logo

Silikonový hřeben

V současné době získává popularita česání z přírodních materiálů, ale je pro ně obtížné pečovat. Silikonový hřeben - alternativa hodná pozornosti lidí, kteří zachraňují svůj vlastní čas.

Výhody

Hřeben na vlasy, vyrobený ze silikonu, vypadá docela neobvykle, protože zuby a její základna, pokud mluvíme o hřebenu, ohebné a plastové.

Model se silikonovými zuby má výhody:

 • jemně česání i těžce zamotaných vlasů;
 • zuby nemají stehy a zářezy, aniž by poškodily strukturu kudrlin;
 • dlouhá životnost;
 • má antistatický účinek;
 • kompaktnost;
 • nízké náklady;
 • tepelná odolnost;
 • neškodí vlasům, stejně jako jiné umělé materiály;
 • neabsorbuje kožní mastnotu a rovnoměrně ji rozděluje na všechny vlasy.

Silikonový model je skutečně dražší než plastový hřeben.

Při srovnání s kartami s přírodními štětinami, dřevěnými nebo z rohoviny, je cena modelů mnohem levnější a cenově výhodnější.

Stejně jako všechny modely kartáčů jsou výrobky vyrobené ze silikonu rozděleny do kartáčů a hřebenů. První typ je vhodný pro masáž pokožky hlavy, druhá - pro pečlivé rozmazání kudrlin.

Kartáče

Kartáče z tohoto pokročilého materiálu mohou mít jiný tvar.

Nejoblíbenější dnes je štětec ve tvaru mýdla s pohodlným víkem.

K dispozici jsou také kulaté hřebeny, protože materiál je tepelně odolný, což znamená, že je můžete snadno použít při stylování se sušičem vlasů. Klasický typ masážního hřebene má plastovou základnu a pohodlnou rukojeť. Výhody kartáčů zahrnují schopnost aplikovat s jejich pomocí masky a balzámy pro péči o vlasy. Kromě toho je masáž na kadeře možné jak na suchém, tak i mokrém vlasu.

Zajímavostí silikonových modelů je rozdílná délka zubů některých výrobců. Na okrajích jsou zuby delší, uprostřed - kratší.

Hřebeny

Hřebeny jsou ideální pro každodenní použití a pohodlné umístění v kabelce. Jejich základna je také plastová, stejně jako zuby. Ve většině modelů se vzdálenost mezi zuby liší v závislosti na stranách. S jejich pomocí je snadné začít česat velmi zamotané vlasy, postupně postupovat k důkladnějšímu postupu. Kromě toho jsou hřebeny opatřeny ostrým hrotem pro oddělení pramenů. Takový model je vhodný pro měkkou neškodnou hromadu.

Recenze

Množství recenzí naznačuje velkou popularitu silikonových modelů. Takže jedním z nejběžnějších hřebenů dnes je hřebenová společnost Silkomb Pro. Model nemá rukojeť, což je pro některé uživatele obtížné. Jiné dívky to nepovažují za mínus, protože hřeben je optimální délky a pohodlně se vejde do Vaší ruky.

A Silkomb Pro se nazývá nejvhodnější volbou pro kudrnaté a kudrnaté vlasy.

Mezi kartáčky, model Tangle Teezer vyniká jasně, má tvar mýdlové krabice bez rukojeti, má několik kompletních sad. Pokročilý hřeben tak doplňuje víčko, které podle uživatelů umožňuje udržet nástroj čistý i ve své kabelce. Důvěra dívkám a osobě, která vynalezla toto zařízení. Stylista Sean Palfrey věnoval 30 let zdraví a kráse. Jedinou nevýhodou je vysoká cena produktu, která se pohybuje v rozmezí od 700 do 1000 rublů.

Blogger o tomto hřebenu a jeho variacích vypráví (Tangle Angel):

Vedle známých výrobců existují i ​​další modely kvality. Celková pozitivní dynamika přezkumů ovlivňuje trvanlivost používání ve srovnání s přírodními konkurenty. Podle milovníků inovací si hřeben vyrobený ze silikonu zachovává všechny své vlastnosti i po dvou letech aktivního používání. Zuby z nich neletí a odlévané zaoblené konce se nestaly ostrými a poškozujícími vlasy v průběhu času.

Kromě toho majitelé modelů jsou přesvědčeni, že léčivý účinek silikonu na vlasy. Kudrlinky se podle většiny stávají hladšími a poslušnějšími, přestávají elektrifikovat a zesilovat kvůli pečlivému česání.

Silikonové hřebeny

V naší době existuje trend upřednostňování přírodních produktů pro péči o tělo a vlasy. Toto příslušenství však musí být správně používáno a uloženo. Zkušenost našich předků je pro nás jistě cenná, ale možná stojí za to věnovat pozornost úspěchům moderního kosmetického průmyslu? Silikonové výrobky jsou nejvhodnější alternativou k přírodním produktům, jejichž cílem je učinit náš obraz harmonický a atraktivní.

Funkce, klady a zápory

Silikonové hřebeny, i když mají jen jedno označení ve svých jménech, jsou vyrobeny ze slitiny z plastu a silikonu.

Hlavní výhodou takových výrobků je jejich schopnost odstraňovat statickou elektřinu ze svých vlasů, tj. Na rozdíl od plastu nebo kovu, vůbec ne elektrizují vlasy.

Silikonové hřebeny se dobře hodí do ruky, jsou kompaktní, takže zabírají málo místa v kabelce. Mimo jiné tyto hřebeny mají dlouhou životnost, ne příliš vysoké náklady a také se jim dá snadno postarat - prostě se umyjte mýdlovou vodou.

Příslušenství vyrobené ze silikonu, určené k péči o naše vlasy, jemně a hladce klouže podél pramenů, protože zuby takového hřebenu jsou vyrobeny z pružného a hladkého materiálu, to je zvláště cenné pro poctivý sex s tenkými a slabými vlasy, včetně zvlněných. Silikonový hřeben jemně česá, aniž by se zranil, i těžce matné nebo mokré prameny.

Stejně jako dřevo se silikon nevztahuje na chemické reakce s různými prostředky k curlingu a barvení vlasů, a umožňuje rovnoměrně distribuovat masky a stylingové gely, což je ideální nástroj pro profesionály v oblasti kadeřnictví. Za zmínku stojí také známá tepelná stabilita silikonu, není divu, že vyrábí pekáče a trouby pro horké pánve a misky.

Silikonové hřebeny se dobře hodí do ruky, jsou kompaktní, takže zabírají málo místa v kabelce. Mimo jiné tyto hřebeny mají dlouhou životnost, ne příliš vysoké náklady a také se jim dá snadno postarat - prostě se umyjte mýdlovou vodou.

Modely

Stejně jako většina hřebenů z jiných materiálů jsou silikonové výrobky rozděleny na hřebeny a kartáče. Pro každodenní česání a odření vlasů je vhodný první vzhled, ale pro příjemnou masáž pokožky hlavy je lepší získat štětec.

Silikonové hřebeny pro každodenní česání se liší ve tvaru a vzdálenosti mezi zuby, často se jedná o kombinovaný výrobek, kde jsou na jedné straně časté a na druhé straně vzácné zuby. To je docela vhodné začít rozvíjet vlasy z vzácného umístění zubů, a pak pečlivě lesknout účes s pomocí častého hřebenu.

Typy a výhody silikonových hřebenů

Výhody

Hřeben pro vlasy se silikonovými zuby ve srovnání s jinými typy hřebenů má své výhody:

 • nepoškozuje vlasový hřídel;
 • vhodné pro všechny typy pramenů, včetně - tenkých a slabých;
 • jemně provést mokré a zamotané kudrlinky;
 • má masážní efekt;
 • nezpůsobuje akumulaci statické elektřiny;
 • má dlouhou životnost;
 • kompaktní;
 • tepelně odolné;
 • snadné čištění - jen umýt mýdlovou vodou.

Silikonové hřebeny jsou dražší než například běžné plastové hřebeny. Ale pokud je porovnáte s příslušenstvím se štětinami (přírodní), dřevem nebo rohem, cena bude naopak příjemnější.

Odrůdy

Všechny hřebeny ze silikonu jsou rozděleny do dvou typů: kartáče a hřebeny. První jsou ideální pro masírování hlavy a druhá jsou určena k rozvlákňování pramenů a jednotné aplikaci péče a stylingových výrobků (masky, pěny a pěny).

Kombinace silikonu a plastu zaručuje pružnost, odolnost, pružnost. Tento materiál také zabraňuje tak nepříjemnému jevu, jako je elektrifikace.

Hřebeny

Hřebeny vyrobené ze silikonu pro každodenní kartáčování se liší nejen ve tvaru. Intervaly mezi zuby mohou být také odlišné.

Vzácné zuby jemně provlékají vlasy a dělají skvělou práci se silně matnými zámky libovolné délky, aniž by je poškozovaly. Tento hřeben lze použít po šamponování.

S pomocí častých zubů je vhodné shromažďovat vlákna v ocasu nebo svazku, stejně jako vytvářet bouffant. Takový hřeben může být dodatečně vybaven ostrým hrotem (k oddělování kudrlin).

Dnes na trhu najdete kombinační příslušenství. Na jedné straně mají vzácné zuby a na druhé straně časté. Je ideální pro každodenní použití.

Kombinovaný hřebenový model je vhodný pro ty, kteří mají tenké, kudrnaté nebo silně elektrifikované kadeře. S jeho pomocí je velmi snadné dát masky nebo stylingové výrobky na vlasy (s výjimkou gelu).

Kartáče

Silikonové kartáče dokonale masírují pokožku hlavy a stimulují krevní oběh. Při konstantním používání zlepšuje výživu a růst vlasů, zabraňuje jejich ztrátě.

Toto příslušenství má jiný tvar. Považován za klasický hřeben s plastovou základnou a rukojetí. Existují široké a ploché, oválné nebo obdélníkové typy. Kompaktní kartáče s víkem ve tvaru mýdlové krabice se stávají stále oblíbenějšími.

Zvláštnost některých modelů kartáčů - zubů různých velikostí. Podél okrajů jsou delší než ve střední části.

Broušení vlasů se doporučuje od krku až po čelo a pak ve všech ostatních směrech. To odstraňuje nahromaděnou únavu a mírnou bolest hlavy. Masáž může být prováděna jak na suchých, tak na mokrých kadeřích.

Pro mastné vlasy je lepší masírovat pokožku hlavy na konci dne. Koneckonců, tuk z kořenů bude přenesen po celé délce, což ovlivní estetiku účesu.

Tangle Teezer Model

Tangle Teezer - kartáč na vlasy s jedinečným designem. To bylo nejprve vyrobeno v Anglii v ne tak vzdálený 2007.

Značka Tangle Teezer vyrábí řadu modelů, vyrobených v různých barvách. Sortiment zahrnuje jak produkty pro každodenní použití, tak i kartáče pro aplikaci ošetřovacích prostředků.

Zuby jsou dobře česlé kudrlinky, stejně jemně a jemně masírují pokožku hlavy. Pomáhá zlepšit růst vlasů.

Výhody Tangle Teezer:

 1. Jemně česněte vlasy bez zranění.
 2. Díky jemným zubům má pozitivní vliv na pokožku hlavy.
 3. Má masážní efekt.
 4. Snižuje množství vypadávaných vlasů.
 5. Pomáhá vypořádat se s problémem sekce tipů.
 6. Může být použit na suché nebo mokré vlasy.
 7. Dává kadeřům extra hladkost a objem.
 8. Má vysokou tepelnou odolnost.
 9. Pohodlně v ruce.
 1. Kvůli krátkým zubům jsou těžké kadeře obtížné.
 2. Není možné vždy provlékat vlhkými vlasy.
 3. Nedostatek rukojetí.
 4. Vysoká cena
 5. Můžete zakoupit pouze na oficiálních stránkách.
 6. Velké množství padělků.

Tangle Teezer vyrábí řadu modelů: Originální, Kompaktní Styler, Aqua Splash, Salon Elite, Magic Flowerpot, Pánský Kompaktní Groomer. Všechny se liší účelově, návrhovými řešeními, velikostí a cenou.

Kromě kartáčů pro dospělé jsou také menší dětské sbírky. Zobrazují postavy populárních karikatur ve Spojených státech.

Nezapomeňte, že výrobce prodává své výrobky pouze na oficiálních stránkách. Nákupem příslušného příslušenství si můžete být jisti originálností hřebene.

Recenze vlastníků

Množství recenzí a fotografií na internetu naznačují, že silikonové hřebeny získaly obrovskou popularitu. Nejčastěji se diskutuje o modelu Tangle Teezer - kartáče bez rukojetí.

Někdo je ve prospěch těchto výrobků, protože se velmi hodí do ruky a zabírají málo místa. Současně je pro někoho neobvyklé, že by to mělo být bez pera.

Dívky sdílely další plus takových hřebenů. Mají praktické víko, které chrání kartáč před vnějším znečištěním.

Pokud jde o cenu, zákazníci se domnívají, že je poněkud předražený - kolem 1 500 rublů. Je pravda, že cena závisí na konkrétním modelu.

Vedle společnosti Tangle Teezer jsou v prodeji i další ne méně kvalitní výrobky. Jsou to Angel, Ultimate Finishing, Ikoo, Clarette, Macadamia Natural Oil Brush a L'Etoile Atelier.

Při nákupu silikonových hřebenů si dívky všimli své trvanlivosti. Dokonce i po dvou letech aktivního používání zuby neleží a zůstávají ve stejném tvaru. Celkový vzhled kartáče se nezhorší.

Silikon nevytrhne, nezvětvuje a nevykazuje čas. Nemůžeš říct o dřevě, kovu a plastu.

Většina dívky, které si zakoupily silikonové hřebeny, mají antistatický efekt. Také při pravidelném používání takových hřebenů bylo zjištěno, že kudrlinky přestanou se zlomit a rozštěpit, kvůli nimž jsou prameny ploché a účes trvá několikrát déle.

A nakonec

Silikonový hřeben - vynikající nástroj pro přenášení vlasů. Toto příslušenství má mnoho výhod. Je odolný, kompaktní a snadno se čistí.

Velkým přínosem je, že díky měkkým zubům nedochází ke zranění hlavy a pramenů. Takové kartáče a hřebeny jsou vhodné pro vlasy jakéhokoli typu a struktury.

Který vlasový hřeben je lepší

Hřeben je běžná věc, jedna z nepostradatelných pomocníků pro péči o vlasy. Bez ní nemůžeme dělat den, i když nevěnujeme dostatečnou pozornost jejímu výběru. A koneckonců, marně! Z hřebenu závisí na vzhledu a zdraví vašich vlasů. Nesprávně zvolený hřeben může přispět k lámavosti, průřezu vlasů a dokonce k jejich ztrátě. Nakonec zjistíme, jak si vybrat tak důležitou položku pro domácnost.

Otestujte, jak si vybrat hřeben

Typy hřebenových materiálů a použití jejich různých modelů

Chcete-li pochopit, co hřeben nejlépe vyhovuje vašemu typu vlasů, musíte pochopit odrůdy svých modelů. Moderní výrobci nabízejí mnoho druhů hřebenů, které se vyznačují tvarem, materiálem, z něhož jsou vyrobeny a určeným účelem.

Podle materiálu

V podstatě jsou výrobky pro česání a styling vlasů vyrobeny ze dřeva, kovu, plastu, silikonu, uhlíku, někdy z kosti a želvy. Není možné jasně určit, který materiál je lepší pro péči o vlasy. Každá z nich má výhody a nevýhody. Zvažte model nejoblíbenějších materiálů.

Dřevěné hřebeny

Výrobky vyrobené z přírodních materiálů se vyznačují neškodností, stejně jako léčebnými vlastnostmi. Například hřeben jalovce snižuje stres a bříza pomáhá zbavit se lupů. Při nákupu takového hřebene věnujte pozornost hladkému povrchu. Za přítomnosti nejmenšího štěpení a štěpení může takový výrobek roztrhat vlasy. Důležité je také vědět, že dřevěné hřebeny vyžadují častější čištění, ale jsou vhodné pro nanášení ošetřovacích masek na vlasy, neboť nevykazují chemickou reakci se složkami.

Kovové hřebeny

Materiál je odolný, přispívá k odstranění statické elektřiny, ale nedoporučuje se pro barvené vlasy. Kovový hřeben může způsobit křehké vlasy, někdy nekvalitní produkt roztrhává vlasy nebo škrábe po hlavě. Tento kartáč se nedoporučuje pro každodenní použití.
Tip! Když vybíráte hřeben, spusťte zuby na kůži dlaně, pokud produkt poškrábá ruku, bude se chovat stejným způsobem jako kůže na hlavě. Ujistěte se, že špičky jsou pokryty speciálními ochrannými silikonovými kuličkami.

Plastové a silikonové hřebeny

Výrobky z umělé hmoty nejsou nápomocné v péči, snadno se umývají a jejich povrch je méně citlivý na deformaci a štěpení. To je velká výhoda pro vlasy za předpokladu, že zvolíte model kvality (často dochází k nákupu hřebenů z toxických a křehkých plastů). Silikonové hřebeny mají antistatický efekt a dobře se umývají. Často se používají při barvení vlasů, protože materiál nenastává chemickou reakcí s barvivem.

Hřebeny s přírodními štětinami

Výhodnější, ale bezpečná pro vlasy - hřeben s přírodními štětinami. Chcete-li vytvořit předmět pro péči o vlasy, aplikujte štětiny divokých prasat, žíní a kostic. Takový přípravek neodtrhává vlasy a nepřispívá k jejich průřezu, ale neměli byste je používat u žen s mastnou pokožkou vlasů, protože vlasy jsou po celé délce tlusté. Tento typ hřebene by se měl umývat alespoň jednou týdně a také se předpokládá, že přírodní hřeben silně elektrizuje vlasy. Pro dívky s kudrnatými vlasy je lepší vybrat jiný typ hřebenu nebo preferovat smíšený kartáč (jsou kombinovány přírodní a umělé štětiny). Další nevýhodou česání s přirozenými štětinami je charakteristická vůně při zahřátí nebo umytí. Výhody produktu zahrnují: bezpečnost, respekt k vlasům, což je hladké a lesklé.

Ve formě

Rozdíl ve tvaru kartáčů se objevil v souvislosti s různými účely jejich použití. K dispozici jsou hřebeny pro každodenní použití doma, pro použití v salonech a kadeřnictví pro profesionální styling, stejně jako pro barvení vlasů a použití masky.

Comb

Jedná se o plochý hřeben se zuby o různé tloušťce. Hřeben se vzácnými zuby vhodnými pro ženy, které se nemohou zdržet poškrábání vlhkých pramenů. Velké a vzácné zuby hřebenu budou také skvělou pomoc při péči o kudrnaté vlasy. Hřebeny se zuby, které jsou hustě vhodné pro oddělení oddělující nebo bazální hromady.

Masážní štětec

Obvykle je to široký, kulatý nebo čtvercový hřeben s rukojetí a spoustou zubů chráněných gumovými nebo plastovými kuličkami na koncích. Tento kartáč je ideální pro dlouhé a silné vlasy. Perfektně masíruje pokožku hlavy, která pomáhá stimulovat růst vlasů a zmírňovat bolesti hlavy.

Je to důležité! Pokud jste majitelem tlustých kadeří, masážní kartáč vám nevadá, protože masáž na hlavě vyvolává velkou produkci kožního mazu.

Hřebeny pro styling

Tyto výrobky jsou určeny pro snadný styling. Takže například kartáčování hřebíků má válcovitý tvar s hustě rozloženými zuby as středovou dutinou. Přilnavost je velmi vhodná při pokládce vysoušeče vlasů, jelikož prochází proudem vzduchu. Má nylon, přírodní štětiny nebo kovové štětiny. Hřebenová "rybí kost" má stejné vlastnosti jako kartáčování, ale zuby takového výrobku jsou méně časté. Vidlicový hřeben - produkt kombinující hřeben na jedné straně a dvě ozubené vidlice na druhé straně. Nejčastěji používané v kadeřnictví pro styling bangs, rozdělování a dělení pro bouffant.

Výběr hřebenu pro styling vlasů
 • Pro styling pomocí horkovzdušné sušárny zvolte kulatý nebo obdélníkový kartáč, pro studený plochý hřeben.
 • Správně zvolený hřeben pro styling by měl být vyroben z dřeva, uhlíkových vláken nebo keramiky, protože tyto materiály budou trvat déle, pokud se často zahřívají. Nepoužívejte plastové nebo kovové kartáče.
 • Vyberte si přírodní štětinovou štětku pro vyrovnání kudrlin, protože tyto štětiny nejlépe zachycují vlasy.
 • Velikost kartáčování by měla odpovídat délce vlasů. Čím delší jsou vlasy, tím větší je hřídel štětce.
 • Délka kartáčování na rukojeti nezáleží na tom, co je hlavní pro použití výrobku. Stojí za pozornost materiál, ze kterého je rukojeť vyrobena z kartáčování. Pogumovaná rukojeť je méně pravděpodobné, že se dostane do ruky.

Nejoblíbenější modely vlasových vláken: Hair ION Ceramic, Olivia Garden, Dewal.

Usměrňovač vlasových kartáčů

Ne tak dávno se vlasová kadeřnice na vlasy na vlasy rychle stala populární. Jedná se o elektrické zařízení na vyrovnávání vlasů ve formě hřebene. Rovnačka současně česá a dává dokonalou hladkost pramenům. Taková rovnátka, na rozdíl od stylu, nepoškodí vlasy, protože je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a její turmalínová vrstva brání přílišnému vysychání vlasů. Hřebenový usměrňovač má funkci ionizace vlasů, z níž prameny získávají lesk a zdravý vzhled. Rychlá vyrovnávačka na vyrovnávání vlasů šetří čas stylingu, protože při tomto postupu trvá ne více než 15 minut. Styler má na koncích zubů ochranné míčky jako masážní kartáček. Rovnačka nejen vyhladí vlasy, ale také přispívá k lepšímu krevnímu oběhu díky masáži na pokožce hlavy. Zařízení má LCD displej pro řízení teploty. Usměrňovač je velmi snadno použitelný a přítomnost drátu otáčejícího se o 360 stupňů zlepšuje komfort jeho použití. Toto zařízení již bylo získáno miliony uživatelů, kteří o tom ponechávají většinou pozitivní zpětnou vazbu. Přečtěte si recenze a dozvíte se více o výběru hřebenového rovnačky zde.

Jaký hřeben si můžete vybrat pro dítě

Matky se často ptají, jak vybrat hřeben pro dítě, protože tenké a měkké dětské vlasy vyžadují pečlivější péči a obvyklý hřeben jim nevyhovuje. Pro děti by ideální volbou by byla spletená čepička. Jedná se o inovativní ergonomický hřeben se zuby různých délek. Bezbolestně rozkládá vlasy a má speciální originální design, který je pro děti velmi atraktivní. Mnoho mumií zapomnělo na problém česání a rozmaru svých dětí díky jedinečnému kartáču Tangle Teezer.

Jaký hřeben je vhodný pro novorozence?

Předpokládejme, že vaše dítě má stále ještě málo vlasů na hlavě, ale stále potřebuje hřeben. Časté jsou tenké vlasy novorozenců zamotané v rohožích, speciální hřeben pro miminka pomáhá bez problémů pokrýt jemné prameny, stejně jako eliminuje formované krusty na pokožce hlavy, které lékaři doporučí odstranit každý den před koupáním. Hřebeny pro kojence jsou vyrobeny z přírodních a syntetických štětin, ale musí být měkké na dotek.

Při výběru hřebene pro novorozence upřednostněte hřebeny slavných značek. Firmy se starají o svou pověst, takže vyrábějí vysoce kvalitní výrobky. Štěrka těchto výrobků je hygienicky zpracována, pečlivě se starají o jemnou pokožku hlavy.

Navrhujeme věnovat pozornost takovým značkám - Chicco, Luvable Friends, Canpol Babies.

Výběr perfektního hřebene pro kudrnaté vlasy

Majitelé kudrnatých vlasů jsou nejvhodnějším velkým hřebenem se vzácnými zuby nebo směsným hřebenem s přírodními štětinami. Také pro kudrnaté vlasy je vhodná ergonomická hřebínka. Perfektně rozkládá vlasy, zabraňuje jejich průřezu a křehkosti. Některé modely dokonce pomáhají narovnat kadeře.

Který hřeben je vhodnější k pokovení rozšíření?

Důležité je dobře rozkročit dlouhé kudrlinky, protože na nich závisí jejich vzhled. Zvláštní pozornost věnujte výběru hřebenu pro roztažitelné vlasy, protože špatně zvolený hřeben vyvrací veškeré úsilí velitele a dlouhé šikmé prameny se mohou ztenčovat. Abyste zabránili vypadávání vlasů, doporučujeme používat přírodní kartáčové štětiny, které jsou pro vlasy nejméně traumatické. Ale vůdce mezi kartáčky pro prodlužování vlasů se stala oblíbenou značkou Tangle Teezer. V tuto chvíli nebylo vynalezeno nic lepšího než tanglová teaserka pro naladěné prameny. Ona velmi pečlivě hřebčí vlasy, uživatelé nechávají pozitivní recenze o jeho použití. Pro roztíratelné vlasy se nejlépe hodí Tangle Teezer Salon Elite.
Nejoblíbenější modely vlasových kartáčů pro rozšíření vlasů: Tangle Teezer, Macadamia, KAIZER.

Vyberte hřeben pro dlouhé a krátké vlasy

Dlouhé vlasy - pýcha jejich majitele. Správná péče o kosy má významný vliv na jejich vzhled a zdraví. Výběr výrobků pro česání dlouhých vlasů každý den by měl být založen na stejných principech jako výběr hřebene pro jiné typy vlasů:

 1. Odstranění toxicity a křehkosti materiálu, aby se zkontrolovala životnost výrobku.
 2. Zkoumáním výrobku pro štěpení a štěpení, aby nedocházelo k lámavosti a vypadávání vlasů.
 3. Výběr vhodného rozměru a modelu hřebene pro snadný styling.

Pokud je vše v prvních dvou bodech jasné, jaká velikost a model hřebenu jsou potřebné pro dlouhé vlasy? U dlouhých vlasů je lepší použít hřeben s hustými zuby. Dobře přizpůsobené masážní kartáče s přírodními štětinami. Předpokládá se, že velikost pracovní plochy kartáče by měla záviset na délce pramenů. Čím delší jsou vlasy, tím poměrně širší by měl být hřeben. Pro krátké nebo tenké vlasy zvolte hřebeny s řídkými zuby. Dokonalý hřeben s přírodními štětinami.

17 typů hřebenů pro vlasy, jejich vlastnosti a použití

Materiály

Při výběru vašeho oblíbeného hřebene musíte nejdříve věnovat pozornost tomu, z jakého materiálu se skládá. Znalost nevýhod a výhod každého z nich pomůže prospěch vlasům, neškodí jim:

 1. Dřevo je přírodní materiál, který elektrizují kudrlinky, dělá je hedvábnější, lesklé, zabraňuje vzhledu rozštěpených konců. Vyžaduje pečlivou péči, snadno se rozpadá;
 2. Kov - liší se ve zvýšené trvanlivosti, trvanlivosti. Jeho hlavní nevýhodou je, že může zranit hlavu, pokud jsou zuby příliš tenké, postrádají silikonové, plastové, pryžové špičky. Je zakázáno používat kovový hřeben během sušení pramenů s vysoušečem vlasů, protože to výrazně zhoršuje stav chloupků;
 3. Plast je populární, levný materiál. Snadno se čistí, lehká. Zároveň je třeba vědět, že plast je poměrně křehký, nesnáší těžké náklady a šok, snadno se rozbije;
 4. Silikon - má dlouhou životnost, snadno se rozkládá kudrlinky, používá se při sušení vlasů s vysoušečem vlasů. Mezi nedostatky jsou pouze vysoké náklady;
 5. Uhlík je umělý materiál sestávající z grafitu a pryže. Ne elektrifikuje, dobře je pokořuje bez poškození pokožky hlavy. Uhlík odolává těžkým nákladům, je těžké se zlomit. Drahý materiál;
 6. Kost je nejstarší materiál: silný, odolný. Často zdobené zrcadlem, drahokamy, ozdoby;
 7. Keramika, bronz, stříbro a zlato - drahé a vysoce kvalitní hřebeny. Vytvořte prameny měkké, lesklé, odolné proti vzniku statické elektřiny. Absolutně bezpečné pro všechny typy vlasů. Hřebeny z drahých kovů se nacházejí v jediné kopii.

Pomoc! Zvýšená vlhkost může vést ke vzniku houby nebo plísní na stromu.

Typy kartáčů a jejich použití

Typ hřebenu je přímo spojen s jeho účelem. V závislosti na tloušťce, délce, druhu vlasů je třeba věnovat pozornost i velikosti a tvaru hřebene a také, zda je pro vás vhodnější použít.

Stylový kartáč

 • Malý kulatý kartáč (Small Round Brush) je nepostradatelný při zkroutí krátkých vlasů;
 • Velký kulatý kartáč (Velký kulatý kartáč) je zapotřebí, aby se na dlouhé vlasy dostaly velké kudrlinky. Stačí natočit pramen na kartáč, ohřát ho vysoušečem vlasů a pečlivě ho uvolnit;
 • Kruhový (válcový) kartáč založený na keramice dokonale kadeří vlasy po celé délce a otáčí hroty;
 • Polokruhový hřeben nebo devět řádků má 7 nebo 9 řad se silnými zuby. Každý řádek je volně ve vzájemném kontaktu. Použijte jej ke stočení bobů, stylování bob nebo bob bob;
 • Vyfukovaný kartáč nebo termobráz (Vent Brush) s dlouhými, od sebe vzdálenými zuby umožňuje rychle vyschnout vlasy vysoušečem vlasů. Je zapotřebí v případě, kdy krátké vlasy přidávají objem blízko kořenů;
 • Štětec Styler kombinuje funkce hřebene a vysoušeče vlasů. Výhodou je, že kudrlinky jsou nejen vysušené, ale také krásně nalepené;
 • Vysoušeč vlasů (Blow Drying Hair Brush) je vybaven dutou foukanou základnou z keramiky. Díky tomu není třeba používat vysoušeč vlasů, což je mnohem traumatická vlákna.

Válcový kartáč je vybrán individuálně podle délky vlasů. Čím déle jsou, tím širší bude hřeben.

Plochý kartáč (pádlový štětec)

Má velkou velikost, a proto ji lidé nazývají "lopata". Používá se výhradně pro dlouhé prameny, protože má husté zuby, které nepoškozují chloupky, ale dobře je hřebčí. Má jednu nevýhodu - vzhledem k jejímu tvaru je těžké jej očistit.

Hřeben s ocasem (Rattail Comb)

Tento hřeben, rukojeť vypadá jako tenká tyč, připomínající ocas. Používá se k oddělení pramenů, odstranění nerovností ve vlasech, fixování stylingu.

Plastový hřeben je vždy silnější než ostatní, elektrizující vlasy.

Hřebenový kartáč (štětec)

Má dva až tři řady zubů vyrobených z přírodních nebo umělých materiálů. Odolává statické elektřině.

Hřeben hřebenu

Nejoblíbenější ze všech typů hřebenů. Má mnoho druhů:

 • Velké, vzácné zuby jsou potřebné pro bezpečné rozložení vlhkých pramenů;
 • Pro každodenní péči o krátké vlasy jsou potřebné husté hřebíček;
 • Dlouhé, ne příliš husté zuby používané pro kudrnaté vlasy;
 • Úzké hřeben s dlouhou tenkou rukojetí je nutné během barvení, zvýraznění, dělení do pramenů;
 • Poměrně tenké, dlouhé zuby různých výšin jsou potřebné k vytvoření vysokého napnutí;
 • Negativní uspořádání zubů vhodných při aplikaci masky, distribuce pěn, pěn.

Masáž (Bomb)

Pohodlný kartáč vhodný pro tenké a silné vlasy. Jeho jméno bylo způsobeno skutečností, že kromě česání provádí funkci masírování pokožky hlavy, čímž stimuluje krevní oběh a zlepšuje růst vlasů. Pro bezpečné použití doporučujeme mít na štětce bombu s plastovými nebo silikonovými kuličkami. Stává se to těžké, měkké, střední. Velikost je také odlišná - od velkých až po miniaturní, které se snadno skládají na polovinu a skrývají se v kabelce.

Pozor! Masáž stimuluje tvorbu kožního mazu, takže lidé, kteří jsou náchylní k mastným vlasům, by měli používat opatrně.

Přírodní kartáč štětce štětiny

Jako přírodní materiál použitý kůň, prasečí štětina. Potřebuje zvláštní denní péči. Vhodné pouze pro tenké, volné kadeře.

Pomoc! Tlusté, zamotané prameny, tento kartáč nebude moci hřeben.

Hřebeny pro vypouštění

Snadné skládání a skládání. Pohodlné nosit v kabelce nebo kapse. Často doplněné malým zrcadlem.

Hřeben pro sušení pomocí mikrovláken (kartáč na vlasy z mikrovlákna)

Nejen že se plete, ale také je vysuší. To je dosaženo díky základně z mikrovláken, které se nachází mezi zuby. Chcete-li zachránit objekt před vznikem nepříjemného zápachu, výrobci vytvořili malé otvory na zadní straně kartáče, které zajišťují vysušení části tkaniny.

Hřebeny (hřeben)

Plochý, malý hřeben. Zuby na něm jsou umístěny na jedné nebo dvou stranách. Vyrobeno z přírodních, umělých materiálů. To může být rovnoměrné a zakřivené, doplněné o ženský účes. Někdy je součástí skládacího nože milovaný muži.

Odstraňování štětce

Vybaveno štětinami různých délky. Jedinečnou vlastností některých modelů jsou zatahovací zuby, které mohou snadno odhalit suché, mokré, krátké, dlouhé vlasy. Kudrlinky se stanou poslušnějšími, méně chlupaté, ne elektrizují.

Hřeben pro rozšíření vlasů (kartáč se štětečkem)

Její zuby nikdy neublíží vaše nové kudrlinky, protože vypadají jako očka. Tlusté chloupky procházejí bez poškození jejich struktury.

Pozor! Doporučuje se použít tento hřeben na suché vlasy, protože budou méně zmatené.

Kombinovaný kartáč štětcem

Různá výška zubů - vynikající řešení stylových účesů, jejichž vlasy mají nerovnou délku. Pomůže jí vyhladit vlasy a dá je přesně.

Usměrňovač na vlasy (usměrňovač na vlasy)

Obsahuje dlouhý klip, který pevně obaluje pramen. Pro dosažení maximálního účinku se doporučuje používat vysoušeč vlasů. Není vhodné, pokud jsou kadeře příliš silné a zvlněné.

Laserový hřeben (Laserový hřeben)

Má velký seznam pozitivních vlastností:

 • Vytvoří vlasy měkké, hedvábné;
 • Podporuje rychlý růst vlasů;
 • Nepoškozuje prameny;
 • Vyrovnává se s problémem plešatosti;
 • Odstraní seborrheu.

Pozor! Před nákupem laserového hřebene je nutné poradit se s lékařem.

Macadamia hair brush (Macadamia hřeben)

Pohodlná, malá velikost. Vhodí se dobře do ruky díky tvaru, neklouzá. Štěrky různých délek, které vám umožní rovnoměrně pokládat kudrlinky na kořeny. Vyrovnává své úkoly na mokré a suché prameny, aniž by je poškozoval. Zabraňuje vypadávání vlasů, vlasy jsou měkké, hedvábné.

Průzkum: Který hřeben používáte nejčastěji?

Celkem hlasů: 32. Celkem členů: 32.

Profesionální

Stylisté a kadeřníci nemohou předložit svou práci bez konkrétního seznamu hřebenů. Nejčastěji jsou vyrobeny z kovu, což umožňuje vždy udržovat nástroje čisté.

Pozor! Pro denní použití se nedoporučuje nakupovat kovové výrobky, protože silně elektrifikují vlasy.

V arzenálu profesionálního mistra musí být nezbytně skupina hřebenů s různými zuby. Zvláštní pozornost by měla být věnována hřebenům pro rozvlákňování pramenů, jejichž štětinami jsou charakteristické různé délky, zvláštní síla a pružnost.

U dlouhých vlasů je třeba získat několik masážních kartáčů. Krátké mohou být vždy česané s výrobky s malými zuby, hřebeny a některými typy hroudů.

Zvláštní objemový model s keramickým povlakem pomůže oživit a zvednout rafinované, oslabené prameny. Zvedá vlasy statické elektřiny, aby si vlasy dobře upravila. Narovnat kudrnaté vlasy budou moci hřeben pro styling s rotujícím kartáčem. Snadno vyfukované modely udržují prameny při přehřátí během sušení.

Jak si vybrat hřeben pro vlasy

V závislosti na typu vlasů je třeba věnovat pozornost výběru vhodného hřebene pro sebe:

 • Kvůli dlouhé potřebě jsou široké, velké štětce, hubící s častými zuby;
 • Kratší mohou být nejlépe česané s malými hřebeny;
 • Ramínka jsou kartáčována polokruhovými obruby;
 • Silně kudrnaté kadeře rozkrojené hřebeny s dlouhými, vzácnými zuby;
 • Tenké, bezvládné prameny získají nový vzhled po kartácích, polokruhových kartáčcích na vlasy;
 • Pro mastné použití můžete použít všechny typy kartáčů, s výjimkou masáží a výrobků s přírodními štětinami;
 • Aby nedošlo k poškození křehkých kadeří, zapomeňte na kov;
 • Zvýšené vlasy nikdy nezkazí předměty s přírodními štětinami nebo speciálními zaoblenými zuby.

Který hřeben je nejlépe na vaření vlasů?

 1. Ženy by neměly používat mužské hřebeny, protože nikdy nebudou moci pokrýt vlasy;
 2. Vlhké prameny se vůbec nemusí dotýkat štětce. Pokud je potřeba hřeben, je třeba použít štětec s dlouhými, vzácnými zuby;
 3. Pro denní použití nekupujte kovové výrobky;
 4. Před spaním si masírujte vlasy. Takže je to zdravější a přesnější.

Jak si vyčesat vlasy bez hřebene

V případě, že hřeben v nejvíce nepředvídatelné chvíli nebyl v ruce a potřebujete vypadat dobře, přijdete na záchranu:

Jak vyčistit hřeben od vlasů a nečistot

Hřeben je výhradně samostatná položka, kterou nelze dát druhým. Neměli bychom zapomínat, že po každé aplikaci musí být štětiny vyčištěny pomocí párátka nebo speciální štětkou.

K čištění hřebenu od nečistot je třeba předmět umývat alespoň jednou týdně v horké vodě s mýdlem nebo ošetřit kapalným amoniakem. Lepší čištění základny pomůže zubní kartáček. Keř na vlasy s přírodními štětinami, které potřebují péči se šamponem.

Pozor! Správná péče o kartáč zajišťuje jeho trvanlivost a spolehlivost. Pokud se objeví praskliny a žetony, objekt by měl být okamžitě zlikvidován.

5 nejlepších vlasových hřebenů

TANGLE TEEZER

Vznikl poměrně nedávno, ale již se mu podařilo potěšit kadeřníky a obyčejné lidi. Jeho hlavním rysem je, že nemá rukojeť, ale na úkor jeho konvexního tvaru se dokonale zapadne do ruky, aniž by se z ní vytáhl. Tělo je vyrobeno z plastu a zuby jsou vyrobeny ze silikonu. Odpovídá absolutně všem typům vlasů. Dobře česání zamotaných pramenů. Masíruje pokožku hlavy, stimuluje růst vlasů. Mezi jeho nedostatky jsou vysoké náklady.

BRAUN SATINOVÉ VLASY 7

Tři v jednom: vysoušeč vlasů, kartáč na vlasy, curling iron. Sada obsahuje dvě baterie. Navrženo pro vytváření hlasitosti. Zvláštní ionizační funkce chrání prameny před elektrifikací a chmýřením.

MOROCCANOIL

Univerzální hřeben pro vytvoření hromady. Přírodní štětiny dělají kudrnaté poslušnosti, jemné, jemné. K opravě výsledného účesu použijete pohodlnou, sofistikovanou rukojetí.

WELLA PROFESSIONALS

Základní pro účesy a styling s úžasným tvarem. Má antistatický efekt. Navrženo více pro profesionální použití.

Janeke

Na foukané podložce jasně kartáčujte. Měkké štětiny nepoškozují pokožku hlavy, normalizují krevní oběh. Má malou nevýhodu - trochu elektrizuje vlasy.

Vždy se záměrně přibližujte k výběru hřebene. Nikdy produkt kvalitního materiálu nemůže být levný. Nešetřete, přemýšlejte o kráse a péči o vlasy.

Jak si vybrat hřeben pro vlasy

V péči o vlasy dívky věnuje velkou pozornost vlasovým maskám, výběru šampónu, balzámu a dalším vlasovým produktům, ale často zapomíná na tak důležitou věc, jako je hřeben. Ale výběr hřebene je velmi důležité, přemýšlejte, kolikrát během dne používáte hřeben? Nyní si představte, že hřeben špatné kvality může poškodit vaše vlasy, provokovat jejich sekci a zlomení.

Kombinování pomáhá vyčistit vlasy před prachem, vyživuje pokožku hlavy kyslíkem, podporuje růst vlasů. U mastných vlasů se doporučuje použít hřeben s vrstvou absorpční bavlny na základně štětin.

Při výběru hřebene je třeba dbát na materiál, ze kterého je vyroben, na typ vlasů, na okraje štětin atd. Nejdůležitější je materiál hřebenu. Nejlepším řešením je hřeben z přírodního materiálu, který může být z březového hřebene, dubu apod. Takové hřebeny se jemně starají o vlasy a dokonce je mohou léčit.

Hrany hřebene by neměly být ostré nebo poškozené. Všechny hrany by měly být zaoblené a měkké, aby nedošlo k poškození vlasové pokožky a vlasů.

Pokud máte dlouhé vlasy, nejlepším řešením pro vás je štětec, pokud jste vlastníkem kudrnatých a neposlušných vlasů, pak zvolte hřeben se vzácnými zuby. Nehromažďujte si vlasy hrubě, mohou se roztrhat a roztáhnout, což nepříznivě ovlivní jejich vzhled. Dřevěné dlouhé vlasy začínají od špiček a postupně se pohybují směrem ke kořenům a krátké vlasy by měly být naopak vyřezány z kořenů.

Kombinace Kritéria

Existuje několik druhů hřebenů, z nichž každý má svůj vlastní funkční účel. Mnoho z nich je jednoduše škodlivé pro každodenní použití. Pokusíme se zjistit, jaký hřeben je nejlepší pro vlasy.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Klasifikace materiálu

 • Dřevo.
 • Silikon.
 • Plastové.
 • S přírodními štětinami.
 • Carbonated.
 • S umělými štětinami.
 • Kovové.

Chcete-li porozumět poškození a přínosu, podívejme se blíže na typy hřebenů.

Dřevěné kartáče

Při výrobě dřevěných kartáčů s různými druhy dřeva. To je věřil, že oni mají jiný účinek na pokožku hlavy. Ze kterých plemen jsou vyrobeny dřevěné kartáče? Toto je:

Hřeben vyrobený z vysoce kvalitního materiálu lze identifikovat podle vzhledu a vůně. Je zřejmé, že musí mít vůni stromu, ze kterého je vyroben. Vizuálně by vysoce kvalitní štětec neměl mít praskliny a štěpky.

Dlouhodobé používání dřevěného kartáčku nebo hřebenu se nedoporučuje. Za prvé rychle ztrácí své příznivé vlastnosti kvůli častému kontaktu s kůží a kadeří. Zadruhé se objeví škody, které poškozují vlasy nebo je táhnou. Takové kartáče jsou kombinovány s veškerými vlasy a jsou vynikající pro každodenní použití.

Při výběru dřevěného kartáče by měla být preferována spíše skromná, spíše než lakovaná a lesklá. V prvních užitečných vlastnostech bude mnohokrát více.

Silikon

Může být používán každý den bez poškození struktury vlasů a pokožky hlavy. Nejsou statické, vlasy po česání hladce tekoucí. Často jsou používány v salonech pro perm.

Plastové

Nejlevnější možnost všeho druhu. To však nelze považovat za výhodu ve srovnání s nevýhodami, které mají. Plastové hřebeny jsou velmi statické, po prvním mrtvici přitahují vlasy. Tvrdé zuby, i když jemně česají, poškozují povrch pokožky hlavy. Jediné pohodlí při jejich používání je snadná péče, stačí ji umýt pod tekoucí vodou.

Přírodní štětiny

Výrobci ve výrobě používají vepřové nebo konské štětiny. Jsou to nejjemnější a proto jsou vhodné pouze pro jemné vlasy. Jejich pravidelné používání přinese vlasům lesk a hedvábnost a vytvořený styl bude udržovat tvar po dlouhou dobu. Tlusté vlasy nejsou takový štětec.

Tento typ kartáčů je nejvhodnější pro vlasy kvůli přítomnosti kreatinu v nich a pro pokožku díky masážnímu efektu.

Uhlíkové vlákno

Vyrobeno ze dvou materiálů: rám se skládá z uhlíku a povlak je keramický. Jejich pohodlí spočívá v absolutní absenci péče. Nejsou kontaminovány a udržují si nejlepší vlastnosti i při častém používání. Může být použit s:

 • Barvení (nereaguje na nátěrové hmoty).
 • Střih (hladce sklouzává podél pramenů).
 • Vytvoření chmýří (vlasy neelektralizují).
 • Rozložení pramenů při stylování (vhodné je oddělit vlasy).

Silikonové hřebeny nepoškozují strukturu vlasů, neubližují jim, ale nepřinášejí výhody.

Umělé štětiny

Na vzhled je podobná přírodní štětině, ale její součástí je umělý materiál. Závěr je zřejmý, že nepřinese žádnou výhodu a je méně praktické ji používat než její přírodní příbuzný. Při výběru mezi dvěma prakticky podobnými kartáčovými kartami je lepší používat přírodní kartáče.

Kovové

Tento typ je vhodný při vytváření stylů vlasů, které jsou dobré při česání vlasů. Dokonce i prodloužené jednorázové použití vlasy neelektralizují. Je vhodné rozdělit kudrlinky s kovovými zuby na prameny a dělat dokonce dělení.

Ale každý den se tento typ hřebene nedoporučuje. Je schopen lámat vlasy, poškodit pokožku a kovové hřebeny roztrhat vlasy na koncích bez postřiku.

Klasifikace hřebenů podle tvaru a typu

Specializované prodejny nabízejí výběr různých tvarů a velikostí hřebenů. Výběr takového druhu je poměrně obtížný, aniž bychom věděli o jeho účelu. Každý z nich má své vlastní vlastnosti a pokud je ideální pro jednoduché česání, druhý je zcela nevhodný, ale bude se dobře vyrovnávat s nádherným stylingem.

Takže tvar hřebenu:

 • Masáž
 • Záběr (válcový).
 • Rybí kost
 • Polokruhová.
 • Comb
 • Kostra.
 • Kombinovaný hřeben.

Jak se uplatňuje každý z těchto typů hřebenů, zvažujeme podrobněji.

Masážní kartáče

Nejoblíbenější u dívek. Jsou pohodlné na hřeben, měkká podložka snižuje zuby na požadovanou hloubku, což dělá příjemné mazání s masážním účinkem. Odtud dostali své jméno. Stejné kartáče zlepšují krevní oběh a podporují rychlý růst vlasů.

Jejich jediným funkčním použitím je každodenní česání.

Porušení

Tento druh je velmi rozmanitý. Mnoho z nich pravděpodobně vidělo kulaté hřebeny s různými průměry, přírodními štětinami nebo silikonovými (plastovými) zuby v obchodech. Jsou určeny pouze pro pokládání, rovnání a dávání objemu. U různých typů kudrlin, vybírají jejich kartáčování (přírodní nebo umělé). Konečný výsledek pokládky závisí na objemu hřebene. Při malém průměru je lepší udělat malé kudrlinky. A nejlepší kartáč na vlasy na rovnání vlasů je kartáč s velkým průměrem. Prozatímní rozměry kartáčování jsou založeny na délce a tuhosti.

Rybí kost

V ideálním případě vytváří hlasitost přímo u kořenů. Pohodlná struktura neumožňuje horkému toku sušičky spálit kůži a poškodit její stav. Vzduch prochází otvory a prakticky se nedostává na pokožku. Vzácné uspořádání zubů rovnoměrně zachycuje vlasy v blízkosti kořenů a dává lepší objem.

Polokruhová

Podobně jako předchozí formulář vytváří krásu vlasů. Tento typ hřebene je speciálně navržen pro krátké účesy. Pokud z hřebenové "rybí kosti" vypadnou krátké vlasy a neudrží jejich tvar, pak semikruhový bude s tímto úkolem dělat vynikající práci. Často umístěné tenké zuby a více zaoblená základna lépe udržují krátké vlasy.

Comb

Nejstarší typ hřebenů je stále relevantní. Je obzvláště vhodné při česání dlouhých vlasů. Pouze oni mohou dosáhnout hladkost, rovnoměrné česání a nedostatek uzlů. Časté zuby se nejlépe používají pro tenké uši, a proto jsou zřídka hustší a těsnější. Také pohodlně hýbejte bouffanty, ale pouze tenké vlasy.

Kostra

Něco mezi masážní štětkou a hřebenem z ryb. Zároveň vytváří dva efekty: masáž měkkými štětinami nebo plastovými zuby na jedné straně a volumetrický styl díky své vzácné poloze. Zvláštní význam má dvoustranný skeletový hřeben. Na jedné straně má strniště, vhodné pro krátké vlasy, a na druhé silné zuby pro středně dlouhé kudrlinky.

Kombinované

Univerzální hřeben. To musí být ve vašem arzenálu. Jeho struktura je neobvyklá: polovina sestává z častých zubů, z poloviny vzácných. Kombinovaný hřeben lze proto použít jak pro jednoduché česání každý den, tak i pro styling (studený a horký).

Při nákupu je třeba věnovat pozornost špičkám zubů. Neměly by být ostré, aby nedošlo k poškození pokožky. Měli byste také věnovat pozornost materiálu. Je lepší vzít silikon nebo uhlík.

Povinná péče o vlasy

Nezáleží na tom, z jakého materiálu je vyroben, je třeba se o něj pravidelně starat. Časem se na povrchu nahromadí prach a mikroby, což zabrání obnovování vlasové pokožky hlavy. Došlo k případům poškození kadeří v důsledku nedostatečné péče o hřebenové každodenní použití. Je možné umýt kartáče pod tekoucí tekoucí vodou přidáním šamponu nebo otřít vlhkými ubrousky. Vše závisí na materiálu.

Silikonové vlasy hřebeny v Moskvě

v 13 internetových obchodech

v 22 online obchodech

v jednom online obchodě

v 7 internetových obchodech

v 26 internetových obchodech

v 37 internetových obchodech

v 8 internetových obchodech

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

v 6 internetových obchodech

Na skladě. Dodávka z Moskvy

v 5 online obchodech

v jednom online obchodě

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

v 5 online obchodech

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

ve 4 internetových obchodech

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Na skladě. Dodávka z Moskvy

Podle objednávky. Dodávka z Moskvy

Ceny silikonových vlasů hnízdí v obchodech v Moskvě

Na webových stránkách si můžete vybrat silikonové vlasové hřebeny podle vlastností, viz detailní fotografie, přečíst recenze a porovnat ceny v internetových obchodech v Moskvě. Koupit silikonové vlasy hřebeny levné (včetně úvěru) je snadné! Musíte jít jen na svou oblíbenou nabídku, přečíst si platební podmínky a nechat v Moskvě žádost o doručení.

Pro Více Informací O Suché Vlasy