2 tóny. Pokud se nemůžete rozhodnout, je lepší upřednostnit jasnější tón. Obecně byste se měli řídit rozsahem přirozených odstínů, které jsou k dispozici na obalu.

Před použitím. Připravte si čisticí ubrousky, které vyčistíte stopami barvy na uších a na obličej. Připravte si hodinky, na kterých zaznamenáte čas, kdy je barva vystavena vlasům. Noste něco starého a zbytečného, ​​nebo zakryjte rameny ručníkem, abyste nezničili oblečení. Vezměte si všechny šperky. Naneste barvu na suché kadeře. Aby nedošlo k vážnému znečištění obličeje, rozetřete je smetanou.

V procesu barvení. Nezdržujte barvivo na vlasu po dobu delší než nebo delší než je doba určená výrobcem. Pozorujte čas potřebný pouze po aplikaci směsi na celou hlavu.

Po obarvení. Opláchněte si barvu vlasů tím, že nakláníte hlavu přes umyvadlo nebo vanu. Varené barvy nelze uložit. Také nemíchejte různé odstíny.

Foto: sada barev.

Paleta Schwarzkopf Perfect Mousse

Barva Perfect Mousse je k dispozici ve 20 odstínech:

 • 950 Zlatá blondýna
 • 800 Střední blond
 • 750 Mandle
 • 700 Dark Blonde
 • 668 Lískové ořechy
 • 665 zlatý kaštan
 • 600 Lehký kaštan
 • 586 mahagon
 • 500 střední kaštan
 • 465 Čokoládový kaštan
 • 419 Černý rybíz
 • 388 Kaštanová červená
 • 300 černý kaštan
 • 200 černá

Studené kaštanové odstíny:

 • 400 - Cold Espresso
 • 536 - Frosty Mocha
 • 616 - Ledový cappuccino
 • 1000 - měkké brilianty
 • 1100 - Medium Clarifier
 • 1200 - Intenzivní zesvětlovač

Foto: paleta barev této značky.

Fotografie před a po zbarvení

Napsal Sanrisa, dívka si vybrala stín 500 - Střední gaštan:

Autor Fistashka 007, dívka si vybrala číslo 400 - Cold espresso:

Autor Ting, dívka se rozhodla barvit vlasy stínem 500 - Průměrný kaštan, foto před a po:

Schwarzkopf Perfect Mousse Paint Recenze

Natalia:
Používám pěny ze školy. Poskytují vlasům lesk a barvu více nasytí. Až do nedávné doby jsem koupil pěnu Pallete Color Mouse. A pak přišla doba barvení. Běžel jsem kolem mnoha obchodů, ale nenalezl to, co jsem hledal. Prodejníčka doporučila pěnu Schwarzkopf Perfect Mousse. V domě jsem všechno smíchala, vložila to na vlasy. Barva netekla, nezakrývala kůži a nezmrzla. Barva kadeří se ukázala jako na obrázku a vlasy se staly lesklé a měkké.

Recenze Julie:
Nemám ještě šedé vlasy, ale vzhledem k expozici slunce je barva kadeří odlišná: někde lehčí, někde tmavší. Z tohoto důvodu používám pěnou Schwarzkopf Perfect. Vybírám stín pod přírodním. Výsledek je vždy nádherný. Radím vám vyzkoušet.

Margotova zpětná vazba:
Nikdy namaloval. Ale chtěla jsem, aby byly vlasy živější a jasnější. Za to jsem koupil barvu Schwarzkopf Perfect Mousse 1000 odstín Pearl Blond. V krabici jsem našel barvu, rukavice, emulzi, instrukce, čerpadlo a klimatizaci. Samotná barva byla použita, protože je velmi snadné. Nasáklé na vlasy po dobu 20 minut a odmyté. Poté vložte balzám. Dívky, je tak úžasný! Poté, co se mu vlasy staly měkkými a dobře česanými. Barva se ukázala tak, jak jsem chtěl. Tuto barvu používám s potěšením.

Elena's recenze:
Moje volba spadla na tmavé kaštanové barvy. Můj nejlepší přítel mi pomohl s barvením. Udělali jsme vše podle pokynů. Výsledkem je, že vlasy získaly bohatý odstín bez zrzky, změkčily se a leskly. Výsledek je super!

Dokonalá pěna

DÁVA INTENZIVNÍ VLASY, GLOSSY GLOSS

100% odolnost, 0% amoniak a 30% více lesku *

Chcete barvit vlasy bez dalšího úsilí?

Zkuste nejjednodušší cestu! Vyberte jeden z odstínů Perfect Mousse a vychutnejte si jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci díky bohaté struktuře pěny.

Perfect Mousse vám umožní dosáhnout úžasného výsledku barvení a 30% intenzivnějšího a trvalejšího lesku. *

S Perfect Mousse je dosažení dokonalé barvy neuvěřitelně snadné!

Barevná paleta barviv na vlasy Schwarzkopf Perfect Mousse

Schwarzkopf Perfect Mousse Palette
Snadné a rovnoměrné nanášení na vlasy. Pěna obaluje každý vlas pro stabilní, bohatý a brilantní výsledek. Spolehlivě nabarví šedé vlasy.

Schwarzkopf vůbec nepotřebuje představit: produkty této společnosti pro barvivo na vlasy používají obrovské množství profesionálních kadeřníků po celém světě. Buďte inspirováni a vy máte různé lahůdky!

Ultralight Perfect Mousse barva pěny. Inovativní vzorec a funkční design v tandemu dělají vše, co vypadá skvěle pro vaše vlasy.

Snadné a rovnoměrné nanášení na vlasy. Pěna obaluje každý vlas pro stabilní, bohatý a brilantní výsledek. Spolehlivě nabarví šedé vlasy.

Schwarzkopf Perfect Mousse barevná paleta: čísla a fotografie

Paleta Perfect Mousse má dnes 23 odstínů. Obsahuje: 14 odstínů hnědé a tmavé barvy, 3 studené kaštany, stejně jako 6 blond. Mezi tímto rozsahem můžete zvolit odstín libovolné, nejvíce zkreslené chuti.

Hnědé a tmavé odstíny

 • 800 Střední blond
 • 750 Mandle
 • 700 Dark Blonde
 • 668 Lískové ořechy
 • 665 zlatý kaštan
 • 600 Lehký kaštan
 • 586 mahagon
 • 500 střední kaštan
 • 465 Čokoládový kaštan
 • 419 Černý rybíz
 • 388 Kaštanová červená
 • 365 Tmavá čokoláda
 • 300 černý kaštan
 • 200 černá

Chladné kaštanové tóny

 • 616 Ledová cappuccino
 • 536 Frosty Mocha
 • 400 Cold Espresso

Blondie

 • 1200 Ultra Blond
 • 1000 Pearl Blonde
 • 950 Zlatá blondýna
 • 940 Sand Blonde
 • 910 Ash Blond
 • 900 Sunny Blond

Řekněte nám o svých zkušenostech s tímto barvivem na vlasy

Přidejte svou recenzi o vašich výsledcích pomocí této barvy. Publikace může nastat s mírným zpožděním (je to způsobeno moderováním).

  Nejsou žádné recenze. Můžete být první.

Schwarzkopf pěna s barvou: Schwarzkopf Perfect Mousse palety a barevné funkce

V životě každé moderní ženy, vzhled, obraz a styl nejsou poslední důležité. Přicházíme za pomoci stylistů, obchodů a módních časopisů. Jednou z hlavních charakteristik, které ovlivňují celkový vzhled, jsou vlasy - jejich barva, struktura, délka.

Jak víte, jedním z předních výrobců barviv na vlasy je německá společnost Schwarzkopf, známá společnost pro výrobu kosmetiky.

Jedním z nových trendů je nové neamoniakální barvivo na vlasy, které může opatrně, bez poškození struktury vlasů, barvit je v jakémkoli odstínu, který potřebujete.

Nový vzorec malířské směsi umožní zbarvení i šedé a obtížně barvit vlasy - tvrdé nebo suché. Barva dokonale leží na vnějším povrchu vlasů, aniž by zničila strukturu jejich vnitřní části, působí tak pečlivě, jak je to jen možné, udržuje zdraví vlasů.

Způsob použití

Tento typ barvy je určen k domácímu barvení, takže tvůrci maximálně zjednodušují proces nanášení barvy. Před provedením zbarvení doporučujeme podrobně přečíst pokyny, které najdete v samotném nátěru.

Součástí balení jsou také gumové rukavice pro barvení - nezapomeňte je použít, láhev barvení a malá baňka s vývojářem. Obsahuje speciální balzám pro barvené vlasy, který vám pomůže udržet zvolený odstín barviva co nejdéle.

Pro správnou přípravu směsi postupujte postupně krok za krokem, opatrně a pečlivě promíchejte přísady a nezapomeňte sledovat, jak dlouho je barvivo na vlasu.

