logo

Aerosol s ochranou pokožky: účinnost a aplikační vlastnosti

Při léčbě dermatologických onemocnění je velmi důležité vybrat správný výrobek a správně ho používat. Účinným a snadno použitelným léčivem je kožní čepice. Je předepsán pro psoriázu a podobné problémy, má minimální množství nežádoucích účinků a kontraindikace. A jaká je cena aerosolu a spreje "Skin-cap"? Níže jsou uvedeny náklady, recenze a podrobné pokyny k použití tohoto nástroje.

Složení

Hlavní a jedinou účinnou látkou je aktivovaný pyrithion zinečnatý, je složen v koncentraci 0,2% (to znamená, že gram léčiv tvoří pouze 2 miligramy látky). Sekundárními dalšími látkami jsou ethanol, polysorbát, hnací látky, trolamin, čištěná voda, propan a tak dále.

Podstata dopadu

Okamžitě stojí za zmínku, že aerosol není hormonální činidlo, takže se nemusíte bát, že "kožní čepička" způsobí závislost. Ale lék je účinný, má výrazné antiproliferační, antifungální, protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti.

Sprej zastavuje procesy proliferace tkání, což je konečný stupeň zánětlivých procesů a je charakterizován vzhledu buněčných infiltrátů. Antibakteriální aktivita se rozšiřuje na většinu patogenních mikroorganismů, jako jsou stafylokoky, proteiny, pyokyanické tyčinky, streptokoky. Účinná látka se dostává do buněk a porušuje integritu svých membrán a způsobuje další smrt. A fungicidní účinek je na houbách, které se často začínají množit s dermatologickými onemocněními a posilují jejich hlavní projevy.

Látky se prakticky neabsorbují do krve, i když se v ní mohou nalézt v minimálních množstvích. Pirithion zinečnatý, když se aplikuje topicky, dosáhne horních vrstev dermis a akumuluje se v nich a v epidermis v přijatelných a nezbytných koncentracích pro úspěšnou léčbu.

Formulář

Aerosol je dostupný v lahvích s dávkovačem 35, 70 nebo 140 gramů. A řada recenzí dokládá, že tato forma se v některých případech ukáže jako nejpohodlnější (pravděpodobně to není nejnižší cena, která je oprávněná). Kompozice má olejovitou konzistenci a má nevyjmenovanou vůni. Barva se může lišit od mléčné nebo nažloutlé až světle žluté.

Indikace

"Kožní uzávěr" je určen pro různé dermatologické onemocnění, včetně chronických a spíše závažných, jako je ekzém, psoriáza, neurodermatitida, stejně jako atopická, seboroická dermatitida.

Kontraindikace

Existuje jen málo kontraindikací, návod k použití uvádí, že aerosol by neměl být používán pouze s přecitlivělostí na určité složky nebo s jejich nesnášenlivostí.

Funkce aplikace

Aerosol se používá výhradně externě. Postříkejte kompozici a držte balón ve vzdálenosti asi 15 nebo 20 cm od ošetřeného povrchu. Za den potřebujete dvě nebo tři aplikace. Při aplikaci na pokožku hlavy doporučujeme použít speciální trysku v soupravě. Je třeba pokračovat v léčbě, dokud se neobjeví zřejmé zlepšení. Ale i když příznaky téměř úplně zmizí, musíte prodloužit užívání na další týden, pomůže to dosáhnout stabilního a nezvratného pozitivního účinku. Dávky a rysy užívání v pediatrické praxi (tj. U dětí) budou stejné.

Doba trvání úplného léčení je stanovena individuálně lékařem, ale často se jedná o psoriázu o jeden až půl měsíce a o dermatitidu tři nebo čtyři týdny. Pokud je potřeba po měsíci, terapie může být opakována (před konzultací s lékařem).

Použití během laktace a těhotenství

Během těhotenství je přípravek Skin-Kap obvykle předepisován lékaři pouze v případech, kdy přínosy pro zdraví ženy výrazně převyšují rizika pro vývoj nenarozeného dítěte. Některé nežádoucí účinky kojení nebyly zmíněny, ale některé množství pyrithionu zinku může být stále vylučováno mlékem, proto je v této fázi také opatrnost.

Použití pro léčbu dětí

Tam jsou také kontraindikace k použití spojené s věkem. Podle pokynů může být aerosol podán dětem, ale počínaje rokem. V mladším věku je použití nepřípustné.

Možné vedlejší účinky

Hodnocení a lékařská praxe dokazují, že nežádoucí účinky jsou vzácné. Některé jsou však možné, a to alergické reakce, které se projevují jako zarudnutí, kopřivka, svědění, propláchnutí, pálení. Je také pravděpodobné, že v prvních dnech léčby se objeví nepohodlí a nepohodlí v oblasti léčby, ale samo o sobě zmizí a obvykle nevyžaduje zrušení kůže.

Pokyny

 1. Aerosol může být použit jako součást komplexní léčby stávající dermatologické choroby, protože nebyla zjištěna významná interakce tohoto léku s jinými.
 2. Případy předávkování ve spolehlivých zdrojích se neuvádějí, ale stále je třeba uvést dávky.
 3. Z lékárny je kosmetický uzávěr vydán bez lékařského předpisu, ale to neznamená, že se můžete sama léčit a předepsat sami sebe. Předběžná konzultace s lékařem je žádoucí. Průzkum s cílem vyjádření přesné diagnózy bude také užitečný.
 4. Pokud používáte aerosol, protřepejte balón před použitím. Kromě toho musí být při distribuci finančních prostředků zachována přísně vertikálně. A pro zpracování hlavy je specializovaná tryska.

Funkce úložiště

Skladujte v uzavřené nádobce s aerosolem a nepoškozené a může být v chladu a podmínky prostředí, jako je teplota se pohybuje od 4 do třiceti stupni. Termín je pět let, po uplynutí doby platnosti nemůžete použít "kožní čepičku".

Náklady na

Cena láhve 35 gramů v lékárnách je asi 1700-1800 rublů. Náklady na průměrný válec (70 gramů) se pohybují od 2 750-3 000 rublů. A cena balení s objemem 140 gramů není známa, protože tato možnost je téměř nikdy k dispozici.

