logo

Magnet vlasy - co dělat doma?

Vlasy začínají elektrikovat z různých důvodů. Často jsou takové prvky vystaveny lidem s "tekutým" účesem. Když jsou vlasy přirozeně tenké, dosáhnou vlněných věcí, hřebenu a dokonce i kůži rukou. Magnetizace vede k tomu, že na hlavách chodí dívky s "pampeliškou". Vlasy se obtížně dají na vlasy, takže se problém stává co nejrychlejším. Podívejme se na základní zásady, které vám pomohou zbavit se statického účinku na vlastní pěst.

Proč vlasový magnet

Elektrifikace může být způsobena různými vnějšími a vnitřními faktory. Abychom se zbavili magnetizace, je třeba nejprve vyloučit důvody, proč se taková vlastnost objevila.

 1. Mělo by být okamžitě řečeno o nevyvážené stravě, stejně jako o stávajícím zranění ve dutině vlasů. Jsou-li porézní, bez života, dělí se do struktury, pak budou určitě elektrifikováni.
 2. V zimě jsou všechny dívky potýkají s problémem, když odstraní svetr, vlasy se zvedají spolu s pleteným výrobkem. To je způsobeno magnetizací vlasů, kvůli tomu, že vlasy jsou magnetizovány.
 3. Poplatek za elektřinu může být generován kvůli nesprávně zvolenému pokrývce hlavy. Je-li příliš hustá, vlasy začnou třepat mezi sebou a tkaninou. Takovou magnetizaci lze snadno odstranit výběrem jiného krytu.
 4. Důvody pro vznik statického efektu lze připsat zvláštním klimatickým podmínkám, žijícím v kouřové oblasti, pracující v podniku s uvolňováním chemikálií.
 5. Vlasy jsou elektrifikovány kvůli častým teplotním výkyvům, ke kterým dochází, když se člověk pohybuje po služebních cestách. Podnebí, které se špatně odráží ve stavu vlasů, lze přičítat proměnlivé nebo vysoké vlhkosti, vlivu přímého ultrafialového záření na srst, suchého větru.
 6. S nedostatkem vitaminů v těle jsou nehty a vlasy první věcí, která trpí. Kůže později zmizí. To vede k úlevě samotného mopu a jeho elektrifikace. Přírodní maziva se vymyje z konstrukce, což by mělo vést k chvění vlasů. Nejlepší řešení pro vás proto bude užívání multivitaminů alespoň jednou za rok.
 7. Nesprávná péče nebo nedostatek - tyto faktory také přispívají k magnetizaci. Chcete-li, aby vaše vlasy nepatrné vážení, vyberte si produkt péče na základě typu hromady. Pokud máte suché vlasy, nekupujte balzám na olejové prameny.
 8. Dehydratace těla vede k tomu, že drahocenná vlhkost je vymyta ze struktury vlasů. Je to nezbytné pro make-up a krásný (poslušný) styling. Potřebujete pít vodu po celou dobu, zvláště pokud často zůstáváte na slunci, používejte styly a zařízení pro horké stylování.
 9. Dalším důvodem je nesprávný výběr kadeřnických nástrojů. Kovové nebo plastové hřebenatky způsobují silnou elektrifikaci, ale zařízení vyrobená z přírodních materiálů zcela eliminují tento efekt.

Jak se zbavit magnetizace vlasů

Vyberte hřeben doprava

 1. Již dříve bylo zmíněno, že hřebeny a jiné kadeřnické nástroje vyrobené z plastu mají negativní vliv na vlasy. Totéž platí pro kovová zařízení. Všichni z nich nejen elektrizují vlasy, ale také zničí strukturu.
 2. Změňte hřeben. Získejte nástroj ze stromu, želvy nebo žíně. Najděte peníze na nákup přirozeného masážního kartáče štětiny, perfektně čistí prach z vlasů a nemagnetizuje.
 3. Kompletně vyloučit z použití nejen nástroje z plastu a kovu, ale i vlasové doplňky. Často jít s volným účesem. Elektrifikační léčba může trvat až 3 měsíce.

Používejte esenciální oleje

 1. Jako další způsob magnetizace můžete použít přírodní oleje a estery. Působí jako přírodní antistatické a vyživují si vlasy zevnitř. Při správném použití nebude výsledek trvat dlouho.
 2. Každodenní večery udělejte odrůdu aroma. Chcete-li to provést, položte na dřevěný hřeben několik kapek libovolného éteru, protřepte a začněte pečlivě hřeblovat zámek po 10 minutách zámku. Pokud jsou po ošetření vlasy mastné, umyjte ji ráno.
 3. Existuje jiný způsob, jak ji použít. Za tímto účelem nalijte 300 ml do lahvičky s rozprašovačem. čisté vody, přidá se 7 kapek libovolného etheru. Potřebujte, rozstřikujte podle potřeby nebo před vytvořením vlasů.

Pravidla péče o vlasy z magnetizace

Pokud se řádně staráte o vlasy, v krátkém čase se můžete vrátit ke své původní kráse a síle. Kudrlinky musí dát vzhledný vzhled a důkladně je navlhčit.

 1. Před nosem klobouku vždy proveďte jednoduchý postup. Čtvrtku hodiny před odchodem rozdělte několik kapek levandulového éteru nebo růži do vlasů. Olej by měl být na hřeben a házet vlasy. Postup eliminuje elektrifikaci.
 2. Pokud používáte péči o kosmetiku na vlasy, musíte použít formulace, které se zaměřují výhradně na hydrataci.
 3. Stojí za to vědět, že mytí hlavy v horké vodě vede k statickému efektu. Ve většině případů je funkce běžnou chybou. Snažte se umyt vlasy vodou s pohodlnou teplotou, blíže k pokojové teplotě. Oplachování by mělo být prováděno s extrémně chladnou tekutinou.
 4. Nepokoušejte se uchýlit se k sušení pomocí domácích spotřebičů. Vlasy by měly přirozeně vyschnout.
 5. Také v chladné sezóně vždy teplé prameny, neměly by být supercool. Totéž platí pro přímé sluneční světlo. Sbírejte klobouky výhradně z přírodních vláken. Udržujte své produkty čisté.
 6. Při stylování vlasů vždy používejte vosk nebo směrovou pěnu. V těchto fondech je nutné dodatečně kombinovat vysoce kvalitní antistatické komponenty.
 7. Pijete multivitaminový komplex dvakrát ročně. Užitečné enzymy pozitivně ovlivní stav a vzhled vlasů. Problém elektrifikace s vitamíny lze vyřešit u dětí.
 8. Nezapomeňte, že důležitou roli hraje mírná vlhkost v obývacím pokoji. Suchý vzduch má negativní vliv na kvalitu vlasů. Ujistěte se, že pijete 2 litry. vody za den.
 9. Kromě výše uvedených doporučení lze zlepšit kvalitu a zdraví vlasů pravidelným použitím masky. Léčebná kompozice na krátkou dobu vyřeší problém kdykoli v roce.

Vlasy elektrizující masky

Pokud kudrlinky pokračují v magnetu bez ohledu na sezónu, masky připravené doma pomohou vyřešit problém. Udělat peníze nebude těžké. Zkontrolujte nejčastější recepty.

  Mango a kefír. Smrte mango v bramborových bramborách a vezměte 60 g. Připojte kompozici 50 ml. mastného jogurtu a vaječného žloutku. Přeměňte potraviny na homogenní kaše. Prodlužte produkt po celé délce vlasů kosmetickým kartáčem. Zahalte vlasy zábalem a teplou látkou, počkejte půl hodiny. Umyjte si hlavu mírně teplou vodou.

Před zahájením hlavních opatření odstraňte výše popsané důvody pro vznik statického efektu. Pokud poté vlasy nadále elektrifikují, pak přijmou efektivní rady ohledně péče o šok, použijte masky.

Magnet vlasy, co dělat? Je tu odpověď!

Elektrifikace vlasů - jev známý mnoha. Alespoň jednou v životě se to stalo každému člověku. Zvláště silně elektrizují v období podzim - zima, stejně jako tenké, suché nebo porézní vlasy. Snad vaše vlasy jsou velmi magnetizované. Co dělat v tomto případě? Bez panice není všechno tak strašidelné. Nicméně, aby se tento problém zbavil, je třeba pochopit důvody.

Příčiny elektrifikace vlasů

Mnoho dívek se diví, proč jsou jejich vlasy magnetizovány. Co dělat Nejprve musíte skutečně pochopit důvody této elektrifikace:

 • Vztah uzávěru (díky tření mezi vlákny látky a chloupků vytváří statickou elektřinu).
 • Některé produkty pro péči mohou vyvolat magnetizaci vlasů. Mohou to být nekvalitní kosmetika (šampony, balzámy, masky atd.), Kompozice s vypršanou trvanlivostí. Tato reakce je individuální, vše závisí na počátečním stavu vlasů.
 • Velmi suchý vnitřní vzduch.
 • Magnetizace může nastat z vnějších účinků na vlasy (teplo, chlad, atd.).
 • Vyschnuté vlasy mají tendenci elektrifikovat. Dehydratace pochází z agresivních skvrn, častých výbuchů, žehlení.
 • Prodloužený nedostatek mikroživin a vitaminů porušuje strukturu chloupků, což negativně ovlivňuje jejich kvalitu.

Magnet vlasy - co dělat?

Zdá se, že problém je směšný. Ale stane se, že vlasy jsou natolik magnetizované, že je absolutně nemožné dělat svou práci nebo studium, aniž by byl tímto jevem zneklidněn. Zbavit se to je docela jednoduché.

Chcete-li začít, je vybrat dobrý hřeben. Je žádoucí, aby byl vyroben z přírodního materiálu. To může být dřevo, roh, ebonit nebo štětina. Mimochodem, vlasové kartáče z přírodních štětin velmi pečlivě ovlivňují vlasy a vůbec nezkazují jejich strukturu. Navíc přispívají k rovnoměrnému rozložení vlhkosti v celém vlasu, vyhlazují a zabraňují nadměrnému vysychání. A plast pouze vyvolává elektrifikaci.

Pokud máte obavy, že vaše vlasy jsou magnetizovány, co je třeba udělat, je třeba je okamžitě vyřešit. Možná je to první buzení o stavu vašich vlasů. Je užitečné zavést dodatečnou vylepšenou péči o vlasy.

Jak se starat?

Jen málo lidí ví, ale při mytí hlavy je žádoucí zajistit co nejdéle vlasy co nejdéle do kontaktu s vodou. Čím déle jsou ve vodě, tím více jsou nasyceny životaschopnou vlhkostí. A po umytí hlavy se doporučuje, aby se maska ​​nevymyla po 3-5 minutách podle pokynů výrobců, ale aby se vlasy zabalili do vaku pod ručníkem a chodili po takovém "vanu" po dobu nejméně 15 minut. Můžete dokonce provádět takové hluboké hydratační procedury na noc, po kterém si umyjete vlasy obvyklým šamponem ráno a pak nanášíte normální balzám na několik minut.

Minimalizujte používání zařízení pro pokládání za tepla. Tato rada je relevantní nejen k tomu, abyste se zbavili nechtěné elektrifikace. Odmítnutí takového škodlivého stylu obecně výrazně zlepší stav vlasů a pomůže mu růst mnohem déle. Pokud není možné úplně opustit tvarování za horka, zvolte si stylingové zařízení s termostaty a ionizací, abyste zabránili nadměrnému spalování vlasů.

Vlasy v zimě jsou magnetizovány - co dělat?

V zimě byste měli věnovat zvláštní pozornost stavu vlasů. Pokud se v létě mnoho z nás, stará o naše vlasy, používá výrobky s UV filtrem, pak v zimě bychom měli používat intenzivně živiny. Některé firmy nabízejí speciální zimní řady kosmetických přípravků na vlasy. Takové výrobky již obsahují antistatické součásti.

V zimě a na jaře věnujte pozornost také jídlu. Plná strava spolu s komplexem vitamínů zajistí normální stav struktury vlasů.

Po vyzvednutí čelenky z přírodní tkaniny také uvolníte kadeřnictví nadměrné elektrifikace. Pokud je váš oblíbený klobouk vyroben ze syntetických materiálů, můžete do něj lehce stříkat antistatický. Pokud máte dlouhé vlasy, má smysl umývat oblečení antistatickým způsobem, aby se z nich nehromadily vlasy.

Další tipy

Vskutku, mnoho lidí často magnet vlasy. Co by tito lidé měli dělat, co koupit, aby se zabránilo tomuto jevu? Stylový vosk pomáhá odstranit statickou elektřinu a zabránit další magnetizaci. Tento stylingový produkt není vhodný pro všechny typy vlasů, takže tekutiny, sérum a jiné produkty péče o styl mohou být použity jednotlivě. Nebudou se jen zbavit elektrizovaných vlasů, ale také je vyživují, dá neuvěřitelný lesk.

Propláchnutí studenou vodou a použití balzámových kondicionérů také snižuje možnost magnetizace vlasů.

Postarejte se o vlasy zpočátku! Použijte termální ochranu před horkým stylingem, pak se vlasy stanou zdravějšími a v budoucnu budou méně elektrifikovány.

Je-li pokaždé před odchodem z domu magnetizován, co dělat, aby se styl vyzdravil a neškodil? Vyzkoušejte aromaterapii. Levandule olej uklidňuje nervy, jasmín - dá neuvěřitelnou vůni na vlasy, olej z rozmarýnu, čaj strom nebo brokolice semena uhladí špičky vlasů a postarat se o jejich zdraví.

Jak se okamžitě zbavit elektrifikace?

V extrémních případech, je-li nutné odstranit statickou elektřinu, ale nejsou k dispozici žádné prostředky, můžete zvlněná vlhkost zvlnit vodou. Bohužel je to spíše expresní cesta a účinek nebude trvat dlouho.

Problém je tak naléhavý, že pro majitele vlasů s takovou kvalitou se někdy stává nejdůležitější otázkou: "Co je to váš magnet na vlasy - co mám dělat?" Hodnocení způsobů popsaných výše zcela odůvodňují jejich použití. V každém případě péče, hydratace a pečlivá péče nikomu neškodily.

Co dělat, když jsou vlasy silně magnetizovány (13 cest)

Elektrifikace vlasů nastává z různých důvodů. To se stane všem, ale častěji se majitelé jemných vlasů setkávají s podobným problémem. Vzhledem k její struktuře jsou tenké vlasy přitahovány k věcem, zvláště syntetickým, takže v zimě často pozorujeme tento jev, když nosíme klobouky. Pokud jsou vlasy magnetizovány čas od času - je to normální, ale pokud se to stane po celou dobu, je čas na to, aby se podnikli kroky. Budeme hovořit o tom, proč se vytváří magnetizace vlasů, seznam příčin a prostředků k boji proti tomuto jevu.

Proč vlasy jsou elektrifikovány a magnetizovány

Elektrifikace vlasů může být způsobena jak vnitřními, tak vnějšími faktory. Zde jsou hlavní příčiny magnetizace:

 • nevyvážená strava. Zneužívání škodlivých potravin a alkoholu rychle ovlivňuje stav vlasů, jsou porézní a bez života, proto jsou magnetizovány;
 • syntetiky. Magnetizace vlasů v zimě se často vyskytuje v důsledku tření kolem čelenky;
 • klimatu Život v podmínkách častých změn teploty nebo vysoké vlhkosti ovlivní stav vlasů;
 • špatná ekologie;
 • avitaminóza. S nedostatkem vitaminů v těle se vlasy stávají tenčí a lehčí, což opět vede k jejich elektrifikaci;
 • nevhodná péče;
 • dehydratace. Kvůli nedostatku tekutiny ztrácejí vlasy vlhkost;
 • nevhodný hřeben. Kov a plast mohou také způsobit magnetizaci vlasů.

Co dělat, aby vlasy neměly magnet

Poté, co jsme se rozhodli pro tento problém, kvůli němuž jsou vlasy silně magnetizovány, přistoupíme k jejich řešení.

Výběr správného hřebenu

Chcete-li minimalizovat elektrifikaci, kupte si hřeben ze dřeva (namísto plastu). Používáte-li hřeben s kovovými zuby, vyměňte je štětcem s přírodními štětinami, například s koňskými žíněmi. Takové nástroje budou mít prospěch jakýchkoli vlasů, nezničí jejich strukturu a jemně odhalují vlasy při česání. Nepřehánějte je s příslušenstvím, v době léčby je lepší chodit s uvolněnými vlasy častěji a nosit speciální klobouk v noci. Tři měsíce souladu s těmito jednoduchými podmínkami vás ušetří z tohoto problému.

Použití esenciálních olejů

Chcete-li zabránit tomu, aby se vlasy začaly magnetizovat, zorganizujte každý večer aromaterapii. Chcete-li to udělat, aplikujte pár kapek silice na dřevěný hřeben a jemně si vlasy pokořte po dobu 10 minut. Esenciální oleje dodávají vlasy zevnitř. Můžete si vzít jakýkoliv olej, dokud vůně nezpůsobí podráždění nebo alergickou reakci. Po takových postupech mohou vypadat vlasy mastné ráno, takže vypočítat čas jejich umytí.

Existuje další způsob, jak použít vlasy na vlasy. Vezměte 150 ml. vařenou vodou a přidejte 4 kapky oleje. Tento nástroj pomáhá při vytváření stylingu, protřepejte, abyste vrstvu rozmíchali a aplikujte tento nástroj na vlasy.

Výběr klobouku

Vyberte si čepice z přírodních materiálů - tím se sníží magnetizace vlasů. Co dělat, když se v zimě nedokážete rozloučit s oblíbeným syntetickým kloboukem?

Použijte tyto lifehacks:

 • před opuštěním domu ošetřete víčko antistatickým sprejem, je to osvědčený nástroj;
 • 20-30 minut před uvolněním rozstříkejte vlasy vodou a růžovým nebo levandulovým esenčním olejem;
 • Můžete strávit na speciální antistatický sprej na vlasy, aplikovat je před odjezdem;
 • elektrifikace nastane kvůli konstantnímu odstranění a oblékání víčka, snažte se to nečinit často.

Vyberte si zvlhčující léčbu. Vhodné šampony a balzamy na bázi oleje. Podívejte se na panthenol, biotin, glycin nebo glycerin v přípravku, dobře zvlhčují a podporují snadné česání vlasů.

Sledujte kvalitu a teplotu vody.

Pokud je voda tvrdá doma, je lepší použít filtrovanou nebo vařenou vodu na vlasy. Elektrizující vlasy přímo nesouvisí s kvalitativním složením vody, ale čím je zdravější, tím je méně náchylné k ní. Teplota naopak může ovlivnit magnetizaci. Používejte pouze teplou vodu k mytí vlasů, vyhněte se horkému. Umyjte si vlasy po ošetření vodou při pokojové teplotě.

Nepokoušejte se používat vysoušeč vlasů.

Nejlepší je nechat vlasy přirozeně suché. Pokud to není možné a často se uchýlíte k vysoušení vlasů s vysoušečem vlasů, budete muset vyměnit za iontový. To je novinka ve světě domácích spotřebičů. Dalším nástrojem, který pomáhá vyrovnat se s magnetizací doma. Spolu s proudem teplého vzduchu uvolňuje negativně nabité ionty, neutralizují pozitivní nahromaděné vlasy. Elektrifikace po tomto vysychání zmizí. Kromě této výhody jemně vysušuje vlasy a spotřebovává málo elektřiny. Při tvarování vlasů nezapomeňte použít termospray, vosk nebo pěnu.

Zkontrolujte, zda máte nedostatek vitamínu.

Elektrifikaci lze spustit tímto způsobem. Kontaktujte svého lékaře a proveďte nezbytné testy. V žádném případě nepřiřazujte sám sebe vitamínům, jejich přebytek bude mít mnohem nebezpečnější důsledky než nedostatek.

Dávejte pozor na vlhkost. Suchý vzduch nepříznivě ovlivňuje zdraví vlasů. A nezapomeňte pít vodu, zvláště pokud cvičíte nebo strávíte spoustu času v teple.

Jak se zbavit magnetizace vlasové kosmetiky

Chcete-li se vyrovnat s elektrizujícími vlasy doma, navštivte profesionální obchody pro vlasovou kosmetiku. Rozsah je široký, téměř každá značka má vlastní linku, která pomůže vyrovnat se s magnetizací. Vybrali jsme několik produktů, které obdržely dobré recenze zákazníků:

 1. Antistatická utěrka Frizz Dismiss Fly-Away od Redken. Vynikající nástroj pro uklidnění nepoddajných vlasů v terénu. Jsou nasyceny levandulovým olejem a dodávají hydratační přísady do struktury vlasů.
 2. Sprej Curex Versus Winter Product pro zimní péči. Vzhledem k přítomnosti panthenolu ve složení vyživuje vlasy vlhkostí a pomáhá se zbavit statické energie.
 3. Kondicionér Frizz-Ease Smooth Start od John Frieda. Univerzální prostředek vhodný pro všechny. Učiní vlasy poslušný, i když není těžký.
 4. Šampon Moroccanoil. Hůlka pro slabé a tenké vlasy. Velmi měkký výrobek, obohacený avokádovými a arganovými oleji.
 5. A poslední možnost, ale vůbec ne v účinnosti - Glamour sérum od ToniGuy. Po první aplikaci zjistíte, jak se vaše vlasy stanou poslušnými a lesklými.

Domácí řešení problému

Co dělat, pokud zásoby na skladě nejsou dost, nebo dáváte přednost organické kosmetice? Elektrifikace vlasů se účinně odstraňuje pomocí lidových prostředků. Níže budeme mluvit o několika maskách, které se snadno připraví doma.

Maska lněného mléka

 • lněná otruby - 50 g;
 • mléko - 70 ml;
 • med - 50 g;
 • kukuřičný olej - 40 ml.

Nalijte otruby horkým mlékem a nechte 30 minut. Kukuřičný olej nalijte do roztaveného medu a promícháme s lnemem. Aplikujte tento nástroj na vlasy a držte jej asi půl hodiny, je vhodné nosit klobouk, pak bude elektrifikace méně.

Maska z manga a kefír

 • mango pyré - 50 gr;
 • kefír s vysokým obsahem tuku - 50 ml;
 • vaječný žloutek - 1 ks.

Kombinujte vše v jedné misce a promíchejte, dokud nebude hladké. Aplikujte na vlasy celou délku a nechte půl hodiny, opláchněte hlavu teplou vodou.

Recenze

Sprej na vlasy "Clean Line" odšťavňování obnoví

Recenze Aleny. Její vlasy začaly magnetovat, dlouho pochopila důvody a dokázala se s tím vyrovnat, dokud nezískala čistý sprej. Všude, kde s sebou nesl a neustále používal. Po pár týdnech se elektrifikace vlasů snížila, koupil jsem jiný šampón ze stejné série s regeneračním odvarem, neudělal to moc, ale vůně je velmi příjemná a vlasy se s ní snadno hřebčí.

Sprej na vlasy Label.m Protein Spray

Přezkoumejte Raisu. To je nejlepším nástrojem všech, plně se hodím. Koupil na radu stylisty a nelitoval, i když cena není cenově nejvýhodnější. Vlasy již nejsou magnetizovány a nemají zmatek. Mínus - velké množství až 500 mililitrů nemělo čas používat před uplynutím doby platnosti, musel jsem ho vyhodit. Radím vám.

Maska kokosového oleje

Recenze Catherine. V zimě se moje vlasy staly velmi křehké, šel jsem k trichologovi na schůzku. Řekla, že jsem měl vysokou elektrifikaci vlasů a musel jsem na ně dát kokosový olej dvě hodiny před tím, než si umyli vlasy. Udělal jsem to po dobu 6 týdnů, a když skončila džbán, přestala. Ale vlasy se stále zlepšovaly, začaly svítit a méně magnetizovány. Chci se opakovat nyní pravidelně.

Co dělat, pokud jsou vlasy magnetizovány: způsobují a jak s nimi zacházet

Obtížné povětrnostní podmínky, nekvalitní kosmetika, nedostatek vody a vitamínů v těle - to je jen neúplný seznam důvodů, které vedou k elektrifikaci vlasů. Chcete-li se zbavit tohoto, musíte provést řadu opravných postupů.

Příčiny elektrifikace

Různé vnější a vnitřní faktory vedou k magnetizaci. Abychom se zbavili magnetizace, musíme nejprve porozumět příčině takového negativního procesu. To je ovlivněno následujícími faktory:

 • Nesprávná výživa, která tělu neposkytuje základní živiny.
 • Zraněné vlasy, které jsou suché, porézní a ještě křehčí.
 • Nesprávně vybraný materiál uzávěru.
 • Klimatické podmínky, náhlé změny teploty a vlhkosti - zejména pro ty, kteří často cestují do různých měst.
 • Škodlivé životní nebo pracovní podmínky. Konstantní přítomnost v oblasti plné kouře nebo práce v podniku s konstantními emisemi chemikálií, vlasy pohlcují vše a uschne.
 • Nedostatek vitamínů v těle. Za prvé, ovlivňuje stav nehtů a vlasů, pak kůže začíná trpět.
 • Nesprávná péče nebo nedostatek. Pro krásný a zdravý vzhled je nutné vybrat výrobky pro péči podle typu.
 • Ztráta vlhkosti v těle. Voda také opouští vlasy. Je to díky vlhkosti, snadno se vejdou a nemají magnet. Potřebujete pít více vody, zvláště pokud často musíte být na slunci nebo používat fén nebo curlingové žehličky.
 • Používání nevhodných kadeřnických nástrojů. Zařízení na žehlení a plasty vedou k elektrifikaci. Proto je třeba upřednostňovat nástroje vyrobené z přírodních materiálů.

Co dělat, když vlasový magnet

První věcí, kterou je třeba zvážit, je výběr hřebene. Kovové a plastové mušle nejen elektrizují vlasy, ale zničí jejich strukturu. Je třeba dostat hřeben z přírodních materiálů. Je lepší odmítnout používání příslušenství na chvíli: pryžové pásky, kolíky, čelenky. Trvání obnovy vlasů je 3 měsíce.

Používejte esenciální oleje častěji. Jejich pravidelné použití odstraňuje magnetizaci vlasů, krmí je zevnitř, čímž je těžší, poslušnější a silnější. Masteři doporučují každodenní aromaterapii před spaním. Pro to musíte potřít několik kapek nějakého éteru v dlaních. Aplikujte na každý pramen na několik minut. Pokud jsou kadeře mastné, můžete je umýt šamponem. Po pravidelném používání již vlasy nezmáčknou.

Chcete-li se zbavit elektrifikace, musíte dodržovat tato jednoduchá pravidla:

 • 30-40 minut před nasazením do čelenky na zvlnění kudrlin s esenciálními oleji z růží nebo levandule. Stačí, abyste na hřeben položili pár kapek a šli po celé délce.
 • Při výběru péče je lepší upřednostnit ty, které jsou zaměřeny na hydrataci.
 • Umyjte a opláchněte vlasy ve vodě, jejíž teplota je blízká pokojové teplotě. V žádném případě nepoužívejte horkou vodu, protože to vede k ještě větší elektrifikaci.
 • Snažte se o suchou hlavu přirozenou cestou. Používejte vysoušeč vlasů pouze v extrémních případech.
 • Chraňte před chladným a přímým slunečním světlem.
 • Upřednostněte pokrývky hlavy vyrobené z přírodních tkanin. Sledujte také čistotu oblečení.
 • Během pokládky můžete použít pěnu nebo vosk přidáním kapek antistatického přípravku.
 • Ujistěte se, že užíváte vitamínové komplexy dvakrát ročně.
 • Napijte nejméně 2 litry vody denně.
 • Pro expresní hydrataci můžete použít běžný krém na ruce. Malé množství je, aby se třela v dlaních, a pak navlhčete jejich vlasy. Hlavní věc zde není používat příliš mnoho krému.
 • Můžete aplikovat vlasové spreje z minerální vody a piva. To však lze provést pouze tehdy, když není třeba nikam jít. Hodinu po rozstřikování umyjí hlavy.
 • Připravte jednoduchý sprej čisté vody a několik kapek esenciálního oleje.
 • Pravidelně používejte lékařské masky, a to jak domácí, tak nakupované v obchodě.

Receptuje masky na vlasy proti elektrifikaci

Pokud jsou kudrnaté vlasy elektrifikovány kdykoli během roku, naznačuje to, že potřebují léčbu. Jedním z míst léčby jsou domácí masky. Vyzývejme si nejlepší efektivní recepty.

 • Na základě manga a kefíru. Pro vaření budete potřebovat 60 gramů manga, 50 mililitrů kefír (tuku) a jednoho žloutku. Mango nakrájejte na pyré a kombinujte s dalšími přísadami a míchávejte, dokud nebude hladké. Rozdělte masku po celé délce vlasů, omotávejte je filmem a zakryjte ho teplou látkou nahoře. Držte masku po dobu 30 minut, opláchněte ji vodou, která je mírně teplejší než pokojová teplota. Po několika použitích se prameny zastaví magnetizací.
 • Na bázi hroznového oleje a retinolu. Vezměte 30 g medu a zahřejte ho na parní lázni. Pak přidejte 5 ml hroznového oleje. Chraňte hmotu, ale nezvyšujte ji. Poté, co do kompozice vložíte 2 žloutky a ampulku s vitamínem A. Důkladně promícháme všechny složky a aplikujeme je na prameny a zahřejeme je. Namočte půl hodiny, opláchněte šamponem.
 • Na bázi olivového oleje. Musíte vzít 60 ml olivového oleje, jednoho žloutku a čajové lžičky medu. To vše se zahřeje na parní lázni. Aplikujte masku na kudrlinky, zahřejte a nechte 40 minut. Poté je nutné masku opláchnout balzámem. Může být aplikován třikrát týdně. Po ukončení procedury se vlasy stávají poslušnými a hydratovanými.
 • Pokud jsou kudrlinky silně magnetizovány, oplachování ve vodě s octem nebo citrónovou šťávou je také dobrá cesta. Můžete to udělat každé tři dny.
 • Na základě hořčice. Vezměte dvě lžíce medu a roztavte je v parní lázni. Přidejte sem lžíci hořčice. Použijte po dobu 2 minut.
 • Na bázi cibule. Vezměte tři velké cibule a nakrájejte je do mixéru. Troupejte kaše do kořenové zóny. Ohřát hlavu a nechat půl hodiny.
 • Vezměte bochník chleba a namočte jej ve vroucí vodě. Chlad a stlačte, aplikujte na vlhké vlasy, namočte 30 minut.

Pro mytí hlavy použijte oddělenou vodu. To je nezbytné, aby se zajistilo, že chlór z kapaliny zmizí.

Tipy pro péči o vlasy na vlasy

Pokud jsou vlasy magnetizovány, doporučují kosmetologové dodržování následujících pravidel:

 • Správně česané. A hovoříme nejen o použití kvalitních hřebenů, ale také o samotném postupu. Musíte hřeben pouze suché vlasy, které by měly být zvlhčené balzámem nebo maskou. Samotný šampon nestačí, protože čistí pouze vlasy, ale nevyživuje.
 • Abyste nemuseli elektrizovat vlasy v chladné sezóně, noste klobouky z přírodních materiálů.
 • Moc navštívit solárium a být v otevřeném slunci.
 • Nepouštějte vlasy horkou vodou.
 • Pokud je to jen zřídka, použijte vysoušeč vlasů (nebo zapněte režim studeného vzduchu).
 • Vytvořte si pohodlný pobyt pro sebe. To platí zejména o vlhkosti vzduchu. Suchý vzduch usuší vlasy. To je důvod, proč v prostorách často zakládaly akvária. Můžete použít běžnou nádrž na vodu nebo koupit profesionální zvlhčovač.
 • Příslušně vyberte výrobky pro péči. Je dobré, pokud obsahují panthenol, ceramidy a silikon.
 • Pokaždé, když umyjete, přidejte vitamín A nebo skupinu B do šamponu.

Pro rychlé vyloučení elektrifikace stačí navlhčit dlani a držet ji přes vlasy.

Znát příčiny elektrifikace může tento problém snadno vyhnout. Koneckonců, krásné a zdravé vlasy jsou jednou ze součástí ženské krásy a přitažlivosti.

Proč při česání vlasů magnetů

Mnoho dívek si všimne, že když je česání vlasů velmi elektrifikováno. Ale to není norma. To znamená, že vaše vlasy se potýkají s některými problémy, které je třeba předcházet co nejdříve.

Obvykle jsou vlasy magnetizovány v zimě, můžete si na to zvyknout: není dostatek vlhkosti, vitamínů a jsou stále vymačkané čelenkou. Ale co když se takový problém objeví kdykoli v roce? Koneckonců, to znamená, že účes není v pořádku, vlasy vyžadují pečlivou péči.

Chcete-li se vypořádat s magnetizací kudrlin, musíte znát důvod pro toto. S tímto projevem jsou vlasy obvykle nedostatečné, vitamíny. Je možné, že vlasy budou křehké a bez života. A před tím je lepší ne.

DŮLEŽITÉ! Takový problém může vést ke ztrátě vlasů. Proto s tím stojí za to bojovat ihned po odhalení.

Časté příčiny účesů magnetizace

 1. Suchý vnitřní vzduch. Toto prostředí má špatný účinek nejen na vlasy, ale i na tělo jako celek: stává se obtížné dýchat, kůže vysuší. Proto je nejlepší mít v místnosti zvlhčovač. Pokud takové zařízení neexistuje, umístěte sklenici vody blízko baterie. Postupně se odpařuje a saturají vzduch vlhkostí.
 2. Špatný hřeben. Levné hřebíky z plastu nebo železa značně poškodí strukturu kadeří. Nejlepší je vybrat hřebenatky z přírodních materiálů, jako je dřevo. Neškodí vlasům tolik a nevytvářejí statickou elektřinu.
 3. Oděvy ze syntetiky. Často si můžete všimnout, že po pokusu o věci vyrobené z takového materiálu se vlasy na hlavě postaví na konec. Abyste tomu zabránili, nakupujte pouze oblečení vyrobené z přírodních tkanin.
 4. Vysoušeč vlasů s velmi horkým vzduchem. Nemůžete vlasy vysušovat, vlasy spálit a ztrácet všechny potřebné vlastnosti. A přezrážené prameny velmi "push". Nejlepší je vlasy vyschnout studeným proudem vzduchu. Ano, je to trochu déle, ale vlasy nebudou tak špatně poškozeny.

DŮLEŽITÉ! Magnetizace vlasů je stejný problém jako rozštěpení. Od něj se také musí zbavit, protože to poškozuje vlasy.

Pravidla pro péči o elektrifikované vlasy

 • Pokud nemáte čas s tím vyřešit a musíte nyní magnetizaci odstranit, antistatický pomůže. Rozstříkejte vlasy a uvolněte si vlasy. Ale takový nástroj je považován za jednorázový a nevytváří vůbec. Pokud neexistuje antistatický prostředek, můžete štětím sprej na vlasy pomocí spreje na vlasy a dobře si hýbat vlasy.
 • Ale začněte léčit poškozené vlasy, potřebujete pravidelné pivo. Po každém mytí vypláchněte vlasy. Po několika použitích zjistíte, že účes je méně elektrifikován. To znamená, že zámky jsou nasycené vitamíny.
 • Pokud jsou prameny magnetizovány skutečností, že jsou suché, znamená to, že opravdu potřebujete navlhčit. Vytvořte masky na hlavě čistých olejů: kolečka, kafr. Namažte hlavu a zabalte do plastového víčka. Obvykle s takovými maskami jdou od 2 hodin nebo více. Po týdnu procedur se stane, že vlasy se navlhčí, zesílí a přestávají magnetizovat.
 • Vyberte vhodný hydratační šampon a balzám. Je velmi dobré, pokud obsahují různé oleje, které vyhlazují strukturu kadeřnic a nedovolují jim, aby vedly elektřinu přes sebe.
 • Jednou týdně udělejte kefírovou masku. Stačí si vzít čerstvý kefír a rozložit ho po celé délce vlasů. Po jedné a půl hodině můžete vypláchnout.
 • Žloutek a med se mohou aplikovat na vlasy 2 krát týdně. Tato maska ​​dokonale bojuje s magnetizací účesu.
 • Neumývejte hlavu horkou vodou, ale trochu teplo, dokonce i chladno. Tím se zvyšuje průtok krve do pokožky hlavy, prameny dostávají živiny rychleji, čímž se stávají silnějšími a již nejsou magnetizovány.
 • Aby se vaše vlasy neochvěděly s průmyslovým antistatickým prostředkem, můžete si vytvořit svůj domov. Pro 1 litr vody je třeba stlačit šťávu z 1 citronu. Vsechny tyto mixy. Po každém praní se tímto roztokem natřeme. Když vysuší, nezapozorujete ani magnetizaci.

Pokud elektrizující účes vás obtěžuje jen v určitých obdobích roku, zkontrolujte, zda do těla vstoupí potřebné vitamíny. Jakýkoli problém ve vzhledu se musí začít léčit zevnitř. Jednoduchá kosmetika zde nepomůže. Pokud se po pečlivé péči o vlasy vaše kadeře nedostanou zdravý vzhled, musíte kontaktovat trichlóga. Pak dokáže doktor identifikovat skutečný problém a předepsat léčbu.

Co dělat, když vlas magnet a proč se to stane

Situace, kdy magnet vlasů dává mnoho nepříjemností. Vlasy nemohou být vloženy do vlasů, aby se shromáždily a na hlavě neustále beztvaré lopaty. Četné česání a vyhlazení zhoršují situaci a elektrifikují ještě víc. Proč vlasový magnet, co dělat a jak usnadnit styling?

Také si přečtěte článek o pravidlech péče o vlasy.

Proč vlasový magnet - 6 hlavních důvodů

Příčiny magnetizace vlasů v statické elektřině, která se hromadí v působení různých faktorů. Proto musíte zjistit, co vyvolává jeho produkci.

Důvody, proč magnet vlasů:

 1. Dehydratace. Magnetizace nejvíce citlivá na suché a křehké, poškozené vlasy.
 2. Používejte kovové nebo plastové hřebeny, barety, čelenky.
 3. Blow-suché, časté použití ohřívačů pro styling.
 4. Nedostatečná výživa vlasů. Tato příčina problému je častá u dlouhosrstých dívek.
 5. Nedostatek vitamínů a minerálů. Práce vlasových folikulů je narušena a přirozená produkce ochranného maziva se zhoršuje.
 6. Je-li srst silně magnetizována během chladné sezóny, důvod se může skrývat v kontaktu s pokrývkami hlavy.

Někdy jsou příčinou magnetizace výrobky péče nebo styling. Je třeba vyhnout se kosmetickým přípravkům, jejichž součástí je alkohol.

To jsou hlavní důvody, proč jsou vlasy elektrifikovány, ale mohou existovat i jiné kvůli individuální péči nebo stavu těla.

Co dělat, když vlasový magnet

Existuje několik osvědčených a dostupných řešení problému.

Obvykle mohou být rozděleny do dvou skupin:

 1. Způsoby, jak hladce přiléhat vlasy a přenést vlasy na normální vzhled.
 2. Způsob, jak zabránit magnetizaci.

Jak první, tak druhá přijde k pomoci dívkám, pokud jsou vlasy silně magnetizovány. Tak co přesně dělat?

Nejlepší způsob, jak se vyrovnat s elektrizujícími vlasy:

 1. Změňte hřeben. Je nutné úplně opustit plast a kov. Je lepší upřednostňovat štětce s přírodními štětinami nebo modely s dřevěnými zuby. Ve specializovaných prodejnách můžete koupit hřebeny s uhlíkem, ebonitem a silikonem. Mají antistatický efekt a vyhlazují vlasy.
 2. Odmítněte od vysoušeče vlasů nebo jej použijte v nejvíce extrémních případech. Problémové vlasy by měly být přirozeně vysušeny. Z proudění horkého vzduchu elektrifikují ještě více. Alternativní - speciální vysoušeče vlasů s ionizací. Výrobci slibují snížení statické elektřiny.
 3. Aby se vlasy v zimě nestaly magnetizovány, pomůže jim zvláštní péče Někdy najdete celou řadu kosmetiky, mezi něž patří šampony, masky a balzámy. Mají vysoký obsah živin, vlasy jsou hladší a těžší. Tam jsou také speciální prostředky, že vlasy nejsou magnet. Jsou nazývány antistatické látky. Nejčastěji se vyrábí ve formě spreje, které se používá po mytí nebo při instalaci. Může se také stříkat po odstranění víčka nebo odsavače.
 4. Po každém praní použijte kondicionér. Je lepší, pokud je určena pro suché vlasy. Kondicionér vyrovnává váhy, vlasy naplní vlhkostí a krytem ochrannou fólií, která zabrání magnetizaci.
 5. Použijte vosk. Dnes existují speciální produkty obohacené o vitamíny a s příjemnou vůní, například z gelového vosku od firmy "Taft". Je nutné trochu protáhnout do dlaní a aplikovat na prameny. Váží, vyhlazuje a upravuje styling. Hlavní věc není přehánět a nevztahovat se na vlasové kořeny, aby nedošlo k vytvoření efektu mastnoty a špinavých vlasů.
 6. Proveďte laminování nebo regeneraci keratinu. Tato ošetření nabízí kosmetické salony. Jsou složeny ze speciálních povlaků, které dodávají vlasům hladký, hydratační a těžký vzhled. Kromě toho zmizí magnetizace, vlasy získají zrcadlový lesk, stylování bude usnadněno. Alternativou k procedurám v salonu je želatinová maska, která se také nazývá domácí laminace.
 7. Vytvořte vlasové masky. Můžete použít hotový nebo domácí. Nejlepší je odstranit mazací olejové masky. Můžete použít libovolné: olivový, lopuchový, ricinový, hořčičný, broskvový nebo lněný. Pokud jsou vlasy mastné u kořenů, použijte pouze na délku, ustupující několik centimetrů.
 8. Terapeutické oplachování. Aby se zabránilo tomu, že se vlasy stanou magnetizovány, je třeba po opláchnutí vypláchnout studenou minerální vodou nebo vodu okyselenou citrónovou šťávou. Také, slabé řešení jablečného octa. Stejná řešení lze nalit do lahvičky a namísto speciálních výrobků použít pro styling.
 9. Pokud potřebujete rychle řešit tento problém, uděláte jakýkoliv krém (pro ruce, tělo, obličej). Malá částka je zbitá v dlaních a vyhlazených vlasech. Můžete také použít balzám nebo kondicionér. Hlavní věc - nepřehánějte to, aby prameny nezasazovaly rampouchy.
 10. A konečně, nástroj, který přijde k záchraně, když není nic po ruce. Potřebujete skládat dlaně na lodi, přivést je k vašim rtů a vydechovat v nich s veškerou svou silou. Okamžitě vyhlaďte ruce vlasů.

Problémy s vlasy nikdy nevyvstávají bez důvodu. Jsou-li silně elektrifikovány, vyčistěte a neposlouchejte, pak je třeba přehodnotit svou péči, přidat výživu a hydrataci. V případě, že všechny výše uvedené prostředky nepomáhají, doporučujeme konzultovat s odborníkem a provést diagnostické vyšetření vlasů.

Pokud vlas magnet - co dělat?

Elektrifikované vlasy jsou známé situace. Zdá se, že se všechno správně stará, ale proč se tak stane, jaký by mohl být důvod? Vlasy mohou být elektrifikovány kdykoli v roce, ale to je obzvláště běžné v zimě - suchý vnitřní vzduch, studený venku, náhlé změny teploty a nedostatek vlhkosti dávají statický účinek.

Je třeba poznamenat, že nevhodná péče také způsobuje tvorbu statické energie ve vlasech - to vše je dáno strukturou vlasů. Je to způsobeno tím, že vlasy jsou pokryté malými váhy, které se navzájem pevně přizpůsobí - čím je hustší, tím méně vlasů je elektrifikováno. A co říci o oslabených vlasech? V tomto případě je otázkou, jak s tím vypořádat?

Jednoduché tipy pro domácnosti

Na začátku, aniž bychom přešli na kardinální opatření, stojí za zmínku následující metody.

 • Jste na veřejném místě a nemáte s sebou žádné speciální vybavení? Dýchat na dlani, dokud se na nich nevytvoří vlhkost a několikrát ji nechat projít vlasy. Statika se v tomto případě sníží. Totéž lze provést smetanou na ruce nebo na obličej - trochu si ji trochu vymažte do dlaní, pak si jej prohrajte vlasy. Hlavní věc není přehánět, jinak vypadají vlasy mastné a špinavé. Jako alternativa - minerální voda, rekrutována v běžné láhvi se sprejem jako prostředkem spasení.
 • Hřebeny by neměly být používány s každodenním životem kov nebo plast. Stojí za to kupovat dřevěné, ebenové nebo keramické povlaky - to jsou ty, kteří vlasy elektrizují a vůbec jim neubližují.
 • Při výběru vysoušeče vlasů stojí také za to být opatrný - je třeba se zaměřit na model s ionizací nebo v extrémních případech s funkcí studeného proudění vzduchu. Suché a suché sušení je pro vlasy škodlivé, což je silně elektrizuje.

Ale to jsou hlavní body každodenní péče a pro podstatnější a efektivnější metody řešení problému elektrizujícího vlasu, měli byste se obrátit na radu profesionálů.

Tipy pro odborníky

Chcete-li odstranit vysokou elektrifikaci vlasů, zvážit jejich strukturu a stav, stejně jako používat oblíbené masky na vlasy.

Suché vlasy jsou elektrifikovány poněkud silnější a častěji než běžné nebo mastné. Proto je nutné zvlhčovat kudrlinky - v tomto ohledu domácí masky pomohou efektivně zvládnout problém, ne horší než salon. Tenké vlasy se omyjí jemným šamponem s keratinem nebo silikonem. Současně jsou pro styling suché vlasy používány produkty obsahující aminokyseliny, oleje a samozřejmě včelí vosk. Při výběru šampónu byste měli věnovat pozornost tomu, zda odstraní veškerý přírodní tuk z vlasů - neměla by se úplně vymyt, vytvářet ochranný film a chránit je před negativním vlivem vnějšího prostředí a statickou energií.

Jak zhubnout "chutné" na jahodách?

Fenomenální: jak uschnout vlasy

Receptuje masky na vlasy proti elektrifikaci

1. Po umytí hlavy k odstranění účinků elektrifikace byste měli vlasy opláchnout studenou minerální vodou. Stříkání se doporučuje po celý den, a když přidáte několik kapek levandule esenciálního oleje nebo růží, udělejte jim také příjemnou vůni. Pokud v místnosti není žádný zvlhčovač vzduchu, je tento postup povinný, protože suchý vzduch v místnosti negativně ovlivňuje vzhled vlasů a vysychá je ještě víc.

2. Suché a tenké vlasy by měly být důkladně opláchnuty po umytí teplou vodou po přidání citronové šťávy. Tento postup způsobí, že vlasy budou trochu tvrdší.

3. Současně pivo zředěné vodou v poměru 1: 2 dává stejný výsledek.

4. Stejně efektivní způsob, jak snížit elektrifikaci, je použití čajových lístků pro oplachování. Vařený čaj v poměru 1 čajová lžička na šálek vroucí vody. Chcete-li ho použít, doporučujeme nechat masku vařit a mírně vychladnout. Po umytí vlasů opláchněte vlasy připravenou infuzí. Pak je vysušte bez použití vysoušeče vlasů.

5. Z domácího arzenálu masky stojí za zmínku masku s použitím mango buničiny - může to udělat vlasy lesk, učinit je hladší a nebudou elektrizovat tolik. Abyste to udělali, musíte si vzít polovinu mango ovoce, zamíchat ho, míchat se surovým žloutkem a dvěma lžičkami kefír nebo zakysané smetany. Maska se aplikuje na mokré vlasy. Hlava je pokryta teplým ručníkem a ponechána po dobu 25-30 minut. Pak se umyjte jemným, jemným šamponem. Není-li možné použít mango, je nahrazeno zralou hruškou, banánem nebo broskví, které vám umožní hydratovat suché vlasy a zjemnit je.

6. Pokud jsou vlasy neustále elektrifikovány - doporučuje se používat masky z oleje v každodenní péči. Zejména ricinový nebo lopuchový olej zlepší stav vlasů tím, že vytvoří ochranný film kolem vlasů, a tak samotné vlasy nebudou elektrifikovány tolik. To vše je dosaženo kvůli cenným mastným kyselinám, které obnovují strukturu vlasů. A když do nich přidáte špetku mleté ​​skořice - účinek masky se zdvojnásobí. K získání směsi smíšené 3 polévkové lžíce. l olej, špetku skořice, šťávu z půlky citronu a trochu ho zahřejte ve vodní lázni. To umožňuje masce proniknout strukturu vlasů rychleji a hlouběji. Teplé složení se aplikuje po dobu 30 minut. Zatlačte hlavu a poté omyjte šamponem pro mastný typ vlasů. Tento obal se provádí 4-5 krát za měsíc. Po 2 měsících můžete vidět skvělý výsledek. Věnujte pozornost článku: Vlasy pod víčkem: jak zachránit vlasy a neškodit?

A konečně: snažte se nosit oblečení z přírodních, ne syntetických tkanin a nezapomeňte pít vodu - nejméně jeden a půl litru denně. A vlasy vám řeknou "děkuji", spokojené s její krásou.

Pokud vlas magnet - co dělat?

Co dělat, pokud jsou vlasy "magnetizovány" a elektrifikovány: nejužitečnější a nejúčinnější radu od trichologů a kadeřníků k tomu, jak se zbavit "magnetizace" vlasů.

Velmi mnoho dívek a žen si stěžuje, že jejich vlasy jsou "magnetizované". Proč se to děje? Hlavním důvodem je, že se na vlasu hromadí statická elektřina. A čím jsou sušší a poškozené vlasy, tím méně jsou elastické, tím větší problém je. Zvláště silně začne být vlasy magnetizovány během chladné sezóny. To je způsobeno teplotními změnami, velmi suchým vzduchem v místnostech a nutností neustále nosit klobouk nebo baret.

Dehydrované vlasy trvale trpí třením s oděvy a často se změní v pampeliška na hlavě. Jak se tento problém zbavit, dnes budeme mluvit.

Magnet vlasy. Co dělat 5 tipů: Rychle se zbavte magnetických vlasů

Jsem si jist, že všichni čelí problému elektrizujícího vlasu. Ale co když vás chytil v nejnepříznivějším okamžiku? Magnet vlasy. Co dělat Jak se zbavit magnetických vlasů? Takže přestat být nervózní a klidně si přečíst tento článek, jistě, nakonec to zvládnete!

A pokud chcete vědět, proč se to vůbec stane, přečtěte si článek, proč se vlasy v zimě elektrifikují.

A tak, aby vás tento problém nikdy neobtěžoval, přečtěte si, jak se ujistit, že vaše vlasy nejsou doma elektrifikovány.

A tak začněte.

První prkno

Jak se zbavit magnetických vlasů? Můžete použít obvyklý krém na ruce / obličej / nehty. Trochu roztřepte (tak, že se vlasy nezdá mastný) krém ve vašich rukou a aplikujte na vlasy. Obecně doporučuji, abyste vždy nosili krém ve své kabelce, zvláště pokud vás často doprovází problém elektrizujícího vlasu. Ano, a opět zvlhčuje kůži, neublíží.

Druhý tip

Pokud náhodou najdeš lak na vlasy, posypte malý lak na hřeben a hýbejte si vlasy. Ale! Kovový nebo plastový hřeben nelze použít! Můžete to jen zhoršit.

Rada tři

Můžete smíchat s éterickými oleji (v zásadě všechny budou vhodné pro nouzovou situaci) s obyčejnou vodou a posypat na vlasy, pokud nejsou oleje, může být užitečná minerální voda nebo pivo.

Magnet vlasy. Co dělat 5 tipů: Rychle se zbavte magnetických vlasů

Čtvrtá rada

Pokud máte pěnu nebo vosk na vlasy, položte je na dlaně, vlasy si vlasy vyhněte a vyhlaďte.

Pátá rada

Co, panikové se zintenzivnily? Myslíte si, že se vám posmívám a že je nepravděpodobné, že s sebou nese všechny věci, které jsem popsal výše? Ano, tišší, tišší, slíbili, že se zbavíte problému. Pokud najednou s tebou nemáte nic, dobře, vůbec nic, pak to není důvod k rozrušení. Poslouchej.

Vezměte si ruce a sklopte je ve formě lodi, kalicha, žlabu, cokoli. Teď se připravte, položte dlaněmi složené do úst, vezměte hrudník plný vzduchu a dýchate vzduch do svých dlaní. A teď rychle, rychle začněte hladit vlasy. A udělej to ještě párkrát. Myslíte si, že se s tebou bavím a využívám situaci? Vůbec ne. Takže navlhčete ruce a už je navlhčete. Zkuste to!

Pro Více Informací O Suché Vlasy