logo

Léky> Kožní uzávěr (krém)

Krém na obličej ve formě krému je lék, který má antimikrobiální, antifungální účinky, schopnost inhibovat buněčný růst.

Složení: účinná látka je aktivována zinečnatým pyrithionem, který odstraňuje zánět a loupání kůže způsobené vývojem patogenní mikroflóry.

Krém se používá k léčbě kožních onemocnění různého charakteru u dětí ve věku 1 roku a dospělých. Hlavními indikátory pro použití jsou následující onemocnění: lupénka, nadměrná suchá kůže, atopická a seboroická dermatitida. Nástroj může být použit jako samostatná nebo komplexní léčba neurodermatitidy, pro rychlou resorpci plaků způsobených vývojem psoriázy.
Lék je lépe užívat během těhotenství a laktace, protože tento problém nebyl studován.

Způsoby použití: externě. Před nanesením krému je třeba povrch kůže vyčistit. Lék by měl být aplikován v tenké vrstvě, lehce se třepí do léze 2-3 krát denně. Kompletní průběh obnovy psoriázy je 5 týdnů se seboroickou dermatitidou - 14 dnů. Četnost léčby závisí na zhoršení procesu. Při systematickém použití léku při léčbě psoriázy po dvou letech bude možné dosáhnout delších období remisí a mírného poklesu šíření lézí.

Kontraindikace: zvýšené složky imunity. Nepoužívejte lék po uplynutí doby použitelnosti.

Nežádoucí účinky: alergické reakce. Tyto jevy byly pozorovány u malého počtu pacientů.

Lék je předepsán pouze pro použití vně, proto nebyly zaznamenány případy předávkování.

Tvar produktu: krém v tubě, balený v 15, 50g nebo sáčky v 5g, balené v kartonové krabici.

Doba použitelnosti: 5 let. Skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí a přímých světelných zdrojů.

Výrobce: Heminova International, SA, Španělsko.

Analogy krému jsou Zinocap krém, Friederm zinek, Pyrithione zinek.

Kožní uzávěr

Formy uvolnění

Lékaři hodnotí kožní čepice

Velmi účinný a jemný lék při léčbě lupů. Nepražujte pokožku hlavy, aniž by došlo k nežádoucím účinkům.

Účinek je patrný po 3-4 použití léku, potřebujete dlouhou léčbu. Snad vývoj alergií nebo individuální nesnášenlivost komponentů léku.

Vynikající nehormonální činidlo pro léčbu atopické a seboroické dermatitidy, stejně jako pro mírné akné a psoriázu. Vzácné nežádoucí účinky, nezpůsobují nepříjemné pocity během aplikace, rychlé výsledky. Bezpečné pro použití v pediatrické dermatologii. Není návyková.

Pálení je možné na začátku léčby. Vysoká cena Při předčasném zrušení - riziko exacerbace.

Výborný lék na léčbu seboroické dermatitidy, působí velmi rychle a efektivně, nedává nežádoucí účinky.

Cena je příliš vysoká, ale myslím si, že výrobce si uvědomuje dobrou klinickou účinnost, takže cena není "plachá".

Pravidelně používaný v klinické praxi pro léčbu seboroické dermatitidy.

Názory pacientů na kožní čepice

Psoriáza se objevila ve škole. Pláty byly jak na obličeji, tak na těle, které se nepokoušely léčit, ale nic nepomohlo. Ani farmaceutické ani lidové prostředky. Pak sami prošli. A teď, po nějaké době, se vynořili na okraji pokožky hlavy. Museli jsme odříznout nárazy, aby zakryly plaky, které se rozšířily na polovinu čela, zejména v období exacerbace na podzim a blíž k pramenu. Trpěl jsem poměrně dlouho, asi šest let. Na internetu jsem narazil na fórum pro léčbu psoriázy a někdo o tomto léku napsal. Rozhodl jsem se zkusit, koupil jsem aerosol. Samozřejmě, nečekal jsem, že by to pomohlo, ale pravidelně jsem hledal třikrát denně nebo ještě víc. Přesně dva týdny a všechno se dělo, jako by nebyla žádná šupina. Radost neznala žádné hranice. Pak se nemoc dlouho neobtěžovala a po dvou letech, pravděpodobně kvůli stresu, se znovu objevila. Tentokrát jsem koupil masť, léčba byla delší. Nevím, jaký je důvod, ale všechno šlo pravděpodobně za čtyři týdny.

Dost dobré drogy. Nikdy jsem nezachránil své dítě před dermatitidou. Drahé, samozřejmě, ale když nic už nepomůže, pak peníze nejsou škoda. Stojí asi 900 rublů malou trubičkou. Červené, suché, drsné skvrny na těle dítěte zmizí po jediném nebo dvou použití. Dost dlouho, protože je třeba ho aplikovat v tenké vrstvě. Konzistence krému je nemastná, rychle vstřebává a snadno se vypláchne. Má spíše příjemnou vůni. Uchovávejte v chladničce. Ve srovnání s jeho analogou - tsinokapa, jen nebe a země. "Zinocap" vůbec nepomohlo. Ani od prvního, ani od pátého, ani od desátého. Krém "Skin Cap" doporučuje.

Moje dítě trpí atopickou dermatitidou od narození a my jsme bojovali s těmito místy po pátý rok. Podle doporučení lékařů se pokusili hodně mastí a past, a ne všichni jim pomohli a za velmi krátkou dobu. Místa se objevila na nových místech. Ale "Skincap" pomáhá velmi dobře, na několik dní už dobrý efekt, skvrny se změní na bílou barvu a úplně zmizí, dítě je nekombinuje. Je to samozřejmě velmi drahé a samotná láhev má malý objem, ale pomoc z ní je skutečná.

Existuje spousta kontroverzí o krému Skin-Kap - je to hormonální nebo ne? Bohužel jsem nenalezla jednoznačnou odpověď. Jeho syn před mnoha lety předepisoval dermatolog ze seboroické dermatitidy. Váhy pokryly pokožku hlavy, obličej a hruď. Vyšetřil seborrheu hlavy, ale to trvalo několik let. Ale na obličeji a hrudníku se objevují pravidelně červené šupinaté skvrny. "Kožní uzávěr" řeší tento problém za 3-4 dny. To znamená, že není lék, ale symptomy onemocnění jsou účinně odstraněny. Přemýšlíme o změně drogy, protože cena je příliš vysoká a existují pochybnosti o její bezpečnosti.

Můj manžel je alergický z dětství na kousnutí hmyzem. Kdysi maloval "Fenistil", ale on jen vzal svrbení a se zarudnutím musel chodit, dokud oni nepřišli. Jednou jsem šel do lékárny opět pro "Fenistil", ale lékárník mi doporučil, abych zkusil Skin-Kap. Efekt nás skutečně potěšil. Kožní uzávěr také uvolnil svrbení, ale po tom, co po 3-4 aplikacích začala zmizet začervenání. Nyní manžel používá pouze "kožní čepici". Doporučujeme!

Jednou dítě mělo na břiše několik červenavých míst, trochu suché. Zpočátku se pokoušeli problém vyřešit, jak říkají, "lidovým" znamená: vlak, dětský krém, ale nic nepomohlo. Šla k dermatologovi: dětská atopická dermatitida, předepsal krém "Kožní uzávěr". Během týdne léčby jsme zapomněli na naše skvrny, ovšem fakt hormonální byl trochu znepokojivý, ale specialisté ví víc a cena je trochu vysoká.

Použil jsem "kožní čepičku" z lupů, ano, výsledek byl doslova okamžitě po 2-3 aplikacích. Ale po zrušení všechno začalo znovu s dvojnásobnou nebo dokonce trojnásobnou silou. Místo, odkud byly lupiny nalité, rostlo třikrát za týden. Lékaři v schůzce z nějakého důvodu neříkají, že jde o hormonální drogu. A všechny hormonální léky utopí nemoc a teprve když je vezmete. Takže nedoporučuji používat Skin Kap.

Pro vnější použití bylo použito krému "Skin-cap" o obsahu 0,2%. Krém je drahý, podle mého názoru, stojí 743 rublů, i když jeho objem je malý, pouze 15 gramů. Indikace k použití: lék se používá u dospělých a dětí od 1 roku k léčbě psoriázy, atopické dermatitidy, neurodermatitidy, ekzému, tajné dermatitidy, suché kůže. Byli jsme přiděleni alergikovi. Dítě mého dítěte vylétlo (objevily se rovné rány). Pokusil se rozmačkat různými mastmi, nic mi pomohlo. Šli jsme k alergistovi a ona jmenovala tento krém k rozmazání 2krát denně, dokud neprošla, a okamžitě varovala, že by mohla trochu vyladit. Rozsypal jsem je, když dítě spalo, na oběd a večer, protože můj syn je malý a zuby jsou řezané, oni jsou slzeni. První den užívání se dítě probudilo a začalo plakat. A pak bylo všechno v pořádku. A ke mému velkému překvapení ve čtvrté den, všechno už skončilo. Krém se opravdu líbil, nelituji, že jsem byl koupen!

Aplikovatelná kožní čepice ve formě šamponu po dobu 2 let při léčbě seborrhy na vlasové části hlavy, výsledek byl již po třetí aplikaci, lupiny se stávaly méně a méně, pokožka hlavy nebyla svědčící, kůže se zčervenála, ale všimla si takového prvku, který Změnil jsem pouze šampon a dokonce i jednou jsem si umyl vlasy jinými prostředky, lupiny a všechny příznaky se vrátily, pak jsem zjistil, že to je hormonální a neléčí nemoc, ale jen dočasně zmírňuje příznaky, je to jako jehla pro narkomana, teď se snažím úplně od něj odmítnout a najít způsob, jak snížit příznaky seborrhy lépe, bez použití hormonů, protože po nich se choroba vrátí ještě větší sílou.

Kožní uzávěr

Popis a pokyny Kožní uzávěr

Kožní čepice - je lék na ochranu a obnovu pokožky za zánět, mikrobiální a plísňové infekce. Aktivní znamená, že účinná látka - pyrithion zinečnatý - zastaví reprodukci mnoha patogenních bakterií a plísní, včetně: Staphylococcus, Escherichia coli, Streptococcus, houby způsobuje odlupování lupy a lupénky, seborrhea a tak dále. Kromě toho jsou nejen účinky mikroorganizmů umístěných přímo na povrchu kůže, ale i těch, které se nacházejí ve svých hlubších vrstvách, vystaveny působení kožního uzávěru. Toto léčivo normalizuje stav epiteliálních buněk, zabraňuje jejich patologickému růstu, odloučení. Kožní čepice odstraňuje příznaky zánětu a alergií, jako je svědění, zarudnutí. Aplikujte tento přípravek na psoriázu, seborrheu, atopickou dermatitidu, neurodermatitidu a dalších onemocnění tkáně.

Existuje mnoho lékových forem, ve kterých se vyrábí kožní uzávěr. Zde a aerosoly, gely, krémy a šampony - každý slouží k použití na určitém místě kožních lézí. Při použití každé z forem hlášených odborných instrukčních léků. Z důvodů, proč není ošetření pokožky odstraněno, je uvedena pouze individuální nesnášenlivost jejích součástí. Obvykle se s touto terapií nevyskytují vedlejší účinky. Dlouhodobé užívání může vést k nadměrné suchosti pokožky a její sekundární loupání.

Recenze kůže čepice

To je případ, kdy hledání recenzí a názorů spotřebitelů a specialistů na kožní čepici je více než užitečné. Faktem je, že již několik let byly provedeny výzkumy a studie, během nichž bylo zjištěno, že účinnost kůže Cap je založena na přítomnosti hormonální složky v jejím složení. Tento kortikosteroid, zaprvé, není uveden v anotaci léku a za druhé, má značný počet závažných kontraindikací a vedlejších účinků. Mezi nebezpečné jevy patří také potlačení přirozené schopnosti těla produkovat látky, které bojují proti zánětu a možný abstinenční syndrom, po ukončení používání přípravku Skin-capa a jeho systémovému účinku na tělo. Pro srovnání lze uvést popisy kortikosteroidů, jako je hydrokortizon nebo prednison - jsou plné úžasných námitek. A pokyn Pokožka - způsobuje pocit lehkosti a bezpečnosti.

Není divu, že ti, kteří užívali tento lék, jsou většinou spokojeni s rychlým výsledkem a zanechávají dobré recenze: svědění zmizí, zánět přestane... Ale jestliže tihle lidé vědí, o čem jsou léčeni, není známo, že by používali kožní čepici. Tato nebezpečnější nevědomost se týká dětí, těhotných a kojících žen. Koneckonců, užívání hormonálních léků pro tyto skupiny pacientů je buď zcela zakázáno nebo přísně omezeno!

Bohužel mnoho odborníků neví o současné situaci: lékaři, lékárníci. Kožní uzávěr doporučuje i dospělí a děti. Stejně tak se říká "důvěřujte, ale ověřte!" Neztrácí význam. A nejlepší zárukou ochrany proti bezohledným výrobcům bude vyhledávat radu od vysoce kvalifikovaných specialistů, kteří sledují a analyzují nejnovější informace o drogách, mají vlastní zkušenosti a berou v úvahu zkušenosti kolegů.

Hodnocení kožního uzávěru

Forma uvolnění: Aerosol, gel, krém, šampon

Analogy Kožní uzávěr

Shoduje se podle indikace

Cena od 0 rublů. Analogově levnější o 845 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 0 rublů. Analogově levnější o 845 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 7 rublů. Analogově levnější 838 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 23 rublů. Analogově levnější 822 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 25 rublů. Analogově levnější o 820 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 27 rublů. Analogově levnější 818 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 27 rublů. Analogově levnější 818 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 29 rublů. Analogově levnější o 816 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 39 rublů. Analogově levnější 806 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 94 rublů. Analogově levnější o 751 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 110 rublů. Analogově levnější o 735 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 113 rublů. Analogově levnější o 732 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 114 rublů. Analogově levnější o 731 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 133 rublů. Analogově levnější o 712 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 139 rublů. Analogově levnější o 706 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 148 rublů. Analogově levnější na 697 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 175 rublů. Analogově levnější o 660 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 182 rublů. Analogově levnější 663 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 185 rublů. Analogově levnější o 660 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 186 rublů. Analogově levnější o 659 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 191 rublů. Analogově levnější o 654 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 197 rublů. Analogově levnější na 648 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 210 rublů. Analogově levnější o 635 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 213 rublů. Analogově levnější o 632 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 214 rublů. Analogově levnější o 631 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 226 rublů. Analogově levnější o 619 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 228 rublů. Analogově levnější o 617 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 233 rublů. Analogově levnější o 612 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 248 rublů. Analogově levnější o 597 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 248 rublů. Analogově levnější o 597 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 252 rublů. Analogově levnější o 593 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 273 rublů. Analogově levnější o 572 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 293 rublů. Analogově levnější o 552 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 307 rublů. Analogově levnější 538 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 312 rublů. Analogově levnější o 533 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 316 rublů. Analogově levnější o 529 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 318 rublů. Analogově levnější o 527 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 339 rublů. Analogově levnější o 506 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 354 rublů. Analogově levnější o 491 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 355 rublů. Analogově levnější o 490 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 416 rublů. Analogově levnější o 429 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 424 rublů. Analogově levnější 421 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 427 rublů. Analogově levnější o 418 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 452 rublů. Analogově levnější o 393 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 464 rublů. Analogově levnější o 381 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 487 rublů. Analogově levnější o 358 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 533 rublů. Analogově levnější o 312 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 540 rublů. Analogově levnější o 305 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 549 rublů. Analogově levnější o 296 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 560 rublů. Analogově levnější o 285 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 589 rublů. Analogově levnější o 256 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 598 rublů. Analogově levnější 247 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 620 rublů. Analogově levnější o 225 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 667 rublů. Analogově levnější o 178 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 876 rublů. Analogově dražší na 31 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 978 rublů. Analogově více o 133 rublů

Shoduje se podle indikace

Cena od 12369 rublů. Analog je dražší na 11524 rublech

Shoduje se podle indikace

Cena od 14560 rublů. Analogově dražší na 13715 rublů

Pokyny pro použití na pokožku hlavy

Obchodní (vlastní) název léku - SKIN-KAP

Mezinárodní (generický název léku) - pyrithion zinek

Dávkování: krém pro vnější použití

Složení

100 g krému obsahuje:
Aktivní složka - aktivovaný zinek pyrithion 0,2%
Pomocné látky:
Tego Ker 450 (3-methylpolyglyceryl distearát, glukóza)
Tegin M (glycerylstearát)
Tego Alkanol 18 (Stearylalkohol)
Tegosoft EE (Octyl-Octanoát)
Tegosoft P (isopropylpalmitát)
Tegosoft LSE 65K (Kokoat sukrozy)
Abil K 4 (Cyclomethicone)
Glycerol
Tegosoft E 20 (methylglucocet 20)
Nipagin
Aromatizace (Binea D 10680)
Butylhydroxytoluen
Čištěná voda

Popis

Bílý krém s charakteristickým zápachem.

Farmakoterapeutická skupina

Kód ATH [D 11 AH 12]

Farmakologické vlastnosti

Farmakodynamika
Aktivovaný pyrithion zinek má protizánětlivou, antibakteriální a antifungální aktivitu. Antifungální aktivita je zvláště výrazný při aplikaci na Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare, způsobující zánět a nadměrnému loupání s lupy, seborrhea, lupénky a jiných kožních onemocnění. Antibakteriální aktivita je vykazována piritona zinku proti řadě patogenních mikroorganismů (Streptococcus, Staphylococcus, Pseudomonas a Escherichia coli, Próteus a kol.), Pyrithion zinečnatý, pyrithion snižuje intracelulární hladiny ATP přispívá k depolarizaci buněčné membrány, což způsobuje smrt hub a bakterií. Mechanismus protizánětlivého účinku nebyl studován.

Farmakokinetika
Při vnější aplikaci se aktivuje zinečnatý pyrithion v epidermis a povrchových vrstvách dermis. Systémová absorpce je pomalá. Droga je detekována v krvi v stopových množstvích.

Indikace pro použití

Psoriáza, atopická dermatitida (ekzém, atopická dermatitida), suchá kůže, seboroická dermatitida u dospělých a dětí od 1 roku.

Kontraindikace

Přecitlivělost na léčivo.

Dávkování a podání

Venku. Po intenzivním protřepání aplikujte tenkou vrstvu krému na postiženou kůži 2 krát denně. Průběh léčby psoriázy 1-1,5 měsíců s atopickou dermatitidou 3-4 týdny.

Nežádoucí účinky

Interakce s jinými léky

Klinicky významná interakce léku Kožní uzávěr s jinými léky nebyl zjištěn.

Formulář uvolnění

Krém pro vnější použití v tubách o délce 50 g. Pro jednu tubu s návodem k použití v kartonové krabici.

Podmínky skladování

Při teplotě 4 až 20 ° C, mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti

3 roky. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

Podmínky prodeje lékáren

Výrobce
Heminova International S.A. Macarena, 14
28016 Madrid, Španělsko

Generální zástupce
LLC INVAR, Rusko, Moskva

Recenzent: Agatha (pozitivní recenze)

Velmi dobře hydratuje a léčí pokožku.

Výhody: Bez hormonů rychle vstřebává, nezanechává stopy a lepivost na pokožce, účinně hydratuje a vyživuje, eliminuje suchost a těsnost, peeling

Nevýhody: Drahé, nepomáha při exacerbaci

Tento krém není vhodný pro nouzové případy - nezhoršuje zhoršení a svědění neoslabuje, jak ukázala zkušenost. Nástroj je však ideální pro každodenní péči o nemocnou pokožku. Pro ty, kteří trpí neurodermitis to bude velmi užitečná - u tohoto onemocnění kůže i při absenci zvýšené vnímání sama sebe, není nejlepší způsob, neustále sucha a těsnost cítil. A Skin-Cap odstraňuje všechny tyto problémy - rychle, efektivně a bezpečně, protože v něm je obsažen pouze zinek. Krém je velmi dobře hydratuje a vyživuje - i po uplatnění minutu projde, a já už pocit, rychle se začne mizet napjaté, jako by nějaký životodárné balzámu potřísněné na kůži, ne méně. Prostředky se vstřebávají velmi rychle a úplně, skvrny, lepivost, nezanechává stopu - zde je další velký plus. A po vstřebání krému se pokožka stává zcela odlišnou - měkkou, jemnou, zvlhčovanou, bez stopy sucha. Mám to teď každodenní použití, a během té doby zjištěno, že při pravidelném používání Skin-Cap zcela eliminuje odlupování, trhliny a další nepříjemnosti, které obvykle znamená atopickou dermatitidu. A minus jedna smetana - je velmi drahý. Ale protože mi dovoluje žít bez neustálého nepohodlí, musím se s tím vyrovnat.

Recenzent: Anastasia (negativní recenze)

Žádný efekt čekal

Výhody: Neubližujte

Nevýhody: Cena vůbec nepomohla, nehospodárná

Dermatolog o této smetaně hovořil jako zázračný lék - říkají, že neexistují hormony a účinek je stejně silný jako jejich. Nic takového. Měl jsem další zhoršení a namísto GKS jsem začal používat tento zázrak Yudo. Samotná smetana je v textuře a vůni poměrně dobrá, vůně velmi slabě a dokonce příjemná, netrvalo dlouho, aby ji absorbovala - není mastná. Ale podle toho, jak to dopadne, Skin-Kap rozhodně neoplatí mé peníze, protože jsem vůbec necítil. Ani první den, ani týden později mi pomohl smetanový krém - tělo se točilo tolik, pláty se stále tvořily, peeling se vůbec nezmenšoval. Měl jsem pocit, že jsem rozmazal vazelínu, nebyl jsem smetánem na čistou sumu - z toho bylo alespoň nějaké výhody, ale ne. On také měl slušný tok - 15-gram trubice pro tento týden byl téměř u konce. Spolu s ním a moje trpělivost je u konce - dobře, kolik můžete trpět? Vzal jsem ji, rozmazal ji s Fluorocort, druhý den jsem se cítil lépe. Ano, hormony, ano, je to nebezpečné, ale nic lepšího než úplně neaktivní pokožka hlavy.

Recenzent: Angela (pozitivní recenze)

Jedna láhev šamponu mi jednou a navždy zachránila z mastných vlasů

Výhody: Dobrá pěna, perfektně čistí vlasy, eliminuje nadměrné sekreci kožního mazu, dlouhý efekt, po zrušení zůstává účinek

Nevýhody: Není levné, ne všude

Nedávno jsem se konečně dostal k trichologovi, a pak se ukázalo, že má stále mastná hlava není vlastností těla, ale mastnou seborrheou, když mazové žlázy nefungují správně a produkují příliš mnoho tuku. Rozhodli jsme se s lékařem, abychom začali se speciálními šampony. Volba je obrovská, v lékárnách je spousta, ale já jsem si sama zvolila Skin Cap. Líbilo se mi, že má velmi jednoduchou (a tedy neškodnou) kompozici. Hlavní účinnou látkou je známý zinek s protizánětlivými vlastnostmi. Produkt se mi líbil hned, příjemně voní, pečuje dobře, velmi dobře čistí vlasy a nezasychá. Nejdůležitější však je, že tento nástroj pomohl po první aplikaci. Druhý den se mé vlasy znovu nestaly mastnou, jak tomu obvykle bývá. Naopak, vypadali naprosto čisté a čerstvé, jako kdybych právě šel do sprchy. Trvalo to dva celé dny - pro mě, obvykle nucen každodenně umýt - to je opravdový záznam. Následně šampon působil ještě déle a v době, kdy skončila, jsem si vlasy umyla pouze dvakrát týdně. A nejlepší část - po použití kůže Kap se problém nevrátil ke mně! Od té doby uplynul jeden a půl měsíce a moje pokožka na hlavě ještě dlouho není slaná - je to jak esteticky příjemné, tak šetří spoustu času a peněz, které jsem strávil šampony. Samozřejmě, Skin-Cap je poměrně drahý a má malou láhev - 150 ml 1200 rubles, ale radím vám, abyste nebyli mizerní, jeden "kurz" stačí a druhý nemusí být zakoupen, protože nástroj je opravdu účinný a eliminuje z problémů jednou provždy.

SKIN-CAP

◊ Aerosol pro vnější použití 0,2% ve formě olejového roztoku z bílého s žlutavým nádechem do světle žluté barvy s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: laurylsulfát sodný, isopropylmyristát, ethanol, propelanty (izobutan, propan, butan).

70 g - hliníkové aerosolové plechovky (1) s rozprašovací hlavou a speciální tryskou pro zpracování lepenkových krabic.

◊ Krém pro vnější použití 0,2% bílá s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: Tego Care 450 (distearát, polyglyceryl 3-methyl glukózy), Tegin M (glyceryl stearát), Tego alkanol 18 (stearylalkohol) Tegosoft ITS (oktyl-oktanoát) Tegosoft P (isopropylpalmitát) Tegosoft LSE 65K (kokoát sacharózy ) Abil K4 (cyklomethikon), glycerol, Tegosoft E20 (methyl glyukotset 20), nipagin, aroma (Binet 10680), butilgidroksitoluen, čištěná voda.

50 g - plastové trubky (1) - kartonové obaly.

◊ Šampon 1% ve formě bílé suspenze s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: natrium-lauryl-kopolymer, amid-koko-N (hydroxyethyl) alkylamidobetain mastných kyselin, laurylsulfát sodný, dimethikon kopolymer, polyethylen glykol a polypropylen glykol, a 55-oleát, propylenglykol, mentol, chlorid sodný, Trilon B, čištěná voda.

5 g - sáček (5) - kartonové krabice.
150 ml - plastové lahve (1) - kartonové obaly.

Aktivovaný pyrithion zinek má protizánětlivou, antibakteriální a antifungální aktivitu. Antifungální účinnost je zvláště výrazná ve vztahu k Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare, což způsobuje zánět a nadměrnou deskvalifikaci kožních onemocnění. Antibakteriální účinnost se projevuje na několik patogenů Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Próteus spp.

Pyrothion zinečnatý redukuje intracelulární hladiny ATP, podporuje depolarizaci buněčných membrán a způsobuje smrt hub a bakterií. Mechanismus protizánětlivého účinku nebyl studován.

Aerosol pro vnější použití (pro dospělé a děti starší než 1 rok):

Krém pro vnější použití (pro dospělé a děti nad 1 rok):

- atopická dermatitida (ekzém, neurodermatitida);

- atopická dermatitida pokožky hlavy;

Lék je používán externě.

Před použitím šamponu důkladně protřepejte láhev. Naneste malé množství šamponu na pokožku na mokré vlasy a masírujte pokožku hlavy. Opláchněte a znovu naneste šampon. Šampon nechte 5 minut na vlasy a důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Lék se užívá 2-3krát týdně během prvních 2 týdnů. Léčba psoriázy trvá 5 týdnů se seborrheou - 2 týdny. Během remise může být šampon používán 1-2x týdně jako prostředek prevence recidivy.

Krém pro vnější použití po intenzivním třepání se aplikuje na postiženou kůži tenkou vrstvou 2krát denně. Průběh léčby psoriázy je 1-1,5 měsíců, při atopické dermatitidě - 3-4 týdny.

Aerosol pro vnější použití se na postiženou kůži rozstřikuje v dostatečném množství ze vzdálenosti přibližně 15 cm. Aplikujte 2-3krát denně, abyste dosáhli klinického účinku. Aby bylo dosaženo trvalého účinku, doporučuje se používat léčivo po dobu jednoho týdne po vymizení příznaků. Několikrát před použitím protřepejte plechovku. Při stříkání udržujte láhev ve stoje. Pro ošetření aerosolové pokožky je připojena speciální tryska.

V současné době nebyly hlášeny případy předávkování kůže.

Kožní uzávěr

Popis:

Formy uvolnění:

Aplikace:

Hodnocení:

ne hormonální

Je to hormonální lék? Jako by od něj nebyly žádné vedlejší účinky! A ze seboroické dermatitidy můžete použít šampon Naftaderm. Známá masť se stejným názvem. Je velmi účinný u kožních onemocnění, i když je nehormonální.

Dítě s atopickou dermatitidou od narození si představte, kolik trpěl a utrpěl, a tak jsem jen kožní čepice dokázala vyléčit kůže z vyrážky. Krém okamžitě zmírňuje svědění, zarudnutí a podráždění pokožky dítěte. Máme to v našem pomocníkovi první pomoci pod číslem 1 od firmy HELL! A to, co říkáte, je pro mě těžké uvěřit.

Nebezpečná droga! Když přestal užívat, vyrážka se výrazně zvýšila. Steroidní droga je návyková a návyková! V mnoha zemích je kožní uzávěr zakázán, ale v naší zemi, jak bylo vždycky řešeno, byl údajně udělen úplatek. Neodporuji ji používat!

Dermatitida náhle vyskočila a všechny své plány přerušila. Musel jsem z hlavy odevzdat všechny myšlenky na divadlo. Kamarád přišel ke mně na týden z jiného města a zúčastnil se několika vystoupení. Málokdy jsme se navzájem viděli, dvakrát za rok, velmi čekali na její příchod, a tady to je. Bylo to velmi zklamané. Pochopil jsem, že jen hormony mohou rychle vyléčit dermatitidu, ale nechtěla bych. Špatně se to najednou zhorší. A tak žádná nálada. Sestra poradila kosmetiku k pomazání. Rozhodla jsem se to zkusit, i když jsem pochybovala, že by droga mohla jednat rychle a nebyla příliš sváděna. Ale k mému překvapení, druhý den se zánět zmenšil, třetího dne se prsty normálně ohýbaly, vyrážka dramaticky vybledla. O den později přišel kamarád a my jsme šli do divadla, protože jsem už necítil žádné potíže. Nečekal jsem, že by se můj problém vyřešil tak rychle, marně jsem se obával a zvracel sám.

Kožní uzávěr: recenze

Oficiální stránky skupiny společností RLS ®. Hlavní encyklopedie farmaceutického sortimentu ruského internetu. Kniha léků Rlsnet.ru poskytuje uživatelům přístup k pokynům, cenám a popisům léčiv, doplňků stravy, zdravotnických prostředků, zdravotnických prostředků a dalšího zboží. Farmakologická příručka obsahuje informace o složení a formě uvolňování, farmakologické účinky, indikace k použití, kontraindikace, vedlejší účinky, lékové interakce, způsob užívání léků, farmaceutické společnosti. Odkaz na léky obsahuje ceny léků a produktů farmaceutického trhu v Moskvě a dalších městech Ruska.

Přenos, kopírování, šíření informací je zakázán bez souhlasu společnosti RLS-Patent LLC.
Při uvádění informačních materiálů zveřejněných na stránkách www.rlsnet.ru je požadován odkaz na zdroj informací.

Mnohem zajímavější

© 2000-2019. REGISTRACE MEDIA RUSSIA ® RLS ®

Všechna práva vyhrazena.

Komerční použití materiálů není povoleno.

Informace jsou určeny lékařům.

Aerosol, šampon, krém pro psoriázu - to, co říkají pacienti!

Skinkap je externí lék předepsaný dermatology pro psoriázu. Jeho hlavní látkou je aktivní pyrithion zinek, který odstraňuje odlupování a zánět z kožních tkání.

Lék je vyráběn v několika formách - aerosol, šampon, krém, sprchový gel. Podle svědectví jeho zařazení do různých terapeutických režimů.

Farmakologické vlastnosti Skincap

Pyrithion zinečnatý je aktivní sloučenina, která bojuje proti bakteriím a plísním. Zabraňuje reprodukci patogenů psoriázy a snižuje energetické zásoby buněk, což vede ke smrti parazitů. Hlavní výhodou pyrithionu zinku vůči jiným léčivým látkám je odstranění příčiny zánětlivých a infekčních procesů, a to nejen eliminace vnějších příznaků.

Použití externího léku na psoriázu Kožní uzávěr umožňuje tělu zbavit se mnoha patogenních kmenů. Zvláště aktivní lék proti houbám Pityrosporum, jehož životně důležitá aktivita vyvolává a podporuje zánětlivý proces. Vylepšená reprodukce patogenů zrychluje rozdělení epidermálních buněk, přispívá k rozvoji psoriázy, seborrhy, ekzému, neurodermatitidy.

Pomocnou látkou léčiva je methyl ethylsulfát. Sloučenina zvyšuje propustnost kožní tkáně, díky níž je účinná látka absorbována rychleji do dermis a dosáhne hlubokých vrstev.

Kontraindikace použití přípravku Skin-Kap pro léčebné účely, jediná věc - individuální odmítnutí složek léku. Je také zakázáno používat produkt, jehož platnost vypršela.

Jak aplikovat pokožku na psoriázu: pokyny

Vlastnosti použití dermatoprotektoru závisí na formě uvolnění.

 • Pokyny pro krém předepisují použití na čistou, suchou pokožku v uklidnění. Pacient masíruje lék v celé problematické oblasti světlem masážním pohybem. Zpracování by mělo probíhat 2 - 3 p. za den 2měsíční kurz. Podle indikací se léčba pravidelně opakuje po dobu až 2 let. Cena drogy - 1100 - 3000 rublů (v závislosti na objemu trubky).
 • Šamponová kožní čepice pro psoriázu se aplikuje na prané a ještě mokré vlasy po protřepání láhve. Prostředek se pěnou na vlasy, vymyje se a po opakovaném použití se udržuje po dobu 5 minut. Dokončete manipulaci důkladné mytí hlavy. Doporučená frekvence zasedání - 2 - 3 týdně v obecném kurzu 4 - 5 týdnů. Šampon stojí od 400 do 1700 rublů.
 • Sprchový gel se používá jako normální hygienický výrobek. Pěna se ponechá na těle po dobu 5 minut, poté se vypláchne. Lékařské koupání se provádí každý druhý den. U jednoho mytí je postačující 1 sáček. Cena fondů se pohybuje od 200 do 950 rublů.

Psoriasis aerosol Skin Kap se používá s přihlédnutím k problému, který má být vyřešen. Pokud je potřeba ošetřit pokožku, balón se otřese a stříká ze vzdálenosti 15 cm, přičemž držák drží 3 vteřiny. Postup se provádí 2 - 3 p. za den 6 týdnů kurzu. Během těhotenství a kojení se léčba zastaví. Dětský aerosol předepsaný od 1 roku. Náklady na fondy - 2100 - 3600 rublů.

S psoriázou pokožky hlavy a seborrhy sprejem se Skincap aplikuje na čisté vlasy pomocí speciálního aplikátoru. Odstraňte postřik z hlavy až na 12 - 15 cm a přiložte trysku na 2 až 3 sekundy. Postup postřiku se provádí 2 - 3 p. denně po dobu 5 až 6 týdnů.

Dermatoprotector Skin-cap je prohlášen výrobcem jako nehormonální látka. Ale v průběhu svého výzkumu byl nalezen clobetasol, hormonální látka. Přípravky clobetasolu jsou kontraindikovány pro tuberkulózu kůže, periorální dermatitidu, akné a infekci těla houbami, viry a bakteriemi.

Video:

Možné vedlejší účinky

Zpočátku použití aerosolu nebo krému Skincap způsobuje pocit pálení, ale rychle prochází. Lékařský šampon příležitostně vyvolává alergické reakce, krém také někdy dráždí pokožku.

Přítomnost clobetasolu ve výrobním programu Skincap svým vlastním způsobem dává nežádoucí účinky. Pacient je cítí ve formě různých odchylek:

 • svědění;
 • pichlavý teplo;
 • akné;
 • hypertrichóza;
 • kožní strihy;
 • alergická kontaktní dermatitida;
 • bledost, suchost, podráždění pokožky;
 • sekundární infekce tkání;
 • vývoj pustulární psoriázy nebo periorální dermatitidy.

Aplikace okluzivních, tj. Krémově infúzních obvazů se současným ošetřením těla glukokortikosteroidy způsobuje ulceraci, popraskání nebo atrofii kůže, erytém, folikulitidu a necitlivost prstů. Možnost kombinovaných akcí by měla být projednána se svým lékařem.

Podívejte se na hodnocení k pokožce Cream (dermatitis)

U atopické dermatitidy doporučil lékař tento krém. Četl jsem recenze na internetu a teď pochybuji. Někteří píší, že hormonální a pokazil kůži, druhá na radu. V popisu krému je napsáno, že to není hormonální. A jak rozmazat otázku tváře. Líce jsou červené a teď je také chladné. (Chtěla bych vaši zpětnou vazbu.

Jo, staré téma. Ale napíšu.
Synovi pomáhal kožní uzávěr z diatézy, jen byli zhoršeni. Teď, pokud se naléváme, okamžitě rozmazáváme, aniž bychom čekali na distribuci. Předtím se hodně věcí vyzkoušelo, pomohlo to 1 den, pak znovu s plnou silou, ani nic z Advantanu nebylo dobré.

Ale mám podezření, že to něco obsahuje, protože nemám rozmačknout některé oblasti, například jeho oční víčka se někdy zčervenají, ale zároveň zmizí, když si na tváři všimnu jinou vyrážku.

Kožní uzávěr /

Aerosol pro vnější použití 0,2% ve formě olejového roztoku z bílého s nažloutlým nádechem do světle žluté barvy s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: laurylsulfát sodný, isopropylmyristát, ethanol, propelanty (izobutan, propan, butan).

70 g - hliníkové aerosolové plechovky (1) s rozprašovací hlavou a speciální tryskou pro zpracování lepenkových krabic.

◊ Cream 0,2% pro bílé vnější použití s ​​charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: Tego Care 450 (distearát, polyglyceryl 3-methyl glukózy), Tegin M (glyceryl stearát), Tego alkanol 18 (stearylalkohol) Tegosoft ITS (oktyl-oktanoát) Tegosoft P (isopropylpalmitát) Tegosoft LSE 65K (kokoát sacharózy ) Abil K4 (cyklomethikon), glycerol, Tegosoft E20 (methyl glyukotset 20), nipagin, aroma (Binet 10680), butilgidroksitoluen, čištěná voda.

50 g - plastové trubky (1) - kartonové obaly.

◊ Šampon 1% ve formě bílé suspenze s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: natrium-lauryl-kopolymer, amid-koko-N (hydroxyethyl) alkylamidobetain mastných kyselin, laurylsulfát sodný, dimethikon kopolymer, polyethylen glykol a polypropylen glykol, a 55-oleát, propylenglykol, mentol, chlorid sodný, Trilon B, čištěná voda.

5 g - sáček (5) - kartonové krabice.
150 ml - plastové lahve (1) - kartonové obaly.

Pro Více Informací O Suché Vlasy