Doporučujeme, abyste před barvením všech vlasů naneste na kůži malé množství barvicího prostředku, abyste identifikovali alergické dráždivé reakce. Plnění těchto jednoduchých podmínek pomůže vyhnout se neočekávaným výsledkům při barvení.

Různé odstíny barvy Schwarzkopf Perfect Mousse

Jak víte, všechny typy vzhledu jsou rozděleny podle období - jaro, léto, podzim a zima.

V paletě Schwarzkopf Perfect Mousse najdete odstíny pro jakýkoli vzhled, barvu kůže nebo očí, stejně jako v paletě barvy vlasů L'Oreal.

Pro dívky s typem vzhledu, v zimě - s lehkou, jasnou, zářící porcelánovou kůží nebo s olivovou kůží a tmavými uhelnými odstíny, jsou vlasy ideální pro bohaté černé, studené a antracitové tóny.

 • Černá (200)
 • Černý rybíz (419)
 • Černý kaštan (300)

Můžete také lehce obnovit tmavé vlasy s tóny Cold Espresso (400) a Frosty Mocha (536).

Jaro

Dívka - jaro je jasně modré nebo zelené oči, jemná medová kůže a světle červenohnědé vlasy.

Zvýraznění přirozené svěžesti a světle, teplý tón pomůže Schwarzkopf Perfect Mousse svítit v teplých barvách.

 • Lehký kaštan (600)
 • Mandle (750)
 • Lískové ořechy (668)
 • Golden kaštan (665)
 • Zlatá hnědá (950)

Tyto odstíny jsou speciálně vytvořeny pro blýskání broskví a jasné, jasné oči.

Podzim

Podzim nás těší bohatými červenými, zlatými, měděnými tóny a dívka - podzim - je červené vlasy, pihy na kůži, oříšky - zlaté, hnědé nebo jasně zelené oči.

Pro ně, kosmetologové Schwarzkopf připravili měděné odstíny.

 • Čokoládové kaštany (465)
 • Červený kaštan (388)
 • Redwood (586)
 • Lískové ořechy (668)
 • Golden kaštan (665)

Léto je mezi ruskými ženami nejobvyklejší typ barvy.

Jedná se o lehké, pastelové odstíny pleti, popel, světle hnědé vlasy, lehké, kouřové, světle modré a stříbrné ocelové odstíny očí. Pro tento typ vzhledu byla vytvořena bohatá paleta jasných, stříbrně - popelových a chladných odstínů barvy Schwarzkopf Perfect Mousse.

 • Mrazivý mocha (536)
 • Led cappuccino (616)
 • Tmavě hnědá (700)
 • Mandle (750)
 • Střední kaštan (500)
 • Střední blond (800)

Předsvítící vlasy

Připomínáme, že před aplikací lehkých tónů barvy na tmavší odstín nebo již opakovaně zbarvené vlasy se doporučuje provést předběžné osvětlení světla, což znamená, že v paletě Schwarzkopf Perfect Mousse byla vyvinuta světlejší barvivo na vlasy.

 • Soft Brightener (1000) - pro snadné zesvětlení tmavých vlasů před jejich zbarvením v studené kávě a teplých čokoládových odstínech
 • Střední brightener (1100) - pro hlubší zesvětlení, následované aplikací středně a lehce barevných palet
 • Intensive Brightener (1200) je schopen zesvětlit vlasy až na 4 až 6 tónů pro následné použití vlasů nejlehčích platinových odstínů

V případě opakovaného silného osvětlení vlasů nebo jejich nadměrné suchosti doporučujeme obnovit vlasy po osvětlení domácími nebo profesionálními prostředky podle vašeho výběru.

Hodnocení zákazníků

Na fórech stylistů a kadeřníků, stejně jako na místech, kde se moderní dívky podělí o tajemství krásy a stylu, získává tato barva poměrně vysoké známky.

To je usnadněno nejen faktory, které jsme již zmínili, jako je vysoká kvalita barvení, bezpečnost a snadnost použití, ale také ekonomické faktory - v průměru se cena tohoto barviva liší v rámci 300 rublů, zatím i pro dlouhé nebo obzvláště husté vlasy stačí použijte pouze jeden balík barvy.

Kupci navíc zaznamenávají různé odstíny (studená paleta je obzvláště oblíbená, protože, jak víte, světle hnědé a popínavé tóny se nejčastěji nacházejí v paletách jiných výrobců, zatímco chladné tóny jsou v současnosti nejdůležitějším hitem sezóny).

Vůně směsi a vysoká kvalita balzámu dodávaného s nátěrem jsou také dobře oceňovány.

Díky těmto faktorům zaslouží barva Schwarzkopf Perfect Mousse vedoucí pozici ve výklenku pro barvení vlasů a stále častěji se rozhoduje pro ženy, které dávají přednost domácímu zabarvení a profesionálům.

Video pokyny pro použití barvy pěny

Malá instrukce videa vám pomůže rychle a správně aplikovat barvu pěny na vlasy a dosáhnout maximálního efektu doma.

Dye schwarzkopf pěna perfektní pěna pro vlasy: paleta

Mnoho žen preferuje ne-amoniakální produkty při barvení vlasů. Tyto výrobky nezpůsobují vážné poškození vlasů. Barevné prvky lehce obalují prameny. Amoniak agresivně "masí" přirozenou barvu vlasů, což je činí nehybnými a tenkými. Spolehlivým produktem je barva pěny pro vlasy Schwarzkopf perfektní pěna. Neublíží vlasům zevnitř, ale také maluje přes šedé vlasy.

Malý popis

Dokonalá pěna Schwarzkopf má tu výhodu, že je snadno použitelná. Mnoho žen si může užívat tento výrobek doma. Nemůžete se bát malované oblasti obličeje a rukou. Je nutné, aby byly ingredience smíchány podle potřeby, ale to pomůže učinit instrukce.

Perfektní pěna na vlasy Schwarzkopf obsahuje pěnové ochranné rukavice, kontejner s barvivem a vývojář. K dispozici je také píst a balzám pro oplachování. Píst pomáhá vytvářet barvu pěny a výživný balzám obsahuje užitečné oleje a extrakty. Díky nim se kudrlinky stávají zdravými a lesklými.

Vyvíječ a barviva jsou jemně smíchány v nádobách. Pak by měla nosit píst a dobře promíchat. Ukázalo se, pěna, která je vhodná na vlasy.

Odstíny

Barva vlasů Schwarzkopf Perfektní pěna je známá pro své odstíny. Její paleta je velmi rozsáhlá, takže každá dívka si zvolí požadovanou barvu. Můžete si zvolit oba bohaté tmavé a světlé odstíny. Paleta má širokou paletu kaštanových, blond, černých barev.

Rozsáhlá paleta schwarzkopf je někdy obtížná. V tomto případě je lepší kontaktovat stylistu, který pomůže určit barvu. Chcete-li vypadat přirozeněji, měli byste zvolit tón, který se liší od původního tónu o více než 2 barvy. Pokud jsou potíže, je lepší vybrat lehčí odstín.

Je snadné používat barvu:

 • Před zahájením procedury stojí za přípravu čistících vlhkých ubrousků, stejně jako krém na obličej, který chrání před stopami barvy;
 • je lepší nosit staré oblečení nebo pokrýt ramena a záda ručníkem;
 • šperky by měly být odstraněny;
 • barva se aplikuje pouze na suché prameny.

Během postupu je třeba:

 • sledovat čas. Další nápověda k pochopení pokynů, ale je absolutně nedoporučuje udržovat kompozici inkoustu na hlavě příliš dlouho. To nepomůže, aby barva vypadala víc, ale negativně ovlivní strukturu vlasů;
 • po aplikaci nátěru lehce masíruje celou masu vlasů;
 • Pokud se barvicí složky stále dostanou na kůži, měli byste je opatrně odstranit hadříkem nebo speciální hmotou.

Po postupu:

 • jemně umyjte barvu nad umyvadlem nebo vanou. V takovém případě se musíte podívat tak, aby nedošlo k zasažení kůže nebo očí;
 • zbývající složení nemůže být použito podruhé. Míchání odstínů se nedoporučuje.

Recenze

Malovaná pěna pro vlasy Schwarzkopf perfektní pěna jako mnoho dívek. Je snadno aplikovatelný, neprotéká a nepoškozuje obličej. Komponenty se snadno mísí. Postup je samo o sobě příjemné: perfektní pěna schwarzkopf nemá ostrý zápach a v textuře připomíná vlasovou pěnu. Je třeba pouze dbát opatrnosti, protože není snadné umývat skvrny z kůže.

Poskytuje jemnost a hladkost balzámu Schwarzkopf. Mnoho dívek oslavuje svou akci: vlasy nejen získávají požadovaný odstín, ale také se stávají hedvábnými na dotek.

Pro Více Informací O Suché Vlasy