Názory

Recenze drog "Kožní čepice" jsou velmi početné a mnohé z nich jsou pozitivní. Zde jsou některé:

 • "Léčím psoriázu po dobu 20 let a vyzkouším mnoho různých nástrojů a postupů. Četl jsem recenze a narazil na příběhy o přípravě "Skin-cap". Byla jsem potěšena, že je nehormonální, ale byla skeptická, téměř nic nefungovalo. Dostala jsem kapátko, stříkalo se na plakety paralelně s postřikem. O tři dny později se zdálo, že jsou zhoršeny a po celou tu dobu došlo k pocitu pálení, ale bylo přijatelné. Ale po týdnu se vyrážka začala zmenšovat, růžová a o týden později se objevily stěží jasné skvrny. Trvalo dva válce. Cena je samozřejmě velmi vysoká, ale jsem připraven zaplatit za své zdraví a pohodlí. Navíc odpuštění trvalo dlouho, byl jsem dokonce překvapen. Ale teď je zhoršení opět a koupil jsem znovu jeden balón, myslím, že to bude stačit. "
 • "Můj manžel má psoriázu po dobu sedmi let, s vyrážkou na hlavě, a to velmi komplikuje léčbu. Lékař doporučil aerosol nazvaný "Skin Cap". Recenze nás ohromily a rozhodli se zkusit akci. Překvapivě začaly plaky začátkem třetího dne částečně zmizet! Tryska je velmi pohodlná, nepohodlí teprve v prvních dnech. Jeden z loupeživých partnerů je dost pro kurzu, pak jsme si odpočinout. A můj manžel je šťastný, protože konečně může zapomenout na nemoc a jen relaxovat, odpočívat, cítit se jako muž. Stojí to za hodně, možná proto je cena výrobku tak "kousavá". Ale to je jediná významná nevýhoda. "
 • "Tento sprej je opravdovým pomocníkem pro celou naši rodinu. Mám ekzém a moje dcera trpí atopickou dermatitidou a my už dlouho známe všechny "kouzla" takových onemocnění. Proto jsme se snažili spoustu nástrojů, důkladně studovali četné recenze na internetu, hledali informace, požádali dermatology. A jeden odborný přítel doporučil "Skin-cap". Forma je velmi vhodná - aerosol. K dispozici je tryska pro ošetření hlavy, vhodná pro ty, kteří mají na této kůži seborrheu, lupy nebo plaky. Obvykle si koupím velký balón, má dcera a mám dost pro jeden kurz, pak je tu zlepšení. Všiml jsem si výsledky jen pár dní. Moje dcera si někdy stěžuje, že jí pečuje kůži, ale neplačí, což znamená, že ji dokážete tolerovat. Nástroj je velmi dobrý a není tak škodlivý jako ostatní. Cena však není docela spokojena. Ale výsledky na obličeji, nebo spíše na kůži. "

Pokud se stále nemůže vyrovnat s lupénkou nebo jiné dermatologické onemocnění, poraďte se svým lékařem a řekněte mu o novém nehormonální drog „Skin-Cap‘. Tento aerosol je populární a již prokázal svou účinnost. Pravděpodobně vám pomůže zapomenout na nepříjemné a někdy i bolestné příznaky. Začněte žít plný život pomocí tohoto spreje!

Recenze drogové kůže Cap

Aerosol pro vnější použití, Cheminova Internacional

Indikace pro použití

Společné pro všechny dávkové formy:

Pro aerosol a smetanu dodatečně:

atopická dermatitida, ekzém, neurodermatitida;

seboroická dermatitida u dospělých a dětí od 1 roku.

Pro smetanu dodatečně

Pro šampon navíc:

atopická dermatitida pokožky hlavy;

mastnou a suchou seborrheou.

Diskuse o drogě Kožní čepice v záznamu maminky

u novorozenců má žaludek objem 35 ml - podívej se na dceru a hlavně na zvýšení hmotnosti a neváží po krmení. Největší mi pomohla Mléčná dráha. a zbytek je nyní kůže.

Dobrý den Počkej, všechno bude v pořádku. Právě včera jsem našel informace, prohodil bych vám něco užitečného. Jedná se o poměrně nákazlivé bakteriální onemocnění. Jeho začátek nepředstavuje nic špatného: lehký kašel, který se postupně zvyšuje a dosahuje vrcholu až po 10-12 dnech. Kašel se stává velmi charakteristickým: ostrá, paroxysmální, zpočátku častěji ve večerních hodinách a pak během dne. Ale nejtěžší kašel se objevuje v noci. Kašel se silnými kašlemi způsobujícími kašel.

. samozřejmě. stále velmi dobře obnovuje suchou, popraskanou kůži Emolium krém - není zvláštní, ale pouze krémová - není mastná, zvlhčuje a léčí praskliny. Stále nepoužíváme kožní čepičku - je to s největší pravděpodobností hormonální, odstraní všechno, ale zhoršení je ještě silnější, používám ji při krmení, takže dítě strašně trpělo žaludkem, plakalo, nespalo. teprve pak zjistil, kolik špatných informací o něm na internetu. může někomu pomoci.

Jste velmi zvláštní postoj k návodu, potlačil činnost kůry nadledvin s předávkováním, ve skutečnosti, když se dítě bude zcela obmazyvatv v průběhu celého roku a každý den může to laskavý a dosahuje kůru nadledvin, stejně jako ve standardním průběhu maximálně 14 dneynikakih vedlejších účinků, a to i Nikdo nikdy neviděl místní. Jakýkoli lék má vedlejší účinky, které jsou velmi vzácné a při delším užívání, jestliže se vaše dítě vyspí a špatně spí, je racionálnější léčit ho.

že odkaz není správně zkopírován tam, kde je napsáno Chronická endometritida 9. prosince 2014, 00: 03Pokud jste na mé stránce a přečtete si toto téma, znamená to, že máte zájem o chronickou endometritidu a její léčbu. ;-) Měl jsem 2 STS spojené s chronickou endometritidou (dále jen CE), takže jsem trochu pochopil, co to je. V tomto tématu jsem shromáždil informace o tom, co jsem osobně udělal s mým jménem. Ujasím si: nejsem doktor, takže byste neměli toto téma považovat za vodítko k akci - vše je uzdraveno

Vyhodit mýtné. Pokud léčba nepomůže, obraťte se na ně. Víte, zdá se mi, že její ústa se začaly třást méně, páté léky pít léky, jako kdyby začínali pomáhat, a to i v případě, že všechno jde kolem mého koblihu. Byli jsme v perinatální klinice, v kanceláři 38, kde doktor přijímá až měsíc, přesně měsíc po ní půjdeme k následné návštěvě, jmenovala ho. Zdálo se mi jako dobrý lékař, přinejmenším s běžně léčenými dětmi, i když to není show.

Úřad pro potraviny a léčiva (USA) varuje ty, kteří používali kožní čepici k léčbě psoriázy. Tento přípravek obsahuje kortikosteroidy, které mohou představovat zdravotní riziko. Ti, kteří v současné době užívají tuto drogu, se důrazně doporučují kontaktovat lékaře. Náhle ukončení užívání tohoto léku může vést ke zhoršení stavu pacienta až po hospitalizaci s ohrožením života. Analýza prováděná FDA prokázala, že Skin-Kap obsahuje velkou dávku steroidu clobetasol propionátu. Použití tohoto steroidu může mít za následek.

Správná volba kosmetiky Lazila přes Inetu při hledání efektivního léku na striže, to je to, co jsem našel. Článek velký, ale tam je něco, co si myslet o (((a otázka, jak si koupit krém, aby se zabránilo strie je stále otevřený))) Holky, já ne kosmetička a biochemik, hranolky kopí práci pro americkou patro běžec, který volá sebe „policista kosmetiky“. Paula sama - chemik, make-up umělec, kosmetička, pracovala v různých kosmetických firmách a odtamtud odlétala.

. Strašně se mi to líbilo, dokonce jsem byla nepříjemná rozmazat dítě, už jsme zkusili všechny masti a krémy, také Gistan nedal výsledky, najednou seděl na hormonální (atoderm, kožní čepice). sotva se dostal dolů.. zkusila další věc. včetně suprastin, tavegil. ale dítě odešlo od nich ospalé, potlačené. Po běhu pilulek se alergie vrátila. alergik doporučuje navlhčit pokožku po koupeli a po 15 minutách použije směs bipantanové a zinkové masti 50/50 na zčervenání. jen tato směs nám pomohla a my jsme vyčistili všechny potravinové a domácí alergeny a testovali jsme na dysbaccin a tam se ukázalo být hemolytické E. coli. Zde máme nbsp.

Takže léčbu jako lékař předepsal, v zásadě, drogy nejsou špatné, jediná věc, kterou pokožka pokožky krep nepomohla vůbec, ani nevšimla zlepšení z ní. Nevím, co jsme měli, samozřejmě, že dcera nebyla alergická, ale měsíc před rokem byla pokropena všemi neznámými věcmi a každý den se všechno zhoršovalo, i když neposkytla nic, ale naopak, celé jídlo bylo odstraněno po dobu dvou měsíců. Dokonce hormonální masti nepomohly. Pomáhaná emulze pro koupání Emolium a smetanový Emolium. Několik dní náměstek.

. Zano, alergické děti mají vždy gastroenterologické problémy, od nich a vyrážky. Moje dcera a já jsme prošli mnoha konzultacemi, nakonec věřím pouze jednomu lékaři. Kožní čepice jej vysychá a současně regeneruje kůži a zabíjí patogenní flóru na vyrážku, stejnou houbu, která se často spojuje s alergiemi. V mé praxi se to dobře vypořádalo s peelingem. Pokračujete v přípravě Emolium, podle recenzí také dobrý předem. Nepoužil jsem to, nemůžu říct nic, jak rychle to pomůže. To ještě nebylo přiděleno vám, abyste poskytli výkaly pro dysbakteriózu (neboť tuto nemístnou diagnózu nelíbí, ale skutečnost je, že je). Nastavení mikrofonu.

. sledujte lékaře na bezplatný předpis - bylo to normální, nakonec jsem ho koupil sám - vyrážka se zvýšila, přešel jsem na superstin na 3 dny, vyrážka se výrazně snížila. Alergik nám dal kožní uzávěr na kůži a pak elidel (jsme pgod a 6) v komplexu s testovacím uzávěrem. Přísná strava, respektive analýza giardiázy a gelů. Po 7 měsících a po antibiotice může být dysbakterióza vyčištěna. Pili jsme více normoflorinů l a b, tato lakta a bifidobakterie jsou naživu, pomohla i ve vašem věku. I ruzam krém má slabé antihistaminové vlastnosti. Pokud jste na HB, musíte také dodržovat přísnou dietu. Po 7 měsících jsme byli předepsáni hrozny a krémem plus Ruzam + a elidel na kůži. Problémem je, že předstírání je obtížné.

V jaké klinice jste pozorováni, zdá se, že není věnována velká pozornost rozšířenému coulogramu a dalším problémům v krvi. Budu shodit Starý, ve kterém je napsán dostatečně podrobně, které by měly být kontrolovány kromě hlavních hormonů, které jde krovi.Analizy obsledovaniyaObychnye a analýz lze rychle uvést do laboratoří „Helix“ (např hCG - výsledek na 18-20 h), „InVitro“, "CityLabe" (termín 1-2 dny). Krevní testy (agregace, homocystein, atd.), Imunitní a genové analýzy: Ústav. Ott, ins.

Dobrý den! Děkuji moc za gratulace! Můj manžel a já jsme spolu byli 11 let, ale před rokem 2010 byl PPA chráněn (i když tvrdí, že je nespolehlivý a za podmínek dvou extrémně zdravých organismů se všechno dalo dělat;)). Od roku 2010 přestali být vůbec chráněni s plnou důvěrou, že B přichází okamžitě. Aha Nebyl tam. No, a šli na testy, lékaři, znovu testují, opět lékaři. Ukázalo se, že její manžel je s SG velmi špatný. Ne, to není špatné. hrozný Živé spermie prostě úplně chyběly + v mém.

Vaše vzdělání vám pomůže. pouze my všichni víme, že dogma není vždy omezením v pokynech, např. kožní uzávěr může být použit z roka na rok, používáme jej od 3 měsíců, jako mnoho zde, atarax od 3 let, byli jsme jmenováni od 9 měsíců (minimální dávka 1/6 pilulku), berodální omezení 2krát denně, i když se silnými záchvaty obstrukce používáme nejméně 10krát, udělali jsme 4. Ano, a co dělat, když má dítě tuto situaci. Erius nás jmenoval kmn, kondidatskoy na HELL s naslem.

Byl to doktor. Určeno laktofiltrum, enterosgel a hepel. V domě už byl laktový filtr, ale nikdy předtím jsem to vážně nebral. Začal to dát. A doslova byl den lepší, vyrážka postupně zmizela. po třech dnech bylo všechno téměř absolutní. Navíc nám nepomohlo ani kožní uzávěr, ani psorikap, ani jiné masti, ale pomohlo nám to nejlevnější smetanový efekt s heřmánkem a Vit A a E (vzít v lékárně). Takže ne vždy.

. Slama a lepší vosky, například bambucké máslo, je nejvíce na zimu. Lidé trpící atopickou dermatitidou potřebují zvlhčit pokožku mnohem častěji, než může být použita stejná kožní čepice (např. Dvakrát denně) a nemůžete dlouho sedět na pokožce. potřeba zvlhčit, zvlhčit, pak se objevuje otázka, co... Mnoho lidí používá k tomu různé krémy a masti prezentované v lékárnách a obchodech na bázi minerálního oleje, ale minerální olej vytváří film na pokožce, který přispívá k tvorbě "skleníkového efektu" suší. No, kůže je největší orgán a naše poškozené ko.

Nemůže dlouho věnovat pozornost, rychlá únavnost, neustále rozptýlené všem, nehybně sedící, opotřebované, aniž by ho chytil, nemohou být dlouhou dobu zapojeny do jedné věci. Máme ji, protože již byla diagnostikována. Pokud půjdeme do nemocnice, kde bude nutné sedět ve frontě, pak je to plechovka. Kata, co mu nedáváte hysterii, nedovolte, aby záchvaty byly dobré. Ale není to jenom to, znamená to, že v těle probíhají takové procesy, které se nemůžete zapnout pouhým upokojením dítěte. Jenom neléčená neurologie.

Aerosol, šampon, krém pro psoriázu - to, co říkají pacienti!

Skinkap je externí lék předepsaný dermatology pro psoriázu. Jeho hlavní látkou je aktivní pyrithion zinek, který odstraňuje odlupování a zánět z kožních tkání.

Lék je vyráběn v několika formách - aerosol, šampon, krém, sprchový gel. Podle svědectví jeho zařazení do různých terapeutických režimů.

Farmakologické vlastnosti Skincap

Pyrithion zinečnatý je aktivní sloučenina, která bojuje proti bakteriím a plísním. Zabraňuje reprodukci patogenů psoriázy a snižuje energetické zásoby buněk, což vede ke smrti parazitů. Hlavní výhodou pyrithionu zinku vůči jiným léčivým látkám je odstranění příčiny zánětlivých a infekčních procesů, a to nejen eliminace vnějších příznaků.

Použití externího léku na psoriázu Kožní uzávěr umožňuje tělu zbavit se mnoha patogenních kmenů. Zvláště aktivní lék proti houbám Pityrosporum, jehož životně důležitá aktivita vyvolává a podporuje zánětlivý proces. Vylepšená reprodukce patogenů zrychluje rozdělení epidermálních buněk, přispívá k rozvoji psoriázy, seborrhy, ekzému, neurodermatitidy.

Pomocnou látkou léčiva je methyl ethylsulfát. Sloučenina zvyšuje propustnost kožní tkáně, díky níž je účinná látka absorbována rychleji do dermis a dosáhne hlubokých vrstev.

Kontraindikace použití přípravku Skin-Kap pro léčebné účely, jediná věc - individuální odmítnutí složek léku. Je také zakázáno používat produkt, jehož platnost vypršela.

Jak aplikovat pokožku na psoriázu: pokyny

Vlastnosti použití dermatoprotektoru závisí na formě uvolnění.

 • Pokyny pro krém předepisují použití na čistou, suchou pokožku v uklidnění. Pacient masíruje lék v celé problematické oblasti světlem masážním pohybem. Zpracování by mělo probíhat 2 - 3 p. za den 2měsíční kurz. Podle indikací se léčba pravidelně opakuje po dobu až 2 let. Cena drogy - 1100 - 3000 rublů (v závislosti na objemu trubky).
 • Šamponová kožní čepice pro psoriázu se aplikuje na prané a ještě mokré vlasy po protřepání láhve. Prostředek se pěnou na vlasy, vymyje se a po opakovaném použití se udržuje po dobu 5 minut. Dokončete manipulaci důkladné mytí hlavy. Doporučená frekvence zasedání - 2 - 3 týdně v obecném kurzu 4 - 5 týdnů. Šampon stojí od 400 do 1700 rublů.
 • Sprchový gel se používá jako normální hygienický výrobek. Pěna se ponechá na těle po dobu 5 minut, poté se vypláchne. Lékařské koupání se provádí každý druhý den. U jednoho mytí je postačující 1 sáček. Cena fondů se pohybuje od 200 do 950 rublů.

Psoriasis aerosol Skin Kap se používá s přihlédnutím k problému, který má být vyřešen. Pokud je potřeba ošetřit pokožku, balón se otřese a stříká ze vzdálenosti 15 cm, přičemž držák drží 3 vteřiny. Postup se provádí 2 - 3 p. za den 6 týdnů kurzu. Během těhotenství a kojení se léčba zastaví. Dětský aerosol předepsaný od 1 roku. Náklady na fondy - 2100 - 3600 rublů.

S psoriázou pokožky hlavy a seborrhy sprejem se Skincap aplikuje na čisté vlasy pomocí speciálního aplikátoru. Odstraňte postřik z hlavy až na 12 - 15 cm a přiložte trysku na 2 až 3 sekundy. Postup postřiku se provádí 2 - 3 p. denně po dobu 5 až 6 týdnů.

Dermatoprotector Skin-cap je prohlášen výrobcem jako nehormonální látka. Ale v průběhu svého výzkumu byl nalezen clobetasol, hormonální látka. Přípravky clobetasolu jsou kontraindikovány pro tuberkulózu kůže, periorální dermatitidu, akné a infekci těla houbami, viry a bakteriemi.

Video:

Možné vedlejší účinky

Zpočátku použití aerosolu nebo krému Skincap způsobuje pocit pálení, ale rychle prochází. Lékařský šampon příležitostně vyvolává alergické reakce, krém také někdy dráždí pokožku.

Přítomnost clobetasolu ve výrobním programu Skincap svým vlastním způsobem dává nežádoucí účinky. Pacient je cítí ve formě různých odchylek:

 • svědění;
 • pichlavý teplo;
 • akné;
 • hypertrichóza;
 • kožní strihy;
 • alergická kontaktní dermatitida;
 • bledost, suchost, podráždění pokožky;
 • sekundární infekce tkání;
 • vývoj pustulární psoriázy nebo periorální dermatitidy.

Aplikace okluzivních, tj. Krémově infúzních obvazů se současným ošetřením těla glukokortikosteroidy způsobuje ulceraci, popraskání nebo atrofii kůže, erytém, folikulitidu a necitlivost prstů. Možnost kombinovaných akcí by měla být projednána se svým lékařem.

Kožní čepice pro psoriázu

Přípravky pro stříkání, šampon a krém na pokožku hlavy pro psoriázu jsou účinnými léky proti tomuto onemocnění. Hodnocení Skin-Cap pro psoriázu potvrzuje, že lék účinně bojuje s projevy psoriatické vyrážky.

Krémová kožní čepice pro psoriázu

Kožní kryt je vyroben ve formě spreje, šamponu a krému. Krémová kožní čepice pro psoriázu používá mnoho pacientů, protože tento nástroj je vhodný pro použití a přináší dobré výsledky. Lék patří k dermatologickým ochranným činidlům, léčení psoriázy s léky a krémem je indikováno pro mnoho dermatologických onemocnění, včetně psoriázy.

Prostředek ve formě krému vyrobené v plastových trubek 50 g a 15 g. Je možné získat léčivo a v menší dávce 5 g ve fólii sáčků. Každá zkumavka má ve svém složení 0,2% účinné aktivní složky, což je pyrithion zinečnatý.

Kromě přípravy pyrithionu zinečnatého a zahrnuje další látky - metildekstroza, makrogol glycerylmonostearát a distearát sacharózy, kokosový olej, voda, ethanol, a další látky. Léčba psoriázy Bezpečné pro kůži a kapsum: složky léku jsou hypoalergenní a nezpůsobují alergickou reakci u pacientů trpících psoriázou.

Psoriasová masť Skin-Kap má bílou barvu, monofonní bez inkluzí jiné barvy, homogenizované ve struktuře. Při použití můžete zaznamenat charakteristický nepatrný zápach zinku. Použití krému se doporučuje zvenčí, aplikuje se na pokožku poškozenou psoriázou dvakrát denně. Při prvním použití může dojít k mírnému pocitu hoření, ale při sekundárním použití se taková reakce zpravidla nevyskytuje. Kožní dřeně při psoriázech hřebíků dokonale napomáhá ve formě krému, je vtírána do nehtové talíře.

Šamponová kožní čepice

Pro psoriázu na pokožce hlavy se doporučuje používat léčivo ve formě šamponu. Šampónový uzávěr na psoriázu je vhodný při léčbě, protože nemá vliv na strukturu vlasů a nemění barvu. Látka má výrazný protizánětlivý účinek.

Šampon pro psoriázu kůže je k dispozici ve vhodném plastovém balení s různými dávkami. Pacienti mají možnost koupit produkt v balení po 50, 150 a 400 ml. Vzorky mohou být zakoupeny sáček laminované fólie, která obsahuje 5 g léčiva.

Šampon obsahuje 1% účinné látky - pyrithion zinečnatý. Kromě toho obsahuje šampon kokosový olej, dimethikon, makrogol, ethanol, vodu, chlorid sodný a různé příchutě. Komponenty šamponu jsou hypoalergenní složky.

Před použitím šamponu se doporučuje láhev protřepat, pak aplikovat malé množství léčiva na mokré vlasy a dobře masírovat hlavu a věnovat zvláštní pozornost pokožce hlavy. Pro lepší účinek je šampon ponechán na pokožce po dobu 5 minut, jako je Ksamiol gel pro psoriázu, pak se omyje teplou tekoucí vodou. Je nutné použít prostředky dva nebo třikrát týdně do pěti týdnů.

Aerosol Skin Cap

Aerosol Skin-Cap pro psoriázu je k dispozici ve formě spreje o obsahu 35, 70 a 140 mg v lahvičce s hliníkovým povlakem zevnitř. Léčba má protizánětlivé účinky a je indikována k léčbě psoriázy. Můžete aplikovat jak na tělo, tak na pokožku hlavy. Ve složení je to olejovitá tekutina, podobně jako ostatní pleťové vody z psoriázy pokožky hlavy, převážně bílé barvy s možnými odstíny žluté.

Hlavní účinnou složkou je pyrithion zinečnatý. Obsahuje 0,2 g na 100 g léčiva, tj. 0,2%. Kromě účinné látky obsahuje spray sprej na ochranu psů proti lupénce vodu, ethanol, trolamin, hnací látky, polysorbát a další hypoalergenní složky.

Použijte drogu musí být dva až třikrát denně. Sprchový sprej Skin-Kap je postříkán na kůži od patnácti centimetrů. Při prvním použití přípravku může dojít k negativní kožní reakci ve formě pocitu pálení, který rychle prochází. Zrušení léku není nutné.

Pro léčbu psoriázy je třeba použít hlavu na psoriázu po dobu nejméně čtyř až šesti týdnů. Pro konsolidaci pozitivního výsledku je třeba pokračovat v léčbě další týden.

Recenze kůže na psoriázu

Recenze lze přečíst na internetu, abyste zjistili, který nástroj je nejlepší k výběru a jak je používat. Recenze krému Skin-Cap pro psoriázu jsou posílány jak na fórach pacientů, tak i na komentářích na stránkách lékáren. Zde jsou některé z nich:

 • Alena, 35 let, Petrohrad. Už dlouho používám šampon Skin-Kap, všechno se mi líbí. Zvláště dobře pomáhá drogu při exacerbacích. Nezasychá kůži a nemění strukturu vlasů.
 • Eugene, 65 let, Kyjev. Aplikovatelná kožní čepice pro psoriázu na kůži rukou. Droga mě opravdu nepomohla, doufala v lepší výsledek. Zdálo se, že dokonce i peeling se stalo víc, takže jsem se musel změnit jiným způsobem.
 • Irina Sergeevna, 45 let, Minsk. Byl jsem doporučen používat aerosol Skin-Kap, a dříve jsem použil Pikladolový krém pro psoriázu, ale účinek byl spíše slabý, takže jsem se musel vzít do krému. Aerosol Skin-Cap dává vynikající výsledek: Mám zánět téměř týden, i nadále používám produkt dále.
 • Oleg, 27 let, Jekatěrinburg. Byl jsem doporučen proti psoriázě kůže smetany. Názory na něj jsou dobré, ale pomalu jsem začal používat tento nástroj. Čekání na výsledek a naději na to nejlepší.
 • Olga, 37 let, Moskva. Při exacerbaci psoriázy se zachraňuji výlučně Skin-Cap. To je pro mě nejlepší nástroj a mnoho lidí ho používá na fóru. Doporučuji každému, aby zkusil Skin Kap.
 • Anna Ivanovna, 56 let, Novosibirsk. Lékař mi předepsal při exacerbaci psoriázy krém s zinkovým kožním uzávěrem. Několikrát jsem to použil, výsledek byl dobrý, ale zároveň jsem aplikoval lidové prostředky, nevím, co pomohlo víc.

Analogy, cena a kde koupit Skin Cap

Analogy léčiva na léčivou látku lze považovat za léky Zinocap a Friederm. Kožní čepice se vyrábí ve Španělsku, takže její cena v lékárnách je poměrně vysoká. Cena pokožky na psoriázu v Rusku a na Ukrajině je přibližně následující:

 • aerosol o hmotnosti 100 g stojí 3000 rub nebo 700 UAH;
 • šampon 150 ml - 1400 rublů nebo 500 UAH;
 • Krém 50 g - 2000 rublů nebo 515 UAH.

Koupit Skin-Cap v lékárně můžete koupit bez lékařského předpisu, ale léky z internetových lékáren budou levnější.

Kožní uzávěr

Formy uvolnění

Lékaři hodnotí kožní čepice

Velmi účinný a jemný lék při léčbě lupů. Nepražujte pokožku hlavy, aniž by došlo k nežádoucím účinkům.

Účinek je patrný po 3-4 použití léku, potřebujete dlouhou léčbu. Snad vývoj alergií nebo individuální nesnášenlivost komponentů léku.

Vynikající nehormonální činidlo pro léčbu atopické a seboroické dermatitidy, stejně jako pro mírné akné a psoriázu. Vzácné nežádoucí účinky, nezpůsobují nepříjemné pocity během aplikace, rychlé výsledky. Bezpečné pro použití v pediatrické dermatologii. Není návyková.

Pálení je možné na začátku léčby. Vysoká cena Při předčasném zrušení - riziko exacerbace.

Výborný lék na léčbu seboroické dermatitidy, působí velmi rychle a efektivně, nedává nežádoucí účinky.

Cena je příliš vysoká, ale myslím si, že výrobce si uvědomuje dobrou klinickou účinnost, takže cena není "plachá".

Pravidelně používaný v klinické praxi pro léčbu seboroické dermatitidy.

Názory pacientů na kožní čepice

Psoriáza se objevila ve škole. Pláty byly jak na obličeji, tak na těle, které se nepokoušely léčit, ale nic nepomohlo. Ani farmaceutické ani lidové prostředky. Pak sami prošli. A teď, po nějaké době, se vynořili na okraji pokožky hlavy. Museli jsme odříznout nárazy, aby zakryly plaky, které se rozšířily na polovinu čela, zejména v období exacerbace na podzim a blíž k pramenu. Trpěl jsem poměrně dlouho, asi šest let. Na internetu jsem narazil na fórum pro léčbu psoriázy a někdo o tomto léku napsal. Rozhodl jsem se zkusit, koupil jsem aerosol. Samozřejmě, nečekal jsem, že by to pomohlo, ale pravidelně jsem hledal třikrát denně nebo ještě víc. Přesně dva týdny a všechno se dělo, jako by nebyla žádná šupina. Radost neznala žádné hranice. Pak se nemoc dlouho neobtěžovala a po dvou letech, pravděpodobně kvůli stresu, se znovu objevila. Tentokrát jsem koupil masť, léčba byla delší. Nevím, jaký je důvod, ale všechno šlo pravděpodobně za čtyři týdny.

Dost dobré drogy. Nikdy jsem nezachránil své dítě před dermatitidou. Drahé, samozřejmě, ale když nic už nepomůže, pak peníze nejsou škoda. Stojí asi 900 rublů malou trubičkou. Červené, suché, drsné skvrny na těle dítěte zmizí po jediném nebo dvou použití. Dost dlouho, protože je třeba ho aplikovat v tenké vrstvě. Konzistence krému je nemastná, rychle vstřebává a snadno se vypláchne. Má spíše příjemnou vůni. Uchovávejte v chladničce. Ve srovnání s jeho analogou - tsinokapa, jen nebe a země. "Zinocap" vůbec nepomohlo. Ani od prvního, ani od pátého, ani od desátého. Krém "Skin Cap" doporučuje.

Moje dítě trpí atopickou dermatitidou od narození a my jsme bojovali s těmito místy po pátý rok. Podle doporučení lékařů se pokusili hodně mastí a past, a ne všichni jim pomohli a za velmi krátkou dobu. Místa se objevila na nových místech. Ale "Skincap" pomáhá velmi dobře, na několik dní už dobrý efekt, skvrny se změní na bílou barvu a úplně zmizí, dítě je nekombinuje. Je to samozřejmě velmi drahé a samotná láhev má malý objem, ale pomoc z ní je skutečná.

Existuje spousta kontroverzí o krému Skin-Kap - je to hormonální nebo ne? Bohužel jsem nenalezla jednoznačnou odpověď. Jeho syn před mnoha lety předepisoval dermatolog ze seboroické dermatitidy. Váhy pokryly pokožku hlavy, obličej a hruď. Vyšetřil seborrheu hlavy, ale to trvalo několik let. Ale na obličeji a hrudníku se objevují pravidelně červené šupinaté skvrny. "Kožní uzávěr" řeší tento problém za 3-4 dny. To znamená, že není lék, ale symptomy onemocnění jsou účinně odstraněny. Přemýšlíme o změně drogy, protože cena je příliš vysoká a existují pochybnosti o její bezpečnosti.

Můj manžel je alergický z dětství na kousnutí hmyzem. Kdysi maloval "Fenistil", ale on jen vzal svrbení a se zarudnutím musel chodit, dokud oni nepřišli. Jednou jsem šel do lékárny opět pro "Fenistil", ale lékárník mi doporučil, abych zkusil Skin-Kap. Efekt nás skutečně potěšil. Kožní uzávěr také uvolnil svrbení, ale po tom, co po 3-4 aplikacích začala zmizet začervenání. Nyní manžel používá pouze "kožní čepici". Doporučujeme!

Jednou dítě mělo na břiše několik červenavých míst, trochu suché. Zpočátku se pokoušeli problém vyřešit, jak říkají, "lidovým" znamená: vlak, dětský krém, ale nic nepomohlo. Šla k dermatologovi: dětská atopická dermatitida, předepsal krém "Kožní uzávěr". Během týdne léčby jsme zapomněli na naše skvrny, ovšem fakt hormonální byl trochu znepokojivý, ale specialisté ví víc a cena je trochu vysoká.

Použil jsem "kožní čepičku" z lupů, ano, výsledek byl doslova okamžitě po 2-3 aplikacích. Ale po zrušení všechno začalo znovu s dvojnásobnou nebo dokonce trojnásobnou silou. Místo, odkud byly lupiny nalité, rostlo třikrát za týden. Lékaři v schůzce z nějakého důvodu neříkají, že jde o hormonální drogu. A všechny hormonální léky utopí nemoc a teprve když je vezmete. Takže nedoporučuji používat Skin Kap.

Pro vnější použití bylo použito krému "Skin-cap" o obsahu 0,2%. Krém je drahý, podle mého názoru, stojí 743 rublů, i když jeho objem je malý, pouze 15 gramů. Indikace k použití: lék se používá u dospělých a dětí od 1 roku k léčbě psoriázy, atopické dermatitidy, neurodermatitidy, ekzému, tajné dermatitidy, suché kůže. Byli jsme přiděleni alergikovi. Dítě mého dítěte vylétlo (objevily se rovné rány). Pokusil se rozmačkat různými mastmi, nic mi pomohlo. Šli jsme k alergistovi a ona jmenovala tento krém k rozmazání 2krát denně, dokud neprošla, a okamžitě varovala, že by mohla trochu vyladit. Rozsypal jsem je, když dítě spalo, na oběd a večer, protože můj syn je malý a zuby jsou řezané, oni jsou slzeni. První den užívání se dítě probudilo a začalo plakat. A pak bylo všechno v pořádku. A ke mému velkému překvapení ve čtvrté den, všechno už skončilo. Krém se opravdu líbil, nelituji, že jsem byl koupen!

Aplikovatelná kožní čepice ve formě šamponu po dobu 2 let při léčbě seborrhy na vlasové části hlavy, výsledek byl již po třetí aplikaci, lupiny se stávaly méně a méně, pokožka hlavy nebyla svědčící, kůže se zčervenála, ale všimla si takového prvku, který Změnil jsem pouze šampon a dokonce i jednou jsem si umyl vlasy jinými prostředky, lupiny a všechny příznaky se vrátily, pak jsem zjistil, že to je hormonální a neléčí nemoc, ale jen dočasně zmírňuje příznaky, je to jako jehla pro narkomana, teď se snažím úplně od něj odmítnout a najít způsob, jak snížit příznaky seborrhy lépe, bez použití hormonů, protože po nich se choroba vrátí ještě větší sílou.

Kožní uzávěr /

Aerosol pro vnější použití 0,2% ve formě olejového roztoku z bílého s nažloutlým nádechem do světle žluté barvy s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: laurylsulfát sodný, isopropylmyristát, ethanol, propelanty (izobutan, propan, butan).

70 g - hliníkové aerosolové plechovky (1) s rozprašovací hlavou a speciální tryskou pro zpracování lepenkových krabic.

◊ Cream 0,2% pro bílé vnější použití s ​​charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: Tego Care 450 (distearát, polyglyceryl 3-methyl glukózy), Tegin M (glyceryl stearát), Tego alkanol 18 (stearylalkohol) Tegosoft ITS (oktyl-oktanoát) Tegosoft P (isopropylpalmitát) Tegosoft LSE 65K (kokoát sacharózy ) Abil K4 (cyklomethikon), glycerol, Tegosoft E20 (methyl glyukotset 20), nipagin, aroma (Binet 10680), butilgidroksitoluen, čištěná voda.

50 g - plastové trubky (1) - kartonové obaly.

◊ Šampon 1% ve formě bílé suspenze s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: natrium-lauryl-kopolymer, amid-koko-N (hydroxyethyl) alkylamidobetain mastných kyselin, laurylsulfát sodný, dimethikon kopolymer, polyethylen glykol a polypropylen glykol, a 55-oleát, propylenglykol, mentol, chlorid sodný, Trilon B, čištěná voda.

5 g - sáček (5) - kartonové krabice.
150 ml - plastové lahve (1) - kartonové obaly.

Krytka ve tvaru spreje: působení na psoriázu

Aerosol s pokožkou je vynikajícím nástrojem používaným v lékařské praxi pro léčbu různých dermatologických onemocnění. Kromě aerosolu existují takové formy uvolňování léků jako krém, gel, masť, krém a šampon. Lék účinně působí na psoriázu, ekzém a mnoho dalších dermatitid. Článek se bude zabývat složením, návodem k použití, akcí, cenami aerosolu a také zpětnou vazbou pacienta.

Složení nástroje

Vynikající účinnost a minimální vedlejší účinky jsou zajištěny jedinečným složením léků. Pokožka obsahuje aktivovaný pyrithion zinečnatý. Na 1 g aerosolu se podílí 2 ml účinné látky. Mezi excipienty by měly být uvedeny propan, čištěná voda, ethanol, polysorbát a další složky.

Hormonální nebo ne

Okamžitě je třeba poznamenat, že postřikový sprej je nehormonální. Díky tomu je možné jej používat u žen v pozici během kojení, stejně jako při léčbě dětí a starších pacientů. Nástroj není návykový a stažení, má minimální množství nežádoucích účinků. Navzdory tomu byla v praxi potvrzena jeho účinnost, o čemž svědčí řada recenzí lékařů a pacientů.

Mechanismus účinku

Aerosol Kožní čepice má výrazný antifungální, exfoliační, antimikrobiální, protizánětlivý účinek. Lék inhibuje patologickou rychlost buněčného dělení, což je nezbytná podmínka pro snížení růstu psoriatických plaků.
Díky své schopnosti zvládnout většinu typů patogenů zabraňuje Skin Cap zabránění vstupu bakteriální infekce. Aerosol účinně působí proti stafylokokům, Pseudomonas aeruginosa, proteus, streptokokům a jiným patogenním činidlům. Smrt bakterií nastává v důsledku pronikání aktivní složky spreje do membrán.

Antifungální působení pomáhá vyrovnat se s houbami, které se v průběhu mnoha patologických onemocnění kůže aktivně rozmnožují. Pyrithion zinečnatý má na tyto mikroorganizmy ničivý účinek, což zabraňuje jejich šíření v oblasti postižené oblasti.

Bezpečnost aerosolu Kožní uzávěr je dosažen díky tomu, že jeho aktivní složka není prakticky absorbována do krve. Látka se soustřeďuje především na horní vrstvu dermis, která je dostatečná pro úspěšné léčení psoriázy a dalších kožních onemocnění.

Popis léčiv

Aerosol Kožní čepice jsou vyráběny ve formě válců o dávkách 140, 70 a 30 gramů. Tato forma uvolnění je velmi vhodná pro použití u dětí a dospělých. Nástroj má slabý zápach a mastnou základnu.

Hue - nažloutlý nebo mléčný. Lék prošel klinickými zkouškami, má všechny potřebné certifikáty kvality, což umožňuje jeho použití iu dětí po 6 měsících.

Indikace pro použití

Jedinečné složení aerosolového kožního uzávěru vám umožňuje aplikovat ho na různé kožní patologie včetně závažného nebo chronického onemocnění. Předepište léky pro takové nemoci:

 • ekzém;
 • neurodermatitida;
 • seborrhea;
 • psoriáza;
 • atopická dermatitida;
 • podnichka u kojenců, kteří dosáhli šesti měsíců věku.

Abyste dosáhli nejlepšího terapeutického účinku, měli byste přísně dodržovat pokyny pro použití; před zahájením léčby je důležité zajistit, abyste nebyli alergičtí na složky aerosolu.

Návod k použití

Krytka je určena pouze pro venkovní použití. Návod k použití obsahuje následující doporučení:

 • aplikujte přípravek na pokožku pouze po předčištění dermisu z prachu, potu a jiných nečistot (nejlépe po sprchování);
 • pokud jde o zacházení s dítětem, měli by ho rozstřikovat pouze rodiče;
 • před aplikací protřepejte lahvičku s lékem;
 • stříkací sprej by měl být přibližně 20 cm od pokožky;
 • pro léčbu psoriázy na hlavě, musíte použít speciální trysku, která je dodávána s léčivem.

Bezprostředně po nástupu úlevy a snížení hlavních příznaků nemoci nelze léčbu zrušit. Terapie musí být prodloužena o dalších 7 dní, aby došlo ke konsolidaci účinku. Rozhodnutí o délce léčby je nejlépe ponecháno ošetřujícímu lékaři. Obvykle 1 - 1,5 měsíce stačí k odstranění exacerbace psoriázy. V případě potřeby opakujte kurz po uplynutí 30 dnů.

Léčba postižených oblastí u dětí a dospělých se provádí 2 až 3 krát denně, v závislosti na stupni poškození. Dávkování pro všechny věkové skupiny je stejné - 1 - 2 lisy na víčku.

Kontraindikace

Kožní uzávěr je dobře tolerován u pacientů všech věkových skupin. Droga může být použita u dětí, kojících žen a těhotných žen bez obav o zdraví. Jedinou výjimkou je osobní nesnášenlivost jedné nebo více složek aerosolu.

Aplikace v pediatrické praxi

Jak již bylo řečeno, v dětství můžete použít kožní uzávěr poté, co mladý pacient dosáhne 6 měsíců. V mladším věku se předepisování nedoporučuje.

Použití u těhotných žen a kojení

Během porodu a laktace se kožní čepice osvědčila, ale léčba by měla být prováděna přísně pod dohledem ošetřujícího lékaře. Odborníci tvrdí, že léčba aerosolem nebo jakoukoli jinou formou léku je vhodná pouze tehdy, pokud přínosy žen pro zdraví převažují nad možným rizikem plodu.

Dosud nebyly zaznamenány případy vývoje jakýchkoli závažných důsledků na pozadí používání kožního uzávěru během těhotenství.

Nežádoucí účinky

Již několik let používání kůže Cap nebyly na pozadí léčby s ním žádné vážné komplikace. Ve vzácných případech má pacient alergické reakce charakterizované zarudnutím dermis, svěděním, zvýšeným peelingem, hyperemií a některými dalšími projevy. Po ukončení léčby tyto příznaky samy o sobě vymizí, nevyžaduje se žádná zvláštní léčba.

Zvláštní instrukce

Kožní uzávěr se týká jedinečných léků, které lze kombinovat s jinými léky. Podle klinických studií nebyly zjištěny žádné negativní interakce s jinými léky. Případy předávkování se stále nezaregistrují.

Z lékáren, které jsou vydávány bez předpisu. Navzdory tomu je silně odbouráváno jeho užívání pro sebe-léčbu. Před začátkem terapie byste měli sjednat schůzku s dermatologem, podstoupit komplexní vyšetření, které pomůže při diagnostice a identifikaci možných kontraindikací.

Informace v článku jsou poskytovány pouze pro informační účely, nejsou návodem k akci.

Skladování finančních prostředků

Po aktivaci aerosolu se doporučuje skladovat produkt při teplotě nejvýše 25 stupňů. Otevření balónu je přísně zakázáno i po ukončení léčby. Doba skladovatelnosti je uvedena na obalu, je 5 let, po níž je léčba zakázána.

Kde zakoupit kožní čepice

Léky můžete koupit v internetovém obchodě na oficiálních stránkách výrobce. Navíc je možné tento sprej zakoupit v některých lékárnách. Dnes se aerosol prodává na Ukrajině, Rusku, Kazachstánu a mnoha dalších zemích.

Existují analogy?

Mnoho pacientů se zajímá o to, zda existují levnější analogy aerosolového kožního uzávěru a jak ho nahradit? Tabulka uvádí název léků zařazených do seznamu radarových léků, které mají podobný účinek.

SKIN-CAP

◊ Aerosol pro vnější použití 0,2% ve formě olejového roztoku z bílého s žlutavým nádechem do světle žluté barvy s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: laurylsulfát sodný, isopropylmyristát, ethanol, propelanty (izobutan, propan, butan).

70 g - hliníkové aerosolové plechovky (1) s rozprašovací hlavou a speciální tryskou pro zpracování lepenkových krabic.

◊ Krém pro vnější použití 0,2% bílá s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: Tego Care 450 (distearát, polyglyceryl 3-methyl glukózy), Tegin M (glyceryl stearát), Tego alkanol 18 (stearylalkohol) Tegosoft ITS (oktyl-oktanoát) Tegosoft P (isopropylpalmitát) Tegosoft LSE 65K (kokoát sacharózy ) Abil K4 (cyklomethikon), glycerol, Tegosoft E20 (methyl glyukotset 20), nipagin, aroma (Binet 10680), butilgidroksitoluen, čištěná voda.

50 g - plastové trubky (1) - kartonové obaly.

◊ Šampon 1% ve formě bílé suspenze s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: natrium-lauryl-kopolymer, amid-koko-N (hydroxyethyl) alkylamidobetain mastných kyselin, laurylsulfát sodný, dimethikon kopolymer, polyethylen glykol a polypropylen glykol, a 55-oleát, propylenglykol, mentol, chlorid sodný, Trilon B, čištěná voda.

5 g - sáček (5) - kartonové krabice.
150 ml - plastové lahve (1) - kartonové obaly.

Aktivovaný pyrithion zinek má protizánětlivou, antibakteriální a antifungální aktivitu. Antifungální účinnost je zvláště výrazná ve vztahu k Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare, což způsobuje zánět a nadměrnou deskvalifikaci kožních onemocnění. Antibakteriální účinnost se projevuje na několik patogenů Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Próteus spp.

Pyrothion zinečnatý redukuje intracelulární hladiny ATP, podporuje depolarizaci buněčných membrán a způsobuje smrt hub a bakterií. Mechanismus protizánětlivého účinku nebyl studován.

Aerosol pro vnější použití (pro dospělé a děti starší než 1 rok):

Krém pro vnější použití (pro dospělé a děti nad 1 rok):

- atopická dermatitida (ekzém, neurodermatitida);

- atopická dermatitida pokožky hlavy;

Lék je používán externě.

Před použitím šamponu důkladně protřepejte láhev. Naneste malé množství šamponu na pokožku na mokré vlasy a masírujte pokožku hlavy. Opláchněte a znovu naneste šampon. Šampon nechte 5 minut na vlasy a důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Lék se užívá 2-3krát týdně během prvních 2 týdnů. Léčba psoriázy trvá 5 týdnů se seborrheou - 2 týdny. Během remise může být šampon používán 1-2x týdně jako prostředek prevence recidivy.

Krém pro vnější použití po intenzivním třepání se aplikuje na postiženou kůži tenkou vrstvou 2krát denně. Průběh léčby psoriázy je 1-1,5 měsíců, při atopické dermatitidě - 3-4 týdny.

Aerosol pro vnější použití se na postiženou kůži rozstřikuje v dostatečném množství ze vzdálenosti přibližně 15 cm. Aplikujte 2-3krát denně, abyste dosáhli klinického účinku. Aby bylo dosaženo trvalého účinku, doporučuje se používat léčivo po dobu jednoho týdne po vymizení příznaků. Několikrát před použitím protřepejte plechovku. Při stříkání udržujte láhev ve stoje. Pro ošetření aerosolové pokožky je připojena speciální tryska.

V současné době nebyly hlášeny případy předávkování kůže.

Pro Více Informací O Suché Vlasy