logo

Šamponová kožní čepice

Psoriáza je závažné onemocnění, počet lidí, s nimiž neustále roste. Pro léčbu tohoto zánětu se používá řada technik - od masáže až po léky. Je také nutné použít prostředky pro vnější použití, které je šamponem Skin-Cap.

Složení

Skin-Kap poskytuje pomoc třem různým způsobům: sprej, krém a šampon. O posledních mluvíme.

Bílý šampon, tekutý a měkký v konzistenci. Jeho aktivní složkou je mimo jiné aktivní složka pyrithionu zinku. Kromě toho ve složení najdete látky jako: Tego Pearly C-96, kokosové mastné kyseliny, které jsou přirozenou složkou a dokonale vyhlazují vlasy, a také jim poskytují velkou péči. Mezi přísady patří Terosulfonát a sodná sůl laurylsulfátu - složka určená k odstranění vlasů z tuku. Zbývající složky jsou kopolymery makrogolu, dimethiconu, propylenglykolu a několika příchutí pro lepší chuť.

Obsah složení methyl-ethylsulfátu umožňuje, aby šampon byl lépe absorbován kůží a měl tedy hlubší účinek na zánět.

Objem lahve šamponu je 150 mililitrů.

Zvláštní funkce

Tento lék by měl být použit proti lupénce a dalším dermatologickým problémům. Zinek, který je aktivní složkou, zabraňuje nepříjemným onemocněním, jako je houba, nebo snižuje jeho účinek a chrání před bakteriemi. Nástroj funguje tak, aby snížil aktivitu bakterií a nakonec snížil jejich přítomnost na nic.

Velkou výhodou zinku je to, že zničí infekci v buňce bez poškození samotného buněčného systému. Kromě toho má zinek nejen vliv na příznaky onemocnění, ale také odstraňuje jeho příčiny.

Pokud používáte šampon pravidelně, jeho účinek se zvyšuje, protože je absorbován a zůstává uvnitř, i nadále pracovat, i když jej nepoužíváte.

Aplikace

Šampon by měl být použit pro následující problémy:

 • Pokud je pokožka hlavy svědčící a svědivá se záviděníhodnou pravidelností;
 • Za přítomnosti lupů;
 • Pokud máte seborrheu, bez ohledu na to, zda je suchá nebo mastná;
 • V případě, že máte onemocněnou atopickou dermatitidou, postihuje vlasy a pokožku hlavy.

Přípravek by měl být aplikován na vlhké vlasy a na chvíli masírovat hlavu, což umožní, aby krev protékala do kořenů vlasů. Poté je třeba důkladně opláchnout šampon a okamžitě ho znovu aplikovat, a to i při masážních pohybech, ale nyní počkejte asi pět minut, nechte prostředky důkladně namočit a dostat se dovnitř a poté důkladně opláchnout. Doporučuje se před použitím protřepat nádobu, což znamená malou "bouřlivost".

Výrobce slibuje, že pokud se snažíte léčit psoriázu, po dvou týdnech používání tohoto nástroje se objeví viditelný efekt.

Protože je tento šampon léčivý, měl by být aplikován v kurzu. V tomto případě je doporučeno to udělat po dobu 5 týdnů, 2-3x každých sedm dní. Stále existuje prevence před použitím šamponu po vyléčení onemocnění v případě, že se vrací psoriáza. Během tohoto období stojí za použití tohoto produktu méně často - jednou nebo dvakrát týdně.

Nástroj nemá vliv na stav vlasů, jejich tvar a barvu.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Podle výrobců nelze výrobek používat pouze v případě individuální nesnášenlivosti uvedených složek. Faktem však je, že mezi složkami je hormonální složka, která poněkud rozšiřuje seznam kontraindikací. Šampon by neměl být používán:

 • V přítomnosti růžové nebo mladistvé akné;
 • V případě, že je kůže infikována jakoukoli infekcí - zahrnuje infekci herpes a kuřicích neštovic;
 • Jestliže trpíte periorální dermatitidou;
 • Onemocnění, jako je kožní tuberkulóza, je také pro použití kontraindikováno.
 • V přítomnosti rakoviny kůže;
 • Děti do osmnácti let.

Neexistují žádné kontraindikace proti používání šamponu během těhotenství a rizika jsou poměrně slabá, ale je třeba je vzít v úvahu. Takže když nosíte dítě, mělo by se zdržet používání finančních prostředků, jestliže máte svědění nebo vyrážku, která dříve neexistovala. Při kojení je lépe nevyužít šampon vůbec nebo se tento způsob krmení chvíli zastavit, aby se předešlo riziku.

Jak již bylo uvedeno, při použití šamponu může dojít k alergickým reakcím. V takovém případě byste měli tento nástroj alespoň chvíli přestat používat. Přítomnost složky, která kontroluje hormony, může způsobit následující reakce:

 • Vzhled přetrvávajícího svědění;
 • Nadměrná suchá pokožka hlavy;
 • Přítomnost podráždění;
 • Nadměrná pigmentace kůže;
 • Výskyt hypertrichózy;
 • Aktivní vyrážka z akné a černé kůže;
 • Vývoj jedné nebo více infekcí;
 • Výskyt alergické dematitidy;
 • Stejně jako periorální dermatitida;
 • Vývoj dalších odrůd psoriázy, včetně pustulózních.

Pokud nedodržíte pokyny a použijete šampon častěji nebo neděláte přestávky, může se vaše kůže dobře začarovat, vytváří folikulitidu a erytém. V některých případech mohou nastat nepříjemné důsledky jako kožní atrofie nebo znecitlivění prstů.

Důsledky závisí na tom, co užíváte a jaké obvazy aplikujete, když používáte lék proti psoriázě. Tímto způsobem byste měli být opatrní a v případě jakékoliv negativní reakce okamžitě přestat užívat nejen šampon, ale i jiné léky, pokud je to možné. To by mělo být provedeno alespoň tak dlouho, dokud nevylučujete negativní účinky.

Ve velmi vzácných případech způsobuje použití drogy závažné nežádoucí účinky, při kterých musíte okamžitě přestat používat šampony a nikdy je nepoužívat znovu, ale místo toho se poraďte s lékařem. Mezi tyto důsledky patří:

 • Poškození slizničního systému;
 • Výskyt gastritidy;
 • Závažné alergické reakce;
 • Silné zvýšení nitroočního tlaku.

Aby se ujistila, že alergická reakce prošla, je třeba provést speciální vyšetření na klinice nebo v nemocnici. Neprovádějte ověření sami, nemusí to být jen nespolehlivé, ale i poškozené.

Bezpečnostní opatření

Dermatologové se důrazně doporučují, aby používali šampon a neupravovali tento lék. Je to proto, že jeho složení obsahuje takový prvek, jako je clobetasol, což je docela škodlivé pro tělo, zejména ve velkých dávkách.

Při neustálém používání produktů s touto složkou se mohou vyvinout atrofické změny kůže a obličeje. Při používání šamponu je také třeba dbát na to, aby se zabránilo kontaktu s očima, jinak by přítomnost hormonálních prvků zvýšila nitrooční tlak. Kromě tlaku může kontakt s očima v některých případech způsobit kataraktu nebo glaukom.

Nepoužívejte šampony na oblasti pokožky, které nejsou určeny k tomuto účelu. Například na kůži obličeje nebo podpaží. V opačném případě může způsobit vážné zdravotní potíže, jako je atrofie nebo dermatitida.

Příručka jasně uvádí, že děti mohou léčit psoriázu od jednoho roku. Obvykle jsou děti snadno tolerovány zdravotnickými prostředky a mají zřídkakdy jakékoli vedlejší účinky. Vezmeme-li však v úvahu clobetasol, který je součástí, je zcela schopen vést k nežádoucím důsledkům. Proto se doporučuje používat šampon pro děti po 18 letech, kdy je tělo silnější a silnější.

Recenze

Kupující mají pocit, že působí šampon. Někdo opravdu pomohl, ale někdo má spoustu stížností. Začněme s nevýhody. Hlavní nespokojenost je spojena s cenou šamponu, píšou, že to může být levnější a vzhledem k tomu, že nepeří velmi dobře, je utráceno velmi rychle. Navíc někteří kupci poznamenali, že pokud použijete nástroj pravidelně, vaše vlasy se s největší pravděpodobností zvyknou na to a akce se sníží a pak úplně zmizí.

Někdo napsal, že jeden šampon pro plnou léčbu nestačí, potřebujete lotion, kapky a další léky, které lze nalézt. A je samozřejmě lépe, než se požádáte o konzultaci s lékařem, aby předepsal potřebné léky.

V profesionálech můžete bezpečně zapsat, že produkt má příjemný zápach, a co je nejdůležitější, že stále funguje. Mnoho uživatelů říkalo, že šampon je ulehčuje nejen z psoriázy, ale také z lupin a dalších problémů.

Analogy

A nakonec uvažme analogy tohoto šamponu. Srovnání jednoho produktu s ostatními nám ve skutečnosti pomáhá dělat správnou volbu.

 1. Zincap. K dispozici jako sprej a krém. Obsahuje asi dvě procenta účinné látky.
 2. Friderm zinek. Pomáhá proti lupům, ale kromě toho bojuje se všemi problémy, které má Skin-cap.
 3. Pyrithionein zinek. K dispozici ve formě šampónu, krému a spreje.

Jak léčit houbové infekce šamponem Skin Kap?

Seborrhea (lupy) je dermatologické onemocnění, ke kterému dochází, když mazové žlázy nefungují správně. Často, s výjimkou keratinizovaných kožních částic na vlasu, které přinášejí nepohodlí, je nemoc doprovázena závažným svěděním. Chcete-li odstranit tyto problémy, můžete použít šampony určené k účinnému boji proti seborrheu.

Složení

Aktivní složkou šamponu je aktivovaný pyrithion zinek. 100 ml přípravku obsahuje 1 g účinné složky.

Účinnou látkou šamponu s pokožkovým uzávěrem je aktivovaný pyrithion zinek.

Pomocné složky léku:

 • Tego Perley C-96;
 • Tento Betaine L-7;
 • laurylsulfát sodný;
 • Abil B 88183;
 • edetát disodný;
 • chlorid sodný;
 • levomenthol;
 • ethanol;
 • Antily 141-kapalina;
 • aromatizace;
 • vody

Forma dávkování: šampon, což je bílá suspenze se specifickým zápachem.

Kromě šamponu je Skin Cap také k dispozici ve spreji.

Farmakologický účinek

Aktivní složka má protizánětlivé, antibakteriální a antifungální účinky. Antifungální účinek je vyjádřen ve vztahu k Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare, které způsobují zánět a nadměrnou deskvalifikaci kožních patologií. Antibakteriální účinek se projevuje ve vztahu k takovým patogenním mikroorganizmům jako jsou: streptokoky, stafylokoky, pseudomonas a Escherichia coli, Proteus.

Pyrithion zinečnatý snižuje intracelulární hladinu adenosin trifosfátu, podporuje, že depolarizaci buněčné membrány, což vede ke smrti plísním a bakteriím. Účinná proti mikroorganismům, které se nacházejí jak na povrchu, tak v hlubokých vrstvách epidermis. Při aplikaci zvenčí je systémová absorpce pomalá. Není návyková.

Hormonální nebo ne?

V kompozici léku nejsou žádné hormonální složky.

Indikace pro použití

Šampon se doporučuje k léčbě kožních onemocnění, jako jsou:

 • psoriáza;
 • atopická dermatitida pokožky hlavy;
 • seboroická dermatitida;
 • svědění;
 • mastnou a suchou seborrheu (lupy).

Kontraindikace

Je zakázáno používat léčivo za přítomnosti přecitlivělosti na složky, které tvoří šampon.

Jak aplikovat šampon?

Nástroj lze použít pouze externě.

Před použitím šamponu je nutné dobře protřepat lahvičku a poté aplikovat dostatečné množství pracího prostředku na vlhké prameny a masírovat kůži hlavy. Poté opláchněte teplou vodou, znovu podepřete suspenzi a ponechte na vlasy po dobu 5 minut. Poté je třeba důkladně umyt vlasy velkým množstvím vody.

Za prvé, lék musí být používán 2-3krát týdně po dobu 14 dnů.

Za přítomnosti psoriázy trvá léčba 5 týdnů, se sebourou - 14 dní.

Pokud se během mytí objevují vyrážky na obličeji a těle, doporučuje se použít tyto šampony a držet po dobu 5 minut.

Pro prevenci recidivy kožních patologií se doporučuje, aby byl přípravek používán 1-2x týdně.

Po aplikaci šamponů na ochranu šampónu masírujte pokožku hlavy.

Nežádoucí účinky

Ve vzácných případech může být užívání léku alergické ve formě zarudnutí, svědění a kožních vyrážek.

Šampon s léčivými účinky

Není žádoucí používat léčivo ve spojení s mastimi a krémy, které obsahují glukokortikoidy. S jinými léky může být šampon použit jako součást komplexní terapie.

Vlastnosti použití šamponu Kožní čepice

Při zvýšení frekvence užívání terapeutického činidla není vyloučeno vzhled suché kůže.

Pokud se suspenze dostane do očí, okamžitě je opláchněte pod tekoucí vodou.

Při nesení plodu a laktace je potřeba konzultovat s dermatologem o proveditelnosti použití šamponu

Lék neovlivňuje rychlost reakce při řízení vozidel nebo jiných mechanismů.

Kožní čepice lze používat pro děti starší než 1 rok.

Je to možné v dětství?

Tento nástroj může používat děti starší než 1 rok.

Šampon ovlivňuje stav vlasů?

Nástroj ve formě šamponu nemá nepříznivý vliv na přirozené barvy a stav pramenů.

Výrobce

B. Brown Medical SA, Jaen, Španělsko.

Podmínky prodeje a skladování

Produkt můžete koupit bez lékařského předpisu. Léčivý přípravek je třeba skladovat při teplotě + 4... + 30 ° C. Vyžaduje se omezení přístupu dětí k drogám. Je vhodný po dobu 5 let od data výroby.

Průměrná cena jedné láhve šamponu (150 ml) je 1000 rublů.

Podobné šampony Skin Cap - Keto Plus.

Analogové šampony pro pokožku

Seznam podobných léků, jejichž cena je levnější Skin-Kapa:

 • Krém Zinocap (více zde);
 • Friderm tar;
 • Friedermův zinek;
 • Keto Plus.

Recenze

Catherine, 28 let, Moskva.

Aplikuji tento šampon na léčbu dermatitidy na hlavě. Droga je účinná, ale nefunguje tak rychle, jak bychom rádi. Při aplikaci prostředků se denní barva vlasů neodbarvuje. Jediným mínusem drogy jsou vysoké náklady.

Igor, 35 let, Samara.

Používal tento nástroj na doporučení dermatologa pro léčbu seborrhea, zbavit se toho, který po dlouhou dobu nefungoval. Účinnost léku je uspokojena. Po ukončení terapie se zcela zbavil lupů a vážného svědění. Nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky.

Marina, 44 let, Tver.

Tato léčiva se dobře vyrovná s lupinami. Každou zimu během ohřevu trpěla strašnými lupinami. Využívalo spoustu peněz, ale z nich bylo jen málo pozitivních výsledků. Rozhodla jsem se zkusit Skin-cap. Byla jsem s výsledkem spokojena, znovu to nebudu experimentovat.

Vladislav, 33 let, Novoshakhtinsk.

Seborrhea způsobila vážné nepohodlí, protože hlava byla neustále svědí a její vlasy začaly vypadat nešikovně. Při léčbě této patologie jsem použil suspenzi typu Skin-Cap. Po prvním mytí hlavy se svědění snížilo a po 2 týdnech pravidelného užívání drogy se úplně zbavilo lupů.

Dmitry, 22 let, Tula.

To je nejlepší lék proti lupům. Již po prvním použití je výsledek viditelný. Po 3 umývání se hlava stane čistou. Nikdy jsem se nechtěl rozvinout a jakmile se objeví svědění, začnu používat tento terapeutický lék.

SKIN-CAP

◊ Aerosol pro vnější použití 0,2% ve formě olejového roztoku z bílého s žlutavým nádechem do světle žluté barvy s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: laurylsulfát sodný, isopropylmyristát, ethanol, propelanty (izobutan, propan, butan).

70 g - hliníkové aerosolové plechovky (1) s rozprašovací hlavou a speciální tryskou pro zpracování lepenkových krabic.

◊ Krém pro vnější použití 0,2% bílá s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: Tego Care 450 (distearát, polyglyceryl 3-methyl glukózy), Tegin M (glyceryl stearát), Tego alkanol 18 (stearylalkohol) Tegosoft ITS (oktyl-oktanoát) Tegosoft P (isopropylpalmitát) Tegosoft LSE 65K (kokoát sacharózy ) Abil K4 (cyklomethikon), glycerol, Tegosoft E20 (methyl glyukotset 20), nipagin, aroma (Binet 10680), butilgidroksitoluen, čištěná voda.

50 g - plastové trubky (1) - kartonové obaly.

◊ Šampon 1% ve formě bílé suspenze s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: natrium-lauryl-kopolymer, amid-koko-N (hydroxyethyl) alkylamidobetain mastných kyselin, laurylsulfát sodný, dimethikon kopolymer, polyethylen glykol a polypropylen glykol, a 55-oleát, propylenglykol, mentol, chlorid sodný, Trilon B, čištěná voda.

5 g - sáček (5) - kartonové krabice.
150 ml - plastové lahve (1) - kartonové obaly.

Aktivovaný pyrithion zinek má protizánětlivou, antibakteriální a antifungální aktivitu. Antifungální účinnost je zvláště výrazná ve vztahu k Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare, což způsobuje zánět a nadměrnou deskvalifikaci kožních onemocnění. Antibakteriální účinnost se projevuje na několik patogenů Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Próteus spp.

Pyrothion zinečnatý redukuje intracelulární hladiny ATP, podporuje depolarizaci buněčných membrán a způsobuje smrt hub a bakterií. Mechanismus protizánětlivého účinku nebyl studován.

Aerosol pro vnější použití (pro dospělé a děti starší než 1 rok):

Krém pro vnější použití (pro dospělé a děti nad 1 rok):

- atopická dermatitida (ekzém, neurodermatitida);

- atopická dermatitida pokožky hlavy;

Lék je používán externě.

Před použitím šamponu důkladně protřepejte láhev. Naneste malé množství šamponu na pokožku na mokré vlasy a masírujte pokožku hlavy. Opláchněte a znovu naneste šampon. Šampon nechte 5 minut na vlasy a důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Lék se užívá 2-3krát týdně během prvních 2 týdnů. Léčba psoriázy trvá 5 týdnů se seborrheou - 2 týdny. Během remise může být šampon používán 1-2x týdně jako prostředek prevence recidivy.

Krém pro vnější použití po intenzivním třepání se aplikuje na postiženou kůži tenkou vrstvou 2krát denně. Průběh léčby psoriázy je 1-1,5 měsíců, při atopické dermatitidě - 3-4 týdny.

Aerosol pro vnější použití se na postiženou kůži rozstřikuje v dostatečném množství ze vzdálenosti přibližně 15 cm. Aplikujte 2-3krát denně, abyste dosáhli klinického účinku. Aby bylo dosaženo trvalého účinku, doporučuje se používat léčivo po dobu jednoho týdne po vymizení příznaků. Několikrát před použitím protřepejte plechovku. Při stříkání udržujte láhev ve stoje. Pro ošetření aerosolové pokožky je připojena speciální tryska.

V současné době nebyly hlášeny případy předávkování kůže.

Kožní čepice pro psoriázu

Přípravky pro stříkání, šampon a krém na pokožku hlavy pro psoriázu jsou účinnými léky proti tomuto onemocnění. Hodnocení Skin-Cap pro psoriázu potvrzuje, že lék účinně bojuje s projevy psoriatické vyrážky.

Krémová kožní čepice pro psoriázu

Kožní kryt je vyroben ve formě spreje, šamponu a krému. Krémová kožní čepice pro psoriázu používá mnoho pacientů, protože tento nástroj je vhodný pro použití a přináší dobré výsledky. Lék patří k dermatologickým ochranným činidlům, léčení psoriázy s léky a krémem je indikováno pro mnoho dermatologických onemocnění, včetně psoriázy.

Prostředek ve formě krému vyrobené v plastových trubek 50 g a 15 g. Je možné získat léčivo a v menší dávce 5 g ve fólii sáčků. Každá zkumavka má ve svém složení 0,2% účinné aktivní složky, což je pyrithion zinečnatý.

Kromě přípravy pyrithionu zinečnatého a zahrnuje další látky - metildekstroza, makrogol glycerylmonostearát a distearát sacharózy, kokosový olej, voda, ethanol, a další látky. Léčba psoriázy Bezpečné pro kůži a kapsum: složky léku jsou hypoalergenní a nezpůsobují alergickou reakci u pacientů trpících psoriázou.

Psoriasová masť Skin-Kap má bílou barvu, monofonní bez inkluzí jiné barvy, homogenizované ve struktuře. Při použití můžete zaznamenat charakteristický nepatrný zápach zinku. Použití krému se doporučuje zvenčí, aplikuje se na pokožku poškozenou psoriázou dvakrát denně. Při prvním použití může dojít k mírnému pocitu hoření, ale při sekundárním použití se taková reakce zpravidla nevyskytuje. Kožní dřeně při psoriázech hřebíků dokonale napomáhá ve formě krému, je vtírána do nehtové talíře.

Šamponová kožní čepice

Pro psoriázu na pokožce hlavy se doporučuje používat léčivo ve formě šamponu. Šampónový uzávěr na psoriázu je vhodný při léčbě, protože nemá vliv na strukturu vlasů a nemění barvu. Látka má výrazný protizánětlivý účinek.

Šampon pro psoriázu kůže je k dispozici ve vhodném plastovém balení s různými dávkami. Pacienti mají možnost koupit produkt v balení po 50, 150 a 400 ml. Vzorky mohou být zakoupeny sáček laminované fólie, která obsahuje 5 g léčiva.

Šampon obsahuje 1% účinné látky - pyrithion zinečnatý. Kromě toho obsahuje šampon kokosový olej, dimethikon, makrogol, ethanol, vodu, chlorid sodný a různé příchutě. Komponenty šamponu jsou hypoalergenní složky.

Před použitím šamponu se doporučuje láhev protřepat, pak aplikovat malé množství léčiva na mokré vlasy a dobře masírovat hlavu a věnovat zvláštní pozornost pokožce hlavy. Pro lepší účinek je šampon ponechán na pokožce po dobu 5 minut, jako je Ksamiol gel pro psoriázu, pak se omyje teplou tekoucí vodou. Je nutné použít prostředky dva nebo třikrát týdně do pěti týdnů.

Aerosol Skin Cap

Aerosol Skin-Cap pro psoriázu je k dispozici ve formě spreje o obsahu 35, 70 a 140 mg v lahvičce s hliníkovým povlakem zevnitř. Léčba má protizánětlivé účinky a je indikována k léčbě psoriázy. Můžete aplikovat jak na tělo, tak na pokožku hlavy. Ve složení je to olejovitá tekutina, podobně jako ostatní pleťové vody z psoriázy pokožky hlavy, převážně bílé barvy s možnými odstíny žluté.

Hlavní účinnou složkou je pyrithion zinečnatý. Obsahuje 0,2 g na 100 g léčiva, tj. 0,2%. Kromě účinné látky obsahuje spray sprej na ochranu psů proti lupénce vodu, ethanol, trolamin, hnací látky, polysorbát a další hypoalergenní složky.

Použijte drogu musí být dva až třikrát denně. Sprchový sprej Skin-Kap je postříkán na kůži od patnácti centimetrů. Při prvním použití přípravku může dojít k negativní kožní reakci ve formě pocitu pálení, který rychle prochází. Zrušení léku není nutné.

Pro léčbu psoriázy je třeba použít hlavu na psoriázu po dobu nejméně čtyř až šesti týdnů. Pro konsolidaci pozitivního výsledku je třeba pokračovat v léčbě další týden.

Recenze kůže na psoriázu

Recenze lze přečíst na internetu, abyste zjistili, který nástroj je nejlepší k výběru a jak je používat. Recenze krému Skin-Cap pro psoriázu jsou posílány jak na fórach pacientů, tak i na komentářích na stránkách lékáren. Zde jsou některé z nich:

 • Alena, 35 let, Petrohrad. Už dlouho používám šampon Skin-Kap, všechno se mi líbí. Zvláště dobře pomáhá drogu při exacerbacích. Nezasychá kůži a nemění strukturu vlasů.
 • Eugene, 65 let, Kyjev. Aplikovatelná kožní čepice pro psoriázu na kůži rukou. Droga mě opravdu nepomohla, doufala v lepší výsledek. Zdálo se, že dokonce i peeling se stalo víc, takže jsem se musel změnit jiným způsobem.
 • Irina Sergeevna, 45 let, Minsk. Byl jsem doporučen používat aerosol Skin-Kap, a dříve jsem použil Pikladolový krém pro psoriázu, ale účinek byl spíše slabý, takže jsem se musel vzít do krému. Aerosol Skin-Cap dává vynikající výsledek: Mám zánět téměř týden, i nadále používám produkt dále.
 • Oleg, 27 let, Jekatěrinburg. Byl jsem doporučen proti psoriázě kůže smetany. Názory na něj jsou dobré, ale pomalu jsem začal používat tento nástroj. Čekání na výsledek a naději na to nejlepší.
 • Olga, 37 let, Moskva. Při exacerbaci psoriázy se zachraňuji výlučně Skin-Cap. To je pro mě nejlepší nástroj a mnoho lidí ho používá na fóru. Doporučuji každému, aby zkusil Skin Kap.
 • Anna Ivanovna, 56 let, Novosibirsk. Lékař mi předepsal při exacerbaci psoriázy krém s zinkovým kožním uzávěrem. Několikrát jsem to použil, výsledek byl dobrý, ale zároveň jsem aplikoval lidové prostředky, nevím, co pomohlo víc.

Analogy, cena a kde koupit Skin Cap

Analogy léčiva na léčivou látku lze považovat za léky Zinocap a Friederm. Kožní čepice se vyrábí ve Španělsku, takže její cena v lékárnách je poměrně vysoká. Cena pokožky na psoriázu v Rusku a na Ukrajině je přibližně následující:

 • aerosol o hmotnosti 100 g stojí 3000 rub nebo 700 UAH;
 • šampon 150 ml - 1400 rublů nebo 500 UAH;
 • Krém 50 g - 2000 rublů nebo 515 UAH.

Koupit Skin-Cap v lékárně můžete koupit bez lékařského předpisu, ale léky z internetových lékáren budou levnější.

Kožní čepice (krém, sprej, šampon) - přehled řady výrobků s recenzemi

Kožní uzávěr (kožní uzávěr) je prostředek k léčbě kožních onemocnění infekčního a houbového původu. Jeho složky proniká hluboko do vrstev dermis a obnoví je. Obliba a nadšené recenze kožních čepic činily tento lék známý po celém světě. Jaké je tajemství jeho účinnosti?

Také si přečtěte náš článek o šampónu Keto Plus s recenzemi, návodem k použití a běžnými cenami šamponu.

Vlastnosti a složení léků Skin-Cap

Vyráběla španělská farmaceutická společnost Cheminova Internacional. Hlavní účinnou látkou léčiva je pyrithion zinečnatý. Má protizánětlivý, antifungální a antibakteriální účinek. Zabraňuje vývoj patogenních bakterií a přispívá k jejich smrti.

K dispozici ve 3 formátech:

Všechny výrobky jsou určeny pouze pro externí použití.

Výhody přípravků na ochranu pokožky:

 1. Pohodlné použití můžete zvolit vhodný formulář.
 2. Neobsahuje hormony.
 3. Není návyková.
 4. Můžete jej použít jednou (pro zmírnění svědění) nebo podstoupit léčbu.

Látka nemá žádné kontraindikace, může být použita u dětí od 1 roku věku, během těhotenství a kojení. Alergická reakce je velmi vzácná.

Prostředek Kožní uzávěr může být použit samostatně nebo v komplexní terapii při léčbě psoriázy, dermatitidy, podráždění a zvýšené suché kůže.

Klobouk obrazovky krému

Krémová kožní krytka obsahuje 0,2% pyrithionu zinku, který je k dispozici ve zkumavkách o objemu 15 a 50 ml. Barva je bílá, konzistence je lehká, střední tloušťky. Droga nezanechává na oděvech mastné značky a skvrny, rychle se absorbuje. Lze použít v kompresích. Vůně je lehká, nenápadná. Doba skladovatelnosti 3 roky, skladována při teplotě nejvýše 20 stupňů.

Indikace pro použití:

 • Neurodermatitida
 • Psoriáza
 • Podráždění
 • Suchost
 • Alergická dermatitida

Často maska ​​na kůži se používá k léčbě akné v přechodném věku. Nástroj rychle zmírňuje zánět, snižuje velikost pupíků a odstraňuje přebytečný kožní mazu.

Klobouk obrazovky Cream: návod k použití

Krém se aplikuje na očištěnou pokožku 2krát denně. Léčba psoriázy 30-45 dní, dermatitida až do 30 dnů. Lze ji použít jednou k uvolnění svědění a podráždění různých původů.

V době léčby krémem stojí za to odmítnout použití kosmetických prostředků (včetně maskování).

Použití Kryt pleti:

 1. Vyčistěte pokožku vařenou vodou.
 2. Squeeze out malé množství produktu.
 3. Třepte prsty až do úplného vstřebání.

Neplachujte. Vzhledem k tomu, že krém proniká hluboko do vrstev pokožky, nezapomeňte před aplikací vyčistit povrch.

Cena krytu obrazovky krému

Lék je prodáván v lékárnách bez předpisu. Jeho cena závisí na objemu balení. V Moskvě může být krémová kožní čepice zakoupena od 550 rublů na tubu o objemu 15 ml. Balíček o objemu 50 ml stojí od 1200 rublů. Někdy se krém nazývá masti, ačkoli taková forma uvolnění neexistuje.

Rozprašovací krytka obrazovky

Aerosol Kožní čepice jako krém obsahuje 0,2% hlavní aktivní složky - pyrithion zinečnatý. K dispozici ve válcích o objemu 70 ml a 35 ml, každý je vybaven postřikem a speciální tryskou pro ošetření chlupatých oblastí hlavy. Kontejner je umístěn v krabičce.

Prostředek představuje lehkou olejovou kapalinu světlé barvy. Nažloutlý odstín je přijatelný.

Indikace pro použití:

 • Neurodermatitida
 • Seboroická dermatitida
 • Ekzém
 • Psoriáza

Aerosol s ochranou pokožky rychle odstraňuje zánětlivé procesy a vysychává vlhké, vlhké kožní projevy. Dává mírný chladicí účinek a může být použit při hmyzu hmyzem. Také aerosol je vhodný, protože nevyžaduje kontakt s tělem a může být použit v různých životních situacích, i když není možné umýt ruce. Datum vypršení platnosti je 5 let, je nutné skladovat válec při teplotě nejvýše 30 stupňů

Rozprašovací čepička: návod k použití

Aplikujte aerosol třikrát denně, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Pro konsolidaci léčby je nutné aplikovat 1 den denně během týdne.

Aplikace aerosolu:

 1. Stříkejte balón.
 2. Umístění ve vzdálenosti 15 cm.
 3. Nastříkejte na problémovou oblast.

Pozor Pokud jsou kožní vyrážky a zanícené oblasti suché, aerosol může zhoršit situaci a vést k vážnému odlupování. V tomto případě je lepší použít krém.

Pro aplikaci na pokožku hlavy je nutné použít speciální trysku, která poskytuje přesnější aplikaci.

Cena Rozprašovací obrazovka Cap

Aerosol je jednou z nejoblíbenějších forem uvolňování léků. S největší pravděpodobností je to kvůli ekonomické spotřebě a snadnému použití. Cena aerosolu s pokožkou v Moskvě se pohybuje v rozmezí 800 až 1 200 rublů na 35 ml lahvičky a od 1 700 do 2 000 na balení v 70 ml.

Šampon obrazovky Cap

Šampon Lidský kožní čepiček v obsahu účinné látky mezi všemi fondy. Obsahuje pyrithion zinečnatý 1%. Ale toto dávkování je způsobeno skutečností, že přítomnost peněz na kůži krátkodobě a vyžaduje oplach. Šampon je dostupný v lahvičkách se 150 ml nebo 5 ml sáčků umístěných v krabičce. Nástroj má průměrnou konzistenci, pěnu dobře a ekonomicky spotřebovaný.

Indikace pro použití:

 • Olejnatá a suchá seborrhea
 • Psoriáza
 • Lupiny různého původu
 • Atopická dermatitida
 • Svědění, podráždění, alergické reakce

Pokyny pro kožní čepici neuvádějí, jak starý šampon může být použit pro děti. Doba použitelnosti šamponu 5 let, skladována při teplotách až 30 stupňů.

Uzávěr obrazovky šamponu: návod k použití

Šampon se používá 2krát týdně. Doba trvání kurzu závisí na nemoci. Pro léčbu psoriázy je to 5 týdnů, seborrhea 2 až 4. Mírné svědění nebo podráždění může zmizet po prvním použití.

Způsob použití:

 1. Vlasy mokré.
 2. Některé prostředky na pach v dlaních.
 3. Aplikujte na hlavu a věnujte zvláštní pozornost masáži pokožky.
 4. Vypláchnout.
 5. Znovu použít.
 6. Podržte po dobu 5 minut.
 7. Vypláchnout.

Pokud jsou na obličeji a na těle vyrážky, pak během šamponování můžete použít šampon do jiných oblastí a držet po dobu 5 minut.

Pokud potřebujete použít masku na vlasy nebo balzám, nástroj by měl být aplikován pouze na délku, odcházející od kořenů 3-5 cm.

Cena krytu obrazovky šamponu

V Moskvě lze šampon zakoupit za cenu 800 rublů na balení o objemu 150 ml. Takové obaly jsou výhodnější než sáčky, jejichž cena v hlavním městě se pohybuje od 250 rublů na balení po 5 kusů.

Recenze drog Kůže Cap

V letošním roce bylo dítě často nemocné a po aplikaci četných léků se na jeho tvářích objevila strašná alergie, která se stala karmínová, hrubá a horká. Použitý krémový klobouček. Po dvou dnech použití byl výsledek patrný, kůže získala přirozenou barvu.

Šampon s čípkovým víčkem je nejlepším prostředkem proti lupům, který jsem kdy zkoušel. Již po prvním použití vidím výsledek. A po 3 promývání je hlava zcela čistá. Nikdy jsem nechal problém vyvíjet a jakmile se objeví svědění nebo příznaky, používám léčivé přípravky.

Pracuji v potravinářském průmyslu a téměř vždy mají rukavice v rukavici. Nejdříve se objevila svědění a alergická dermatitida, pak se změnila v ekzém. Otočil jsem se k známému dermatologovi a on mi doporučil Skin Cream. Všechno šlo dostatečně rychle, pokožka byla opět hladká a rovnoměrná. Používá se 2krát denně.

Krycí čepice s rozprašovačem se používá pro alergie, která se mi pravidelně objevuje, jakmile jí něco sladkého, červeného nebo citrusového. Dobře odstraňuje kožní vyrážky a zarudnutí.

Pravidelně se na obličej nalévají pupínky. Jednou jsem se pokusil o pleťový krém, který byl v té době v domácí lékárničce. Líbí se mi výsledek. Již v první den je zánět menší a pupen není tak objemný.

On trpěl psoriázou téměř 5 let. Hlavní vyrážka byla na hlavě, takže bylo obtížné léčit. Postřikovací kšiltovka se pro daný měsíc zbavila problému. První rány vysušily a začaly procházet již v prvním týdnu léčby. Koupil jsem ji kvůli pohodlnému připoutání, které bylo ukázáno v lékárně. Aplikovat na hlavu je opravdu pohodlné, vlasy nejsou mastné. Vím, že je obtížné se úplně zbavit této nemoci, ale stále držím rozprašovač po ruce.

Použitá kožní šamponová kapsle pro léčbu seboroické dermatitidy. Úžasně se vyrovnal s jeho úkolem, používaný jako běžný šampon, ekonomicky spotřebovaný. Velmi potěšeno.

Po léčbě hormonálními léky se na těle objevily pustuly, malé, červené barvy s bílou hlavou. Většinou na hrudi a hýždě. Doprovázeno nesnesitelným svěděním. Dermatolog předepsal Skin-cap, v lékárně tam byl jen sprej. Jakmile jsem ho aplikoval, okamžitě jsem cítil mírný chlad a úlevu. Druhý den se vyčerpání stalo méně, po týdnu, který zcela přešel.

Než si koupíte drogu Skin-cap, musíte vybrat správnou formu. Pro mokré záněty nebo pro použití venku je nejvhodnější aerosol. Pokud je onemocnění doprovázeno loupáním, podrážděním a suchou kůží, můžete bezpečně upřednostnit krém. Ale šampon je vhodný pro všechny kožní projevy, ale je aplikován pouze na pokožku hlavy.

Vlastnosti složení léku Kožní čepice

Šampon a aerosol Kožní čepice: recenze

Takže kožní čepice. Neslavný lék, viděl na místě otázky o tom. Kožní uzávěr mi doporučil již druhý dermatolog. Podíval jsem se na tuto drogu v encyklopedii léčiv, tam je v sekci výživových doplňků, aktivní složka je uvedena - zinek pyrithion, tato složka je přítomna v řadě dalších léků: cynocap, hlava ramena, keto plus. Pokud jde o pyrithion zinečnatý, můžete vytvořit samostatné téma, diskutovat o jeho užitečnosti / zbytečnosti v kontextu naší nemoci. Zde navrhuji diskutovat o kožní čepici, její černou pověst a bylo by také zajímavé si přečíst názory těch, kteří ji již používají.

Pro ty, kteří nevědí. Existuje taková droga, která je zakázána pro prodej v několika zemích, jako je Amerika a Španělsko, důvod zákazu - v léku byl nalezen hormon, který nebyl uveden v léku.

Nesrovnalosti týkající se místa registrace doplňků stravy

Oficiální informace o výrobci léku (internetové stránky): Heminova International S.A. Macarena, 14 28016 (Madrid, Španělsko). V registračním certifikátu kůže je adresa Heminov.

Soudě podle map Google na této adrese nejsou Heminové, Catalysis je nyní (CATALISIS, SL). Z výše uvedených důvodů nemají klobouček, nyní tato "nová" kancelář prodává BlueCap. Reputace společnosti BlueCap na světě je stejně černá jako pokožka. BluKap na počátku roku 2000 byla Heminovovou reakcí na zákaz kůže, snažili se vrátit na trh s "novým" drogem, ale GCS betamethason byl také nalezen v něm a tato droga byla také zakázána pro prodej v USA a Kanadě.

Výběr odkazů na téma:

Článek v obraně kožního uzávěru

V lékařských kruzích existují přetrvávající fámy o tom, že mezi složkami těchto léků je hormonální látka. To je to, co činí uzávěr kůže tak efektivní. Ale nejzajímavější je, že v žádné instrukci o lécích není žádná zmínka o přítomnosti kortikosteroidů. A přesto kortikosteroidy mají řadu kontraindikací a nežádoucích účinků na tělo. Jedním z velmi nepříjemných vedlejších účinků takových hormonálních léků je snížení aktivity produkce biologicky aktivních látek, které eliminují zánětlivé procesy.

Mějte na paměti, že tento nástroj skutečně pomáhá rychle. Pacienti se v krátkém čase zbaví zánětu a svědění.

Pokud jde o vztah této drogy na hormonální, pak by to mělo být zejména datováno. Opravdu, po dlouhou dobu se kožní čepice opravdu mylně přičítala hormonálním změnám. Nicméně podle nedávných studií tomu tak nebylo.

Už v roce 1990 začal lék s názvem kožní čepička zaujímat vedoucí postavení mezi léčivými přípravky, jejichž cílem je zmírnit symptomy takového onemocnění jako je psoriáza (chronická kožní patologie doprovázená papulózní vyrážkou).

Proč právě tento rok?

Faktem je, že během tohoto období byly získány výsledky mnoha studií o této droze, po které bylo povoleno prodávat v 76 zemích světa. Tato skutečnost nepochybně upozornila konkurenty. To není překvapující, protože tento léčivý přípravek díky své vysoké terapeutické účinnosti pomohl pacientům úplně opustit užívání steroidů.

Hlavní aktivní složkou tohoto léčivého přípravku je pyrithion zinečnatý. Tato látka má tendenci pozastavit další vývoj a šíření hub i patogenních mikrobů, které velmi často způsobují olupování kůže. Komponenty, které tvoří drogu, mají terapeutický účinek na povrch kůže a na tkáně, které jsou v nejhlubších vrstvách dermis. Tento lék dokonale bojuje se svěděním, což je charakteristické pro všechny alergické reakce.

Po sedmi letech jedna z konkurenčních společností, která ztratila značnou část svých zisků, začala argumentovat, že kožní uzávěr není tak bezpečný. Jednou v beznadějné situaci zástupci této společnosti uvedli, že tento léčivý přípravek obsahuje hormony, které byly schopny identifikovat ve vlastním laboratoři. Toto prohlášení povzbudilo odborníky k opětovnému testování této drogy, v důsledku čehož byly studie prováděny v laboratořích v Holandsku a Německu, stejně jako v mnoha dalších zemích. Výsledky každé re-analýzy naznačily, že kožní uzávěr je zcela bezpečný, protože ve skutečnosti neobsahuje jediný steroid, včetně clobetasolu. Po dalších dvou letech v rukou specialistů bylo potvrzeno, že neexistují žádné steroidy od Američanů. V důsledku toho společnost, která poskytla falešné obvinění, byla zapojena do skandálu.

Tento incident byl poučný pro všechny, po kterém se žádná ze soutěžních společností rozhodla veřejně prohlásit něco, co se týče této drogy. Ve všech těchto případech nebyla odpověď na jednu otázku dosud nalezena. Otázka zní následovně.

Jak se lék dokáže léčit, pokud v jeho složení není jediný hormon?

Zvláštní testování drogy prováděly odborníci Ústavu pro státní kontrolu drog. Stalo se to v roce 2000 na příkaz Ministerstva zdravotnictví Ruska a opět se hormony nenalezly.

Kožní uzávěr je k dnešnímu dni velkým úspěchem u dermatologů ve Francii a Evropě, stejně jako v Německu. Lékaři předepisují tento lék na zmírnění symptomů nejen psoriázy, ale také některých dalších patologických stavů kůže, jako je atopická dermatitida, seborrhea a ekzém. Řekněme více, tento přípravek je zvláště často předepsán dětem, protože tělo dětí je dvojnásobné nebezpečí hormonů.

Taková nevědomost těhotným ženám nebo rodičům nemocných dětí je velmi škodlivá. V tomto ohledu by lidé před vedením zdravého životního stylu měli ještě před použitím tohoto nástroje hledat radu renomovaného dermatologa. Tito lékaři jsou aktuální s nejnovějším výzkumem a rozhodně vám poradí správné léky.

Studium dynamiky

Zde uvádějte. americká zdravotnická agentura znovu testovala produkty linie pokožky. 14. prosince 2012 zveřejněné údaje, které se nacházejí v kožním uzávěru GKS - clobetasol propionátu (clobetasol propionát).

Max, jak to chápu, odkaz říká trochu o něčem jiném, ale obecně se podstata nezmění. Producent společnosti Skin-kapa Cheminova odmítl poskytnout FDA (státní organizaci, která sleduje kvalitu potravin a léčiv) přístup ke svým výrobním závodům ve Španělsku ke kontrole.

Vzhledem k tomu, že Cheminova byla dříve vnímána jako mlčící o přítomnosti topických steroidů ve svých produktech a odmítla provést kontrolu, FDA, protože nebylo možné zaručit nepřítomnost clobetasolu ve sprejech, krémách a šamponech, zakazuje prodej kožních čepic.

Obecně, blátivá společnost nějakého druhu. Pokud jeho produkty neobsahují GKS, proč neumožňovat testování, zvlášť pokud správně rozumím, stačí poskytnout vzorky jakémukoliv soukromému laboratoři?

Bylo zjištěno analýzou Steroidního steroidu FDA, že bylo zjištěno, že to není správné.

To znamená, že analyzovali a našli clobetasol. Tedy pokud se soustředíte na to, že je neověřili, ale nemohli jít do závodu, není to tak, píšou, že provedli testy.

FDA se pokouší kontrolovat výrobu všech svých výrobků. Není to pro vás problém používat.

Zdá se, že jim nebyla dána příležitost provést zkoušku ve výrobě a FDA nemá žádnou záruku, že Španělé nevykládají clobetasol do svých ostatních produktů. Zde, jako kdyby si hráli s právními pojmy, co to znamenají slovy "Firmy nepovolily kontroly FDA"?

Nejprve píšou, že se objevila analýza, objevil se clobetasol a pak, říkají, nedali nám kontrolu. Stručně řečeno, Španělé nesdílejí kořist, je to fakt.

Bůh ví. Na březích kůže píší "aktivovaný zinek pyrithion", zaměřují se na tuto "aktivovanou", jako by to bylo know-how a tajemství miliardy dolarů. Tmavý příběh s touto kůží. Právě teď jsem si vzal trubičku na kůži, takže vůně tohoto krému je cítit, i když je zavřená. ale cinocap je obecně bez zápachu.

Hmm, tady je další věc. Existuje fráze:

FDA se pokouší kontrolovat výrobu všech svých výrobků.

Tato část "výrobce smlouvy" není náznak, že Američané mají patent clobetasol? Pak by vše padlo na místo - heminova nechce provést odpočet, nedá GCS do seznamu a FDA působí jako auditor, jako je patentová policie v oblasti drog.

Ne, prostě kontrolovali kožní čepici zpět na konci minulého století - není tu žádný spor, právě teď se kromě všeho Cheminova odmítla dovolit FDA provést inspekci, což je důvod, proč zčernal všechny její výrobky v USA.

"Myslím, že" smluvní výrobce "je jen konkrétní název společnosti dodavatele, která byla nahrazena hvězdičkami, aby se zachovala soukromí.

Dialog o úloze léku v léčbě diabetu

B. Ukázalo se, že závislost je totéž, ale i na jiné drogy. Pokud vždy pijeme noshpa z břicha, pak to příště budeme znovu, protože to pomáhá, a puzhen znovu a nosha znovu a jako návykové, tak?

A s kartalínem se to ukáže jako volné uvolnění (dyvonex), zdá se mi, že teď je všechno návykové? Je účinným kožním uzávěrem a je vhodný pro mnoho lidí, ale tyto nepochopitelné spory neustoupí. Teď skončí s koženým uzávěrem a pravděpodobně převezme Kartalin!

A. Kdyby to byla jen závislost, měly by existovat velmi odlišné recenze ohledně kožního uzávěru. V tomto tématu a v tématu o nebezpečí pokožky pro tělo je kladen větší důraz na to, zda výrobce skrývá kortikosteroidy jako součást prostředků a pokud ano, jak jsou etické a nejdůležitější v bezpečí. Prohlašujte Cheminovovi, že pokožka je hormonální lék, jsem si jistý, že by si udělal své oprávněné místo v léčbě kožních onemocnění.

A tak, pokud produkt skutečně obsahuje clobetasol (silný GCS), pak jeho dlouhodobé užívání může mít velmi negativní důsledky. Svrbení, zarudnutí, peeling se vám již nebude zdát problémem. Přečtěte si o steroidní dermatitidě, abstinenčním syndromu.

Dermatolog řekl v takových případech, že máte odstín a šamponovou pokožku. Diprosalik je samozřejmě hormonální, ale zřídka ho používám a užívám po dobu 2-3 dnů, pak je mi kůže a všechno super. Každý, samozřejmě, jinak, ale měl jsem takové relapsy, kůže se roztrhla na hlavu a tekla (omlouvám se za detaily), ale teď považuji malou desku za relaps. A to vše díky Diprosalikovi a pokožce. Něco takového. Může být škodlivý, ale bylo to nemožné.

Diskuse o "vlastnostech národního zápisu" a metodách boje ve farmaceutickém průmyslu (ve formátu otázky-odpovědi)

Otázka: Ano, byl s tímto lékem skandál - všichni si to pamatují. A proč si nepamatuju, že španělská společnost vyhrála zkoušku a dokázala, že kožní uzávěr je nehormonální. Pokud čtete lékařské články - uvidíte - bylo již dlouho prokázáno, že pokožka je opravdu účinná a bez hormonů. A zákaz v jiných zemích - může se tato španělská společnost stát vážným konkurentem výrobců podobné drogy v těchto zemích?
P.S. Používám tento aerosol k psoriázám po dobu více než jednoho roku - nedochází k zhoršování, protože po hormonálních přípravcích není závislost. Výsledkem je spokojen.

A. Možná se s vámi bude hádat. Najděte internetovou stránku Heminov na internetu (nenalezla jsem to) a pak se podívejte na jejich adresu v mapách google, co jsem našel na této adrese - na dálnici.

V. A proč si nepamatují, že španělská společnost vyhrála zkoušku a dokázala, že kůže čepice není hormonální.

A. Proces byl ve Spojených státech, kůže je nyní zakázána tam, závěr je že proces byl ztracen, a to plazit se na ruském internetu je kachna.

Otázka: Samozřejmě, můžu se mýlit, ale hledali jste adresu jiných společností, spoustu produktů, které jdeme, vyrábějí na některých adresách jenom Bůh ví, ale na dálnici nejsou žádné domy? Někdy se adresa kanceláře a továrny mohou lišit, protože vedení není vždy v závodě. A v Americe je zakázáno mnoho léků, se kterými naši lékaři úspěšně léčí nás dlouhou dobu a bez následků. Zakazují nejen hormony, ale také mnoho složek našich léků. Někdy ani nedokážou vysvětlit proč. Přátelé řekli.

A tady jsem našel zajímavé informace z jiného fóra, myslím, že každý bude mít zájem, dermatolog odpoví:

Názor dermatolog:

Chtěla bych přidat několik komentářů na fórum o dětském krému Skin-cap, doporučené pro alergickou dermatitidu u dětí od 1 roku.

Nejprve chci odpovědět s jistou Julií, která kategoricky rozhodně prohlašuje, že v Moskvě se společnost Skin-Kap prodává společností, která "za nic nezodpovídá". Toto je absolutní lež - důkaz toho je:

- oficiální webové stránky společnosti INVAR - výhradního zástupce společnosti Heminov International v Rusku, v němž jsou umístěny všechny oficiální dokumenty o produktech na ochranu pokožky, včetně registračních dokladů a údajů o analýze;

- prováděli dlouhodobé studie zaměřené na drogy v Ústředním výzkumném ústavu klinických vyšetření a klinických výzkumných datech, které byly opakovaně publikovány a hlášeny na výročních konferencích pediatrických dermatologů.

- Za třetí, speciálně provedený výzkum v laboratoři státního standardu Ruské federace o kvalitativním a kvantitativním složení léků této linie. Na základě údajů ze státního laboratoře může společnost INVARA podat oprávněné nároky v souladu s právním postupem stanoveným právními subjekty. organizaci nebo fyzické. Osoby diskreditující poctivé jméno společnosti a šíření nepravdivých informací o kvalitě drogy.

Je třeba říci, že společnosti, které distribuují hormonální krémy pro děti od 6 měsíců, dlouhodobě a cílevědomě vedly firmu černých PR proti produktům typu Skin-cap, které nabízejí řešení problémů dětí bezpečným způsobem.

Nyní společnost INVAR má všechny právní důvody k tomu, aby na odpůrce přivolala zloděje. Doufám, že tolik obrazumitů. Pokud jde o účinnost léku na bázi pyrithionu zinečnatého, je to otázka moderní nanotechnologie, s kterou připouštím, že ne všichni obyčejní lidé už jsou obeznámeni, ale kteří nejsou překvapeni vážnými vědci zapojenými do aktivace molekul.

Takže velmi doporučuji používat oficiální informace o výrobku a ne poslouchat neověřené pověsti.

Část, ve které se partneři snaží určit pravdu příchozích dat

A. Aktuální a právní adresy výrobce se mohou lišit - to je v souladu se zákonem. Ale zákaz a zkouška v Americe není pro mě žádnou autoritou. Je to Amerika, která nás živí "Bushovými nohami"? Které i psi s kočkami nejí? M?
Co jste nenalezli na zadané adrese společnosti, nic neznamená. Mapy jsou také neaktualizovány každý den a já například v DubliGisu některé podniky také nenajdou, které jsou v mém městě. Tyto podniky však fungují tam, protože jsem je viděl sami oči a byl jsem v práci.
Jsme konkurenceschopná země pro Ameriku a to, co je v naší zemi zakázáno - jdou s třeskem a naopak (zakážu obsah alkoholu v kosmetických výrobcích, například v deodorantech).

B. Kožní čepice a ve Španělsku jsou zakázány. Zvláštní, že? Vzhledem k tomu, že to udělali ve Španělsku.

A. Omlouvám se, ale často se to stane, některé léky a dokonce i kosmetika v zemi výrobce se neprodávají. Například Nivea známá kosmetika v Německu je zakázána. Jsou dceřiné formy, které produkují stejné prostředky pro Německo, a Nivea - jen pro Rusko a několik dalších zemí. Můj přítel žije v Německu, přišel říct. A to není jediný případ.

B. Existuje rozdíl mezi nedostatkem "přání" k prodeji a zákazem prodeje orgány veřejného zdraví. Mluvím s vámi o zákazu prodeje. Heminova uvádí, že pyrithion je zinek v kožní čepici, stejný zinek je v hlavě ramen a cynocap. Myslíte si, že jsem porovnal účinek těchto léků? Porovnal jsem se sami. Kožní čepice odstraňuje vše v první den aplikace a vše ostatní by mělo být používáno po celé týdny. A na webových stránkách péče o pleť jsou známé skenování dokumentů, které bych vám radil, abyste si přečetli, a ne chovat koketování na téma "můj přítel mi řekl". Podstatou těchto skenů je to, že v 90. letech, kdy byla kožní uzávěra v mnoha zemích zablokována, Heminov dobrovolně našel laboratoře, libovolně dal vzorky léků k analýze a úkolem bylo říci: "zjistěte, zda je v kožní čepici klobetasol". Ano, dostali odpověď, že clobetasol ve vzorku, který společnost sama poskytla ne, a nyní používá tyto kontroly jako "důkaz" své čestnosti. Ale! Když byla kožní čepice testována nezávisle, tam byl nalezen hormon, v důsledku čehož byla droga zakázána k prodeji v řadě zemí.

A. Ano, mimochodem je to pravda Nivea. A používám to i žádné stížnosti.

V. Není to pravda. Je volně k dispozici po celém světě a v Německu neexistuje zákaz.

A. Je také poměrně snadné hanobit tajné jednání - dokonce i společnost, dokonce i osobu. "Praní" pak bude těžší.

B. Je velmi snadné umýt, soudit podle naší korespondence. V mém prvním příspěvku je adresa Heminova. Nyní je další společnost, která prodává drogu BluKap. To je všechno, vymýtalo se - změnila se písmena ve jménu a další zisk. Bluecap, mimochodem, je také zakázán pro prodej, protože našel kortikosteroid v něm.
A tohle invar. - najali "lékařské zástupce" po celé zemi, je to takový reklamní agent s medem. vzdělání, které ví, jak lék lék lépe prodávat. Existuje "pověst", že lékařský zástupce také dává lékařům peníze, ale de jure právě přišli, aby ukázali "brožury". Co jste, co úplatky - to nemůže být, prostě ne v naší zemi, kde jsou lékaři spokojeni s jejich platy.

A. Začněme tím, že osoba, která mi řekla o Nivea, žije v Německu již 12 let a ona ho tam nevidí. Další. Adresa společnosti se může jednoduše změnit a obecně se jedná o různé organizace a drogy. Z důvodu hlavy ramena - používala jsem ji také a víte, že když byla dovezena, pomohlo to poprvé dokonale, stejně jako dobře známý německý seborborn, stejně jako hlava a odvěky. Ale jakmile naše začalo vypustit první a druhé, přestali pomáhat a třikrát se z prvního umývání zvýšily lupy a předtím ani neznají mýdlo a potíže. Třicet let trpím psoriázou, věř mi, zkusil jsem mnoho možností. Takže, protože seborboron (stará výroba) a kožní uzávěr, nikdo nepomáhal. A kompozice jsou stejné.

B. Další. Adresa společnosti se může jednoduše změnit a obecně se jedná o různé organizace a drogy. Tato adresa je zapsána v kožní vložce, která se nachází v obalu. Organizace jsou právně odlišné a podvodníci, kteří dosahují zisku, jsou stejní. A v Kanadě byla borůvka dodána Heminovou, v roce 2000 Kanadou a plán byl zakázán.

Od té doby, co seborboron (stará produkce) a kůže čepice nepomohly. A kompozice jsou stejné.

V. A protože HS nepomůže, že používáš pokožku po desetiletí. Lidé a hormony sedí léta, kam jít. Kožní čepice se však prodávají jako nehormonální, bez předpisu a předepisují se i kojenci. Lékárník mi v lékárně řekl, že je rozmazala s akné. Takové případy.
Mimochodem, viděl jsem někde studium, že pyrithion zinečnatý nepomáhá psoriázám. Ale já hledám příliš líný, hledám něco tady - strávím čas a pak mi píšou: "Mám přítelkyni, ano, tohle..." Takže HS, pokud to opravdu psoriáza - nepomůže. Znám osobu z tohoto fóra, která byla diagnostikována s diabetem, a nyní mají psoriázu a nyní se léčí. Nepoužívá se pyrithion zinečnatý.

A. Dobře, používám HS na počátku 90. let, a poté, co nás z nás uvolnil, přestal pomáhat. A používám kůži za poslední 2 roky. Nebuďte tak pochybovat o své diagnóze, nebral jsem ji ze stropu. Přečtěte si více o psoriáze.
Celková nemoc je odlišná a léčí se jinak. Pomáhá všem a všem různými způsoby. A někdy jde sám o sobě, není jasné, proč. A to mi řekli lékaři.
A oni se ke mně chovají ne za první rok. Ne všechny metody se hodí. Samozřejmě, že nyní řeknete, že moji lékaři jsou špatní a oni samy nevědí, co předepisují. Pouze oni byli na všech konferencích v této záležitosti i v zahraničí, a ne od Ineta četl o Skin Cap.
Všechny vaše argumenty nejsou ospravedlnitelné a celý internet. Ve Španělsku jste nebyl, a to zejména v samotném podniku, že jste v Rusku neudělali analýzu, abyste tvrdili, že vše přesně víte. Ani v Kanadě to nebylo. Nicméně, stejně jako v Americe. A kde jsou záruky, že doklady, které tu tak horlivě bráníte, nejsou také kachny a machinace konkurentů? Brad. Nemáte žádné důkazy o tom, že jste jeden nebo druhý.
A neviděli jste žádné skutečné dokumenty. Jinak by nám je položili. Mám pocit, že jste z konkurenční společnosti, která má velký zájem o vystavení společnosti. Jsem žena a vím o hormonech. A jaké problémy mohou být v budoucnu.
Internet je velká skládka, kde je spousta pravdy a nepravdy. A kde je důkaz, že tyto dvě drogy jsou stejné a stejné. Při výrobě dlouhého procesu. Když uvolnili kůži Cap, byla na té adrese, zatímco byla zabalená, zatímco byla doručena. Pak se přesunul. Samozřejmě! To nemůže být.
Znáte samotné zakladatele, pozdravte je za ruku a ujistěte se, že jsou stejné. Na dalších stránkách o Skin Cap se nacházejí takoví horliví obránci, kteří citují spoustu argumentů (jako vy) se spoustou dokumentů přímo naproti tvému. Ale to vše také není prokazatelné.
Pokud by někdo v nezávislé laboratoři dokázal nějakou možnost, bylo by o čem mluvit. A na úkor přítele, omlouvám se, alespoň něco četla někde na internetu, a ne na internetu.

A. Všechny vaše argumenty nejsou podloženy a všechny z Ineta.

Otázka: Jaké jsou důvody? Skutečnost, že klobouk, modrotisk a další odpadky, které heminov vparivaet zablokoval ve Spojených státech, jsem četl na místě v doméně *. Pro vaši informaci získáte takovou adresu na internetu, kterou můžete pouze uvést. strukturu Ale hucksters, jako je Invar, kteří zaregistrovali doménu v zóně.ru, budou vždy pochybovat Já sám mohu zaregistrovat místo v této zóně a tak můžete. Stojí to 500 rublů ročně.

A. Ve Španělsku jste nebyl, zvláště u samotného podniku, že jste v Rusku neudělali analýzu.

B. Zde je adresa Cheminova, nyní se nazývá Catalysis: na podlaze visí značka Catalysis, pro zvětšení obrázku použijte kolečko myši. Také podle informací Google (vlevo) je uvedeno, že Catalysis se nachází v tom domě, tam je odkaz na jejich webové stránky. Pochybuji o spolehlivosti těchto údajů a nemůžete pokračovat v uvolňování celého systému? Nedělejte mi to za to.

A. Mám pocit, že jste z konkurenční společnosti, která má velký zájem o vystavení společnosti.

Otázka: Jeden takový paranoid už byl. Pojmenujte firmu, uveďte mé zprávy, kde propaguji produkty těchto "konkurentů". Máte-li o můj názor zájem, pak "konkurenty" jsou kachny, které vynalezli cheministé a jejich "partneři" hucksters.
Nezlob se na mě. Nechcete věřit škodám na kůži, paniky a přenášet emoce ke mně, snažící se najít ve mně nepřítele. Jsem obyčejný pacient s diabetem a až do určitého okamžiku jsem měl atopickou dermatitidu. V tu chvíli jím koláče, piju čaj a píšu vám vzkaz - v okolí mě nejsou zlí bojovníci, kteří tu sedí a řeknou mi, jak jinak "hanobit" Heminov. Připomíná mi paniku, když všichni na internetu vyhledávali "Nashisty" během prezidentských voleb Ruské federace.
Na SD jste objevili fórum, pak lidé sdílejí své názory. Jaký je ten důvod, když se na něco díváte na internetu, pokud mu nevěříte. Používám internet od roku 1996 a chápu to trochu a můžu posoudit, které stránky mají věřit a které nevěří (je to otázka důvěryhodnosti pokožky, modrotisku a jejích klonů - zablokováno). OlgaM, nezlob se se mnou. Použijte skincap, ale nepoužiji, protože Heminov / Catalys mají špatnou pověst. Nemají právo provádět zkoušky v jejich práci, proč by to bylo? Chtějí zachovat obchodní tajemství na úkor jejich pověsti nebo se prostě zapojují do klamání nemocných - otázka zůstává otevřená. Americký, kanadský trh atd. pro ně je uzavřeno a vystupují tím, že vyrábějí nové drogy s názvy souhlásky. Pro mě je to podvodná taktika.
Chápu vaše rozhořčení, protože strávili jste čas, peníze na lékaře a v okamžiku, kdy je kožní čepička jediným nástrojem, který vám pomůže. Moje uvažování vás dráždí a nechcete věřit, že je to možné, že to může být podvod.
Ale nemohu poradit na lupénce než nahradit skincap a podobně, protože V této záležitosti nemám žádné osobní zkušenosti. A pokud budeme hovořit o cukrovce, není potřeba kůže v případě diabetu. Mluvím z pohledu pacienta s diabetem.

A. No, obecně jsem si to myslel. Věříte marně, že paniku. Jen s vámi diskutujte a vyjádřete svůj názor. Mám tu manžela se slušným správcem systému se zkušenostmi a věřte mi, že od něho něco také znám. Jedná se o weby. Mám právo na můj názor.
A nakonec americká vláda na stejném americkém webu s.gov píše o genocidě Bashara al-Assadu, o chemických zbraních v Iráku, ao útoku teroristů z 11. září a spoustě zajímavých věcí. VĚDĚTE TO?
Pro velké společnosti a vládní agentury je mnohem jednodušší koupit velké portály a sdělovací prostředky než pronásledují malé blogery, takže věrohodnost, kterou určíte, je sporná. Patky jsou vynikající? Bon appetit.

Za prvé, jedná se o různé oblasti. Mluvíte o politice, ale mluvíme o medicíně. Nezasahujte do všeho v hromadě a proveďte zdravé hodnocení. Za druhé, opakovaně jsem vám napsal, že kůži / plátno je zakázáno k prodeji nejen ve Spojených státech, takže se svým Bashar Asadem vůbec na toto téma nejste. USA mají agresivní zahraniční politiku, zotročují svět, aby mohli sami žít dobře. Analytics - rozumíte tomu, co se říká? Ne, nechápete. Chci přidat další. Pokyny k pokožce nyní píší, že ji můžete použít maximálně 4 týdny. Zajímalo by mě, proč to není, neexistují žádné hormony. Alespoň to napsali, takže jste pečlivě, protože jste ji používali po dobu 2 let. Nejlepší léčebný režim napište vlastní, přínosy pro ostatní budou.

Hodnocení drog

 • "Byl jsem se ho také bál, ale když jsem si o něm přečetl článek, koupil jsem ho, zatím jsem použil jen 15 gramů masti a ne plný aerosolový sprej, koupil jsem teď více než 3000 rublů.
 • "Ano, četla jsem to taky. Takže já říkám, Antoni, že mě překvapilo, proč je tento efekt tak rychlý, a proto je v skládce odpadků."
 • ".. Ano, byl jsem také přesvědčen diskusí o používání Skin-CapTam o jakýchkoli špatných recenzích ao mnoha pozitivních"
 • ".. Možná, že distributoři tohoto lektvaru pod různými přihlašovacími údaji dávají nepravdivé informace, sledují své vlastní sobecké účely, a pokud je to bez ironie, je zde článek o kůži kap v angličtině. další informace a obsah kortikosteroidů nebyl zahájen ve Spojených státech, ale pravděpodobně v Rakousku nebo Holandsku, kde byla okamžitě zakázána kožní čepice a jen o rok později v roce 1997 byla přítomnost clobetasol propionátu v USA potvrzena chromatografií silné kortikosteroidy. "
 • "Když jsem se naposledy posadil a hledal recenze, negativní byly pouze od lidí, kteří seděli na kůži po více než pět let, hloupě přestal jednat a teprve poté začne člověk číst o něm na internetu. že následky budou viditelné po dlouhém časovém období. Byl jsem prvním z dvou dermatologů, kteří říkali: "Ano, všechno je v pořádku, můj přítel ho používá." Tedy, můj přítel už sedí na tom, dobrý přítel, zdánlivě cenný. "
 • "Stejně tak, steroid není v instrukcích uveden, takže předepisují. Zinkový pyrithion a perioda Dermatolog není bioinženýr, ale podle toho, jak jsou" léčeni, říkám jim cosmetologové, protože zacházejí s tím, ale skrýt vyrážku, jsou předepsány všechny druhy krémů, už znám kolekci krémů, jedna je dražší než druhá. "
 • "Nemyslím si, že by se distributoři uchýlili k takovéto taktice a nevylučuji, že tato kožní čepice může být účinná, ale za jakou cenu je to dosaženo! Pokud se účinek léku nedosáhne pomocí pyrithionu zinku, jak je uvedeno, ale s pomocí kortikosteroidů, je to alespoň zavádějící, což může být nákladné (především pro zdraví pacientů). "
 • "Jak vidím situaci, například v USA jsou obecně velmi přísné s drogami: v lékárnách si můžete koupit jen léky proti bolesti a hygienické výrobky, vše ostatní je jen předpisem, včetně hormonů, takže se ti chlapci rozhodli neztratit leví podíl takzvaný trh s OTC (Over-The-Counter, co lze koupit bez lékařského předpisu) a skromně mlčel o obsahu kortikosteroidů, o který zaplatili později. "
 • "V Rusku a v zemích bývalého SSSR není potřeba nic skrývat - nikdy jsem se nesetkal s potřebou koupit léky na předpis, vše je již k dispozici. Kdy jsou tyto spory konečně ukončeny?" Straining ", pak jsou nalezeny hormony, pak dokazují, že všechno konečně se každý rozhodne použít kožní uzávěr pro sebe nebo ne, už dlouho sedím na bílém límečku a vím, jaký je abstinenční syndrom stále děsivý z toho, co jsem zažil, vlastně jsem měl klobásu, ale měl jsem 15 let zkušeností s jednou drogou hormony jsou bláznivé a kůže jde s nimi. Nyní 1.5 všechno je čisté Pily na čištění shromáždění, předpis na fóru, seděl na tuhé stravě, pyshkala kůže čepice, 2 měsíce a mé celé tělo bylo očištěno, dokonce i kontrolní body byly pryč.Já kůže čepice opravdu pomohla z psoriázy.Nyní nic nepoužívám, čekám malé a všechno je stále nedotčené. "
 • ".. Také jsem se rozhodl, že se odhlásím o kožní uzávěrce, protože mi to doktor napsal, podivně mi to nepomůže, to zní jako svědění, zdá se to a to je. -Je se projevuje různými způsoby, a tak na červené šupinaté plakety (ploché) to vůbec nefunguje! A opět, podivně po tom, co jsem ji využil, nedostávám nic s novou mocí, ale mám přesně cukrovku, mám 3 doktory potvrzené v různých zemích. To je, jak to pochopit? Právě jsem porovnal působení kožního uzávěru na působení kortizonu, tam obloha a země - od kortizonu téměř okamžitě jde o "
 • "..Používám kapuňku už třetí rok, ale pouze se šamponem, souhlasím s tím, že se jedná o rušivý efekt, ale poté, co jsem začal umyt vlasy jen s ním, mám všechno čisté, když začínám být nervózní nebo uprostřed zimy, relaps začíná."
 • "Obecně není zřejmé, proč lidé mají pochybnosti o obsahu hormonů v přípravku, jestliže důsledky jeho použití jsou přesně stejné jako důsledky stejných elokomů, advantonů atd. Není třeba mít žádné vědecké poznatky, dostatečnou deduktivní metodou, abychom pochopili, že jsme všichni nenávistní, a nikoli nejinteligentnějším způsobem. Osobně jsem je nikdy nepoužil, přežívám bez hormonů, ne ideálně, ale nějak. "
 • "Použil jsem hormonální přípravky a Skin Kap. Nemohu říci, že je to stejné, napsal jsem tady, poprvé mi pomáhal ne okamžitě (asi jednou za čtvrté) a ve spojení s Diprosalikovým krémem, a pak si vzal pauzu, pak všechno bylo v pořádku, pak v létě jsem měl relaps v létě, umýt bez Diprosalik, také pomohl od pátého času, to znamená, že začne okamžitě pomoci, ale úplně čistí několikrát a hormonální akce je okamžitá a během přestávek okamžitě začít. "

Dialogy pacientů, kteří zkoušeli pokožku

B. Náprava není špatná, v kombinaci šampon + aerosolový uzávěr pokožky čistí hlavu z psory perfektně. Ve všech těchto rozštěpeních a sporech neleskám, využívám to, co jim pomáhá.

Taky jsem pomohl dokonalý! Nejdřív jsem si myslel, že je to nejlepší nástroj. Ale je to dobré, když si to dáš. Bůh vám zakáže zastavit - pochopte, jaká tichá hrůza. Všechno se vrátí, jen 10krát lepší. Pak se začne panika, psychóza z beznaděje a strachu z budoucnosti. Nejhorší pro nás je stres, zabíjí imunitní systém.
Po ukončení užívání přípravku Skin Kapa začíná řetězová reakce:
Nemoc se vrací, stres začíná.
Exacerbace nemoci.
Ještě více stresu a hrůzy.
Beznadějnost
Opět kožní čepice.
Závislost na pokožce hlavy (již nefunguje tak, jak by měla).
Kruh je uzavřen.
Není příliš pozdě, než by tohle věci uvrhli do odpadků.

A. Když mi byl předepsán šampon, po 2 aplikacích všechno odešlo, ale pak se to ještě zhoršilo.

V. Mazal si čelo s koženým uzávěrem, tři dny ráno / večer. Při první aplikaci - pocit pálení. Třetím dnem se čelo stalo jasné, bílé a něžné, jako dno dítěte. O dva dny později se vavki vrátil zpět. Podle instrukcí je nutné jej rozmazávat po dobu dvou týdnů, ale neodvažoval jsem se.

A. Lidé, používám uzávěr kůže po dobu delší než 3 roky, zatímco let je normální. Výsledkem je bez vedlejších účinků. Pokud jde o Ameriku, v on-line lékárnách se tam prodává.
Existuje spousta pověstí, samozřejmě, ale výsledek zkoušek je protichůdný, kdo zjistil, kdo ne. Vyhrál zkušební proces a zbytek - machinace konkurentů. Věřím jen v mém těle. Zatímco všechny střeva. Budou to dále používat.

V. Dobrý den. Používáte často? Tam si můžete koupit něco přes internet. Je to velmi efektivní. "Cynocap" nefunguje tak účinně, zkontroloval jsem to. Třetí den kůže odstraní vše, příliš podezřele. Úspěchy nezmizí - je zajímavé, než skončí. Poslední lékař mi vyprávěl o kožním uzávěru něco takového: "Mám lidi s kožní čepicí ošetřenou po dobu 10 let." Zajímalo by mě, co se jim stane později.

V. Kožní uzávěr, který jsem se rozhodl použít v létě (byl jsem v lékárně rád), po prvním použití všechno odešlo. Překvapilo mě to, ale po třech dnech se všechno vrátilo s ještě větší silou, rozhodl jsem se o tom číst na internetu a pak ji hodil do odpadků! Ale mimochodem, v keto plus zinku je také pyriton, ale neexistuje žádný takový efekt, a my vyplácíte hlavu 2 krát týdně s přestávkami.

O. Ekaterina, koneckonců, záležitost není zink pyrithion, ale u kortikosteroidů, které výrobce dává přednost mlčení, a proto byl zakázán v zemích již zmíněných Maxem a v řadě dalších.

B. Kožní uzávěr byl předepsán po konzultaci s Dermatologickým ústavem. Je dobré, že si nejprve přečetli recenze a nepoužili.

Ach, hloupý, v Ústavu dermatologie? Zajímavé je, že záměrně doporučují pokožku, protože vědí, že obsahuje glukokortikosteroidy, nebo mají nové studie opak? Dala jsem výše odkaz: Američané nepoužívali kožní čepici více než 15 let a jsou kurva, jak by mohli slepě důvěřovat farmaceutickým společnostem a začít používat produkt všem pacientům v řadě. My, vidíme, dosáhli jen první etapy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy