logo

Krém s kůží

Kůže-Kap krém je lék, který odstraňuje svědění a suchost kůže při kožních onemocněních různých etiologií. Pyrithion zinečnatý obsažený v krému poskytuje léku protiplísňovým, antibakteriálním a protizánětlivým účinkům.

Obsah [skrýt]

Kožní uzávěr umožňuje vypořádat se s příčinou onemocnění a eliminuje patologické symptomy (zarudnutí, olupování, pálení). Vyrábí se ve Španělsku jedním z dobře známých farmakologických zájmů - Heminova International.

Kožní uzávěr lze nalézt v několika formách uvolňování (krém, šampon, sprej), z nichž každá je vhodná pro použití v různých situacích. S porážkou na kůži hlavy nemůže udělat bez specializovaného šamponu a aerosol (sprej) sníží hmatový účinek na postiženou oblast kůže.

Indikace pro použití

Skin-Cap Cream se používá k léčbě kožních onemocnění u dospělých a dětí od 1 roku. U novorozenců se doporučuje používat speciální dětské krémy. Včasné užívání tohoto léku může zmírnit příznaky a urychlit oživení pokožky.

Základní léčebné indikace:

 1. Psoriáza;
 2. Seboroická dermatitida;
 3. Atopická dermatitida;
 4. Dehydratace a desquamation epidermis;
 5. Neurodermatitida;
 6. Ekzém.

Lék má tři léčivé vlastnosti:

 • Antibakteriální;
 • Antifungální;
 • Protizánětlivé.

Široká škála působení krému zvyšuje jeho účinnost při léčbě různých problémů na kůži obličeje a těla (psoriatické plaky, suchá kůže s ekzémem, zvýšené odlupování pokožky).

Krémová kožní čepice: složení

Hlavní účinnou látkou v krému Skin-Kap je pyrithion zinečnatý v koncentraci 0,2%. Tato složka inhibuje vývoj patogenních mikroorganismů a hub, střev a Pseudomonas aeruginosa. Látky, které jsou součástí krému Skin-Kap, eliminují olupování epidermis způsobené houbami, zmírňují svědění, hyperemii a souběžně alergické reakce.

Zinkový pyrithion má nejen antifungální, ale i antibakteriální a protizánětlivý účinek. Působí jako aktivní složka tohoto léčiva a chemický vzorec pyrithionu podporuje pronikání látky do hlubších vrstev kůže.

V důsledku expozice této látce patogenní mikroorganismy umírají bez poškození buněk epidermis. Účinek léku není omezen na zmírnění symptomů a eliminaci bolesti. Krém urychluje regeneraci pokožky a obnovuje její strukturu.

V krému Skin-Kap je pyrion zinečnatý doplněn o pomocné složky, které jsou nezbytné k tomu, aby danému léku dodával určitou strukturu.

Krémová kůže Cap hormonální nebo ne?

Ať už jde o hormonální krém na kůži. Po propuštění bylo v souvislosti s touto drogou spousta kontroverzí a společnost Skin-Kap vzbudila velké podezření mezi organizacemi, které kontrolují farmakologické léky. Faktem je, že řada vyšetření ukazuje obsah krmiva hormonu clobetasol a látek, které zvyšují jeho penetraci. Tyto složky však nejsou uvedeny ve formulaci přípravku a Mezinárodní pozice Heminov Skin-Cap jako nehormonální látka.

Bezpečnostní opatření

Krém Skin-Kap je vydán bez lékařského předpisu a prakticky nemá žádné kontraindikace (podle pokynů výrobce). Stále stojí za to poradit se specialistou před použitím produktu.

Pozitivní recenze krému Skin-Kap naznačují, že tento nástroj je skutečně účinný při léčbě těchto onemocnění.

Hlavní opatrností, kterou výrobce stanovil, je možná individuální nesnášenlivost komponentů léku. Proto je vhodné číst instrukce pro použití krému Skin-Kap pro dospělé a provést kožní test před aplikací léku na celou postiženou oblast.

Dlouhodobé užívání krému Skin-Kap na jedné straně epidermis může někdy vyvolat lokální reakci: zvýšené odlupování a suchost.

Podle instrukcí nemůžete nástroj používat pro děti do 1 roku. Dále se nedoporučuje používat přípravek u těhotných žen během laktace, protože účinek léčiva na dítě přes placentu nebo mateřské mléko nebyl studován. Použití je možné pouze v naléhavých případech, kdy přínos pro matku je vyšší než riziko negativního dopadu na dítě.

Návod k použití

Pokyny pro použití Uzávěr kůže na krém:

 1. Kůže by měla být umyta a vysušena ručníkem.
 2. Mírně protřepeme krémovou smetanou a stlačte požadovanou část do dlaně.
 3. Naneste na poškozenou oblast tenkou vrstvu, rovnoměrně rozdělujte část prostředků.
 4. Produkt použijte dvakrát denně.
 5. Doba trvání kurzu je stanovena lékařem. U psoriázy je léčba přibližně 1,5 měsíce, s atopickou dermatitidou až 4 týdny.

Recenze

Recenze krému Skin Kap pro léčbu psoriázy, ekzému, atopické dermatitidy:

Recenze k použití krému pro kůži a klobouky pro děti, včetně kojenců:

Kolik je Skin Cap?

Cena krémové pokožky 15 g je v lékárně 600 rublů. Náklady na krém Skin-Kap jsou 50 g - 1 500 rub a jeho analogy jsou levnější.

Analogy

Skin-Cap je účinná, ale velmi drahá droga. Pro úplný průběh léčby velké části pokožky bude vyžadována nejméně jedna zkumavka o objemu 50 gramů. Proto mnoho z nich hledá analogový krém Skin-Cap, který má stejný účinek, ale je levnější.

Analogy krému na pokožku hlavy jsou léčivé přípravky, které také obsahují zinečnatý pyrithion.

Zincap

 • Nástroj se týká dermatoprotektů a obsahuje pyrithion zinečnatý;
 • Produkovány ve stejných dávkových formách (krém, sprej, šampon);
 • Má proti seboroické, antimikrobiální a antifungální účinky;
 • Droga je ruská výroba.

Psoricap

 • Aktivní složkou tohoto krému je pyrithionát zinečnatý;
 • Účinná proti houbám a jiným mikroorganismům;
 • Odstraňuje suchost a odlupování.

Závěr

Pleťový krém je lék, který má antibakteriální, antifungální a protizánětlivé vlastnosti. Pomáhá vyrovnávat se s kožními nemocemi různých etiologií, včetně suchosti a odlupování pokožky.

Krémová kožní čepice. Návod k použití, cena, recenze, analogy

Kožní čepička je řada kosmetických léčebných prostředků pro boj s kožními onemocněními a patologií hlavy. Různé formy uvolňování: od krému až po aerosol - je vhodný pro použití. Pokyny jsou snadno srozumitelné, pokud o nich uvažujeme podrobně.

Složení krémového kožního uzávěru

Hlavní složkou, která ve větším rozsahu zajišťuje terapeutický účinek činidla, je aktivovaný zinek pyrithion. To je stejný pyrithion zinečnatý, ale používá se v péči o lidskou pokožku. Látka se zabývá širokou škálou škodlivých bakterií: od stafylokoků a Escherichia coli po houbové bakterie. Zinek je známý pro své výhody v boji proti lupům.

On také:

 • vyživuje kůži;
 • jí pomáhá dýchat;
 • posiluje buněčné stěny vlasů a pokožky hlavy;
 • ničí některé patogeny.

Ve složení jsou také pomocné látky. Odlišují se v závislosti na formě uvolnění.

Pro krém je to:

 • glycerylstearát;
 • stearylalkohol;

Podle složení obsaženého v návodu k použití obsahuje Cream Skin Cap etanol, proto se nedoporučuje používat pro suchou pleť!

 • glycerol;
 • chemické sloučeniny s mastnými kyselinami a sacharidy kokosového oleje;
 • ethanol;
 • chlorid sodný (stolní sol);
 • destilovaná voda;
 • chutí.
 • Výrobek není založen na hormonech, proto nezpůsobuje závislost a exacerbace po ukončení užívání. Na počátku roku 2000 byla Heminova Internationale (se sídlem ve Španělsku) vtažena do skandálu za obvinění z přidání hormonu clobetasol.

  Látka není zakázána, používá se ve farmaceutickém průmyslu, odstraňuje edém, svědění, vylučuje se z těla odpadem. Tvrzení bylo, že clobetasol nebyl v kompozici uveden, což znamenalo podvody spotřebitelů. V roce 2007 se společnost dokázala ospravedlnit a prokázala nepřítomnost hormonů ve výrobku.

  Formulář uvolnění

  Krém s pokožkou, jehož pokyny pro použití budou popsány níže, častěji než jiné formy používané při léčení dermatologických onemocnění, ačkoli je lék vyráběn také ve formě:

  1. Sprej Jeho výhoda oproti jiným formám činidla je, že může být aplikována bez dotyku pokožky a postřikem z dálky. Tento proces je stejně jednoduchý jako stříkání laku na vlasy. Existují také nevýhody: aerosol má charakteristický zápach, který se rychle šíří vzduchem. Také při nosení kontaktních čoček se na ně přidávají molekuly látky, což činí čočky nevhodné pro použití. Léčivé účinky se neliší od jiných forem, ale sprej, na rozdíl od nich, mírně vyschne kůži. Prodává se v baleních o hmotnosti 70 g nebo 35 g (koncentrace 0,2%), je dodáván s tryskou.
  2. Gel Používá se jako profylaktický sprchový gel a není lékem. Může být zakoupen pro velmi malé podráždění nebo vyrážky, které nejsou spojeny s vážnými nemocemi (s alergií / pichlavým teplem / akné). Gel vyživuje pokožku vlhkostí, snižuje podráždění. Můžete si koupit láhve o objemu 150 ml. Samotné lahve jsou baleny v krabicích.
  3. Šampon Navrženo pro pokožku hlavy, bojuje proti lupům a všem doprovodným příznakům. Pohodlné aplikovat na vlasy, jako běžný šampon. Tělo není určeno. K dispozici v lahvích o objemu 150 ml. Koncentrace účinné látky je 1%, což činí šampon účinnějším aerosolem. Můžete nalézt malé zkušební láhve o hmotnosti 5 g.
  4. Krém Nejvýhodnější možnost, pokud postižené oblasti nejsou na pokožce hlavy, ale na obličeji nebo na těle. Bílá látka s charakteristickým zápachem se snadno aplikuje, léčí buňky a zmírňuje příznaky onemocnění. Krém se vyrábí v tubách o objemu 15 nebo 50 g. Koncentrace pyrithionu zinku, podobně jako spray, činí 0,2%, ale krém nevysuší, ale zvlhčuje epitel.

  Farmakologické vlastnosti

  Kožní čepice absorbuje do pokožky a obklopuje patogenní bakterie a ničí je. Tyto mikroorganismy způsobují podráždění pokožky a loupání horní vrstvy (tak se objevují lupínky), takže jejich smrt vede k normalizaci stavu epiteliálních tkání.

  Mnoho skupin škodlivých bakterií, stafylokoků a dalších patogenů se stává obětí kožních čepic. Stojatý a houbovitý Pitirosporumy.

  Kromě antibakteriálních a antifungálních léků má léčivo také uklidňující účinek, který je nezbytný k urychlení regenerace buněk. Zinek posiluje jejich membrány a zůstává v nich. Z tohoto důvodu se lék dlouhodobě vylučuje z těla. Zůstává nejprve v kůži, pak proniká hlouběji a v malých dávkách do krve. Ukazuje se, že to není nebezpečné.

  Indikace pro použití

  Krém s pokožkou, jehož pokyny pro použití jsou popsány níže, nelze bezděčně použít. Hlavním důvodem jmenování je psoriáza.

  Symptomy jeho vzhledu:

  1. Zánět kůže, který může vykazovat zhrubnutí jeho horních vrstev, červené skvrny, nadýmání. Nejčastěji se na hlavě, zádech nebo v blízkosti kloubů objevují znaky: na ohybech kolena, na kolenou, na ohybech prstů. Někdy jsou postiženy nehty a okolí. Jedná se o specifické typy psoriázy.
  2. Červené skvrny mají jasné hranice, svědčí mnohem, částečky suché pokožky se odrážejí od povrchu.
  3. V pokročilejším stádiu se tvoří plaky s bílou kůrou plné šupinek nahoře.

  Kožní uzávěr můžete použít v méně závažných případech. Zde je vhodné oddělit produkty podle formy uvolnění.

  Indikace pro šampon:

  1. Mírné lupy: sezónní / trvalé / způsobené stresem, nezdravou stravou nebo špatnými produkty péče o vlasy.
  2. Svrbená skalp.
  3. Vrozená nebo získaná seboroická dermatitida (houbové onemocnění, které se vyskytuje na chlupatých částech těla, nejčastěji na hlavě).
  4. Seborrhea jakéhokoli typu: mastná, suchá nebo smíšená.
  5. Atopická dermatitida. Nástup nemoci je podobný seborrhei, ale není to stejné. U kořenů vlasových plátů, při nichž dochází k procesům, které poškozují tkáně, a během jejich odstraňování jsou často krvácené vředy.

  Indikace pro sprej a krém:

  1. Seboroická nebo atopická dermatitida.
  2. Ekzém (není spojen s bakteriemi nebo houbami, a proto není nákazlivým zánětem kůže, doprovázeným zarudnutím, vyrážkou a pocity pálení).
  3. Neurodermatitida (suchost, hrubnutí a odlupování kůže, někdy s vyrážkou na pozadí nervového nepohodlí a alergií, nejčastěji u adolescentů).

  Také krém lze aplikovat odděleně od jiných přípravků na příliš suchou pokožku. Gel, jak již bylo zmíněno, nezabírá nemoci.

  Kontraindikace

  V důsledku výzkumu odborníci nezjistili žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti komponent. Zároveň alergie na vnější použití zinku je velmi vzácný jev, takže lze konstatovat, že neexistují téměř žádná kontraindikace.

  Omezení užívání jsou těhotenství, laktace a dětství, ale to bude uvedeno zvlášť níže.

  Způsob použití, dávkování

  Všechny formuláře jsou vytvořeny výlučně pro externí použití. Pro každý z nich existují malé rozdíly v použití.

  Před aplikací dobře protřepejte a potom roztáhněte malou vrstvu na postiženou kůži. Opakujte dvakrát denně po dobu jednoho měsíce (plus nebo minus týden v závislosti na nemoci a jeho závažnosti).

  Sprej

  Lahvičku důkladně protřepejte. Pokud chcete aplikovat na pokožku hlavy a vlasy, musíte nosit speciálně připojenou trysku. Odstraňte válec 13-17 cm od sebe a začněte stříkat postižené oblasti. Opakujte třikrát denně, dokud nezmizí příznaky onemocnění.

  Chcete-li tento efekt opravit, měli byste aerosol i nadále používat další 1 týden dvakrát denně. Během stříkání by balón neměl být nakloněn vodorovně, aby rozprašovač fungoval normálně. Nevdechujte produkt ani nechejte v blízkosti otevřených očí.

  Šampon

  Před aplikací protřepete nádobu, vytlačte 5 ml do dlaně, rozetřete ji a poté ji masírujte na vlhké vlasy. Poté by měla být hlava opláchnuta a do masážního kůže se třela další dávka šamponu a nechat 5 minut. Důkladně opláchněte.

  Poté můžete použít balzám nebo kondicionér. Postup můžete opakovat během každého šamponu, ale ne více než 3krát týdně po dobu 5 týdnů s psoriázou nebo 2krát se seborrheou. Pokud se vám podařilo zbavit se příznaků, můžete i nadále používat jako profylaktickou látku 1 krát týdně.

  Gel se používá jako běžné čistidlo pro tělo.

  Pro děti

  Téměř úplná absence kontraindikací umožňuje, aby se přípravek Skin-Cap získal iu novorozenců, když se v nich objevují první příznaky seborrhy, psoriázy atd. Čím dříve se zastaví reprodukce houby a bakterií, tím lépe.

  Kožní čepice se doporučuje pro děti od 12 měsíců. Nejmenší (od roku do 1,5 roku) je lépe vhodný aerosol, který lze snadno aplikovat. Pokud je dítě již více než 18 měsíců, pak můžete smetat krém na jakékoli části pokožky.

  Pokud u dospělých nepříznivě po aplikaci pošádá slabý pocit pálení, mělo by dítě v případě nežádoucích účinků okamžitě zastavit léčbu a opláchnout místo pod tekoucí vodou dětským mýdlem.

  Také před zahájením léčby je nutný alergický test. K tomu je nástroj aplikován na obrovskou oblast pokožky. Pokud není potíže, je pravděpodobné, že se alergie v budoucnu nebude projevovat.

  Pro dospělé

  Pro dospělé neexistují žádná jiná omezení než přecitlivělost. V 97% případů je lék dobře snášen.

  Během těhotenství, kojení

  Pokyny pro použití Pleťový krém obsahuje poznámku, že přínosy pro matku musí překročit riziko, že se dítě v ní rozvíjí.

  Odborníci se domnívají, že komponenty Skin-Cap neovlivňují plod v žádném případě, ale těhotným a kojících ženám se doporučuje provést testy po použití.

  Tato opatrnost je způsobena skutečností, že aktivovaný pyrithion zinečnatý se vtahuje do buněk těla matky, což znamená, že dítě vstoupí také. Je důležité si včas uvědomit, zda je výrobek škodlivý, a přestat používat. Akutní alergie během těhotenství jsou také velmi nežádoucí.

  Zvláštní instrukce

  Vypracoval několik poznámek k použití:

  1. Před aplikací je nutné intenzivně protřepat.
  2. V kompozici nejsou žádné složky barviva, proto není možné změnit barvu kůže nebo vlasů. Pokud k tomu dojde, nástroj může být falešný.
  3. Linka je vhodná pro všechny typy pokožky a vlasů.
  4. Zabraňte kontaktu se sliznicemi, včetně očí. V případě kontaktu důkladně opláchněte vodou.

  Nežádoucí účinky

  Lidé s citlivou kůží někdy mají alergie. Také na začátku kurzu ze smetany může být lehký pocit pálení. Pokud pacient není dítě a není tam žádné vážné potíže, pak brzy projde a nemusíte zastavit kurz.

  Předávkování

  Případy předávkování nejsou známy.

  Interakce

  Krém na kůži (návod k použití uvedený v článku je odkaz a nenahrazuje oficiální poznámku k léku) nereaguje s jinými léky. Tak ukázala výzkum a testování.

  Podmínky dovolené a skladování

  Nástroj je nehormonální a někdy slouží jako kosmetika, a nikoliv pro léčebné účely, takže si ji můžete koupit v lékárnách bez lékařského předpisu. Není však vždy k dispozici. V takovém případě lze nástroj objednat online, což také nevyžaduje zvláštní doklad od lékaře.

  Kožní uzávěr by měl být udržován v chladu. Optimální teplota je od 5 do 25 ° C. Výrobce neposkytuje žádné připomínky týkající se vlhkosti a světla, ale stejně jako v případě většiny farmaceutických výrobků je lepší obal udržovat ve tmě. Skladování by mělo být omezeno na děti.

  Doba použitelnosti aerosolu a šamponu je 5 let od data výroby (je uvedena na obalu), u krému je to 3 roky.

  Analogy krém na pokožku

  Krém na pokožku, jehož pokyny pro použití obsahuje mnoho omezení, obsahuje seznam analogů od tuzemských i zahraničních firem.

  1. Zincap krém. Také máte sprej. Téměř úplná kopie španělských prostředků, ale levnější (téměř dvakrát) a vyrobená v Rusku (Pharmstandard-Tomsk). Hlavní látkou je také pyrithion zinečnatý. Většina kupujících se však domnívá, že ruský duplikát není tak účinný, pro mnohé to nepomohlo. Dalším rozdílem je kratší trvanlivost (2 roky).
  2. Line Friderm od severoamerické společnosti Mifarm. Podobná účinná látka, způsob aplikace a pokyny, avšak cena je v průměru nižší. Dost účinné a běžné drogy. Šampony z této linie, kromě odstranění problémů s pokožkou hlavy, také zlepšují strukturu vlasů.
  3. Pyrithionein zinek. Jednoduchý lék s názvem aktivní složka. Uvolnění se provádí v různých formách.
  4. Psoriderm a Psoricam jsou speciální prostředky pro psoriázu, velmi populární v blízkém zahraničí, zejména na Ukrajině. V Rusku se neprodává.

  Cena Kožní čepice v lékárnách v Moskvě, Petrohrad, regiony

  Minimální ceny pro linku Skin-Cap v předmětech Ruské federace. Je třeba poznamenat, že je možné zakoupit zboží, které není v místních lékárnách, ale objednat v lékařských internetových obchodech. Zpravidla platí, že v nich je cena konstantní pro všechny regiony, pouze náklady na dodání se mohou lišit.

  Pleťový krém s pokožkou: návod k použití

  Kožní uzávěr je lék pro místní použití s ​​výrazným antiproliferativním, fungicidním (protiplísňovým) a protizánětlivým účinkem.

  Forma uvolnění a složení léků

  kožní uzávěr ve formě krému dávkování je 0,2%, což odpovídá obsahu v mg g krému 2 je aktivní proud klmponenta - aktivovaný pyrithion zinečnatý. Jako excipienty jsou glycerylstearát, stearylalkohol, kakaová sacharóza, čištěná voda, ochucovadla.

  Krém je určen pouze pro vnější použití a je k dispozici v plastových trubkách o objemu 50 g v kartonové krabici s podrobnými pokyny uvnitř.

  Indikace pro použití

  Krém Kožní uzávěr je určen k léčbě a prevenci exacerbací následujících kožních onemocnění:

  Krém je předepsán pacientům s alergickou predispozicí s těžkou suchostí a odlupováním kůže.

  Kontraindikace

  Přípravek Skin-cap nelze použít u dětských pacientů, u dětí mladších než 1 rok a pro léčbu lidí s individuálním nesnášenlivosti a přecitlivělostí na složek krému.

  Dávkování a podávání

  Krémová kožní čepice je určena pouze pro externí použití. Léčba se používá k léčbě pacientů starších jednoho roku. Doba trvání léčby je stanovena lékařem individuálně. Krém se aplikuje na předem vyčištěnou a suchou pokožku s tenkou vrstvou na postižené ploše 2 krát denně, ráno a večer. Pro dosažení nejlepšího efektu je třeba krém jemně protřepat masážními pohyby. Podle pokynů může být krém užíván až 4 týdny, pokud během tohoto období nedojde k žádnému zlepšení, pak by měl pacient znovu poradit s lékařem, aby objasnil diagnózu a opravil léčbu.

  Použití drogy během těhotenství a laktace

  Údaje o bezpečnosti léčivých přípravků pro matku a plod, které jsou očekávány, nejsou k dispozici, protože nebyly provedeny klinické zkoušky kožního uzávěru mezi těhotnými ženami. Vzhledem k těmto informacím se nedoporučuje užívat drogu ve specifické formě uvolňování v prvním trimestru těhotenství, protože to může negativně ovlivnit proces ukládání vnitřních orgánů u dítěte. V druhém a třetím trimestru je použití přípravku na ochranu pokožky možné pod dozorem lékaře, pokud přínos pro matku převáží potenciální riziko pro nenarozené dítě.

  Není známo, zda účinná látka v přípravku Skin-Cap je vylučován do mateřského mléka, a jak by to mohlo mít vliv na zdraví dítěte, takže dříve, než začnete používat krém kojícím matkám by se měl poradit s lékařem. V případě kožní důkladné laktace by se měli vyhnout použití produktu do prsní žlázy oblasti.

  Nežádoucí účinky

  Lékařská kožní čepice je u pacientů dobře snášená, u osob se zvýšenou individuální citlivostí se však mohou objevit některé nežádoucí účinky:

  • pálení a suchu;
  • olupování kůže a otok;
  • hyperémie a závažné svědění;
  • alergická vyrážka.

  V některých případech je možný výskyt kopřivky, ale toto je korigováno snížením množství krému pro jednu aplikaci.

  Předávkování

  Případy předávkování léčivou látkou Kožní uzávěr však nejsou popsány, aby se zabránilo vzniku negativních příznaků, nedoporučuje se užívat velké množství léčiva na velké části pokožky. V případě polykatamické smetany (pozorované u mladších pacientů) se doporučuje oběť vyvolat zvracení a podstoupit léčbu ze skupiny enterosorbentů.

  Interakce léku s jinými léky

  Krém na obličej ve formě krému lze kombinovat s jinými přípravky pro topické použití, avšak v tomto případě je třeba před aplikací různých přípravků vydat určitou dobu.

  V závažných případech, s uklidňujícím ekzémem a závažným svěděním kůže, je přípravek Skin Kep předepisován pacientům spolu s lokálními glukokortikosteroidy.

  Zvláštní instrukce

  Krémová kožená čepice po každém použití musí být pevně zkroucená. Zabraňte kontaktu s lékem na sliznicích a očích, pokud se tak stane, léze je třeba umýt pod tekoucí vodou a poradit se s lékařem.

  Nedopusťte přímému slunečnímu záření na tubu lékem, nehřejte krém. Použití okluzivních obvazů se nedoporučuje, protože to může vést k rozvoji vedlejších účinků.

  Analogy krém na pokožku

  Analogou léku na kůži Cap je krém Zinocap. Nedoporučuje se nezávisle volit lékové analogy v lékárnách bez konzultace s lékařem, protože všechny produkty mají odlišné složení, indikace a omezení.

  Podmínky dovolené a skladování

  Krémová kůže se prodává z lékáren bez lékařského předpisu. Trubice s léčivem by měla být skladována na chladném místě od dětí. Doba použitelnosti léčiva je uvedena na obalu, po vypršení je krém odstraněn.

  Cena za pokožku

  V moskevských lékárnách přibližná cena přípravku na pokožku v podobě krému je 735 rublů.

  Krémová kožní čepice

  Kožní uzávěr je krém určený k použití jako součást kombinované léčby psoriázy a dalších kožních chorob bakteriálního a houbového původu.

  Složení léčiva zahrnuje celou řadu účinných látek, které vykazují bakteriostatické a fungistatické vlastnosti, zvyšují propustnost kůže jiným vnějším činidlům a také přispívají k normálnímu rozložení vlhkosti.

  V tomto článku budeme zvažovat, proč lékaři předepisují kožní čepici, včetně pokynů pro použití, analogů a cen pro tento lék v lékárnách. Skutečné PŘEZKUMY lidí, kteří již použili klobouk na krém, naleznete v komentářích.

  Složení a formulář pro uvolnění

  Nástroj je vyráběn v různých formách: ve formě aerosolu pro postřik externě v balónu o objemu 100 ml, ke kterému je připojena rozprašovací hlava a speciální tryska; ve formě krému ve zkumavkách (40 g); ve formě šampónu v lahvičkách (150 ml).

  • Krém Pleťový uzávěr obsahuje v 1 g prostředku 2 mg pyrithionátu zinečnatého, aerosolu Kožní uzávěr - 2 mg, šampon Kožní uzávěr - 10 mg. Také v složení každé formy obsahuje další látky.

  Klinicko-farmakologická skupina: léčivo s antiproliferativním, antibakteriálním a antifungálním účinkem pro vnější použití.

  Indikace pro použití

  Obecné indikace pro všechny formy uvolňování jsou onemocnění, jako je: psoriáza a seboroická dermatitida. Indikace pro šampon:

  1. Svědění;
  2. Lupy;
  3. Psoriáza;
  4. Suchá seborrhea;
  5. Tukové krémy;
  6. Seboroická dermatitida;
  7. Atopická dermatitida pokožky hlavy.
  8. Indikace pro krém a aerosol:
  9. Psoriáza;
  10. Seboroická dermatitida;
  11. Atopická dermatitida (ekzém, neurodermatitida);
  12. Suchá kůže (pouze pro krém).

  Farmakologický účinek

  Aktivovaný pyrithion zinek má protizánětlivou, antibakteriální a antifungální aktivitu.

  Antifungální aktivita je zvláště výrazná ve vztahu k Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare, které podporují zánět a nadměrnou deskvamaci pro lupy, seborrheu, psoriázu a jiné kožní nemoci. Pyrithion zinečnatý redukuje intracelulární hladinu ATP, přispívá k depolarizaci buněčných membrán a ke smrti hub a bakterií.

  Návod k použití

  Podle pokynů pro použití krému Krycí čepice pro vnější použití po intenzivním třepání aplikované tenkou vrstvou na postiženou kůži 2krát / den. Průběh léčby psoriázy je 1-1,5 měsíců, při atopické dermatitidě - 3-4 týdny.

  Nalezeno příslib nepřítele hřebík hřebík! Nehty budou vyčištěny za 3 dny! Vezměte to.

  Jak lze rychle normalizovat krevní tlak po 40 letech? Recepty jsou jednoduché, zapisují je.

  Unavený z hemoroidů? Existuje cesta! To může být vyléčeno doma za pár dní, budete potřebovat.

  O přítomnosti červů říká vůně z úst! Pijte vodu jednou kapkou jednou denně.

  Kontraindikace

  Kožní uzávěr je kontraindikován pro použití s ​​přecitlivělostí na jeho složky. Děti do 1 roku nepoužívají aerosol a krém.

  Během těhotenství a během kojení je lék předepisován, pouze pokud předpokládaný přínos léčby pro ženu překračuje možné riziko komplikací u plodu nebo dítěte. Data, která potvrzují bezpečnost použití prostředků během těchto období, nejsou k dispozici.

  Nežádoucí účinky

  • Ve vzácných případech jsou alergické reakce.
  • Předávkování lékem nebylo pozorováno.
  • Interakce s jinými léky není odhalena. Nepoužívejte s glukokortikosteroidy.

  V případě náhodného šamponu v žaludku je nutné umyt gastrointestinální trakt a provést projímadlo.

  Analogové kožní čepice

  Strukturní analogy účinné látky:

  Pozor: užívání analogů by mělo být dohodnuto s ošetřujícím lékařem.

  Průměrná cena pokožky SKIN-CAP, krém 15g. v lékárnách (Moskva) 800 rublů.

  Podmínky prodeje

  Můžete si koupit stříkací masku a další odrůdy této drogy bez lékařského předpisu.

  Ve věku 28 let trpím psoriázou více než 12 let. Po celou tu dobu to jenom neztrápalo, že to jen nepije ((To je jenom nějaký druh noční můry A kolik peněz už bylo vynaloženo na všechny tyto roky, že jsem se vrátil Jediné, co mohu říct o kožní čepici, ale to pomáhá, ale na chvíli. pravděpodobně již víc než rok, pokud potřebujete psoriázu jít rovnou hned, pak je to dobrý lék, jen se to vrací znovu a znovu)) Přečetl jsem si recenze a jsem překvapen, že někdo 3-4 měsíce nemá co se dostat z (samozřejmě jsem velmi šťastný pro vás). A já jsem velice překvapený, že někdo se dostává z cesty, musíte se řídit sami, možná i něco, ale ani nevím). Ano, samozřejmě, cena pokožky čepice není malá (

  Před rokem mělo dítě s malým projevem alergie na ruce předepsané kožní uzávěr, který pomohl rychle. Snažil jsem se smetanou na sobě, na bradě a na chrámech bylo podráždění, zarudnutí atd. o den později je kůže dětská, čistá, bez skvrn - krása. Myslím, že tady je - mladé jablko) začaly být používány pravidelně, říkají to samé: "nehormonální krém".

  Po několika měsících zaznamenávám poškození ještě vážněji než předtím, když jsem použil tento krém, zvýšil jsem dávku a frekvenci aplikací, "omlazující jablko" opět "pracovalo", po chvíli vidím na mé kůži bílé pupeny - komedony, a to na místech, kde aplikuji krém. tyto symptomy se vyskytují jako komplikace častého užívání hormonálních léků.. Je načase zvuk alarmu a slyšel jsem spoustu konfliktních recenzí o kožním uzávěru. Šel jsem u lékaře, zkušeného dermatologa, byla zděšená... celá tvář byla pokryta uzavřenými hlubokými komedony.

  Rozhodli se zrušit kožní čepici, přisoudili mi klenzite a mnohem víc, takže "všechno se dostalo", aby vyčistilo obličej.. dokonce bylo strašlivé myslet, co se stalo s mým obličejem, chodil jako indický, abstinenční syndrom začal.. po několika měsících léčby začala tvář zpět do normálu! Pro tvář používám pouze kosmetiku. jako jsou AVENE a Bioderma pouze nekomedogenní kosmetika. A kdo mi pak pověsí pohádku o "nehormonálním" kožním uzávěru... jenom hloupé a neznalé lidi.. VAROVÁNÍ KŮŽE-CAP.

  Nesouhlasím s tebou radikálně, protože už dva roky používám Skin Cap. Mám sprej a pomáhá mi s psoriázou. Pouze alespoň trochu nervózní v práci nebo doma, může se objevit svědění a vyrážka hned, ale ne vždy, ale stalo se to. Ale to je to, jak někdy reagovala moje kůže na mé zkušenosti. A vždy kožní čepice rychle pomohly. A považuji ho za 100% bezpečný a efektivní. A než napíšete negativní na jeho stranu, nemysleli jste si, že vyrážka, kterou jste měla, by mohla být způsobena nejrůznějšími důvody? Např. Ze saponátů, pracího prášku obecně z celé chemie, která nás obklopuje v každodenním životě. To je pravděpodobně nejpravděpodobnější důvod. A na úkor Skin Kope je bez hormonů, obsahuje pouze aktivovaný pyrithion zinku, nejsem chemik, ale jsem si jistý, že to není hormon.

  Krém proti pokožce: návod k použití, cena, recenze, popis

  Krém Skin-Kap je farmaceutickým prostředkem pro léčbu dermatologických patologií. Má antifungální, antifungální účinky. Zabíjí patogeny, zabraňuje šíření infekce, blokuje záněty. Vhodné pro problémovou pokožku všeho druhu. Používá se na různých částech těla. Je povoleno se vztahovat na děti od 1 roku. Lék je dostupný ve Francii ve Španělsku. Zastoupení je v Rusku.

  Akční krém

  Aktivní složky léčiva jsou koncentrovány do epidermis, horních vrstev dermis. Akumulační schopnost krému s pokožkou umožňuje účinné lokalizování účinných látek v problémových oblastech. Rychle se vstřebává, zobrazí se pomalu. Prakticky nevstupuje do krevního oběhu. Při laboratorních testech byly v krevní plazmě zjištěny pouze zbytky produktů. V tomto ohledu nemá krém systémový účinek, neovlivňuje funkci vnitřních orgánů, nevyvolává nežádoucí účinky.

  Zbytkový metabolismus se vyskytuje v játrech, vylučovaných ledvinami, střevem. Při dlouhodobém užívání není návyková, neexistuje žádný abstinenční syndrom. Bez doporučení lékaře je povoleno používat maximálně 14 dní.

  Složení

  Pyrithion zinečnatý je aktivní složkou krému na pokožku. Má výraznou antifungální, antimikrobiální, protizánětlivou aktivitu. Zirkonový pyrithion zničí buněčné stěny patologických mikroorganismů, což vede k smrti. Kvůli neutralizaci zdroje infekce, odstranění olupování, zarudnutí, podráždění. Vysoký pronikající výkon aktivní složky poskytuje rychlý efekt, pozitivní výsledek.

  • Tegin M;
  • EH, E20, R;
  • Tego Ker 450;
  • Butylhydroxytoluen;
  • Sacharóza;
  • Ethanol;
  • Glycerol;
  • Cyklomethikon;
  • Propylparahydroxybenzoát;
  • Stearylalkohol;
  • Kokosový olej;
  • Aromatizace;
  • Voda

  Další látky poskytují krém snadné nanášení, rychlé vstřebávání, hluboké proniknutí, zvlhčení, vytváření ochranné bariéry. Na povrchu kůže se vytváří film, který chrání pokožku před dehydratací a negativními účinky vnějších dráždivých látek. Vyrovnává se vodní bilance, zvyšuje se místní imunita. Podmínky jsou vytvořeny pro rychlé zotavení pokožky.

  Indikace

  Krém Skin-Kap se používá k dermatologickým patologiím různých původů spojeným s reprodukcí patogenů.

  1. Seborrhea;
  2. Atopická dermatitida;
  3. Psoriáza;
  4. Ekzém;
  5. Neurodermatitida;
  6. Peeling, patologická suchost.

  Použijte drogu mohou být dospělí, děti od 1 roku.

  Kromě dermatologických onemocnění lék odstraňuje kosmetické vady:

  • Peeling;
  • Podráždění;
  • Červené skvrny;
  • Svědění;
  • Pocit spálení;
  • Bolest akné;
  • Vyrážka;
  • Černé tečky;
  • Malé trhliny;
  • Nadměrná suchost;
  • Dehydratace po kortikosteroidů.

  Lze použít v některých případech:

  • Omrzliny;
  • Navíjení;
  • Slunce;
  • Ekzém po kontaktu s chemikáliemi pro domácnost;
  • Mírné tepelné popáleniny;
  • Hematom, modřina.

  Nelze použít s otevřenými ranami. Před použitím se doporučuje získat odborné rady.

  Kontraindikace

  Nemůžete použít krém s pokožkou v přítomnosti individuální nesnášenlivosti k jednotlivým komponentům. Vykazuje se alergická reakce na kůži - vyrážka, zarudnutí, pálení, svědění, peeling. Před zahájením léčby se doporučuje provést test citlivosti.

  Malé množství krému se nanáší na koleno, pozoruje stav epidermis, vlastní pocity po dobu jedné hodiny. Test dětí stráví 12 hodin. Přítomnost nepříjemných příznaků, různé projevy na kůži je základem pro selhání.

  Nedoporučuje se užívat během těhotenství, kojení. Je zakázáno používat v kojeneckém období do 1 roku k léčbě dermatitidy plic, diatézy.

  Pokyny k aplikaci

  Prostředek pro vnější použití je aplikován na postižené oblasti tenkou vrstvou dvakrát denně. Spreadujte světlem masážními pohyby. Krém je vstřebáván dostatečně rychle, okamžitě zvlhčuje a vytváří ochranný plášť.

  Trvání léčby závisí na stupni poškození epidermis, typu onemocnění.

  1. Psoriáza, seborrhea je léčena 1,5 - 2 měsíce.
  2. Pro léčbu atopické dermatitidy stačí 4 týdny.
  3. Doba trvání léčby ekzému závisí na její velikosti, důvodech jejího vzhledu. V průměru 2 týdny.
  4. Neurodermatitida, suchost, peeling - 14-20 dní.

  Je zakázáno používat krém na kůži po dobu delší než 2 měsíce. V takových situacích je možné předávkování. Existují vedlejší účinky charakteristické pro individuální nesnášenlivost. Situace nevyžaduje zvláštní léčbu, nepříjemné příznaky zmizí po stažení léku.

  Cream Skin-Cap lze použít jako součást komplexní terapie. Nedoporučuje se však používat několik venkovních produktů s podobným účinkem. Možné předávkování, oslabení účinků stávajících komponent.

  Klíčové výhody

  Farmaceutické léčivo schválené dermatology z různých zemí. Výrobky jsou prodávány v Evropě, používá se k výrobě kvalitních komponent. Kompozice je hypoalergenní, pečlivě promyšlená. Individuální intolerance je extrémně vzácná.

  Terapeutický efekt přichází rychle. Zpočátku mírné brnění, pálení, což je normální reakce, nevyžaduje přerušení léčby. Alergické svědění zmizí během 20 minut, pokožka se uklidní a aktivní složky stále zabíjejí patogeny.

  Cena krému

  Farmaceutický přípravek se vyrábí v trubkách 15 g, 50 g, z laminované fólie sáčku 5 g účinné látky patří do nákladných prostředků. Cena se liší podle výrobce. Francouzské produkty: krém v objemu 15 g - asi 1000 rublů, 50 g - v rámci 2000 rublů. Španělské produkty: 15 g krému - 4500 rublů, 50 g - více než 10 000 rublů.

  Krém Skin-Kap se prodává bez lékařského předpisu. Můžete si koupit v lékárně, objednané online. Doba použitelnosti - 3 roky od data výroby. Strávil se mírně.

  Analogy krém na pokožku

  Vysoká cena krému Skin-Cap umožňuje zákazníkům hledat analogy. Téměř každá lékárna má celý arzenál dermatologických přípravků s podobným účinkem. Existují léky se stejnou aktivní složkou - pyrithion zinečnatý.

  • Zincap. Výrobky domácí produkce. Průměrná cena tuby o objemu 25 ml je 300 rublů, 50 ml - 570 rublů. má podobné indikace, stejné kontraindikace.
  • Zinovit Trubice o objemu 40 ml stojí asi 300 rublů. Kromě pyrithionového zinku jsou zahrnuty přírodní oleje, vitamíny, panthenol a močovina. Nástroj je testován dermatology, určený pro problémovou pokožku všeho druhu. Odstraňuje peeling, podráždění, pomáhá vyrovnat se s bolestivým akné, akné, stopami vyrážky, černými tečkami.
  • Psoricap Droga domácí výroby. Tuba krém stojí 150 stran. Má totožná čtení. Doporučuje se používat pro dospělé, děti od 3 let. Aktivní složkou je pyrithion zinečnatý. Pomocná složka se výrazně neliší od krému Skin-Kap.

  Otázka nahrazení jedné drogy za druhou by měla být projednána se svým lékařem. Lékárny mají mnoho léků, které kombinují antibakteriální, antifungální, antimikrobiální, protizánětlivé účinky.

  Přehledy výkonu

  Můžete si nechat své recenze o Skin-Kap cream, ostatní uživatelé budou mít zájem o:
  Marina:

  "Dermatitida byla nalezena u dítěte po 6 měsících. Předepsaná krémová pokožka. Ačkoli kontraindikace udávaly věk do 1 roku. Četla jsem kompozici, byla jsem přesvědčena, že lék není hormonální, koupil jsem ji. Velmi rychle pomohlo. Následující den, místa nebyla tak červená, peeling prošel za 3 dny. Dítě se poprvé uklidnilo, což může argumentovat, že lék rychle zmírňuje svědění, pálení. Musel jsem ho používat víc než jednou, dokud nedosáhli 3 let. Poté alergické projevy přestaly trápit nás. "

  Světlana:

  "Psoriáza od dětství. Krémy vyzkoušely různé druhy. Nepamatuji si jméno. Zastavila se u Skin Cap. Rychle zmírňuje zánět, svržení zmizí ve stejný den, postupně se odlupuje. Poprvé jsem použil krém po dobu téměř 2 měsíců. Pak symptomaticky. Objevují se projevy psoriázy - zpracované kůže. Zmizel, přestal léčbu. Tímto krémem se cítíte jako muž. Nemoc zvítězí, ale příznaky jsou dobře odstraněny. "

  Pokyny pro použití krému Sin-Kap pro děti a dospělé - složení, indikace, analogy a cena

  Trh s drogami nabízí širokou škálu produktů pro léčbu kožních onemocnění způsobených bakteriemi, houbami nebo patogeny. Kůže-Kap krém účinně bojuje proti projevům na kůži: lupénka, dermatitida, seborrhea, alergie, eliminuje lupy a další onemocnění. Lék je nehormonální, přichází ve formě krému, aerosolu a šamponu, patří do vysoké cenové kategorie.

  Skin-Kap krém - návod k použití

  Tento lék se používá k léčbě kožních onemocnění různého původu. Eliminuje příznaky jako svědění, suchost, pálení, loupání, alergické vyrážky. A nejdůležitější je, že krém bojuje proti příčinám onemocnění. Nástroj má antibakteriální, antifungální a antiproliferační účinek (zabraňující reprodukci nádorů a nádorů před nádorem). Masť mastnoty se vyrábí ve Španělsku Mezinárodní farmakologickou společností Heminova.

  Složení

  Lék sestává z následujících složek:

  Aktivovaný pyrithion zinečnatý 0,2 g na 100 g krému

  Zastaví reprodukci patogenních mikrobů, hub. Látka proniká do hlubších vrstev pokožky, buňky epidermis nejsou poškozeny.

  Glyceryl mono- a distearát

  Moisturizuje pokožku, chrání ji před prasklinami

  Vyživuje a hydratuje pokožku.

  Dává pokožce jemnost a pružnost.

  Eter sacharózy a mastných kyselin z kokosového oleje

  Zdroj užitečných kyselin

  A další komponenty


  Formulář uvolnění

  Kožní uzávěr je k dispozici ve třech formách. Krém s dávkou 0,2% účinné látky. Má bílý odstín, vlastní charakteristický zápach. K dispozici v tubách o objemu 15 a 50 g. Aerosol v kovových plechovkách o objemu 35 a 70 g je určen pro venkovní použití a je vybaven rozprašovací tryskou. Lék má nažloutlou olejovitou konzistenci. Aerosol je vhodný při použití krému, který přináší bolest. Šampon má větší dávku hlavní látky než krém a aerosol. 5 g sáčky a 150 ml lahví.

  Farmakodynamika a farmakokinetika

  Účinná látka zinečnatý pyrithion zmírňuje zánět, bojuje proti bakteriím a houbám druhu Pityrosporum. Tyto mikroorganismy způsobují psoriázu, lupy, seborrheu, dermatitidu a další kožní onemocnění. Zinkový pyrithion snižuje hladinu intracelulárního ATP, depolarizuje buněčné membrány mikroorganismů, což způsobuje jejich smrt. Při použití léku se hromadí uvnitř povrchových vrstev pokožky, a proto se absorbuje v malých množstvích.

  Indikace pro použití

  Skin-Cap Cream se používá k léčbě kožních onemocnění u dospělých a dětí starších 1 roku. Čím dříve pacient začne používat tento nástroj, tím dříve bude možné odstranit příznaky onemocnění nebo zcela eliminovat. Indikace pro použití drogy jsou:

  • ekzém;
  • atopická nebo seboroická dermatitida;
  • psoriáza;
  • neurodermatitida;
  • suchá a vločková kůže;
  • jako pomoc při komplexní léčbě phyrodermu, ke kterému dochází, když je vitamin A v těle zažívacího traktu malý.

  Aerosol se používá ve stejných případech jako krém. Také je možné stříkat produkt na pokožku hlavy pomocí speciální trysky, která je součástí balení. Indikace pro použití šamponu Skin-Kap jsou lupiny různých původů, mastná nebo suchá seborrhea, seborrická nebo atopická dermatitida na pokožce hlavy, svědění, podráždění, alergické reakce, psoriáza.

  Dávkování a podávání

  Před aplikací krému potřeme trubičku a naneste tenkou vrstvu léku na bolest 2krát denně. Pro atopickou dermatitidu je nutné užívat lék po dobu 3-4 týdnů, u psoriázy - od 1 do 1,5 měsíce. Aerosol by měl být používán 2-3x denně. Po vymizení příznaků onemocnění je nutné pokračovat v aplikaci léku na další týden. Šampon na pokožku se nanáší na vlhké vlasy, ponechá se 5 minut a pak se omyje teplou vodou. V závislosti na onemocnění by měly být užívány po dobu 2 až 5 týdnů.

  Zvláštní instrukce

  Krém Skin-Kap se prodává v lékárnách bez lékařského předpisu, téměř nemá žádné kontraindikace k použití. Stejně jako u všech léků je však nutné před použitím konzultovat odborníka. Šamponová kožní čepice neovlivňuje barvu vlasů, celkový stav a proces jejich růstu. Pokud byste se náhodou spolkli, musíte vypláchnout žaludek a užívat projímadla.

  Kožní uzávěr během těhotenství

  Možnost bezpečného používání přípravku Skin Capa během těhotenství není zcela pochopena. Nebyly provedeny hloubkové studie o propustnosti složek léčiva do krevního oběhu dítěte. Je nutno aplikovat prostředky v extrémní potřebě, pokud je výhoda vyšší, než možná poškození ovoce. Těhotným ženám se nedoporučuje samoléčit, ale je třeba je vyšetřit, aby se stanovila přesná diagnóza. Lékař pak předepisuje optimální a jemnější léčbu ženy v poloze s minimálním poškozením plodu.

  Použití krému Skin-Cap pro kojené ženy je kontraindikováno. Tento léčivý přípravek obsahuje látku clobetasol, která je schopna proniknout do mateřského mléka a vyniknout. Tato sloučenina nepříznivě ovlivňuje vývoj kojence, inhibuje a inhibuje růstový proces a způsobuje poruchy ve fungování vnitřních orgánů. Pokud je použití krému Cap-Cap je povinné, mělo by dojít k zastavení kojení, aby nedošlo k nepříjemným následkům.

  Kožní uzávěr

  Popis k 6. červenci 2015

  • Latinský název: Skin-cap
  • ATX kód: D11AX12
  • Aktivní složka: pyrithion zinečnatý (pyrithion zinek)
  • Výrobce: Cheminova Internacional (Španělsko)

  Složení Kožní uzávěr

  Složení krému, aerosolu, šamponu obsahuje účinnou látku pyrithionát zinečnatý. Různé formy léku obsahují různé množství.

  Krém Pleťový uzávěr obsahuje v 1 g prostředku 2 mg pyrithionátu zinečnatého, aerosolu Kožní uzávěr - 2 mg, šampon Kožní uzávěr - 10 mg. Také v složení každé formy obsahuje další látky.

  Formulář uvolnění

  Nástroj je vyráběn v různých formách: ve formě aerosolu pro postřik externě v balónu o objemu 100 ml, ke kterému je připojena rozprašovací hlava a speciální tryska; ve formě krému ve zkumavkách (40 g); ve formě šampónu v lahvičkách (150 ml).

  Aerosol je bílý-žlutý olejový roztok, který má charakteristický zápach. Krém a šampon mají výraznou vůni, bílou barvu.

  Farmakologický účinek

  Přípravek se používá k léčbě lupénky a jiných onemocnění kůže, je součástí prostředků pyrithionu zinečnatého je přítomen - látka, která vykazuje antifungální a antimikrobiální účinnost. Označené bakteriostatický účinek (proliferace překážka aktivní patogenních bakterií) a fungistatický účinek (zabraňuje růstu hub). Výrazný účinek proti bakteriím přípravy Streptococcusfaecalis, Micrococcuspyogenes, Klebsiella, Aerobac-teraerogenes, Esherichiacoli, Pseudomonas aeruginosa, Proteusvulgaris, hub Tricho-phyton, Aspergilllis, Fusammi, Candida a další.

  Nejvýraznější aktivita agens ve vztahu k bakteriím patřícím do skupiny Pity-rosporum. Tyto bakterie jsou jedním z faktorů, které přispívají k rozvoji zánětlivých projevů, zrychlené buněčné dělení ve vývoji epidermis seborrhea, lupénky a dalších kožních onemocnění.

  Kromě toho, prostředky selektivně ovlivňují buňky, které jsou v kroku hyperproliferaci (tj. Zrychlené dělení) jako cytostatické (ohromující štěpení proces) nástroje. Tímto, ostatními buňkami, které se normálně dělí, nemá tento účinek takový účinek.

  Snižuje intracelulární obsah ATP, stimuluje smrt bakterií a hub, depolarizaci buněčných membrán.

  Léčba tedy má protizánětlivý účinek, snižuje stupeň zánětu a odlupování.

  Farmakokinetika a farmakodynamika

  Mechanismus protizánětlivých účinků nebyl studován. Při použití zvenčí se účinná látka nanáší v pokožce, stejně jako v povrchových vrstvách pokožky. Zaznamenává se pomalá systémová absorpce. Stopy účinné látky se nacházejí v krvi.

  Indikace pro použití

  Aerosol Kožní uzávěr používaný v těchto stavech a onemocněních:

  • různé formy psoriázy (výjimka - těžké formy, například kloubní psoriáza atd.);
  • neurodermatitida (kožní onemocnění spojené s dysfunkcí centrálního nervového systému);
  • dermatitidy různého původu (zánět kůže);
  • projevy pruritu;
  • lupy, seborrhea;
  • versicolor versicolor (houbová choroba).

  Krém víčko pleť se doporučuje jako další nástroj v primární léčbě psoriázy a neurodermitis, zejména pokud výslovně formy sucha a podráždění dermis, s běžných forem.

  Používá se k stimulaci resorpce hustých plaků při psoriázě a infiltracích pod okluzivním obvazem.

  Šampon se doporučuje pro použití v případě seborrhy, psoriázy pokožky hlavy, stejně jako v případě svědění, lupů, seborrhy, atopické dermatitidy.

  Kontraindikace

  Nemůže být použita, pokud má osoba příznaky vysoké citlivosti na součásti nástroje. Nedoporučuje se používat paralelně s prostředky, které obsahují glukokortikosteroidy.

  Nežádoucí účinky

  Používáním šampónu, aerosolu nebo masti s pokožkou, může člověk zpočátku pocítit slabý pocit pálení v místě, kde byl přípravek aplikován. Přerušení léčby se však nevyžaduje, tyto příznaky rychle procházejí.

  Ve vzácných případech mohou nastat alergické reakce.

  Pokyny pro použití Kožní uzávěr (metoda a dávkování)

  Aerosol Skin Cap, návod k použití

  Na postiženou oblast je třeba stříkat postřikem. Stříkat ze vzdálenosti asi 15 cm, měl by se provádět 2-3 krát denně. Stříkání by mělo být provedeno, dokud se nezjistí znatelné zlepšení stavu, poté po dobu dalšího týdne. Chcete-li zpracovat pokožku hlavy, musíte použít speciální trysku.

  Pokyny pro krém Kožní čepice

  Aplikace krému se provádí denně 2-3x denně. Pro psoriázu je třeba masti aplikovat po dobu pěti týdnů. Pokud je zhoršení zaznamenáno, musíte kurz opakovat. Pravidelné užívání krému pacienty s psoriázou umožňuje prodloužit období remisí a postupně snižovat závažnost symptomů onemocnění. Pokud je pacient diagnostikován seborrheou, léčba trvá dva týdny. U jiných onemocnění by měl být přípravek aplikován, dokud symptomy nezmizí.

  Pokyny pro šampon Kožní čepice

  Použijte šampon do dvou týdnů, měli byste si hlavu 2 nebo 3 krát týdně umyt. Před použitím šamponu je nutné láhev dobře protřepat s produktem. Na mokré vlasy naneste malý šampon, po kterém byste měli pokožku důkladně masírovat. Po prvním mytí vlasů by měl být šampon aplikován podruhé a ponechán na pokožce po dobu pěti minut. Dále je hlava velmi pečlivě omyta.

  Předávkování

  Informace o předávkování nejsou poskytovány.

  Interakce

  Neexistují žádné údaje o interakci jakéhokoli prostředku Kožní uzávěr s jinými léky užívanými současně. Nedoporučuje se užívat s glukokortikosteroidy pro vnější použití (krém, krém, sprchový gel atd.)

  Podmínky prodeje

  Můžete si koupit stříkací masku a další odrůdy této drogy bez lékařského předpisu.

  Podmínky skladování

  Aerosol a šampon by měly být chráněny před dětmi, teplota při skladování by měla činit 4 ° až 30 °.

  Krém by měl být také chráněn před přístupem dětí a skladován při teplotě 4 ° až 20 ° C.

  Doba použitelnosti

  Šampon a aerosol lze skladovat po dobu 5 let, krém - 3 roky.

  Zvláštní instrukce

  Je třeba poznamenat, že použití šamponu nemění barvu nebo stav vlasů.

  Pokud se produkt dostane do očí, je nezbytné okamžitě vypláchnout je velkým množstvím vody.

  Analogy kůže-kana

  Analogy krému, stejně jako léky, které nahrazují aerosol Kožní uzávěr - to znamená Pyrithion Zinc, Zinocap, Friederm Zinc, které obsahují stejnou účinnou látku.

  Ruské analogy Kožní čepice mají zpravidla nižší ceny. V tomto případě se cena analogů liší v závislosti na objemu a formě uvolňování léčiva.

  Pro děti

  Aplikace pro děti můžete procvičovat po 1 roce.

  Kožní uzávěr během těhotenství a kojení

  Použití jakéhokoli prostředku Kožní uzávěr během těhotenství, stejně jako kojení je povolen pouze tehdy, jsou-li přínosy této techniky vyšší než možné poškození.

  Neexistují žádné informace o negativních důsledcích užívání drogy během těchto období, je však stále důležité, aby lékař řídil užívání drogy.

  Hodnocení kožního uzávěru

  Hodnocení krému Kožní uzávěr naznačuje jeho účinnost u psoriázy, dermatitidy a dalších onemocnění. Tam je také mnoho pozitivních recenzí šamponů Skin-šampon a aerosol. Šampon rychle odstraňuje lupy. Podle uživatelů je sprej velmi vhodný pro použití, s jeho pomocí se snadno vyrovná s nepříjemnými projevy příznaků onemocnění kůže.

  Nástroj se často používá i pro kojence. Jako záporný bod uživatelé píší o vysoké ceně drogy, někteří pacienti nehlásí žádný účinek ani při delším užívání.

  Existují také protichůdné recenze lékařů o masti. Často uživatelé mají otázky o tom, zda krémový hormon kůže hormonu, nebo ne. Většina odborníků má sklon věřit, že droga není hormonální, ale stále existují názory, že ve výrobku byly nalezeny stopy hormonů.

  Cena za pokožku, kde koupit

  Cena krému s kůží je v průměru 1000 rublů pro trubku o hmotnosti 15 g. Cena aerosolů Kožní uzávěr je asi 1700 rublů pro láhev o objemu 35 g. Cena šamponu s pokožkou je v průměru 1350 rublů pro láhev o objemu 150 ml.

  Koupit Skin-cap v Moskvě může být v každé lékárně. Na Ukrajině se v Bělorusku prodávají masti, spreje a jiné formy léku v lékárně, v internetových obchodech. Můžete si koupit krém v Kyjevě v průměru za 450 hřivny (trubice 50 g). V Minsku závisí cena léku od místa prodeje, objemu, formy léku.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy